Startlista för Hallands 3-dagars

TävlingsinformationVisa startlista per klassSkriv ut

Tävlingens namn: Hallands 3-dagars
Arrangörsorganisationer: FK Friskus-Varberg / OK Nackhe
Datum: fredag 12 juli 2019 - söndag 14 juli 2019

Etapp 1, medelEtapp 2, långEtapp 3, lång

Alfta-Ösa OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7420223Rolf JakobssonH75 (111)2 370 m15:57

Allerød OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9101041Peter HilbertÖppen 8 (398)4 510 m15:51:21
667777Charlotte BergmannD55 (84)2 860 m16:17
581226Troels Bent HansenH60 (108)3 560 m16:23

Almby IK

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1710126Fredrik KylbornH45 (243)4 130 m15:52
2199040305Karl KylbornH16 (183)3 200 m15:58
2309060925Axel KylbornH14 (171)2 770 m15:58
1090925Erik KylbornH10 (120)1 940 m15:58
4198011229Nils KylbornH18 (69)3 460 m15:59
1690801Maria KylbornD50 (96)2 860 m15:59
521002Ann-Britt GöranssonD65 (72)2 570 m16:25

Alstermo IF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2062781Annemarie HolmD50 (96)2 860 m16:49

Alvesta SOK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9690412Ola NilssonÖppen 8 (398)4 510 m16:04:14
1249071021Gustav NilssonH12 (147)2 620 m16:07
2088984Barbro NilssonÖppen 3 (279)2 840 m16:21:34
7061028Bernt PeterssonH80 (45)2 310 m17:45

Amager OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
682231Per RasmussenH55 (180)3 650 m16:42

ANCO

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1409520André TissotH40 (144)4 290 m15:46
2178650351Margaux TissotD14 (135)2 770 m15:50

Anderstorps OK

26 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
30542199Asta TörnkvistD16 (90)3 200 m15:47
2075137Martina HeijelD45 (111)3 170 m15:54
2075157Elof TreptowU2 (173)2 330 m16:06:45
2050906Astrid TreptowD10 (102)1 940 m16:13
72451855Vera FolkestadD12 (177)2 210 m16:22:00
2075259Charlotta TreptowÖppen 3 (279)2 840 m16:26:16
302604Maria FolkestadD45 (111)3 170 m16:28
302617Geir Inge FolkestadH45 (243)4 130 m16:28
451857Maria HörnquistD40 (99)3 370 m16:29
79451852Edit TreptowD12 (177)2 210 m16:36:00
2095395Jenny AnderssonÖppen 3 (279)2 840 m16:37:33
2402095369Malcolm SvenssonH14 (171)2 770 m16:38
3022095352Stina AnderssonD16 (90)3 200 m16:43
451858Niclas HörnquistH45 (243)4 130 m16:56
2139782Agnes AnderssonD14 Kort (21)2 360 m17:03
451860Hjalmar HörnquistH10 (120)1 940 m17:08
451853Peter AnderssonÖppen 3 (279)2 840 m17:11:32
2608060422Hjalmar FolkestadH14 (171)2 770 m17:18
2075283Patrik AnderssonH45 (243)4 130 m17:20
7210171Ella AnderssonD12 Kort (24)1 900 m17:29
2075120Arvid TreptowU2 (173)2 330 m17:31:08
2095425Alma SvenssonD12 Kort (24)1 900 m17:35
2709451854Victor HörnquistH14 (171)2 770 m17:38
1417445Robert SvenssonH45 (243)4 130 m17:38
451854Johanna HörnquistInskolning (139)1 280 m17:48:31
204605John-Patrik TreptowH45 (243)4 130 m18:14

Annebergs GIF

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
22627749Martin ErikssonH14 (171)2 770 m16:10
27747Camilla RosénD55 (84)2 860 m16:11
216598Jan-Olov ErikssonH60 (108)3 560 m16:27
27736Carina Rosén ErikssonD55 (84)2 860 m16:37

Arboga OK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
4002075428Filip BäckH18 (69)3 460 m16:09
2075155Peter BäckH50 (150)3 780 m16:20
1922075423Amanda BäckD14 (135)2 770 m16:42
2075139Kristina BäckD50 (96)2 860 m16:55
3472075357Eric BäckH16 (183)3 200 m17:12

Attunda OK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9600801Lars GerhardssonH55 (180)3 650 m15:54
520710Anders HallménH65 (156)3 010 m16:02
36017Anna Martinsson-KarlssonD50 Motion (69)2 610 m16:05:15
439399Margareta HallménD65 (72)2 570 m16:13
2107209Jörgen KarlssonH60 (108)3 560 m16:19

Avesta OK

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2260767Josefin CedergrenÖppen 7 (529)2 880 m15:54:24
43121Anna-Karin LövgrenÖppen 7 (529)2 880 m15:54:55
364941Anna EricsonD45 (111)3 170 m16:16
214391Leif MarkfjärdH55 (180)3 650 m16:26
9441208Anders JohanssonH75 (111)2 370 m16:27
38879Elisabeth Hjertqvist JohanssonD60 (60)2 790 m17:19

Bækkelagets SK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
891050Anders StorbråtenH45 (243)4 130 m16:08

Ballerup OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
8009114Maiken AndersenD50 (96)2 860 m16:33
3652620Magnus AndersenH16 (183)3 200 m17:48

BOK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7654654Alan HoneyH55 (180)3 650 m16:38

Bottnaryds IF

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
436187Erik Van der MeidenÖppen 8 (398)4 510 m15:41:19
730122Agnes LövhammerU2 (173)2 330 m16:36:12

Boxholm-Mjölby OL

13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
209001Helen AnderssonÖppen 5 (374)3 380 m15:42:53
9201721Sören BremerH55 (180)3 650 m16:10
7770201Lotta FrisellD40 (99)3 370 m16:11
691071123Johanna KleistD12 (177)2 210 m16:16:00
437573Åsa StåhlklooD40 (99)3 370 m16:21
344307Niklas HallkvistÖppen 5 (374)3 380 m16:25:15
1950623Jennie KleistD40 (99)3 370 m16:45
425069Ingemar MagnussonH70 (150)2 960 m16:54
1011109Ivar FrisellU2 (173)2 330 m17:03:55
1050328Moa KleistD14 Kort (21)2 360 m17:07
971221107Irma FrisellD12 (177)2 210 m17:12:00
2072794Johan FrisellÖppen 5 (374)3 380 m17:13:08
1020824Patrik KleistH45 (243)4 130 m18:04

Brattås CK

21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2260746Ville AbrahamssonU1 (169)1 820 m15:50:14
345241Tor AbrahamssonInskolning (139)1 280 m15:51:06
15026474Nils ErikssonH12 (147)2 620 m15:59
3111031005Erik PerssonH16 (183)3 200 m16:00
9090129Anton ArvidssonH10 (120)1 940 m16:00
9610613Mona OlssonÖppen 7 (529)2 880 m16:04:09
9650906Ulrik OlssonÖppen 8 (398)4 510 m16:09:07
244826Knut ErikssonU2 (173)2 330 m16:10:05
1771060211Malva ArvidssonD14 (135)2 770 m16:12
2073396Elias OhlssonH10 (120)1 940 m16:12
2073372Mats OhlssonH45 (243)4 130 m16:14
2073392Ester OhlssonU1 (169)1 820 m16:15:53
2073361Caroline OhlssonÖppen 3 (279)2 840 m16:16:25
7940874Lars PerssonÖppen 3 (279)2 840 m16:31:24
2070796Hanna AbrahamssonÖppen 3 (279)2 840 m16:52:07
2260734Stefan AbrahamssonÖppen 5 (374)3 380 m16:52:59
381451957Ida SüdhoffD18 (63)3 400 m17:25
405544Johanes Schulte SüdhoffH50 (150)3 780 m17:28
239451958Erik SüdhoffH14 (171)2 770 m17:50
2132115Christina SüdhoffD45 (111)3 170 m17:52
525944Jenny ArvidssonÖppen 8 (398)4 510 m17:58:37

Bredareds IF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
37135Lasse BjörfjällÖppen 8 (398)4 510 m17:47:56

Bredaryds SOK

10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
3988200206Axel ElmbladH18 (69)3 460 m16:05
1178107Kristina JohanssonD55 (84)2 860 m16:31
1396222Åsa Wadensjö LeoD50 (96)2 860 m16:37
433432Leif SöderlindÖppen 8 (398)4 510 m16:42:51
8196506Micael ElmbladÖppen 5 (374)3 380 m16:53:29
9806090Amanda LeoD21 (60)3 500 m17:15
7841211Katarina ÖstbergD35 (39)3 550 m17:28
7630712Gunnel BörjessonÖppen 5 (374)3 380 m17:33:57
1178104Stefan JohanssonH55 (180)3 650 m17:44
7530914Ellen BörjessonÖppen 5 (374)3 380 m17:48:13

Bromma-Vällingby SOK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
247609Stefan SjögrenÖppen 7 (529)2 880 m16:34:16
437096Estelle SjögrenÖppen 3 (279)2 840 m16:34:19
2048623Oliver SjögrenÖppen 5 (374)3 380 m16:34:33

Burseryds IF

10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2132187Camilla MalmborgÖppen 5 (374)3 380 m16:09:10
650723Jan TuressonÖppen 8 (398)4 510 m16:10:50
46789Anders ClaessonÖppen 7 (529)2 880 m16:13:12
1967083Lena TuressonÖppen 7 (529)2 880 m16:14:48
46792Jan-Olof SvenssonÖppen 8 (398)4 510 m16:19:50
2089323Lars HagstrandÖppen 5 (374)3 380 m16:19:52
362047Annika HagstrandÖppen 5 (374)3 380 m16:23:57
2132159Ella HagstrandÖppen 3 (279)2 840 m16:25:04
8620443Sebastian SanellH21 Motion (12)3 350 m16:38:40
2132180Gustav MalmborgÖppen 8 (398)4 510 m17:06:13

Centrum OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
17374Sofia AnderssonD35 (39)3 550 m17:24
2132075Gustaf PeterssonH21 Kort (51)4 170 m17:32

CO Colmar

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2987680400Mélanie DalibardD16 (90)3 200 m16:35
8290674Nicolas DalibardH35 (42)4 550 m17:37

Dalaportens OL

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
621404Mikael BacklundH55 (180)3 650 m17:16

Domnarvets GOIF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
810510Sara HelanderD35 (39)3 550 m17:30

Eds SK

11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
452783Gunilla OtterstenD40 (99)3 370 m16:05
2107314Linus LännhultH40 (144)4 290 m16:14
1292107317Melker MalmH12 (147)2 620 m16:17
2131964Algot MalmU1 (169)1 820 m16:24:38
450694Inger-Lise EriksenÖppen 5 (374)3 380 m16:30:45
2131954Agnes MalmD10 (102)1 940 m16:41
2131955Pär MalmÖppen 5 (374)3 380 m16:41:12
44099Helena ErikssonD50 (96)2 860 m16:45
2472093254Alexander LännhultH14 (171)2 770 m16:52
2107303Annika LännhultD40 (99)3 370 m17:01
1542141420William LännhultH12 (147)2 620 m17:07

Ej klubbansluten

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
354522Thor KofodÖppen 5 (374)3 380 m15:55:43
353009Karolina OlofssonÖppen 3 (279)2 840 m16:46:33
2031396Maria EngmanÖppen 3 (279)2 840 m

Eksjö Garnisons IF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
204708Christian EricssonH40 (144)4 290 m16:12

Eksjö SOK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
3778021228Emma ErikssonD18 (63)3 400 m16:55
41618Monica HenrikssonD60 (60)2 790 m17:01
4218141114Klara AxelssonD20 (60)3 500 m17:03

Elfsborg SOK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
427811Lena ErikssonD55 (84)2 860 m16:03
448660Sture GrytheimH70 (150)2 960 m16:36

Enebybergs IF

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
204968Ann-Mari FehrnströmD75 (33)2 240 m17:07
500598Stellan FehrnströmH75 (111)2 370 m17:09
246000Ann SjöbergD80 (6)2 240 m17:12

Eskilstuna OL

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7003695Mats NilssonÖppen 5 (374)3 380 m15:52:50
2125969Agneta NilssonD65 (72)2 570 m16:41

Espoon Suunta

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
3768090501Siana SennD18 (63)3 400 m16:53

Falkenbergs OK

26 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2060887Oskar WallinU2 (173)2 330 m15:38:51
1159071010Mira WallinD12 (177)2 210 m15:44:00
262262Sandra WallinÖppen 5 (374)3 380 m15:47:10
3069031212Emmy WallinD16 (90)3 200 m15:49
7401154Martin JohanssonH45 (243)4 130 m15:56
2119986Alva SunnenellD10 (102)1 940 m15:57
402872Lennart BengtssonH50 (150)3 780 m15:58
2812119993Eline EricssonD16 (90)3 200 m16:01
17380Ingmar ErikssonH75 (111)2 370 m16:09
2139864Fredrik BöregårdÖppen 5 (374)3 380 m16:24:40
1700012Claes AnderssonÖppen 8 (398)4 510 m16:36:24
1902119989Jenny SeverinssonD14 (135)2 770 m16:38
748288Rune EliassonH70 (150)2 960 m16:38
264183Göta SeverinssonD70 (75)2 430 m16:45
1952060804Fanny HanssonD14 (135)2 770 m16:48
8100599Peter BadenfeltH50 (150)3 780 m17:04
17386Ingela NelsénÖppen 7 (529)2 880 m17:08:16
306585Christer NelsénÖppen 7 (529)2 880 m17:08:18
1910114Sofie SöderblomÖppen 7 (529)2 880 m17:09:13
860521Frida AnderssonÖppen 8 (398)4 510 m17:12:31
15653Monica WassD60 (60)2 790 m17:17
9680714Martin EricssonH50 (150)3 780 m17:24
1890121Åsa SöderblomD21 Kort (42)3 040 m17:25
306584Sandra AnderssonÖppen 7 (529)2 880 m17:28:20
9010706Linnea BengtssonÖppen 8 (398)4 510 m17:51:13
9720708Sven-Åke BengtssonH45 (243)4 130 m18:16

Falköpings AIK OK

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
439467Berit JanssonÖppen 7 (529)2 880 m16:18:06
41882Lena FredénÖppen 5 (374)3 380 m16:18:08
914470Adam FredénÖppen 8 (398)4 510 m16:21:35
246096Anki BlennowD50 (96)2 860 m16:27
640527Magnus BlennowH55 (180)3 650 m16:46
3788010708Ellen BlennowD18 (63)3 400 m16:57
950927Amanda BlennowD21 (60)3 500 m17:19

Fellingsbro GOIF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
530729Mats HastadH65 (156)3 010 m17:02

FIF Hillerød

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
500116Rune Nygaard MonradÖppen 7 (529)2 880 m16:07:05
407136Ida Nygaard MonradU1 (169)1 820 m16:40:47
1421730Emma Nygaard MonradD10 (102)1 940 m16:57

Finspångs SOK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2867203721Alice JohanssonD16 (90)3 200 m16:11
970615Anders JohanssonH45 (243)4 130 m17:40

Fjärås AIK

31 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
216592Lennart NybergÖppen 7 (529)2 880 m15:36:46
19247Joel BengtssonH21 Kort (51)4 170 m15:58
423231Veronica AnderssonInskolning (139)1 280 m16:05:42
2122025Stefan HägelmarkH65 (156)3 010 m16:08
1211220Alva BjöremarkU1 (169)1 820 m16:09:46
3177030326Elias PerssonH16 (183)3 200 m16:12
443225Claes ErikssonÖppen 5 (374)3 380 m16:13:30
650223Per-Johan PerssonH50 Motion (30)3 070 m16:15:49
2800756Ulrika OdénD45 (111)3 170 m16:18
1090122Tyra FlinkD10 (102)1 940 m16:23
183450810Frida OdénD14 (135)2 770 m16:24
3252079771Fabian OdénH16 (183)3 200 m16:28
1090418Wilhelm BjöremarkH10 (120)1 940 m16:30
1990122Vide FlinkH10 (120)1 940 m16:40
1770419Rikard FlinkÖppen 7 (529)2 880 m16:40:43
19235Benny IvarssonH70 (150)2 960 m16:46
443275Anna HagmanD50 Motion (69)2 610 m16:51:31
443299Magnus HagmanH50 Motion (30)3 070 m16:51:52
262658Carl-Eric AnderssonH75 (111)2 370 m16:55
450006Karin SundhD40 Motion (81)2 720 m17:03:52
2059006Per-Martin BjöremarkH40 (144)4 290 m17:08
2801090Adam OdénÖppen 7 (529)2 880 m17:19:26
2119695Dan JohanssonH70 (150)2 960 m17:22
227892Hans WahlströmH55 (180)3 650 m17:24
1371107Göran OlofssonH80 (45)2 310 m17:27
1810306Lena FlinkD35 (39)3 550 m17:36
1107207Ellen EkU1 (169)1 820 m17:38:12
2801208Wilhelm EkH12 Kort (18)1 900 m17:38:19
423232Daniel AnderssonH17-20 Kort (6)3 040 m17:45
231052Jan AnderssonH65 (156)3 010 m17:50
1107201Lilly EkInskolning (139)1 280 m

FK Boken

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
15365Magnus LarsenH50 (150)3 780 m15:52
15341Leif-Åke AnderssonH65 (156)3 010 m16:36
15342Kerstin AnderssonD60 Motion (33)2 610 m17:16:13

FK Finn

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
15508Bo WadensjöÖppen 7 (529)2 880 m16:32:27
451927Tobias SvenssonH40 Motion (51)3 350 m16:48:25
33554Albin LagessonInskolning (139)1 280 m17:17:24
28888Göran SvenssonH70 (150)2 960 m17:20
1870427Sandra ElgÖppen 5 (374)3 380 m17:38:17

