Startlista för Nyköpingsorienteringen

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Nyköpingsorienteringen
Arrangörsorganisation: Nyköpings OK
Datum: lördag 19 mars 2016

D21

7 290 m, 37 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
6019830429Karin JosefssonOK Hällen11:00
602732555Evgeniya RyapolovaIFK Mora OK11:03
603825001Emma BjessmoIFK Lidingö SOK11:06
604259267Elin PramlidOK Klemmingen11:09
605902785Julia DavidssonÄrla IF11:12
606227287Anna HåkanssonLinköpings OK11:15
607731088Maria Von SchmalenséeAttunda OK11:18
6081901019Jenny BjörkOK Denseln11:21
6097504274Rebecka HeinrupTullinge SK11:24
610940018Anna WehlinSkogspojkarnas OK11:27
611515413Vendula HorcickováSödertälje-Nykvarn OF11:30
6121394104Anna-Stina PåledalOK Roxen11:33
6131406136Samantha SaegerOK Linné11:36
614306682Anne-Marie WigleSödertälje-Nykvarn OF11:39
6151989110Sofia SalomonssonLinköpings OK11:42
616770817Frida BakkmanIFK Lidingö SOK11:45
617920402Kajsa HammarströmLinköpings OK11:48
618202407Natalie JosefssonOK Hällen11:51
619901130Maria WesterÄrla IF11:54
620940310Moa Leijon LindSödertälje-Nykvarn OF11:57
621951919Sanna SkoogKils OK12:00
622822119Lovisa PerssonOK Tisaren12:03
6239890206Lisa WesterbergOK Milan12:06
624930607Amanda HolmgrenVittjärvs IK12:09
625930129Elin SvenssonIK Hakarpspojkarna12:12
6268000094Alice HugossonIFK Lidingö SOK12:15
627780330Riina KuuseloOK Linné12:18
628613555Jenny ErikssonOK Kåre12:21
629951113Nina HallorOK Tisaren12:24
630860224Ellen DavidssonAlfta-Ösa OK12:27
631950530Moa SvenssonIK Hakarpspojkarna12:30
6329861028Lisa CarlssonOK Linné12:33
6339890629Carolin SvenssonHaninge SOK12:36
634932004Hilda ForsgrenOK Linné12:39
635810510Sara HelanderDomnarvets GOIF12:42
636801216Johanna EngströmOK Hällen12:45
637700326Gunilla SvärdIF Thor12:48

H21

10 830 m, 56 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
5569930213Robin PousetteLånghundra IF10:58
5018091108Kent OhlssonSödertälje-Nykvarn OF11:00
502890297Kristian DahlströmIFK Mora OK11:02
503901810Thomas PetterssonIF Thor11:04
504950119Johan Ek-LarssonSödertälje-Nykvarn OF11:06
505676788Per HolmIFK Mora OK11:08
506841100Josef NordlundOK Linné11:10
5079873333Henrik LundgrenCentrum OK11:12
508940112Petter JohanssonOK Tisaren11:14
5099101815Aleksandr ManoilovJärfälla OK11:16
510880726Mikael AnderssonLinköpings OK11:18
511910819Marcus RamströmOK Kåre11:20
512888990Erik LiljequistSödertälje-Nykvarn OF11:22
513787976Gustaf WennerbergOK Pan-Kristianstad11:24
514449844Jesper LysellRehns BK11:26
5152004470Csaba GössweinOK Linné11:28
516871992Henrik JonssonOK Rodhen11:30
517553557Per LjungStockholms OK11:32
518951012Jesper Kullin AlfredssonLånghundra IF11:34
519850515Johan PerssonHagaby GoIF Örebro11:36
5209950524Fredrik WigertzLånghundra IF11:38
521690270Mats RöjgårdOK Kolmården11:40
522770707Daniel AlnebergSträngnäs-Malmby OL11:42
5237777123Roman RyapolovIFK Mora OK11:44
524950404Emil AnderssonTullinge SK11:46
5257861105Christoffer SchönningJärfälla OK11:48
526902775Henrik TostebergLinköpings OK11:50
5279105041Jakob EnmarkSödertälje-Nykvarn OF11:52
528920302Fredrik IngelssonRehns BK11:54
529930703Ludvig ErikssonSödertälje-Nykvarn OF11:56
5301406131Ross SmithOK Linné11:58
531911200Viktor AntonssonEksjö SOK12:00
532971008Kristian AlgersSkogspojkarnas OK12:02
533575390Andreas BerganderEksjö SOK12:04
534671991Ivar LundanesSödertälje-Nykvarn OF12:06
535924412Martin JanssonOK Rodhen12:08
536920211Oskar SvenssonFinspångs SOK12:10
537910217Niklas OlssonLinköpings OK12:12
5389930525Charlie StoltRehns BK12:14
539940902Simon LundinFinspångs SOK12:16
540502556Artem PanchenkoIFK Mora OK12:18
5419569169Johan LindqvistTäby OK12:20
542950821Gustav HindérOK Tisaren12:22
5439510053Rasmus SvantessonOK Pan-Kristianstad12:24
544890620Peter ErikssonLinköpings OK12:26
5459102619Magnus BjörkOK Rodhen12:28
546880829Emil KaleredOK Denseln12:30
5472081984Sverker LenasCentrum OK12:32
548850329Klas JohanssonOK Kolmården12:34
5499960966Mathias HallménOK Denseln12:36
550920803Fredrik NilssonOK Pan-Kristianstad12:38
551930809Anders JohanssonRehns BK12:40
552871215Daniel AttåsOK Tisaren12:42
5531982021Erik ÅhlinLånghundra IF12:44
5549120483Markus AdolfssonTullinge SK12:46
555940725Fredrik AhnlénOK Hammaren12:48

D21 Kort

5 500 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
27364Therese KorkeakoskiOK Milan11:02
950113Linnea MalmbergStora Tuna OK11:08
430041Veronica NuijaGOIF Tjalve11:14
930622Lina LångStora Tuna OK11:20

H21 Kort

8 410 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
810109Daniel OlsenSödertälje-Nykvarn OF10:57
2057231Johan SandbergAttunda OK11:01
423384Ulf BylundIFK Enskede11:05
2058152Henrik ErikssonTumba-Mälarhöjden OK11:09
950401Emil WippJärla Orientering11:13
860303Simon NilssonEksjö SOK11:17
860860Erik MattssonJärla Orientering11:21
341253Björn BylundIFK Enskede11:25
9006011Joakim OlssonVäsby OK11:29
890412Axel MattssonJärla Orientering11:33
900302Emil GunnarssonEksjö SOK11:37
941003Jakob IvarssonHaninge SOK11:41
229343Johan AllardLinköpings OK11:45

D20

5 860 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
975007Emma HelmerssonVästerås SOK11:01
961005Hanna BarkegrenStora Tuna OK11:07
971123Frida ForsbergTullinge SK11:13
970307Sandra NäslundVästerås SOK11:19
926475Julia ErikssonOK Kolmården11:25
9606096Hanna KorhonenOK Ravinen11:31
960706Jeanette Jönsson HellstadiusSödertälje-Nykvarn OF11:37
970223Maria GustafssonHagaby GoIF Örebro11:43
7212517Cécile FoltzerOK Linné11:49
9960807Hedwig HaasSundsvalls OK11:55
9702100Johanna HenrikssonOK Tisaren12:01
970703Gabriella GustafssonIK Hakarpspojkarna12:07
960503Maja EngesLeksands OK12:13
7970101Josefin ErlandssonOK Milan12:19
970197Linnéa GolsäterEksjö SOK12:25
7960226Rebecka HoppeIF Thor12:31

H20

7 570 m, 31 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
976790Nils WärnsbergEksjö SOK10:56
887874Viktor JanrikOK Linné11:00
960810Niklas SundqvistTullinge SK11:04
930800Johannes RidefeltOK Linné11:08
961219Lukas OlssonVäsby OK11:12
9971217Bobby BrahmLånghundra IF11:16
7971204John GunnarssonSurahammars SOK11:20
960228Daniel DuhlboIFK Mora OK11:24
9704186Ludwig BergfalkJärfälla OK11:28
970317Simon ÖsterlundVästerås SOK11:32
977715Olle NilssonOK Linné11:36
9970522Erik NallgårdVästerås SOK11:40
2057299Hugo DahlbergHaninge SOK11:44
970113Alexander WiklundFinspångs SOK11:48
962807Filip IvarssonOK Hammaren11:52
9710055Henrik SparrIFK Mora OK11:56
8271197Jesper SjöblomSödertälje-Nykvarn OF12:00
8070925Oskar LindEksjö SOK12:04
970625Lars OlovssonRehns BK12:08
970502Lucas SundbladEksjö SOK12:12
960200Per LindmanFinspångs SOK12:16
9427719Daniel Carlson BjernaldOK Linné12:20
9970706Filip JacobssonOK Tisaren12:24
970222Philip EdvardssonEksjö SOK12:28
8033308Joakim AndénSödertälje-Nykvarn OF12:32
960715Samuel HedlundLånghundra IF12:36
961169Sven EngströmLinköpings OK12:40
970428Olle AnderssonTullinge SK12:44
9133701Kalle JohanssonOK Hammaren12:48
970001Nils AlexanderssonStora Tuna OK12:52
899091Filip OlssonVäsby OK12:56

