Swedish Orienteering Federation

Event calendar

12548 events were found between 01/01/2016 and 16/11/2019.

Date Event Organiser Regions
D
Cl
F
ED
T
ED
w 53Fri 1/1NyårsorienteringenTormestorps IFSkånes Orienteringsförbund
regLResults
Nyårs-OLRimbo SOKUpplands Orienteringsförbund
locL
Sat 2/1SkidO, OBS-tävling Senior, J-Cup, Bollnäs, medel masstartRehns BKHälsinglands Orienteringsförbund
S
natM
Sun 3/1SkidO, OBS-tävling Senior, J-Cup, Bollnäs, långRehns BKHälsinglands Orienteringsförbund
S
natL
Vintercup 15-16, Hässleholms OKHässleholms OKSkånes Orienteringsförbund
locLResults
Vintercupen E1, SV Kretsen SkåneLunds OKSkånes Orienteringsförbund
clubL
Nyttårslöpet 2016OK ÖsteråkerStockholms Orienteringsförbund
clubL
VinterserienSkogsluffarnas OKStockholms Orienteringsförbund
locL
Vinterrace - etapp 1Herrestads AIFBohuslän-Dals Orienteringsförbund
locLResults
w 1Mon 4/1VinterserienLjusdals OKHälsinglands Orienteringsförbund
clubLN
Tue 5/1
Wed 6/1TrettondagsjaktenVisborgs OKGotlands Orienteringsförbund
locLResults
Gissa den 3;eRånäs OKUpplands Orienteringsförbund
clubMResults
Kåreslumpen 2016OK KåreDalarnas Orienteringsförbund
clubLResults
Thu 7/1Dalarnas Natt-CupOK KåreDalarnas Orienteringsförbund
locLNShow routes in Livelox
Först i mål etapp 2Falköpings AIK OKVästergötlands Orienteringsförbund
clubSN
Östra Blekinges nattcup deltävling 5FK Vittus
OK Orion
Blekinge Orienteringsförbund
locLNResults
Nattcupen nr 3Attunda OK
Väsby OK
Stockholms Orienteringsförbund
clubLNResults
Fri 8/1
Sat 9/1Vinterträning, OK ÖsteråkerOK ÖsteråkerStockholms Orienteringsförbund
clubL
Träning OL-NVÖrkelljunga FKSkånes Orienteringsförbund
locL
SkridOlEdsbyns OKHälsinglands Orienteringsförbund
FSM
clubLResults
LOK Sprint Cup deltävling 1, 2016Linköpings OKÖstergötlands Orienteringsförbund
clubSResults
Sun 10/1Vintercupen 2015 - 2016FK GöingarnaSkånes Orienteringsförbund
locL
Vintercupen E2, SV Kretsen SkåneOK KontinentSkånes Orienteringsförbund
locL
Vintercupen etapp 1Frölunda OLGöteborgs Orienteringsförbund
clubLResults
VinterrogaineJärfälla OKStockholms Orienteringsförbund
clubU
Vinterserien Centrum OKCentrum OKStockholms Orienteringsförbund
locMResults
Vinterrace 2016 etapp 2OK GipenBohuslän-Dals Orienteringsförbund
locLResults
w 2Mon 11/1VinterserienLjusdals OKHälsinglands Orienteringsförbund
clubLN
Tue 12/1Träning OL-NVÖrkelljunga FKSkånes Orienteringsförbund
locLN
Nattcup nr 3OK MåsenSödermanlands Orienteringsförbund
clubLNResults
Wed 13/1Mila Stockholm by Night, #3Tullinge SKStockholms Orienteringsförbund
regLNResults
Veteran-OL nr 10Kristinehamns OKVärmlands Orienteringsförbund
clubL
MOF Nattcup #6Kovlands IFMedelpads Orienteringsförbund
locLNResults
Thu 14/1Veteran-OL GöteborgSävedalens AIKGöteborgs Orienteringsförbund
locLResults
Natt cup lightMalungs OK SkogsmårdarnaDalarnas Orienteringsförbund
locLN
Östra Blekinges nattcup deltävling 6OK OrionBlekinge Orienteringsförbund
locLNResults
Väterbygden By Night 2016 deltävlig 6IK HakarpspojkarnaSmålands Orienteringsförbund
locLNResults
GOF NattCup Etapp 7Göteborgs Orienteringsförbund
Lerums SOK
Göteborgs Orienteringsförbund
locLNResults
Natt 7:an Etapp 3OK MarkVästergötlands Orienteringsförbund
locLNResults
Skaraborg By NightGudhems IFVästergötlands Orienteringsförbund
locMNResults
Fri 15/1
Sat 16/1Gästrike SkidO-cupÅrsunda IFGästriklands Orienteringsförbund
S
locMResults
J-H Skid O Cup 2Östersunds OKJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
S
locMResults
Löpex Vinterserie 2015-16, deltävling 3KFUM Örebro OK
Örebro Läns Orienteringsförbund
Örebro Läns Orienteringsförbund
locL
SkidO i Dalarna, sprintIK Jarl Rättvik
Leksands OK
Dalarnas Orienteringsförbund
S
natSResults
Träningsdag LOK - IKHPLinköpings OKÖstergötlands Orienteringsförbund
clubLShow routes in LiveloxResults
Vinterläger 2016Lunds OKSkånes Orienteringsförbund
locL
B&L VinterrogaineSundbybergs IKStockholms Orienteringsförbund
clubU
Sun 17/1Vinterläger 2016Lunds OKSkånes Orienteringsförbund
locL
SkidO i Dalarna, långIK Jarl Rättvik
Leksands OK
Dalarnas Orienteringsförbund
S
natLResults
Vintercup, Pan-KristianstadOK Pan-KristianstadSkånes Orienteringsförbund
locLResults
Vintercupen E3, SV Kretsen SkåneMalmö OKSkånes Orienteringsförbund
locL
Vinter-cupen Etapp 2IK UvenGöteborgs Orienteringsförbund
clubLResults
VinterserienIFK EnskedeStockholms Orienteringsförbund
locLResults
Alehofs Närtävling i SkidorienteringOK AlehofGöteborgs Orienteringsförbund
S
locM
Vinterrace etapp 3Trollhättans SOKVästergötlands Orienteringsförbund
locLResults
w 3Mon 18/1VinterserienLjusdals OKHälsinglands Orienteringsförbund
clubLN
Tue 19/1Night Extreme, etapp 3OK DenselnÖstergötlands Orienteringsförbund
locLN
Night Extreme, Etapp 3OK DenselnÖstergötlands Orienteringsförbund
locLNResults
Spikcupen #1Västerås SOKVästmanlands Orienteringsförbund
locLNResults
Nattcup 4 OKSOK SkogsvargarnaVästergötlands Orienteringsförbund
locLNResults
Wed 20/1Vinternattcup 4Bromma-Vällingby SOKStockholms Orienteringsförbund
clubLNResults
GBG TeknikträningGöteborgs OrienteringsförbundGöteborgs Orienteringsförbund
locM
Veteran-OL nr 11Kristinehamns OKVärmlands Orienteringsförbund
clubL
Nattcup #4IFK Lidingö SOKStockholms Orienteringsförbund
clubMN
Vintercupen deltävling 3Sundsvalls OKMedelpads Orienteringsförbund
locSNResults
Kylklampen deltävling 4 OK TyrVärmlands Orienteringsförbund
locLNResults
Thu 21/1Challengekurs nattLunds OKSkånes Orienteringsförbund
clubLNShow routes in Livelox
OK Landehof - nattcup 3OK LandehofGöteborgs Orienteringsförbund
clubLN
Dalarnas Nattcup #2IFK Hedemora OKDalarnas Orienteringsförbund
locLN
Hagabys Nattcup Deltävling 1Hagaby GoIF ÖrebroÖrebro Läns Orienteringsförbund
clubLNResults
Vätterbygden By Night 2016 deltävling 7IK HakarpspojkarnaSmålands Orienteringsförbund
locLN
Nattcupen nr 4Väsby OKStockholms Orienteringsförbund
clubLNResults
Östra Blekinges nattcup deltävling 7OK OrionBlekinge Orienteringsförbund
locLNResults
Fri 22/1Vinterläger 2016OK Vilse 87Blekinge Orienteringsförbund
locLResults
Sat 23/1Vinterläger 2016OK Vilse 87Blekinge Orienteringsförbund
locLResults
SkidO, OK Renen, juniorlandskamp, sprintOK RenenNorrbottens Orienteringsförbund
S
natSResults
SOF-helg (test)OK MåsenSödermanlands Orienteringsförbund
S
clubLResults
HOF-kursIK Trenne UllaredHallands Orienteringsförbund
clubLStart times
test tävlingOK LindénaHallands Orienteringsförbund
clubLStart times
LOK Sprint Cup deltävling 2, 2016Linköpings OKÖstergötlands Orienteringsförbund
clubSResults
Fredriks tävlingOK Gläntan VessigebroHallands Orienteringsförbund
clubLStart times
HOF-KURS RIGORIF RigorHallands Orienteringsförbund
clubMStart times
SkidO, Tvååker öppna klaserNjurunda OKMedelpads Orienteringsförbund
S
regLResults
Stigs stafett testOskarströms OKHallands Orienteringsförbund
clubRLStart times
Vintercup Etapp 7OK EnenUpplands Orienteringsförbund
clubMStart times
SkidO, TvååkerNjurunda OKMedelpads Orienteringsförbund
S
regRLResults
HOF-Kurs IF RigorIF RigorHallands Orienteringsförbund
clubM
Sun 24/1Vinterläger 2016OK Vilse 87Blekinge Orienteringsförbund
locLResults
J-H Skid O Cup 3Östersunds OKJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
S
locLResults
SkidO, OK Renen, juniorlandskamp, medelOK RenenNorrbottens Orienteringsförbund
S
natMResults
Täby NärskidOTäby OKStockholms Orienteringsförbund
S
locLResults
Vintercup 15-16, Härlövs IFHärlövs IFSkånes Orienteringsförbund
locL
Vintercup E4 Sv Kretsen SkåneFrosta OKSkånes Orienteringsförbund
locL
Vintercupen etapp 3Mölndal Outdoor IFGöteborgs Orienteringsförbund
clubL
Vintercupen-4Gamleby OKSmålands Orienteringsförbund
locLResults
VinterserienSkarpnäcks OLStockholms Orienteringsförbund
locLResults
Medelpad SkidO Cup, #1Njurunda OKMedelpads Orienteringsförbund
S
locLResults
Salomon SkidO Cup #1Umedalens IFVästerbottens Orienteringsförbund
S
locSResults
Vinterrace Etapp 4Uddevalla OKBohuslän-Dals Orienteringsförbund
locMResults
SkidO, DM, lång, GöteborgLerums SOKGöteborgs Orienteringsförbund
S
natLResults
w 4Mon 25/1VinterserienLjusdals OKHälsinglands Orienteringsförbund
clubLNResults
Tue 26/1Träning OL-NVÖrkelljunga FKSkånes Orienteringsförbund
locL
Natt-cup no 4Nyköpings OKSödermanlands Orienteringsförbund
locMNResults
Wed 27/1GBG TeknikträningGöteborgs OrienteringsförbundGöteborgs Orienteringsförbund
locL
Veteran-OL nr 12Kristinehamns OKVärmlands Orienteringsförbund
clubL
Löpex Vinterserie 2015-16, deltävling 4Almby IK
Örebro Läns Orienteringsförbund
Örebro Läns Orienteringsförbund
locLNResults
Nattugglan 4 - Hågelby-EriksbergTullinge SKStockholms Orienteringsförbund
clubLNResults
MOF Nattcup #7Njurunda OKMedelpads Orienteringsförbund
locLNResults
Kylklampen deltävling 5Sisu Forshaga SKVärmlands Orienteringsförbund
locLNResults
Thu 28/1Veteran-O-IFK GbgIFK Göteborg OrienteringGöteborgs Orienteringsförbund
locL
Challengekurs natt 2Lunds OKSkånes Orienteringsförbund
clubLResults
Täby Vintercup 1Täby OKStockholms Orienteringsförbund
clubLNResults
Malmslätt by NightLinköpings OKÖstergötlands Orienteringsförbund
clubLNShow routes in LiveloxResults
Östra Blekinges nattcup deltävling 8OK OrionBlekinge Orienteringsförbund
locLNResults
Natt 7:an Etapp 4Hestra IFVästergötlands Orienteringsförbund
locLNResults
Skaraborg by NightRyda SKVästergötlands Orienteringsförbund
locLNResults
Vätterbygden by Night 2015/2016 deltävling 8Jönköpings OKSmålands Orienteringsförbund
clubLNResults
Fri 29/1
Sat 30/1J-H Skid O Cup 1Östersunds OKJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
S
locMResults
SkidO, SM, etapp 1Älvsby IF OK
Piteå IF
Norrbottens Orienteringsförbund
S
champsSResults
Träning OL-NVÖrkelljunga FKSkånes Orienteringsförbund
locL
SKOF junior&elit - Kom-igång-läger, etapp 1 - "Normaldistans"Härlövs IFSkånes Orienteringsförbund
locL
SKOF junior&elit - Kom-igång-läger, etapp 2 - "Medeldistans"Härlövs IFSkånes Orienteringsförbund
locM
Sun 31/1SkidO, SM, etapp 2Älvsby IF OK
Piteå IF
Norrbottens Orienteringsförbund
S
champsMResults
SKOF junior&elit - Kom-igång-läger, etapp 3 - "Långdistans"Härlövs IFSkånes Orienteringsförbund
locL
Gästrike SkidO-­cup deltävling 2OK HammarenGästriklands Orienteringsförbund
S
locM
Vintercup, Pan-KristianstadOK Pan-KristianstadSkånes Orienteringsförbund
locLResults
VintercupenRingsjö OKSkånes Orienteringsförbund
locL
BOK_träningBodafors OKSmålands Orienteringsförbund
clubL
Vinter cup etapp 4FK HerkulesGöteborgs Orienteringsförbund
locLResults
VintercupFK HerkulesGöteborgs Orienteringsförbund
locL
Först i mål etapp 3Falköpings AIK OKVästergötlands Orienteringsförbund
locM
Kils skidOKils OKVärmlands Orienteringsförbund
S
locS
Vinterrace etapp 5 OKSOK SkogsvargarnaVästergötlands Orienteringsförbund
locSResults
Tibro OK - Planeringsdag Fokus RekryteringTibro OKVästergötlands Orienteringsförbund
clubL
Nattcup 1Visborgs OKGotlands Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
w 5Mon 1/2VinterserienLjusdals OKHälsinglands Orienteringsförbund
clubLNResults
Tue 2/2Spik-Cup 2016 deltävling 2, SurahammarSurahammars SOKVästmanlands Orienteringsförbund
clubLNResults
Nattcup 5 VSKVänersborgs SKVästergötlands Orienteringsförbund
locLNResults
Wed 3/2GBG TeknikträningGöteborgs OrienteringsförbundGöteborgs Orienteringsförbund
locL
Nattcup #5IFK Lidingö SOKStockholms Orienteringsförbund
clubMN
Vinternattcup 5Attunda OKStockholms Orienteringsförbund
clubLNResults
Vintercupen deltävling 4Sundsvalls OKMedelpads Orienteringsförbund
locSNResults
Thu 4/2GOF NattCup Etapp 8Göteborgs Orienteringsförbund
IK Uven
Göteborgs Orienteringsförbund
locLNResults
Veteran-OL nr 13Kristinehamns OKVärmlands Orienteringsförbund
clubL
OK Landehof - nattcup 4OK LandehofGöteborgs Orienteringsförbund
clubLNResults
Hagabys Nattcup Deltävling 2Hagaby GoIF ÖrebroÖrebro Läns Orienteringsförbund
clubLNResults
Östra Blekinges nattcup deltävling 9OK OrionBlekinge Orienteringsförbund
locLNResults
Vätterbygden By Night deltävlng 9IK HakarpspojkarnaSmålands Orienteringsförbund
locLN
Nattcupen nr 5Väsby OKStockholms Orienteringsförbund
clubLCResults
Fri 5/2
Sat 6/2SkidO, SM, medelÄlvdalens IF OK
IFK Mora OK
Dalarnas Orienteringsförbund
S
champsMResults
Träningsdag IKHP-LOKIK HakarpspojkarnaSmålands Orienteringsförbund
clubLResults
Stockholm Indoor Cup, etapp 1Stockholms InomhusorienterareStockholms Orienteringsförbund
regSResults
Skellefteå OK Nationella, Skigo Cup, medelSkellefteå OKVästerbottens Orienteringsförbund
S
natMResults
OLAutbildning ZanoyIstrums SKVästergötlands Orienteringsförbund
clubUResults
Virres tävlingHestra IFVästergötlands Orienteringsförbund
clubLStart times
Ola utbildning FilipIK GandvikVästergötlands Orienteringsförbund
clubLStart times
Istrum test-tävling OLA-utbildningIstrums SKVästergötlands Orienteringsförbund
clubMStart times
SkidO, Skellefteå OK, masstartSkellefteå OKVästerbottens Orienteringsförbund
S
natMResults
O-Camps OLAutbildningIK GandvikVästergötlands Orienteringsförbund
clubLNStart times
Sun 7/2Stockholm Indoor Cup, etapp 2Stockholms InomhusorienterareStockholms Orienteringsförbund
regSResults
Skistart.com Publiktävling sprintÄlvdalens IF OK
IFK Mora OK
Dalarnas Orienteringsförbund
S
natSResults
Vintercup SV kretsenRävetofta OKSkånes Orienteringsförbund
locL
SkidO, SM, stafettÄlvdalens IF OK
IFK Mora OK
Dalarnas Orienteringsförbund
S
champsRMResults
Löpex Vinterserie 2015-16, deltävling 5Lindebygdens OK
Örebro Läns Orienteringsförbund
Örebro Läns Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
TSOK:s vinterträningTenhults SOKSmålands Orienteringsförbund
locL
Vintercup, Pan-KristianstadOK Pan-KristianstadSkånes Orienteringsförbund
locLResults
Vintercupen etapp 5Frölunda OLGöteborgs Orienteringsförbund
clubLResults
Nattcup 2Gotlands Bro OKGotlands Orienteringsförbund
locLNResults
w 6Mon 8/2VinterserienLjusdals OKHälsinglands Orienteringsförbund
clubLN
Tue 9/2Träning OL-NVÖrkelljunga FKSkånes Orienteringsförbund
locLN
Natt-träningOK SkogsfalkenBlekinge Orienteringsförbund
clubMNResults
NattCup 5OK HällenSödermanlands Orienteringsförbund
clubMNShow routes in LiveloxResults
GTNC 4Trosabygdens OKSödermanlands Orienteringsförbund
clubLNResults
Wed 10/2Mila Stockholm by Night, #4Skogsluffarnas OKStockholms Orienteringsförbund
regLNResults
GBG TeknikträningGöteborgs OrienteringsförbundGöteborgs Orienteringsförbund
locM
Veteran-OL nr 14Kristinehamns OKVärmlands Orienteringsförbund
clubL
MOF Nattcup #8Sundsvalls OKMedelpads Orienteringsförbund
locLNResults
Kylklampen deltävling 6Kils OKVärmlands Orienteringsförbund
locLNResults
Thu 11/2Veteran OLLerums SOKGöteborgs Orienteringsförbund
locLResults
Täby Vintercup 2Täby OKStockholms Orienteringsförbund
clubLNResults
Natt cup light KällvikenMalungs OK SkogsmårdarnaDalarnas Orienteringsförbund
locLN
Hagabys Nattcup Deltävling 3Hagaby GoIF ÖrebroÖrebro Läns Orienteringsförbund
clubLNResults
Östra Blekinges nattcup deltävling 10OK OrionBlekinge Orienteringsförbund
locLNResults
Vätterbygden By Night 2016 deltävling 10IK HakarpspojkarnaSmålands Orienteringsförbund
locLNResults
GOF NattCup Etapp 9Göteborgs Orienteringsförbund
IFK Göteborg Orientering
Göteborgs Orienteringsförbund
locLNResults
Natt 7:an Etapp 5Skene Sim o ISVästergötlands Orienteringsförbund
locLNResults
Skaraborg by Night FAIK OKFalköpings AIK OKVästergötlands Orienteringsförbund
locLNResults
Fri 12/2
Sat 13/2SkidO, DM, lång, Södermanland/StockholmÄrla IFSödermanlands Orienteringsförbund
S
champsL
SkidO, DM, sprint, DalarnaHJS-Vansbro OKDalarnas Orienteringsförbund
S
champsS
Träning OL-NVÖrkelljunga FKSkånes Orienteringsförbund
locL
B&L Vinterrrogaine 3Sundbybergs IKStockholms Orienteringsförbund
clubU
SkidO, Norrlandsmästerskapen, långSundsvalls OKMedelpads Orienteringsförbund
S
champsL
SkidO, DM, medel, DalarnaHJS-Vansbro OKDalarnas Orienteringsförbund
S
champsM
Vintercup etapp 8 nattOK EnenUpplands Orienteringsförbund