FK Friskus-Varberg

30 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
42296David JohanssonÖppen 5 (374)3 380 m15:31:33
247838Maja EliassonU2 (173)2 330 m15:44:56
1110306Oskar AnderssonU2 (173)2 330 m15:55:22
2106009Märta JohanssonInskolning (139)1 280 m16:01:30
1303099Ebba FranssonInskolning (139)1 280 m16:01:31
3128030829Alex JohanssonH16 (183)3 200 m16:02
1232089329Arvid JohanssonH12 (147)2 620 m16:05
2119512Junia TorstensvikU2 (173)2 330 m16:05:52
2282119708Noa TorstensvikH14 (171)2 770 m16:14
1827031040Emy HjertströmD14 (135)2 770 m16:22
1352089105Kasper HellerströmH12 (147)2 620 m16:29
7100623Viola RönnD10 (102)1 940 m16:31
44020Stina EliassonInskolning (139)1 280 m16:37:19
2123600Hjalmar AntonssonH10 (120)1 940 m16:38
1427081005William RönnH12 (147)2 620 m16:43
3039030520Emma EliassonD16 (90)3 200 m16:45
1949061025Lovisa EliassonD14 (135)2 770 m16:46
2107514Astrid HellerströmD10 (102)1 940 m16:47
335451410Filip CarlqvistH16 (183)3 200 m16:48
1090817Folke FranssonH10 (120)1 940 m16:52
2031559Erik BengtssonU1 (169)1 820 m16:56:41
201451475Felicia AhlstrandD14 (135)2 770 m17:00
44018Lisa EliassonInskolning (139)1 280 m17:02:10
1522126055Vilmer AntonssonH12 (147)2 620 m17:03
3431912221Axel BechtelH16 (183)3 200 m17:04
998070625Lova JohanssonD12 (177)2 210 m17:16:00
262399Simon BengtssonÖppen 7 (529)2 880 m17:23:40
2671050216Adam BromsH14 (171)2 770 m17:32
2031570Lovisa BengtssonInskolning (139)1 280 m17:32:08
109451445Alice CarlqvistD12 (177)2 210 m17:36:00

FK Herkules

20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
612059081Selma PerssonD12 (177)2 210 m16:00:00
2107417Nina KastrupD45 (111)3 170 m16:04
451936Arvid JunkellU2 (173)2 330 m16:15:22
2059087Maria JunkellÖppen 5 (374)3 380 m16:16:15
7026181Alva JunkellD12 (177)2 210 m16:18:00
355784Samuel WettergrenU2 (173)2 330 m16:18:55
439712Kristina WettergrenÖppen 5 (374)3 380 m16:18:56
11339Bert LuvöH75 (111)2 370 m16:29
451911Johan WettergrenH50 (150)3 780 m16:32
1100517Olof KarlssonU2 (173)2 330 m16:32:32
7428685Albin SvenssonÖppen 5 (374)3 380 m16:44:26
439715Erik WettergrenH16 Kort (18)2 780 m16:53
2138930Lars KarlssonÖppen 5 (374)3 380 m16:59:17
911080319Elina KarlssonD12 (177)2 210 m17:00:00
2089481Pontus KastrupH45 (243)4 130 m17:12
2089495Per PerssonÖppen 7 (529)2 880 m17:15:30
2139739Kristina KarlssonÖppen 5 (374)3 380 m17:21:26
8072303Gisela LindÖppen 7 (529)2 880 m17:35:05
2732059091Hannes PerssonH14 (171)2 770 m17:44
438445Arvid HammarH21 Kort (51)4 170 m17:44

FK Åsen

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9639108Margareta HeldÖppen 3 (279)2 840 m16:32:04
9818252Tommy HeldH70 (150)2 960 m16:44
15920Jan-Eric NelkingH80 (45)2 310 m17:23

Frosta OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
850404Pia-Maria BondessonÖppen 7 (529)2 880 m16:00:44
581124Nils-Erik BondessonH70 (150)2 960 m16:24
9870718Gustaf SchejaÖppen 7 (529)2 880 m17:06:28

Främmestads IK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
37336Melker JanssonU1 (169)1 820 m16:14:22
1413010Ingrid JessenD65 (72)2 570 m16:49
1393073Robert JessenH65 (156)3 010 m16:50
885939Karl JanssonÖppen 7 (529)2 880 m16:54:20
2087257Paulina JanssonÖppen 1 (76)2 190 m17:33:01

Frölunda OL

26 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
710731Martin AhlqvistH45 (243)4 130 m15:44
1090204Martin SkovbjergH10 (120)1 940 m15:48
1181070619Ellen SkovbjergD12 (177)2 210 m15:50:00
2079772Erik RuotsalainenH50 (150)3 780 m15:54
1270173Susann SkovbjergD40 Motion (81)2 720 m15:55:14
2242058889Alexander FedjeH14 (171)2 770 m16:06
11595Jan JohanssonH45 (243)4 130 m16:10
247929Sten HelmertzH70 (150)2 960 m16:12
2079762Magne HagströmH75 (111)2 370 m16:15
2031376Erik FedjeÖppen 3 (279)2 840 m16:16:40
2107475William FedjeH10 (120)1 940 m16:26
2070765Karin HelmertzD55 (84)2 860 m16:29
11380Jonas BrånaltÖppen 7 (529)2 880 m16:30:41
19535Einar AamotU2 (173)2 330 m16:34:07
362507Maria VamlingD60 Motion (33)2 610 m16:43:21
2452058811Martin EkH14 (171)2 770 m16:48
362508Lennart VamlingH65 (156)3 010 m16:52
46953Karin Karlfeldt FedjeD40 (99)3 370 m17:03
441573Erik MaxInskolning (139)1 280 m17:23:18
11079Lena MaxD35 (39)3 550 m17:26
258677Sofia HelmertzD21 Kort (42)3 040 m17:31
405546Niklas HelmertzH21 Kort (51)4 170 m17:36
418618020Zebastian ArfwedsonH18 (69)3 460 m17:39
42827David HedmanH21 Kort (51)4 170 m17:50
26162Magnus WideH55 (180)3 650 m17:52
721107Anders ArfwedsonH45 (243)4 130 m18:28

FSK Orientering

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7207947Kim FolanderH65 (156)3 010 m17:14
7011222Hanne FoghD35 (39)3 550 m17:18

Gamleby OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1808050326Tuva ÖstangårdD14 (135)2 770 m16:18
2059938Pia ÖstangårdD50 (96)2 860 m16:57

Garphyttans IF

14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7610406Lars WalldoffH55 (180)3 650 m15:52
402937Erik NilssonÖppen 5 (374)3 380 m15:58:09
285417695Anna NilssonD16 (90)3 200 m16:09
1791117Ylva DoeringÖppen 5 (374)3 380 m16:18:50
450610Jonna DoeringU2 (173)2 330 m16:19:27
748070917Elin DoeringD12 (177)2 210 m16:26:00
236228028Axel NilssonH14 (171)2 770 m16:30
730314Björn BergqvistH40 Motion (51)3 350 m16:33:16
2088599Petter BergqvistU2 (173)2 330 m16:34:11
2498450677Rasmus DoeringH14 (171)2 770 m16:56
2558050831Måns BergqvistH14 (171)2 770 m17:08
402965Karin NilssonD45 (111)3 170 m17:10
7501261Niklas DoeringÖppen 8 (398)4 510 m17:10:09
1598070723Fabian BergqvistH12 (147)2 620 m17:17

Gjø-Vard OL

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2041858Caroline EideÖppen 1 (76)2 190 m17:12:38
2031378Arnt Oluf EideH50 (150)3 780 m17:32
4332031377Charlotte EideD20 (60)3 500 m17:43

Gränna-Bygdens OK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9070569Monika HjellströmD50 (96)2 860 m16:15
1481555011Elliott RehnH12 (147)2 620 m16:55
1697827Mattias RehnH40 (144)4 290 m17:20
1051496586Siri RehnD12 (177)2 210 m17:28:00

Gudhems IF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
38305Arne SääfH55 (180)3 650 m17:22

Gustavsbergs OK

14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
682488Anneli LindqvistD65 (72)2 570 m16:05
1070402Cecilia AlzénÖppen 8 (398)4 510 m16:07:53
1975112Hampus AlzénÖppen 1 (76)2 190 m16:08:13
770811Angelica LindblomD40 (99)3 370 m16:09
8251068Ronnie DahlgrenÖppen 7 (529)2 880 m16:16:02
8170268Carin RosénÖppen 7 (529)2 880 m16:21:28
8260576Magnus LindblomH40 (144)4 290 m16:22
3248040416Rasmus LindblomH16 (183)3 200 m16:26
27251Emanuel ViklundÖppen 8 (398)4 510 m16:28:25
762066527Paulina AlzénD12 (177)2 210 m16:30:00
2461320044Sebastian LindblomH14 (171)2 770 m16:50
2066534Lucas AlzénH16 Kort (18)2 780 m16:51
8000522Ulf BurmanH60 (108)3 560 m16:53
8011275Fredrik AlzénH40 (144)4 290 m16:56

Gällstadbygdens SOK

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
25754Ann-Gerd CarlssonD70 (75)2 430 m16:05
352996Pär NorgrenÖppen 7 (529)2 880 m16:12:39
2106047Anna-Lena WullfÖppen 5 (374)3 380 m16:12:41
442026Clas NorgrenÖppen 7 (529)2 880 m16:12:48
352990Curt NorgrenÖppen 8 (398)4 510 m16:13:06
2107159Anette CarlssonD45 (111)3 170 m17:04
25749Leif CarlssonH75 (111)2 370 m17:05

Gävle OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
661122Patrik OttossonH50 (150)3 780 m16:02
2919040827Ebba OttossonD16 (90)3 200 m16:21
888882Dan NorinH50 (150)3 780 m16:56

Göteborg-Majorna OK

48 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2260705Maja FridU1 (169)1 820 m15:34:43
2260704Nils FridU2 (173)2 330 m15:34:58
7800916Kristina LorentzonÖppen 8 (398)4 510 m15:35:11
7417456Joakim LundqvistÖppen 7 (529)2 880 m15:36:36
9580125Ingvar LarssonH60 (108)3 560 m15:47
1670913Thomas GustafssonH50 (150)3 780 m15:48
57991021Jonas MerzH21 Lång (120)4 870 m15:51
590609Thomas SellgrenH60 (108)3 560 m15:53
2135563Anna LebarÖppen 7 (529)2 880 m15:53:35
641125Helena SellgrenD55 (84)2 860 m15:57
1046021Laust SörensenH40 (144)4 290 m15:58
10241Johanna FridhagenD21 Motion (21)3 070 m16:02:23
770406Marie-Louise AxenborgD40 (99)3 370 m16:03
1979101Claes DavidssonÖppen 8 (398)4 510 m16:03:14
443359Johan ZettergrenH50 (150)3 780 m16:08
26933796Joakim EliassonH21 Lång (120)4 870 m16:11
226978Siw PetterssonÖppen 3 (279)2 840 m16:17:06
307840324Petter JönssonH21 Lång (120)4 870 m16:19
14001Ing-Marie Brander StrandD65 (72)2 570 m16:21
9581202Jörgen IvarssonH60 (108)3 560 m16:29
2087290Lars WesterlindÖppen 5 (374)3 380 m16:30:32
9540930Bengt JonassonH65 (156)3 010 m16:32
2260656Johanna FridÖppen 5 (374)3 380 m16:32:57
9100707Wilmer AxenborgH10 (120)1 940 m16:46
7203837Gunilla GedinD55 (84)2 860 m16:47
1090821Axel PerssonÖppen 3 (279)2 840 m16:47:16
46900813Anders HedbergH21 Lång (120)4 870 m16:51
3799990222Jennifer DavidsonD18 (63)3 400 m16:59
7730713Malin Sjölund OlssonÖppen 7 (529)2 880 m16:59:51
8311103Pär GustavssonH55 (180)3 650 m17:02
241111Assar SjölundInskolning (139)1 280 m17:02:43
234501Ture SjölundInskolning (139)1 280 m17:02:50
9120406Ludvig AxenborgU1 (169)1 820 m17:10:31
247908Gunilla CarlssonD60 (60)2 790 m17:13
11061Anders JohanssonH50 (150)3 780 m17:14
980925Agnes SpånérD21 (60)3 500 m17:23
880222Emil BacklundH21 (72)4 600 m17:23
389760224Anders AxenborgH21 Lång (120)4 870 m17:29
2139949Alma DavidssonU1 (169)1 820 m17:29:04
771023Johan AxenborgÖppen 8 (398)4 510 m17:30:42
980310Johan OlsonH21 (72)4 600 m17:31
790104Andreas PerssonÖppen 8 (398)4 510 m17:33:46
601602Torbjörn AronssonH55 (180)3 650 m17:34
970702Rasmus ArfwedsonH21 (72)4 600 m17:37
78030394Anna WallinD21 Lång (33)4 040 m17:43
7750414Daniel SjölundÖppen 7 (529)2 880 m17:54:12
532330Ulf WallinH55 (180)3 650 m18:04
7720210Anders LundellH45 (243)4 130 m18:20

Göteborgs SK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
14167Mikael JungbjerÖppen 8 (398)4 510 m16:11:07
352268Katarina Rydén MarkinhuhtaD50 Motion (69)2 610 m16:23:51
450149Gunnar MarkinhuhtaH55 (180)3 650 m16:28
444045Cecilia KarlssonÖppen 7 (529)2 880 m16:32:37
2101588Susanne AndreassonÖppen 3 (279)2 840 m16:39:37

Hagaby GoIF Örebro

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
570523Karin DahlgrenÖppen 5 (374)3 380 m15:39:04
536679Anders DahlgrenÖppen 8 (398)4 510 m15:53:05
919102Lovisa EklöfD21 Kort (42)3 040 m15:59
880922Oskar EklöfH21 (72)4 600 m16:59

Halden SK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
289806190Elias Bäcklund EkvallH21 Lång (120)4 870 m16:15

Halmstad Garnisons IF

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2050793Camilla ThuressonÖppen 3 (279)2 840 m15:57:45
2050978Jesper ThuressonÖppen 8 (398)4 510 m15:58:33
2050962Lage StegmarkInskolning (139)1 280 m16:37:12
2093398Martin StegmarkÖppen 8 (398)4 510 m16:37:53

Halmstad OK

45 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2058173Magnus AbrahamssonÖppen 8 (398)4 510 m15:42:51
7710515Niklas PerssonH45 (243)4 130 m15:50
3227040505Alexander PerssonH16 (183)3 200 m15:52
7730502Helene PerssonÖppen 1 (76)2 190 m15:57:37
927070417Amanda PerssonD12 (177)2 210 m15:58:00
1948520Lars AnderssonH70 (150)2 960 m15:58
16350Anna BengtssonÖppen 5 (374)3 380 m16:01:35
2087291Lars-Göran JohanssonÖppen 1 (76)2 190 m16:04:59
2139138Sara LönnD10 (102)1 940 m16:05
30475Karin KarlssonÖppen 7 (529)2 880 m16:07:38
652074539Julia LönnD12 (177)2 210 m16:08:00
7730227Maria PeterssonD45 (111)3 170 m16:12
7565038Kennet HorvathH50 (150)3 780 m16:18
776211Anna EngelbrektssonD21 Motion (21)3 070 m16:20:47
9000810Jacob EnbergÖppen 8 (398)4 510 m16:22:03
9451287Fredrik EnbergÖppen 8 (398)4 510 m16:23:33
16308Ingolf BengtssonH60 Motion (30)2 720 m16:26:38
2104112Ella NilssonÖppen 3 (279)2 840 m16:30:15
1417456Matilda NilssonÖppen 5 (374)3 380 m16:30:20
445105Sara JägstedtD40 Motion (81)2 720 m16:31:37
9519295Lotta EnbergÖppen 8 (398)4 510 m16:33:12
1417454Rickard NilssonÖppen 5 (374)3 380 m16:33:33
7003071Mattias JägstedtH45 (243)4 130 m16:34
2107551Robin LönnInskolning (139)1 280 m16:42:26
1214579Katarina BengtssonD65 (72)2 570 m16:43
8010497Loke AgmarkenH21 (72)4 600 m16:53
246609Amanda GottfridssonÖppen 3 (279)2 840 m16:53:31
16413Björn HåkanssonH50 (150)3 780 m16:54
7131111Martin JohanssonH45 (243)4 130 m16:58
9091909Louise BorgD21 (60)3 500 m16:59
16414Susanne HåkanssonD50 (96)2 860 m16:59
8141014Albin JägstedtH16 Kort (18)2 780 m17:01
429761Lotta KihlbergÖppen 7 (529)2 880 m17:05:18
8312020Mikael LundqvistH45 (243)4 130 m17:08
208593Per GerdleÖppen 8 (398)4 510 m17:15:22
2629050509Gustav LundqvistH14 (171)2 770 m17:22
16314Stig JohanssonH80 (45)2 310 m17:25
302583Björn EngelbrektssonÖppen 7 (529)2 880 m17:27:21
9943129Oscar WestH21 Kort (51)4 170 m17:34
2068996Maria LönnD35 (39)3 550 m17:34
9641011Yngve KihlbergH55 (180)3 650 m17:38
2144667Ernie BroströmH80 (45)2 310 m17:39
3617003069Emil JägstedtH16 (183)3 200 m17:40
1401382Karin KarlssonÖppen 7 (529)2 880 m17:40:20
7788877Nils Wallentin TärkH21 Kort (51)4 170 m17:56

Haugesund IL Orientering

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7204904Sigleif SteinsvaagH40 (144)4 290 m16:26

Helsingborgs SOK

36 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1667080628Elias PalmertzH12 (147)2 620 m15:49
2137770608Saga PalmertzD14 (135)2 770 m15:52
1280709Arvid JohanssonH10 (120)1 940 m15:52
7791202Veronika PalmertzD40 Motion (81)2 720 m15:53:59
9600722Lennart StenssonH55 (180)3 650 m16:02
661200205Alma KjellénD12 (177)2 210 m16:10:00
3162066532Victor EricssonH16 (183)3 200 m16:10
760417Mathias PerssonH40 (144)4 290 m16:16
8270476Christian JohanssonÖppen 8 (398)4 510 m16:17:27
8212111Magnus SteenÖppen 8 (398)4 510 m16:22:48
1196805Linnea StéenÖppen 5 (374)3 380 m16:23:07
8000037Jonas NorénH40 (144)4 290 m16:28
1176574Jan BogsjöÖppen 1 (76)2 190 m16:28:43
778080318Felicia PerssonD12 (177)2 210 m16:32:00
1100722Theo LindgrenU1 (169)1 820 m16:39:09
3322107596David PerssonH16 (183)3 200 m16:42
9630308Britt-Marie StenssonD55 (84)2 860 m16:43
2066517Pär EricssonH55 (180)3 650 m16:50
2031381Kristin BogsjöÖppen 3 (279)2 840 m16:53:27
2031379Esben Bogsjö JensenH14 Kort (27)2 360 m16:57
1061227Elias PerssonH14 Kort (27)2 360 m16:59
2031380Jakob Bogsjö JensenH14 Kort (27)2 360 m17:03
3519021605Alfred KjellénH16 (183)3 200 m17:20
9031101Johan BökmanH50 (150)3 780 m17:26
1658070216Kurt SjöbergH12 (147)2 620 m17:29
2139935Anders PerssonH40 Motion (51)3 350 m17:30:51
1080813Max LindgrenU2 (173)2 330 m17:32:06
9670715Helena ÅhlinD50 Motion (69)2 610 m17:40:16
9030463Jonas ÅhlinH40 Motion (51)3 350 m17:41:13
1142119765Agnes PerssonD12 (177)2 210 m17:46:00
2978031101Thea BökmanD16 (90)3 200 m17:49
7207293Andréas PalmertzÖppen 8 (398)4 510 m17:49:30
7120430Liv PalmertzU1 (169)1 820 m17:50:11
2089340Lisa KjellénD40 Motion (81)2 720 m
2089076Klas BogsjöH40 Motion (51)3 350 m
7101009Lowe PalmertzU1 (169)1 820 m

