Startlista för O-Ringen Borås 2015

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: O-Ringen Borås 2015
Arrangörsorganisation: O-Ringen
Datum: söndag 19 juli 2015 - fredag 24 juli 2015

Etapp 1Etapp 2Elitsprint/MTB-O 1Etapp 3/MTB-O 2Etapp 4/MTB-O 3Etapp 5

D10

2 560 m, 164 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
5368Elsa HedinOK Linné08:31
5380Dupuy VioletteCorrèze CO08:32
5456Emma JussilaTampereen Pyrintö08:33
5464Martha WisløffAsker SK08:34
5437Linnea JunevikLeksands OK08:35
5461Annika WirzOLV Baselland08:36
5477Alice HallOK Bävern08:37
5505Jennifer StigssonTrollhättans SOK08:38
5522Lovisa BjörnbergVästerås SOK08:40
5410Vilma NilssonAttunda OK08:41
5480Annie LundOK Kolmården08:42
5472Emma LarssonOK Dacke08:43
5459Miranda WallströmSävedalens AIK08:44
5424Maja SörensenOK Kontinent08:46
5428Elin NeuenschwanderOLG Thun08:47
5499Emilia LundstedtSjövalla FK08:48
5436Tilde MansénSkarpnäcks OL08:49
5352Engla PruthIK Hakarpspojkarna08:50
5413Amanda BäckArboga OK08:51
5500Ellen WesterlundOK Nolaskogsarna08:52
5494Elsa KaipeOK Kåre08:53
5447Hilda LindénVäxjö OK08:54
5440Emma AlfredssonOK Tyr08:55
5458Sarah RoomanTrol Belgium08:57
5460Vera GerhardssonOK Bävern08:58
5359Swchalsko PradoOK09:00
5496Sofia HuggForsa OK09:01
5408Lina ÅsLunds OK09:02
5360Rebecka JavehedVallentuna-Össeby OL09:03
5361Ella JacobsonOK Tor09:04
5349Emelie ForslundKristinehamns OK09:05
5422Pauline HaglundIFK Hedemora OK09:06
5350Tova RangertIK Hakarpspojkarna09:07
5365Maja NymanVänersborgs SK09:08
5415Linn MånssonGöteborg-Majorna OK09:09
5449Tove OlssonOK Södertörn09:10
5347Sofia TunessonSkogspojkarnas OK09:11
5508Kajsa HallVästerås SOK09:12
5483Nora Cedeberg LöwgrenStora Tuna OK09:13
5527Felicia KrafftLänna IF09:15
5482Hanna AnängenNyköpings OK09:16
5473Ragnhild Øfsthus GravirAsker SK09:17
5502Anna KølbækAarhus 1900 orientering09:18
5416Fanny WalterssonOK Roxen09:19
5518Elsa MartanderTrollhättans SOK09:20
5432Anna TaksdalGanddal IL09:21
5516Lilly JohnssonOK Gynge09:22
5423Lovisa DavidsonGöteborg-Majorna OK09:23
5462Nova MatthewsTullinge SK09:25
5452Alice LindqvistSelånger SOK09:26
5532Ellen AnelandOK Ravinen09:27
5484Elvira BjörnbergVästerås SOK09:28
5426Tuva ÖstangårdGamleby OK09:29
5366Nanna SundelinOK Orion09:30
5370Alma AnderIstrums SK09:31
5501Nora Feil LindmarkSkellefteå OK09:32
5400Johanna BergKFUM Örebro OK09:33
5475Ella PetterssonSävedalens AIK09:34
5489Alva BjörkTrollhättans SOK09:36
5442Filippa BraunVäxjö OK09:37
5348Alva EliassonSundsvalls OK09:38
5491Eline KaergerOK Leipzig09:39
5384Maja JohanssonGudhems IF09:40
5511Linnéa WestlinValbo AIF09:43
5404Clara AdolfssonAnderstorps OK09:44
5381Matilda EkmanVallentuna-Össeby OL09:45
5469Milla KeyMelbourne Forest racers09:46
5468Linn De BoussardIFK Enskede09:47
5514Moa BirkebækStora Tuna OK09:48
5376Lovisa DjerfVästerbergslagens OL09:49
5367Roosa HeikkinenVehkalahden Veikot09:50
5528Wilma ReinholdssonOK Alehof09:51
5396Molly BergstrandBrattås CK09:53
5446Emma ZettervallOK Dacke09:54
5481Edith OlssonOK Kroppefjäll09:55
5503Emelina HolmqvistSjövalla FK09:56
5530Hilda PermanOK Kåre09:57
