Svenska Orienteringsförbundet

Tävlingskalender

282 tävlingar hittades mellan 2016-04-01 och 2016-04-30.

Datum Tävling Arrangör Distrikt
Anm
G
Typ
F
D
T
AS
v 13fre 1/4InomhustrampenLudvika OKDalarna51
distSResultat
Klubbläger i RonnebySOK AnebySmåland4
klubbL
Tjustmästerskap nattGamleby OKSmåland24
närLResultat
HjortnattaOK SkogshjortarnaVästergötland240
natLNResultat
SvartnattaKatrineholms OK
Vingåkers OK
Södermanland86
natSMNResultat
lör 2/4Klubbläger i RonnebySOK AnebySmåland4
klubbL
Anderstorps OK, medelAnderstorps OKSmåland363
distMResultat
VildmarksfejdenFK GöingarnaSkåne510
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Motionsorientering UmeåUmeå OKVästerbotten76
närLResultat
StafetträningOK Älvsjö-ÖrbyStockholm10
klubbLVisa rutter i Livelox
Mälarmårdsdubbeln, medelKatrineholms OK
OK Tjärnen
Södermanland899
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Genrep UlvstaOckelbo OKGästrikland68
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
StrömstadmedelnIdefjordens SKBohuslän-Dal551
natMVisa rutter i LiveloxResultat
KontrollplockOK Älvsjö-ÖrbyStockholm6
klubbLVisa rutter i Livelox
DM, natt, GotlandSvaide Roma SOKGotland75
mästLNVisa rutter i LiveloxResultat
sön 3/4Klubbläger i RonnebySOK AnebySmåland4
klubbL
GöingefejdenFK GöingarnaSkåne1017
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Kvillebyns klassiskaKvillebyns SKBohuslän-Dal516
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Gudhems vårtävlingGudhems IFVästergötland1071
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Salomon SkidO CupSK BjörnenVästerbotten0
S
närMResultat
Mälarmårdsdubbeln, långKatrineholms OK
OK Tjärnen
Södermanland749
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Skogis Cup nr 2Garda OKGotland52
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Mälarhöjdens IK OK, medelMälarhöjdens IK OKStockholm1377
distMVisa rutter i LiveloxResultat
v 14mån 4/4
tis 5/4Kretsmästerskap nattorientering Motala AIF OLÖstergötland40
närLNResultat
SAKO HultsjönTrollhättans SOKVästergötland90
närLResultat
Veteran OrienteringOK HällenSödermanland0
närM
Dala Veteran OL 16-04 KvarnsvedenKvarnsvedens GOIF OKDalarna159
närLResultat
NAIS NOK-TräningNAIS OrienteringsklubbÖstergötland116
närMResultat
Tisdags-OL HagenstuganIF HagenVästergötland83
närLResultat
Motions-OLStorängenOK DjerfVärmland56
närMResultat
IKS VårspringetIK StandardSödermanland-
närM
Norrcupen 160405OK DellenHälsingland50
närSResultat
Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne57
närLVisa rutter i Livelox
Poängcup 1Lindebygdens OKÖrebro69
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
Allians BullerbynVimmerby OKSmåland-
klubbL
ons 6/4BauernattaJönköpings OKSmåland107
distMNResultat
GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg12
närM
VetOL SkogshöjdenTrollhättans SOKVästergötland67
närLResultat
MotionsorienteringLessebo OKSmåland103
närLResultat
Kretsträning Norra och Östra kretsenOK SkogsstjärnanVästergötland46
närL
Kretsträning västra kretsenLidköpings VSKVästergötland8
närM
Vinternattcup 8Bromma-Vällingby SOKStockholm14
klubbLKVisa rutter i LiveloxResultat
Nattcup 4OL Teamet OlofströmBlekinge25
klubbLNStarttider
Kylk(l)ampenOK TyrVärmland57
närLNResultat
tor 7/4Natt-Cup Light/TeknikträningStora Tuna OKDalarna28
närLK
POL MostuganHjobygdens OK
OK Skogsstjärnan
Västergötland120
närLResultat
VeteranorienteringOK GränsenSmåland93