Herlufsholm OK

9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
8631591Tine Meyhoff PetersenD55 (84)2 860 m16:23
7000272Claus MikkelsenÖppen 7 (529)2 880 m16:23:08
8640521Lykke Berg MathiesenD50 (96)2 860 m16:25
7508016Frede ScheyeH65 (156)3 010 m16:42
8640547Henrik MathiesenH50 (150)3 780 m16:52
8653089Anders KnudsenH50 (150)3 780 m17:02
8629595Sebastian HansenH21 (72)4 600 m17:05
1308010Lene HansenD60 (60)2 790 m17:09
8631622Peter KarbergH55 (180)3 650 m17:50

Herrljunga SK Skid o OL

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
44556Inger HolmstrandÖppen 7 (529)2 880 m15:31:04

Hestra IF

32 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
29940Enid IngemarssonÖppen 7 (529)2 880 m16:14:44
9097750Linnéa BäckströmD40 (99)3 370 m16:23
29939Bertil IngemarssonÖppen 7 (529)2 880 m16:26:41
1348080131Melker SundströmH12 (147)2 620 m16:27
2358251121Tom WeihartH14 (171)2 770 m16:28
351484Anna-Karin SärénÖppen 7 (529)2 880 m16:29:17
1414475Marie-Louise StridhD40 Motion (81)2 720 m16:34:35
8050517Johanna SundströmD40 (99)3 370 m16:37
29951Maria IngemarssonD45 (111)3 170 m16:40
2428050818Albin SundströmH14 (171)2 770 m16:42
1932062004Klara NilssonD14 (135)2 770 m16:44
1414485Jan HildingH50 (150)3 780 m16:50
872058324Elsa IngemarssonD12 (177)2 210 m16:52:00
7750616Martin HjertbergÖppen 7 (529)2 880 m16:57:02
2087260Ellie RosénInskolning (139)1 280 m17:04:06
2106159Lisa InghammarU2 (173)2 330 m17:04:10
2112351Emil InghammarU1 (169)1 820 m17:04:12
3848022828Alma HjertbergD18 (63)3 400 m17:09
2062063807Hanna NilssonD14 (135)2 770 m17:10
7040613Maja InghammarÖppen 5 (374)3 380 m17:10:08
24903Bill AnderssonH65 (156)3 010 m17:12
880501Sofia LarssonD21 (60)3 500 m17:13
2093649Nanna TorénD14 Kort (21)2 360 m17:17
4319417797Elsa LindeblomD20 (60)3 500 m17:25
1752063885Moa HolstenD14 (135)2 770 m17:32
29954Johan IngemarssonH45 (243)4 130 m17:32
360444094Filip IngemarssonH16 (183)3 200 m17:38
888863Kent KlassonH55 (180)3 650 m17:48
259045Ulf HolstenH55 (180)3 650 m17:58
3749021003Emely WeihartD18 (63)3 400 m18:27
1031111199Nikki WeihartD12 (177)2 210 m18:28:00
909558Brett WeihartH40 (144)4 290 m18:28

Hjobygdens OK

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
16208Tomas JanssonÖppen 3 (279)2 840 m15:39:10
510214Sofia JanssonÖppen 5 (374)3 380 m15:39:34
660616Ann-Kristin JanssonD50 (96)2 860 m15:55
13689Helena KarlssonÖppen 3 (279)2 840 m16:13:19
244298Åsa GrenaboÖppen 7 (529)2 880 m16:13:40
1490611Bertil KarlssonH70 (150)2 960 m16:28
1951607Bernhard GrenaboH65 (156)3 010 m16:34

Hjärnarps OL

9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
433068Albin SigboInskolning (139)1 280 m15:32:32
7201377Fredrik StåhlÖppen 8 (398)4 510 m15:34:55
7201380Marie Ståhl NordströmÖppen 7 (529)2 880 m16:32:19
16096Per SigboÖppen 8 (398)4 510 m16:39:29
8197706Ola KrikströmÖppen 5 (374)3 380 m16:45:28
2598050410Noah KrikströmH14 (171)2 770 m17:16
16177Marie SigboÖppen 7 (529)2 880 m17:26:46
217140Björn FränkelH60 Motion (30)2 720 m17:45:03
302584Kerstin FränkelÖppen 3 (279)2 840 m17:48:19

Holbæk OK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
8667790Mogens JensenH75 (111)2 370 m16:07
420166Jan ThiesenH55 (180)3 650 m16:48
778810Peter LauritzenH21 (72)4 600 m17:17
8641006Amalie Snedker MosbækD35 (39)3 550 m17:20

Hylte OK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
226781Björn OscarssonÖppen 5 (374)3 380 m17:19:30
29225Bengt MartinssonÖppen 7 (529)2 880 m17:20:36
2070749Jonathan SchurmannÖppen 7 (529)2 880 m17:29:34
264175Dag SvenssonH55 (180)3 650 m17:46

Håby IF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
820226Gustav RingströmÖppen 8 (398)4 510 m16:00:54

Hällefors OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7550826Bosse EngborgÖppen 8 (398)4 510 m17:19:49

Härlövs IF

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
33435Verner LönnquistÖppen 3 (279)2 840 m16:21:49
9497731Carina ThynellD40 (99)3 370 m16:31
404167Jonny SvenssonÖppen 5 (374)3 380 m17:20:09

Hässleholms OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7610216Anders NilssonÖppen 7 (529)2 880 m15:33:03
204406Marie KempffÖppen 1 (76)2 190 m15:35:02

Hästveda OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2075201Emma WikströmÖppen 3 (279)2 840 m16:32:06
9102606Anna WikströmD40 (99)3 370 m16:57

Idefjordens SK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
208310Carina ReichenbergD50 Motion (69)2 610 m16:23:28
7520927Göran OlssonH65 (156)3 010 m16:54

IF Hagen

11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
15658Anders ErikssonÖppen 8 (398)4 510 m15:40:54
15656Evamarie LundahlÖppen 7 (529)2 880 m15:40:57
3079031227Moa SkoogD16 (90)3 200 m15:51
445413Lena Carlsson TellD50 Motion (69)2 610 m16:35:54
2072796Kjell JohanssonH50 (150)3 780 m16:42
445417Per CarlssonH45 (243)4 130 m16:44
1969060218Agnes JohanssonD14 (135)2 770 m16:50
923643Anna LarssonD21 Kort (42)3 040 m17:13
3498040306Liam JohanssonH16 (183)3 200 m17:16
3919020428Erica BogrenD18 (63)3 400 m17:23
3598030102Anton CarlssonH16 (183)3 200 m17:36

IF Marin Väst

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
13989Gun RosendahlD50 (96)2 860 m16:51
436137Gösta MalmerH75 (111)2 370 m16:59

IF Rigor

28 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2075406Niklas FlorénH45 (243)4 130 m15:46
2762107131Edvin AlexanderssonH14 (171)2 770 m15:48
1672109306Alvar AlexanderssonH12 (147)2 620 m15:51
2787193430Olle FlorénH14 (171)2 770 m15:52
2272101829Simon TolestamH14 (171)2 770 m16:12
9710316Fredrik BergH45 (243)4 130 m16:16
446166Annette SeldénD50 (96)2 860 m16:19
242298Kirsten TofteredD55 (84)2 860 m16:19
1372101816Hugo TolestamH12 (147)2 620 m16:33
2095353Per-Martin JohanssonH60 (108)3 560 m16:33
2075491Ellen HeymanD50 Motion (69)2 610 m16:35:57
2997204901Thilda SeldénD16 (90)3 200 m16:37
2075356Fredrik HanssonH40 Motion (51)3 350 m16:38:33
2075359Åsa HanssonD40 Motion (81)2 720 m16:38:39
1701125Martin SvenssonÖppen 8 (398)4 510 m16:39:06
1040611Anna SvenssonÖppen 5 (374)3 380 m16:39:08
25049Ylva HäggströmÖppen 7 (529)2 880 m16:46:28
25048Steffen HäggströmÖppen 7 (529)2 880 m16:49:35
2075494Edvin TolestamH16 Kort (18)2 780 m16:55
2522075325Simon HanssonH14 (171)2 770 m17:02
441683Henryk ZienkiewiczH55 (180)3 650 m17:14
2101819Sven TolestamH50 Motion (30)3 070 m17:14:44
3522075323Martin HanssonH16 (183)3 200 m17:22
2639201460Emil SeldénH14 (171)2 770 m17:24
25059Nils-Eric TofteredH80 (45)2 310 m17:31
4389909170Felizia ZienkiewiczD20 (60)3 500 m17:39
9710110Jens ArvidssonH45 (243)4 130 m17:48
3459030214Alfred ErdeliusH16 (183)3 200 m17:58

IFK Enskede

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
217226Simon AhlströmH10 (120)1 940 m15:50
2125965Felix AhlströmH10 (120)1 940 m15:54
38783Nora AhlströmD10 (102)1 940 m15:59
760602Elin AhlströmD40 (99)3 370 m15:59
8006260Martin AhlströmH35 (42)4 550 m17:29

IFK Göteborg Orientering

38 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
449719Helena LindbergÖppen 7 (529)2 880 m15:36:05
2141429Svante LindbergU1 (169)1 820 m15:54:03
7090909Elsie HördegårdhD10 (102)1 940 m16:01
2139205Sandra PerssonD40 (99)3 370 m16:01
1721222006Signe HördegårdhD14 (135)2 770 m16:02
866866Johan HördegårdhH40 (144)4 290 m16:04
1267595037Artur StjernlöfH12 (147)2 620 m16:11
679071229Elin JohanssonD12 (177)2 210 m16:12:00
2087254Jens ThorildÖppen 8 (398)4 510 m16:12:00
771114Ida HördegårdhD40 (99)3 370 m16:13
8130264Lars G JohanssonH55 (180)3 650 m16:16
299062727Andreas HöyeH21 Lång (120)4 870 m16:17
426249Ingrid AndreassonD10 (102)1 940 m16:19
7810383Edvin StjernlöfU2 (173)2 330 m16:21:21
941976Jenny JohanssonD40 (99)3 370 m16:25
7670531Ingvar ÅkessonH50 (150)3 780 m16:28
449580Cecilia FlakbergD45 (111)3 170 m16:30
1382109400Nils AndreassonH12 (147)2 620 m16:35
2119792Jimmy PetterssonH45 (243)4 130 m16:40
620706Per FlakbergH55 (180)3 650 m16:40
409724Roine PetterssonÖppen 8 (398)4 510 m16:43:32
444676Vera LindbergD10 (102)1 940 m16:49
48850831Anders HederskogH21 Lång (120)4 870 m16:55
885577Ina JohanssonU2 (173)2 330 m16:55:54
2041875Seth Grimfors EhrencronaInskolning (139)1 280 m16:58:08
2041863Vidar Grimfors EhrencronaInskolning (139)1 280 m16:58:08
870706Siri HöyeInskolning (139)1 280 m17:10:27
14204Carolina EhrencronaD21 Kort (42)3 040 m17:11
2132134Fredrik NobornH40 (144)4 290 m17:16
13960Bjarne BäcklundH50 (150)3 780 m17:22
28208Caroline LövhammerD21 Kort (42)3 040 m17:23
109709090Elin PetterssonD21 Lång (33)4 040 m17:25
2059131Joel FlakbergH21 Kort (51)4 170 m17:28
8199800Mats G AnderssonH55 (180)3 650 m17:32
59505100Erica PetterssonD21 Lång (33)4 040 m17:39
14203David GrimforsH35 (42)4 550 m17:41
2135586Katarina FränkelÖppen 5 (374)3 380 m17:46:33
2109127Rikard AndreassonH45 (243)4 130 m17:56

IFK Lidingö SOK

13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
421423Elisabeth BengtssonÖppen 7 (529)2 880 m15:37:21
1581117Tapani MattusH60 (108)3 560 m16:05
15104Marianne SöderbergD70 (75)2 430 m16:11
681003Annica JanssonD50 (96)2 860 m16:23
2025180Emilia GanslandtD21 Motion (21)3 070 m16:30:18
2107327Jan SöderbergH75 (111)2 370 m16:31
580924Hans TarandiH60 (108)3 560 m16:35
2025178Magnus RajanH50 (150)3 780 m16:38
15132Madeleine CasselD55 (84)2 860 m16:39
7701125Fredrik SundströmÖppen 7 (529)2 880 m16:57:46
4228367911Ebba GanslandtD20 (60)3 500 m17:07
3872025182Amelie RajanD18 (63)3 400 m17:15
9700903Mattias GanslandtH45 (243)4 130 m17:46

IFK Mora OK

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
720215Peter HermanssonH45 (243)4 130 m15:42
309450657Elsa HermanssonD16 (90)3 200 m15:55
720306Annelie HermanssonD45 (111)3 170 m15:56
3198652907Albin GezeliusH16 (183)3 200 m16:16
660203Linnea HermanssonD14 Kort (21)2 360 m17:05
1030619Peter FredricsonH45 (243)4 130 m17:22

IK Gandvik

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
16239Hans AnderssonÖppen 7 (529)2 880 m15:52:25
7470424Ingrid TengelandD70 (75)2 430 m16:15

IK Hakarpspojkarna

18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18698Per RogneÖppen 7 (529)2 880 m15:45:21
279107180Markus HederskogH21 Lång (120)4 870 m16:13
760902Marcus SennevikÖppen 8 (398)4 510 m16:18:01
25104Anders RyvalliusH45 (243)4 130 m16:20
3239001224Albin HjellströmH16 (183)3 200 m16:24
34831006Joakim HederskogH21 Lång (120)4 870 m16:27
3379005268Erik LingH16 (183)3 200 m16:52
1478070505Emil LingH12 (147)2 620 m16:53
2049050730Sandra LingD14 (135)2 770 m17:06
3481504169Adrian SjödinH16 (183)3 200 m17:14
3898020411Emma LingD18 (63)3 400 m17:19
44640Åsa CarlströmD40 Motion (81)2 720 m17:25:18
1828828Mattis CarlströmU1 (169)1 820 m17:25:30
47551220Albin AxelssonH21 Lång (120)4 870 m17:31
39970517Arvid NordH21 Lång (120)4 870 m17:33
14548Edvin SennevikInskolning (139)1 280 m17:41:37
4468230199Andreas GustafssonH20 (15)3 580 m17:47
1931828Johan SjödinÖppen 8 (398)4 510 m

IK Omega

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7206785Johan LindeblomH45 (243)4 130 m16:02

IK Standard

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
355887Rolf LindH70 (150)2 960 m17:26

IK Stern

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
14246Ann-Britt JohanssonD70 (75)2 430 m16:25
9580104Jonas RutbergH60 (108)3 560 m16:49
30130Sigbritt AndreassonD60 (60)2 790 m16:51
302392Jan FromH60 Motion (30)2 720 m17:02:01
2057246Ulrika GreenD60 (60)2 790 m17:07
8000715Lena FromD60 (60)2 790 m17:21

IK Trenne Ullared

21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2087283Elsa BestemanInskolning (139)1 280 m15:37:19
2087295Carola BestemanÖppen 1 (76)2 190 m15:44:50
41507Ann-Britt WinnbergD65 (72)2 570 m16:03
1402387Magnus WallinH40 (144)4 290 m16:06
1402389Gunilla CarlssonD45 (111)3 170 m16:06
1402373Håkan WinnbergH70 (150)2 960 m16:06
1402398Katharina MyrénD40 Motion (81)2 720 m16:13:05
439971David CarlssonÖppen 3 (279)2 840 m16:16:31
1402390Amanda CarlssonÖppen 3 (279)2 840 m16:16:32
1402400Sabina MårtenssonD45 (111)3 170 m16:36
1402372Elisabet DahlbergD50 Motion (69)2 610 m16:36:02
1402388Johannes DahlbergU2 (173)2 330 m16:37:02
666622Anders BestermanH40 (144)4 290 m16:40
1402385Hugo BestermanH10 (120)1 940 m16:48
1402379Ing-Marie SamuelssonD55 (84)2 860 m16:49
1402371Sven-Erik DahlbergH55 (180)3 650 m16:54
13763Lasse OlssonH85 (12)2 170 m16:59
2511402399Samuel DahlbergH14 (171)2 770 m17:00
1402395Mattias KarlssonH40 (144)4 290 m17:10
10113758Agnes BestermanD12 (177)2 210 m17:20:00
7570307Marianne ThorssonD60 (60)2 790 m17:29

IK Uven

17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2126217Gustav AgnvallU2 (173)2 330 m15:30:25
331796Leif HagmanH55 (180)3 650 m16:14
8337777Clas BörjessonÖppen 7 (529)2 880 m16:15:30
14350Björn JägerströmH65 (156)3 010 m16:18
14343Gunnar HåkanssonÖppen 7 (529)2 880 m16:21:29
14344Ingela HåkanssonÖppen 5 (374)3 380 m16:21:37
14373Rosa JohanssonD70 (75)2 430 m16:23
30178Henrik CarlssonH60 (108)3 560 m16:31
344033Lisa AgnvallÖppen 3 (279)2 840 m16:33:42
438444Jan GrahnH55 (180)3 650 m16:34
2031384Mikkel BergmanH10 (120)1 940 m16:50
2031382Merete BergmanD40 Motion (81)2 720 m16:52:47
438426Karl-Axel JohanssonH75 (111)2 370 m16:53
14328Carl-Henrik HallbergH85 (12)2 170 m16:57
2109266Eva BergmanD60 Motion (33)2 610 m17:01:16
880513Anton HemlinH21 Kort (51)4 170 m17:24
30177Elisabet HemlinÖppen 7 (529)2 880 m17:30:55

IK Vista

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
28103Lennart LindbergÖppen 3 (279)2 840 m15:44:26

IK Ymer

16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
36429Jan RosénÖppen 7 (529)2 880 m15:33:23
1810109Susanna WernklevÖppen 3 (279)2 840 m15:43:17
7771114Peter WernklevH40 (144)4 290 m15:50
2141060607Alice WernklevD14 (135)2 770 m15:54
36441Marianne RosénD70 (75)2 430 m16:03
540528Anita EklöfD65 (72)2 570 m16:15
329540503Elias PeterssonH16 (183)3 200 m16:36
30358Inger JönssonD70 (75)2 430 m16:37
347460Kent JogelandH70 (150)2 960 m16:56
1626839Maria PeterssonD40 Motion (81)2 720 m17:02:54
259227Lina JogelandD35 (39)3 550 m17:12
209842Elin PeterssonD14 Kort (21)2 360 m17:13
441283Jenny JohanssonD45 (111)3 170 m17:40
401441202Lukas GustafssonH18 (69)3 460 m17:41
7800117Peter RosénH35 (42)4 550 m17:55
441235Stig GustafssonH55 (180)3 650 m17:56