5382Michèle SommerOLG Suhr09:58
5419Signe ÖgrenKarlsbyhedens IK09:59
5403Sara LjungqvistLunds OK10:00
5362Minna PalmIK Hakarpspojkarna10:01
5495Signe WikstenGävle OK10:02
5394Sofie Karlsson HolmerIFK Mora OK10:03
5386Mari Ovidia RanestadHamar OK10:05
5478Irma WesthMullsjö SOK10:06
5395Pavla SimsovaVSSK MFF Praha (MFP)10:07
5438Moa BergqvistKorsnäs IF OK10:08
5497Vilma ThulinVästerås SOK10:09
5418Lisa WallanderBrattås CK10:10
5455Klara JunegardTullinge SK10:11
5346Lisa ErikssonOK Landehof10:13
5393Ellen LindforsBjörkfors GOIF10:14
5377Lovisa BorgSödertälje-Nykvarn OF10:15
5520Sveta GusevaSt.Petersburg10:16
5510Nova SahlénVästerås SOK10:17
5397Elsa SödervallIK Gandvik10:18
5439Alva GrönkvistJönköpings OK10:20
5476Hilda PeterssonVäxjö OK10:21
5373Lovisa DufvaSundsvalls OK10:22
5485Malin HållHJS-Vansbro OK10:23
5356Frida KarlssonIK Hakarpspojkarna10:24
5435Linnea HermanssonIFK Mora OK10:25
5467Frida LindénOK Bävern10:26
5406Olivia KarlssonKovlands IF10:27
5512Alexandra CrawshawWest Yorkshire Orienteers10:29
5519Alva KarlssonMariestads FK10:30
5390Elsa PalmbergOK Hammaren10:32
5379Cornelia HörnquistÖrnsköldsviks OK10:33
5454Minna SennHälge OK10:34
5504Hanna ÖstbergStora Tuna OK10:35
5521Tilde BergströmTäby OK10:36
5524Agnes IvarssonOK Skogshjortarna10:37
5402Elsa KyhlbergTenhults SOK10:39
5385Emma OlinIK Hakarpspojkarna10:40
5451Sara MartiniAsker SK10:41
5425Julia GustafssonKFUM Örebro OK10:42
5429Audrey HanssonFrölunda OL10:43
5369Ellen LoreforsIK Hakarpspojkarna10:44
5392Amanda NynäsOK Botnia10:45
5363Johanna PihlströmOK Landehof10:46
5358Lovisa GullqvistVästvärmlands OK10:47
5526Olivia EngelOK Ravinen10:48
5387Klara HartOK Linné10:49
5492Stina ThernOK Skogshjortarna10:50
5389Maja AxelssonLerums SOK10:51
5371Lovisa BylundFagersta OK10:53
5388Ida KörleOK Landehof10:54
5374Signe EskilssonIK Hakarpspojkarna10:55
5517Molly GeliusSnättringe SK10:56
5431Sofie HelanderOK Roxen10:57
5355Felicia GustafssonOK Njudung10:59
5427Tova LindbäckOK Renen11:00
5411Elsa MoqvistLerums SOK11:01
5444Tora KittilsenFreidig11:02
5531Paulina AlzénGustavsbergs OK11:03
5525Stella ÄlvegranVästerås SOK11:04
5487Frida HägglundOK Nolaskogsarna11:05
5488Lova KronmarFK Vittus11:06
5401Malva ArvidssonBrattås CK11:07
5453Saga PogemaaOK Skogsstjärnan11:08
5409Hillevi LarssonOK Enen11:10
5463Sandra LingJönköpings OK11:11
5465Ida HusbySkåneslättens OL11:12
5378Meja EnvallIK Hakarpspojkarna11:13
5407Marie KravdalGjø-Vard OL11:14
5430Ebba FlodmanOK Hammaren11:16
5445Ester EricssonFK Friskus-Varberg11:18
5471Una KittilsenFreidig11:19
5434Frida OdénFjärås AIK11:20
5470Emelie SvärdIF Thor11:21
5364Maja LundholmUmeå OK11:22
5414Felicia SandinOK Skärmen11:23
5417Nelly MårtenssonGarphyttans IF11:24
5399Mindra LangerOK Roxen11:25
5354Agnes BerlinOK Orion11:26
5412Tilde EvebornOK Roxen11:27
5507Tuva SelinFK Göingarna11:28
5441Filippa GuttkeNyköpings OK11:30
5486Alva Lidström LauriSnättringe SK11:31
5513Lova ErikssonTrollhättans SOK11:32
5506Elma Sagli GudimIndre Østfold OK11:33
5498Elsa EklundOK Rodhen11:34
5448Hedda WestlundJönköpings OK11:35
5351Vide HäggströmAndrarums IF11:36