D18

5 500 m, 19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
449267Hanna SundströmVästerås SOK11:04
427702Maria JanssonOK Linné11:07
9991108Elin NallgårdVästerås SOK11:10
409425Kristin WillamoSödertälje-Nykvarn OF11:13
990417Vilma KarlssonSnättringe SK11:16
980320Gabriella S BerganderEksjö SOK11:19
7990111Alva LimbäckVästerås SOK11:22
449566Hanna RöstinSöders-Tyresö11:25
981224Agnes LundqvistJärfälla OK11:28
980511Ebba LeicktTullinge SK11:31
9980908Emma PetterssonOK Roxen11:34
981213Emilia ÖstlundOK Kolmården11:37
553566Amanda KarlssonOK Ravinen11:40
992704Fanny SundbladEksjö SOK11:43
7770009Linnéa CarlssonOK Hällen11:46
981209Tone AlbrektssonOK Ravinen11:49
980801Sanna FastEksjö SOK11:52
990199Kristina TedhamreSnättringe SK11:55
9811191Anna KarlströmOK Linné11:58

H18

6 890 m, 39 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9000800William ErnlundOK Linné10:59
609099Oskar EdvardssonJärfälla OK11:01
8490521Lukas ArkängTullinge SK11:03
9980422Henrik HamreforsVästerås SOK11:05
990918Axel GranqvistOK Ravinen11:07
9680535Hugo DalhammerOK Roxen11:09
9905080Oskar ForsbergTullinge SK11:11
9981126Andreas PerssonOK Hammaren11:13
7000380Rasmus MöllerArboga OK11:15
1990820Hugo LindbärgOK Södertörn11:17
7170898Erik NielsenOK Linné11:19
1998081Timo SuterEksjö SOK11:21
9582303Tobias von KronhelmOK Måsen11:23
2095528Andreas MagnvallOK Södertörn11:25
450056Hampus NorrbyJärfälla OK11:27
980510Tuve MöllerOK Linné11:29
501820Johan WehlinSkogspojkarnas OK11:31
670086Benjamin LangerakJärfälla OK11:33
773232Egil MorastHaninge SOK11:35
9980107Waldemar AnderssonLånghundra IF11:37
2063899Arne KvarnefalkJärfälla OK11:39
9990821Simon ÖsterlingOK Södertörn11:41
2058188Tobias KarlssonSnättringe SK11:43
9981111Linus BacklundOK Södertörn11:45
7980120Alfred LönnVästerås SOK11:47
990826August MollénOK Denseln11:49
433956Eric JehrlanderGOIF Tjalve11:51
9990819Daniel RönnqvistOK Linné11:53
980819Gustav ÖgrenKorsnäs IF OK11:55
980125Albin LarssonKatrineholms OK11:57
1981224Dan ÖsterlundVästerås SOK11:59
225765Johan LindmanFinspångs SOK12:01
999108Hannes SvahnOK Ravinen12:03
2063812Albin KvarnefalkJärfälla OK12:05
980923Olle JosarpFK Friskus-Varberg12:07
8240599Georg EklöwOK Södertörn12:09
9990505Felix Lindell ÖhmanOK Måsen12:11
886637Olof LissmatsOK Södertörn12:13
9810020Isak WadmanVästerås SOK12:15

D17-20 Kort

4 130 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
450288Norna MolinOK Klemmingen11:04
432623Maiken SandbergOK Hällen11:10

H17-20 Kort

5 320 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
450208Emil NilssonOK Älvsjö-Örby11:01
446175Martin KihlSundbybergs IK11:09
7991024Axel KullbergLinköpings OK11:17

D16

4 130 m, 50 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9000610Alva LindellIF Thor10:55
9008007Agnes BromanOK Roslagen10:57
9101869Ronja HuggForsa OK10:59
7445342Tove EkströmLinköpings OK11:01
700412Lovisa TunessonSkogspojkarnas OK11:03
9000906Johanna BreivoldVästerås SOK11:05
9010529Signe NilssonNyköpings OK11:07
1454589Emma ErikssonOK Kolmården11:09
9000323Alva RingiOK Kåre11:11
9000205Vilma SvantessonOK Pan-Kristianstad11:13
9102158Elin DahlmarkVästerås SOK11:15
452144Wilma LarssonOK Tor11:17
2060888Amanda KleijnSödertälje-Nykvarn OF11:19
9010211Tove PetterssonOK Roxen11:21
403199Veronica RedtzerAttunda OK11:23
9095126Klara BerglundVästerås SOK11:25
7010223Alva JonssonLånghundra IF11:27
9001018Ella SjöbergTullinge SK11:29
9010519Lisa HallménOK Tisaren11:31
451339Sara MouazzenVästerås SOK11:33
9101538Maja MörthLeksands OK11:35
448455Sofia DamneBromma-Vällingby SOK11:37
7564375Lotta WeyhenmeyerIF Thor11:39
9000815Frida ZeijlonOK Hällen11:41
2058207Katarina NorrbyOK Södertörn11:43
710605Tyra AlmJärla Orientering11:45
500531Hanna LagerbergOK Södertörn11:47
245624Elin BjessmoBromma-Vällingby SOK11:49
9010218Tilde BacklundOK Södertörn11:51
2048669Ellinor BjörklundJärfälla OK11:53
2057340Lotten SandénOK Södertörn11:55
810628Anna JohnssonSkogspojkarnas OK11:57
2050718Ylva SandénOK Södertörn11:59
9500885Lina SvärdIF Thor12:01
9001013Lovisa LängheimTullinge SK12:03
450266Linda RennerOK Södertörn12:05
7001028Klara MöllerOK Linné12:07
19846Tilda AnderssonTullinge SK12:09
9001012Elsa LimbäckVästerås SOK12:11
9010302Lovisa WigertzLånghundra IF12:13
9000504Lovisa LarssonTullinge SK12:15
9112000Frida SahlmanLinköpings OK12:17
7430997Cecilia LindgrenOK Kåre12:19
1401312Isa LundqvistJärfälla OK12:21
7000704Linnéa GustafssonOK Hällen12:23
9000824Malva EvebornOK Roxen12:25
7010514Beatrice ErikssonOK Hällen12:27
972000Sofie OhlssonSödertälje-Nykvarn OF12:29
449694Sofia ZillingOK Södertörn12:31
556678Petrina CostermansJärla Orientering12:33

H16

5 320 m, 61 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
993475Johan CallebergSnättringe SK10:54
510621Emanuel HerberthsonLinköpings OK10:56
427923Oskar KällmanOK Hällen10:58
9001120Gustav NirvinHaninge SOK11:00
770212Gunnar EngströmLinköpings OK11:02
7198320Robert ColeVäsby OK11:04
9011205Casper HedarOK Tor11:06
7423023Simon FriskGustavsbergs OK11:08
2058142Elias RöstinSöders-Tyresö11:10
601256Anton SilierJärfälla OK11:12
9102110Pontus LindgrenVästerås SOK11:14
1231337Rasmus KihlSundbybergs IK11:16
7010521Johannes BladhTullinge SK11:18
700521Olof LjunggrenLinköpings OK11:20
8188888Lucas FredmanOK Älvsjö-Örby11:22
501691Arvid RoosOK Linné11:24
9856758Anton SegermanIF Thor11:26
9001211Marcus Salomon-SörensenAttunda OK11:28
9200680Martin SkärlénHaninge SOK11:30
937800Markus ÖsterlundVästerås SOK11:32
341752Henrik WillamoSödertälje-Nykvarn OF11:34
7003079Ruben BryngelssonTullinge SK11:36
2089399Alexander SchandlOK Södertörn11:38
826010Thorsten SvenssonFinspångs SOK11:40
7010210Johan KarlssonOK Älvsjö-Örby11:42
990921Mattias IvaresOK Södertörn11:44
449721Hugo NilssonOK Älvsjö-Örby11:46
950403Viktor WallinKorsnäs IF OK11:48
2048630Elias TidevallSkogsluffarnas OK11:50
1320640Victor BylundIF Thor11:52
951951Filip MöllerOK Södertörn11:54
8010211Viktor WaernqvistNAIS Orienteringsklubb11:56
9000623Isak ErikssonNyköpings OK11:58
450258Linus BerggrenOK Älvsjö-Örby12:00
1551046Emil JonsellIF Thor12:02
9981657Axel Leijon ThorellLånghundra IF12:04
605321Fredrik GlänneforsSöders-Tyresö12:06
649447Simon HardenFK Boken12:08
9767767Kristoffer TengrothSundbybergs IK12:10
9010814Philip CarlssonNyköpings OK12:12
7100028Simon FreylandEksjö SOK12:14
9000210William NilssonNyköpings OK12:16
562001Andreas NäslundVästerås SOK12:18
581581Johan LangerakJärfälla OK12:20
244078Felix PerssonHaninge SOK12:22
7001129Samuel KyletoftVäsby OK12:24
8000927Nils BabtistBromma-Vällingby SOK12:26
1010423Petter MyrenbergOK Älvsjö-Örby12:28
551144Johannes ÖgrenKorsnäs IF OK12:30
9101406Erik WigleSödertälje-Nykvarn OF12:32
9990214Erik HannrupIF Thor12:34
510320Adam BrattTullinge SK12:36
789999Ludvig HolmqvistOK Tor12:38
9000319Fredrik HamreforsVästerås SOK12:40
9010628Albin FalkNyköpings OK12:42
9000522Sixten TörnqvistVästerås SOK12:44
7010822Melvin JakobssonOK Södertörn12:46
652000Noel WaldenfjordJärfälla OK12:48
1409856Victor SadaranganiJärla Orientering12:50
874122Lukas OlmKils OK12:52
713010Viktor SvenskStora Tuna OK12:54

