Svenska Orienteringsförbundet

Tävlingskalender

21090 tävlingar hittades mellan 2011-01-01 och 2019-05-24.

<
Datum Tävling Arrangör Distrikt
G
Typ
F
D
T
AS
v 52lör 1/1BuggkursFalköpings AIK OKVästergötlands Orienteringsförbund
klubbL
Nyårs-OLTormestorps IFSkånes Orienteringsförbund
distL
Test-tävlingOK Vilse 87Blekinge Orienteringsförbund
klubbL
Sörklubbs - Alfta-Ösa OKAlfta-Ösa OKHälsinglands Orienteringsförbund
klubbL
sön 2/1
v 1mån 3/1
tis 4/1
ons 5/1
tor 6/1VinterträningstestetKöping-Kolsva OKVästmanlands Orienteringsförbund
närL
SkinkloppetSäffle OKVärmlands Orienteringsförbund
klubbM
Östra Blekinges Nattcup 3OK OrionBlekinge Orienteringsförbund
klubbLN
fre 7/1Ungdomsresa till Boda BorgFalköpings AIK OKVästergötlands Orienteringsförbund
klubbL
lör 8/1Deltävling i Skigo Cup, etapp 1IFK KirunaNorrbottens Orienteringsförbund
S
klubbM
sön 9/1Deltävling i Skigo Cup, etapp 2IFK KirunaNorrbottens Orienteringsförbund
S
klubbS
Attunda Vinterserie deltävling 1Attunda OKStockholms Orienteringsförbund
klubbL
Vinterrace 2011-1Vänersborgs SKVästergötlands Orienteringsförbund
närMResultat
Bordtennis KM Korsnäs IF OKDalarnas Orienteringsförbund
klubbL
v 2mån 10/1
tis 11/1Löpex Night Extreme, deltävling 4OK DenselnÖstergötlands Orienteringsförbund
närLNResultat
GTNC #3OK Klemmingen
Trosabygdens OK
Södermanlands Orienteringsförbund
klubbL
ons 12/1Mila Stockholm By NightSnättringe SKStockholms Orienteringsförbund
distLNResultat
Kylklampen, del 5Kristinehamns OKVärmlands Orienteringsförbund
närMNResultat
tor 13/1Vätterbygden By Night - deltävling 4IK Hakarpspojkarna
Jönköpings OK
Smålands Orienteringsförbund
närLN
Dala natt-cupDomnarvets GOIFDalarnas Orienteringsförbund
närMNResultat
Östra Blekinges Nattcup deltävling 4OK OrionBlekinge Orienteringsförbund
klubbLN
Skaraborg by nightIF HagenVästergötlands Orienteringsförbund
närLN
fre 14/1Nattugglan deltävling 6 BrosjönTullinge SKStockholms Orienteringsförbund
klubbLNResultat
lör 15/1Alpin-olKorsnäs IF OKDalarnas Orienteringsförbund
klubbL
sön 16/1OK Tyr Skid-OLOK TyrVärmlands Orienteringsförbund
närMResultat
Prova på Skidorientering Korsnäs IF OKDalarnas Orienteringsförbund
klubbL
Vinterrace 2011-2Herrestads AIFBohuslän-Dals Orienteringsförbund
närLResultat
v 3mån 17/1
tis 18/1CSAB Night Cup deltävling 4OK SilvaSkånes Orienteringsförbund
närLNResultat
ons 19/1Skid-KMTullinge SKStockholms Orienteringsförbund
klubbLResultat
Nattcup, Sundsvalls OKSundsvalls OKMedelpads Orienteringsförbund
närLN
Kylklampen deltävling 4Kils OKVärmlands Orienteringsförbund
närMNResultat
tor 20/1Vätterbygden By Night - deltävling 5IK HakarpspojkarnaSmålands Orienteringsförbund
närLN
Östra Blekinges Nattcup deltävling 5OK OrionBlekinge Orienteringsförbund
klubbLN
Göteborg Open Blue White NightIFK Göteborg OrienteringGöteborgs Orienteringsförbund
klubbLNResultat
fre 21/1
lör 22/1Göteborg Open sprintIFK Göteborg OrienteringGöteborgs Orienteringsförbund
klubbSResultat
sön 23/1Attunda Vinterserie #2Attunda OKStockholms Orienteringsförbund
klubbS
SkidorienteringLinköpings OKÖstergötlands Orienteringsförbund
klubbL
Vintercup, Pan-KristianstadOK Pan-KristianstadSkånes Orienteringsförbund
närL
Vintercupen 3Frölunda OLGöteborgs Orienteringsförbund
närLResultat
Göteborg Open jaktstartIFK Göteborg OrienteringGöteborgs Orienteringsförbund
klubbLResultat
Vinterrace 2011-3Uddevalla OKBohuslän-Dals Orienteringsförbund
närMResultat
v 4mån 24/1
tis 25/1Löpex Night Extreme, deltävling 5, LiU elitidrottOK DenselnÖstergötlands Orienteringsförbund
närLN
ons 26/1Kylklampen deltävling 6OK ÄlgenVärmlands Orienteringsförbund
närMNResultat
tor 27/1Dalaoffensivens Nattcup deltävling 2Leksands OKDalarnas Orienteringsförbund
närLN
Vätterbygden By Night - deltävling 6IK HakarpspojkarnaSmålands Orienteringsförbund
närLN
Östra Blekinges Nattcup deltävling 6OK OrionBlekinge Orienteringsförbund
klubbLN
fre 28/1
lör 29/1Öppet DM i Skid-OLerums SOKGöteborgs Orienteringsförbund
närL
sön 30/1Vintercupen etapp 3Sigtuna OKUpplands Orienteringsförbund
klubbL
Vinterrace 2011-4Stenungsunds OKBohuslän-Dals Orienteringsförbund
närL
v 5mån 31/1
tis 1/2CSAB Night Cup Deltävling 5IS KullenSkånes Orienteringsförbund
närLN
ons 2/2
tor 3/2Vätterbygden By Night - deltävling 7IK HakarpspojkarnaSmålands Orienteringsförbund
närLN
Östra Blekinges Nattcup deltävling 7OK OrionBlekinge Orienteringsförbund
klubbLN
Natt-7an Hestra IFVästergötlands Orienteringsförbund
närLN
fre 4/2Inne-O IK UvenIK UvenGöteborgs Orienteringsförbund
klubbS
lör 5/2Tibro Föreläsning Helena Jansson & Mats TroengIF Hagen
Tibro OK
Västergötlands Orienteringsförbund
närL
sön 6/2Attunda Vinterserie #3Attunda OKStockholms Orienteringsförbund
klubbL
Vintercup, Pan-KristianstadOK Pan-KristianstadSkånes Orienteringsförbund
närL
Vinterrace 2011-5Trollhättans SOKVästergötlands Orienteringsförbund
närLResultat
v 6mån 7/2
tis 8/2GTNC 4Trosabygdens OKSödermanlands Orienteringsförbund
klubbLNResultat
Löpex Night Extreme, deltävling 6OK Denseln
OK Hällen
Östergötlands Orienteringsförbund
Södermanlands Orienteringsförbund
närLN
Bingo-OL Roxnäs UddeKorsnäs IF OKDalarnas Orienteringsförbund
klubbS
ons 9/2Kylklampen deltävling 7OK TyrVärmlands Orienteringsförbund
närMN
tor 10/2Dalaoffensivens Nattcup deltävling 3Stora Tuna OKDalarnas Orienteringsförbund
närLNResultat
Vätterbygden By Night - deltävling 8IK Hakarpspojkarna
IK Vista
Smålands Orienteringsförbund
närLN
Östra Blekinges Nattcup deltävling 8OK OrionBlekinge Orienteringsförbund
klubbLN
Skaraborg by night 6Mariestads FKVästergötlands Orienteringsförbund
närLN
fre 11/2
lör 12/2Inofficiellt Skid-KMAttunda OKStockholms Orienteringsförbund
klubbL
sön 13/2Vintercup, Pan-KristianstadOK Pan-KristianstadSkånes Orienteringsförbund
närL
Vinterrace 2011Ljungskile FKBohuslän-Dals Orienteringsförbund
närLResultat
v 7mån 14/2
tis 15/2CSAB Night cup omg 6FK BokenSkånes Orienteringsförbund
närMNResultat
ons 16/2Kvällsskidorientering Korsnäs IF OKDalarnas Orienteringsförbund
klubbSN
tor 17/2Östra Blekinges Nattcup deltävling 9OK OrionBlekinge Orienteringsförbund
klubbLN
fre 18/2
lör 19/2
sön 20/2Vintercupen UddarpHärlövs IFSkånes Orienteringsförbund
närUN
v 8mån 21/2
tis 22/2Löpex Night Extreme, deltävling 7OK Denseln
OK Kolmården
Östergötlands Orienteringsförbund
närLN
ons 23/2
tor 24/2Kylklampen deltävling 8Sisu Forshaga SKVärmlands Orienteringsförbund
närMNResultat
Dalaoffensivens Natt cup nr 4Malungs OK SkogsmårdarnaDalarnas Orienteringsförbund
närLNResultat
Nattugglan Tullinge GymnasiumTullinge SKStockholms Orienteringsförbund
klubbLNResultat
Vätterbygden By Night - deltävling 9IK Hakarpspojkarna
Jönköpings OK
Smålands Orienteringsförbund
närLN
Östra Blekinges Nattcup deltävling 10OK OrionBlekinge Orienteringsförbund
klubbLN
Höglandet by Night Eksjö SOKSmålands Orienteringsförbund
närLNResultat
Skaraborg By Night INSTÄLLDOK SkogsstjärnanVästergötlands Orienteringsförbund
närLN
fre 25/2
lör 26/2
sön 27/2Vintercupen etapp 4Sigtuna OKUpplands Orienteringsförbund
klubbL
Öppet DM i Skid-OLerums SOKGöteborgs Orienteringsförbund
närL
v 9mån 28/2
tis 1/3CSAB Night Cup Deltävling 3 NY DATUMNxtgeneration OL
Örkelljunga FK
Skånes Orienteringsförbund
närLNResultat
ons 2/3Nattcup, Njurunda OKNjurunda OKMedelpads Orienteringsförbund
närLNResultat
tor 3/3Vätterbygden By Night - deltävling 10IK HakarpspojkarnaSmålands Orienteringsförbund
närLN
Östra Blekinges Nattcup deltävling 11OK OrionBlekinge Orienteringsförbund
klubbLN
Höglandet By NightNässjö OKSmålands Orienteringsförbund
närLNResultat
fre 4/3Pan-Våren NattOK Pan-KristianstadSkånes Orienteringsförbund
natLNResultat
lör 5/3Pan-Våren MedelOK Pan-KristianstadSkånes Orienteringsförbund
natMResultat
10 milaträningOK KolmårdenÖstergötlands Orienteringsförbund
klubbL
sön 6/3Pan-Våren LångOK Pan-KristianstadSkånes Orienteringsförbund
natLResultat
v 10mån 7/3
tis 8/3Löpex Night Extreme, deltävling 8, FinalOK DenselnÖstergötlands Orienteringsförbund
närLN
GTNC #5OK KlemmingenSödermanlands Orienteringsförbund
klubbLN
ons 9/3Mila Stockholm By NightHellas OrienteringStockholms Orienteringsförbund
distLNResultat
Multiäventyr Korsnäs IF OKDalarnas Orienteringsförbund
klubbL
Kylklampen deltävling 9Kils OKVärmlands Orienteringsförbund
närLNResultat
tor 10/3Dalaoffensivens Nattcup deltävling 5Kvarnsvedens GOIF OKDalarnas Orienteringsförbund
närLNResultat
VeterantävlingVästerås SOKVästmanlands Orienteringsförbund
närMResultat
Östra Blekinges Nattcup deltävling 12OK OrionBlekinge Orienteringsförbund
klubbLN
Höglandet by nightSOK AnebySmålands Orienteringsförbund
närLN
Natt-7:an deltävling 6OK OrintoVästergötlands Orienteringsförbund
närLNStarttider
Vätterbygden By Night - deltävling 11IF Hallby SOK
IK Hakarpspojkarna
Smålands Orienteringsförbund
närLN
fre 11/3KattegattnattHalmstad OKHallands Orienteringsförbund
natLNResultat
Viking Memorial - The NightmareVästerås SOKVästmanlands Orienteringsförbund
närMNResultat
lör 12/3HallandspremiärenLaholms IF OKHallands Orienteringsförbund
natLResultat
Viking Memorial - The HellVästerås SOKVästmanlands Orienteringsförbund
närLResultat
SkidorienteringVästvärmlands OKVärmlands Orienteringsförbund
S
klubbMResultat
Viking Memorial - The TimechaseVästerås SOKVästmanlands Orienteringsförbund
närM
sön 13/3HallandsstafettenOK LindénaHallands Orienteringsförbund
natSL
Viking Memorial - The HuntVästerås SOKVästmanlands Orienteringsförbund
närUResultat
v 11mån 14/3
tis 15/3
ons 16/3
tor 17/3Vätterbygden By Night - deltävling 12IK HakarpspojkarnaSmålands Orienteringsförbund
närLN
Östra Blekinges Nattcup deltävling 13OK OrionBlekinge Orienteringsförbund
klubbLN
Natt-KM (Alingsåskretsen)OK SkogshjortarnaVästergötlands Orienteringsförbund
klubbLN
fre 18/3Örebro OpenÖrebro Läns OrienteringsförbundÖrebro Läns Orienteringsförbund
klubbLK
lör 19/3Örebro OpenÖrebro Läns OrienteringsförbundÖrebro Läns Orienteringsförbund
klubbLK
Bromma-Vällingby SOKBromma-Vällingby SOKStockholms Orienteringsförbund
distM
OrustkavelnSvanesunds GIFBohuslän-Dals Orienteringsförbund
natSM
Vårracet-medelOK OrionBlekinge Orienteringsförbund
natMResultat
Hallands OF träningsdagFalkenbergs OKHallands Orienteringsförbund
klubbL
Upptaktsläger Pumpen Korsnäs IF OKDalarnas Orienteringsförbund
klubbL
KnockoutsprintOs HjälpkurvanSmålands Orienteringsförbund
distSResultat
FamiljelägerFalköpings AIK OKVästergötlands Orienteringsförbund
klubbL
sön 20/3Örebro OpenÖrebro Läns OrienteringsförbundÖrebro Läns Orienteringsförbund
klubbLK
Upptaktsläger Pumpen Korsnäs IF OKDalarnas Orienteringsförbund
klubbL
FamiljelägerFalköpings AIK OKVästergötlands Orienteringsförbund
klubbL
LaxträffenFalkenbergs OKHallands Orienteringsförbund
natLResultat
Vårracet-långOK OrionBlekinge Orienteringsförbund
natLResultat
v 12mån 21/3
tis 22/3TestloppetDeje SFVärmlands Orienteringsförbund
klubbL
ons 23/3Final KylklampenDeje SFVärmlands Orienteringsförbund
närLN
tor 24/3Natt 7:an Rydboholms SKRydboholms SKVästergötlands Orienteringsförbund
närLN
Östra Blekinges Nattcup deltävling 14OK OrionBlekinge Orienteringsförbund
klubbLN
Dalaoffensiven Natt-cup 6OK KåreDalarnas Orienteringsförbund
närLNResultat
Vätterbygden By Night - deltävling 13IK HakarpspojkarnaSmålands Orienteringsförbund
närLN
fre 25/3NyköpingsnattenNyköpings OKSödermanlands Orienteringsförbund
distLNResultat
VårtrissOK SkogsfalkenBlekinge Orienteringsförbund
natMNResultat
Int bussresa till Nyköping 25-27/3.Korsnäs IF OKDalarnas Orienteringsförbund
klubbL
lör 26/3Int bussresa till Nyköping 25-27/3.Korsnäs IF OKDalarnas Orienteringsförbund
klubbL
NyköpingsorienteringenNyköpings OKSödermanlands Orienteringsförbund
natLResultat
VårtrissOK SkogsfalkenBlekinge Orienteringsförbund
natMResultat
UpptaktsträffOK KlyftamoVästergötlands Orienteringsförbund
klubbM
Earth Hour Rogaine 2011Waxholms OKStockholms Orienteringsförbund
närLN
sön 27/3Int bussresa till Nyköping 25-27/3.Korsnäs IF OKDalarnas Orienteringsförbund
klubbL
UpptaktsträffOK KlyftamoVästergötlands Orienteringsförbund
klubbM
HSOK intresseanmälan till MåsensstafettHaninge SOKStockholms Orienteringsförbund
klubbL
Intresseanmälan Ungdom Måsenstafetten 27 marsTullinge SKStockholms Orienteringsförbund
klubbM
MåsenstafettenOK MåsenSödermanlands Orienteringsförbund
natSL
SjövallaslagetSjövalla FKGöteborgs Orienteringsförbund
natLResultat
TyringrundanOK TyringeSkånes Orienteringsförbund
natLResultat
VårtrissOK SkogsfalkenBlekinge Orienteringsförbund
natLResultat
v 13mån 28/3UpptaktsträffOK KlyftamoVästergötlands Orienteringsförbund
klubbM
tis 29/3Testbana 2011-03-29Jönköpings OKSmålands Orienteringsförbund
klubbMResultat
ons 30/3OLA-racetÖrebro Läns OrienteringsförbundÖrebro Läns Orienteringsförbund
klubbL
tor 31/3
fre 1/4Hjortnatta med Långa NattenOK SkogshjortarnaVästergötlands Orienteringsförbund
natLNResultat
NattinattaGotlands Bro OKGotlands Orienteringsförbund
distLNResultat
lör 2/4GöingestafettenFK GöingarnaSkånes Orienteringsförbund
natSM
GöteborgsdubbelnLerums SOK
Sävedalens AIK
Göteborgs Orienteringsförbund
natMResultat
Nybro OK Medel Nybro OKSmålands Orienteringsförbund
natMResultat
OK Tors ungdomstävlingOK TorSödermanlands Orienteringsförbund
natLResultat
VårträffenVisborgs OKGotlands Orienteringsförbund
distSResultat
IFK Stockaryd TestIFK StockarydSmålands Orienteringsförbund
klubbL
sön 3/4Frosta OKFrosta OKSkånes Orienteringsförbund
natLResultat
GöteborgsdubbelnLerums SOK
Sävedalens AIK
Göteborgs Orienteringsförbund
natLResultat
IFK Lidingö, medelIFK Lidingö SOKStockholms Orienteringsförbund
natMResultat
Nybro OK Lång VTSCNybro OKSmålands Orienteringsförbund
natLResultat
SuderträffenIF Hansa-HoburgGotlands Orienteringsförbund
distLResultat
TorfejdenOK TorSödermanlands Orienteringsförbund
natLResultat
Ulricehamns OK LångdistansUlricehamns OKVästergötlands Orienteringsförbund
natL
v 14mån 4/4Dala-Dubbeln xx, etapp 1Korsnäs IF OKDalarnas Orienteringsförbund
klubbL
tis 5/4Dala-Dubbeln xx, etapp 2Korsnäs IF OKDalarnas Orienteringsförbund
klubbL
Sprint KM 2011OK RavinenStockholms Orienteringsförbund
klubbSResultat
ons 6/4BauernattaJönköpings OKSmålands Orienteringsförbund
natMNResultat
KM Grand Slam NattNxtgeneration OL
Tockarps IK
Skånes Orienteringsförbund
närMN
tor 7/4KM NattOK SkogsfalkenBlekinge Orienteringsförbund
klubbLNResultat
VeterantävlingVandrarringenVästmanlands Orienteringsförbund
närMResultat
fre 8/4DM Natt HallandÄtrans IFHallands Orienteringsförbund
mästLNResultat
GrymnattaVäsby OKStockholms Orienteringsförbund
natLNResultat
SvartnattaVingåkers OKSödermanlands Orienteringsförbund
natLN
TibroTrippeln, nattTibro OKVästergötlands Orienteringsförbund
natLNResultat
lör 9/4TibroTrippeln, medelTibro OKVästergötlands Orienteringsförbund
natMResultat
FarstorpsdubbelnOK Kompassen
Örkelljunga FK
Skånes Orienteringsförbund
natMResultat
IFK Göteborgs VårtävlingIFK Göteborg OrienteringGöteborgs Orienteringsförbund
natMResultat
KlemmingekampenOK KlemmingenSödermanlands Orienteringsförbund
natLResultat
Kolmårdsdubbeln, MedeldistansOK KolmårdenÖstergötlands Orienteringsförbund
natMResultat
LännasprintenLänna IFUpplands Orienteringsförbund
natMResultat
Per & Kersti CupOK StigenSmålands Orienteringsförbund
natL
sön 10/4TibroTrippeln, långTibro OKVästergötlands Orienteringsförbund
natLResultat
FarstorpsdubbelnOK Kompassen
Örkelljunga FK
Skånes Orienteringsförbund
natMResultat
GMOK VårtävlingGöteborg-Majorna OKGöteborgs Orienteringsförbund
natLResultat
HSOK intresseanmälan till KolmårdskavlenHaninge SOKStockholms Orienteringsförbund
klubbL
HSOK intresseanmälan till RånässtafettenHaninge SOKStockholms Orienteringsförbund
klubbL
Intresseanmälan TSK Ungdom Rånässtafetten (fd Kolmårdskaveln)Tullinge SKStockholms Orienteringsförbund
