Svenska Orienteringsförbundet

Tävlingskalender

3307 tävlingar hittades mellan 2018-01-01 och 2018-12-31.

Datum Tävling Arrangör Distrikt
Anm
G
Typ
F
D
T
AS
v 1mån 1/1Nyårsläger inför Rovaniemi 2020Korsnäs IF OKDalarna0
klubbL
NyårsorienteringTormestorps IFSkåne143
distLResultat
tis 2/1OK Nackhes Nyårsnattcup Etapp 2OK NackheHalland8
klubbMN
ons 3/1Skidorientering mora skidlägerHaninge SOKStockholm-
klubbMN
Träningsdag för Dalarnas 13-16 åringar Korsnäs IF OKDalarna26
klubbL
Vinterserien, SSKSnättringe SKStockholm259
närLResultat
HBT-2Halmstad OKHalland32
klubbMNVisa rutter i Livelox
Runes NyårsjaktLjusdals OKHälsingland19
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
Vintercupen deltävling 2Sundsvalls OKMedelpad35
närMNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 4/1Östra Blekinges nattcup deltävling 11Karlskrona SOK
OK Orion
Blekinge68
närLNResultat
OK Nackhes Nyårsnattcup Etapp 3OK NackheHalland8
klubbMN
fre 5/1Inomhus orienterin Mora skidlägerHaninge SOKStockholm17
klubbSResultat
TestVästerås SOKVästmanland0
närMN
lör 6/1Sprintcup#2Tjällmo-Godegårds OKÖstergötland16
klubbSResultat
Zonträning Emmaboda Verda OKEmmaboda Verda OKSmåland48
närMVisa rutter i LiveloxResultat
Trettondags OLVisborgs OKGotland64
närLVisa rutter i LiveloxResultat
SkidO, OBS-tävling, långOK Renen
Övertorneå IF
Norrbotten110
S
natLResultat
Skinkloppet 2018Säffle OKVärmland26
närMResultat
sön 7/1SkidO, OBS-tävling, sprintOK Renen
Övertorneå IF
Norrbotten114
S
natSResultat
Vintercup, OK SkogsfalkenOK SkogsfalkenBlekinge68
närLResultat
Gröt-OL 2018OK FlundrehofVästergötland25
klubbMKVisa rutter i LiveloxResultat
JämshögOK Vilse 87Blekinge0
klubbLVisa rutter i Livelox
Vintercupen E1, SV Kretsen SkåneLunds OKSkåne-
närL
Vintercupen etapp 1Frölunda OLGöteborg205
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
VinterserienSkarpnäcks OLStockholm242
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Skid-O 1Östersunds OKJämtland-Härjedalen24
S
närLResultat
Vinterrace etapp1 Herrestads AIFBohuslän-Dal121
närLResultat
NOF's Vinterläger 2018Norrbottens OF
OK Renen
Övertorneå IF
Norrbotten26
S
närL
v 2mån 8/1NOF's Vinterläger 2018Norrbottens OF
OK Renen
Övertorneå IF
Norrbotten26
S
närL
Midvinternattens köld är hård, endast orienterarna är vaknaLjusdals OKHälsingland19
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 9/1NOF's Vinterläger 2018Norrbottens OF
OK Renen
Övertorneå IF
Norrbotten26
S
närL
GTNC-3OK KlemmingenSödermanland26
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
NattCup 5OK HällenSödermanland70
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
GOK Nattsprintcup #2Gustavsbergs OKStockholm32
klubbSN
ons 10/1Mila Stockholm by Night, #3Attunda OKStockholm222
distLNVisa rutter i LiveloxResultat
Veteran-OL nr 14Kristinehamns OKVärmland55
närLResultat
Bütikofers brutala banaLjusdals OKHälsingland0
klubbLN
MOF Nattcup #6Sundsvalls OKMedelpad24
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
Kylklampen deltävling 5Kristinehamns OKVärmland56
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 11/1Landehofs Nattcup Etapp 5OK LandehofGöteborg51
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
Vintercup 1Täby OKStockholm42
klubbLNResultat
Pölder Sport Nattcup Etapp 4OK Vilse 87Blekinge49
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
Östra Blekinges nattcup deltävling 12OK OrionBlekinge72
närLNResultat
Nattcupen nr 3Attunda OK
Väsby OK
Stockholm24
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
Vätterbygden by night, deltävling 6IK HakarpspojkarnaSmåland59
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
Skaraborg By NightGudhems IFVästergötland90
närLNResultat
fre 12/1
lör 13/1SM-sprinttest, kvalIK Hakarpspojkarna
Jönköpings OK
OK Gränsen
Småland53
närSResultat
SM-sprinttest, finalIK Hakarpspojkarna
Jönköpings OK
OK Gränsen
Småland41
närSStarttider
BackstreckstävlingOK OrintoVästergötland25
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Teknikträning Ungdom Gbg ÖstLerums SOKGöteborg49
närLVisa rutter i Livelox
Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne84
närLVisa rutter i Livelox
SM-sprintstafett-testIK Hakarpspojkarna
Jönköpings OK
OK Gränsen
Småland80
närSSResultat
SkidO, OBS-tävling, medelIFK Mora OKDalarna356
S
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Skid-O 2Östersunds OKJämtland-Härjedalen16
LS
närLResultat
sön 14/1SkidO, OBS-tävling, långIFK Mora OKDalarna321
S
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Vintercupen E2, SV Kretsen SkåneOK SilvaSkåne-
närLVisa rutter i Livelox
Vintercupen Etapp 2IK UvenGöteborg214
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
B&L Vinterrogaine #2Sundbybergs IKStockholm35
klubbU
VinterserienSkogsluffarnas OKStockholm283
närMResultat
Vintercupen FK GöingarnaFK GöingarnaSkåne107
närLResultat
Vinterrace 2018 etapp 2OK GipenBohuslän-Dal109
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Nattcup 1Gotlands Bro OKGotland51
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
v 3mån 15/122:a dag jul ska orienterarna utLjusdals OKHälsingland20
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 16/1LiU Night 2OK KolmårdenÖstergötland20
närLNResultat
Spikcupen 1 VedboVästerås SOKVästmanland66
närMNResultat
OL-NV Natträning 5FK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne64
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
Nattcup 4 OKSOK SkogsvargarnaVästergötland37
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
LiU Night 2Skogspojkarnas OKÖstergötland17
närLN
ons 17/1DOF Natt-Cup deltävling 2Stora Tuna OKDalarna20
närLNStarttider
Löpex Vinterserie 2017-18, deltävling 3Almby IK
Örebro Läns OF
Örebro Län69
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
Veteran-OL nr 15Kristinehamns OKVärmland25
närLResultat
Midvinterduell etapp 3Linköpings OK
Tjällmo-Godegårds OK
Östergötland55
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
Vintercup 3SkogslöparnaÅngermanland40
närLNResultat
Vintercup #2IFK Lidingö SOKStockholm15
klubbLN
Vintercupen deltävling 3Sundsvalls OKMedelpad37
närMNVisa rutter i LiveloxResultat
Öster om edenLjusdals OKHälsingland9
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
Vinternattcup 3Sundbybergs IKStockholm49
klubbLNResultat
tor 18/1Bredaryds SOK Natt-cup 3Bredaryds SOKSmåland33
närSNResultat
GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg29
närMK
OCK träning Öllsjö sprintOrienteringscentrum KristianstadSkåne30
närS
OK Denselns natt-cup 2017-18 deltävling 4OK DenselnÖstergötland33
klubbLNResultat
Östra Blekinges nattcup deltävling 13Karlskrona SOK
OK Orion
Blekinge66
närLNResultat
Vätterbygden by night, deltävling 7IK HakarpspojkarnaSmåland46
närLNResultat
SMOL Nattcup del3Strängnäs-Malmby OLSödermanland4
klubbLNVisa rutter i Livelox
fre 19/1Vinterläger Blekinge 2018OK Vilse 87Blekinge40
närLVisa rutter i LiveloxStarttider
lör 20/1Vinterläger Blekinge 2018OK Vilse 87Blekinge40
närLVisa rutter i LiveloxStarttider
SM Sport vintercup #2 med COL jubileums-KMSävedalens AIKGöteborg112
närMResultat
Löparsamling 20/01Tullinge SKStockholm6
klubbLResultat
LOK Sprint Cup deltävling 3Linköpings OKÖstergötland57
klubbSVisa rutter i LiveloxResultat
Skido-cup. TorneåSeskarö IFNorrbotten22
S
närS
Vinterserien - MTBOHässleholms OK
Lunds OK
Skåne55
M
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Parsprint, TorneåSeskarö IFNorrbotten0
S
närSS
sön 21/1Vinterläger Blekinge 2018OK Vilse 87Blekinge40
närLVisa rutter i LiveloxStarttider
Sprintcup#3Tjällmo-Godegårds OKÖstergötland21
klubbSResultat
Sprint-KMÄrla IFSödermanland18
klubbSVisa rutter i LiveloxResultat
Tjustalliansens Vintercup #4Västerviks OKSmåland51
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Vintercup, Pan-KristianstadOK Pan-KristianstadSkåne242
närLResultat
Vintercupen Etapp 3FK HerkulesGöteborg157
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
Vintercupen SV kretsen E3Eslövs FKSkåne-
närL
Vinterserien + MTBOIFK EnskedeStockholm209
LM
närLResultat
Nyttårslöpet OK ÖsteråkerOK ÖsteråkerStockholm19
klubbUVisa rutter i LiveloxResultat
SkidO, VOF-cup, deltävling 1Robertsfors IKVästerbotten64
S
distLResultat
Skid-O 3Östersunds OKJämtland-Härjedalen29
S
närMResultat
Vinterrace etapp3Brattås CKBohuslän-Dal119
närLVisa rutter i LiveloxResultat
v 4mån 22/1Busiga Berras banaLjusdals OKHälsingland18
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 23/1Vinterlund nattorienteringLunds OKSkåne102
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
Vintercup 2Täby OKStockholm46
klubbLNResultat
Go´nattcupenTorsås OKSmåland21
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
Nattcup #6Nyköpings OKSödermanland31
närMNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 24/1Veteran-OL nr 16Kristinehamns OKVärmland16
närLResultat
Nattugglan GranbyTullinge SKStockholm97
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
MOF Nattcup #7Selånger SOKMedelpad35
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
Nu får det Bärra eller brista (Bütikofers brutala bana)Ljusdals OKHälsingland13
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
Kylklampen deltävling 6Skattkärrs SOKVärmland58
närLNResultat
tor 25/1GOF NattCup Etapp 6Göteborgs OF
Sjövalla FK
Göteborg87
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
Veteran-OLGöteborg-Majorna OKGöteborg89
närLVisa rutter i LiveloxResultat
GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg14
närMK
Hagabys Nattcup Deltävling 1Hagaby GoIF ÖrebroÖrebro Län32
närMNVisa rutter i LiveloxResultat
Pölder Sport Nattcup Etapp 5BroSö OKBlekinge49
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
Vätterbygden by night, deltävling 8IK HakarpspojkarnaSmåland44
närLNResultat
Östra Blekinges nattcup deltävling 14OK Orion
Ronneby OK
Blekinge57
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
Nattcupen nr 4Attunda OK
Väsby OK
Stockholm21
klubbLNResultat
Nattråttan #3Waxholms OKStockholm11
klubbLNResultat
Skaraborg by NightRyda SKVästergötland52
närMNResultat
fre 26/1
lör 27/1SkidO, DM, medel, MedelpadSelånger SOKMedelpad80
S
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
Teknikträning Ungdom Gbg ÖstOK LandehofGöteborg37
närLVisa rutter i Livelox
Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne55
närLVisa rutter i Livelox
Vinterting 2018OK KompassenSkåne51
klubbLResultat
Ungdomsdag KvibergGöteborg-Majorna OKGöteborg27
klubbSResultat
̶S̶k̶i̶d̶O̶,̶ ̶D̶M̶,̶ ̶m̶e̶d̶e̶l̶,̶ ̶+̶ ̶B̶e̶r̶g̶n̶ä̶s̶e̶t̶s̶ ̶A̶I̶K̶ ̶c̶u̶p̶t̶ä̶v̶l̶i̶n̶g̶Bergnäsets AIKNorrbotten6
S
mästM
̶S̶k̶i̶d̶O̶,̶ ̶B̶e̶r̶g̶n̶ä̶s̶e̶t̶s̶ ̶A̶I̶K̶ ̶c̶u̶p̶t̶ä̶v̶l̶i̶n̶g̶Bergnäsets AIKNorrbotten5
S
distM
Skid-O 4Östersunds OKJämtland-Härjedalen26
S
närMResultat
sön 28/1SkidO, DM, lång, MedelpadSelånger SOKMedelpad44
S
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
NärskidOLTäby OKStockholm12
S
närM
VinterAlliansHultsfreds OKSmåland-
närM
Vintercupen Etapp 4Mölndal Outdoor IFGöteborg193
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
Vintercupen E4, SV Kretsen SkåneOK KontinentSkåne-
närLVisa rutter i Livelox
Vintercup, FK GöingarnaFK GöingarnaSkåne90
närLResultat
Vinterserien Högdalstopparna Centrum OKStockholm192
närLResultat
JOK RogaineJärfälla OKStockholm52
klubbUVisa rutter i Livelox
SkidO, medel, Älvsby IF OK Älvsby IF OKNorrbotten45
S
distMResultat
Vintercupen Etapp 5OK EnenUppland20
klubbM
Vinterrace etapp 4Trollhättans SOKVästergötland113
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Vinter-stadsorienteringRehns BKHälsingland0
klubbL
v 5mån 29/1Bennys djupsnöbanaLjusdals OKHälsingland14
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
SkidO, DM, natt, MedelpadNjurunda OKMedelpad23
S
mästMNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 30/1OL-NV Natträning 6FK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne62
