Svenska Orienteringsförbundet

Tävlingskalender

3307 tävlingar hittades mellan 2018-01-01 och 2018-12-31 med följande urval: internationell tävling, mästerskapstävling, nationell tävling, distriktstävling, närtävling, klubbtävling.

Datum Tävling Arrangör Distrikt
G
Typ
F
D
T
AS
sön 31/12 - mån 1/1Nyårsläger inför Rovaniemi 2020Korsnäs IF OKDalarna
klubbL
mån 1/1NyårsorienteringTormestorps IFSkåne
distLResultat
tis 2/1OK Nackhes Nyårsnattcup Etapp 2OK NackheHalland
klubbMN
ons 3/1Skidorientering mora skidlägerHaninge SOKStockholm
klubbMN
ons 3/1Träningsdag för Dalarnas 13-16 åringar Korsnäs IF OKDalarna
klubbL
ons 3/1Vinterserien, SSKSnättringe SKStockholm
närLResultat
ons 3/1HBT-2Halmstad OKHalland
klubbMNVisa rutter i Livelox
ons 3/1Runes NyårsjaktLjusdals OKHälsingland
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 3/1Vintercupen deltävling 2Sundsvalls OKMedelpad
närMNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 4/1Östra Blekinges nattcup deltävling 11Karlskrona SOK
OK Orion
Blekinge
närLNResultat
tor 4/1OK Nackhes Nyårsnattcup Etapp 3OK NackheHalland
klubbMN
fre 5/1Inomhus orienterin Mora skidlägerHaninge SOKStockholm
klubbSResultat
fre 5/1TestVästerås SOKVästmanland
närMN
lör 6/1Sprintcup#2Tjällmo-Godegårds OKÖstergötland
klubbSResultat
lör 6/1Zonträning Emmaboda Verda OKEmmaboda Verda OKSmåland
närMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 6/1Trettondags OLVisborgs OKGotland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 6/1SkidO, OBS-tävling, långOK Renen
Övertorneå IF
Norrbotten
S
natLResultat
lör 6/1Skinkloppet 2018Säffle OKVärmland
närMResultat
sön 7/1SkidO, OBS-tävling, sprintOK Renen
Övertorneå IF
Norrbotten
S
natSResultat
sön 7/1Vintercup, OK SkogsfalkenOK SkogsfalkenBlekinge
närLResultat
sön 7/1Gröt-OL 2018OK FlundrehofVästergötland
klubbMKVisa rutter i LiveloxResultat
sön 7/1JämshögOK Vilse 87Blekinge
klubbLVisa rutter i Livelox
sön 7/1Vintercupen E1, SV Kretsen SkåneLunds OKSkåne
närL
sön 7/1Vintercupen etapp 1Frölunda OLGöteborg
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 7/1VinterserienSkarpnäcks OLStockholm
närLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 7/1Skid-O 1Östersunds OKJämtland-Härjedalen
S
närLResultat
sön 7/1Vinterrace etapp1 Herrestads AIFBohuslän-Dal
närLResultat
sön 7/1 - tis 9/1NOF's Vinterläger 2018Norrbottens OF
OK Renen
Övertorneå IF
Norrbotten
S
närL
mån 8/1Midvinternattens köld är hård, endast orienterarna är vaknaLjusdals OKHälsingland
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 9/1GTNC-3OK KlemmingenSödermanland
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 9/1NattCup 5OK HällenSödermanland
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 9/1GOK Nattsprintcup #2Gustavsbergs OKStockholm
klubbSN
ons 10/1Mila Stockholm by Night, #3Attunda OKStockholm
distLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 10/1Veteran-OL nr 14Kristinehamns OKVärmland
närLResultat
ons 10/1Bütikofers brutala banaLjusdals OKHälsingland
klubbLN
ons 10/1MOF Nattcup #6Sundsvalls OKMedelpad
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 10/1Kylklampen deltävling 5Kristinehamns OKVärmland
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 11/1Landehofs Nattcup Etapp 5OK LandehofGöteborg
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 11/1Vintercup 1Täby OKStockholm
klubbLNResultat
tor 11/1Pölder Sport Nattcup Etapp 4OK Vilse 87Blekinge
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 11/1Östra Blekinges nattcup deltävling 12OK OrionBlekinge