D16 Kort

3 810 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2058768Carolina ErikssonOK Milan11:00
21258Josefin HersénTullinge SK11:04
580017Aina SivertunNyköpings OK11:08
527527Heidi ForsOK Grip11:12
7003095Alicia GummessonFinspångs SOK11:16

H16 Kort

3 810 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1040233Kevin HuangOK Älvsjö-Örby11:02

D14

3 810 m, 54 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
431067Nora HändigVästerås SOK10:59
445311Ida KlasérKorsnäs IF OK11:01
9030909Alva BladhTullinge SK11:03
1666684Disa SvenssonKorsnäs IF OK11:05
450296Ellinor HambergJärfälla OK11:07
9102108Kristina LindgrenVästerås SOK11:09
9005262Emma LingJönköpings OK11:11
7020205Sofia IversAttunda OK11:13
9031011Alice EkNyköpings OK11:15
450047Åsa SundströmJärla Orientering11:17
450326Hillevie SvärdSträngnäs-Malmby OL11:19
1470518Tilda GolsäterKorsnäs IF OK11:21
341937Klara JohanssonVästvärmlands OK11:23
2095118Ellen AnderssonHagaby GoIF Örebro11:25
1031010Felicia SahlénVästerås SOK11:27
437289Kerstin LjungemyrOK Kolmården11:29
2089395Tove KarlssonJärla Orientering11:31
9020925Sanna HedbergOK Södertörn11:33
1020603Katja LeicktTullinge SK11:35
624243Alma HellströmAttunda OK11:37
501202Marie-Chantal BallnusJärfälla OK11:39
7030227Amanda HallVästerås SOK11:41
431486Lovisa SvenssonTullinge SK11:43
990502Ida LarssonVästerås SOK11:45
9030623Tove SjöbergTullinge SK11:47
9030621Caroline GuttkeNyköpings OK11:49
620314Therese NilssonOK Österåker11:51
9101421Moa HjortOK Roxen11:53
2078200Lisa KarlssonOK Älvsjö-Örby11:55
7030201Alva SvenskTjällmo-Godegårds OK11:57
1202840Sigrid ÖstlingJärla Orientering11:59
2057272Sofia WigleSödertälje-Nykvarn OF12:01
9774732Lovisa HambäckLånghundra IF12:03
7203737Sara WänströmFinspångs SOK12:05
740601Lilo KardJärla Orientering12:07
1127615Maja BergqvistKorsnäs IF OK12:09
2066597Martina MäkeläHaninge SOK12:11
1038147Thea NordinKorsnäs IF OK12:13
9064226Nina PerssonHaninge SOK12:15
1408107Jennifer SvenssonKorsnäs IF OK12:17
431331Fanny ÖstlundOK Kolmården12:19
1030715Linn AldénOK Roxen12:21
1984057Malin WilhelmssonKorsnäs IF OK12:23
438964Vera CarlssonOK Hällen12:25
624020Sofia EdvardssonJärfälla OK12:27
452343Lovisa NilssonAttunda OK12:29
439835Alice HallménJärfälla OK12:31
41771Maja SandvikAttunda OK12:33
9020725Olivia AsketunOK Roxen12:35
620523Tove RingiOK Kåre12:37
2058123Elsa LinderOK Hällen12:39
888704Sanna SanderOK Milan12:41
448754Linnea LundOK Kolmården12:43
9031028Klara SjöströmVästerås SOK12:45

H14

3 810 m, 58 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
444191Tamás SzütsVästerås SOK10:58
9030301William GrunderJärfälla OK11:00
450052Olle Pettersson GradinAttunda OK11:02
7915915Erik BovalliusJärfälla OK11:04
2052753Kasper LagerströmNyköpings OK11:06
2066573Isak WestringJärfälla OK11:08
9021333Kalle Åkerman SjöströmVästerås SOK11:10
599203Isak AnängenNyköpings OK11:12
9031008Elliot AngelsiööOK Linné11:14
9030501Axel LindgrenNyköpings OK11:16
9020603Tobias SjöstedtOK Måsen11:18
2050859Joel MagnussonOK Tor11:20
439480Malte EvebornOK Roxen11:22
1031008Albin HjellströmIK Hakarpspojkarna11:24
9020917Vincent WippJärla Orientering11:26
9200690David BorgSödertälje-Nykvarn OF11:28
2060701Hampus HatlenTullinge SK11:30
7770930Emil KarlssonVäsby OK11:32
9030203Theodor BrabieJärfälla OK11:34
7206311Jonas MusslinderNyköpings OK11:36
452176Mattis SandénOK Södertörn11:38
2050714Timothy Arkwall-LindqvistJärla Orientering11:40
263980Simon WahlnäsOK Linné11:42
7003057Alfons PetersonOK Denseln11:44
7023003Karl LundinKatrineholms OK11:46
714255Ludwig BerglindOK Södertörn11:48
966814Samuel LindénAttunda OK11:50
9020609Philip ForngrenTäby OK11:52
2062065Isak GeliusSnättringe SK11:54
952765Johan LundbäckJärfälla OK11:56
7030726Gustav NorbergOK Hällen11:58
9020719Ludvig SigrandOK Södertörn12:00
2089372Albin HainkeSnättringe SK12:02
7192192Andreas HolmqvistNyköpings OK12:04
7962466Christoffer LindgrenOK Kåre12:06
18602Pelle NilssonOK Linné12:08
7020125Emil AhlströmVästerås SOK12:10
440791Mattis NilssonNAIS Orienteringsklubb12:12
7020330Melker LundinKatrineholms OK12:14
9822709Jakob Gadefors NauHaninge SOK12:16
9005268Erik LingJönköpings OK12:18
9030817Filip StorellHaninge SOK12:20
8020616Manne HammarbergJärfälla OK12:22
7777888Hjalmar SandbergOK Älvsjö-Örby12:24
36432Albin ForsbergLånghundra IF12:26
330781Elmer ÖgrenKarlsbyhedens IK12:28
2062053Erik Lidström LauriSnättringe SK12:30
41772Emil SoneAttunda OK12:32
7030129Hugo KindbornOK Hällen12:34
452367Erik JohnssonOK Kolmården12:36
421869Anton BörjessonOK Måsen12:38
450698Martin SandqvistVästerås SOK12:40
9030331Sverre RöjgårdOK Kolmården12:42
7782161Alfred LängheimTullinge SK12:44
500801Martin RinnbäckOK Ravinen12:46
1279018Arvid BylundIF Thor12:48
9102624Tobias DahlmarkVästerås SOK12:50
9030929Edvin HellstenNyköpings OK12:52

D14 Kort

3 090 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2081963Ida NordlundOK Älvsjö-Örby11:04
1030610Emma WesterlundNyköpings OK11:10
2066584Elvira BredinAttunda OK11:16
2095554Wilma AlmJärla Orientering11:22

H14 Kort

3 090 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2078025Wilhelm BergmanTullinge SK11:01
9031017Sebastian TorgerstadVäsby OK11:07
580015Linus SandströmNyköpings OK11:13
2087061David TörnqvistSnättringe SK11:19
2093642Robin BjörklundTullinge SK11:25
9020919Oskar NilssonJärfälla OK11:31
39197Lucas AhlströmVästerås SOK11:37

