Svenska Orienteringsförbundet

Tävlingskalender

569 tävlingar hittades mellan 2016-01-01 och 2016-12-31 med följande urval: orienteringslöpning, internationell tävling, mästerskapstävling, nationell tävling, distriktstävling.

Datum Tävling Arrangör Distrikt
G
Typ
F
D
T
AS
v 53fre 1/1NyårsorienteringenTormestorps IFSkåne
distLResultat
lör 2/1
sön 3/1
v 1mån 4/1
tis 5/1
ons 6/1
tor 7/1
fre 8/1
lör 9/1
sön 10/1
v 2mån 11/1
tis 12/1
ons 13/1Mila Stockholm by Night, #3Tullinge SKStockholms Orienteringsförbund
distLNResultat
tor 14/1
fre 15/1
lör 16/1
sön 17/1
v 3mån 18/1
tis 19/1
ons 20/1
tor 21/1
fre 22/1
lör 23/1
sön 24/1
v 4mån 25/1
tis 26/1
ons 27/1
tor 28/1
fre 29/1
lör 30/1
sön 31/1
v 5mån 1/2
tis 2/2
ons 3/2
tor 4/2
fre 5/2
lör 6/2Stockholm Indoor Cup, etapp 1Stockholms InomhusorienterareStockholms Orienteringsförbund
distSResultat
sön 7/2Stockholm Indoor Cup, etapp 2Stockholms InomhusorienterareStockholms Orienteringsförbund
distSResultat
v 6mån 8/2
tis 9/2
ons 10/2Mila Stockholm by Night, #4Skogsluffarnas OKStockholms Orienteringsförbund
distLNResultat
tor 11/2
fre 12/2
lör 13/2
sön 14/2
v 7mån 15/2
tis 16/2
ons 17/2
tor 18/2
fre 19/2
lör 20/2
sön 21/2
v 8mån 22/2
tis 23/2
ons 24/2
tor 25/2
fre 26/2
lör 27/2
sön 28/2
v 9mån 29/2
tis 1/3
ons 2/3
tor 3/3
fre 4/3Panvåren, nattOK Pan-KristianstadSkåne
natLNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 5/3Panvåren, medelOK Pan-KristianstadSkåne
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 6/3Panvåren, långOK Pan-KristianstadSkåne
natLVisa rutter i LiveloxResultat
v 10mån 7/3
tis 8/3
ons 9/3Mila Stockholm by Night, #5, jaktstartsfinalAttunda OKStockholms Orienteringsförbund
distLNResultat
tor 10/3
fre 11/3KattegattnattLaholms IF OKHalland
natLNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 12/3Hallandspremiären, medelHalmstad OKHalland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 13/3Hallandspremiären, långOK LindénaHalland
natLResultat
v 11mån 14/3
tis 15/3
ons 16/3
tor 17/3
fre 18/3NyköpingsnattenNyköpings OKSödermanland
distLNResultat
DM, natt, GöteborgGöteborgs SK
IF Marin Väst
Göteborg
mästLNResultat
lör 19/3OrustkavelnSvanesunds GIFBohuslän-Dals Orienteringsförbund
distSM
NyköpingsorienteringenNyköpings OKSödermanland
natLResultat
Vårracet, För-SM, långOK OrionBlekinge
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 20/3MåsenstafettenOK MåsenSödermanland
natSLResultat
LaxträffenFalkenbergs OKHalland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Måsenstafetten, individuella öppna motionsklasserOK MåsenSödermanland
distLResultat
Vårracet, För-SM, medelOK OrionBlekinge
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Frölunda OL, medelFrölunda OLGöteborg
distMVisa rutter i LiveloxResultat
v 12mån 21/3
tis 22/3
ons 23/3
tor 24/3DM, natt, SkåneMalmö OKSkåne
mästLNVisa rutter i LiveloxResultat
Häxjakten, Five-O, #1IK GandvikVästergötland
natLNResultat
fre 25/3PåskorienteringenKjula IFSödermanland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
FriskusträffenFK Friskus-VarbergHalland
natMResultat
Kortfredan, Five-O, #2Ryda SKVästergötland
natSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 26/3DM, ultralång, SkåneTockarps IKSkåne
mästU
KringelträffenSödertälje-Nykvarn OFSödermanland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Tockarps IK, medelTockarps IKSkåne
natM
Vårlöpet, För-SM, långOK Vilse 87Blekinge
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Öjetrampen, Five-O, #3Främmestads IK
OK Kullingshof
Västergötland
natLResultat
Frosta OK, medelFrosta OKSkåne
natMVisa rutter i LiveloxResultat
NackheträffenOK NackheHalland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 27/3Bohuslunken, Five-O, #4Uddevalla OKBohuslän-Dals Orienteringsförbund
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Påskdubbeln, långOK SkogsfalkenBlekinge
natLVisa rutter i LiveloxResultat
v 13mån 28/3Frosta OK, långFrosta OKSkåne
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Påskdubbeln, medelOK SkogsfalkenBlekinge
natMVisa rutter i LiveloxResultat
SnötrampenFjärås AIK
OK Löftan
Halland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Vikingaträffen, Five-O, #5Trollhättans SOKVästergötland
natMResultat
tis 29/3
ons 30/3
tor 31/3
fre 1/4InomhustrampenLudvika OKDalarnas Orienteringsförbund
distSResultat
HjortnattaOK SkogshjortarnaVästergötland
natLNResultat
SvartnattaKatrineholms OK
Vingåkers OK
Södermanland
natSMNResultat
lör 2/4Anderstorps OK, medelAnderstorps OKSmåland
distMResultat
VildmarksfejdenFK GöingarnaSkåne
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Mälarmårdsdubbeln, medelKatrineholms OK
OK Tjärnen
Södermanland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
StrömstadmedelnIdefjordens SKBohuslän-Dals Orienteringsförbund
natMVisa rutter i LiveloxResultat
DM, natt, GotlandSvaide Roma SOKGotlands Orienteringsförbund
mästLNVisa rutter i LiveloxResultat
sön 3/4GöingefejdenFK GöingarnaSkåne
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Kvillebyns klassiskaKvillebyns SKBohuslän-Dals Orienteringsförbund
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Gudhems vårtävlingGudhems IFVästergötland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Mälarmårdsdubbeln, långKatrineholms OK
OK Tjärnen
Södermanland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Mälarhöjdens IK OK, medelMälarhöjdens IK OKStockholms Orienteringsförbund
distMVisa rutter i LiveloxResultat
v 14mån 4/4
tis 5/4
ons 6/4BauernattaJönköpings OKSmåland
distMNResultat
tor 7/4
fre 8/4GrymnattaVäsby OKStockholms Orienteringsförbund
natLNResultat
Observationstävling (medel) inför WC, Polen och EM, TjeckienAndrarums IFSkåne
distMVisa rutter i LiveloxResultat
NattinattaGotlands Bro OKGotlands Orienteringsförbund
distLNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 9/4Göteborgsdubbeln, långLerums SOKGöteborg
natLVisa rutter i LiveloxResultat
OK Tors ungdomstävlingOK TorSödermanland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Vårstarten i Avesta, medelAvesta OKDalarnas Orienteringsförbund
natM
Swedish League, #1, sprint (WRE), med BrösarpssprintenAndrarums IF
Ringsjö OK
Skåne
intSVisa rutter i LiveloxResultat
VästboträffenOK VivillSmåland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Kolmårdsdubbeln, KolmårdsmedelnOK KolmårdenÖstergötlands Orienteringsförbund
natMVisa rutter i LiveloxResultat
LännamedelnLänna IFUppland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 10/4Göteborgsdubbeln, medelSävedalens AIKGöteborg
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Torfejden, lång/medel (ungdomar sprint)OK TorSödermanland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Öppet skaraborgsmästerskap, medelMariestads FKVästergötland
natMResultat
BrorusetGotlands Bro OKGotlands Orienteringsförbund
distMVisa rutter i LiveloxResultat
Kolmårdsdubbeln, Öppna motionsklasserOK KolmårdenÖstergötlands Orienteringsförbund
distLResultat
Rånässtafetten, individuella öppna motionsklasserRånäs OKUppland
distLResultat
Swedish League, #2, lång (WRE), med BrösarpslångenAndrarums IF
Ringsjö OK
Skåne
intLVisa rutter i LiveloxResultat
Kolmårdsdubbeln, KolmårdskavlenOK KolmårdenÖstergötlands Orienteringsförbund
natSLResultat
RånässtafettenRånäs OKUppland
natSLResultat
AnebyorienteringenSOK AnebySmåland
distMVisa rutter i LiveloxResultat
v 15mån 11/4
tis 12/4Labyrinten - Friends Arena StockholmAlmby IK
Kamrat och IF KIF
Örebro Län
Stockholms Orienteringsförbund
distSResultat
ons 13/4
tor 14/4
fre 15/4SM, nattFK Vittus
Karlskrona SOK
OK Dacke
Blekinge
mästLNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 16/4ArosträffenVästerås SOKVästmanland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Genarpsträffen, medelLunds OKSkåne
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Sundbybergs IK, långSolna OK
Sundbybergs IK
Stockholms Orienteringsförbund
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Tour de Mösseberg, medelFalköpings AIK OKVästergötland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Tour de Mösseberg, upphill-MicroFalköpings AIK OKVästergötland
natSResultat
HudiksprintenHudiksvalls OKHälsingland
natSResultat
Tolereds vårtävlingTolereds Allmänna IKGöteborg
natMVisa rutter i LiveloxResultat
SSM, individuell, långIK Trenne UllaredHalland
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
SSM, publiktävling, medelIK Trenne UllaredHalland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
StigtomtakavlenOK HällenSödermanland
natSLKResultat
sön 17/4StigtomtakavlenOK HällenSödermanland
natSLKResultat
SuderträffenIF Hansa-HoburgGotlands Orienteringsförbund
distMResultat
Urban Hjärne-kampenOK MotalaÖstergötlands Orienteringsförbund
natMResultat
Öppna SkaraborgsstafettenIK GandvikVästergötland
distSL
Solna OK, medelSolna OK
Sundbybergs IK
Stockholms Orienteringsförbund
natMVisa rutter i LiveloxResultat
SSM, stafettIK Trenne UllaredHalland
mästSLResultat
Stigtomtakavlen, öppna individuella motionsklasserOK HällenSödermanland
distLResultat
LånguvenIK UvenGöteborg
natLVisa rutter i LiveloxResultat
RosenholmslångenFK Vittus
Karlskrona SOK
OK Dacke
Blekinge
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Genarpsträffen, långLunds OKSkåne
natLVisa rutter i LiveloxResultat
EnenracetOK EnenUppland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
SSM, individuell publiktävling, långIK Trenne UllaredHalland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
v 16mån 18/4
tis 19/4TiomilarepetOK Älvsjö-ÖrbyStockholms Orienteringsförbund
distSLKResultat
ons 20/4
tor 21/4
fre 22/4Uppsala möte, nattRasbo IK
Upsala IF
Uppland
natLNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 23/4IK Hakarpspojkarna, långIK HakarpspojkarnaSmåland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Swedish League, #3, lång (WRE), med publiktävlingKungälvs OK
OK Alehof
Göteborg
intLVisa rutter i LiveloxResultat
Vårspringet i Linköping, medelLinköpings OKÖstergötlands Orienteringsförbund
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Enskede-Hellas-dubbeln, långHellas Orientering
IFK Enskede
Stockholms Orienteringsförbund
natLVisa rutter i LiveloxResultat
TyringerundanOK TyringeSkåne
natMVisa rutter i LiveloxResultat
BoforsloppetDegerfors OK
OK Djerf
Värmlands Orienteringsförbund
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Uppsala möte, medelIF ThorUppland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 24/4IK Hakarpspojkarna, medelIK HakarpspojkarnaSmåland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Swedish League, #4, medel (WRE), med publiktävlingKungälvs OK
OK Alehof
Göteborg
intMVisa rutter i LiveloxResultat
TormestorpsträffenOK Tuvan
Tormestorps IF
Skåne
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Vårspringet i Linköping, långLinköpings OKÖstergötlands Orienteringsförbund
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Enskede-Hellas-dubbeln, medel (UP)Hellas Orientering
IFK Enskede
Stockholms Orienteringsförbund
natMVisa rutter i LiveloxResultat
LetälvsträffenDegerfors OK
OK Djerf
Värmlands Orienteringsförbund
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Uppsala möte, långOK LinnéUppland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Vårträffen, Gotland Visborgs OKGotlands Orienteringsförbund
distMVisa rutter i LiveloxResultat
v 17mån 25/4
tis 26/4
ons 27/4
tor 28/4Uppsala Sprint EventIdrottsföreningen OLGY UppsalaUppland
distSVisa rutter i LiveloxResultat
fre 29/4Sydsvenska 7manna- och 4dammabudkavlenEksjö SOKSmåland
natSLKResultat
SilversprintenSala OKVästmanland
natSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 30/4Sydsvenska 7manna- och 4dammabudkavlenEksjö SOKSmåland
natSLKResultat
Finspångsorienteringen, medelFinspångs SOKÖstergötlands Orienteringsförbund
natMVisa rutter i LiveloxResultat
SolstaorienteringenSkattkärrs SOKVärmlands Orienteringsförbund
natMVisa rutter i LiveloxResultat
DM, lång, Bohuslän-Dal + Stenungsunds OK:s vårtävlingStenungsunds OKBohuslän-Dals Orienteringsförbund
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
Eksjö SOKEksjö SOKSmåland
distMResultat
ValborgsmedelnOK GyngeSkåne
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Öppet Skaraborgsmästerskap, långLidköpings VSKVästergötland
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
Dolkampen, medelDalaportens OLDalarnas Orienteringsförbund
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Järladubbeln, långJärla OrienteringStockholms Orienteringsförbund
natLVisa rutter i LiveloxResultat
GripträffenOK GripSödermanland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 1/5Finspångsorienteringen, långFinspångs SOKÖstergötlands Orienteringsförbund
natLVisa rutter i LiveloxResultat
KlemmingekampenOK KlemmingenSödermanland
natLResultat
Målilla OKMålilla OKSmåland
natLResultat
DM, ultralång, VästergötlandOK TrananVästergötland
mästU
Dolkampen, långDalaportens OLDalarnas Orienteringsförbund
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Järladubbeln, medelJärla OrienteringStockholms Orienteringsförbund
natMResultat
TraneträffenOK TrananVästergötland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
PropagandanOK TyrVärmlands Orienteringsförbund
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Sprintcupen i Gammelstad, #1Gammelstads IFNorrbotten
distSResultat
v 18mån 2/5
tis 3/5LjungsbrokampenOK SkogsströvarnaÖstergötlands Orienteringsförbund
natMVisa rutter i LiveloxResultat
ons 4/5Sprintcupen i Gammelstad, #2Gammelstads IFNorrbotten
distSResultat
tor 5/5Järfälla OK, långJärfälla OKStockholms Orienteringsförbund
natLVisa rutter i LiveloxResultat
KölabodamedelnOK ÄlmeSmåland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Närkekvartetten, dag 1, långOK TisarenÖrebro Län
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Ulricehamns OKUlricehamns OKVästergötland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Swedish League, #5, sprint (WRE), med HammarslagetOK HammarenGästrikland
intSResultat
fre 6/5Bromma-Vällingby, medelBromma-Vällingby SOKStockholms Orienteringsförbund
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Hökensåsracet, medelOK GränsenSmåland
distMResultat
Närkekvartetten, dag 2, medelOK TisarenÖrebro Län
natMVisa rutter i LiveloxResultat
ÅrsundarundanÅrsunda IFGästrikland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 7/5Haninge SOK, långHaninge SOKStockholms Orienteringsförbund
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Hökensåsracet, långOK GränsenSmåland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Närkekvartetten, dag 3, långHagaby GoIF Örebro
KFUM Örebro OK
Örebro Län
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Swedish League, #6, medel, med Kuxaträffen, dag 1Ockelbo OK
OK Hammaren
Gästrikland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
KlarälvskavlenIK Vikings OKVärmlands Orienteringsförbund
distSLResultat
Roslagshelg, långOK RoslagenUppland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Ändå någotÅmåls OKBohuslän-Dals Orienteringsförbund
natLVisa rutter i LiveloxResultat
SOKs nationella medeldistansSkellefteå OKVästerbotten
natMResultat
Klarälvskavlen, individuella öppna motionsklasserIK Vikings OKVärmlands Orienteringsförbund
distLResultat
