Svenska Orienteringsförbundet

Tävlingskalender

802 tävlingar hittades mellan 2011-10-20 och 2012-05-31 med följande urval: orienteringslöpning, mästerskapstävling, nationell tävling, distriktstävling, närtävling, klubbtävling.

Datum Tävling Arrangör Distrikt
G
Typ
F
D
T
AS
tor 20/10SmålandskavletestStora Tuna OKDalarnas Orienteringsförbund
närLNResultat
tor 20/10Veteran-OL VSOK Västerås SOKVästmanlands Orienteringsförbund
närMResultat
tor 20/10Natträning #1 LjungstuganAlmby IKÖrebro Läns Orienteringsförbund
klubbMResultat
tor 20/10Natt-KMHagaby GoIF ÖrebroÖrebro Läns Orienteringsförbund
klubbLN
tor 20/10Siljansserien del 5 och Öppet Natt‐KMIFK Mora OKDalarnas Orienteringsförbund
närLNResultat
tor 20/10GOF Närnattcup, Etapp 1 - UngdomsserienOK LandehofGöteborgs Orienteringsförbund
närMNResultat
fre 21/10Natt-stafettOK Vilse 87Blekinge Orienteringsförbund
natSLN
fre 21/10Stafett OL-skytte/Relay BiathlonorienteeringIFK Tumba SOKStockholms Orienteringsförbund
närSL
fre 21/10Södra Vätterbygdsmästerskap NattTenhults SOKSmålands Orienteringsförbund
närLNResultat
fre 21/10AxevallanattaIstrums SKVästergötlands Orienteringsförbund
natMNResultat
lör 22/10Älgots Cup final + Gäst CupOK Silva
Rävetofta OK
Skånes Orienteringsförbund
natLResultat
lör 22/10 - sön 23/10Helg utan ÄlgGotlands Bro OKGotlands Orienteringsförbund
natMResultat
lör 22/10IFK Göteborg HöstbudkavleIFK Göteborg OrienteringGöteborgs Orienteringsförbund
natSLResultat
lör 22/10World Cup & öppet DM OL-skytte SprintIFK Tumba SOKStockholms Orienteringsförbund
närS
sön 23/10GMOK HösttävlingGöteborg-Majorna OKGöteborgs Orienteringsförbund
natMResultat
sön 23/10Ungdomens 7-mannaOK Silva
Rävetofta OK
Skånes Orienteringsförbund
natSLResultat
sön 23/10VilselöpetOK Vilse 87Blekinge Orienteringsförbund
natLResultat
sön 23/10World Cup & öppet DM OL-skytte, Klassisk distansIFK Tumba SOKStockholms Orienteringsförbund
närL
sön 23/10OktoberracetOK EnenUpplands Orienteringsförbund
natMResultat
sön 23/10Kilterrängen 2011Kils OKVärmlands Orienteringsförbund
klubbU
tis 25/10Dala veteran-olDomnarvets GOIFDalarnas Orienteringsförbund
närLResultat
tis 25/10Natt-KMCentrum OKStockholms Orienteringsförbund
klubbLNResultat
tis 25/10Öppet Norrköpingsmästerskap i Natt orienteringSkogspojkarnas OKÖstergötlands Orienteringsförbund
närLNStarttider
ons 26/10Natt-KM Sundbybergs IKJärfälla OK
Sundbybergs IK
Stockholms Orienteringsförbund
klubbLN
ons 26/10GOF NattCup Etapp 3Sävedalens AIKGöteborgs Orienteringsförbund
närLNResultat
tor 27/10Dalaoffensiven Nattcup LightOK KåreDalarnas Orienteringsförbund
närLN
tor 27/10Natt-KMOK ÖsteråkerStockholms Orienteringsförbund
klubbLN
tor 27/10VeterantävlingHallstahammars OKVästmanlands Orienteringsförbund
närMResultat
tor 27/10GOF Närnattcup Etapp 2IFK Göteborg OrienteringGöteborgs Orienteringsförbund
närMNResultat
tor 27/10Höglands-OL nattSOK AnebySmålands Orienteringsförbund
närLNResultat
tor 27/10En torsdagskväll i VedbäckOK SilvaSkånes Orienteringsförbund
distLNResultat
tor 27/10Kretsmästerskap Natt för Kristianstadskretsen och GöingekretsenFK GöingarnaSkånes Orienteringsförbund
närLNResultat
tor 27/10Nattjakta KjölenÅrjängs OKVärmlands Orienteringsförbund
närLN
fre 28/10HaningeNattenHaninge SOKStockholms Orienteringsförbund
natMNResultat
fre 28/10Kretsungdomsavslutning - nattFalköpings AIK OKVästergötlands Orienteringsförbund
närLNResultat
lör 29/10Intresseanmälan TSK Ungdom SmålandskavlenTullinge SKStockholms Orienteringsförbund
klubbL
lör 29/10 - sön 30/10SmålandskavlenEksjö SOK
Hässleby SOK
Vimmerby OK
Smålands Orienteringsförbund
natSLK
lör 29/10Nordcupen - deltävling 1Rotebro IS OKStockholms Orienteringsförbund
klubbM
sön 30/10OK Österåkers Ultra-KMOK ÖsteråkerStockholms Orienteringsförbund
klubbU
sön 30/10Ulricehamns OK MedeldistansUlricehamns OKVästergötlands Orienteringsförbund
natMResultat
sön 30/10Solna OK BarometerloppetSolna OKStockholms Orienteringsförbund
klubbU
tis 1/11Veteran-OLKöping-Kolsva OKVästmanlands Orienteringsförbund
närMResultat
ons 2/11Halloween NattenOK DjerfVärmlands Orienteringsförbund
klubbMNResultat
tor 3/11Öppet Varbergsmästerskap Natt + När-OLFK Friskus-VarbergHallands Orienteringsförbund
närMNResultat
tor 3/11Dalaoffensiven vintercup lightStora Tuna OKDalarnas Orienteringsförbund
närLN
tor 3/11GOF NattCup Etapp 4Chalmers OLGöteborgs Orienteringsförbund
närLNResultat
tor 3/11Nattjakta KoppomOK HierneVärmlands Orienteringsförbund
närLNResultat
lör 5/11SilvaTrofenUddevalla OKBohuslän-Dals Orienteringsförbund
natPUResultat
lör 5/11Kalkonjakten och KycklingjaktenLidköpings VSKVästergötlands Orienteringsförbund
närMResultat
lör 5/11SvartåfejdenMjölby OKÖstergötlands Orienteringsförbund
distMResultat
lör 5/11RodhenloppetOK RodhenUpplands Orienteringsförbund
natLNResultat
sön 6/11NovembersprintenMjölby OKÖstergötlands Orienteringsförbund
natSM
sön 6/11Sydsvenska 2-milen / DM Ultralång HallandHylte OKHallands Orienteringsförbund
natUResultat
sön 6/11HöstlunkenSnättringe SKStockholms Orienteringsförbund
distPLResultat
tis 8/11Löpex Night Extreme deltävling 1OK DenselnÖstergötlands Orienteringsförbund
närLN
ons 9/11A-mo nattenAlstermo IFSmålands Orienteringsförbund
närLResultat
tor 10/11VeterantävlingVästerås SOKVästmanlands Orienteringsförbund
närMResultat
tor 10/11Dalaoffensiven vintercup lightDomnarvets GOIFDalarnas Orienteringsförbund
närLNResultat
tor 10/11Nattjakta GunnarskogOK JösseVärmlands Orienteringsförbund
närLNResultat
fre 11/11Öppna Natt KMNorbergs OKVästmanlands Orienteringsförbund
klubbMNResultat
fre 11/11O-event 2011 - Sprint by NightBorås GIFVästergötlands Orienteringsförbund
natSNResultat
lör 12/11KM Ultralång BVSOKBromma-Vällingby SOKStockholms Orienteringsförbund
klubbU
lör 12/11Kretsmästerskap Dag för Kristianstadskretsen och GöingekretsenHässleholms OKSkånes Orienteringsförbund
närLResultat
lör 12/11HandicapenOK Vilse 87Blekinge Orienteringsförbund
klubbL
lör 12/11Stockholm RogainingOK Ravinen
Stockholms Orienteringsförbund
Stockholms Orienteringsförbund
distPL
lör 12/11O-Event 2011 - Downhill SprintHestra IFVästergötlands Orienteringsförbund
natSResultat
lör 12/11Gyllende DojanOK Silva
Skåneslättens OL
Skånes Orienteringsförbund
klubbL
sön 13/11Golden RingsHellas OrienteringStockholms Orienteringsförbund
distSL
sön 13/11O-Event 2011 - Zoorienteringen IK YmerVästergötlands Orienteringsförbund
natSResultat
sön 13/11 - sön 25/3WinterCupen 2011-2012Sigtuna OKUpplands Orienteringsförbund
klubbMResultat
sön 13/11PatrulltestävlingSnättringe SKStockholms Orienteringsförbund
klubbPL
sön 13/11Träningstävling med Mats TroengJönköpings OKSmålands Orienteringsförbund
närLResultat
ons 16/11Kylklampen 1OK TyrVärmlands Orienteringsförbund
närLNResultat
ons 16/11Mila Stockholm By Night, etapp 1Täby OKStockholms Orienteringsförbund
distLNResultat
tor 17/11GOF NattCup Etapp 5Sävedalens AIKGöteborgs Orienteringsförbund
närLNResultat
tor 17/11Närnatt CupSävedalens AIKGöteborgs Orienteringsförbund
närLNResultat
tor 17/11Tibro Skaraborgs By NightTibro OKVästergötlands Orienteringsförbund
närLNResultat
tor 17/11Nattjakta VittenstenÅmotfors OKVärmlands Orienteringsförbund
närLN
lör 19/11Alehofs öppna Ultra lång KMOK AlehofGöteborgs Orienteringsförbund
klubbUResultat
lör 19/11Dalaoffensiven 2011Dalarnas OrienteringsförbundDalarnas Orienteringsförbund
närL
lör 19/11NovemberkåsanSödertälje-Nykvarn OFSödermanlands Orienteringsförbund
klubbUResultat
lör 19/11PlockepinnOL Teamet OlofströmBlekinge Orienteringsförbund
närPUN
lör 19/11FakirenKöping-Kolsva OKVästmanlands Orienteringsförbund
natUResultat
lör 19/11Skinkjakten - Uppladdningen ANMÄLAN ÖPPEN TILL FREDAG KL 12Gotlands Bro OKGotlands Orienteringsförbund
närMResultat
sön 20/11Inomhussprint SurahammarSurahammars SOKVästmanlands Orienteringsförbund
närSResultat
sön 20/11Skinkloppet Korsnäs IF OKDalarnas Orienteringsförbund
klubbL
sön 20/11HöstrusketÖrkelljunga FKSkånes Orienteringsförbund
natMResultat
sön 20/11Orienteringsavslutning med handicap-OLMariestads FKVästergötlands Orienteringsförbund
klubbM
tis 22/11Löpex Night Extreme deltävling 2Finspångs SOK
OK Denseln
Östergötlands Orienteringsförbund
närLN
ons 23/11Skinkjakten Deltävling 1Visborgs OKGotlands Orienteringsförbund
närMNResultat
ons 23/11Natt-KM - OK Måsen/Nyköpings OKOK MåsenSödermanlands Orienteringsförbund
klubbLNResultat
tor 24/11BokskogsnattaMalmö OKSkånes Orienteringsförbund
klubbLN
tor 24/11Nattugglan deltävling 3Tullinge SKStockholms Orienteringsförbund
klubbLNResultat
tor 24/11Veteran OL 24 nov 2011Västerås SOKVästmanlands Orienteringsförbund
klubbMResultat
tor 24/11Öppet KM Natt 2011Helsingborgs SOKSkånes Orienteringsförbund
