Startlista för Motions-OL för daglediga

TävlingsinformationVisa startlista per klassSkriv ut

Tävlingens namn: Motions-OL för daglediga
Arrangörsorganisation: Kristinehamns OK
Datum: onsdag 21 oktober 2020

Almby IK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
510821Anders RobertssonLånga (29)3 700 m10:27:12

Hagaby GoIF Örebro

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
8319707Kenneth KarlbergLånga (29)3 700 m10:01:46
1510413Robert LarssonLånga (29)3 700 m10:05:11
13855Gerd Uppsäll-LarssonLånga (29)3 700 m10:05:36

KFUM Örebro OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
16116Eleonor GrönvallKorta (20)2 500 m10:06:02
1947081Weine FredrikssonLånga (29)3 700 m10:13:14

Kils OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
8010251Marit NilssonLånga (29)3 700 m10:10:31

Kristinehamns OK

25 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1890228Roger AnderssonKorta (20)2 500 m09:24:30
450294Roland ÖmanKorta (20)2 500 m09:32:09
262627Börje MüllerKorta (20)2 500 m09:32:58
28937Gunnel GillenäsKorta (20)2 500 m09:34:45
245183Lennart JohanssonKorta (20)2 500 m09:36:09
2075500Sune AnderssonKorta (20)2 500 m09:37:39
8001126Anne-Marie ErikssonKorta (20)2 500 m09:43:56
402631Anita LarssonLånga (29)3 700 m09:45:40
245128Leif LarssonLånga (29)3 700 m09:45:42
1541217Britt GunnarssonKorta (20)2 500 m09:47:02
402640Gunnar OlssonKorta (20)2 500 m09:49:37
1471202Lars AlexanderssonKorta (20)2 500 m09:49:39
355877Rolf SteinerLånga (29)3 700 m09:49:57
1430827Runo JohanssonLånga (29)3 700 m09:54:54
262635Kalle WickströmKorta (20)2 500 m09:57:44
1541223Stefan GunnarssonLånga (29)3 700 m09:59:07
7590331Elisabet FalemoLånga (29)3 700 m10:01:18
262884Nils GrannKorta (20)2 500 m10:06:04
2041743Siv AnderssonKorta (20)2 500 m10:09:17
402638Sofie Palmqvist LindKorta (20)2 500 m10:09:19
10654Lennart MikaelssonKorta (20)2 500 m10:11:42
449395Lasse HageröLånga (29)3 700 m10:26:01
1560129Sven-Erik BrodinLånga (29)3 700 m10:28:13
402650Sten AnderssonKorta (20)2 500 m10:31:47
1430704Birgitta JohanssonKorta (20)2 500 m

Kroppa IF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2100355Kjell-Åke RyenLånga (29)3 700 m09:40:30

OK Amne

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
15252Lars-Erik JernLånga (29)3 700 m09:51:16

OK Djerf

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1561208Ulf NordzellLånga (29)3 700 m09:47:21
1213712Christer NälemarkLånga (29)3 700 m09:50:36
8051765Tord KarlssonLånga (29)3 700 m10:06:26
426094Anders ElofssonLånga (29)3 700 m10:25:50

OK Tyr

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
260649Anders LevinLånga (29)3 700 m09:45:29
9560518Elisabeth ÖströmKorta (20)2 500 m09:56:49
9600221Ingrid KensbyLånga (29)3 700 m09:57:14
9541217Olov ÖströmLånga (29)3 700 m10:15:18
1440604Ove LundbergLånga (29)3 700 m10:20:34
208897Eva TrangiusKorta (20)2 500 m10:21:15
260736Leif SalinLånga (29)3 700 m10:33:16
9610324Bengt JohanssonLånga (29)3 700 m10:35:01

OK Älgen

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
8719048Hans PerssonLånga (29)3 700 m10:11:12
8405079Åke GustavssonLånga (29)3 700 m10:17:29

Skattkärrs SOK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
262868Bengt CarlssonLånga (29)3 700 m09:49:21