sön 8/5Haninge SOK, medelHaninge SOKStockholms Orienteringsförbund
natMVisa rutter i LiveloxResultat
NipstigenOK NipanÅngermanlands Orienteringsförbund
natMResultat
Ängelholm 500 SprintHjärnarps OLSkåne
distSVisa rutter i LiveloxResultat
LagadalskampenFK FinnSmåland
distMVisa rutter i LiveloxResultat
Närkekvartetten, dag 4, medelHagaby GoIF Örebro
KFUM Örebro OK
Örebro Län
natMVisa rutter i LiveloxResultat
OK Orintos vårtävlingOK OrintoVästergötland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Swedish League, #7, lång, final med Kuxaträffen, dag 2Ockelbo OK
OK Hammaren
Gästrikland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
BjörkforskampenBjörkfors GOIFÖstergötlands Orienteringsförbund
natLResultat
StigsökarträffenStigsökarnaBohuslän-Dals Orienteringsförbund
natMResultat
Roslagshelg, medelOK RoslagenUppland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
v 19mån 9/5
tis 10/5DM, sprint, StockholmCentrum OKStockholms Orienteringsförbund
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
Sprintcupen i Gammelstad, #3Gammelstads IFNorrbotten
distSResultat
ons 11/5
tor 12/5Sandvikens öppna kommunmästerskapStorviks IFGästrikland
mästLResultat
Ungdomsserien, #1, krets norr 1Attunda OKStockholms Orienteringsförbund
distLResultat
Ungdomsserien, #1, krets söder 1Hellas OrienteringStockholms Orienteringsförbund
distLResultat
Ungdomsserien, #1, krets söder 2Skarpnäcks OLStockholms Orienteringsförbund
distLResultat
Ungdomsserien, #1, krets söder 3Skogsluffarnas OKStockholms Orienteringsförbund
distLVisa rutter i LiveloxResultat
Ungdomsserien, #1, krets norr 2IFK Lidingö SOKStockholms Orienteringsförbund
distLResultat
Ungdomsserien, #1, krets söder 4Söders-TyresöStockholms Orienteringsförbund
distLResultat
fre 13/5Tiomila Open Individual, FridayKvarnsvedens GOIF OKDalarnas Orienteringsförbund
natLKResultat
King and Queen of MördarbackenStora Tuna OK
Säterbygdens OK
Dalarnas Orienteringsförbund
distSResultat
lör 14/5Tiomila Open Individual, SaturdayKvarnsvedens GOIF OKDalarnas Orienteringsförbund
natLResultat
Tiomila i Falun-BorlängeKvarnsvedens GOIF OK
OK Kåre
Stora Tuna OK
Säterbygdens OK
Dalarnas Orienteringsförbund
natSLKResultat
sön 15/5Tiomila i Falun-BorlängeKvarnsvedens GOIF OK
OK Kåre
Stora Tuna OK
Säterbygdens OK
Dalarnas Orienteringsförbund
natSLKResultat
Tiomila Open Individual, SundayKvarnsvedens GOIF OKDalarnas Orienteringsförbund
natLResultat
Veteranträffen i GästriklandÖsterfärnebo IFGästrikland
natLResultat
v 20mån 16/5
tis 17/5Staffans minneBoxholms OKÖstergötlands Orienteringsförbund
distSVisa rutter i LiveloxResultat
ons 18/5Gävla långt med DM, ultralång, Gästrikland + HälsinglandGävle OK
Hälsinglands OF
Gästrikland
Hälsingland
mästUVisa rutter i LiveloxResultat
Stockholm City Cup, #1OK Södertörn
Sundbybergs IK
Stockholms Orienteringsförbund
distSVisa rutter i LiveloxResultat
tor 19/5
fre 20/5JVM-test, sprintIK HakarpspojkarnaSmåland
natSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 21/5Faxeträffen, medelLjusne-Ala OK
Söderhamns OK
Hälsingland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Hässleholms OK, sprintHässleholms OKSkåne
natS
Umeå OK, medelUmeå OKVästerbotten
natMResultat
Tour de Medelpad, etapp 1, SundsvallsträffenSundsvalls OKMedelpad
natLResultat
UngdomstrolletGotlands Bro OKGotlands Orienteringsförbund
distLResultat
5-mannastafettenLindebygdens OK
Örebro Läns OF
Örebro Län
distSLResultat
DM, sprint, HallandOK NackheHalland
mästSResultat
JVM-test, medelIK HakarpspojkarnaSmåland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Öppet Skaraborgsmästerskap, sprintIstrums SKVästergötland
mästSResultat
DM, sprintstafett, HallandOK NackheHalland
mästSSResultat
Älvsby IF OK, medelÄlvsby IF OKNorrbotten
natMResultat
sön 22/5Tour de Medelpad, etapp 2, SundsvallsträffenSundsvalls OKMedelpad
natMResultat
JVM-test, långJönköpings OKSmåland
natLResultat
LämmeltågetNässjö OKSmåland
distSSResultat
Umeå OK, långUmeå OKVästerbotten
natLResultat
Gällstad, sprintGällstadbygdens SOKVästergötland
natSVisa rutter i LiveloxResultat
Älvsby IF OK, långÄlvsby IF OKNorrbotten
natLResultat
LundasprintenLunds OKSkåne
distSVisa rutter i LiveloxResultat
Faxeträffen, långLjusne-Ala OK
Söderhamns OK
Hälsingland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
v 21mån 23/5
tis 24/5Ungdomsserien, #2, krets norr 1Waxholms OKStockholms Orienteringsförbund
distLResultat
Ungdomsserien, #2, krets norr 2Sundbybergs IKStockholms Orienteringsförbund
distLResultat
Ungdomsserien, #2, krets söder 1Tullinge SKStockholms Orienteringsförbund
distLResultat
Ungdomsserien, #2, krets söder 4Haninge SOKStockholms Orienteringsförbund
distLResultat
Ungdomsserien, #2, krets söder 2Gustavsbergs OKStockholms Orienteringsförbund
distLVisa rutter i LiveloxResultat
Ungdomsserien, #2, krets söder 3OK SödertörnStockholms Orienteringsförbund
distLResultat
ons 25/5KanalsprintenOK SkogsströvarnaÖstergötlands Orienteringsförbund
natSVisa rutter i LiveloxResultat
Stockholm City Cup, #2OK Södertörn
Sundbybergs IK
Stockholms Orienteringsförbund
distSVisa rutter i LiveloxResultat
DM, sprint, GästriklandValbo AIFGästrikland
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
tor 26/5DM, sprint, UpplandOK RodhenUppland
mästSResultat
fre 27/5DM, sprint, SödermanlandOK MåsenSödermanland
mästSResultat
lör 28/5Bollnästräffen, medelRehns BKHälsingland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
DM, sprint, BlekingeKarlskrona SOKBlekinge
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
DM, sprint, SmålandOK BävernSmåland
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
DM, sprint, VästmanlandNorbergs OKVästmanland
mästSResultat
DM, sprintstafett, BlekingeKarlskrona SOKBlekinge
mästSSResultat
DM, sprintstafett, SmålandOK BävernSmåland
mästSSResultat
DM, sprint, SkåneOK KompassenSkåne
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
DM, sprint, Örebro länOK TisarenÖrebro Län
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
Renlunken, långOK RenenNorrbotten
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Sommarlägret, sprintSkogsluffarnas OKStockholms Orienteringsförbund
distSVisa rutter i LiveloxResultat
High Coast 2-days, långOK NolaskogsarnaÅngermanlands Orienteringsförbund
natLVisa rutter i LiveloxResultat
OK Måsens ungdomstävlingOK MåsenSödermanland
distMResultat
DM, sprintstafett, VästmanlandNorbergs OKVästmanland
mästSSResultat
sön 29/5Bollnästräffen, långRehns BKHälsingland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Edetdubbeln, etapp 1OK GipenBohuslän-Dals Orienteringsförbund
natSResultat
Edetdubbeln, etapp 2OK GipenBohuslän-Dals Orienteringsförbund
natSResultat
DM, sprintstafett, SkåneOK KompassenSkåne
mästSSResultat
OK Kompassen, sprintOK KompassenSkåne
natSResultat
Renlunken, medelOK RenenNorrbotten
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Sommarlägret, stafettSkogsluffarnas OKStockholms Orienteringsförbund
distSSResultat
High Coast 2-days, medelOK NolaskogsarnaÅngermanlands Orienteringsförbund
natMVisa rutter i LiveloxResultat
PekingduonMatteus SI
Tjalve IF Norrköping
Östergötlands Orienteringsförbund
natSM
v 22mån 30/5
tis 31/5Torsprinten - Eskilstuna Sprint CupOK TorSödermanland
distSVisa rutter i LiveloxResultat
ons 1/6DM, sprint, ÖstergötlandTjällmo-Godegårds OKÖstergötlands Orienteringsförbund
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
Stockholm City Cup, #3OK Södertörn
Sundbybergs IK
Stockholms Orienteringsförbund
distSVisa rutter i LiveloxResultat
DM, sprint, GöteborgLerums SOKGöteborg
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
tor 2/6
fre 3/6
