Startlista för Höstcupen 2

TävlingsinformationVisa startlista per klassSkriv ut

Tävlingens namn: Höstcupen 2
Arrangörsorganisation: Vännäs OK
Datum: torsdag 25 oktober 2018

IFK Umeå

11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Åsa GustafssonÖppen motion 1 (7)1 990 m18:45
Cornelia RobergeÖppen motion 1 (7)1 990 m18:45
Emil RobergeÖppen motion 1 (7)1 990 m18:45
Jean-Michel RobergeÖppen motion 1 (7)1 990 m18:45
Mathilde RobergeÖppen motion 1 (7)1 990 m18:45
Iris ÅgrenÖppen motion 1 (7)1 990 m18:45
Manfred ÅgrenÖppen motion 1 (7)1 990 m18:45
Janne JohanssonÖppen motion 8 (10)4 710 m18:45
Albin BjörnuddÖppen motion 9 (13)7 410 m18:45
Hans PerssonÖppen motion 9 (13)7 410 m18:45
Joel SjölanderÖppen motion 9 (13)7 410 m18:45

Kils OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Olof SkoglundÖppen motion 9 (13)7 410 m18:45
Andreas UllerÖppen motion 9 (13)7 410 m18:45

Leksands OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Linda LindkvistÖppen motion 8 (10)4 710 m18:45

Lillomarka OL

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Martin NilssonÖppen motion 9 (13)7 410 m18:45

OK Hammaren

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Emma BlixtÖppen motion 8 (10)4 710 m18:45

OK Nolaskogsarna

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Simon DahlbergÖppen motion 9 (13)7 410 m18:45
Hugo ErikssonÖppen motion 9 (13)7 410 m18:45

Skogis IF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Gustaf SparrevikÖppen motion 9 (13)7 410 m18:45

Stora Tuna OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Erik BlomgrenÖppen motion 9 (13)7 410 m18:45
Frida SandbergÖppen motion 9 (13)7 410 m18:45

Umeå OK

11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Håkan ErikssonÖppen motion 5 (7)3 500 m18:45
Andreas LundholmÖppen motion 5 (7)3 500 m18:45
Maja LundholmÖppen motion 5 (7)3 500 m18:45
Elin OlofssonÖppen motion 5 (7)3 500 m18:45
Mats SandewallÖppen motion 5 (7)3 500 m18:45
Clas FriesÖppen motion 8 (10)4 710 m18:45
Elisabeth FriesÖppen motion 8 (10)4 710 m18:45
Niklas TimbyÖppen motion 8 (10)4 710 m18:45
Otto TimbyÖppen motion 8 (10)4 710 m18:45
Henrik PerssonÖppen motion 9 (13)7 410 m18:45
Johan RydbergÖppen motion 9 (13)7 410 m18:45

Vännäs OK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Kristina FridmanÖppen motion 5 (7)3 500 m18:45
Erland Ruben Johannes JonssonÖppen motion 5 (7)3 500 m18:45
Ester LaudonÖppen motion 8 (10)4 710 m18:45
Hjalle LaudonÖppen motion 8 (10)4 710 m18:45

Västerås SK OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Jonna ForsÖppen motion 8 (10)4 710 m18:45