närLNResultat
tor 11/1Nattcupen nr 3Attunda OK
Väsby OK
Stockholm
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 11/1Vätterbygden by night, deltävling 6IK HakarpspojkarnaSmåland
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 11/1Skaraborg By NightGudhems IFVästergötland
närLNResultat
lör 13/1SM-sprinttestIK Hakarpspojkarna
Jönköpings OK
OK Gränsen
Småland
närSResultat
lör 13/1BackstreckstävlingOK OrintoVästergötland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 13/1Teknikträning Ungdom Gbg ÖstLerums SOKGöteborg
närLVisa rutter i Livelox
lör 13/1Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne
närLVisa rutter i Livelox
lör 13/1SM-sprintstafett-testIK Hakarpspojkarna
Jönköpings OK
OK Gränsen
Småland
närSSResultat
lör 13/1SkidO, OBS-tävling, medelIFK Mora OKDalarna
S
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 13/1Skid-O 2Östersunds OKJämtland-Härjedalen
LS
närLResultat
sön 14/1SkidO, OBS-tävling, långIFK Mora OKDalarna
S
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 14/1Vintercupen E2, SV Kretsen SkåneOK SilvaSkåne
närLVisa rutter i Livelox
sön 14/1Vintercupen Etapp 2IK UvenGöteborg
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 14/1B&L Vinterrogaine #2Sundbybergs IKStockholm
klubbU
sön 14/1VinterserienSkogsluffarnas OKStockholm
närMResultat
sön 14/1Vintercupen FK GöingarnaFK GöingarnaSkåne
närLResultat
sön 14/1Vinterrace 2018 etapp 2OK GipenBohuslän-Dal
närLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 14/1Nattcup 1Gotlands Bro OKGotland
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
mån 15/122:a dag jul ska orienterarna utLjusdals OKHälsingland
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 16/1LiU Night 2OK KolmårdenÖstergötland
närLNResultat
tis 16/1Spikcupen 1 VedboVästerås SOKVästmanland
närMNResultat
tis 16/1OL-NV Natträning 5FK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 16/1Nattcup 4 OKSOK SkogsvargarnaVästergötland
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 16/1LiU Night 2Skogspojkarnas OKÖstergötland
närLN
ons 17/1DOF Natt-Cup deltävling 2Stora Tuna OKDalarna
närLNStarttider
ons 17/1Löpex Vinterserie 2017-18, deltävling 3Almby IK
Örebro Läns OF
Örebro Län
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 17/1Veteran-OL nr 15Kristinehamns OKVärmland
närLResultat
ons 17/1Midvinterduell etapp 3Linköpings OK
Tjällmo-Godegårds OK
Östergötland
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 17/1Vintercup 3SkogslöparnaÅngermanland
närLNResultat
ons 17/1Vintercup #2IFK Lidingö SOKStockholm
klubbLN
ons 17/1Vintercupen deltävling 3Sundsvalls OKMedelpad
närMNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 17/1Öster om edenLjusdals OKHälsingland
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 17/1Vinternattcup 3Sundbybergs IKStockholm
klubbLNResultat
tor 18/1Bredaryds SOK Natt-cup 3Bredaryds SOKSmåland
närSNResultat
tor 18/1GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg
närMK
tor 18/1OCK träning Öllsjö sprintOrienteringscentrum KristianstadSkåne
närS
tor 18/1OK Denselns natt-cup 2017-18 deltävling 4OK DenselnÖstergötland
klubbLNResultat
tor 18/1Östra Blekinges nattcup deltävling 13Karlskrona SOK
OK Orion
Blekinge
närLNResultat
tor 18/1Vätterbygden by night, deltävling 7IK HakarpspojkarnaSmåland
närLNResultat
tor 18/1SMOL Nattcup del3Strängnäs-Malmby OLSödermanland
klubbLNVisa rutter i Livelox
fre 19/1 - sön 21/1Vinterläger Blekinge 2018OK Vilse 87Blekinge
närLVisa rutter i LiveloxStarttider
lör 20/1SM Sport vintercup #2 med COL jubileums-KMSävedalens AIKGöteborg