lör 4/6Kinnekullesprinten, etapp 1OK KlyftamoVästergötland
natSVisa rutter i LiveloxResultat
Kinnekullesprinten, etapp 2OK KlyftamoVästergötland
natSVisa rutter i LiveloxResultat
Ösaträffen, dag 1, medelAlfta-Ösa OKHälsingland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
SM, sprint, individuell, kvalRonneby OK
Örebro Läns OF
Blekinge
Örebro Län
mästSResultat
Sprinthelgen, publiktävling SM, etapp 1OK OrionBlekinge
natSResultat
Sprinthelgen, publiktävling SM, etapp 2OK OrionBlekinge
natSResultat
Västerbottens 3-dagars, etapp 1, medelIFK Umeå
Wilhelmina OK
Västerbotten
natMResultat
sön 5/6SM, sprint, individuell, finalRonneby OK
Örebro Läns OF
Blekinge
Örebro Län
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
Sprinthelgen, publiktävling SM, etapp 3OK OrionBlekinge
natSResultat
Västerbottens 3-dagars, etapp 2, medelIFK Umeå
Wilhelmina OK
Västerbotten
natMResultat
SM, sprintstafett, kvalRonneby OKBlekinge
mästSS
Ösaträffen, dag 2, medelAlfta-Ösa OKHälsingland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
SommarlandssprintenIK GandvikVästergötland
natSVisa rutter i LiveloxResultat
v 23mån 6/6Västerbottens 3-dagars, etapp 3, långIFK Umeå
Wilhelmina OK
Västerbotten
natLResultat
SM, sprintstafett, finalRonneby OK
Örebro Läns OF
Blekinge
Örebro Län
mästSSResultat
Ösaträffen, dag 3, långAlfta-Ösa OKHälsingland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
DM, sprint, VärmlandKristinehamns OKVärmlands Orienteringsförbund
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
tis 7/6
ons 8/6Sommarsprinten, #1Almby IKÖrebro Län
distSVisa rutter i LiveloxResultat
tor 9/6WOC-test, sprintBohuslän-Dals Orienteringsförbund
Stångenäs AIS
Bohuslän-Dals Orienteringsförbund
distSResultat
fre 10/6WOC-test, middleIdefjordens SKBohuslän-Dals Orienteringsförbund
distMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 11/6Bergnäsets AIK, långBergnäsets AIKNorrbotten
distLVisa rutter i LiveloxResultat
Wild West-sprintenBredaryds SOKSmåland
natSVisa rutter i LiveloxResultat
Slottssprinten, individuellSigtuna OKUppland
natSResultat
BussbyloppetÖrnsköldsviks OKÅngermanlands Orienteringsförbund
natMVisa rutter i LiveloxResultat
DM, sprint, Jämtland-HärjedalenFältjägarnas IFJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
mästSResultat
Slottssprinten 2-mannastafett, sprintSigtuna OKUppland
natSSResultat
sön 12/6Bergnäsets AIK, medelBergnäsets AIKNorrbotten
distMVisa rutter i LiveloxResultat
High Chaparral-sprintenBredaryds SOKSmåland
natSVisa rutter i LiveloxResultat
Skogslöparnas nordiskaSkogslöparnaÅngermanlands Orienteringsförbund
natLVisa rutter i LiveloxResultat
WOC-test, longIdefjordens SKBohuslän-Dals Orienteringsförbund
distLVisa rutter i LiveloxResultat
Sommarsprinten, #2Almby IKÖrebro Län
distSVisa rutter i LiveloxResultat
DM, ultralång, Jämtland-Härjedalen och MagnumFältjägarnas IFJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
mästUResultat
v 24mån 13/6
tis 14/6DM, sprint, HälsinglandSöderhamns OKHälsingland
mästSResultat
ons 15/6DM, sprint, MedelpadNjurunda OKMedelpad
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
tor 16/6
fre 17/6Tre skåningar och en dansk, etapp 1, förlängd sprintHelsingborgs SOKSkåne
natSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 18/6Tre skåningar och en dansk, etapp 2, medelHelsingborgs SOKSkåne
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Tre skåningar och en dansk, etapp 3, sprintHelsingborgs SOKSkåne
natSVisa rutter i LiveloxResultat
DM, medel, MedelpadÅnge OKMedelpad
mästMResultat
sön 19/6Tre skåningar och en dansk, etapp 4, sprint i skogsmiljöHelsingborgs SOKSkåne
natSVisa rutter i LiveloxResultat
Öbacka ChallengeHärnösands OKÅngermanlands Orienteringsförbund
natMResultat
v 25mån 20/6
tis 21/6
ons 22/6DM, sprint, GotlandGarda OKGotlands Orienteringsförbund
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
tor 23/6
fre 24/6
lör 25/6
sön 26/6Idre fjällorienteringIdrefjällens OKDalarnas Orienteringsförbund
natLResultat
Örebro City Sprint (WRE) + Sommarsprinten, #3Almby IK
Garphyttans IF
Örebro Län
intSVisa rutter i LiveloxResultat
Örebro Sprintmixstafett - (Mixed Sprint Relay)Almby IK
Garphyttans IF
Örebro Län
natSSResultat
v 26mån 27/6FjällsprintenIdrefjällens OKDalarnas Orienteringsförbund
natSResultat
tis 28/6SidensjösprintenSidensjö IKÅngermanlands Orienteringsförbund
distSVisa rutter i LiveloxResultat
Idre 3-dagars, etapp 1, långIdrefjällens OKDalarnas Orienteringsförbund
natLResultat
ons 29/6Idre 3-dagars, etapp 2, medelIdrefjällens OKDalarnas Orienteringsförbund
natMResultat
Skene SoIS sommarorienteringSkene Sim o ISVästergötland
distMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 30/6Idre 3-dagars, etapp 3, långIdrefjällens OKDalarnas Orienteringsförbund
natLResultat
fre 1/7Vålådalens 3-dagars, Etapp 1, sprintÖstersunds OKJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
natSResultat
Eskilstuna Weekend, etapp 1, medelIK Standard
Ärla IF
Södermanland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 2/7Eskilstuna Weekend, etapp 2, långIK Standard
Ärla IF
Södermanland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
SOK Nordiska, medeldistansSkellefteå OKVästerbotten
natMResultat
Vålådalens 3-dagars, Etapp 2, medelFrösö IF
Östersunds OK
Jämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
natMResultat
GrövelsjöorienteringenDalarnas Orienteringsförbund
Grövelsjöfjällens OK
Dalarnas Orienteringsförbund
distLResultat
SM, ultralång distansIK Standard
Ärla IF
Södermanland
mästUVisa rutter i LiveloxResultat
TjogetEmmaboda Verda OK
Lessebo OK
Småland
natSLKResultat
sön 3/7Eskilstuna Weekend, etapp 3, långIK Standard
Ärla IF
Södermanland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
TjogetEmmaboda Verda OK
Lessebo OK
Småland
natSLKResultat
Vålådalens 3-dagars, Etapp 3, långFrösö IF
Östersunds OK
Jämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
natLResultat
GrövelsjöorienteringenDalarnas Orienteringsförbund
Grövelsjöfjällens OK
Dalarnas Orienteringsförbund
distMResultat
v 27mån 4/7Trekvällars, etapp 1, långOK RavinenStockholms Orienteringsförbund
distLResultat
tis 5/7Trekvällars, etapp 2, medelOK RavinenStockholms Orienteringsförbund
distMResultat
Tjust 2-dagars, dag 1, långGamleby OKSmåland
natLResultat
ons 6/7Trekvällars, etapp 3, långOK RavinenStockholms Orienteringsförbund
distLResultat
Tjust 2-dagars, dag 2, långGamleby OKSmåland
natLResultat
tor 7/7
fre 8/7
lör 9/7Vittjärvs 2-dagars, etapp 1, medelVittjärvs IKNorrbotten
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Gotlands 2-dagars, etapp 1, medelSvaide Roma SOKGotlands Orienteringsförbund
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Havs-OL, dag 1, medelStigmännen Karlshamns OKBlekinge
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Havs-OL SprintStigmännen Karlshamns OKBlekinge
distSVisa rutter i LiveloxResultat
sön 10/7Vittjärvs 2-dagars, etapp 2, långVittjärvs IKNorrbotten
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Gotlands 2-dagars, etapp 2, långSvaide Roma SOKGotlands Orienteringsförbund
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Havs-OL, dag 2, långStigmännen Karlshamns OKBlekinge
natLVisa rutter i LiveloxResultat
v 28mån 11/7Sommar-3-kvällars, Österlen, kväll 1, medelAndrarums IFSkåne
natMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 12/7Sommar-3-kvällars, Österlen, kväll 2, medelAndrarums IFSkåne
natMVisa rutter i LiveloxResultat
MastloppetHellas OrienteringStockholms Orienteringsförbund
distLResultat
Gotlands 3-dagars, etapp 1, medelGotlands Bro OKGotlands Orienteringsförbund
natMVisa rutter i LiveloxResultat