klubbM
KolmårdskavlenOK KolmårdenÖstergötlands Orienteringsförbund
natSL
Per & Kersti Cup, stafettOK StigenSmålands Orienteringsförbund
natSL
RånässtafettenRånäs OKUpplands Orienteringsförbund
natSL
Växjö OKVäxjö OKSmålands Orienteringsförbund
natMResultat
Ätrans NärtävlingÄtrans IFHallands Orienteringsförbund
närLResultat
v 15mån 11/4KM Grand Slam SprintNxtgeneration OL
Örkelljunga FK
Skånes Orienteringsförbund
närSResultat
tis 12/4Intresseanmälan TSK Ungdom 10-milarepetTullinge SKStockholms Orienteringsförbund
klubbL
TiomilarepetOK Älvsjö-ÖrbyStockholms Orienteringsförbund
natSLK
Kretsmästerskap nattTjällmo-Godegårds OKÖstergötlands Orienteringsförbund
klubbLN
ons 13/4
tor 14/4VeterantävlingArboga OKVästmanlands Orienteringsförbund
närMResultat
Polaris ParkO 1Östersunds OKJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
närS
Poängjakt 1Trosabygdens OKSödermanlands Orienteringsförbund
klubbM
Öppet Varbergsmästerskap (VM) Natt och När-OLFK Friskus-VarbergHallands Orienteringsförbund
närMN
fre 15/4PreO Natt PAN-KristianstadOK Pan-KristianstadSkånes Orienteringsförbund
P
natLN
SM NattGotlands Bro OKGotlands Orienteringsförbund
mästLNResultat
lör 16/4BoforsloppetDegerfors OK
OK Djerf
Värmlands Orienteringsförbund
natMResultat
FOLSkubbetFrölunda OLGöteborgs Orienteringsförbund
natMResultat
IFK LinköpingIFK Linköpings OSÖstergötlands Orienteringsförbund
natMResultat
Kjula IFKjula IFSödermanlands Orienteringsförbund
natLResultat
PreO PAN-Kristianstad OK Pan-KristianstadSkånes Orienteringsförbund
P
natL
Publiktävling SSMEksjö SOKSmålands Orienteringsförbund
natLResultat
Skaraborgsmästerskap MedeldistansFalköpings AIK OKVästergötlands Orienteringsförbund
distMResultat
SM Sprint, kvalGotlands Bro OKGotlands Orienteringsförbund
mästSResultat
Sydsvenska MästerskapenEksjö SOKSmålands Orienteringsförbund
mästLResultat
VåryranFK BokenSkånes Orienteringsförbund
natMResultat
BDOF USM-lägerStångenäs AISBohuslän-Dals Orienteringsförbund
klubbL
JubileumssprintenSundsvalls OKMedelpads Orienteringsförbund
närSResultat
sön 17/4BDOF USM-lägerStångenäs AISBohuslän-Dals Orienteringsförbund
klubbL
AlbykampenSöders-TyresöStockholms Orienteringsförbund
natMResultat
Herkules SkogsdådFK HerkulesGöteborgs Orienteringsförbund
natLResultat
Hästveda OKHästveda OKSkånes Orienteringsförbund
natLResultat
LetälvsträffenDegerfors OK
OK Djerf
Värmlands Orienteringsförbund
natLResultat
PreO Härlövs IFHärlövs IFSkånes Orienteringsförbund
P
natL
Publiktävling Sprint-SMGotlands Bro OKGotlands Orienteringsförbund
distSResultat
Publiktävling SSM-stafettenEksjö SOKSmålands Orienteringsförbund
natMResultat
SM Sprint, finalGotlands Bro OKGotlands Orienteringsförbund
mästSResultat
Sydsvenska MästerskapetEksjö SOKSmålands Orienteringsförbund
natSL
Urban-Hjärne KampenOK MotalaÖstergötlands Orienteringsförbund
natLResultat
VårtävlingGudhems IFVästergötlands Orienteringsförbund
natLResultat
Ärla IFÄrla IFSödermanlands Orienteringsförbund
natMResultat
v 16mån 18/4
tis 19/4MOL BråtenOK DjerfVärmlands Orienteringsförbund
klubbMResultat
NOK träningOK DenselnÖstergötlands Orienteringsförbund
närL
Poängtävling 1OK MilanÖrebro Läns Orienteringsförbund
klubbM
Polaris ParkO 2Östersunds OKJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
närS
Nattens test - Paradiset-TornbergetTullinge SKStockholms Orienteringsförbund
klubbLNResultat
ons 20/4
tor 21/4Häxjakten FIVE O-1IK GandvikVästergötlands Orienteringsförbund
natLNResultat
Sydsvenska 7-Mannakavlen och 4-DambudkavlenKexholms SKSmålands Orienteringsförbund
natSLK
VÅR-OL på Söderåsen Rävetofta OKSkånes Orienteringsförbund
natLNResultat
StigtomtakavlenOK HällenSödermanlands Orienteringsförbund
natSLK
Motionsorientering HultsbergsskolanOK TyrVärmlands Orienteringsförbund
klubbLResultat
Motionsorientering Hultsbergsskolan NattOK TyrVärmlands Orienteringsförbund
klubbLNResultat
fre 22/4StigtomtakavlenOK HällenSödermanlands Orienteringsförbund
natSLK
HallstaträffenHallstahammars OKVästmanlands Orienteringsförbund
natMResultat
Intresseanmälan 7-mannaOK NjudungSmålands Orienteringsförbund
klubbL
Intresseanmälan TSK Ungdom StigtomtakavelnTullinge SKStockholms Orienteringsförbund
klubbL
Kilsnatta, Tour de VärmlandKils OKVärmlands Orienteringsförbund
natLNResultat
Kilssprinten, Tour de VärmlandKils OKVärmlands Orienteringsförbund
natSResultat
Kortfredan FIVE O-2IK GandvikVästergötlands Orienteringsförbund
natSResultat
Uppsala Möte NattRasbo IK
Upsala IF
Upplands Orienteringsförbund
natLNResultat
IK Dran Långfredag MedeldistansIK DranHallands Orienteringsförbund
natMResultat
lör 23/4Filipstadsetappen, Tour de VärmlandFilipstads OKVärmlands Orienteringsförbund
natMResultat
Gränsens DubbelMedelOK GränsenSmålands Orienteringsförbund
natLResultat
Kringelträffen, medelSödertälje-Nykvarn OFSödermanlands Orienteringsförbund
natMResultat
NackheträffenOK NackheHallands Orienteringsförbund
natLResultat
SilverjaktenOK Norden
Sala OK
Västmanlands Orienteringsförbund
natMResultat
Uppsala möte OK LinnéUpplands Orienteringsförbund
natMResultat
VÅR-OL på Söderåsen OK SilvaSkånes Orienteringsförbund
natLResultat
Öjetrampen FIVE O-3Främmestads IK
OK Kullingshof
Västergötlands Orienteringsförbund
natLResultat
sön 24/4Bohuslunken FIVE O-4Uddevalla OKBohuslän-Dals Orienteringsförbund
natMResultat
Elitserien, Silva Junior Cup och publiktävlingIK HakarpspojkarnaSmålands Orienteringsförbund
natLResultat
Helsingborgs SOKHelsingborgs SOKSkånes Orienteringsförbund
natMResultat
IK Ymers VårtävlingIK YmerVästergötlands Orienteringsförbund
natM
Kringelträffen, långSödertälje-Nykvarn OFSödermanlands Orienteringsförbund
natLResultat
Tyrpropagandan, Tour de VärmlandOK TyrVärmlands Orienteringsförbund
natLResultat
Uppsala Möte LångIF ThorUpplands Orienteringsförbund
natLResultat
ArosträffenVästerås SOKVästmanlands Orienteringsförbund
natMResultat
v 17mån 25/4Elitserien, Silva Junior Cup och publiktävlingIK HakarpspojkarnaSmålands Orienteringsförbund
natMResultat
SnötrampenFjärås AIK
OK Löftan
Hallands Orienteringsförbund
natLResultat
Vikingaträffen FIVE O-5Trollhättans SOKVästergötlands Orienteringsförbund
natMResultat
VättefejdenTockarps IKSkånes Orienteringsförbund
natLResultat
ArosträffenVästerås SOKVästmanlands Orienteringsförbund
natLResultat
tis 26/4Sprint Cup 1Gammelstads IFNorrbottens Orienteringsförbund
närSResultat
Poängtävling 2OK MilanÖrebro Läns Orienteringsförbund
klubbM
Allemansluffen - 1, BygdegårdenÖsterfärnebo IFGästriklands Orienteringsförbund
närL
ons 27/4KM NattHellas OrienteringStockholms Orienteringsförbund
klubbLResultat
KFUM:s FyrklövertävlingKFUM Örebro OKÖrebro Läns Orienteringsförbund
närLResultat
Extra 10-mila träningOK OrionBlekinge Orienteringsförbund
klubbLN
tor 28/4VeterantävlingHallstahammars OKVästmanlands Orienteringsförbund
närMResultat
Motionsorientering 3Visborgs OKGotlands Orienteringsförbund
närLResultat
Motionsorientering SkutbergetOK TyrVärmlands Orienteringsförbund
klubbLResultat
Poängjakt 2Trosabygdens OKSödermanlands Orienteringsförbund
klubbL
Vätterzonen Ungdomens 5-DagarsSkillingaryds FKSmålands Orienteringsförbund
närL
BDOF USM-träningStångenäs AISBohuslän-Dals Orienteringsförbund
klubbL
fre 29/410MILA Öppna motionsklasserSkarpnäcks OL
Tullinge SK
Stockholms Orienteringsförbund
natLKResultat
lör 30/410MILA Öppna motionsklasserSkarpnäcks OL
Tullinge SK
Stockholms Orienteringsförbund
natLKResultat
Gällstad - Medium / MedeldistansGällstadbygdens SOKVästergötlands Orienteringsförbund
natMResultat
HSOK intresseanmälan till 10milaHaninge SOKStockholms Orienteringsförbund
klubbL
RöenaträffenOK GyngeSkånes Orienteringsförbund
natLResultat
10MILASkarpnäcks OL
Tullinge SK
Stockholms Orienteringsförbund
natSLK
sön 1/510MILA Öppna motionsklasserSkarpnäcks OL
Tullinge SK
Stockholms Orienteringsförbund
natLKResultat
10MILASkarpnäcks OL
Tullinge SK
Stockholms Orienteringsförbund
natSLK
GränsfejdenMarkaryds FKSmålands Orienteringsförbund
natLResultat
VeteranträffenÖsterfärnebo IFGästriklands Orienteringsförbund
natLResultat
Omega Kort med 7-häradsmästIK OmegaVästergötlands Orienteringsförbund
natMResultat
Krets- och klubbmästerskap långMariestads FKVästergötlands Orienteringsförbund
närLResultat
När-OL Njurunda OKNjurunda OKMedelpads Orienteringsförbund
närLResultat
NärtävlingKalmar OKSmålands Orienteringsförbund
närLResultat
v 18mån 2/5
tis 3/5Allemansluffen - 2, TrekantenÖsterfärnebo IFGästriklands Orienteringsförbund
närL
SAKO-serien deltävling 1Trollhättans SOKVästergötlands Orienteringsförbund
närLResultat
Sprint Cup 2Gammelstads IFNorrbottens Orienteringsförbund
närSResultat
Dala veteran-olDomnarvets GOIFDalarnas Orienteringsförbund
närLResultat
Poängtävling 3OK MilanÖrebro Läns Orienteringsförbund
klubbM
Öppet Kretsmästerskap långdistansMullsjö SOKVästergötlands Orienteringsförbund
närLResultat
FUS Folkare Ungdomsserie AOKAvesta OKDalarnas Orienteringsförbund
närLResultat
Höglandsserien deltävling 1Eksjö SOKSmålands Orienteringsförbund
närLResultat
Kretsmästerskap DagOK KullingshofVästergötlands Orienteringsförbund
klubbM
VPT 1VandrarringenVästmanlands Orienteringsförbund
närSResultat
IFK Lidingö KM sprintIFK Lidingö SOKStockholms Orienteringsförbund
klubbSResultat
ons 4/5KM Grand SlamOK TorfinnSkånes Orienteringsförbund
närLStarttider
Tjustalliansens ungdomsserie 1Ankarsrums OK
Gamleby OK
Västerviks OK
Smålands Orienteringsförbund
klubbLResultat
tor 5/5DM Sprint StockholmJärfälla OKStockholms Orienteringsförbund
mästSResultat
Först i målEskilstuna OLSödermanlands Orienteringsförbund
närM
OK SkogsströvarnaOK SkogsströvarnaÖstergötlands Orienteringsförbund
natMResultat
Ungdomsserien Östra Kretsen deltävling 1 - KarlsborgSOK TräffVästergötlands Orienteringsförbund
närMResultat
Motionsorientering UlvsbyOK TyrVärmlands Orienteringsförbund
klubbLResultat
Pokaljakten 2011 Deltävling 2 SISUSisu Forshaga SKVärmlands Orienteringsförbund
klubbMResultat
Poängjakt 3Trosabygdens OKSödermanlands Orienteringsförbund
klubbL
Skärmjakt nr 1Storviks IFGästriklands Orienteringsförbund
klubbL
BDOF USM-träningStångenäs AISBohuslän-Dals Orienteringsförbund
klubbL
fre 6/5
lör 7/5KalmarträffenKalmar OKSmålands Orienteringsförbund
natLResultat
Nordic Open Junior Meeting med Silva Junior CupHaninge SOK
Hellas Orientering
OK Ravinen
Stockholms Orienteringsförbund
intLResultat
PreO DM Natt öppen UpplandLänna IFUpplands Orienteringsförbund
P
mästLN
Slogmossen-Medel, Dalaportens OLDalaportens OLDalarnas Orienteringsförbund
natMResultat
Tisarträffen medelOK TisarenÖrebro Läns Orienteringsförbund
natMResultat
Kinnaströms SKKinnaströms SKVästergötlands Orienteringsförbund
natMResultat
Roslagshelg, långOK RoslagenUpplands Orienteringsförbund
natLResultat
Vårserien, etapp 1IK SternGöteborgs Orienteringsförbund
närLResultat
SkärmenträffenOK SkärmenBohuslän-Dals Orienteringsförbund
natMResultat
Älgots cup, ungdomstävlingOK KontinentSkånes Orienteringsförbund
närSResultat
Älgots ungdomscupTockarps IKSkånes Orienteringsförbund
närMResultat
PreO TempO OK LinnéOK LinnéUpplands Orienteringsförbund
P
natM
sön 8/5Nordic Open Junior Meeting, PubliktävlingHaninge SOK
Hellas Orientering
OK Ravinen
Stockholms Orienteringsförbund
natMResultat
Nordic Open Junior Meeting, stafettHaninge SOK
Hellas Orientering
OK Ravinen
Stockholms Orienteringsförbund
intSL
Orintos vårtävlingOK OrintoVästergötlands Orienteringsförbund
natMResultat
PreO OK RodhenOK RodhenUpplands Orienteringsförbund
P
natL
Skaraborgsmästerskap LångOK SkogsstjärnanVästergötlands Orienteringsförbund
distLResultat
Slogmossen-Lång, Dalaportens OLDalaportens OLDalarnas Orienteringsförbund
natLResultat
Tisarträffen långOK TisarenÖrebro Läns Orienteringsförbund
natLResultat
Ändå NågotÅmåls OKBohuslän-Dals Orienteringsförbund
natMResultat
OK ÄlmeOK ÄlmeSmålands Orienteringsförbund
natLResultat
Jukolaträning 2011-05-08OK GripSödermanlands Orienteringsförbund
klubbM
OK Bäverns Medel VTSCOK BävernSmålands Orienteringsförbund
natMResultat
Roslagshelg, medelOK RoslagenUpplands Orienteringsförbund
natMResultat
Umeå OL-cup deltävling 1IFK UmeåVästerbottens Orienteringsförbund
närSResultat
v 19mån 9/5Ankarsrums OK, Motionsorientering 1Ankarsrums OKSmålands Orienteringsförbund
klubbL
tis 10/5 NAIS - Ungdomsserien+NOKNAIS OrienteringsklubbÖstergötlands Orienteringsförbund
närL
Allemansluffen - 3, Bastfallet - LjusbrunnÖsterfärnebo IFGästriklands Orienteringsförbund
närL
Kretstävling Grupp Söder 1Hellas OrienteringStockholms Orienteringsförbund
distLResultat
Poängtävling 4OK MilanÖrebro Läns Orienteringsförbund
klubbM
Sprint Cup 3Gammelstads IFNorrbottens Orienteringsförbund
närSResultat
SprintStafettenMalmö OKSkånes Orienteringsförbund
klubbL
Ungdomsserien Söder 2Söders-TyresöStockholms Orienteringsförbund
distLResultat
Motions-ol VästervikVästerviks OKSmålands Orienteringsförbund
klubbL
4-klubbs #1Stora Tuna OKDalarnas Orienteringsförbund
närLResultat
Ungdomsserien kretstävlingTäby OKStockholms Orienteringsförbund
distL
VPT 2Norbergs OKVästmanlands Orienteringsförbund
närSResultat
Skene SoIS närtävlingSkene Sim o ISVästergötlands Orienteringsförbund
närMResultat
Folkare ungdomsserie i LångshyttanLångshyttans AIK OKDalarnas Orienteringsförbund
närL
Provlöpning av parsprintbanorOK KåreDalarnas Orienteringsförbund
klubbS
SprintstafettOK KåreDalarnas Orienteringsförbund
klubbSS
U-5 dagars och Södra Vätterbygds mästerskapetBottnaryds IFSmålands Orienteringsförbund
närMResultat
Ungdomsserie Etapp 2Sol TranåsSmålands Orienteringsförbund
närSResultat
Ungdomsserien Söder 3 kretstävling 1OK SödertörnStockholms Orienteringsförbund
distLResultat
Herrmatchen 2011 Västra SkaraborgskretsenFrämmestads IKVästergötlands Orienteringsförbund
närMResultat
ons 11/5Herrmatchen 2011 Västra SkaraborgskretsenFrämmestads IKVästergötlands Orienteringsförbund
närMResultat
Stockholm City Cup 1OK Södertörn
Sundbybergs IK
Stockholms Orienteringsförbund
distSResultat
Tjustalliansens ungdomsserie 2Ankarsrums OK
Gamleby OK
Västerviks OK
Smålands Orienteringsförbund
klubbLResultat
Grand Prix, Etapp 1Växjö OKSmålands Orienteringsförbund
närLResultat
Göteborgs Sprint Cup - Etapp 1Göteborg-Majorna OKGöteborgs Orienteringsförbund
närSResultat
OK Milan:s FyrklövertävlingOK MilanÖrebro Läns Orienteringsförbund
närMResultat
Siljanskretsen deltävling 1Leksands OKDalarnas Orienteringsförbund
närL
OK Kåres parsprintOK KåreDalarnas Orienteringsförbund
klubbSS
tor 12/5Motionsorientering VälsvikenOK TyrVärmlands Orienteringsförbund
klubbLResultat
Poängjakt 4Trosabygdens OKSödermanlands Orienteringsförbund
klubbL
Klyftamocup 1OK KlyftamoVästergötlands Orienteringsförbund
klubbL
Star Wars IISundsvalls OKMedelpads Orienteringsförbund
klubbM
Ungdomsserien, grupp norr 2Bromma-Vällingby SOKStockholms Orienteringsförbund
distLResultat
fre 13/5
lör 14/5Närkedubbeln dag 1KFUM Örebro OKÖrebro Läns Orienteringsförbund
natMResultat
Valbos NationellaValbo AIFGästriklands Orienteringsförbund
natMResultat
VårsurretMyggans OSVästerbottens Orienteringsförbund
natM
Hallands nyheters ungdomsserie - Et 1FK Friskus-VarbergHallands Orienteringsförbund
närMResultat
BDOF USM-lägerStångenäs AISBohuslän-Dals Orienteringsförbund
klubbL
Vårserien, etapp 2Utby IKGöteborgs Orienteringsförbund
närLResultat
ÄlgotsCup GöingeKretsenTormestorps IFSkånes Orienteringsförbund
närLResultat
Ungdomserie etapp 3 S.HallandHylte OKHallands Orienteringsförbund
närL
sön 15/5BDOF USM-lägerStångenäs AISBohuslän-Dals Orienteringsförbund
klubbL
LundasprintenLunds OKSkånes Orienteringsförbund
natSResultat
Närkedubbeln dag 2Hagaby GoIF Örebro
KFUM Örebro OK
Örebro Läns Orienteringsförbund
natLResultat
Seskarö IF MedelSeskarö IFNorrbottens Orienteringsförbund
