Startlista för Veteran-SM, lång

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Veteran-SM, lång
Arrangörsorganisation: FK Boken
Datum: söndag 16 september 2018

D35

6 160 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
200Hanna ModinLunds OK11:31
201Sara SöderqvistLinköpings OK11:33
202Elin NeckénOK Älme11:35
203Anna-Karin BondessonFrosta OK11:37
204Marie RubérLinköpings OK11:39
205Marie SvenssonFK Åsen11:41

H35

8 600 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
441Johan MickelåkerAndrarums IF11:10
442Martin FagerlundKFUM Örebro OK11:12
443Björn KarlssonHalmstad OK11:14
444Felix AlnervikHelsingborgs SOK11:16
445David AndréGöteborg-Majorna OK11:18
446Erik LennartssonSOK Viljan11:20
447Mikael LöfvingTibro OK11:22
448Lucian SemeniucFK Finn11:24
449Christian GlantzAndrarums IF11:26
450Per Erik JönssonOK Torfinn11:28
451Jonathan GunnarssonMalmö OK11:30
452Jonas BengtssonHelsingborgs SOK11:32
453Jonas FagerholmHalmstad OK11:34
454André BjärbyFrosta OK11:36
455Johan SchagerlindOK Bävern11:38
456Fredrik SalomonssonSkåneslättens OL11:40
457Emanuel StridMalmö OK11:42
458Patrik JohanssonHelsingborgs SOK11:44

D40

5 390 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
206Emma LindénFK Friskus-Varberg11:39
207Louise PihlOK Pan-Kristianstad11:41
208Maria HelmerssonHässleholms OK11:43
209Pia OlssonSkåneslättens OL11:45
210Maria SvenssonLunds OK11:47
211Emma BerggrenLinköpings OK11:49
212Stina BorängSnättringe SK11:51
213Elisabeth HagelbergEksjö SOK11:53
214Jenny LindblomMalmö OK11:55
215Åsa LinnersjöOK Tor11:57
216Anna EideforsSundbybergs IK11:59
217Helena WestlingHäverödals SK12:01
218Marie EngOK Pan-Kristianstad12:03

H40

7 460 m, 22 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
459David EkstrandHässleholms OK10:00
460Henrik BengtssonFalkenbergs OK10:02
461Michael HusénOK Pan-Kristianstad10:04
462Håkan AnderssonHalmstad OK10:06
463Anders BlomqvistJönköpings OK10:08
464Jonas NorénHelsingborgs SOK10:10
465Andreas FermFK Göingarna10:12
466Håkan GunnarssonFK Göingarna10:14
467Daniel AxelssonMålilla OK10:16
468Martin RidderstedtSkåneslättens OL10:18
469Christian EnbergLinköpings OK10:20
470Stefan CaleklintKarlskrona SOK10:22
471Mikael NilssonLunds OK10:24
472Mikael TrofastJönköpings OK10:26
473Ulf NilssonHjärnarps OL10:28
474Johan GustafsonLunds OK10:30
475Mattias KarlssonIK Trenne Ullared10:32
476Henrik AnderssonHässleholms OK10:34
477Mats JeppssonOK Gynge10:36
478Mathias PerssonHelsingborgs SOK10:38
479Jesper HåkanssonFK Göingarna10:40
480Laust SörensenGöteborg-Majorna OK10:42

D45

4 710 m, 24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
241Camilla CarlssonHärlövs IF11:26
219Jenny ReménSnättringe SK11:28
220Lotta MagnussonMalmö OK11:30
221Susanne AnderssonOK Pan-Kristianstad11:32
222Maureen Olsson LoLunds OK11:34
223Marie AlbinssonHjärnarps OL11:36
224Carina ThynellHärlövs IF11:38
225Karin SpjuthIK Hakarpspojkarna11:40
226Jenny VinbladLunds OK11:42
227Lindha HellnerFK Göingarna11:44
228Mia EronnLinköpings OK11:46
229Carina RydlundHässleholms OK11:48
230Anna LjungqvistLunds OK11:50
231Semona NilssonOK Orion11:52
232Emma CarlstedtHjärnarps OL11:54
233Lotta EnbergHalmstad OK11:56
234Annika IvarssonLinköpings OK11:58
235Susanne WallenborgLunds OK12:00
236Lotta MorénHjärnarps OL12:02
237Anna BjärbyFrosta OK12:04
238Jenny HåkanssonOK Orion12:06
239Åsa EricssonLunds OK12:08
240Angelica BrandqvistTibro OK12:10
242Josefine NordströmOK Triangeln12:14

H45

6 610 m, 37 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
866Magnus ThuressonSkåneslättens OL11:25
481Michael NilssonAndrarums IF11:27
482Jonas HöstHjärnarps OL11:29
483Nils HelmerssonHässleholms OK11:31
484Martin JohanssonHalmstad OK11:33
485Martin BobergIF Rigor11:35
486Pär-Magnus BjurekTibro OK11:37
487Pontus GustavssonLunds OK11:39
488Jens AndertoftVästerås SOK11:41
489Fredrik NystedtSkåneslättens OL11:43
490Thomas BergstrandBrattås CK11:45
491Fredrik LindellIF Thor11:47
492Torgny LundHästveda OK11:49
493Ulrik MagnussonHalmstad OK11:51
494Ola MarkholmSkåneslättens OL11:53
495Magnus JonassonMalmö OK11:55
496Conny RaskHjärnarps OL11:57
497Fredrik HugossonLunds OK11:59
498Anders ArfwedsonFrölunda OL12:01
499Fredrik SvenssonJönköpings OK12:03
500Michael LönnHjärnarps OL12:05
501Olle WindeliusFrosta OK12:07
502Jan LagerHalmstad OK12:09
503Andreas KaverénAnderstorps OK12:11
504Fabian LjungqvistLunds OK12:13
505Per MagnussonLinköpings OK12:15
506Fredrik EnbergHalmstad OK12:17
507Andreas EklundGöteborg-Majorna OK12:19
508Johan PetterssonOK Motala12:21
509Emil ErdeliusIF Rigor12:23
510Torgny LindströmRonneby OK12:25
511Magnus WallenborgLunds OK12:27
512Heide PerssonAndrarums IF12:29
513Lennart MorénHjärnarps OL12:31
514Mikael PihlOK Pan-Kristianstad12:33
515Patrik IngelströmOK Gynge12:35
516Mikael LundqvistHalmstad OK12:37

