Startlista för O-Ringen Borås 2015

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: O-Ringen Borås 2015
Arrangörsorganisation: O-Ringen
Datum: söndag 19 juli 2015 - fredag 24 juli 2015

Etapp 1Etapp 2Elitsprint/MTB-O 1Etapp 3/MTB-O 2Etapp 4/MTB-O 3Etapp 5

D40 Motion

6 000 m, 112 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
10542Lena EliassonFK Friskus-Varberg08:32:35
10543Cecilia EricssonFK Friskus-Varberg08:34:58
10554Lotta EnbergHalmstad OK08:36:38
10569Mona LundinKatrineholms OK08:36:55
10562Maria SkoogIF Hagen08:41:31
10618Fredrika ErikssonRyda SK08:53:33
10608Ann PogemaaOK Skogsstjärnan08:57:57
10621Marita LindqvistSelånger SOK09:07:50
10592Åsa CarlssonOK Hällen09:15:27
10609Annica HedbergOK Södertörn09:15:31
10534Lena YlipääBergnäsets AIK09:16:00
10546Ann-Sofi OlovssonGamleby OK09:20:26
10610Therese GustafssonOK Virdarna09:21:25
10544Maria NilssonGamleby OK09:36:02
10611Ida ThunbergOK Vivill09:36:13
10566Sabina MårtenssonIK Trenne Ullared09:40:20
10588Marie AugustssonOK Bävern09:46:52
10531Linda NilssonAlvesta SOK09:46:54
10590Monika FredrikssonOK Dacke09:46:56
10582Malin KarlssonLånghundra IF09:47:33
10577Tina LindgrenLinköpings OK09:51:39
10615Barbara NeuenschwanderOLG Thun09:55:52
10601Lillemor ErikssonOK Nolaskogsarna09:58:49
10600Karin RundqvistOK Nackhe10:01:25
10649Karin HemmingsVimmerby OK10:03:29
10628Martina GabrielssonTrollhättans SOK10:05:05
10607Christine LundOK Skogshjortarna10:12:12
10583Liudmila RodinaMoscow-O-Club10:15:20
10568Susanne AhlstrandJärfälla OK10:17:53
10643Maria LindkvistTolered-Utby Ol-klubb10:19:04
10558Sara ErikssonHusums IF OK10:20:11
10599Ulrika SanderOK Milan10:21:31
10529Hanne GyllingAarhus 1900 orientering10:22:04
10533Linda AhlmAndrarums IF10:26:06
10570Jenny DruggeKorsnäs IF OK10:26:51
10598Ingela PetterssonOK Milan10:27:47
10541Linda StrömbäckFjärås AIK10:30:15
10629Åsa SandTullinge SK10:33:28
10651Anna-Märta JohanssonVästvärmlands OK10:36:18
10623Erika BolanderSnättringe SK10:36:35
10585Linda PeterssonNybro OK10:37:26
10557Liv Kristin Lian AasestadHedrum OL10:38:42
10632Emma LundholmUmeå OK10:47:47
10567Camilla ThorellJärfälla OK10:49:12
10614Claudia SchaererOLG Pfaeffikon10:52:08
10589Jessica KarmetunOK Bävern10:53:16
10650Lotta WedmanVästerbergslagens OL10:53:38
10617Yolanda Pérez Gonzálezorientabonito10:54:05
10622Eva StenbackSkarpnäcks OL10:54:17
10553Frida JonforsenHallstahammars OK10:55:32
10612Sofia EkströmOK Älgen10:56:40
10556Katrine Haga NesseHaugesund IL Orientering11:02:26
10571Pia NordinKorsnäs IF OK11:07:40
10597Sofia ErlandssonOK Milan11:09:23
10648Karin JonsellVallentuna-Össeby OL11:10:50
10606Kristine HjortOK Roxen11:12:32
10584Maria OlssonNjurunda OK11:13:08
10631Camilla WidmarkUmeå OK11:19:44
10595Pernilla KarlssonOK Landehof11:20:02
10563Malin AlbrektssonIFK Göteborg11:21:39
10625Karin BianchiTirol11:23:24
10586Kerstin LundqvistNybro OK11:23:42
10551Lene SandvikHalden SK11:37:43
10550Karolina NygrenGrycksbo IF OK11:37:45
10594Charlotte DrejmoOK Landehof11:42:21
10565Åsa CarlströmIK Hakarpspojkarna11:42:27
10539Maria HjorthDomnarvets GOIF11:43:06
10555Helena FalkHaninge SOK11:45:51
10591Katarina StockhedenOK Gränsen11:46:02
10564Mia AnderssonIFK Mora OK11:49:47
10620Reidun HansenSarpsborg OL11:50:21
10530Pia Bo KølbækAarhus 1900 orientering11:50:41
10624Jenny OlssonStigsökarna11:52:51
10574Erica BergLeksands OK11:53:30
10604Susanne AnderssonOK Renen11:53:37
10559Anna EdeboHärnösands OK11:54:05
10572Helena BybergKvarnsvedens GOIF OK11:54:26
10613Claudia MächlerOLG Galgenen11:55:58
10548Maren Kristine Raknes SogstadGjø-Vard OL11:58:11
10573Petra LorentssonLeksands OK11:59:05
10593Linda AlmgrenOK Kolmården12:03:34
10602Ingela AnderssonOK Orion12:03:59
10626Sofia HansonTolered-Utby Ol-klubb12:06:29
10579Jenny GustafssonLunds OK12:11:58
10532Malin HäggströmAndrarums IF12:15:47
10596Madelene HanssonOK Löftan12:17:04
6250Gunilla MöllerAlmby IK12:18:04
10580Anna ÅsLunds OK12:21:06
10560Anneli BäckströmHögåkers OK12:23:14
10575Anna FunkeLeksands OK12:34:16
10578Jeanette HenningssonLunds OK12:35:02
10605Elizabeth LöchtingOK Roslagen12:37:01
10537Anna PetterssonBoxholm-Mjölby OL12:39:18
10538Maria PetterssonBrattås CK12:42:09
10549Eli Ringstad LienGjø-Vard OL12:49:24
10630Katja HedbergTumba-Mälarhöjden OK12:49:54
10547Kaisa MårtenssonGarphyttans IF12:49:56
10603Jennie PetterssonOK Renen12:53:59
10587Elisabeth Lundgren OlssonOckelbo OK12:57:54
10536Sofia KleinBjörkfors GOIF12:59:22
10772Sara GörasLeksands OK13:06:31
10528Carolin Juneberg 13:12:35
10535Cecilia BjörkhammerBjörkfors GOIF13:14:11
10540Ulrika OdénFjärås AIK13:19:02
10619Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)13:42:02
6394Anneli LidmarSnättringe SK
10552Randi Brevig AuneHalden SK
10561Mei-Hui TuanI-Taiwan Orienteering Club
10576Cecilia PalmLerums SOK
10616Silke HochwieserOLT Transdanubien
10627Carina LiljenvallTolered-Utby Ol-klubb
10652Åshild HaaheimÖstersunds OK