locMN
Sun 14/2SkidO, DM, sprint, SödermanlandÄrla IF
Kjula IF
Södermanlands Orienteringsförbund
S
champsS
Tjustalliansens Vintercup 5Västerviks OKSmålands Orienteringsförbund
locLResults
VINTERCUPEN E7 SV-kretsenOK SilvaSkånes Orienteringsförbund
locL
Vintercupen 2015-2016FK GöingarnaSkånes Orienteringsförbund
locL
Vinterserien Sätra 2016Tumba-Mälarhöjden OKStockholms Orienteringsförbund
locLResults
Vinterrace deltävling 6OK SkärmenBohuslän-Dals Orienteringsförbund
locLResults
SkidO TräningÖstersunds OKJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
S
locM
SkidO, Norrlandsmästerskapen, medelSundsvalls OKMedelpads Orienteringsförbund
S
champsM
w 7Mon 15/2VinterserienLjusdals OKHälsinglands Orienteringsförbund
clubLN
Tue 16/2Night Extreme, etapp 4OK DenselnÖstergötlands Orienteringsförbund
locLN
SkidO, DM, natt, MedelpadTimrå SOKMedelpads Orienteringsförbund
S
champsLN
Night Extreme, Etapp 4OK DenselnÖstergötlands Orienteringsförbund
locLNResults
Spikcup #3Västerås SOKVästmanlands Orienteringsförbund
locMResults
Träning OL-NVÖrkelljunga FKSkånes Orienteringsförbund
locLN
Wed 17/2Löpex Vinterserie 2015-16, deltävling 6Laxå OK
Örebro Läns Orienteringsförbund
Örebro Läns Orienteringsförbund
locLNResults
GBG TeknikträningGöteborgs OrienteringsförbundGöteborgs Orienteringsförbund
locS
Veteran-OL nr 15Kristinehamns OKVärmlands Orienteringsförbund
clubL
Nattcup 1 - KjugekullOK Pan-KristianstadSkånes Orienteringsförbund
locLNResults
Vintercupen deltävling 5Sundsvalls OKMedelpads Orienteringsförbund
locSNResults
Kylklampen deltävling 7Skattkärrs SOKVärmlands Orienteringsförbund
locLNResults
VinterNattCup 6Järfälla OKStockholms Orienteringsförbund
clubLNResults
Thu 18/2NattcupSäterbygdens OKDalarnas Orienteringsförbund
locLN
Östra Blekinges nattcup deltävling 11OK OrionBlekinge Orienteringsförbund
locLNResults
Nattcupen nr 6Väsby OKStockholms Orienteringsförbund
clubLNResults
Fri 19/2
Sat 20/2LOK Sprintcup deltävling 3, 2016Linköpings OKÖstergötlands Orienteringsförbund
clubSResults
SkidO, sprint, ÖSeT SkidOVärmlands Orienteringsförbund
S
clubS
SkidO TräningÖstersunds OKJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
S
locM
High Coast Ski-O + DM, sprint, ÅngermanlandOK NolaskogsarnaÅngermanlands Orienteringsförbund
S
champsSResults
Skido, MedelÖSeT SkidOVärmlands Orienteringsförbund
S
clubM
Sun 21/2OK Gränsens VinterträningOK GränsenSmålands Orienteringsförbund
locMResults
High Coast Ski-O + DM, medel, ÅngermanlandOK NolaskogsarnaÅngermanlands Orienteringsförbund
S
champsMResults
SM Sport vintercup #3Sävedalens AIKGöteborgs Orienteringsförbund
locLResults
Vintecupen etapp 6Göteborgs SKGöteborgs Orienteringsförbund
clubLShow routes in LiveloxResults
Vintercup FK ÅsenFK ÅsenSkånes Orienteringsförbund
locLShow routes in Livelox
Vintercupen E8, SV kretsenEslövs FKSkånes Orienteringsförbund
locL
Falun Borlänge City CupOK KåreDalarnas Orienteringsförbund
locL
VinteralliansHultsfreds OKSmålands Orienteringsförbund
locLResults
Vinterserien Harbro 2016Tumba-Mälarhöjden OKStockholms Orienteringsförbund
locLResults
Vinterrace etapp 7Vänersborgs SKVästergötlands Orienteringsförbund
locLResults
GammelstadssprintenGammelstads IFNorrbottens Orienteringsförbund
S
regSResults
GammelstadsnattaGammelstads IFNorrbottens Orienteringsförbund
S
regSNResults
Nattcup 3Garda OKGotlands Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
w 8Mon 22/2VinterserienLjusdals OKHälsinglands Orienteringsförbund
clubLN
Tue 23/2Klubbmästerskap NattorienteringAndrarums IFSkånes Orienteringsförbund
clubLN
Skaraborg by Night VIILidköpings VSKVästergötlands Orienteringsförbund
locMNResults
SkidO, DM, natt, Jämtland-HärjedalenÖstersunds OKJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
S
champsMNResults
Wed 24/2GBG TeknikträningGöteborgs OrienteringsförbundGöteborgs Orienteringsförbund
locL
Veteran-OL nr 16Kristinehamns OKVärmlands Orienteringsförbund
clubL
Nattugglan 5 - TuvängenTullinge SKStockholms Orienteringsförbund
clubLNResults
MOF Nattcup #9Selånger SOKMedelpads Orienteringsförbund
locMNResults
Vinternattcup 7Sundbybergs IKStockholms Orienteringsförbund
clubLNResults
Thu 25/2Veteran-OLKungälvs OKGöteborgs Orienteringsförbund
locLResults
Täby Vintercup 3Täby OKStockholms Orienteringsförbund
clubLNResults
Natt-cup lightOK KåreDalarnas Orienteringsförbund
locMN
Hagabys Nattcup Deltävling 4Hagaby GoIF ÖrebroÖrebro Läns Orienteringsförbund
clubLNResults
Östra Blekinges nattcup deltävling 12FK Vittus
OK Orion
Blekinge Orienteringsförbund
locLNResults
Vätterbygden by Night 2016 deltävling 11IF Hallby SOKSmålands Orienteringsförbund
locLNResults
GOF NattCup Etapp 10Göteborg-Majorna OK
Göteborgs Orienteringsförbund
Göteborgs Orienteringsförbund
locLNResults
Natt 7:an Etapp 6IK YmerVästergötlands Orienteringsförbund
locLN
Fri 26/2Vintercup Etapp 6OK EnenUpplands Orienteringsförbund
clubL
Sat 27/2SkidO, DM, sprint, Jämtland-HärjedalenÖstersunds OKJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
S
champsSResults
SkidO, DM, lång, MedelpadSundsvalls OKMedelpads Orienteringsförbund
S
champsLResults
Sun 28/2Vintercup 15-16, Härlövs IFHärlövs IFSkånes Orienteringsförbund
locL
SkidO, DM, lång, Jämtland-HärjedalenÖstersunds OKJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
S
champsLResults
Vinter-cupen Etapp 7IK UvenGöteborgs Orienteringsförbund
clubLResults
SkidO, DM, medel, MedelpadSundsvalls OKMedelpads Orienteringsförbund
S
champsMResults
Salomon CupIFK UmeåVästerbottens Orienteringsförbund
S
locMResults
Skigo Cup + DM, lång, NorrbottenBergnäsets AIKNorrbottens Orienteringsförbund
S
champsLResults
Skigo Cup, Norrbotten, sprintBergnäsets AIKNorrbottens Orienteringsförbund
S
regSResults
w 9Mon 29/2Test tävling 1Sjövalla FKGöteborgs Orienteringsförbund
clubLStart times
Vinterserien 2016-02-29Ljusdals OKHälsinglands Orienteringsförbund
clubLN
Tue 1/3Night Extreme, etapp 5OK DenselnÖstergötlands Orienteringsförbund
locLN
Night Extreme, Etapp 5OK DenselnÖstergötlands Orienteringsförbund
locLN
Träning OL-NVÖrkelljunga FKSkånes Orienteringsförbund
locLN
Nattcup nr 6OK MåsenSödermanlands Orienteringsförbund
locLNResults
Wed 2/3Natt-Cupen i V BlekingeOK Vilse 87
OL Teamet Olofström
Blekinge Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
GBG TeknikträningGöteborgs OrienteringsförbundGöteborgs Orienteringsförbund
locM
Veteran-OL nr 17Kristinehamns OKVärmlands Orienteringsförbund
clubL
Löpex Vinterserie 2015-16, deltävling 7OK Tisaren
Örebro Läns Orienteringsförbund
Örebro Läns Orienteringsförbund
locLNResults
Nattcup #6IFK Lidingö SOKStockholms Orienteringsförbund
clubMN
Vintercupen deltävling 6Sundsvalls OKMedelpads Orienteringsförbund
locSN
Thu 3/3Dalaoffensivens nattcup Korsnäs IF OKDalarnas Orienteringsförbund
clubLN
Vätterbygden By Night deltävling 12IK HakarpspojkarnaSmålands Orienteringsförbund
locLNResults
Veterantävling OK EnenUpplands Orienteringsförbund
locMShow routes in LiveloxResults
Östra Blekinges nattcup deltävling 13OK OrionBlekinge Orienteringsförbund
locLNResults
Nattcupen nr 7Attunda OK
Väsby OK
Stockholms Orienteringsförbund
clubLNResults
Fri 4/3Panvåren, nattOK Pan-KristianstadSkånes Orienteringsförbund
natLNShow routes in LiveloxResults
Sat 5/3Medelpad SkidO Cup, #2VK UvarnaMedelpads Orienteringsförbund
S
locLResults
SM Sport Vintercup #4Göteborg-Majorna OKGöteborgs Orienteringsförbund
locMResults
Tour de TGOK, etapp 1Tjällmo-Godegårds OKÖstergötlands Orienteringsförbund
locLResults
Tour de TGOK, etapp 2Tjällmo-Godegårds OKÖstergötlands Orienteringsförbund
locLResults
Vintercup Etapp 9OK EnenUpplands Orienteringsförbund
clubM
Panvåren, medelOK Pan-KristianstadSkånes Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Sun 6/3Panvåren, långOK Pan-KristianstadSkånes Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Vintercupen etapp 8Frölunda OLGöteborgs Orienteringsförbund
clubLResults
w 10Mon 7/3VinterserienLjusdals OKHälsinglands Orienteringsförbund
clubLN
Tue 8/3Frösö vinter-3 Etapp 1Frösö IFJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
locMCResults
GTNC-5OK KlemmingenSödermanlands Orienteringsförbund
clubLNResults
NattCup 7OK HällenSödermanlands Orienteringsförbund
clubLCResults
Skaraborgs by night OK KlyftamoOK KlyftamoVästergötlands Orienteringsförbund
locLNResults
SkidO, DM, natt, MedelpadTimrå SOKMedelpads Orienteringsförbund
S
champsLNResults
Wed 9/3Kylklampen - Deltävling 8SK ÖrnenVärmlands Orienteringsförbund
locLNResults
Mila Stockholm by Night, #5, jaktstartsfinalAttunda OKStockholms Orienteringsförbund
regLNResults
GBG TeknikträningGöteborgs OrienteringsförbundGöteborgs Orienteringsförbund
locL
Veteran-OL nr 18Kristinehamns OKVärmlands Orienteringsförbund
clubL
Vintercup VSkogslöparnaÅngermanlands Orienteringsförbund
locMResults
Thu 10/3Veteran-OL (Skogshjortarna)Göteborg-Majorna OKGöteborgs Orienteringsförbund
locLResults
Vintercupen-6Gamleby OKSmålands Orienteringsförbund
locLNResults
BjörnölufsenVästerås SOKVästmanlands Orienteringsförbund
locMResults
AdminträningSnättringe SKStockholms Orienteringsförbund
clubL
Hagabys Nattcup Deltävling 5Hagaby GoIF ÖrebroÖrebro Läns Orienteringsförbund
clubLNResults
Östra Blekinges nattcup deltävling 14FK Vittus
OK Orion
Blekinge Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Vätterbygden By Night 2016 deltävling 13IK HakarpspojkarnaSmålands Orienteringsförbund
locLNResults
Natt 7:an 7-härdsmästerskapUlricehamns OKVästergötlands Orienteringsförbund
locLN
GOF NattCup Etapp 11Göteborgs Orienteringsförbund
Sävedalens AIK
Göteborgs Orienteringsförbund
locLNResults
Fri 11/3Viking Memorial - The NightmareVästerås SOKVästmanlands Orienteringsförbund
locMNResults
Gränslöst - TräningslägerFK Göingarna
OK Gynge
OK Skogsfalken
OK Vilse 87
Stigmännen Karlshamns OK
Skånes Orienteringsförbund
Blekinge Orienteringsförbund
clubLC
JuniorCampOK OrionBlekinge Orienteringsförbund
locLC
Aneby Indoor ChampionshipsSOK AnebySmålands Orienteringsförbund
clubS
StjärnnattenOK OrionBlekinge Orienteringsförbund
locMNResults
KattegattnattLaholms IF OKHallands Orienteringsförbund
natLNShow routes in LiveloxResults
Sat 12/3Gränslöst - TräningslägerFK Göingarna
OK Gynge
OK Skogsfalken
OK Vilse 87
Stigmännen Karlshamns OK
Skånes Orienteringsförbund
Blekinge Orienteringsförbund
clubLC
JuniorCampOK OrionBlekinge Orienteringsförbund
locLC
Löpex Vinterserie 2015-16, deltävling 8 (final)Askersunds OK
Örebro Läns Orienteringsförbund
Örebro Läns Orienteringsförbund
locLResults
SkidO - SprintÄrla IFSödermanlands Orienteringsförbund
S
locS
Skogsröjarträffen Korsnäs IF OKDalarnas Orienteringsförbund
locL
Viking Memorial - The HellVästerås SOKVästmanlands Orienteringsförbund
locLResults
Viking Memorial - The TimechaseVästerås SOKVästmanlands Orienteringsförbund
locMResults
J-H Skid O Cup 5Östersunds OKJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
S
locLResults
Hallandspremiären, medelHalmstad OKHallands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
OK Ravinens upptaktsdag OK RavinenStockholms Orienteringsförbund
clubSResults
Sun 13/3JuniorCampOK OrionBlekinge Orienteringsförbund
locLC
SkidO - LångdistansÄrla IFSödermanlands Orienteringsförbund
S
locL
Viking Memorial - The HuntVästerås SOKVästmanlands Orienteringsförbund
locUResults
Frivals-OLOK OrionBlekinge Orienteringsförbund
locLResults
Hallandspremiären, långOK LindénaHallands Orienteringsförbund
natLResults
Vinterserien 2016Snättringe SKStockholms Orienteringsförbund
clubL
Ultra KM Sundbybergs IKSundbybergs IKStockholms Orienteringsförbund
clubU
Skigo Cup + DM, sprint, Norrbotten OK Vargen
Seskarö IF
Norrbottens Orienteringsförbund
S
champsS
Vinter ol Bottnaryds IFSmålands Orienteringsförbund
locL
Salomon SkidO-cup deltävling 5Robertsfors IKVästerbottens Orienteringsförbund
S
locMResults
Skigo Cup, final + DM, medel, NorrbottenOK Vargen
Seskarö IF
Norrbottens Orienteringsförbund
S
champsM
w 11Mon 14/3VinterserienLjusdals OKHälsinglands Orienteringsförbund
clubLNResults
Tue 15/3IK Standards Veteran OLIK StandardSödermanlands Orienteringsförbund
locMResults
Frösö vinter-3 Etapp 2Frösö IFJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
locMCResults
Bertils minneTjalve IF NorrköpingÖstergötlands Orienteringsförbund
clubPMNResults
Träning OL-NVÖrkelljunga FKSkånes Orienteringsförbund
locLN
Wed 16/3Järla Orientering natt-KMOK SödertörnStockholms Orienteringsförbund
clubLNShow routes in LiveloxResults
Kylklampen deltävling 9 / Kretshelg- nattKristinehamns OKVärmlands Orienteringsförbund
locLNResults
Natt-Cup 3 i Västra BlekingeOK Skogsfalken
OL Teamet Olofström
Blekinge Orienteringsförbund
locLNResults
GBG TeknikträningGöteborgs OrienteringsförbundGöteborgs Orienteringsförbund
locL
Veteran-OL nr 19Kristinehamns OKVärmlands Orienteringsförbund
clubL
Löpex vinterserie deltävling 3KFUM Örebro OKÖrebro Läns Orienteringsförbund
locLNResults
Nattugglan 6 - Riksten/PålstorpTullinge SKStockholms Orienteringsförbund
clubLNResults
MOF Nattcup #10Sundsvalls OKMedelpads Orienteringsförbund
locLNResults
Thu 17/3NattcupStora Tuna OKDalarnas Orienteringsförbund
locLN
J-H Skid O Cup 4Östersunds OKJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
S
locMC
FjällSprintJärfälla OKStockholms Orienteringsförbund
clubSN
Östra Blekinges nattcup deltävling 15OK OrionBlekinge Orienteringsförbund
locLNResults
Hagabys Nattcup Deltävling 6Hagaby GoIF ÖrebroÖrebro Läns Orienteringsförbund
locLNResults
Natt KM / NattcupsfinalVäsby OKStockholms Orienteringsförbund
clubLNResults
Fri 18/3NyköpingsnattenNyköpings OKSödermanlands Orienteringsförbund
regLNResults
DM, natt, GöteborgGöteborgs SK
IF Marin Väst
Göteborgs Orienteringsförbund
champsLNResults
Sat 19/3KretsträningOK DjerfVärmlands Orienteringsförbund
clubLResults
OrustkavelnSvanesunds GIFBohuslän-Dals Orienteringsförbund
regRM
Tiomilaträning förmiddag JonseredSävedalens AIKGöteborgs Orienteringsförbund
clubL
Falkenbergs OK närtävlingFalkenbergs OKHallands Orienteringsförbund
locMResults
Vårupptakt (Motions-OL)OK SkogshjortarnaVästergötlands Orienteringsförbund
locMResults
NyköpingsorienteringenNyköpings OKSödermanlands Orienteringsförbund
natLResults
SkidO, DM, medel, Örebro-LänGarphyttans IFÖrebro Läns Orienteringsförbund
S
clubMResults
SkidO, SM/USM/VSM, sprintÄlvsby IF OKNorrbottens Orienteringsförbund
S
champsSResults
Vårracet, För-SM, långOK OrionBlekinge Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Tiomilaträning eftermiddag BredaremossenSävedalens AIKGöteborgs Orienteringsförbund
clubMC
Sun 20/3MeOS utbildningSävedalens AIKGöteborgs Orienteringsförbund
clubL
MåsenstafettenOK MåsenSödermanlands Orienteringsförbund
natRLResults
LaxträffenFalkenbergs OKHallands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Mariestads FK kretsträningMariestads FKVästergötlands Orienteringsförbund
locLResults
Måsenstafetten, individuella öppna motionsklasserOK MåsenSödermanlands Orienteringsförbund
regLResults
SkidO, SM/USM/VSM, långÄlvsby IF OKNorrbottens Orienteringsförbund
S
champsLResults
Vårracet, För-SM, medelOK OrionBlekinge Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
VårupptaktLänna IFUpplands Orienteringsförbund
clubMResults
Kretsträningshelg - MedelDegerfors OKVärmlands Orienteringsförbund
locMResults
Stafett-OL ÖjersjökartanSävedalens AIKGöteborgs Orienteringsförbund
clubLResults
Frölunda OL, medelFrölunda OLGöteborgs Orienteringsförbund
regMShow routes in LiveloxResults
Vintercup Etapp 10 (Final)OK EnenUpplands Orienteringsförbund
clubM
Västkust-stafettenIFK Göteborg OrienteringGöteborgs Orienteringsförbund
locRLResults
Nattcup 4Svaide Roma SOKGotlands Orienteringsförbund
locLNResults
w 12Mon 21/3VinterserienLjusdals OKHälsinglands Orienteringsförbund
clubLNResults
Tue 22/3Natt-KM SSK & TMOKTumba-Mälarhöjden OKStockholms Orienteringsförbund
locMNResults
POL-SkaraHjobygdens OK
IK Gandvik
Västergötlands Orienteringsförbund
