Svenska Orienteringsförbundet

Tävlingskalender

589 tävlingar hittades mellan 2015-01-01 och 2015-12-31 med följande urval: orienteringslöpning, internationell tävling, mästerskapstävling, nationell tävling, distriktstävling.

Datum Tävling Arrangör Distrikt
G
Typ
F
D
T
AS
tor 1/1Nyårs-OLTormestorps IFSkånes Orienteringsförbund
distLResultat
fre 2/1MidvintersprintenGammelstads IFNorrbottens Orienteringsförbund
distS
ons 14/1Mila Stockholm By Night, E3Täby OKStockholms Orienteringsförbund
distLNResultat
lör 7/2 - sön 8/2Stockholm Indoor CupStockholms InomhusorienterareStockholms Orienteringsförbund
distLResultat
ons 11/2Mila Stockholm By Night, E4Centrum OKStockholms Orienteringsförbund
distLNResultat
fre 27/2Panvåren, nattOK Pan-KristianstadSkånes Orienteringsförbund
natLNResultat
lör 28/2Panvåren, medelOK Pan-KristianstadSkånes Orienteringsförbund
natMResultat
sön 1/3Panvåren, långOK Pan-KristianstadSkånes Orienteringsförbund
natLResultat
lör 7/3Laxadubbeln, långFalkenbergs OK
OK Gläntan Vessigebro
Hallands Orienteringsförbund
natLResultat
sön 8/3Laxadubbeln, medelFalkenbergs OK
OK Gläntan Vessigebro
Hallands Orienteringsförbund
natMResultat
sön 8/3Härlövs IFHärlövs IFSkånes Orienteringsförbund
natLResultat
ons 11/3Mila Stockholm By Night, finalenSundbybergs IKStockholms Orienteringsförbund
distLNResultat
fre 13/3KattegattnattOK LindénaHallands Orienteringsförbund
natLNResultat
lör 14/3Hallandspremiären, medelLaholms IF OKHallands Orienteringsförbund
natMResultat
lör 14/3Orustkavlen Svanesunds GIFBohuslän-Dals Orienteringsförbund
natSM
sön 15/3Hallandspremiären, långHalmstad OKHallands Orienteringsförbund
natLResultat
fre 20/3Hjortnatta med långa nattenOK SkogshjortarnaVästergötlands Orienteringsförbund
natLNResultat
lör 21/3OK TyringeOK TyringeSkånes Orienteringsförbund
natMResultat
lör 21/3Vårracet, långOK OrionBlekinge Orienteringsförbund
natLResultat
lör 21/3Vårduetten, medelIF Rigor
IFK Göteborg Orientering
Hallands Orienteringsförbund
Göteborgs Orienteringsförbund
natMResultat
sön 22/3Vårracet, medelOK OrionBlekinge Orienteringsförbund
natMResultat
sön 22/3Frosta OKFrosta OKSkånes Orienteringsförbund
natLResultat
sön 22/3Vårduetten, långIF Rigor
IFK Göteborg Orientering
Hallands Orienteringsförbund
Göteborgs Orienteringsförbund
natLResultat
fre 27/3DM, natt, GöteborgOK LandehofGöteborgs Orienteringsförbund
mästLNResultat
fre 27/3NyköpingsnattenNyköpings OKSödermanlands Orienteringsförbund
distLNResultat
fre 27/3DM, natt, GotlandGotlands Bro OKGotlands Orienteringsförbund
mästLNResultat
lör 28/3NyköpingsorienteringenNyköpings OKSödermanlands Orienteringsförbund
natLResultat
lör 28/3Ryssbergsdubbeln, För-SM, långBroSö OK
OK Skogsfalken
OK Vilse 87
Blekinge Orienteringsförbund
natLResultat
sön 29/3Kvillebyns klassiskaKvillebyns SKBohuslän-Dals Orienteringsförbund
natLResultat
sön 29/3MåsenstafettenOK MåsenSödermanlands Orienteringsförbund
natSLResultat
sön 29/3Ryssbergsdubbeln, För-SM, medelBroSö OK
OK Skogsfalken
OK Vilse 87
Blekinge Orienteringsförbund
natMResultat
sön 29/3SjövallaslagetSjövalla FKGöteborgs Orienteringsförbund
natMResultat
tor 2/4Häxjakten Five-O 1IF Hagen
IK Gandvik
Västergötlands Orienteringsförbund
natLNResultat
tor 2/4 - fre 3/4Sydsvenska 7-mannabudkavlenFK GöingarnaSkånes Orienteringsförbund
natSLKResultat
tor 2/4SvartnattaVingåkers OKSödermanlands Orienteringsförbund
natSLNResultat
fre 3/4FriskusträffenFK Friskus-VarbergHallands Orienteringsförbund
natMResultat
fre 3/4Kortfredan Five-O 2IK GandvikVästergötlands Orienteringsförbund
natSResultat
fre 3/4NAIS-träffen, medelNAIS OrienteringsklubbÖstergötlands Orienteringsförbund
natMResultat
fre 3/4PåskorienteringenKjula IFSödermanlands Orienteringsförbund
natLResultat
fre 3/4Sydsvenska 7-mannabudkavlen, individuella öppna motionsklasserFK GöingarnaSkånes Orienteringsförbund
distLResultat
lör 4/4NAIS-träffen, långNAIS OrienteringsklubbÖstergötlands Orienteringsförbund
natLResultat
lör 4/4ÄrlaträffenÄrla IFSödermanlands Orienteringsförbund
natMResultat
lör 4/4Öjetrampen Five-O 3Främmestads IK
OK Kullingshof
Västergötlands Orienteringsförbund
natLResultat
lör 4/4GöingefejdenFK GöingarnaSkånes Orienteringsförbund
natLResultat
lör 4/4NackheträffenOK NackheHallands Orienteringsförbund
natLResultat
sön 5/4KolmårdsmedelnOK KolmårdenÖstergötlands Orienteringsförbund
natMResultat
sön 5/4StockenfejdenSträngnäs-Malmby OLSödermanlands Orienteringsförbund
natMResultat
sön 5/4Tockarps IKTockarps IKSkånes Orienteringsförbund
natMResultat
sön 5/4Bohuslunken Five-O 4Uddevalla OKBohuslän-Dals Orienteringsförbund
natMResultat
mån 6/4AnebyorienteringenSOK AnebySmålands Orienteringsförbund
natLResultat
mån 6/4IFK Lidingö, medeldistansIFK Lidingö SOKStockholms Orienteringsförbund
natMResultat
mån 6/4KolmårdskavlenOK KolmårdenÖstergötlands Orienteringsförbund
natSLResultat
mån 6/4Vikingaträffen Five-O 5OK Flundrehof
OK Skogsvargarna
Västergötlands Orienteringsförbund
natMResultat
mån 6/4Kolmårdskavlen, individuella öppna motionsklasserOK KolmårdenÖstergötlands Orienteringsförbund
natLResultat
mån 6/4PåskrännetÖrkelljunga FKSkånes Orienteringsförbund
natLResultat
mån 6/4SnötrampenFjärås AIK
OK Löftan
Hallands Orienteringsförbund
natLResultat
fre 10/4EskilstunasprintenEskilstuna OL
OK Tor
Södermanlands Orienteringsförbund
natSResultat
fre 10/4Tibrotrippeln, dag 1, nattTibro OKVästergötlands Orienteringsförbund
natLNResultat
fre 10/4GrymnattaVäsby OKStockholms Orienteringsförbund
natLNResultat
lör 11/4LännamedelnLänna IFUpplands Orienteringsförbund
natMResultat
lör 11/4OK Tors ungdomstävlingEskilstuna OL
OK Tor
Södermanlands Orienteringsförbund
natLResultat
lör 11/4Tibrotrippeln, dag 2, långTibro OKVästergötlands Orienteringsförbund
natLResultat
lör 11/4Göteborgsdubbeln, långSävedalens AIKGöteborgs Orienteringsförbund
natLResultat
lör 11/4SM, ultralångOK Silva
Rävetofta OK
Skånes Orienteringsförbund
mästUResultat
lör 11/4DM, ultralång, SkåneOK Silva
Rävetofta OK
Skånes Orienteringsförbund
mästUResultat
lör 11/4Klåverödsdubbeln, medelOK Silva
Rävetofta OK
Skånes Orienteringsförbund
natMResultat
sön 12/4EskilstunaorienteringenEskilstuna OL
OK Tor
Södermanlands Orienteringsförbund
natLResultat
sön 12/4RånässtafettenRånäs OKUpplands Orienteringsförbund
natSLResultat
sön 12/4Rånässtafetten, individuella öppna motionsklasserRånäs OKUpplands Orienteringsförbund
distLResultat
sön 12/4Tibrotrippeln, dag 3, medelTibro OKVästergötlands Orienteringsförbund
natMResultat
sön 12/4Ålems OKÅlems OKSmålands Orienteringsförbund
natMResultat
sön 12/4BrorusetGotlands Bro OKGotlands Orienteringsförbund
natMResultat
sön 12/4Aprilapril!Motala AIF OLÖstergötlands Orienteringsförbund
natMResultat
sön 12/4Göteborgsdubbeln, medelLerums SOKGöteborgs Orienteringsförbund
natMResultat
sön 12/4Klåverödsdubbeln, långOK Silva
Rävetofta OK
Skånes Orienteringsförbund
natLResultat
fre 17/4SM, nattAttunda OKStockholms Orienteringsförbund
mästLNResultat
fre 17/4Öppet Skaraborgsmästerskap, nattMullsjö SOKVästergötlands Orienteringsförbund
natLNResultat
lör 18/4ArosträffenVästerås SOKVästmanlands Orienteringsförbund
natMResultat
lör 18/4Attunda, långdistansAttunda OKStockholms Orienteringsförbund