distMResultat
Seskarö IF SprintSeskarö IFNorrbottens Orienteringsförbund
distSResultat
SupersprintenHerrestads AIFBohuslän-Dals Orienteringsförbund
distSResultat
ÅdalsluffenLugnviks IF
OK Nipan
Ångermanlands Orienteringsförbund
natMResultat
ÅrsundarundanÅrsunda IFGästriklands Orienteringsförbund
natLResultat
OL-cup Medel1 Umeå OKUmeå OKVästerbottens Orienteringsförbund
närM
v 20mån 16/5Ankarsrums OK, Motionsorientering 2 Ankarsrums OKSmålands Orienteringsförbund
klubbLResultat
SprintträningVK UvarnaMedelpads Orienteringsförbund
klubbSResultat
tis 17/5Allemansluffen - 4, Vretaheden - StolpupplagetÖsterfärnebo IFGästriklands Orienteringsförbund
närL
Poängtävling 5OK MilanÖrebro Läns Orienteringsförbund
klubbM
4-klubbs #2Stora Tuna OKDalarnas Orienteringsförbund
närLResultat
Sprint-Cup i MarkOK MarkVästergötlands Orienteringsförbund
klubbS
VPT 3Hallstahammars OKVästmanlands Orienteringsförbund
närSResultat
UngdomskretstävlingMullsjö SOKVästergötlands Orienteringsförbund
klubbL
Falukretsens ungdomsserie 1Svärdsjö IFDalarnas Orienteringsförbund
klubbLStarttider
FolkareserienDalaportens OLDalarnas Orienteringsförbund
närMResultat
Spring challengeOK NolaskogsarnaÅngermanlands Orienteringsförbund
distSM
Höglandsserien ungdomSOK AnebySmålands Orienteringsförbund
närLResultat
VB-serien 17 maj 2011Smedjebackens OKDalarnas Orienteringsförbund
närLResultat
ons 18/5DM Sprint ÖstergötlandMotala AIF OLÖstergötlands Orienteringsförbund
mästSResultat
SalaortsmästerskapOK NordenVästmanlands Orienteringsförbund
närMResultat
Stockholm City Cup 2OK Södertörn
Sundbybergs IK
Stockholms Orienteringsförbund
distSResultat
Tjustalliansens Ungdomsserie 3 VOAnkarsrums OK
Gamleby OK
Västerviks OK
Smålands Orienteringsförbund
klubbLResultat
Motionsorientering 2 GöteborgIK SternGöteborgs Orienteringsförbund
närMResultat
Göteborgs Sprint Cup - Etapp 2Göteborg-Majorna OKGöteborgs Orienteringsförbund
närSResultat
U-serie 3 västraOK SkogsfalkenBlekinge Orienteringsförbund
närMResultat
U-serien Ronneby OKRonneby OKBlekinge Orienteringsförbund
närLResultat
OL-cup Sprint2Umeå OKVästerbottens Orienteringsförbund
närS
DM Sprint Bohuslän-DalEds SKBohuslän-Dals Orienteringsförbund
mästSResultat
tor 19/5DM Sprint UpplandRånäs OKUpplands Orienteringsförbund
mästSResultat
VeterantävlingNorbergs OKVästmanlands Orienteringsförbund
närMResultat
KM-lång Dacke-Vittus-OrionOK OrionBlekinge Orienteringsförbund
klubbL
Motionsorientering KronoparkenOK TyrVärmlands Orienteringsförbund
klubbLResultat
Klyftamocup 2OK KlyftamoVästergötlands Orienteringsförbund
klubbL
Nissadalszonens ungdomscup 2011Bredaryds SOKSmålands Orienteringsförbund
närLResultat
Poängjakt 5Trosabygdens OKSödermanlands Orienteringsförbund
klubbL
Älgots CupOK SilvaSkånes Orienteringsförbund
närLResultat
KM MedelAttunda OKStockholms Orienteringsförbund
klubbMResultat
VM Sprint, Hallands Nyheters U-serie Etapp 2OK NackheHallands Orienteringsförbund
närSResultat
fre 20/5JVM och EYOC-testSvenska Orienteringsförbundet
natSResultat
Tour de Medelpad, tdM Etapp 1Sundsvalls OK
Timrå SOK
Medelpads Orienteringsförbund
natMResultat
lör 21/5Tour de Medelpad, etapp 2 TimråluffenSundsvalls OK
Timrå SOK
Medelpads Orienteringsförbund
natLResultat
DM Sprint ÖrebroFellingsbro GOIFÖrebro Läns Orienteringsförbund
mästSResultat
FK BokenFK BokenSkånes Orienteringsförbund
natSS
JVM och EYOC-testSvenska Orienteringsförbundet
natMResultat
KM Medeldistans JOKJärfälla OKStockholms Orienteringsförbund
klubbM
Lång-KMTullinge SKStockholms Orienteringsförbund
klubbLResultat
LämmeltågetNässjö OKSmålands Orienteringsförbund
distSS
Säterträffen, etapp 1Säterbygdens OKDalarnas Orienteringsförbund
natMResultat
Säterträffen, etapp 2Säterbygdens OKDalarnas Orienteringsförbund
natMResultat
UngdomstrolletIF Hansa-HoburgGotlands Orienteringsförbund
distLResultat
KM MedelBromma-Vällingby SOKStockholms Orienteringsförbund
klubbM
Älgots Cup - Örkelljunga FKÖrkelljunga FKSkånes Orienteringsförbund
närLResultat
Bahco Cup ungdomLidköpings VSKVästergötlands Orienteringsförbund
natM
Klubbudkavlen 2011Lessebo OKSmålands Orienteringsförbund
klubbL
sön 22/5Tour de Medelpad, tdM Etapp 3Sundsvalls OK
Timrå SOK
Medelpads Orienteringsförbund
natMResultat
Attunda Lång-KMAttunda OKStockholms Orienteringsförbund
klubbL
Bergnäsets AIKBergnäsets AIKNorrbottens Orienteringsförbund
distMResultat
Bergnäsets AIKBergnäsets AIKNorrbottens Orienteringsförbund
distSResultat
HSOK Dag-KM 2011Haninge SOKStockholms Orienteringsförbund
klubbL
JVM och EYOC-testSvenska Orienteringsförbundet
natLResultat
KM Långdistans JOKJärfälla OKStockholms Orienteringsförbund
klubbL
Ronneby OK medeldistansRonneby OKBlekinge Orienteringsförbund
natMResultat
VikingträffenIK Vikings OKVärmlands Orienteringsförbund
natMResultat
Nässjö OKNässjö OKSmålands Orienteringsförbund
distMResultat
ÄlgbirgersOK HedströmmenVästmanlands Orienteringsförbund
närMResultat
Bahco Stafett ungdomLidköpings VSKVästergötlands Orienteringsförbund
natSL
KM LångBromma-Vällingby SOKStockholms Orienteringsförbund
klubbL
KM och Älgots Cup SÖ KretsenAndrarums IFSkånes Orienteringsförbund
närLResultat
Lång KM Sundbybergs IKOK Österåker
Sundbybergs IK
Stockholms Orienteringsförbund
klubbL
v 21mån 23/5Motionsorientering 3Ankarsrums OKSmålands Orienteringsförbund
klubbLResultat
tis 24/5Allemansluffen - 5, Ulvkisbo sjönÖsterfärnebo IFGästriklands Orienteringsförbund
närL
Höglandsserien deltävling 5OK 64 TorpaÖstergötlands Orienteringsförbund
närLResultat
Motions-OLRonneby OKBlekinge Orienteringsförbund
närLResultat
RAViNEN - Val av ny klubbdräktOK RavinenStockholms Orienteringsförbund
klubbL
Dala Veteran OLGrangärde OKDalarnas Orienteringsförbund
klubbLResultat
4-klubbs #3Stora Tuna OKDalarnas Orienteringsförbund
närLResultat
Klyftamocup 3OK KlyftamoVästergötlands Orienteringsförbund
klubbL
4-klubbsmatchTrosabygdens OKSödermanlands Orienteringsförbund
klubbLResultat
KretsungdomstävlingTidaholm SOK SisuVästergötlands Orienteringsförbund
närL
FUS Folkare undomsserie i SäterSäterbygdens OKDalarnas Orienteringsförbund
närMResultat
Ungdomserien kretstävlingSnättringe SKStockholms Orienteringsförbund
distLResultat
Ungdomsserien nr 2, grupp 2 NorrJärfälla OKStockholms Orienteringsförbund
distLResultat
VPT 4Surahammars SOKVästmanlands Orienteringsförbund
närSResultat
Eskilstuna Park CupÄrla IFSödermanlands Orienteringsförbund
närSResultat
ons 25/5DM Sprint GästriklandHofors OKGästriklands Orienteringsförbund
mästSResultat
Stockholm City Cup 3OK Södertörn
Sundbybergs IK
Stockholms Orienteringsförbund
distSResultat
U-serien 3 östraOK OrionBlekinge Orienteringsförbund
närM
Naturpasset-MotionsorienteringGöteborgs SKGöteborgs Orienteringsförbund
närMResultat
Göteborgs Sprint Cup - Etapp 3Göteborg-Majorna OKGöteborgs Orienteringsförbund
närSResultat
Nxtgeneration MedelOK ÄlmeSmålands Orienteringsförbund
närMResultat
O-ligan OK SkärmenBohuslän-Dals Orienteringsförbund
närL
Park Tour Värmland, deltävling 2OK JösseVärmlands Orienteringsförbund
närSResultat
Uppsala MTBO KvällstävlingIF ThorUpplands Orienteringsförbund
M
närMResultat
tor 26/5DM Sprint MedelpadVK UvarnaMedelpads Orienteringsförbund
mästSResultat
Jukolatest nr 1Tullinge SKStockholms Orienteringsförbund
klubbLResultat
Krets Deltävling 2 och GGL, Stegelviken StorforsOK DjerfVärmlands Orienteringsförbund
klubbLResultat
Ungdomsserien söder 2Skarpnäcks OLStockholms Orienteringsförbund
distLResultat
Motionsorientering 7Visborgs OKGotlands Orienteringsförbund
klubbLResultat
Motionsorientering KileneOK TyrVärmlands Orienteringsförbund
klubbLResultat
KMVästvärmlands OKVärmlands Orienteringsförbund
klubbLResultat
KM-DagOK TrananVästergötlands Orienteringsförbund
klubbL
NärtävlingIK Trenne UllaredHallands Orienteringsförbund
närM
OK Tisaren FyrklöverOK TisarenÖrebro Läns Orienteringsförbund
närMResultat
Poängjakt 6Trosabygdens OKSödermanlands Orienteringsförbund
klubbS
Ungdomsserie kretstävling - Norr 1Rotebro IS OKStockholms Orienteringsförbund
distLResultat
Älgots cup samt 14-20 träningstävlingHässleholms OKSkånes Orienteringsförbund
närLResultat
Falu-Kretsungdomsserien 2Bjursås OKDalarnas Orienteringsförbund
närLResultat
Siljansserien del 2 och IFK Mora KMÄlvdalens IF OKDalarnas Orienteringsförbund
närMResultat
Ungdomsserien Söder 1 kretstävling 2 Mälarhöjdens IKStockholms Orienteringsförbund
distLResultat
fre 27/5Intresseanmälan TSK Ungdom StOF sommarlägerTullinge SKStockholms Orienteringsförbund
klubbM
StOF:s sommarläger, medeldistansOK SödertörnStockholms Orienteringsförbund
distLResultat
lör 28/5Intresseanmälan TSK Ungdom StOF sommarlägerTullinge SKStockholms Orienteringsförbund
klubbM
5-mannaHagaby GoIF ÖrebroÖrebro Läns Orienteringsförbund
distSM
BussbyloppetHägglunds IoFKÅngermanlands Orienteringsförbund
natMResultat
DM Sprint HallandOK LöftanHallands Orienteringsförbund
mästSResultat
DM Sprint Småland, VTSCOK StigenSmålands Orienteringsförbund
mästSResultat
OK Måsens ungdomstävlingOK MåsenSödermanlands Orienteringsförbund
natMResultat
Skaraborgs Mästerskap SprintIstrums SKVästergötlands Orienteringsförbund
distSResultat
Vårserien, etapp 3Frölunda OLGöteborgs Orienteringsförbund
närLResultat
Dag-KMHallstahammars OK
Köping-Kolsva OK
Västmanlands Orienteringsförbund
klubbM
Lång-KM 2011OK RavinenStockholms Orienteringsförbund
klubbLResultat
Närtävling UvbergetSmedjebackens OKDalarnas Orienteringsförbund
närLResultat
UngdomsserieStenungsunds OKBohuslän-Dals Orienteringsförbund
distLResultat
Älgots cup, ungdomstävlingRingsjö OKSkånes Orienteringsförbund
närLResultat
Familjeläger Karlsbyhedens Folkets Hus 28-29/5.Korsnäs IF OKDalarnas Orienteringsförbund
klubbL
sön 29/5Intresseanmälan TSK Ungdom StOF sommarlägerTullinge SKStockholms Orienteringsförbund
klubbM
Familjeläger Karlsbyhedens Folkets Hus 28-29/5.Korsnäs IF OKDalarnas Orienteringsförbund
klubbL
MTBO SödertäljeSödertälje-Nykvarn OFSödermanlands Orienteringsförbund
M
natLResultat
ParkserienAlmby IKÖrebro Läns Orienteringsförbund
närSResultat
Skogslöparnas NordiskaSkogslöparnaÅngermanlands Orienteringsförbund
natLResultat
STOF:s sommarläger lägerstafettOK SödertörnStockholms Orienteringsförbund
distSLResultat
Friskus MTBo RaceFK Friskus-VarbergHallands Orienteringsförbund
M
närLResultat
Brödkaveln Korsnäs IF OKDalarnas Orienteringsförbund
klubbL
OK Kåre: KM 2011 OK KåreDalarnas Orienteringsförbund
klubbLResultat
SAIS-trampenStångenäs AISBohuslän-Dals Orienteringsförbund
natMResultat
Höglandsserien, SprintfinalBoxholm-Mjölby OLÖstergötlands Orienteringsförbund
närSResultat
KM, DGoIFDomnarvets GOIFDalarnas Orienteringsförbund
klubbLResultat
v 22mån 30/5KM GrandslamHjärnarps OLSkånes Orienteringsförbund
närUResultat
Motionsorientering 4Ankarsrums OKSmålands Orienteringsförbund
klubbLResultat
Motionsorientering 30/5Haninge SOKStockholms Orienteringsförbund
klubbM
tis 31/5Allemansluffen - 6, VästanhedeÖsterfärnebo IFGästriklands Orienteringsförbund
närL
Motionsorientering KarlsnäsRonneby OKBlekinge Orienteringsförbund
klubbLResultat
PreO DM öppen VästmanlandNorbergs OKVästmanlands Orienteringsförbund
P
mästL
U-ringen 2011 Etapp 1,2 & 3IF Thor
Långhundra IF
OK Linné
Upplands Orienteringsförbund
närMResultat
Veteran olBottnaryds IFSmålands Orienteringsförbund
klubbM
Dala veteran-OL St TunaStora Tuna OKDalarnas Orienteringsförbund
närL
Motionsorientering 31/5Rotebro IS OKStockholms Orienteringsförbund
närLResultat
KM SprintOK OrionBlekinge Orienteringsförbund
klubbSResultat
Kretsmästerskap sprintTjällmo-Godegårds OKÖstergötlands Orienteringsförbund
klubbSResultat
Ungdomskrets Södra kretsenFalköpings AIK OKVästergötlands Orienteringsförbund
närLResultat
VPT 5OK HedströmmenVästmanlands Orienteringsförbund
närSResultat
KM-Lång OK AlehofOK AlehofGöteborgs Orienteringsförbund
klubbLResultat
Solna OK, medel KMSolna OKStockholms Orienteringsförbund
klubbM
ons 1/6
tor 2/6Elitserie PubliktävlingIFK Mora OKDalarnas Orienteringsförbund
natLResultat
Elitserien lång / För EMIFK Mora OKDalarnas Orienteringsförbund
natLResultat
Pålsboda-sprintenOK TylöskogÖrebro Läns Orienteringsförbund
distS
ÖSA Träffen 2/6Alfta-Ösa OKHälsinglands Orienteringsförbund
natMResultat
Klyftamocup 4OK KlyftamoVästergötlands Orienteringsförbund
klubbL
När-OLUmedalens IFVästerbottens Orienteringsförbund
närMResultat
Vårserien, etapp 4Sävedalens AIKGöteborgs Orienteringsförbund
närLResultat
Motionsorientering MariebergsskogenOK TyrVärmlands Orienteringsförbund
klubbLResultat
MeOS testSidensjö IKÅngermanlands Orienteringsförbund
klubbMStarttider
fre 3/6MYC aktiviteter fredagen den 3/6IFK Mora OKDalarnas Orienteringsförbund
närS
PreO i Väst Kungälvs OKGöteborgs Orienteringsförbund
P
natL
SM MTBO, SprintOK Pan-KristianstadSkånes Orienteringsförbund
M
mästSResultat
TräningsraceIFK Mora OKDalarnas Orienteringsförbund
närM
Träningsrace MTB-OIFK Mora OKDalarnas Orienteringsförbund
M
närMResultat
ÖSA Träffen 3/6Alfta-Ösa OKHälsinglands Orienteringsförbund
natLResultat
lör 4/6Elitserie PubliktävlingIFK Mora OKDalarnas Orienteringsförbund
natMResultat
Elitserien medel / För EMIFK Mora OKDalarnas Orienteringsförbund
natMResultat
PreO i Väst LagtävlingOK LandehofGöteborgs Orienteringsförbund
P
natM
SM MTBO, MedelOK Pan-KristianstadSkånes Orienteringsförbund
M
mästMResultat
Västerbottens 3-dagars etapp 1Högåkers OKVästerbottens Orienteringsförbund
natMResultat
ÖSA Träffen 4/6Alfta-Ösa OKHälsinglands Orienteringsförbund
natMResultat
Hallands Nyheters Ungdomsserie Etapp 3Fjärås AIKHallands Orienteringsförbund
närLResultat
Jukolatest 4:e juniOK OrionBlekinge Orienteringsförbund
klubbLResultat
PreO i Väst TempOGöteborg-Majorna OKGöteborgs Orienteringsförbund
P
natM
sön 5/6DM Sprint SkåneEslövs FKSkånes Orienteringsförbund
mästSResultat
Kopparsprinten stafettOK KåreDalarnas Orienteringsförbund
natSS
SM MTBO, LångOK Pan-KristianstadSkånes Orienteringsförbund
M
mästLResultat
Västerbottens 3-dagars etapp 2Högåkers OKVästerbottens Orienteringsförbund
natLResultat
PreO i VästLerums SOKGöteborgs Orienteringsförbund
P
natL
Faxeträffen, etapp 1Söderhamns OKHälsinglands Orienteringsförbund
natMResultat
KM SprintOK Vilse 87Blekinge Orienteringsförbund
klubbS
v 23mån 6/6Faxeträffen, etapp 2Söderhamns OKHälsinglands Orienteringsförbund
natLResultat
Elitserien sprint / För EMOK KåreDalarnas Orienteringsförbund
natSResultat
KopparsprintenOK KåreDalarnas Orienteringsförbund
natSResultat
SommarlandssprintenIK GandvikVästergötlands Orienteringsförbund
natSResultat
Västerbottens 3-dagars etapp 3Stöcksjö ISVästerbottens Orienteringsförbund
natMResultat
KM LångOK SkogsfalkenBlekinge Orienteringsförbund
klubbLResultat
KM LångOK Vilse 87Blekinge Orienteringsförbund
klubbLStarttider
KM-dag Nytäppet StigmännenStigmännen Karlshamns OKBlekinge Orienteringsförbund
klubbL
NärtävlingNybro OKSmålands Orienteringsförbund
närLResultat
KM dagLunds OKSkånes Orienteringsförbund
klubbLResultat
tis 7/6Allemansluffen - 7, AlderhultenÖsterfärnebo IFGästriklands Orienteringsförbund
närL
Sprint KM Sundsvalls OKSundsvalls OKMedelpads Orienteringsförbund
klubbS
Motionsorientering 7/6Rotebro IS OKStockholms Orienteringsförbund
närL
10-klubbsFältjägarnas IFJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
närM
4-sprinten ettanSelånger SOKMedelpads Orienteringsförbund
närSResultat
Kungsbacka 5-dagars, Etapp 1IF RigorHallands Orienteringsförbund
närLResultat
ons 8/6Jukolatest nr 2Tullinge SKStockholms Orienteringsförbund
klubbLResultat
Nissadals breddstafettOK VivillSmålands Orienteringsförbund
närSM
Rimforsa-sprintenBjörkfors GOIFÖstergötlands Orienteringsförbund
distSResultat
Sprint-KM TSK UngdomTullinge SKStockholms Orienteringsförbund
klubbS
