Startlista för Nyköpingsnatten

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Nyköpingsnatten
Arrangörsorganisation: Nyköpings OK
Datum: fredag 22 mars 2019

D21

6 075 m, 44 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
4618493346Jessica HallidayDomnarvets GOIF20:10
4629811007Sara JohanssonDomnarvets GOIF20:10
4638111221Anna GröllEksjö SOK20:10
4649201726Fanny SundbladEksjö SOK20:10
4652093615Sofia LindhagenIFK Enskede20:10
4662123575Tilda DalekantIFK Enskede20:10
4679505100Erica PetterssonIFK Göteborg Orientering20:10
4688130590Anna BachmanIFK Lidingö SOK20:10
4698624676Linnea ClaesdotterIFK Lidingö SOK20:10
4701470518Tilda GolsäterKorsnäs IF OK20:10
471920223Ida HylanderNyköpings OK20:10
472912562Kristin HylanderNyköpings OK20:10
473954104Rebecka HylanderNyköpings OK20:10
4749010529Signe NilssonNyköpings OK20:10
475801216Johanna EngströmOK Hällen20:10
476820407Johanna ÖbergOK Hällen20:10
477890423Malin Leijon LindOK Kolmården20:10
4787970101Josefin ErlandssonOK Milan20:10
4799010304Emilia EngelOK Ravinen20:10
480990214Moa WestbladOK Ravinen20:10
4819981209Tone AlbrektssonOK Ravinen20:10
4829020220Ebba LindOK Skärmen20:10
4839000811Sofia JohanssonOK Skärmen20:10
4849010218Tilde BacklundOK Södertörn20:10
4859990531Anna HallménOK Tisaren20:10
4867950523Ellinor ErikssonOK Tisaren20:10
4878020290Lilian ForsgrenOK Tisaren20:10
488822119Lovisa PerssonOK Tisaren20:10
489890403Rebecka NylinOK Tisaren20:10
4907000614Frida HectorSnättringe SK20:10
4918444001Frida VikströmSundsvalls OK20:10
492205009Jenny WegebroSundsvalls OK20:10
493960706Jeanette Jönsson HellstadiusSödertälje-Nykvarn OF20:10
4942057272Sofia WigleSödertälje-Nykvarn OF20:10
4958630855Alli HaavistoTurun Suunnistajat20:10
4968659180Enni JalavaTurun Suunnistajat20:10
4977207212Hanga SzuromiTurun Suunnistajat20:10
498205008Hanne ManderbackaTurun Suunnistajat20:10
499205004Ilona LainioTurun Suunnistajat20:10
5009101732Laura JerkkuTurun Suunnistajat20:10
5898009251Emma KantarpÄrla IF20:10
590205007Sonja JulkunenTurun Suunnistajat20:10
5918199000Julia DavidssonÄrla IF20:10
5928639901Lisa AnderssonÄrla IF20:10