ons 13/7Sommar-3-kvällars, Österlen, kväll 3, medelAndrarums IFSkåne
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Gotlands 3-dagars, etapp 2, medelGotlands Bro OKGotlands Orienteringsförbund
natMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 14/7Gotlands 3-dagars, etapp 3, lång, jaktstartGotlands Bro OKGotlands Orienteringsförbund
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Prolog KungsbackasprintenIF RigorHalland
natS
fre 15/7Hallands 3-dagars 2016, etapp 1, medelFjärås AIK
IF Rigor
OK Löftan
Halland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 16/7Hallands 3-dagars 2016, etapp 2, långFjärås AIK
IF Rigor
OK Löftan
Halland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 17/7Hallands 3-dagars 2016, etapp 3, lång, jaktstartFjärås AIK
IF Rigor
OK Löftan
Halland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
v 29mån 18/7
tis 19/7Skärgårdssprinten, etapp 1OK RoslagenUppland
distSVisa rutter i LiveloxResultat
ons 20/7Skärgårdssprinten, etapp 2OK RoslagenUppland
distMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 21/7Morokulien 2-dagars, etapp 1, medelOK Hierne
Åmotfors OK
Värmlands Orienteringsförbund
natMVisa rutter i LiveloxResultat
fre 22/7Morokulien 2-dagars, etapp 2, medelOK Hierne
Åmotfors OK
Värmlands Orienteringsförbund
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 23/7O-Ringen AXA-stafettenO-Ringen
natSSResultat
sön 24/7O-Ringen Sälen 2016, etapp 1O-Ringen
natLVisa rutter i LiveloxResultat
v 30mån 25/7O-Ringen Sälen 2016, etapp 2O-Ringen
natLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 26/7O-Ringen Sälen 2016, etapp 3O-Ringen
natMVisa rutter i LiveloxResultat
ons 27/7
tor 28/7O-Ringen Sälen 2016, etapp 4O-Ringen
natLResultat
fre 29/7O-Ringen Sälen 2016, etapp 5O-Ringen
natLResultat
lör 30/7
sön 31/7
v 31mån 1/8OK Hällens 3-dagars, dag 1, medelOK HällenSödermanland
distMResultat
tis 2/8OK Hällens 3-dagars, dag 2, långOK HällenSödermanland
distLResultat
ons 3/8OK Hällens 3-dagars, dag 3, långOK HällenSödermanland
distLResultat
tor 4/8StjärnorpssprintenOK DenselnÖstergötlands Orienteringsförbund
natMResultat
fre 5/8Tibrotrippeln, dag 1, sprintIF Hagen
Tibro OK
Tidaholm SOK Sisu
Västergötland
natSVisa rutter i LiveloxResultat
Ungdomens 10milaIF Hagen
Tibro OK
Tidaholm SOK Sisu
Västergötland
natSLKResultat
lör 6/8Ungdomens 10milaIF Hagen
Tibro OK
Tidaholm SOK Sisu
Västergötland
natSLKResultat
Tibrotrippeln, dag 2, medelIF Hagen
Tibro OK
Tidaholm SOK Sisu
Västergötland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Medeltidskampen, etapp 1, medelGarda OKGotlands Orienteringsförbund
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Medeltidskampen, etapp 2, medelGarda OKGotlands Orienteringsförbund
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 7/8Medeltidskampen, etapp 3, långGarda OKGotlands Orienteringsförbund
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Tibrotrippeln, dag 3, långIF Hagen
Tibro OK
Tidaholm SOK Sisu
Västergötland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
v 32mån 8/8
tis 9/8TorvaldsblotetSkogslöparnaÅngermanlands Orienteringsförbund
distMVisa rutter i LiveloxResultat
Distriktsmatch, sprintArboga OKVästmanland
distSResultat
ons 10/8Distriktsmatch, långArboga OKVästmanland
distLResultat
MarkarydssprintenMarkaryds FKSmåland
distSVisa rutter i LiveloxResultat
tor 11/8TjällmoträffenTjällmo-Godegårds OKÖstergötlands Orienteringsförbund
natMVisa rutter i LiveloxResultat
fre 12/8Norrlandsmästerskapen, sprintLycksele IF
Robertsfors IK
Vännäs OK
Västerbotten
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
Götalandsmästerskapen, sprintFK Friskus-VarbergHalland
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 13/8Attunda, långAttunda OKStockholms Orienteringsförbund
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Avesta PropagandanAvesta OKDalarnas Orienteringsförbund
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Götalandsmästerskapen, långFK Friskus-VarbergHalland
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
Götalandsmästerskapen, publiktävling, långFK Friskus-VarbergHalland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Hjo 2-dagars, dag 1, medelHjobygdens OKVästergötland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Klåveröds QuattrO, medelOK Silva
Rävetofta OK
Skåne
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Norrlandsmästerskapen, långLycksele IF
Robertsfors IK
Vännäs OK
Västerbotten
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
Askersundsträffen, medelAskersunds OKÖrebro Län
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 14/8Attunda, medelAttunda OKStockholms Orienteringsförbund
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Avesta PropagandanAvesta OKDalarnas Orienteringsförbund
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Götalandsmästerskapen, stafettFK Friskus-VarbergHalland
mästSLResultat
Götlandsmästerskapen, individuell publiktävling, medelFK Friskus-VarbergHalland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Hjo 2-dagars, dag 2, långHjobygdens OKVästergötland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Klåveröds QuattrO, långOK Silva
Rävetofta OK
Skåne
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Norrlandsmästerskapen, medelLycksele IF
Robertsfors IK
Vännäs OK
Västerbotten
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
EskilstunaorienteringenEskilstuna OLSödermanland
natLResultat
LinnéklassikernOK LinnéUppland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Kils OKKils OKVärmlands Orienteringsförbund
natLVisa rutter i LiveloxResultat
v 33mån 15/8
tis 16/8
ons 17/8Storviks nattStorviks IFGästrikland
natLNVisa rutter i LiveloxResultat
Melkers minneSödertälje-Nykvarn OFSödermanland
natSLResultat
tor 18/8
fre 19/8
lör 20/8Golden Weekend, dag 1, medelArboga OKVästmanland
distMVisa rutter i LiveloxResultat
Jonas Larsons minne, etapp 1, medelBergnäsets AIKNorrbotten
distMVisa rutter i LiveloxResultat
ROC, publiktävling på VM, dag 1, sprintBohuslän-Dals Orienteringsförbund
Svenska Orienteringsförbundet
Bohuslän-Dals Orienteringsförbund
natSVisa rutter i LiveloxResultat
OK Kontinent, medelOK KontinentSkåne
distMVisa rutter i LiveloxResultat
DM, medel, ÅngermanlandOK BrantenÅngermanlands Orienteringsförbund
mästMResultat
Bottnaryds IFBottnaryds IFSmåland
distMVisa rutter i LiveloxResultat
Långhundradubbeln, medelLånghundra IFUppland
distMVisa rutter i LiveloxResultat
DM, medel, Jämtland-HärjedalenOK StorsjönJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
DM, medel, VästerbottenUmedalens IFVästerbotten
mästMResultat
sön 21/8Jonas Larsons minne, etapp 2, långBergnäsets AIKNorrbotten
distLVisa rutter i LiveloxResultat
ROC, publiktävling på VM, dag 2, medelBohuslän-Dals Orienteringsförbund
Svenska Orienteringsförbundet
Bohuslän-Dals Orienteringsförbund
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Brakmarsmedeln i TyresöSöders-TyresöStockholms Orienteringsförbund
distMResultat
Golden Weekend, dag 2, medelArboga OKVästmanland
distMVisa rutter i LiveloxResultat
OK Kontinent, långOK KontinentSkåne
distLVisa rutter i LiveloxResultat
RamunderträffenSkogspojkarnas OKÖstergötlands Orienteringsförbund
distMVisa rutter i LiveloxResultat
Gotland Team Sprint, stafettVisborgs OKGotlands Orienteringsförbund
distSSResultat
Långhundradubbeln, långLånghundra IFUppland
distLVisa rutter i LiveloxResultat
Gotland Team Sprint, individuella öppna klasserVisborgs OKGotlands Orienteringsförbund
distSVisa rutter i LiveloxResultat
DM, lång, Jämtland-HärjedalenOK StorsjönJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