närLResultat
Roslagsveteranerna LövsättraTäby OKStockholm61
närLResultat
Veteran-OL tävling 2OK AlfernaÖrebro64
närLResultat
Veteran-O GöteborgOK Landehof
OK Orinto
Göteborg
Västergötland
65
närLResultat
Ol-teknik BergamålahallarRonneby OKBlekinge21
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
SamträningFrölunda OLGöteborg26
klubbM
Kretsträning Marks OrienteringskretsMarkbygdens OKVästergötland15
närL
MasstartsträningHagaby GoIF ÖrebroÖrebro20
närLKResultat
DOK:s motions-OL RåbäckDegerfors OKVärmland31
närMResultat
fre 8/4GrymnattaVäsby OKStockholm506
natLNResultat
Observationstävling (medel) inför WC, Polen och EM, TjeckienAndrarums IFSkåne85
distMVisa rutter i LiveloxResultat
NattinattaGotlands Bro OKGotland79
distLNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 9/4Göteborgsdubbeln, långLerums SOKGöteborg1022
natLVisa rutter i LiveloxResultat
OK Tors ungdomstävlingOK TorSödermanland465
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Vårstarten i Avesta, medelAvesta OKDalarna0
natM
Swedish League, #1, sprint (WRE), med BrösarpssprintenAndrarums IF
Ringsjö OK
Skåne0
intSVisa rutter i LiveloxResultat
50turen NaturpassetSkogsluffarnas OKStockholm-
närU
Run to The Hills 2016Selånger SOKMedelpad85
närMVisa rutter i LiveloxResultat
VästboträffenOK VivillSmåland623
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Kolmårdsdubbeln, KolmårdsmedelnOK KolmårdenÖstergötland870
natMVisa rutter i LiveloxResultat
LännamedelnLänna IFUppland1225
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 10/4Göteborgsdubbeln, medelSävedalens AIKGöteborg1264
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Torfejden, lång/medel (ungdomar sprint)OK TorSödermanland470
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Öppet skaraborgsmästerskap, medelMariestads FKVästergötland387
natMResultat
BrorusetGotlands Bro OKGotland162
distMVisa rutter i LiveloxResultat
Kolmårdsdubbeln, Öppna motionsklasserOK KolmårdenÖstergötland0
distLResultat
Rånässtafetten, individuella öppna motionsklasserRånäs OKUppland291
distLResultat
Swedish League, #2, lång (WRE), med BrösarpslångenAndrarums IF
Ringsjö OK
Skåne0
intLVisa rutter i LiveloxResultat
Kolmårdsdubbeln, KolmårdskavlenOK KolmårdenÖstergötland181
natSLResultat
RånässtafettenRånäs OKUppland281
natSLResultat
Kvarnsveden När-OLKvarnsvedens GOIF OKDalarna98
närMResultat
Motionsorientering Umeå 10 aprilUmedalens IFVästerbotten80
närMResultat
AnebyorienteringenSOK AnebySmåland667
distMVisa rutter i LiveloxResultat
v 15mån 11/4
tis 12/4VeterantävlingEskilstuna OLSödermanland150
närMResultat
DalaveteranSäterbygdens OKDalarna205
närLResultat
Labyrinten - Friends Arena StockholmAlmby IK
Kamrat och IF KIF
Örebro
Stockholm
867
distSResultat
Poängtävling 1Lindebygdens OK
OK Milan
Örebro268
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
NOK-träning FinspångFinspångs SOKÖstergötland-
närLVisa rutter i Livelox
ParkO 1Östersunds OKJämtland-Härjedalen166
närSResultat
Tisdags-OL HagenstuganIF HagenVästergötland85
närLResultat
Motions-OL Rävåsen/TimsåsarnaOK DjerfVärmland64
närMResultat
VårspringetEskilstuna OLSödermanland75
närLResultat
LL-testLunds OKSkåne1
klubbMVisa rutter i Livelox
Avesta OKAvesta OKDalarna-
närL
SÖRKLUBBS 1Söderhamns OKHälsingland107
närMResultat
Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne70
närLVisa rutter i Livelox