distLResultat
lör 18/4HammarslagetOK HammarenGästriklands Orienteringsförbund
natSResultat
lör 18/4KlubbkampenIstrums SKVästergötlands Orienteringsförbund
distL
lör 18/4SSM, dag 1, långBodafors OK
Nässjö OK
Smålands Orienteringsförbund
mästLResultat
lör 18/4 - sön 19/4StigtomtakavlenOK HällenSödermanlands Orienteringsförbund
natSLKResultat
lör 18/4Stigtomtakavlen, individuella öppna motionsklasserOK HällenSödermanlands Orienteringsförbund
distMResultat
lör 18/4Helsingborgs SOK, medelHelsingborgs SOKSkånes Orienteringsförbund
natMResultat
lör 18/4AleträffenOK AlehofGöteborgs Orienteringsförbund
natMResultat
sön 19/4EnenracetOK EnenUpplands Orienteringsförbund
natMResultat
sön 19/4Skaraborgsmästerskap, långIF Hagen
OK P4
Västergötlands Orienteringsförbund
natLResultat
sön 19/4SSM, dag 2, publiktävlingBodafors OK
Nässjö OK
Smålands Orienteringsförbund
natMResultat
sön 19/4SSM, dag 2, stafettBodafors OK
Nässjö OK
Smålands Orienteringsförbund
mästSLResultat
sön 19/4TrätäljalunkenSäffle OKVärmlands Orienteringsförbund
natMResultat
sön 19/4Vårträffen på GotlandVisborgs OKGotlands Orienteringsförbund
distLResultat
sön 19/4Helsingborgs SOK, långHelsingborgs SOKSkånes Orienteringsförbund
natLResultat
sön 19/4Mälarhöjdens IK OK, medeldistansMälarhöjdens IK OKStockholms Orienteringsförbund
natMResultat
ons 22/4TiomilarepetOK Älvsjö-ÖrbyStockholms Orienteringsförbund
distSLKResultat
fre 24/4Bauernatta Jönköpings OKSmålands Orienteringsförbund
natLNResultat
fre 24/4NattinattaIF Hansa-HoburgGotlands Orienteringsförbund
natLNResultat
fre 24/4Uppsala möte, nattRasbo IK
Upsala IF
Upplands Orienteringsförbund
natLNResultat
lör 25/4FinspångsorienteringenFinspångs SOKÖstergötlands Orienteringsförbund
natLResultat
lör 25/4Gustavsbergs OK, långdistansGustavsbergs OKStockholms Orienteringsförbund
natLResultat
lör 25/4Lunds OK, medelLunds OKSkånes Orienteringsförbund
natMResultat
lör 25/4Skaraborgsmästerskap, medelOK SkogsstjärnanVästergötlands Orienteringsförbund
natMResultat
lör 25/4Swedish League, lång, med StigsökarträffenStigsökarna
Åmåls OK
Bohuslän-Dals Orienteringsförbund
natLResultat
lör 25/4GripträffenOK GripSödermanlands Orienteringsförbund
natMResultat
lör 25/4Växjö OK, medelVäxjö OKSmålands Orienteringsförbund
natMResultat
lör 25/4BoforsloppetDegerfors OK
OK Djerf
Värmlands Orienteringsförbund
natMResultat
lör 25/4Uppsala möte, medelOK LinnéUpplands Orienteringsförbund
natMResultat
sön 26/4DM, ultralång, VästmanlandKöping-Kolsva OKVästmanlands Orienteringsförbund
mästUResultat
sön 26/4Lunds OK, långLunds OKSkånes Orienteringsförbund
natLResultat
sön 26/4OK Ravinen, medelOK RavinenStockholms Orienteringsförbund
natMResultat
sön 26/4Swedish League, medel, med Ändå NågotStigsökarna
Åmåls OK
Bohuslän-Dals Orienteringsförbund
natMResultat
sön 26/4Uppsala möte, långIF ThorUpplands Orienteringsförbund
natLResultat
sön 26/4Urban Hjärne-kampenOK MotalaÖstergötlands Orienteringsförbund
natLResultat
sön 26/4Gudhems vårtävlingGudhems IFVästergötlands Orienteringsförbund
natMResultat
sön 26/4KlemmingekampenOK KlemmingenSödermanlands Orienteringsförbund
natMResultat
sön 26/4LetälvsträffenDegerfors OK
OK Djerf
Värmlands Orienteringsförbund
natLResultat
sön 26/4MedeluvenIK UvenGöteborgs Orienteringsförbund
natMResultat
sön 26/4SuderträffenIF Hansa-HoburgGotlands Orienteringsförbund
distMResultat
sön 26/4Växjö OK, långVäxjö OKSmålands Orienteringsförbund
natLResultat
sön 26/4Gammelstads sprintcup #1Gammelstads IFNorrbottens Orienteringsförbund
distSResultat
tis 28/4Tiomilas jubileumsloppLänna IFUpplands Orienteringsförbund
distLKResultat
ons 29/4Gammelstads sprintcup #2Gammelstads IFNorrbottens Orienteringsförbund
distSResultat
fre 1/5Järfälla, medeldistansJärfälla OKStockholms Orienteringsförbund
natMResultat
fre 1/5OK Orintos vårtävlingOK OrintoVästergötlands Orienteringsförbund
natMResultat
fre 1/5Tisarträffen, medelOK TisarenÖrebro Läns Orienteringsförbund
natMResultat
fre 1/5SilverjaktenSala OKVästmanlands Orienteringsförbund
natMResultat
fre 1/5GränsfejdenMarkaryds FKSmålands Orienteringsförbund
natMResultat
fre 1/5ÅrsundarundanÅrsunda IFGästriklands Orienteringsförbund
natMResultat
fre 1/5MölbackaträffenSK ÖrnenVärmlands Orienteringsförbund
distMResultat
fre 1/5PolkaluffenGränna-Bygdens OKSmålands Orienteringsförbund
natLResultat
lör 2/57-häradsdubbeln, dag 1, långUlricehamns OKVästergötlands Orienteringsförbund
natLResultat
lör 2/5Dolkampen, medelDalaportens OLDalarnas Orienteringsförbund
natMResultat
lör 2/5Järladubbeln, medeldistansJärla OrienteringStockholms Orienteringsförbund
natMResultat
lör 2/5OK Älmes vårtävlingOK ÄlmeSmålands Orienteringsförbund
natMResultat
lör 2/5Roslagshelg, långOK RoslagenUpplands Orienteringsförbund
natLResultat
lör 2/5SkärmenträffenOK SkärmenBohuslän-Dals Orienteringsförbund
natMResultat
lör 2/5Tisarträffen, långOK TisarenÖrebro Läns Orienteringsförbund
natLResultat
lör 2/5Vårspringet, dag 1, medelLinköpings OKÖstergötlands Orienteringsförbund
natMResultat
lör 2/5Mälarmårdsdubbeln, medelKatrineholms OK
OK Tjärnen
Södermanlands Orienteringsförbund
natMResultat
lör 2/5VikingträffenIK Vikings OKVärmlands Orienteringsförbund
natMResultat
sön 3/57-häradsdubbeln, dag 2, medelUlricehamns OKVästergötlands Orienteringsförbund
natMResultat
sön 3/5Dolkampen, långDalaportens OLDalarnas Orienteringsförbund
natLResultat
sön 3/5Järladubbeln, långdistansJärla OrienteringStockholms Orienteringsförbund
natLResultat
sön 3/5Propagandan med För-USMOK TyrVärmlands Orienteringsförbund
natLResultat
sön 3/5Roslagshelg, medelOK RoslagenUpplands Orienteringsförbund
natMResultat
sön 3/5Vårspringet, dag 2, långLinköpings OKÖstergötlands Orienteringsförbund
natLResultat
sön 3/5LagadalskampenFK FinnSmålands Orienteringsförbund
natLResultat
sön 3/5Mälarmårdsdubbeln, långKatrineholms OK
OK Tjärnen
Södermanlands Orienteringsförbund
natLResultat
mån 4/5Gammelstads sprintcup #3Gammelstads IFNorrbottens Orienteringsförbund
distSResultat
tis 5/5SkaraborgsstafettenOK KlyftamoVästergötlands Orienteringsförbund
distSMResultat
ons 6/5DM, sprint, StockholmWaxholms OKStockholms Orienteringsförbund
mästSResultat
tor 7/5LjungsbrokampemOK SkogsströvarnaÖstergötlands Orienteringsförbund
natMResultat
tor 7/5StorvikssprintenStorviks IFGästriklands Orienteringsförbund
natSResultat
fre 8/5Tiomila Open Individual, FridayLånghundra IFUpplands Orienteringsförbund
natLKResultat
lör 9/5 - sön 10/5Tiomila, SkepptunaLänna IF
OK Linné
OK Roslagen
Rånäs OK
Sigtuna OK
Upplands Orienteringsförbund
natSLKResultat
lör 9/5Tiomila Open Individual, SaturdayLånghundra IFUpplands Orienteringsförbund
natLResultat
lör 9/5OK Bävern, medelOK BävernSmålands Orienteringsförbund
natMResultat
sön 10/5TGOK-orienteringenTjällmo-Godegårds OKÖstergötlands Orienteringsförbund
natLResultat
sön 10/5Veteranträffen i GästriklandÖsterfärnebo IFGästriklands Orienteringsförbund
natLResultat
sön 10/5Tiomila Open Individual, SundayLånghundra IFUpplands Orienteringsförbund
natLResultat
sön 10/5OK Bävern, långOK BävernSmålands Orienteringsförbund
natLResultat
sön 10/5Lidköpings vårtävlingLidköpings VSKVästergötlands Orienteringsförbund
natMResultat