IS Skanne

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
36139Per-Olof FernbergH70 (150)2 960 m17:06

Järfälla OK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7721010Mårten WaldenfjordH45 (243)4 130 m15:40
7560415Mikael ByströmH60 (108)3 560 m16:11
910912Ingrid UlfstedtÖppen 5 (374)3 380 m16:14:34
1500459Stefan SundeliusH60 (108)3 560 m16:41

Järla Orientering

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
686688Sara HektorD50 (96)2 860 m15:53
9470717Anki HolmbergÖppen 3 (279)2 840 m15:57:51
640119Magnus HektorH55 (180)3 650 m15:58
1530419Martin SahlinH21 Motion (12)3 350 m16:33:45

Jönköpings OK

21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
14237Karin HederskogÖppen 8 (398)4 510 m15:30:57
602168Kristina HederskogÖppen 7 (529)2 880 m15:44:10
451944Lova BeijerD10 (102)1 940 m15:55
2078062Ulla LingD70 (75)2 430 m16:07
8480110Martin BeijerÖppen 8 (398)4 510 m16:09:42
28882Kasper Bjurgren KarlssonH10 (120)1 940 m16:10
405494Jennie BjurgrenÖppen 5 (374)3 380 m16:10:02
217682Axel HultU1 (169)1 820 m16:20:42
810501Carl HultU1 (169)1 820 m16:20:43
1810224Lina HultÖppen 5 (374)3 380 m16:21:13
8078010Alma TrofastD10 (102)1 940 m16:29
2057367Erland LingH75 (111)2 370 m16:33
8078080Anna TrofastD21 Motion (21)3 070 m16:36:05
610111Tord HederskogÖppen 8 (398)4 510 m16:42:53
28059Anna-Cajsa ErikssonD75 (33)2 240 m16:57
8078078Mikael TrofastH40 (144)4 290 m16:58
938078008Hilma TrofastD12 (177)2 210 m17:04:00
760901Joakim KarlssonH40 (144)4 290 m17:12
330881Stella BeijerInskolning (139)1 280 m17:18:51
28058John-Erik ErikssonH80 (45)2 310 m17:41
8195204Lennart GustafssonH65 (156)3 010 m17:46

Kalmar OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
24882011Martin HederskogH21 Lång (120)4 870 m16:07
630064Kent LindbladH45 (243)4 130 m16:26
42662Carl AlvelidH21 (72)4 600 m16:55

Kamrat och IF KIF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
830410Alexandra VejedalD35 (39)3 550 m17:14

Karlskrona SOK

12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1684407Sara EliassonD21 Motion (21)3 070 m15:33:14
1731050824Emma ZettervallD14 (135)2 770 m16:04
4047021219Arvid KronmarH18 (69)3 460 m16:17
12577Annika JosefssonD50 (96)2 860 m16:21
730224Magnus KronmarH45 (243)4 130 m16:24
12578Peter WilhelmssonÖppen 7 (529)2 880 m16:31:13
1977060113Lova KronmarD14 (135)2 770 m16:52
8201208Svante EliassonU1 (169)1 820 m16:55:08
8012011Sixten EliassonH10 (120)1 940 m16:56
16858Linda IngemarssonD45 (111)3 170 m16:58
1617080525Elias KronmarH12 (147)2 620 m17:21
7601281Olof IngemarssonH40 (144)4 290 m17:22

KFUM Örebro OK

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
786708Charlotte WahlströmD40 (99)3 370 m16:17
1957611Bo MagnussonÖppen 8 (398)4 510 m16:19:46
754011Sanna KallinD12 (177)2 210 m16:28:00
16142Viktor KallinH10 (120)1 940 m16:44
501835Anders KallinH40 (144)4 290 m17:14
2104462Annica MagnussonÖppen 7 (529)2 880 m17:40:12

Kils OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2211050604Isak HolmgårdH14 (171)2 770 m16:00
1609080305Joel HolmgårdH12 (147)2 620 m17:19
4308040599Elsa HolmgårdD20 (60)3 500 m17:23

Kinnaströms SK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
44729Ingvar MarsÖppen 7 (529)2 880 m16:30:38

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2041822Olof SvenssonInskolning (139)1 280 m15:37:25

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2041855Daniel BåthInskolning (139)1 280 m15:46:24

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2041849NEN BertonInskolning (139)1 280 m16:15:56

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2041835Olof LjungInskolning (139)1 280 m16:23:17

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2087269Tyra MalmbergInskolning (139)1 280 m16:29:15

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2087349Isac BerggrenInskolning (139)1 280 m17:05:33

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2041839Elias BåthU1 (169)1 820 m15:38:33

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2087286Elmer LundgrenU1 (169)1 820 m16:34:40

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2087337Hannes BerggrenU1 (169)1 820 m17:05:28

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2041829Vanja CullinU2 (173)2 330 m16:25:59

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2041851Henning CullinU2 (173)2 330 m16:26:07

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9020315Rosita HenryssonÖppen 1 (76)2 190 m16:22:09

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2087261André BogsjöÖppen 1 (76)2 190 m16:28:46

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2260805Anna-Lena BorgingÖppen 1 (76)2 190 m16:48:19

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2025134Göran PerssonÖppen 1 (76)2 190 m16:53:51

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
443606Lars JosefssonÖppen 3 (279)2 840 m15:45:07

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
443696Peter JosefssonÖppen 3 (279)2 840 m15:52:11

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
352299Tina WagnerÖppen 3 (279)2 840 m15:59:09

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2041832Susanne EricsonÖppen 3 (279)2 840 m16:20:24

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9777333Johanna BrockmarÖppen 3 (279)2 840 m16:23:21

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
438358Lovisa Gustavsson LovebyÖppen 3 (279)2 840 m16:37:24

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
42849Anita KarlssonÖppen 3 (279)2 840 m16:39:38

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
424715Tova AnderssonÖppen 3 (279)2 840 m16:44:30

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2087300Maria EngmanÖppen 3 (279)2 840 m16:47:57

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2087270Eric van NunenÖppen 3 (279)2 840 m16:49:56

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2126642Emelie JohanssonÖppen 3 (279)2 840 m16:53:17

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2041857Malin MobergÖppen 3 (279)2 840 m16:58:13

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
424723Per-Erik OlssonÖppen 3 (279)2 840 m16:59:27

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7850302Lena CardfeltÖppen 3 (279)2 840 m17:03:58

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
343449Madelaine JohanssonÖppen 3 (279)2 840 m17:10:04

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1968560Stanley TaivulaÖppen 5 (374)3 380 m15:47:30

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2041847Eva-Lena FrickÖppen 5 (374)3 380 m16:19:16

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2041813Kristina Hård af SegerstadÖppen 5 (374)3 380 m16:20:29

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2041834Tamara AdemÖppen 5 (374)3 380 m16:25:17

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2093676Emelie JohanssonÖppen 5 (374)3 380 m16:31:14

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
450089Gustav StrandlyckeÖppen 5 (374)3 380 m16:31:19

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2041854Joakim FridÖppen 5 (374)3 380 m16:32:34

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
450067Monica StrandlyckeÖppen 5 (374)3 380 m16:34:14

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2041826Magnus BåthÖppen 5 (374)3 380 m16:38:22

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2087288Edvin WesterlindÖppen 5 (374)3 380 m16:39:27

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2087298Pär WesterlindÖppen 5 (374)3 380 m16:39:27

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1961041Helen InfeldtÖppen 5 (374)3 380 m16:39:47

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2087282Elisabeth KarlssonÖppen 5 (374)3 380 m16:50:31

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2087292Kim AnderssonÖppen 5 (374)3 380 m16:50:33

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2041837Sandra HornÖppen 5 (374)3 380 m16:50:34

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2126641Carl EmmeÖppen 5 (374)3 380 m16:51:03

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2087346Martin OlssonÖppen 5 (374)3 380 m16:59:35

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7620344Eric BäckströmÖppen 5 (374)3 380 m17:05:46

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
920744Gustav WestesonÖppen 5 (374)3 380 m17:10:17

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
259526Erik BörjessonÖppen 5 (374)3 380 m17:34:02

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2087313Oscar OlssonÖppen 5 (374)3 380 m17:47:44

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2104488Peter LindebringÖppen 7 (529)2 880 m15:32:56

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
204701William BlomströmÖppen 7 (529)2 880 m16:34:34

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
27804Sophia Lauritz GalleÖppen 7 (529)2 880 m16:45:48

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
16775Charlie JohanssonÖppen 7 (529)2 880 m16:56:53

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
424722Lena OlssonÖppen 7 (529)2 880 m16:59:28

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7584579Johan Nilsson HansenÖppen 7 (529)2 880 m17:11:08

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2041818Måns CullinÖppen 7 (529)2 880 m17:42:58

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
354321Kjell BengtssonÖppen 8 (398)4 510 m15:39:07

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
11023Daniel VulcanÖppen 8 (398)4 510 m16:06:49

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7194733Andreas HermanssonÖppen 8 (398)4 510 m17:10:37

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
992910Lisa DammvikÖppen 8 (398)4 510 m17:38:06

Kolding OK

9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
8220238Jack SkrydstrupÖppen 7 (529)2 880 m16:00:52
2338222224Niels DalgaardH14 (171)2 770 m16:24
1338333331Johan DalgaardH12 (147)2 620 m16:25
7575759Rasmus DalgaardH10 (120)1 940 m16:42
7575751Anders DalgaardH40 (144)4 290 m16:42
3387575753Jens DalgaardH16 (183)3 200 m16:54
1578333332Emil DalgaardH12 (147)2 620 m17:13
4357575752Tine DalgaardD20 (60)3 500 m17:33
7575755Camilla DalgaardD40 Motion (81)2 720 m17:35:33

Korsnäs IF OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
670927Peter EdmanH50 Motion (30)3 070 m16:18:59
2050964Ewa EdmanÖppen 5 (374)3 380 m16:20:04

Kristinehamns OK

9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
354373Erik Lindqvist ÖsterlundInskolning (139)1 280 m15:40:03
402651Sofia ForslundU1 (169)1 820 m15:40:33
28937Gunnel GillenäsD65 (72)2 570 m16:19
28936Christer GillenäsH70 (150)2 960 m16:34
9555003Maria ÖsterlundÖppen 7 (529)2 880 m16:41:04
402606Michael ForslundH40 (144)4 290 m16:44
2088050902Emelie ForslundD14 (135)2 770 m17:14
36530Christer ElfsbergH70 (150)2 960 m17:14
9801480David LindqvistH35 (42)4 550 m17:45

Kungälvs OK

40 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2239060405Karl Aderstedt AlthoffH14 (171)2 770 m16:04
9710404Jussi AumoH45 (243)4 130 m16:04
2879030303Sabina AumoD16 (90)3 200 m16:13
3187052931Oscar LundborgH16 (183)3 200 m16:14
2041859Karin AlthoffD45 (111)3 170 m16:14
2048652Hans NilssonH50 (150)3 780 m16:16
9020301Felix AumoH10 (120)1 940 m16:28
2087279Isabella AumoÖppen 8 (398)4 510 m16:31:03
3281030712Fritjof Aderstedt AlthoffH16 (183)3 200 m16:34
2031561Håkan HåkanssonH60 Motion (30)2 720 m16:37:09
9670415Stefan L JohanssonH50 (150)3 780 m16:40
2119349Maja CarlssonÖppen 3 (279)2 840 m16:41:51
17319Björn CarlssonÖppen 8 (398)4 510 m16:42:18
214362Erik HägerstrandU1 (169)1 820 m16:42:38
2062139Joel BjörkmanU1 (169)1 820 m16:43:04
2085399Olof BjörkmanÖppen 8 (398)4 510 m16:43:40
8090910Arvid HägerstrandU2 (173)2 330 m16:45:10
9750113Anna BerlinÖppen 8 (398)4 510 m16:45:46
2041899Stina CarlssonU2 (173)2 330 m16:45:52
8411506Evelina BjörkmanD12 (177)2 210 m16:46:00
9101274Jeannette AumoD45 (111)3 170 m16:54
3809010810Elsa Aderstedt AlthoffD18 (63)3 400 m17:01
969102627Elly EinarssonD12 (177)2 210 m17:10:00
2569990906Alwin EinarssonH14 (171)2 770 m17:10
4249000914Lisa BörnstedtD20 (60)3 500 m17:11
9990419Ulla EinarssonD40 Motion (81)2 720 m17:12:35
340210Lars ZachrissonH50 Motion (30)3 070 m17:12:48
14504Andre AlexanderssonH80 (45)2 310 m17:15
214348Teres ZachrissonD40 Motion (81)2 720 m17:17:10
4299201444Elina HansonD20 (60)3 500 m17:21
14530Luba NilssonÖppen 8 (398)4 510 m17:23:28
7070606Emilia HedmanD12 Kort (24)1 900 m17:25
104214327Elin ZachrissonD12 (177)2 210 m17:26:00
9760418Daniel HägerstrandÖppen 8 (398)4 510 m17:26:27
7212315Erik WeimannH35 (42)4 550 m17:33
4368000511Johanna NilssonD20 (60)3 500 m17:35
2728062322Arvid HermanssonH14 (171)2 770 m17:42
450858Eva NilssonD50 Motion (69)2 610 m17:48:12
7142856Magnus HedmanH45 (243)4 130 m17:52
9730526Erik AderstedtH45 (243)4 130 m18:02

Kvarnsvedens GOIF OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
403978Martin RåmanÖppen 7 (529)2 880 m16:05:13
403977Anna WidströmD55 (84)2 860 m16:13

Kvillebyns SK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
560809Kerstin BurmanD60 (60)2 790 m16:53
7195129Roalh KlevelandH65 (156)3 010 m17:04

Laholms IF OK

9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2119366Ulrica OlovssonD50 Motion (69)2 610 m15:46:12
2119370Britt-Marie MagnussonD70 (75)2 430 m16:21
1274274Håkan LejonÖppen 5 (374)3 380 m16:28:05
8014145Ingrid JohanssonD55 (84)2 860 m16:45
2119363Susanne ModigD50 Motion (69)2 610 m17:13:22
7661217Roger NilssonH50 Motion (30)3 070 m17:14:08
421257Louise AsplundD16 Kort (3)2 780 m17:35
2119364Simon SvenssonH21 Kort (51)4 170 m17:52
421258Johan AsplundH45 (243)4 130 m18:22

Laxå OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
550425Kenneth GustavssonÖppen 8 (398)4 510 m16:05:28

Lerums SOK

14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
3979020130Jakob GunnarssonH18 (69)3 460 m16:03
2087262Arvid BorgInskolning (139)1 280 m16:23:03
14093Adrian BorgU2 (173)2 330 m16:24:17
424718Carina SturessonÖppen 7 (529)2 880 m16:30:36
9991220Sören SturessonÖppen 8 (398)4 510 m16:31:05
4148020507Emil AxelssonH18 (69)3 460 m16:37
7060518Lisa GunnarssonÖppen 5 (374)3 380 m16:39:30
37606Emma SilvergrundÖppen 8 (398)4 510 m16:41:56
444044Linda GunnarssonÖppen 5 (374)3 380 m16:42:45
8070400Gabriel SturessonÖppen 8 (398)4 510 m16:49:08
2028050305Maja AxelssonD14 (135)2 770 m17:02
262442Göran LefflerÖppen 7 (529)2 880 m17:11:34
446293Kent ErikssonH65 (156)3 010 m17:20
9701003Jonas AxelssonH45 (243)4 130 m18:10

Lesjöfors SK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
661022Matz AnderssonH50 (150)3 780 m17:00
971022Olle WidmanH14 Kort (27)2 360 m17:05

Lessebo OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
17543Gerth SällströmH75 (111)2 370 m17:01

Lidköpings VSK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2052779Anders SwedinÖppen 7 (529)2 880 m16:05:04
732109381Evelina LindgrenD12 (177)2 210 m16:24:00
7202465Nils GustavssonÖppen 7 (529)2 880 m16:26:58
202305Astrid LindgrenD10 (102)1 940 m16:55
426246Sara LindgrenD40 Motion (81)2 720 m16:55:23

Linköpings AIK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
41467Anders AdlerH80 (45)2 310 m17:17

Linköpings OK

23 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
344434Simon ÅttingU2 (173)2 330 m15:56:20
700916Kristina LjunggrenD45 (111)3 170 m16:02
238308205Erik MartinssonH21 Lång (120)4 870 m16:05
802091Ole PedersenÖppen 5 (374)3 380 m16:18:46
9630527Anders BergH55 (180)3 650 m16:24
408700521Olof LjunggrenH18 (69)3 460 m16:25
630409Magnus HerberthsonÖppen 7 (529)2 880 m16:25:09
2941030309Kristin HerberthsonD16 (90)3 200 m16:27
700213Annika IvarssonD45 (111)3 170 m16:34
1967082Stefan IvehammarÖppen 3 (279)2 840 m16:34:17
1971051Pernilla IvehammarÖppen 3 (279)2 840 m16:34:19
4138010621Emanuel HerberthsonH18 (69)3 460 m16:35
9520520Pelle SkullmanH65 (156)3 010 m16:46
701513Amanda IvehammarÖppen 3 (279)2 840 m16:49:56
620929Inger BergD55 (84)2 860 m16:51
9461001Roger DanielssonH70 (150)2 960 m16:52
887070508Ebba SkullmanD12 (177)2 210 m16:54:00
1561070318Edvin ÅttingH12 (147)2 620 m17:11
2079050800Sigrid LjunggrenD14 (135)2 770 m17:12
262360Christian Eriksson SternerH45 (243)4 130 m17:16
660618Johan ÅttingH50 (150)3 780 m17:20
700400Åke LjunggrenH45 (243)4 130 m17:34
981011Klara LjunggrenD21 (60)3 500 m17:37

Ljungskile FK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
26586Clyde PerssonH65 (156)3 010 m16:26
7500718Kent KardellH65 (156)3 010 m17:30
2031400Jens UddénH21 Kort (51)4 170 m17:38

