Startlista för U-serie 5 västra

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: U-serie 5 västra
Arrangörsorganisation: OK Skogsfalken
Datum: onsdag 31 augusti 2011

D16 Kort

3 640 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
10194Viktoria EnarssonOK Skogsfalken18:00
249468Ylva ChristenssonOK Skogsfalken18:02
239369Moa WåhlinOK Skogsfalken18:04
10190Frida MårtenssonOK Skogsfalken18:06
10202Astrid NormanOK Skogsfalken18:08

H16 Kort

4 230 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
959697Martin NilssonStigmännen Karlshamns OK18:01
340655Simon SigvantOK Skogsfalken18:03
12292William LindblomStigmännen Karlshamns OK18:05
205260David LexeOK Vilse 8718:07
959803Felix PerssonOK Skogsfalken18:09
260797Albin KarlssonOK Vilse 8718:11
960505Edvin SmedbergOK Skogsfalken18:13
950719Erik AnderssonStigmännen Karlshamns OK18:15

D14 Kort

2 920 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
10140Emelie AnderssonOK Vilse 8718:12
980813Vilma PerssonOK Skogsfalken18:14
971128Hanna MelanderStigmännen Karlshamns OK18:16
420032Julia HedOK Skogsfalken18:18
990730Ellen AnderssonStigmännen Karlshamns OK18:20
10167Lina KarlssonOK Vilse 8718:22

H14 Kort

2 920 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
970706Ola AnderssonStigmännen Karlshamns OK18:00
970121Johan WennermarkOK Skogsfalken18:02
260794Rasmus ErikssonOK Vilse 8718:04
10187Lukas MårtenssonOK Skogsfalken18:06
205258Anton HåkanssonOK Vilse 8718:08
404371Oliver AndersenOK Skogsfalken18:10

H12 Kort

2 220 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
440706Jonathan LjungbergOK Skogsfalken18:01
205257John MelanderOK Vilse 8718:03
10211Albert LundskogOK Skogsfalken18:05
260800Albin BengtssonOK Vilse 8718:07
684023Tony AnderssonOK Skogsfalken18:09
205256Hjalmar JönssonOK Vilse 8718:11
354809Hampus JärnboStigmännen Karlshamns OK18:13
10175Erik WihlborgOK Vilse 8718:15

D10

1 900 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
10213Tova DanielssonOK Skogsfalken18:24
30520Ella SöderbergOK Skogsfalken18:26
10200Elli HolstOK Skogsfalken18:28
12621Linn KarlssonOK Vilse 8718:30
12286Elin EmilssonOK Skogsfalken18:32
205245Sigrid ElmbladOK Vilse 8718:34
10206Elina LiljedahlOK Skogsfalken18:36

H10

1 900 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
10188Viktor PeterssonOK Skogsfalken18:00
260898Viktor ErikssonOK Vilse 8718:02
420034Herman AlbinssonOK Skogsfalken18:04
10149Gustav ÅmanOK Vilse 8718:06
10196Oliverh MolanderOK Skogsfalken18:08
354803Hugo NilssonStigmännen Karlshamns OK18:10
404380Nils GybergOK Skogsfalken18:12
10229Sebastian KullbergOK Skogsfalken18:14
340654Max PerssonOK Skogsfalken18:16
10214Samuel KullbergOK Skogsfalken18:18
354807Jakob NilssonStigmännen Karlshamns OK18:20
431002Max KärvhagOK Skogsfalken18:22

Inskolning

1 690 m, 23 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
205262Bea MagnstedtOK Vilse 8717:56:02
205271Leo ArnqvistOK Vilse 8717:56:03
500973Andreas JohnssonOK Vilse 8717:57:16
205267Frida JönssonOK Vilse 8717:58:20
205265Emelie JohnssonOK Vilse 8717:58:21
205276Millie ArvidssonOK Vilse 8718:00:00
205261Saga LindqvistOK Vilse 8718:00:00
404375Lovisa LunningerOK Vilse 8718:00:00
500978Rasmus LynningerOK Vilse 8718:00:00
205274Max NordfeldtOK Vilse 8718:00:00
205278Ronja NordfeldtOK Vilse 8718:00:00
500972Vilma NordfeldtOK Vilse 8718:00:00
205269Jakob PorterOK Vilse 8718:00:00
205273Maja PorterOK Vilse 8718:00:00
205275Meja SvenssonOK Vilse 8718:00:00
205277Nanna SvenssonOK Vilse 8718:00:00
205280Sigge SvenssonOK Vilse 8718:00:00
500971Stina SvenssonOK Vilse 8718:00:00
205266Alice ÅmanOK Vilse 8718:00:00
354802Leonard LydellStigmännen Karlshamns OK18:02:41
10195Joel AugustinssonOK Skogsfalken18:04:40
10198Thilda PaulinOK Skogsfalken18:04:43
205263Eddie KarlssonOK Vilse 8718:25:05