D12

3 090 m, 39 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7392063804Tindra JonssonSkarpnäcks OL10:54
738355087Annika KällmanOK Hällen10:57
7012078092Saga AnderssonTullinge SK11:00
7021140205Malin StrömqvistAttunda OK11:03
7032087084Linn OlssonOK Södertörn11:06
7041050607Lovis HellstenNyköpings OK11:09
7052066568Sonja AhlquistJärla Orientering11:12
70643947Klara HartOK Linné11:15
7072058172Greta HägerOK Södertörn11:18
708330722Sigrid LjunggrenLinköpings OK11:21
7097040902Maja AhlströmVästerås SOK11:24
7107040812Miranda FredrikssonNyköpings OK11:27
7112075109Ines AarnioOK Linné11:30
7129950306Yrsa RöjgårdOK Kolmården11:33
7139051104Elsa HedinOK Linné11:36
7142089177Ellinor FredmanOK Älvsjö-Örby11:39
7159200685Klara BorgSödertälje-Nykvarn OF11:42
716351507Signe ÖgrenKarlsbyhedens IK11:45
717511210Elisabeth LarssonOK Södertörn11:48
718448786Annie LundOK Kolmården11:51
7197449526Meja AleniusNyköpings OK11:54
7201470524Maya KastlanderJärla Orientering11:57
72133401Wilma LeicktTullinge SK12:00
722811000Emelie SvärdIF Thor12:03
723580011Ella MellbergNyköpings OK12:06
7242078299Vilma NilssonAttunda OK12:09
7257003098Evelin GummessonFinspångs SOK12:12
726225680Sofia ErséusJärla Orientering12:15
7277203721Alice JohanssonFinspångs SOK12:18
72830250Paula SilierJärfälla OK12:21
72912111Märta SandvikAttunda OK12:24
730229720Lisa NilssonOK Linné12:27
7312065334Katja GustafssonTrosabygdens OK12:30
732437403Johanna RoosOK Linné12:33
733550117Lina TorbiörnssonJärla Orientering12:36
7349050730Sandra LingJönköpings OK12:39
73530415Bella PedersenJärfälla OK12:42
73626016Klara JunegardTullinge SK12:45
7377040318Miia RollerJärfälla OK12:48

H12

3 090 m, 37 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
4772075178Victor JacobsenOK Måsen10:59
4412078279Björn RennerOK Södertörn11:02
442450277Martin ErikssonVäsby OK11:05
443448450Marcus SteneboAttunda OK11:08
4442060811Filip HatlenTullinge SK11:11
445449322Sebastian SjöqvistOK Måsen11:14
4461977786Love BylundIF Thor11:17
447550912Olle RingiOK Kåre11:20
4487040915Isak SöderblomNyköpings OK11:23
449556679Eskil CostermansJärla Orientering11:26
4502066515Olof MusslinderNyköpings OK11:29
4517040211Elis IversAttunda OK11:32
4529990521Felix ArkängTullinge SK11:35
4537060526Vilgot KämpeOK Denseln11:38
4547300272Axel TrofastTullinge SK11:41
455450742Niklas ErlandssonOK Södertörn11:44
4562041850Viktor SandelinTumba-Mälarhöjden OK11:47
4579050617Odin EkNyköpings OK11:50
458449620Viktor ZillingOK Södertörn11:53
4597003089Elis PetersonOK Denseln11:56
4602062060Ivar GentzJärla Orientering11:59
461403587Viktor SoneAttunda OK12:02
4622060825Simon LundellOK Österåker12:05
4631975021Ludvig FerdmanTullinge SK12:08
464451001Erik MånssonSödertälje-Nykvarn OF12:11
4652062022Jannick BrabieJärfälla OK12:14
4662050808Pablo MagnussonOK Tor12:17
4679040501Max ÖsterlingOK Södertörn12:20
4682050704Axel FribergerJärla Orientering12:23
4699040131Emil BrunbergNyköpings OK12:26
4701051010Malte AlbinssonOK Österåker12:29
4717041225Oscar EkenborgNyköpings OK12:32
4722065333Jonatan AndersonJärfälla OK12:35
4737000044Ludvig EronnLinköpings OK12:38
4742065399Jacob PåledalOK Roxen12:41
4752089193Alvin LarssonAttunda OK12:44
4761352201Jesper ÅkessonJärfälla OK12:47

D12 Kort

2 210 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
408580Fanny SundbergTullinge SK10:57
2059090Jennifer SandTullinge SK11:05
9051017Kimberly EkenstedtTullinge SK11:09
1251001Nova MatthewsTullinge SK11:13
7770820Linnéa KarlssonVäsby OK11:17
2075418Emilia BergmanTullinge SK11:21
431076Tuva FredTullinge SK11:25
452140Hanna AnängenNyköpings OK11:29
9040725Liana LagervikNyköpings OK11:33
2075302Vilma JohanssonOK Hällen11:41
2058911Ellen RydeniusTullinge SK11:49
444176Lina HolmqvistOK Tor11:53
9002204Märta SödervallTullinge SK11:57
431378Lena PerssonTullinge SK12:01

H12 Kort

2 210 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
580019Albin StenssonNyköpings OK10:59:11
580014Melker BerggrenNyköpings OK11:03:00
7050818Rasmus HedarOK Tor11:07:00
7457164Emanuel ErikssonNyköpings OK11:11:00
350795Eric GrahnSödertälje-Nykvarn OF11:15:00
2078133Sigurd SwahnOK Älvsjö-Örby11:19:00
2077390Alexander MagnvallOK Södertörn11:23:00

D10

2 210 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
441707Hilda BohmanHellas Orientering11:00
7843436Cajsa AleniusNyköpings OK11:04
444535Miriam GustafssonTrosabygdens OK11:08
449121Lovisa BorgSödertälje-Nykvarn OF11:12
9060223Elsa BrunbergNyköpings OK11:16
445394Tilde EvebornOK Roxen11:20
2087064Tove OlssonOK Södertörn11:24
1060117Ida WesterlundNyköpings OK11:28
1231107Linda StrömqvistAttunda OK11:32
9060923Filippa GuttkeNyköpings OK11:36
1072311Sara StrömqvistAttunda OK11:40
580013Malva BerggrenNyköpings OK11:44
502017Sara RoosOK Linné11:48
225674Britta BörjessonJärla Orientering11:52
2057379Stina PedersenJärfälla OK11:56
449812Moa GlanshedHaninge SOK12:00

H10

2 210 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
243999Vidar MoldinSödertälje-Nykvarn OF10:50
2079688Valdemar HamiltonNyköpings OK10:54
2075179August JacobsenOK Måsen10:58
2062048Arvid MyrbergerTullinge SK11:02
9060605Emil ClashammarNyköpings OK11:06
46990Elias BladhTullinge SK11:10
449717Simon SegermanIF Thor11:14
449858Hampus HolmgrenOK Måsen11:18
417578Frode SmittSödertälje-Nykvarn OF11:22
2079730Lukas SandelinTumba-Mälarhöjden OK11:26
9050507Emil LingJönköpings OK11:30
2073302Axel Björnberg FärdigNyköpings OK11:34
445264Gustav StorellHaninge SOK11:38
330727Svante SandvikAttunda OK11:42
225679Lotus SöderlundJärla Orientering11:46
1061201Rasmus ÖbergOK Hällen11:50
443698Nils JohanssonVästvärmlands OK11:54
449816Hampus GlanshedHaninge SOK11:58

D35

6 440 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7910260Caroline WestbomOK Österåker11:04
306080Anna StaafUpsala IF11:10
2050737Daniela RennerOK Södertörn11:16
9102170Veronica LundOK Kolmården11:22
1771212Lina MatthewsTullinge SK11:28

D40

5 390 m, 19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9499042Erika ErikssonSkattkärrs IF10:54
740508Marie SvenskTjällmo-Godegårds OK11:00
442085Maria EdvardssonJärfälla OK11:06
39772Malena AhlströmVästerås SOK11:12
28858Maria PedersenJärfälla OK11:18
27793Kristin NilssonBromma-Vällingby SOK11:24
18645Helene NilssonOK Linné11:30
760703Anna LöwegrenKatrineholms OK11:36
2078262Lena NilssonAttunda OK11:42
720700Annika RidellIF Thor11:48
1720324Susanne AldénOK Roxen11:54
38745Annette RoosOK Linné12:00
2060751Anna KullbergBjörkfors GOIF12:06
409790Åsa HedinOK Linné12:12
1407762Lilian BjörndahlIK Falken12:18
7730615Eva HolmqvistOK Tor12:24
2060831Michaela LundellOK Österåker12:30
8420812Anna LindgrenVästerås SOK12:36
1721008Mia EronnLinköpings OK12:42