närMResultat
lör 20/1Löparsamling 20/01Tullinge SKStockholm
klubbLResultat
lör 20/1LOK Sprint Cup deltävling 3Linköpings OKÖstergötland
klubbSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 20/1Skido-cup. TorneåSeskarö IFNorrbotten
S
närS
lör 20/1Vinterserien - MTBOHässleholms OK
Lunds OK
Skåne
M
närLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 20/1Parsprint, TorneåSeskarö IFNorrbotten
S
närSS
sön 21/1Sprintcup#3Tjällmo-Godegårds OKÖstergötland
klubbSResultat
sön 21/1Sprint-KMÄrla IFSödermanland
klubbSVisa rutter i LiveloxResultat
sön 21/1Tjustalliansens Vintercup #4Västerviks OKSmåland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 21/1Vintercup, Pan-KristianstadOK Pan-KristianstadSkåne
närLResultat
sön 21/1Vintercupen Etapp 3FK HerkulesGöteborg
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 21/1Vintercupen SV kretsen E3Eslövs FKSkåne
närL
sön 21/1Vinterserien + MTBOIFK EnskedeStockholm
LM
närLResultat
sön 21/1Nyttårslöpet OK ÖsteråkerOK ÖsteråkerStockholm
klubbUVisa rutter i LiveloxResultat
sön 21/1SkidO, VOF-cup, deltävling 1Robertsfors IKVästerbotten
S
distLResultat
sön 21/1Skid-O 3Östersunds OKJämtland-Härjedalen
S
närMResultat
sön 21/1Vinterrace etapp3Brattås CKBohuslän-Dal
närLVisa rutter i LiveloxResultat
mån 22/1Busiga Berras banaLjusdals OKHälsingland
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 23/1Vinterlund nattorienteringLunds OKSkåne
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 23/1Vintercup 2Täby OKStockholm
klubbLNResultat
tis 23/1Go´nattcupenTorsås OKSmåland
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 23/1Nattcup #6Nyköpings OKSödermanland
närMNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 24/1Veteran-OL nr 16Kristinehamns OKVärmland
närLResultat
ons 24/1Nattugglan GranbyTullinge SKStockholm
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 24/1MOF Nattcup #7Selånger SOKMedelpad
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 24/1Nu får det Bärra eller brista (Bütikofers brutala bana)Ljusdals OKHälsingland
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 24/1Kylklampen deltävling 6Skattkärrs SOKVärmland
närLNResultat
tor 25/1GOF NattCup Etapp 6Göteborgs OF
Sjövalla FK
Göteborg
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 25/1Veteran-OLGöteborg-Majorna OKGöteborg
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 25/1GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg
närMK
tor 25/1Hagabys Nattcup Deltävling 1Hagaby GoIF ÖrebroÖrebro Län
närMNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 25/1Pölder Sport Nattcup Etapp 5BroSö OKBlekinge
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 25/1Vätterbygden by night, deltävling 8IK HakarpspojkarnaSmåland
närLNResultat
tor 25/1Östra Blekinges nattcup deltävling 14OK Orion
Ronneby OK
Blekinge
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 25/1Nattcupen nr 4Attunda OK
Väsby OK
Stockholm
klubbLNResultat
tor 25/1Nattråttan #3Waxholms OKStockholm
klubbLNResultat
tor 25/1Skaraborg by NightRyda SKVästergötland
närMNResultat
lör 27/1SkidO, DM, medel, MedelpadSelånger SOKMedelpad
S
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 27/1Teknikträning Ungdom Gbg ÖstOK LandehofGöteborg
närLVisa rutter i Livelox
lör 27/1Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne
närLVisa rutter i Livelox
lör 27/1Vinterting 2018OK KompassenSkåne
klubbLResultat
lör 27/1Ungdomsdag KvibergGöteborg-Majorna OKGöteborg
klubbSResultat
