Startlista för Hallands 3-dagars

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Hallands 3-dagars
Arrangörsorganisationer: FK Friskus-Varberg / OK Nackhe
Datum: fredag 12 juli 2019 - söndag 14 juli 2019

Etapp 1, medelEtapp 2, långEtapp 3, lång

U1

1 820 m, 52 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2031393Vigdis SigurdsdottirStokke IL15:29:43
2141779Tiago GastineauRO Paris15:33:30
2260705Maja FridGöteborg-Majorna OK15:34:43
9730518Hugo WadsöOK Nackhe15:35:27
2041839Elias BåthKlubblös15:38:33
402651Sofia ForslundKristinehamns OK15:40:33
2260746Ville AbrahamssonBrattås CK15:50:14
2141429Svante LindbergIFK Göteborg Orientering15:54:03
2088935Viola AnderssonTullinge SK15:55:56
18986Filip BengtslinLunds OK15:56:53
41481Tilda HarrieLunds OK15:56:53
343934Nike VejedalSnättringe SK16:02:27
1211220Alva BjöremarkFjärås AIK16:09:46
2114682Vidar NilssonOK Orinto16:11:28
2114681Kerstin JohanssonOK Orinto16:11:29
997971Vide Zetterberg ViklundOK Djerf16:12:29
2059195Theo ElofssonOK Njudung16:13:14
37336Melker JanssonFrämmestads IK16:14:22
2041893Amanda SjööarvOK Nackhe16:15:03
212039Jonathan RexOK Landehof16:15:16
2073392Ester OhlssonBrattås CK16:15:53
217682Axel HultJönköpings OK16:20:42
810501Carl HultJönköpings OK16:20:43
452844Siri EhleskogTolered-Utby Ol-klubb16:23:25
2131964Algot MalmEds SK16:24:38
8118189Alinda RundqvistOK Nackhe16:24:41
2087286Elmer LundgrenKlubblös16:34:40
450174Elton PetterssonSävedalens AIK16:34:59
1100722Theo LindgrenHelsingborgs SOK16:39:09
407136Ida Nygaard MonradFIF Hillerød16:40:47
8118811Malin ItenOLC Winterthur16:40:55
214362Erik HägerstrandKungälvs OK16:42:38
244686Casper AnderssonOK Nackhe16:42:44
2062139Joel BjörkmanKungälvs OK16:43:04
2075182Lukas MobergOK Löftan16:45:10
1111211Zamuel ArdforsOK Löftan16:45:48
263624Mio KvarndalUlricehamns OK16:52:53
438378Adam NorlanderOK Nackhe16:54:13
8201208Svante EliassonKarlskrona SOK16:55:08
2031559Erik BengtssonFK Friskus-Varberg16:56:41
2112351Emil InghammarHestra IF17:04:12
2087337Hannes BerggrenKlubblös17:05:28
444526Sixten BöregårdOK Gläntan Vessigebro17:10:29
9120406Ludvig AxenborgGöteborg-Majorna OK17:10:31
1828828Mattis CarlströmIK Hakarpspojkarna17:25:30
2139949Alma DavidssonGöteborg-Majorna OK17:29:04
2067154Matilda KarlénOK Gipen17:29:21
1107207Ellen EkFjärås AIK17:38:12
7120430Liv PalmertzHelsingborgs SOK17:50:11
1108051Albert AxelssonOK Norrvirdarna17:52:31
830612Vidar HanningOK Löftan
7101009Lowe PalmertzHelsingborgs SOK