klubbLNResultat
tor 24/11Dalaoffensiven nattcup lightMalungs OK SkogsmårdarnaDalarnas Orienteringsförbund
närLNStarttider
tor 24/11Natt Sjuan deltävling 1Bredareds IFVästergötlands Orienteringsförbund
närLNResultat
tor 24/11Närnatt cup - Etapp 4Lerums SOKGöteborgs Orienteringsförbund
närMNResultat
fre 25/11Landslagsträning LeksandLeksands OKDalarnas Orienteringsförbund
närLResultat
lör 26/11Herkules Stuglopp FK HerkulesGöteborgs Orienteringsförbund
klubbLResultat
lör 26/11Skinkrace 2011Smedjebackens OKDalarnas Orienteringsförbund
klubbMResultat
lör 26/11NattCupenOK KullingshofVästergötlands Orienteringsförbund
klubbMN
sön 27/11KM PreO och MedeldistansOK Pan-KristianstadSkånes Orienteringsförbund
LP
klubbM
sön 27/11Ultra-KM, aka BjörntrampenAttunda OKStockholms Orienteringsförbund
klubbU
sön 27/11Motions- söndagsträningJärfälla OKStockholms Orienteringsförbund
klubbMResultat
sön 27/11Advent Orient 2011 Etapp 1OK SilvaSkånes Orienteringsförbund
närLResultat
sön 27/11SkinkskubbetOK SkogsfalkenBlekinge Orienteringsförbund
närMResultat
ons 30/11Vätterbygden by night 2012 - deltävling 1IK HakarpspojkarnaSmålands Orienteringsförbund
närLN
ons 30/11NattcupenNjurunda OKMedelpads Orienteringsförbund
närLNResultat
ons 30/11Skinkjakten - Deltävling 2Svaide Roma SOKGotlands Orienteringsförbund
närLNResultat
ons 30/11Kylklampen del 2Kils OKVärmlands Orienteringsförbund
närLNResultat
tor 1/12Dalaoffensiven Nattcup Light nr 8OK KåreDalarnas Orienteringsförbund
närLN
tor 1/12GOF NattCup Etapp 6Göteborg-Majorna OKGöteborgs Orienteringsförbund
närLNResultat
tor 1/12Skaraborg by Night MFKMariestads FKVästergötlands Orienteringsförbund
närLNResultat
fre 2/12POL-SnapenHjobygdens OK
Mariestads FK
Västergötlands Orienteringsförbund
närL
lör 3/12SkinkanLerums SOKGöteborgs Orienteringsförbund
klubbL
lör 3/12SkånemodellenTormestorps IFSkånes Orienteringsförbund
klubbPL
sön 4/12Julserien Etapp 1Arboga OKVästmanlands Orienteringsförbund
närLResultat
sön 4/12Motions- söndagsträningJärfälla OKStockholms Orienteringsförbund
klubbMResultat
sön 4/12Advent Orient 2011 Etapp 2OK SilvaSkånes Orienteringsförbund
närLResultat
sön 4/12Loppis i Pumpen Korsnäs IF OKDalarnas Orienteringsförbund
klubbL
tis 6/12Night Extreme , deltävling 3OK KolmårdenÖstergötlands Orienteringsförbund
närLN
ons 7/12Vätterbygden by night 2012 - deltävling 2IK HakarpspojkarnaSmålands Orienteringsförbund
närLN
ons 7/12Skinkjakten - Deltävling 3Gotlands Bro OKGotlands Orienteringsförbund
närMNResultat
tor 8/12Veterantävling-LucialöpetArboga OKVästmanlands Orienteringsförbund
närMResultat
tor 8/12Nattugglan 2011-12-08Tullinge SKStockholms Orienteringsförbund
klubbLNResultat
tor 8/12Östra Blekinges nattcup deltävling 1OK OrionBlekinge Orienteringsförbund
närLN
tor 8/12Dalaoffensiven vintercup lightStora Tuna OKDalarnas Orienteringsförbund
närLN
tor 8/12Järla O-Tour 1Järla OrienteringStockholms Orienteringsförbund
klubbLNResultat
tor 8/12Natt-7:an deltävling 2Skene Sim o ISVästergötlands Orienteringsförbund
närMNResultat
lör 10/12JulegrisracetIFK Göteborg OrienteringGöteborgs Orienteringsförbund
klubbMResultat
lör 10/12SkinkloppetRingsjö OKSkånes Orienteringsförbund
klubbL
lör 10/12Lucianatten 2011Lessebo OKSmålands Orienteringsförbund
närLNResultat
sön 11/12Julserien Etapp 2Arboga OKVästmanlands Orienteringsförbund
närLResultat
sön 11/12LucialoppetRonneby OKBlekinge Orienteringsförbund
klubbM
sön 11/12LusseloppetIK UvenGöteborgs Orienteringsförbund
klubbL
sön 11/12Lucia-Maskerad-OLHärlövs IFSkånes Orienteringsförbund
närL
sön 11/12Advent Orient 2011 Etapp 3OK SilvaSkånes Orienteringsförbund
närLResultat
sön 11/12SkinkloppetStora Tuna OKDalarnas Orienteringsförbund
klubbL
sön 11/12JullöpetTrollhättans SKVästergötlands Orienteringsförbund
klubbLResultat
sön 11/12LusseskubbetOK KåreDalarnas Orienteringsförbund
klubbL
sön 11/12SkinkloppetSolna OKStockholms Orienteringsförbund
klubbM
tis 13/12Lucia-tågetOK SilvaSkånes Orienteringsförbund
närLN
ons 14/12Kylklampen, deltävling 3SK ÖrnenVärmlands Orienteringsförbund
närLNResultat
ons 14/12Mila Stockholm By Night, etapp 2Bromma-Vällingby SOKStockholms Orienteringsförbund
distLNResultat
ons 14/12Upptaktsträning inför 10-mila/Jukola 2012Korsnäs IF OKDalarnas Orienteringsförbund
klubbL
ons 14/12Vätterbygden by night 2012 - deltävling 3IK HakarpspojkarnaSmålands Orienteringsförbund
närLN
ons 14/12Skinkjakten - Deltävling 4 FinalGotlands Bro OKGotlands Orienteringsförbund
närMNResultat
tor 15/12Östra Blekinges nattcup deltävling 2OK OrionBlekinge Orienteringsförbund
närLN
tor 15/12Dalaoffensiven vintercup lightDomnarvets GOIFDalarnas Orienteringsförbund
närLNResultat
tor 15/12GOF NattCup Etapp 7OK LandehofGöteborgs Orienteringsförbund
närLN
tor 15/12Skaraborgs By Night IF HagenIF HagenVästergötlands Orienteringsförbund
närLNResultat
lör 17/12SkånemodellenÖrkelljunga FKSkånes Orienteringsförbund
klubbM
sön 18/12JulasletetOK KullingshofVästergötlands Orienteringsförbund
närL
sön 18/12Julserien Etapp 3Arboga OKVästmanlands Orienteringsförbund
närLResultat
sön 18/12VintercupenFK GöingarnaSkånes Orienteringsförbund
närL
sön 18/12Advent Orient 2011 Etapp 4OK SilvaSkånes Orienteringsförbund
närLResultat
tis 20/12Go´natt cup 1Kalmar OKSmålands Orienteringsförbund
klubbLN
ons 21/12Vätterbygden by night 2012 - deltävling 4IK HakarpspojkarnaSmålands Orienteringsförbund
närLN
tor 22/12Sprint-ol med JulbadKorsnäs IF OKDalarnas Orienteringsförbund
klubbS
mån 26/12Julserien Etapp 4Arboga OKVästmanlands Orienteringsförbund
närLResultat
mån 26/12Vintercup, Pan-KristianstadOK Pan-KristianstadSkånes Orienteringsförbund
närL
ons 28/12Kylklampen deltävling 4OK ÄlgenVärmlands Orienteringsförbund
närLNResultat
tor 29/12JullovsOL-indoorOK HedströmmenVästmanlands Orienteringsförbund
närS
tor 29/12JulspinningOK KåreDalarnas Orienteringsförbund
klubbL
tor 29/12MidvintersprintenGammelstads IFNorrbottens Orienteringsförbund
distSResultat
fre 30/12SNOPVittjärvs IKNorrbottens Orienteringsförbund
närLResultat
lör 31/12HemlängtanOK Pan-KristianstadSkånes Orienteringsförbund
klubbL
lör 31/12HemlängtanOK Pan-KristianstadSkånes Orienteringsförbund
klubbL
lör 31/12HemlängtanOK Pan-KristianstadSkånes Orienteringsförbund
klubbL
lör 31/12HemlängtanOK Pan-KristianstadSkånes Orienteringsförbund
klubbL
lör 31/12HemlängtanOK Pan-KristianstadSkånes Orienteringsförbund
närL
lör 31/12Nyårslöpet 2011IK HakarpspojkarnaSmålands Orienteringsförbund
klubbLResultat
sön 1/1Nyårs-OLTormestorps IFSkånes Orienteringsförbund
distLResultat
tis 3/1Stadscup Tävling 1OK MilanÖrebro Läns Orienteringsförbund
klubbLN
tor 5/1Östra Blekinges nattcup deltävling 3OK OrionBlekinge Orienteringsförbund
närLNResultat
sön 8/1Vintercupen etapp 1Frölunda OLGöteborgs Orienteringsförbund
närLResultat
sön 8/1Vintercupen UddarpHärlövs IFSkånes Orienteringsförbund
närLN
sön 8/1Vinterserien, Enskede IPIFK EnskedeStockholms Orienteringsförbund
närLResultat
ons 11/1Mila Stockholm By Night, etapp 3Järla OrienteringStockholms Orienteringsförbund
distLNResultat
ons 11/1Vätterbygden by night 2012 - deltävling 5IK HakarpspojkarnaSmålands Orienteringsförbund
närLN
ons 11/1Kylklampen deltävling 5Kristinehamns OKVärmlands Orienteringsförbund
närLNResultat
tor 12/1Natt-Cup 1OK Vilse 87Blekinge Orienteringsförbund
närLN
tor 12/1Skaraborg by night Istrums skIstrums SKVästergötlands Orienteringsförbund
närLNResultat
tor 12/1Östra Blekinges nattcup deltävling 4OK OrionBlekinge Orienteringsförbund
närLN
tor 12/1Natt 7:an Rydboholms SKRydboholms SKVästergötlands Orienteringsförbund
närLNResultat
lör 14/1SkånemodellenTormestorps IFSkånes Orienteringsförbund
klubbL
lör 14/1Inomhusorientering FageråsKils OKVärmlands Orienteringsförbund
klubbS
sön 15/1VintercupenFK GöingarnaSkånes Orienteringsförbund
närL
sön 15/1Vintercupen Sydvästra kretsenRävetofta OKSkånes Orienteringsförbund
närL
sön 15/1Vinterserien 120115Skarpnäcks OLStockholms Orienteringsförbund
närLResultat
sön 15/1Vinterrace Etapp 1OK GipenBohuslän-Dals Orienteringsförbund
närLResultat
sön 15/1Pingis-KMKorsnäs IF OKDalarnas Orienteringsförbund
klubbL
tis 17/1Nattcup etapp 3Kalmar OKSmålands Orienteringsförbund
klubbLN
tis 17/1Stadscup Tävling 2OK MilanÖrebro Läns Orienteringsförbund
klubbLN
tis 17/1Spik-Cup Deltävling 1Surahammars SOKVästmanlands Orienteringsförbund
närLNResultat
tis 17/1Löpex Night Extreme deltävling 4OK Denseln
OK Hällen
Östergötlands Orienteringsförbund
Södermanlands Orienteringsförbund
närLN
ons 18/1Vätterbygden by night 2012 - deltävling 6IK HakarpspojkarnaSmålands Orienteringsförbund
närLN