D50

4 400 m, 26 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
243Emeli ZeilonSkåneslättens OL09:58
244Kristina SpångbergLunds OK10:00
245Lotta BorgLinköpings OK10:02
246Annika EngelHässleholms OK10:04
247Anneli KarlssonFK Finn10:06
248Christina SmedbergOK Skogsfalken10:08
249Gunilla GustafssonOK Orion10:10
250Ingela ThoressonAndrarums IF10:12
251Eva PetterssonKarlskrona SOK10:14
252Carina GustafssonOK Gynge10:16
253Agneta ErikssonUddevalla OK10:18
254Inger GuståsLinköpings OK10:20
255Christel OlssonFK Åsen10:22
256Karin JägrydSkåneslättens OL10:24
257Camilla AdlertegOK Enen10:26
258Ingrid JohanssonLaholms IF OK10:28
259Anna Sofie BarkLinköpings OK10:30
260Lena RegnellVäxjö OK10:32
261Anette BernhedSävedalens AIK10:34
262Pia Käck FritzellGudhems IF10:36
263Anna JohanssonJönköpings OK10:38
264Marie OlssonÖrkelljunga FK10:40
265Carolina LandinMalmö OK10:42
266Anna KullbergLinköpings OK10:44
267Marianne ÅsåkerHudiksvalls OK10:46
268Hanne FoghFSK Orientering10:48

H50

6 000 m, 41 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
517Erik HelanderOK Roxen10:00
518Håkan ErikssonHästveda OK10:02
519Anders NilssonOK Orion10:04
520Ola HultinOK Roslagen10:06
521Henrik LarssonFK Göingarna10:08
522Ronny LiljenbergEslövs FK10:10
523Olof BarrSkåneslättens OL10:12
524Johan RisbergTormestorps IF10:14
525Lars HagelbergEksjö SOK10:16
526Kennet HorvathHalmstad OK10:18
527Ola AndertoftMarkaryds FK10:20
528Håkan GrubbMalmö OK10:22
529Magnus TenghagenHärlövs IF10:24
530Henric HöglindOK Pan-Kristianstad10:26
531Lars-Ola LarssonOK Orion10:28
532Per-Olof AnderssonOK Tyringe10:30
533Thomas NajvikOK Pan-Kristianstad10:32
534Mårten WikströmHalmstad OK10:34
535Mats ToftnerOK Kompassen10:36
536Fredrik SmedbergOK Skogsfalken10:38
537Jan JohanssonSkåneslättens OL10:40
538Johan ÅttingLinköpings OK10:42
540Torbjörn AnderssonOK Motala10:46
541Björn CarlstedtHjärnarps OL10:48
542Jens LindströmTibro OK10:50
543Patrik RosénVäxjö OK10:52
544Karl ErikssonUddevalla OK10:54
545Magnus Ö BernhedSävedalens AIK10:56
546Tomas WestlundOK Pan-Kristianstad10:58
547Patrik SteenOK Enen11:00
548Anders JägrydSkåneslättens OL11:02
549Ulf JanssonOK Triangeln11:04
550Anders EricssonLunds OK11:06
551Håkan KarlssonFK Finn11:08
552Magnus LarssonFK Göingarna11:10
553Dennis HansenOK Kompassen11:12
554Magnus AbrahamssonHalmstad OK11:14
555Tomas NilssonHässleholms OK11:16
556Magnus OlssonHjärnarps OL11:18
557Fredrik BarrulfOK Tyr11:20
558Stefan AdolfssonEslövs FK11:22

D55

3 980 m, 30 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
298Ingela AnderssonLunds OK11:19
269Eva CarlssonJönköpings OK11:21
270Carina SundbüeSträngnäs-Malmby OL11:23
271Sara Snogerup LinseLunds OK11:25
272Monica HenrikssonEksjö SOK11:27
273Lollo NybergOK Kontinent11:29
274Christina SegerslättSkåneslättens OL11:31
275Laila B HöglundFK Herkules11:33
276Annlouise AlmqvistIFK Mora OK11:35
277Pia VångellLinköpings OK11:37
278Annette Falck LarssonVänersborgs SK11:39
279Marita FilipssonMarkaryds FK11:41
280Kerstin PerssonFK Göingarna11:43
281Yvonne JohanssonGamleby OK11:45
282Britt-Marie StenssonHelsingborgs SOK11:47
283Ann ÖhlinStigmännen Karlshamns OK11:49
284Kristina HammarfalkÖstersunds OK11:51
285Britta SahlinVänersborgs SK11:53
286Maritha HenrikssonJönköpings OK11:55
287Christina BirathStenungsunds OK11:57
288Ann NilssonMarkaryds FK11:59
289Leila LjunggrenMarkbygdens OK12:01
290Tina HagårdRävetofta OK12:03
291Ing-Marie SamuelssonIK Trenne Ullared12:05
292Lena OlssonSkåneslättens OL12:07
293Christina SternerTockarps IK12:09
294Ann-Kristin SjöströmLunds OK12:11
295Lena SwartzOK Orion12:13
296Karin BacktemanLinköpings OK12:15
297Britt-Marie BengtssonFK Åsen12:17