lör 27/1 ̶S̶k̶i̶d̶O̶,̶ ̶D̶M̶,̶ ̶m̶e̶d̶e̶l̶,̶ ̶+̶ ̶B̶e̶r̶g̶n̶ä̶s̶e̶t̶s̶ ̶A̶I̶K̶ ̶c̶u̶p̶t̶ä̶v̶l̶i̶n̶g̶Bergnäsets AIKNorrbotten
S
mästM
lör 27/1 ̶S̶k̶i̶d̶O̶,̶ ̶B̶e̶r̶g̶n̶ä̶s̶e̶t̶s̶ ̶A̶I̶K̶ ̶c̶u̶p̶t̶ä̶v̶l̶i̶n̶g̶Bergnäsets AIKNorrbotten
S
distM
lör 27/1Skid-O 4Östersunds OKJämtland-Härjedalen
S
närMResultat
sön 28/1SkidO, DM, lång, MedelpadSelånger SOKMedelpad
S
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 28/1NärskidOLTäby OKStockholm
S
närM
sön 28/1VinterAlliansHultsfreds OKSmåland
närM
sön 28/1Vintercupen Etapp 4Mölndal Outdoor IFGöteborg
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 28/1Vintercupen E4, SV Kretsen SkåneOK KontinentSkåne
närLVisa rutter i Livelox
sön 28/1Vintercup, FK GöingarnaFK GöingarnaSkåne
närLResultat
sön 28/1Vinterserien Högdalstopparna Centrum OKStockholm
närLResultat
sön 28/1JOK RogaineJärfälla OKStockholm
klubbUVisa rutter i Livelox
sön 28/1SkidO, medel, Älvsby IF OK Älvsby IF OKNorrbotten
S
distMResultat
sön 28/1Vintercupen Etapp 5OK EnenUppland
klubbM
sön 28/1Vinterrace etapp 4Trollhättans SOKVästergötland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 28/1Vinter-stadsorienteringRehns BKHälsingland
klubbL
mån 29/1Bennys djupsnöbanaLjusdals OKHälsingland
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
mån 29/1SkidO, DM, natt, MedelpadNjurunda OKMedelpad
S
mästMNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 30/1OL-NV Natträning 6FK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 30/1Spik-cup delt2Surahammars SOKVästmanland
närLNResultat
tis 30/1GOK Nattsprintcup #3Gustavsbergs OKStockholm
klubbSNResultat
tis 30/1Natträning LeksandLeksands OKDalarna
närMN
ons 31/1Löpex Vinterserie 2017-18, deltävling 4Laxå OK
Örebro Läns OF
Örebro Län
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 31/1Öppet Natt-Sprint-KMSöders-TyresöStockholm
klubbSNResultat
ons 31/1Öppet Natt-Sprint-KM - JaktstartSöders-TyresöStockholm
klubbSNResultat
ons 31/1Veteran-OL nr 17Kristinehamns OKVärmland
närL
ons 31/1Midvinterduell etapp 4Boxholms OK
Linköpings OK
Mjölby OK
Östergötland
närLNResultat
ons 31/1Bertils och Ulricas träningLjusdals OKHälsingland
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 31/1Vintercup #3IFK Lidingö SOKStockholm
klubbLN
ons 31/1Vintercupen deltävling 4Sundsvalls OKMedelpad
närMNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 31/1VinterNattCup 4Bromma-Vällingby SOKStockholm
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 1/2GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg
närLK
tor 1/2Landehofs Nattcup Etapp 6OK LandehofGöteborg
närLNVisa rutter i Livelox
tor 1/2OK Denselns natt-cup 2017-18 deltävling 5OK DenselnÖstergötland
klubbLNResultat
tor 1/2OCK träning Önnestad sprintOrienteringscentrum KristianstadSkåne
närSN
tor 1/2Östra Blekinges nattcup deltävling 15OK OrionBlekinge
närLNResultat
tor 1/2Vätterbyggden by Night 9Os HjälpkurvanSmåland
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
fre 2/2Vintercupen Etapp 6OK EnenUppland
klubbMNResultat
lör 3/2 - sön 4/2DOF:U resa till Stockholm Indoor Cup 3-4/2Dalarnas OF
Korsnäs IF OK
Dalarna
klubbS
lör 3/2Teknikträning lördagar Göteborg ÖstIFK Göteborg OrienteringGöteborg
närMVisa rutter i Livelox
lör 3/2 - sön 4/2Stockholm Indoor CupStockholms InomhusorienterareStockholm
distLResultat
lör 3/2SkidO, DM, sprintOK StorsjönJämtland-Härjedalen
S
distSResultat
sön 4/2Vintercup, BroSö OKBroSö OKBlekinge
närLResultat
sön 4/2Vintercupen, SV Kretsen SkåneMalmö OKSkåne
närL
sön 4/2VinterserienHellas OrienteringStockholm
närLResultat
sön 4/2Vintercupen Etapp 5Frölunda OLGöteborg