tor 19/1Östra Blekinges nattcup deltävling 5OK OrionBlekinge Orienteringsförbund
närLN
tor 19/1Dalaoffensivens Nattcup lightMalungs OK SkogsmårdarnaDalarnas Orienteringsförbund
närLN
tor 19/1SolsidenattenJärla OrienteringStockholms Orienteringsförbund
klubbLN
tor 19/1Nattugglan 2012-01-19Tullinge SKStockholms Orienteringsförbund
klubbLNResultat
fre 20/1 - sön 22/1Regionläger för Blekinge, Halland, Småland, SkåneOK OrionBlekinge Orienteringsförbund
närLNResultat
lör 21/1StOF juniorträff, Täby OK och Attunda OKTäby OKStockholms Orienteringsförbund
närL
sön 22/1Vintercup, Pan-KristianstadOK Pan-KristianstadSkånes Orienteringsförbund
närL
sön 22/1Vintercupen SV-kretsenOK SilvaSkånes Orienteringsförbund
närL
sön 22/1Vintercup 3FK HerkulesGöteborgs Orienteringsförbund
närLResultat
sön 22/125mannaträning 1OK KåreDalarnas Orienteringsförbund
klubbL
sön 22/1Vinterrace Etapp 2Uddevalla OKBohuslän-Dals Orienteringsförbund
närMResultat
ons 25/1Vätterbygden by night 2012 - deltävling 7IK HakarpspojkarnaSmålands Orienteringsförbund
närLN
ons 25/1VinterNattCup BVSOK JOK SIKBromma-Vällingby SOKStockholms Orienteringsförbund
närLNResultat
tor 26/1Östra Blekinges nattcup deltävling 6OK OrionBlekinge Orienteringsförbund
närLN
tor 26/1Dalaoffensivens Natt Cup del 2Korsnäs IF OKDalarnas Orienteringsförbund
närLN
tor 26/1Nattcup 2 VästraOK SkogsfalkenBlekinge Orienteringsförbund
närLNResultat
tor 26/1Natt 7:an Ulricehamns OKUlricehamns OKVästergötlands Orienteringsförbund
närLNResultat
tor 26/1Skaraborg by night Falköpings AIK OKVästergötlands Orienteringsförbund
närLNResultat
lör 28/1SkånemodellenOK Pan-KristianstadSkånes Orienteringsförbund
klubbL
lör 28/1Hemma cupenOK GisleSmålands Orienteringsförbund
klubbL
lör 28/1UtbildningOK GisleSmålands Orienteringsförbund
klubbLResultat
sön 29/1VintercupenFK GöingarnaSkånes Orienteringsförbund
närL
sön 29/1Vintercupen etapp 4Frölunda OLGöteborgs Orienteringsförbund
närLResultat
sön 29/1Först i mål GudhemGudhems IFVästergötlands Orienteringsförbund
närM
sön 29/1Vinterrace E3Herrestads AIFBohuslän-Dals Orienteringsförbund
närMResultat
tis 31/1Stadscup Tävling 3OK MilanÖrebro Läns Orienteringsförbund
klubbLN
ons 1/2SommarlandsresaKorsnäs IF OKDalarnas Orienteringsförbund
klubbL
ons 1/2Vätterbygden by night 2012 - deltävling 8IK HakarpspojkarnaSmålands Orienteringsförbund
närLNResultat
ons 1/2Kylklampen deltävling 6Sisu Forshaga SKVärmlands Orienteringsförbund
närLNResultat
tor 2/2Bli en bättre FAIK-orienterareFalköpings AIK OKVästergötlands Orienteringsförbund
klubbL
tor 2/2Östra Blekinges nattcup deltävling 7OK OrionBlekinge Orienteringsförbund
närLN
tor 2/2Dalaoffensiven vintercup lightStora Tuna OKDalarnas Orienteringsförbund
närLN
lör 4/2GOF träning med vägvalssträckor ( 13-16 år )Kungälvs OKGöteborgs Orienteringsförbund
närM
sön 5/2Attunda Vinterserie etapp 2Attunda OKStockholms Orienteringsförbund
klubbL
sön 5/2Vintercup, Pan-KristianstadOK Pan-KristianstadSkånes Orienteringsförbund
närL
sön 5/2Vintercupen etapp 5IK UvenGöteborgs Orienteringsförbund
närLResultat
sön 5/2VinterserienMälarhöjdens IKStockholms Orienteringsförbund
närLResultat
sön 5/225manna-träning 2OK KåreDalarnas Orienteringsförbund
klubbL
sön 5/2Vinterrace etapp 4Trollhättans SOKVästergötlands Orienteringsförbund
närLResultat
ons 8/2Mila Stockholm By NIght, etapp 4Stockholms OrienteringsförbundStockholms Orienteringsförbund
distLNResultat
ons 8/2Vätterbygden by night 2012 - deltävling 9IK HakarpspojkarnaSmålands Orienteringsförbund
närLN
ons 8/2Kylk(l)ampen deltävling OK TyrVärmlands Orienteringsförbund
närLNResultat
tor 9/2Veteran-OLArboga OKVästmanlands Orienteringsförbund
klubbMResultat
tor 9/2Östra Blekinges nattcup deltävling 8OK OrionBlekinge Orienteringsförbund
närLN
tor 9/2Nattcup 3 VästraOL Teamet OlofströmBlekinge Orienteringsförbund
närLNResultat
tor 9/2Dalaoffensivens vintercupDomnarvets GOIFDalarnas Orienteringsförbund
närLNResultat
tor 9/2GOF nattcup nr 8 - 2012OK AlehofGöteborgs Orienteringsförbund
närLN
tor 9/2Natt 7-an IK YmerIK YmerVästergötlands Orienteringsförbund
närLNResultat
tor 9/2Skaraborg by Night OK SkogsstjärnanOK SkogsstjärnanVästergötlands Orienteringsförbund
närLNResultat
lör 11/2SkånemodellenTormestorps IFSkånes Orienteringsförbund
klubbL
sön 12/2Vinterrace Etapp 5OK SkogsvargarnaVästergötlands Orienteringsförbund
närLResultat
sön 12/2Vintercup, Pan-KristianstadOK Pan-KristianstadSkånes Orienteringsförbund
närL
tis 14/2Löpex Night Extreme deltävling 5OK DenselnÖstergötlands Orienteringsförbund
närLN
tis 14/2Stadscup Tävling 4OK MilanÖrebro Läns Orienteringsförbund
klubbLN
tis 14/2GTNC 4Trosabygdens OKSödermanlands Orienteringsförbund
klubbLN
tor 16/2Nattugglan 2012-02-16Tullinge SKStockholms Orienteringsförbund
klubbLNResultat
tor 16/2Östra Blekinges nattcup deltävling 9OK OrionBlekinge Orienteringsförbund
närLN
tor 16/2Dalaoffensivens Natt-Cup lightOK KåreDalarnas Orienteringsförbund
närLN
tor 16/2Järla O-Tour IIIJärla OrienteringStockholms Orienteringsförbund
klubbLN
sön 19/2Bottnaryds IF vinterBottnaryds IFSmålands Orienteringsförbund
närL
sön 19/2Först i mål Etapp 4Gudhems IFVästergötlands Orienteringsförbund
närM
sön 19/2Vintercup sydvästra kretsenFrosta OKSkånes Orienteringsförbund
närL
sön 19/2Vintercupen etapp 6IK UvenGöteborgs Orienteringsförbund
närL
sön 19/2Klubbmästerskap IOLKils OKVärmlands Orienteringsförbund
klubbS
sön 19/2Vintercup, FK ÅsenFK ÅsenSkånes Orienteringsförbund
närL
sön 19/2VinterraceLjungskile FKBohuslän-Dals Orienteringsförbund
närLResultat
tis 21/2Intresseanmälan 3+3 Korsnäs IF OKDalarnas Orienteringsförbund
klubbL
tis 21/2Intresseanmälan Idreveckan 24-28/6.Korsnäs IF OKDalarnas Orienteringsförbund
klubbL
tis 21/2Intresseanmälan Sommarlandsresan 1-3/6Korsnäs IF OKDalarnas Orienteringsförbund
klubbL
ons 22/2Vätterbygden by night 2012 - deltävling 10IK HakarpspojkarnaSmålands Orienteringsförbund
närLN
tor 23/2Östra Blekinges nattcup deltävling 10OK OrionBlekinge Orienteringsförbund
närLN
tor 23/2Dalaoffensivens Nattcup lightMalungs OK SkogsmårdarnaDalarnas Orienteringsförbund
närLN
tor 23/2GOF Nattcup nr 9 2012Frölunda OLGöteborgs Orienteringsförbund
närLN
tor 23/2Kylklampen, deltävling 8Deje SFVärmlands Orienteringsförbund
närLNResultat
tor 23/2LVSK by NightLidköpings VSKVästergötlands Orienteringsförbund
närLNResultat
lör 25/2SkånemodellenHjärnarps OLSkånes Orienteringsförbund
klubbL
lör 25/2KnockoutsprintIK HakarpspojkarnaSmålands Orienteringsförbund
närSStarttider
lör 25/2testIK HakarpspojkarnaSmålands Orienteringsförbund
klubbSL
sön 26/2VintercupenRingsjö OKSkånes Orienteringsförbund
närL
sön 26/2Vintercupen etapp 7Frölunda OLGöteborgs Orienteringsförbund
närLResultat
sön 26/2Vintercupen BaslinjenHärlövs IFSkånes Orienteringsförbund
närL
sön 26/2Attunda Vinterserie etapp 3Attunda OKStockholms Orienteringsförbund
klubbL
tis 28/2Stadscup Tävling 5OK MilanÖrebro Läns Orienteringsförbund
klubbLN
ons 29/2Vätterbygden by night 2012 - deltävling 11IK HakarpspojkarnaSmålands Orienteringsförbund
närLNResultat
ons 29/2NattcupenNjurunda OKMedelpads Orienteringsförbund
närLNResultat
tor 1/3Östra Blekinges nattcup deltävling 11OK OrionBlekinge Orienteringsförbund
närLN
tor 1/3KM i Natt-OrienteringTolered-Utby Ol-klubbGöteborgs Orienteringsförbund
klubbLNResultat
tor 1/3Dalaoffensiven vintercup lightStora Tuna OKDalarnas Orienteringsförbund
närLN
tor 1/3Natt 7anOK MarkVästergötlands Orienteringsförbund
närLNResultat
fre 2/3PanVåren, nattOK Pan-KristianstadSkånes Orienteringsförbund
natLNResultat
lör 3/3PanVåren, medeldistansOK Pan-KristianstadSkånes Orienteringsförbund
natMResultat
sön 4/3PanVåren, långdistansOK Pan-KristianstadSkånes Orienteringsförbund
natLResultat
mån 5/3VintermultiSkogslöparnaÅngermanlands Orienteringsförbund
LS
närMN
tis 6/3Skaraborg by nightTidaholm SOK SisuVästergötlands Orienteringsförbund
närLNResultat
ons 7/3Mila Stockholm By Night, etapp 5 (final)OK RavinenStockholms Orienteringsförbund
distLResultat
ons 7/3Vätterbygden by night 2012 - deltävling 12IK HakarpspojkarnaSmålands Orienteringsförbund
närLN
ons 7/3Löpex Vinterserie Almby IKÖrebro Läns Orienteringsförbund
närLNResultat
ons 7/3Kylklampen deltävling 9Kils OKVärmlands Orienteringsförbund
närLNResultat
tor 8/3Östra Blekinges nattcup deltävling 12OK OrionBlekinge Orienteringsförbund
närLN
tor 8/3Dalaoffensiven Vintercupen 5Kvarnsvedens GOIF OKDalarnas Orienteringsförbund
närMN
fre 9/3Viking Memorial - The NightmareVästerås SOKVästmanlands Orienteringsförbund
närMNResultat
fre 9/3Kattegattnatt + DM Natt HallandOK LindénaHallands Orienteringsförbund
natLNResultat
lör 10/3Viking Memorial - The HellVästerås SOKVästmanlands Orienteringsförbund