Motions-OLOK SkogshjortarnaVästergötland97
närMResultat
Norrcupen 160412Forsa OKHälsingland80
närMResultat
Närtävling SäterSäterbygdens OKDalarna24
närLResultat
KM-Natt 2016Västerviks OKSmåland2
klubbLN
ons 13/4ABC CupenHaninge SOKStockholm42
M
närMResultat
GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg13
närM
Motions 5-dagarsVärend GN OLSmåland132
närMResultat
Kretsträning Norra och Östra kretsenOK SkogsstjärnanVästergötland34
närL
tor 14/4HOK-1 Veteran-OLHallstahammars OKVästmanland-
närM
POL AxvallHjobygdens OK
Istrums SK
Västergötland172
närLResultat
Veteran-OL tävling 3OK TisarenÖrebro72
närLResultat
HOK VeteranerHultsfreds OKSmåland57
närLResultat
DOK:s motions-OL RamshöjdenDegerfors OKVärmland58
närMResultat
ParkO 2Östersunds OKJämtland-Härjedalen145
närSResultat
MOL 3Svaide Roma SOKGotland66
närLVisa rutter i LiveloxResultat
TorsdagsträningMölndal Outdoor IFGöteborg7
klubbM
Motionsorientering KronoparkenOK TyrVärmland133
närLResultat
Borlänge-Säter träningSäterbygdens OKDalarna23
närL
Frönässprinten 2016OK KlemmingenSödermanland67
närSResultat
Kretsträning Marks OrienteringskretsMarkbygdens OKVästergötland22
närL
Kretsträning Västra kretsenIstrums SKVästergötland2
närM
Poängjakt 1Trosabygdens OKSödermanland20
klubbMResultat
TorsdagsträningTidaholm SOK SisuVästergötland-
klubbS
Tränings-OLLjusdals OKHälsingland0
klubbS
Fyrklöver, Örebro län, OK TylöskogOK TylöskogÖrebro82
närLResultat
fre 15/4PreO, natt, SkåneFK BokenSkåne55
P
natL
Natt-KM AlingsåskretsenOK KullingshofVästergötland31
närLN
SM, nattFK Vittus
Karlskrona SOK
OK Dacke
Blekinge288
mästLNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 16/4ArosträffenVästerås SOKVästmanland643
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Genarpsträffen, medelLunds OKSkåne325
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Sundbybergs IK, långSolna OK
Sundbybergs IK
Stockholm1099
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Tour de Mösseberg, medelFalköpings AIK OKVästergötland626
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Tour de Mösseberg, upphill-MicroFalköpings AIK OKVästergötland438
natSResultat
MTB-Rally 2016-04-16Degerfors OKVärmland0
M
klubbL
HudiksprintenHudiksvalls OKHälsingland118
natSResultat
PreO, SkåneOK Pan-KristianstadSkåne99
P
natL
Tolereds vårtävlingTolereds Allmänna IKGöteborg688
natMVisa rutter i LiveloxResultat
SSM, individuell, långIK Trenne UllaredHalland226
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
SSM, publiktävling, medelIK Trenne UllaredHalland425
natMVisa rutter i LiveloxResultat
StigtomtakavlenOK HällenSödermanland273
natSLKResultat
sön 17/4StigtomtakavlenOK HällenSödermanland273
natSLKResultat
SuderträffenIF Hansa-HoburgGotland176
distMResultat
Urban Hjärne-kampenOK MotalaÖstergötland486
natMResultat
Öppna SkaraborgsstafettenIK GandvikVästergötland0
distSL
Solna OK, medelSolna OK
Sundbybergs IK
Stockholm768
natMVisa rutter i LiveloxResultat
SSM, stafettIK Trenne UllaredHalland0
mästSLResultat
Stigtomtakavlen, öppna individuella motionsklasserOK HällenSödermanland169
distLResultat
LånguvenIK UvenGöteborg944
natLVisa rutter i LiveloxResultat
RosenholmslångenFK Vittus
Karlskrona SOK
OK Dacke
Blekinge451
natLVisa rutter i LiveloxResultat
PreO, SkåneOK TorfinnSkåne98
P
natL
Genarpsträffen, långLunds OKSkåne450
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Tävlingskunskap nybörjarkursFK FinnSmåland14