U1

1 810 m, 24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
500975Hugo MelanderOK Vilse 8717:55:13
500979Viktor AikioOK Vilse 8717:57:01
354805Saga NilssonStigmännen Karlshamns OK17:58:09
500977Moa ArvidssonOK Vilse 8718:00:00
404372Lucas BerntssonOK Skogsfalken18:00:00
205272Lisa EricsonOK Vilse 8718:00:00
404374Erik ErikssonOK Skogsfalken18:00:00
205251Alma JanzonOK Vilse 8718:00:00
404373Wilmer LindströmOK Skogsfalken18:00:00
10205Love MörnhedOK Skogsfalken18:00:00
354804Isak PerssonStigmännen Karlshamns OK18:00:00
500976Isak RemenOK Vilse 8718:00:00
205268Jakob SvenssonOK Vilse 8718:00:00
404376Sebastian ThorenOK Skogsfalken18:00:00
417662Elvira LjungbergOK Skogsfalken18:01:51
10179Ina ÅmanOK Vilse 8718:02:24
500974Arvid JönssonOK Vilse 8718:03:11
420033Emil AlbinssonOK Skogsfalken18:05:40
10218Hugo DanielssonOK Skogsfalken18:06:08
404377Felicia BergqvistOK Skogsfalken18:08:23
10212Emilia ThorenOK Skogsfalken18:08:39
10216Thilda SvenssonOK Skogsfalken18:15:27
404379Linnea JohanssonOK Skogsfalken18:15:30
10203Emma EmilssonOK Skogsfalken18:20:35

U2

2 300 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
10199Johannes ConradssonOK Skogsfalken18:00:00
10201Svante HolstOK Skogsfalken18:00:00
10105Vilmalee Suwan KuuselaOK Vilse 8718:00:00
354813Linn Wahlfried WikingssonStigmännen Karlshamns OK18:03:17
440229Lovisa Wahlfried WikingssonStigmännen Karlshamns OK18:06:36
440230Alva Wahlfried WikingssonStigmännen Karlshamns OK18:12:42

U3

2 780 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
354806Joel NilssonStigmännen Karlshamns OK18:00

Öppen motion 3

2 920 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
205250Susanne ErikssonOK Vilse 8717:58:32
10719Per-Inge ErikssonStigmännen Karlshamns OK18:14:17

Öppen motion 4

3 910 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
449102Bengt HallerödOK Skogsfalken18:07:24
449769Peter LiljedahlOK Skogsfalken18:26:26
501866Martin HolstOK Skogsfalken18:28:06

Öppen motion 5

3 890 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
512010Ann ÖlhlinStigmännen Karlshamns OK17:57:25
354812Christina SkogStigmännen Karlshamns OK17:57:27
354816Henrik NilssonStigmännen Karlshamns OK18:02:00
244365Bengt-Göran FranzStigmännen Karlshamns OK18:05:46
640327Per-Ola MelanderStigmännen Karlshamns OK18:09:20
11816Bigge BengtssonStigmännen Karlshamns OK18:12:25
512009Cecilia RönnfjärdOK Skogsfalken18:14:47
947815Erik TenlandStigmännen Karlshamns OK18:16:10
600812Thomas HenmyrOK Vilse 8718:19:50
260793Mats CarlssonOK Vilse 8718:22:51
438779Jonas JohanssonOK Skogsfalken18:26:14

Öppen motion 6

4 790 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
15222Anders WetterlingStigmännen Karlshamns OK17:59:21
227860Peter AnderssonStigmännen Karlshamns OK18:03:26
12634Gabriel BengtssonStigmännen Karlshamns OK18:09:06
302351Åke LarssonStigmännen Karlshamns OK18:13:33
19576Andreas NordstrandStigmännen Karlshamns OK18:14:38
680518Johan GybergOK Skogsfalken18:15:05
850715Alexander LindblomStigmännen Karlshamns OK18:16:21
512006Roger ThörnOK Vilse 8718:18:19
923451Johan EngströmOK Orion18:22:59
409589Tobias NilssonOK Skogsfalken18:26:01