Startlista för Öppet Natt-Sprint-KM

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Öppet Natt-Sprint-KM
Arrangörsorganisation: Söders-Tyresö
Datum: onsdag 31 januari 2018

D12

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2089189Maja ThimbergSöders-Tyresö18:35:09

H12

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2115467Gustav Eggöy MarkhesterSnättringe SK18:35:09
8070721Ludvig Eggöy MarkhesterSnättringe SK18:35:09
22303Elvin HedmanSnättringe SK18:35:09
820817Noel HedmanSnättringe SK18:35:09
2095226Erik NorinSöders-Tyresö18:35:09
2062744Leo WisborgTullinge SK18:35:09

D16

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1150503Jenny Göstas KällmanSöders-Tyresö18:35:09
1030516Lovisa Göstas KällmanSöders-Tyresö18:35:09
2095578Emma NorinSöders-Tyresö18:35:09

H16

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2800745Emil HelanderTullinge SK18:35:09

D21

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
940502Malin CarlssonSöders-Tyresö18:35:09
1710224Camilla GöstasSöders-Tyresö18:35:09
905015Matilda MartinssonFalkenbergs OK18:35:09
2121995Carin MattilaTullinge SK18:35:09
2089127Kristina NorinSöders-Tyresö18:35:09
Nina ThörnqvistSöders-Tyresö18:35:09

H21

26 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9740608Nick BarrableOK Ravinen18:35:09
909192Gustav BergmanOK Ravinen18:35:09
888121Kalle BergmanOK Ravinen18:35:09
9641019Jan CarlssonSöders-Tyresö18:35:09
8270677Fredrik Eggöy MarkhesterSnättringe SK18:35:09
620502Axel FlordalKatrineholms OK18:35:09
9740821Henrik FlordalKatrineholms OK18:35:09
8130911Hugo FlordalSnättringe SK18:35:09
8080599Oskar ForsbergTullinge SK18:35:09
8161195David HectorSnättringe SK18:35:09
951116Jörgen HectorSnättringe SK18:35:09
7801217Anders HedmanSnättringe SK18:35:09
7210164Johan HedmanSöders-Tyresö18:35:09
2115499Daniel HelanderTullinge SK18:35:09
1701224Mårten KällmanSöders-Tyresö18:35:09
36588Tomas LiljaSöders-Tyresö18:35:09
2107339Peter MattilaTullinge SK18:35:09
Stefan NorinSöders-Tyresö18:35:09
8110305Daniel RejmentOK Linné18:35:09
926666André SahlstenSkarpnäcks OL18:35:09
501035Jacob SvenssonSöders-Tyresö18:35:09
2048775Göran ThimbergSöders-Tyresö18:35:09
42331Robert WallstenSnättringe SK18:35:09
8000650Mikael WilhelmssonSöders-Tyresö18:35:09
2101629Stefan WisborgTullinge SK18:35:09
9000666Niklas WraneSöders-Tyresö18:35:09

H55

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
530715Matts BjörkeSöders-Tyresö18:35:09
2089170Björn RegerSöders-Tyresö18:35:09