Startlista för Medel-KM (Skogsluffarna, Enskede, Skarpnäck)

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Medel-KM (Skogsluffarna, Enskede, Skarpnäck)
Arrangörsorganisation: Skogsluffarnas OK
Datum: tisdag 15 augusti 2017

Bana A

31 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
351703Ove HedlundIFK Enskede18:15
David EiderbrantSkogsluffarnas OK18:16
1700206Lars SegermanSkarpnäcks OL18:17
2089176Peter SundströmSkogsluffarnas OK18:18
1418167Fredric HöglindIFK Enskede18:19
2095120Bjarne JohanssonSkogsluffarnas OK18:20
733503Sanna BatzSkarpnäcks OL18:21
209961Karin SkogSkogsluffarnas OK18:22
38418Ulf PerssonIFK Enskede18:23
209968Linnéa SkogSkogsluffarnas OK18:24
680510Per ForsbergIFK Enskede18:25
8050372Tomas EklundSkogsluffarnas OK18:26
9720527Patric De BoussardIFK Enskede18:27
2107266Johanna DahlinSkogsluffarnas OK18:28
9550115Ulf MalmborgSkogsluffarnas OK18:29
9670407Douglas LundinSkogsluffarnas OK18:30
2095218Andreas NamslauerSkogsluffarnas OK18:31
9090090Torkel SkogmanSkogsluffarnas OK18:32
450281Nora LundinSkogsluffarnas OK18:33
417397Per WesterlundSkogsluffarnas OK18:34
43731Susanna ÖstSkogsluffarnas OK18:35
2077377Karin TidevallSkogsluffarnas OK18:36
451720Karin Führ LindqvistSkogsluffarnas OK18:37
Fredrik PalmgrenSkogsluffarnas OK18:38
2095220Ingrid PaulssonSkogsluffarnas OK18:39
600611Marie MalmborgSkogsluffarnas OK18:40
2089359Hans-Christian HöieSkogsluffarnas OK18:41
202399Elisabeth TollemarkSkogsluffarnas OK18:42
451035Johan TirénSkogsluffarnas OK18:43
451747Kalle LindqvistSkogsluffarnas OK18:44
450617Jan StridhSkogsluffarnas OK18:45

Bana B

17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
33509Eva MolénSkarpnäcks OL18:16
7580304Mats LarssonIFK Enskede18:17
2800372Åsa EdgrenSkarpnäcks OL18:18
9640818Anders BjörklundIFK Enskede18:19
7845585Inez EklundSkarpnäcks OL18:20
30067Carina HallendalIFK Enskede18:21
845585Vera RolfssonSkarpnäcks OL18:22
1690625Katarina RundströmIFK Enskede18:23
2077381Linus HalvorsenSkarpnäcks OL18:24
2078162Ludde BlomIFK Enskede18:25
7601215Göran EklundSkarpnäcks OL18:26
501967Pelle BengtssonIFK Enskede18:27
227126Lukas ÖstmanSkarpnäcks OL18:28
8161074Josefin LindqvistIFK Enskede18:29
1470457Agnes EdgrenSkarpnäcks OL18:30
1225057Nils Forsberg RundströmIFK Enskede18:31
351110Jörgen StegardSkarpnäcks OL18:32

Bana C

12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
202584Anita LindbohmSkarpnäcks OL18:15
440056Karin EdströmSkogsluffarnas OK18:17
2089374Pontus AxellIFK Enskede18:19
239519Marianne BergstrandSkogsluffarnas OK18:21
550412Stefan MyrefeltSkarpnäcks OL18:23
701037Olle ÖbergSkogsluffarnas OK18:25
38623Hugo IsgrenIFK Enskede18:27
42055Lars MongårdSkogsluffarnas OK18:29
441996Bertil RydgrenIFK Enskede18:31
1490826Hans RosénSkogsluffarnas OK18:33
38458Bo HedlundIFK Enskede18:35
42058Sten BergstrandSkogsluffarnas OK18:37

Bana D

12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2060852Turid WärngårdSkarpnäcks OL18:16
2115463Clara HöglindIFK Enskede18:18
2063804Tindra JonssonSkarpnäcks OL18:20
2107375Albin JohanssonSkogsluffarnas OK18:22
8040411Justus ArenanderSkarpnäcks OL18:24
1240517Elis Forsberg RundströmIFK Enskede18:26
2093295Filip DryseliusSkarpnäcks OL18:28
7206803Måns EdgrenSkarpnäcks OL18:30
2093607Mathias DryseliusSkarpnäcks OL18:32
2089116Conrad SarbanSkarpnäcks OL18:34
2089370Karolina Bergh PapasikasSkarpnäcks OL18:36
452617Måra StegardSkarpnäcks OL18:38

Bana E

17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
501970Linn De BoussardIFK Enskede18:22
9050406Sixten LindqvistSkogsluffarnas OK18:23
347195Hampus HolmbergSkarpnäcks OL18:24
2107355Ture JohanssonSkogsluffarnas OK18:25
2078130Hannes LindqvistIFK Enskede18:26
Love PalmgrenSkogsluffarnas OK18:27
347270Karl KvarnforsSkarpnäcks OL18:28
2095117Sandro PruthSkogsluffarnas OK18:29
2078115Lovisa LindqvistIFK Enskede18:30
7050531Åke FalkenströmSkogsluffarnas OK18:31
3473333Mette HuitfeldtSkarpnäcks OL18:32
2095262Otto PerssonSkogsluffarnas OK18:33
2119896Emma HallendalIFK Enskede18:34
Simon PalmgrenSkogsluffarnas OK18:35
347329Leo LjungbergSkarpnäcks OL18:36
2054967Olle SynnermarkSkogsluffarnas OK18:37
9051212Simon StridhSkogsluffarnas OK18:38

Bana F

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9071201Henning FalkenströmSkogsluffarnas OK18:15
2088403Ruben ArenanderSkarpnäcks OL18:16
2095209Caio PruthSkogsluffarnas OK18:17
226751Lucas De BoussardIFK Enskede18:18
451089Majken LindqvistSkogsluffarnas OK18:19
209857Teodor JonssonSkarpnäcks OL18:20
2095243Manne NamslauerSkogsluffarnas OK18:21