H55

5 450 m, 28 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
867Rikard BorgLinköpings OK11:46
559Jörgen ModigOK Pan-Kristianstad11:48
560Lennart StenssonHelsingborgs SOK11:50
561Jan KarlssonVäxjö OK11:52
562Arne SääfGudhems IF11:54
563Sverker ErikssonOK Gynge11:56
564Elis BengtssonOK Norrvirdarna11:58
565Pesho HedbergLunds OK12:00
566Benjamin ViebkeMalmö OK12:02
567Björn PerssonÖrkelljunga FK12:04
568Gert PetterssonLunds OK12:06
569Lars ErikssonHjärnarps OL12:08
570Ronny LiljegrenGotlands Bro OK12:10
571Jan HanssonStenungsunds OK12:12
572Ingemar MånssonRonneby OK12:14
573Johnny NimvikFK Åsen12:16
574Anders BorgHjärnarps OL12:18
575Jörgen SköldLinköpings OK12:20
576Bengt-Åke BerntssonSkåneslättens OL12:22
577Bengt OlssonEslövs FK12:24
578Per-Erik BengtssonLunds OK12:26
579Arto BlomdahlIK Hakarpspojkarna12:28
580Anders GranqvistVärend GN OL12:30
581Ulf MinörLunds OK12:32
582Nils-Olof LarssonVänersborgs SK12:34
583Bo JohanssonOK Älme12:36
584Glen HåkanssonVäxjö OK12:38
585Björn JakobssonTäby OK12:40

D60

3 890 m, 28 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
299Gunilla AxelssonSävedalens AIK11:18
300Lotta LinseforsLunds OK11:20
301Birgitta AnderssonFrämmestads IK11:22
302Ann-Britt WinnbergIK Trenne Ullared11:24
303Eva KarlssonUddevalla OK11:26
304Mary HealyGEN11:28
305Ina LindebergSkåneslättens OL11:30
306Birgitta OlssonOK Skogsfalken11:32
307Märit GustafssonEds SK11:34
308Tanja-Birgit SöderströmSala OK11:36
309Christina OlssonSkåneslättens OL11:38
310Marianne ThorssonIK Trenne Ullared11:40
311Britt GunnarssonKristinehamns OK11:42
312Gunilla KreissJärla Orientering11:44
313Marie SvernestamLinköpings OK11:46
314Lena NielsenHelsingborgs SOK11:48
315Gunilla LarssonBredareds IF11:50
316Marie MalmbergKvarnsvedens GOIF OK11:52
317Bente KällVäxjö OK11:54
318Ingela EkelövSkåneslättens OL11:56
319Lena LarssonSala OK11:58
320Lena JanssonJärla Orientering12:00
321Ann-Christin Nero ForsmanRonneby OK12:02
322Eva EmanuelssonHelsingborgs SOK12:04
323Ingrid JessenFrämmestads IK12:06
324Monica MartinssonOK Tranan12:08
325Mari-Louise LundgrenStora Tuna OK12:10
326Ulla EngelbyOK Pan-Kristianstad12:12

H60

5 270 m, 37 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
586Magnus AnderssonUlricehamns OK10:01
587Lennart WinbergHudiksvalls OK10:03
588Sten GustafssonEds SK10:05
589Ingmar EkelövSkåneslättens OL10:07
590Lars ErikssonKalmar OK10:09
591Dan SjöholmHalmstad OK10:11
592Urban LarssonOK Gipen10:13
593Kyrre ThalbergLunds OK10:15
594Sven-Åke EmanuelssonHelsingborgs SOK10:17
595Jens KaminskyGöteborg-Majorna OK10:19
596Henrik UndelandIFK Göteborg Orientering10:21
597Inge GötessonKarlskrona SOK10:23
598Lars ForsstedtSöders-Tyresö10:25
599Mats AnderssonFinspångs SOK10:27
600Jan JohanssonGamleby OK10:29
601Roger ThörnOK Vilse 8710:31
602Stefan GunnarssonKristinehamns OK10:33
603Jerker NetzTrollhättans SOK10:35
604Stefan MyrefeltSkarpnäcks OL10:37
605Ingemar PeterssonMarkaryds FK10:39
606Jan WahlströmSnättringe SK10:41
607Thomas GeorgssonOK Nackhe10:43
608Thomas DagsbergOK Orion10:45
609Bengt SchwartzOK Kolmården10:47
610Arne KlintbergEksjö SOK10:49
611Lennart KalénSOK Viljan10:51
612Bernt AnderssonIF Rigor10:53
613Anders GrundbergLunds OK10:55
614Lasse JohanssonEds SK10:57
615Tomas AnderssonOK Tor10:59
616Hans-Olof FröjdOslättforspojkarnas IK11:01
617Håkan LindbergOK Vilse 8711:03
618Sven GranathTjällmo-Godegårds OK11:05
619Håkan ForsmanRonneby OK11:07
620Bruno StubPI-København11:09
621Ulf PalmérUlricehamns OK11:11
622Bengt-Åke JanssonFrämmestads IK11:13

D65

3 650 m, 32 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
327Bigge BengtssonStigmännen Karlshamns OK10:00
328Margareta SvenssonOK Vilse 8710:02
329Erén Lång AlbinssonBredaryds SOK10:04
330Marion HallstenUddevalla OK10:06
331Lena GranefeltOK Tyr10:08
332Karin LarssonOK Kompassen10:10
333Gudrun NilssonLunds OK10:12
334Åsa StåhlHjärnarps OL10:14
335Veronica DahlbomHelsingborgs SOK10:16
336Catherine DawsonGafanhori10:18
337Marie-Louise KarlssonNybro OK10:20
338Kerstin HjalmarssonEmmaboda Verda OK10:22
339Ing-Marie Brander StrandGöteborg-Majorna OK10:24
340Majvie AnnegårdSOK Viljan10:26
341Maria NordwallOK Kolmården10:28
342Titti BergendahlOK Måsen10:30
343Kristin JohanssonKarlskrona SOK10:32
344Gunnel TurpeinenKvillebyns SK10:34
345Ann-Marie Rees-AnderssonEnebybergs IF10:36
346Britt-Marie MagnussonLaholms IF OK10:38
347Gunnel MånssonOK Vilse 8710:40
348Ingrid E StrömRonneby OK10:42
349Lena SöderbergOK Skogsfalken10:44
350Mona ForsbergNyköpings OK10:46
351Christina NilssonAndrarums IF10:48
352Ingrid MårtenssonOK Kolmården10:50
353Monica KnutssonSävedalens AIK10:52
354Karin AxelssonIK Uven10:54
355Ann-Helen LinnersjöOK Orion10:56
356Inger OnsbringEskilstuna OL10:58
357Margareta JohanssonHalmstad OK11:00
358Margareta HeldFK Åsen11:02

