Startlista för Hallands 3-dagars

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Hallands 3-dagars
Arrangörsorganisationer: FK Friskus-Varberg / OK Nackhe
Datum: fredag 12 juli 2019 - söndag 14 juli 2019

Etapp 1, medelEtapp 2, långEtapp 3, lång

H70

2 960 m, 50 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1948520Lars AnderssonHalmstad OK15:58
600109Göran LarssonOK Kompassen16:00
431309Leif RylanderOK Gläntan Vessigebro16:02
9470130Torbjörn WikströmOK Orinto16:04
1402373Håkan WinnbergIK Trenne Ullared16:06
42845Lars LarssonOK Frisene16:08
247929Sten HelmertzFrölunda OL16:12
263059Lennart SvenssonRävetofta OK16:14
2048745Kjell AnderssonOK Reftele16:16
7011023Jan VulcanTolered-Utby Ol-klubb16:18
1213712Christer NälemarkOK Djerf16:20
356093Johnny KarlssonUddevalla OK16:22
581124Nils-Erik BondessonFrosta OK16:24
41480Jan HanssonLunds OK16:26
1490611Bertil KarlssonHjobygdens OK16:28
11545Sten OlssonOK Alehof16:30
2062733Göran ForsbergNyköpings OK16:32
28936Christer GillenäsKristinehamns OK16:34
448660Sture GrytheimElfsborg SOK16:36
748288Rune EliassonFalkenbergs OK16:38
9481206Lars PerssonOK Kompassen16:40
30302Olof KarlssonUddevalla OK16:42
9818252Tommy HeldFK Åsen16:44
19235Benny IvarssonFjärås AIK16:46
18845Gösta ClaessonRydboholms SK16:48
840301Carl-Henry AnderssonOK Orinto16:50
9461001Roger DanielssonLinköpings OK16:52
425069Ingemar MagnussonBoxholm-Mjölby OL16:54
347460Kent JogelandIK Ymer16:56
8631620Mogens JørgensenSøllerød OK16:58
11521Jack GrönroosOK Alehof17:00
9450325Stefan G LarssonOK Njudung17:02
8001342Kjell ErlandssonOK Lindéna17:04
36139Per-Olof FernbergIS Skanne17:06
449535Anders SellgrenSigtuna OK17:08
7480704Bill SchölinTockarps IK17:10
17263Jonas LarssonOK Kullingshof17:12
36530Christer ElfsbergKristinehamns OK17:14
1545545Jan LarssonSävedalens AIK17:16
28888Göran SvenssonFK Finn17:20
2119695Dan JohanssonFjärås AIK17:22
27772Christer GalleMälarö SOK17:24
355887Rolf LindIK Standard17:26
28526Ronny RagnarssonMarkbygdens OK17:28
2095408Lennart LindgrenOK Järnbärarna17:30
2035228Niels TuliniusOK SG17:32
2058217Rune DavidssonOK Räven17:34
1234569Fredy SchwyterOK Gynge17:36
7460126Stig LandstorpOK Tor17:38
15515Bo JohanssonOK Stigen17:40