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
Spik-cup delt2Surahammars SOKVästmanland77
närLNResultat
GOK Nattsprintcup #3Gustavsbergs OKStockholm29
klubbSNResultat
Natträning LeksandLeksands OKDalarna21
närMN
ons 31/1Löpex Vinterserie 2017-18, deltävling 4Laxå OK
Örebro Läns OF
Örebro Län53
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
Öppet Natt-Sprint-KMSöders-TyresöStockholm45
klubbSNResultat
Öppet Natt-Sprint-KM - JaktstartSöders-TyresöStockholm45
klubbSNResultat
Veteran-OL nr 17Kristinehamns OKVärmland21
närL
Midvinterduell etapp 4Boxholms OK
Linköpings OK
Mjölby OK
Östergötland34
närLNResultat
Bertils och Ulricas träningLjusdals OKHälsingland11
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
Vintercup #3IFK Lidingö SOKStockholm17
klubbLN
Vintercupen deltävling 4Sundsvalls OKMedelpad26
närMNVisa rutter i LiveloxResultat
VinterNattCup 4Bromma-Vällingby SOKStockholm42
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 1/2GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg19
närLK
Landehofs Nattcup Etapp 6OK LandehofGöteborg45
närLNVisa rutter i Livelox
OK Denselns natt-cup 2017-18 deltävling 5OK DenselnÖstergötland30
klubbLNResultat
OCK träning Önnestad sprintOrienteringscentrum KristianstadSkåne26
närSN
Östra Blekinges nattcup deltävling 15OK OrionBlekinge54
närLNResultat
Vätterbyggden by Night 9Os HjälpkurvanSmåland57
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
fre 2/2Vintercupen Etapp 6OK EnenUppland24
klubbMNResultat
lör 3/2DOF:U resa till Stockholm Indoor Cup 3-4/2Dalarnas OF
Korsnäs IF OK
Dalarna48
klubbS
Teknikträning lördagar Göteborg ÖstIFK Göteborg OrienteringGöteborg29
närMVisa rutter i Livelox
Stockholm Indoor Cup, etapp 1Stockholms InomhusorienterareStockholm1241
distLResultat
SkidO, DM, sprintOK StorsjönJämtland-Härjedalen33
S
distSResultat
sön 4/2DOF:U resa till Stockholm Indoor Cup 3-4/2Dalarnas OF
Korsnäs IF OK
Dalarna48
klubbS
Stockholm Indoor Cup, etapp 2Stockholms InomhusorienterareStockholm1263
distLResultat
Vintercup, BroSö OKBroSö OKBlekinge45
närLResultat
Vintercupen, SV Kretsen SkåneMalmö OKSkåne-
närL
VinterserienHellas OrienteringStockholm117
närLResultat
Vintercupen Etapp 5Frölunda OLGöteborg155
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
SkidO, VOF-cup, deltävling 2IFK UmeåVästerbotten74
S
distMResultat
TestTävling TibroTibro OKVästergötland22
närMN
TestTävling utb OLARydboholms SKVästergötland2
klubbLResultat
Vinterrace Etapp 5OK Flundrehof
Trollhättans SK
Västergötland84
närMVisa rutter i LiveloxResultat
TestTävling, medel, SOKStenungsunds OKBohuslän-Dal11
närS
TestTävlingen OLATESTRydboholms SKVästergötland48
närM
Test GipenOK GipenBohuslän-Dal5
klubbM
Testtävling GipenOK GipenBohuslän-Dal0
närM
Nattcup 2Svaide Roma SOKGotland35
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
v 6mån 5/2Kajsa Kavats KlurigheterLjusdals OKHälsingland13
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 6/2Natt-Cup deltävling 4 Kalmar OKKalmar OKSmåland25
klubbLN
Nattcup no 7OK MåsenSödermanland36
närLNResultat
ons 7/2Mila Stockholm by Night, #4Gustavsbergs OKStockholm170
distLNVisa rutter i LiveloxResultat
Veteran-OL nr 18Kristinehamns OKVärmland22
närLResultat
Urs eskapaderLjusdals OKHälsingland6
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
MOF Nattcup #8Njurunda OKMedelpad5
närLN
Kylklampen deltävling 7OK TyrVärmland54
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
SkidO, DM, nattBrunflo IFJämtland-Härjedalen36
S
distMNResultat
tor 8/2Bredaryds SOK Natt-cup 4Bredaryds SOKSmåland27
närSNResultat
GOF NattCup Etapp 7Göteborg-Majorna OK
Göteborgs OF
Göteborg61
närLNResultat
Veteranträning KungälvKungälvs OKGöteborg73
närLVisa rutter i LiveloxResultat
GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg13
närLK
Hagabys Nattcup Deltävling 2Hagaby GoIF ÖrebroÖrebro Län29
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
Vintercup 3Täby OKStockholm28
klubbLNResultat
Vätterbygden by night, deltävling 10OK GränsenSmåland20
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
Pölder Sport Nattcup deltävling 6OK Skogsfalken
OL Teamet Olofström
Blekinge47
närLNResultat
Nattcupen nr 5Attunda OK
Väsby OK
Stockholm18
klubbLNResultat
Träning "Andra chansen"OK ÖsteråkerStockholm0
klubbMN
SMOL Nattcup del4Strängnäs-Malmby OLSödermanland30
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
Östra Blekinges nattcup deltävling 16OK Orion
Torsås OK
Blekinge
Småland
43
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
Skaraborg by NightIstrums SKVästergötland73
närLNResultat
fre 9/2Saxnäs Skid-O 2018SkogslöparnaÅngermanland32
S
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 10/2SkidO, DM, medel, UpplandOK Borgen
OK Rodhen
Uppland23
S
mästMResultat
SkidO, DM, sprint, UpplandOK Borgen
OK Rodhen
Uppland25
S
mästSResultat
LOK Sprint Cup deltävling 4Linköpings OKÖstergötland40
klubbSVisa rutter i LiveloxResultat
SkidO, BBK/WIK, sprintBodens Bandyklubb OS
Vittjärvs IK
Norrbotten69
S
distSVisa rutter i LiveloxResultat
SM sport vintercup #3Sävedalens AIKGöteborg114
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne66
närLVisa rutter i Livelox
Zonträning Torsås OKTorsås OKSmåland25
närLVisa rutter i LiveloxResultat
LångdistansträningSvaide Roma SOKGotland-
klubbLVisa rutter i Livelox
SkidO, DM, sprint, Södermanland + StockholmKjula IFSödermanland28
S
mästSResultat
SkidO, DM, sprint, Dalarna/VärmlandHJS-Vansbro OKDalarna143
S
distSResultat
SkidO, BBK/WIK, medelBodens Bandyklubb OS
Vittjärvs IK
Norrbotten74
S
distMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 11/2Vintercupen Etapp 7OK EnenUppland27
klubbMResultat
Löpex Vinterserie 2017-18, deltävling 5KFUM Örebro OK
Örebro Läns OF
Örebro Län84
närLResultat
IKS OL-tränIK StandardSödermanland-
närL
Tjustalliansens Vintercup #5Gamleby OKSmåland27
närLVisa rutter i Livelox
VinteralliansVimmerby OKSmåland5
närLResultat
Vintercup, Pan-KristianstadOK Pan-KristianstadSkåne89
närLResultat
Vintercupen E6, SV Kretsen SkåneFrosta OKSkåne-
närL
B&L Vinterrogaine #3Sundbybergs IKStockholm48
klubbU
SkidO, DM, medel, Dalarna/VärmlandHJS-Vansbro OKDalarna159
S
distMResultat
SkidO, DM, medel, Södermanland +StockholmÄrla IFSödermanland44
S
natLResultat
Vinterrace 2018 - deltävling 6OK SkärmenBohuslän-Dal78
närLResultat
MTBO träning och planeringslunchIFK Enskede
OK Linné
OK Rodhen
Stockholm
Uppland
11
LM
närL
SkidO, VOF-cup, deltävling 3Vännäs OKVästerbotten42
LS
distMVisa rutter i LiveloxResultat
Skid-O 5Östersunds OKJämtland-Härjedalen38
S
närMResultat
v 7mån 12/2Rolfhamres fetmåndagLjusdals OKHälsingland8
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 13/2OL-NV Natträning 7FK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne51
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
Spikcupen 3 DingtunaVästerås SOKVästmanland60
närMNResultat
Natt-Cup deltävling 4Kalmar OKSmåland31
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
Nattcup 5Vänersborgs SKVästergötland43
närLNResultat
GTNC #4Trosabygdens OKSödermanland17
närLNResultat
ons 14/2Veteran-OL nr 19Kristinehamns OKVärmland25
närLResultat
HBT-3Halmstad OKHalland1
klubbL
Midvinterduell etapp 5IFK Linköpings OS
Linköpings OK
Östergötland52
närLNResultat
DOF natt-cup deltävling 3OK KåreDalarna31
närLN
Vintercup 4OK NolaskogsarnaÅngermanland18
närMNResultat
Magnus hjärtliga banaLjusdals OKHälsingland13
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
Vintercupen deltävling 5Sundsvalls OKMedelpad29
närMNVisa rutter i LiveloxResultat
VinterNattCup 5Järfälla OKStockholm56
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 15/2GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg16
närSK
Hagabys Nattcup Deltävling 3Hagaby GoIF ÖrebroÖrebro Län23
närLNResultat
OK Denselns natt-cup 2017-18 deltävling 6OK DenselnÖstergötland22
klubbLNResultat
OCK träning KronoskogenOrienteringscentrum KristianstadSkåne26
närLN
Östra Blekinges nattcup deltävling 17Karlskrona SOK
OK Orion
Blekinge47
närLNResultat
Nattråttan #4Waxholms OKStockholm10
klubbLNResultat
fre 16/2
lör 17/2SkidO, SM/JSM, medel och publiktävlingSundsvalls OKMedelpad193
S
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 18/2Nattcup 3Garda OKGotland22
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
Vintercup FK ÅsenFK ÅsenSkåne86
närLResultat
Vintercupen E7, SV Kretsen SkåneRingsjö OKSkåne-
närL
Vintercupen Etapp 6Göteborgs SKGöteborg143
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
VinterserienOK Älvsjö-ÖrbyStockholm209
närLVisa rutter i LiveloxResultat
SkidO, SM/JSM, stafettSundsvalls OKMedelpad39
S
mästSMVisa rutter i LiveloxResultat
Närtävling skid-oDomnarvets GOIFDalarna91
S
närMVisa rutter i LiveloxResultat
Vinterrace etapp 7Uddevalla OKBohuslän-Dal50
närLResultat
SkidO, SM, publiktävlingSundsvalls OKMedelpad74
S
natMVisa rutter i LiveloxResultat
v 8mån 19/2Stefans slippery slopeLjusdals OKHälsingland19
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 20/2GOK Nattsprintcup #4Gustavsbergs OKStockholm30
klubbSNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 21/2Veteran-OL nr 20Kristinehamns OKVärmland20
närL
Testa ROCÖstersunds OKJämtland-Härjedalen-
klubbMK
I wildkids ol-spårLjusdals OKHälsingland11
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
Nattugglan HågelbyTullinge SKStockholm89
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
MOF Nattcup #8Njurunda OKMedelpad23
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
Vinternattcup 6Sundbybergs IKStockholm44
klubbLNResultat
Kylklampen deltävling 8OK ÄlgenVärmland52
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 22/2Veteran-OL AlingsåsOK SkogshjortarnaVästergötland24
närLVisa rutter i LiveloxResultat
GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg11
närMK
Vintercup 4Täby OKStockholm20
klubbLNResultat
OCK träning Åhus Norra (Pan-stugan)Orienteringscentrum KristianstadSkåne14
närL
Vätterbygden by Night, deltävling 11Jönköpings OKSmåland28
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
GOF NattCup Etapp 8Göteborgs OF
OK Alehof
Göteborg27
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
Östra Blekinges nattcup deltävling 18OK Orion
Ronneby OK
Blekinge33
närLN
Nattcupen nr 6Väsby OKStockholm17
klubbLNResultat
Natt 7:an Etapp 5IK OmegaVästergötland14
närLN
Öppet KM-natt i skidOSundsvalls OKMedelpad-
S
närMN
Skaraborg By Night VIILidköpings VSKVästergötland54
närMNVisa rutter i Livelox
fre 23/2Vintercupen Etapp 8OK EnenUppland19
klubbMNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 24/2SkidO, SM/JSM/USM/VSM och Nordiska Ungdomsspelen, sprintÖstersunds OKJämtland-Härjedalen202
S
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
LOK Sprint Cup deltävling 5Linköpings OKÖstergötland33
klubbSResultat
Teknikdag i JämjöKalmar OKSmåland15
klubbL
sön 25/2Vintercupen Syd Västra KretsenRävetofta OKSkåne-
närL
Först i mål Gudhems IFVästergötland15
närMStarttider
SkidO, SM/JSM/USM/VSM och Nordiska Ungdomsspelen, långÖstersunds OKJämtland-Härjedalen205
S
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
Vintercupen 2017-2018 UddarpHärlövs IFSkåne31
närLResultat
Vintercupen Etapp 7IK UvenGöteborg99
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
Vintercupen Etapp 9OK EnenUppland32
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
Vinterrace 2018Ljungskile FKBohuslän-Dal75
närMResultat
v 9mån 26/2Andersgrens tokigheterLjusdals OKHälsingland12
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 27/2Nattcup #8OK HällenSödermanland17
närLNVisa rutter i Livelox
Nattcup 6 SkogshöjdenTrollhättans SOKVästergötland22
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
OL-NV Natträning 8FK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne53
