Startlista för O-Ringen Borås 2015

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: O-Ringen Borås 2015
Arrangörsorganisation: O-Ringen
Datum: söndag 19 juli 2015 - fredag 24 juli 2015

Etapp 1Etapp 2Elitsprint/MTB-O 1Etapp 3/MTB-O 2Etapp 4/MTB-O 3Etapp 5

D13

3 700 m, 148 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
4247Oda ScheeleNydalens SK08:31
4375Emma LingJönköpings OK08:33
4364Ebba LindellIF Thor08:35
4372Alvina AxelssonOK Nackhe08:37
4366Ina MartiniAsker SK08:40
4369Elsa LampinenSelånger SOK08:42
4359Elsa AlbinssonOK Tyr08:44
4350Olena DankovaKSO Kompas08:47
4360Johanna FranssonJönköpings OK08:49
4358Elin NetzOK Kolmården08:51
4355Tea MarkholmSkåneslättens OL08:53
4362Emma IvarssonOK Kullingshof08:58
4367Malin NorlanderOK Nackhe09:00
4377Nina PerssonHaninge SOK09:02
4374Iselin SørensenIF Sturla09:05
4354Naja HeinisOLV Baselland09:07
4346Sara MöllerOK Södertörn09:09
4347Hanna LundgrenLinköpings OK09:12
4353Thea FagerströmIFK Göteborg09:14
4357Emma ErikssonTjällmo-Godegårds OK09:16
4345Ingrid Bogen ArenthIF Sturla09:21
4349Petra  HoveidAsker SK09:23
4348Tilda GolsäterKorsnäs IF OK09:25
4361Anna Jaconsen-GaskiBardu IL09:27
4365Sanna HedbergOK Södertörn09:30
4371Katja LeicktTullinge SK09:32
4368Nicolina MobergOK Tyr09:34
4370Olivia AspIFK Göteborg09:37
4351Ella SöderberghIFK Göteborg09:39
4376Emma ErikssonAnnebergs GIF09:41
4397Ylva JohanssonOK Djerf09:46
4387Amelie JosefssonSkogslöparna09:49
4399Emma LiljeGävle OK09:52
4403Tilda HenningssonIK Trenne Ullared09:55
4386Emilia KarlssonLånghundra IF09:57
4394Ebba RosanderSOK Aneby10:00
4385Sofia EdvardssonJärfälla OK10:03
4383Märta LjungbergSjövalla FK10:06
4389Lovisa HambäckLånghundra IF10:09
4381Venla KankainenSotkamon Jymy10:15
4388Karin SannaU.S. SAN GIORGIO A.D.S.10:18
4380Tove RingiOK Kåre10:21
4393Evie ConwayWest Yorkshire Orienteers10:23
4392Sofie FranzénAlmby IK10:26
4382Linnéa SöderqvistOK Ravinen10:29
4384Annick MeisterOLG Dachsen10:32
4390Ida LarssonVästerås SOK10:35
4400Marie-Chantal BallnusJärfälla OK10:41
4395Amelie RajanIFK Lidingö SOK10:44
4401Tamara MiklusovaTJ Rapid Bratislava10:47
4379Johanna PetterssonGustavsbergs OK10:49
4398Annie BrownWest Yorkshire Orienteers10:52
4396Lilian PalmHJS-Vansbro OK10:55
4391Astrid HougaardAarhus 1900 orientering10:58
4287Sofia WigleSödertälje-Nykvarn OF11:00
4267Malin BierfeldtÄrla IF11:02
4252Sofia DjerfVästerbergslagens OL11:03
4282Elin JennerstrandOK Njudung11:05
4268Anne Sofie Thyssen HarfotHorsens OK11:07
4266Clara SamuelssonOK Vivill11:08
4244Linda JonssonOK Orion11:10
4281Matilda ÅkessonOK Landehof11:11
4286Rebecca HardenFK Boken11:13
4280Hanna KromnérSkogspojkarnas OK11:16
4284Karin Ingeborg WedmanVästerbergslagens OL11:18
4261Liv ÅkermanÄlvdalens IF OK11:19
4283Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL11:21
4251Johanna LaanojaOK Kobras11:23
4249Elin ErneOLG Cordoba11:24