H40

7 570 m, 24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
227038Björn NilssonTumba-Mälarhöjden OK10:58
730928Johan AhlströmVästerås SOK11:02
2048713Robert PedersenJärfälla OK11:06
2079724Erik SandelinTumba-Mälarhöjden OK11:10
2089179Niclas LarssonAttunda OK11:14
1403968Mats GustafssonTrosabygdens OK11:18
701600Henrik PetersonOK Denseln11:22
37590Henrik RoosOK Linné11:26
826826Nils EdvardssonJärfälla OK11:30
713008Niclas SjögrenHaninge SOK11:34
1171714Jesper NordinKorsnäs IF OK11:38
740204Henrik SjögrenHaninge SOK11:42
741009Tomas HenrikssonAttunda OK11:46
44713Henrik BladhTullinge SK11:50
38408Mats EdengrenVallentuna-Össeby OL11:54
2060702Jörgen RydeniusTullinge SK11:58
8388888Tomas AlbinssonOK Österåker12:02
1974020Jörgen KardJärla Orientering12:06
1975090Bertil EronnLinköpings OK12:10
7907034Mattias NilssonOK Linné12:14
9740304Christian EnbergLinköpings OK12:18
452335Jonas JohnssonOK Kolmården12:22
2060703Niklas HallHaninge SOK12:26
2084000Mathias JonssonUpsala IF12:30

D45

4 640 m, 30 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9641228Ingrid AlexanderssonStora Tuna OK11:02
409337Kristina ForsOK Grip11:05
438677Lena BjessmoBromma-Vällingby SOK11:08
556680Anna-Lena CostermansJärla Orientering11:11
353662Charlotta WallinKorsnäs IF OK11:14
700627Jenny RöjgårdOK Kolmården11:17
9670905Helen SkoogKils OK11:20
9586020Karin von KronhelmOK Måsen11:23
658287Anna StrandAttunda OK11:26
700916Kristina LjunggrenLinköpings OK11:29
443400Karin ÅkermanVästerås SOK11:32
41832Ann GranqvistOK Ravinen11:35
44838Lisa LeicktTullinge SK11:38
350711Anette LarssonOK Tor11:41
1670701Annika BerntssonVäsby OK11:44
450886Lotta BorgLinköpings OK11:47
700503Ann RollerJärfälla OK11:50
690223Lena LindmanFinspångs SOK11:53
7700211Nina IversAttunda OK11:56
437021Kersti RingiOK Kåre11:59
42887Ulrika SanderOK Milan12:02
7670202Åsa LarssonOK Hällen12:05
2077336Malin KvarnefalkJärfälla OK12:08
41921Anneli RundlöfVäsby OK12:11
229649Agneta ErikssonOK Kolmården12:14
560314Annika OhlssonÄrla IF12:17
214237Jenny ÖgrenKarlsbyhedens IK12:20
1728Andrea SilierJärfälla OK12:23
205032Eva KindlundhTrosabygdens OK12:26
9102167Jenny ÖstlundOK Kolmården12:29

H45

6 890 m, 53 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
997980Ulrik EnglundTumba-Mälarhöjden OK10:58
606013Eric RollerJärfälla OK11:00
690605Roger LindénAttunda OK11:02
680224Per NilssonJärfälla OK11:04
439479Patrik EvebornOK Roxen11:06
7700814Staffan Jacobsso SvärdIF Thor11:08
701200Henrik PetterssonOK Roxen11:10
450213Thomas BabtistBromma-Vällingby SOK11:12
9005166Petter RanefallIF Thor11:14
9191315Erik HelanderOK Roxen11:16
2095482Mikael AnderssonHagaby GoIF Örebro11:18
261493Johan FridströmFinspångs SOK11:20
440934Nils ErikssonVäsby OK11:22
244889Lars ÖgrenKarlsbyhedens IK11:24
7201153Patrik FriskGustavsbergs OK11:26
245169Johan WänströmFinspångs SOK11:28
9710111Martin SigrandOK Södertörn11:30
9427820Bo SegermanIF Thor11:32
440902Joakim PerssonHaninge SOK11:34
449163Tommy JohanssonVästvärmlands OK11:36
264134Thomas von KronhelmOK Måsen11:38
700400Åke LjunggrenLinköpings OK11:40
59005Tomas GlanshedHaninge SOK11:42
253657Erik BerggrenTullinge SK11:44
2060740Mats LundbäckJärfälla OK11:46
16591Anders JohanssonNAIS Orienteringsklubb11:48
431262Staffan BjessmoBromma-Vällingby SOK11:50
671018Magnus LarssonVästerås SOK11:52
9102169Peter LundOK Kolmården11:54
347183Henrik MorastHaninge SOK11:56
1459098Björn AnderssonBredaryds SOK11:58
681019Jan OlmKils OK12:00
2054905Magnus SahlmanLinköpings OK12:02
9005266Anders LingJönköpings OK12:04
9691014Andreas GrunderJärfälla OK12:06
450757Ulrik IversAttunda OK12:08
2077223Daniel BringbySödertälje-Nykvarn OF12:10
7039309Fredrik SandbergOK Älvsjö-Örby12:12
347125Joakim AhlströmVästerås SOK12:16
430090Christer ErikssonOK Kolmården12:18
2078251Stefan Svensson GeliusSnättringe SK12:20
43927Calle BohmanHellas Orientering12:22
670318Olle LindmanFinspångs SOK12:24
9670509Tore NallgårdVästerås SOK12:26
9690601Henrik LjungemyrOK Kolmården12:28
2089162Lars G BerggrenOK Älvsjö-Örby12:30
437022Mikael RingiOK Kåre12:32
7711015Roger NorbergOK Hällen12:34
780757Patrik LeicktTullinge SK12:36
409336Peter ForsOK Grip12:38
701112Fredrik SoneAttunda OK12:40
2050740Olof SmittSödertälje-Nykvarn OF12:42
7012210John SolbreckLånghundra IF12:44

D50

4 120 m, 27 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2617651016Anna KullbergLinköpings OK11:02
262650324Monica HatlenTullinge SK11:05
263651229Lotta JungåkerKorsnäs IF OK11:08
264501850Anita WehlinSkogspojkarnas OK11:11
265660430Maria ColeVäsby OK11:14
2661620414Anna Lindskoog PetterssonAttunda OK11:17
267350794Lotta GrahnSödertälje-Nykvarn OF11:20
26830699Katarina RingelsOK Klemmingen11:23
2699640402Carina KaleredOK Denseln11:26
270631004Kristina BergstrandSöders-Tyresö11:29
271620414Mia GustafssonOK Kåre11:32
27219450Liselott KihlSundbybergs IK11:35
273417482Johanna SundströmJärla Orientering11:38
2742050720Ingrid MattssonOK Älvsjö-Örby11:41
27542499Carina SundbüeSträngnäs-Malmby OL11:44
276448451Jenny SalemyrBromma-Vällingby SOK11:47
27730970Gitte EngströmLinköpings OK11:50
2789660316Anna BacklundOK Södertörn11:53
2799650111Anne SvantessonHjärnarps OL11:56
280259512Annette WigertzLånghundra IF11:59
2817661106Karin FreylandSOK Aneby12:02
282510136Carina JohanssonTumba-Mälarhöjden OK12:05
283660201Annelie AleniusBoxholm-Mjölby OL12:08
284207517Marie AlfredssonOK Tyr12:11
285939158Anki GustafssonSäterbygdens OK12:14
286662966Lena StrömbäckLinköpings OK12:17
2879650527Charlotta AskeljungOK Klemmingen12:20

H50

6 440 m, 53 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
419793Jonas DetterfeltLinköpings OK10:59
301903140Kalle PerssonOK Österåker11:01
3029726138Peter HambäckLånghundra IF11:03
303449800Anders WinaldHellas Orientering11:05
3049630518Lars SvantessonHjärnarps OL11:07
3052800738Kennet NilssonOK Älvsjö-Örby11:09
3067620919Mikael KindbornOK Hällen11:11
3079620531Janne NilssonCentrum OK11:13
3081220177Fredrik MorastHaninge SOK11:15
3092081964Göran LundqvistJärfälla OK11:17
310990500Nils EklöwOK Södertörn11:19
31137134Ulf JohnssonSkogspojkarnas OK11:21
312417559Arne JanssonOK Klemmingen11:23
313640524Peter AlbrektssonOK Ravinen11:25
314725547Johan SköldJärfälla OK11:27
3159630310Per SundströmVästerås SOK11:29
316601337Conny ForsbergLånghundra IF11:31
317441218Philip HjellströmGränna-Bygdens OK11:33
318660215Magnus GrahnSödertälje-Nykvarn OF11:35
319231356Lars JacobssonDegerfors OK11:37
320248409Conny BruhnBoxholm-Mjölby OL11:39
321620225Michael WehlinSödertälje-Nykvarn OF11:41
322208073Staffan ZillingOK Södertörn11:43
323591443Roger LarssonKatrineholms OK11:45
324650527Rudolf HersénTullinge SK11:47
325439912Stefan TörnqvistVästerås SOK11:49
326660204Björn AxelssonTullinge SK11:51
327640326Ove RinnbäckOK Ravinen11:53
328640321Hans SundqvistTullinge SK11:55
329630508Ola HenrikssonJärla Orientering11:57
330362580Anders KarlssonSnättringe SK11:59
3317206828Piero SannicoloTäby OK12:01
332886633Stefan KarlssonOK Ravinen12:03
333533000Anders DalhammerOK Roxen12:05
334661178Stefan LybertVäsby OK12:07
3357650928Gunnar KindlundhTrosabygdens OK12:09
336660502Anders SvenskTjällmo-Godegårds OK12:11
3379650427Tomas BäckTrosabygdens OK12:13
338650721Örjan SahlOK Klemmingen12:15
3397770008Björn CarlssonOK Hällen12:17
3401620208Peter AskeljungOK Klemmingen12:19
3417001856Frank SteinerJärfälla OK12:21
342950524Sven WigertzLånghundra IF12:23
343641026Ulf NilssonJärfälla OK12:25
344434144Mattias ZeijlonOK Hällen12:27
34541499Mats SundbüeSträngnäs-Malmby OL12:29
34641792Michael GranqvistOK Ravinen12:31
347651231Lars Håkan SandvikAttunda OK12:33
348435752Nils LinderOK Hällen12:35
3492057326Per FranzénOK Södertörn12:37
3502063759Johan MalmOK Kolmården12:39
351450217Claes RennerOK Södertörn12:41
3521409851Niclas LidströmFrösö IF12:43