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 28/2Veteran-OL nr 21Kristinehamns OKVärmland25
närLResultat
Vintercup #5IFK Lidingö SOKStockholm6
klubbMN
Löpex Vinterserie 2017-18, deltävling 6Fellingsbro GOIF
Örebro Läns OF
Örebro Län37
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
Midvinterduell etapp 6Björkfors GOIF
Linköpings OK
Östergötland13
närLN
SkidO nattSäterbygdens OKDalarna30
S
närLNResultat
Ove å fasa, grenen igenLjusdals OKHälsingland10
klubbLKVisa rutter i LiveloxResultat
Vintercupen deltävling 6Sundsvalls OKMedelpad4
närMN
tor 1/3GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg8
närL
Landehofs Nattcup Etapp 7OK LandehofGöteborg11
närLNResultat
OK Denselns natt-cup 2017-18 deltävling 7OK DenselnÖstergötland15
klubbLNResultat
Vätterbygden by night 12IK HakarpspojkarnaSmåland19
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
Östra Blekinges nattcup deltävling 19Karlskrona SOK
OK Orion
Blekinge18
närLNResultat
fre 2/3Panvåren, nattOK Pan-KristianstadSkåne633
natLNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 3/3Panvåren, medelOK Pan-KristianstadSkåne1227
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Panvåren, sprintOK Pan-KristianstadSkåne625
natSVisa rutter i LiveloxResultat
SkidO, TvåÅkerVK UvarnaMedelpad8
S
distSMVisa rutter i LiveloxResultat
Teknikträning lördagar Göteborg ÖstIFK Göteborg OrienteringGöteborg16
närLVisa rutter i Livelox
Kretsträningl OK MotalaÖstergötland12
klubbLResultat
SkidO, VOF-cup, deltävling 4Umedalens IFVästerbotten62
S
distMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 4/3Oringen-träningIFK Linköpings OSÖstergötland56
närLResultat
Panvåren, långOK Pan-KristianstadSkåne1111
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Vintercupen Etapp 8Frölunda OLGöteborg89
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
̶S̶k̶i̶d̶O̶,̶ ̶D̶M̶,̶ ̶m̶e̶d̶e̶l̶ + ̶B̶e̶r̶g̶n̶ä̶s̶e̶t̶s̶ ̶A̶I̶K̶ ̶c̶u̶p̶t̶ä̶v̶l̶i̶n̶g̶Bergnäsets AIKNorrbotten2
S
mästM
VinterserienTumba-Mälarhöjden OKStockholm88
närLResultat
̶S̶k̶i̶d̶O̶,̶m̶e̶d̶e̶l̶,̶ ̶B̶e̶r̶g̶n̶ä̶s̶e̶t̶s̶ ̶A̶I̶K̶ ̶c̶u̶p̶t̶ä̶v̶l̶i̶n̶g̶Bergnäsets AIKNorrbotten2
S
distM
v 10mån 5/3Sportlovs skidO BolleRehns BKHälsingland30
S
närMKResultat
Bengt Gunnars loppLjusdals OKHälsingland12
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 6/3Natt-Cup deltävling 6Kalmar OKSmåland3
klubbLN
Nattcup #9OK HällenSödermanland1
närLN
GTNC-5OK KlemmingenSödermanland10
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
KM-NattVästerviks OKSmåland1
klubbLN
ons 7/3DOF Natt-cup deltävling 4Domnarvets GOIFDalarna14
närLN
MOF nattcup #9VK UvarnaMedelpad20
närMNVisa rutter i LiveloxResultat
LuffarliganEnebybergs IFStockholm117
närMResultat
Veteran-OL nr 22Kristinehamns OKVärmland16
närLResultat
SkidO TräningÖstersunds OKJämtland-Härjedalen17
S
närMResultat
Löpex Vinterserie 2017-18, deltävling 7OK Tisaren
Örebro Läns OF
Örebro Län48
närLNResultat
OK Hällens öppna inomhus KMOK HällenSödermanland134
närMResultat
MarscupValbo AIFGästrikland40
klubbL
PensionärslöpetLjusdals OKHälsingland12
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
Mila Stockholm by Night, #5, final, jaktstartSnättringe SKStockholm169
distLNVisa rutter i LiveloxResultat
Skaraborg by NightOK KlyftamoVästergötland42
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 8/3GOF NattCup Etapp 9Göteborgs OF
OK Landehof
Göteborg40
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
Veteran OLLerums SOKGöteborg0
närL
Vätterbygden by night deltävling 13IK HakarpspojkarnaSmåland26
närLNResultat
Bredaryds SOK Natt-cup 5Bredaryds SOKSmåland25
närSNResultat
GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg9
närLK
Vintercup 5Täby OKStockholm21
klubbLNResultat
Östra Blekinges nattcup deltävling 20OK OrionBlekinge28
närLN
Nattcupen nr 7Attunda OK
Väsby OK
Stockholm22
klubbLNResultat
Natt 7:an Etapp 6Ulricehamns OKVästergötland0
närLN
fre 9/3DM, natt, Halland med KattegattnattOK LindénaHalland133
mästSN
Viking Memorial - The NightmareVästerås SOKVästmanland41
närMNResultat
Junior CampOK OrionBlekinge110
närLK
Junior Camp, StjärnnattenOK OrionBlekinge105
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 10/3Junior CampOK OrionBlekinge110
närLK
Hallandspremiären, medelLaholms IF OKHalland278
natM
KlubbmatchJärfälla OKStockholm51
klubbLVisa rutter i Livelox
Viking Memorial - The HellVästerås SOKVästmanland66
närMResultat
Viking Memorial - The TimechaseVästerås SOKVästmanland56
närMStarttider
Brösarp träningshelgOK Vilse 87Blekinge-
klubbL
MTBO, Söders ABCD-träningSöders-TyresöStockholm7
M
närM
SkidO HöjdhagsloppetGustavsbergs OKStockholm19
S
närLResultat
SkidO, DM, sprint, Norrbotten NOF cup 8OK Vargen
Seskarö IF
Norrbotten42
S
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
SM Sport Vintercup #4 + LandslagsträningGöteborg-Majorna OKGöteborg101
närSVisa rutter i LiveloxResultat
Teknikträning Ungdom Gbg ÖstLerums SOKGöteborg4
närL
FBCC "Förlängd sprint i Borlänge"Malungs OK SkogsmårdarnaDalarna33
närS
SkidO, DM, lång, Norrbotten NOF cup 9OK Vargen
Seskarö IF
Norrbotten50
S
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 11/3Junior CampOK OrionBlekinge110
närLK
Brösarp träningshelgOK Vilse 87Blekinge-
klubbL
Hallandspremiären, långHalmstad OKHalland274
natL
Viking Memorial - The HuntVästerås SOKVästmanland46
närUResultat
Junior Camp, One (wo)man relayOK OrionBlekinge119
närMVisa rutter i LiveloxResultat
Klubbdag med Skid-O KMGarphyttans IFÖrebro Län34
S
klubbMResultat
NärskidOTäby OKStockholm71
S
närM
O-ringenträning LOKLinköpings OKÖstergötland14
närLVisa rutter i Livelox
VinterAlliansHultsfreds OKSmåland-
närM
Vintercupen (avslutning) OBS! NY INBJUDAN!!!Ankarsrums OKSmåland28
närLResultat
Sundbybergs inofficiella öppna Ultra KMSundbybergs IKStockholm8
klubbU
Vintercupen Etapp 10OK EnenUppland31
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
Kretsträning, Motala AIF OLMotala AIF OLÖstergötland14
närLVisa rutter i LiveloxResultat
SkidO, DM, långFrösö IFJämtland-Härjedalen30
S
distLResultat
v 11mån 12/3Runes reprisLjusdals OKHälsingland8
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 13/3Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne16
närL
GOK Nattsprintcup nr 5 - finalGustavsbergs OKStockholm28
klubbSNResultat
Bengt Borgs MinneGöteborg-Majorna OKGöteborg48
närSNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 14/3Veteran-OL nr 23Kristinehamns OKVärmland16
närLResultat
Midvinterduell etapp 7Linköpings OK
OK Eken
Östergötland-
närLN
Vintercup 5SkogslöparnaÅngermanland30
närLNResultat
HBT-4Halmstad OKHalland17
klubbL
MarscupOK Pers LärjungarGästrikland42
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
Foto-olLjusdals OKHälsingland7
klubbLNResultat
Vintercupen deltävling 6BSundsvalls OKMedelpad33
närMNResultat
Kylk(l)ampen 2017-2018 Deltävling 9Deje SFVärmland45
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
Vinternattcup 7Attunda OKStockholm29
klubbLNResultat
tor 15/3Spets + Rovaniemiträning Korsnäs IF OK
Malungs OK Skogsmårdarna
Dalarna22
klubbL
Veterantour NorrtäljeOK RoslagenUppland-
närM
Veteran-OLMotala AIF OLÖstergötland0
närL
GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg2
närMK
Hagaby öppna natt-KMHagaby GoIF ÖrebroÖrebro Län26
närLNResultat
OK Denselns natt-cup 2017-18 deltävling 8OK DenselnÖstergötland21
klubbLNResultat
Natt-träning ImmelnFK GöingarnaSkåne7
närLN
Vätterbygden by night, deltävling 14IK HakarpspojkarnaSmåland25
närLNResultat
GOF NattCup Etapp 10Göteborgs OF
Tolereds Allmänna IK
Göteborg68
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
NattsprintJärfälla OKStockholm43
klubbSN
Natt KMFK HerkulesGöteborg58
närLNResultat
fre 16/3Vårracet, dag 1, nattOK OrionBlekinge19
natLN
10MILA-test Lillomarka & Ärla IFSOIK Hellas
Ärla IF
Södermanland149
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
Krets Motion Hultet-NattKristinehamns OKVärmland13
närLNResultat
SumpnattaSundbybergs IKStockholm214
distLNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 17/3SkidO, Barents Winter Games, dag 1, sprintOK RenenNorrbotten61
S
natSResultat
Tour de TGOK, etapp 1Tjällmo-Godegårds OKÖstergötland45
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Tour de TGOK, etapp 2Tjällmo-Godegårds OKÖstergötland12
närMVisa rutter i LiveloxResultat
Vårracet, dag 2, långOK OrionBlekinge54
natL
Närtävling i SkidorienteringOK LandehofGöteborg44
S
närMVisa rutter i LiveloxResultat
Krets Motion-OL NobelhallenDegerfors OK
Kristinehamns OK
OK Djerf
Värmland32
närLVisa rutter i LiveloxResultat
MTBO-träning TullingeTullinge SKStockholm0
M
närM
Romeleträffen, medelLunds OKSkåne505
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Vårupptakt (Motions-OL)OK Kullingshof
OK Skogshjortarna
Västergötland-
närL
SkidO, J-cup, sprint (DM Ångermanland)Härnösands OKÅngermanland72
S
natSResultat
sön 18/3Kvillebyns klassiskaKvillebyns SKBohuslän-Dal36
natL
LaxträffenFalkenbergs OKHalland544
natLVisa rutter i LiveloxResultat
SkidO, Barents Winter Games, dag 2, långOK RenenNorrbotten57
S
natLResultat
VinterserJärla OrienteringStockholm121
närLResultat
Vårracet, dag 3, medelOK OrionBlekinge46
natM
Löpex Vinterserie 2017-18, deltävling 8 (final)Lindebygdens OK
Örebro Läns OF
Örebro Län41
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Eskilstunaträning söndagarIK StandardSödermanland-
klubbM
Krets motions-OL BruketDegerfors OKVärmland23
närMResultat
O-ringenträning OKSOK SkogsströvarnaÖstergötland0
närM
Romeleträffen, långLunds OKSkåne286
natLVisa rutter i LiveloxResultat
SkidO, J-cup, lång (DM Ångermanland)Härnösands OKÅngermanland77
S
natLResultat
10MILA-test Lillomarka & Ärla IFSOIK Hellas
Ärla IF
Södermanland97
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
v 12mån 19/3Ivans förskräcklingsheterLjusdals OKHälsingland11
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 20/3Vet OLEskilstuna OLSödermanland72
närMVisa rutter i LiveloxResultat
Motions-OL MariebergKristinehamns OKVärmland22
närSResultat
Mullsjö SOK - Snöpuls_Springa sitt namnMullsjö SOKVästergötland2
klubbMN
IKS Nattserien VårIK StandardSödermanland-
närMN
ons 21/3Läffe läffe litenLjusdals OKHälsingland14
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
Vintercup #6IFK Lidingö SOKStockholm1
klubbLK
MOF Nattcup #10Sundsvalls OKMedelpad37
närLNResultat
Kylklampen finalKils OKVärmland56
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 22/3Dalaoffensivens nattcup Korsnäs IF OKDalarna31
närL
Veteran-OL HOK-1Hallstahammars OKVästmanland-
närM
Veteran-OL tävling 1KFUM Örebro OK
Örebro Läns OF
Örebro Län54
närLResultat
Veteran OLIK UvenGöteborg40
närLResultat
Motions-OL HembygdsgårdenKristinehamns OKVärmland21
närMResultat
GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg8
närM
KM natt 2018 VÖOL OKÖ WOKVallentuna-Össeby OLUppland33
klubbLN
Natt KM / Nattcupsfinal 2018Attunda OK
Väsby OK
Stockholm23
klubbLNResultat
Natt 7:an Etapp 7 + Sjuhäradsmästerskap NattHestra IFVästergötland4
närLN
Natt-KM 2018, Halmstad OKHalmstad OKHalland32
klubbLN
fre 23/3NyköpingsnattenNyköpings OKSödermanland91
distLN
Partilletrippeln, natt (med DM, natt)Sävedalens AIKGöteborg104
natLN
Tibrotrippeln, dag 1, natt, förkortad långTibro OKVästergötland18
natLN
Nyköpingshelgen Korsnäs IF OKDalarna9
klubbL
SkidO, SM, sprint prologSkellefteå OKVästerbotten32
S
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
Nattcup 4Visborgs OKGotland43
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 24/3Nyköpingshelgen Korsnäs IF OKDalarna9
klubbL
SkidO, SM, medel jaktstartSkellefteå OKVästerbotten32
S
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
NyköpingsorienteringenNyköpings OKSödermanland425
natL
Partilletrippeln, sprintSävedalens AIKGöteborg100
natS
Tibrotrippeln, dag 2, medelTibro OKVästergötland28
natM
Finspångs vårloppFinspångs SOKÖstergötland68