H65

4 990 m, 50 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
623Bengt HanssonAndrarums IF09:57
673Bill AnderssonHestra IF09:59
624Kim FolanderFSK Orientering10:01
625Björn-Olof ValdemarssonOK Nackhe10:03
626Jan KarlssonOK Virdarna10:05
627Stig JohanssonHelsingborgs SOK10:07
628Christer FolkessonEksjö SOK10:09
629Bo JohanssonOK Vilse 8710:11
630Nils-Arne HåkanssonStigmännen Karlshamns OK10:13
631Bengt AspvallRonneby OK10:15
632Kenneth FagerKarlskrona SOK10:17
633Olle BohmanHjärnarps OL10:19
634Bo HerderssonMarkbygdens OK10:21
635Kurt EkbergOK Orinto10:23
636Lennart GustafssonJönköpings OK10:25
637Lennart ErforsOK Torfinn10:27
638Kent GranqvistVästerviks OK10:29
639Stefan MillegårdSävedalens AIK10:31
640Thomas AlbinssonBredaryds SOK10:33
641Gert LundquistGotlands Bro OK10:35
642Kent R NilssonAndrarums IF10:37
643Leif CarlssonSOK Viljan10:39
644Robert JessenFrämmestads IK10:41
645Anders MalmbergKvarnsvedens GOIF OK10:43
646Ulf KjellinOK Hedströmmen10:45
647Sven-Inge SvenssonHässleholms OK10:47
648Thomas JohanssonStigmännen Karlshamns OK10:49
649Bernt-Ove KarlssonFK Finn10:51
650Ulf RadlerJärfälla OK10:53
651Sven-Eric EricsonHelsingborgs SOK10:55
652Gert OlssonTockarps IK10:57
653Tommy WesterbergIF Hagen10:59
654Lars StrinnholmÖstersunds OK11:01
655Kalle LindqvistVäxjö OK11:03
656Bo Anders NilssonLunds OK11:05
657Tommy HautopOK Pan-Kristianstad11:07
658Rolf MathisenEskilstuna OL11:09
659Anders ForsstedtSöders-Tyresö11:11
660Krister NilssonVäxjö OK11:13
661Kjell MartinssonOK Tranan11:15
663Håkan WinnbergIK Trenne Ullared11:19
664Göran SvensonSOK Viljan11:21
665Lennart SmedenmarkRonneby OK11:23
666Anders KumlinIK Ymer11:25
667Arne BogrenOK Vivill11:27
668Göran LarssonSala OK11:29
669Hans TrofastTenhults SOK11:31
670Göran JohnssonSkåneslättens OL11:33
671Lars SvenssonOK Vilse 8711:35
672Rolf GustafssonHelsingborgs SOK11:37

D70

3 160 m, 41 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
359Karin GustafssonSträngnäs-Malmby OL10:01
360Berith IvehagFrämmestads IK10:03
361Vega SlottnerJönköpings OK10:05
362Britt ÅkessonHässleholms OK10:07
363Ulla HåkanssonOK Gynge10:09
364Ingalill TimgrenOK Österåker10:11
365Barbro BörjessonOK Skogshjortarna10:13
366Anna BlomgrenTullinge SK10:15
367Kerstin ErnvidUlricehamns OK10:17
368Torill SvendsenFrosta OK10:19
369Britt Forsell PirozziSkåneslättens OL10:21
370Gun SvenssonRehns BK10:23
371Eva AlsinIK Ymer10:25
372Gunnel BalckIFK Lidingö SOK10:27
373Monica PåhlstorpEmmaboda Verda OK10:29
374Maj-Britt ByströmRävetofta OK10:31
375Ann-Mari PerssonVäxjö OK10:33
376Lisbeth KarlssonVaggeryds SOK10:35
377Gullevi SvenssonRonneby OK10:37
378Inga-Lill PetterssonLinköpings OK10:39
379Karin DelinAlfta-Ösa OK10:41
380Barbro NilssonAlvesta SOK10:43
381Inga JohanssonNyköpings OK10:45
383Margareta LarssonOK Njudung10:49
384Margareta HaraldssonSigtuna OK10:51
385Lena BarkestamIK Hakarpspojkarna10:53
386Ulla-Britt OrdasiKungälvs OK10:55
387Kaarina VoudinmäkiMullsjö SOK10:57
388Ulla-Britt KarlssonVäxjö OK10:59
389Gun-Britt FranssonEmmaboda Verda OK11:01
390Astrid JohannessonHelsingborgs SOK11:03
391Karin PerssonOK Tyringe11:05
392Ing-Marie BergmanVisborgs OK11:07
393Eva LindgrenLinköpings OK11:09
394Hjördis ErlandssonOK Lindéna11:11
395Solbritt GustafssonOK Virdarna11:13
396Christina WestmanHudiksvalls OK11:15
397Margareta SjöbergLunds OK11:17
398Gull SvenssonÖrkelljunga FK11:19
399Karin BengtssonOK Kompassen11:21
400Inge JørgensenOK Roskilde11:23

