Startlista för O-Ringen Borås 2015

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: O-Ringen Borås 2015
Arrangörsorganisation: O-Ringen
Datum: söndag 19 juli 2015 - fredag 24 juli 2015

Etapp 1Etapp 2Elitsprint/MTB-O 1Etapp 3/MTB-O 2Etapp 4/MTB-O 3Etapp 5

D14

3 090 m, 134 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
3991Sanna LönngrenBoxholm-Mjölby OL08:31
3977Elin DahlVisborgs OK08:33
3974Tove PetterssonOK Roxen08:35
3989Lara GianniniOLG Stäfa08:37
3984Thea AnderssonIFK Mora OK08:41
3992Nellie MånssonGöteborg-Majorna OK08:43
3986Marie KalouskováVSSK MFF Praha (MFP)08:45
3978Hanna WeyOLG Zürich08:47
4001Linnea SamuelssonNAIS Orienteringsklubb08:49
3967Moa KarlssonStorviks IF08:55
3972Jannica LindahlOK Trian08:57
3971Emma FrandsenOK Sorø08:59
3990Ebba AdebrantTumba-Mälarhöjden OK09:01
3975Sara Van OordtOLG Stäfa09:03
3968Tina LjungqvistLunds OK09:05
3995Clara SpikLeksands OK09:07
3985Hedda Persson VildirSkarpnäcks OL09:09
3979Sandra IsoniemiOK Trian09:11
3993Linnea SkalbergBredaryds SOK09:13
3981Toussaint PerrineCSLG Melun09:15
3980Hanna OlssonBrattås CK09:17
3983Tora Aasheim NymarkAskøy O-Lag09:19
3996Ledna OettliOLG Stäfa09:23
3998Elsa Aderstedt AlthoffKungälvs OK09:25
3966Hedvig SeverinssonBredaryds SOK09:27
3969Tove OrdqvistKils OK09:29
3994Mathilde Smedegaard MadsenOK Sorø09:31
3965Frida ArnessonSkarpnäcks OL09:33
3999Klara SäfstenMölndal Outdoor IF09:37
3973Cornelia LydinOK Kontinent09:39
3987Matilda HagstrandLerums SOK09:41
3976Klara WallinderGöteborg-Majorna OK09:43
4016Clara DahlHärlövs IF09:45
4013Elsa EricssonFK Friskus-Varberg09:49
4031Ida RoosIF Hagen09:50
4004Ylva SandénOK Södertörn09:52
4003Elin BjessmoBromma-Vällingby SOK09:54
4020Linnea BengtssonFalkenbergs OK09:56
4035Signe NilssonNyköpings OK09:57
4021Tove ErikssonRyda SK09:59
4012Evelina OlssonOK Nackhe10:01
4019Emelie RönnborgIK Uven10:02
4009Agnes BromanOK Roslagen10:06
4025Alma LeijonHärlövs IF10:08
4039Lovisa JohanssonOK Dacke10:11
4002Ellen StålbergOK Hällen10:13
4015Stina MöllerSkåneslättens OL10:14
4006Tilda ErixonIFK Göteborg10:16
4027Lotten SandénOK Södertörn10:18
4014Maja PorleVäxjö OK10:19
4023Kajsa EkdahlEmmaboda Verda OK10:21
4033Klara BolinTullinge SK10:25
4005Anna Øfsthus GravirAsker SK10:26
4007Maja StrandFK Åsen10:28
4038Matilda LarssonOK Hällen10:30
4022Tilde BacklundOK Södertörn10:31
4034Heini NivaLaitasaaren Veto10:33
4044Hedda Hoff HagenByåsen IL10:35
4040Maja TenghagenHärlövs IF10:36
4037Hanna CarlqvistFK Friskus-Varberg10:38
4028Lovisa LagerHalmstad OK10:40
4011Ida JussilaTampereen Pyrintö10:42
4008Alicia LundgrenVäxjö OK10:43
4036Katarina NorrbyOK Södertörn10:45