locLResults
RoslagsveteranernaOK ÖsteråkerStockholms Orienteringsförbund
locLResults
HammarslagetOK GripSödermanlands Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
POL IK GandvikIK GandvikVästergötlands Orienteringsförbund
locL
Frösö vinter-3 Etapp 3Frösö IFJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
locMCResults
Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skånes Orienteringsförbund
locLNShow routes in Livelox
Nattserien IK StandardIK StandardSödermanlands Orienteringsförbund
locMN
Natt-KMTäby OKStockholms Orienteringsförbund
clubLNResults
Wed 23/3TräningLjusdals OKHälsinglands Orienteringsförbund
clubLCResults
GBG TeknikträningGöteborgs OrienteringsförbundGöteborgs Orienteringsförbund
locL
Vintercupen deltävling 7Sundsvalls OKMedelpads Orienteringsförbund
locSNResults
Thu 24/3DM, natt, SkåneMalmö OKSkånes Orienteringsförbund
champsLNShow routes in LiveloxResults
Östra Blekinges nattcup deltävling 16OK OrionBlekinge Orienteringsförbund
locLNResults
Häxjakten, Five-O, #1IK GandvikVästergötlands Orienteringsförbund
natLNResults
Fri 25/3PåskrisetIF Hansa-HoburgGotlands Orienteringsförbund
locLResults
PåskorienteringenKjula IFSödermanlands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
FriskusträffenFK Friskus-VarbergHallands Orienteringsförbund
natMResults
Kortfredan, Five-O, #2Ryda SKVästergötlands Orienteringsförbund
natSShow routes in LiveloxResults
Sat 26/3DM, ultralång, SkåneTockarps IKSkånes Orienteringsförbund
champsU
KringelträffenSödertälje-Nykvarn OFSödermanlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Öjetrampen, Five-O, #3Främmestads IK
OK Kullingshof
Västergötlands Orienteringsförbund
natLResults
Tockarps IK, medelTockarps IKSkånes Orienteringsförbund
natM
Vårlöpet, För-SM, långOK Vilse 87Blekinge Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Frosta OK, medelFrosta OKSkånes Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
NackheträffenOK NackheHallands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Sun 27/3Bohuslunken, Five-O, #4Uddevalla OKBohuslän-Dals Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Påskdubbeln, långOK SkogsfalkenBlekinge Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Skogis Cup nr 1Garda OKGotlands Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
w 13Mon 28/3Frosta OK, långFrosta OKSkånes Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Påskdubbeln, medelOK SkogsfalkenBlekinge Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
SnötrampenFjärås AIK
OK Löftan
Hallands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Vikingaträffen, Five-O, #5Trollhättans SOKVästergötlands Orienteringsförbund
natMResults
NAIS NOK-TräningNAIS OrienteringsklubbÖstergötlands Orienteringsförbund
locMResults
Tue 29/3Ärla IF Veteran-olÄrla IFSödermanlands Orienteringsförbund
locMShow routes in LiveloxResults
Tisdags-OL HeneIF Hagen
OK P4
Västergötlands Orienteringsförbund
locLResults
AlliansHultsfreds OKSmålands Orienteringsförbund
locMResults
HöglandsträningSOK AnebySmålands Orienteringsförbund
locL
Nattserien Ärla Ärla IFSödermanlands Orienteringsförbund
locLNResults
Wed 30/3GBG TeknikträningGöteborgs OrienteringsförbundGöteborgs Orienteringsförbund
locS
Natt-KMLinköpings OKÖstergötlands Orienteringsförbund
clubLNShow routes in LiveloxResults
Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skånes Orienteringsförbund
locLShow routes in Livelox
Kretsträning OK SkogsstjärnanOK SkogsstjärnanVästergötlands Orienteringsförbund
locL
Thu 31/3Veteran-OLKöping-Kolsva OKVästmanlands Orienteringsförbund
locMShow routes in LiveloxResults
Veteran-OL tävling 1Almby IKÖrebro Läns Orienteringsförbund
locLResults
POL RydaHjobygdens OK
IF Hagen
Ryda SK
Västergötlands Orienteringsförbund
locLResults
MOL 2Gotlands Bro OKGotlands Orienteringsförbund
locMShow routes in LiveloxResults
Kretsträning i RydaRyda SKVästergötlands Orienteringsförbund
locL
Kretsträning Marks OrienteringskretsMarkbygdens OKVästergötlands Orienteringsförbund
locSResults
NattcupDomnarvets GOIFDalarnas Orienteringsförbund
locLC
Fri 1/4InomhustrampenLudvika OKDalarnas Orienteringsförbund
regSResults
Klubbläger i RonnebySOK AnebySmålands Orienteringsförbund
clubL
Tjustmästerskap nattGamleby OKSmålands Orienteringsförbund
locLResults
HjortnattaOK SkogshjortarnaVästergötlands Orienteringsförbund
natLNResults
SvartnattaKatrineholms OK
Vingåkers OK
Södermanlands Orienteringsförbund
natRMNResults
Sat 2/4Klubbläger i RonnebySOK AnebySmålands Orienteringsförbund
clubL
Anderstorps OK, medelAnderstorps OKSmålands Orienteringsförbund
regMResults
VildmarksfejdenFK GöingarnaSkånes Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Motionsorientering UmeåUmeå OKVästerbottens Orienteringsförbund
locLResults
StafetträningOK Älvsjö-ÖrbyStockholms Orienteringsförbund
clubLShow routes in Livelox
Mälarmårdsdubbeln, medelKatrineholms OK
OK Tjärnen
Södermanlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Genrep UlvstaOckelbo OKGästriklands Orienteringsförbund
clubLShow routes in LiveloxResults
StrömstadmedelnIdefjordens SKBohuslän-Dals Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
KontrollplockOK Älvsjö-ÖrbyStockholms Orienteringsförbund
clubLShow routes in Livelox
DM, natt, GotlandSvaide Roma SOKGotlands Orienteringsförbund
champsLNShow routes in LiveloxResults
Sun 3/4Klubbläger i RonnebySOK AnebySmålands Orienteringsförbund
clubL
GöingefejdenFK GöingarnaSkånes Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Kvillebyns klassiskaKvillebyns SKBohuslän-Dals Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Gudhems vårtävlingGudhems IFVästergötlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Salomon SkidO CupSK BjörnenVästerbottens Orienteringsförbund
S
locMResults
Mälarmårdsdubbeln, långKatrineholms OK
OK Tjärnen
Södermanlands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Skogis Cup nr 2Garda OKGotlands Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Mälarhöjdens IK OK, medelMälarhöjdens IK OKStockholms Orienteringsförbund
regMShow routes in LiveloxResults
w 14Mon 4/4
Tue 5/4Kretsmästerskap nattorientering Motala AIF OLÖstergötlands Orienteringsförbund
locLNResults
SAKO HultsjönTrollhättans SOKVästergötlands Orienteringsförbund
locLResults
Veteran OrienteringOK HällenSödermanlands Orienteringsförbund
locM
Dala Veteran OL 16-04 KvarnsvedenKvarnsvedens GOIF OKDalarnas Orienteringsförbund
locLResults
NAIS NOK-TräningNAIS OrienteringsklubbÖstergötlands Orienteringsförbund
locMResults
Tisdags-OL HagenstuganIF HagenVästergötlands Orienteringsförbund
locLResults
Motions-OLStorängenOK DjerfVärmlands Orienteringsförbund
locMResults
IKS VårspringetIK StandardSödermanlands Orienteringsförbund
locM
Norrcupen 160405OK DellenHälsinglands Orienteringsförbund
locSResults
Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skånes Orienteringsförbund
locLShow routes in Livelox
Poängcup 1Lindebygdens OKÖrebro Läns Orienteringsförbund
clubLShow routes in LiveloxResults
Allians BullerbynVimmerby OKSmålands Orienteringsförbund
clubL
Wed 6/4BauernattaJönköpings OKSmålands Orienteringsförbund
regMNResults
GBG TeknikträningGöteborgs OrienteringsförbundGöteborgs Orienteringsförbund
locM
VetOL SkogshöjdenTrollhättans SOKVästergötlands Orienteringsförbund
locLResults
MotionsorienteringLessebo OKSmålands Orienteringsförbund
locLResults
Kretsträning Norra och Östra kretsenOK SkogsstjärnanVästergötlands Orienteringsförbund
locL
Kretsträning västra kretsenLidköpings VSKVästergötlands Orienteringsförbund
locM
Vinternattcup 8Bromma-Vällingby SOKStockholms Orienteringsförbund
clubLCShow routes in LiveloxResults
Nattcup 4OL Teamet OlofströmBlekinge Orienteringsförbund
clubLNStart times
Kylk(l)ampenOK TyrVärmlands Orienteringsförbund
locLNResults
Thu 7/4Natt-Cup Light/TeknikträningStora Tuna OKDalarnas Orienteringsförbund
locLC
POL MostuganHjobygdens OK
OK Skogsstjärnan
Västergötlands Orienteringsförbund
locLResults
VeteranorienteringOK GränsenSmålands Orienteringsförbund
locLResults
Roslagsveteranerna LövsättraTäby OKStockholms Orienteringsförbund
locLResults
Veteran-OL tävling 2OK AlfernaÖrebro Läns Orienteringsförbund
locLResults
Veteran-O GöteborgOK Landehof
OK Orinto
Göteborgs Orienteringsförbund
Västergötlands Orienteringsförbund
locLResults
Ol-teknik BergamålahallarRonneby OKBlekinge Orienteringsförbund
clubLShow routes in LiveloxResults
SamträningFrölunda OLGöteborgs Orienteringsförbund
clubM
Kretsträning Marks OrienteringskretsMarkbygdens OKVästergötlands Orienteringsförbund
locL
MasstartsträningHagaby GoIF ÖrebroÖrebro Läns Orienteringsförbund
locLCResults
DOK:s motions-OL RåbäckDegerfors OKVärmlands Orienteringsförbund
locMResults
Fri 8/4GrymnattaVäsby OKStockholms Orienteringsförbund
natLNResults
Observationstävling (medel) inför WC, Polen och EM, TjeckienAndrarums IFSkånes Orienteringsförbund
regMShow routes in LiveloxResults
NattinattaGotlands Bro OKGotlands Orienteringsförbund
regLNShow routes in LiveloxResults
Sat 9/4Göteborgsdubbeln, långLerums SOKGöteborgs Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
OK Tors ungdomstävlingOK TorSödermanlands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Vårstarten i Avesta, medelAvesta OKDalarnas Orienteringsförbund
natM
Swedish League, #1, sprint (WRE), med BrösarpssprintenAndrarums IF
Ringsjö OK
Skånes Orienteringsförbund
intSShow routes in LiveloxResults
50turen NaturpassetSkogsluffarnas OKStockholms Orienteringsförbund
locU
Run to The Hills 2016Selånger SOKMedelpads Orienteringsförbund
locMShow routes in LiveloxResults
VästboträffenOK VivillSmålands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Kolmårdsdubbeln, KolmårdsmedelnOK KolmårdenÖstergötlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
LännamedelnLänna IFUpplands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Sun 10/4Göteborgsdubbeln, medelSävedalens AIKGöteborgs Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Öppet skaraborgsmästerskap, medelMariestads FKVästergötlands Orienteringsförbund
natMResults
Torfejden, lång/medel (ungdomar sprint)OK TorSödermanlands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
BrorusetGotlands Bro OKGotlands Orienteringsförbund
regMShow routes in LiveloxResults
Kolmårdsdubbeln, Öppna motionsklasserOK KolmårdenÖstergötlands Orienteringsförbund
regLResults
Rånässtafetten, individuella öppna motionsklasserRånäs OKUpplands Orienteringsförbund
regLResults
Swedish League, #2, lång (WRE), med BrösarpslångenAndrarums IF
Ringsjö OK
Skånes Orienteringsförbund
intLShow routes in LiveloxResults
Kolmårdsdubbeln, KolmårdskavlenOK KolmårdenÖstergötlands Orienteringsförbund
natRLResults
RånässtafettenRånäs OKUpplands Orienteringsförbund
natRLResults
Kvarnsveden När-OLKvarnsvedens GOIF OKDalarnas Orienteringsförbund
locMResults
Motionsorientering Umeå 10 aprilUmedalens IFVästerbottens Orienteringsförbund
locMResults
AnebyorienteringenSOK AnebySmålands Orienteringsförbund
regMShow routes in LiveloxResults
w 15Mon 11/4
Tue 12/4VeterantävlingEskilstuna OLSödermanlands Orienteringsförbund
locMResults
DalaveteranSäterbygdens OKDalarnas Orienteringsförbund
locLResults
Labyrinten - Friends Arena StockholmAlmby IK
Kamrat och IF KIF
Örebro Läns Orienteringsförbund
Stockholms Orienteringsförbund
regSResults
Poängtävling 1Lindebygdens OK
OK Milan
Örebro Läns Orienteringsförbund
clubMShow routes in LiveloxResults
NOK-träning FinspångFinspångs SOKÖstergötlands Orienteringsförbund
locLShow routes in Livelox
ParkO 1Östersunds OKJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
locSResults
Tisdags-OL HagenstuganIF HagenVästergötlands Orienteringsförbund
locLResults
Motions-OL Rävåsen/TimsåsarnaOK DjerfVärmlands Orienteringsförbund
locMResults
VårspringetEskilstuna OLSödermanlands Orienteringsförbund
locLResults
LL-testLunds OKSkånes Orienteringsförbund
clubMShow routes in Livelox
Avesta OKAvesta OKDalarnas Orienteringsförbund
locL
SÖRKLUBBS 1Söderhamns OKHälsinglands Orienteringsförbund
locMResults
Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skånes Orienteringsförbund
locLShow routes in Livelox
Motions-OLOK SkogshjortarnaVästergötlands Orienteringsförbund
locMResults
Närtävling SäterSäterbygdens OKDalarnas Orienteringsförbund
locLResults
Norrcupen 160412Forsa OKHälsinglands Orienteringsförbund
locMResults
KM-Natt 2016Västerviks OKSmålands Orienteringsförbund
clubLN
Wed 13/4ABC CupenHaninge SOKStockholms Orienteringsförbund
M
locMResults
GBG TeknikträningGöteborgs OrienteringsförbundGöteborgs Orienteringsförbund
locM
Motions 5-dagarsVärend GN OLSmålands Orienteringsförbund
locMResults
Kretsträning Norra och Östra kretsenOK SkogsstjärnanVästergötlands Orienteringsförbund
locL
Thu 14/4HOK-1 Veteran-OLHallstahammars OKVästmanlands Orienteringsförbund
locM
POL AxvallHjobygdens OK
Istrums SK
Västergötlands Orienteringsförbund
locLResults
Veteran-OL tävling 3OK TisarenÖrebro Läns Orienteringsförbund
locLResults
HOK VeteranerHultsfreds OKSmålands Orienteringsförbund
locLResults
DOK:s motions-OL RamshöjdenDegerfors OKVärmlands Orienteringsförbund
locMResults
ParkO 2Östersunds OKJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
locSResults
MOL 3Svaide Roma SOKGotlands Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
TorsdagsträningMölndal Outdoor IFGöteborgs Orienteringsförbund
clubM
Motionsorientering KronoparkenOK TyrVärmlands Orienteringsförbund
locLResults
Borlänge-Säter träningSäterbygdens OKDalarnas Orienteringsförbund
locL
Frönässprinten 2016OK KlemmingenSödermanlands Orienteringsförbund
locSResults
Kretsträning Marks OrienteringskretsMarkbygdens OKVästergötlands Orienteringsförbund
locL
Kretsträning Västra kretsenIstrums SKVästergötlands Orienteringsförbund
locM
Poängjakt 1Trosabygdens OKSödermanlands Orienteringsförbund
clubMResults
TorsdagsträningTidaholm SOK SisuVästergötlands Orienteringsförbund
clubS
Tränings-OLLjusdals OKHälsinglands Orienteringsförbund
clubS
Fyrklöver, Örebro län, OK TylöskogOK TylöskogÖrebro Läns Orienteringsförbund
locLResults
Fri 15/4PreO, natt, SkåneFK BokenSkånes Orienteringsförbund
T
natL
Natt-KM AlingsåskretsenOK KullingshofVästergötlands Orienteringsförbund
locLN
SM, nattFK Vittus
Karlskrona SOK
OK Dacke
Blekinge Orienteringsförbund
champsLNShow routes in LiveloxResults
Sat 16/4ArosträffenVästerås SOKVästmanlands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Genarpsträffen, medelLunds OKSkånes Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Sundbybergs IK, långSolna OK
Sundbybergs IK
Stockholms Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Tour de Mösseberg, medelFalköpings AIK OKVästergötlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Tour de Mösseberg, upphill-MicroFalköpings AIK OKVästergötlands Orienteringsförbund
natSResults
MTB-Rally 2016-04-16Degerfors OKVärmlands Orienteringsförbund
M
clubL
HudiksprintenHudiksvalls OKHälsinglands Orienteringsförbund
natSResults
PreO, SkåneOK Pan-KristianstadSkånes Orienteringsförbund
T
natL
Tolereds vårtävlingTolereds Allmänna IKGöteborgs Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
SSM, individuell, långIK Trenne UllaredHallands Orienteringsförbund
champsLShow routes in LiveloxResults
SSM, publiktävling, medelIK Trenne UllaredHallands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
StigtomtakavlenOK HällenSödermanlands Orienteringsförbund
natRLCResults
Sun 17/4StigtomtakavlenOK HällenSödermanlands Orienteringsförbund
natRLCResults
Öppna SkaraborgsstafettenIK GandvikVästergötlands Orienteringsförbund
regRL
SuderträffenIF Hansa-HoburgGotlands Orienteringsförbund
regMResults
Urban Hjärne-kampenOK MotalaÖstergötlands Orienteringsförbund
natMResults
Solna OK, medelSolna OK
Sundbybergs IK
Stockholms Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
SSM, stafettIK Trenne UllaredHallands Orienteringsförbund
champsRLResults