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Skogsröjarträffen 2018Bjursås OKDalarna36
närMResultat
Förenings-DM öppetSundsvalls OKMedelpad11
S
närSM
Stafett-OL BokedalenSävedalens AIKGöteborg53
närLVisa rutter i Livelox
Vårdubbeln, medelOK SkogsfalkenBlekinge681
natMVisa rutter i LiveloxResultat
TorsåkerssprintenStorviks IFGästrikland60
närS
Earth Hour RogainingWaxholms OKStockholm36
närL
sön 25/3Nyköpingshelgen Korsnäs IF OKDalarna9
klubbL
Skogsröjarträffen 2018Bjursås OKDalarna36
närMResultat
Partilletrippeln, medelSävedalens AIKGöteborg148
natM
SkidO, DM, Västerbotten och VOF-cup, deltävling 5Umeå OKVästerbotten87
S
mästMResultat
Tibrotrippeln, dag 3, förlängd medelTibro OKVästergötland27
natM
MåsenstafettenOK MåsenSödermanland72
natSL
Måsenstafetten, individuella öppna klasserOK MåsenSödermanland0
distL
O-ringenträning OKSOK SkogsströvarnaÖstergötland67
närMVisa rutter i LiveloxResultat
SkidO, DM medel Norrbotten + Bergnäsets AIK cuptävlingBergnäsets AIKNorrbotten57
S
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
SkidO - Högbo BrukOK HammarenGästrikland34
S
klubbLResultat
Stafett-träningNyköpings OKSödermanland227
närMVisa rutter i LiveloxResultat
Vårdubbeln, långOK SkogsfalkenBlekinge745
natLVisa rutter i LiveloxResultat
SkidO, medel, Bergnäsets AIK cuptävlingBergnäsets AIKNorrbotten63
S
distMVisa rutter i LiveloxResultat
v 13mån 26/3SoppatorskLjusdals OKHälsingland16
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 27/3POL-RådagårdenHjobygdens OK
Lidköpings VSK
Västergötland71
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Ärla IF Veteran-OLÄrla IFSödermanland0
närMVisa rutter i Livelox
RoslagsveteranernaOK ÖsteråkerStockholm56
närLResultat
Tisdags-OL LövsjötorpIF Hagen
OK P4
Västergötland0
närL
Motions-OL Hembygdsgården, NorrgårdenKristinehamns OKVärmland31
närMResultat
Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne59
närLVisa rutter i Livelox
Kretsträning västra kretsenLidköpings VSKVästergötland-
närL
Höglandsträning ESOKEksjö SOKSmåland-
närL
Nattserien Ärla IFÄrla IFSödermanland-
närLN
ons 28/3Nattugglan EktorpTullinge SKStockholm68
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
PåskäggetLjusdals OKHälsingland16
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
Marscupen 28/3Gävle OKGästrikland38
klubbLK
Vintercupen deltävling 7Sundsvalls OKMedelpad43
närMNResultat
tor 29/3LOK Sydsvenska 7-manna och 4-mannaLunds OKSkåne8
klubbSLK
Veteran-OLLinköpings OKÖstergötland48
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Häxjakten, Five-O, #1OK SkogsvargarnaVästergötland482
natLNVisa rutter i LiveloxResultat
Teknikträning GBG SYDIK UvenGöteborg12
klubbLVisa rutter i Livelox
Nattcup 29/3IFK Mora OKDalarna6
närM
Sydsvenska 7-mannabudkavelnHässleholms OKSkåne100
natSLKVisa rutter i LiveloxResultat
fre 30/3Sydsvenska 7-mannabudkavelnHässleholms OKSkåne100
natSLKVisa rutter i LiveloxResultat
FriskusträffenFK Friskus-VarbergHalland809
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Kortfredan, Five-O, #2Ryda SKVästergötland560
natSVisa rutter i LiveloxResultat
PåskorienteringenKjula IFSödermanland60
natL
Sydsvenska 7-manna, individuella öppna klasserHässleholms OKSkåne84
distLVisa rutter i LiveloxResultat
MOL 1. PåskrisetIF Hansa-HoburgGotland86
närLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 31/3Kolmårdsdubbeln, medelOK KolmårdenÖstergötland113
natM
TyringerundanOK TyringeSkåne589
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Öjetrampen, Five-O, #3Främmestads IK
OK Kullingshof
Västergötland1255
natLVisa rutter i LiveloxResultat
NackheträffenOK NackheHalland593
natLResultat
Vårracet, dag 1, långOK OrionBlekinge367
natLStarttider
sön 1/4Bohuslunken, Five-O, #4 Uddevalla OKBohuslän-Dal658
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Kolmårdsdubbeln, KolmårdskavlenOK KolmårdenÖstergötland11
natSL
OK TorfinnOK TorfinnSkåne0
natM
Rigors påskträffIF RigorHalland74
natM
Kolmårdskavlen, individuella öppna klasserOK KolmårdenÖstergötland0
distL
Vårracet, dag 2, medelOK OrionBlekinge400
natMStarttider
Skogis Cup nr 1Garda OKGotland56
närLVisa rutter i LiveloxResultat
v 14mån 2/4SnötrampenFjärås AIK
OK Löftan
Halland893
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Påsk-OLSöderhamns OKHälsingland-
klubbMVisa rutter i Livelox
Hästveda OKHästveda OKSkåne1005
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Vikingaträffen, Five-O, #5Trollhättans SOKVästergötland931
natMVisa rutter i LiveloxResultat
AnebyorienteringenSOK AnebySmåland14
distL
KringelträffenSödertälje-Nykvarn OFSödermanland1026
natMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 3/4Tisdags-OL RydskogenIF HagenVästergötland32
närLResultat
IKS Veteran OLIK StandardSödermanland130
närMResultat
Dala Veteran OL 3/4 KvarnsvedenKvarnsvedens GOIF OKDalarna0
närL
Motions-OL RävåsskolanOK DjerfVärmland36
närLVisa rutter i LiveloxResultat
NOK-träning OK DenselnOK DenselnÖstergötland43
närLResultat
Vårspringet i EskilstunaÄrla IFSödermanland36
närLResultat
Motions-OL Östervik/GokartbanaKristinehamns OKVärmland0
närL
Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne70
närLVisa rutter i Livelox
Forsas vintersprintForsa OKHälsingland35
närSResultat
ons 4/4LuffarliganSnättringe SKStockholm-
närL
Motionsorientering - GranskogJärfälla OKStockholm68
närMResultat
IFK Lidingö MTBO-träningIFK Lidingö SOKStockholm10
M
närM
OnsdagsträningOK KompassenSkåne0
klubbM
tor 5/4POL-MostuganHjobygdens OK
OK Skogsstjärnan
Västergötland0
närL
Roslagsveteranerna TäbyTäby OKStockholm77
närLResultat
Veteran-OL tävling 2Almby IK
Örebro Läns OF
Örebro Län61
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Veteran-O GbgOK Landehof
OK Orinto
Göteborg
Västergötland
67
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Ungdomsträning 2018-04-05Hagaby GoIF ÖrebroÖrebro Län12
klubbLResultat
Motions-OL GarnisonenKristinehamns OKVärmland31
närMResultat
TorsdagsträningOK OrionBlekinge-
klubbL
OCK träning DegebergaOrienteringscentrum KristianstadSkåne24
närMVisa rutter i Livelox
GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg9
närM
MarkbygdsträningMarkbygdens OKVästergötland18
närM
Tränings-OLLjusdals OKHälsingland16
klubbSVisa rutter i LiveloxResultat
Torsdagsträning 1Täby OKStockholm9
klubbLResultat
Stafett-träning IFK Göteborg OrienteringGöteborg44
klubbL
fre 6/4Nattinatta, GotlandGotlands Bro OKGotland80
distLNVisa rutter i LiveloxResultat
SvartnattaVingåkers OK
Ärla IF
Södermanland68
natSLNVisa rutter i LiveloxResultat
Väsby OK, GrymnattaVäsby OKStockholm227
natLNVisa rutter i LiveloxResultat
OL-skytte sprint Halmstad Garnisons IF
Halmstad OK
Halland88
närSResultat
PreO, Syd NattHärlövs IFSkåne52
P
natPNStarttider
lör 7/4Dackefejden, långKarlskrona SOKBlekinge473
natLVisa rutter i LiveloxResultat
LännamedelnLänna IFUppland93
natM
Mälarmårdsdubbeln, sprintKatrineholms OKSödermanland0
natS
SM, ultralång med Swedish League, #1IK Hakarpspojkarna
Jönköpings OK
Småland67
mästU
SM, ultralång, publiktävling, medel Gränna-Bygdens OKSmåland10
natM
Sydsvenska mästerskapen, individuell, långKarlskrona SOKBlekinge188
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
Ulrikadubbeln, medelIFK Linköpings OSÖstergötland23
natM
UngdomslägerLudvika OKDalarna21
närM
Utbildning tävlingsadministrationDalarnas OFDalarna28
närL
OL-skytte klassisk distansHalmstad Garnisons IF
Halmstad OK
Halland84
närLResultat
Västkuststafetten, individuella öppna klasserIFK Göteborg OrienteringGöteborg169
distMVisa rutter i LiveloxResultat
PreO, Syd LördagOK Pan-KristianstadSkåne98
P
natP
VästkuststafettenIFK Göteborg OrienteringGöteborg152
natSMVisa rutter i LiveloxResultat
Halmstad OKHalmstad OKHalland19
närLResultat
sön 8/4UngdomslägerLudvika OKDalarna21
närM
Broruset, GotlandGotlands Bro OKGotland179
distMVisa rutter i LiveloxResultat
Dackefejden, medelKarlskrona SOKBlekinge517
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Gudhems vårtävlingGudhems IFVästergötland90
natM
Herkules skogsdådFK HerkulesGöteborg1312
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Mälarmårdsdubbeln, medelKatrineholms OKSödermanland0
natL
RånässtafettenRånäs OKUppland0
natSL
Sydsvenska mästerskapen, stafettKarlskrona SOKBlekinge36
mästSMVisa rutter i LiveloxResultat
Ulrikadubbeln, långIFK Linköpings OSÖstergötland28
natL
OL-skytte stafettHalmstad Garnisons IF
Halmstad OK
Halland27
närSMResultat
MIK-medelnMälarhöjdens IK OKStockholm1614
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Motionsorientering Umeå 8 aprilUmeå OKVästerbotten56
närLResultat
PreO, Syd SöndagFK BokenSkåne99
P
natP
v 15mån 9/4Sprint 10Skene Sim o ISVästergötland10
närSResultat
tis 10/4PoängtävlingOK MilanÖrebro Län0
klubbM
Test Stafett 10Skene Sim o ISVästergötland4
närSS
Tisdags-OL RydskogenIF HagenVästergötland75
närLResultat
Veteran-OL 180410OK KlemmingenSödermanland131
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Motions-OL BullerdalenOK DjerfVärmland37
närLResultat
NOK TräningFinspångs SOKÖstergötland-
närL
Vårspringet Eskilstuna OLEskilstuna OLSödermanland77
närLResultat
Motions-OL ÖlmeskolanKristinehamns OKVärmland38
närMResultat
SSOK Motionsorientering GustavsbergSkattkärrs SOKVärmland40
närMResultat
Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne71
närLVisa rutter i Livelox
SAKO-träning Snöfritt SlätthultTrollhättans SOKVästergötland61
närLResultat
"Backe-upp-och Backe-ned" - StenkrossenAlmby IKÖrebro Län117
närSVisa rutter i LiveloxResultat
Forsas vintersprint 2Forsa OKHälsingland36
närSResultat
Träningsrace v.15 ”Bruksdubbeln", Del 1 av 2Surahammars SOKVästmanland16
klubbMVisa rutter i Livelox
Motions-OLOK SkogshjortarnaVästergötland106
närMVisa rutter i LiveloxResultat
Sprintstafett/SäsongsupptaktVästerbergslagens OLDalarna43
närSResultat
ons 11/4Höglandets-Veteran-OLBoxholms OKÖstergötland57
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Veteran-OL OKSOK SkogsvargarnaVästergötland-
närM
Motions 5-DagarsVärend GN OLSmåland87
närMResultat
OnsdagsträningOK KompassenSkåne1
klubbM
FyrklöverKFUM Örebro OKÖrebro Län160
närLResultat
tor 12/4POL-GrästorpFrämmestads IK
Hjobygdens OK
Västergötland147
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Veteran-OLJönköpings OKSmåland105
närMResultat
VeteranorienteringNAIS OrienteringsklubbÖstergötland78
närLResultat
Veteran-OLKöping-Kolsva OKVästmanland177
närMVisa rutter i LiveloxResultat
Veteran-OL tävling 3Hagaby GoIF Örebro
Örebro Läns OF
Örebro Län78
närLResultat
DOK:s motions-OL RåbäckDegerfors OKVärmland30
närMVisa rutter i LiveloxResultat
MOL 2Garda OKGotland73
närLResultat
Motions-OL Kaffeberget/ HultetKristinehamns OKVärmland36
närLResultat
Teknikträning GBG SYDFrölunda OLGöteborg34
klubbL
Motionsorientering KronoparkenOK TyrVärmland134
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Torsdags orienteringKarlskrona SOKBlekinge31
klubbL
Motions OL 1Ankarsrums OKSmåland17
klubbMResultat
GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg26
närS
MarkbygdsträningMarkbygdens OKVästergötland11
närL
Poängjakt 1Trosabygdens OKSödermanland28
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
Tränings-OLLjusdals OKHälsingland15
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
OCK-träning TågarödFK GöingarnaSkåne11
närL
TiomilarepetOK Älvsjö-ÖrbyStockholm103
distSLKVisa rutter i LiveloxResultat
Natt-KMLinköpings OKÖstergötland49
klubbLNResultat
fre 13/4Swedish League, #2, sprint (WRE), med CitadellssprintenOK Silva
Rävetofta OK
Skåne982
intSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 14/4Brudarebackens sprintstafettGöteborgs SKGöteborg66
distSSVisa rutter i LiveloxResultat
Nybro OK, dag 1, långNybro OKSmåland23
natL
Täby OK, långTäby OKStockholm1316
natLVisa rutter i LiveloxResultat
StigtomtakavlenOK HällenSödermanland188
