Startlista för Ungdomsserien deltävling 3

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Ungdomsserien deltävling 3
Arrangörsorganisation: Björkfors GOIF
Datum: onsdag 29 maj 2019

D14

3 060 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
4452112380Mindra LangerOK Roxen18:36
D149050800Sigrid LjunggrenLinköpings OK18:38
4472069593Malva ÖsterbergOK Eken18:40
4487148851Ida SelimOK Roxen18:42
4492093566Ellen LindforsBjörkfors GOIF18:44
4511061043Line NidebornOK Roxen18:48
4522093476Frida SamuelssonBjörkfors GOIF18:50
454449117Moa PihlströmOK Roxen18:54
4559061013Stina SöderqvistLinköpings OK18:56

H14

3 060 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
4572081965Lucas BerggrenLinköpings OK18:00
4588050528Rasmus VibergOK Roxen18:02
4591050520Arvid RothLinköpings OK18:04
4602119505Arvid SvenssonBjörkfors GOIF18:06
4612109304Olle MalmströmLinköpings OK18:08
H142065399Jacob PåledalOK Roxen18:10
463449702Ian JohanssonLinköpings OK18:12
464660827Adrian SandellOK Roxen18:14
4651070318Edvin ÅttingLinköpings OK18:16
4662119503Elis BönnerBjörkfors GOIF18:18
4679101419Otto NilssonLinköpings OK18:20
4687000044Ludvig EronnLinköpings OK18:22
4692119496Edvard BönnerBjörkfors GOIF18:24
4707150206Theo ÅrbrinkLinköpings OK18:26
4729130206Ludvig ErikssonLinköpings OK18:30

D12

2 670 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
D127070508Ebba SkullmanLinköpings OK18:01
338424985Jennifer NyströmOK Roxen18:03
3391706171Elin RydbergLinköpings OK18:05
3422089203Tora KolmodinOK Roxen18:07
3442093562Alva LindforsBjörkfors GOIF18:09
345445394Tilde EvebornOK Roxen18:11
3482085392Stina BerggrenLinköpings OK18:13
3512068922Elina OlssonSidensjö IK18:15
3521080318Stina JonssonOK Roxen18:17
3537080531Frida SöderqvistLinköpings OK18:19
3631303200Whilma LindbladOK Roxen18:23

H12

2 670 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
3707497497Vilgot LidvikLinköpings OK18:29:00
3717080514Linus FredsbergOK Roxen18:31:00
3737080807Love OtterströmLinköpings OK18:35:00
3742119499Felix GustafssonBjörkfors GOIF18:37:05
3751210107Linus SöderbergLinköpings OK18:39:00
H122132116Joel FrodinOK Roxen18:43:00
3782147896Alve AdolfssonLinköpings OK18:45:00
379445882Karl KullbergBjörkfors GOIF18:47:00
38033576Edwin OtterborgLinköpings OK18:49:00
3852078058Fredrik SelldinStjärnorps SK18:51:00
3892070737Alvin WänströmLinköpings OK18:53:00
3931070217Hugo RantzerLinköpings OK18:57:00

D10

2 300 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2221990902Linnéa PåledalOK Roxen18:07
2231090831Tilde SöderbergLinköpings OK18:09
2252131901Tyra FyrstenOK Eken18:13
226445886Cassandra GustafssonBjörkfors GOIF18:15
2282135676Signe TillmarOK Eken18:19
229701201Anna EnbergLinköpings OK18:21

H10

2 300 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
3042060710Hjalmar ÖbergBjörkfors GOIF18:29
305450365Hugo AldénOK Roxen18:31
306445206Olle SognellLinköpings OK18:33
308256869Teodor SparfStjärnorps SK18:37
H101428850Felix NidebornOK Roxen18:39
3141090614Arvid BomanLinköpings OK18:41
3192060733Vidar HultmanBjörkfors GOIF18:45
3207090728Lukas LarssonOK Roxen18:47
3271090620Ludvig RantzerLinköpings OK18:49
3322078079Oskar SelldinStjärnorps SK18:53
3342119685Edvin NobrantOK Roxen18:55

