Startlista för Melkers Minne

TävlingsinformationVisa startlista per organisationDölj laguppställningarSkriv ut

Tävlingens namn: Melkers Minne
Arrangörsorganisation: Södertälje-Nykvarn OF
Datum: onsdag 15 augusti 2012

D20

8 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Starttid
146 Ärla IF/OK Klemmingen 1 18:00
146 950121 1. Sophie Eriksson
146 702840 2. Sofia Grawé
146 941336 3. Tove Sahl Paavo
148 SMOL/ Denseln/ Grip 1 18:00
148 408134 1. Béatrice Falga
148 960509 2. Ida Nilsson
148 600107 2. Emma Green
148 229665 3. Madeleine Green
Attunda OK 1 18:00
940605 1. Laura DAngelo
970418 2. Alice DAngelo
930911 3. Linnea Daniels
Haninge SOK 1 18:00
960609 1. Hanna Korhonen
961983 2. Jennifer Andersson
347424 3. Embla Morast
Katrineholms OK 1 18:00
940507 1. Siri Jeppsson
19600 2. Anna Magnell
2. Jenny N.N
262450 3. Ida Wadman
OK Måsen 1 18:00
930330 1. Therese Huhta
960924 2. Sara Magnusson
941115 3. Beatrice Huhta
OK Ravinen 1 18:00
950605 1. Harriet Lawson
951202 2. Ida Kallur
951209 2. Karen Maxwell
37226 2. Frances Wright
590122 3. Rhona McMillan
Tullinge SK 1 18:00
940411 1. Cecilia Imark
954001 2. Linnea Engstedt
526272 3. Alexandra Lengqvist

H20

11 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Starttid
125 Snättringe/ Södertörn 1 18:00
125 951116 1. David Hector
125 950412 2. Måns Hellgren
125 990420 3. William Nilsson
131 OK Ravinen 4 18:00
131 941128 1. Assa Hellström
131 951001 2. Eml Granqvist
131 887871 2. Markus Hjort
131 208843 2. Bure Noreus
131 920628 3. Kalle Bergman
Attunda OK 1 18:00
895427 1. Axel Wrådhe
927201 2. Martin Gelinder
950223 2. Anton Daniels
930000 2. Jakob Redtzer
920601 3. Love Berzell
Järla Orientering 1 18:00
950401 1. Emil Wipp
940118 2. Martin Dahlgren-Rosén
246742 2. Oscar Wiberg
864747 3. Arvid Henriksson
Katrineholms OK 1 18:00
940929 1. Torsten Molitor
920523 2. Gustav Karlsson
762456 3. Max Molitor
OK Ravinen 1 18:00
517595 1. Christopher Galloway
950814 2. Adam Potter
997755 3. Aidan Smith
OK Ravinen 2 18:00
960395 1. Zac Field
595071 2. Alex McCann
606606 3. Craig Nolan
OK Ravinen 3 18:00
445542 1. Joshua Dudley
881308 2. Benjamin Beresford
612333 3. Oliver Williams
Sundbybergs IK 1 18:00
930228 1. Fredrik Bjernulf
429959 2. Simon Mellin
940218 3. David Mellin
Södertälje-Nykvarn OF 1 18:00
355823 1. Linus Ericson
930111 2. Jonas Borg
920503 3. Eric Börjeskog
Tullinge SK 1 18:00
950404 1. Emil Andersson
531038 2. N.N.
950427 2. Tintin Karlberg
950608 3. Daniel Bengtsson