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
EnenracetOK EnenUppland833
natMVisa rutter i LiveloxResultat
SSM, individuell publiktävling, långIK Trenne UllaredHalland319
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Teknikträning/Kul i skogenSegersta OKHälsingland6
närMResultat
v 16mån 18/4
tis 19/4Månadens bana 19 aprilUlricehamns OKVästergötland53
klubbLResultat
TiomilarepetOK Älvsjö-ÖrbyStockholm127
distSLKResultat
Veteran-OLKjula IFSödermanland172
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Dala Veteran Korsnäs IF OKKorsnäs IF OKDalarna183
närLResultat
Poängtävling 2OK MilanÖrebro338
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
ParkO 3Östersunds OKJämtland-Härjedalen165
närSResultat
Tisdags-OL RydskogenIF HagenVästergötland90
närLResultat
VårspringetKjula IFSödermanland67
närLVisa rutter i LiveloxResultat
NOK-träningTjalve IF NorrköpingÖstergötland96
närMResultat
Sakoträning OnsjöVänersborgs SKVästergötland109
närLResultat
Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne60
närLVisa rutter i Livelox
Motions-OLOK SkogshjortarnaVästergötland112
närMResultat
SÖRKLUBBS 2Segersta OKHälsingland77
närSResultat
Kretsträning Norra och Östra kretsenOK SkogsstjärnanVästergötland35
närL
Kretsträning västra kretsenOK KlyftamoVästergötland23
närM
Motionsorientering IngestrandOK JösseVärmland76
närLResultat
Norrcupen 20160419Ljusdals OKHälsingland0
närLResultat
Närtävling Korsnäs Korsnäs IF OKDalarna58
närLResultat
HöglandsträningSOK AnebySmåland-
närL
Luleklubbarnas motionsorienteringBergnäsets AIKNorrbotten-
närS
Öppet Kretsmästerskap StafettGudhems IFVästergötland0
närSMResultat
ons 20/4GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg16
närM
Grand PrixVäxjö OKSmåland230
närLResultat
Motions-OL, RiddarstenLerums SOKGöteborg0
närL
Motions-5dagarsVäxjö OKSmåland179
närLResultat
MotionsorienteringLerums SOKGöteborg18
närMResultat
SSKs KlubbmästerskapIK SternGöteborg13
klubbL
Testa MTB-OFK HerkulesGöteborg18
M
närM
MTBO 1Gotlands Bro OKGotland28
M
närLResultat
4-sprinten nr 1Selånger SOK
Timrå SOK
Medelpad109
närSResultat
MTBO Camp 1, nightOK Pan-KristianstadSkåne224
M
närMNResultat
tor 21/4Kretsträning Marks OrienteringskretsMarkbygdens OKVästergötland18
närL
Motionsorientering 4Garda OKGotland53
närMVisa rutter i LiveloxResultat
POL SäterHjobygdens OK
IF Hagen
Västergötland145
närLResultat
TorsdagsträningGöteborgs SKGöteborg27
klubbMResultat
OK Tor - Veteran-OLOK TorSödermanland197
närLVisa rutter i LiveloxResultat
RoslagsveteranernaOK RoslagenUppland-
närM
Veteran-OL tävling 4KFUM Örebro OKÖrebro72
närLResultat
MTBO Camp 2, middleOK Pan-KristianstadSkåne238
M
närMResultat
Veteran-OL (GMOK)Göteborg-Majorna OKGöteborg92
närLResultat
ParkO 4Östersunds OKJämtland-Härjedalen167
närSResultat
NissadalsträningOK StigenSmåland-
närM
Poängjakt 2Trosabygdens OKSödermanland23
klubbLResultat
TorsdagsträningFK HerkulesGöteborg18
klubbL
Motionsorientering SannaOK TyrVärmland158
närLResultat
Motionsorientering Gärdesskolan ÅmotforsÅmotfors OKVärmland25
närLResultat
Nattcup/Teknikträning StångtjärnMalungs OK SkogsmårdarnaDalarna65
närLK
fre 22/4MtbO, Furubodasprinten (WRE)OK Pan-KristianstadSkåne256
M
natSResultat
MTBO Camp 4, SprintOK Pan-KristianstadSkåne251
M
närSResultat
Uppsala möte, nattRasbo IK
Upsala IF
Uppland309
natLNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 23/4IK Hakarpspojkarna, långIK HakarpspojkarnaSmåland653
natLVisa rutter i LiveloxResultat
MtbO, Äspetmedeln (WRE)OK Pan-KristianstadSkåne295
M
natMResultat
Swedish League, #3, lång (WRE), med publiktävlingKungälvs OK
OK Alehof
Göteborg1529
intLVisa rutter i LiveloxResultat
Vårspringet i Linköping, medelLinköpings OKÖstergötland580
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Enskede-Hellas-dubbeln, långHellas Orientering
IFK Enskede
Stockholm599
natLVisa rutter i LiveloxResultat
TyringerundanOK TyringeSkåne413
natMVisa rutter i LiveloxResultat
BoforsloppetDegerfors OK
OK Djerf
Värmland567
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Run to The Hills 2016Selånger SOKMedelpad94
närMVisa rutter i LiveloxResultat
Uppsala möte, medelIF ThorUppland1487
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 24/4IK Hakarpspojkarna, medelIK HakarpspojkarnaSmåland499
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Swedish League, #4, medel (WRE), med publiktävlingKungälvs OK
OK Alehof
Göteborg1397
intMVisa rutter i LiveloxResultat
TormestorpsträffenOK Tuvan
Tormestorps IF
Skåne0
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Vårspringet i Linköping, långLinköpings OKÖstergötland478
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Enskede-Hellas-dubbeln, medel (UP)Hellas Orientering
IFK Enskede
Stockholm1063
natMVisa rutter i LiveloxResultat
LetälvsträffenDegerfors OK
OK Djerf
Värmland545
natMVisa rutter i LiveloxResultat
MTBO Camp, Ultralong Høker OK Pan-KristianstadSkåne228
M
närUResultat
Träningstävling för intensivkursLudvika OKDalarna5
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
Uppsala möte, långOK LinnéUppland1162
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Vårträffen, Gotland Visborgs OKGotland0
distMVisa rutter i LiveloxResultat
Motionsorientering 24 april UmeåUmeå OKVästerbotten94
närLResultat
Teknikträning/Kul i skogen, Gäverstabodarna 24/4Segersta OKHälsingland10
klubbLResultat
v 17mån 25/4OK Kontinents MTBO-Träningstävling med CykeltestOK KontinentSkåne-
M
närS
Karlsnäs Cup/Prova påRonneby OKBlekinge64
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 26/4NOK-träningOK DenselnÖstergötland0
närL
SÖRKLUBBS 3Alfta-Ösa OKHälsingland94
närMResultat
Dala Veteran OLStora Tuna OKDalarna170
närLResultat
Poängtävling 3OK MilanÖrebro264
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
ParkO 5Östersunds OKJämtland-Härjedalen172
närSVisa rutter i LiveloxResultat
Tisdags-OL Fagersanna IF Hagen
Tibro OK
Västergötland85
närLResultat
Motions-OL KedjeåsenOK DjerfVärmland55
närMResultat
Motionsorientering - för alla!Avesta OKDalarna-
närL
Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne61
närLVisa rutter i Livelox
Motions-OLOK SkogshjortarnaVästergötland105
närMResultat
AlliansHultsfreds OKSmåland51
närMResultat
Motionsorientering Edevi IP EdaneOK MangenVärmland46
närLResultat
Norrcupen 160426Hudiksvalls OKHälsingland78
närSResultat
Öppet kretsmästerskap södra kretsen Tidaholm SOK SisuVästergötland126
närLResultat
HöglandsserienOK 64 Torpa
Sol Tranås
Östergötland
Småland
82
närLResultat
Motionsorientering ÖrnäsetOK RenenNorrbotten-
närS
SAKO 1 TSOKTrollhättans SOKVästergötland205
närLResultat
ons 27/410mila-träningGöteborgs OF
IFK Göteborg Orientering
Göteborg41
närLKResultat
ABC Cupen MTBO Tullinge SKStockholm55
M
närMResultat
GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg0
närS
NybörjarträningOK KompassenSkåne0
klubbS
Veteran OL 3-stadTrollhättans SKVästergötland116
närMResultat
VeckoturGävle OKGästrikland-
närM
Motions-5dagarsAlvesta SOKSmåland133
närMResultat
MotionsorienteringLerums SOKGöteborg-
närM
Träningsorientering Korsnäs IF OKDalarna-
närL
Grand PrixAlvesta SOKSmåland50
närLResultat
tor 28/4Motions OL 5Visby IF Gute SOKGotland-
närL
Motionsorientering UrsvikSundbybergs IKStockholm93
närLResultat
OL-träning RisatorpRonneby OKBlekinge18
klubbLResultat
POL GrästorpFrämmestads IK
Hjobygdens OK
Västergötland144
närLResultat
RoslagsveteranernaEnebybergs IFStockholm-
närL
Ungdomens 5-dagarsJönköpings OKSmåland138
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Veteran-OL tävling 5OK MilanÖrebro67
närLVisa rutter i LiveloxResultat
DOK:s motions-OL LidetorpDegerfors OKVärmland42
närMResultat
Motionsorientering TumbaIFK Tumba SOKStockholm80
närMResultat
Frösö 5-Dagars 2016 E1Frösö IFJämtland-Härjedalen213
närMResultat
TorsdagsträningMölndal Outdoor IFGöteborg12
klubbM
Trimtex Cup deltävling 1 Valbo AIFGästrikland152
närLVisa rutter i LiveloxResultat
TräningsorienteringLjusdals OKHälsingland-
klubbM
Motionsorientering RudOK TyrVärmland121
närLResultat
Kretsmästerskap medeldistansTjällmo-Godegårds OKÖstergötland150
närMVisa rutter i LiveloxResultat
Kretsträning Marks OrienteringskretsMarkbygdens OKVästergötland18
närL
Motionsorientering TallmonÅmotfors OKVärmland31
närLResultat
Poängjakt 3Trosabygdens OKSödermanland13
klubbLResultat
Ungdomsserien deltävling 1Stjärnorps SKÖstergötland128
närMResultat
Uppsala Sprint EventIdrottsföreningen OLGY UppsalaUppland249
distSVisa rutter i LiveloxResultat
Natt KM, Attunda OKAttunda OKStockholm25
klubbLNResultat
fre 29/4Sydsvenska 7manna- och 4dammabudkavlenEksjö SOKSmåland94
natSLKResultat
SilversprintenSala OKVästmanland146
natSVisa rutter i LiveloxResultat
Natt-KM OK Södertörn / SoIK HellasOK Södertörn
SOIK Hellas
Stockholm30
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
10milatest natt IFK Lidingö SOKIFK Lidingö SOKStockholm0
klubbLNResultat
lör 30/4Sydsvenska 7manna- och 4dammabudkavlenEksjö SOKSmåland94
natSLKResultat
Finspångsorienteringen, medelFinspångs SOKÖstergötland765
natMVisa rutter i LiveloxResultat
SolstaorienteringenSkattkärrs SOKVärmland439
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Vårserien E1Göteborgs OF
OK Landehof
Göteborg561
närLVisa rutter i LiveloxResultat
OL-Skytte Sprint World CupIFK Tumba SOKStockholm53
närSResultat
10milatest dag IFK Lidingö SOKIFK Lidingö SOKStockholm42
klubbLResultat
DM, lång, Bohuslän-Dal + Stenungsunds OK:s vårtävlingStenungsunds OKBohuslän-Dal0
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
Eksjö SOKEksjö SOKSmåland428
distMResultat
ValborgsmedelnOK GyngeSkåne666
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Öppet Skaraborgsmästerskap, långLidköpings VSKVästergötland445
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
Norra Hallands Ungdomsserie Etapp 1OK NackheHalland0
närMResultat
Dolkampen, medelDalaportens OLDalarna1166
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Järladubbeln, långJärla OrienteringStockholm1372
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Valborgsmässo-skubbetSundsvalls OKMedelpad24
klubbLResultat
GripträffenOK GripSödermanland462
natMVisa rutter i LiveloxResultat

Annonser