Naturpasset motionsorienteringIFK Göteborg OrienteringGöteborgs Orienteringsförbund
närLResultat
Solna OK, Sprint-KMSolna OKStockholms Orienteringsförbund
klubbS
tor 9/6OL-Cup Medel 2Umeå OKVästerbottens Orienteringsförbund
närMResultat
Naturpasset Ursviks motionsgård i SundbybergSolna OK
Sundbybergs IK
Stockholms Orienteringsförbund
närM
MotionsorienteringIFK EnskedeStockholms Orienteringsförbund
närMResultat
Motionsorientering SkutbergetOK TyrVärmlands Orienteringsförbund
klubbLResultat
Jukolatest Järfälla/Järla/LidingöIFK Lidingö SOKStockholms Orienteringsförbund
klubbLNResultat
Lyftet/Katten 1Hallstahammars OKVästmanlands Orienteringsförbund
närL
Poängjakt 7Trosabygdens OKSödermanlands Orienteringsförbund
klubbL
Allsta TvåMannaSundsvalls OKMedelpads Orienteringsförbund
närSS
Kungsbacka 5-dagars Etapp 2Fjärås AIKHallands Orienteringsförbund
närLResultat
NipsprintenOK NipanÅngermanlands Orienteringsförbund
distSResultat
fre 10/6DM Sprint Jämtland-HärjedalenÖstersunds OKJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
mästS
lör 11/6DM Sprint GöteborgIK SternGöteborgs Orienteringsförbund
mästSResultat
Klubbdagen LådstafettVästerås SOKVästmanlands Orienteringsförbund
klubbL
Sprinthelgen - individuell, etapp 1OK OrionBlekinge Orienteringsförbund
natSResultat
Sprinthelgen - individuell, etapp 2OK OrionBlekinge Orienteringsförbund
natSResultat
Umeträffen MedeldistansIFK UmeåVästerbottens Orienteringsförbund
natMResultat
SpettaloppetSnättringe SKStockholms Orienteringsförbund
klubbSResultat
Uppsala Dubbelsprint 1IF Thor
OK Linné
Upplands Orienteringsförbund
närSResultat
DM Ultralång Jämtland-HärjedalenÖstersunds OKJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
mästU
Klubbmatch Skogskarlarna Dalarna - VästmanlandSäterbygdens OKDalarnas Orienteringsförbund
närLResultat
PreO DM öppen Västergötl, Göteb-g, BohuslänDalOK SkogshjortarnaVästergötlands Orienteringsförbund
P
mästL
MultisportorienteringOK KåreDalarnas Orienteringsförbund
LM
klubbL
sön 12/6DM Medel Medelpad/ÅngermanlandHärnösands OKÅngermanlands Orienteringsförbund
mästMResultat
Kvarnsveden MTBO 2011Kvarnsvedens GOIF OKDalarnas Orienteringsförbund
M
natMResultat
Sprinthelgen - parstafettOK OrionBlekinge Orienteringsförbund
natSS
Umeträffen LångdistansIFK UmeåVästerbottens Orienteringsförbund
natLResultat
U-stafett Stefans minneOK EkenÖstergötlands Orienteringsförbund
distSM
EdetdubbelnOK GipenBohuslän-Dals Orienteringsförbund
natSResultat
Lång-KMIFK Mora OKDalarnas Orienteringsförbund
klubbL
Dag KMSnättringe SKStockholms Orienteringsförbund
klubbLResultat
DM Sprint VärmlandDeje SFVärmlands Orienteringsförbund
mästSResultat
IFK Lidingö KM långdistansIFK Lidingö SOKStockholms Orienteringsförbund
klubbLResultat
OK Tisaren Dag-KMOK TisarenÖrebro Läns Orienteringsförbund
klubbLResultat
Vårserien, etapp 5Sjövalla FKGöteborgs Orienteringsförbund
närLResultat
Sprint KMVisborgs OKGotlands Orienteringsförbund
klubbSResultat
Parkserien, Hagaby GoIFHagaby GoIF ÖrebroÖrebro Läns Orienteringsförbund
närSResultat
Utlandsresan 2012 !Korsnäs IF OKDalarnas Orienteringsförbund
klubbL
v 24mån 13/6Intresseanmälan NjudungskavlenOK NjudungSmålands Orienteringsförbund
klubbL
Lyftet/Katten 2Hallstahammars OKVästmanlands Orienteringsförbund
närL
NjudungskavlenBodafors OKSmålands Orienteringsförbund
närSM
tis 14/6Allemansluffen - 8, SollidenÖsterfärnebo IFGästriklands Orienteringsförbund
närS
DM Sprint SödermanlandKjula IFSödermanlands Orienteringsförbund
mästSResultat
KretsstafettOK KlyftamoVästergötlands Orienteringsförbund
klubbL
SidensjösprintenSidensjö IKÅngermanlands Orienteringsförbund
distSResultat
4-Sprinten tvåanSelånger SOKMedelpads Orienteringsförbund
närSResultat
KM Kvarnsvedens GoIF OKKvarnsvedens GOIF OKDalarnas Orienteringsförbund
klubbLResultat
Kungsbacka 5-dagars, Etapp 3OK LöftanHallands Orienteringsförbund
närLResultat
Vittjärvs IK med ungdoms-Cup 1Vittjärvs IKNorrbottens Orienteringsförbund
distLResultat
NorrklubbsLjusdals OKHälsinglands Orienteringsförbund
närLResultat
ons 15/6Motionsorientering 5 GöteborgSävedalens AIKGöteborgs Orienteringsförbund
klubbMResultat
Uppvidinge karusellen E:2 - 2011Norrhults SOKSmålands Orienteringsförbund
närM
Park Tour Värmland final Kils OKKils OKVärmlands Orienteringsförbund
närSResultat
KM Ultralång 2011OK TrananVästergötlands Orienteringsförbund
klubbU
Medel-KM Sundbybergs IKJärfälla OK
Sundbybergs IK
Stockholms Orienteringsförbund
klubbMResultat
tor 16/6Naturpasset Ursviks motionsgård i SundbybergSolna OK
Sundbybergs IK
Stockholms Orienteringsförbund
närM
Motionsorientering TuggeliteOK TyrVärmlands Orienteringsförbund
klubbLResultat
När-OL + JukolaträningIFK UmeåVästerbottens Orienteringsförbund
närL
Sommarserie 1Njurunda OKMedelpads Orienteringsförbund
närLResultat
Kungsbacka 5-dagars, Etapp 4IF RigorHallands Orienteringsförbund
närLResultat
fre 17/6Tre Skåningar och en Dansk, etapp 1, ÄttekullaHelsingborgs SOKSkånes Orienteringsförbund
natSResultat
lör 18/6Tre Skåningar och en Dansk, etapp 2, HelsingörHelsingborgs SOKSkånes Orienteringsförbund
natMResultat
Tre Skåningar och en Dansk, etapp 3, BergaHelsingborgs SOKSkånes Orienteringsförbund
natSResultat
MTB-O Nationell publiktävling medelIK Jarl Rättvik
Leksands OK
Dalarnas Orienteringsförbund
M
natMResultat
MTB-O Veteran VM medeldistansIK Jarl Rättvik
Leksands OK
Dalarnas Orienteringsförbund
M
mästMResultat
Hallands Nyheters Ungdomsserie Etapp 4OK LöftanHallands Orienteringsförbund
närLResultat
BrödkampenOckelbo OKGästriklands Orienteringsförbund
distLResultat
sön 19/6Tre Skåningar och en Dansk, etapp 4, DalhemHelsingborgs SOKSkånes Orienteringsförbund
natSResultat
MTB-O Nationell publiktävling LångIK Jarl Rättvik
Leksands OK
Dalarnas Orienteringsförbund
M
natLResultat
MTB-O Veteran VM långdistansIK Jarl Rättvik
Leksands OK
Dalarnas Orienteringsförbund
M
mästLResultat
Jättelägersprinten 2011Vännäs OKVästerbottens Orienteringsförbund
närSResultat
KOK:s sommarquattro, etapp 1Kristinehamns OKVärmlands Orienteringsförbund
närMResultat
v 25mån 20/6MTB-O Nationell publiktävling medelIK Jarl Rättvik
Leksands OK
Dalarnas Orienteringsförbund
M
natMResultat
MTB-O Veteran VM sprintIK Jarl Rättvik
Leksands OK
Dalarnas Orienteringsförbund
M
mästSResultat
KOK:s sommarquattro, etapp 2Kristinehamns OKVärmlands Orienteringsförbund
närMResultat
tis 21/6Allemansluffen - 9, LittersboÖsterfärnebo IFGästriklands Orienteringsförbund
närL
Dala veteran-olKorsnäs IF OKDalarnas Orienteringsförbund
närLResultat
Nordic Orienteering Tour, deltävling 2Göteborgs OrienteringsförbundGöteborgs Orienteringsförbund
intS
Arboga 2-DagarsArboga OKVästmanlands Orienteringsförbund
närMResultat
KOK:s sommarquattro, etapp 3Kristinehamns OKVärmlands Orienteringsförbund
närMResultat
Uppsala Dubbelsprint 2IF Thor
OK Linné
Upplands Orienteringsförbund
närSResultat
HSOK Sommarcup 2011, E1Helsingborgs SOKSkånes Orienteringsförbund
klubbSResultat
Solna OK, Lång KM (Dag-KM)Solna OKStockholms Orienteringsförbund
klubbL
Ö-viksmästerskapSkogslöparnaÅngermanlands Orienteringsförbund
närLResultat
DM Sprint GotlandIF Hansa-HoburgGotlands Orienteringsförbund
mästSResultat
ons 22/6Gävla LångtGävle OKGästriklands Orienteringsförbund
mästUResultat
Arboga 2-DagarsArboga OKVästmanlands Orienteringsförbund
närMResultat
Naturpasset-MotionsorienteringGöteborgs SKGöteborgs Orienteringsförbund
närMResultat
KOK:s sommarquattro, etapp 4Kristinehamns OKVärmlands Orienteringsförbund
närMResultat
VildmarksloppetStora Tuna OKDalarnas Orienteringsförbund
närU
PreO RoslagsmästerskapOK RoslagenUpplands Orienteringsförbund
P
distL
tor 23/6Veteran OL nr 4Timrå SOKMedelpads Orienteringsförbund
närM
KlubbmästerskapNjurunda OKMedelpads Orienteringsförbund
närLResultat
fre 24/6
lör 25/6
sön 26/6Idre Fjäll-OLIdrefjällens OKDalarnas Orienteringsförbund
natLResultat
Poängtävling 6OK MilanÖrebro Läns Orienteringsförbund
klubbM
Mini 5 Dagars, etapp 1OK TyrVärmlands Orienteringsförbund
närMResultat
TibrOringen, etapp 1Tibro OKVästergötlands Orienteringsförbund
närLResultat
v 26mån 27/6Mini 5 Dagars, etapp 2OK TyrVärmlands Orienteringsförbund
närMResultat
TibrOringen, etapp 2Tibro OKVästergötlands Orienteringsförbund
närLResultat
FjällsprintenIdrefjällens OKDalarnas Orienteringsförbund
natSResultat
tis 28/6Mini 5 Dagars, etapp 3OK TyrVärmlands Orienteringsförbund
närSResultat
Allemansluffen - 10, ÖsterborÖsterfärnebo IFGästriklands Orienteringsförbund
närL
Brantbrinkssprinten, etapp 1Tullinge SKStockholms Orienteringsförbund
klubbSResultat
Brantbrinkssprinten, etapp 2Tullinge SKStockholms Orienteringsförbund
klubbSResultat
PreO 3+3HJS-Vansbro OK
Malungs OK Skogsmårdarna
OK Kåre
Dalarnas Orienteringsförbund
P
natL
Idre 3-dagars, etapp 1Idrefjällens OKDalarnas Orienteringsförbund
natLResultat
Poängtävling 7OK MilanÖrebro Läns Orienteringsförbund
klubbM
Sommerserien, ÅgestaIFK EnskedeStockholms Orienteringsförbund
närLResultat
Höglands-OLSOK AnebySmålands Orienteringsförbund
närL
Kungsbacka 5-dagars Etapp 5Fjärås AIKHallands Orienteringsförbund
närLResultat
Klubbmatch "Akron-Matchen" inkl KM för LVSKLidköpings VSKVästergötlands Orienteringsförbund
närMResultat
DM Sprint HälsinglandForsa OKHälsinglands Orienteringsförbund
mästSResultat
SAKO KretskavleVänersborgs SKVästergötlands Orienteringsförbund
närSM
ons 29/6Mini 5 Dagars, etapp 4OK TyrVärmlands Orienteringsförbund
närMResultat
TibrOringen, etapp 3Tibro OKVästergötlands Orienteringsförbund
närLResultat
Idre 3-dagars, etapp 2Idrefjällens OKDalarnas Orienteringsförbund
natMResultat
OK Vilse 87 KvällstävlingOK Vilse 87Blekinge Orienteringsförbund
natLResultat
KlubbmästerskapVärend GN OLSmålands Orienteringsförbund
klubbLStarttider
Kretsmästerskap sprintOK AmneVästergötlands Orienteringsförbund
närS
tor 30/6Mini 5 Dagars, etapp 5OK TyrVärmlands Orienteringsförbund
närMResultat
TibrOringen, etapp 4Tibro OKVästergötlands Orienteringsförbund
närMResultat
Idre 3-dagars, etapp 3Idrefjällens OKDalarnas Orienteringsförbund
natLResultat
OK Vilse 87 KvällstävlingOK Vilse 87Blekinge Orienteringsförbund
natLResultat
Närtävling SmedjehovJönköpings OKSmålands Orienteringsförbund
närLResultat
Gällstad - NärtävlingGällstadbygdens SOKVästergötlands Orienteringsförbund
närLResultat
5-Kvällars Lidköpings VSKVästergötlands Orienteringsförbund
närMResultat
fre 1/7TibrOringen, etapp 5Tibro OKVästergötlands Orienteringsförbund
närMResultat
3+3 SprintMalungs OK SkogsmårdarnaDalarnas Orienteringsförbund
natSResultat
PreO 3+3HJS-Vansbro OK
Malungs OK Skogsmårdarna
OK Kåre
Dalarnas Orienteringsförbund
P
natL
Vålådalens 3-dagars, etapp 1Östersunds OKJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
natSResultat
lör 2/7Vålådalens 3-dagars, etapp 2Östersunds OKJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
natLResultat
3+3 LångMalungs OK SkogsmårdarnaDalarnas Orienteringsförbund
natLResultat
Intresseanmälan TjogetOK NjudungSmålands Orienteringsförbund
klubbL
PreO 3+3 TempOHJS-Vansbro OK
Malungs OK Skogsmårdarna
OK Kåre
Dalarnas Orienteringsförbund
P
natM
Direkttävling 2 juli 2011Köping-Kolsva OKVästmanlands Orienteringsförbund
närMResultat
VeterantourenKöping-Kolsva OKVästmanlands Orienteringsförbund
natM
TJOGETEmmaboda Verda OK
Lessebo OK
Smålands Orienteringsförbund
natSLK
sön 3/7Vålådalens 3-dagars, etapp 3Östersunds OKJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
natUResultat
3+3 MedelMalungs OK SkogsmårdarnaDalarnas Orienteringsförbund
natMResultat
PreO 3+3Malungs OK SkogsmårdarnaDalarnas Orienteringsförbund
P
natL
Öppet RM-StafettOK ÖsteråkerStockholms Orienteringsförbund
närSL
VeterantourenKöping-Kolsva OKVästmanlands Orienteringsförbund
natL
Rämshyttan-rejset (P&L TrainingCamp)Stora Tuna OKDalarnas Orienteringsförbund
närMResultat
v 27mån 4/7Vittjåkkstävlingen, etapp 1Arvidsjaurs OKNorrbottens Orienteringsförbund
natMResultat
Trekvällars, etapp 1OK RavinenStockholms Orienteringsförbund
distLResultat
tis 5/7Vittjåkkstävlingen, etapp 2Arvidsjaurs OKNorrbottens Orienteringsförbund
natLResultat
Trekvällars, etapp 2OK RavinenStockholms Orienteringsförbund
distMResultat
Allemansstafetten - GammelbodarnaÖsterfärnebo IFGästriklands Orienteringsförbund
närSL
Ulricehamns OK LångdistansUlricehamns OKVästergötlands Orienteringsförbund
natLResultat
Poängtävling 8OK MilanÖrebro Läns Orienteringsförbund
klubbM
5-kvällars no. 2Ryda SKVästergötlands Orienteringsförbund
närMResultat
HSOK Sommarcup 2011, E2Helsingborgs SOKSkånes Orienteringsförbund
klubbMResultat
ons 6/7Trekvällars, etapp 3OK RavinenStockholms Orienteringsförbund
distLResultat
PreO DM öppen UpplandOK LinnéUpplands Orienteringsförbund
P
mästL
Vittjärvs IKVittjärvs IKNorrbottens Orienteringsförbund
natSResultat
tor 7/7Vittjärvs IKVittjärvs IKNorrbottens Orienteringsförbund
natLResultat
Sommarserie 2Njurunda OKMedelpads Orienteringsförbund
närLResultat
fre 8/7Havs OL Dag1Stigmännen Karlshamns OKBlekinge Orienteringsförbund
natLResultat
Morokulien-sprintenOK HierneVärmlands Orienteringsförbund
närS
Eskilstuna Weekend, etapp 1IK StandardSödermanlands Orienteringsförbund
natMResultat
lör 9/7Eskilstuna Weekend, etapp 2IK StandardSödermanlands Orienteringsförbund
natLResultat
Havs OL Dag2Stigmännen Karlshamns OKBlekinge Orienteringsförbund
natLResultat
Älvsby IF OKÄlvsby IF OKNorrbottens Orienteringsförbund
natMResultat
Gotland 2-Dagars, etapp 1Svaide Roma SOKGotlands Orienteringsförbund
natLResultat
Morokulien 2-dagars, etapp 1OK Hierne
Åmotfors OK
Värmlands Orienteringsförbund
natMResultat
sön 10/7Eskilstuna Weekend, etapp 3IK StandardSödermanlands Orienteringsförbund
natLResultat
Gotland 2-Dagars, etapp 2Svaide Roma SOKGotlands Orienteringsförbund
natLResultat
Morokulien 2-dagars, etapp 2OK Hierne
Åmotfors OK
Värmlands Orienteringsförbund
natLResultat
Havs OL Dag3Stigmännen Karlshamns OKBlekinge Orienteringsförbund
natLResultat
Älvsby IF OKÄlvsby IF OKNorrbottens Orienteringsförbund
natLResultat
v 28mån 11/7Gränsjakten i Strömstad, 3-dagars, etapp 1Idefjordens SKBohuslän-Dals Orienteringsförbund
natMResultat
Sommar-3-kvällars, etapp 1Andrarums IFSkånes Orienteringsförbund
natLResultat
tis 12/7Gränsjakten i Strömstad, 3-dagars, etapp 2Idefjordens SKBohuslän-Dals Orienteringsförbund
natMResultat
Sommar-3-kvällars, etapp 2Andrarums IFSkånes Orienteringsförbund
natLResultat
5-Kvällars nr 4OK KlyftamoVästergötlands Orienteringsförbund
närL
Sommar-OLTrosabygdens OKSödermanlands Orienteringsförbund
klubbLResultat
Tjust 2-dagars, dag 1Västerviks OKSmålands Orienteringsförbund
natLResultat
Gotland 3-dagars, etapp 1Visborgs OKGotlands Orienteringsförbund
natMResultat
Poängtävling 9OK MilanÖrebro Läns Orienteringsförbund
klubbM
ons 13/7Gränsjakten i Strömstad, 3-dagars, etapp 3Idefjordens SKBohuslän-Dals Orienteringsförbund
natLResultat
Sommar-3-kvällars, etapp 3Andrarums IFSkånes Orienteringsförbund
natLResultat
Gotland 3-dagars, etapp 2Visborgs OKGotlands Orienteringsförbund
natMResultat
Tjust 2-dagars, dag 2Västerviks OKSmålands Orienteringsförbund
natLResultat
tor 14/7Gotland 3-dagars, etapp 3Visborgs OKGotlands Orienteringsförbund
natLResultat
Sommarserie 3Njurunda OKMedelpads Orienteringsförbund
närLResultat
fre 15/7Hallands 3-dagars, etapp 1FK Friskus-Varberg
OK Nackhe
Hallands Orienteringsförbund
natMResultat
lör 16/7Hallands 3-dagars, etapp 2FK Friskus-Varberg
OK Nackhe
Hallands Orienteringsförbund
natLResultat
sön 17/7Hallands 3-dagars, etapp 3FK Friskus-Varberg
OK Nackhe
Hallands Orienteringsförbund
natLResultat
v 29mån 18/7MTB-o 2011 FriskussvängenFK Friskus-VarbergHallands Orienteringsförbund
M
närLResultat
OL KullabergHelsingborgs SOKSkånes Orienteringsförbund
klubbLResultat
tis 19/7MastloppetHellas OrienteringStockholms Orienteringsförbund