D16

12 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Starttid
110 Grip/ Eskilstuna OL 1 18:05
110 343730 1. Emma Falk
110 208642 2. Ebba Mellquist
110 449809 2. Linnéa Berg
110 980703 3. Jonna Fors
Järla Orientering 1 18:05
970216 1. Anna Dahlgren-Rosén
553569 2. Nora Hall
419775 2. Astrid Henriksson
967444 3. Emma Sundvall
Nyköpings OK 1 18:05
580010 1. Amanda Delvén
580011 2. Alva Rasmussen
580012 3. Linnea Nilsson
OK Ravinen 1 18:05
911444 1. Katarina Hemmingway
824843 2. Katherine Hall
585433 3. Julie Emmerson
OK Ravinen 2 18:05
256702 1. Matilda Forsberg
256704 2. Amanda Karlsson
256703 2. Tilda Andersson
256706 2. Tone Albrektsson
256707 3. Moa Westblad
Snättringe SK 1 18:05
443364 1. Vilma Karlsson
443366 2. Kristina Tedhamre
443368 2. Cecilia Berntson
443369 3. Anna Berntsson
Strängnäs-Malmby OL 1 18:05
229212 1. Lisa Eriksson
990627 2. Hanna Johansson
431104 2. Chantelle Hesselberg
304065 2. Hanna Carlsson
229263 3. Anna Eriksson
Södertälje-Nykvarn OF 1 18:05
960104 1. Anna Kindlundh
442194 2. Sara Thunell
342893 2. Rebecca Winsnes
225314 3. Tyra Kleijn
Södertälje-Nykvarn OF 2 18:05
960706 1. Jeanette Jönsson Hellstadius
344653 2. Jessica Grahn
355815 2. Alva Bergquist
253951 3. Klara Andén
Tullinge SK 1 18:05
980511 1. Ebba Leickt
345077 2. Caroline Längheim
330646 2. Lovisa Danielsson
229623 3. Amanda Berggren
Tullinge SK 2 18:05
15144 1. Frida Junegard
971123 2. Frida Forsberg
980730 2. Amanda Blomdahl
960117 3. Magdalena van de Voorde
Tumba-Mälarhöjden OK 1 18:05
431380 1. Emma Persson
990511 2. Ellinor Östervall
18745 3. Moa Hill

H16

19 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Starttid
Eskilstuna OL 1 18:10
344609 1. Johan Ryding
344601 2. Douglas Persson
981020 3. Jesper Hedar
Haninge SOK 1 18:10
344558 1. Hugo Dahlberg
773232 2. Egil Morast
344553 2. Martin Andersson-Björk
30821 2. Emil Andersson
341926 3. Joakim Skärlén
Katrineholms OK 1 18:10
961104 1. Erik Molitor
306771 2. Emil Sotkasiira
971116 2. Johan Gustafsson
980125 3. Albin Larsson
Nyköpings OK 1 18:10
580013 1. Oskar Engman
580014 2. Carl Carlsson
580015 3. Ludvig Ek
OK Klemmingen 1 18:10
1719 1. Johan Hagströmer
1787 2. Ylva Sahl Paavo
1734 2. Norna Molin
1782 3. Valdemar Askeljung
OK Ravinen 1 18:10
961002 1. Dane Blomqvist
886748 2. Joe Woodley
244385 3. Felix Hellgren
OK Ravinen 2 18:10
256708 1. Hugo Thorell
256709 2. Kasper Fransson
256710 2. Yngve Rahlén
256712 3. Axel Granqvist
OK Ravinen 3 18:10
256713 1. Albin Andersson
256714 2. Lukas Hellgren
256716 2. Simon Törnqvist
256717 3. Erik Forsberg
OK Södertörn 1 18:10
440069 1. Max Hård
442387 2. Elias Englund
441663 2. Hugo Lindbärg
443543 3. Alice Törnlund
OK Södertörn 2 18:10
990500 1. Georg Eklöw
991108 2. Axel Kudinoff
452322 2. Erik Adolfsson
990915 3. Adam Hedberg
Snättringe SK 1 18:10
567116 1. Martin Nilsson
600891 2. Jonas Kallhauge
443376 2. Tobias Karlsson
443394 2. N.N.
776458 3. Simon Hector
Snättringe SK 2 18:10
443370 1. Sagar Joon
443371 2. Viking Freij
443372 2. Marcus Genberg
443373 2. Niklas Granberg
443375 3. Erik Calleberg
Södertälje-Nykvarn OF 1 18:10
972711 1. Jesper Sjöblom
971802 2. Patrik Roos
253905 2. Christopher Brennan
963004 3. Joakim Andén
Tullinge SK 1 18:10
801122 1. Victor Imark
960900 2. Joel Pettersson
970428 3. Olle Andersson
Tullinge SK 2 18:10
899050 1. Olle Skog
990426 2. Albin Andersson
801121 3. Simon Imark
Tullinge SK 3 18:10
539967 1. Jonathan Envall
971121 2. Jonas Gustafsson
435986 2. Oskar Forsberg
960810 3. Niklas Sundqvist
Täby OK 1 18:10
431119 1. Svante Johansson
990205 2. Vidar Persson
249382 2. Emma Hagrot
234540 3. Gabriel Lundvall
Täby OK 2 18:10
970700 1. Arvid Persson
423368 2. Johan Herbst
36430 3. Edvin Nordström
Waxholms OK 1 18:10
509852 1. Anton Gumaelius
234608 2. Selma Gumaelius
960622 3. Nils Gumaelius