H21

8 650 m, 126 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7018626761Peter LöfåsDomnarvets GOIF20:00
7028455455Lukas NovakEksjö SOK20:00
7038070925Oskar LindEksjö SOK20:00
7049555556Josh BeechEspoon Suunta20:00
7052095482Mikael AnderssonHagaby GoIF Örebro20:00
706680510Per ForsbergIFK Enskede20:00
7077207446Andreas HallIFK Lidingö SOK20:00
7088040788Bryan Russel-KeelyIFK Lidingö SOK20:00
709503516Hector HainesIFK Lidingö SOK20:00
710930807Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK20:00
7118638361Timo MähönenIFK Lidingö SOK20:00
7121150620Simon HodlerIFK Mora OK20:00
7138045618David LundstenIFK Umeå20:00
714811098Hans PerssonIFK Umeå20:00
715959697Martin NilssonIFK Umeå20:00
7169970417Jacob ErikssonKFUM Örebro OK20:00
7179991228Jonatan GustafssonKFUM Örebro OK20:00
7187020610Linus MalmKFUM Örebro OK20:00
7199010812Marcus KlaseniusKFUM Örebro OK20:00
7209121121Melker ForsbergKFUM Örebro OK20:00
7219161086Hannu AirilaKalevan Rasti20:00
7228161086Jere PajunenKalevan Rasti20:00
7231404058Lauri NenonenKalevan Rasti20:00
7248303062Markus RäsänenKalevan Rasti20:00
7258303025Miika KirmulaKalevan Rasti20:00
726930703Ludvig ErikssonKils OK20:00
7279990412Viktor SkoogKils OK20:00
7289610407Mats JönssonKorsnäs IF OK20:00
7291963062Michael WilhelmssonKorsnäs IF OK20:00
7307407046Anders KnutssonLinköpings OK20:00
731930608Jonas LundgrenLinköpings OK20:00
7328304081Simon NybergNAIS Orienteringsklubb20:00
7338010628Albin FalkNyköpings OK20:00
7348032399Carl CarlssonNyköpings OK20:00
7359991313Ludvig EkNyköpings OK20:00
7368010814Philip CarlssonNyköpings OK20:00
7379000210William NilssonNyköpings OK20:00
7389551909David ModigOK Denseln20:00
739880829Emil KaleredOK Denseln20:00
740901001Erik PetterssonOK Denseln20:00
741830312Jonas EngströmOK Hällen20:00
7427023003Karl LundinOK Hällen20:00
7437020330Melker LundinOK Hällen20:00
744870117Oskar CarlborgOK Hällen20:00
745770524Per ÖbergOK Hällen20:00
746900125Tommy SöderbergOK Hällen20:00
7472115490Bart Van WijngaardenOK Klemmingen20:00
748780321Lars SoldaggOK Klemmingen20:00
749981002Emil LjungemyrOK Kolmården20:00
7508070598Marcin BiedermanOK Kolmården20:00
7518337406Tom CampbellOK Kolmården20:00
7528040597Ville JohanssonOK Kolmården20:00
7531980819Gustav ÖhgrenOK Kåre20:00
754615141Albin AnderssonOK Ravinen20:00
7558131337Axel GranqvistOK Ravinen20:00
756909192Gustav BergmanOK Ravinen20:00
7571446611Joachim WansölinOK Ravinen20:00
7588234751Love BerzellOK Ravinen20:00
7598633638Marijonas GipasOK Ravinen20:00
7609191315Erik HelanderOK Roxen20:00
761990911Hugo LillieströmOK Roxen20:00
7628133791Christoffer AndersénOK Tisaren20:00
763940226Erik LindgrenOK Tisaren20:00
7648070706Filip JacobssonOK Tisaren20:00
7657880418Johan AronssonOK Tisaren20:00
7661394693Antonín SemeradSK Praga20:00
7677131116Nils-Göran Nilsson BatzSkarpnäcks OL20:00
7681810706Mikael NybergSkattkärrs SOK20:00
7692089372Albin HainkeSnättringe SK20:00
7708161195David HectorSnättringe SK20:00
7718631096Fredric JohanssonSnättringe SK20:00
7722060701Hampus HatlenSnättringe SK20:00
7737174850Isak GeliusSnättringe SK20:00
774970712Johan BernhardSnättringe SK20:00
7759555561John WolgastSnättringe SK20:00
7768120797Simon HectorSnättringe SK20:00
7772078251Stefan Svensson GeliusSnättringe SK20:00
7781404897Valentin KoziavinSnättringe SK20:00
779931302Anton ForsbergStora Tuna OK20:00
7808012108Erik LiljequistStora Tuna OK20:00
781527019Joakim SvenskStora Tuna OK20:00
782780622Mattias MårtsStora Tuna OK20:00
7838000303Olle KaleredStora Tuna OK20:00
784713010Viktor SvenskStora Tuna OK20:00
7852050715Morgan KarlssonSundbybergs IK20:00
7869920329Erik ToomingasSundsvalls OK20:00
787997275Gustav FrænellSundsvalls OK20:00
788920421Olle CarlssonSöders-Tyresö20:00
7898030380Joakim AndénSödertälje-Nykvarn OF20:00
7908009501Johan Ek-LarssonSödertälje-Nykvarn OF20:00
791991919Johan GibergSödertälje-Nykvarn OF20:00
7928091108Kent OhlssonSödertälje-Nykvarn OF20:00
7938199222Martin JanssonSödertälje-Nykvarn OF20:00
794610910Pål SkogtjärnSödertälje-Nykvarn OF20:00
7959901120Johan RunessonTampereen Pyrintö20:00
7968200198Alex CarcasTurun Metsänkävijät20:00
7978636144Edgars BertuksTurun Metsänkävijät20:00
7988650854Eduardo Gil MarcosTurun Metsänkävijät20:00
7998000200Endijs D. TitomersTurun Metsänkävijät20:00
8001399931Esa HuttunenTurun Metsänkävijät20:00
8018080001Fricis SpektorsTurun Metsänkävijät20:00
8021302156Gleb TikhonovTurun Metsänkävijät20:00
8038631400Janis KumsTurun Metsänkävijät20:00
8048180000Martins SirmaisTurun Metsänkävijät20:00
8058082002Matiss SliksjanisTurun Metsänkävijät20:00
8068220298Matthew FellbaumTurun Metsänkävijät20:00
8078210800Rihards R. KruminsTurun Metsänkävijät20:00
808770007Robert MerlTurun Metsänkävijät20:00
809501088Scott FraserTurun Metsänkävijät20:00
8108665502Tapani MäkinenTurun Metsänkävijät20:00
8119200070Uldis UpitisTurun Metsänkävijät20:00
812205005Juho RajaniemiTurun Suunnistajat20:00
8131304068Mikko HuhtinenTurun Suunnistajat20:00
814205006Oskari NummelinTurun Suunnistajat20:00
815205002Saku ValkilaTurun Suunnistajat20:00
8168153002Touko SeppäTurun Suunnistajat20:00
8177020108Henrik PetrisiVästerbergslagens OL20:00
8188200165Andreas NäslundVästerås SOK20:00
8198078854Emil AnderssonÄrla IF20:00
8208090301Oscar VångellÄrla IF20:00
821880826Petter ErikssonÄrla IF20:00
8228620305Robbin KantarpÄrla IF20:00
823890112Viktor SilvemarkÄrla IF20:00
824701207Mattias FrisbergOK Roxen20:00
8259800417Peter ÖbergOK Hällen20:00
826905015Kalle BergmanOK Ravinen20:00