distLResultat
Närtävling Vimmerby OKVimmerby OKSmålands Orienteringsförbund
närL
HSOK Sommarcup 2011, E3Helsingborgs SOKSkånes Orienteringsförbund
klubbSResultat
Skärgårdssprint, etapp 1OK RoslagenUpplands Orienteringsförbund
distSResultat
ons 20/7Skärgårdssprint, etapp 2OK RoslagenUpplands Orienteringsförbund
distSResultat
tor 21/7
fre 22/7PreO DM öppen HälsinglandRehns BKHälsinglands Orienteringsförbund
P
mästL
lör 23/7
sön 24/7O-Ringen Hälsingland 2011, etapp 1Svenska Orienteringsförbundet
LMP
natLResultat
v 30mån 25/7O-Ringen Hälsingland 2011, etapp 2Svenska Orienteringsförbundet
LMP
natLResultat
tis 26/7
ons 27/7O-Ringen Hälsingland 2011, etapp 3Svenska Orienteringsförbundet
LMP
natLResultat
tor 28/7O-Ringen Hälsingland 2011, etapp 4Svenska Orienteringsförbundet
LMP
natMResultat
fre 29/7O-Ringen Hälsingland 2011, etapp 5Svenska Orienteringsförbundet
LMP
natLResultat
lör 30/7
sön 31/7
v 31mån 1/8KM-ultraSkillingaryds FKSmålands Orienteringsförbund
klubbU
OK Hällens 3-dagars, etapp 1OK HällenSödermanlands Orienteringsförbund
distLResultat
tis 2/8Dala Veteran-OLSäterbygdens OKDalarnas Orienteringsförbund
närL
Poängtävling 10OK MilanÖrebro Läns Orienteringsförbund
klubbM
OK Hällens 3-dagars, etapp 2OK HällenSödermanlands Orienteringsförbund
distLResultat
HSOK Sommarcup 2011, E4Helsingborgs SOKSkånes Orienteringsförbund
klubbMResultat
ons 3/8OK Hällens 3-dagars, etapp 3OK HällenSödermanlands Orienteringsförbund
distLResultat
Sandvikens Öppna KommunMästerskapOK HammarenGästriklands Orienteringsförbund
distMResultat
tor 4/8StjärnorpssprintenStjärnorps SKÖstergötlands Orienteringsförbund
natMResultat
Fjällorienteringen, etapp 1Jämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
OK Storsjön
Jämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
natPU
Motionsorientering 13Visborgs OKGotlands Orienteringsförbund
klubbLResultat
FOK:s Närtävling Falkenbergs OKHallands Orienteringsförbund
närLResultat
Sommarserie 4Njurunda OKMedelpads Orienteringsförbund
närLResultat
Öppet Varbergsmästerskap långdistansOK LöftanHallands Orienteringsförbund
närLResultat
fre 5/8Fjällorienteringen, etapp 2Jämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
OK Storsjön
Jämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
natPU
Ungdomens 10-milaFritsla VIK
Horreds SK
Kinnaströms SK
OK Mark
OK Räven
Skene Sim o IS
Västergötlands Orienteringsförbund
natSLK
Tullinge SK till Ungdomens 10mila - bussresa och laguttagningTullinge SKStockholms Orienteringsförbund
klubbLK
lör 6/8Fjällorienteringen, etapp 3Jämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
OK Storsjön
Jämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
natPU
Tullinge SK till Ungdomens 10mila - bussresa och laguttagningTullinge SKStockholms Orienteringsförbund
klubbLK
DM Medel NorrbottenÖvertorneå IFNorrbottens Orienteringsförbund
mästMResultat
Markdubbeln MedelFritsla VIK
Horreds SK
Kinnaströms SK
OK Mark
OK Räven
Skene Sim o IS
Västergötlands Orienteringsförbund
natMResultat
Öppet RM dagOK RodhenUpplands Orienteringsförbund
närLStarttider
43-kalvenLinköpings OK
Skogspojkarnas OK
Östergötlands Orienteringsförbund
natSLKResultat
Kattegatt Combo 2011Halmstad OKHallands Orienteringsförbund
närMStarttider
sön 7/843-kalvenLinköpings OK
Skogspojkarnas OK
Östergötlands Orienteringsförbund
natSLKResultat
43-kavlen, öppna klasserLinköpings OK
Skogspojkarnas OK
Östergötlands Orienteringsförbund
natL
DM Ultralång NorrbottenÖvertorneå IFNorrbottens Orienteringsförbund
mästUResultat
DM Ultralång ÅngermanlandSkogslöparnaÅngermanlands Orienteringsförbund
mästUResultat
Markdubbeln LångFritsla VIK
Horreds SK
Kinnaströms SK
OK Mark
OK Räven
Skene Sim o IS
Västergötlands Orienteringsförbund
natLResultat
Grännabygdsmästerskap och KMIK VistaSmålands Orienteringsförbund
närL
v 32mån 8/8
tis 9/87-klubbs Husums IF OKHusums IF OKÅngermanlands Orienteringsförbund
närLResultat
DistriktsmatchSala OKVästmanlands Orienteringsförbund
distSResultat
KM DagOK DjerfVärmlands Orienteringsförbund
klubbLResultat
Poängtävling 11OK MilanÖrebro Läns Orienteringsförbund
klubbM
Stigfinnarcup, DagStigfinnarnaStockholms Orienteringsförbund
distLResultat
Dala veteran-olLångshyttans AIK OKDalarnas Orienteringsförbund
närL
Distriktsmatchen 2011Värmlands OrienteringsförbundVärmlands Orienteringsförbund
klubbLResultat
ons 10/8DistriktsmatchSala OKVästmanlands Orienteringsförbund
distSResultat
Öppet KindsmästerskapDalsjöfors GoIFVästergötlands Orienteringsförbund
närLResultat
DistriktsstafettVärmlands OrienteringsförbundVärmlands Orienteringsförbund
klubbSSResultat
tor 11/8GGL MossbergaOK DjerfVärmlands Orienteringsförbund
klubbLResultat
Motionsorientering JakobsbergskogenOK TyrVärmlands Orienteringsförbund
närMResultat
Dag-KM OK TylöskogOK TylöskogÖrebro Läns Orienteringsförbund
klubbL
Sommarserie 5Njurunda OKMedelpads Orienteringsförbund
närLResultat
Öppet VM i Medeldistans och Hallands Nyheters Ungdomsserie Et 5IK DranHallands Orienteringsförbund
närMResultat
Njudungsmästerskap dag 2011OK BävernSmålands Orienteringsförbund
närLResultat
fre 12/8Norrlandsmästerskap SprintOK HammarenGästriklands Orienteringsförbund
natSResultat
Öppet Natt-RMRimbo SOKUpplands Orienteringsförbund
klubbLNResultat
lör 13/8BockajaktenSkillingaryds FK
Vaggeryds SOK
Smålands Orienteringsförbund
natMResultat
Götalandsmästerskap, IndividuelltOK LandehofGöteborgs Orienteringsförbund
mästLResultat
Norrlandsmästerskap MedelGävle OKGästriklands Orienteringsförbund
mästMResultat
SvealandsmästerskapLindebygdens OKÖrebro Läns Orienteringsförbund
mästLResultat
Järladubbeln, medeldistansJärla OrienteringStockholms Orienteringsförbund
natMResultat
Klubbmästerkskap LångMalmö OKSkånes Orienteringsförbund
klubbL
Hjo 2-dagarsHjobygdens OKVästergötlands Orienteringsförbund
natMResultat
sön 14/8BockajaktenSkillingaryds FK
Vaggeryds SOK
Smålands Orienteringsförbund
natLResultat
EskilstunaorienteringenEskilstuna OLSödermanlands Orienteringsförbund
natLResultat
GrangärdeträffenGrangärde OKDalarnas Orienteringsförbund
natMResultat
Götalandsmästerskap, StafettOK LandehofGöteborgs Orienteringsförbund
mästSL
Järladubbeln, långdistansJärla OrienteringStockholms Orienteringsförbund
natLResultat
Landehof augustitävlingOK LandehofGöteborgs Orienteringsförbund
natMResultat
Lesjöfors MIX:enLesjöfors SKVärmlands Orienteringsförbund
natMResultat
LindebygdsträffenLindebygdens OKÖrebro Läns Orienteringsförbund
natMResultat
Norrlandsmästerskap LångGävle OKGästriklands Orienteringsförbund
mästLResultat
SlottskampenSigtuna OKUpplands Orienteringsförbund
natLResultat
Hjo 2-dagarsHjobygdens OKVästergötlands Orienteringsförbund
natLResultat
v 33mån 15/8
tis 16/8DM Ultralång VästmanlandVandrarringenVästmanlands Orienteringsförbund
mästUResultat
Motions-orienteringRonneby OKBlekinge Orienteringsförbund
klubbLResultat
Stigfinnarcup, NattStigfinnarnaStockholms Orienteringsförbund
distLResultat
Öppet Kretsmästerskap i sprintMullsjö SOKVästergötlands Orienteringsförbund
närSResultat
ZontävlingOK ÄlmeSmålands Orienteringsförbund
klubbL
Attunda Sprint KMAttunda OKStockholms Orienteringsförbund
klubbS
KM 2011Stora Tuna OKDalarnas Orienteringsförbund
klubbLResultat
VB-SerienGrangärde OKDalarnas Orienteringsförbund
klubbLResultat
Västra Skaraborgskretsens KretssprintFrämmestads IKVästergötlands Orienteringsförbund
närSResultat
Öppet KM Lång 2011Helsingborgs SOKSkånes Orienteringsförbund
klubbLResultat
Storviks NattStorviks IFGästriklands Orienteringsförbund
natLNResultat
ons 17/8Intresseanmälan TSK Ungdom Melkers MinneTullinge SKStockholms Orienteringsförbund
klubbL
Melkers MinneSödertälje-Nykvarn OFSödermanlands Orienteringsförbund
natSL
Motionsorientering GöteborgSävedalens AIKGöteborgs Orienteringsförbund
närMResultat
GMOKs Lång KM - 2011Göteborg-Majorna OKGöteborgs Orienteringsförbund
klubbLResultat
tor 18/8Kretsen o GLL - LunedetOK DjerfVärmlands Orienteringsförbund
klubbMResultat
VeterantävlingHallstahammars OKVästmanlands Orienteringsförbund
närMResultat
Naturpasset Ursviks motionsgård i SundbybergSolna OK
Sundbybergs IK
Stockholms Orienteringsförbund
närM
Motionsorientering SannaOK TyrVärmlands Orienteringsförbund
klubbLResultat
KM Norra regionenSurahammars SOKVästmanlands Orienteringsförbund
närM
Sommarserie 6Njurunda OKMedelpads Orienteringsförbund
närLResultat
ParkklöverOK TylöskogÖrebro Läns Orienteringsförbund
klubbSResultat
OL-cup Medel 3Umedalens IFVästerbottens Orienteringsförbund
närMResultat
Öppet KM Terränglöpning 2011Helsingborgs SOKSkånes Orienteringsförbund
klubbLResultat
Ungdomens 5-dagars deltävling 3IK HakarpspojkarnaSmålands Orienteringsförbund
närMResultat
fre 19/8Intresseanmälan höstens stafetterLänna IFUpplands Orienteringsförbund
klubbL
Öppna Falumästerskapet nattKorsnäs IF OKDalarnas Orienteringsförbund
distLNResultat
DM Medel Jämtland/HärjedalenOK StorsjönJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
mästM
Luletrippeln SprintBergnäsets AIK
OK Renen
Norrbottens Orienteringsförbund
natSResultat
lör 20/8Arlanda-Dubbeln MedelLånghundra IF
Sundbybergs IK
Upplands Orienteringsförbund
Stockholms Orienteringsförbund
natMResultat
DM Lång Medelpad/ÅngermanlandOK NolaskogsarnaÅngermanlands Orienteringsförbund
mästLResultat
DM Medel VästerbottenIFK UmeåVästerbottens Orienteringsförbund
mästMResultat
KM LSOKLerums SOKGöteborgs Orienteringsförbund
klubbMResultat
Lunds OKLunds OKSkånes Orienteringsförbund
natMResultat
Öka fartaTidaholm SOK SisuVästergötlands Orienteringsförbund
natMResultat
GötaälvdalsträffenOK GipenBohuslän-Dals Orienteringsförbund
natMResultat
Hallands Nyheters ungdomsserie Etapp 6IF RigorHallands Orienteringsförbund
närLResultat
OK Älgens NärtävlingOK ÄlgenVärmlands Orienteringsförbund
närLResultat
DM Långdistans Jämtland/HärjedalenOK StorsjönJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
mästL
Folkarekretsens öppna mästerskapStora Skedvi IK SOFFDalarnas Orienteringsförbund
närLResultat
Golden WeekendArboga OKVästmanlands Orienteringsförbund
natMResultat
SILVA Junior CupOK Klemmingen
Trosabygdens OK
Södermanlands Orienteringsförbund
natLResultat
Luletrippeln LångBergnäsets AIK
OK Renen
Norrbottens Orienteringsförbund
natLResultat
KM TerrängOK SkogsfalkenBlekinge Orienteringsförbund
klubbL
Falukretsens parsprintOK KåreDalarnas Orienteringsförbund
närSS
sön 21/8Bredaryds SOKBredaryds SOKSmålands Orienteringsförbund
natLResultat
DM Stafett Medelpad/ÅngermanlandOK NolaskogsarnaÅngermanlands Orienteringsförbund
mästSLStarttider
DM Stafett VästerbottenIFK UmeåVästerbottens Orienteringsförbund
mästSL
KolmårdsträffenTjalve IF NorrköpingÖstergötlands Orienteringsförbund
natLResultat
Lunds OKLunds OKSkånes Orienteringsförbund
natLResultat
OstlöpetFalköpings AIK OKVästergötlands Orienteringsförbund
natLResultat
PepparkaksluffenKungälvs OKGöteborgs Orienteringsförbund
natLResultat
SILVA Junior CupOK Klemmingen
Trosabygdens OK
Södermanlands Orienteringsförbund
natMResultat
SOK Viljan SOK ViljanSmålands Orienteringsförbund
natLResultat
Arlanda-Dubbeln LångLånghundra IF
Sundbybergs IK
Upplands Orienteringsförbund
Stockholms Orienteringsförbund
natLResultat
Friskus MTB-(o)-TurenFK Friskus-VarbergHallands Orienteringsförbund
M
närL
Golden WeekendArboga OKVästmanlands Orienteringsförbund
natMResultat
Intresseanmälan DM stafettNjurunda OKMedelpads Orienteringsförbund
klubbL
Luletrippeln MedelBergnäsets AIK
OK Renen
Norrbottens Orienteringsförbund
natMResultat
VärmlandsserienSäffle OKVärmlands Orienteringsförbund
distLResultat
v 34mån 22/8
tis 23/8Motions-OL 23 augRonneby OKBlekinge Orienteringsförbund
klubbLResultat
PokaljaktenOK TyrVärmlands Orienteringsförbund
närMResultat
Poängtävling 12OK MilanÖrebro Läns Orienteringsförbund
klubbM
Höst-OLEskilstuna OLSödermanlands Orienteringsförbund
närL
Sprint-KMKöping-Kolsva OKVästmanlands Orienteringsförbund
klubbSResultat
Uppvidinge karusellen E:4 - 2011Norrhults SOKSmålands Orienteringsförbund
närM
Borlänge 4-klubbs 2011:4Domnarvets GOIFDalarnas Orienteringsförbund
närLResultat
När-OL FritslaFritsla VIKVästergötlands Orienteringsförbund
närLResultat
VB-serie 4 Ludvika OKLudvika OKDalarnas Orienteringsförbund
klubbLResultat
Tibro HandicapenTibro OKVästergötlands Orienteringsförbund
klubbLResultat
Klubbmatch 3-klubbarsFalköpings AIK OKVästergötlands Orienteringsförbund
närLResultat
KM TidaholmTidaholm SOK SisuVästergötlands Orienteringsförbund
klubbL
Öppet KM Sprint 2011Helsingborgs SOKSkånes Orienteringsförbund
klubbSResultat
Medel-KM 2011OK RavinenStockholms Orienteringsförbund
klubbMResultat
ons 24/8KM mini/sprint BVSOKBromma-Vällingby SOK
Järfälla OK
Stockholms Orienteringsförbund
klubbS
Naturpasset motionsorienteringIFK Göteborg OrienteringGöteborgs Orienteringsförbund
närLResultat
KorpbudkavleFK BokenSkånes Orienteringsförbund
närSL
Grand Prix AlvestaAlvesta SOKSmålands Orienteringsförbund
närLResultat
GMOK Medel-KMGöteborg-Majorna OKGöteborgs Orienteringsförbund
klubbMResultat
Njudungszonen UngdomsserieBodafors OK
IFK Stockaryd
IFK Sävsjö
OK Bävern
OK Njudung
Smålands Orienteringsförbund
närLResultat
Siljanskrets deltävling 3IK Jarl RättvikDalarnas Orienteringsförbund
närL
tor 25/8KM SprintIK HakarpspojkarnaSmålands Orienteringsförbund
klubbSResultat
Naturpasset Ursviks motionsgård i SundbybergSolna OK
Sundbybergs IK
Stockholms Orienteringsförbund
närM
Frida City Sprint Etapp 1Vänersborgs SKVästergötlands Orienteringsförbund
närS
Motionsorientering MörmoskogenOK TyrVärmlands Orienteringsförbund
klubbLResultat
NorrköpingsmästerskapOK KolmårdenÖstergötlands Orienteringsförbund
närLResultat
Ungdomscup 2011OK GripSödermanlands Orienteringsförbund
närM
JOK-KM FälttävlanJönköpings OKSmålands Orienteringsförbund
klubbL
Fyrklövertävling, Hagaby GoIFHagaby GoIF ÖrebroÖrebro Läns Orienteringsförbund
närLResultat
Poängjakt 8Trosabygdens OKSödermanlands Orienteringsförbund
klubbL
Sommarserie 7Njurunda OKMedelpads Orienteringsförbund
närLResultat
IFK Lidingö KM MedelIFK Lidingö SOKStockholms Orienteringsförbund
klubbMStarttider
fre 26/8DM Natt BlekingeOK Vilse 87Blekinge Orienteringsförbund
mästLNResultat
DM Natt Gästrikland + HälsinglandOckelbo OKGästriklands Orienteringsförbund
mästLNResultat
DM Natt GöteborgOK AlehofGöteborgs Orienteringsförbund
mästLNResultat
DM Natt Småland, VTSCVärend GN OLSmålands Orienteringsförbund
mästLNResultat
DM Natt SödemanlandNyköpings OKSödermanlands Orienteringsförbund
mästLNResultat
DM Natt ÖrebroOK TylöskogÖrebro Läns Orienteringsförbund
mästLNResultat
DM Natt SkåneFK BokenSkånes Orienteringsförbund
mästLNResultat
DM Natt UpplandLänna IFUpplands Orienteringsförbund
mästLNResultat
DM Natt ÖstergötlandOK SkogsströvarnaÖstergötlands Orienteringsförbund
mästLNResultat
DM Natt VärmlandKristinehamns OKVärmlands Orienteringsförbund
mästLNResultat
lör 27/8DM Lång StockholmSolna OKStockholms Orienteringsförbund
mästLResultat
DM Medel Bohuslän-DalStigsökarnaBohuslän-Dals Orienteringsförbund
mästMResultat
DM Medel DalarnaStora Tuna OKDalarnas Orienteringsförbund
mästMResultat
DM Medel HallandLaholms IF OKHallands Orienteringsförbund
mästMResultat
DM Medel VästergötlandIK Gandvik
Lidköpings VSK
Västergötlands Orienteringsförbund
mästMResultat
DM Sprint VästmanlandKöping-Kolsva OKVästmanlands Orienteringsförbund
mästSResultat
UvtrampenVK UvarnaMedelpads Orienteringsförbund
natMResultat
DM Lång NorrbottenBodens BK
I 19 IF
Norrbottens Orienteringsförbund
mästLResultat
Klubbudkavlen 2011Lessebo OKSmålands Orienteringsförbund
klubbL
sön 28/8DM Lång BlekingeRonneby OKBlekinge Orienteringsförbund
mästLResultat
DM Lång Bohuslän-DalStigsökarnaBohuslän-Dals Orienteringsförbund
mästLResultat