natSLKVisa rutter i LiveloxResultat
Swedish League, #3, lång (WRE), med KlåverödsdubbelnOK Silva
Rävetofta OK
Skåne1778
intLVisa rutter i LiveloxResultat
50turen NaturpassetSkogsluffarnas OKStockholm-
närU
OstlöpetFalköpings AIK OKVästergötland138
natM
AnebyorienteringenSOK AnebySmåland483
distLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 15/4StigtomtakavlenOK HällenSödermanland188
natSLKVisa rutter i LiveloxResultat
EnenracetOK EnenUppland790
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Nybro OK, dag 2, medelNybro OKSmåland18
natM
Stenungsunds OKStenungsunds OKBohuslän-Dal759
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Stigtomtakavlen, individuella öppna klasserOK HällenSödermanland217
distLVisa rutter i LiveloxResultat
TraneträffenOK TrananVästergötland626
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Täby OK, medelTäby OKStockholm992
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Urban Hjärne-kampenOK MotalaÖstergötland518
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Suderträffen, GotlandIF Hansa-HoburgGotland176
distMResultat
Swedish League, #4, medel (WRE), med KlåverödsdubbelnOK Silva
Rävetofta OK
Skåne1860
intMVisa rutter i LiveloxResultat
Motions-olIFK UmeåVästerbotten-
närL
v 16mån 16/4
tis 17/4PoängtävlingOK MilanÖrebro Län0
klubbM
Tisdags-OL BillingenIF HagenVästergötland82
närLResultat
Sörklubbs #2 ArbråVallsta SKHälsingland54
närSResultat
IKS VårspringIK StandardSödermanland-
närM
NOK-träningTjalve IF NorrköpingÖstergötland0
närM
ParkO 1Östersunds OKJämtland-Härjedalen152
närMResultat
Provlöpning Bofors/LetälvOK DjerfVärmland-
närL
AlliansHultsfreds OKSmåland47
närMResultat
Motions-OL MarielundKristinehamns OKVärmland48
närMResultat
Månadens bana aprilUlricehamns OKVästergötland65
närLResultat
SSOK Motionsorientering RåtorpSkattkärrs SOKVärmland33
närMResultat
Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne71
närLVisa rutter i Livelox
SAKOs 10-mila träningVänersborgs SKVästergötland65
närLResultat
Motions-OL och UngdomsmatchOK SkogshjortarnaVästergötland138
närMVisa rutter i LiveloxResultat
10MILA-test individuell dag (damer)/natt (herrar)Snättringe SKStockholm26
klubbLKResultat
Höglandsträning 17 aprilNässjö OKSmåland12
närLVisa rutter i Livelox
Motionsorientering Styckåsen/FallebergetOK JösseVärmland47
närLResultat
Träningsserie 1Lindebygdens OKÖrebro Län83
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Ljusdals VårvintersprintLjusdals OKHälsingland28
närSVisa rutter i LiveloxResultat
Natt-KMTäby OKStockholm46
klubbLNResultat
ons 18/4MotionsorienteringVäxjö AISSmåland132
närLResultat
10Mila Känsla 2018OK KåreDalarna75
klubbLVisa rutter i Livelox
Allans prövelöpOK TyrVärmland57
närLKVisa rutter i LiveloxResultat
MTBO Uppland, träning, Gränby sportfältOK Linné
OK Rodhen
Uppland27
M
närMVisa rutter i Livelox
OnsdagsträningOK KompassenSkåne3
klubbM
tor 19/4Motionsorientering 3Visby IF Gute SOKGotland75
närLVisa rutter i LiveloxResultat
POL-ÅsarpFalköpings AIK OK
Hjobygdens OK
Västergötland145
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Veteran-OL GMOKGöteborg-Majorna OKGöteborg102
närLResultat
Björnölufsen 2018Västerås SOKVästmanland189
närMVisa rutter i LiveloxResultat
Veteran-OLOK GränsenSmåland102
närMResultat
Veteran-OL tävling 4OK Tylöskog
Örebro Läns OF
Örebro Län79
närLResultat
Motions OL 2Ankarsrums OKSmåland21
klubbMResultat
ParkO 2Östersunds OKJämtland-Härjedalen147
närMResultat
Motions-O Gillevi KoppomOK HierneVärmland35
närLResultat
Motions-OL AllétorpKristinehamns OKVärmland33
närLResultat
Teknikträning GBG SYDMölndal Outdoor IFGöteborg29
klubbL
Motionsorientering Rud norraOK TyrVärmland146
närLVisa rutter i LiveloxResultat
OCK träning ÄspetOrienteringscentrum KristianstadSkåne47
närMVisa rutter i Livelox
GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg13
närM
Gnestasprinten 2018OK KlemmingenSödermanland37
närSResultat
Kretsträning västra kretsen - Istrums SKIstrums SKVästergötland4
närM
MarkbygdsträningMarkbygdens OKVästergötland7
närL
Poängjakt 2Trosabygdens OKSödermanland33
klubbMResultat
Tränings-OLLjusdals OKHälsingland20
klubbSVisa rutter i LiveloxResultat
Träningstävling Grön - Vit/gulSjövalla FKGöteborg-
klubbM
Motionsorientering UpplandOK RoslagenUppland6
närM
fre 20/4SM, natt med Swedish League, #5IK Hakarpspojkarna
Jönköpings OK
OK Gränsen
Småland454
mästLNVisa rutter i LiveloxResultat
Uppsala möte, nattRasbo IK
Upsala IF
Uppland358
natLNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 21/4Göteborgsdubbeln, långLerums SOK
Sjövalla FK
Göteborg1069
natLVisa rutter i LiveloxResultat
HagenmedelnIF HagenVästergötland386
natMVisa rutter i LiveloxResultat
OK Tors ungdomstävlingOK TorSödermanland611
natLVisa rutter i LiveloxResultat
RonnebymedelnRonneby OKBlekinge373
natMVisa rutter i LiveloxResultat
IFK LidingöIFK Lidingö SOKStockholm1112
natLVisa rutter i LiveloxResultat
LetälvsträffenDegerfors OK
OK Djerf
Värmland598
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Tour de Åtvidaberg Etapp 1, MedelCentrum OKStockholm14
klubbMResultat
Uppsala möte, medelIF ThorUppland175
natM
sön 22/4Göteborgsdubbeln, medelLerums SOK
Sjövalla FK
Göteborg1337
natMVisa rutter i LiveloxResultat
TorfejdenOK TorSödermanland725
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Vårträffen, GotlandVisborgs OKGotland160
distLVisa rutter i LiveloxResultat
Växjö OKVäxjö OKSmåland611
distMVisa rutter i LiveloxResultat
BoforsloppetDegerfors OK
OK Djerf
Värmland419
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Järfälla OKJärfälla OKStockholm1517
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Swedish League, #6, final, jaktstart + LOK:s jubileumstävling, långLinköpings OKÖstergötland1309
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Uppsala möte, långOK LinnéUppland159
natL
Öppet Skaraborgsmästerskap, långSOK TräffVästergötland340
natLVisa rutter i LiveloxResultat
GöingefejdenFK GöingarnaSkåne762
natLResultat
KurstävlingHelsingborgs SOKSkåne6
klubbMResultat
Motionsorientering Umeå 22 aprilUmeå OKVästerbotten45
närLResultat
Södra Hallands ungdomsserie - Etapp 1Falkenbergs OKHalland88
närLResultat
v 17mån 23/4Dala Serien MTBO Etapp 2Leksands OKDalarna36
M
närM
tis 24/4OKM U-SerieOK MotalaÖstergötland86
närMResultat
Tisdags-OL SkultorpIF Hagen
OK P4
Västergötland54
närLResultat
Tisdagsträning OK EnenUppland10
klubbM
Dala Veteran-OLAvesta OKDalarna165
närMResultat
Poängtävling 1Lindebygdens OK
OK Milan
Örebro Län177
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
ParkO 3Östersunds OKJämtland-Härjedalen208
närMResultat
Motionsorientering Waxholms OKStockholm23
närLResultat
Motionsorientering EdanenäsetOK MangenVärmland50
närLResultat
Motionsorientering UpplandLänna IFUppland8
närL
NOK träningOK KolmårdenÖstergötland130
närLResultat
Krets motions-OL PossebergKristinehamns OKVärmland73
närLResultat
Närtävling Avesta OKAvesta OKDalarna47
närMResultat
SSOK Motionsorientering HultSkattkärrs SOKVärmland29
närMResultat
Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne83
närLVisa rutter i Livelox
Sörklubbs #3Söderhamns OKHälsingland82
närLVisa rutter i LiveloxResultat
GrandalskampenOK OrintoVästergötland41
klubbLResultat
Norrcupen 180424Hudiksvalls OKHälsingland56
närSVisa rutter i LiveloxResultat
Träningsrace v.15 ”Bruksdubbeln", Del 2 av 2Surahammars SOKVästmanland13
klubbLVisa rutter i Livelox
10-Mila TräningLindebygdens OK
OK Milan
Örebro Län34
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Terräng-KMSkogsluffarnas OKStockholm22
klubbLResultat
Kretsstafett Södra och Västra SkaraborgIK GandvikVästergötland42
närSLResultat
SAKO Ungdomsserien Etapp 1OK Flundrehof
Trollhättans SK
Västergötland190
närMVisa rutter i LiveloxResultat
Höglandsserien deltävling 1Sol TranåsSmåland76
närLResultat
Dag-KMOK SkogshjortarnaVästergötland97
närLResultat
StockarydslöpetBodafors OK
IFK Stockaryd
Småland4
klubbL
ons 25/4MTBO-cupen 1Gotlands Bro OKGotland0
M
närL
Landslagets sprintstafettträningSvenska Orienteringsförbundet12
närL
MtbO1Visborgs OKGotland22
M
klubbLResultat
Motions 5-dagars 2018 OK NorrvirdarnaOK NorrvirdarnaSmåland51
närLResultat
VeckoturenGävle OKGästrikland39
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Sprintträning IFK LinköpingIFK Linköpings OSÖstergötland13
klubbSResultat
Stafetträning 180425Stora Tuna OKDalarna65
närLK
OnsdagsträningOK KompassenSkåne1
klubbM
MTBO, SNO ABCD-träningSödertälje-Nykvarn OFSödermanland35
M
närMVisa rutter i LiveloxResultat
Grand Prix 2018 OK NorrvirdarnaOK NorrvirdarnaSmåland54
närLResultat
tor 26/4POL-AlbionHjobygdens OK
IK Albion
Västergötland150
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Sprint-KMTäby OKStockholm91
klubbLResultat
Tränings-OLLjusdals OKHälsingland25
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
Ungdomens 5-dagars E1Gränna-Bygdens OKSmåland115
närMResultat
Veteran-OL OKSOK SkogsströvarnaÖstergötland83
närLResultat
Veteran-OLKjula IFSödermanland236
närLVisa rutter i LiveloxResultat
OL-alliansen Veteranorientering TSOKTenhults SOKSmåland96
närLVisa rutter i LiveloxResultat
xOK RoxenÖstergötland-
närL
RoslagsveteranernaEnebybergs IFStockholm77
närMResultat
Veteran-OL tävling 5OK Tisaren
Örebro Läns OF
Örebro Län88
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Veteranorientering HOKHultsfreds OKSmåland46
närMResultat
ParkO 4Östersunds OKJämtland-Härjedalen174
närMResultat
MOL 4Svaide Roma SOKGotland55
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Motionsorientering Ursvik #1Sundbybergs IKStockholm88
närLResultat
Motions OL 3Ankarsrums OKSmåland22
klubbMResultat
Motions-OL SundboKristinehamns OKVärmland35
närMResultat
Motionsorientering SannaOK TyrVärmland126
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Torsdags orienteringKarlskrona SOKBlekinge37
klubbL
OCK träning UddarpOrienteringscentrum KristianstadSkåne24
närLVisa rutter i Livelox
FyrklöverFellingsbro GOIFÖrebro Län64
närLResultat
GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg10
närL
Poängjakt #3Trosabygdens OKSödermanland40
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
Träning Väster 2018-04-26FK GöingarnaSkåne31
klubbLResultat
fre 27/4Tiomila, open individual, FridayIFK Enskede
OK Älvsjö-Örby
Skogsluffarnas OK
Solna OK
Stockholm-
natLK
lör 28/4LOK 10milaLunds OKSkåne9
klubbSL
Tiomila, open individual, SaturdayIFK Enskede
OK Älvsjö-Örby
Skogsluffarnas OK
Solna OK
Stockholm805
natLKVisa rutter i LiveloxResultat
Kvarnsveden NärOlKvarnsvedens GOIF OKDalarna83
närMResultat
Motionsorientering i HelsingborgHelsingborgs SOKSkåne30
närMResultat
Tiomila i NynäshamnIFK Enskede
OK Älvsjö-Örby
Skogsluffarnas OK
Stockholm1000
natSLKVisa rutter i LiveloxResultat
ICA-sprintenVännäs OKVästerbotten80
närSVisa rutter i LiveloxResultat
Skogsflickmatch - Blekinge, Göteborg, Skåne, Småland, Halland o VästergötlandIK Omega
OK Orinto
SOK 68
Västergötland200
närMResultat
sön 29/4Tiomila i NynäshamnIFK Enskede
OK Älvsjö-Örby
Skogsluffarnas OK
Stockholm1000
natSLKVisa rutter i LiveloxResultat
FrostalunkenFrosta OKSkåne611
distMVisa rutter i LiveloxResultat
Målilla OKMålilla OKSmåland402
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Veteranträffen i GästriklandÖsterfärnebo IFGästrikland233
natLResultat
Värst i HerrstaHerrestads AIF
Uddevalla IS
Bohuslän-Dal543
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Ymers vårtävlingIK YmerVästergötland0
natL
Intensivkurs tävlingNorbergs OKVästmanland14
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
GMOK Intensivkurs #1 2018 TräningstävlingGöteborg-Majorna OKGöteborg20
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
Skogis Cup nr 2Garda OKGotland51
närLResultat
Motionsorientering Umeå 29 aprilUmedalens IFVästerbotten82
närMResultat
v 18mån 30/4