Stigtomtakavlen, öppna individuella motionsklasserOK HällenSödermanlands Orienteringsförbund
regLResults
LånguvenIK UvenGöteborgs Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
RosenholmslångenFK Vittus
Karlskrona SOK
OK Dacke
Blekinge Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
PreO, SkåneOK TorfinnSkånes Orienteringsförbund
T
natL
Genarpsträffen, långLunds OKSkånes Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Tävlingskunskap nybörjarkursFK FinnSmålands Orienteringsförbund
clubMShow routes in LiveloxResults
EnenracetOK EnenUpplands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
SSM, individuell publiktävling, långIK Trenne UllaredHallands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Teknikträning/Kul i skogenSegersta OKHälsinglands Orienteringsförbund
locMResults
w 16Mon 18/4
Tue 19/4Månadens bana 19 aprilUlricehamns OKVästergötlands Orienteringsförbund
clubLResults
TiomilarepetOK Älvsjö-ÖrbyStockholms Orienteringsförbund
regRLCResults
Veteran-OLKjula IFSödermanlands Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Dala Veteran Korsnäs IF OKKorsnäs IF OKDalarnas Orienteringsförbund
locLResults
Poängtävling 2OK MilanÖrebro Läns Orienteringsförbund
clubMShow routes in LiveloxResults
ParkO 3Östersunds OKJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
locSResults
Tisdags-OL RydskogenIF HagenVästergötlands Orienteringsförbund
locLResults
VårspringetKjula IFSödermanlands Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
NOK-träningTjalve IF NorrköpingÖstergötlands Orienteringsförbund
locMResults
Sakoträning OnsjöVänersborgs SKVästergötlands Orienteringsförbund
locLResults
Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skånes Orienteringsförbund
locLShow routes in Livelox
Motions-OLOK SkogshjortarnaVästergötlands Orienteringsförbund
locMResults
SÖRKLUBBS 2Segersta OKHälsinglands Orienteringsförbund
locSResults
Kretsträning Norra och Östra kretsenOK SkogsstjärnanVästergötlands Orienteringsförbund
locL
Kretsträning västra kretsenOK KlyftamoVästergötlands Orienteringsförbund
locM
Motionsorientering IngestrandOK JösseVärmlands Orienteringsförbund
locLResults
Närtävling Korsnäs Korsnäs IF OKDalarnas Orienteringsförbund
locLResults
Norrcupen 20160419Ljusdals OKHälsinglands Orienteringsförbund
locLResults
HöglandsträningSOK AnebySmålands Orienteringsförbund
locL
Luleklubbarnas motionsorienteringBergnäsets AIKNorrbottens Orienteringsförbund
locS
Öppet Kretsmästerskap StafettGudhems IFVästergötlands Orienteringsförbund
locRMResults
Wed 20/4GBG TeknikträningGöteborgs OrienteringsförbundGöteborgs Orienteringsförbund
locM
Grand PrixVäxjö OKSmålands Orienteringsförbund
locLResults
Motions-OL, RiddarstenLerums SOKGöteborgs Orienteringsförbund
locL
Motions-5dagarsVäxjö OKSmålands Orienteringsförbund
locLResults
MotionsorienteringLerums SOKGöteborgs Orienteringsförbund
locMResults
SSKs KlubbmästerskapIK SternGöteborgs Orienteringsförbund
clubL
Testa MTB-OFK HerkulesGöteborgs Orienteringsförbund
M
locM
MTBO 1Gotlands Bro OKGotlands Orienteringsförbund
M
locLResults
4-sprinten nr 1Selånger SOK
Timrå SOK
Medelpads Orienteringsförbund
locSResults
MTBO Camp 1, nightOK Pan-KristianstadSkånes Orienteringsförbund
M
locMNResults
Thu 21/4Kretsträning Marks OrienteringskretsMarkbygdens OKVästergötlands Orienteringsförbund
locL
Motionsorientering 4Garda OKGotlands Orienteringsförbund
locMShow routes in LiveloxResults
POL SäterHjobygdens OK
IF Hagen
Västergötlands Orienteringsförbund
locLResults
TorsdagsträningGöteborgs SKGöteborgs Orienteringsförbund
clubMResults
OK Tor - Veteran-OLOK TorSödermanlands Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
RoslagsveteranernaOK RoslagenUpplands Orienteringsförbund
locM
Veteran-OL tävling 4KFUM Örebro OKÖrebro Läns Orienteringsförbund
locLResults
MTBO Camp 2, middleOK Pan-KristianstadSkånes Orienteringsförbund
M
locMResults
Veteran-OL (GMOK)Göteborg-Majorna OKGöteborgs Orienteringsförbund
locLResults
ParkO 4Östersunds OKJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
locSResults
NissadalsträningOK StigenSmålands Orienteringsförbund
locM
Poängjakt 2Trosabygdens OKSödermanlands Orienteringsförbund
clubLResults
TorsdagsträningFK HerkulesGöteborgs Orienteringsförbund
clubL
Motionsorientering SannaOK TyrVärmlands Orienteringsförbund
locLResults
Motionsorientering Gärdesskolan ÅmotforsÅmotfors OKVärmlands Orienteringsförbund
locLResults
Nattcup/Teknikträning StångtjärnMalungs OK SkogsmårdarnaDalarnas Orienteringsförbund
locLC
Fri 22/4MtbO, Furubodasprinten (WRE)OK Pan-KristianstadSkånes Orienteringsförbund
M
natSResults
MTBO Camp 4, SprintOK Pan-KristianstadSkånes Orienteringsförbund
M
locSResults
Uppsala möte, nattRasbo IK
Upsala IF
Upplands Orienteringsförbund
natLNShow routes in LiveloxResults
Sat 23/4IK Hakarpspojkarna, långIK HakarpspojkarnaSmålands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
MtbO, Äspetmedeln (WRE)OK Pan-KristianstadSkånes Orienteringsförbund
M
natMResults
Swedish League, #3, lång (WRE), med publiktävlingKungälvs OK
OK Alehof
Göteborgs Orienteringsförbund
intLShow routes in LiveloxResults
Vårspringet i Linköping, medelLinköpings OKÖstergötlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Enskede-Hellas-dubbeln, långHellas Orientering
IFK Enskede
Stockholms Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
TyringerundanOK TyringeSkånes Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
BoforsloppetDegerfors OK
OK Djerf
Värmlands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Run to The Hills 2016Selånger SOKMedelpads Orienteringsförbund
locMShow routes in LiveloxResults
Uppsala möte, medelIF ThorUpplands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Sun 24/4IK Hakarpspojkarna, medelIK HakarpspojkarnaSmålands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Swedish League, #4, medel (WRE), med publiktävlingKungälvs OK
OK Alehof
Göteborgs Orienteringsförbund
intMShow routes in LiveloxResults
TormestorpsträffenOK Tuvan
Tormestorps IF
Skånes Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Vårspringet i Linköping, långLinköpings OKÖstergötlands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Enskede-Hellas-dubbeln, medel (UP)Hellas Orientering
IFK Enskede
Stockholms Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
LetälvsträffenDegerfors OK
OK Djerf
Värmlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
MTBO Camp, Ultralong Høker OK Pan-KristianstadSkånes Orienteringsförbund
M
locUResults
Träningstävling för intensivkursLudvika OKDalarnas Orienteringsförbund
clubMShow routes in LiveloxResults
Uppsala möte, långOK LinnéUpplands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Vårträffen, Gotland Visborgs OKGotlands Orienteringsförbund
regMShow routes in LiveloxResults
Motionsorientering 24 april UmeåUmeå OKVästerbottens Orienteringsförbund
locLResults
Teknikträning/Kul i skogen, Gäverstabodarna 24/4Segersta OKHälsinglands Orienteringsförbund
clubLResults
w 17Mon 25/4OK Kontinents MTBO-Träningstävling med CykeltestOK KontinentSkånes Orienteringsförbund
M
locS
Karlsnäs Cup/Prova påRonneby OKBlekinge Orienteringsförbund
clubLShow routes in LiveloxResults
Tue 26/4NOK-träningOK DenselnÖstergötlands Orienteringsförbund
locL
SÖRKLUBBS 3Alfta-Ösa OKHälsinglands Orienteringsförbund
locMResults
Dala Veteran OLStora Tuna OKDalarnas Orienteringsförbund
locLResults
Poängtävling 3OK MilanÖrebro Läns Orienteringsförbund
clubMShow routes in LiveloxResults
ParkO 5Östersunds OKJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
locSShow routes in LiveloxResults
Tisdags-OL Fagersanna IF Hagen
Tibro OK
Västergötlands Orienteringsförbund
locLResults
Motions-OL KedjeåsenOK DjerfVärmlands Orienteringsförbund
locMResults
Motionsorientering - för alla!Avesta OKDalarnas Orienteringsförbund
locL
Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skånes Orienteringsförbund
locLShow routes in Livelox
Motions-OLOK SkogshjortarnaVästergötlands Orienteringsförbund
locMResults
AlliansHultsfreds OKSmålands Orienteringsförbund
locMResults
Motionsorientering Edevi IP EdaneOK MangenVärmlands Orienteringsförbund
locLResults
Norrcupen 160426Hudiksvalls OKHälsinglands Orienteringsförbund
locSResults
Öppet kretsmästerskap södra kretsen Tidaholm SOK SisuVästergötlands Orienteringsförbund
locLResults
HöglandsserienOK 64 Torpa
Sol Tranås
Östergötlands Orienteringsförbund
Smålands Orienteringsförbund
locLResults
Motionsorientering ÖrnäsetOK RenenNorrbottens Orienteringsförbund
locS
SAKO 1 TSOKTrollhättans SOKVästergötlands Orienteringsförbund
locLResults
Wed 27/410mila-träningGöteborgs Orienteringsförbund
IFK Göteborg Orientering
Göteborgs Orienteringsförbund
locLCResults
ABC Cupen MTBO Tullinge SKStockholms Orienteringsförbund
M
locMResults
GBG TeknikträningGöteborgs OrienteringsförbundGöteborgs Orienteringsförbund
locS
NybörjarträningOK KompassenSkånes Orienteringsförbund
clubS
Veteran OL 3-stadTrollhättans SKVästergötlands Orienteringsförbund
locMResults
VeckoturGävle OKGästriklands Orienteringsförbund
locM
Motions-5dagarsAlvesta SOKSmålands Orienteringsförbund
locMResults
MotionsorienteringLerums SOKGöteborgs Orienteringsförbund
locM
Träningsorientering Korsnäs IF OKDalarnas Orienteringsförbund
locL
Grand PrixAlvesta SOKSmålands Orienteringsförbund
locLResults
Thu 28/4Motions OL 5Visby IF Gute SOKGotlands Orienteringsförbund
locL
Motionsorientering UrsvikSundbybergs IKStockholms Orienteringsförbund
locLResults
OL-träning RisatorpRonneby OKBlekinge Orienteringsförbund
clubLResults
POL GrästorpFrämmestads IK
Hjobygdens OK
Västergötlands Orienteringsförbund
locLResults
RoslagsveteranernaEnebybergs IFStockholms Orienteringsförbund
locL
Ungdomens 5-dagarsJönköpings OKSmålands Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Veteran-OL tävling 5OK MilanÖrebro Läns Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
DOK:s motions-OL LidetorpDegerfors OKVärmlands Orienteringsförbund
locMResults
Motionsorientering TumbaIFK Tumba SOKStockholms Orienteringsförbund
locMResults
Frösö 5-Dagars 2016 E1Frösö IFJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
locMResults
TorsdagsträningMölndal Outdoor IFGöteborgs Orienteringsförbund
clubM
TräningsorienteringLjusdals OKHälsinglands Orienteringsförbund
clubM
Trimtex Cup deltävling 1 Valbo AIFGästriklands Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Motionsorientering RudOK TyrVärmlands Orienteringsförbund
locLResults
Kretsmästerskap medeldistansTjällmo-Godegårds OKÖstergötlands Orienteringsförbund
locMShow routes in LiveloxResults
Kretsträning Marks OrienteringskretsMarkbygdens OKVästergötlands Orienteringsförbund
locL
Motionsorientering TallmonÅmotfors OKVärmlands Orienteringsförbund
locLResults
Poängjakt 3Trosabygdens OKSödermanlands Orienteringsförbund
clubLResults
Ungdomsserien deltävling 1Stjärnorps SKÖstergötlands Orienteringsförbund
locMResults
Uppsala Sprint EventIdrottsföreningen OLGY UppsalaUpplands Orienteringsförbund
regSShow routes in LiveloxResults
Natt KM, Attunda OKAttunda OKStockholms Orienteringsförbund
clubLNResults
Fri 29/4Sydsvenska 7manna- och 4dammabudkavlenEksjö SOKSmålands Orienteringsförbund
natRLCResults
SilversprintenSala OKVästmanlands Orienteringsförbund
natSShow routes in LiveloxResults
Natt-KM OK Södertörn / SoIK HellasOK Södertörn
SOIK Hellas
Stockholms Orienteringsförbund
clubLNShow routes in LiveloxResults
10milatest natt IFK Lidingö SOKIFK Lidingö SOKStockholms Orienteringsförbund
clubLNResults
Sat 30/4Sydsvenska 7manna- och 4dammabudkavlenEksjö SOKSmålands Orienteringsförbund
natRLCResults
Finspångsorienteringen, medelFinspångs SOKÖstergötlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
SolstaorienteringenSkattkärrs SOKVärmlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Vårserien E1Göteborgs Orienteringsförbund
OK Landehof
Göteborgs Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
OL-Skytte Sprint World CupIFK Tumba SOKStockholms Orienteringsförbund
locSResults
10milatest dag IFK Lidingö SOKIFK Lidingö SOKStockholms Orienteringsförbund
clubLResults
DM, lång, Bohuslän-Dal + Stenungsunds OK:s vårtävlingStenungsunds OKBohuslän-Dals Orienteringsförbund
champsLShow routes in LiveloxResults
Eksjö SOKEksjö SOKSmålands Orienteringsförbund
regMResults
ValborgsmedelnOK GyngeSkånes Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Öppet Skaraborgsmästerskap, långLidköpings VSKVästergötlands Orienteringsförbund
champsLShow routes in LiveloxResults
Norra Hallands Ungdomsserie Etapp 1OK NackheHallands Orienteringsförbund
locMResults
Dolkampen, medelDalaportens OLDalarnas Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Järladubbeln, långJärla OrienteringStockholms Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Valborgsmässo-skubbetSundsvalls OKMedelpads Orienteringsförbund
clubLResults
GripträffenOK GripSödermanlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Sun 1/5Finspångsorienteringen, långFinspångs SOKÖstergötlands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
KlemmingekampenOK KlemmingenSödermanlands Orienteringsförbund
natLResults
Målilla OKMålilla OKSmålands Orienteringsförbund
natLResults
OL-Skytte Klassisk, World CupIFK Tumba SOKStockholms Orienteringsförbund
locLResults
DM, ultralång, VästergötlandOK TrananVästergötlands Orienteringsförbund
champsU
Dolkampen, långDalaportens OLDalarnas Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Järladubbeln, medelJärla OrienteringStockholms Orienteringsförbund
natMResults
TraneträffenOK TrananVästergötlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Älgotcup och kretsmäst. SÖ kretsenAndrarums IFSkånes Orienteringsförbund
locLResults
Motionsorientering 1 maj UmeåUmeå OKVästerbottens Orienteringsförbund
locLResults
När-OLSundsvalls OKMedelpads Orienteringsförbund
locLResults
PropagandanOK TyrVärmlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Skogis Cup nr 3Garda OKGotlands Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Sprintcupen i Gammelstad, #1Gammelstads IFNorrbottens Orienteringsförbund
regSResults
ParkO 6Östersunds OKJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
locMResults
w 18Mon 2/5Daglediga Veteran-OLIF Hansa-HoburgGotlands Orienteringsförbund
locLResults
Tue 3/5Dag-KM, AlingsåskretsenOK SkogshjortarnaVästergötlands Orienteringsförbund
locLResults
LjungsbrokampenOK SkogsströvarnaÖstergötlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Nyköpings OK VeteranerNyköpings OKSödermanlands Orienteringsförbund
locLResults
POL AlbionstuganHjobygdens OK
IK Albion
Västergötlands Orienteringsförbund
locLResults
Provlöpning FågelskolanLunds OKSkånes Orienteringsförbund
clubS
Dala veteran-olDomnarvets GOIFDalarnas Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
RoslagsveteranernaLänna IFUpplands Orienteringsförbund
locMResults
Lång-KMOK Skogsfalken
OL Teamet Olofström
Blekinge Orienteringsförbund
clubLShow routes in LiveloxResults
Motionsorientering HellasgårdenHellas OrienteringStockholms Orienteringsförbund
locLResults
Poängtävling 4OK MilanÖrebro Läns Orienteringsförbund
clubMShow routes in LiveloxResults
Korpenorientering WSPSelånger SOKMedelpads Orienteringsförbund
locMResults
Tisdags-OL AlbionstuganIF HagenVästergötlands Orienteringsförbund
locLResults
Motions-OL NorhammarOK DjerfVärmlands Orienteringsförbund
locMResults
Frösö 5-Dagars 2016 E2Frösö IFJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
locMResults
5-dagars på hemmaplan, etapp 1OK StigenSmålands Orienteringsförbund
clubMResults
Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skånes Orienteringsförbund
locLShow routes in Livelox
Motionsorientering UlvsbyOK TyrVärmlands Orienteringsförbund
locLResults
Sörklubbs etapp 4Ljusne-Ala OKHälsinglands Orienteringsförbund
locLResults
Mini AlliansHultsfreds OKSmålands Orienteringsförbund
locMResults
Motionsorientering BrantbrinkTullinge SKStockholms Orienteringsförbund