Lunds OK

23 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18986Filip BengtslinU1 (169)1 820 m15:56:53
41481Tilda HarrieU1 (169)1 820 m15:56:53
1702085383Alfred OlssonH12 (147)2 620 m15:57
9681114Lars HarrieÖppen 8 (398)4 510 m15:59:09
771218Marie GrönlundÖppen 8 (398)4 510 m15:59:48
1101299Isak GrönlundU2 (173)2 330 m16:08:14
780709Rasmus GrönlundÖppen 8 (398)4 510 m16:08:26
770407Eva-Lotta BengtslinÖppen 8 (398)4 510 m16:08:29
1025267Bo Anders NilssonH65 (156)3 010 m16:24
41480Jan HanssonH70 (150)2 960 m16:26
2139943Johan AdetorpH40 (144)4 290 m16:34
1025266Gudrun NilssonD65 (72)2 570 m16:35
7020514Johan VinbladÖppen 5 (374)3 380 m16:36:45
340605Thomas VinbladÖppen 7 (529)2 880 m16:37:38
7206829Kristin LindbergD70 (75)2 430 m16:39
7206840Tom LindbergH75 (111)2 370 m16:39
991100Jenny VinbladD45 (111)3 170 m16:44
458086061Erik SchultzH21 Lång (120)4 870 m16:49
11239Ingvar LennerstedtH85 (12)2 170 m16:55
760629Peter BengtslinÖppen 8 (398)4 510 m17:07:07
19824Maria HarrieÖppen 8 (398)4 510 m17:18:31
256883Karin JohanssonÖppen 5 (374)3 380 m17:20:57
451403Maureen Olsson LoÖppen 8 (398)4 510 m

Långhundra IF

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
601337Conny ForsbergH50 (150)3 780 m15:50
329931204Anton SundgrenH21 Lång (120)4 870 m16:23

Løten o-lag

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
3087003435Henriette BergD16 (90)3 200 m15:53
1202031397Johanne BergD12 (177)2 210 m15:54:00
2031398Stine Sønsterud BergD40 Motion (81)2 720 m16:01:23
345266Torstein BergH40 Motion (51)3 350 m16:02:40

Malmö OK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2075166Thomas DagsbergH60 (108)3 560 m16:21
7680501Håkan GrubbH50 (150)3 780 m16:46
9671026Carolina LandinD50 (96)2 860 m16:53
9961212Moltas ViebkeH21 (72)4 600 m17:39
9895435Benjamin ViebkeH55 (180)3 650 m18:02

Malungs OK Skogsmårdarna

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
427910202Dag StridhH21 Lång (120)4 870 m16:43

Markbygdens OK

25 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
17084Åsa DryseliusÖppen 3 (279)2 840 m15:31:00
36938Malin LjunggrenÖppen 7 (529)2 880 m15:40:48
8109044Kristian ErikssonÖppen 7 (529)2 880 m15:40:49
700228Marina AxelssonÖppen 7 (529)2 880 m15:44:09
588060199Felix AxelssonH21 Lång (120)4 870 m15:53
679999Per-Anders AxelssonÖppen 7 (529)2 880 m15:58:01
17088Stellan HelgessonÖppen 3 (279)2 840 m15:59:55
283730108Erika ÅkessonD16 (90)3 200 m16:05
17083Bertil ÅkessonH55 (180)3 650 m16:06
18426Berit SvenssonÖppen 1 (76)2 190 m16:16:21
18429Maria SvenssonÖppen 5 (374)3 380 m16:16:21
290530108Lisa ÅkessonD16 (90)3 200 m16:19
1418151Anders SandbergH50 (150)3 780 m16:30
675572Johan MarsÖppen 8 (398)4 510 m16:31:33
36759Leila LjunggrenÖppen 7 (529)2 880 m17:09:36
7611129Jonas KarlssonÖppen 7 (529)2 880 m17:10:19
2801425Åsa HagnestålÖppen 7 (529)2 880 m17:18:16
940710Pontus KarlssonÖppen 8 (398)4 510 m17:18:41
28526Ronny RagnarssonH70 (150)2 960 m17:28
17091Håkan SkogumH80 (45)2 310 m17:33
441990312Olle SörqvistH20 (15)3 580 m17:37
7521201Håkan AnderssonH65 (156)3 010 m17:40
1010908Marcus RagnarssonH17-20 Kort (6)3 040 m17:41
244979Niclas EkH55 (180)3 650 m17:42
241769Christer LundeniusÖppen 7 (529)2 880 m17:54:35

Motala AIF OL

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9921108Albin AlgotsonÖppen 7 (529)2 880 m16:12:42
7205416Kerstin BengtssonD75 (33)2 240 m16:59
900126Anna AlgotsonD21 Kort (42)3 040 m17:29
7205413Stig BengtssonH80 (45)2 310 m17:43

MS Parma

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
751808Mikko MäättäH40 (144)4 290 m16:30

Mullsjö SOK

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
681070516Moa VemdalD12 (177)2 210 m16:14:00
288351739Elin AxelssonD16 (90)3 200 m16:15
1061975Sigrid VemdalÖppen 7 (529)2 880 m16:17:28
4058010518Hugo StrömH18 (69)3 460 m16:19
2083995Sven Erik SjöholmH75 (111)2 370 m16:21
1033076Patrick EricsonH40 (144)4 290 m16:38
2581050909Kasper VemdalH14 (171)2 770 m17:14
630816Klaes AxelssonH55 (180)3 650 m17:40

Måren OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2031385Audun BjerknesH45 (243)4 130 m17:58

Mälarö SOK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
27772Christer GalleH70 (150)2 960 m17:24

Mölndal Outdoor IF

25 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
26164Karl SchneiderH60 (108)3 560 m15:55
347402Jacob AxenborgH40 (144)4 290 m15:56
263546Cecilia SchneiderÖppen 5 (374)3 380 m16:00:08
639080525Saga WildheimD12 (177)2 210 m16:04:00
239872Karolina WildheimD45 (111)3 170 m16:08
25344945Gustav le DousH21 Lång (120)4 870 m16:09
450674Mattias BrockmarkH45 (243)4 130 m16:12
2123943Gustav BrockmarkH10 (120)1 940 m16:24
2050948Camilla OlssonÖppen 5 (374)3 380 m16:30:25
1871414495Alice OlssonD14 (135)2 770 m16:32
9100926Vera WildheimD10 (102)1 940 m16:37
247936Martin WildheimÖppen 8 (398)4 510 m16:38:10
822123939Klara BrockmarkD12 (177)2 210 m16:42:00
264518Susanne BerghD50 (96)2 860 m16:43
438412Gunilla le DousÖppen 5 (374)3 380 m16:44:53
334449564Arvid PerssonH16 (183)3 200 m16:46
44438419Anders le DousH21 Lång (120)4 870 m16:47
1449081109Theander HulthénH12 (147)2 620 m16:47
9790626Johanna HulthénÖppen 5 (374)3 380 m16:59:39
2079662Vilhelmina AxenborgInskolning (139)1 280 m17:03:50
426258Camilla VargmanÖppen 5 (374)3 380 m17:06:02
452727Henrik OlssonH45 (243)4 130 m17:14
426438410Tove PerssonD20 (60)3 500 m17:15
9667665Erik HulthénH35 (42)4 550 m17:35
9110224Frederik HulthénU2 (173)2 330 m17:46:08

NAIS Orienteringsklubb

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2078194Helena LindgrenD40 (99)3 370 m16:27
1108112229Emma LindgrenD12 (177)2 210 m17:38:00

New York

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2087299Andrea WesterlindÖppen 5 (374)3 380 m16:34:55

New Zealand

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
335125Stephen MurdochH55 (180)3 650 m17:00

Nydalens SK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2104474Rune ScheeleH50 (150)3 780 m16:12
2104465Else Kari Nordli ScheeleD45 (111)3 170 m16:26
2032104145Marie ScheeleD14 (135)2 770 m17:04
982104146Helene ScheeleD12 (177)2 210 m17:14:00
3882104120Oda ScheeleD18 (63)3 400 m17:17

Nyköpings OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2119530Mona ForsbergD65 (72)2 570 m16:31
2062733Göran ForsbergH70 (150)2 960 m16:32
9520704Peter RasmussenH65 (156)3 010 m16:48

Nässjö OK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
541106Kjell NeroH65 (156)3 010 m16:04
4117010606David NeroH18 (69)3 460 m16:31
960728Markus NordmarkH21 (72)4 600 m17:09
266660902Adam NeroH14 (171)2 770 m17:30

O - Motion

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
8625740Peter RutzH55 (180)3 650 m17:30

Odense OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2075097Holger MikkelsenH75 (111)2 370 m17:07

OK Alehof

19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1712107149Julia BogeD14 (135)2 770 m16:00
11520Britt-Marie GrönroosD70 (75)2 430 m16:01
2115580Ludvig LindenauH10 (120)1 940 m16:08
11546Ingegerd OlssonD70 (75)2 430 m16:09
800407Viktor SunessonInskolning (139)1 280 m16:12:27
11534Vidar SunessonU2 (173)2 330 m16:13:22
2112552Anna LindenauÖppen 5 (374)3 380 m16:14:42
11508Bengt BörjessonH75 (111)2 370 m16:17
11544Sten-Åke NilssonÖppen 7 (529)2 880 m16:21:55
11545Sten OlssonH70 (150)2 960 m16:30
2112301Ebba BogeD10 (102)1 940 m16:33
11521Jack GrönroosH70 (150)2 960 m17:00
9077077Mattias KarlssonÖppen 8 (398)4 510 m17:09:53
9060706Hanna SchälinD14 Kort (21)2 360 m17:15
1581107Monika NilssonD60 (60)2 790 m17:31
1072107136Agnes BogeD12 (177)2 210 m17:32:00
11568Sven BogeH45 (243)4 130 m17:36
246042Olof FagrellH60 Motion (30)2 720 m17:44:26
30883Ylva SunessonÖppen 7 (529)2 880 m17:53:20

OK Amne

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1525601Britt-Marie AnderssonD65 (72)2 570 m16:33
1525500Ingvar AnderssonH65 (156)3 010 m17:08

OK Brunnen

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
696669Erik ProninÖppen 8 (398)4 510 m16:54:16

OK Bävern

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
404181Ingrid AdolfssonD50 Motion (69)2 610 m15:29:21
17693Liam FjärrnäsInskolning (139)1 280 m15:38:56
218012210Oliwer LundbergH21 Lång (120)4 870 m16:01
231127Stefan AdolfssonH60 (108)3 560 m16:07
404183Anders FjärrnäsH21 Motion (12)3 350 m16:19:14
2041833Hampus KarlssonH10 (120)1 940 m16:32
2041802Loviza KarlssonD12 Kort (24)1 900 m17:39

OK Denseln

21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1551209Karl MollénH60 (108)3 560 m15:43
259447Elsa LiljaInskolning (139)1 280 m15:44:20
2148010Emmy AnderssonInskolning (139)1 280 m15:45:14
2048629Isabella BraamInskolning (139)1 280 m15:45:26
2089115Magnus AnderssonÖppen 7 (529)2 880 m15:46:34
569960966Mathias HallménH21 Lång (120)4 870 m15:49
7460730Eva EngmanÖppen 7 (529)2 880 m15:53:43
608119991August MollénH21 Lång (120)4 870 m15:57
9790223Jonas BraamH40 (144)4 290 m16:00
2299505050Hugo BraamH14 (171)2 770 m16:16
7024272Malin PerssonD45 (111)3 170 m16:22
555556Thomas PerssonH50 (150)3 780 m16:26
9040903Niclas AhlanderÖppen 7 (529)2 880 m16:28:21
359871010Erik Ivarsson SandbergH21 Lång (120)4 870 m16:29
36434Johanna LiljaÖppen 7 (529)2 880 m16:29:09
2065321Sara AnderssonÖppen 7 (529)2 880 m16:30:07
1090622Lova BraamD10 (102)1 940 m16:51
9730702Nina AhlanderD45 (111)3 170 m17:02
39200693Sarah PerssonD21 Lång (33)4 040 m17:35
3697800888Hugo PerssonH16 (183)3 200 m17:56
7790903Åsa BraamD40 (99)3 370 m18:01

OK Djerf

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
997971Vide Zetterberg ViklundU1 (169)1 820 m16:12:29
1213712Christer NälemarkH70 (150)2 960 m16:20
1311080310Axel LindbladH12 (147)2 620 m16:21
295657868Jonna LindbladD16 (90)3 200 m16:29
736363Henrik LindbladH45 (243)4 130 m17:00
8657125Åsa Zetterberg ErikssonD21 (60)3 500 m17:31

OK Enen

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9712059Fabian SteenÖppen 8 (398)4 510 m16:38:33
9670708Patrik SteenÖppen 8 (398)4 510 m16:42:00
9641214Camilla AdlertegÖppen 8 (398)4 510 m16:43:00
27785Katarina GalleÖppen 7 (529)2 880 m17:00:29

OK Flundrehof

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
419721Annika WessmarkD50 Motion (69)2 610 m16:07:49
433652Karin LaurellD55 (84)2 860 m16:15
2139724Karin EngqvistÖppen 3 (279)2 840 m16:18:37
7630524Krister WessmarkÖppen 3 (279)2 840 m16:30:31
419726Leif OlofssonH75 (111)2 370 m16:49
419727Eva OlofssonD75 (33)2 240 m16:51

OK Frisene

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
42845Lars LarssonH70 (150)2 960 m16:08
42853Lars LorénÖppen 7 (529)2 880 m16:25:11
42852Fredrik LorénÖppen 8 (398)4 510 m16:25:40
42844Ann-Christin LarssonD65 (72)2 570 m16:29
362647Lars LorénÖppen 8 (398)4 510 m16:34:28
501513Dag LorénH75 (111)2 370 m16:41
42851Lillemor LorénD75 (33)2 240 m17:11

OK Gipen

11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1500124Eva LindahlD60 Motion (33)2 610 m15:30:35
9441112Mårten SvenssonÖppen 5 (374)3 380 m15:31:12
9450925Birgit LjungÖppen 3 (279)2 840 m15:31:14
26615Lars HolmH60 Motion (30)2 720 m15:32:48
7570114Örjan WängdahlH60 (108)3 560 m15:45
440933Nils-Erik GunnarssonH75 (111)2 370 m16:13
364855Sophie Hedlund StridhD60 Motion (33)2 610 m16:38:43
1632067160Erik KarlénH12 (147)2 620 m17:25
2067154Matilda KarlénU1 (169)1 820 m17:29:21
2031554Kerstin LjungbergD60 Motion (33)2 610 m17:35:02
340685Börje SundbergH65 (156)3 010 m17:48

OK Gisle

14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2115570Cajsa LindqvistU2 (173)2 330 m15:47:06
2135746Robert LindqvistH40 Motion (51)3 350 m15:48:59
8111257Mikael JohanssonH60 (108)3 560 m15:57
8230563Helena JohanssonD55 (84)2 860 m15:59
7005180Ulf JohanssonH45 (243)4 130 m16:06
7602060Jenny JohanssonD40 (99)3 370 m16:35
452999Bengt SvenssonH60 (108)3 560 m16:37
2447051007Isak JohanssonH14 (171)2 770 m16:46
15299Moa JohanssonU2 (173)2 330 m16:56:46
2135741Christina LindqvistD40 Motion (81)2 720 m16:56:54
15575Henrik KlassonÖppen 8 (398)4 510 m17:10:47
354073Gustav LindqvistH12 Kort (18)1 900 m17:34:00
2112391Oskar LindqvistU2 (173)2 330 m17:34:49
15593Sigvard RudolfssonH80 (45)2 310 m17:37

OK Gläntan Vessigebro

12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
41757Magnus IvarssonÖppen 5 (374)3 380 m15:53:55
41755Margareta RylanderÖppen 3 (279)2 840 m16:00:47
431309Leif RylanderH70 (150)2 960 m16:02
41741Frida EkströmÖppen 3 (279)2 840 m16:25:24
444505Ellen EkströmInskolning (139)1 280 m16:26:11
41739Gunnar BengtssonÖppen 1 (76)2 190 m16:36:42
41740Margareta BengtssonD75 (33)2 240 m17:03
41752Louise BöregårdÖppen 5 (374)3 380 m17:03:35
444526Sixten BöregårdU1 (169)1 820 m17:10:29
444597Märta BöregårdU2 (173)2 330 m17:12:07
438692Martin EkströmÖppen 8 (398)4 510 m17:12:21
41733Lars RylanderÖppen 3 (279)2 840 m

OK Gränsen

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
17895Kerstin GustafssonD65 (72)2 570 m16:39
17897Lars GustafssonH65 (156)3 010 m17:38

OK Gynge

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2139957Per PegardH50 (150)3 780 m17:08
529220Linnea GustafssonD21 (60)3 500 m17:09
1234569Fredy SchwyterH70 (150)2 960 m17:36
2717210288Caspar PegardH14 (171)2 770 m17:40
1137203425Fifi PegardD12 (177)2 210 m17:44:00

OK Hammaren

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7740822Åsa SundD45 (111)3 170 m16:48
3427040409Fabian SundH16 (183)3 200 m17:02
7730824Daniel SundH45 (243)4 130 m17:18
2657060413Melker SundH14 (171)2 770 m17:28

OK Hierne

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
8010279Mathias Axelsson LöfvenholmH40 (144)4 290 m16:02

OK Hällen

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1415672Lars Åke SvenskÖppen 7 (529)2 880 m16:18:50
510627Kerstin SvenskD65 (72)2 570 m16:45
52981204Simon LarssonH21 Lång (120)4 870 m17:03

OK Järnbärarna

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2095414Lena LindgrenD65 (72)2 570 m16:27
2095408Lennart LindgrenH70 (150)2 960 m17:30

OK Kolmården

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7070600Bengt SchwartzH60 (108)3 560 m15:49

OK Kompassen

10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2087141Marita OlofssonÖppen 3 (279)2 840 m15:49:08
36066Helle RagnarssonÖppen 3 (279)2 840 m15:49:10
600109Göran LarssonH70 (150)2 960 m16:00
2087114Bert OlofssonH65 (156)3 010 m16:06
7500417Karin LarssonD65 (72)2 570 m16:23
33722Kjell LindauH75 (111)2 370 m16:35
9707606Ken RagnarssonH65 (156)3 010 m16:40
9481206Lars PerssonH70 (150)2 960 m16:40
2087136Ulf BengtssonH60 Motion (30)2 720 m17:23:12
2052775Iréne BengtssonD50 Motion (69)2 610 m17:23:46

OK Kontinent

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
36619Madeleine HellqvistÖppen 3 (279)2 840 m16:19:01
36810517Per AspegrenH21 Lång (120)4 870 m16:31
1820408Kajsa AspegrenÖppen 5 (374)3 380 m16:32:47
7552266Emma LundsgaardD10 (102)1 940 m16:35
919919Johan AspegrenÖppen 8 (398)4 510 m17:12:03
2118070718Liv LundsgaardD14 (135)2 770 m17:20
9808808Line LundsgaardD40 Motion (81)2 720 m17:37:06

OK Kullingshof

9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
208084Siri SvenssonInskolning (139)1 280 m15:35:35
17287Kerstin SvenssonU2 (173)2 330 m15:36:55
29971Yvonne SvenssonD60 Motion (33)2 610 m15:44:13
17267Gunnel LitzellÖppen 3 (279)2 840 m15:44:48
17266Göran LitzellÖppen 7 (529)2 880 m15:45:58
17297Lennart SvenssonH60 Motion (30)2 720 m15:46:57
17286Hans SvenssonÖppen 7 (529)2 880 m16:42:41
17263Jonas LarssonH70 (150)2 960 m17:12
1902933Anton KarlssonH21 (72)4 600 m17:21