Öppen 7

3 375 m, 43 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
440124Barbara SkogtjärnSödertälje-Nykvarn OF19:31:50
9771013Ida WesselLänna IF19:35:06
1426994Per-Ingvar AdamssonTrosabygdens OK19:38:25
500801Martin RinnbäckOK Ravinen19:39:29
2132088Albin LindskogOK Ravinen19:39:44
27747Camilla RosénAnnebergs GIF19:40:20
27749Martin ErikssonAnnebergs GIF19:40:21
27736Carina Rosén ErikssonAnnebergs GIF19:40:23
9550304Tanja-Birgit SöderströmSala OK19:46:09
7208421Jari ValimaaKlubblös19:46:47
7208428Kirsi ValimaaKlubblös19:47:08
2089174Björn LundquistOK Ravinen19:47:18
9990108Hannes SvahnOK Ravinen19:48:11
8040720Mickael GöranssonHagaby GoIF Örebro19:48:34
2089160Erik LundquistOK Ravinen19:48:56
1670701Annika BerntssonVäsby OK19:49:13
234514Herman FunkquistIF Hansa-Hoburg19:49:20
18244Katarina FunkquistIF Hansa-Hoburg19:49:23
18233Stefan FunkquistIF Hansa-Hoburg19:49:25
7660922Fredrik PetrisiVästerbergslagens OL19:50:12
7429479Klara HöglundEksjö SOK19:52:19
9531002Lennart KjellgrenLjusdals OK19:52:24
2107125Frida MouchardIF Hallby SOK19:55:23
7640349Fredrik MouchardIF Hallby SOK19:55:24
449852Kurt NensénOK Måsen19:55:42
1127615Maja BergqvistKorsnäs IF OK20:04:38
1038147Thea NordinKorsnäs IF OK20:04:39
9950623Jesper NordinKorsnäs IF OK20:04:40
2089124Karolina Bergh PapasikasSkarpnäcks OL20:17:27
2138886Hampus HolmbergSkarpnäcks OL20:18:49
33521Majken JanssonSkarpnäcks OL20:18:51
347329Leo LjungbergSkarpnäcks OL20:18:52
2089161Tove SvedellSkarpnäcks OL20:18:54
351110Jörgen StegardSkarpnäcks OL20:22:51
20465Karl KvarnforsSkarpnäcks OL20:22:53
2141349Samuel HowardSkarpnäcks OL20:22:55
209857Teodor JonssonSkarpnäcks OL20:22:58
8040411Justus ArenanderSkarpnäcks OL20:23:31
2123451William MöllerSkarpnäcks OL20:23:33
2089336Mette HuitfeldtSkarpnäcks OL
2141331Arvid KristofferssonSkarpnäcks OL
2083939Henrik NettelmarkSurahammars SOK
2058258Vidar NettelmarkSurahammars SOK