H70

4 250 m, 82 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
674Åke GustavssonOK Älgen10:00
675Leif KarlssonFrosta OK10:02
676Karl Evert SvenssonIF Hagen10:04
677Lars PerssonOK Kompassen10:06
678Leif MalmHärlövs IF10:08
679Jörgen FranssonEmmaboda Verda OK10:10
680Jan HanssonLunds OK10:12
681Roy DawsonGafanhori10:14
682Ingemar MagnussonBoxholm-Mjölby OL10:16
683Lars-Gunnar BengtssonStigmännen Karlshamns OK10:18
684Benny IvarssonFjärås AIK10:20
685Bengt StåhlHjärnarps OL10:22
686Christer OttossonOK P410:24
687Dag LorénOK Frisene10:26
688Anders WetterlingStigmännen Karlshamns OK10:28
689Christer SandhOK Roxen10:30
690Torbjörn WikströmOK Orinto10:32
691Benkt AnderssonFrosta OK10:34
692Stig LarssonRävetofta OK10:36
694Per-Arne KällénUddevalla OK10:40
695Sven ThelanderssonLunds OK10:42
696Åke EckerbomIFK Sävsjö10:44
697Ingemar AnderssonOK Orion10:46
698Gert OlssonSkåneslättens OL10:48
699Stefan G LarssonOK Njudung10:50
700Åke PerssonHjärnarps OL10:52
701Per-Olof FernbergIS Skanne10:54
702Lennart AnderssonOK Orion10:56
703Rune SandbergUddevalla OK10:58
704Kjell ErlandssonOK Lindéna11:00
705Olle AdolfssonLerums SOK11:02
706Hans PerssonOK Älgen11:04
707Leif LöfTrollhättans SOK11:06
708Tommie OlssonVisborgs OK11:08
709Dag Lewis-JonssonHelsingborgs SOK11:10
710Bo SenjeHalmstad OK11:12
711Willie OlssonRävetofta OK11:14
712Tommy HeldFK Åsen11:16
713Christer JönssonLunds OK11:18
714Tommy OlssonKarlskrona SOK11:20
715Leif SandgrenFrosta OK11:22
716Kjell JeppsonIF Rigor11:24
717Janne LindholmFrosta OK11:26
718Kent JohanssonÖrkelljunga FK11:28
719Lars HenrikssonOK Älme11:30
720Gustaf OlssonLinköpings OK11:32
721Agne BengtssonOK Kompassen11:34
722Christer GrönbladHärlövs IF11:36
723Ronny HjalmarssonEmmaboda Verda OK11:38
724Göran KarlssonLessebo OK11:40
725Johnny GustafssonGamleby OK11:42
726Ove ThorssonIK Trenne Ullared11:44
727Håkan NilssonMalmö OK11:46
728Erland MartinssonOK Tyringe11:48
729Göran ForsbergNyköpings OK11:50
730Johnny KarlssonUddevalla OK11:52
731Per GranevikJönköpings OK11:54
732Karsten RichardtKøge OK11:56
733Ingvar BergmanOK Tranan11:58
734Bertil QvickKungälvs OK12:00
735Hans-Ove ErikssonNyköpings OK12:02
736Jan FogelbergVästvärmlands OK12:04
737Karl-Evert AnnegårdSOK Viljan12:06
738Lennart BohmanKarlskrona SOK12:08
739Roger DanielssonLinköpings OK12:10
740Arne JohanssonOK Älme12:12
741Lars GranefeltOK Tyr12:14
742Hans-Gösta BernhardMariestads FK12:16
744Kenneth JohanssonEskilstuna OL12:20
745Bengt SörensenJönköpings OK12:22
746Lennart MartinssonOK Tyringe12:24
747Roland NilssonSOK Viljan12:26
748Nils-Erik BondessonFrosta OK12:28
749Stig LandstorpOK Tor12:30
750Ingemar LindblomOK Orinto12:32
751Vidar LöfvingTibro OK12:34
752Sören AnderssonIK Dran12:36
753Göran LarssonOK Kompassen12:38
754Sven RuterOK Älme12:40
755Åke BrodénHalmstad OK12:42
756Lars-Ivar SvenssonRehns BK12:44
757Börje ÅkessonFrosta OK12:46

D75

3 060 m, 29 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
401Berit NilssonOK Älme11:01
402Maria Foster SchadSkåneslättens OL11:03
403Inga-Lill WikingssonStigmännen Karlshamns OK11:05
404Lena PehrssonOK Silva11:07
405Ulla HellmanSundsvalls OK11:09
406Gun LarssonOK Lindéna11:11
407Helen AndertoftMarkaryds FK11:13
408Ulla NilssonSOK Viljan11:15
409Britt ErikssonHammarby IF OF11:17
410Birgitta JohanssonKristinehamns OK11:19
411Ann-Charlotte JensenHässleholms OK11:21
412Gunnel SvenssonIK Ymer11:23
413Anne-Marie LundquistGotlands Bro OK11:25
414Berit ByströmOK Virdarna11:27
415Solveig DillmanOK Älvsjö-Örby11:29
416Britt NybergNybro OK11:31
417Birgitta OlssonRonneby OK11:33
418Elsa SvenssonOK Vilse 8711:35
419Chatarina AnderssonOK Motala11:37
420Gunilla GrönbladHärlövs IF11:39
421Siv EkelöfVärend GN OL11:41
422Marianne CarlssonSkåneslättens OL11:43
423Gudrun BromanGöteborg-Majorna OK11:45
424Margareta BengtssonOK Gläntan Vessigebro11:47
425Lotta GranholmLinköpings OK11:49
426Britt RangertIK Ymer11:51
427Lena LeanderssonÄlvdalens IF OK11:53
428Brita DahlbergHässleholms OK11:55
429Ulla LindheIK Stern11:57