tis 1/5Bussresa till Sala OK:s tävling 1 maj ! Korsnäs IF OKDalarna32
klubbL
KlemmingekampenOK KlemmingenSödermanland636
natMVisa rutter i LiveloxResultat
OK BävernOK BävernSmåland690
natMVisa rutter i LiveloxResultat
OK Älmes vårtävlingOK ÄlmeSmåland690
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Skaraborgsmästerskap, stafettOK SkogsstjärnanVästergötland31
distSLVisa rutter i LiveloxResultat
DM, sprint, Stockholm (WRE)Järla OrienteringStockholm1246
intSVisa rutter i LiveloxResultat
SilverjaktenSala OKVästmanland812
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Vårserien Etapp 1Göteborgs OF
Tolereds Allmänna IK
Göteborg650
närLVisa rutter i LiveloxResultat
ParkO 5Östersunds OKJämtland-Härjedalen222
närMResultat
ons 2/5Dalaveteran Karlsbyheden-SvärdsjöSvärdsjö SOKDalarna0
närL
Dala Veteran OLStora Tuna OKDalarna125
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Vet-OL 3stadUddevalla OKBohuslän-Dal81
närLResultat
DM, ultralång, VästmanlandArboga OKVästmanland90
mästUVisa rutter i LiveloxResultat
Motionsorientering och Grand PrixVäxjö OKSmåland192
närLResultat
Veckoturen 2 majOK ÖdmårdenGästrikland-
närL
Motionsorientering Skatås IFK Göteborg OrienteringGöteborg148
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne85
närLVisa rutter i Livelox
FyrklövernStora Tuna OKDalarna134
närLResultat
Motionsorientering Arvika city (sprint)OK JösseVärmland23
närSResultat
MTBO Kalmarsunds cupen 2018 deltävling 1Kalmar OKSmåland28
M
närMResultat
MTBO Uppland, träning, StenhagenOK Linné
OK Rodhen
Uppland40
M
närMVisa rutter i Livelox
Park Tour Värmland (PTV) - Deltävling 1OK JösseVärmland67
närSVisa rutter i LiveloxResultat
Sprintcup 2018, etapp 1Göteborg-Majorna OKGöteborg286
närSVisa rutter i LiveloxResultat
Ungdomsserie 1 Blekinge VästraOK Vilse 87Blekinge127
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Ungdomsserien deltävling 1Björkfors GOIFÖstergötland128
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Ungdomsserien östra etapp 1Ronneby OKBlekinge170
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Sprintcupen i Gammelstad, #1Gammelstads IFNorrbotten155
närSResultat
tor 3/5MOL 5Gotlands Bro OKGotland62
närLResultat
POL-KlyftamoHjobygdens OK
OK Klyftamo
Västergötland137
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Ungdomsserien #1, krets norr 2Mälarö SOKStockholm138
distLVisa rutter i LiveloxResultat
Ungdomsserien #1, krets norr 3Attunda OKStockholm134
distLResultat
Veteran Ol i Södra VätterbygdenIK HakarpspojkarnaSmåland95
närMVisa rutter i LiveloxResultat
RoslagsveteranernaLänna IFUppland82
närMResultat
Veteran-OL tävling 6Kristinehamns OK
Örebro Läns OF
Värmland
Örebro Län
78
närLResultat
Först i MålEskilstuna OLSödermanland174
närMVisa rutter i LiveloxResultat
Veteran OLStjärnorps SKÖstergötland67
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Veteran-OLIF Marin VästGöteborg82
närMResultat
Ungdomsserien / NOKSkogspojkarnas OKÖstergötland172
närMResultat
DOK:s motions-OL VikenDegerfors OKVärmland15
närMVisa rutter i LiveloxResultat
ParkO 6Östersunds OKJämtland-Härjedalen123
närMResultat
Motionsorientering KåsjönSävedalens AIKGöteborg37
närMVisa rutter i LiveloxResultat
Motionsorientering Ursvik #2Sundbybergs IKStockholm39
närLResultat
Motions OL 4Ankarsrums OKSmåland19
klubbMResultat
Motion-OL HultetKristinehamns OKVärmland18
närMResultat
Motions-O ÅrjängÅrjängs OKVärmland20
närLResultat
Torsdagsträning SommarcupenGöteborgs SK
IF Marin Väst
Göteborg29
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
Tränings-OLLjusdals OKHälsingland21
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
Motionsorientering Sörmon norraOK TyrVärmland85
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Motions OLLjungskile FKBohuslän-Dal70
närMResultat
Torsdags orienteringKarlskrona SOKBlekinge30
klubbL
Teknikträning GBG SYDFK HerkulesGöteborg3
klubbM
Ungdomscupen, deltävling 1Södertälje-Nykvarn OFSödermanland42
närMVisa rutter i LiveloxResultat
OCK träning GropahåletOrienteringscentrum KristianstadSkåne35
närL
Borlänge - Säter träningSäterbygdens OKDalarna31
närM
GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg26
närM
MarkbygdsträningMarkbygdens OKVästergötland11
närL
Orienteringsskytte (Biathlonorienteering)Almby IKÖrebro Län42
närMResultat
Sommarserie 1Njurunda OKMedelpad64
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Ungdomskrets TibroTibro OKVästergötland73
närLResultat
Ungdomsserien #1, krets söder 1Tumba-Mälarhöjden OKStockholm221
distLResultat
Ungdomsserien #1, krets söder 2Gustavsbergs OKStockholm173
distLResultat
Skärmjakten nr 1Storviks IFGästrikland-
klubbL
Motionsorientering i UpplandOK LinnéUppland116
närLResultat
Poängjakt #4Trosabygdens OKSödermanland32
klubbMResultat
Nissadalszonens Ungdomscup etapp 1Bredaryds SOKSmåland165
närLResultat
Ungdomsserien #1, krets söder 4Snättringe SKStockholm182
distLVisa rutter i LiveloxResultat
Ungdomsserien #1, krets norr 1Sundbybergs IKStockholm174
distLResultat
Ungdomsserien #1, krets söder 3Järla OrienteringStockholm146
distLVisa rutter i LiveloxResultat
fre 4/5MarkarydssprintenMarkaryds FK
Tockarps IK
Småland
Skåne
197
distSVisa rutter i LiveloxResultat
Värmlandstrippeln, sprintOK ÄlgenVärmland85
distSNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 5/5Dolkampen, dag 1, medelDalaportens OLDalarna1045
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Gällstads medelGällstadbygdens SOKVästergötland597
natMVisa rutter i LiveloxResultat
HaningeträffenHaninge SOKStockholm1148
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Värmlandstrippeln, långSkattkärrs SOKVärmland397
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Älgots Cup SV kretsenLunds OKSkåne2
närL
SvartåfejdenMjölby OKÖstergötland636
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Sommarserie 1 "andra chansen"Njurunda OKMedelpad99
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Norra Hallands ungdomsserie Etapp 1IF RigorHalland161
närLResultat
SkärmenträffenOK SkärmenBohuslän-Dal362
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Gränsfejden/VättefejdenMarkaryds FK
Tockarps IK
Småland
Skåne
472
distMVisa rutter i LiveloxResultat
Roslagshelg, långOK RoslagenUppland549
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Tisarträffen, dag 1, långOK TisarenÖrebro Län382
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Vårserien Etapp 2Göteborgs OF
Kungälvs OK
Göteborg506
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Torsås OKTorsås OKSmåland383
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 6/5Dolkampen, dag 2, långDalaportens OLDalarna857
natLVisa rutter i LiveloxResultat
KM LångdistansOK SödertörnStockholm56
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
LagadalskampenFK FinnSmåland364
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Tisarträffen, dag 2, medelOK TisarenÖrebro Län454
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Ulricehamns OKUlricehamns OKVästergötland945
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Träningstävling #1, 2018Snättringe SKStockholm0
klubbM
Motionsorientering Umeå 6 majUmeå OKVästerbotten105
närLResultat
OK Löftan PreO NärtävlingOK LöftanHalland12
P
närPResultat
PalmsprintenOK KontinentSkåne436
distSVisa rutter i LiveloxResultat
Roslagshelg, medelOK RoslagenUppland782
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Skogis Cup nr 3Garda OKGotland74
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Värmlandstrippeln, medelOK TyrVärmland363
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Sprintcupen i Gammelstad, #2Gammelstads IFNorrbotten159
distSResultat
v 19mån 7/5Värmlandsserien MTBO deltävling 1Kristinehamns OKVärmland35
M
närMVisa rutter i LiveloxResultat
Motionsorientering och Grand Prix för ungdomarLessebo OKSmåland117
närLResultat
Dalaserien i MTBOIFK Mora OKDalarna43
M
närMVisa rutter i LiveloxResultat
Njudungszonens ungdomsserieBodafors OK
IFK Stockaryd
IFK Sävsjö
OK Bävern
OK Njudung
Småland93
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 8/5DM, sprint, UpplandIdrottsföreningen OLGY UppsalaUppland482
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
FOK:s sprintcup etapp 1Falkenbergs OKHalland64
närSVisa rutter i LiveloxResultat
LjungsbrokampenOK SkogsströvarnaÖstergötland618
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Morotsloppet, GotlandGotlands Bro OKGotland170
närMResultat
POL-LarvHjobygdens OK
Ryda SK
Västergötland123
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Tisdags-OL Ryds ÄngarIF HagenVästergötland44
närLResultat
Veteran-OL Hultängen-RöshultJönköpings OKSmåland107
närMResultat
Dala Veteran Korsnäs IF OKKorsnäs IF OKDalarna195
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Genrep VS SisjönFrölunda OLGöteborg11
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
Motionsorientering - ViksjöJärfälla OKStockholm181
närMVisa rutter i LiveloxResultat
Poängtävling 2OK MilanÖrebro Län176
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
Krets Motions-OL KedjeåsenDegerfors OK
Kristinehamns OK
OK Djerf
Värmland77
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Kretsträning Södra SkbgIK WilskeVästergötland42
närMResultat
Motionsorientering HärskogenLerums SOKGöteborg33
närLResultat
5-dagars på hemmaplan etapp 1OK StigenSmåland50
närMResultat
Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne67
närLVisa rutter i Livelox
Motionsorientering TuggeliteOK TyrVärmland80
närLVisa rutter i LiveloxResultat
MiniAlliansHultsfreds OKSmåland33
närMResultat
EES 2018 - Eslöv Evening Sprint - Etapp 1Eslövs FKSkåne80
närSVisa rutter i LiveloxResultat
Klubbmästerskap sprint, Lunds OKEslövs FK
Lunds OK
Skåne69
närSVisa rutter i LiveloxResultat
Motionsorientering SkjutsbolOK MangenVärmland46
närLResultat
Norrcup 180508OK DellenHälsingland64
närMResultat
Pokaljakten 2018, deltävling 1Deje SF
Lustens OK
Sisu Forshaga SK
Värmland124
närMVisa rutter i LiveloxResultat
Ungdomsmatch och Sprint-OL 8/5 OK Kullingshof
OK Skogshjortarna
Västergötland87
närSResultat
7-klubbsSkogslöparnaÅngermanland105
närMVisa rutter i LiveloxResultat
4-klubbsmatch #1Trosabygdens OKSödermanland124
närMVisa rutter i LiveloxResultat
Ungdomens 5-dagars E1Nybro OKSmåland81
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Eskilstuna Sprint CUP #1Eskilstuna OLSödermanland120
närSResultat
Sako 2 OKSOK SkogsvargarnaVästergötland206
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Ungdomens 5-dagars etapp 2 med Södra VätterbygdsmästerskapOK GränsenSmåland209
närMVisa rutter i LiveloxResultat
VPT, deltävling 1Hallstahammars OKVästmanland141
närSResultat
Höglandsserien, deltävling 2SOK AnebySmåland121
närLResultat
ons 9/5MiniAlliansHultsfreds OKSmåland33
närMResultat
Skolorientering Uddevalla GymnasieskolaHerrestads AIF
Uddevalla IS
Uddevalla OK
Bohuslän-Dal104
klubbLResultat
RoslagsveteranernaLånghundra IFUppland71
närMResultat
Veteran-OL VSKVänersborgs SKVästergötland94
närMVisa rutter i LiveloxResultat
Veteranorientering VästervikVästerviks OKSmåland51
närLResultat
Motionsorientering Skatås IFK Göteborg OrienteringGöteborg82
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Sprintcup 2018, etapp 2Göteborg-Majorna OKGöteborg251
närSVisa rutter i LiveloxResultat
OnsdagsträningOK KompassenSkåne1
klubbM
tor 10/5Kalmar OK NärtävlingKalmar OKSmåland62
närMVisa rutter i LiveloxResultat
Orintos vårtävling, medelOK OrintoVästergötland1111
natMVisa rutter i LiveloxResultat
AlvestaträffenAlvesta SOKSmåland393
distMVisa rutter i LiveloxResultat
ÅrsundarundanÅrsunda IFGästrikland875
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Orintos vårtävling, sprintOK OrintoVästergötland419
natSVisa rutter i LiveloxResultat
Närkekvartetten, dag 1, långAlmby IK
KFUM Örebro OK
Örebro Län2129