Öppen 8

4 900 m, 41 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
860303Simon NilssonEksjö SOK19:34:47
2089374Pontus AxellIFK Enskede19:35:07
449776Gustav BjörklundIFK Enskede19:35:31
9974010Emil AnderssonLänna IF19:36:03
9016916Hugo JakobssonEksjö SOK19:36:50
9783675Emil SvenskStora Tuna OK19:36:57
451218Fredrik ÅslundKatrineholms OK19:37:49
205001Leevi RöntynenTurun Suunnistajat19:40:52
900513Christian HjalmarssonKamrat och IF KIF19:41:29
205003Joonas PaananenTurun Suunnistajat19:41:54
246071Simon SvahnEksjö SOK19:42:21
1429651Sakari HolmroosTurun Suunnistajat19:43:00
711007Staffan KjellmanOK Ravinen19:43:40
9580421Onni SinerväTurun Suunnistajat19:43:59
9006011Joakim OlssonVäsby OK19:44:17
502556Artem PanchenkoIFK Mora OK19:44:35
430171Oskar SvahnEksjö SOK19:44:44
890297Kristian DahlströmIFK Mora OK19:44:51
41815Niklas WansölinOK Ravinen19:45:55
8021228Emma ErikssonEksjö SOK19:46:18
41790Anders BjörklundIFK Enskede19:46:29
676788Per HolmIFK Mora OK19:46:35
911200Viktor AntonssonEksjö SOK19:47:27
8183392Andreas BerganderEksjö SOK19:48:36
443363Per SkyllbergOK Klemmingen19:49:40
417397Per WesterlundSkogsluffarnas OK19:50:27
8100292Martin RegbornHagaby GoIF Örebro19:52:17
1392494Erik KjellgrenNAIS Orienteringsklubb19:52:21
9912211Elise JosefssonOK Pan-Kristianstad19:55:44
9012111Dennis NyqvistVäsby OK19:55:46
680506Peter AlbinssonIFK Enskede20:00:38
2123476Harald BauerIFK Lidingö SOK20:02:44
8110701Sarina ZülligEksjö SOK20:05:35
1020003Nils Forsberg RundströmIFK Enskede20:11:49
8120102Martina RizziEksjö SOK20:12:37
9139575Frida ArnessonSkarpnäcks OL20:18:05
2063804Tindra JonssonSkarpnäcks OL20:18:07
2123568Vera RolfssonSkarpnäcks OL20:18:13
9720527Patric De BoussardIFK Enskede20:19:17
227126Lukas ÖstmanSkarpnäcks OL20:23:30
2077381Linus HalvorsenSkarpnäcks OL20:23:33