H75

3 710 m, 60 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
758Gösta LindqvistOK Löftan10:39
759Anders BuhréNybro OK10:41
760Erland LingJönköpings OK10:43
761Peter DahlstedtOK Pan-Kristianstad10:45
762Hagbert PerssonVäxjö OK10:47
763Rune BergLunds OK10:49
764Björn LinnersjöOK Orion10:51
765Bo SvenssonÖrkelljunga FK10:53
766Sven Erik SjöholmMullsjö SOK10:55
767Sven-Erik ForsellSkåneslättens OL10:57
768Verner LönnquistHärlövs IF10:59
769Henrik HvoslefIK Stern11:01
770Rolf ÖhrnNynäshamns OK11:03
771Bengt JönssonÅkers IF11:05
772Leif LindhIK Vikings OK11:07
773Gunnar PerssonSvanesunds GIF11:09
774Göran ThourVärend GN OL11:11
775Allan SunnergrenHjärnarps OL11:13
776Ulf WaldenfjordLinköpings OK11:15
777Leif LindströmNybro OK11:17
778Raimo SalminenOK Pan-Kristianstad11:19
779Ivan ErnvidUlricehamns OK11:21
780Toivo VoudinmäkiMullsjö SOK11:23
781Tom LindbergLunds OK11:25
782Arne SvenssonOK Njudung11:27
783Krister SandbladVäxjö OK11:29
784Håkan BrostMalmö OK11:31
785Ole  SvendsenOK Roskilde11:33
786Kenneth LindborgHässleholms OK11:35
787Kjell MånssonRonneby OK11:37
788Olle AnderssonIFK Mora OK11:39
789Lars JohanssonOK Skogshjortarna11:41
790Runo JohanssonKristinehamns OK11:43
791Bo LeuchoviusGöteborg-Majorna OK11:45
792Rolf JakobssonAlfta-Ösa OK11:47
793Erling EkelöfVärend GN OL11:49
794Arne LarsenVästerviks OK11:51
795Stig KarlssonLessebo OK11:53
796Lars-Åke ClaessonSkillingaryds FK11:55
797Anders CarlssonSkåneslättens OL11:57
798Magne HagströmFrölunda OL11:59
799Nils-Åke NilssonHärlövs IF12:01
800Göran AnderssonStigmännen Karlshamns OK12:03
801Christer LjungquistLunds OK12:05
802Lars FinbomOK Landehof12:07
803Stig IsraelssonOK Tylöskog12:09
804John-Erik BergstrandVärend GN OL12:11
805Bertil OttossonFK Göingarna12:13
806Sven-Åke GranquistHästveda OK12:15
807Rune RådeströmSnättringe SK12:17
808Åke GatelidOK Skogshjortarna12:19
809Bengt-Åke SvenssonIK Ymer12:21
810Kenneth IvehagFrämmestads IK12:23
811Ragnar OlssonRonneby OK12:25
812Kjell LindauOK Kompassen12:27
813Åke EkstrandHärlövs IF12:29
814Ingemar SvenssonLunds OK12:31
815Kurt BergstrandLessebo OK12:33
816Lennart SturessonVästerviks OK12:35
817Staffan GanteliusVallentuna-Össeby OL12:37

D80

2 630 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
430Gunnel BörjessonIK Uven11:00
431Eivor Steen-OlssonKungälvs OK11:02
432Vivi-Anne BylundRydboholms SK11:04
433Karin LexellOK Torfinn11:06
434Laila MalmqvistVäxjö OK11:08
435Gun HanssonYstads OK11:10
436Lisbeth JohanssonOK Skogshjortarna11:12
437Marianne GrahnGöteborgs SK11:14
438Barbro VallinKungälvs OK11:16

H80

3 260 m, 30 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
818Bo UllmanOK Pan-Kristianstad11:30
819Ove JohanssonOK Järnbärarna11:32
820Per LarssonJönköpings OK11:34
821Roland EkelöfStigmännen Karlshamns OK11:36
822Anders AdlerLinköpings AIK11:38
823Rune BengtssonRonneby OK11:40
824Johan JanssonVäxjö OK11:42
825Håkan SkogumMarkbygdens OK11:44
826Leif SjögrenOK Orion11:46
827Stig JohanssonHalmstad OK11:48
828Gillis AlmVäxjö OK11:50
829Arne GustafssonMalmö OK11:52
830Göran OlofssonFjärås AIK11:54
831Roland BrandshageSävedalens AIK11:56
832Bernt PeterssonAlvesta SOK11:58
833John BerglundAlfta-Ösa OK12:00
834Jan-Eric NelkingFK Åsen12:02
835Göran HektorLinköpings OK12:04
836Rune AhlanderJönköpings OK12:06
837Klas TykessonSkåneslättens OL12:08
838Rune CarlssonSundbybergs IK12:10
839Bernt LarssonOK Lindéna12:12
840Werner TörnblomVäxjö OK12:14
841Bengt I NilssonFrosta OK12:16
842Kuno ÖsterlundVästerås SOK12:18
843Roland KarlssonRonneby OK12:20
844Ingemar TuressonMalmö OK12:22
845Ernie BroströmHalmstad OK12:24
846Torbjörn WingqvistSkåneslättens OL12:26
847Lars PerssonVäsby OK12:28

D85

2 450 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
439Clarie EkOK Pan-Kristianstad10:30
440Bernice AntonssonFK Friskus-Varberg10:32

H85

3 090 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
848Rolf BlomFrölunda OL10:21
849Nils RågstedtIS Kullen10:23
850Carl-Henrik HallbergIK Uven10:25
851Lars-erik MalmqvistVäxjö OK10:27
852Bengt EdvardssonOK Torfinn10:29
853Lasse OlssonIK Trenne Ullared10:31
854Stig LundinEskilstuna OL10:33
855Allan HåkanssonSOK Viljan10:35
856Leif ClaessonTormestorps IF10:37
857Göran LarssonSödertälje-Nykvarn OF10:39
858Lennart StenbergOK Älvsjö-Örby10:41
859Arvo HyvönenSkattkärrs SOK10:43
860Nils-Erik ÅbergTjällmo-Godegårds OK10:45
861Peo BengtssonOK Pan-Kristianstad10:47
862John LarssonVästvärmlands OK10:49
863Kjell-Arne PetterssonHärlövs IF10:51

H90

2 450 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
864Curth SvenssonSkåneslättens OL10:46
865Rune IsakssonHelsingborgs SOK10:48