D55

3 920 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
41985Pia BoudrieVäsby OK11:03
259453Anneli BerggrenOK Denseln11:09
344560Christel NilssonHaninge SOK11:15
7205415Carina Berger-SvenssonMotala AIF OL11:21
611016Maria BrattTullinge SK11:27
41916Kerstin BjörnegrenVäsby OK11:33
9571015Lena LarssonSala OK11:39
600611Marie MalmborgSöders-Tyresö11:45
38426Annika DavidssonOK Klemmingen11:51
33504Monika LarssonSkarpnäcks OL11:57
9638991Kerstin OhlssonHaninge SOK12:03

H55

5 860 m, 29 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2077467Ronny NordgrenSundbybergs IK11:00
887880Johan PalmgrenTäby OK11:03
580924Hans TarandiIFK Lidingö SOK11:06
9610407Mats JönssonKorsnäs IF OK11:09
580422Björn-Ove PetterssonAttunda OK11:12
591201Peter LundbergJärfälla OK11:15
227355Thomas ErikssonTumba-Mälarhöjden OK11:18
9590119Christer SkoogKils OK11:21
2089354Kenneth PetterssonJärfälla OK11:24
582205Ulf BurmanGustavsbergs OK11:27
600600Jörgen BatzSkarpnäcks OL11:30
939164Leif GustafssonSäterbygdens OK11:33
628085Rolf KarlssonJärla Orientering11:36
1581015Jan KihlSundbybergs IK11:39
919604Werner KöhlerTullinge SK11:42
41439Ulf LindbergBoxholm-Mjölby OL11:45
342759Lars-Olof JanssonOK Linné11:48
7570619Stefan GustafssonOK Hällen11:51
9600225Per BacklundOK Södertörn11:54
30082Lars ÖhrmanStockholms OK11:57
29788Per-Olov SjöströmVästerås SOK12:00
421897Harald BauerIFK Lidingö SOK12:03
590503Gunnar LangsSkarpnäcks OL12:06
409426Gunnar ErikssonSödertälje-Nykvarn OF12:09
7205412Thomas SvenssonMotala AIF OL12:12
9610928Lars PalmqvistJärfälla OK12:15
553567Anders MattssonOK Älvsjö-Örby12:18
500008Tore EklundSödertälje-Nykvarn OF12:21
580606Anders JakobssonOK Södertörn12:24

D60

3 640 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
30852Karin IvarssonHaninge SOK11:01
202485Margareta ErikssonOK Klemmingen11:07
36510Lena JohanssonSkogspojkarnas OK11:13
9520326Monika SvärdOK Klemmingen11:19
259172Inger OnsbringEskilstuna OL11:25
351586Anneli LindqvistGustavsbergs OK11:31
798390Lena JanssonJärla Orientering11:37
9550304Tanja-Birgit SöderströmSala OK11:43
433960Lena FröbergGOIF Tjalve11:49
1561220Inger JohanssonNAIS Orienteringsklubb11:55
551226My RönnolsTäby OK12:01
25237Eva-Karin JönssonOK Kolmården12:07
330923Gerd HagströmGOIF Tjalve12:13
13855Gerd Uppsäll-LarssonHagaby GoIF Örebro12:19
38212Carin AnderssonOK Denseln12:25

H60

5 390 m, 26 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
438368Ola NyqvistOK Södertörn10:59
245733Sven-Olof SvenssonBjörkfors GOIF11:02
27039Hans Göran PetterssonKFUM Örebro OK11:05
504287Lennart HävrénTullinge SK11:08
247667Sven-Anders OlssonAttunda OK11:11
443441Anders GunnarssonSurahammars SOK11:14
262451Håkan PalmfjordKatrineholms OK11:17
1551209Karl MollénOK Denseln11:20
520430Göran BlombergGOIF Tjalve11:23
7560726Karl-Johan NorénBoxholm-Mjölby OL11:26
12157Per Ove WallénTäby OK11:29
512419Peter SundgrenVallentuna-Össeby OL11:32
530715Matts BjörkeSöders-Tyresö11:35
530704Mikael TarandiIFK Lidingö SOK11:38
504250Göran HanssonTäby OK11:41
520822Lennart LundquistOK Nalle11:44
9009000Lars ForsstedtSöders-Tyresö11:47
18718Staffan TörnrosTumba-Mälarhöjden OK11:50
560215Anders LöfgrenJärfälla OK11:53
530519Thomas WesterGustavsbergs OK11:56
27218Göran NilssonSnättringe SK11:59
520228Carl BachmanTäby OK12:02
9530525Leif WadmanKöping-Kolsva OK12:05
354327Reijo KorhonenHaninge SOK12:08
550603Torbjörn BergmanSnättringe SK12:11
560514Jan GustafssonHagaby GoIF Örebro12:14

D65

3 640 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
36528Ewa NordlundLänna IF11:00
37916Ylva NilssonVallentuna-Össeby OL11:06
510627Kerstin SvenskOK Hällen11:12
205325Britta EklundTrosabygdens OK11:18
570605Ulla LindellOK Hällen11:24
442312Britt-Marie AldénOK Kolmården11:30
2078297Margareta HaraldssonGustavsbergs OK11:36
451625Birgitta BillstamJärfälla OK11:42
354330Helena KorhonenHaninge SOK11:48
944474Anne LundmarkJärfälla OK11:54
426830Kerstin BlomOK Kolmården12:00
18744Helen TörnrosTumba-Mälarhöjden OK12:06
30846Aila HalttunenHaninge SOK12:12
41918Ulla GummesonVäsby OK12:18

H65

4 640 m, 29 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9490730Göran SvärdOK Klemmingen11:01
501204Bo JernbergOK Roxen11:04
405444Robert LarssonHagaby GoIF Örebro11:07
510106Knut-Åke HallebroOK Klemmingen11:10
304916Kenneth JohanssonEskilstuna OL11:13
508991Ingemar GardSöders-Tyresö11:16
26011Lars-Gunnar LarssonOK Södertörn11:19
204961Willy LjungdellTäby OK11:22
341914Christer AndénSödertälje-Nykvarn OF11:25
944415Paul NorénOK Södertörn11:28
21329Jörgen HellbergTäby OK11:31
1948010Tomas NorlénSödertälje-Nykvarn OF11:34
622012Göran DavidssonOK Klemmingen11:37
28470Lars-Gunnar AndénSödertälje-Nykvarn OF11:40
2048646Runar AldénOK Kolmården11:43
262445Inge LöwegrenKatrineholms OK11:46
418071Bo WinanderJärfälla OK11:49
592177Per-Erik WåhlbergOK Linné11:52
330972Peter HagströmGOIF Tjalve11:55
990647Gunnar EhnTullinge SK11:58
259474Sune SisellOK Södertörn12:01
30831P-O IvarssonHaninge SOK12:04
895424Magnus HaraldssonGustavsbergs OK12:07
421360Anders MonteliusBoxholm-Mjölby OL12:10
9510225Christer NordströmOK Älvsjö-Örby12:13
9501209Göran LarssonSala OK12:16
9490910Ove JohanssonOK Kolmården12:19
511204Per ErikssonLinköpings OK12:22
670212Ulf KjellinOK Hedströmmen12:25

D70

3 050 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
655655Gun-Inger SahlbergLånghundra IF11:00
1150146Maria EhnTullinge SK11:06
245929Sonja HanssonGOIF Tjalve11:12
30845Eva-Stina SvärdHaninge SOK11:18
7003123Britten PerssonFinspångs SOK11:24
682131Kristina SkoglundHellas Orientering11:30
7205416Kerstin BengtssonMotala AIF OL11:36
302287Anita JohanssonOK Tor11:42
7082642Carina LindmanFinspångs SOK11:48
302550Margareta TidmanOK Kolmården11:54