locLResults
Motionsorientering StålsbergaOK JösseVärmlands Orienteringsförbund
locLResults
Norrcupen OK DellenHälsinglands Orienteringsförbund
locLResults
Pokaljakten 2016 - deltävling 1Deje SF
Sisu Forshaga SK
Värmlands Orienteringsförbund
locMResults
StengårdsträningBodafors OKSmålands Orienteringsförbund
clubLShow routes in Livelox
U5-dagars E1Emmaboda Verda OKSmålands Orienteringsförbund
locL
Eskilstuna Sprint Cup Etapp 1Eskilstuna OLSödermanlands Orienteringsförbund
locSResults
Höglandsserien, deltävling 2, AGIF/FSOKAnnebergs GIF
Forserums SOK
Smålands Orienteringsförbund
locLResults
SAKO 2 OK GipenOK GipenBohuslän-Dals Orienteringsförbund
locLResults
Sprint-KMTäby OKStockholms Orienteringsförbund
clubSResults
Wed 4/5Ungdomsserien Östra kretsenHjobygdens OKVästergötlands Orienteringsförbund
locLResults
GBG TeknikträningGöteborgs OrienteringsförbundGöteborgs Orienteringsförbund
locM
Vandrarringen Veteran RosenlundVandrarringenVästmanlands Orienteringsförbund
locMResults
Veteran OL 3-stadOK Skogsvargarna
Trollhättans SK
Västergötlands Orienteringsförbund
locMResults
MotionsorienteringVäxjö AISSmålands Orienteringsförbund
locL
MotionsorienteringLerums SOKGöteborgs Orienteringsförbund
locMResults
Icebug Sprintcup etapp1Göteborg-Majorna OKGöteborgs Orienteringsförbund
locSResults
Södra Hallands Ungdomsserie etapp 1Simlångsdalens IFHallands Orienteringsförbund
locLResults
Sprintcupen i Gammelstad, #2Gammelstads IFNorrbottens Orienteringsförbund
regSResults
4-Sprinten nr 2Selånger SOK
Timrå SOK
Medelpads Orienteringsförbund
locSResults
Thu 5/5Järfälla OK, långJärfälla OKStockholms Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
KölabodamedelnOK ÄlmeSmålands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
MtbO, Tour de Stockholm, dag 1, Svenska Cupen, #1, sprint - InställdJärfälla OKStockholms Orienteringsförbund
M
natS
Närkekvartetten, dag 1, långOK TisarenÖrebro Läns Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Ulricehamns OKUlricehamns OKVästergötlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Öppna motionsbanor KungsängenJärfälla OKStockholms Orienteringsförbund
locLResults
Swedish League, #5, sprint (WRE), med HammarslagetOK HammarenGästriklands Orienteringsförbund
intSResults
Motionsorientering 5 majIFK UmeåVästerbottens Orienteringsförbund
locMResults
MtbO, Tour de Stockholm, dag 1, masstart, långSödertälje-Nykvarn OFSödermanlands Orienteringsförbund
M
natLShow routes in LiveloxResults
Frösö 5-dagars 2016 E3Frösö IFJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
locMResults
MOL 6Gotlands Bro OKGotlands Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Motionsorientering VittenstenÅmotfors OKVärmlands Orienteringsförbund
locLResults
Fri 6/5ÅrsundarundanÅrsunda IFGästriklands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Bromma-Vällingby, medelBromma-Vällingby SOKStockholms Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Hökensåsracet, medelOK GränsenSmålands Orienteringsförbund
regMResults
Närkekvartetten, dag 2, medelOK TisarenÖrebro Läns Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
MtbO, Tour de Stockholm, dag 2, medelSöders-TyresöStockholms Orienteringsförbund
M
regMResults
Sat 7/5Haninge SOK, långHaninge SOKStockholms Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Hökensåsracet, långOK GränsenSmålands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
MtbO, Tour de Stockholm, dag 3, Svenska Cupen, #1, medelSödertälje-Nykvarn OFSödermanlands Orienteringsförbund
M
natMShow routes in LiveloxResults
Närkekvartetten, dag 3, långHagaby GoIF Örebro
KFUM Örebro OK
Örebro Läns Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Swedish League, #6, medel, med Kuxaträffen, dag 1Ockelbo OK
OK Hammaren
Gästriklands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Motions-OL TorgetOK DjerfVärmlands Orienteringsförbund
locMResults
Ändå någotÅmåls OKBohuslän-Dals Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
KlarälvskavlenIK Vikings OKVärmlands Orienteringsförbund
regRLResults
Roslagshelg, långOK RoslagenUpplands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Run to the Hills 3Selånger SOKMedelpads Orienteringsförbund
locMShow routes in LiveloxResults
SOKs nationella medeldistansSkellefteå OKVästerbottens Orienteringsförbund
natMResults
Klarälvskavlen, individuella öppna motionsklasserIK Vikings OKVärmlands Orienteringsförbund
regLResults
Sun 8/5Ängelholm 500 SprintHjärnarps OLSkånes Orienteringsförbund
regSShow routes in LiveloxResults
Haninge SOK, medelHaninge SOKStockholms Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
MtbO, Tour de Stockholm, dag 4, Svenska Cupen, #2, långJärfälla OKStockholms Orienteringsförbund
M
natLResults
NipstigenOK NipanÅngermanlands Orienteringsförbund
natMResults
LagadalskampenFK FinnSmålands Orienteringsförbund
regMShow routes in LiveloxResults
Närkekvartetten, dag 4, medelHagaby GoIF Örebro
KFUM Örebro OK
Örebro Läns Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
OK Orintos vårtävlingOK OrintoVästergötlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Swedish League, #7, lång, final med Kuxaträffen, dag 2Ockelbo OK
OK Hammaren
Gästriklands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
BjörkforskampenBjörkfors GOIFÖstergötlands Orienteringsförbund
natLResults
StigsökarträffenStigsökarnaBohuslän-Dals Orienteringsförbund
natMResults
Roslagshelg, medelOK RoslagenUpplands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Skogis Cup nr 4Garda OKGotlands Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
w 19Mon 9/5Ica Sprinten 2016Vännäs OKVästerbottens Orienteringsförbund
locMResults
Tue 10/5Eskilstuna Sprint Cup, Etapp 2Ärla IFSödermanlands Orienteringsförbund
locSResults
MorotsloppetGotlands Bro OKGotlands Orienteringsförbund
locLResults
Södra Vätterbygds Mästerskap & U 5-dagars Etapp 2Gränna-Bygdens OKSmålands Orienteringsförbund
locMResults
Dala Veteran-OLAvesta OKDalarnas Orienteringsförbund
locLResults
Trosabygdens OK Veteran-OLTrosabygdens OKSödermanlands Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Poängtävling 5OK MilanÖrebro Läns Orienteringsförbund
clubMShow routes in LiveloxResults
NOK-träningMatteus SIÖstergötlands Orienteringsförbund
locLResults
Tisdags-OL RydskogenIF HagenVästergötlands Orienteringsförbund
locLResults
Frösö 5-dagars 2016 E4Frösö IFJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
locMResults
5-dagars på hemmaplan, etapp 2OK StigenSmålands Orienteringsförbund
clubMResults
NärorienteringAvesta OKDalarnas Orienteringsförbund
locLResults
Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skånes Orienteringsförbund
locLShow routes in Livelox
Sprint-OL (Motions-OL)OK SkogshjortarnaVästergötlands Orienteringsförbund
locSResults
EES - Eslöv Evening Sprint - Etapp 1Eslövs FKSkånes Orienteringsförbund
locSShow routes in LiveloxResults
Motionsorientering Edanenäset (Kort)OK MangenVärmlands Orienteringsförbund
locMResults
Motionsorientering i samband med sprint-DMCentrum OKStockholms Orienteringsförbund
locM
Rankås X-Trail del 1 TibroTibro OKVästergötlands Orienteringsförbund
locLResults
7-klubbsSkogslöparnaÅngermanlands Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Park Tour Värmland (PTV) - Deltävling 1Kils OKVärmlands Orienteringsförbund
locSShow routes in LiveloxResults
Sörklubbs FlästahedenVallsta SKHälsinglands Orienteringsförbund
locLResults
10-Mila TräningOK MilanÖrebro Läns Orienteringsförbund
locLResults
Öppen Kretsträning Södra SkaraborgskretsenGudhems IFVästergötlands Orienteringsförbund
locMResults
DM, sprint, StockholmCentrum OKStockholms Orienteringsförbund
champsSShow routes in LiveloxResults
Höglandsserien Deltävling 3Eksjö SOKSmålands Orienteringsförbund
locLResults
Siljanskrets del 1IFK Mora OKDalarnas Orienteringsförbund
locLResults
SprintstafettHjärnarps OLSkånes Orienteringsförbund
clubS
Sprintcupen i Gammelstad, #3Gammelstads IFNorrbottens Orienteringsförbund
regSResults
VPT-1Fagersta OK
Norbergs OK
Västmanlands Orienteringsförbund
locSResults
Wed 11/5GBG TeknikträningGöteborgs OrienteringsförbundGöteborgs Orienteringsförbund
locL
Ungdomsserie 1, VästraOK SkogsfalkenBlekinge Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Ungdomsserien ÖstraRonneby OKBlekinge Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Veteran OL 3-stadTrollhättans SK
Uddevalla OK
Västergötlands Orienteringsförbund
Bohuslän-Dals Orienteringsförbund
locMResults
Motions-OL BåsbergenOK DjerfVärmlands Orienteringsförbund
locMShow routes in LiveloxResults
Motionsorientering SkatåsGöteborgs SKGöteborgs Orienteringsförbund
locLResults
MotionsorienteringLerums SOKGöteborgs Orienteringsförbund
locMResults
Motionsorientering - Borås 1 av 5Bredareds IF
Hestra IF
Västergötlands Orienteringsförbund
locMResults
IKHP Sprint Cup 1IK HakarpspojkarnaSmålands Orienteringsförbund
locSResults
MTBO Träningstävling, RisenLunds OKSkånes Orienteringsförbund
M
locMShow routes in LiveloxResults
Södra Hallands Ungdomsserie Etapp 2Halmstad OKHallands Orienteringsförbund
locLResults
Ungdomsserien Östra kretsenSOK TräffVästergötlands Orienteringsförbund
locMResults
FUS Folkareserien WODAvesta OKDalarnas Orienteringsförbund
locMResults
Njudungszonens ungdomsserie deltävling 1Bodafors OK
IFK Sävsjö
IFK Stockaryd
OK Bävern
OK Njudung
Smålands Orienteringsförbund
locLResults
Thu 12/5Motionsorientering UrsvikSundbybergs IKStockholms Orienteringsförbund
locLResults
POL-KlyftamoHjobygdens OK
OK Klyftamo
Västergötlands Orienteringsförbund
locLResults
Roslagsveteranerna 2016-05-12Långhundra IFUpplands Orienteringsförbund
locMResults
Sandvikens öppna kommunmästerskapStorviks IFGästriklands Orienteringsförbund
champsLResults
Skidklubbens Sommarcup E1Göteborgs SK
IF Marin Väst
Göteborgs Orienteringsförbund
clubMResults
Tjustallanses Ungdomsserie-1Gamleby OKSmålands Orienteringsförbund
locLResults
Ungdomsserien, #1, krets norr 1Attunda OKStockholms Orienteringsförbund
regLResults
Ungdomsserien, #1, krets söder 1Hellas OrienteringStockholms Orienteringsförbund
regLResults
Ungdomsserien, #1, krets söder 2Skarpnäcks OLStockholms Orienteringsförbund
regLResults
Ungdomsserien, #1, krets söder 3Skogsluffarnas OKStockholms Orienteringsförbund
regLShow routes in LiveloxResults
Veteran-OL tävling 6Lindebygdens OKÖrebro Läns Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Först i MålEskilstuna OLSödermanlands Orienteringsförbund
locM
VOL 1 StockviksskidstadionSundsvalls OKMedelpads Orienteringsförbund
locLResults
DOK:s motions-OL VikenDegerfors OKVärmlands Orienteringsförbund
locMResults
Frösö 5-dagars 2016 E5Frösö IFJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
locMResults
Poängjakt 4Trosabygdens OKSödermanlands Orienteringsförbund
clubLShow routes in LiveloxResults
TorsdagsträningFK HerkulesGöteborgs Orienteringsförbund
clubM
Tränings-OLLjusdals OKHälsinglands Orienteringsförbund
clubM
Motionsorientering TuggeliteOK TyrVärmlands Orienteringsförbund
locLResults
Borlänge-Säter träningKvarnsvedens GOIF OKDalarnas Orienteringsförbund
locL
KM Sprint, OK Kontinent & Malmö OKOK KontinentSkånes Orienteringsförbund
clubS
Kretsträning HolmestadOK KlyftamoVästergötlands Orienteringsförbund
locM
Kretsträning Marks OrienteringskretsMarkbygdens OKVästergötlands Orienteringsförbund
locL
MOL 7Visborgs OKGotlands Orienteringsförbund
locL
Motionsorientering 12 maj UmeåUmeå OKVästerbottens Orienteringsförbund
locMResults
Motionsorientering KroksåsenOK HierneVärmlands Orienteringsförbund
locLResults
Sommarserien 1Njurunda OKMedelpads Orienteringsförbund
locLResults
Norra Hallands Ungdomsserie Etapp 2OK LöftanHallands Orienteringsförbund
locMResults
Ungdomsserien, #1, krets norr 2IFK Lidingö SOKStockholms Orienteringsförbund
regLResults
Ungdomsserien, #1, krets söder 4Söders-TyresöStockholms Orienteringsförbund
regLResults
Fri 13/5Tiomila Open Individual, FridayKvarnsvedens GOIF OKDalarnas Orienteringsförbund
natLCResults
King and Queen of MördarbackenSäterbygdens OK
Stora Tuna OK
Dalarnas Orienteringsförbund
regSResults
Sat 14/5PreO, DM, HälsinglandRehns BKHälsinglands Orienteringsförbund
T
champsL
PreO, TempORehns BKHälsinglands Orienteringsförbund
T
natS
Tiomila Open Individual, SaturdayKvarnsvedens GOIF OKDalarnas Orienteringsförbund
natLResults
Tiomila i Falun-BorlängeKvarnsvedens GOIF OK
OK Kåre
Säterbygdens OK
Stora Tuna OK
Dalarnas Orienteringsförbund
natRLCResults
Klubbmästerskap lång, Malmö OKMalmö OKSkånes Orienteringsförbund
clubLResults
Skånes Skogsflickmatch i TockarpTockarps IKSkånes Orienteringsförbund
locMResults
Sun 15/5Tiomila i Falun-BorlängeKvarnsvedens GOIF OK
OK Kåre
Säterbygdens OK
Stora Tuna OK
Dalarnas Orienteringsförbund
natRLCResults
Intensivkurs 2016-05-15Göteborg-Majorna OKGöteborgs Orienteringsförbund
clubLResults
PreO, HelsingevårRehns BKHälsinglands Orienteringsförbund
T
natL
Tiomila Open Individual, SundayKvarnsvedens GOIF OKDalarnas Orienteringsförbund
natLResults
IntensivkursSvaide Roma SOKGotlands Orienteringsförbund
clubMResults
Motionsorientering Umeå 15 majStöcksjö ISVästerbottens Orienteringsförbund
locMResults
Skogis Cup nr 5Garda OKGotlands Orienteringsförbund
locLResults
Veteranträffen i GästriklandÖsterfärnebo IFGästriklands Orienteringsförbund
natLResults
Tjustmästerskap dagVästerviks OKSmålands Orienteringsförbund
locLResults
Teknikträning/Kul i skogenSegersta OKHälsinglands Orienteringsförbund
clubMShow routes in LiveloxResults
w 20Mon 16/5VärmlandSerien MTBO 2016 - Deltävling 1Deje SF
Sisu Forshaga SK
Värmlands Orienteringsförbund
M
locMResults
Motionsorientering ÄlvsjöskogenOK Älvsjö-ÖrbyStockholms Orienteringsförbund
locLResults
Motionsorientering 1Vännäs OKVästerbottens Orienteringsförbund
locMResults
Tue 17/5Eskilstuna Sprint Cup, Etapp 3IK StandardSödermanlands Orienteringsförbund
locSResults
Skolorientering Uddevalla GymnasieskolaUddevalla OKBohuslän-Dals Orienteringsförbund
clubMResults
Veteran-OL 2016-05-17OK KlemmingenSödermanlands Orienteringsförbund
locLResults
Dalaveteraner, BjursåsBjursås OKDalarnas Orienteringsförbund
locLResults
Poängtävling 6OK MilanÖrebro Läns Orienteringsförbund
clubMShow routes in LiveloxResults
Motionsorientering LjungskileLjungskile FKBohuslän-Dals Orienteringsförbund
locMResults
Rankås X-Trail del 2 TibroTibro OKVästergötlands Orienteringsförbund
locLResults
Staffans minneBoxholms OKÖstergötlands Orienteringsförbund
regSShow routes in LiveloxResults
Motions-OL SandviksbadetOK DjerfVärmlands Orienteringsförbund
locMResults
Motionsorientering/Tisdags-OL StenumIF Hagen
IK Gandvik
Västergötlands Orienteringsförbund
locMResults
Motionsorientering EriksöWaxholms OKStockholms Orienteringsförbund
locLResults
Motionsorientering KåsjönSävedalens AIKGöteborgs Orienteringsförbund
locMResults
5-dagars på hemmaplan, etapp 3OK StigenSmålands Orienteringsförbund
clubMResults
Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skånes Orienteringsförbund
locLShow routes in Livelox
Ungdomsserien + NOKSkogspojkarnas OKÖstergötlands Orienteringsförbund
locLResults
Sprint-OL (Motions-OL)OK Kullingshof
OK Skogshjortarna
Västergötlands Orienteringsförbund
locSResults
FAIK KretsträningFalköpings AIK OKVästergötlands Orienteringsförbund
locLResults
Tisdagträning med sportIdentTenhults SOKSmålands Orienteringsförbund
clubMResults
10-klubbs 1Brunflo IFJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
locM
7-klubbsOK NolaskogsarnaÅngermanlands Orienteringsförbund
locLResults
EES - Eslöv Evening Sprint - Etapp 2Eslövs FKSkånes Orienteringsförbund
locSShow routes in LiveloxResults
Icebug Sprintcup etapp 2Göteborg-Majorna OKGöteborgs Orienteringsförbund
locSResults
Motionsorientering KärrsmossenOK JösseVärmlands Orienteringsförbund
locLResults
Norrcupen 20160517Ljusdals OKHälsinglands Orienteringsförbund
locSResults
Pokaljakten 2016 - deltävling 2OK TyrVärmlands Orienteringsförbund