Öppen motion 5

3 360 m, 25 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Clara EhrnbornAndrarums IF10:03:10
Johan AdetorpKlubblös10:05:14
Sofia Stiblert EnforsTockarps IK10:14:08
Lisbeth DahlHelsingborgs SOK10:22:10
Åsgerd BergmanOK Tranan10:22:20
Emma Nilsson CondoriHästveda OK10:22:51
Kristina Nilsson CondoriHästveda OK10:22:53
Kjell NybergIS Kullen10:27:47
Ulla KarlssonOK Tyringe10:28:01
Eddie KarlssonOK Vilse 8710:29:28
Alva HagelbergEksjö SOK10:29:58
Lennart MagnussonLaholms IF OK10:30:11
Susanne ModigLaholms IF OK10:31:08
Philip KnakPI-København10:39:15
Jan DahlbergHässleholms OK10:45:10
Lars DahlHärlövs IF11:15:14
Anders SandbergHöörs IK11:18:55
Kerstin DahlHärlövs IF11:19:57
Edvin NilssonOskarströms OK11:31:03
Linnéa BjärbyFrosta OK11:31:08
Nellie RydlundHässleholms OK11:39:31
Arvid AlbinssonHjärnarps OL11:46:01
Kerstin MartinssonOK Tyringe11:49:54
Nils SwartzOK Orion11:51:42
Robin CarlstedtHjärnarps OL11:55:03

Öppen motion 7

3 040 m, 53 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Olle EnforsTockarps IK10:06:56
Sven-Otto JönssonEslövs FK10:08:34
Folke SjöbergLunds OK10:09:55
Jan PåhlstorpEmmaboda Verda OK10:09:59
Erik OlssonFK Åsen10:10:54
Bengt-Åke NilssonOK Torfinn10:12:00
Mona EnforsTockarps IK10:12:17
Mats RosénHästveda OK10:12:56
Stellan MartinssonOK Tyringe10:16:11
Kerstin SegerLaholms IF OK10:17:08
Nils PerssonIS Skanne10:17:56
Laila PerssonIS Skanne10:17:58
Anders SvenssonLaholms IF OK10:20:36
Gunnel WesterÖrkelljunga FK10:20:44
Rolf NilssonAndrarums IF10:24:00
Margareta NetzTrollhättans SOK10:30:54
Olle RingRonneby OK10:33:00
Siri WahlströmMalmö OK10:34:08
Sven TörnkvistTormestorps IF10:38:00
Ida FastOK Pan-Kristianstad10:39:56
Carolina NilssonOK Kompassen10:41:06
Leif MagnussonOK Torfinn10:41:55
Gunnar BengtssonOK Gläntan Vessigebro10:45:03
Ylva GefvertOK P410:47:24
Eivor MagnussonOK Pan-Kristianstad10:49:21
Anton KarlssonFK Finn10:49:31
Sofia NydahlOK Motala10:54:08
David EngstedtOK Linné11:00:55
Barbro MartinssonOK Tyringe11:01:24
Pi PerssonOK Orion11:02:28
Leif AnderssonOK Motala11:02:43
David SöderströmSala OK11:02:57
Hubert HugossonOK Gynge11:10:28
Enar MagnussonIS Skanne11:13:17
Kristin LindbergLunds OK11:14:07
Claes LinseforsLunds OK11:16:02
Ann-Katrin AlmquistFK Göingarna11:22:58
Gabriel SteffertOK Tyringe11:25:55
Göran SundblomLunds OK11:26:01
Marie Ståhl NordströmHjärnarps OL11:26:37
Maria PeterssonHalmstad OK11:31:04
Fredy SchwyterOK Gynge11:31:58
Stig NilssonOskarströms OK11:34:07
Linnea RydlundHässleholms OK11:34:15
Anne-Li AugustssonOK Tyringe11:37:57
Kristina TellqvistIK Dran11:40:04
Mats BacktemanLinköpings OK11:48:36
Maria HåkanssonVäxjö OK11:48:58
Tommy BengtssonHässleholms OK11:55:58
Lotta BerntssonSkåneslättens OL12:16:03
Kerstin OlssonEslövs FK12:31:58
Liselott PeterssonOK Älme
Thomas VinbladLunds OK

Öppen motion 8

4 530 m, 41 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jonas ÅhlinHelsingborgs SOK10:00:06
Holger SigboOK Kompassen10:01:03
Anders NilssonHässleholms OK10:01:04
Kristina LorentzonGöteborg-Majorna OK10:02:12
Helena ÅhlinHelsingborgs SOK10:02:16
Eva PerssonVäxjö OK10:02:53
Oscar EhrnbornAndrarums IF10:03:06
Fredrik HjortHelsingborgs SOK10:04:06
Magnus Nilsson-EhrnbornAndrarums IF10:05:31
Andreas EnforsTockarps IK10:06:59
Susanna CaleklintKarlskrona SOK10:10:25
Jan GradinAndrarums IF10:14:55
Anna BondesonLunds OK10:19:11
Aina JeppssonLunds OK10:19:58
Bengt LundhHelsingborgs SOK10:22:46
Agneta TörnkvistIK Uven10:25:02
Simon SvenssonLaholms IF OK10:27:04
Filip SjöforsOK Älme10:28:07
Tilda HagelbergEksjö SOK10:30:16
Johan StåhlHjärnarps OL10:31:55
Roger NilssonLaholms IF OK10:32:05
Terje GudbrandsenHamar OK10:32:57
Mette StubPI-København10:44:11
Katarina FastOK Pan-Kristianstad10:49:02
Emma KribladHjärnarps OL10:52:12
Gunnar Tjompen SvenssonSkåneslättens OL10:57:57
Mantas ZalagaSkåneslättens OL11:07:33
Troels LassenFaaborg OK11:07:40
Ulrik LassenFaaborg OK11:08:51
Göran MattssonSkåneslättens OL11:11:23
Maria MagnussonKFUM Örebro OK11:13:13
Tue LassenFaaborg OK11:25:50
Henrik OlofssonOK Kompassen11:35:24
Julia LundhHästveda OK11:37:16
Jan KarlssonHalmstad OK11:39:58
Mattias SjögrenHästveda OK11:41:00
Erik AlbinssonHjärnarps OL11:50:18
Love PerssonMalmö OK11:50:45
David MorénHjärnarps OL11:54:56
Tobias CarlstedtHjärnarps OL11:55:51
Martin RidderstedtSkåneslättens OL11:57:17