närLResultat
lör 10/3Hallandspremiären, medeldistansLaholms IF OKHallands Orienteringsförbund
natMResultat
lör 10/3Viking Memorial - The TimechaseVästerås SOKVästmanlands Orienteringsförbund
närSStarttider
sön 11/3Nattcup 3Gotlands Bro OKGotlands Orienteringsförbund
närLNResultat
sön 11/3Viking Memorial - The HuntVästerås SOKVästmanlands Orienteringsförbund
närUResultat
sön 11/3Attunda Vinterserie etapp 4Attunda OKStockholms Orienteringsförbund
klubbL
sön 11/3Hallandspremiären, långdistansHalmstad OKHallands Orienteringsförbund
natLResultat
sön 11/325manna-träning 3OK KåreDalarnas Orienteringsförbund
klubbL
tis 13/3Löpex Night Extreme FinalOK DenselnÖstergötlands Orienteringsförbund
närLN
tis 13/3Stadscup Tävling 6OK MilanÖrebro Läns Orienteringsförbund
klubbLN
ons 14/3Vätterbygden by night 2012 - deltävling 13IK HakarpspojkarnaSmålands Orienteringsförbund
närLN
ons 14/3Natt-OL i Granby/Linneaberg/Paradiset-skogenSöders-TyresöStockholms Orienteringsförbund
klubbLN
ons 14/3 - tor 15/3Tibro TestTrippelTibro OKVästergötlands Orienteringsförbund
klubbSResultat
ons 14/3Nattugglan finalTullinge SKStockholms Orienteringsförbund
klubbLNResultat
ons 14/3VinterNattCup delt 6 BVSOK JOK SIKBromma-Vällingby SOKStockholms Orienteringsförbund
närLNResultat
tor 15/3120315 VSOK VeteranVästerås SOKVästmanlands Orienteringsförbund
klubbLResultat
tor 15/3Östra Blekinges nattcup deltävling 13OK OrionBlekinge Orienteringsförbund
närLN
tor 15/3Natt 7:an med SjuhäradsmästerskapOK TrananVästergötlands Orienteringsförbund
närLNResultat
tor 15/3Dalaoffensiven vintercup lightDomnarvets GOIFDalarnas Orienteringsförbund
närLNResultat
tor 15/3Natt-Cup 5FK GöingarnaSkånes Orienteringsförbund
närLN
tor 15/3VINTERMULTI 2SkogslöparnaÅngermanlands Orienteringsförbund
LS
närMN
tor 15/3Höglands-OL NattEksjö SOKSmålands Orienteringsförbund
närLNResultat
tor 15/3Göteborgs Nattcup 10IFK Göteborg OrienteringGöteborgs Orienteringsförbund
närLNResultat
tor 15/3Kretsmästerskap NattOK KullingshofVästergötlands Orienteringsförbund
närMN
fre 16/3 - sön 18/3Camp KratovOK OrionBlekinge Orienteringsförbund
närL
fre 16/3StjärnnattenOK OrionBlekinge Orienteringsförbund
närLNResultat
lör 17/3 - sön 18/3Upptaktsläger Korsnäs IF OKDalarnas Orienteringsförbund
klubbL
lör 17/3Härlövs IFHärlövs IFSkånes Orienteringsförbund
natMResultat
lör 17/3Järla O-tour FINALJärla OrienteringStockholms Orienteringsförbund
klubbL
lör 17/3TestloppetAlstermo IFSmålands Orienteringsförbund
klubbL
sön 18/3Härlövs IFHärlövs IFSkånes Orienteringsförbund
natLResultat
sön 18/3OK Djerf - KretslägerOK DjerfVärmlands Orienteringsförbund
klubbLResultat
sön 18/3Falkenbergs OK närtävlingFalkenbergs OKHallands Orienteringsförbund
närL
sön 18/3VildmarksslitetOK OrionBlekinge Orienteringsförbund
närUResultat
tis 20/3Natt-KMOK ÖsteråkerStockholms Orienteringsförbund
klubbLNResultat
tis 20/3Skaraborgs by night - OK KlyftamoOK KlyftamoVästergötlands Orienteringsförbund
närLNResultat
ons 21/3Vätterbygden by night 2012 - deltävling 14IK HakarpspojkarnaSmålands Orienteringsförbund
närLNResultat
tor 22/3Veteran OL, 120322Hallstahammars OKVästmanlands Orienteringsförbund
närMResultat
tor 22/3Östra Blekinges nattcup deltävling 14OK OrionBlekinge Orienteringsförbund
närLN
tor 22/3Nattcup 6 VästraOL Teamet OlofströmBlekinge Orienteringsförbund
närLN
tor 22/3Dalaoffensivens vintercupStora Tuna OKDalarnas Orienteringsförbund
närLN
tor 22/3Natt-OL Mass-StartFK HerkulesGöteborgs Orienteringsförbund
närLN
fre 23/3NyköpingsnattenNyköpings OKSödermanlands Orienteringsförbund
natLNResultat
lör 24/3NyköpingsorienteringenNyköpings OKSödermanlands Orienteringsförbund
natLResultat
lör 24/3Orustkavlen 2012Svanesunds GIFBohuslän-Dals Orienteringsförbund
närSM
lör 24/3Vårracet, medeldistansOK OrionBlekinge Orienteringsförbund
natMResultat
sön 25/3Friskus vårorienteringFK Friskus-VarbergHallands Orienteringsförbund
distMResultat
sön 25/3Intresseanmälan TSK Ungdom MåsenstafettenTullinge SKStockholms Orienteringsförbund
klubbM
sön 25/3MåsenstafettenOK MåsenSödermanlands Orienteringsförbund
natSL
sön 25/3Vårracet, långdistansOK OrionBlekinge Orienteringsförbund
natLResultat
sön 25/3Nattcup 4Visborgs OKGotlands Orienteringsförbund
närLNResultat
tis 27/3Dala Veteran-OLSäterbygdens OKDalarnas Orienteringsförbund
närL
tis 27/3Motionsorientering - GranskogJärfälla OKStockholms Orienteringsförbund
klubbMResultat
ons 28/3Veteran OLSvanesunds GIFBohuslän-Dals Orienteringsförbund
klubbM
ons 28/3Vittjärvs IK VintersprintVittjärvs IKNorrbottens Orienteringsförbund
klubbSResultat
tor 29/3KlubbträningKöping-Kolsva OKVästmanlands Orienteringsförbund
klubbM
tor 29/3Veteran-OLKöping-Kolsva OKVästmanlands Orienteringsförbund
närMResultat
tor 29/3Natt-KM Järla OrienteringSkarpnäcks OLStockholms Orienteringsförbund
klubbLNResultat
fre 30/3GrymnattaVäsby OKStockholms Orienteringsförbund
natLNResultat
fre 30/3Vårtriss NattOK SkogsfalkenBlekinge Orienteringsförbund
natLNResultat
fre 30/3Hjortnatta med Långa NattenOK SkogshjortarnaVästergötlands Orienteringsförbund
natLNResultat
lör 31/3Tolereds vårtävlingTolereds Allmänna IKGöteborgs Orienteringsförbund
natMResultat
lör 31/3Vårtriss MedelOK SkogsfalkenBlekinge Orienteringsförbund
natMResultat
lör 31/3VINTERMULTI 3SkogslöparnaÅngermanlands Orienteringsförbund
LS
närM
lör 31/3EnenracetOK EnenUpplands Orienteringsförbund
natMResultat
lör 31/3OK Tors ungdomstävling + TorfejdenOK TorSödermanlands Orienteringsförbund
natLResultat
lör 31/3Earth Hour Rogaine 2012Waxholms OKStockholms Orienteringsförbund
närLN
sön 1/4DM Ultralång Skåne + Nationell tävlingRingsjö OKSkånes Orienteringsförbund
mästUResultat
sön 1/4SjövallaslagetSjövalla FKGöteborgs Orienteringsförbund
natLResultat
sön 1/4Vårtriss LångOK SkogsfalkenBlekinge Orienteringsförbund
natLResultat
sön 1/4Vilsta Ungdoms-OLAlmby IK
Eskilstuna OL
Örebro Läns Orienteringsförbund
Södermanlands Orienteringsförbund
klubbMResultat
sön 1/4Kvillebyns klassiskaKvillebyns SKBohuslän-Dals Orienteringsförbund
natLResultat
sön 1/4KycklingloppetStora Tuna OKDalarnas Orienteringsförbund
klubbL
sön 1/4Solna OK, medeldistansSolna OKStockholms Orienteringsförbund
natMResultat
tis 3/4Dala Veteran-OLAvesta OKDalarnas Orienteringsförbund
närL
tis 3/4NOK träningOK DenselnÖstergötlands Orienteringsförbund
närL
tis 3/4Motionsorientering - GranskogJärfälla OKStockholms Orienteringsförbund
klubbMResultat
tor 5/4 - fre 6/4Sydsvenska 7-mannakavlenOK Silva
Rävetofta OK
Skånes Orienteringsförbund
natSLK
tor 5/4Häxjakten, Five-O 1IK Gandvik
Lidköpings VSK
Västergötlands Orienteringsförbund
natLNResultat
tor 5/4SvartnattaVingåkers OKSödermanlands Orienteringsförbund
natSLN
tor 5/4Vårdubbeln på SöderåsenOK Silva
Rävetofta OK
Skånes Orienteringsförbund
natLNResultat
fre 6/4Kortfredan, Five-O 2IK Gandvik
Lidköpings VSK
Västergötlands Orienteringsförbund
natSResultat
fre 6/4Påsk-OLKjula IFSödermanlands Orienteringsförbund
natLResultat
fre 6/4Vårdubbeln på SöderåsenOK Silva
Rävetofta OK
Skånes Orienteringsförbund
natLResultat
fre 6/4Dran långfredagIK DranHallands Orienteringsförbund
natMResultat
lör 7/4Helsingborgs SOKHelsingborgs SOKSkånes Orienteringsförbund
natLResultat
lör 7/4Nackheträffen+DM Medel HallandOK NackheHallands Orienteringsförbund
natMResultat
lör 7/4StockenfejdenSträngnäs-Malmby OLSödermanlands Orienteringsförbund
natLResultat
lör 7/4Påskorientering i BorlängeStora Tuna OKDalarnas Orienteringsförbund
närLResultat
lör 7/4Öjetrampen, Five-O 3Främmestads IK
OK Kullingshof
Västergötlands Orienteringsförbund
natLResultat
lör 7/4FinspångsorienteringenFinspångs SOKÖstergötlands Orienteringsförbund
natLResultat
lör 7/4Järla, medeldistansJärla OrienteringStockholms Orienteringsförbund
natMResultat
sön 8/4Arosträffen, medeldistansVästerås SOKVästmanlands Orienteringsförbund
natM
sön 8/4Vättefejden, medeldistansTockarps IKSkånes Orienteringsförbund
natMResultat
sön 8/4 - tis 10/4TibroTestTibro OKVästergötlands Orienteringsförbund
klubbL
sön 8/4Påskorientering i BorlängeDomnarvets GOIFDalarnas Orienteringsförbund
närLResultat
sön 8/4Nybro OK, medeldistansNybro OKSmålands Orienteringsförbund
natMResultat
sön 8/4Bohuslunken, Five-O 4Uddevalla OKBohuslän-Dals Orienteringsförbund
natMResultat
sön 8/4KolmårdsdubbelnOK KolmårdenÖstergötlands Orienteringsförbund
natMResultat
mån 9/4Arosträffen, långdistansVästerås SOKVästmanlands Orienteringsförbund
natL
mån 9/4IFK Lidingö, långdistansIFK Lidingö SOKStockholms Orienteringsförbund
natLResultat
mån 9/4Påskorientering i BorlängeKvarnsvedens GOIF OKDalarnas Orienteringsförbund
närL