DM, stafett, VästerbottenUmedalens IFVästerbotten
mästSLResultat
v 34mån 22/8
tis 23/8ROC, publiktävling på VM, dag 3, medelBohuslän-Dals Orienteringsförbund
Svenska Orienteringsförbundet
Bohuslän-Dals Orienteringsförbund
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Ungdomsserien, regionsfinal, norrVäsby OKStockholms Orienteringsförbund
distMVisa rutter i LiveloxResultat
Ungdomsserien, regionsfinal, syd Tullinge SKStockholms Orienteringsförbund
distMResultat
ons 24/8OK Torfinn, medelOK TorfinnSkåne
distMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 25/8ROC, publiktävling på VM, dag 4, medelBohuslän-Dals Orienteringsförbund
Svenska Orienteringsförbundet
Bohuslän-Dals Orienteringsförbund
natMVisa rutter i LiveloxResultat
fre 26/8DM, natt, Dalarna och Öppna Falumästerskap med ungdomskretsSvärdsjö SOKDalarnas Orienteringsförbund
mästLNResultat
lör 27/8ROC, publiktävling på VM, dag 5, långBohuslän-Dals Orienteringsförbund
Svenska Orienteringsförbundet
Bohuslän-Dals Orienteringsförbund
natLVisa rutter i LiveloxResultat
BauertrampetJönköpings OKSmåland
distLVisa rutter i LiveloxResultat
DM, lång, Medelpad + ÅngermanlandVK Uvarna
Ångermanlands Orienteringsförbund
Medelpad
Ångermanlands Orienteringsförbund
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
Ombergsjakten, dag 1, medelÖdeshögs SKÖstergötlands Orienteringsförbund
distM
Täby OK, medelTäby OKStockholms Orienteringsförbund
distMVisa rutter i LiveloxResultat
OK Tor-kampenOK TorSödermanland
distMVisa rutter i LiveloxResultat
OL-rounden, dag 1, långOK HedströmmenVästmanland
distLResultat
DM, medel, NorrbottenVittjärvs IKNorrbotten
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 28/8ROC, publiktävling på VM, dag 6, långBohuslän-Dals Orienteringsförbund
Svenska Orienteringsförbundet
Bohuslän-Dals Orienteringsförbund
natLVisa rutter i LiveloxResultat
DM, stafett, Medelpad + ÅngermanlandVK Uvarna
Ångermanlands Orienteringsförbund
Medelpad
Ångermanlands Orienteringsförbund
mästSL
DM, stafett, Medelpad + Ångermanland, individuella öppna klasserVK Uvarna
Ångermanlands Orienteringsförbund
Medelpad
Ångermanlands Orienteringsförbund
distLResultat
Hästveda OK, långHästveda OKSkåne
distLVisa rutter i LiveloxResultat
OL-rounden, dag 2, medelOK HedströmmenVästmanland
distMResultat
Ombergsjakten, dag 2, medelÖdeshögs SKÖstergötlands Orienteringsförbund
distM
Täby OK, långTäby OKStockholms Orienteringsförbund
distLVisa rutter i LiveloxResultat
Öppna Falumästerskap, långOK KåreDalarnas Orienteringsförbund
distLVisa rutter i LiveloxResultat
DM, ultralång, NorrbottenVittjärvs IKNorrbotten
mästUVisa rutter i LiveloxResultat
DM, lång, VästerbottenLångvikens OKVästerbotten
mästLResultat
v 35mån 29/8
tis 30/8
ons 31/8
tor 1/9
fre 2/9DM, natt, Gästrikland + HälsinglandHälsinglands OF
OK Ödmården
Oslättforspojkarnas IK
Hälsingland
Gästrikland
mästLNVisa rutter i LiveloxResultat
DM, natt, SödermanlandÄrla IFSödermanland
mästLNVisa rutter i LiveloxResultat
DM, natt, UpplandOK TriangelnUppland
mästLNResultat
DM, natt, VärmlandSäffle OKVärmlands Orienteringsförbund
mästLNResultat
DM, natt, ÅngermanlandLugnviks IFÅngermanlands Orienteringsförbund
mästLKResultat
DM, natt, ÖstergötlandMjölby OKÖstergötlands Orienteringsförbund
mästLNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 3/9DM, lång, DalarnaIFK Mora OKDalarnas Orienteringsförbund
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
DM, lång, StockholmGustavsbergs OKStockholms Orienteringsförbund
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
DM, medel, HallandSimlångsdalens IFHalland
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
DM, medel, VästmanlandKöping-Kolsva OKVästmanland
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
DM, medel, GotlandVisborgs OKGotlands Orienteringsförbund
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
DM, medel, GöteborgIFK Göteborg OrienteringGöteborg
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
DM, medel, VästergötlandOK Kullingshof
OK Skogshjortarna
Västergötland
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
DM, medel, Örebro länKFUM Örebro OKÖrebro Län
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
SelångerträffenSelånger SOKMedelpad
distMResultat
DM, medel, Småland + BlekingeVäxjö OKSmåland
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
DM, sprint, Bohuslän-DalSvanesunds GIFBohuslän-Dals Orienteringsförbund
mästSResultat
DM, sprint, NorrbottenBodens Bandyklubb OSNorrbotten
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
DM, medel, Bohuslän-DalStenungsunds OKBohuslän-Dals Orienteringsförbund
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
DM, natt, NorrbottenBodens Bandyklubb OSNorrbotten
mästLNVisa rutter i LiveloxResultat
sön 4/9DM, lång, Gästrikland + HälsinglandGävle OK
Hälsinglands OF
Gästrikland
Hälsingland
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
DM, lång, Skåne + HallandHjärnarps OL
Laholms IF OK
Skåne
Halland
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
DM, lång, UpplandRånäs OKUppland
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
DM, lång, VästmanlandKöping-Kolsva OKVästmanland
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
DM, medel, DalarnaIFK Mora OKDalarnas Orienteringsförbund
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
DM, medel, StockholmOK RavinenStockholms Orienteringsförbund
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
DM, stafett, GöteborgSjövalla FKGöteborg
mästSLResultat
DM, stafett, Gotland, individuella öppna klasserVisborgs OKGotlands Orienteringsförbund
distLResultat
DM, stafett, Småland + BlekingeVäxjö OKSmåland
mästSLResultat
DM, stafett, Småland + Blekinge, individuella öppna klasserVäxjö OKSmåland
distLVisa rutter i LiveloxResultat
DM, lång, SödermanlandSträngnäs-Malmby OLSödermanland
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
DM, lång, Örebro länKFUM Örebro OKÖrebro Län
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
DM, lång, ÖstergötlandTjalve IF NorrköpingÖstergötlands Orienteringsförbund
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
DM, stafett, VästergötlandOK Kullingshof
OK Skogshjortarna
Västergötland
mästSLResultat
DM, stafett, Västergötland, individuella öppna klasserOK Kullingshof
OK Skogshjortarna
Västergötland
distLVisa rutter i LiveloxResultat
DM, stafett, GotlandVisborgs OKGotlands Orienteringsförbund
mästSLResultat
DM, stafett, Göteborg, individuella öppna klasserSjövalla FKGöteborg
distLResultat
DM, lång, VärmlandIK Vikings OKVärmlands Orienteringsförbund
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
DM, sprint, ÅngermanlandOK NipanÅngermanlands Orienteringsförbund
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
v 36mån 5/9
tis 6/9
ons 7/9
tor 8/9
fre 9/9DM, natt, BlekingeKarlskrona SOKBlekinge
mästLNVisa rutter i LiveloxResultat
DM, natt, Bohuslän-DalStigsökarnaBohuslän-Dals Orienteringsförbund
mästLNResultat
DM, natt, HallandHalmstad OKHalland
mästLNVisa rutter i LiveloxResultat
DM, natt, VästergötlandOK Skogsstjärnan
SOK Träff
Västergötland
mästLNVisa rutter i LiveloxResultat
DM, natt, StockholmIFK Lidingö SOKStockholms Orienteringsförbund
mästLNVisa rutter i LiveloxResultat
DM, natt, Örebro länLindebygdens OKÖrebro Län
mästLNVisa rutter i LiveloxResultat
DM, natt, SmålandNässjö OKSmåland
mästLNVisa rutter i LiveloxResultat
DM, natt, VästmanlandHallstahammars OKVästmanland
mästLNResultat
lör 10/9DM, lång, NorrbottenOK RenenNorrbotten
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
DM, medel, SödermanlandSödertälje IFSödermanland
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