tis 12/5Ungdomsserien 1, krets 1, norrOK ÖsteråkerStockholms Orienteringsförbund
distLResultat
tis 12/5Ungdomsserien 1, krets 1, sydTumba-Mälarhöjden OKStockholms Orienteringsförbund
distLResultat
tis 12/5Ungdomsserien 1, krets 2, norrBromma-Vällingby SOKStockholms Orienteringsförbund
distLResultat
tis 12/5Ungdomsserien 1, krets 2, sydSkarpnäcks OLStockholms Orienteringsförbund
distLResultat
tis 12/5Ungdomsserien 1, krets 3, sydSkogsluffarnas OKStockholms Orienteringsförbund
distLResultat
tis 12/5Ungdomsserien 1, krets 4, sydIFK EnskedeStockholms Orienteringsförbund
distLResultat
tor 14/5 - sön 17/5Tour de Medelpad/HälsinglandForsa OK
Ljusdals OK
Njurunda OK
Selånger SOK
VK Uvarna
Hälsinglands Orienteringsförbund
Medelpads Orienteringsförbund
natMResultat
tor 14/5Swedish League, sprint, WRE, med OL-Touren, dag 1Säterbygdens OKDalarnas Orienteringsförbund
natSResultat
tor 14/5Vårdubbeln på Seskarö, sprintSeskarö IFNorrbottens Orienteringsförbund
distSResultat
tor 14/5Närkekvartetten, dag 1, medelHagaby GoIF Örebro
KFUM Örebro OK
Örebro Läns Orienteringsförbund
natMResultat
tor 14/5Vårdubbeln på Seskarö, medelSeskarö IFNorrbottens Orienteringsförbund
distMResultat
fre 15/5Närkekvartetten, dag 2, långHagaby GoIF Örebro
KFUM Örebro OK
Örebro Läns Orienteringsförbund
natLResultat
fre 15/5Swedish League, medel, med OL-Touren, dag 2Säterbygdens OKDalarnas Orienteringsförbund
natMResultat
lör 16/5Närkekvartetten, dag 3, långAlmby IK
Garphyttans IF
OK Alferna
Örebro Läns Orienteringsförbund
natLResultat
lör 16/5OL-Touren, medel, dag 3Bjursås OKDalarnas Orienteringsförbund
natMResultat
lör 16/5ÅrjängsträffenOK Jösse
Årjängs OK
Värmlands Orienteringsförbund
natLResultat
lör 16/5SOKs nordiskaSkellefteå OKVästerbottens Orienteringsförbund
natLResultat
sön 17/5Närkekvartetten, dag 4, medelAlmby IK
Garphyttans IF
OK Alferna
Örebro Läns Orienteringsförbund
natMResultat
sön 17/5Swedish League, lång, WRE, med OL-Touren, dag 4Bjursås OKDalarnas Orienteringsförbund
natLResultat
sön 17/5LOKs vårtävlingLångvikens OKVästerbottens Orienteringsförbund
natMResultat
tis 19/5Staffans minneBoxholms OKÖstergötlands Orienteringsförbund
natSResultat
ons 20/5Skaraborgs sprintMariestads FK
OK Amne
Västergötlands Orienteringsförbund
natSResultat
ons 20/5Stockholm City Cup, E1OK Södertörn
Sundbybergs IK
Stockholms Orienteringsförbund
distSResultat
tor 21/5DM, sprint, GästriklandHofors OKGästriklands Orienteringsförbund
mästSResultat
fre 22/5Centrum TeamsprintCentrum OKStockholms Orienteringsförbund
natSSResultat
lör 23/5Swedish League, medel, med HögåkersträffenHögåkers OK
IFK Umeå
Västerbottens Orienteringsförbund
natMResultat
lör 23/5Tour de Mösseberg, sprintFalköpings AIK OKVästergötlands Orienteringsförbund
distSResultat
lör 23/5UngdomstrolletGotlands Bro OKGotlands Orienteringsförbund
distLResultat
lör 23/5Jubileumsträffen i Ljusne, långLjusne-Ala OK
Söderhamns OK
Hälsinglands Orienteringsförbund
natLResultat
sön 24/5Lunds OK, sprintLunds OKSkånes Orienteringsförbund
natSResultat
sön 24/5LämmeltågetNässjö OKSmålands Orienteringsförbund
distSSResultat
sön 24/5Swedish League, jaktstart, final, med Umeträffen, långHögåkers OK
IFK Umeå
Västerbottens Orienteringsförbund
natLResultat
sön 24/5Faxeträffen i Ljusne, medelLjusne-Ala OK
Söderhamns OK
Hälsinglands Orienteringsförbund
natMResultat
sön 24/5DM, sprintstafett, SkåneLunds OKSkånes Orienteringsförbund
mästSSResultat
sön 24/5PekingduonMatteus SIÖstergötlands Orienteringsförbund
distSMResultat
ons 27/5GävlesprintenGävle OKGästriklands Orienteringsförbund
natSResultat
ons 27/5Stockholm City Cup, E2OK Södertörn
Sundbybergs IK
Stockholms Orienteringsförbund
distSResultat
ons 27/5DM, sprint, Örebro län + Sommarsprinten #1Almby IK
Hagaby GoIF Örebro
Örebro Läns Orienteringsförbund
mästSResultat
tor 28/5DM, sprint, UpplandIdrottsföreningen OLGY UppsalaUpplands Orienteringsförbund
mästSResultat
tor 28/5Ungdomsserien 2, krets 1, norrTäby OKStockholms Orienteringsförbund
distLResultat
tor 28/5Ungdomsserien 2, krets 1, sydOK Älvsjö-ÖrbyStockholms Orienteringsförbund
distLResultat
tor 28/5Ungdomsserien 2, krets 2, sydOK RavinenStockholms Orienteringsförbund
distLResultat
tor 28/5Ungdomsserien 2, krets 3, sydJärla OrienteringStockholms Orienteringsförbund
distLResultat
tor 28/5JubileumssprintenÄlvsby IF OKNorrbottens Orienteringsförbund
distSS
tor 28/5Ungdomsserien 2, krets 2, norrSolna OKStockholms Orienteringsförbund
distLResultat
tor 28/5Ungdomsserien 2, krets 4, sydSnättringe SKStockholms Orienteringsförbund
distLResultat
fre 29/5DM, Sprint, Dalarna och Tigersprinten i GrönklittIFK Mora OKDalarnas Orienteringsförbund
natSResultat
fre 29/5Sommarlägret, sprintTullinge SKStockholms Orienteringsförbund
distSResultat
fre 29/5DM, sprint, SödermanlandTrosabygdens OKSödermanlands Orienteringsförbund
mästSResultat
lör 30/5DM, sprint, SmålandNybro OKSmålands Orienteringsförbund
mästSResultat
lör 30/5DM, sprintstafett, SmålandNybro OKSmålands Orienteringsförbund
mästSSResultat
lör 30/5Renlunken, medelOK RenenNorrbottens Orienteringsförbund
natMResultat
lör 30/5Tigermedeln i GrönklittIFK Mora OKDalarnas Orienteringsförbund
natMResultat
lör 30/5DM, sprint, SkåneOK TorfinnSkånes Orienteringsförbund
mästSResultat
lör 30/5Bollnästräffen, Rehns BK:s nationella, medelRehns BKHälsinglands Orienteringsförbund
natM
lör 30/5OK Måsens ungdomstävlingOK MåsenSödermanlands Orienteringsförbund
distMResultat
lör 30/5High Coast, medelOK NolaskogsarnaÅngermanlands Orienteringsförbund
natMResultat
lör 30/5OK Torfinn, medelOK TorfinnSkånes Orienteringsförbund
natMResultat
sön 31/5EdetdubbelnOK GipenBohuslän-Dals Orienteringsförbund
natSResultat
sön 31/5Gällstads sprintGällstadbygdens SOKVästergötlands Orienteringsförbund
natSResultat
sön 31/5Renlunken, långOK RenenNorrbottens Orienteringsförbund
natLResultat
sön 31/5Sommarlägret, stafettTullinge SKStockholms Orienteringsförbund
distSMResultat
sön 31/5Tigerlången i GrönklittIFK Mora OKDalarnas Orienteringsförbund
natLResultat
sön 31/5UmedalrännetUmedalens IFVästerbottens Orienteringsförbund
distMResultat
sön 31/5Bollnästräffen, Rehns BK:s nationella, långRehns BKHälsinglands Orienteringsförbund
natL
sön 31/55-mannaLaxå OKÖrebro Läns Orienteringsförbund
distSMStarttider
sön 31/5OK Torfinn, medelOK TorfinnSkånes Orienteringsförbund
natMResultat
ons 3/6DM, sprint, ÖstergötlandOK KolmårdenÖstergötlands Orienteringsförbund
mästSResultat
ons 3/6Stockholm City Cup, E3OK Södertörn
Sundbybergs IK
Stockholms Orienteringsförbund
distSResultat
ons 3/6DM, sprint, GöteborgTolereds Allmänna IKGöteborgs Orienteringsförbund
mästSResultat
fre 5/6Ösaträffen, dag 1, medelAlfta-Ösa OKHälsinglands Orienteringsförbund
natMResultat
lör 6/6BAIK:s vårtävling, långBergnäsets AIKNorrbottens Orienteringsförbund
distLResultat
lör 6/6DM, sprint, VärmlandKils OKVärmlands Orienteringsförbund
mästSResultat
lör 6/6KinnekullesprintenOK KlyftamoVästergötlands Orienteringsförbund
natSResultat
lör 6/6Sprinthelgen, individuellOK OrionBlekinge Orienteringsförbund
natSResultat
lör 6/6World Cup, sprintBohuslän-Dals Orienteringsförbund
Stångenäs AIS
Bohuslän-Dals Orienteringsförbund
intS