mån 9/4Vikingaträffen, Five-O 5Trollhättans SOKVästergötlands Orienteringsförbund
natLResultat
mån 9/4KolmårdskavelnOK KolmårdenÖstergötlands Orienteringsförbund
natSL
mån 9/4Nybro OK, långdistansNybro OKSmålands Orienteringsförbund
natLResultat
mån 9/4Snötrampen + DM Lång HallandFjärås AIKHallands Orienteringsförbund
närLResultat
mån 9/4Vättefejden, långdistansTockarps IKSkånes Orienteringsförbund
natLResultat
tis 10/4MOL 1 NobelOK DjerfVärmlands Orienteringsförbund
klubbLResultat
ons 11/4Intresseanmälan TSK Ungdom 10-milarepetTullinge SKStockholms Orienteringsförbund
klubbL
ons 11/4TiomilarepetOK Älvsjö-ÖrbyStockholms Orienteringsförbund
distSLK
ons 11/4Motions-OLLessebo OKSmålands Orienteringsförbund
närLResultat
ons 11/4Motionsorientering-VidingsjöIFK Linköpings OSÖstergötlands Orienteringsförbund
närMResultat
ons 11/4BauernattaJönköpings OKSmålands Orienteringsförbund
natMNResultat
tor 12/4Veteran-OLVandrarringenVästmanlands Orienteringsförbund
närMResultat
tor 12/4VeterantourenHäverödals SKUpplands Orienteringsförbund
närM
tor 12/4Gå-Lunka-Löp RåbäckDegerfors OKVärmlands Orienteringsförbund
närMResultat
tor 12/4Motionsorientering / SvinbäckenOK TyrVärmlands Orienteringsförbund
närLResultat
fre 13/4 - sön 15/4TibrotrippelnTibro OKVästergötlands Orienteringsförbund
natLNResultat
fre 13/4NattinattaGotlands Bro OKGotlands Orienteringsförbund
distLNResultat
lör 14/4LännasprintenLänna IFUpplands Orienteringsförbund
natMResultat
lör 14/4Mälarmårdsdubbeln, medeldistansKatrineholms OK
OK Tjärnen
Södermanlands Orienteringsförbund
natMResultat
lör 14/4Silva League med GöteborgsdubbelnLerums SOK
Sävedalens AIK
Göteborgs Orienteringsförbund
natLResultat
lör 14/4OK Ravinen, långdistans - SkärgårdsdubbelnOK Ravinen
Skogsluffarnas OK
Stockholms Orienteringsförbund
natLResultat
lör 14/4Frosta OKFrosta OKSkånes Orienteringsförbund
natLResultat
lör 14/4Per & Kersti CupOK StigenSmålands Orienteringsförbund
natMResultat
sön 15/4GöingefejdenFK GöingarnaSkånes Orienteringsförbund
natMResultat
sön 15/4Intresseanmälan TSK Ungdom RånässtafettenTullinge SKStockholms Orienteringsförbund
klubbL
sön 15/4Mälarmårdsdubbeln, långdistansKatrineholms OK
OK Tjärnen
Södermanlands Orienteringsförbund
natLResultat
sön 15/4RånässtafettenRånäs OKUpplands Orienteringsförbund
natSL
sön 15/4Växjö OK, långdistansVäxjö OKSmålands Orienteringsförbund
natLResultat
sön 15/4Silva League (WRE) med GöteborgsdubbelnLerums SOK
Sävedalens AIK
Göteborgs Orienteringsförbund
natMResultat
sön 15/4BrorusetGotlands Bro OKGotlands Orienteringsförbund
distMResultat
sön 15/4När-OLIFK UmeåVästerbottens Orienteringsförbund
närL
sön 15/4Skogsluffarna, medeldistans - SkärgårdsdubbelnOK Ravinen
Skogsluffarnas OK
Stockholms Orienteringsförbund
natMResultat
sön 15/4HallstaträffenHallstahammars OKVästmanlands Orienteringsförbund
natMResultat
tis 17/4Motionsorientering 2012-04-17Ronneby OKBlekinge Orienteringsförbund
närLResultat
tis 17/4Sprint KMOK RavinenStockholms Orienteringsförbund
klubbSResultat
tis 17/4 - tis 1/5ParkOÖstersunds OKJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
närSResultat
tis 17/4Dala veteran-olKorsnäs IF OKDalarnas Orienteringsförbund
närLResultat
tis 17/4Poängtävling 1OK MilanÖrebro Läns Orienteringsförbund
klubbM
tis 17/4Motionsorientering - GranskogJärfälla OKStockholms Orienteringsförbund
klubbMResultat
tis 17/4KM Natt IFK Lidingö SOKIFK Lidingö SOKStockholms Orienteringsförbund
klubbLN
ons 18/4KM GRAND SLAM NATT 2012Nxtgeneration OL
Örkelljunga FK
Skånes Orienteringsförbund
närLNResultat
ons 18/4Kretsmästerskap NattOK MotalaÖstergötlands Orienteringsförbund
klubbLN
ons 18/4Motionsorientering-VidingsjöIFK Linköpings OSÖstergötlands Orienteringsförbund
närLResultat
ons 18/4Allans PrövelöpOK TyrVärmlands Orienteringsförbund
närLK
ons 18/4Fyrklöver, deltävling 1Hagaby GoIF ÖrebroÖrebro Läns Orienteringsförbund
närLResultat
ons 18/4GOFs 10-milaträning #1Göteborg-Majorna OKGöteborgs Orienteringsförbund
närLKStarttider
tor 19/4Motions OL 2Visby IF Gute SOKGotlands Orienteringsförbund
klubbL
tor 19/4Motionsorientering Mörkekärr 1Västerviks OKSmålands Orienteringsförbund
närLResultat
tor 19/4Motionsorientering / SkutbergetOK TyrVärmlands Orienteringsförbund
närMResultat
tor 19/4Poängjakt 1Trosabygdens OKSödermanlands Orienteringsförbund
klubbLResultat
tor 19/4MinnesluckorSundsvalls OKMedelpads Orienteringsförbund
klubbM
fre 20/4Uppsala möte, nattRasbo IK
Upsala IF
Upplands Orienteringsförbund
natLNResultat
lör 21/4Haningeträffen, långdistansHaninge SOKStockholms Orienteringsförbund
natLResultat
lör 21/4Kinnaströms SKKinnaströms SKVästergötlands Orienteringsförbund
natM
lör 21/4LetälvsträffenDegerfors OK
OK Djerf
Värmlands Orienteringsförbund
natMResultat
lör 21/4Stenungsunds OKStenungsunds OKBohuslän-Dals Orienteringsförbund
natL
lör 21/4 - sön 22/4StigtomtakavlenOK HällenSödermanlands Orienteringsförbund
natSLK
lör 21/4Gudhems IF:s vårtävlingGudhems IFVästergötlands Orienteringsförbund
natMResultat
lör 21/4Omma MultisportÖdeshögs SKÖstergötlands Orienteringsförbund
LM
närPL
lör 21/4Omma MultisportÖdeshögs SKÖstergötlands Orienteringsförbund
LM
närPM
lör 21/4Uppsala möte, medeldistansIF ThorUpplands Orienteringsförbund
natMResultat
lör 21/425manna-träning 4OK KåreDalarnas Orienteringsförbund
klubbS
lör 21/4Nationell tävling SSMHjärnarps OLSkånes Orienteringsförbund
natLResultat
lör 21/4SSM Hjärnarps OLSkånes Orienteringsförbund
mästLResultat
sön 22/4BoforsloppetDegerfors OK
OK Djerf
Värmlands Orienteringsförbund
natLResultat
sön 22/4Haningeträffen, medeldistansHaninge SOKStockholms Orienteringsförbund
natMResultat
sön 22/4Intresseanmälan TSK Ungdom StigtomtakavelnTullinge SKStockholms Orienteringsförbund
klubbL
sön 22/4OK NjudungOK NjudungSmålands Orienteringsförbund
natLResultat
sön 22/4SilverjaktenOK Norden
Sala OK
Västmanlands Orienteringsförbund
natLResultat
sön 22/4VårtävlingFalköpings AIK OKVästergötlands Orienteringsförbund
natLResultat
sön 22/4SSM, stafettHjärnarps OLSkånes Orienteringsförbund
natSL
sön 22/4Nationell tävling SSMHjärnarps OLSkånes Orienteringsförbund
natMResultat
sön 22/4Uppsala möte, långdistansOK LinnéUpplands Orienteringsförbund
natLResultat
sön 22/4SuderträffenIF Hansa-HoburgGotlands Orienteringsförbund
distMResultat
sön 22/4När-OLUmedalens IFVästerbottens Orienteringsförbund
närM
sön 22/4Brattås CK. BDOF:s ungdomsserie 2Brattås CKBohuslän-Dals Orienteringsförbund
närL
sön 22/4AleträffenOK AlehofGöteborgs Orienteringsförbund
natLResultat
tis 24/4MOL 2 SolbergaOK DjerfVärmlands Orienteringsförbund
klubbLResultat
tis 24/4Motions-OLRonneby OKBlekinge Orienteringsförbund
närLResultat
tis 24/4Dala Veteran-OLSäterbygdens OKDalarnas Orienteringsförbund
närLResultat
tis 24/4Poängtävling 2OK MilanÖrebro Läns Orienteringsförbund
klubbM
tis 24/4När-OLBorås GIFVästergötlands Orienteringsförbund
närMResultat
tis 24/4Motionsorientering - Bögs Gård SollentunaAttunda OKStockholms Orienteringsförbund
klubbMResultat
tis 24/4KM Sprint IFK Lidingö SOKIFK Lidingö SOKStockholms Orienteringsförbund
klubbL
tis 24/4Kretsmästerskap LångFalköpings AIK OKVästergötlands Orienteringsförbund
närLResultat
tis 24/4Pokaljakten 2012 Deltävling 1Kils OKVärmlands Orienteringsförbund
närSResultat
ons 25/4Veteran-OL 3-stadTrollhättans SKVästergötlands Orienteringsförbund
klubbM
ons 25/4GOFs 10-milaträning #2Göteborg-Majorna OK
Sävedalens AIK
Göteborgs Orienteringsförbund
närLK
tor 26/4Veteran-OLIF RuneVästmanlands Orienteringsförbund
närM
tor 26/4Gå-Lunka-Löp VikenDegerfors OKVärmlands Orienteringsförbund
närMResultat
tor 26/4Motions OL 3Gotlands Bro OKGotlands Orienteringsförbund
klubbL
tor 26/4Motionsorientering Mörkekärr 2 Västerviks OKSmålands Orienteringsförbund
närLResultat
tor 26/4Motionsorientering / SannaOK TyrVärmlands Orienteringsförbund
närLResultat
tor 26/4Poängjakt 2Trosabygdens OKSödermanlands Orienteringsförbund
klubbL
tor 26/4Sprint KMIK UvenGöteborgs Orienteringsförbund
närSResultat
tor 26/4Torsdagsträning Sörbyskogen (Café Skogen)Almby IKÖrebro Läns Orienteringsförbund
närMResultat
tor 26/4Dalaoffensivens Dag light Korsnäs IF OKDalarnas Orienteringsförbund
klubbM
tor 26/4Ungdomens 5-dagars, Etapp 1Jönköpings OKSmålands Orienteringsförbund
närLResultat
tor 26/4Dalaoffensivens Natt Cup Light Korsnäs IF OKDalarnas Orienteringsförbund
klubbMN
lör 28/4Hökensås-racetOK GränsenSmålands Orienteringsförbund
natLResultat
lör 28/4Jubileumsdubbeln medel + SkaraborgsM medelIstrums SK
OK Klyftamo
Västergötlands Orienteringsförbund
natMResultat
lör 28/4Kringelträffen, medeldistansSödertälje-Nykvarn OFSödermanlands Orienteringsförbund
natMResultat