DM, medel, VärmlandOK DjerfVärmlands Orienteringsförbund
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
DM, sprint, VästergötlandOK Skogsstjärnan
SOK Träff
Västergötland
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
LoffelunkenÖstersunds OKJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
distMVisa rutter i LiveloxResultat
DM, medel, SkåneFK BokenSkåne
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
DM, sprint , DalarnaLeksands OKDalarnas Orienteringsförbund
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
DM, medel, UpplandIF ThorUppland
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
Herkules SprintFK HerkulesGöteborg
natSResultat
DM, medel, Hälsingland + GästriklandLjusne-Ala OK
Söderhamns OK
Hälsingland
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
DM, medel, ÖstergötlandMotala AIF OLÖstergötlands Orienteringsförbund
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
TegerastafettenLeksands OKDalarnas Orienteringsförbund
distSSResultat
sön 11/9DM, lång, GotlandSvaide Roma SOKGotlands Orienteringsförbund
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
DM, lång, VästergötlandOK Skogsstjärnan
SOK Träff
Västergötland
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
DM, stafett, HallandOskarströms OKHalland
mästSL
DM, stafett, NorrbottenOK RenenNorrbotten
mästSLVisa rutter i LiveloxResultat
DM, stafett, Södermanland + StockholmSödertälje-Nykvarn OFSödermanland
mästSLVisa rutter i LiveloxResultat
DM, stafett, Södermanland + Stockholm, individuella öppna klasserSödertälje-Nykvarn OFSödermanland
distMResultat
DM, stafett, UpplandLänna IFUppland
mästSLVisa rutter i LiveloxResultat
DM, stafett, Västmanland + DalarnaNorbergs OKVästmanland
mästSLVisa rutter i LiveloxResultat
Stöcksjö ISStöcksjö ISVästerbotten
distMResultat
DM, stafett, Värmland, individuella öppna klasserDeje SF
Sisu Forshaga SK
Värmlands Orienteringsförbund
distLResultat
DM, stafett, ÖstergötlandMotala AIF OLÖstergötlands Orienteringsförbund
mästSLVisa rutter i LiveloxResultat
DM, lång, GöteborgFrölunda OLGöteborg
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
DM, stafett, SkåneFK BokenSkåne
mästSLVisa rutter i LiveloxResultat
DM, stafett, Skåne, individuella öppna klasserFK BokenSkåne
distLVisa rutter i LiveloxResultat
DM, stafett, Uppland, individuella öppna klasserLänna IFUppland
distLVisa rutter i LiveloxResultat
DM, stafett, VärmlandDeje SF
Sisu Forshaga SK
Värmlands Orienteringsförbund
mästSLVisa rutter i LiveloxResultat
DM, stafett, Örebro länOK TylöskogÖrebro Län
mästSLResultat
DM, stafett, Örebro län, individuella öppna klasserOK TylöskogÖrebro Län
distLResultat
DM, stafett, Hälsingland + GästriklandLjusne-Ala OK
Söderhamns OK
Hälsingland
mästSLVisa rutter i LiveloxResultat
DM, stafett, Hälsingland + Gästrikland, individuella öppna klasserLjusne-Ala OK
Söderhamns OK
Hälsingland
mästLResultat
DM, stafett, Östergötland, individuella öppna klasserMotala AIF OLÖstergötlands Orienteringsförbund
distLVisa rutter i LiveloxResultat
DM, lång, BlekingeStigmännen Karlshamns OKBlekinge
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
DM, lång, SmålandTorsås OKSmåland
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
v 37mån 12/9
tis 13/9
ons 14/9
tor 15/9
fre 16/9Ungdoms-SM, sprintOK TyrVärmlands Orienteringsförbund
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
Ungdoms-SM, sprint, publiktävlingOK TyrVärmlands Orienteringsförbund
distSVisa rutter i LiveloxResultat
Nacka by NightOK RavinenStockholms Orienteringsförbund
distLNResultat
lör 17/9Nacka by NightOK RavinenStockholms Orienteringsförbund
distLNResultat
Arosträffen, medelVästerås SOKVästmanland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Bahco CupLidköpings VSKVästergötland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
NAIS-träffen, medelNAIS OrienteringsklubbÖstergötlands Orienteringsförbund
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Ungdoms-SM, långOK TyrVärmlands Orienteringsförbund
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
Valbo AIF:s nationella, medelValbo AIFGästrikland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
SM, lång, kvalOK Skogsfalken
OK Vilse 87
Blekinge
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
FyrklubbsHärlövs IFSkåne
distLVisa rutter i LiveloxResultat
AlvestaträffenAlvesta SOKSmåland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
DM, stafett, Bohuslän-DalUddevalla ISBohuslän-Dals Orienteringsförbund
mästSMResultat
Ungdoms-SM, lång, publiktävlingOK TyrVärmlands Orienteringsförbund
distLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 18/9SM, lång, finalOK Skogsfalken
OK Vilse 87
Blekinge
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
Arosträffen, långVästerås SOKVästmanland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Bahco-stafettenLidköpings VSKVästergötland
natSMVisa rutter i LiveloxResultat
Gotlands HöstträffenGarda OKGotlands Orienteringsförbund
distLVisa rutter i LiveloxResultat
Landehofs hösttävlingOK LandehofGöteborg
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Luffarnas långdistansSkogsluffarnas OKStockholms Orienteringsförbund
natLVisa rutter i LiveloxResultat
NAIS-träffen, långNAIS OrienteringsklubbÖstergötlands Orienteringsförbund
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Trosa skogsloppTrosabygdens OKSödermanland
natL
Ungdoms-SM, stafettOK TyrVärmlands Orienteringsförbund
mästSLVisa rutter i LiveloxResultat
SM, lång, publiktävlingOK Skogsfalken
OK Vilse 87
Blekinge
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Valbo AIF:s nationella, förlängd medelValbo AIFGästrikland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Tenhults SOKTenhults SOKSmåland
distMVisa rutter i LiveloxResultat
v 38mån 19/9
tis 20/9
ons 21/9
tor 22/9
fre 23/9Veteran-SM, sprintRonneby OKBlekinge
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
SM, medel, kvalOK OrionBlekinge
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 24/9SM, medel, finalOK OrionBlekinge
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
Bredareds IFBredareds IFVästergötland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Ekorren CupLinköpings OKÖstergötlands Orienteringsförbund
distSLResultat
Veteran-SM, medelRonneby OKBlekinge
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
Dubbelfajten (publiktävling)Garphyttans IF
Örebro Läns OF
Örebro Län
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Hässleholms OK, medelHässleholms OKSkåne
natMVisa rutter i LiveloxResultat
OK Österåker, medeldistansOK ÖsteråkerStockholms Orienteringsförbund
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Dubbelfajten (patrulltävling)Garphyttans IF
Örebro Läns OF
Örebro Län
natPLVisa rutter i LiveloxResultat
ÖsteråkerskavlenOK ÖsteråkerStockholms Orienteringsförbund
natSLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 25/9FK Åsen, långFK ÅsenSkåne
natLVisa rutter i LiveloxResultat
SkräddartorpsträffenVandrarringenVästmanland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
SM, stafettOK OrionBlekinge
mästSLVisa rutter i LiveloxResultat
Veteran-SM, långRonneby OKBlekinge
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
VärmlandsserienOK ÄlgenVärmlands Orienteringsförbund
distLVisa rutter i LiveloxResultat
Lindomedubbeln, etapp 1IK UvenGöteborg
natSVisa rutter i LiveloxResultat
Lindomedubbeln, etapp 2IK UvenGöteborg
natSVisa rutter i LiveloxResultat
OK GisleOK GisleSmåland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
v 39mån 26/9
tis 27/9BAIK-A-NATT #1Bergnäsets AIKNorrbotten
distMNVisa rutter i LiveloxResultat