lör 6/6Ösaträffen, dag 2, medelAlfta-Ösa OKHälsinglands Orienteringsförbund
natMResultat
lör 6/6World Cup, publiktävling, sprintBohuslän-Dals Orienteringsförbund
Stångenäs AIS
Bohuslän-Dals Orienteringsförbund
natSResultat
lör 6/6BussbyloppetÖrnsköldsviks OKÅngermanlands Orienteringsförbund
natMResultat
lör 6/6DM, sprint, Jämtland-HärjedalenÖstersunds OKJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
mästSResultat
sön 7/6BAIK:s vårtävling, medelBergnäsets AIKNorrbottens Orienteringsförbund
distMResultat
sön 7/6Skogslöparnas nordiskaSkogslöparnaÅngermanlands Orienteringsförbund
natLResultat
sön 7/6Sprinthelgen, stafettOK OrionBlekinge Orienteringsförbund
natSSResultat
sön 7/6World Cup, medelBohuslän-Dals Orienteringsförbund
OK Skogsmunken
Bohuslän-Dals Orienteringsförbund
intM
sön 7/6Ösaträffen, dag 3, långAlfta-Ösa OKHälsinglands Orienteringsförbund
natLResultat
sön 7/6SommarlandssprintenIK GandvikVästergötlands Orienteringsförbund
natSResultat
sön 7/6World Cup, publiktävling Munkloppet, medelBohuslän-Dals Orienteringsförbund
OK Skogsmunken
Bohuslän-Dals Orienteringsförbund
natMResultat
sön 7/6SteffekavlenOK EkenÖstergötlands Orienteringsförbund
distSL
sön 7/6DM, ultralång, Jämtland-HärjedalenÖstersunds OKJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
mästUResultat
ons 10/6SAIK extremsprintSävedalens AIKGöteborgs Orienteringsförbund
distS
ons 10/6Sommarsprinten #2Almby IK
Hagaby GoIF Örebro
Örebro Läns Orienteringsförbund
distSResultat
lör 13/6Skellefteå Byske HavsbadSkellefteå OKVästerbottens Orienteringsförbund
LM
natMResultat
lör 13/6Wild West-sprintenBredaryds SOKSmålands Orienteringsförbund
natSResultat
sön 14/6High Chaparral-sprintenBredaryds SOKSmålands Orienteringsförbund
natSResultat
tis 16/6Midsommarracet i BodenI 19 IFNorrbottens Orienteringsförbund
distMResultat
ons 17/6Brödkampen, samt DM, ultralång, Gästrikland + HälsinglandHälsinglands Orienteringsförbund
Ockelbo OK
Hälsinglands Orienteringsförbund
Gästriklands Orienteringsförbund
mästUResultat
ons 17/6DM, sprint, GotlandIF Hansa-Hoburg
Visby IF Gute SOK
Gotlands Orienteringsförbund
mästSResultat
ons 17/6NipstigenOK NipanÅngermanlands Orienteringsförbund
distMResultat
sön 21/6Idre fjällorienteringIdrefjällens OKDalarnas Orienteringsförbund
natLResultat
sön 21/6Örebro City Sprint + Sommarsprinten #3Almby IKÖrebro Läns Orienteringsförbund
natSResultat
sön 21/6Örebro Sprintmixstafett - VM-norm (Mixed Sprint Relay)Almby IKÖrebro Läns Orienteringsförbund
natSSResultat
mån 22/6IdresprintenIdrefjällens OKDalarnas Orienteringsförbund
natSResultat
tis 23/6 - tor 25/6Idre 3-dagarsIdrefjällens OKDalarnas Orienteringsförbund
natLResultat
tis 23/6SidensjösprintenSidensjö IKÅngermanlands Orienteringsförbund
distSResultat
fre 26/6 - sön 28/6Tre skåningar och en danskHelsingborgs SOKSkånes Orienteringsförbund
natSResultat
fre 26/6 - sön 28/63+3 i SälenMalungs OK SkogsmårdarnaDalarnas Orienteringsförbund
natMResultat
lör 27/6SM, sprint, model eventNjurunda OK
Selånger SOK
Sundsvalls OK
Timrå SOK
Medelpads Orienteringsförbund
distS
sön 28/6 - mån 29/6SM, sprint, stafettNjurunda OK
Selånger SOK
Sundsvalls OK
Timrå SOK
Medelpads Orienteringsförbund
mästSS
sön 28/6 - tis 30/6SM, sprint, individuelltNjurunda OK
Selånger SOK
Sundsvalls OK
Timrå SOK
Medelpads Orienteringsförbund
mästSResultat
sön 28/6SM, sprint, publiktävlingNjurunda OK
Selånger SOK
Sundsvalls OK
Timrå SOK
Medelpads Orienteringsförbund
distSResultat
mån 29/6 - ons 1/7TrekvällarsOK RavinenStockholms Orienteringsförbund
distSResultat
ons 1/7Tjust 2-dagars dag 1Ankarsrums OKSmålands Orienteringsförbund
natLResultat
ons 1/7Havs-OL, sprint + DM, sprint, BlekingeBroSö OK
Stigmännen Karlshamns OK
Blekinge Orienteringsförbund
mästSResultat
tor 2/7Tjust 2-dagars dag 2Ankarsrums OKSmålands Orienteringsförbund
natLResultat
tor 2/7Havs-OL, långBroSö OK
Stigmännen Karlshamns OK
Blekinge Orienteringsförbund
natLResultat
fre 3/7 - sön 5/7Eskilstuna weekendIK Standard
Ärla IF
Södermanlands Orienteringsförbund
natMResultat
fre 3/7 - sön 5/7Vålådalens 3-dagarsBrunflo IF
Frösö IF
Östersunds OK
Jämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
natSResultat
lör 4/7TjogetEmmaboda Verda OK
Lessebo OK
Smålands Orienteringsförbund
natSLKResultat
lör 4/7 - sön 5/7Gränsjakten i StrömstadIdefjordens SKBohuslän-Dals Orienteringsförbund
natMResultat
lör 4/7 - sön 5/7Morokulien 2-dagarsOK Hierne
Åmotfors OK
Värmlands Orienteringsförbund
natMResultat
lör 4/7 - sön 5/7Vittjärvs 2-dagarsVittjärvs IKNorrbottens Orienteringsförbund
natMResultat
lör 4/7 - sön 5/7Gotland 2-dagarsSvaide Roma SOKGotlands Orienteringsförbund
natMResultat
mån 6/7 - ons 8/7Sommar-3-kvällarsAndrarums IFSkånes Orienteringsförbund
natMResultat
tis 7/7 - tor 9/7Gotland 3-dagarsVisborgs OKGotlands Orienteringsförbund
natMResultat
fre 10/7 - sön 12/7Hallands 3-dagarsFK Friskus-Varberg
OK Nackhe
Hallands Orienteringsförbund
natMResultat
tis 14/7MastloppetHellas OrienteringStockholms Orienteringsförbund
distLResultat
tis 14/7 - ons 15/7SkärgårdssprintenOK RoslagenUpplands Orienteringsförbund
natSResultat
fre 17/7O-Ringen träningsraceO-Ringen
natLResultat
lör 18/7AXA StafettenO-Ringen
natSSResultat
sön 19/7 - fre 24/7AXA Sprint CupO-Ringen
natS
sön 19/7 - fre 24/7O-Ringen Borås 2015O-Ringen
LMP
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 26/7World Masters Orienteering Championships, sprint, kvalGöteborgs OrienteringsförbundGöteborgs Orienteringsförbund
intS
mån 27/7World Masters Orienteering Championships, sprint, finalGöteborgs OrienteringsförbundGöteborgs Orienteringsförbund
intS
mån 27/7OK Hällen 3-dagars, dag 1, medelOK HällenSödermanlands Orienteringsförbund
distMResultat
tis 28/7OK Hällen 3-dagars, dag 2, långOK HällenSödermanlands Orienteringsförbund
distLResultat
ons 29/7OK Hällen 3-dagars, dag 3, långOK HällenSödermanlands Orienteringsförbund
distLResultat
ons 29/7World Masters Orienteering Championships, lång, kval 1Göteborgs OrienteringsförbundGöteborgs Orienteringsförbund
intL
tor 30/7World Masters Orienteering Championships, lång, kval 2Göteborgs OrienteringsförbundGöteborgs Orienteringsförbund
intL
lör 1/8Distriktmatch, sprintdistansSegersta OKHälsinglands Orienteringsförbund
distSResultat
lör 1/8Hjo 2-dagars, dag 1, medelHjobygdens OKVästergötlands Orienteringsförbund
natMResultat
lör 1/8World Masters Orienteering Championships, lång, finalGöteborgs OrienteringsförbundGöteborgs Orienteringsförbund
intL
sön 2/8Distriktmatch, långdistansSegersta OKHälsinglands Orienteringsförbund
distLResultat
sön 2/8Hjo 2-dagars, dag 2, långHjobygdens OKVästergötlands Orienteringsförbund
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 2/8BåstadssprintenHjärnarps OLSkånes Orienteringsförbund
distSVisa rutter i LiveloxResultat
tis 4/8Distriktsmatchen MedelOK DjerfVärmlands Orienteringsförbund
distMResultat
tis 4/8TorvaldsblotetSkogslöparnaÅngermanlands Orienteringsförbund
distLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 5/8Distriktsmatchen StafettOK DjerfVärmlands Orienteringsförbund
distSMResultat
tor 6/8StjärnorpssprintenStjärnorps SKÖstergötlands Orienteringsförbund
natMResultat
fre 7/8Ungdomens 10milaIstrums SK