Öppen motion 9

7 430 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Fredrik StåhlHjärnarps OL10:00:32
Simon EngelHässleholms OK10:01:01
Joel SjöholmOK Pan-Kristianstad10:02:25
Anders PerssonKlubblös10:28:11
Oskar AronssonKlubblös10:35:34
Lukas WittenbecherLunds OK10:35:57
Göran FastOK Pan-Kristianstad10:39:36
Hans PerssonAndrarums IF11:05:18
Jacob MobergHelsingborgs SOK11:08:38
Tobias PerssonOK Kompassen11:09:12
Jonas SchedinLinköpings OK11:17:57
Per GerdleHalmstad OK11:31:01
Melker AnderssonOK Pan-Kristianstad11:32:13
Jörgen OlssonOK Pan-Kristianstad11:43:45
Moa WallenborgLunds OK11:52:54

NBM open D20 junior

3 360 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1Anna GruzdevaRussia, Saint Petersburg09:00
2Hertha Boye NiemeläSweden09:02
3Maria IudinaRussia, Saint Petersburg09:04
4Kseniia TutarovaRussia, Yekaterinburg09:06
5Marta RiabovaRussia, Saint Petersburg09:08
6Agatha Boye NiemeläSweden09:10
7Daria GavrilovaRussia, Saint Petersburg09:12

NBM open D21

6 160 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8Hanna FedosieievaUkranie09:00
9Lenka HornováCzech09:02
10Aleksandra MukhinaRussia, Saint Petersburg09:04
11Keseniia MachanovaRussia, Yekaterinburg09:06
12Viktoriia PlakhotnykUkranie09:08
13Anna FormánkovaCzech09:10
14Adrija AtgalaineLithuania09:12
15Iana MelnykUkranie09:14
16Josefin HäggdahlFinland09:16
17Gedvile DirziuteLithuania09:18
18Tatiana KonkovaRussia, Saint Petersburg09:20
19Petra EklundSweden09:22
20Hanna AndrosovychUkranie09:24
21Judita VolungevicieneLithuania09:26
22Anna PangrácovaCzech09:28

NBM open H21

8 600 m, 27 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
43Peter NiemeläFinland09:00
44Henrik EklundDenmark09:02
45Oleksandr SankinUkraine09:04
46Mantas VolungeviciusLithuania09:06
47Ferenc MihályiHungary09:08
48Volodymyr FedoseienkoUkraine09:10
49Marek BednarikCzech09:12
50Samuel SchmutzSwitzerland09:14
51Szabolcs BojtorHungary09:16
52Richards DarzinsLatvia09:18
53Sergei RoskopGermany09:20
54Ruslan NikolayenkoUkraine09:22
55Imre BorosHungary09:24
56Benjamin TrockDenmark09:26
57Victor DingesRussia, Yekaterinburg09:28
58Oleksii SkvirskyiUkraine09:30
59Anton GribachevRussia, Perm09:32
60Nver SurenianUkraine09:34
61Jesper MelinSweden09:36
62Mikkel PedersenDenmark09:38
63Nikita AsoianRussia, Yekaterinburg09:40
64Dmytro LevinUkraine09:42
65Hakan KayanTurken09:44
66Ravil FarkhutdinovRussia, Saint Petersburg09:46
67Thomas GoepfertGermany09:48
68Jan SemerádCzech09:50
69Dmytro PlakhotnikUkraine09:52

NBM open D40

4 400 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
23Hermine HeneckerAustria09:11
24Ilvi VareEstonia09:13
25Carmen HibelAustria09:15
26Yolanda FuerstSwitzerland09:17
27Sonja Springer-VenhauerAustria09:19

NBM open H40

6 000 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
70Tomas KuzminskisGestas,Lithuania09:01
71Josef ProcházkaSkivelo Olomouc, Czech09:03
72Allan ThesbjergDan, Denmark09:05
73Hannes WenzelAustria09:07
74Dmitrii ZnamenshchikovYekaterinburg, Russia09:09
75Lee KempEngland09:11
76Jurgis SikinisGestas,Lithuania09:13
77Raitis OzolsNIK Zala Paparde, Latvia09:15
78Tom WellsUSA09:17

NBM open D50

3 890 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
28Bettina RotherDövania, Denmark09:31
29Agita IntsoneNIK Zala Paparde, Latvia09:33
30Rimma ZalaevaSaint Petersburg, Russia09:35

NBM open H50

5 270 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
79Carl-Erik SjöbergVirtus, Sweden09:10
80Oleg LavrykUkraine09:12
81Jens StruckmannGermany09:14
82Arunas KubaitisGestas, Lithuania09:16
83Franz RenggliSwitzerland09:18
84Kent LjungbergNerike IF, Sweden09:20
85Geir WillumsenTrondheim, Norway09:22
86Matti BetlemEstonia09:24
87Helmut TannerAustria09:26
88Szebeli IstvánBudapest Siketek, Hungary09:28
89Jonas BerglundHephata, Sweden09:30

NBM open D70

2 630 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
31Annelise HansenDövania, Denmark09:17

NBM open H60

4 250 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
90Mark MaceUSA09:00

NBM open H20 junior

3 360 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
32Denis VasilevRussia, Saint Petersburg09:20
33Daniil KamashevRussia, Perm09:22
34Roman IaroshovetcRussia, Saint Petersburg09:24
35Alexandr TushkanovRussia, Yekaterinburg09:26
36Pavel BibichRussia, Saint Petersburg09:28
37Hannes BergströmSweden09:30
38Maksim ChistovRussia, Saint Petersburg09:32
39Nikita MashchenkoRussia, Saint Petersburg09:34
40Aleksei AndreevRussia, Perm09:36
41Sergi PetrenkoRussia, Saint Petersburg09:38
42Arthem DneprikovRussia, Saint Petersburg09:40

NBM open H70

3 260 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
91Lars Erik CarlsonJönköping DIK, Sweden09:21
92Marek Mir-MackiewiczDövania, Denmark09:23
93Hans RisbergNerike IF, Sweden09:25