DM, natt, Jämtland-HärjedalenFrösö IFJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
mästLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 28/9Natti-NattiIFK EnskedeStockholms Orienteringsförbund
distSSNVisa rutter i LiveloxResultat
Natti-Natti, individuella öppna klasserIFK EnskedeStockholms Orienteringsförbund
distSNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 29/9
fre 30/9Öppet Skaraborgsmästerskap, nattIF HagenVästergötland
mästLNVisa rutter i LiveloxResultat
DM, natt, MedelpadSundsvalls OKMedelpad
mästLNVisa rutter i LiveloxResultat
Vetlanda OL-sport Cup, medel, nattOK NjudungSmåland
natMNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 1/10Waxholms OK, medelWaxholms OKStockholms Orienteringsförbund
natM
Vetlanda OL-sport Cup, medelOK NjudungSmåland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
RSK/Hestra-träffenHestra IF
Rydboholms SK
Västergötland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Skärmjakten, långHJS-Vansbro OKDalarnas Orienteringsförbund
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Älgots cup, finalÖrkelljunga FKSkåne
natLResultat
Vänersborgsdubbeln, dag 1, medelVänersborgs SKVästergötland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
DM, sprint, VästerbottenUmeå OKVästerbotten
mästSResultat
DM, natt, VästerbottenUmeå OKVästerbotten
mästLNResultat
sön 2/10Skärmjakten, medelHJS-Vansbro OKDalarnas Orienteringsförbund
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Höstracet, Skillingaryd/VaggerydSkillingaryds FK
Vaggeryds SOK
Småland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Höstrusket i Örkelljunga, medelÖrkelljunga FKSkåne
natMResultat
Ungdomsseriefinalen, StockholmJärfälla OKStockholms Orienteringsförbund
distSVisa rutter i LiveloxResultat
UngdomsstafettenÖrkelljunga FKSkåne
natSLResultat
Vänersborgsdubbeln, dag 2, medelVänersborgs SKVästergötland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Ålems OKÅlems OKSmåland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Upplandsfinalen, medeldistansIdrottsföreningen OLGY UppsalaUppland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Öviksmästerskapen SkogslöparnaÅngermanlands Orienteringsförbund
distMVisa rutter i LiveloxResultat
MidälvastafettenNjurunda OKMedelpad
distSLVisa rutter i LiveloxResultat
v 40mån 3/10
tis 4/10BAIK-A-NATT #2Bergnäsets AIKNorrbotten
distMNResultat
ons 5/10
tor 6/10
fre 7/10
lör 8/1025manna, individuella öppna klasserOK Södertörn
Snättringe SK
Stockholms Orienteringsförbund
distLVisa rutter i LiveloxResultat
25mannaOK Södertörn
Snättringe SK
Stockholms Orienteringsförbund
natSLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 9/1025mannakortenOK Södertörn
Snättringe SK
Stockholms Orienteringsförbund
natMVisa rutter i LiveloxResultat
BollebygdsprintenOK OrintoVästergötland
distSVisa rutter i LiveloxResultat
v 41mån 10/10
tis 11/10BAIK-A-NATT #3Bergnäsets AIKNorrbotten
distMNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 12/10
tor 13/10
fre 14/10Revinge by nightLunds OK
Malmö OK
Skåne
natSLNVisa rutter i Livelox
lör 15/10Daladubbeln, individuella öppna motionsklasser lördagKarlsbyhedens IK
Korsnäs IF OK
Dalarnas Orienteringsförbund
distLVisa rutter i LiveloxResultat
Daladubbeln, stafettKarlsbyhedens IK
Korsnäs IF OK
Dalarnas Orienteringsförbund
natSMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 16/10Daladubbeln, individuella öppna motionsklasser söndag Karlsbyhedens IK
Korsnäs IF OK
Dalarnas Orienteringsförbund
distLResultat
Daladubbeln, patrullKarlsbyhedens IK
Korsnäs IF OK
Dalarnas Orienteringsförbund
natPUVisa rutter i LiveloxResultat
ÄlgfrittOK MotalaÖstergötlands Orienteringsförbund
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Hedjakten, partävlingLunds OKSkåne
natPLVisa rutter i Livelox
FräknefejdenLjungskile FKBohuslän-Dals Orienteringsförbund
natLResultat
v 42mån 17/10
tis 18/10
ons 19/10
tor 20/10
fre 21/10HaningenattenHaninge SOKStockholms Orienteringsförbund
distMNVisa rutter i LiveloxResultat
AxevallanattaIstrums SKVästergötland
distMNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 22/10Haninge sprintstafettHaninge SOKStockholms Orienteringsförbund
distSSVisa rutter i LiveloxResultat
Haninge sprintstafett, individuella öppna klasserHaninge SOKStockholms Orienteringsförbund
distSVisa rutter i LiveloxResultat
Helg utan älg, etapp 1, långGarda OKGotlands Orienteringsförbund
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Höstbudkavlen, individuella öppna motionsklasserIFK Göteborg OrienteringGöteborg
distMVisa rutter i LiveloxResultat
HöstbudkavlenIFK Göteborg OrienteringGöteborg
natSLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 23/10Helg utan älg, etapp 2, medelGarda OKGotlands Orienteringsförbund
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Eslövs FK, medelEslövs FKSkåne
natM
GMOK:s höstmedelGöteborg-Majorna OKGöteborg
natMResultat
Vilselöpet + DM, ultralång, Blekinge, Skåne, SmålandOK Vilse 87Blekinge
mästUVisa rutter i LiveloxResultat
OktoberracetOK EnenUppland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
v 43mån 24/10
tis 25/10
ons 26/10
tor 27/10
fre 28/10Höst Öst PrologHärlövs IFSkåne
distMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 29/10SmålandskavlenEksjö SOK
SOK Aneby
Småland
natSLKVisa rutter i LiveloxResultat
sön 30/10SmålandskavlenEksjö SOK
SOK Aneby
Småland
natSLKVisa rutter i LiveloxResultat
Smålandskaveln, individuella öppna klasserEksjö SOK
SOK Aneby
Småland
distLVisa rutter i LiveloxResultat
v 44mån 31/10
tis 1/11
ons 2/11
tor 3/11
fre 4/11
lör 5/11Rodhenloppet, patrullOK RodhenUppland
natPLNVisa rutter i Livelox
Uddevallatrofén, patrullUddevalla OKBohuslän-Dals Orienteringsförbund
natPLVisa rutter i LiveloxResultat
SvartåfejdenMjölby OKÖstergötlands Orienteringsförbund
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 6/11Höstlunken, patrullSnättringe SKStockholms Orienteringsförbund
distPUVisa rutter i LiveloxResultat
OK Stigen, medelOK StigenSmåland
distM
Sydsvenska 2-milenHylte OKHalland
natU
NovembersprintenMjölby OKÖstergötlands Orienteringsförbund
natSMStarttider
Växjö OK, medelVäxjö OKSmåland
distMVisa rutter i LiveloxResultat
DM, ultralång, VästmanlandVästerås SOKVästmanland
mästUResultat
v 45mån 7/11
tis 8/11
ons 9/11
tor 10/11
fre 11/11O-Event, dag 1, Sprint by NightBorås GIFVästergötland
natSNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 12/11Novembertävlingarna, medelTullinge SKStockholms Orienteringsförbund
distM
O-Event, dag 2, Downhill SprintHestra IFVästergötland
natSVisa rutter i LiveloxResultat
sön 13/11Novembertävlingarna, långTullinge SKStockholms Orienteringsförbund
distL
O-Event, dag 3, ZoorienteringenIK YmerVästergötland
natSVisa rutter i LiveloxResultat
FakirenArboga OKVästmanland
natUResultat
v 46mån 14/11
tis 15/11
ons 16/11Mila Stockholm by Night, #1Söders-TyresöStockholms Orienteringsförbund
distLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 17/11
fre 18/11
lör 19/11Stockholm Rogaining, patrullOK RavinenStockholms Orienteringsförbund
distPU
sön 20/11
v 47mån 21/11
tis 22/11
ons 23/11
tor 24/11
fre 25/11
lör 26/11
sön 27/11
v 48mån 28/11
tis 29/11
ons 30/11
tor 1/12
fre 2/12
lör 3/12
sön 4/12
v 49mån 5/12
tis 6/12
ons 7/12
tor 8/12
fre 9/12
lör 10/12
sön 11/12
v 50mån 12/12
tis 13/12
ons 14/12Mila Stockholm by Night, #2Tullinge SKStockholms Orienteringsförbund
distLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 15/12
fre 16/12
lör 17/12
sön 18/12
v 51mån 19/12
tis 20/12
ons 21/12
tor 22/12
fre 23/12
lör 24/12
sön 25/12
v 52mån 26/12
tis 27/12
ons 28/12
tor 29/12
fre 30/12
lör 31/12

Annonser