Mariestads FK
OK Amne
OK Klyftamo
OK Skogsstjärnan
SOK Träff
Västergötlands Orienteringsförbund
natSLKResultat
fre 7/8Norrlandsmästerskap, sprintOK NipanÅngermanlands Orienteringsförbund
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 8/8Golden weekendKöping-Kolsva OKVästmanlands Orienteringsförbund
natMResultat
lör 8/8Hedemora/Rembo, långIFK Hedemora OK
Rembo IK
Dalarnas Orienteringsförbund
natLResultat
lör 8/8Karlsborgsdubbeln, dag 1, medelIstrums SK
Mariestads FK
OK Amne
OK Klyftamo
OK Skogsstjärnan
SOK Träff
Västergötlands Orienteringsförbund
natMResultat
lör 8/8Ronneby OK, medelRonneby OKBlekinge Orienteringsförbund
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 8/8 - sön 9/8Medeltidsdubbeln i LjugarnGarda OKGotlands Orienteringsförbund
natSResultat
lör 8/8Norrlandsmästerskap, medelOK NipanÅngermanlands Orienteringsförbund
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 9/8Golden weekendKöping-Kolsva OKVästmanlands Orienteringsförbund
natMResultat
sön 9/8Hedemora/Rembo, medelIFK Hedemora OK
Rembo IK
Dalarnas Orienteringsförbund
natMResultat
sön 9/8Karlsborgsdubbeln, dag 2, långIstrums SK
Mariestads FK
OK Amne
OK Klyftamo
OK Skogsstjärnan
SOK Träff
Västergötlands Orienteringsförbund
natLResultat
sön 9/8Malmös dubbeljaktMalmö OKSkånes Orienteringsförbund
natMResultat
sön 9/8Ronneby OK, långRonneby OKBlekinge Orienteringsförbund
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 9/8ÖrnflyktenSK ÖrnenVärmlands Orienteringsförbund
distM
sön 9/8ÅtvidskampenBjörkfors GOIF
OK Eken
Östergötlands Orienteringsförbund
natMResultat
sön 9/8Norrlandsmästerskap, långOK NipanÅngermanlands Orienteringsförbund
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 12/8Melkers minneSödertälje-Nykvarn OFSödermanlands Orienteringsförbund
natSLResultat
ons 12/8StorviksnattStorviks IFGästriklands Orienteringsförbund
natLNResultat
ons 12/8RotorundanOK RotoBohuslän-Dals Orienteringsförbund
distMResultat
tor 13/8TjällmoträffenTjällmo-Godegårds OKÖstergötlands Orienteringsförbund
natMResultat
tor 13/8DM, medel, MedelpadNjurunda OKMedelpads Orienteringsförbund
mästMResultat
fre 14/8OL-rounden, natt + DM, natt, Västmanland och Örebro LänOK Hedströmmen
Örebro Läns Orienteringsförbund
Västmanlands Orienteringsförbund
Örebro Läns Orienteringsförbund
mästLNResultat
fre 14/8GM, sprintHässleholms OKSkånes Orienteringsförbund
mästSResultat
lör 15/8Attunda OK, medeldistansAttunda OKStockholms Orienteringsförbund
natMResultat
lör 15/8DM, lång, Norrbotten Älvsby IF OKNorrbottens Orienteringsförbund
mästLResultat
lör 15/8Hässleholms OK, nationell, långHässleholms OKSkånes Orienteringsförbund
natLResultat
lör 15/8OL-rounden, långOK HedströmmenVästmanlands Orienteringsförbund
natLResultat
lör 15/8VärmlandsserienOK MangenVärmlands Orienteringsförbund
natLResultat
lör 15/8Bockadubbeln, medelSkillingaryds FK
Vaggeryds SOK
Smålands Orienteringsförbund
natMResultat
lör 15/8GM, långHässleholms OKSkånes Orienteringsförbund
mästLResultat
lör 15/8Värst i HerrstaHerrestads AIF
Uddevalla IS
Bohuslän-Dals Orienteringsförbund
natMResultat
lör 15/8Bollnästräffen, Rehns BK:s nationella, medelRehns BKHälsinglands Orienteringsförbund
natM
lör 15/8DM, sprint, ÅngermanlandHusums IF OKÅngermanlands Orienteringsförbund
mästSResultat
lör 15/8FAIK medelFalköpings AIK OKVästergötlands Orienteringsförbund
natM
sön 16/8Attunda OK, långdistansAttunda OKStockholms Orienteringsförbund
natLResultat
sön 16/8DM, stafett, Norrbotten Älvsby IF OKNorrbottens Orienteringsförbund
mästSLResultat
sön 16/8DM, stafett, Norrbotten, individuella öppna motionsklasserÄlvsby IF OKNorrbottens Orienteringsförbund
distLResultat
sön 16/8GM, stafettHässleholms OKSkånes Orienteringsförbund
mästSLResultat
sön 16/8Hässleholms OK, elit, medelHässleholms OKSkånes Orienteringsförbund
natMResultat
sön 16/8KringelträffenSödertälje-Nykvarn OFSödermanlands Orienteringsförbund
natLResultat
sön 16/8OL-rounden, medelOK HedströmmenVästmanlands Orienteringsförbund
natMResultat
sön 16/8Triangelns nationellaOK TriangelnUpplands Orienteringsförbund
natMResultat
sön 16/8Bockadubbeln, långSkillingaryds FK
Vaggeryds SOK
Smålands Orienteringsförbund
natLResultat
sön 16/8Bollnästräffen, Rehns BK:s nationella, långRehns BKHälsinglands Orienteringsförbund
natL
sön 16/8OstlöpetFalköpings AIK OKVästergötlands Orienteringsförbund
natLResultat
sön 16/8BohusbataljenHerrestads AIF
Uddevalla IS
Bohuslän-Dals Orienteringsförbund
natLResultat
sön 16/8Jarlkut´nIK Jarl RättvikDalarnas Orienteringsförbund
natMResultat
sön 16/8DM, medel, ÅngermanlandÖrnsköldsviks OKÅngermanlands Orienteringsförbund
natMVisa rutter i LiveloxResultat
ons 19/8Sandvikens öppna kommunmästerskapOK HammarenGästriklands Orienteringsförbund
distLResultat
ons 19/8SM-uppladdningen 2015Stockholms InomhusorienterareStockholms Orienteringsförbund
distLResultat
lör 22/8DM, lång, Medelpad + ÅngermanlandHärnösands OK
Ångermanlands Orienteringsförbund
Ångermanlands Orienteringsförbund
mästLResultat
lör 22/8DM, lång, VästerbottenStöcksjö ISVästerbottens Orienteringsförbund
mästLResultat
lör 22/8DM, medel, Jämtland-HärjedalenBrunflo IFJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
mästMResultat
lör 22/8DM, sprint, HallandIF RigorHallands Orienteringsförbund
mästSResultat
lör 22/8DM, sprintstafett, HallandIF RigorHallands Orienteringsförbund
mästSSResultat
lör 22/8Dubbelflåset 2-dagars, Etapp 1, medelFK ÅsenSkånes Orienteringsförbund
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 22/8Gävleloppet, medelGävle OKGästriklands Orienteringsförbund
natMResultat
lör 22/8Hökensåsracet, dag 1, medelOK GränsenSmålands Orienteringsförbund
natMResultat
lör 22/8Kristinehamns OL-weekend, dag 1Kristinehamns OKVärmlands Orienteringsförbund
natMResultat
lör 22/8OK Södertörn/SoIK Hellas, För-SM, långHellas Orientering
OK Södertörn
Stockholms Orienteringsförbund
natLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 22/8 - sön 23/8Jonas Larsons minneBergnäsets AIKNorrbottens Orienteringsförbund
natMResultat
lör 22/8Dubbelfajten/FellingsbroträffenFellingsbro GOIFÖrebro Läns Orienteringsförbund
distMResultat
lör 22/8Sommarlandssprinten #1 i LeksandLeksands OKDalarnas Orienteringsförbund
natSResultat
sön 23/8DM, lång, Jämtland-HärjedalenBrunflo IFJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
mästLResultat
sön 23/8DM, stafett, Medelpad + ÅngermanlandHärnösands OK
Ångermanlands Orienteringsförbund
Ångermanlands Orienteringsförbund
mästSLResultat
sön 23/8Dubbelflåset 2-dagars, Etapp 2, långFK ÅsenSkånes Orienteringsförbund
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 23/8Gävleloppet, långGävle OKGästriklands Orienteringsförbund
natLResultat
sön 23/8Hökensåsracet, dag 2, långOK GränsenSmålands Orienteringsförbund
natLResultat
sön 23/8Kristinehamns OL-weekend, dag 2Kristinehamns OKVärmlands Orienteringsförbund
natMResultat
sön 23/8SoIK Hellas/OK Södertörn, För-SM, medelHellas Orientering
OK Södertörn
Stockholms Orienteringsförbund
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 23/8VR-mötetVandrarringenVästmanlands Orienteringsförbund
natMResultat
sön 23/8DM, sprint, HälsinglandHudiksvalls OKHälsinglands Orienteringsförbund