DM Lång DalarnaStora Tuna OKDalarnas Orienteringsförbund
mästLResultat
DM Lång GöteborgIK UvenGöteborgs Orienteringsförbund
mästLResultat
DM Lång Småland, VTSCMålilla OKSmålands Orienteringsförbund
mästLResultat
DM Lång SödermanlandKatrineholms OKSödermanlands Orienteringsförbund
mästLResultat
DM Lång VästerbottenLångvikens OKVästerbottens Orienteringsförbund
mästLResultat
DM Lång ÖstergötlandTjällmo-Godegårds OKÖstergötlands Orienteringsförbund
mästLResultat
DM Medel StockholmWaxholms OKStockholms Orienteringsförbund
mästMResultat
DM Stafett HallandHalmstad OKHallands Orienteringsförbund
mästSLStarttider
DM Stafett VästergötlandIK Gandvik
Lidköpings VSK
Västergötlands Orienteringsförbund
mästSL
DM Stafett VästmanlandKöping-Kolsva OKVästmanlands Orienteringsförbund
mästSMResultat
Intresseanmälan DM-stafettOK KlyftamoVästergötlands Orienteringsförbund
klubbL
Dag KM Sundsvalls OKSundsvalls OKMedelpads Orienteringsförbund
klubbLResultat
DM Lång SkåneRingsjö OKSkånes Orienteringsförbund
mästLResultat
DM Stafett NorrbottenBodens BK
I 19 IF
Norrbottens Orienteringsförbund
mästSLResultat
DM Stafett ÖrebroAlmby IKÖrebro Läns Orienteringsförbund
mästSL
DM Lång Gästrikland + HälsinglandJärbo OKGästriklands Orienteringsförbund
mästLResultat
DM Lång UpplandTierps SOKUpplands Orienteringsförbund
mästLResultat
DM Lång VärmlandOK JösseVärmlands Orienteringsförbund
mästLResultat
v 35mån 29/8
tis 30/8Motions-OL KallingeRonneby OKBlekinge Orienteringsförbund
klubbLResultat
OL-Cup Medel 4Umeå OKVästerbottens Orienteringsförbund
närMResultat
PoängrevanschenOK MilanÖrebro Läns Orienteringsförbund
klubbM
Norrköpings UngdomsserieOK KolmårdenÖstergötlands Orienteringsförbund
närLResultat
När-OL augusti 2011OK OrintoVästergötlands Orienteringsförbund
närLResultat
Borlänge 4-klubbs 2011:5Kvarnsvedens GOIF OKDalarnas Orienteringsförbund
närMResultat
Poängjakt 9Trosabygdens OKSödermanlands Orienteringsförbund
klubbL
Sprint-KM 2011Tullinge SKStockholms Orienteringsförbund
klubbSResultat
VB-serien OK MalmiaOK Malmia
Västerbergslagens OL
Dalarnas Orienteringsförbund
närMResultat
Älgotscup NSIIS SkanneSkånes Orienteringsförbund
närMResultat
Tibro KM LångTibro OKVästergötlands Orienteringsförbund
klubbLResultat
Ungdomstävling Södra SkaraborgIK WilskeVästergötlands Orienteringsförbund
närMResultat
Siljansserien del 4 och IFK Mora OK Sprint-KM IFK Mora OKDalarnas Orienteringsförbund
klubbSResultat
U-krets deltävling, FalukretsenGrycksbo IF OKDalarnas Orienteringsförbund
närMResultat
Ungdomens 5-dagars deltävling 4IF Hallby SOKSmålands Orienteringsförbund
närL
ons 31/8U-serien, region-nordVäsby OKStockholms Orienteringsförbund
distMResultat
U-serien, region-sydHaninge SOKStockholms Orienteringsförbund
distMResultat
Motionsorientering GöteborgGöteborg-Majorna OKGöteborgs Orienteringsförbund
närMResultat
Pokaljakten 31/8 Kils OKKils OKVärmlands Orienteringsförbund
klubbLResultat
Tjustalliansens u-serie-5Ankarsrums OK
Gamleby OK
Västerviks OK
Smålands Orienteringsförbund
klubbL
U-serie 5 västraOK SkogsfalkenBlekinge Orienteringsförbund
närMResultat
Värends Grand Prix finalLessebo OKSmålands Orienteringsförbund
närLResultat
U-serienMotala AIF OLÖstergötlands Orienteringsförbund
klubbLStarttider
tor 1/925-mannatest 1Sundsvalls OKMedelpads Orienteringsförbund
klubbLResultat
Lång-KMIK HakarpspojkarnaSmålands Orienteringsförbund
klubbLResultat
VeterantävlingOK Norden
Sala OK
Västmanlands Orienteringsförbund
närMResultat
Naturpasset Ursviks motionsgård i SundbybergSolna OK
Sundbybergs IK
Stockholms Orienteringsförbund
närMResultat
Frida City Sprint Etapp 2Vänersborgs SKVästergötlands Orienteringsförbund
närS
Motionsorientering SannaOK TyrVärmlands Orienteringsförbund
klubbLResultat
GrannfejdenOK TrananVästergötlands Orienteringsförbund
närLResultat
Klubbmästerskap Sprint, Malmö OKMalmö OKSkånes Orienteringsförbund
klubbS
Jönsson Knock Out Sprint Korsnäs IF OKDalarnas Orienteringsförbund
klubbS
Fyrklubbsmatch deltävling 3OK HällenSödermanlands Orienteringsförbund
närMResultat
fre 2/9DM Natt StockholmOK RavinenStockholms Orienteringsförbund
mästLNResultat
DM Natt VästergötlandMariestads FK
OK Klyftamo
Västergötlands Orienteringsförbund
mästLNResultat
DM Natt ÅngermanlandOK BrantenÅngermanlands Orienteringsförbund
mästLNResultat
DM Natt DalarnaAvesta OKDalarnas Orienteringsförbund
mästLNResultat
DM Natt Bohuslän-DalKvillebyns SKBohuslän-Dals Orienteringsförbund
mästMNResultat
lör 3/9DM Medel Gästrikland + HälsinglandOK Ödmården
Oslättforspojkarnas IK
Gästriklands Orienteringsförbund
mästMResultat
DM Medel Göteborg Tolereds Allmänna IKGöteborgs Orienteringsförbund
mästMResultat
DM Medel Småland, VTSCSOK AnebySmålands Orienteringsförbund
mästMResultat
DM Medel SödermanlandOK GripSödermanlands Orienteringsförbund
mästMResultat
DM Medel VärmlandSisu Forshaga SKVärmlands Orienteringsförbund
mästMResultat
DM Medel ÖrebroOK MilanÖrebro Läns Orienteringsförbund
mästMResultat
DM Natt NorrbottenGammelstads IFNorrbottens Orienteringsförbund
mästLNResultat
DM Sprint VästergötlandMariestads FK
OK Klyftamo
Västergötlands Orienteringsförbund
mästSResultat
DM Stafett GotlandVisborgs OKGotlands Orienteringsförbund
mästSLStarttider
PreO Björklinge SOKBjörklinge SOKUpplands Orienteringsförbund
P
natM
PreO Natt Björklinge SOKBjörklinge SOKUpplands Orienteringsförbund
P
natMN
DM Medel SkåneHjärnarps OLSkånes Orienteringsförbund
mästMResultat
DM Medel VästmanlandVästerås SOKVästmanlands Orienteringsförbund
mästMResultat
DM Medel BlekingeOK OrionBlekinge Orienteringsförbund
mästMResultat
DM Medel UpplandOK RodhenUpplands Orienteringsförbund
mästMResultat
DM Medel ÖstergötlandLinköpings OKÖstergötlands Orienteringsförbund
mästMResultat
DM Sprint DalarnaAvesta OKDalarnas Orienteringsförbund
mästSResultat
DM Sprint NorrbottenGammelstads IFNorrbottens Orienteringsförbund
mästSResultat
sön 4/9DM Lång GotlandVisborgs OKGotlands Orienteringsförbund
mästLResultat
DM Lång HallandIK Trenne UllaredHallands Orienteringsförbund
mästLResultat
DM Lång ÖrebroOK MilanÖrebro Läns Orienteringsförbund
mästLResultat
DM Stafett Bohuslän-DalGöteborg-Majorna OK
Stenungsunds OK
Göteborgs Orienteringsförbund
Bohuslän-Dals Orienteringsförbund
mästSL
DM Stafett DalarnaAvesta OK
IFK Hedemora OK
Dalarnas Orienteringsförbund
mästSL
DM Stafett GöteborgGöteborg-Majorna OK
Stenungsunds OK
Göteborgs Orienteringsförbund
Bohuslän-Dals Orienteringsförbund
mästSLStarttider
DM Stafett SmålandSOK AnebySmålands Orienteringsförbund
mästSL
DM Stafett StockholmGustavsbergs OKStockholms Orienteringsförbund
mästSLResultat
DM Stafett SödermanlandSträngnäs-Malmby OLSödermanlands Orienteringsförbund
mästSL
DM Stafett UpplandOK EnenUpplands Orienteringsförbund
mästSL
DM Stafett VärmlandOK Tyr
SK Örnen
Värmlands Orienteringsförbund
mästSLStarttider
Haninge SOK, DM-kavleHaninge SOKStockholms Orienteringsförbund
klubbL
Intresseanmälan TSK Ungdom DM StafettTullinge SKStockholms Orienteringsförbund
klubbL
PreO OK LinnéOK LinnéUpplands Orienteringsförbund
P
natL
DM Lång VästergötlandMariestads FK
OK Klyftamo
Västergötlands Orienteringsförbund
mästLResultat
DM Lång VästmanlandVästerås SOKVästmanlands Orienteringsförbund
mästLResultat
DM Stafett BlekingeOK OrionBlekinge Orienteringsförbund
mästSL
DM Stafett Gästrikland + HälsinglandOK Ödmården
Oslättforspojkarnas IK
Gästriklands Orienteringsförbund
mästSLStarttider
DM Stafett SkåneHjärnarps OLSkånes Orienteringsförbund
mästSL
DM Stafett ÖstergötlandLinköpings OKÖstergötlands Orienteringsförbund
mästSL
Intresseanmälan till kavle DM Hedemora Korsnäs IF OKDalarnas Orienteringsförbund
klubbL
DM Sprint ÅngermanlandKramfors-AlliansenÅngermanlands Orienteringsförbund
mästSResultat
När-OLSelånger SOKMedelpads Orienteringsförbund
närM
Ol-cup sprint 3 "Bruksträffen light"Robertsfors IKVästerbottens Orienteringsförbund
närSResultat
v 36mån 5/9
tis 6/9Motions-orienteringRonneby OKBlekinge Orienteringsförbund
klubbLResultat
NattugglanKFUM Örebro OKÖrebro Läns Orienteringsförbund
distLNResultat
Borlänge 4-klubbs deltävling 6Gagnefs OKDalarnas Orienteringsförbund
närSResultat
KM-TolebyTolered-Utby Ol-klubbGöteborgs Orienteringsförbund
klubbL
OK Nackhes Sprint KMOK NackheHallands Orienteringsförbund
klubbS
OK Nackhes Sprint KMOK NackheHallands Orienteringsförbund
klubbS
Sako-stafettUddevalla OKBohuslän-Dals Orienteringsförbund
närSM
AOK:s 3-dagars, etapp 1Avesta OKDalarnas Orienteringsförbund
närSResultat
Ungdomstävling Södra SkaraborgGudhems IFVästergötlands Orienteringsförbund
närLStarttider
Sprint-KM Sundbybergs IKSundbybergs IKStockholms Orienteringsförbund
klubbS
ons 7/9Motionsorientering GöteborgIK SternGöteborgs Orienteringsförbund
närMResultat
Naturpasset Ursviks motionsgård i Sundbyberg Solna OK
Sundbybergs IK
Stockholms Orienteringsförbund
närMResultat
Ungdomsserien ROK 5:e deltävlingen 2011Ronneby OKBlekinge Orienteringsförbund
närLResultat
tor 8/9AOK:s 3-dagars, etapp 2Avesta OKDalarnas Orienteringsförbund
närLResultat
Medel-KMIK HakarpspojkarnaSmålands Orienteringsförbund
klubbMStarttider
Frida City Sprint Etapp 3Vänersborgs SKVästergötlands Orienteringsförbund
närS
Motionsorientering KronoparkenOK TyrVärmlands Orienteringsförbund
klubbLResultat
Poängjakt 10Trosabygdens OKSödermanlands Orienteringsförbund
klubbS
fre 9/9USM SprintOK Skogsmunken
OK Skärmen
Bohuslän-Dals Orienteringsförbund
mästSResultat
Njudungsmästerskap NattOK NjudungSmålands Orienteringsförbund
närMNResultat
lör 10/9Attundadubbeln, långRotebro IS OKStockholms Orienteringsförbund
natLResultat
Kretsmästerskap för sydvästra kretsenOK KontinentSkånes Orienteringsförbund
närLResultat
PreO DM öppet DalarnaKvarnsvedens GOIF OK
OK Kåre
Dalarnas Orienteringsförbund
LP
mästL
SM Lång, kvalOK Kullingshof
OK Skogshjortarna
Västergötlands Orienteringsförbund
mästLResultat
Bauertrampet, LångJönköpings OKSmålands Orienteringsförbund
natLResultat
NAIS-Träffen medelNAIS OrienteringsklubbÖstergötlands Orienteringsförbund
distMResultat
USM LångOK Skogsmunken
OK Skärmen
Bohuslän-Dals Orienteringsförbund
mästLResultat
LoffelunkenÖstersunds OKJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
natMResultat
NOK’s NationellaNorbergs OKVästmanlands Orienteringsförbund
natMResultat
SOK:s nationella MedelSkellefteå OKVästerbottens Orienteringsförbund
natM
SimlångsträffenSimlångsdalens IFHallands Orienteringsförbund
natMResultat
sön 11/9Bauertrampet, MedelJönköpings OKSmålands Orienteringsförbund
natMResultat
OK TjärnenOK TjärnenSödermanlands Orienteringsförbund
distMResultat
PreO Tuna PrecisionStora Tuna OKDalarnas Orienteringsförbund
P
natM
SM Lång, finalOK Kullingshof
OK Skogshjortarna
Västergötlands Orienteringsförbund
mästLResultat
SOK:s nationella LångSkellefteå OKVästerbottens Orienteringsförbund
natL
Ålems OKÅlems OKSmålands Orienteringsförbund
natMResultat
Hjortsöndan, SM-LÅNG-publiktävlingOK Kullingshof
OK Skogshjortarna
Västergötlands Orienteringsförbund
natMResultat
USM StafettOK Skogsmunken
OK Skärmen
Bohuslän-Dals Orienteringsförbund
mästSL
BergslagsträffenFagersta OKVästmanlands Orienteringsförbund
natLResultat
FYRKLUBBSOK TorfinnSkånes Orienteringsförbund
distLResultat
NAIS-Träffen långNAIS OrienteringsklubbÖstergötlands Orienteringsförbund
distLResultat
PreO FYRKLUBBSOK TorfinnSkånes Orienteringsförbund
P
natL
Igulfejden SprintKovlands IFMedelpads Orienteringsförbund
natSResultat
Motionsorientering TyrstuganOK TyrVärmlands Orienteringsförbund
klubbLResultat
v 37mån 12/9
tis 13/9Älgots Cup - delt 4 - KristianstadHärlövs IFSkånes Orienteringsförbund
närLResultat
Kort-KMKFUM Örebro OKÖrebro Läns Orienteringsförbund
klubbLResultat
Kåres Sprint KM OK KåreDalarnas Orienteringsförbund
klubbSResultat
LilljanssprintenUmeå OKVästerbottens Orienteringsförbund
närS
4-Sprinten treanSelånger SOK
Timrå SOK
Medelpads Orienteringsförbund
närSResultat
Öppet KretsMästerskap NATTOK SilvaSkånes Orienteringsförbund
närLNResultat
ons 14/9Järfälla OK - MTB-OLJärfälla OKStockholms Orienteringsförbund
M
närMResultat
Motionsorientering KarlshamnStigmännen Karlshamns OKBlekinge Orienteringsförbund
närL
Natt KM Sundsvalls OK + NärtävlingSundsvalls OKMedelpads Orienteringsförbund
närLNResultat
tor 15/9VR Veteran Nyhyttan 2011VandrarringenVästmanlands Orienteringsförbund
närMResultat
Motionsorientering TyrterrängenOK TyrVärmlands Orienteringsförbund
klubbLResultat
fre 16/9PreO SM natt Vänersborgs SKVästergötlands Orienteringsförbund
P
mästLN
SM Medel, kvalTrollhättans SOKVästergötlands Orienteringsförbund
mästMResultat
Lagadalskampen, VTSCFK FinnSmålands Orienteringsförbund
natLNResultat
Östra NattserienOK VargenNorrbottens Orienteringsförbund
närLNResultat
PatrullnattenOK KlemmingenSödermanlands Orienteringsförbund
distPLNStarttider
lör 17/9IFK Enskede, långIFK EnskedeStockholms Orienteringsförbund
natLResultat
Lagadalskampen, VTSCFK FinnSmålands Orienteringsförbund
natLResultat
OK Triangeln medeldistansOK TriangelnUpplands Orienteringsförbund
natMResultat
PreO SM TempOVänersborgs SKVästergötlands Orienteringsförbund
P
mästM
SkaraborgsstafettRyda SKVästergötlands Orienteringsförbund
distSM
SM Medel, finalTrollhättans SOKVästergötlands Orienteringsförbund
mästMResultat
Tjurruset och Kalvruset 2011 Anmälan för Kils OKKils OKVärmlands Orienteringsförbund
klubbL
Bergnäsets AIK med ungdoms-Cup 2Bergnäsets AIKNorrbottens Orienteringsförbund
distLResultat
BjursåsluffenBjursås OKDalarnas Orienteringsförbund
natMResultat
KM 2011Nyköpings OKSödermanlands Orienteringsförbund
klubbLResultat
U-serien FinalOK OrionBlekinge Orienteringsförbund
närMResultat
Veteran RM MedelNjurunda OKMedelpads Orienteringsförbund
mästMResultat
Älgotscup Sydvästra kretsenMalmö OKSkånes Orienteringsförbund
närLResultat
sön 18/9AOK:s 3-dagars, etapp 3Avesta OKDalarnas Orienteringsförbund
närLResultat
KlarälvskavlenIK Vikings OKVärmlands Orienteringsförbund
distSM
PreO SM dagVänersborgs SKVästergötlands Orienteringsförbund
P
mästL
Publiktävling SM-stafettVänersborgs SKVästergötlands Orienteringsförbund
natMResultat
Skutskärs OK MedelSkutskärs OKGästriklands Orienteringsförbund
natMResultat
ÅkersorienteringenÅkers IFSödermanlands Orienteringsförbund
natLResultat
GöingeträffenHässleholms OKSkånes Orienteringsförbund
natLResultat
Publiktävling blåbärskavlenVäxjö OKSmålands Orienteringsförbund
distLResultat
Skogsluffarnas OK, medelSkogsluffarnas OKStockholms Orienteringsförbund
natMResultat
SM StafettVänersborgs SKVästergötlands Orienteringsförbund
mästSL
TivedsträffenSOK TräffVästergötlands Orienteringsförbund
natLResultat
Veteran RM LångNjurunda OKMedelpads Orienteringsförbund
mästLResultat
BlåbärskavlenVäxjö OKSmålands Orienteringsförbund
natSLStarttider
Final RAsport cupLaholms IF OKHallands Orienteringsförbund
närLResultat
IFK Mora OKs öppna KM MTBOIFK Mora OKDalarnas Orienteringsförbund
M
närS
v 38mån 19/9MTB-OrienteringOK LandehofGöteborgs Orienteringsförbund
M
närMResultat
tis 20/925-manna träningAttunda OKStockholms Orienteringsförbund
klubbL
ons 21/9Ol-Cup Natt 1Stöcksjö ISVästerbottens Orienteringsförbund
närLNResultat
tor 22/9Frida City Sprint Etapp 4Vänersborgs SKVästergötlands Orienteringsförbund
närS
KM LångdistansKatrineholms OKSödermanlands Orienteringsförbund
klubbL
Natt-KM StigmännenStigmännen Karlshamns OKBlekinge Orienteringsförbund
klubbLN
fre 23/9DM Natt GotlandSvaide Roma SOKGotlands Orienteringsförbund
mästLNResultat
Skaraborgsmästerskap nattHjobygdens OKVästergötlands Orienteringsförbund
distLNResultat
Kretsmästerskap NATTOK KompassenSkånes Orienteringsförbund
närLNResultat
OL-Rounden + DM nattOK HedströmmenVästmanlands Orienteringsförbund
natMNResultat
lör 24/9Baltic Junior CupFalkenbergs OKHallands Orienteringsförbund
intLResultat