OK Kåre

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7651212Anna Von KrusenstiernaD50 (96)2 860 m15:57
378080114Isac von KrusenstiernaH21 Lång (120)4 870 m15:59
4408220922Vilma V Von KrusenstiernaD20 (60)3 500 m17:01

OK Landehof

28 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
803010Rebecka PihlströmÖppen 7 (529)2 880 m15:38:37
438432Anna PihlströmÖppen 3 (279)2 840 m15:38:43
8051207Johanna PihlströmÖppen 5 (374)3 380 m15:38:59
445485Andreas PihlströmÖppen 7 (529)2 880 m15:57:14
405562Göran OlesundH60 (108)3 560 m15:59
2048786Linnéa RexD10 (102)1 940 m16:11
212039Jonathan RexU1 (169)1 820 m16:15:16
242266Kerstin OlesundD50 Motion (69)2 610 m16:18:23
990519Lukas WadstenÖppen 8 (398)4 510 m16:21:22
2079763Lars-Olov DahlbergÖppen 7 (529)2 880 m16:21:52
2093606Johanna TöppnerÖppen 3 (279)2 840 m16:21:56
2087329Linnéa TöppnerÖppen 5 (374)3 380 m16:22:07
2087239Martin TöppnerÖppen 5 (374)3 380 m16:22:58
9111311Ingrid Rex WallströmÖppen 7 (529)2 880 m16:27:58
2079736Lizzie HansenÖppen 7 (529)2 880 m16:28:46
1362048787Gustav RexH12 (147)2 620 m16:31
961130Anders WadstenH50 (150)3 780 m16:34
439729Maria ÅbergÖppen 5 (374)3 380 m16:35:59
409981127Otto StuhlhoferH21 Lång (120)4 870 m16:39
4169712120Felix DrejmoH18 (69)3 460 m16:41
14594Lars FinbomH75 (111)2 370 m16:51
9631106Göran StuhlhoferH55 (180)3 650 m16:52
2087095Jan SonedahlÖppen 7 (529)2 880 m16:54:32
231235Johan ÅbergH50 (150)3 780 m16:58
1582087063Edvin SonedahlH12 (147)2 620 m17:15
8120614William RexH45 (243)4 130 m17:24
9950505Felicia StuhlhoferD21 (60)3 500 m17:29
9800425Desiré RexD35 (39)3 550 m17:32

OK Lindéna

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
8001335Hjördis ErlandssonD70 (75)2 430 m16:35
8090913Berit BengtssonD50 (96)2 860 m16:41
8001342Kjell ErlandssonH70 (150)2 960 m17:04
8001346Gun LarssonD75 (33)2 240 m17:09
8001339Bernt LarssonH80 (45)2 310 m17:29

OK Linné

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2939987900Lisa NilssonD16 (90)3 200 m16:25
4109020326Emil BoströmH18 (69)3 460 m16:29
1406186Anders BoströmH45 (243)4 130 m16:32
18645Helene NilssonD40 (99)3 370 m17:07
3589997900Pelle NilssonH16 (183)3 200 m17:34
7907034Mattias NilssonH45 (243)4 130 m17:42
3639040819Viktor BoströmH16 (183)3 200 m17:44
88098013Vilma BlennowD21 Lång (33)4 040 m17:45

OK Löftan

60 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2135501Lars-Olof RönnqvistÖppen 5 (374)3 380 m15:31:42
27069Bo AnderssonÖppen 1 (76)2 190 m15:35:43
1185137Johanna RönnqvistÖppen 5 (374)3 380 m15:38:02
8410217Bengt HanssonÖppen 3 (279)2 840 m15:43:30
1178628168Elin AnderssonD12 (177)2 210 m15:48:00
7006998Elisa LindbergU2 (173)2 330 m15:48:37
370257304Hugo ÅkerbergH16 (183)3 200 m15:50
7120326Valter GustavssonU2 (173)2 330 m15:52:37
7101214Ralf GustavssonH10 (120)1 940 m15:56
2168620600Ida AnderssonD14 (135)2 770 m15:58
8070171Johan HanssonH45 (243)4 130 m15:58
9750806Jeanette PerssonD40 Motion (81)2 720 m16:04:07
2075145Ellen ÅkerbergInskolning (139)1 280 m16:05:48
231001Karl GustavssonÖppen 7 (529)2 880 m16:06:09
2259051125Albin PaulssonH14 (171)2 770 m16:08
9440612Jan Eric PerssonÖppen 7 (529)2 880 m16:19:38
717080521Cornelia HällåsD12 (177)2 210 m16:20:03
2122066Ztella ArdforsD10 (102)1 940 m16:21
1850409Almer HanningH10 (120)1 940 m16:22
8310778Patrik CorneliussonH40 (144)4 290 m16:24
7750122Annika BengtssonD40 Motion (81)2 720 m16:25:23
257359Anette SvenssonÖppen 3 (279)2 840 m16:37:58
3308001336Isak BengtssonH16 (183)3 200 m16:38
330885Henrik SvenssonÖppen 3 (279)2 840 m16:38:02
9771337Filip SvenssonÖppen 7 (529)2 880 m16:40:02
7730628Magnus HanssonÖppen 8 (398)4 510 m16:40:40
7781229Linda CorneliussonD40 (99)3 370 m16:41
9751013Niklas PaulssonÖppen 5 (374)3 380 m16:41:29
1780405Daniel MobergH40 Motion (51)3 350 m16:41:34
839081011Agnes PaulssonD12 (177)2 210 m16:44:00
8260375Madelene HanssonÖppen 5 (374)3 380 m16:44:08
8060706Filip HanssonÖppen 5 (374)3 380 m16:44:09
16818Johanna SvenssonÖppen 5 (374)3 380 m16:44:18
1438080225Hugo CorneliussonH12 (147)2 620 m16:45
2075182Lukas MobergU1 (169)1 820 m16:45:10
9031206Johanna MobergÖppen 7 (529)2 880 m16:45:12
1111211Zamuel ArdforsU1 (169)1 820 m16:45:48
1681524Oscar MobergH14 Kort (27)2 360 m16:49
16801Carola AnderssonD75 (33)2 240 m16:49
1422647Olle WinrothH21 (72)4 600 m16:51
1546143Zebastian ArdforsH14 Kort (27)2 360 m16:55
7142444Edward ArnellH10 (120)1 940 m17:00
1060628Melker JohanssonH14 Kort (27)2 360 m17:01
1780406Daniel HällåsH40 (144)4 290 m17:02
7898066Alfred ArnellU2 (173)2 330 m17:03:59
2548061211Walter HällåsH14 (171)2 770 m17:06
958626752Ella AnderssonD12 (177)2 210 m17:08:00
9800110Jonas HultinH50 (150)3 780 m17:10
7100727Stina AnderssonU2 (173)2 330 m17:10:23
16820Gösta LindqvistH75 (111)2 370 m17:13
3508619635Gustav AnderssonH16 (183)3 200 m17:18
4289990807Johanna RundqvistD20 (60)3 500 m17:19
4328080808Alice HultinD20 (60)3 500 m17:27
1100200Marie Arnesson GallerD21 Kort (42)3 040 m17:27
3558000145Jakob MobergH16 (183)3 200 m17:28
2075228Gustav FrankH12 Kort (18)1 900 m17:28:00
2075134Markus FrankÖppen 8 (398)4 510 m17:28:24
2107537Zmilla ArdforsD12 Kort (24)1 900 m17:33
2688050321Simon CorneliussonH14 (171)2 770 m17:34
830612Vidar HanningU1 (169)1 820 m

OK Milan

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
209812Malin GustafssonÖppen 5 (374)3 380 m15:44:01

OK Moss

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1422639Elisabeth Aune JakobsenÖppen 5 (374)3 380 m15:51:52
119308937Emma Aune JakobsenD12 (177)2 210 m15:52:00
2031399Hege Rytter JakobsenÖppen 7 (529)2 880 m16:13:58
8141080Erik JakobsenH35 (42)4 550 m17:31
3577207634Alfred BjørnerødH16 (183)3 200 m17:32

OK Nackhe

13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9730518Hugo WadsöU1 (169)1 820 m15:35:27
2157950090Tilde BlomD14 (135)2 770 m15:56
2041893Amanda SjööarvU1 (169)1 820 m16:15:03
8118189Alinda RundqvistU1 (169)1 820 m16:24:41
2419050126Adam SjööarvH14 (171)2 770 m16:40
244686Casper AnderssonU1 (169)1 820 m16:42:44
8040820Albin SeverinssonH16 Kort (18)2 780 m16:49
3368040709Jonathan RundqvistH16 (183)3 200 m16:50
438378Adam NorlanderU1 (169)1 820 m16:54:13
36070Sven-Ivar JögårdÖppen 3 (279)2 840 m17:04:20
2041889Alice SjööarvD12 Kort (24)1 900 m17:27
15344Oskar AnderssonU2 (173)2 330 m17:30:57
244969Hanna Jögård WassÖppen 3 (279)2 840 m17:50:34

OK Njudung

31 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
17247Bo HultgrenÖppen 7 (529)2 880 m15:42:44
2260693Ebba SundlingD10 (102)1 940 m15:53
4178075969Karl PetersénH18 (69)3 460 m15:57
2059990Per SundlingÖppen 3 (279)2 840 m16:01:19
2059163Ulrika FranssonÖppen 3 (279)2 840 m16:04:12
344905Maria PetterssonÖppen 5 (374)3 380 m16:07:39
3158423070Oscar HultgrenH16 (183)3 200 m16:08
2059195Theo ElofssonU1 (169)1 820 m16:13:14
441081Cecilia ElofssonÖppen 3 (279)2 840 m16:14:23
449216Dennis GustafssonÖppen 5 (374)3 380 m16:16:34
449296Tomas PetersénÖppen 3 (279)2 840 m16:16:43
2059154Lars RibbholmÖppen 7 (529)2 880 m16:17:13
2059159Thomas ElofssonÖppen 7 (529)2 880 m16:18:41
2059156Anders PeterssonH45 (243)4 130 m16:22
1847060517Evanna JohanssonD14 (135)2 770 m16:26
1711023Morgan MiledalÖppen 5 (374)3 380 m16:30:11
2378170517Matti JohanssonH14 (171)2 770 m16:32
7661124Jonny JohanssonÖppen 8 (398)4 510 m16:33:08
2059172Ulrika RibbholmD50 (96)2 860 m16:35
345270Maria SundbergD45 (111)3 170 m16:42
727645Margareta LarssonD70 (75)2 430 m16:43
3339415729Alexander GustafssonH16 (183)3 200 m16:44
2058921Martina SundlingÖppen 3 (279)2 840 m16:48:32
2260795Edwin SundlingH14 Kort (27)2 360 m16:53
199345050Felicia GustafssonD14 (135)2 770 m16:56
2509050517Olle PetersénH14 (171)2 770 m16:58
3408667111Isak FranssonH16 (183)3 200 m16:58
9450325Stefan G LarssonH70 (150)2 960 m17:02
7531117Ulf SvenssonH65 (156)3 010 m17:16
1062023778Lia FranssonD12 (177)2 210 m17:30:00
2023773Hans FranssonH45 (243)4 130 m18:18

OK Nolaskogsarna

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2089233Louise HaneD21 (60)3 500 m17:21

OK Norrvirdarna

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1110602Erik AhlU2 (173)2 330 m15:42:29
818646071Frida AhlD12 (177)2 210 m15:56:00
37625Jan-Åke KarlssonÖppen 5 (374)3 380 m16:12:40
9997799Anders AhlÖppen 8 (398)4 510 m17:45:38
1850913Johannes AxelssonÖppen 7 (529)2 880 m17:52:25
1108051Albert AxelssonU1 (169)1 820 m17:52:31
1100106Elsa AxelssonD10 (102)1 940 m17:59

OK Orinto

16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7705045Karl NilssonH40 (144)4 290 m15:52
1682114678Karl Hugo NilssonH12 (147)2 620 m15:53
9470130Torbjörn WikströmH70 (150)2 960 m16:04
2114682Vidar NilssonU1 (169)1 820 m16:11:28
2114681Kerstin JohanssonU1 (169)1 820 m16:11:29
362551Pertti HeedÖppen 7 (529)2 880 m16:23:55
362559Kristina BohmanÖppen 3 (279)2 840 m16:36:14
362560Lotta BohmanÖppen 3 (279)2 840 m16:36:15
4152800705Gustav BohmanH18 (69)3 460 m16:39
840301Carl-Henry AnderssonH70 (150)2 960 m16:50
662266Bengt KlassonÖppen 7 (529)2 880 m17:02:21
244138Elisabeth JonassonÖppen 7 (529)2 880 m17:04:17
952323Elin ClassonÖppen 7 (529)2 880 m17:09:27
448333Ronnie BohmanH45 (243)4 130 m17:10
11077Jenny HomannD50 Motion (69)2 610 m17:48:08
701214Magnus HomannH45 (243)4 130 m18:06

OK Orion

9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9650108Katarina SundelinD55 (84)2 860 m16:05
498199102Måns SandgrenH21 Lång (120)4 870 m16:57
1401311Erik SundelinH16 Kort (18)2 780 m16:59
1401388Nanna SundelinD14 Kort (21)2 360 m17:11
9700716Anders SundelinH45 (243)4 130 m17:28
9620620Lena SwartzD55 (84)2 860 m17:29
4459000723Gustav OlssonH20 (15)3 580 m17:45
2228262490Nils SwartzH14 (171)2 770 m17:48
7521040Martina SundelinD17-20 Kort (3)3 040 m17:49

OK Pan-Kristianstad

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7922001Johanna KarlssonD40 Motion (81)2 720 m15:46:49
9402150Joel SjöholmH21 Motion (12)3 350 m16:18:45
13690Elin Sjöberg DietschD10 (102)1 940 m16:39
7622001Martin SjöbergH40 (144)4 290 m16:50
510704Bengt-Göran MånssonH65 (156)3 010 m16:58
960416Pim HedbergD21 (60)3 500 m17:05
4239912212Sofie JosefssonD20 (60)3 500 m17:09
4379912211Elise JosefssonD20 (60)3 500 m17:37

OK Ravinen

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9981017Rebecca WaldenfjordD21 (60)3 500 m17:03
2772089160Erik LundquistH14 (171)2 770 m17:52

OK Reftele

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2048745Kjell AnderssonH70 (150)2 960 m16:16
16062Linda SkogÖppen 7 (529)2 880 m16:45:39
28639Per JohanssonH50 (150)3 780 m17:06
28655Kjell RehnströmÖppen 5 (374)3 380 m17:08:57
1129675Niclas PetterssonÖppen 7 (529)2 880 m17:16:22
1170194Gudrun PetterssonÖppen 3 (279)2 840 m17:17:54
8033432Tomas PetterssonH45 (243)4 130 m18:24

OK Roskilde

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1422371Kent PihlH55 (180)3 650 m16:58

OK Roslagen

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9681029Pontus GilleH50 (150)3 780 m16:06
441915Anton GilleH21 (72)4 600 m17:11

OK Roxen

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7892020Karolina FalkD21 Kort (42)3 040 m16:01
2147951Kerstin BobergÖppen 5 (374)3 380 m16:08:05
730411Christer AldénH45 (243)4 130 m16:46
450365Hugo AldénH10 (120)1 940 m16:58
1720324Susanne AldénD45 (111)3 170 m17:00
1030715Linn AldénÖppen 7 (529)2 880 m17:14:42
7900900Björn CarlsonH21 Kort (51)4 170 m17:58

OK Räven

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
36860Lars-Inge AnderssonH65 (156)3 010 m16:12
2058217Rune DavidssonH70 (150)2 960 m17:34

OK SG

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1395501Birgit HausnerD65 (72)2 570 m16:07
2035228Niels TuliniusH70 (150)2 960 m17:32

OK Skogshjortarna

38 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
450481Anders LundÖppen 7 (529)2 880 m15:44:45
1162112327Moa BengtssonD12 (177)2 210 m15:46:00
2083774Magnus BertilssonH40 (144)4 290 m15:48
446008Max KarleH40 (144)4 290 m15:54
2802083778Noel BengtssonH14 (171)2 770 m15:56
346433708Anton LundH16 (183)3 200 m15:56
2141488Ida TholénU2 (173)2 330 m15:57:09
450489Christine LundD45 (111)3 170 m15:58
851123Lars StrömqvistH21 Kort (51)4 170 m16:00
14221Karl TholénH50 (150)3 780 m16:00
2087258Hugo IvarssonInskolning (139)1 280 m16:04:48
402850Ida IvarssonÖppen 1 (76)2 190 m16:04:53
2801216Agnes IvarssonÖppen 5 (374)3 380 m16:05:02
3142095552Ludvig HedströmH16 (183)3 200 m16:06
660628Suzy LarssonD50 (96)2 860 m16:09
1272095506Viktor HedströmH12 (147)2 620 m16:13
2126099Erik JohanssonÖppen 8 (398)4 510 m16:13:33
2095517Sven TholénH10 (120)1 940 m16:14
247544Bengt JohanssonH65 (156)3 010 m16:14
640124Kjell EinarssonH55 (180)3 650 m16:18
405523Linda StrömqvistD21 Motion (21)3 070 m16:31:45
2104383Nils TholénH10 (120)1 940 m16:34
19533Erik AamotÖppen 8 (398)4 510 m16:34:07
15812Monica IvarssonD65 (72)2 570 m16:37
19540Kent IvarssonH65 (156)3 010 m16:38
429853Elmer KarleU2 (173)2 330 m16:42:56
263746Johan OlofssonÖppen 8 (398)4 510 m16:46:32
405521Pelle OlofssonH60 Motion (30)2 720 m16:46:44
505560Barbro AnderssonD70 (75)2 430 m16:47
505535Ronny AnderssonH75 (111)2 370 m16:47
353006Annette OlofssonD60 Motion (33)2 610 m16:47:34
450485Madeleine JohanssonD45 (111)3 170 m16:50
433701Melvin LundH14 Kort (27)2 360 m16:51
978712Martin IvarssonÖppen 8 (398)4 510 m16:51:27
1512089318Olof TholénH12 (147)2 620 m17:01
3548330111Lukas LarssonH16 (183)3 200 m17:26
15821Sebastian SundbergH21 Kort (51)4 170 m17:46
7721206Gary LarssonH45 (243)4 130 m17:50

OK Skogsmunken

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
26353Savannah KarlssonU2 (173)2 330 m16:06:41
260822Ann-Sofie KarlssonD50 Motion (69)2 610 m16:22:11
26348Tomas KarlssonH50 Motion (30)3 070 m16:27:35

OK Skogsvargarna

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2106206Anders AxelssonH60 (108)3 560 m15:51
404424David LundeviÖppen 5 (374)3 380 m16:51:40