mästSResultat
sön 23/8KolmårdsträffenTjalve IF NorrköpingÖstergötlands Orienteringsförbund
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 23/8Sommarlandssprinten #2 i LeksandLeksands OKDalarnas Orienteringsförbund
natSResultat
sön 23/8GötaälvdalsträffenOK GipenBohuslän-Dals Orienteringsförbund
natMResultat
sön 23/8OK RodhenOK RodhenUpplands Orienteringsförbund
natMResultat
sön 23/8DM, medel, HälsinglandHudiksvalls OKHälsinglands Orienteringsförbund
mästMResultat
ons 26/8Ungdomsserien, regionfinal, sydSkogsluffarnas OKStockholms Orienteringsförbund
distMResultat
ons 26/8Ungdomsserien, regionfinal, norrBromma-Vällingby SOKStockholms Orienteringsförbund
distMResultat
ons 26/8DM, sprint, MedelpadTimrå SOKMedelpads Orienteringsförbund
natSResultat
fre 28/8 DM, natt, SödermanlandOK TjärnenSödermanlands Orienteringsförbund
mästLNResultat
fre 28/8DM, natt, GästriklandValbo AIFGästriklands Orienteringsförbund
mästLNVisa rutter i LiveloxResultat
fre 28/8DM, natt, ÅngermanlandSkogslöparnaÅngermanlands Orienteringsförbund
mästLNResultat
fre 28/8DM, natt, VärmlandDeje SF
Sisu Forshaga SK
Värmlands Orienteringsförbund
mästLNResultat
lör 29/8DM, lång, Bohuslän-DalLjungskile FKBohuslän-Dals Orienteringsförbund
mästLResultat
lör 29/8DM, medel, GöteborgKungälvs OKGöteborgs Orienteringsförbund
mästMResultat
lör 29/8DM, medel, HallandHalmstad OKHallands Orienteringsförbund
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 29/8DM, medel, NorrbottenOK RenenNorrbottens Orienteringsförbund
mästMResultat
lör 29/8DM, medel, SmålandSOK ViljanSmålands Orienteringsförbund
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 29/8DM, medel, Stockholm + Uppland med LånghundradubbelnLånghundra IF
Stockholms Orienteringsförbund
Upplands Orienteringsförbund
Stockholms Orienteringsförbund
mästMResultat
lör 29/8DM, medel, VästerbottenUmeå OKVästerbottens Orienteringsförbund
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 29/8DM, medel, VästergötlandHjobygdens OK
Tibro OK
Västergötlands Orienteringsförbund
mästMResultat
lör 29/8DM, medel, VästmanlandArboga OKVästmanlands Orienteringsförbund
mästMResultat
lör 29/8DM, medel, ÖstergötlandOK DenselnÖstergötlands Orienteringsförbund
mästMResultat
lör 29/8DM, stafett, HälsinglandForsa OKHälsinglands Orienteringsförbund
mästSLResultat
lör 29/8DM, medel, Örebro länLindebygdens OKÖrebro Läns Orienteringsförbund
mästMResultat
lör 29/8DM, medel, GotlandGotlands Bro OKGotlands Orienteringsförbund
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 30/8DM stafett, Västerbotten, individuella öppna motionsklasserUmeå OKVästerbottens Orienteringsförbund
distMResultat
sön 30/8DM, lång, BlekingeOK SkogsfalkenBlekinge Orienteringsförbund
mästLResultat
sön 30/8DM, lång, Gästrikland + HälsinglandForsa OK
Gästriklands Orienteringsförbund
Hälsinglands Orienteringsförbund
Gästriklands Orienteringsförbund
mästLResultat
sön 30/8DM, lång, Stockholm + Uppland med LånghundradubbelnLånghundra IF
Stockholms Orienteringsförbund
Upplands Orienteringsförbund
Stockholms Orienteringsförbund
mästLResultat
sön 30/8DM, lång, VästmanlandArboga OKVästmanlands Orienteringsförbund
mästLResultat
sön 30/8DM, medel, Bohuslän-DalLjungskile FKBohuslän-Dals Orienteringsförbund
mästMResultat
sön 30/8DM, stafett, DalarnaStora Tuna OKDalarnas Orienteringsförbund
mästSLResultat
sön 30/8DM, stafett, Dalarna, individuella öppna motionsklasserStora Tuna OKDalarnas Orienteringsförbund
distLResultat
sön 30/8DM, stafett, GöteborgSävedalens AIKGöteborgs Orienteringsförbund
mästSLResultat
sön 30/8DM, stafett, SmålandMålilla OKSmålands Orienteringsförbund
natSLResultat
sön 30/8DM, stafett, VästerbottenUmeå OKVästerbottens Orienteringsförbund
mästSLResultat
sön 30/8DM, stafett, VästergötlandTibro OKVästergötlands Orienteringsförbund
mästSLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 30/8DM, stafett, ÖstergötlandOK DenselnÖstergötlands Orienteringsförbund
mästSLResultat
sön 30/8DM, stafett, Östergötland, individuella öppna motionsklasserOK DenselnÖstergötlands Orienteringsförbund
distLResultat
sön 30/8DM, ultralång, NorrbottenOK RenenNorrbottens Orienteringsförbund
mästUResultat
sön 30/8DM, lång, SkåneFK GöingarnaSkånes Orienteringsförbund
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 30/8DM, lång, SödermanlandOK KlemmingenSödermanlands Orienteringsförbund
mästLResultat
sön 30/8DM, lång, Örebro länLindebygdens OKÖrebro Läns Orienteringsförbund
mästLResultat
sön 30/8DM, stafett, GotlandGotlands Bro OKGotlands Orienteringsförbund
mästSLResultat
sön 30/8DM, stafett, HallandOK LindénaHallands Orienteringsförbund
mästSLResultat
sön 30/8DM Stafett, Öppna banorOK LindénaHallands Orienteringsförbund
distLResultat
sön 30/8DM, medel, VärmlandLesjöfors SKVärmlands Orienteringsförbund
mästMResultat
fre 4/9DM, natt, StockholmOK Älvsjö-ÖrbyStockholms Orienteringsförbund
mästLNVisa rutter i LiveloxResultat
fre 4/9DM, natt, UpplandSigtuna OKUpplands Orienteringsförbund
mästLNResultat
fre 4/9DM, natt, ÖstergötlandIFK Linköpings OSÖstergötlands Orienteringsförbund
mästLNResultat
fre 4/9DM, natt, Bohuslän-Dal + VästergötlandBohuslän-Dals Orienteringsförbund
Stigsökarna
Trollhättans SOK
Bohuslän-Dals Orienteringsförbund
Västergötlands Orienteringsförbund
mästLNResultat
fre 4/9DM, natt, HallandIK Trenne UllaredHallands Orienteringsförbund
mästLNResultat
fre 4/9DM, natt, SmålandOK StigenSmålands Orienteringsförbund
mästLNResultat
lör 5/9DM, medel, GästriklandÅrsunda IFGästriklands Orienteringsförbund
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 5/9DM, medel, SödermanlandKjula IFSödermanlands Orienteringsförbund
mästMResultat
lör 5/9DM, medel, BlekingeStigmännen Karlshamns OKBlekinge Orienteringsförbund
mästMResultat
lör 5/9DM, medel, SkåneOK KontinentSkånes Orienteringsförbund
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 5/9DM, sprint, Gotland (endast H21)IF Hansa-Hoburg
Visby IF Gute SOK
Gotlands Orienteringsförbund
mästSResultat
lör 5/9DM, lång, VärmlandOK TyrVärmlands Orienteringsförbund
mästLResultat
lör 5/9DM, medel, DalarnaOK MalmiaDalarnas Orienteringsförbund
mästMResultat
lör 5/9DM, sprint, VästmanlandSala OKVästmanlands Orienteringsförbund
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 5/9DM, sprint, Bohuslän-Dal + VästergötlandOK Gipen
Trollhättans SOK
Bohuslän-Dals Orienteringsförbund
Västergötlands Orienteringsförbund
mästSResultat
lör 5/9DM, sprintstafett, VästmanlandSala OKVästmanlands Orienteringsförbund
mästSSResultat
lör 5/9DM, sprint, NorrbottenArvidsjaurs OKNorrbottens Orienteringsförbund
mästSResultat
lör 5/9DM, natt, NorrbottenArvidsjaurs OKNorrbottens Orienteringsförbund
mästLNResultat
sön 6/9DM, lång, GotlandGarda OKGotlands Orienteringsförbund
mästLResultat
sön 6/9DM, lång, GöteborgFK HerkulesGöteborgs Orienteringsförbund
mästLResultat
sön 6/9DM, lång, VästergötlandTrollhättans SOKVästergötlands Orienteringsförbund
mästLResultat
sön 6/9DM, lång, ÖstergötlandOK SkogsströvarnaÖstergötlands Orienteringsförbund
mästLResultat
sön 6/9DM, stafett, GästriklandÅrsunda IFGästriklands Orienteringsförbund
mästSLResultat
sön 6/9DM, stafett, StockholmSöders-TyresöStockholms Orienteringsförbund