lör 28/4Motionsorientering - Husadubbeln - LångTäby OKStockholms Orienteringsförbund
närL
lör 28/4Silva League (WRE) med HusadubbelnTäby OK
Vallentuna-Össeby OL
Stockholms Orienteringsförbund
Upplands Orienteringsförbund
natLResultat
lör 28/4TisarträffenOK TisarenÖrebro Läns Orienteringsförbund
natMResultat
lör 28/4TyringerundanOK TyringeSkånes Orienteringsförbund
natMResultat
lör 28/4Liljansberg, medeldistansDalaportens OLDalarnas Orienteringsförbund
natMResultat
lör 28/4Vårserien etapp 1IFK Göteborg OrienteringGöteborgs Orienteringsförbund
närLResultat
sön 29/4Jubileumsdubbeln långIstrums SK
OK Klyftamo
Västergötlands Orienteringsförbund
natLResultat
sön 29/4Motionsorientering - Husadubbeln - MedelTäby OKStockholms Orienteringsförbund
närM
sön 29/4Silva League med HusadubbelnTäby OK
Vallentuna-Össeby OL
Stockholms Orienteringsförbund
Upplands Orienteringsförbund
natMResultat
sön 29/4Tisarträffen OK TisarenÖrebro Läns Orienteringsförbund
natLResultat
sön 29/4VårkampenOK SkogsströvarnaÖstergötlands Orienteringsförbund
natL
sön 29/4VårträffenVisborgs OKGotlands Orienteringsförbund
distLResultat
sön 29/4SOK AnebySOK AnebySmålands Orienteringsförbund
natMResultat
sön 29/4Liljansberg, långdistansDalaportens OLDalarnas Orienteringsförbund
natLResultat
sön 29/4GöingeträffenHässleholms OKSkånes Orienteringsförbund
natLResultat
sön 29/4Pigga Kil OrienteringenKils OKVärmlands Orienteringsförbund
närPU
sön 29/4KroppefjällsträffenOK KroppefjällBohuslän-Dals Orienteringsförbund
natLResultat
sön 29/4KalmarOK NärtävlingKalmar OKSmålands Orienteringsförbund
närLResultat
sön 29/4OL-cup SprintIFK UmeåVästerbottens Orienteringsförbund
närS
mån 30/4Eslövs FKEslövs FKSkånes Orienteringsförbund
natM
mån 30/4TylöskogsträffenOK TylöskogÖrebro Läns Orienteringsförbund
distLResultat
mån 30/4Tenhults SOK:s vårtävlingTenhults SOKSmålands Orienteringsförbund
natMResultat
mån 30/4JOKerkampenJärbo OKGästriklands Orienteringsförbund
natMResultat
mån 30/4RoslagshelgOK RoslagenUpplands Orienteringsförbund
natMResultat
tis 1/5KuxaträffenOckelbo OKGästriklands Orienteringsförbund
natLResultat
tis 1/5När-OLVK UvarnaMedelpads Orienteringsförbund
närLResultat
tis 1/5OK OrintoOK OrintoVästergötlands Orienteringsförbund
natMResultat
tis 1/5OK ÄlmeOK ÄlmeSmålands Orienteringsförbund
natLResultat
tis 1/5PropagandanOK TyrVärmlands Orienteringsförbund
natLResultat
tis 1/5TylöskogsträffenOK TylöskogÖrebro Läns Orienteringsförbund
natMResultat
tis 1/5Dala veteran-olDomnarvets GOIFDalarnas Orienteringsförbund
närLResultat
tis 1/5KlemmingekampenOK KlemmingenSödermanlands Orienteringsförbund
natLResultat
tis 1/5IK Vista + IKHP nationell långdistansIK Hakarpspojkarna
IK Vista
Smålands Orienteringsförbund
natLResultat
tis 1/5SkärmenträffenOK SkärmenBohuslän-Dals Orienteringsförbund
natLResultat
tis 1/5NSI STAFETT 2012Örkelljunga FKSkånes Orienteringsförbund
närSL
tis 1/5RoslagshelgOK RoslagenUpplands Orienteringsförbund
natMResultat
tis 1/5Sprint Cup 1Gammelstads IFNorrbottens Orienteringsförbund
distSResultat
ons 2/5KM Grand Slam Sprint 2012Helsingborgs SOK
Nxtgeneration OL
Skånes Orienteringsförbund
närSResultat
ons 2/5Ungdomsserien omg 1Stigmännen Karlshamns OKBlekinge Orienteringsförbund
närMResultat
ons 2/5U-serien 1 östraOK OrionBlekinge Orienteringsförbund
närLResultat
tor 3/5Frösö 5-Dagars Etapp 1Frösö IFJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
närM
tor 3/5Först i målEskilstuna OLSödermanlands Orienteringsförbund
närL
tor 3/5Gå-Lunka-Löp ParkenDegerfors OKVärmlands Orienteringsförbund
närMResultat
tor 3/5Motionsorientering Mörkekärr 3Västerviks OKSmålands Orienteringsförbund
närLResultat
tor 3/5Motionsorientering - UrsvikSundbybergs IKStockholms Orienteringsförbund
närLResultat
tor 3/5Motionsorientering - HarbroIFK Tumba SOKStockholms Orienteringsförbund
klubbMResultat
tor 3/5Motionsorientering / UlvsbyOK TyrVärmlands Orienteringsförbund
närLResultat
tor 3/5Poängjakt 3Trosabygdens OKSödermanlands Orienteringsförbund
klubbMResultat
tor 3/5Sommarserie 1Njurunda OKMedelpads Orienteringsförbund
närLResultat
tor 3/5Ungdomsserien 2012Hjobygdens OKVästergötlands Orienteringsförbund
närL
tor 3/5Star Wars IIISundsvalls OKMedelpads Orienteringsförbund
klubbM
tor 3/5Herrmatchen 2012Ryda SKVästergötlands Orienteringsförbund
närLResultat
tor 3/5Siljanskrets LeksandLeksands OKDalarnas Orienteringsförbund
närMResultat
fre 4/5Silva League (WRE)Linköpings OKÖstergötlands Orienteringsförbund
natSResultat
fre 4/510MILA, öppna motionsklasser (individuella)IFK Linköpings OS
Linköpings OK
Motala AIF OL
OK Motala
Tjällmo-Godegårds OK
Östergötlands Orienteringsförbund
distLResultat
lör 5/5IK Ymers vårtävlingIK YmerVästergötlands Orienteringsförbund
natMResultat
lör 5/5Intresseanmälan TSK Ungdom 10-milaTullinge SKStockholms Orienteringsförbund
klubbL
lör 5/5Intresseanmälan TSK Ungdom Bussresa till 10-milaTullinge SKStockholms Orienteringsförbund
klubbL
lör 5/5 - sön 6/510MILAIFK Linköpings OS
Linköpings OK
Motala AIF OL
OK Motala
Tjällmo-Godegårds OK
Östergötlands Orienteringsförbund
natSLK
lör 5/510MILA, öppna motionsklasser (individuella)IFK Linköpings OS
Linköpings OK
Motala AIF OL
OK Motala
Tjällmo-Godegårds OK
Östergötlands Orienteringsförbund
distLResultat
lör 5/5BergslagsträffenFagersta OK
Norbergs OK
Västmanlands Orienteringsförbund
natMResultat
sön 6/5GränsfejdenMarkaryds FKSmålands Orienteringsförbund
natLResultat
sön 6/5NOK:s nationellaNorbergs OKVästmanlands Orienteringsförbund
natM
sön 6/5VeteranträffenÖsterfärnebo IFGästriklands Orienteringsförbund
natLResultat
sön 6/510MILA, öppna motionsklasser (individuella)IFK Linköpings OS
Linköpings OK
Motala AIF OL
OK Motala
Tjällmo-Godegårds OK
Östergötlands Orienteringsförbund
distLResultat
sön 6/5VårträffenSOK ViljanSmålands Orienteringsförbund
natMResultat
sön 6/5Omega KortIK OmegaVästergötlands Orienteringsförbund
natMResultat
tis 8/54-klubbmatch Deltävling 1Nyköpings OKSödermanlands Orienteringsförbund
klubbLResultat
tis 8/5Eskilstuna Park Tour - Eskilstuna OLEskilstuna OLSödermanlands Orienteringsförbund
närSResultat
tis 8/5Frösö 5-Dagars Etapp 2Frösö IFJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
närM
tis 8/5MOL 3 DjerfstuganOK DjerfVärmlands Orienteringsförbund
klubbLResultat
tis 8/5Motions-OLRonneby OKBlekinge Orienteringsförbund
klubbLResultat
tis 8/5När-olBredareds IFVästergötlands Orienteringsförbund
närMResultat
tis 8/5VPT 1VandrarringenVästmanlands Orienteringsförbund
närMResultat
tis 8/5 - tis 5/65-dagars på hemmaplanOK StigenSmålands Orienteringsförbund
närLResultat
tis 8/5Poängtävling 3OK MilanÖrebro Läns Orienteringsförbund
klubbM
tis 8/5Motionsorientering - GranskogJärfälla OKStockholms Orienteringsförbund
klubbMResultat
tis 8/5Motionsorientering - Hellas OrienteringHellas OrienteringStockholms Orienteringsförbund
klubbMResultat
tis 8/5Motionsorientering - Upplands Väsby/RunbyVäsby OKStockholms Orienteringsförbund
klubbLResultat
tis 8/5KM Grand Slam, långdistansRingsjö OKSkånes Orienteringsförbund
närLResultat
tis 8/5Skaraborgsmästerskap, stafettLidköpings VSKVästergötlands Orienteringsförbund
distSL
tis 8/5FUS Folkare ungdomsserieAvesta OKDalarnas Orienteringsförbund
närL
tis 8/5HöglandsserienSol TranåsSmålands Orienteringsförbund
närL
tis 8/5SAKO-serien tävling 1Trollhättans SOKVästergötlands Orienteringsförbund
närLResultat
tis 8/5Ungdomens 5-dagars E2 + SödraVätterbygdsMästerskapGränna-Bygdens OKSmålands Orienteringsförbund
närMResultat
tis 8/5Sprint Cup 2Gammelstads IFNorrbottens Orienteringsförbund
distSResultat
tis 8/5KM AlingsåskretsenOK SkogshjortarnaVästergötlands Orienteringsförbund
klubbMResultat
ons 9/5DM Sprint StockholmIFK EnskedeStockholms Orienteringsförbund
mästSResultat
ons 9/5Göteborg Sprint Cup Etapp 1Göteborg-Majorna OKGöteborgs Orienteringsförbund
närSResultat
ons 9/5KFUM:s fyrklöverKFUM Örebro OKÖrebro Läns Orienteringsförbund
närLResultat
ons 9/5Park Tour VärmlandOK TyrVärmlands Orienteringsförbund
närSResultat
ons 9/5 - ons 29/8Njudungszonens ungdomsserieBodafors OK
IFK Stockaryd
IFK Sävsjö
OK Bävern
OK Njudung
Smålands Orienteringsförbund
närLResultat
ons 9/5Motionsorientering GöteborgIFK Göteborg OrienteringGöteborgs Orienteringsförbund
närMResultat
ons 9/5Älgot CupFK ÅsenSkånes Orienteringsförbund
närLResultat
ons 9/54-klubbs #1Stora Tuna OKDalarnas Orienteringsförbund
närLResultat
ons 9/5Grand Prix UngdomAlvesta SOKSmålands Orienteringsförbund
närLResultat
ons 9/5Uppsala Sprint Cup, Etapp 1OK LinnéUpplands Orienteringsförbund
närSResultat
ons 9/5U-serien 2 västraOK Vilse 87Blekinge Orienteringsförbund
närLResultat
tor 10/5Erfarenhets-tävlingVästerås SOKVästmanlands Orienteringsförbund