OK Skärmen

9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
343804Patricia ErikssonU2 (173)2 330 m15:56:41
1782077594Felicia SandinD14 (135)2 770 m16:14
343474Jessica ErikssonD10 (102)1 940 m16:15
3012077592Emilia SandinD16 (90)3 200 m16:41
2062775Kristina LindD50 (96)2 860 m16:47
2062773Liv LindÖppen 3 (279)2 840 m16:56:49
2095382Rebecca ErikssonD10 (102)1 940 m17:03
3859020220Ebba LindD18 (63)3 400 m17:11
2078114Linda ErikssonD21 Kort (42)3 040 m17:35

OK Sorø

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
501133Kristian Kærsgaard HansenH50 (150)3 780 m16:10
504395Morten HassH50 (150)3 780 m16:24
449344Frederik HassH21 (72)4 600 m17:01
500644Peter HansenH21 (72)4 600 m17:13

OK Stigen

9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
256636Stefan ClaessonH50 Motion (30)3 070 m16:16:48
404056Camilla HolmqvistD50 (96)2 860 m16:29
15526Marita JohanssonD60 Motion (33)2 610 m16:32:30
15528Arnold HermanssonÖppen 7 (529)2 880 m17:05:37
27714Kennet SandströmÖppen 8 (398)4 510 m17:05:57
27712Gunilla SandströmÖppen 5 (374)3 380 m17:06:05
2131979Viktor ParkÖppen 8 (398)4 510 m17:07:58
27715Lina ParkÖppen 8 (398)4 510 m17:08:30
15515Bo JohanssonH70 (150)2 960 m17:40

OK Tisaren

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
41950821Gustav HindérH21 Lång (120)4 870 m15:43
9441213Lennart LundhH75 (111)2 370 m16:03
538098092Olle JosarpH21 Lång (120)4 870 m17:05
1559102608Philip SjödinH12 (147)2 620 m17:31
17322Magdalena SjödinÖppen 5 (374)3 380 m17:32:54
869102607Maja SjödinD12 (177)2 210 m17:48:00
2969040208Amanda SjödinD16 (90)3 200 m17:51

OK Tor

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2075217Anders FröbergH40 (144)4 290 m16:54
7460126Stig LandstorpH70 (150)2 960 m17:38
3622075473Viktor FröbergH16 (183)3 200 m17:42

OK Tranan

23 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1500528Thomas PalmqvistÖppen 7 (529)2 880 m15:46:09
2821040916Emma EmanuelssonD16 (90)3 200 m15:59
9100415Gustaf IngelsboH10 (120)1 940 m16:02
1769060717Emilia ElverlindD14 (135)2 770 m16:10
1281080117Theo LarssonH12 (147)2 620 m16:15
7680008Magnus ElverlindH40 Motion (51)3 350 m16:23:26
1040612Terese LarssonD40 Motion (81)2 720 m16:23:33
1131276Frida EmanuelssonÖppen 3 (279)2 840 m16:25:14
1100216Elsa PalmqvistD10 (102)1 940 m16:27
13738Anne JohanssonÖppen 7 (529)2 880 m16:27:07
2107540Jesper IngelsboH40 Motion (51)3 350 m16:29:14
7879897Marika ElverlindD40 Motion (81)2 720 m16:31:24
1040575Max LarssonH40 (144)4 290 m16:32
407241Christina PetersonÖppen 3 (279)2 840 m16:32:22
1887050209Lisa ÖstenssonD14 (135)2 770 m16:34
443694Peter ÖstenssonH50 Motion (30)3 070 m16:34:50
1419080419Hjalmar IngelsboH12 (147)2 620 m16:41
2431050615Otto LarssonH14 (171)2 770 m16:44
740788Jenny PalmqvistÖppen 3 (279)2 840 m16:49:46
2107348Anna HögbergÖppen 3 (279)2 840 m16:49:47
901070608Wilma PalmqvistD12 (177)2 210 m16:58:00
1197612Mattias PalmqvistH40 Motion (51)3 350 m17:01:10
443691Sofia ÖstenssonD45 (111)3 170 m17:06

OK Tylöskog

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
8343434Tony HolmbergH40 Motion (51)3 350 m15:31:06
8343435Cecilia HolmbergÖppen 7 (529)2 880 m15:37:15
2318060929Viggo HolmbergH14 (171)2 770 m16:20

OK Tyr

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
402849Monika WikströmD50 Motion (69)2 610 m16:04:13
260626Ann-Sofie HultsvedD55 (84)2 860 m16:07
590927Rolf WikströmH60 (108)3 560 m16:13
1818050519Milla ForkéusD14 (135)2 770 m16:20
362582Håkan AhlqvistÖppen 8 (398)4 510 m16:21:32
2106288Linda KarlssonÖppen 5 (374)3 380 m16:21:41
260628Lars AnderssonH55 (180)3 650 m17:06

OK Vilse 87

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
260793Mats KarlssonH55 (180)3 650 m16:20

OK Virdarna

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
33600Therese GustafssonD40 Motion (81)2 720 m15:44:28
13913Solbritt GustafssonD70 (75)2 430 m16:17

OK Vivill

28 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
249534Mikael HanssonH55 (180)3 650 m16:08
12519693Arvid JosefssonH12 (147)2 620 m16:09
19689Arne BogrenH65 (156)3 010 m16:10
3218040717Albin SamuelssonH16 (183)3 200 m16:20
2089019Ann BägebyD45 (111)3 170 m16:24
9792414Therese FribergD21 Motion (21)3 070 m16:24:03
1868350403Lea FribergD14 (135)2 770 m16:30
19681Tomas MårtenssonH65 (156)3 010 m16:30
730620Tore MårtenssonÖppen 8 (398)4 510 m16:34:13
43782Bodil HedenbergÖppen 1 (76)2 190 m16:38:03
582612Lars RunessonH60 (108)3 560 m16:43
19687Martin MårtenssonÖppen 8 (398)4 510 m16:46:25
1468170925Elias SamuelssonH12 (147)2 620 m16:51
3758010316Vendela LönkvistD18 (63)3 400 m16:51
17799Charlotte JosefssonD40 (99)3 370 m16:51
9590412Lena RunessonD60 (60)2 790 m17:03
9140827Jennie RunessonD21 (60)3 500 m17:07
2089038Torbjörn LönkvistÖppen 8 (398)4 510 m17:28:52
44542Ola SamuelssonÖppen 5 (374)3 380 m17:30:37
9790715Marcus JosefssonÖppen 8 (398)4 510 m17:30:54
2093660Andreas SamuelssonÖppen 8 (398)4 510 m17:34:45
2089048Alvin LönkvistH12 Kort (18)1 900 m17:36:00
860321Mikael BogrenH21 Kort (51)4 170 m17:40
4398225714Olivia LönkvistD20 (60)3 500 m17:41
112443509Elma FribergD12 (177)2 210 m17:42:00
3648050741Linus BägebyH16 (183)3 200 m17:46
43795Anders HolmbergH45 (243)4 130 m18:08
225774Annika IsidorssonÖppen 7 (529)2 880 m

OK Älme

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
435822Olle SjöforsH50 (150)3 780 m15:56
25912Berit NilssonD75 (33)2 240 m16:55
17701Lars HenrikssonH75 (111)2 370 m16:57

OK Älvsjö-Örby

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9510225Christer NordströmH65 (156)3 010 m16:00
9101545Magnus NordströmH35 (42)4 550 m17:53

OK Österåker

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1090709Signe AlbinssonD10 (102)1 940 m16:03
12657Cim HolmqvistÖppen 3 (279)2 840 m16:05:16
2084115Linus HolmqvistÖppen 7 (529)2 880 m16:06:24
42490Sven-Erik WidinH75 (111)2 370 m16:37
427990529Malin DahlbäckD20 (60)3 500 m17:17
2641051010Malte AlbinssonH14 (171)2 770 m17:26
610424Håkan DahlbäckH55 (180)3 650 m17:28
8388888Tomas AlbinssonH45 (243)4 130 m18:26

OLC Winterthur

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
8118811Malin ItenU1 (169)1 820 m16:40:55
9119911Johannes ItenH35 (42)4 550 m17:47
840928Reni ItenÖppen 7 (529)2 880 m17:49:42

OLG Thun

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
8006006Judith HoferD50 (96)2 860 m16:13

OLV ZUG

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
338101992François BornerH21 Lång (120)4 870 m16:25
8051964Kathrin BornerD55 (84)2 860 m16:41
518121994Joël BornerH21 Lång (120)4 870 m17:01

OSC Kassel

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2266Claudia GreinerD55 (84)2 860 m16:09
2260Martin GreinerH55 (180)3 650 m16:12

Oskarströms OK

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
16553Ingvar BengtssonH75 (111)2 370 m16:05
262561Stig NilssonH60 (108)3 560 m16:15
16564Barbro BengtssonD70 (75)2 430 m16:33
16554Bengt GardH75 (111)2 370 m16:43
16565Anita KarlssonD60 (60)2 790 m16:57
16551Owe DammvikÖppen 1 (76)2 190 m17:16:19

PI-København

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
239733Susan StubD50 Motion (69)2 610 m16:02:19
1411290Bruno StubH60 (108)3 560 m16:17
239731Philip Gade KnakÖppen 5 (374)3 380 m16:45:58
1411289Mette StubD21 (60)3 500 m17:27

Post SV Dresden

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1231982Dirk MeyerH35 (42)4 550 m17:43

RO Paris

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1396426Marion DurandÖppen 5 (374)3 380 m15:30:33
26286Eowyn Ödlund BoyengaInskolning (139)1 280 m15:32:44
2141801Zoe GastineauInskolning (139)1 280 m15:32:47
2141779Tiago GastineauU1 (169)1 820 m15:33:30
1810902Erika Boyenga ÖdlundD35 (39)3 550 m17:16
8141081Guillaume GastineauH35 (42)4 550 m17:51

Ronneby OK

11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1968062Anders SaleskogÖppen 3 (279)2 840 m16:10:12
1791102206Elin SaleskogD14 (135)2 770 m16:16
2093591Kajsa BäcklundÖppen 1 (76)2 190 m16:19:06
1708209Olle SaleskogH10 (120)1 940 m16:20
2922057288Maja BäcklundD16 (90)3 200 m16:23
591016Ingemar MånssonH60 (108)3 560 m16:25
1977119Jennie SaleskogÖppen 3 (279)2 840 m16:30:09
1892057257Hanna BäcklundD14 (135)2 770 m16:36
2093559Hugo BäcklundH10 (120)1 940 m16:54
9781009Gustav BäcklundH40 (144)4 290 m17:06
12373Rune BengtssonH80 (45)2 310 m17:35

Ryda SK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7070221Hanna AronssonD12 Kort (24)1 900 m17:37
7740426Per SvenssonÖppen 5 (374)3 380 m17:39:17

Rydboholms SK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
41493Agneta JohanssonÖppen 7 (529)2 880 m16:12:30
18846Linnea ClaessonD70 (75)2 430 m16:29
18869Lena ThuressonD55 (84)2 860 m16:35
18845Gösta ClaessonH70 (150)2 960 m16:48

Rävetofta OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7201375Willie OlssonÖppen 7 (529)2 880 m15:31:38
263059Lennart SvenssonH70 (150)2 960 m16:14
263060Kristian SvenssonH21 Kort (51)4 170 m17:54

Sigtuna OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
902980Marianne SellgrenD70 (75)2 430 m16:49
449535Anders SellgrenH70 (150)2 960 m17:08

Simlångsdalens IF

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1406440Johan DavidssonÖppen 8 (398)4 510 m15:58:37
16548Mats GunnarssonH60 Motion (30)2 720 m16:16:00
351645Peter NilssonÖppen 8 (398)4 510 m16:27:01
1406452Therese WahlgrenÖppen 5 (374)3 380 m17:00:28
16547Helen NilssonÖppen 7 (529)2 880 m17:04:31
2087256Elis NilssonInskolning (139)1 280 m17:05:10

Sjövalla FK

31 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
620305Per-Arne WahlgrenH55 (180)3 650 m15:56
11390Barbro JohanssonÖppen 7 (529)2 880 m16:05:25
7771106Maria HöglundD40 (99)3 370 m16:07
2088310Tobias HöglundH40 (144)4 290 m16:10
209738Åse SundinD45 (111)3 170 m16:10
239837Karin WahlgrenÖppen 7 (529)2 880 m16:16:37
11005Solveig HedenblomD65 (72)2 570 m16:17
2058286Staffan OlofssonÖppen 8 (398)4 510 m16:24:00
2107526Cecilia OlofssonÖppen 3 (279)2 840 m16:24:28
2088303Frida OlofssonÖppen 3 (279)2 840 m16:25:09
2057391Eric OlofssonÖppen 3 (279)2 840 m16:25:42
802088301Vera HöglundD12 (177)2 210 m16:38:00
263523Lars LarssonÖppen 7 (529)2 880 m16:42:49
3729020219Märta LjungbergD18 (63)3 400 m16:45
9790201Martin AnderssonH40 (144)4 290 m16:52
263524Lisa LarssonD60 (60)2 790 m16:55
892101683Elin JonssonD12 (177)2 210 m16:56:00
2101680Hans WedbergH55 (180)3 650 m16:56
1492112350Lukas RandåkerH12 (147)2 620 m16:57
446231Christina PetterssonÖppen 5 (374)3 380 m16:57:50
200446217Tove Wedberg-KilnäsD14 (135)2 770 m16:58
2119795Linda RandåkerD40 (99)3 370 m16:59
3822078174Linnea Wedberg-KilnäsD18 (63)3 400 m17:05
2112343Jesper RandåkerH10 (120)1 940 m17:06
2135677Calle Randåker BokedalÖppen 7 (529)2 880 m17:06:19
452044Vera ArvidssonU2 (173)2 330 m17:19:34
212446206Klara Wedberg-KilnäsD14 (135)2 770 m17:22
2139872Jakob ArvidssonÖppen 5 (374)3 380 m17:24:01
1112139879Elsa ArvidssonD12 (177)2 210 m17:40:00
9080121William BjörnbeckerH12 Kort (18)1 900 m17:40:00
2031386Anna ArvidssonÖppen 7 (529)2 880 m

Skarpnäcks OL

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
3962077381Linus HalvorsenH18 (69)3 460 m16:01
4027730714Lukas ÖstmanH18 (69)3 460 m16:13
2104403Nikiforos PapasikasÖppen 8 (398)4 510 m16:18:17
3042089124Karolina Bergh PapasikasD16 (90)3 200 m16:47

Skattkärrs SOK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
36178Nils JanssonH85 (12)2 170 m17:03

Skillingaryds FK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7202810Lars-Åke ClaessonH75 (111)2 370 m17:11

Skåneslättens OL

15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
55910956Niclas TjernlundH21 Lång (120)4 870 m15:47
7720118Hans KulstadÖppen 5 (374)3 380 m15:51:33
1697080221Atle KulstadH12 (147)2 620 m15:55
8324901Karin JägrydD50 (96)2 860 m16:17
7060228Atle KulstadÖppen 5 (374)3 380 m16:44:48
8011939Sten SegerslättH60 (108)3 560 m16:47
18991Göran MattssonÖppen 8 (398)4 510 m16:54:42
921205Hugo MattssonH21 (72)4 600 m17:03
8638365Anders JägrydH50 (150)3 780 m17:12
981030Jakob SegerslättH21 (72)4 600 m17:15
591103Christina SegerslättD60 (60)2 790 m17:25
930629Stefan PålssonH55 (180)3 650 m17:26
9981030Adam SegerslättH21 (72)4 600 m17:27
598442019Erik Barr ZeilonH21 Lång (120)4 870 m17:35
9880918Pernilla OlssonD21 (60)3 500 m17:35

Snättringe SK

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
343934Nike VejedalU1 (169)1 820 m16:02:27
641420208Kerstin ChristieD12 (177)2 210 m16:06:00
2842147902Lilly ChristieD16 (90)3 200 m16:07
306553Mira VejedalD10 (102)1 940 m16:09
2123474Anneli ChristieÖppen 7 (529)2 880 m16:12:14
2107411James ChristieH50 (150)3 780 m16:44
968896Martin JohnssonH40 (144)4 290 m16:48
440715Hanna BrusD21 (60)3 500 m17:39

SOK Träff

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
229267Karin StattinÖppen 5 (374)3 380 m16:21:45
229238Torben GustavssonÖppen 7 (529)2 880 m16:21:54

SOK Viljan

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2087251Thomas BrenanderÖppen 7 (529)2 880 m16:32:40
343860Ann BrenanderÖppen 7 (529)2 880 m16:32:42
981222Pontus ErlandssonH21 (72)4 600 m17:33

Sol Tranås

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
671203Göran NordH50 (150)3 780 m17:30
711003Marie NordD45 (111)3 170 m17:42

Stenungsunds OK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
209022Catharina WinbergÖppen 5 (374)3 380 m15:51:09
2077208Mikael FjällborgÖppen 7 (529)2 880 m16:44:21
14081Anneli Brander NilssonD60 (60)2 790 m17:11
3682077202Willy FjällborgH16 (183)3 200 m17:54

Stokke IL

9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2031393Vigdis SigurdsdottirU1 (169)1 820 m15:29:43
2031394Sturla SigurdssonInskolning (139)1 280 m15:44:06
1222031390Magnus SigurdssonH12 (147)2 620 m16:03
2031395Sigurdur Freyr SigurdssonH40 Motion (51)3 350 m16:21:17
2031388Alexander G DybvikH10 (120)1 940 m16:36
1392031389Jens G DybvikH12 (147)2 620 m16:37
2031392Kenneth DybvikH40 Motion (51)3 350 m16:44:45
2031387Anikken G. DybvikD40 Motion (81)2 720 m17:28:22
2742031391Martin G. DybvikH14 (171)2 770 m17:46

Stora Tuna OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
54931302Anton ForsbergH21 Lång (120)4 870 m15:45
14831Mia DammvikÖppen 8 (398)4 510 m17:41:41
961604Matilda DammvikÖppen 8 (398)4 510 m17:44:40

Strängnäs-Malmby OL

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
8400077Daniel AlnebergÖppen 8 (398)4 510 m17:19:23

Stångenäs AIS

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
435995Gunnar ElveljungH45 (243)4 130 m16:52

Sundbybergs IK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1301070409Ludvig SundströmH12 (147)2 620 m16:19
1090808Hanna SundströmD10 (102)1 940 m16:45

Sundsvalls OK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
8014017Albin ÅlinH40 Motion (51)3 350 m15:39:00
30982Margareta NobornD70 (75)2 430 m16:31
36194Greta ÅlinInskolning (139)1 280 m17:04:32
2050779Anders AdetorpH45 (243)4 130 m17:06
682139Anna ÅlinD21 Kort (42)3 040 m17:15

