Startlista för Hallands 3-dagars 2016

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Hallands 3-dagars 2016
Arrangörsorganisationer: Fjärås AIK / IF Rigor / OK Löftan
Datum: fredag 15 juli 2016 - söndag 17 juli 2016

Etapp 1, medelEtapp 2, långEtapp 3, lång, jaktstart

H55

3 400 m, 60 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ulf SundinGöteborg-Majorna OK15:55
Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL15:57
Terje SchjølbergRøros IL15:59
Jan-Olof SvenssonHalmstad OK16:03
Magnus JoelssonSOK 6816:05
Mats KensbyOK Tyr16:07
Jari JurvakainenSuunta Jyväskylä16:11
Sven BörjesonGöteborg-Majorna OK16:13
Jan KarlssonVäxjö OK16:15
Nils-Olof LarssonVänersborgs SK16:17
Lennart JosefssonRydboholms SK16:19
Evert JohanssonOK Bävern16:21
Bengt SchwartzOK Kolmården16:23
Sten GustafssonEds SK16:25
Torbjörn AronssonGöteborg-Majorna OK16:27
Lars HolmbergIF Hagen16:29
Anders AxelssonTrollhättans SOK16:31
Mats LarssonIFK Enskede16:33
Lennart StenssonHelsingborgs SOK16:35
Lennart ErforsOK Torfinn16:37
Kenneth PetterssonJärfälla OK16:39
Anders SpånérGöteborg-Majorna OK16:41
Roy JohanssonOK Skogsvargarna16:43
Frede ScheyeHerlufsholm OK16:45
Asgeir EdvardsenGöteborg-Majorna OK16:49
Per RasmussenAmager OK16:51
Markus KüngBjörnbär OK16:53
Bo JosefssonRydboholms SK16:55
Bruno StubPI-København16:57
Jerker NetzTrollhättans SOK16:59
Sven-Erik DahlbergIK Trenne Ullared17:01
Jan-Åke IsraelssonOK Milan17:03
Michael AnderssonGöteborg-Majorna OK17:05
Torbjörn MovertOK Kompassen17:07
Kjell-Ove ArvidssonFalkenbergs OK17:09
Bengt KlassonUlricehamns OK17:11
Maths CarlssonTolered-Utby Ol-klubb17:13
Arne SääfGudhems IF17:15
Rolf KarlssonJärla Orientering17:17
Sören AnderssonFK Boken17:19
Reino ÖrnMarkaryds FK17:21
Tore EklundSödertälje-Nykvarn OF17:23
Uwe DreselSC Klecken17:25
Andrew LagoGöteborg-Majorna OK17:27
Stephan SchliebenerOLV Uslar17:31
Christer BergagårdTolered-Utby Ol-klubb17:33
Jonas KarlssonOK Tylöskog17:35
Ulf WallinGöteborg-Majorna OK17:37
Magnus JosefssonSävedalens AIK17:39
Tommy JohnssonOK Nackhe17:41
Håkan SvedhemUlricehamns OK17:43
Sören MaarupKolding OK17:45
Jörgen IvarssonHestra IF17:47
Klavs MadsenGöteborg-Majorna OK17:49
Gunnar HåkanssonIK Uven17:51
Erik ÖhlenschlägerÖrkelljunga FK17:53
Lars AnderssonOK Tyr17:55
Torben KristensenHerlufsholm OK17:57
Ingemar MånssonRonneby OK17:59
Mats BrorssonTockarps IK18:01