Startlista för GOF NattCup Etapp 5

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: GOF NattCup Etapp 5
Arrangörsorganisationer: Chalmers OL / Göteborgs OF
Datum: torsdag 13 december 2018

Mellan

45 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9920614Maria BjörklundStora Tuna OK18:21
9000914Lisa BörnstedtKungälvs OK18:21
7672080Jonas RothénTolered-Utby Ol-klubb18:21
9990402William SturessonLerums SOK18:21
427019Emma EkbergTolered-Utby Ol-klubb18:23
7550429Pierre KarlssonOK Alehof18:23
980925Agnes SpånérGöteborg-Majorna OK18:23
919498Kerstin WadmanGöteborg-Majorna OK18:23
654488Moa EnmarkGöteborg-Majorna OK18:25
9930406Linnea GustafssonUddevalla OK18:25
7906300Annie LennartssonSkåneslättens OL18:25
2104103Peter OlssonTolered-Utby Ol-klubb18:25
7766666Simon BörjesonRyda SK18:27
9641006Magnus KarlssonOK Landehof18:27
9904299Hanna MårtenssonGöteborg-Majorna OK18:27
8080202Christian StiernstedtKungälvs OK18:27
970702Rasmus ArfwedsonGöteborg-Majorna OK18:29
7404031Ulf BörjessonGöteborg-Majorna OK18:29
980812Klara DjerfLerums SOK18:29
7873417Mattias GrahnGöteborgs SK18:29
1030712Fritjof Aderstedt AlthoffKungälvs OK18:31
9020130Jakob GunnarssonLerums SOK18:31
36229Kristin SkaarRyda SK18:31
2110373Richard SottFrölunda OL18:31
2060847Anna BrodinSävedalens AIK18:33
9809051Sanna FastEksjö SOK18:33
1416207Johan LidénOK Landehof18:33
451911Johan WettergrenFK Herkules18:33
7880626Jonatan AnderssonFalkenbergs OK18:35
8080614Myrra CarlssonOK Orion18:35
14774Jan HindérTolered-Utby Ol-klubb18:35
727374Fredrik KarlssonGöteborg-Majorna OK18:35
721107Anders ArfwedsonFrölunda OL18:37
951601Aina EdgrenGöteborg-Majorna OK18:37
9710608Björn GrothKungälvs OK18:37
950602Klara PålssonSävedalens AIK18:37
7142856Magnus HedmanKungälvs OK18:39
226998Erik LauriFK Herkules18:39
9991220Sören SturessonLerums SOK18:39
667893Ola WallinderGöteborg-Majorna OK18:39
9730526Erik AderstedtKungälvs OK18:41
880513Anton HemlinIK Uven18:41
2119792Jimmy PetterssonIFK Göteborg Orientering18:41
611228Maths CarlssonTolered-Utby Ol-klubb18:42
1981614David AndréGöteborg-Majorna OK18:43