Inskolning

1 330 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2867120918Elvin SandellOK Roxen17:59:36
2982050759Filip BergOK Roxen18:01:03
2122050756Melker BergOK Roxen18:01:32
2972139706Eskil GunnarssonLinköpings OK18:01:54
2932076591Elvira ÖsterbergOK Eken18:07:44
2042147951Filip BobergOK Roxen18:08:09
152451100Otilia BönnerBjörkfors GOIF18:15:01
235451022Sigrid BönnerBjörkfors GOIF18:15:06
541430Ella SandhOK Roxen18:16:12
1602050754Tyra BönnerBjörkfors GOIF18:19:22
440451459Lova HultmanBjörkfors GOIF18:32:23
285445883Alma HultmanBjörkfors GOIF18:36:02
2682070720Ester TillmarOK Eken

U1

2 410 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
791280505Oliver VibergOK Roxen17:55:03
2691109200Adrian MidelfOK Roxen17:58:53
2732147935Cecilia WiklundLinköpings OK18:03:51
20141409Arvid BobergOK Roxen18:08:00
46898533Tuva SandhOK Roxen18:10:34
252721222Leon JohanssonLinköpings OK18:13:05
1392104021Simon OlssonSidensjö IK18:15:58
7000282Jakob EvebornOK Roxen18:16:18
27719743Felicia OtterborgLinköpings OK18:16:33
2702139001Arvid NobrantOK Roxen18:19:09
2531111024Simon SöderbergLinköpings OK18:37:06
2801110628Gustav BomanLinköpings OK18:43:46
2752093564Einar SelldinStjärnorps SK18:53:06
256256839Ture SparfStjärnorps SK

U2

2 620 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
592122091Adam DjerfstenLinköpings OK17:56:52
264445203Jakob RattfältLinköpings OK18:01:38
75409840Lovis ÖsterbergOK Eken18:07:16
2582070743Anna WiklundLinköpings OK18:10:59
2492070747Tuva SundbergLinköpings OK18:11:01
159451011Alva LythOK Roxen18:14:09
157451016Sigrid LythOK Roxen18:14:13
245344434Simon ÅttingLinköpings OK18:15:38
259445201Astrid GunnarssonLinköpings OK18:20:36
2612132107Clara KnuthammarLinköpings OK18:26:01
195445204Märta HageströmLinköpings OK18:26:04
193445209Leyla PeterssonLinköpings OK18:26:05
2002050758Alva HamiltonBjörkfors GOIF18:26:45
216445220Ida KjellmanLinköpings OK18:30:26

Öppen motion 3

2 850 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2070711Elin WiklundLinköpings OK18:05:15
36771Caroline LindOK Eken18:07:12
451454Kristin OlssonSidensjö IK18:16:24
7720621Jessica FredsbergOK Roxen18:29:03
451098Cecilia BomanLinköpings OK18:40:13

Öppen motion 5

3 660 m, 27 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
352447Mattias OlssonSidensjö IK18:01:23
439480Malte EvebornOK Roxen18:04:10
426296Mats WiklundLinköpings OK18:05:28
425180Jonas RothLinköpings OK18:11:56
9680622Lotta BorgLinköpings OK18:13:36
1660802Per JonssonOK Roxen18:16:03
2054905Magnus SahlmanLinköpings OK18:16:39
30371Linda AhlLinköpings OK18:16:48
955016Erik SahlmanLinköpings OK18:17:26
1975090Bertil EronnLinköpings OK18:17:38
9740121Patrik GustavssonLinköpings OK18:17:49
7720723Martin JarelandLinköpings OK18:18:37
431115Andreas TillmarOK Eken18:19:48
2070779Martin RantzerLinköpings OK18:22:46
700521Olof LjunggrenLinköpings OK18:23:27
7740826Johan LarssonOK Roxen18:24:54
9191315Erik HelanderOK Roxen18:26:37
9030409Elin KjellmanLinköpings OK18:28:03
700400Åke LjunggrenLinköpings OK18:30:47
451279Stina BergNAIS Orienteringsklubb18:33:03
424924Leif BerggrenNAIS Orienteringsklubb18:33:54
1421337Mattias FredsbergOK Roxen18:35:41
2125981Johan FrodinOK Roxen18:42:28
29094Mats AdolfssonLinköpings OK18:43:25
18717Anna OtterborgLinköpings OK18:47:29
9740304Christian EnbergLinköpings OK18:49:30
2119502Per ÖbergBjörkfors GOIF