Dag-KM 2011Trosabygdens OKSödermanlands Orienteringsförbund
klubbLResultat
DM Natt VästerbottenUmeå OKVästerbottens Orienteringsförbund
mästLNResultat
DM Sprint VästerbottenUmeå OKVästerbottens Orienteringsförbund
mästSResultat
Ekorren cupLinköpings OKÖstergötlands Orienteringsförbund
distSM
Falkenbergs OK MedeldistansFalkenbergs OKHallands Orienteringsförbund
distM
Intresseanmälan TSK Ungdom ÖsteråkerskavlenTullinge SKStockholms Orienteringsförbund
klubbL
Skol-SM i Sundsvall, publiktävlingSundsvalls OKMedelpads Orienteringsförbund
distSResultat
Österåkerskavlen - MedeldistansOK ÖsteråkerStockholms Orienteringsförbund
natMResultat
DubbelfajtenGarphyttans IFÖrebro Läns Orienteringsförbund
distPLResultat
Hestra IF MedeldistansHestra IFVästergötlands Orienteringsförbund
natMResultat
Närtävling GrönklittIFK Mora OKDalarnas Orienteringsförbund
närMResultat
Älgotscup deltävling 3Simrishamns OKSkånes Orienteringsförbund
närMResultat
Närtävling i samband med DM i PreORingsjö OKSkånes Orienteringsförbund
närL
PreO DM öppen SkåneRingsjö OKSkånes Orienteringsförbund
P
mästL
4-Sprinten fyranSelånger SOK
Timrå SOK
Medelpads Orienteringsförbund
närS
ÖsteråkerskavlenOK ÖsteråkerStockholms Orienteringsförbund
natSL
Haparanda OK med ungdoms-Cup 3Haparanda OKNorrbottens Orienteringsförbund
distLResultat
OL-RoundenOK HedströmmenVästmanlands Orienteringsförbund
natLResultat
Älgots Cup GöingekretsenOK GyngeSkånes Orienteringsförbund
närMResultat
sön 25/9ALSTERMO IFAlstermo IFSmålands Orienteringsförbund
natLResultat
Baltic Junior Cup StafettFalkenbergs OKHallands Orienteringsförbund
natSL
DM Medel GotlandSvaide Roma SOKGotlands Orienteringsförbund
mästMResultat
FäbodloppetDomnarvets GOIFDalarnas Orienteringsförbund
natMResultat
Skol-SM i Sundsvall, publiktävlingSundsvalls OKMedelpads Orienteringsförbund
natLResultat
Sommarserie 8Njurunda OKMedelpads Orienteringsförbund
närL
Traneträffen med 7-häradmäst långOK TrananVästergötlands Orienteringsförbund
natLResultat
HöstflåsetFK ÅsenSkånes Orienteringsförbund
natLResultat
KorpenGarphyttans IFÖrebro Läns Orienteringsförbund
distLResultat
MTB-O från FlottsbroSöders-TyresöStockholms Orienteringsförbund
M
närM
OL-RoundenOK HedströmmenVästmanlands Orienteringsförbund
natMResultat
PolkaluffenGränna-Bygdens OKSmålands Orienteringsförbund
natLResultat
SödertäljeorienteringenSödertälje IFSödermanlands Orienteringsförbund
distLResultat
LinnéklassikernOK LinnéUpplands Orienteringsförbund
natLResultat
KM Kils OK & Lustens OKLustens OKVärmlands Orienteringsförbund
klubbMResultat
Värrst i HerrstaHerrestads AIFBohuslän-Dals Orienteringsförbund
natMResultat
v 39mån 26/9Ungdoms-KMIK Vikings OKVärmlands Orienteringsförbund
klubbLResultat
tis 27/9Dala-Veteran OL, HorndalDalaportens OLDalarnas Orienteringsförbund
närLResultat
Natt DM Jämtland/ HärjedalenFrösö IFJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
klubbMN
ons 28/9Intresseanmälan TSK Ungdom Natti-NattiTullinge SKStockholms Orienteringsförbund
klubbL
Natti NattiIFK EnskedeStockholms Orienteringsförbund
distSSNStarttider
Natti natti, öppna klasserIFK EnskedeStockholms Orienteringsförbund
närSNResultat
Motionsorientering KarlshamnStigmännen Karlshamns OKBlekinge Orienteringsförbund
närL
DM Natt MedelpadNjurunda OKMedelpads Orienteringsförbund
mästLNResultat
tor 29/9CampussprintenAlmby IKÖrebro Läns Orienteringsförbund
klubbSResultat
VeterantävlingKöping-Kolsva OKVästmanlands Orienteringsförbund
närMResultat
Frida City Sprint Etapp 5Vänersborgs SKVästergötlands Orienteringsförbund
närS
OL-cup Natt2Umeå OKVästerbottens Orienteringsförbund
närLN
fre 30/9Öppet 7-häradsmästerskap nattGällstadbygdens SOKVästergötlands Orienteringsförbund
distLNResultat
Solna OK natt-KMSolna OKStockholms Orienteringsförbund
klubbLN
lör 1/10HälleforsdubbelnHällefors OKÖrebro Läns Orienteringsförbund
natM
SelångerträffenSelånger SOKMedelpads Orienteringsförbund
natMResultat
SkogiskavlenIFK Umeå
Skogis IF
Västerbottens Orienteringsförbund
närSL
Uppsala MTBOIF ThorUpplands Orienteringsförbund
M
distLResultat
SM UltralångHJS-Vansbro OKDalarnas Orienteringsförbund
mästUResultat
4-Klubbsmatch 2011Nyköpings OKSödermanlands Orienteringsförbund
klubbLResultat
Bredareds IFBredareds IFVästergötlands Orienteringsförbund
natMResultat
FalkdrevetOK SkogsfalkenBlekinge Orienteringsförbund
natMResultat
Ungdomens 5-dagars deltävling 5Vaggeryds SOKSmålands Orienteringsförbund
närLStarttider
Kretsmästerskap Långdistans för MotalakretsenMotala AIF OLÖstergötlands Orienteringsförbund
närLStarttider
OK Renen med ungdoms-Cup 4OK RenenNorrbottens Orienteringsförbund
distMResultat
Älgotscup i NSI-kretsen Helsingborgs SOKSkånes Orienteringsförbund
närLResultat
Mölndal Outdoors hösttävlingMölndal Outdoor IFGöteborgs Orienteringsförbund
LM
närMResultat
ÄventyrsorienteringSOK TräffVästergötlands Orienteringsförbund
närMResultat
Nya ÄlgdrevetHJS-Vansbro OKDalarnas Orienteringsförbund
natLResultat
Centrum teamsprintCentrum OKStockholms Orienteringsförbund
distSS
Publiktävling vid RMOK GisleSmålands Orienteringsförbund
närM
RM i orientering för kommunanställdaOK GisleSmålands Orienteringsförbund
närMResultat
sön 2/10FalkdrevetOK SkogsfalkenBlekinge Orienteringsförbund
natMResultat
HälleforsdubbelnHällefors OKÖrebro Läns Orienteringsförbund
natL
KlubbmästerskapGamleby OKSmålands Orienteringsförbund
närL
MTB-O närtävlingOK NolaskogsarnaÅngermanlands Orienteringsförbund
M
närL
PilaboträffenAnnebergs GIFSmålands Orienteringsförbund
distMResultat
PoängjaktenIFK UmeåVästerbottens Orienteringsförbund
närPL
Söders MTBOSöders-TyresöStockholms Orienteringsförbund
M
närMResultat
Tormestorpsträffen medel + DM Ultralång (DH35-)Tormestorps IFSkånes Orienteringsförbund
natMResultat
MorotsloppetGotlands Bro OKGotlands Orienteringsförbund
närLResultat
Publiktävling vid RMOK GisleSmålands Orienteringsförbund
närL
RM i orientering för kommunanställdaOK GisleSmålands Orienteringsförbund
närLStarttider
UngdomsseriefinalenBromma-Vällingby SOKStockholms Orienteringsförbund
distLResultat
VargsöndanOK SkogsvargarnaVästergötlands Orienteringsförbund
natMResultat
Nya ÄlgdrevetHJS-Vansbro OKDalarnas Orienteringsförbund
natMResultat
Solna OK dag-KMSolna OKStockholms Orienteringsförbund
klubbL
Intresseanmälan MidälvastafettenNjurunda OKMedelpads Orienteringsförbund
klubbM
MidälvastafettenSelånger SOKMedelpads Orienteringsförbund
natSM
Vittjärvs IK klubbmästerskapVittjärvs IKNorrbottens Orienteringsförbund
klubbMResultat
v 40mån 3/10
tis 4/10
ons 5/10Natt KM BVSOKBromma-Vällingby SOKStockholms Orienteringsförbund
klubbLN
OL-cup Natt 3IFK UmeåVästerbottens Orienteringsförbund
närLN
tor 6/10Täby OK - Natt-KMTäby OKStockholms Orienteringsförbund
klubbLN
Veteran-OL GOFSävedalens AIKGöteborgs Orienteringsförbund
närLResultat
Natt KMNjurunda OKMedelpads Orienteringsförbund
klubbLNResultat
Nattjakta SandvikengårdenOK MangenVärmlands Orienteringsförbund
närLN
fre 7/10
lör 8/1025mannaOK Södertörn
Snättringe SK
Stockholms Orienteringsförbund
natSL
Intresseanmälan 25-manna i Almnäs, Södertälje Njurunda OKMedelpads Orienteringsförbund
klubbM
25manna, öppna motionklasserOK Södertörn
Snättringe SK
Stockholms Orienteringsförbund
distLResultat
Andrarums IF Klubbmästerskap dagAndrarums IFSkånes Orienteringsförbund
klubbLResultat
Öppet Natt-KMIK Vikings OKVärmlands Orienteringsförbund
klubbLNResultat
sön 9/1025mannakortenIFK Tumba SOK
Mälarhöjdens IK
Stockholms Orienteringsförbund
natMResultat
Kullamannens kampIS KullenSkånes Orienteringsförbund
natLResultat
KM Grycksbo IF OKGrycksbo IF OKDalarnas Orienteringsförbund
klubbM
KlubbmästerskapSOK AnebySmålands Orienteringsförbund
klubbL
v 41mån 10/10
tis 11/10
ons 12/10GMOK Natt-KM 2011/GOF NattcupGöteborg-Majorna OKGöteborgs Orienteringsförbund
närLNResultat
tor 13/10HSOK Natt-KM 2011Haninge SOKStockholms Orienteringsförbund
klubbMN
Natt-KM 2011OK RavinenStockholms Orienteringsförbund
klubbLN
Dalaoffensivens Nattcup lightMalungs OK SkogsmårdarnaDalarnas Orienteringsförbund
närLNStarttider
OL-cup Natt4Umeå OKVästerbottens Orienteringsförbund
närLNResultat
Nattugglan BroängenTullinge SKStockholms Orienteringsförbund
klubbLNResultat
fre 14/10Revinge by Night - NattstafettLunds OK
Malmö OK
Skånes Orienteringsförbund
natSLN
lör 15/10Dala-Dubbeln StafettKarlsbyhedens IK
Korsnäs IF OK
Dalarnas Orienteringsförbund
natSM
Dala-Dubbeln Öppna klasserKarlsbyhedens IK
Korsnäs IF OK
Dalarnas Orienteringsförbund
natMResultat
DM Ultralång Blekinge + ungdomstävling + Öppna motionsklasserOK SkogsfalkenBlekinge Orienteringsförbund
mästUResultat
Intresseanmälan TSK Ungdom DaladubbelnTullinge SKStockholms Orienteringsförbund
klubbL
NSI-stafettFK BokenSkånes Orienteringsförbund
närSL
PreO DM öppen Halland FK Friskus-VarbergHallands Orienteringsförbund
P
mästL
sön 16/10Dala-Dubbeln PatrullKarlsbyhedens IK
Korsnäs IF OK
Dalarnas Orienteringsförbund
natU
Dala-Dubbeln Öppna klasserKarlsbyhedens IK
Korsnäs IF OK
Dalarnas Orienteringsförbund
natLResultat
Hedjakten-PartävlingLunds OKSkånes Orienteringsförbund
natPLResultat
FräknefejdenLjungskile FKBohuslän-Dals Orienteringsförbund
natLResultat
ÄlgfrittOK MotalaÖstergötlands Orienteringsförbund
natMResultat
v 42mån 17/10
tis 18/10Natt KM IFK Lidingö SOKIFK Lidingö SOKStockholms Orienteringsförbund
klubbLN
Natt-KM ungdomTullinge SKStockholms Orienteringsförbund
klubbMNResultat
ons 19/10Natt-KM VuxnaTullinge SKStockholms Orienteringsförbund
klubbLNResultat
tor 20/10SmålandskavletestStora Tuna OKDalarnas Orienteringsförbund
närLNResultat
Veteran-OL VSOK Västerås SOKVästmanlands Orienteringsförbund
närMResultat
Natträning #1 LjungstuganAlmby IKÖrebro Läns Orienteringsförbund
klubbMResultat
Natt-KMHagaby GoIF ÖrebroÖrebro Läns Orienteringsförbund
klubbLN
Siljansserien del 5 och Öppet Natt‐KMIFK Mora OKDalarnas Orienteringsförbund
närLNResultat
GOF Närnattcup, Etapp 1 - UngdomsserienOK LandehofGöteborgs Orienteringsförbund
närMNResultat
fre 21/10Natt-stafettOK Vilse 87Blekinge Orienteringsförbund
natSLN
Stafett OL-skytte/Relay BiathlonorienteeringIFK Tumba SOKStockholms Orienteringsförbund
närSL
Södra Vätterbygdsmästerskap NattTenhults SOKSmålands Orienteringsförbund
närLNResultat
AxevallanattaIstrums SKVästergötlands Orienteringsförbund
natMNResultat
lör 22/10PreO Natt PepparkaksjaktenKungälvs OKGöteborgs Orienteringsförbund
P
natLNResultat
PreO PepparkaksjaktenKungälvs OKGöteborgs Orienteringsförbund
P
natLResultat
Älgots Cup final + Gäst CupOK Silva
Rävetofta OK
Skånes Orienteringsförbund
natLResultat
Helg utan Älg, etapp 1Gotlands Bro OKGotlands Orienteringsförbund
natMResultat
IFK Göteborg HöstbudkavleIFK Göteborg OrienteringGöteborgs Orienteringsförbund
natSLResultat
World Cup & öppet DM OL-skytte SprintIFK Tumba SOKStockholms Orienteringsförbund
närS
sön 23/10Helg utan Älg, etapp 2Gotlands Bro OKGotlands Orienteringsförbund
natLResultat
GMOK HösttävlingGöteborg-Majorna OKGöteborgs Orienteringsförbund
natMResultat
Ungdomens 7-mannaOK Silva
Rävetofta OK
Skånes Orienteringsförbund
natSLResultat
VilselöpetOK Vilse 87Blekinge Orienteringsförbund
natLResultat
World Cup & öppet DM OL-skytte, Klassisk distansIFK Tumba SOKStockholms Orienteringsförbund
närL
PreO Stenungsunds OKStenungsunds OKBohuslän-Dals Orienteringsförbund
P
natL
OktoberracetOK EnenUpplands Orienteringsförbund
natMResultat
Kilterrängen 2011Kils OKVärmlands Orienteringsförbund
klubbU
v 43mån 24/10
tis 25/10Dala veteran-olDomnarvets GOIFDalarnas Orienteringsförbund
närLResultat
Natt-KMCentrum OKStockholms Orienteringsförbund
klubbLNResultat
Öppet Norrköpingsmästerskap i Natt orienteringSkogspojkarnas OKÖstergötlands Orienteringsförbund
närLNStarttider
ons 26/10Natt-KM Sundbybergs IKJärfälla OK
Sundbybergs IK
Stockholms Orienteringsförbund
klubbLN
GOF NattCup Etapp 3Sävedalens AIKGöteborgs Orienteringsförbund
närLNResultat
tor 27/10Dalaoffensiven Nattcup LightOK KåreDalarnas Orienteringsförbund
närLN
Natt-KMOK ÖsteråkerStockholms Orienteringsförbund
klubbLN
VeterantävlingHallstahammars OKVästmanlands Orienteringsförbund
närMResultat
GOF Närnattcup Etapp 2IFK Göteborg OrienteringGöteborgs Orienteringsförbund
närMNResultat
Höglands-OL nattSOK AnebySmålands Orienteringsförbund
närLNResultat
En torsdagskväll i VedbäckOK SilvaSkånes Orienteringsförbund
distLNResultat
Kretsmästerskap Natt för Kristianstadskretsen och GöingekretsenFK GöingarnaSkånes Orienteringsförbund
närLNResultat
Nattjakta KjölenÅrjängs OKVärmlands Orienteringsförbund
närLN
fre 28/10HaningeNattenHaninge SOKStockholms Orienteringsförbund
natMNResultat
Kretsungdomsavslutning - nattFalköpings AIK OKVästergötlands Orienteringsförbund
närLNResultat
lör 29/10Intresseanmälan TSK Ungdom SmålandskavlenTullinge SKStockholms Orienteringsförbund
klubbL
SmålandskavlenEksjö SOK
Hässleby SOK
Vimmerby OK
Smålands Orienteringsförbund
natSLK
Nordcupen - deltävling 1Rotebro IS OKStockholms Orienteringsförbund
klubbM
sön 30/10SmålandskavlenEksjö SOK
Hässleby SOK
Vimmerby OK
Smålands Orienteringsförbund
natSLK
OK Österåkers Ultra-KMOK ÖsteråkerStockholms Orienteringsförbund
klubbU
Ulricehamns OK MedeldistansUlricehamns OKVästergötlands Orienteringsförbund
natMResultat
Solna OK BarometerloppetSolna OKStockholms Orienteringsförbund
klubbU
v 44mån 31/10
tis 1/11Veteran-OLKöping-Kolsva OKVästmanlands Orienteringsförbund
närMResultat
ons 2/11Halloween NattenOK DjerfVärmlands Orienteringsförbund
klubbMNResultat
tor 3/11Öppet Varbergsmästerskap Natt + När-OLFK Friskus-VarbergHallands Orienteringsförbund
närMNResultat
Dalaoffensiven vintercup lightStora Tuna OKDalarnas Orienteringsförbund
närLN
GOF NattCup Etapp 4Chalmers OLGöteborgs Orienteringsförbund
närLNResultat
Nattjakta KoppomOK HierneVärmlands Orienteringsförbund
närLNResultat
fre 4/11
lör 5/11PreO TempO Sigtuna OKUpplands Orienteringsförbund
P
natM
SilvaTrofenUddevalla OKBohuslän-Dals Orienteringsförbund
natPUResultat
Kalkonjakten och KycklingjaktenLidköpings VSKVästergötlands Orienteringsförbund
närMResultat
SvartåfejdenMjölby OKÖstergötlands Orienteringsförbund
distMResultat
PreO RodhenloppetOK RodhenUpplands Orienteringsförbund
P
natLN
RodhenloppetOK RodhenUpplands Orienteringsförbund
natLNResultat
sön 6/11NovembersprintenMjölby OKÖstergötlands Orienteringsförbund
natSM
Sydsvenska 2-milen / DM Ultralång HallandHylte OKHallands Orienteringsförbund
natUResultat
HöstlunkenSnättringe SKStockholms Orienteringsförbund
distPLResultat
PreO i RoslagenOK RoslagenUpplands Orienteringsförbund
P
natL
v 45mån 7/11
tis 8/11Löpex Night Extreme deltävling 1OK DenselnÖstergötlands Orienteringsförbund
närLN
ons 9/11A-mo nattenAlstermo IFSmålands Orienteringsförbund
närLResultat
tor 10/11VeterantävlingVästerås SOKVästmanlands Orienteringsförbund
närMResultat
Dalaoffensiven vintercup lightDomnarvets GOIFDalarnas Orienteringsförbund
närLNResultat
Nattjakta GunnarskogOK JösseVärmlands Orienteringsförbund
närLNResultat
fre 11/11Öppna Natt KMNorbergs OKVästmanlands Orienteringsförbund
klubbMNResultat
O-event 2011 - Sprint by NightBorås GIFVästergötlands Orienteringsförbund
natSNResultat
lör 12/11KM Ultralång BVSOKBromma-Vällingby SOKStockholms Orienteringsförbund
klubbU
Kretsmästerskap Dag för Kristianstadskretsen och GöingekretsenHässleholms OKSkånes Orienteringsförbund
närLResultat
HandicapenOK Vilse 87Blekinge Orienteringsförbund
klubbL
Stockholm RogainingOK Ravinen
Stockholms Orienteringsförbund
Stockholms Orienteringsförbund
distPL
O-Event 2011 - Downhill SprintHestra IFVästergötlands Orienteringsförbund
natSResultat
Gyllende DojanOK Silva
Skåneslättens OL
Skånes Orienteringsförbund
klubbL
sön 13/11Golden RingsHellas OrienteringStockholms Orienteringsförbund
distSL