locSResults
Närtävling Bjursås OKBjursås OKDalarnas Orienteringsförbund
locLResults
4-klubbsmatch nr 1OK MåsenSödermanlands Orienteringsförbund
locMResults
VB-SerienGrangärde OKDalarnas Orienteringsförbund
locSShow routes in LiveloxResults
HerrmatchIK GandvikVästergötlands Orienteringsförbund
clubMResults
Klubbmästerskap Sprint Andrarums IFSkånes Orienteringsförbund
clubSShow routes in LiveloxResults
Motionsorientering LuleåklubbarnaBergnäsets AIKNorrbottens Orienteringsförbund
locM
Sako 3 OKSOK SkogsvargarnaVästergötlands Orienteringsförbund
locMResults
U-ringen etapp 1 - OK LinnéIF Thor
Långhundra IF
OK Linné
Upplands Orienteringsförbund
locLResults
VPT 2 2016 - SurahammarSurahammars SOKVästmanlands Orienteringsförbund
locSResults
FUS Folkareserien 2016IFK Hedemora OKDalarnas Orienteringsförbund
locMResults
Till skogs med Roslagens Sparbank - deltävling 1Rånäs OKUpplands Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Wed 18/5Gävla långt med DM, ultralång, Gästrikland + HälsinglandGävle OK
Hälsinglands Orienteringsförbund
Gästriklands Orienteringsförbund
Hälsinglands Orienteringsförbund
champsUShow routes in LiveloxResults
GBG TeknikträningGöteborgs OrienteringsförbundGöteborgs Orienteringsförbund
locL
Veteran OL 3-stadStenungsunds OK
Trollhättans SK
Bohuslän-Dals Orienteringsförbund
Västergötlands Orienteringsförbund
locMResults
MTBO 2Visborgs OKGotlands Orienteringsförbund
M
locL
Motionsorientering SkatåsGöteborgs SKGöteborgs Orienteringsförbund
locLResults
Park Tour Värmland (PTV) - Deltävling 2Degerfors OKVärmlands Orienteringsförbund
locSResults
MotionsorienteringLerums SOKGöteborgs Orienteringsförbund
locMResults
Motionsorientering - Borås 2 av 5Hestra IFVästergötlands Orienteringsförbund
locMResults
MFK:s närtävlingMarkaryds FKSmålands Orienteringsförbund
locM
O-ligan deltävling 1Eds SKBohuslän-Dals Orienteringsförbund
locMResults
Östra Kretsen - Krets OL - Tibro OKTibro OKVästergötlands Orienteringsförbund
locLResults
Ungdomsserie 2, VästraOK Vilse 87Blekinge Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
UngdomsserienMjölby OKÖstergötlands Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Sprint KMLinköpings OKÖstergötlands Orienteringsförbund
clubSResults
Ungdomsserie 2, Östra BlekingeKarlskrona SOKBlekinge Orienteringsförbund
locMShow routes in LiveloxResults
Njudungszonens ungdomsserie deltävling 2Bodafors OK
IFK Sävsjö
IFK Stockaryd
OK Bävern
OK Njudung
Smålands Orienteringsförbund
locLResults
4-Sprinten nr 3Selånger SOK
Timrå SOK
Medelpads Orienteringsförbund
locSShow routes in LiveloxResults
Stockholm City Cup, #1OK Södertörn
Sundbybergs IK
Stockholms Orienteringsförbund
regSShow routes in LiveloxResults
Thu 19/5Fjällfemman 1 i MörsilÖstersunds OKJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
locMResults
Motions Ol 8Visby IF Gute SOKGotlands Orienteringsförbund
locM
POL-TorsöHjobygdens OK
Mariestads FK
Västergötlands Orienteringsförbund
locLResults
Skidklubbens Sommarcup E2Göteborgs SKGöteborgs Orienteringsförbund
clubMResults
Veteran-OL tävling 7OK TylöskogÖrebro Läns Orienteringsförbund
locLResults
RoslagsveteranernaHäverödals SKUpplands Orienteringsförbund
locM
VOL 2 BergafjärdenNjurunda OKMedelpads Orienteringsförbund
locLResults
Veteran-OL GöteborgIK SternGöteborgs Orienteringsförbund
locLResults
Tränings-OLLjusdals OKHälsinglands Orienteringsförbund
clubL
Motionsorientering UrsvikSolna OKStockholms Orienteringsförbund
locLResults
Poängjakt 5Trosabygdens OKSödermanlands Orienteringsförbund
clubMShow routes in LiveloxResults
TorsdagsdagsträningIK UvenGöteborgs Orienteringsförbund
clubL
Motionsorientering TyrstuganOK TyrVärmlands Orienteringsförbund
locLResults
Ungdomsserien 2 2016Ankarsrums OKSmålands Orienteringsförbund
locL
Borlänge-Säter träningDomnarvets GOIFDalarnas Orienteringsförbund
locM
Falukretsen deltävling 2Grycksbo IF OKDalarnas Orienteringsförbund
locMResults
IKHP Sprint Cup 2IK HakarpspojkarnaSmålands Orienteringsförbund
locSResults
KM sprintOK KolmårdenÖstergötlands Orienteringsförbund
clubSResults
Kretsträning Marks OrienteringskretsMarkbygdens OKVästergötlands Orienteringsförbund
locM
Kurverödssprinten 2016Uddevalla OKBohuslän-Dals Orienteringsförbund
clubLResults
Motionsorientering Umeå 19 majUmedalens IFVästerbottens Orienteringsförbund
locSResults
Nissadalszonens Ungdomscup Etapp 1OK RefteleSmålands Orienteringsförbund
locLResults
Sprintserien för ungdomar #2Umedalens IFVästerbottens Orienteringsförbund
locSResults
Ungdomsserien deltävling 2Björkfors GOIFÖstergötlands Orienteringsförbund
locLResults
Motionsorientering MorokulienOK HierneVärmlands Orienteringsförbund
locL
Run to the Hills 4-2016Selånger SOKMedelpads Orienteringsförbund
locMShow routes in LiveloxResults
KretsungdomsmatchOK SkogshjortarnaVästergötlands Orienteringsförbund
locMResults
Fri 20/5JVM-test, sprintIK HakarpspojkarnaSmålands Orienteringsförbund
natSShow routes in LiveloxResults
Sat 21/5Faxeträffen, medelLjusne-Ala OK
Söderhamns OK
Hälsinglands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Hässleholms OK, sprintHässleholms OKSkånes Orienteringsförbund
natS
Umeå OK, medelUmeå OKVästerbottens Orienteringsförbund
natMResults
Tour de Medelpad, etapp 1, SundsvallsträffenSundsvalls OKMedelpads Orienteringsförbund
natLResults
UngdomstrolletGotlands Bro OKGotlands Orienteringsförbund
regLResults
5-Manna Öppna banorLindebygdens OKÖrebro Läns Orienteringsförbund
locLResults
5-mannastafettenLindebygdens OK
Örebro Läns Orienteringsförbund
Örebro Läns Orienteringsförbund
regRLResults
DM, sprint, HallandOK NackheHallands Orienteringsförbund
champsSResults
JVM-test, medelIK HakarpspojkarnaSmålands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Öppen orienteringsträning SjöbackaIF Marin VästGöteborgs Orienteringsförbund
clubMResults
Öppet Skaraborgsmästerskap, sprintIstrums SKVästergötlands Orienteringsförbund
champsSResults
TjogetträningHjärnarps OLSkånes Orienteringsförbund
locL
Närtävling NäcktjärnAvesta OKDalarnas Orienteringsförbund
locLResults
Motionsorientering - BrotorpSkogsluffarnas OKStockholms Orienteringsförbund
locL
Skogsflickornas årsmöteIFK Mora OKDalarnas Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
MölnbackaträffenDeje SFVärmlands Orienteringsförbund
locMResults
Lång-KM TMOK SSKTumba-Mälarhöjden OKStockholms Orienteringsförbund
clubLResults
DM, sprintstafett, HallandOK NackheHallands Orienteringsförbund
champsRSResults
Älvsby IF OK, medelÄlvsby IF OKNorrbottens Orienteringsförbund
natMResults
Sun 22/5Tour de Medelpad, etapp 2, SundsvallsträffenSundsvalls OKMedelpads Orienteringsförbund
natMResults
JVM-test, långJönköpings OKSmålands Orienteringsförbund
natLResults
LämmeltågetNässjö OKSmålands Orienteringsförbund
regRSResults
Umeå OK, långUmeå OKVästerbottens Orienteringsförbund
natLResults
Älvsby IF OK, långÄlvsby IF OKNorrbottens Orienteringsförbund
natLResults
Gällstad, sprintGällstadbygdens SOKVästergötlands Orienteringsförbund
natSShow routes in LiveloxResults
KM Långdistans IFK Enskede/Skogsluffarnas OK/Skarpnäcks OLIFK EnskedeStockholms Orienteringsförbund
clubLResults
Norra Hallands Ungdomsserie Etapp 3FK Friskus-VarbergHallands Orienteringsförbund
locLResults
BDOF:s ungdomssprintstafettIdefjordens SKBohuslän-Dals Orienteringsförbund
locRSResults
LundasprintenLunds OKSkånes Orienteringsförbund
regSShow routes in LiveloxResults
Faxeträffen, långLjusne-Ala OK
Söderhamns OK
Hälsinglands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Fågelskolan micro-OLLunds OKSkånes Orienteringsförbund
locSShow routes in LiveloxResults
MtbO, DM, Dalarna, medelIFK Mora OKDalarnas Orienteringsförbund
M
champsMResults
w 21Mon 23/5VärmlandsSerien MTBO 2016 - Deltävling 2Degerfors OKVärmlands Orienteringsförbund
M
locMResults
Söderhamns OK ungdomSöderhamns OKHälsinglands Orienteringsförbund
clubMResults
Motionsorientering 2Vännäs OKVästerbottens Orienteringsförbund
locMResults
Tue 24/510-klubbs 2Östersunds OKJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
locMShow routes in LiveloxResults
Eskilstuna Sprint Cup, Etapp 4Kjula IFSödermanlands Orienteringsförbund
locSResults
Ungdomsserien, #2, krets norr 1Waxholms OKStockholms Orienteringsförbund
regLResults
Ungdomsserien, #2, krets norr 2Sundbybergs IKStockholms Orienteringsförbund
regLResults
Ungdomsserien, #2, krets söder 1Tullinge SKStockholms Orienteringsförbund
regLResults
Ungdomsserien, #2, krets söder 4Haninge SOKStockholms Orienteringsförbund
regLResults
Vårserien E2FK Herkules
Göteborgs Orienteringsförbund
Göteborgs Orienteringsförbund
locLResults
VB-serien 24/5Ludvika OKDalarnas Orienteringsförbund
locSShow routes in LiveloxResults
Veteran-OL HOK 2Hallstahammars OKVästmanlands Orienteringsförbund
locM
DalaveteranHJS-Vansbro OKDalarnas Orienteringsförbund
locLResults
Korporientering SwecoSelånger SOK
Sundsvalls OK
Medelpads Orienteringsförbund
locMShow routes in Livelox
Mattila Grand PrixTrollhättans SK
Trollhättans SOK
Västergötlands Orienteringsförbund
locM
NAIS - Ungdomsserien+NOKNAIS OrienteringsklubbÖstergötlands Orienteringsförbund
locMResults
Rankås X-Trail del 3 TibroTibro OKVästergötlands Orienteringsförbund
locLResults
Tisdags-OL HagenstuganIF HagenVästergötlands Orienteringsförbund
locLResults
Motions-OL LunedetOK DjerfVärmlands Orienteringsförbund
locMResults
Motionsorientering KåsjönSävedalens AIKGöteborgs Orienteringsförbund
locMResults
5-dagars på hemmaplan, etapp 4OK StigenSmålands Orienteringsförbund
clubMResults
Motionsorientering - För alla!Avesta OKDalarnas Orienteringsförbund
locL
Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skånes Orienteringsförbund
locLShow routes in Livelox
Sprint-OL (Motions-OL)OK SkogshjortarnaVästergötlands Orienteringsförbund
locSResults
EES - Eslöv Evening Sprint - Etapp 3Eslövs FKSkånes Orienteringsförbund
locSShow routes in LiveloxResults
Klubbmästerskap sprint - Lunds OKEslövs FKSkånes Orienteringsförbund
locSShow routes in LiveloxResults
Motionsorientering NussvikenOK MangenVärmlands Orienteringsförbund
locL
Norrcupen 160524Hudiksvalls OKHälsinglands Orienteringsförbund
locMResults
Poängcup 2Lindebygdens OKÖrebro Läns Orienteringsförbund
clubLShow routes in LiveloxResults
SiljanskretsHJS-Vansbro OKDalarnas Orienteringsförbund
locMResults
Sörklubbs etapp 6Alfta-Ösa OKHälsinglands Orienteringsförbund
locMResults
Sprint TräningSvaide Roma SOKGotlands Orienteringsförbund
clubSShow routes in LiveloxResults
Örnligan 1 och 7-klubbsHusums IF OKÅngermanlands Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
FUS - FolkareserienDalaportens OLDalarnas Orienteringsförbund
locM
Ungdomskrets/motionsorientering BergstuganIK WilskeVästergötlands Orienteringsförbund
locMShow routes in LiveloxResults
Höglandsserien, finalSOK AnebySmålands Orienteringsförbund
locLResults
Kretsmästerskap Sprint Norra KretsenOK SkogsstjärnanVästergötlands Orienteringsförbund
locSResults
Sako-stafettVänersborgs SKVästergötlands Orienteringsförbund
locRLResults
Ungdomsserien, #2, krets söder 2Gustavsbergs OKStockholms Orienteringsförbund
regLShow routes in LiveloxResults
Ungdomsserien, #2, krets söder 3OK SödertörnStockholms Orienteringsförbund
regLResults
Motionsorientering GIFGammelstads IFNorrbottens Orienteringsförbund
locM
U-ringen etapp 2 - IF ThorIF Thor
Långhundra IF
OK Linné
Upplands Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
VPT 3VandrarringenVästmanlands Orienteringsförbund
locSResults
Till Skogs med Roslagens Sparbank del 2OK RoslagenUpplands Orienteringsförbund
locMResults
Wed 25/5GBG TeknikträningGöteborgs OrienteringsförbundGöteborgs Orienteringsförbund
locS
KanalsprintenOK SkogsströvarnaÖstergötlands Orienteringsförbund
natSShow routes in LiveloxResults
Park Tour Värmland (PTV) - Deltävling 3OK TyrVärmlands Orienteringsförbund
locSShow routes in LiveloxResults
Stockholm City Cup, #2OK Södertörn
Sundbybergs IK
Stockholms Orienteringsförbund
regSShow routes in LiveloxResults
Veteran OL 3-stadTrollhättans SK
Vänersborgs SK
Västergötlands Orienteringsförbund
locMResults
Motionsorientering-SkatåsIFK Göteborg OrienteringGöteborgs Orienteringsförbund
locLResults
Motionsorientering - Borås 3 av 5Borås GIF
Hestra IF
Västergötlands Orienteringsförbund
locMResults
DM, sprint, GästriklandValbo AIFGästriklands Orienteringsförbund
champsSShow routes in LiveloxResults
Icebug Sprintcup etapp 3Göteborg-Majorna OKGöteborgs Orienteringsförbund
locSResults
O-Ligan deltävling 2StigsökarnaBohuslän-Dals Orienteringsförbund
locMResults
Ungdomsserien Östra kretsenIF HagenVästergötlands Orienteringsförbund
locLResults
Ungdomsserie 3, västra Blekinge + KM Skogsfalken / StigmännenStigmännen Karlshamns OKBlekinge Orienteringsförbund
locLResults
Ungdomsserie 3, Östra BlekingeOK OrionBlekinge Orienteringsförbund
locMResults
Njudungszonens ungdomsserie deltävling 3Bodafors OK
IFK Sävsjö
IFK Stockaryd
OK Bävern
OK Njudung
Smålands Orienteringsförbund
locLResults
4-Sprinten nr 4Selånger SOK
Timrå SOK
Medelpads Orienteringsförbund
locSResults
Dammatch Västra kretsenFrämmestads IKVästergötlands Orienteringsförbund
locMResults
Thu 26/5Kretsträning Marks OrienteringskretsMarkbygdens OKVästergötlands Orienteringsförbund
locL
Lång-KM 2016Täby OKStockholms Orienteringsförbund
clubLResults
POL-BjörsjönHjobygdens OK
Tibro OK
Västergötlands Orienteringsförbund
locLResults
Skidklubbens Sommarcup E3Göteborgs SKGöteborgs Orienteringsförbund
clubMResults
SMOL-KavelnSträngnäs-Malmby OLSödermanlands Orienteringsförbund
locL
Veteran OL #3VK UvarnaMedelpads Orienteringsförbund
locLResults
Veteran-OL tävling 8Hagaby GoIF ÖrebroÖrebro Läns Orienteringsförbund
locLResults
Veterantouren, AttundaAttunda OKStockholms Orienteringsförbund
locLResults
DOK:s motions-OL RöhöjdenDegerfors OKVärmlands Orienteringsförbund
locMResults
Poängjakt 6Trosabygdens OKSödermanlands Orienteringsförbund
clubLShow routes in LiveloxResults
UngdomsserienHultsfreds OKSmålands Orienteringsförbund
locSResults
MOL 9Svaide Roma SOKGotlands Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Motionsorientering UrsvikSolna OKStockholms Orienteringsförbund
locLResults
Fjällfemman 2 i JärpenÖstersunds OKJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
locMShow routes in LiveloxResults
Ungdomscup #1Södertälje-Nykvarn OFSödermanlands Orienteringsförbund
locLResults
TorsdagsträningMölndal Outdoor IFGöteborgs Orienteringsförbund
clubM
Tränings-OLLjusdals OKHälsinglands Orienteringsförbund
clubM
Motionsorientering HammaröOK TyrVärmlands Orienteringsförbund
locLResults
FyrklöverGarphyttans IFÖrebro Läns Orienteringsförbund
locMResults
IKHP Sprint Cup 3IK HakarpspojkarnaSmålands Orienteringsförbund
locSResults
KM VVOK och MotionsorienteringÅrjängs OKVärmlands Orienteringsförbund
locLResults
Motionsorientering 26 maj UmeåUmeå OKVästerbottens Orienteringsförbund
locSResults
Sommarserien 2Njurunda OKMedelpads Orienteringsförbund
locLResults
Tjustalliansens ungdomsserie 3Västerviks OKSmålands Orienteringsförbund
locLResults
Nissadalszonens ungdomscup etapp 2Anderstorps OKSmålands Orienteringsförbund
locLResults
SjukhussprintträningSäterbygdens OKDalarnas Orienteringsförbund
locS
GOF JukolaträningGöteborg-Majorna OKGöteborgs Orienteringsförbund
clubL
DM, sprint, UpplandOK RodhenUpplands Orienteringsförbund
champsSResults
MtbO, DM, sprint, Uppland + StockholmOK Rodhen
Stockholms Orienteringsförbund
Upplands Orienteringsförbund
Stockholms Orienteringsförbund
M
champsSResults
Fri 27/5DM, sprint, SödermanlandOK MåsenSödermanlands Orienteringsförbund
champsSResults
Sat 28/5Bollnästräffen, medelRehns BKHälsinglands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
DM, sprint, BlekingeKarlskrona SOKBlekinge Orienteringsförbund
champsSShow routes in LiveloxResults
DM, sprint, SmålandOK BävernSmålands Orienteringsförbund
champsSShow routes in LiveloxResults
