Startlista för Junior Camp, Stjärnnatten

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Junior Camp, Stjärnnatten
Arrangörsorganisation: OK Orion
Datum: fredag 8 mars 2019

D20

4 680 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8020326Elin NilssonAndrarums IF19:00
9020829Hanna RingRonneby OK19:00

H20

5 710 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2050851Arvid BlomsterRonneby OK19:10
8010821Simon GiselssonRonneby OK19:10
2095412Erik HanssonKarlskrona SOK19:10
8448722Fabian ValleriusGamleby OK19:10

D16

4 680 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8200408Vilma EngströmOK Orion19:00
9040605Emmy GranstedtIK Hakarpspojkarna19:00
9041121Martina NiklassonVäxjö OK19:00
2085368Alice PerssonOK Tyringe19:00
451078Emma RindstigSOK Viljan19:00
997036Vendela SturekSOK Viljan19:00
8040817Alma SvennerudKarlskrona SOK19:00
9619427Ellen TollOK Njudung19:00
8040601Tove ValleriusGamleby OK19:00
8040629Hanna ÖbergGamleby OK19:00

H16

5 710 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8051738Filip BrolingBredaryds SOK19:10
7932754William ElfstrandSOK Viljan19:10
9979904Olle ErlandssonSOK Viljan19:10
7030109Axel EvebornSOK Viljan19:10
7171104Gustav EvebornSOK Viljan19:10
8001712Lukas HagbergKalmar OK19:10
1906003Johan HanssonSOK Viljan19:10
8423070Oscar HultgrenOK Njudung19:10
8130416Filip HåkanssonOK Orion19:10
2057275Erik JohanssonFK Boken19:10
9030219Hugo LarssonKarlskrona SOK19:10
1041209Melker LarssonOK Orion19:10
2088526Theo LövdahlSOK Viljan19:10
7474111Anton TörnqvistKarlskrona SOK19:10
8030414Hugo UnossonKalmar OK19:10
8040312Linus VernströmRonneby OK19:10

D14

3 220 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2104231Linn BjörneldKalmar OK19:00
1060223Filippa BraunVäxjö OK19:00
1050506Hilda PeterssonVäxjö OK19:00
1453214Anja SvenssonGamleby OK19:00
9050409Hedda SvenssonOK Orion19:00
1050824Emma ZettervallKarlskrona SOK19:00
8050326Tuva ÖstangårdGamleby OK19:00

H14

3 220 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8050420Axel BrattOK Orion19:10
8151022Oliver HåkanssonOK Orion19:10
8170517Matti JohanssonOK Njudung19:10
7760520Wilhelm KarmetunOK Njudung19:10
9050517Olle PetersénOK Njudung19:10
9061103Emil RingRonneby OK19:10
8160406Carl ÖbergGamleby OK19:10

Öppen A

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9721231Mikael NilssonAndrarums IF19:02
2057274Dan JohanssonFK Boken19:10

Öppen B

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
910200Måns SandgrenOK Orion19:10