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Frösö 5-dagars Etapp 1Frösö IFJämtland-Härjedalen331
närMResultat
Tour de Medelpad/Ångermanland, dag 1, medelNjurunda OK
Selånger SOK
Timrå SOK
Ångermanlands OF
Medelpad
Ångermanland
773
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Motions-O Bodafjället, KoppomOK HierneVärmland51
närLResultat
Sprint-KM Halmstad OKHalmstad OKHalland28
klubbSVisa rutter i LiveloxResultat
MOL 6Garda OKGotland64
närMResultat
fre 11/5Tour de Medelpad/Ångermanland, dag 2, förlängd medelKovlands IF
Sundsvalls OK
Timrå SOK
Ångermanlands OF
Medelpad
Ångermanland
629
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Närkekvartetten, dag 2, medelAlmby IK
KFUM Örebro OK
Örebro Län1963
natMVisa rutter i LiveloxResultat
PreO i Väst VänersborgVänersborgs SKVästergötland102
LP
natL
lör 12/5Gävleloppet, medelGävle OKGästrikland461
natMVisa rutter i LiveloxResultat
SOKs nationella medeldistansSkellefteå OKVästerbotten242
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Test Stafett 5Skene Sim o ISVästergötland3
närSSResultat
Tour de Medelpad/Ångermanland, dag 3, medelHärnösands OK
Medelpads OF
Ångermanland
Medelpad
734
natMVisa rutter i LiveloxResultat
UngdomslägerFalköpings AIK OKVästergötland8
klubbL
Närkekvartetten, dag 3, långGarphyttans IF
Hagaby GoIF Örebro
Örebro Län1953
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Motionsorientering i Upplands VäsbyVäsby OKStockholm66
närLVisa rutter i LiveloxResultat
PreO i Väst TidaholmTidaholm SOK SisuVästergötland98
P
natP
sön 13/5UngdomslägerFalköpings AIK OKVästergötland8
klubbL
Gävleloppet, långGävle OKGästrikland411
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Tour de Medelpad/Ångermanland, dag 4, förkortad långHärnösands OK
Medelpads OF
Ångermanland
Medelpad
684
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Närkekvartetten, dag 4, medelGarphyttans IF
Hagaby GoIF Örebro
Örebro Län1721
natMVisa rutter i LiveloxResultat
PreO i Väst TidaholmTidaholm SOK SisuVästergötland92
P
natP
Motionsorientering UmeåIFK UmeåVästerbotten78
närMResultat
Älgots cup sydöstra kretsenAndrarums IFSkåne39
närLResultat
v 20mån 14/5Östgötaserien i MTBO deltävling 1Tjällmo-Godegårds OKÖstergötland49
M
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Kart o Hoj del 1Rehns BKHälsingland-
M
närM
VOK Motionsorientering 1 (Hällfors)Vännäs OKVästerbotten26
närMResultat
tis 15/5FOK:s sprintcup etapp 2Falkenbergs OKHalland68
närSVisa rutter i LiveloxResultat
Staffans minneBoxholms OKÖstergötland583
distSVisa rutter i LiveloxResultat
Tisdags-OL RydskogenIF HagenVästergötland78
närLResultat
Ungdomens 5-dagars 2018 E2 SprintKalmar OKSmåland104
närSVisa rutter i LiveloxResultat
Ungdomsserien #2, krets söder 1Tullinge SKStockholm216
distLVisa rutter i LiveloxResultat
Ungdomsserien #2, krets söder 2OK RavinenStockholm152
distLResultat
Veterantävling scoutstuganNyköpings OKSödermanland121
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Skol-OL LundenskolanGöteborg-Majorna OKGöteborg61
klubbLResultat
Skol-OL TorpaskolanGöteborg-Majorna OKGöteborg33
klubbLResultat
Dala-Veteran 15 maj 2018Smedjebackens OKDalarna148
närMVisa rutter i LiveloxResultat
Poängtävling 3OK MilanÖrebro Län169
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
Motions-OL KnutsbolOK DjerfVärmland56
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Frösö 5-dagars, etapp 2Frösö IFJämtland-Härjedalen310
närMResultat
5-dagars på hemmaplan etapp 2OK StigenSmåland59
närMResultat
Minialliansen 15 MajVimmerby OKSmåland29
närSResultat
Motion-OL JutvikenKristinehamns OKVärmland32
närLResultat
Månadens bana majUlricehamns OKVästergötland13
klubbL
OL-NV KlubbmästerskapFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne141
närLVisa rutter i LiveloxResultat
7-klubbs, Örnliga 1Husums IF OKÅngermanland121
närLVisa rutter i LiveloxResultat
EES 2018 - Eslöv Evening Sprint - Etapp 2Eslövs FKSkåne144
närSVisa rutter i LiveloxResultat
Motionsorientering RackstadOK JösseVärmland47
närLResultat
Motionsorientering UpplandIF ThorUppland39
närLResultat
Norrcupen 180515Forsa OKHälsingland64
närLResultat
Park Tour Värmland (PTV) - Deltävling 2OK ÄlgenVärmland150
närSVisa rutter i LiveloxResultat
Sprintstafett (Motions-OL)OK SkogshjortarnaVästergötland24
närSSResultat
Sprintstafett (Motions-OL) - Öppna banorOK SkogshjortarnaVästergötland29
närSVisa rutter i LiveloxResultat
Sörklubbs #4Alfta-Ösa OKHälsingland139
närMResultat
UngdomskretsFalköpings AIK OKVästergötland62
närLResultat
Eskilstuna Sprint CUP #2Kjula IFSödermanland153
närSResultat
Falukretserns ungdomsserieGrycksbo IF OKDalarna168
närSResultat
SAKO Ungdomsserien Etapp 3OK GipenBohuslän-Dal173
närMResultat
Till Skogs #1 VÖOLVallentuna-Össeby OLUppland85
närMResultat
Ungdomsserien #2, krets norr 1Väsby OKStockholm160
distLVisa rutter i LiveloxResultat
Ungdomsserien #2, krets norr 2Järfälla OKStockholm176
distLVisa rutter i LiveloxResultat
Ungdomsserien #2, krets söder 4Snättringe SKStockholm161
distLVisa rutter i LiveloxResultat
U-ringen 2018 Etapp 1: IF ThorIF Thor
Långhundra IF
OK Linné
Uppland301
närLResultat
VPT, deltävling 2Västerås SOKVästmanland167
närSResultat
Ungdomsserien #2, krets norr 3 Waxholms OKStockholm154
distLVisa rutter i LiveloxResultat
Ungdomsserien #2, krets söder 3Söders-TyresöStockholm193
distLVisa rutter i LiveloxResultat
MTBO-SprintOK ÄlgenVärmland21
M
närSVisa rutter i LiveloxResultat
ons 16/5O-ligan deltävling 1OK KroppefjällBohuslän-Dal103
närMResultat
Skol-OL KärralundsskolanGöteborg-Majorna OKGöteborg73
klubbLResultat
Stockholms City Cup, #1OK Södertörn
Sundbybergs IK
Stockholm1212
distSVisa rutter i LiveloxResultat
Ungdomskretstävling IF HagenIF HagenVästergötland56
närMResultat
Kommunmästerskap ÅK 5A FornbyskolanTrosabygdens OKSödermanland-
klubbL
Kommunmästerskap ÅK 5A VitalisTrosabygdens OKSödermanland-
klubbL
Kommunmästerskap ÅK 5B FornbyskolanTrosabygdens OKSödermanland-
klubbL
Kommunmästerskap ÅK 5B VitalisskolanTrosabygdens OKSödermanland-
klubbL
Kommunmästerskap ÅK5 KyrkskolanTrosabygdens OKSödermanland-
klubbL
Kommunmästerskap ÅK5 SkärlagsskolanTrosabygdens OKSödermanland-
klubbM
Skol-OL KålltorpskolanGöteborg-Majorna OKGöteborg86
klubbLResultat
VeckoturenGävle OKGästrikland47
klubbLResultat
Motionsorientering SkatåsIF Marin VästGöteborg115
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Motions-OL - Borås 1 av 4 VT [Bredared]Bredareds IF
SOK 68
Västergötland38
närMResultat
Mtb-o träningstävling, sprintOK SkogshjortarnaVästergötland44
M
närSVisa rutter i LiveloxResultat
MTBO Uppland, träning, LurboIF Thor
OK Rodhen
Uppland26
M
närLVisa rutter i Livelox
Onsdagsorientering 1, SärnaSärna SKDalarna0
närS
Ungdomsserie 2, VästraOK SkogsfalkenBlekinge136
närLResultat
4-sprinten 1Timrå SOKMedelpad100
närSResultat
Ungdomsserie 2, Östra BlekingeOK OrionBlekinge161
närMVisa rutter i LiveloxResultat
MTBO Kalmarsunds cupen 2018, deltävling 2Ålems OKSmåland34
M
närMVisa rutter i LiveloxResultat
Njudungszonens ungdomsserieBodafors OK
IFK Stockaryd
IFK Sävsjö
OK Bävern
OK Njudung
Småland99
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Sprintcup 2018, etapp 3Tolereds Allmänna IKGöteborg285
närSVisa rutter i LiveloxResultat
Dammatch Västra kretsenFrämmestads IKVästergötland45
närMResultat
tor 17/5DM, sprint, GästriklandStorviks IFGästrikland206
mästSResultat
POL-TibroHjobygdens OK
Tibro OK
Västergötland134
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Teknikträning GBG SYDMölndal Outdoor IFGöteborg10
klubbLVisa rutter i Livelox
Ungdoms-KMOK KlemmingenSödermanland24
klubbLResultat
Veteran-OL BarnarpJönköpings OKSmåland114
närMResultat
VR VeteranVandrarringenVästmanland168
närMVisa rutter i LiveloxResultat
Veteran-OL tävling 7OK Milan
Örebro Läns OF
Örebro Län83
närLVisa rutter i LiveloxResultat
RoslagsveteranernaAttunda OKStockholm100
närLVisa rutter i LiveloxResultat
GOK VeteranOL, KrogstorpGamleby OKSmåland48
närLVisa rutter i LiveloxResultat
VOL 2 Stockviks skidstadionSundsvalls OKMedelpad46
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Taik Veteran OLTolered-Utby Ol-klubbGöteborg75
närMResultat
OLGY Lång-KMOL Teamet OlofströmBlekinge21
klubbLResultat
DOK:s motions-OL BruketDegerfors OKVärmland49
närSResultat
Motionsorientering HärskogenLerums SOKGöteborg10
närLResultat
Motionsorientering UrsvikSolna OKStockholm108
närLVisa rutter i LiveloxResultat
MOL 7Visborgs OKGotland70
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Frösö 5-dagars, etapp 3Frösö IFJämtland-Härjedalen266
närMResultat
Motionsorientering SAIKSävedalens AIKGöteborg34
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Motion-OL SätterbronKristinehamns OKVärmland32
närMResultat
Torsdagsträning SommarcupenGöteborgs SK
IF Marin Väst
Göteborg24
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
Tränings-OLLjusdals OKHälsingland15
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
MotionsorienteringUddevalla OKBohuslän-Dal48
närMResultat
Motionsorientering Lillängsviken SkoghallOK TyrVärmland86
närLVisa rutter i LiveloxResultat
KM-SprintKarlskrona SOK
OK Orion
Blekinge83
närSResultat
OCK träning Äspet-YngsjöOrienteringscentrum KristianstadSkåne41
närL
Borlänge - Säter träningDomnarvets GOIFDalarna39
närL
GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg16
närL
MarkbygdsträningMarkbygdens OKVästergötland9
närL
Motionsorientering, Vittensten (Åmotfors)Åmotfors OKVärmland26
närLResultat
Sommarcupen etapp 1Kungälvs OKGöteborg30
klubbLVisa rutter i Livelox
Sommarserie 2Njurunda OKMedelpad40
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Tjustalliansens ungdomsserie del1Gamleby OKSmåland77
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Poängjakt 5Trosabygdens OKSödermanland35
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
JukolaträningGöteborg-Majorna OKGöteborg33
närL
Medel-KMCentrum OKStockholm54
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
Ungdomens 5-dagars etapp 3IK HakarpspojkarnaSmåland131
närSVisa rutter i LiveloxResultat
fre 18/5Sprintcupen i Gammelstad, #3Gammelstads IFNorrbotten163
distSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 19/5Bergnäsets AIK vårtävling, dag 1, lång + För-USMBergnäsets AIKNorrbotten283
natLVisa rutter i LiveloxResultat
DM, sprint, SmålandSOK AnebySmåland552
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
DM, sprint, SödermanlandSträngnäs-Malmby OLSödermanland369
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
HammarslagetOK HammarenGästrikland474
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Klackenloppet, dag 1Lindebygdens OK
OK Järnbärarna
Örebro Län341
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Mora Youth Challenge, medelIFK Mora OKDalarna660
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Stöcksjö IS vårtävlingStöcksjö ISVästerbotten231
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Sprint-KMIFK Lidingö SOKStockholm104
klubbSVisa rutter i LiveloxResultat
Motionsorientering i HelsingborgHelsingborgs SOKSkåne47
närMResultat
Norra Hallandsungdomsserie Etapp 2OK NackheHalland177
närLResultat
Ungdomstrollet, GotlandSvaide Roma SOKGotland92
distLVisa rutter i LiveloxResultat
FilipstadsträffenFilipstads OKVärmland337
natMVisa rutter i LiveloxResultat
DM, sprint, Bohuslän-DalStigsökarnaBohuslän-Dal161
mästSResultat
Lång-KMBoxholms OK
Linköpings OK
Östergötland58
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
Faxeträffen, medelSöderhamns OKHälsingland102
natM
Frösö 5-dagars, etapp 4Frösö IFJämtland-Härjedalen293
närMResultat
DM, sprintstafett, SmålandSOK AnebySmåland164
mästSSVisa rutter i LiveloxResultat
sön 20/5Bergnäsets AIK vårtävling, dag 2, medel + För-USMBergnäsets AIKNorrbotten313
natMVisa rutter i LiveloxResultat
DM, sprintstafett, VästergötlandSkene Sim o ISVästergötland159