H70

3 920 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1430205Rune RådeströmSnättringe SK11:00
19204Jan BojlingSolna OK11:06
28467Rolf SkoglundHellas Orientering11:12
449326Sverre JonssonOK Ravinen11:18
37589Torbjörn TirénHellas Orientering11:24
33588Anders KihlströmTullinge SK11:30
262502Lennart PetterssonBjörkfors GOIF11:36
1399788Jan-Olof WåhlbergIBM-Klubben11:42
600914Leif NordlundLänna IF11:48
640116Per-Åke CarlenstamVäsby OK11:54
9027201Sven-Arne NilssonOK Klemmingen12:00
30214Lars JonassonJärfälla OK12:06
710913Gunnar CarlsonOK Roxen12:12
9440309Ulf SvedestamEskilstuna OL12:18
202481Kjell NilssonOK Klemmingen12:24
9102620Jan LarssonTullinge SK12:30
29526Hans SahlbergLånghundra IF12:36
9461001Roger DanielssonLinköpings OK12:42

D75

3 050 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
27894Britt ErikssonHammarby IF OF11:02
727266Monica LindgrenLinköpings OK11:08
2095426Karin RenbergOK Kolmården11:14
2093599Solveig DillmanOK Älvsjö-Örby11:20
500806Gunnel JunegardOK Södertörn11:26

H75

3 640 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
261486Gösta LindmanFinspångs SOK11:02
38458Bo HedlundIFK Enskede11:08
249482Evert ElgefjordOK Kolmården11:14
2066566Håkan SjökvistSöders-Tyresö11:20
38623Hugo IsgrenIFK Enskede11:26
7205413Stig BengtssonMotala AIF OL11:32
9410906Stig IsraelssonOK Tylöskog11:38
16694Johnny WallingeOK Kolmården11:44
444174Lars JohanssonOK Tor11:50
302551Åke TidmanOK Kolmården11:56
9595877Lars NordSödertälje IF12:02
16931Sune LindellOK Hällen12:08
36011Alf MattssonOK Kolmården12:14

H80

3 050 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
42058Sten BergstrandSkogsluffarnas OK11:04
19416Rune CarlssonSundbybergs IK11:10
530291Arne ÅhmanTumba-Mälarhöjden OK11:16
41467Anders AdlerLinköpings AIK11:22
41614Lars-Erik LindellVäsby OK11:28
520621Alf LundkvistOK Tor11:34
440052Lars PerssonVäsby OK11:40
40900Lennart StenbergOK Älvsjö-Örby11:46

Inskolning

2 170 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
580018Theo AleniusNyköpings OK11:04:11
2063772Albin NordinOK Älvsjö-Örby11:13:16
2089470Albin JohanssonOK Hällen11:41:13
259464Isak KarlssonNyköpings OK12:00:36

U1

2 170 m, 22 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
409505Folke ÅhlinLånghundra IF10:50:12
580016Wilmer LarssonNyköpings OK10:52:25
15468Katja SmittSödertälje-Nykvarn OF10:54:22
352984Viggo LindgrenOK Kåre10:54:40
436111Hanna MoldinSödertälje-Nykvarn OF10:55:33
306540Birk LagervikNyköpings OK11:00:00
580012Tuva DahlgrenNyköpings OK11:00:05
501001Vilgot HellstenNyköpings OK11:04:26
2088574Linnea SandTullinge SK11:06:13
2067166Gustav LindgrenOK Måsen11:06:15
404311Sigrid CarlborgOK Måsen11:06:24
1090709Signe AlbinssonOK Österåker11:11:59
580024Victor PalmqvistNyköpings OK11:23:03
580021Alfons RingdahlNyköpings OK11:23:12
263931Leonardo MelinOK Kolmården11:24:14
1310708Sebastian LarssonTullinge SK11:25:25
27656Ludvig Björnberg FärdigNyköpings OK11:33:48
2093582Wilma FahlstedtSkogspojkarnas OK11:36:00
2054993Janne SynnermarkSkogsluffarnas OK11:36:52
36496Greta SandvikAttunda OK11:38:15
2078057Isak SandelinTumba-Mälarhöjden OK11:38:59
2060762Hilda TrofastTullinge SK11:40:04

U2

2 210 m, 26 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2093271Liam LarssonNyköpings OK10:52:28
2075308Melvin JohanssonOK Hällen11:02:55
1070903Ella MatthewsTullinge SK11:04:49
438661Nellie BolinTullinge SK11:04:50
248881Emil KarlssonTullinge SK11:08:01
450206Frida JosefssonVäsby OK11:15:52
2066582Märta AhlquistJärla Orientering11:16:40
580025Adele PalmqvistNyköpings OK11:22:58
1041225Wilma JosefssonVäsby OK11:23:22
448458Anders NilssonBromma-Vällingby SOK11:24:55
19467Sofia MelinOK Kolmården11:25:32
1071006Wilfred LarssonTullinge SK11:27:20
9061028Oscar SöderströmOK Kolmården11:40:09
2083816Albin GentzJärla Orientering11:40:24
2078132Tilda MattssonOK Södertörn11:41:19
452184Blenda SandénOK Södertörn11:45:11
7060504Linton BryngelssonTullinge SK11:45:48
41668Oskar SvenskTjällmo-Godegårds OK11:48:52
2075234Emma LindgrenNAIS Orienteringsklubb11:50:04
580020Elias RingdahlNyköpings OK11:50:18
1050918Ella LybertVäsby OK11:51:31
2095556Maja RundlöfVäsby OK11:51:32
2089366Tuva AnderssonJärla Orientering11:56:13
225652Magnolia SöderlundJärla Orientering11:56:18
234502Albin FranzénOK Södertörn12:19:29
2057298Alice NordströmOK Södertörn12:33:54

Öppen motion 1

2 210 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2093614Elin BjörklundTullinge SK11:24:02
419772Åsa MånssonSödertälje-Nykvarn OF12:11:15
451627Catharina Karlss BrabieJärfälla OK12:12:25
433632Lars BodinKlubblös12:19:51

Öppen motion 3

3 090 m, 34 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1470424Anna GustafssonTrosabygdens OK11:00:00
225672Åsa SuomalainenJärla Orientering11:00:00
2060714Tiger LandénGustavsbergs OK11:06:16
7506112Anna JacobsenOK Måsen11:08:20
433640Julia FranssonKlubblös11:08:22
246749Margareta PerssonHusums IF OK11:09:03
407291Vivianne AxtonOK Klemmingen11:11:51
2067124Daniel EkenstedtTullinge SK11:12:18
2089385Jonas BredinAttunda OK11:14:25
245758Christina SvenssonBjörkfors GOIF11:16:08
409427Liv WillamoSödertälje-Nykvarn OF11:17:48
407295Siv BergOK Klemmingen11:18:17
2077334Jenny MagnvallOK Södertörn11:21:39
433636Åsa BorgKlubblös11:21:48
1416192Katrin JosefssonVäsby OK11:22:11
2095109Fia AnderssonHagaby GoIF Örebro11:22:17
2095132Maria BergHagaby GoIF Örebro11:22:19
451035Johan TirénSkogsluffarnas OK11:38:00
2054967Olle SynnermarkSkogsluffarnas OK11:38:03
1151275Jessica StrömqvistAttunda OK11:43:57
402958Marie ErikssonLinköpings OK11:45:11
245658Sara SalemyrBromma-Vällingby SOK11:48:58
9200699Johan RosénOK Södertörn11:49:27
1940707Izabela MarcinkowskaSträngnäs-Malmby OL11:50:21
2050924Malin BorgLinköpings OK11:51:19
225656Ann HellmanJärla Orientering11:52:11
2062036Moa JohanssonVäsby OK11:54:54
2078294Catrine JohanssonVäsby OK11:55:01
2078256Ludvig LangeTumba-Mälarhöjden OK11:56:55
449336Arvid LindqvistOK Måsen12:03:11
442110Filip StrömbäckKlubblös12:16:53
1401316Marie KyletoftVäsby OK12:22:53
438965Åsa CarlssonOK Hällen12:24:43
2093560Peter FahlstedtSkogspojkarnas OK12:25:13