mästSLResultat
sön 6/9DM, stafett, Södermanland + VästmanlandOK Tor
Västmanlands Orienteringsförbund
Södermanlands Orienteringsförbund
Västmanlands Orienteringsförbund
mästSLResultat
sön 6/9DM, stafett, Södermanland + Västmanland, individuella öppna motionsklasserOK Tor
Västmanlands Orienteringsförbund
Södermanlands Orienteringsförbund
Västmanlands Orienteringsförbund
distLResultat
sön 6/9DM, stafett, UpplandOK LinnéUpplands Orienteringsförbund
mästSLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 6/9DM, stafett, Uppland, individuella öppna motionsklasserOK LinnéUpplands Orienteringsförbund
distLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 6/9DM, stafett, Skåne, individuella öppna motionsklasserOK KontinentSkånes Orienteringsförbund
distLResultat
sön 6/9DM, lång, DalarnaOK MalmiaDalarnas Orienteringsförbund
mästLResultat
sön 6/9DM, stafett, BlekingeStigmännen Karlshamns OKBlekinge Orienteringsförbund
mästSLResultat
sön 6/9DM, stafett, SkåneOK KontinentSkånes Orienteringsförbund
mästSLResultat
sön 6/9DM, stafett, Stockholm, individuella öppna motionsklasserSöders-TyresöStockholms Orienteringsförbund
distLResultat
sön 6/9DM, stafett, Örebro länOK TisarenÖrebro Läns Orienteringsförbund
mästSLResultat
sön 6/9DM, stafett, Örebro län, individuella öppna motionsklasserOK TisarenÖrebro Läns Orienteringsförbund
distLResultat
sön 6/9DM, lång, HallandSimlångsdalens IFHallands Orienteringsförbund
mästLResultat
sön 6/9DM, stafett, Blekinge, individuella öppna motionsklasserStigmännen Karlshamns OKBlekinge Orienteringsförbund
distLResultat
sön 6/9DM, stafett, Bohuslän-DalUddevalla OKBohuslän-Dals Orienteringsförbund
mästSLResultat
sön 6/9DM, stafett, VärmlandSkattkärrs SOKVärmlands Orienteringsförbund
mästSLResultat
sön 6/9DM, stafett, Värmland, individuella öppna motionsklasserSkattkärrs SOKVärmlands Orienteringsförbund
distLResultat
sön 6/9DM, långdistans, SmålandKexholms SKSmålands Orienteringsförbund
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 6/9RallarsvängenVännäs OKVästerbottens Orienteringsförbund
natMResultat
fre 11/9USM, sprintSundsvalls OKMedelpads Orienteringsförbund
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
fre 11/9USM, sprint, publiktävlingSundsvalls OKMedelpads Orienteringsförbund
natSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 12/9KorpenKFUM Örebro OK
Närkes Skogskarlars Klubb
Örebro Läns Orienteringsförbund
distLResultat
lör 12/9USM, långSundsvalls OKMedelpads Orienteringsförbund
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 12/9USM, lång, publiktävlingSundsvalls OKMedelpads Orienteringsförbund
natLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 12/9Öka fartaMullsjö SOK
Tidaholm SOK Sisu
Västergötlands Orienteringsförbund
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 12/9 - sön 13/9SM, långHaninge SOKStockholms Orienteringsförbund
mästLResultat
lör 12/9Hultsfreds OKHultsfreds OKSmålands Orienteringsförbund
distMResultat
lör 12/9LoffelunkenÖstersunds OKJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
natMResultat
lör 12/9NOKs nationellaNorbergs OKVästmanlands Orienteringsförbund
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 13/9Mullsjö SOKMullsjö SOK
Tidaholm SOK Sisu
Västergötlands Orienteringsförbund
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 13/9OK Ödmården/Oslättforspojkarnas IKOK Ödmården
Oslättforspojkarnas IK
Gästriklands Orienteringsförbund
natLResultat
sön 13/9SM, Lång - PubliktävlingHaninge SOKStockholms Orienteringsförbund
natMResultat
sön 13/9USM, stafettSundsvalls OKMedelpads Orienteringsförbund
mästSLResultat
sön 13/9FyrklubbsHjärnarps OLSkånes Orienteringsförbund
distLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 13/9KalmarträffenKalmar OKSmålands Orienteringsförbund
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 13/9BergslagsträffenNorbergs OKVästmanlands Orienteringsförbund
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 13/9Älgjakten, 7-mannastafett, sprintOK StorsjönJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
natSS
fre 18/9 - lör 19/9SM, medelSkarpnäcks OL
Tullinge SK
Stockholms Orienteringsförbund
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
fre 18/9Veteran-SM, sprint + publiktävlingHallstahammars OK
Surahammars SOK
Västmanlands Orienteringsförbund
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 19/9Bahco Cup, medelLidköpings VSKVästergötlands Orienteringsförbund
natM
lör 19/9BDOF:s ungdomsserie i BullarenBullarens GoIF
Idefjordens SK
Kvillebyns SK
Bohuslän-Dals Orienteringsförbund
distMResultat
lör 19/9KlarälvskavlenIK Vikings OK
OK Grane
Värmlands Orienteringsförbund
distSLResultat
lör 19/9SM, medel, publiktävlingSkarpnäcks OL
Tullinge SK
Stockholms Orienteringsförbund
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 19/9Tockarps IKTockarps IKSkånes Orienteringsförbund
natMResultat
lör 19/9AlvestaträffenAlvesta SOKSmålands Orienteringsförbund
natLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 19/9Klarälvskavlen, individuella öppna motionsklasserIK Vikings OKVärmlands Orienteringsförbund
distLResultat
lör 19/9Veteran-SM, medelHallstahammars OK
Surahammars SOK
Västmanlands Orienteringsförbund
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 20/9Anderstorps OKAnderstorps OKSmålands Orienteringsförbund
distMResultat
sön 20/9Bahco Cup, ungdomsstafettLidköpings VSKVästergötlands Orienteringsförbund
natSM
sön 20/9SM, stafettIFK Tumba SOK
Snättringe SK
Stockholms Orienteringsförbund
mästSLResultat
sön 20/9Hästveda OKHästveda OKSkånes Orienteringsförbund
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 20/9Höstträffen på GotlandGarda OKGotlands Orienteringsförbund
distLResultat
sön 20/9Veteran-SM, långHallstahammars OK
Surahammars SOK
Västmanlands Orienteringsförbund
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 23/9BAIK-A-NATT #1Bergnäsets AIKNorrbottens Orienteringsförbund
distMNResultat
fre 25/9DM, natt, MedelpadVK UvarnaMedelpads Orienteringsförbund
mästLNResultat
fre 25/9Vetlanda OLSport Cup, medel, nattOK NjudungSmålands Orienteringsförbund
natMNVisa rutter i LiveloxResultat
fre 25/9Kils nattpatrullKils OKVärmlands Orienteringsförbund
distPLNResultat
lör 26/9DM, natt, VästerbottenIFK UmeåVästerbottens Orienteringsförbund
mästLNResultat
lör 26/9DM, sprint, Dalarna och Trampen sprintLudvika OKDalarnas Orienteringsförbund
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 26/9Ekorren cupLinköpings OKÖstergötlands Orienteringsförbund
natSMResultat
lör 26/9OK TorfinnOK TorfinnSkånes Orienteringsförbund
natM
lör 26/9OK Österåker, medeldistansOK ÖsteråkerStockholms Orienteringsförbund
natMResultat
lör 26/9Trampen medelLudvika OKDalarnas Orienteringsförbund
distMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 26/9Vetlanda OLSport Cup, medelOK NjudungSmålands Orienteringsförbund
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 26/9ÖsteråkerskavlenOK ÖsteråkerStockholms Orienteringsförbund
natSLResultat
lör 26/9FolskubbetFrölunda OLGöteborgs Orienteringsförbund
natLResultat
lör 26/9BDOF:s ungdomsserie deltävling 5Brattås CKBohuslän-Dals Orienteringsförbund
distLResultat