Surahammars SOK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2579051118Arvid JonforsenH14 (171)2 770 m17:12
1976917Rickard JonforsenH50 (150)3 780 m17:18
1470563David JonforsenH12 Kort (18)1 900 m17:32:00
1131804Frida JonforsenD40 Motion (81)2 720 m17:36:10
2132232Torbjörn BergstrandH65 (156)3 010 m17:44

Svendborg OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
8629830Knud Erik ThomsenH75 (111)2 370 m16:11
9080455Per Storm HansenH60 (108)3 560 m16:39
439315Annette FæringD60 (60)2 790 m16:59

Säterbygdens OK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7640114Magnus BacklundH55 (180)3 650 m16:00
9910804Beatrice KöhlerD21 (60)3 500 m17:17
9910222Anton BacklundH21 (72)4 600 m17:19
940410Emma BacklundD21 (60)3 500 m17:41

Sävedalens AIK

44 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7007010Kerstin LindbladÖppen 5 (374)3 380 m15:46:10
226967Charlotte CarlstedtÖppen 7 (529)2 880 m15:46:15
9680115Mattias BååthÖppen 8 (398)4 510 m15:50:44
3101410170Filippa KindeD16 (90)3 200 m15:57
22850809Johan LevinH21 Lång (120)4 870 m16:03
9600219Magnus JosefssonH55 (180)3 650 m16:04
3998020315Nils GrimbeckH18 (69)3 460 m16:07
451952Ann GrimbeckÖppen 3 (279)2 840 m16:14:27
4038020828Rasmus Johansson FjordsideH18 (69)3 460 m16:15
14704Moa WallströmU2 (173)2 330 m16:15:05
7739545Björn LindbladH50 (150)3 780 m16:22
451951Peter GrimbeckÖppen 7 (529)2 880 m16:22:34
407882211Per NordholmH18 (69)3 460 m16:23
2349990826Emil LindbladH14 (171)2 770 m16:26
9060310Miranda WallströmÖppen 5 (374)3 380 m16:28:32
3268298500Anton KastrupH16 (183)3 200 m16:30
4129010111Carl JosefssonH18 (69)3 460 m16:33
450174Elton PetterssonU1 (169)1 820 m16:34:59
653358Anette BernhedD50 (96)2 860 m16:39
3719990624Julia LindbladD18 (63)3 400 m16:43
30188Lena LarssonD60 Motion (33)2 610 m16:44:39
670423Henrik NordholmH50 (150)3 780 m16:48
1458080422Herman PetterssonH12 (147)2 620 m16:49
1988051216Ella PetterssonD14 (135)2 770 m16:54
941234Filippa SpånérD21 (60)3 500 m17:01
8000916Agnes PetterssonD40 (99)3 370 m17:05
3449040525Axel GrimbeckH16 (183)3 200 m17:06
610307Thomas AttforsH55 (180)3 650 m17:12
931015Stina BergÖppen 8 (398)4 510 m17:14:13
676728Magnus Ö BernhedH50 (150)3 780 m17:16
1545545Jan LarssonH70 (150)2 960 m17:16
8100451Stefan MillegårdH65 (156)3 010 m17:18
14727Roland BrandshageH80 (45)2 310 m17:21
950602Klara PålssonD21 (60)3 500 m17:25
740325Martin PetterssonÖppen 8 (398)4 510 m17:26:24
118020909Maria MagnussonD21 Lång (33)4 040 m17:27
4349990326Emelie KarlssonD20 (60)3 500 m17:31
545400Ingemar CarlssonH65 (156)3 010 m17:32
28190893Amilia BjörklundD21 Lång (33)4 040 m17:33
6750915Emma AnderssonD21 Lång (33)4 040 m17:41
4437750778Elias LjungqvistH20 (15)3 580 m17:41
14699Mats KarlfeldtH45 (243)4 130 m17:44
366444049Simon BååthH16 (183)3 200 m17:50
721000Pär ClaessonH55 (180)3 650 m18:00

Söders-Tyresö

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2107384Magnus HagfjärdÖppen 5 (374)3 380 m17:47:03

Södertälje-Nykvarn OF

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
253938Maria KleijnD50 (96)2 860 m16:01
438129Leif BergmanH60 (108)3 560 m16:01
3922057272Sofia WigleD18 (63)3 400 m16:41
438199222Martin JanssonH21 Lång (120)4 870 m16:45
355816Margareta LundhD60 (60)2 790 m17:05
4252109106Amanda KleijnD20 (60)3 500 m17:13

Søllerød OK

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
435301Bettina Katy AndersenÖppen 7 (529)2 880 m15:33:35
888040Ann RasmussenÖppen 7 (529)2 880 m15:35:15
888949Bo RasmussenH40 (144)4 290 m16:08
9111254Henrik KleffelH65 (156)3 010 m16:16
1406287Morten NissenH40 (144)4 290 m16:46
8631620Mogens JørgensenH70 (150)2 960 m16:58
888947Anders JonssonH65 (156)3 010 m17:00

Tenhults SOK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
440121Arne JohanssonH75 (111)2 370 m17:15
526837Hans TrofastH65 (156)3 010 m17:42

Tibro OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
341073Annica HenryssonD50 Motion (69)2 610 m16:24:06
9030641Thomas HenryssonÖppen 5 (374)3 380 m16:30:27
3318430614Edvin HenryssonH16 (183)3 200 m16:40

Tjalve IF Norrköping

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1710506Johan DahmH45 (243)4 130 m18:00

Tjällmo-Godegårds OK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
13242475Oskar KarlqvistH12 (147)2 620 m16:23
41455Anna KarlqvistÖppen 7 (529)2 880 m16:27:05
3677619107Ludvig KarlqvistH16 (183)3 200 m17:52
424953Andreas KarlqvistH45 (243)4 130 m18:12

Tockarps IK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
258594Gert OlssonH65 (156)3 010 m16:20
228023Margareta SchölinD65 (72)2 570 m16:47
7480704Bill SchölinH70 (150)2 960 m17:10

Tolered-Utby Ol-klubb

38 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
444020Pernilla KindeÖppen 5 (374)3 380 m15:41:35
2752104136Ivar HenrikssonH14 (171)2 770 m15:50
1971093Björn HenrikssonH45 (243)4 130 m15:54
3202122100Arvid PeterssonH16 (183)3 200 m16:18
2059111Axel HansonH45 (243)4 130 m16:18
7011023Jan VulcanH70 (150)2 960 m16:18
452844Siri EhleskogU1 (169)1 820 m16:23:25
2132202Elise EhleskogD10 (102)1 940 m16:25
14784Karin GelotteD55 (84)2 860 m16:27
1011018Sven Erik MolanderH65 (156)3 010 m16:28
2382122085Erik PeterssonH14 (171)2 770 m16:34
2115433Ing-Britt GlänneskogÖppen 5 (374)3 380 m16:35:32
442263David GlänneskogÖppen 3 (279)2 840 m16:35:37
2122072Roland PeterssonH45 (243)4 130 m16:36
2104455Lea NiiniskorpiÖppen 5 (374)3 380 m16:40:12
2104141Ulrik OlssonÖppen 3 (279)2 840 m16:40:20
9900414Rakel HansonÖppen 7 (529)2 880 m16:40:32
2122063Stina PeterssonD10 (102)1 940 m16:43
1720727Sofia HansonÖppen 7 (529)2 880 m16:44:28
2104103Peter OlssonÖppen 8 (398)4 510 m16:44:59
2132217Cecilia ThelinÖppen 7 (529)2 880 m16:45:36
2122089Maria PeterssonD40 (99)3 370 m16:47
7672080Jonas RothénH45 (243)4 130 m16:48
2048733Ralph KindeÖppen 7 (529)2 880 m16:48:08
1462146Johan SärnbrattH21 (72)4 600 m16:49
14770Jan KüchlerH65 (156)3 010 m17:06
910623Mia GustafssonÖppen 7 (529)2 880 m17:17:40
2102800761Amanda CliffordsonD14 (135)2 770 m17:18
821121Sara MelinD21 Kort (42)3 040 m17:19
12427019Emma EkbergD21 Lång (33)4 040 m17:29
1410153Henrik RubensonH45 (243)4 130 m17:30
930630Kristian Narbro PorathH21 (72)4 600 m17:35
611228Maths CarlssonH55 (180)3 650 m17:36
14771Stefan JanslättH65 (156)3 010 m17:36
1410152Anna JonssonD12 Kort (24)1 900 m17:41
1470509Elsa JonssonU2 (173)2 330 m17:41:29
11386Bjarne GelotteH21 Kort (51)4 170 m17:42
8333399Rickard EhleskogH45 (243)4 130 m17:54

Torsås OK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
500723Magnus OlssonH45 (243)4 130 m16:00
4068020812Simon FogelströmH18 (69)3 460 m16:21
721229Catrine OlssonD45 (111)3 170 m16:46
3739020523Lisa OlssonD18 (63)3 400 m16:47

Trollhättans SOK

15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9580504Stefan JohanssonH60 (108)3 560 m16:03
348323Eva BäcklundÖppen 7 (529)2 880 m16:08:44
1522522Martin EnströmÖppen 7 (529)2 880 m16:15:51
9950509Erik Bäcklund EkvallÖppen 8 (398)4 510 m16:17:38
1770226Magnus VedinH40 (144)4 290 m16:20
959700Petra JohanssonÖppen 7 (529)2 880 m16:25:07
427845Torbjörn NyströmH60 (108)3 560 m16:55
508095714Christoffer JohanssonH21 Lång (120)4 870 m16:59
448911Oskar GustafssonH10 (120)1 940 m17:04
721121Sofia GustafssonD45 (111)3 170 m17:08
1027080516Olivia GustafssonD12 (177)2 210 m17:22:00
9080723Lukas EnglundÖppen 3 (279)2 840 m17:28:43
208450Bodil AhlströmÖppen 3 (279)2 840 m17:28:45
7000254Jonas GustafssonÖppen 8 (398)4 510 m17:47:17
226365Lennart EkvallH55 (180)3 650 m17:54

Tullinge SK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7750518Carolina AnderssonÖppen 5 (374)3 380 m15:30:37
2125955Ida AnderssonU2 (173)2 330 m15:55:28
2088935Viola AnderssonU1 (169)1 820 m15:55:56
2107186Rickard AnderssonÖppen 8 (398)4 510 m16:56:56

Täby OK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1720428Niclas RökenÖppen 8 (398)4 510 m16:28:38
1110720Emelie RökenÖppen 7 (529)2 880 m16:29:07
7710304Anna RökenÖppen 8 (398)4 510 m16:33:21
941080902Ida RökenD12 (177)2 210 m17:06:00
2051060116Alice RökenD14 (135)2 770 m17:08

Uddevalla OK

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7630510Ylva WestD50 Motion (69)2 610 m16:03:30
7581220Martin WestH60 (108)3 560 m16:09
356093Johnny KarlssonH70 (150)2 960 m16:22
30302Olof KarlssonH70 (150)2 960 m16:42
356097Eva KarlssonD60 (60)2 790 m17:15
1800410Jonatan LarssonÖppen 8 (398)4 510 m17:27:50

Ulricehamns OK

18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2798223456Isak SkoglundH14 (171)2 770 m15:54
3538112345Adam SkoglundH16 (183)3 200 m15:54
3138403026Joel HolmbergH16 (183)3 200 m16:04
2260770Elsa PerssonInskolning (139)1 280 m16:11:11
262662Birgit EkmanD70 (75)2 430 m16:13
8000816Magnus AnderssonH60 (108)3 560 m16:51
263624Mio KvarndalU1 (169)1 820 m16:52:53
500600Minna KvarndalD10 (102)1 940 m16:53
417596Per HolmbergH45 (243)4 130 m16:54
9091209Gustav KarlssonH10 (120)1 940 m17:02
153449756Jacob HolmbergH12 (147)2 620 m17:05
910405Jesper NilssonH21 (72)4 600 m17:07
1086229Johan PerssonH40 (144)4 290 m17:18
1649080104Anton KarlssonH12 (147)2 620 m17:27
9830502Johanna KarlssonD21 Kort (42)3 040 m17:33
7530413Björn PetterssonH65 (156)3 010 m17:34
9800117Karl-Anton KarlssonH35 (42)4 550 m17:39
8100300Marcus KvarndalH35 (42)4 550 m17:49

Ulriksbergs IK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
408974Karin RabeD65 (72)2 570 m16:01

Umeå OK

10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1671211Chatarina KarlssonD50 (96)2 860 m16:07
3901010605Louise RamebäckD18 (63)3 400 m17:21
452676Siri EdvardssonU2 (173)2 330 m17:21:08
2089244Dan EdvardssonH50 Motion (30)3 070 m17:22:01
1911505010Maja LundholmD14 (135)2 770 m17:30
1001013Andreas LundholmH40 (144)4 290 m17:30
2892089211Lea EdvardssonD16 (90)3 200 m17:47
452666Linda SandbladD40 (99)3 370 m17:49
440991Emma LundholmD40 (99)3 370 m17:51
3411440991Isak LundholmH16 (183)3 200 m18:00

Vimmerby OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
33675Karin HemmingsD40 Motion (81)2 720 m16:59:44
701031Robert HjelmH45 (243)4 130 m17:02

Vänersborgs SK

29 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
25128Peter WesterbergH45 (243)4 130 m15:48
1047027Max SylvanU2 (173)2 330 m15:53:15
1130825Moa SylvanInskolning (139)1 280 m15:54:18
1217080701Vilgot ÅhlundH12 (147)2 620 m16:01
629709121Linn EnbomD12 (177)2 210 m16:02:00
610310Jenny NymanD50 (96)2 860 m16:03
1749060323Maja NymanD14 (135)2 770 m16:06
9530312Gunilla HogedalD65 (72)2 570 m16:09
7100808Elvira ÅhlundD10 (102)1 940 m16:17
9090312Johannes AnderssonH10 (120)1 940 m16:18
9761202Katarina EnbomD40 (99)3 370 m16:19
7730913Sara AnderssonÖppen 3 (279)2 840 m16:20:33
1620418Peter CederbergH55 (180)3 650 m16:32
789070512Ida AnderssonD12 (177)2 210 m16:34:00
7740608Johan ÅhlundH45 (243)4 130 m16:38
1401080722Gabriel HogedalH12 (147)2 620 m16:39
7781110Kristina ÅhlundD40 (99)3 370 m16:43
851660626Ida SylvanD12 (177)2 210 m16:48:00
1225595Åsa SylvanÖppen 8 (398)4 510 m16:48:19
611026Annette Falck LarssonD55 (84)2 860 m16:53
1348409Mattias BillsonÖppen 8 (398)4 510 m16:53:21
9760229Robert EnbomH40 (144)4 290 m17:00
600328Nils-Olof LarssonH55 (180)3 650 m17:10
1009709122Andrea EnbomD12 (177)2 210 m17:18:00
2611061008Liam HogedalH14 (171)2 770 m17:20
800707Emelie SvalinD35 (39)3 550 m17:22
9500514Lars HogedalH65 (156)3 010 m17:22
730227Tommy AnderssonH45 (243)4 130 m17:26
3568039596David AlménH16 (183)3 200 m17:30

Värend GN OL

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
10312Erling EkelöfH75 (111)2 370 m16:25
10313Siv EkelöfD75 (33)2 240 m17:05
344223Rasmus SvenssonÖppen 8 (398)4 510 m17:56:24
452579Pär SvenssonÖppen 7 (529)2 880 m17:59:17
452527Rebecca SvenssonÖppen 8 (398)4 510 m18:00:06

Västerbergslagens OL

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1470567Lotta LarssonÖppen 7 (529)2 880 m15:38:14
1470527Patrik GustafssonÖppen 8 (398)4 510 m15:44:05
2260668Gunilla Maria BrusD60 Motion (33)2 610 m16:11:13
2135405Kalle WegerfeltH65 (156)3 010 m17:26

Västerås SOK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1825684Kristina HolmgrenÖppen 7 (529)2 880 m15:43:29
2060859Per HaepplingH75 (111)2 370 m16:23
7582152Kalle Åkerman SjöströmÖppen 7 (529)2 880 m16:32:28
443400Karin ÅkermanÖppen 7 (529)2 880 m16:32:29
3009031028Klara Åkerman SjöströmD16 (90)3 200 m16:39

Västvärmlands OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
449155Fredrik KarlssonÖppen 8 (398)4 510 m16:03:55
8047971Maria DåverhögD45 (111)3 170 m16:38
8011290Kristina Axelsson LöfvenholmD21 Kort (42)3 040 m17:09

Växjö AIS

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
25585Eva TollsternD55 (84)2 860 m16:21

Växjö OK

16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
16000Ann-Mari PerssonD70 (75)2 430 m15:59
15998Hagbert PerssonH75 (111)2 370 m15:59
7907255Joar AnderssonH10 (120)1 940 m16:04
2088549Linus LindénH10 (120)1 940 m16:06
8091269Annika EricssonD50 (96)2 860 m16:31
7912134Eva GustafssonD40 (99)3 370 m16:33
350747Ulla-Britt KarlssonD70 (75)2 430 m16:41
7850715Marie KarlssonÖppen 5 (374)3 380 m16:50:29
7902114Albin AnderssonÖppen 7 (529)2 880 m16:52:30
3398030714Hugo EricssonH16 (183)3 200 m16:56
22064Bo W LarssonH65 (156)3 010 m16:56
383848888Maja PorleD18 (63)3 400 m17:07
27161Sofia PorleD50 Motion (69)2 610 m17:13:31
777929Magnus PorleH55 (180)3 650 m17:20
9525487Kalle LindqvistH65 (156)3 010 m17:28
4448117839Isac EricssonH20 (15)3 580 m17:43

Ärla IF

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
318071992Henrik JonssonH21 Lång (120)4 870 m16:21
880119Mattias NilssonH21 (72)4 600 m16:57
98639901Lisa AnderssonD21 Lång (33)4 040 m17:23
48199000Julia DavidssonD21 Lång (33)4 040 m17:37

Ätrans IF

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
600802Christina SöderblomD55 (84)2 860 m16:01
202426Irene AnderssonD70 (75)2 430 m16:19
1964725Katarina AnderssonD50 Motion (69)2 610 m16:37:25
1995209Jenny AnderssonÖppen 7 (529)2 880 m16:53:14
10038Gunni EkbergD80 (6)2 240 m17:16

Örkelljunga FK

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
258531Bo SvenssonH75 (111)2 370 m16:19
8074008Lotta EkbergÖppen 8 (398)4 510 m16:31:49
3278040829Hugo CedervallH16 (183)3 200 m16:32
444055Gull SvenssonD75 (33)2 240 m17:01
8137555Daniel KämpeH40 Motion (51)3 350 m17:09:45
17163Anna LarssonD60 (60)2 790 m17:27
2699051030Elia KämpeH14 (171)2 770 m17:36