Öppen motion 5

3 580 m, 60 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
27809Mats SalemyrBromma-Vällingby SOK10:00:00
205321Weronica BäckTrosabygdens OK10:46:05
417397Per WesterlundSkogsluffarnas OK10:52:29
38432Lena BrobergSnättringe SK10:55:01
248888Uneus MikaelNyköpings OK10:55:39
37730Per GustavssonOK Roxen10:59:53
7003058Laban BryngelssonTullinge SK11:00:00
2087056Elin TörnqvistSnättringe SK11:00:00
7511072Jens JacobsenOK Måsen11:00:10
208590Elsa BrahmLånghundra IF11:00:25
9520605Titti BergendahlOK Måsen11:01:57
38364Maja-Stina GustavssonOK Roxen11:02:02
334561Charlotte JohnsonOK Klemmingen11:04:14
355092Johan ErikssonOK Hällen11:04:32
36729Pirkko HammarströmOK Måsen11:07:33
2050708Helena NilssonOK Älvsjö-Örby11:07:39
901817Marie HedströmOK Måsen11:07:54
901126Emil HammarströmOK Måsen11:07:56
1416193Frida LyxellGöteborg-Majorna OK11:08:17
259214Anita TalltjärnVästerås SOK11:10:18
246780Bo PerssonHusums IF OK11:11:26
1974062Arlett BallnusJärfälla OK11:11:32
1560323Helena BachmanTäby OK11:16:31
355083Sven AnderssonOK Hällen11:17:32
2075344Peter BergmanTullinge SK11:20:01
450330Karl Martin SvärdSträngnäs-Malmby OL11:20:44
2078051Jan HägerOK Södertörn11:20:56
2058185Thomas DanielsonBromma-Vällingby SOK11:21:51
264135Cecilia JanzonOK Måsen11:22:52
449853Kajsa SundkvistOK Måsen11:25:29
698618Annica HedbergOK Södertörn11:30:35
205342Hans LindgrenTrosabygdens OK11:30:57
770701Andrea BalakovaNyköpings OK11:31:12
553561Robert RylanderSpårvägens OK11:31:46
651213Lena KarlssonOK Måsen11:31:54
960924Sara MagnussonOK Måsen11:31:55
7770630Jonas KarlssonVäsby OK11:33:39
2078228Christina SwahnOK Älvsjö-Örby11:36:28
720802Jonas HellströmAttunda OK11:37:26
341224Anna-Lena JacobssonDegerfors OK11:38:17
1269485Matilda LarssonOK Hällen11:39:01
1867868Anneli FredmanOK Älvsjö-Örby11:42:41
7990907Sofia BorgLinköpings OK11:49:13
428965Gunilla SahlOK Klemmingen11:54:24
7681231Thomas KarlssonOK Älvsjö-Örby11:54:25
680917Maria ZeijlonOK Hällen12:00:51
426949Petra LundbäckJärfälla OK12:04:53
209861Linda WänströmFinspångs SOK12:05:32
419787Birgitta HenrikssonJärla Orientering12:06:12
1975022Stefan FerdmanTullinge SK12:07:31
2050729Gunilla ErikssonTullinge SK12:07:32
353498Patrik NilssonBromma-Vällingby SOK12:15:11
2050825Helen MagnussonOK Tor12:16:40
248889Joel MagnussonOK Tor12:16:41
7201364Carlos Aristondo MelgarOK Tor12:16:43
970615Anders JohanssonFinspångs SOK12:20:42
2089473Mats JohanssonOK Hällen12:21:09
451003Daniel ÖstlundOK Kolmården12:21:29
450271Magnus JosefssonVäsby OK12:29:13
2089156Matilda AhlquistJärla Orientering12:31:59

Öppen motion 7

4 120 m, 47 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
510010Erik CallebergSnättringe SK10:52:11
450262Gun JanssonOK Klemmingen11:03:47
450837Monika HjellströmGränna-Bygdens OK11:03:50
27308Anders S NybergSäterbygdens OK11:03:57
2041871Anna MyrbergerTullinge SK11:06:37
934511Per AnderssonOK Linné11:09:36
344172Ylva LorentssonOK Kåre11:10:23
438190Erik SjöqvistOK Måsen11:11:20
449852Kurt NensénOK Måsen11:11:25
2041885Tomas PetterssonHaninge SOK11:12:38
253994Annamari SjöblomSödertälje-Nykvarn OF11:13:27
2077905Per-Inge JohanssonKlubblös11:13:31
900712Emma MiléusLinköpings OK11:13:46
670505Lars NordgrenEksjö SOK11:16:21
508800Peter KarlbergSnättringe SK11:16:28
344653Jessica GrahnSödertälje-Nykvarn OF11:18:29
225666Lars JohanssonJärla Orientering11:19:02
636465Åsa DetterfeltLinköpings OK11:19:10
991108Axel KudinoffOK Södertörn11:20:05
407294Arvid BergOK Klemmingen11:20:39
774411Emma ÖbergOK Hällen11:21:01
449312Margrita SjöqvistOK Måsen11:22:49
27652Hans ÖbergOK Hällen11:25:08
9860224David BejbomJärla Orientering11:25:57
1969326Mikael LarssonOK Hällen11:26:56
432411Gitte JutvikTrosabygdens OK11:27:12
405422Camilla LarssonOK Hällen11:27:42
9930812Oscar BjörckJärla Orientering11:29:22
590311Stefan WestlinOK Måsen11:30:12
448753Sofia SmittSödertälje-Nykvarn OF11:31:18
205343Anna TorpfeldtTrosabygdens OK11:32:13
304821Anna AlkevikSkogsluffarnas OK11:37:36
47334Mona HalldinTrosabygdens OK11:40:02
9005074David SöderströmSala OK11:41:23
932222Joakim WigertzLånghundra IF11:41:38
7300211Göran EklundTrosabygdens OK11:45:41
900531Linn BylarsForsa OK11:47:51
205023Jens VikbergForsa OK11:47:55
229255Christofher RamströmSträngnäs-Malmby OL11:49:34
14937Karin SvenskStora Tuna OK11:54:18
7640908Anneli WiklundFinspångs SOK11:55:02
931302Anton ForsbergLånghundra IF11:56:04
640106Håkan SvahnOK Ravinen11:56:30
41838Elinor LangeOK Ravinen11:56:59
26002Björn NyqvistOK Södertörn12:09:22
9561028Mats ZackrissonOK Älvsjö-Örby12:25:46
9761030Karin PalmqvistNyköpings OK12:28:00

Öppen motion 8

5 500 m, 38 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
640520Thomas CallebergSnättringe SK10:51:48
9731103Martin MoldinSödertälje-Nykvarn OF10:58:12
37550Sten ÅhlinOK Måsen10:58:44
259304Kari TalltjärnVästerås SOK11:00:16
352470Erik JohnsonOK Klemmingen11:02:56
981204Simon LarssonOK Hällen11:03:04
205211Magnus StrömqvistAttunda OK11:05:06
9750727Micael StammOK Klemmingen11:05:40
348309Aron GillijamKlubblös11:06:00
7671221Marie HedarOK Tor11:07:03
449518Anders RöstinSöders-Tyresö11:08:46
429839Viktor VallinGöteborg-Majorna OK11:09:19
350573Joakim ErikssonSödertälje-Nykvarn OF11:11:29
1976061Rene BallnusJärfälla OK11:11:34
501859Katarina BorgSödertälje-Nykvarn OF11:19:12
1424711Markus BylundIF Thor11:20:22
7206418Heini RintanenEksjö SOK11:21:36
9890306Filip SöderlundOK Milan11:24:22
16092Anders BorgKlubblös11:25:48
930111Jonas BorgSödertälje-Nykvarn OF11:26:46
888359Korinna TothKlubblös11:27:30
51254Maria KleijnSödertälje-Nykvarn OF11:32:11
2085396Stefan JohanssonTrosabygdens OK11:40:16
28079Henrik TrofastTullinge SK11:42:27
671400Ulf HamreforsVästerås SOK11:45:34
2078004Susann SöderholmSträngnäs-Malmby OL11:45:59
439624Johan KammargårdenBjörkfors GOIF11:46:15
9926022Henrik ErlandssonOK Södertörn11:46:45
631011Berit AslaksenJärfälla OK11:50:16
450877Rikard BorgLinköpings OK11:51:21
940206Jonas RinnbäckOK Ravinen11:53:20
860520Pär L. OlofssonRehns BK11:54:20
451037Tobias LindgrenOK Kåre11:56:36
911070Alexandra SundgrenOK Roslagen11:58:04
438125Karri LindellOK Måsen11:59:59
42867Saga SanderOK Milan12:20:57
1963062Michael WilhelmssonKorsnäs IF OK12:24:20
590031Johnny JunegardTullinge SK12:33:30

Öppen motion 9

8 340 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1321223Jasec LachowicsNyköpings OK11:03:52
1965099Claes AnderssonNyköpings OK11:04:38
791001Jakob JanssonJärla Orientering11:07:18
7850114Martin HärbergJärla Orientering11:08:32
8908110Catherine TaylorOK Linné11:20:53
701502Thorbjörn GustafssonTjällmo-Godegårds OK11:21:33
7203449Gunnar MelinOK Kolmården11:28:14
10508Magnus SternerSträngnäs-Malmby OL11:32:48
354140Jerker LysellRehns BK11:33:00
9444449Håkon Jarvis WestergårdJärla Orientering11:39:20
680920Niclas NilssonOK Österåker11:40:10
405423Johan HerrmanOK Hällen11:40:49
9950120Erik AnderssonOrion Klubb 9000411:50:25
7950523Ellinor ErikssonKFUM Örebro OK11:54:15
443314Per SkyllbergOK Klemmingen12:01:30