närMResultat
tor 10/5Frösö 5-Dagars Etapp 3Frösö IFJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
närM
tor 10/5GLL KedjeåsenOK DjerfVärmlands Orienteringsförbund
klubbLResultat
tor 10/5VeterantourenRimbo SOKUpplands Orienteringsförbund
klubbL
tor 10/5Motions OL 5Visborgs OKGotlands Orienteringsförbund
närLResultat
tor 10/5Motionsorientering - UrsvikSolna OK
Sundbybergs IK
Stockholms Orienteringsförbund
närLResultat
tor 10/5Motionsorientering Mörkekärr 4 / Tjustalliansens Ungdomsserie 1Västerviks OKSmålands Orienteringsförbund
närLResultat
tor 10/5Motionsorientering / VälsvikenOK TyrVärmlands Orienteringsförbund
närLResultat
tor 10/5LjungsbrokampenOK SkogsströvarnaÖstergötlands Orienteringsförbund
natMResultat
tor 10/5Sommarserie 2Njurunda OKMedelpads Orienteringsförbund
närLResultat
tor 10/5Poängjakt 4Trosabygdens OKSödermanlands Orienteringsförbund
klubbLResultat
tor 10/5Medelstafett i BokskogenMalmö OKSkånes Orienteringsförbund
klubbM
tor 10/5 - tor 30/8Nissadals UngdomscupOK VivillSmålands Orienteringsförbund
närLResultat
tor 10/5Sprint Cup 3Gammelstads IFNorrbottens Orienteringsförbund
distSResultat
fre 11/5Centrum Team SprintCentrum OKStockholms Orienteringsförbund
distSS
fre 11/5KM, nattSöders-TyresöStockholms Orienteringsförbund
klubbLNResultat
lör 12/5Fellingsbro GoIF, medeldistansFellingsbro GOIFÖrebro Läns Orienteringsförbund
natMResultat
lör 12/5LämmeltågetNässjö OKSmålands Orienteringsförbund
natSS
lör 12/5Spring Challenge ÖppnaOK NolaskogsarnaÅngermanlands Orienteringsförbund
närMResultat
lör 12/5TunadubbelnStora Tuna OKDalarnas Orienteringsförbund
natSResultat
lör 12/5MotionsorienteringSkogsluffarnas OKStockholms Orienteringsförbund
närLResultat
lör 12/5Hallands Nyheters ungdomsserie etapp 1FK Friskus-VarbergHallands Orienteringsförbund
närMResultat
lör 12/5Deje-/SisuträffenDeje SF
Sisu Forshaga SK
Värmlands Orienteringsförbund
natMResultat
lör 12/5Faxeträffen, medeldistansSöderhamns OKHälsinglands Orienteringsförbund
natMResultat
lör 12/5Lång-KMTullinge SKStockholms Orienteringsförbund
klubbLResultat
lör 12/5Älgots cup deltävling 2 sydöstra kretsenSimrishamns OKSkånes Orienteringsförbund
närM
lör 12/5KM, medeldistansSöders-TyresöStockholms Orienteringsförbund
klubbMResultat
lör 12/5Spring Challenge 2012OK NolaskogsarnaÅngermanlands Orienteringsförbund
distSMResultat
sön 13/5Fellingsbro GoIF, långdistansFellingsbro GOIFÖrebro Läns Orienteringsförbund
natLResultat
sön 13/5Lunds OK SprintLunds OKSkånes Orienteringsförbund
natSResultat
sön 13/5ÖbackasprintenHärnösands OKÅngermanlands Orienteringsförbund
distSResultat
sön 13/5Faxeträffen, långdistansSöderhamns OKHälsinglands Orienteringsförbund
natLResultat
sön 13/5KM, långdistansSöders-TyresöStockholms Orienteringsförbund
klubbLResultat
sön 13/5Ändå NågotÅmåls OKBohuslän-Dals Orienteringsförbund
natMResultat
sön 13/5OL-cup MedelHögåkers OKVästerbottens Orienteringsförbund
närMResultat
sön 13/5Snättringe Dag-KMSnättringe SKStockholms Orienteringsförbund
klubbL
sön 13/5NärtävlingSkellefteå OKVästerbottens Orienteringsförbund
närM
mån 14/5Motionsorientering – JudarnBromma-Vällingby SOKStockholms Orienteringsförbund
närM
mån 14/5Grand Prix UngdomVärend GN OLSmålands Orienteringsförbund
närSResultat
mån 14/5Motionsorientering OK Älvsjö-ÖrbyStockholms Orienteringsförbund
klubbL
mån 14/5Till Skogs med Roslagens sparbankLänna IFUpplands Orienteringsförbund
närLResultat
tis 15/5DM Sprint SödermanlandSödertälje-Nykvarn OFSödermanlands Orienteringsförbund
mästSResultat
tis 15/5Frösö 5-Dagars Etapp 4Frösö IFJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
närM
tis 15/5MOL 4 StorängenOK DjerfVärmlands Orienteringsförbund
klubbLResultat
tis 15/5Motions-OLRonneby OKBlekinge Orienteringsförbund
klubbLResultat
tis 15/5Motionsorientering - NackaorienteringenJärla OrienteringStockholms Orienteringsförbund
klubbMResultat
tis 15/5Ungdomsserien Söder 1Tullinge SKStockholms Orienteringsförbund
distLResultat
tis 15/5U-Ringen 2012, Etapp 1IF ThorUpplands Orienteringsförbund
närMResultat
tis 15/5U-serien, kretstävling 1, söder 2Järla OrienteringStockholms Orienteringsförbund
distLResultat
tis 15/5Veteranskubb 15 Maj 2012 OK GripOK GripSödermanlands Orienteringsförbund
klubbLResultat
tis 15/5VPT 2Arboga OKVästmanlands Orienteringsförbund
närSResultat
tis 15/5Dala-Veteran OLSmedjebackens OKDalarnas Orienteringsförbund
närMResultat
tis 15/5Poängtävling 4OK MilanÖrebro Läns Orienteringsförbund
klubbM
tis 15/5Motionsorientering / KronoparkenOK TyrVärmlands Orienteringsförbund
närLResultat
tis 15/5EES - Eslöv Evening Sprint Etapp1Eslövs FKSkånes Orienteringsförbund
närS
tis 15/5Ungdomsserien kretstävling 1, Norr 1 och Norr 2Sundbybergs IKStockholms Orienteringsförbund
distLResultat
tis 15/5Tibro OK SprintträningTibro OKVästergötlands Orienteringsförbund
klubbSResultat
tis 15/5UngdomskretstävlingMullsjö SOKVästergötlands Orienteringsförbund
närMResultat
tis 15/5Folkare Ungdomsserie LångshyttanLångshyttans AIK OKDalarnas Orienteringsförbund
närLResultat
tis 15/5Klyftamo Cup 1OK KlyftamoVästergötlands Orienteringsförbund
klubbS
tis 15/5Sako 2 OKSOK SkogsvargarnaVästergötlands Orienteringsförbund
närLResultat
tis 15/5U-serien, kretstävling 1, söder 3Haninge SOKStockholms Orienteringsförbund
distLResultat
ons 16/5JVM-test, sprintSäterbygdens OKDalarnas Orienteringsförbund
natSResultat
ons 16/5Motionsorientering GöteborgGöteborgs SKGöteborgs Orienteringsförbund
närMResultat
tor 17/5Frösö 5-Dagars Etapp 5Frösö IFJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
närM
tor 17/5Hjälp på EM 2012Korsnäs IF OKDalarnas Orienteringsförbund
klubbL
tor 17/5Klubbresa 2012Sigtuna OKUpplands Orienteringsförbund
klubbL
tor 17/5Motions OL 6Visby IF Gute SOKGotlands Orienteringsförbund
klubbL
tor 17/5 - sön 20/5Tour de MedelpadNjurunda OK
Selånger SOK
VK Uvarna
Medelpads Orienteringsförbund
distMResultat
tor 17/5EOC JVM test långIFK Mora OK
OK Kåre
Dalarnas Orienteringsförbund
natL
tor 17/5 - sön 20/5EOC TourIFK Mora OK
OK Kåre
Dalarnas Orienteringsförbund
natLResultat
tor 17/5Närkekvartetten dag 1Hagaby GoIF ÖrebroÖrebro Läns Orienteringsförbund
distMResultat
fre 18/5EOC JVM test medelIFK Mora OK
OK Kåre
Dalarnas Orienteringsförbund
natM
fre 18/5Närkekvartetten dag 2Hagaby GoIF ÖrebroÖrebro Läns Orienteringsförbund
distLResultat
lör 19/5Närkekvartetten dag 3KFUM Örebro OKÖrebro Läns Orienteringsförbund
distLResultat
sön 20/5MarstrandKungälvs OKGöteborgs Orienteringsförbund
natM
sön 20/5Närkekvartetten dag 4KFUM Örebro OKÖrebro Läns Orienteringsförbund
distMResultat
sön 20/5Bruksträffen 2012Robertsfors IKVästerbottens Orienteringsförbund
distMResultat
tis 22/510-klubbsÖstersunds OKJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
närMResultat
tis 22/5Eskilstuna Park Tour, deltävling 2Kjula IFSödermanlands Orienteringsförbund
närSResultat
tis 22/5MOL 5 BråtenspåretOK DjerfVärmlands Orienteringsförbund
klubbLResultat
tis 22/5Motions-OLRonneby OKBlekinge Orienteringsförbund
klubbLResultat
tis 22/5Motionsorientering - Täby OkTäby OKStockholms Orienteringsförbund
klubbLResultat
tis 22/5Sommarserien med Nacka-orienteringenJärla OrienteringStockholms Orienteringsförbund
närMResultat
tis 22/5VPT 3Surahammars SOKVästmanlands Orienteringsförbund
närSResultat
tis 22/5Södertälje IF Veteran-OLSödertälje IFSödermanlands Orienteringsförbund
närL
tis 22/5Dala-Veteran OLIFK Hedemora OK
Långshyttans AIK OK
Dalarnas Orienteringsförbund
närMResultat
tis 22/5Poängtävling 5OK MilanÖrebro Läns Orienteringsförbund
klubbM
tis 22/5Motionsorientering - Upplands Väsby/RunbyVäsby OKStockholms Orienteringsförbund
klubbLResultat
tis 22/5EES - Eslöv Evening Sprint Etapp2Eslövs FKSkånes Orienteringsförbund
närS
tis 22/5VB-Serien 2012Grangärde OKDalarnas Orienteringsförbund
klubbSResultat
tis 22/5Örnligan och7-klubbsHusums IF OKÅngermanlands Orienteringsförbund
närLResultat
tis 22/5 - tis 29/5Sprintcupen i MarkFritsla VIK
Kinnaströms SK
Skene Sim o IS
Västergötlands Orienteringsförbund
närSResultat
tis 22/5KretsungdomstävlingTidaholm SOK SisuVästergötlands Orienteringsförbund
närLResultat
tis 22/5FUS FolkareserienIFK Hedemora OKDalarnas Orienteringsförbund
närLResultat
tis 22/5Klubbmästerskap för Tolered Utby OLTolered-Utby Ol-klubbGöteborgs Orienteringsförbund
klubbMResultat
tis 22/5SAKO deltävling 3OK GipenBohuslän-Dals Orienteringsförbund
närLResultat
tis 22/5Till skogs med Roslagens SparbankRånäs OKUpplands Orienteringsförbund
närLResultat
tis 22/5U-ringen etapp 2 Långhundra IFLånghundra IFUpplands Orienteringsförbund
klubbMResultat
tis 22/5HöglandsserienSOK AnebySmålands Orienteringsförbund