lör 26/9DM, sprint, VästerbottenIFK UmeåVästerbottens Orienteringsförbund
mästSResultat
sön 27/9ArosträffenVästerås SOKVästmanlands Orienteringsförbund
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 27/9MidälvastafettenVK UvarnaMedelpads Orienteringsförbund
distSLResultat
sön 27/9RamunderträffenSkogspojkarnas OKÖstergötlands Orienteringsförbund
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 27/9HjortsöndanOK SkogshjortarnaVästergötlands Orienteringsförbund
natLResultat
sön 27/9TormestorpsträffenTormestorps IFSkånes Orienteringsförbund
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 27/9Öppna FalumästerskapBjursås OKDalarnas Orienteringsförbund
distLResultat
sön 27/9UNT-cupsfinalenRasbo IKUpplands Orienteringsförbund
distLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 27/9MTBO, DM, medel, SmålandNässjö OKSmålands Orienteringsförbund
LM
mästMResultat
tis 29/9DM, natt, Jämtland-HärjedalenOK StorsjönJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
mästLNResultat
ons 30/9BAIK-A-NATT #2Bergnäsets AIKNorrbottens Orienteringsförbund
distMNResultat
ons 30/9Natti NattiIFK EnskedeStockholms Orienteringsförbund
distSSNResultat
fre 2/10DM, natt, HälsinglandEdsbyns OKHälsinglands Orienteringsförbund
mästLNResultat
fre 2/10Nacka by NightOK RavinenStockholms Orienteringsförbund
distLNResultat
lör 3/10Eksjö SOKEksjö SOKSmålands Orienteringsförbund
distMResultat
lör 3/10Falkdrevet, lördag, medelOK SkogsfalkenBlekinge Orienteringsförbund
natM
lör 3/10Älgdrevet i Fredriksberg, långHJS-Vansbro OK
Ulriksbergs IK
Dalarnas Orienteringsförbund
natLResultat
lör 3/10Älgot cup, finalMalmö OK
Ringsjö OK
Skånes Orienteringsförbund
natLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 3/10IFKs höststafettIFK Göteborg OrienteringGöteborgs Orienteringsförbund
natSLResultat
lör 3/10IFKs höststafett, individeulla öppna motionsklasserIFK Göteborg OrienteringGöteborgs Orienteringsförbund
distMResultat
sön 4/10Falkdrevet, söndag, medelOK SkogsfalkenBlekinge Orienteringsförbund
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 4/10Tranåsträffen Sol TranåsSmålands Orienteringsförbund
natL
sön 4/10Älgdrevet i Fredriksberg, medelHJS-Vansbro OK
Ulriksbergs IK
Dalarnas Orienteringsförbund
natMResultat
sön 4/10RingsjömedelnMalmö OK
Ringsjö OK
Skånes Orienteringsförbund
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 4/10Ungdomens 7-mannaMalmö OK
Ringsjö OK
Skånes Orienteringsförbund
natSLResultat
sön 4/10Ungdomsserien, finalenSundbybergs IKStockholms Orienteringsförbund
natSResultat
sön 4/10GMOK höstmedelGöteborg-Majorna OKGöteborgs Orienteringsförbund
natMResultat
sön 4/10Hjuken, medelSK Björnen
Vännäs OK
Västerbottens Orienteringsförbund
distMResultat
ons 7/10BAIK-A-NATT #3Bergnäsets AIKNorrbottens Orienteringsförbund
distMNResultat
lör 10/1025mannaJärfälla OK
Täby OK
Vallentuna-Össeby OL
Väsby OK
Stockholms Orienteringsförbund
Upplands Orienteringsförbund
natSLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 10/1025manna, individuella öppna motionsklasserTäby OK
Vallentuna-Össeby OL
Stockholms Orienteringsförbund
Upplands Orienteringsförbund
distLResultat
sön 11/1025mannakortenJärfälla OK
Täby OK
Vallentuna-Össeby OL
Väsby OK
Stockholms Orienteringsförbund
Upplands Orienteringsförbund
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 11/10HöstrusketVittjärvs IKNorrbottens Orienteringsförbund
distMResultat
sön 11/10Eslövs FKEslövs FKSkånes Orienteringsförbund
natMResultat
fre 16/10Revinge by night, nattstafettLunds OK
Malmö OK
Skånes Orienteringsförbund
natSLN
lör 17/10Daladubbeln, individuella öppna motionsklasser lördag Karlsbyhedens IK
Korsnäs IF OK
Dalarnas Orienteringsförbund
distLResultat
lör 17/10Daladubbeln, stafettKarlsbyhedens IK
Korsnäs IF OK
Dalarnas Orienteringsförbund
natSMResultat
lör 17/10 - sön 18/10Helg utan älgGotlands Bro OKGotlands Orienteringsförbund
natLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 17/10Isabergs Mounting SprintOK GisleSmålands Orienteringsförbund
distSResultat
sön 18/10Daladubbeln, individuella öppna motionsklasser söndag Karlsbyhedens IK
Korsnäs IF OK
Dalarnas Orienteringsförbund
distLResultat
sön 18/10Daladubbeln, patrull Karlsbyhedens IK
Korsnäs IF OK
Dalarnas Orienteringsförbund
natUResultat
sön 18/10Hedjakten Lunds OKSkånes Orienteringsförbund
natPL
sön 18/10VilselöpetOK Vilse 87Blekinge Orienteringsförbund
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 18/10KullabäcksmedelnIFK UmeåVästerbottens Orienteringsförbund
distMResultat
sön 18/10ÄlgfrittOK MotalaÖstergötlands Orienteringsförbund
natMResultat
fre 23/10HaningenattenHaninge SOKStockholms Orienteringsförbund
distMNResultat
fre 23/10AxevallanattaIstrums SKVästergötlands Orienteringsförbund
distMNResultat
lör 24/10HaningestafettenHaninge SOKStockholms Orienteringsförbund
distSS
lör 24/10 - sön 25/10Smålandskavlen, individuella klasser och öppna motionsklasserIK Hakarpspojkarna
Jönköpings OK
Tenhults SOK
Smålands Orienteringsförbund
distLNResultat
lör 24/10 - sön 25/10SmålandskavlenIK Hakarpspojkarna
Jönköpings OK
Tenhults SOK
Smålands Orienteringsförbund
natSLKResultat
sön 25/10OktoberracetOK EnenUpplands Orienteringsförbund
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 31/10Rodhenloppet, nattOK RodhenUpplands Orienteringsförbund
natPLN
lör 31/10Sista chansenOK OrionBlekinge Orienteringsförbund
natM
lör 31/10UddevallatrofènUddevalla OKBohuslän-Dals Orienteringsförbund
distPL
lör 31/10SvartåfejdenMjölby OKÖstergötlands Orienteringsförbund
natMResultat
sön 1/11HöstlunkenSnättringe SKStockholms Orienteringsförbund
natPUResultat
sön 1/11NovembersprintenMjölby OKÖstergötlands Orienteringsförbund
natSL
sön 1/11Sydsvenska 2-milen + DM, ultralång, Halland, Småland & VästergötlandHallands Orienteringsförbund
Hylte OK
Smålands Orienteringsförbund
Västergötlands Orienteringsförbund
Hallands Orienteringsförbund
Smålands Orienteringsförbund
Västergötlands Orienteringsförbund
mästUResultat
fre 6/11O-Event - Sprint by NightBorås GIFVästergötlands Orienteringsförbund
natSNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 7/11Novembertävlingarna, medelTullinge SKStockholms Orienteringsförbund
distMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 7/11O-Event - Up n Downhill SprintHestra IFVästergötlands Orienteringsförbund
natSVisa rutter i LiveloxResultat
sön 8/11Novembertävlingarna, långTullinge SKStockholms Orienteringsförbund
distLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 8/11O-Event - ZoorienteringIK YmerVästergötlands Orienteringsförbund
natSVisa rutter i LiveloxResultat
ons 11/11Mila Stockholm By Night, E1Tumba-Mälarhöjden OKStockholms Orienteringsförbund
distLNResultat
fre 13/11DM, natt, SkåneFK BokenSkånes Orienteringsförbund
mästLNResultat
lör 14/11Stockholm RogainingOK RavinenStockholms Orienteringsförbund
distPU
lör 14/11FK Boken, medelFK BokenSkånes Orienteringsförbund
natMResultat
sön 15/11FakirenKöping-Kolsva OKVästmanlands Orienteringsförbund
natUResultat
sön 15/11HöstrusketÖrkelljunga FKSkånes Orienteringsförbund
natMVisa rutter i LiveloxResultat
ons 9/12Mila Stockholm By Night, E2Solna OKStockholms Orienteringsförbund
distLNResultat

Annonser