mästSSVisa rutter i LiveloxResultat
Jukolatest - BrosjönTullinge SKStockholm27
klubbLResultat
Klackenloppet, dag 2Lindebygdens OK
OK Järnbärarna
Örebro Län322
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Mora Youth Challenge, medelIFK Mora OKDalarna688
natMVisa rutter i LiveloxResultat
TorvaldsblotetSkogslöparnaÅngermanland205
distMVisa rutter i LiveloxResultat
KMOK Älvsjö-ÖrbyStockholm41
klubbLResultat
Dag-KM SnättringeSnättringe SKStockholm63
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
Faxeträffen, långSöderhamns OKHälsingland89
natL
Pekingduon, individuella öppna klasserMatteus SIÖstergötland49
distMResultat
DM, sprint, VästergötlandSkene Sim o ISVästergötland469
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
VikingträffenIK Vikings OKVärmland279
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Skogis Cup nr 4Garda OKGotland30
närLVisa rutter i LiveloxResultat
PekingduonMatteus SIÖstergötland164
natSMVisa rutter i LiveloxResultat
Mälarcupen deltävling 1Attunda OKStockholm20
närSResultat
Avslutning - Nybörjarkurs vuxnaMälarö SOKStockholm27
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
v 21mån 21/5Gripsholmsskolan Skolmästerskap Grupp 1-2OK GripSödermanland47
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Gripsholmsskolan Skolmästerskap Grupp 3OK GripSödermanland25
närLResultat
MotionsOLDalaportens OLDalarna-
närM
Kart o Hoj del 2Rehns BKHälsingland-
M
närM
Motionsorientering LångbroparkenOK Älvsjö-ÖrbyStockholm100
närSResultat
VärmlandsSerien MTBO Del. 2Kils OKVärmland54
M
närMVisa rutter i LiveloxResultat
VOK Motionsorientering 2 (Berg)Vännäs OKVästerbotten31
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 22/5Skogsfemman-1Fältjägarnas IFJämtland-Härjedalen97
närMResultat
Tisdags-OL BillingenIF HagenVästergötland86
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Mariefredsskolan SkolmästerskapOK GripSödermanland51
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Dala Veteran-OLBjursås OKDalarna182
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Poängtävling 4OK MilanÖrebro Län171
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
Kretsträning Bergshyddan Tidaholm SOK SisuVästergötland52
närLResultat
DOK:s Krets/motions-OL LidetorpDegerfors OKVärmland92
närMVisa rutter i LiveloxResultat
5-dagars på hemmaplan etapp 3OK StigenSmåland58
närMResultat
Norrcupen 2018-05-22Ljusdals OKHälsingland49
närMVisa rutter i LiveloxResultat
Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne60
närLVisa rutter i Livelox
Sprint-OL (Motions-OL)OK SkogshjortarnaVästergötland101
närSVisa rutter i LiveloxResultat
Pokaljakten 2018, deltävling 2OK TyrVärmland118
närMVisa rutter i LiveloxResultat
BOL180522Bolidens SKVästerbotten-
närMVisa rutter i Livelox
EES 2018 - Eslöv Evening Sprint - Etapp 3Eslövs FKSkåne162
närSVisa rutter i LiveloxResultat
Motionsorientering Brunskogsfjället (uppe på)OK MangenVärmland42
närLResultat
VPT, deltävling 3Köping-Kolsva OKVästmanland155
närSVisa rutter i LiveloxResultat
Ungdomens 5-Dagars Etapp 3Alstermo IF
Torsås OK
Småland80
närL
7-klubbsÖrnsköldsviks OKÅngermanland86
närMResultat
Sörklubbs #5 MTBO+Fot OLEdsbyns OKHälsingland72
LM
närMResultat
NAIS - Ungdomsserien+NOKNAIS OrienteringsklubbÖstergötland186
närMResultat
Eskilstuna Sprint CUP #3Stora Sundby GoIFSödermanland133
närSResultat
Brösarps sprintenAndrarums IFSkåne59
klubbSVisa rutter i LiveloxResultat
Motionsorientering UpplandRånäs OKUppland13
närLResultat
SAKO Ungdomsserien Etapp 4Trollhättans SOKVästergötland186
närLResultat
Till Skogs med Roslagens Sparbank del 2Rånäs OKUppland91
närMResultat
U-ringen 2018 Etapp 2: Långhundra IFIF Thor
Långhundra IF
OK Linné
Uppland317
närMResultat
VB-SerienGrangärde OKDalarna70
närSVisa rutter i LiveloxResultat
Vårserien Etapp 3Göteborgs OF
Utby IK
Göteborg616
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Höglandsserien deltävling 4Eksjö SOKSmåland111
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Herrmatchen 2018, Västra SkaraborgskretsenRyda SKVästergötland72
närMVisa rutter i LiveloxResultat
ons 23/5FOK:s sprintcup etapp 3Falkenbergs OKHalland108
närSVisa rutter i LiveloxResultat
Stockholm City Cup, #2OK Södertörn
Sundbybergs IK
Stockholm1145
distSVisa rutter i LiveloxResultat
Öppet KM medelOK RodhenUppland42
närMVisa rutter i LiveloxResultat
World Orienteering DayÖstersunds OKJämtland-Härjedalen648
närSResultat
Skol-DMHudiksvalls OKHälsingland114
närSResultat
MtbO Bjästamon / World Orienteering DaySkogslöparnaÅngermanland19
M
närM
Park Tour Värmland (PTV) del 3/World Orienteering DayOK TyrVärmland153
närSVisa rutter i LiveloxResultat
Motionsorientering Skatås med World Orienteering DayIK SternGöteborg190
närLVisa rutter i LiveloxResultat
WOD-sprinten 2018Norbergs OKVästmanland-
klubbSVisa rutter i Livelox
Motions-OL - Borås 2 av 4 VT [Hestra]Hestra IFVästergötland56
närMResultat
Fjällfemman 1Åre OKJämtland-Härjedalen69
närMResultat
Onsdagsorientering 2, SärnaSärna SKDalarna0
närS
Ungdomsserien deltävling 2IFK Linköpings OSÖstergötland128
närLResultat
Ungdomsserie 3 Blekinge Västra OK Vilse 87Blekinge119
närSVisa rutter i LiveloxResultat
Motionsorientering Sprint i Uppland på VärldsorienteringsdagenOK LinnéUppland7
närS
Ungdomsserien Blekinge östra etapp 3Ronneby OKBlekinge168
närSVisa rutter i LiveloxResultat
4-sprinten 2Selånger SOKMedelpad122
närSResultat
Njudungszonens ungdomsserieBodafors OK
IFK Stockaryd
IFK Sävsjö
OK Bävern
OK Njudung
Småland102
närLResultat
U-serien Norra kretsen Etapp 1OK AmneVästergötland-
klubbS
tor 24/5OCK träning FKGOrienteringscentrum KristianstadSkåne5
närL
POL-MariestadHjobygdens OK
Mariestads FK
Västergötland141
närLVisa rutter i LiveloxResultat
RoslagsveteranernaOK RodhenUppland67
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Sprint-KMLinköpings OKÖstergötland93
klubbSVisa rutter i LiveloxResultat
Sprint-KMIK UvenGöteborg90
klubbSVisa rutter i LiveloxResultat
Torsdagsträning Sommarcupen KMGöteborgs SK
IF Marin Väst
Göteborg45
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
TräningsorienteringSeskarö IFNorrbotten38
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
Ungdomsserien Östra KretsenHjobygdens OKVästergötland70
närSResultat
WOD StorsjöskolanÖstersunds OKJämtland-Härjedalen256
närSResultat
Veteran Ol i Södra VätterbygdenIK HakarpspojkarnaSmåland109
närMVisa rutter i LiveloxResultat
Veteran-OLMålilla OKSmåland42
närLResultat
Veteran-OL tävling 8Lindebygdens OK
Örebro Läns OF
Örebro Län85
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Veteran-OLMjölby OKÖstergötland85
närLVisa rutter i LiveloxResultat
VOL nr 3Selånger SOKMedelpad42
närLResultat
Veteran OLLerums SOKGöteborg77
närLResultat
MOL 10Garda OKGotland51
närSVisa rutter i LiveloxResultat
Motionsorientering-Herrestads AIFBohuslän-Dal57
närMResultat
Motionsorientering Riddarsten med World Orienteering DayLerums SOKGöteborg10
närLResultat
Motionsorientering UpplandOK RodhenUppland4
närM
Motionsorientering UrsvikSolna OKStockholm91
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Frösö 5-dagars, etapp 5Frösö IFJämtland-Härjedalen275
närMResultat
Motionsorientering SAIK med World Orienteering DaySävedalens AIKGöteborg38
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Borlänge-Säter träning GyllbergenStora Tuna OKDalarna49
närL
Motions-O MorokulienOK HierneVärmland-
närL
Motions-OL HultetKristinehamns OKVärmland25
närMResultat
Tränings-OLLjusdals OKHälsingland24
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
UngdomsserienMålilla OKSmåland61
närLResultat
Motionsorientering UlvsbyOK TyrVärmland100
närLVisa rutter i LiveloxResultat
GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg19
närM
KM, sprintOK KolmårdenÖstergötland62
klubbSVisa rutter i LiveloxResultat
PoarpssprintenIK HakarpspojkarnaSmåland26
klubbSResultat
Poängjakt 6Trosabygdens OKSödermanland37
klubbMResultat
SkärmjaktenÅrsunda IFGästrikland71
närLResultat
Sommarcupen etapp 2Kungälvs OKGöteborg34
klubbLResultat
Sommarserie 3Njurunda OKMedelpad41
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Ungoteket SprintstafettGöteborg-Majorna OK
Sävedalens AIK
Göteborg23
närSSVisa rutter i LiveloxResultat
Ungdomsserien deltävling 2Ankarsrums OKSmåland85
närMResultat
Ymer MTB-O med OIK YmerVästergötland31
LM
närMResultat
Torsdagsträning 20180524Täby OKStockholm18
klubbLResultat
Falukretsens ungdomsserie deltävling 2 - OK KåreOK KåreDalarna200
närLResultat
fre 25/5StOF SommarlägerTumba-Mälarhöjden OKStockholm0
närL
Jukola Träning Tibro MomentOLTibro OKVästergötland35
närL
BjörkstubbematchenOK KullingshofVästergötland161
närLResultat
StOF Sommarläger Förkortad Medel UPTumba-Mälarhöjden OKStockholm481
distMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 26/5StOF SommarlägerTumba-Mälarhöjden OKStockholm0
närL
Bollnästräffen, medelRehns BKHälsingland389
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Orienteringsskytte, KlassisktOK KlemmingenSödermanland65
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Stråken dubbelsprint, etapp 1Mullsjö SOKVästergötland253
natSResultat
Stråken dubbelsprint, etapp 2Mullsjö SOKVästergötland252
natSResultat
Umeå OK, medelUmeå OKVästerbotten293
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Östhammars cykeläventyrOK RodhenUppland0
M
klubbLLVisa rutter i Livelox
Dag-KMLindebygdens OKÖrebro Län43
närMVisa rutter i LiveloxResultat
DM, sprint, HallandIK Trenne UllaredHalland292
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
JukolaTest TibroTibro OKVästergötland66
närLVisa rutter i LiveloxResultat
JukolaträningOK OrionBlekinge11
klubbL
DM, sprint, Västmanland + VPT-4OK HedströmmenVästmanland318
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
JVM-test, medelOK Pan-KristianstadSkåne148
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Mölnbacka AIS och Deje SkidföreningDeje SFVärmland36
närLResultat
Älvsbyn vårtävling, dag 1, medelÄlvsby IF OKNorrbotten149
natMVisa rutter i LiveloxResultat
LördagsträningIF Marin VästGöteborg6
klubbM
OK Måsens ungdomstävlingOK MåsenSödermanland395
distMVisa rutter i LiveloxResultat
DM, sprintstafett, HallandIK Trenne UllaredHalland59
mästSSVisa rutter i LiveloxResultat
DM, sprintstafett, VästmanlandOK HedströmmenVästmanland95
mästSSVisa rutter i LiveloxResultat
Höglandsserien deltävling 5Nässjö OKSmåland102
närLResultat
MtbO, Svenska Cupen, # 1, sprintTrollhättans SOKVästergötland156
M
natSVisa rutter i LiveloxResultat
Främmestad Klubbmästerskap Orientering 2018 Främmestads IKVästergötland23
klubbM
StOF Sommarläger ÄventyrsstafettTumba-Mälarhöjden OKStockholm52
närSLStarttider
Jukola Träning Tibro VägvalTibro OKVästergötland46
närL
sön 27/5StOF SommarlägerTumba-Mälarhöjden OKStockholm0
närL
Bollnästräffen, långRehns BKHälsingland267
natLVisa rutter i LiveloxResultat
DM, sprint, DalarnaKorsnäs IF OKDalarna393
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
DM, sprint, GotlandGotlands Bro OKGotland119
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
Gällstads sprintGällstadbygdens SOKVästergötland230
distSVisa rutter i LiveloxResultat
Orienteringskytte, SM MasstartOK KlemmingenSödermanland71
närMVisa rutter i LiveloxResultat
SprintstafettKorsnäs IF OKDalarna54
distSSVisa rutter i LiveloxResultat
Umeå OK, långUmeå OKVästerbotten258
natLVisa rutter i LiveloxResultat
DM, sprint, BlekingeOK SkogsfalkenBlekinge214
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
DM, sprint, SkåneLunds OKSkåne433
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
Jukola Träning Tibro StafettOLTibro OKVästergötland46
närL
MtbO, Svenska Cupen, # 2, medelTrollhättans SOKVästergötland180
M
natMVisa rutter i LiveloxResultat
SAIS dubbelsprint, etapp 1Stångenäs AISBohuslän-Dal127
natSVisa rutter i LiveloxResultat
SAIS dubbelsprint, etapp 2