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 4/2SkidO, VOF-cup, deltävling 2IFK UmeåVästerbotten
S
distMResultat
sön 4/2TestTävling TibroTibro OKVästergötland
närMN
sön 4/2TestTävling utb OLARydboholms SKVästergötland
klubbLResultat
sön 4/2Vinterrace Etapp 5OK Flundrehof
Trollhättans SK
Västergötland
närMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 4/2TestTävling, medel, SOKStenungsunds OKBohuslän-Dal
närS
sön 4/2TestTävlingen OLATESTRydboholms SKVästergötland
närM
sön 4/2Test GipenOK GipenBohuslän-Dal
klubbM
sön 4/2Testtävling GipenOK GipenBohuslän-Dal
närM
sön 4/2Nattcup 2Svaide Roma SOKGotland
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
mån 5/2Kajsa Kavats KlurigheterLjusdals OKHälsingland
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 6/2Natt-Cup deltävling 4 Kalmar OKKalmar OKSmåland
klubbLN
tis 6/2Nattcup no 7OK MåsenSödermanland
närLNResultat
ons 7/2Mila Stockholm by Night, #4Gustavsbergs OKStockholm
distLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 7/2Veteran-OL nr 18Kristinehamns OKVärmland
närLResultat
ons 7/2Urs eskapaderLjusdals OKHälsingland
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 7/2MOF Nattcup #8Njurunda OKMedelpad
närLN
ons 7/2Kylklampen deltävling 7OK TyrVärmland
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 7/2SkidO, DM, nattBrunflo IFJämtland-Härjedalen
S
distMNResultat
tor 8/2Bredaryds SOK Natt-cup 4Bredaryds SOKSmåland
närSNResultat
tor 8/2GOF NattCup Etapp 7Göteborg-Majorna OK
Göteborgs OF
Göteborg
närLNResultat
tor 8/2Veteranträning KungälvKungälvs OKGöteborg
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 8/2GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg
närLK
tor 8/2Hagabys Nattcup Deltävling 2Hagaby GoIF ÖrebroÖrebro Län
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 8/2Vintercup 3Täby OKStockholm
klubbLNResultat
tor 8/2Vätterbygden by night, deltävling 10OK GränsenSmåland
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 8/2Pölder Sport Nattcup deltävling 6OK Skogsfalken
OL Teamet Olofström
Blekinge
närLNResultat
tor 8/2Nattcupen nr 5Attunda OK
Väsby OK
Stockholm
klubbLNResultat
tor 8/2Träning "Andra chansen"OK ÖsteråkerStockholm
klubbMN
tor 8/2SMOL Nattcup del4Strängnäs-Malmby OLSödermanland
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 8/2Östra Blekinges nattcup deltävling 16OK Orion
Torsås OK
Blekinge
Småland
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 8/2Skaraborg by NightIstrums SKVästergötland
närLNResultat
fre 9/2Saxnäs Skid-O 2018SkogslöparnaÅngermanland
S
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 10/2SkidO, DM, medel, UpplandOK Borgen
OK Rodhen
Uppland
S
mästMResultat
lör 10/2SkidO, DM, sprint, UpplandOK Borgen
OK Rodhen
Uppland
S
mästSResultat
lör 10/2LOK Sprint Cup deltävling 4Linköpings OKÖstergötland
klubbSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 10/2SkidO, BBK/WIK, sprintBodens Bandyklubb OS
Vittjärvs IK
Norrbotten
S
distSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 10/2SM sport vintercup #3Sävedalens AIKGöteborg
närLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 10/2Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne
närLVisa rutter i Livelox
lör 10/2Zonträning Torsås OKTorsås OKSmåland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 10/2LångdistansträningSvaide Roma SOKGotland
klubbLVisa rutter i Livelox
lör 10/2SkidO, DM, sprint, Södermanland + StockholmKjula IFSödermanland
S
mästSResultat
lör 10/2SkidO, DM, sprint, Dalarna/VärmlandHJS-Vansbro OKDalarna
S