närLResultat
tis 22/5KM långOK AlehofGöteborgs Orienteringsförbund
klubbL
ons 23/5DM Sprint GästriklandÅrsunda IFGästriklands Orienteringsförbund
mästSResultat
ons 23/5DM Sprint ÖstergötlandBjörkfors GOIFÖstergötlands Orienteringsförbund
mästSResultat
ons 23/5Göteborg Sprint Cup Etapp 2Göteborg-Majorna OKGöteborgs Orienteringsförbund
närSResultat
ons 23/5KM Grand Slam Medel 2012Hässleholms OK
Nxtgeneration OL
Skånes Orienteringsförbund
närMResultat
ons 23/5Skaraborgsmästerskap, sprintMariestads FKVästergötlands Orienteringsförbund
distSResultat
ons 23/5Motionsorientering GöteborgGöteborg-Majorna OKGöteborgs Orienteringsförbund
närM
ons 23/5Deltävling 2 Älgots Cup, KristianstadskretsenFK GöingarnaSkånes Orienteringsförbund
närL
ons 23/54-klubbs #2Stora Tuna OKDalarnas Orienteringsförbund
närLResultat
ons 23/5Park Tour Värmland, deltävling 2OK JösseVärmlands Orienteringsförbund
närSResultat
ons 23/5Uppsala Sprint Cup, Etapp 2IF ThorUpplands Orienteringsförbund
närSResultat
ons 23/5U-serie 3 västraOK SkogsfalkenBlekinge Orienteringsförbund
närLResultat
ons 23/5ÄlgbirgersNorbergs OKVästmanlands Orienteringsförbund
klubbMResultat
ons 23/5U-serien 3 ÖstraOK OrionBlekinge Orienteringsförbund
närLResultat
ons 23/5Stockholm City Cup, etapp 1OK Södertörn
Sundbybergs IK
Stockholms Orienteringsförbund
distSResultat
tor 24/5U-serien, krets Norr 1, OK ÖsteråkerOK ÖsteråkerStockholms Orienteringsförbund
distLResultat
tor 24/5U-serien, kretstävling, söder 3Skogsluffarnas OKStockholms Orienteringsförbund
distLResultat
tor 24/5Veteran olBottnaryds IFSmålands Orienteringsförbund
närMResultat
tor 24/5Gå-Lunka-Löp SveafallenDegerfors OKVärmlands Orienteringsförbund
närMResultat
tor 24/5Motionsorientering / KileneOK TyrVärmlands Orienteringsförbund
närLResultat
tor 24/5Poängjakt 5Trosabygdens OKSödermanlands Orienteringsförbund
klubbLResultat
tor 24/5Ungdomsserien Söder 2 GustavsbergGustavsbergs OKStockholms Orienteringsförbund
distLResultat
tor 24/5Klyftamo Cup 2OK KlyftamoVästergötlands Orienteringsförbund
klubbL
tor 24/5Sprint KM för Sjövalla FK och OK LandehofOK LandehofGöteborgs Orienteringsförbund
klubbSResultat
tor 24/5Ungdomsserien, Krets:Söder 1IFK Tumba SOKStockholms Orienteringsförbund
distLResultat
tor 24/5U-serien, krets Norr 2, IFK Lidingö SOKIFK Lidingö SOKStockholms Orienteringsförbund
distLResultat
tor 24/54 Sprinten 1Timrå SOKMedelpads Orienteringsförbund
närSResultat
lör 26/5Bergnäsets AIK:s vårtävling, medeldistansBergnäsets AIKNorrbottens Orienteringsförbund
distMResultat
lör 26/5Silva League med ÖSA-träffenAlfta-Ösa OKHälsinglands Orienteringsförbund
natMResultat
lör 26/5Umeträffen, medeldistansIFK UmeåVästerbottens Orienteringsförbund
natMResultat
lör 26/5Bokens sprinttävlingFK BokenSkånes Orienteringsförbund
natSS
lör 26/5Jukola träning - ToramålaOK Orion
OK Skogsfalken
Blekinge Orienteringsförbund
klubbL
lör 26/5Hallands Nyheters Ungdomsserie Etapp 2IF RigorHallands Orienteringsförbund
närLResultat
lör 26/5OK Måsens ungdomstävlingOK MåsenSödermanlands Orienteringsförbund
distMResultat
lör 26/5Peking-DuonMatteus SIÖstergötlands Orienteringsförbund
distSMResultat
lör 26/5VårserienFK HerkulesGöteborgs Orienteringsförbund
närLResultat
lör 26/5Motionsorientering - RudanHaninge SOKStockholms Orienteringsförbund
närMResultat
sön 27/55-mannaAskersunds OKÖrebro Läns Orienteringsförbund
distSM
sön 27/5Bergnäsets AIK:s vårtävling, långdistansBergnäsets AIKNorrbottens Orienteringsförbund
distLResultat
sön 27/5DM MTB-O medeldistansVäxjö OKSmålands Orienteringsförbund
LM
närMResultat
sön 27/5KM 2012 NävekvarnNyköpings OKSödermanlands Orienteringsförbund
klubbLResultat
sön 27/5Lång KMIK UvenGöteborgs Orienteringsförbund
klubbL
sön 27/5Silva League, final, med ÖSA-träffenAlfta-Ösa OKHälsinglands Orienteringsförbund
natLResultat
sön 27/5Umeträffen, långdistansIFK UmeåVästerbottens Orienteringsförbund
natLResultat
sön 27/5Nisses HcpOK ÖsteråkerStockholms Orienteringsförbund
klubbL
sön 27/5Älgots CupOK KompassenSkånes Orienteringsförbund
närLResultat
sön 27/5SuperSprintenHerrestads AIFBohuslän-Dals Orienteringsförbund
distSStarttider
mån 28/5Motionsorientering – ÅlstenBromma-Vällingby SOKStockholms Orienteringsförbund
närMResultat
mån 28/5Motionsorientering - RudanHaninge SOKStockholms Orienteringsförbund
klubbMResultat
mån 28/5VM-loppetBroSö OKBlekinge Orienteringsförbund
närL
tis 29/5MOL 6 LunedetOK DjerfVärmlands Orienteringsförbund
klubbLResultat
tis 29/5Motionsorientering – BrantbrinkTullinge SKStockholms Orienteringsförbund
närLResultat
tis 29/5Motionsorientering - Täby OkTäby OKStockholms Orienteringsförbund
klubbLResultat
tis 29/5Sprint-KMRonneby OKBlekinge Orienteringsförbund
klubbSResultat
tis 29/5U-ringen 2012 Etapp 1, 2 & 3IF Thor
Långhundra IF
OK Linné
Upplands Orienteringsförbund
närMResultat
tis 29/5Skolmästerskap Mariefred Åk9OK GripSödermanlands Orienteringsförbund
klubbLResultat
tis 29/5Veteran-OLTrosabygdens OKSödermanlands Orienteringsförbund
närL
tis 29/5EES - Eslöv Evening Sprint Etapp3Eslövs FKSkånes Orienteringsförbund
närS
tis 29/5SAKO-stafettenVänersborgs SKVästergötlands Orienteringsförbund
närSL
tis 29/54-klubbsmatch nr 2OK MåsenSödermanlands Orienteringsförbund
klubbLResultat
tis 29/5KretsungdomstävlingFalköpings AIK OKVästergötlands Orienteringsförbund
närMResultat
tis 29/5Eskilstuna Park CupÄrla IFSödermanlands Orienteringsförbund
närS
tis 29/5Folkare ungdomsserieSäterbygdens OKDalarnas Orienteringsförbund
närMResultat
tis 29/5HöglandsserienEksjö SOKSmålands Orienteringsförbund
närSResultat
tis 29/5Klyftamo Cup 3OK KlyftamoVästergötlands Orienteringsförbund
klubbL
tis 29/5Medel-KM Järfälla OK/Bromma-Vällingby SOKJärfälla OKStockholms Orienteringsförbund
klubbMResultat
tis 29/5Sprint KM MotalaMotala AIF OLÖstergötlands Orienteringsförbund
närSResultat
tis 29/5Till Skogs med Roslagens SparbankOK RoslagenUpplands Orienteringsförbund
närLResultat
tis 29/5U-Ringen etapp 3OK LinnéUpplands Orienteringsförbund
närMResultat
tis 29/5VB-serie 2 Ludvika OKLudvika OKDalarnas Orienteringsförbund
klubbMResultat
tis 29/5VPT 4Köping-Kolsva OKVästmanlands Orienteringsförbund
närSResultat
tis 29/5Solna OK Sprint-KMSolna OKStockholms Orienteringsförbund
klubbS
ons 30/5KM Grandslam ultralångHjärnarps OLSkånes Orienteringsförbund
närUResultat
ons 30/5Park Tour VärmlandSisu Forshaga SKVärmlands Orienteringsförbund
närSResultat
ons 30/5Östra Skaraborg Test 2 OLAHjobygdens OK
IF Hagen
Tibro OK
Tidaholm SOK Sisu
Västergötlands Orienteringsförbund
klubbSLK
ons 30/5Motionsorientering GöteborgSävedalens AIKGöteborgs Orienteringsförbund
närLResultat
ons 30/54-klubbs #3Stora Tuna OKDalarnas Orienteringsförbund
närSResultat
ons 30/5Göteborg Sprint Cup etapp 3Göteborg-Majorna OKGöteborgs Orienteringsförbund
närSResultat
ons 30/5LådkavlenSurahammars SOKVästmanlands Orienteringsförbund
närSM
ons 30/5Ungdomsserien deltävling 2IFK Linköpings OSÖstergötlands Orienteringsförbund
närLResultat
ons 30/5Ungdomsserien omg 4Stigmännen Karlshamns OKBlekinge Orienteringsförbund
närSResultat
ons 30/5DM Sprint Örebro LänOK MilanÖrebro Läns Orienteringsförbund
mästSResultat
ons 30/5Stockholm City Cup, etapp 2OK Södertörn
Sundbybergs IK
Stockholms Orienteringsförbund
distSResultat
tor 31/5JukolaträningTullinge SKStockholms Orienteringsförbund
klubbLResultat
tor 31/5Kretskavlen Korsnäs IF OKDalarnas Orienteringsförbund
närSS
tor 31/5Kretskavlen Inskolningsklass Korsnäs IF OKDalarnas Orienteringsförbund
närS
tor 31/5Lång-KM OKÖ, SIK, TOK och WOKWaxholms OKStockholms Orienteringsförbund
klubbLResultat
tor 31/5UngdomscupSödertälje-Nykvarn OFSödermanlands Orienteringsförbund
närMResultat
tor 31/5Veteran-OL i NorbergNorbergs OKVästmanlands Orienteringsförbund
närMResultat
tor 31/5Motionsorientering - UrsvikSolna OKStockholms Orienteringsförbund
närLResultat
tor 31/5Gå-Lunka-Löp LidetorpDegerfors OKVärmlands Orienteringsförbund
närMResultat
tor 31/5Motions OL 8 KM-MedelGotlands Bro OKGotlands Orienteringsförbund
klubbM
tor 31/5Motionsorientering / SkattkärrOK TyrVärmlands Orienteringsförbund
närLResultat
tor 31/5Tjustalliansens ungdomsserie 2Gamleby OKSmålands Orienteringsförbund
närLResultat
tor 31/5KretsträningRyda SKVästergötlands Orienteringsförbund
närM
tor 31/5Poängjakt 6Trosabygdens OKSödermanlands Orienteringsförbund
klubbSResultat
tor 31/5Sommarserie 3Njurunda OKMedelpads Orienteringsförbund
närLResultat
tor 31/5OL-cup Sprint2Umeå OKVästerbottens Orienteringsförbund
närSResultat
tor 31/5KM SprintJönköpings OKSmålands Orienteringsförbund
klubbSResultat
tor 31/5DM Sprint UpplandSigtuna OKUpplands Orienteringsförbund
mästSResultat

Annonser