O-Event 2011 - Zoorienteringen IK YmerVästergötlands Orienteringsförbund
natSResultat
WinterCupen 2011-2012, etapp 1Sigtuna OKUpplands Orienteringsförbund
klubbMResultat
PatrulltestävlingSnättringe SKStockholms Orienteringsförbund
klubbPL
Träningstävling med Mats TroengJönköpings OKSmålands Orienteringsförbund
närLResultat
v 46mån 14/11
tis 15/11
ons 16/11Kylklampen 1OK TyrVärmlands Orienteringsförbund
närLNResultat
Mila Stockholm By Night, etapp 1Täby OKStockholms Orienteringsförbund
distLNResultat
tor 17/11GOF NattCup Etapp 5Sävedalens AIKGöteborgs Orienteringsförbund
närLNResultat
Närnatt CupSävedalens AIKGöteborgs Orienteringsförbund
närLNResultat
Tibro Skaraborgs By NightTibro OKVästergötlands Orienteringsförbund
närLNResultat
Nattjakta VittenstenÅmotfors OKVärmlands Orienteringsförbund
närLN
fre 18/11
lör 19/11Alehofs öppna Ultra lång KMOK AlehofGöteborgs Orienteringsförbund
klubbUResultat
Dalaoffensiven 2011Dalarnas OrienteringsförbundDalarnas Orienteringsförbund
närL
NovemberkåsanSödertälje-Nykvarn OFSödermanlands Orienteringsförbund
klubbUResultat
PlockepinnOL Teamet OlofströmBlekinge Orienteringsförbund
närPUN
FakirenKöping-Kolsva OKVästmanlands Orienteringsförbund
natUResultat
Skinkjakten - Uppladdningen ANMÄLAN ÖPPEN TILL FREDAG KL 12Gotlands Bro OKGotlands Orienteringsförbund
närMResultat
sön 20/11Inomhussprint SurahammarSurahammars SOKVästmanlands Orienteringsförbund
närSResultat
Skinkloppet Korsnäs IF OKDalarnas Orienteringsförbund
klubbL
HöstrusketÖrkelljunga FKSkånes Orienteringsförbund
natMResultat
Orienteringsavslutning med handicap-OLMariestads FKVästergötlands Orienteringsförbund
klubbM
v 47mån 21/11
tis 22/11Löpex Night Extreme deltävling 2Finspångs SOK
OK Denseln
Östergötlands Orienteringsförbund
närLN
ons 23/11Skinkjakten Deltävling 1Visborgs OKGotlands Orienteringsförbund
närMNResultat
Natt-KM - OK Måsen/Nyköpings OKOK MåsenSödermanlands Orienteringsförbund
klubbLNResultat
tor 24/11BokskogsnattaMalmö OKSkånes Orienteringsförbund
klubbLN
Nattugglan deltävling 3Tullinge SKStockholms Orienteringsförbund
klubbLNResultat
Veteran OL 24 nov 2011Västerås SOKVästmanlands Orienteringsförbund
klubbMResultat
Öppet KM Natt 2011Helsingborgs SOKSkånes Orienteringsförbund
klubbLNResultat
Dalaoffensiven nattcup lightMalungs OK SkogsmårdarnaDalarnas Orienteringsförbund
närLNStarttider
Natt Sjuan deltävling 1Bredareds IFVästergötlands Orienteringsförbund
närLNResultat
Närnatt cup - Etapp 4Lerums SOKGöteborgs Orienteringsförbund
närMNResultat
fre 25/11Landslagsträning LeksandLeksands OKDalarnas Orienteringsförbund
närLResultat
lör 26/11Herkules Stuglopp FK HerkulesGöteborgs Orienteringsförbund
klubbLResultat
Skinkrace 2011Smedjebackens OKDalarnas Orienteringsförbund
klubbMResultat
NattCupenOK KullingshofVästergötlands Orienteringsförbund
klubbMN
sön 27/11KM PreO och MedeldistansOK Pan-KristianstadSkånes Orienteringsförbund
LP
klubbM
Ultra-KM, aka BjörntrampenAttunda OKStockholms Orienteringsförbund
klubbU
Motions- söndagsträningJärfälla OKStockholms Orienteringsförbund
klubbMResultat
Advent Orient 2011 Etapp 1OK SilvaSkånes Orienteringsförbund
närLResultat
SkinkskubbetOK SkogsfalkenBlekinge Orienteringsförbund
närMResultat
v 48mån 28/11
tis 29/11
ons 30/11Vätterbygden by night 2012 - deltävling 1IK HakarpspojkarnaSmålands Orienteringsförbund
närLN
NattcupenNjurunda OKMedelpads Orienteringsförbund
närLNResultat
Skinkjakten - Deltävling 2Svaide Roma SOKGotlands Orienteringsförbund
närLNResultat
Kylklampen del 2Kils OKVärmlands Orienteringsförbund
närLNResultat
tor 1/12Dalaoffensiven Nattcup Light nr 8OK KåreDalarnas Orienteringsförbund
närLN
GOF NattCup Etapp 6Göteborg-Majorna OKGöteborgs Orienteringsförbund
närLNResultat
Skaraborg by Night MFKMariestads FKVästergötlands Orienteringsförbund
närLNResultat
fre 2/12POL-SnapenHjobygdens OK
Mariestads FK
Västergötlands Orienteringsförbund
närL
lör 3/12SkinkanLerums SOKGöteborgs Orienteringsförbund
klubbL
SkånemodellenTormestorps IFSkånes Orienteringsförbund
klubbPL
sön 4/12Julserien Etapp 1Arboga OKVästmanlands Orienteringsförbund
närLResultat
Motions- söndagsträningJärfälla OKStockholms Orienteringsförbund
klubbMResultat
Advent Orient 2011 Etapp 2OK SilvaSkånes Orienteringsförbund
närLResultat
Loppis i Pumpen Korsnäs IF OKDalarnas Orienteringsförbund
klubbL
v 49mån 5/12
tis 6/12Night Extreme , deltävling 3OK KolmårdenÖstergötlands Orienteringsförbund
närLN
ons 7/12Vätterbygden by night 2012 - deltävling 2IK HakarpspojkarnaSmålands Orienteringsförbund
närLN
Skinkjakten - Deltävling 3Gotlands Bro OKGotlands Orienteringsförbund
närMNResultat
tor 8/12Veterantävling-LucialöpetArboga OKVästmanlands Orienteringsförbund
närMResultat
Nattugglan 2011-12-08Tullinge SKStockholms Orienteringsförbund
klubbLNResultat
Östra Blekinges nattcup deltävling 1OK OrionBlekinge Orienteringsförbund
närLN
Dalaoffensiven vintercup lightStora Tuna OKDalarnas Orienteringsförbund
närLN
Järla O-Tour 1Järla OrienteringStockholms Orienteringsförbund
klubbLNResultat
Natt-7:an deltävling 2Skene Sim o ISVästergötlands Orienteringsförbund
närMNResultat
fre 9/12
lör 10/12JulegrisracetIFK Göteborg OrienteringGöteborgs Orienteringsförbund
klubbMResultat
SkinkloppetRingsjö OKSkånes Orienteringsförbund
klubbL
Lucianatten 2011Lessebo OKSmålands Orienteringsförbund
närLNResultat
sön 11/12WinterCupen 2011-2012, etapp 2Sigtuna OKUpplands Orienteringsförbund
klubbM
Julserien Etapp 2Arboga OKVästmanlands Orienteringsförbund
närLResultat
LucialoppetRonneby OKBlekinge Orienteringsförbund
klubbM
LusseloppetIK UvenGöteborgs Orienteringsförbund
klubbL
Lucia-Maskerad-OLHärlövs IFSkånes Orienteringsförbund
närL
Advent Orient 2011 Etapp 3OK SilvaSkånes Orienteringsförbund
närLResultat
SkinkloppetStora Tuna OKDalarnas Orienteringsförbund
klubbL
JullöpetTrollhättans SKVästergötlands Orienteringsförbund
klubbLResultat
LusseskubbetOK KåreDalarnas Orienteringsförbund
klubbL
SkinkloppetSolna OKStockholms Orienteringsförbund
klubbM
v 50mån 12/12
tis 13/12Lucia-tågetOK SilvaSkånes Orienteringsförbund
närLN
ons 14/12Kylklampen, deltävling 3SK ÖrnenVärmlands Orienteringsförbund
närLNResultat
Mila Stockholm By Night, etapp 2Bromma-Vällingby SOKStockholms Orienteringsförbund
distLNResultat
Upptaktsträning inför 10-mila/Jukola 2012Korsnäs IF OKDalarnas Orienteringsförbund
klubbL
Vätterbygden by night 2012 - deltävling 3IK HakarpspojkarnaSmålands Orienteringsförbund
närLN
Skinkjakten - Deltävling 4 FinalGotlands Bro OKGotlands Orienteringsförbund
närMNResultat
tor 15/12Östra Blekinges nattcup deltävling 2OK OrionBlekinge Orienteringsförbund
närLN
Dalaoffensiven vintercup lightDomnarvets GOIFDalarnas Orienteringsförbund
närLNResultat
GOF NattCup Etapp 7OK LandehofGöteborgs Orienteringsförbund
närLN
Skaraborgs By Night IF HagenIF HagenVästergötlands Orienteringsförbund
närLNResultat
fre 16/12
lör 17/12SkånemodellenÖrkelljunga FKSkånes Orienteringsförbund
klubbM
OBS-tävling EvertsbergSvenska Orienteringsförbundet
S
natSResultat
sön 18/12OBS-tävling EvertsbergSvenska Orienteringsförbundet
S
natMResultat
JulasletetOK KullingshofVästergötlands Orienteringsförbund
närL
Julserien Etapp 3Arboga OKVästmanlands Orienteringsförbund
närLResultat
VintercupenFK GöingarnaSkånes Orienteringsförbund
närL
Advent Orient 2011 Etapp 4OK SilvaSkånes Orienteringsförbund
närLResultat
v 51mån 19/12
tis 20/12Go´natt cup 1Kalmar OKSmålands Orienteringsförbund
klubbLN
ons 21/12Vätterbygden by night 2012 - deltävling 4IK HakarpspojkarnaSmålands Orienteringsförbund
närLN
tor 22/12Sprint-ol med JulbadKorsnäs IF OKDalarnas Orienteringsförbund
klubbS
fre 23/12
lör 24/12
sön 25/12
v 52mån 26/12SkinksvängenDegerfors OKVärmlands Orienteringsförbund
S
natL
Julserien Etapp 4Arboga OKVästmanlands Orienteringsförbund
närLResultat
Vintercup, Pan-KristianstadOK Pan-KristianstadSkånes Orienteringsförbund
närL
tis 27/12
ons 28/12Kylklampen deltävling 4OK ÄlgenVärmlands Orienteringsförbund
närLNResultat
tor 29/12JullovsOL-indoorOK HedströmmenVästmanlands Orienteringsförbund
närS
JulspinningOK KåreDalarnas Orienteringsförbund
klubbL
MidvintersprintenGammelstads IFNorrbottens Orienteringsförbund
distSResultat
fre 30/12SNOPVittjärvs IKNorrbottens Orienteringsförbund
närLResultat
lör 31/12HemlängtanOK Pan-KristianstadSkånes Orienteringsförbund
klubbL
HemlängtanOK Pan-KristianstadSkånes Orienteringsförbund
klubbL
HemlängtanOK Pan-KristianstadSkånes Orienteringsförbund
klubbL
HemlängtanOK Pan-KristianstadSkånes Orienteringsförbund
klubbL
HemlängtanOK Pan-KristianstadSkånes Orienteringsförbund
närL
Nyårslöpet 2011IK HakarpspojkarnaSmålands Orienteringsförbund
klubbLResultat
sön 1/1Nyårs-OLTormestorps IFSkånes Orienteringsförbund
distLResultat
v 1mån 2/1
tis 3/1Stadscup Tävling 1OK MilanÖrebro Läns Orienteringsförbund
klubbLN
ons 4/1
tor 5/1Östra Blekinges nattcup deltävling 3OK OrionBlekinge Orienteringsförbund
närLNResultat
fre 6/1
lör 7/1JH SkidO Cup 1Östersunds OKJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
S
distM
J-H Skid-O Cup 1-2011Östersunds OKJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
S
närMResultat
DM Sprint DalarnaStora Tuna IK SKDalarnas Orienteringsförbund
S
mästS
sön 8/1DM Lång VärmlandÖSeT SkidOVärmlands Orienteringsförbund
S
klubbL
DM Medel Dalarna Stora Tuna IK SKDalarnas Orienteringsförbund
S
mästM
Vintercupen etapp 1Frölunda OLGöteborgs Orienteringsförbund
närLResultat
Vintercupen UddarpHärlövs IFSkånes Orienteringsförbund
närLN
Vinterserien, Enskede IPIFK EnskedeStockholms Orienteringsförbund
närLResultat
VOF-cup 1 SkidoUmeå OKVästerbottens Orienteringsförbund
S
närMResultat
v 2mån 9/1
tis 10/1
ons 11/1Mila Stockholm By Night, etapp 3Järla OrienteringStockholms Orienteringsförbund
distLNResultat
Vätterbygden by night 2012 - deltävling 5IK HakarpspojkarnaSmålands Orienteringsförbund
närLN
Kylklampen deltävling 5Kristinehamns OKVärmlands Orienteringsförbund
närLNResultat
tor 12/1Natt-Cup 1OK Vilse 87Blekinge Orienteringsförbund
närLN
Skaraborg by night Istrums skIstrums SKVästergötlands Orienteringsförbund
närLNResultat
Östra Blekinges nattcup deltävling 4OK OrionBlekinge Orienteringsförbund
närLN
Natt 7:an Rydboholms SKRydboholms SKVästergötlands Orienteringsförbund
närLNResultat
fre 13/1
lör 14/1SkånemodellenTormestorps IFSkånes Orienteringsförbund
klubbL
Skigo Cup Kiruna, etapp 1IFK KirunaNorrbottens Orienteringsförbund
S
distLResultat
JH SkidO Cup 2Östersunds OKJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
S
distMResultat
Inomhusorientering FageråsKils OKVärmlands Orienteringsförbund
klubbS
sön 15/1Skigo Cup Kiruna, etapp 2IFK KirunaNorrbottens Orienteringsförbund
S
distMResultat
DM Medel Bohuslän-DalEds SKBohuslän-Dals Orienteringsförbund
S
mästM
VintercupenFK GöingarnaSkånes Orienteringsförbund
närL
Vintercupen Sydvästra kretsenRävetofta OKSkånes Orienteringsförbund
närL
Vinterserien 120115Skarpnäcks OLStockholms Orienteringsförbund
närLResultat
Vinterrace Etapp 1OK GipenBohuslän-Dals Orienteringsförbund
närLResultat
Pingis-KMKorsnäs IF OKDalarnas Orienteringsförbund
klubbL
v 3mån 16/1
tis 17/1Nattcup etapp 3Kalmar OKSmålands Orienteringsförbund
klubbLN
Stadscup Tävling 2OK MilanÖrebro Läns Orienteringsförbund
klubbLN
Spik-Cup Deltävling 1Surahammars SOKVästmanlands Orienteringsförbund
närLNResultat
Löpex Night Extreme deltävling 4OK Denseln
OK Hällen
Östergötlands Orienteringsförbund
Södermanlands Orienteringsförbund
närLN
ons 18/1Vätterbygden by night 2012 - deltävling 6IK HakarpspojkarnaSmålands Orienteringsförbund
närLN
tor 19/1Östra Blekinges nattcup deltävling 5OK OrionBlekinge Orienteringsförbund
närLN
Dalaoffensivens Nattcup lightMalungs OK SkogsmårdarnaDalarnas Orienteringsförbund
närLN
SolsidenattenJärla OrienteringStockholms Orienteringsförbund
klubbLN
Nattugglan 2012-01-19Tullinge SKStockholms Orienteringsförbund
klubbLNResultat
fre 20/1Regionläger för Blekinge, Halland, Småland, Skåne, träning 1: Natt-OL DackestuganOK OrionBlekinge Orienteringsförbund
närLN
lör 21/1WinterCupen 2011-2012, etapp 3Sigtuna OKUpplands Orienteringsförbund
klubbM
Regionläger för Blekinge, Halland, Småland, Skåne, träning 2: Medeldistans AugerumOK OrionBlekinge Orienteringsförbund
närM
Regionläger för Blekinge, Halland, Småland, Skåne, träning 3: Kratov bananOK OrionBlekinge Orienteringsförbund
närMResultat
DM Lång SörmlandÄrla IFSödermanlands Orienteringsförbund
S
mästL
Norrlandsmästerskapen (OBS-tävling)SkogslöparnaÅngermanlands Orienteringsförbund
S
mästLResultat
StOF juniorträff, Täby OK och Attunda OKTäby OKStockholms Orienteringsförbund
närL
sön 22/1Regionläger för Blekinge, Halland, Småland, Skåne, träning 4: Moment distans GnetterydOK OrionBlekinge Orienteringsförbund
närL
DM Uppland + StockholmSigtuna OKUpplands Orienteringsförbund
S
mästM
Norrlandsmästerskapen (OBS-tävling)SkogslöparnaÅngermanlands Orienteringsförbund
S
mästMResultat
Vintercup, Pan-KristianstadOK Pan-KristianstadSkånes Orienteringsförbund
närL
Vintercupen SV-kretsenOK SilvaSkånes Orienteringsförbund
närL
Vintercup 3FK HerkulesGöteborgs Orienteringsförbund
närLResultat
25mannaträning 1OK KåreDalarnas Orienteringsförbund
klubbL
Skid-O, Kils OKKils OKVärmlands Orienteringsförbund
S
distL
Vinterrace Etapp 2Uddevalla OKBohuslän-Dals Orienteringsförbund
närMResultat
v 4mån 23/1
tis 24/1
ons 25/1Natt DM Skid-OOK TyrVärmlands Orienteringsförbund
S
närLN
Vätterbygden by night 2012 - deltävling 7IK HakarpspojkarnaSmålands Orienteringsförbund
närLN
VinterNattCup BVSOK JOK SIKBromma-Vällingby SOKStockholms Orienteringsförbund
närLNResultat
tor 26/1Östra Blekinges nattcup deltävling 6OK OrionBlekinge Orienteringsförbund
närLN
Dalaoffensivens Natt Cup del 2Korsnäs IF OKDalarnas Orienteringsförbund
närLN
Nattcup 2 VästraOK SkogsfalkenBlekinge Orienteringsförbund
närLNResultat
Skogslöparnas Natt SkidOSkogslöparnaÅngermanlands Orienteringsförbund
S
närMN
Natt 7:an Ulricehamns OKUlricehamns OKVästergötlands Orienteringsförbund
närLNResultat
Skaraborg by night Falköpings AIK OKVästergötlands Orienteringsförbund
närLNResultat
fre 27/1
lör 28/1DM Lång StockholmHaninge SOKStockholms Orienteringsförbund
S
mästL
Nationell tävling SkyttecentrumÖstersunds OKJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
S
natMResultat
SkånemodellenOK Pan-KristianstadSkånes Orienteringsförbund
klubbL
Förenings-DMSelånger SOKMedelpads Orienteringsförbund
S
mästSM
KåreträffenKorsnäs IF OK
OK Kåre
Dalarnas Orienteringsförbund
S
natM
Sunderbyglidet (Skigo Cup 3)Gammelstads IFNorrbottens Orienteringsförbund
S
distMResultat
Jaktstarts-SM, sprintprologBrunflo IF
Frösö IF
Fältjägarnas IF
OK Storsjön
Östersunds OK
Jämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
S
mästS
Sunderbynatten (Skigo 4)Gammelstads IFNorrbottens Orienteringsförbund
S
distMNResultat
Hemma cupenOK GisleSmålands Orienteringsförbund
klubbL
UtbildningOK GisleSmålands Orienteringsförbund
klubbLResultat
sön 29/1VintercupenFK GöingarnaSkånes Orienteringsförbund
närL
Vintercupen etapp 4Frölunda OLGöteborgs Orienteringsförbund
närLResultat
Först i mål GudhemGudhems IFVästergötlands Orienteringsförbund
närM
Hälsingecupen i Skid-OLForsa OKHälsinglands Orienteringsförbund
S
närM
KorsnästräffenKorsnäs IF OK
OK Kåre
Dalarnas Orienteringsförbund
S
natL
SkidO tävling DejeSFDeje SFVärmlands Orienteringsförbund
S
närM
Vinterrace E3Herrestads AIFBohuslän-Dals Orienteringsförbund
närMResultat
Jaktstarts-SM, finalÖstersunds OKJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
S
mästMResultat
v 5mån 30/1
tis 31/1Stadscup Tävling 3OK MilanÖrebro Läns Orienteringsförbund
klubbLN
Natt-DM MedelpadSelånger SOKMedelpads Orienteringsförbund
S
mästMN
ons 1/2SommarlandsresaKorsnäs IF OKDalarnas Orienteringsförbund
klubbL