4276Ida AnderssonAndrarums IF11:26
4259Rebecca ThyssenHorsens OK11:27
4260Linn MauritzsonTolered-Utby Ol-klubb11:29
4245Dupuy Rose-LouCorrèze CO11:32
4254Polina TsvetkovaNiNo- Oteam11:34
4288Tove FrænellSundsvalls OK11:35
4243Alexandra LinløkkenØstmarka OK11:37
4263Amanda KarmetunOK Njudung11:39
4271Klara JohanssonVästvärmlands OK11:40
4258Alva LarssonSundsvalls OK11:42
4275Sofia PalmFK Boken11:43
4289Ida EdvardssonEksjö SOK11:45
4277Ellen KillmeyVittjärvs IK11:47
4255Elin JohanssonGudhems IF11:50
4248Nike PruthIK Hakarpspojkarna11:51
4257Matilda AhlströmIstrums SK11:53
4272Ingrid Kristine HansenSarpsborg OL11:55
4256Nanna Lysemose PoulsenSilkeborg OK11:56
4269Inger Marie Stubban HygenØstmarka OK11:58
4250Fredrika UlfvensköldTolered-Utby Ol-klubb11:59
4264Elsa ForsgrenVästerbergslagens OL12:01
4246Hanna RingRonneby OK12:03
4253Elin NilssonAndrarums IF12:04
4285Ida HofstedtVallentuna-Össeby OL12:06
4262Klara AnderssonOK Orion12:07
4278Johanna SvenssonOK Löftan12:09
4274Linn KarlssonOK Vilse 8712:11
4273Hilda Holmqvist JohanssonIK Hakarpspojkarna12:12
4324Sigrid FröbergOK Roxen12:15
4322Lovisa MoqvistLerums SOK12:17
4343Anna AasaÖvertorneå IF12:18
4317Anna Austad SveenRaumar Orientering12:21
4340Josefin LindströmOK Hammaren12:22
4330Sara AnkarlingSträngnäs-Malmby OL12:23
4319Sofia LundkvistOK Vargen12:25
4293Marie WathneSandnes IL (Rogaland)12:26
4341Julia FunkeLeksands OK12:27
4310Venla-Linnea KarjalainenSuunta Jyväskylä12:29
4344Natalie WestlundTorsås OK12:30
4297Sara LagermanSträngnäs-Malmby OL12:32
4327Lisa FalkGöteborg-Majorna OK12:33
4320Ida SkantzeSundbybergs IK12:34
4316Ebba LindOK Skärmen12:36
4309Sofia IversAttunda OK12:37
4334Moa EngströmOK Renen12:40
4299Anna HechlTirol12:41
4336Agnes MalmgrenOckelbo OK12:42
4305Isabella JoonsLeksands OK12:44
4328Ellen SigvardsonBredaryds SOK12:45
4338Lovisa GustafssonKFUM Örebro OK12:47
4311Olivia AsketunOK Roxen12:48
4331Anna SvenssonTenhults SOK12:49
4307Hanna GabrielssonKungälvs OK12:51
4315Therese NilssonOK Österåker12:52
4291Lisa OlssonTorsås OK12:53
4329Nora HolmgårdKils OK12:55
4332Moa HjortOK Roxen12:56
4339Fanny BlomkvistSträngnäs-Malmby OL12:57
4335Elin HugossonLunds OK12:59
4337Lovisa NilssonAttunda OK13:00
4308Emie VannierCSLG Melun13:02
4318Clara JohanssonOK Skärmen13:03
4304Filippa BjörkhammerBjörkfors GOIF13:04
4313Hanna LundbergOK Renen13:06
4300Ying Yau ChuHKOC13:08
4321Kristine KravdalGjø-Vard OL13:10
4301Elvira KarnehedOK Roxen13:12
4326Marie AsplundKungälvs OK13:14
4312Maria SeninaNord West13:15
4292Tina YlipääBergnäsets AIK13:17
4290Tilda WigforssArboga OK13:18
4306Ingrid LamarkGanddal IL13:19
4295Vilde WoldSundbybergs IK13:21
4296Ellen EkingeOK Motala13:22
4303Jennifer DavidsonGöteborg-Majorna OK13:23
4302Maja SandvikAttunda OK13:25
4325Ebba KleinBjörkfors GOIF13:26
4298Cornelia IvarssonOK Hammaren13:27
4333Hana BernatikovaSokol Frydek-Mistek13:29