D12

9 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Starttid
OK Grip 1 18:05
527527 1. Heidi Fors
245035 2. Lina Eriksson
341525 3. Emilia Fors
OK Ravinen 1 18:05
445503 1. Linnea Söderqvist
445508 2. Evelina Berg
445510 2. Line Karlsson
445513 2. Ella Forsberg
445514 3. Emilia Engel
OK Södertörn 1 18:05
500531 1. Hanna Lagerberg
351226 2. Sara Möller
351221 2. Lotten Sandén
351217 2. Cecilia Nyman
452333 3. Malin Adolfsson
OK Tor 1 18:05
452144 1. Wilma Larsson
355742 2. Angelina Rydensjö
352297 2. Josefine Johnsson
341238 3. Stina Johnsson
Snättringe SK 1 18:05
443377 1. Frida Hector
443379 2. Ella Karlsson
443381 3. Karin Kallhauge
Södertälje-Nykvarn OF 1 18:05
253938 1. Amanda Kleijn
259310 2. Josefin Pettersson
341963 2. Lisa Heldt
344656 2. Emma Thunell
253976 3. Ellen Bergquist
Tullinge SK 1 18:05
438661 1. Klara Bolin
449354 2. Lovisa Larsson
21258 2. Josefin Hersén
33402 2. Katja Leickt
530010 3. Lovisa Längheim
Täby OK 1 18:05
431118 1. Linnea Johansson
431392 2. Alva Pleiner
442214 3. Nickolina Hedenlund
Ärla IF 1 18:05
306420 1. Malin Olofsson-Bierfeldt
306431 2. Linnéa Sjöström
334324 3. Agnes Ljungkvist

H12

18 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Starttid
43 Ärla IF/ Eskilstuna OL 1 18:00
43 511515 1. Pontus Olofsson-Bierfeldt
43 344606 2. Sebastian Persson
43 334321 2. Niklas Lönnqvist
43 511205 3. Casper Hedar
47 OK Denseln 2 18:00
47 620502 1. Axel Flordal
47 306774 2. Melker Lundin
47 306777 2. Melker Gustavsson
47 620724 3. Ruben Edlund
Hagaby GOIF 1 18:00
342988 1. Eric Valjus
344645 2. Arvid Eriksson
900112 3. Josef Wennblom
Haninge SOK 1 18:00
30820 1. Rasmus Winberg
445555 2. Nina Persson
341985 2. Simon N.N.
344570 3. Martin Skärlén
Nyköpings OK 1 18:00
580016 1. Albin Falk
580017 2. Axel Sundin
580018 2. Nadja Dixon-Kassman
580024 2. Signe Nilsson
580019 3. Philip Carlsson
Nyköpings OK 2 18:00
580020 1. Isak Ericsson
580025 2. William Nilsson
580021 2. Emil Wallström
580023 3. Rasmus Wallström
OK Klemmingen 1 18:00
1839 1. Pontus Lindberg
1851 2. Alvin Anderling
1809 3. Maja Karlsson
OK Klemmingen 2 18:00
1815 1. Isak Bårström
1709 2. Milla Kleinerud
1711 3. Olle Molin
OK Måsen 1 18:00
421867 1. Tobias Sjöstedt
264147 2. Alva Börjesson
421869 3. Anton Börjesson
OK Ravinen 1 18:00
445515 1. Martin Rinnbäck
445517 2. Olle Kallur
445519 2. Elon Albrektsson
445520 3. Viggo Klasson
OK Södertörn 1 18:00
36688 1. Melvin Jakobsson
442020 2. Ludvig Sigrand
429967 2. Sanna Hedberg
351215 3. Filip Möller
OK Södertörn 2 18:00
209814 1. Tilde Backlund
442088 2. Filip Sigrand
990921 3. Mattias Ivarez
OK Tor 1 18:00
341294 1. Eric Gustafsson
444186 2. Anton Jedar
789999 3. Ludvig Holmqvist
Snättringe SK 1 18:00
443383 1. Johan Calleberg
443388 2. Erik Lidström Lauri
443386 2. Jesper Lidmar
443387 2. Isak Gelius
443389 3. Ivar Lidström Lauri
Sundbybergs IK 1 18:00
438782 1. Tobias Abrahamsson
427034 2. Rasmus Kihl
417396 3. Jonatan Ståhl
Södertälje-Nykvarn OF 1 18:00
253955 1. David Borg
344670 2. Lucas Winsnes
306680 2. Martin Bygdén
27097 3. Gustav Heldt
Tullinge SK 1 18:00
998765 1. Alfred Längheim
431485 2. Ella Sjöberg
27590 2. Hampus Hatlen
19846 2. Tilda Andersson
508800 3. Trine Karlberg
Tumba-Mälarhöjden OK 1 18:00
431304 1. Erik Åberg
443776 2. Ebba Adebrant
442000 3. Alexander Käll