4018Kajsa LindqvistSelånger SOK10:47
4024Anna NordströmSigtuna OK10:48
4030Siana SennEspoon Suunta10:50
3997Matilda DrottenmyrVisborgs OK10:51
4026Lovisa WeidenSkåneslättens OL10:54
4042Tilda AnderssonTullinge SK10:55
4045Sara SundinWaxholms OK10:57
4032Matilda RundqvistOK Nackhe10:59
4067Alva SonessonFalköpings AIK OK11:01
4076Alva JonssonLånghundra IF11:03
4072Cecilia LindgrenOK Kåre11:05
4073Sarah PedleyWest Yorkshire Orienteers11:07
4058Tilda ÖstbergStora Tuna OK11:09
4080Petra ErikssonOK Gynge11:11
4049Sofia JanssonHjobygdens OK11:13
4055Amanda JanssonOK Djerf11:16
4078Malin KristianssonTrollhättans SOK11:18
4054Maria KølbækAarhus 1900 orientering11:20
4050Hanna SvanbergBergnäsets AIK11:22
4056Tilda JohanssonOK Pan-Kristianstad11:26
4075Karoline BjørnerødOK Moss11:28
4070Ida JohnssonOK Kåre11:31
4074Moa AlsiöFalköpings AIK OK11:33
4053Elin BergOK Ravinen11:35
4061Kajsa ToftnerOK Kompassen11:37
4062Alma VilhelmssonFalköpings AIK OK11:39
4060Emma NilssonAlvesta SOK11:41
4057Emelie VibergSkogslöparna11:43
4051Magdalena NilssonHögåkers OK11:46
4048Ellen WikstenGävle OK11:48
4079Sara MouazzenVästerås SOK11:50
4063Emilia EngelOK Ravinen11:54
4069Elin CarlssonIK Trenne Ullared11:56
4066Anik DoblerOLG Pfaeffikon12:01
4047Ellen BlennowFalköpings AIK OK12:03
4059Lovisa WigertzLånghundra IF12:05
4046Elin LindbladOK Djerf12:07
4064Hilda AxelssonFK Göingarna12:11
4068Maja HolmgrenVästerås SOK12:13
3936Sofie FröjdSundsvalls OK12:16
3954Amanda  Skyttersæter SaugerudKonnerud IL12:18
3939Alva RyttherVästerbergslagens OL12:20
3931Lisa HallménOK Tisaren12:22
3932Ebba LindmanIK Hakarpspojkarna12:24
3962Ingrid StakeVästvärmlands OK12:26
3934Anna JohnssonSkogspojkarnas OK12:31
3941Moa HjorthDomnarvets GOIF12:33
3959Hanna JohannessonRonneby OK12:37
3945Lorely KörvelOK Kobras12:39
3948Frida BjörkÖrkelljunga FK12:41
3943Klara HöglundEksjö SOK12:43
3935Angelina Monika JungOL Amriswil12:46
3963Mari Landro SvingheimKonnerud IL12:48
3964Julia RangertIK Hakarpspojkarna12:50
3949Julia GunnarssonMalungs OK Skogsmårdarna12:52
3951Alma Holmqvist JohanssonIK Hakarpspojkarna12:54
3930Jenny BaklidKonnerud IL12:56
3953Flurina MüllerOLG Galgenen12:58
3955Marie Lindløv JensenSarpsborg OL13:01
3950Wilma BerganderEksjö SOK13:03
3960Vendela LönkvistOK Vivill13:05
3961Lovisa TunessonSkogspojkarnas OK13:07
3944Maja ÅkessonIK Hakarpspojkarna13:11
3956Agnes JonssonDomnarvets GOIF13:13
3933Kajsa WardOK Vivill13:16
3958Carolin GradinAndrarums IF13:18
3942Tuva Aas StræteRingerike OL13:20
3940Alice PalmgrenSundsvalls OK13:22
3946Anna LithellOK Linné13:26
3938Vendela JonsellVallentuna-Össeby OL13:28