DM, sprint, VästmanlandNorbergs OKVästmanlands Orienteringsförbund
champsSResults
DM, sprintstafett, BlekingeKarlskrona SOKBlekinge Orienteringsförbund
champsRSResults
DM, sprintstafett, SmålandOK BävernSmålands Orienteringsförbund
champsRSResults
PreO, DM, SkåneOK KompassenSkånes Orienteringsförbund
T
champsL
DM, sprint, Örebro länOK TisarenÖrebro Läns Orienteringsförbund
champsSShow routes in LiveloxResults
DM, sprint, SkåneOK KompassenSkånes Orienteringsförbund
champsSShow routes in LiveloxResults
Renlunken, långOK RenenNorrbottens Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Sommarlägret, sprintSkogsluffarnas OKStockholms Orienteringsförbund
regSShow routes in LiveloxResults
Norra Hallands ungdomsserie etapp 4Fjärås AIKHallands Orienteringsförbund
locLResults
Motionsorientering på LindomedagenIK UvenGöteborgs Orienteringsförbund
locLResults
High Coast 2-days, långOK NolaskogsarnaÅngermanlands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
JukolatestTullinge SKStockholms Orienteringsförbund
clubLResults
OK Måsens ungdomstävlingOK MåsenSödermanlands Orienteringsförbund
regMResults
MtbO, Svenska Cupen, #3, medelFinspångs SOKÖstergötlands Orienteringsförbund
M
natMShow routes in LiveloxResults
DM, sprintstafett, VästmanlandNorbergs OKVästmanlands Orienteringsförbund
champsRSResults
Sommarlägret, ÄventyrsjaktenSkogsluffarnas OKStockholms Orienteringsförbund
locRM
Sun 29/5Bollnästräffen, långRehns BKHälsinglands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Edetdubbeln, etapp 1OK GipenBohuslän-Dals Orienteringsförbund
natSResults
Edetdubbeln, etapp 2OK GipenBohuslän-Dals Orienteringsförbund
natSResults
Intensivkurs 2016-05-29Göteborg-Majorna OKGöteborgs Orienteringsförbund
clubLResults
MtbO, Svenska Cupen, #4, långNAIS OrienteringsklubbÖstergötlands Orienteringsförbund
M
natLResults
DM, sprintstafett, SkåneOK KompassenSkånes Orienteringsförbund
champsRSResults
FOLs VuxenkursFrölunda OLGöteborgs Orienteringsförbund
clubL
Klubbmästerskap, långdistansSödertälje-Nykvarn OFSödermanlands Orienteringsförbund
clubLResults
OK Kompassen, sprintOK KompassenSkånes Orienteringsförbund
natSResults
Renlunken, medelOK RenenNorrbottens Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Sommarlägret, stafettSkogsluffarnas OKStockholms Orienteringsförbund
regRSResults
KM Dalarnas Skogskarlars KlubbIFK Mora OKDalarnas Orienteringsförbund
locMShow routes in LiveloxResults
High Coast 2-days, medelOK NolaskogsarnaÅngermanlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
PekingduonMatteus SI
Tjalve IF Norrköping
Östergötlands Orienteringsförbund
natRM
Teknikträning/Kul i skogenSegersta OKHälsinglands Orienteringsförbund
clubLShow routes in LiveloxResults
w 22Mon 30/5VärmlandSerien MTBO 2016 - Deltävling 3Kils OKVärmlands Orienteringsförbund
M
locMResults
Motionsorientering 3Vännäs OKVästerbottens Orienteringsförbund
locMResults
Tue 31/5Norrcupen 160531Forsa OKHälsinglands Orienteringsförbund
locLResults
OK Tor - Veteran-OLOK TorSödermanlands Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Dala-Veteran 31 maj 2016Smedjebackens OKDalarnas Orienteringsförbund
locMResults
Haninge SOK Motionsorientering RudanHaninge SOKStockholms Orienteringsförbund
FM
locMResults
Tisdags-OL SimsjönIF Hagen
OK P4
Västergötlands Orienteringsförbund
locLResults
Ungdomsserie och NOK-träningOK DenselnÖstergötlands Orienteringsförbund
locLResults
Motions-OL RävåsskolanOK DjerfVärmlands Orienteringsförbund
locMResults
Motionsorientering KåsjönSävedalens AIKGöteborgs Orienteringsförbund
locMResults
Närtävling SmedjebackenSmedjebackens OKDalarnas Orienteringsförbund
locMResults
5-dagars på hemmaplan, etapp 5OK StigenSmålands Orienteringsförbund
clubSResults
Frida City Sprint E1Vänersborgs SKVästergötlands Orienteringsförbund
locSResults
Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skånes Orienteringsförbund
locLShow routes in Livelox
SÖRKLUBBS 7Söderhamns OKHälsinglands Orienteringsförbund
locMResults
10-klubbs 3OK StorsjönJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
4-klubbsmatch nr 2Nyköpings OKSödermanlands Orienteringsförbund
locMResults
Motionsorientering VassvikaOK JösseVärmlands Orienteringsförbund
locLResults
Örnligan 2 och 7-klubbsSkogslöparnaÅngermanlands Orienteringsförbund
locMShow routes in LiveloxResults
Pokaljakten 2016 - deltävling 3Skattkärrs SOKVärmlands Orienteringsförbund
locSResults
Solna OK Sprint-KMSolna OKStockholms Orienteringsförbund
clubS
Tisdagsträning, GraderingHellas OrienteringStockholms Orienteringsförbund
clubMShow routes in LiveloxResults
Våravslutning "Götes minne"Väsby OKStockholms Orienteringsförbund
clubS
VB-stafetten 2016Smedjebackens OKDalarnas Orienteringsförbund
locRM
VB-stafetten 2016Smedjebackens OKDalarnas Orienteringsförbund
locM
Sprintcupen Etapp1OK MarkVästergötlands Orienteringsförbund
locSResults
Ungdoms-Kretstävling FAIK OKFalköpings AIK OKVästergötlands Orienteringsförbund
locLResults
Motionsorientering AlvikOK RenenNorrbottens Orienteringsförbund
locM
Sprint-KMLindebygdens OKÖrebro Läns Orienteringsförbund
clubSShow routes in LiveloxResults
Till Skogs med Roslagens sparbank del 3Länna IFUpplands Orienteringsförbund
locLResults
VPT-4OK HedströmmenVästmanlands Orienteringsförbund
locSResults
U-ringen etapp 3 - L-100 IFIF Thor
Långhundra IF
OK Linné
Upplands Orienteringsförbund
locLResults
Torsprinten - Eskilstuna Sprint CupOK TorSödermanlands Orienteringsförbund
regSShow routes in LiveloxResults
Vårserien E3Göteborgs Orienteringsförbund
Tolereds Allmänna IK
Göteborgs Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Wed 1/6DM, sprint, ÖstergötlandTjällmo-Godegårds OKÖstergötlands Orienteringsförbund
champsSShow routes in LiveloxResults
Rankås X-Trail del 4 TibroTibro OKVästergötlands Orienteringsförbund
locL
Stockholm City Cup, #3OK Södertörn
Sundbybergs IK
Stockholms Orienteringsförbund
regSShow routes in LiveloxResults
GBG TeknikträningGöteborgs OrienteringsförbundGöteborgs Orienteringsförbund
locL
Veteran OL 3-stadLjungskile FK
Trollhättans SK
Bohuslän-Dals Orienteringsförbund
Västergötlands Orienteringsförbund
locM
KretsungdomsserieBjursås OKDalarnas Orienteringsförbund
locLResults
Veckoturen 1 juni 2016Valbo AIFGästriklands Orienteringsförbund
clubLResults
Motionsorientering - Borås 4 av 5Hestra IF
IK Ymer
Västergötlands Orienteringsförbund
locMResults
O-ligan deltävling 3OK SkärmenBohuslän-Dals Orienteringsförbund
locLResults
Park Tour Värmland (PTV) - Deltävling 4OK ÄlgenVärmlands Orienteringsförbund
locSShow routes in LiveloxResults
DM, sprint, GöteborgLerums SOKGöteborgs Orienteringsförbund
champsSShow routes in LiveloxResults
Kretssprint, västra kretsenLidköpings VSKVästergötlands Orienteringsförbund
locSResults
Thu 2/6GarnisonsmästerskapUmeå OKVästerbottens Orienteringsförbund
locMResults
GOK Veteranol, SkramstadGamleby OKSmålands Orienteringsförbund
locLResults
KM medel OK RodhenOK RodhenUpplands Orienteringsförbund
clubM
Motionsorientering 10Garda OKGotlands Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
POL-P4Hjobygdens OK
OK P4
Västergötlands Orienteringsförbund
locLResults
RoslagsveteranernaOK RodhenUpplands Orienteringsförbund
locLResults
Veteran-OLOK HedströmmenVästmanlands Orienteringsförbund
locLResults
Veteran-OL tävling 9Degerfors OK
Örebro Läns Orienteringsförbund
Värmlands Orienteringsförbund
Örebro Läns Orienteringsförbund
locMResults
VeteranorienteringTjalve IF NorrköpingÖstergötlands Orienteringsförbund
locM
VOL nr 4 MedelpadTimrå SOKMedelpads Orienteringsförbund
locLResults
Kretstävling HåkasOK DjerfVärmlands Orienteringsförbund
locMResults
Motionsorientering UrsvikSolna OKStockholms Orienteringsförbund
locLResults
KM Lång (Orion/KSOK)OK OrionBlekinge Orienteringsförbund
clubLShow routes in LiveloxResults
Lilla 5-dagars E1Lunds OKSkånes Orienteringsförbund
locL
Tränings-OLLjusdals OKHälsinglands Orienteringsförbund
clubM
Motionsorientering SkutbergetOK TyrVärmlands Orienteringsförbund
locLResults
Tjuststafetten OBS! anmälan via e-post ej Eventor se övrig infoAnkarsrums OKSmålands Orienteringsförbund
locRM
Älgmedeln med Trimtex CupOK Pers LärjungarGästriklands Orienteringsförbund
locMResults
Hagaby KMHagaby GoIF ÖrebroÖrebro Läns Orienteringsförbund
clubLResults
KM upp till HD16OK TrananVästergötlands Orienteringsförbund
clubLResults
Motionsorientering 2 juni UmeåUmeå OKVästerbottens Orienteringsförbund
FM
locMResults
Run to the Hills 5Selånger SOKMedelpads Orienteringsförbund
locMShow routes in LiveloxResults
Teknikträning 160602Stora Tuna OKDalarnas Orienteringsförbund
locL
Motionsorientering VittenstenOK HierneVärmlands Orienteringsförbund
locLResults
Sprint KMFrölunda OLGöteborgs Orienteringsförbund
clubSResults
Sprintcupen Etapp 2Skene Sim o ISVästergötlands Orienteringsförbund
locSResults
KM Medeldistans Attunda OKStockholms Orienteringsförbund
clubMResults
Siljanskrets deltävling 3Malungs OK SkogsmårdarnaDalarnas Orienteringsförbund
locSResults
Fri 3/6SKK Västmanland VårtingNorbergs OKVästmanlands Orienteringsförbund
locLResults
Sat 4/6Kinnekullesprinten, etapp 1OK KlyftamoVästergötlands Orienteringsförbund
natSShow routes in LiveloxResults
Kinnekullesprinten, etapp 2OK KlyftamoVästergötlands Orienteringsförbund
natSShow routes in LiveloxResults
Ösaträffen, dag 1, medelAlfta-Ösa OKHälsinglands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
PreO, HedströmmenOK HedströmmenVästmanlands Orienteringsförbund
T
natS
Vårserien E4Göteborg-Majorna OK
Göteborgs Orienteringsförbund
Göteborgs Orienteringsförbund
locLResults
SM, sprint, individuell, kvalÖrebro Läns Orienteringsförbund
Ronneby OK
Örebro Läns Orienteringsförbund
Blekinge Orienteringsförbund
champsSResults
Sprinthelgen, publiktävling SM, etapp 1OK OrionBlekinge Orienteringsförbund
natSResults
Sprinthelgen, publiktävling SM, etapp 2OK OrionBlekinge Orienteringsförbund
natSResults
Västerbottens 3-dagars, etapp 1, medelIFK Umeå
Wilhelmina OK
Västerbottens Orienteringsförbund
natMResults
Älgots Cup UngdomstävlingFK BokenSkånes Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Älgotsscup deltävling 2Simrishamns OKSkånes Orienteringsförbund
locMResults
Klubbmatch Skogskarlar och Skogsflickor individuelltOK RoslagenUpplands Orienteringsförbund
locL
MtbO, Edsbyns OK, Dag 1Edsbyns OKHälsinglands Orienteringsförbund
M
natMResults
Sun 5/6SM, sprint, individuell, finalÖrebro Läns Orienteringsförbund
Ronneby OK
Örebro Läns Orienteringsförbund
Blekinge Orienteringsförbund
champsSShow routes in LiveloxResults
Sprinthelgen, publiktävling SM, etapp 3OK OrionBlekinge Orienteringsförbund
natSResults
Västerbottens 3-dagars, etapp 2, medelIFK Umeå
Wilhelmina OK
Västerbottens Orienteringsförbund
natMResults
Ösaträffen, dag 2, medelAlfta-Ösa OKHälsinglands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
SM, sprintstafett, kvalRonneby OKBlekinge Orienteringsförbund
champsRS
SommarlandssprintenIK GandvikVästergötlands Orienteringsförbund
natSShow routes in LiveloxResults
TjogetträningHelsingborgs SOKSkånes Orienteringsförbund
locLShow routes in Livelox
Klubbmatch Skogskarlar och Skogsflickor budkavleOK RoslagenUpplands Orienteringsförbund
locRM
PreO, SurahammarSurahammars SOKVästmanlands Orienteringsförbund
T
natL
MtbO, Edsbyns OK, Dag 2Edsbyns OKHälsinglands Orienteringsförbund
M
natMResults
w 23Mon 6/6Västerbottens 3-dagars, etapp 3, långIFK Umeå
Wilhelmina OK
Västerbottens Orienteringsförbund
natLResults
Klubbmästerskap Fjärås AIK, IF Rigor, OK LöftanOK LöftanHallands Orienteringsförbund
clubMShow routes in LiveloxResults
Ösaträffen, dag 3, långAlfta-Ösa OKHälsinglands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
SM, sprintstafett, finalÖrebro Läns Orienteringsförbund
Ronneby OK
Örebro Läns Orienteringsförbund
Blekinge Orienteringsförbund
champsRSResults
DM, sprint, VärmlandKristinehamns OKVärmlands Orienteringsförbund
champsSShow routes in LiveloxResults
KM långSigtuna OKUpplands Orienteringsförbund
clubL
PreO, DM, VästmanlandVästerås SOKVästmanlands Orienteringsförbund
T
natLStart times
Haninge SOK Dag-KMHaninge SOKStockholms Orienteringsförbund
clubLShow routes in LiveloxResults
Lång KMAttunda OKStockholms Orienteringsförbund
clubL
NärtävlingNybro OKSmålands Orienteringsförbund
locLResults
KM långdistansVäsby OKStockholms Orienteringsförbund
clubLStart times
KIF - KM MedeldistansKamrat och IF KIFStockholms Orienteringsförbund
clubM
Lång KMLinköpings OKÖstergötlands Orienteringsförbund
clubLResults
KlubbmästerskapFK GöingarnaSkånes Orienteringsförbund
clubLResults
Klubbmästerskap MedeldistansÄrla IF
OK Södertörn
Södermanlands Orienteringsförbund
Stockholms Orienteringsförbund
clubMResults
Kristinehamns sprintstafettKristinehamns OKVärmlands Orienteringsförbund
locRSResults
Klubbmästerskap SprintdistansÄrla IF
OK Södertörn
Södermanlands Orienteringsförbund
Stockholms Orienteringsförbund
clubSResults
GOF Jukola/Venla testSävedalens AIKGöteborgs Orienteringsförbund
locLResults
Tue 7/6Sprintcup 1Gotlands Bro OKGotlands Orienteringsförbund
locSShow routes in LiveloxResults
VPT finalArboga OKVästmanlands Orienteringsförbund
locSResults
VeterantävlingSala OKVästmanlands Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Dala VeteranLeksands OKDalarnas Orienteringsförbund
locLResults
Tisdags-OL RånnaIF HagenVästergötlands Orienteringsförbund
locLResults
Motions-OL DjerfstuganOK DjerfVärmlands Orienteringsförbund
locMResults
Cykel-OLOK StigenSmålands Orienteringsförbund
M
clubUResults
Frida City Sprint E2Vänersborgs SKVästergötlands Orienteringsförbund
locSResults
Lilla 5-dagars E2OK SilvaSkånes Orienteringsförbund
locL
Motionsorientering - För alla!Avesta OKDalarnas Orienteringsförbund
locL
Träning OL-NV (Klubbmästerskap)FK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skånes Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
10-klubbs deltävling nr 4OK SilvanusJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
locM
7-KlubbsOK NolaskogsarnaÅngermanlands Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Motionsorientering TasebodaOK MangenVärmlands Orienteringsförbund
locLResults
Norrcupen 20160607Ljusdals OKHälsinglands Orienteringsförbund
M
locLResults
Poängcup 3Lindebygdens OKÖrebro Läns Orienteringsförbund
clubLShow routes in LiveloxResults
Poängjakt 7Trosabygdens OKSödermanlands Orienteringsförbund
clubSResults
SOK Viljan MTBOSOK ViljanSmålands Orienteringsförbund
M
locL
JukolarodeoAttunda OKStockholms Orienteringsförbund
clubLResults
Sprintcupen Etapp 3OK RävenVästergötlands Orienteringsförbund
locSResults
Motionsorientering TjuvholmssundetOK RenenNorrbottens Orienteringsförbund
locM
Siljanskrets medel och närtävlingLeksands OKDalarnas Orienteringsförbund
locMResults
Till skogs med Roslagens Sparbank - deltävling 4Vallentuna-Össeby OLUpplands Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Wed 8/6GBG TeknikträningGöteborgs OrienteringsförbundGöteborgs Orienteringsförbund
locM
Veteran OL 3-stadOK Gipen
Trollhättans SK
Bohuslän-Dals Orienteringsförbund
Västergötlands Orienteringsförbund
locMResults
Veckoturen OK ÖdmårdenOK ÖdmårdenGästriklands Orienteringsförbund
locL
Motionsorientering SkatåsIK SternGöteborgs Orienteringsförbund
locLResults
Motionsorientering - Borås 5 av 5OK Orinto
Rydboholms SK
Västergötlands Orienteringsförbund
locMResults
ABC-cupen - Söders deltävlingSöders-TyresöStockholms Orienteringsförbund
M
locMResults
Borlänge SommarSprint 1Stora Tuna OKDalarnas Orienteringsförbund
locSResults
Sommarsprinten, #1Almby IKÖrebro Läns Orienteringsförbund
regSShow routes in LiveloxResults
SpettaloppetSnättringe SKStockholms Orienteringsförbund
clubSResults
OK Hammarens Klubbmästerskap 2016OK HammarenGästriklands Orienteringsförbund
clubMResults
Thu 9/6HökäsenrännetVästerås SOKVästmanlands Orienteringsförbund
locMResults
MOL 11Gotlands Bro OKGotlands Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