Inskolning

21 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Starttid
14 OK Klemmingen 2 18:10
14 1884 1. Carolina Sönnen
14 1888 2. Morgan Sönnen
14 1834 3. N.N.
Katrineholms OK 1 18:10
306772 1. Melker Cameron
19589 2. Melker Flordal
306769 3. Einar Edlund
OK Klemmingen 1 18:10
1714 1. Amanda Jansson
1776 2. Matilda Karlsson
1723 3. Axel Bårström
OK Ravinen 1 18:10
445521 1. Minoo Karlsson
445523 2. Tilda Mårtensson
445529 3. Amanda Granqvist
OK Södertörn 1 18:10
351216 1. Isak Lundin
351218 2. Nils Nordström
351222 2. Ingemar Sandén
351223 3. Mattis Sandén
OK Södertörn 2 18:10
351220 1. Axel Lewander
351224 2. Max Österling
511210 3. Elisabeth Larsson
OK Tor 1 18:10
37546 1. Elin Gustafsson
444176 2. Lina Hombqvist
720516 2. Amanda Blomqvist
208045 3. Filippa Rydensjö
Snättringe SK 1 18:10
443391 1. Alva Lidström Lauri
443392 2. Alicia Kallhauge
443393 3. Molly Gelius
Strängnäs-Malmby OL 1 18:10
430061 1. Maja Eriksson
420026 2. Astrid Eriksson
7909 2. Jakob Lundeborg
430062 3. Erik Jonsson
Strängnäs-Malmby OL 2 18:10
439920 1. Fanny Blomkvist
439919 2. Rikard Rahm
7902 2. Nora Wengland
7903 3. Matilda Hattberg
Södertälje-Nykvarn OF 1 18:10
253995 1. Sara Hede
427919 2. Ella Liwell
344657 2. Sophie Brennan
344142 2. Stina Bygdén
344652 3. Anton Ness
Södertälje-Nykvarn OF 2 18:10
344664 1. Wilmer Ness
7476 2. Klara Borg
435848 2. Alexander Ahlsén
449645 3. Axel Rystedt
Södertälje-Nykvarn OF 3 18:10
452088 1. Viktor Nilsson
344651 2. Albin Söderbaum
344658 2. David Brennan
344219 2. Karolina Hede
427918 3. Agnes Liwell
Södertälje-Nykvarn OF 4 18:10
441744 1. Chrisoffer Ahlsén
449121 2. Lovisa Borg
341704 2. Hugo Bergquist
452087 3. Elin Nilsson
Tullinge SK 1 18:10
431486 1. Tove Sjöberg
355750 2. Märta Södervall
320296 2. Felix Arkäng
331768 3. Wilma Leickt
Tullinge SK 2 18:10
438662 1. Thea Bolin
331106 2. N.N
331195 3. Tuva Fred
Tullinge SK 3 18:10
431378 1. Lena Persson
330623 2. Pål Södervall
253828 2. Nellie Bolin
331435 3. Filip Hatlen
Tumba-Mälarhöjden OK 1 18:10
656420 1. Kerstin Åberg
246125 2. Elsa Käll
777540 3. Hanna Åberg
Tumba-Mälarhöjden OK 2 18:10
246126 1. Elias Adebrant
246127 2. Marcus Giberg
246128 3. Martin Sundberg
Täby OK 1 18:10
445391 1. Filip Lindqvist
448512 2. Anton Pleiner
442201 2. Arvid Hedenlund
442211 3. Petronella Hedenlund
Waxholms OK 1 18:10
445892 1. Johan Fochsen
448454 2. Petter Fochsen
442179 3. Jens Fochsen