Startlista för Stockholm Indoor Cup

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Stockholm Indoor Cup
Arrangörsorganisation: Stockholms Inomhusorienterare
Datum: lördag 3 februari 2018 - söndag 4 februari 2018

Etapp 1Etapp 2

Attunda OK

54 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Sara StrömqvistD12 8 360 m10:01
Svante SandvikH12 8 310 m10:11
Nina IversSIC Tanter7 760 m10:11
Emil SoneH1612 220 m10:13
Linda StrömqvistD12 8 360 m10:13
Fredrik SoneSIC Herrar12 370 m10:14
Malin StrömqvistD14 8 160 m10:15
Maja SandvikD16 11 680 m10:22
Marie ForshällenSIC Motion svår11 680 m10:22:33
Magnus ForshällenSIC Motion svår11 680 m10:23:02
Marie HerrnholdSIC Damer12 640 m10:32
Magnus StrömqvistSIC Herrar12 370 m10:34
Joel BjörklundH12 8 310 m10:35
Lars GerhardssonSIC Gubbar8 780 m10:36
Greta SandvikD12 8 360 m10:37
Ulrik IversSIC Herrar12 370 m10:38
Märta SandvikD14 8 160 m10:51
Viktor SoneH14 10 550 m10:52
Jessica StrömqvistSIC Tanter7 760 m10:53
Elis IversSIC Herrar12 370 m10:55
Sofia IversSIC Damer12 640 m10:58
Monica RoosSIC Damer12 640 m11:04
Marcus BarbozaH14 10 550 m11:20
Ola LagerströmSIC Gubbar8 780 m12:01
Christoffer NorrmanSIC Herrar12 370 m12:12
Robin GelinderSIC Motion svår11 680 m12:14:12
Marcus SteneboH14 10 550 m12:25
Karin SteneboSIC Tanter7 760 m12:26
Sofie RedtzerSIC Damer12 640 m12:28
Stefan MarteliusSIC Gubbar8 780 m12:29
Åsa WilestedtSIC Damer12 640 m12:32
Kajsa GradinSIC Motion lätt8 310 m12:33:31
Lucas NorrmanSIC Herrar12 370 m12:39
Ted LagerströmH12 8 310 m12:39
Anna StrandSIC Motion lätt8 310 m12:41:16
Emil RoosSIC Herrar12 370 m12:47
Christopher WilestedtSIC Herrar12 370 m12:55
Lena BuhreSIC Tanter7 760 m12:59
Olle Pettersson GradinH1612 220 m13:02
Matilda SjöblomSIC Motion lätt8 310 m13:09:41
Jakob RedtzerSIC Herrar12 370 m13:10
Lukas SjöblomH12 8 310 m13:12
Oskar EngesSIC Herrar12 370 m13:14
Elliot JonssonSIC Motion lätt8 310 m13:20:40
Oliver JonssonU23 270 m13:20:56
Jonas SjöblomSIC Gubbar8 780 m13:24
Charlotte EngesSIC Tanter7 760 m13:33
Lovisa NilssonD16 11 680 m13:35
Hailey BuhreD14 8 160 m13:39
Axel WrådheSIC Herrar12 370 m13:44
Claes ElvhammarSIC Gubbar8 780 m13:46
Erik AntonssonSIC Herrar12 370 m13:59
Fredrik JonssonSIC Herrar start timme 512 370 m14:01
Sonny AnderdalU23 270 m