POL GrytenFalköpings AIK OK
Hjobygdens OK
Västergötlands Orienteringsförbund
locLResults
Skidklubbens Sommarcup E4Göteborgs SKGöteborgs Orienteringsförbund
clubMResults
Veteran-OL tävling 10Hällefors OKÖrebro Läns Orienteringsförbund
locMResults
VOL 5 KorstaSundsvalls OKMedelpads Orienteringsförbund
locLResults
WOC-test, sprintBohuslän-Dals Orienteringsförbund
Stångenäs AIS
Bohuslän-Dals Orienteringsförbund
regSResults
DOK:s motions-OL SolbergaDegerfors OKVärmlands Orienteringsförbund
locMResults
Motionsorientering UrsvikSundbybergs IKStockholms Orienteringsförbund
locLResults
Tränings-OLLjusdals OKHälsinglands Orienteringsförbund
clubM
Motionsorientering HultsbergsskolanOK TyrVärmlands Orienteringsförbund
locLResults
Lilla 5-dagars E3OK KontinentSkånes Orienteringsförbund
locL
TorsdagsträningFK HerkulesGöteborgs Orienteringsförbund
clubL
Motionsorientering 9 juni UmeåUmeå OKVästerbottens Orienteringsförbund
locMResults
Motionsorientering KoppomsåsenOK HierneVärmlands Orienteringsförbund
locLResults
SkärmjaktenÅrsunda IFGästriklands Orienteringsförbund
locLResults
Sommarserien 3 - SprintNjurunda OKMedelpads Orienteringsförbund
locSShow routes in LiveloxResults
Teknikträning 160609Stora Tuna OKDalarnas Orienteringsförbund
locL
Park Cup SvängstabadetOK SkogsfalkenBlekinge Orienteringsförbund
locSResults
Fri 10/6KM-läger på RånöSöders-TyresöStockholms Orienteringsförbund
clubL
WOC-test, middleIdefjordens SKBohuslän-Dals Orienteringsförbund
regMShow routes in LiveloxResults
Natt-KMSöders-TyresöStockholms Orienteringsförbund
clubLN
Natt-KMSöders-TyresöStockholms Orienteringsförbund
clubLNResults
Jukolaträning natt för OK DenselnOK DenselnÖstergötlands Orienteringsförbund
clubLN
Sat 11/6KM-läger på RånöSöders-TyresöStockholms Orienteringsförbund
clubL
Bergnäsets AIK, långBergnäsets AIKNorrbottens Orienteringsförbund
regLShow routes in LiveloxResults
JukolagenrepJärla OrienteringStockholms Orienteringsförbund
clubLCShow routes in LiveloxResults
SAIK ExtremsprintSävedalens AIKGöteborgs Orienteringsförbund
locS
Skogskarlar Länskamp Dalarna-VästmanlandOK HedströmmenVästmanlands Orienteringsförbund
locLResults
Vårserien E5Göteborgs Orienteringsförbund
Sävedalens AIK
Göteborgs Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Wild West-sprintenBredaryds SOKSmålands Orienteringsförbund
natSShow routes in LiveloxResults
Lång-KMSöders-TyresöStockholms Orienteringsförbund
clubLResults
Slottssprinten, individuellSigtuna OKUpplands Orienteringsförbund
natSResults
Lång-KMHellas OrienteringStockholms Orienteringsförbund
clubL
PreO, Upplandshelg, DM, TempOOK RodhenUpplands Orienteringsförbund
T
champsS
BussbyloppetÖrnsköldsviks OKÅngermanlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
DM, sprint, Jämtland-HärjedalenFältjägarnas IFJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
champsSResults
Slottssprinten 2-mannastafett, sprintSigtuna OKUpplands Orienteringsförbund
natRSResults
Jukolaträning i Åtvidaberg för OK DenselnOK DenselnÖstergötlands Orienteringsförbund
clubL
PreO, OK LinnéOK LinnéUpplands Orienteringsförbund
T
natM
Sun 12/6KM-läger på RånöSöders-TyresöStockholms Orienteringsförbund
clubL
Bergnäsets AIK, medelBergnäsets AIKNorrbottens Orienteringsförbund
regMShow routes in LiveloxResults
High Chaparral-sprintenBredaryds SOKSmålands Orienteringsförbund
natSShow routes in LiveloxResults
MtbO, DM, Västergötland, MedelOK MarkVästergötlands Orienteringsförbund
M
champsMResults
Skogslöparnas nordiskaSkogslöparnaÅngermanlands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Medel-KMSöders-TyresöStockholms Orienteringsförbund
clubMResults
JukolaträningVänersborgs SKVästergötlands Orienteringsförbund
locLResults
KM dagOK KontinentSkånes Orienteringsförbund
clubLResults
KM långLunds OKSkånes Orienteringsförbund
clubLShow routes in LiveloxResults
Långa Natten Korsnäs IF OKDalarnas Orienteringsförbund
clubU
ÖOF juniorträning och Jukola träning för OK DenselnFinspångs SOKÖstergötlands Orienteringsförbund
clubL
PreO, Björklinge SOKBjörklinge SOKUpplands Orienteringsförbund
T
natL
WOC-test, longIdefjordens SKBohuslän-Dals Orienteringsförbund
regLShow routes in LiveloxResults
DOK:s motions-OL/Klassikern RåbäckDegerfors OKVärmlands Orienteringsförbund
locMResults
Sommarsprinten, #2Almby IKÖrebro Läns Orienteringsförbund
regSShow routes in LiveloxResults
DM, ultralång, Jämtland-Härjedalen och MagnumFältjägarnas IFJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
champsUResults
Skogsflickornas triangelmatch Länna IFUpplands Orienteringsförbund
locLResults
Lång-KMIFK Mora OKDalarnas Orienteringsförbund
clubLStart times
Lång-KMCentrum OKStockholms Orienteringsförbund
clubLResults
LägerstafettOckelbo OKGästriklands Orienteringsförbund
clubRM
Orientering klubbmästerskap 2016Främmestads IKVästergötlands Orienteringsförbund
clubMResults
Klubbmästerskap Orientering 2016Främmestads IKVästergötlands Orienteringsförbund
clubM
Dag KM DomnarvetDomnarvets GOIFDalarnas Orienteringsförbund
clubL
KM - OK KåreOK KåreDalarnas Orienteringsförbund
clubLResults
w 24Mon 13/6Arboga 3-dagars etapp 1Arboga OKVästmanlands Orienteringsförbund
locMResults
Medelmåndag GussibergetSöderhamns OKHälsinglands Orienteringsförbund
locM
Veteranmatchen 2016OK DjerfVärmlands Orienteringsförbund
locMResults
Öppet RoslagsMästerskap i StafettHäverödals SKUpplands Orienteringsförbund
locRM
VärmlandSerien MTBO 2016 - Deltävling 4Kristinehamns OKVärmlands Orienteringsförbund
M
locMResults
Norbergs 3-dagars, etapp 1Norbergs OKVästmanlands Orienteringsförbund
locLResults
Motionsorientering 4Vännäs OKVästerbottens Orienteringsförbund
locMResults
Tue 14/6Norbergs 3-dagars, etapp 2Norbergs OKVästmanlands Orienteringsförbund
locLResults
Arboga 3-dagars Etapp 2Arboga OKVästmanlands Orienteringsförbund
locMResults
Medel-KM TMOKTumba-Mälarhöjden OKStockholms Orienteringsförbund
clubMResults
Dala Veteran-OLOK MalmiaDalarnas Orienteringsförbund
locLResults
Sprint med gofika på RådhuskondisSöderhamns OKHälsinglands Orienteringsförbund
locL
Haninge SOK Motionsorientering RudanHaninge SOKStockholms Orienteringsförbund
locMResults
Tisdags-OL HagenstuganIF HagenVästergötlands Orienteringsförbund
locLResults
Motions-OL VillingsbergOK DjerfVärmlands Orienteringsförbund
locMResults
Motionsorientering TenöbadetWaxholms OKStockholms Orienteringsförbund
locLResults
DOK:s KlubbmästerskapDegerfors OKVärmlands Orienteringsförbund
clubMResults
Frida City Sprint E3Vänersborgs SKVästergötlands Orienteringsförbund
locSResults
KlubbträningOK StigenSmålands Orienteringsförbund
clubLResults
Konsultkampen 2016Sundbybergs IKStockholms Orienteringsförbund
locLResults
Lilla 5-dagars, SV Kretsen SkåneMalmö OKSkånes Orienteringsförbund
locL
Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skånes Orienteringsförbund
locLShow routes in Livelox
Sprint KM DomnarvetDomnarvets GOIFDalarnas Orienteringsförbund
clubS
Sprint-KM - OK KåreOK KåreDalarnas Orienteringsförbund
clubSResults
Uppvidingekarsellen 2016-06-14Kexholms SKSmålands Orienteringsförbund
locLResults
10-klubbs 5Fältjägarnas IFJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
locM
KlubbstafettIK UvenGöteborgs Orienteringsförbund
clubM
KM Kils OK / Lustens OKLustens OKVärmlands Orienteringsförbund
clubMResults
Medel-KM OL-skoleavslutningIF ThorUpplands Orienteringsförbund
clubMResults
Motionsorientering JössestuganOK JösseVärmlands Orienteringsförbund
locLResults
Poängcup 4Lindebygdens OKÖrebro Läns Orienteringsförbund
clubLShow routes in LiveloxResults
Motionsorientering HelsingborgHelsingborgs SOKSkånes Orienteringsförbund
locMResults
Tjogetträning nr 1 - ImmelnFK GöingarnaSkånes Orienteringsförbund
locLResults
Akron-matchenRyda SKVästergötlands Orienteringsförbund
locMResults
KM LångSävedalens AIKGöteborgs Orienteringsförbund
clubLResults
KM MedelOK AlehofGöteborgs Orienteringsförbund
clubMResults
Luleåklubbarnas motionsorienteringBergnäsets AIKNorrbottens Orienteringsförbund
locM
Medel-KMCentrum OKStockholms Orienteringsförbund
clubMResults
Solna OK Medel-KMOK Österåker
Solna OK
Stockholms Orienteringsförbund
clubMShow routes in LiveloxResults
DM, sprint, HälsinglandSöderhamns OKHälsinglands Orienteringsförbund
champsSResults
Wed 15/6Norbergs 3-dagars, etapp 3Norbergs OKVästmanlands Orienteringsförbund
locLResults
Arboga 3-dagars Etapp 3Arboga OKVästmanlands Orienteringsförbund
locSResults
Knotakutet Trollhättans SOKVästergötlands Orienteringsförbund
clubSResults
MTBO 3Gotlands Bro OKGotlands Orienteringsförbund
M
locLResults
Rerun Axsjön LOKLinköpings OKÖstergötlands Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxStart times
Skogsonsdag KungsgårdshällarnaSöderhamns OKHälsinglands Orienteringsförbund
locM
VeckoturenGävle OKGästriklands Orienteringsförbund
locL
Motionsorientering SkatåsSävedalens AIKGöteborgs Orienteringsförbund
locMResults
Träningstävling MTB-ORingsjö OKSkånes Orienteringsförbund
M
locL
Borlänge SommarSprint 2Stora Tuna OKDalarnas Orienteringsförbund
locSResults
DM, sprint, MedelpadNjurunda OKMedelpads Orienteringsförbund
champsSShow routes in LiveloxResults
Thu 16/6POL i HjoHjobygdens OKVästergötlands Orienteringsförbund
locLResults
Skidklubbens Sommarcup E5Göteborgs SKGöteborgs Orienteringsförbund
clubMResults
Veteran-OL (Tolereds AIK)Göteborg-Majorna OKGöteborgs Orienteringsförbund
locLResults
VeteranorienteringIFK Linköpings OSÖstergötlands Orienteringsförbund
locL
Veteranorientering OK SkogsströvarnaOK SkogsströvarnaÖstergötlands Orienteringsförbund
locL
VOL nr 6Selånger SOKMedelpads Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Skärgårdstorsdag på Enskär med båten MoaSöderhamns OKHälsinglands Orienteringsförbund
locMResults
Rånäs OK / Rimbo SOK SprintCup 2016 deltävling 1IBM Club Sweden
Rånäs OK
S-E Bankens IF
Stockholms Orienteringsförbund
Upplands Orienteringsförbund
locSResults
MOL 12Svaide Roma SOKGotlands Orienteringsförbund
locSShow routes in LiveloxResults
Motionsorientering UrsvikSolna OKStockholms Orienteringsförbund
locLResults
Lilla 5-dagars E5, SV kretsenEslövs FKSkånes Orienteringsförbund
locL
Tränings-OLLjusdals OKHälsinglands Orienteringsförbund
clubL
Motionsorientering SkattkärrOK TyrVärmlands Orienteringsförbund
locLResults
Borlänge-Säter träningKvarnsvedens GOIF OKDalarnas Orienteringsförbund
locL
Fjällfemman 5 i DuvedÖstersunds OKJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
locMResults
Motionsorientering TallmonÅmotfors OKVärmlands Orienteringsförbund
locLResults
Örnligan 3 och 7-klubbsÖrnsköldsviks OKÅngermanlands Orienteringsförbund
locMResults
Motionsorientering Umeå 16 juniStöcksjö ISVästerbottens Orienteringsförbund
locMResults
Sprint-KM, ungdomTullinge SKStockholms Orienteringsförbund
clubSResults
SkällanOK SödertörnStockholms Orienteringsförbund
clubMResults
Fri 17/6Fredagsmys i KalleboSöderhamns OKHälsinglands Orienteringsförbund
locM
Tre skåningar och en dansk, etapp 1, förlängd sprintHelsingborgs SOKSkånes Orienteringsförbund
natSShow routes in LiveloxResults
Älvsby IF OK NOF-lägerÄlvsby IF OKNorrbottens Orienteringsförbund
locU
MtbO, Svenska Cupen, #5, medelLeksands OKDalarnas Orienteringsförbund
M
natMShow routes in LiveloxResults
Sat 18/6Tre skåningar och en dansk, etapp 2, medelHelsingborgs SOKSkånes Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Tre skåningar och en dansk, etapp 3, sprintHelsingborgs SOKSkånes Orienteringsförbund
natSShow routes in LiveloxResults
Älvsby IF OK NOF-lägerÄlvsby IF OKNorrbottens Orienteringsförbund
locU
DM, medel, MedelpadÅnge OKMedelpads Orienteringsförbund
champsMResults
MtbO, USM/JSM/SM/VSM, sprintLeksands OKDalarnas Orienteringsförbund
M
champsSResults
PreO, DM, Västergötland + Göteborg + Bohuslän-DalFritsla VIK
Skene Sim o IS
Västergötlands Orienteringsförbund
T
champsL
Sun 19/6Tre skåningar och en dansk, etapp 4, sprint i skogsmiljöHelsingborgs SOKSkånes Orienteringsförbund
natSShow routes in LiveloxResults
Älvsby IF OK NOF-lägerÄlvsby IF OKNorrbottens Orienteringsförbund
locU
O-CAMP 2016, etapp 1Västergötlands OrienteringsförbundVästergötlands Orienteringsförbund
locL
50turen SwimrunSkogsluffarnas OKStockholms Orienteringsförbund
locL
Dag KMLindebygdens OKÖrebro Läns Orienteringsförbund
clubLShow routes in LiveloxResults
MtbO, USM/JSM/SM/VSM, långLeksands OKDalarnas Orienteringsförbund
M
champsLShow routes in LiveloxResults
Öppna SalaortsmästerskapenOK TriangelnUpplands Orienteringsförbund
locMResults
Öbacka ChallengeHärnösands OKÅngermanlands Orienteringsförbund
natMResults
KOK:s Sommarquattro, etapp 1Kristinehamns OKVärmlands Orienteringsförbund
locMShow routes in LiveloxResults
KOK:s Sommarquattro, etapp 2Kristinehamns OKVärmlands Orienteringsförbund
locSShow routes in LiveloxResults
w 25Mon 20/6O-CAMP 2016, etapp 2Västergötlands OrienteringsförbundVästergötlands Orienteringsförbund
locL
NjudungskavlenLandsbro IF SKSmålands Orienteringsförbund
locRLResults
Värmlandsserien MTBO 2016 - deltävling 5OK DjerfVärmlands Orienteringsförbund
M
locMResults
ByalagsbudkavleSäterbygdens OKDalarnas Orienteringsförbund
clubRMResults
Motionsorientering 5Vännäs OKVästerbottens Orienteringsförbund
locMResults
Tue 21/6O-CAMP 2016, etapp 3Västergötlands OrienteringsförbundVästergötlands Orienteringsförbund
locL
POL- Lilla HavsjönHjobygdens OK
Tidaholm SOK Sisu
Västergötlands Orienteringsförbund
locLResults
Tjogetträning nr 2OK Vilse 87Blekinge Orienteringsförbund
locLResults
UppvidingekarusellenAlstermo IFSmålands Orienteringsförbund
locM
DALA VETERAN-OLIFK Mora OKDalarnas Orienteringsförbund
locLResults
Poängtävling 7Fellingsbro GOIF
OK Milan
Örebro Läns Orienteringsförbund
clubMShow routes in LiveloxResults
Tisdags-OL BjärsjöIF HagenVästergötlands Orienteringsförbund
locLResults
Haninge SOK Motionsorientering RudanHaninge SOKStockholms Orienteringsförbund
FM
locLResults
Motionsorientering - För alla!Avesta OKDalarnas Orienteringsförbund
locLResults
SakoträningVänersborgs SKVästergötlands Orienteringsförbund
locLResults
Sommar-OL 1Trosabygdens OKSödermanlands Orienteringsförbund
locLResults
Månadens Bana JuniUlricehamns OKVästergötlands Orienteringsförbund
clubM
När-Mixen Lesjöfors med KMLesjöfors SKVärmlands Orienteringsförbund
locM
Höglands-OLEksjö SOKSmålands Orienteringsförbund
locLResults
Först i Mål vinner 2016Deje SF
Lustens OK
Sisu Forshaga SK
Värmlands Orienteringsförbund
clubM
KM - Friskus & NackheFK Friskus-VarbergHallands Orienteringsförbund
clubLResults
KOK:s Sommarquattro, etapp 3Kristinehamns OKVärmlands Orienteringsförbund
locMShow routes in LiveloxResults
Minitjoget i SätilaOK RävenVästergötlands Orienteringsförbund
locRSResults
Motionsorientering BrunskogsfjälletOK MangenVärmlands Orienteringsförbund
locLResults
Sprint-KMOK DenselnÖstergötlands Orienteringsförbund
clubSResults
Motionsorientering HelsingborgHelsingborgs SOKSkånes Orienteringsförbund
locMShow routes in LiveloxResults
Juni-OL-distansenTjalve IF NorrköpingÖstergötlands Orienteringsförbund
clubM
7-KlubbsHusums IF OKÅngermanlands Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Kretsmästerskap/U-serieBoxholms OKÖstergötlands Orienteringsförbund
locSResults
TeknikträningHjärnarps OLSkånes Orienteringsförbund
clubL
BreddkavlenLjusdals OKHälsinglands Orienteringsförbund
locRMResults
Wed 22/6O-CAMP 2016, etapp 4Västergötlands OrienteringsförbundVästergötlands Orienteringsförbund
locL
BandyOlEdsbyns OKHälsinglands Orienteringsförbund
clubLResults
ByalagsBjursås OKDalarnas Orienteringsförbund
clubRL
DM, sprint, GotlandGarda OKGotlands Orienteringsförbund
champsSShow routes in LiveloxResults
Veckotur Oslättforspojkarnas IKOslättforspojkarnas IKGästriklands Orienteringsförbund
locL
Motionsorientring-SkatåsIFK Göteborg OrienteringGöteborgs Orienteringsförbund
locLResults
KOK:s Sommarquattro, etapp 4Kristinehamns OKVärmlands Orienteringsförbund
locMShow routes in LiveloxResults
Öppet Ultralång KM