distSResultat
lör 10/2SkidO, BBK/WIK, medelBodens Bandyklubb OS
Vittjärvs IK
Norrbotten
S
distMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 11/2Vintercupen Etapp 7OK EnenUppland
klubbMResultat
sön 11/2Löpex Vinterserie 2017-18, deltävling 5KFUM Örebro OK
Örebro Läns OF
Örebro Län
närLResultat
sön 11/2IKS OL-tränIK StandardSödermanland
närL
sön 11/2Tjustalliansens Vintercup #5Gamleby OKSmåland
närLVisa rutter i Livelox
sön 11/2VinteralliansVimmerby OKSmåland
närLResultat
sön 11/2Vintercup, Pan-KristianstadOK Pan-KristianstadSkåne
närLResultat
sön 11/2Vintercupen E6, SV Kretsen SkåneFrosta OKSkåne
närL
sön 11/2B&L Vinterrogaine #3Sundbybergs IKStockholm
klubbU
sön 11/2SkidO, DM, medel, Dalarna/VärmlandHJS-Vansbro OKDalarna
S
distMResultat
sön 11/2 SkidO, DM, medel, Södermanland +StockholmÄrla IFSödermanland
S
natLResultat
sön 11/2Vinterrace 2018 - deltävling 6OK SkärmenBohuslän-Dal
närLResultat
sön 11/2MTBO träning och planeringslunchIFK Enskede
OK Linné
OK Rodhen
Stockholm
Uppland
LM
närL
sön 11/2SkidO, VOF-cup, deltävling 3Vännäs OKVästerbotten
LS
distMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 11/2Skid-O 5Östersunds OKJämtland-Härjedalen
S
närMResultat
mån 12/2Rolfhamres fetmåndagLjusdals OKHälsingland
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 13/2OL-NV Natträning 7FK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 13/2Spikcupen 3 DingtunaVästerås SOKVästmanland
närMNResultat
tis 13/2Natt-Cup deltävling 4Kalmar OKSmåland
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 13/2Nattcup 5Vänersborgs SKVästergötland
närLNResultat
tis 13/2GTNC #4Trosabygdens OKSödermanland
närLNResultat
ons 14/2Veteran-OL nr 19Kristinehamns OKVärmland
närLResultat
ons 14/2HBT-3Halmstad OKHalland
klubbL
ons 14/2Midvinterduell etapp 5IFK Linköpings OS
Linköpings OK
Östergötland
närLNResultat
ons 14/2DOF natt-cup deltävling 3OK KåreDalarna
närLN
ons 14/2Vintercup 4OK NolaskogsarnaÅngermanland
närMNResultat
ons 14/2Magnus hjärtliga banaLjusdals OKHälsingland
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 14/2Vintercupen deltävling 5Sundsvalls OKMedelpad
närMNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 14/2VinterNattCup 5Järfälla OKStockholm
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 15/2GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg
närSK
tor 15/2Hagabys Nattcup Deltävling 3Hagaby GoIF ÖrebroÖrebro Län
närLNResultat
tor 15/2OK Denselns natt-cup 2017-18 deltävling 6OK DenselnÖstergötland
klubbLNResultat
tor 15/2OCK träning KronoskogenOrienteringscentrum KristianstadSkåne
närLN
tor 15/2Östra Blekinges nattcup deltävling 17Karlskrona SOK
OK Orion
Blekinge
närLNResultat
tor 15/2Nattråttan #4Waxholms OKStockholm
klubbLNResultat
lör 17/2SkidO, SM/JSM, medel och publiktävlingSundsvalls OKMedelpad
S
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 18/2Nattcup 3Garda OKGotland
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
sön 18/2Vintercup FK ÅsenFK ÅsenSkåne
närLResultat
sön 18/2Vintercupen E7, SV Kretsen SkåneRingsjö OKSkåne
närL
sön 18/2Vintercupen Etapp 6Göteborgs SKGöteborg
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 18/2VinterserienOK Älvsjö-ÖrbyStockholm
närLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 18/2SkidO, SM/JSM, stafettSundsvalls OKMedelpad
S
mästSMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 18/2Närtävling skid-oDomnarvets GOIFDalarna
S
närMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 18/2Vinterrace etapp 7Uddevalla OKBohuslän-Dal
närLResultat
sön 18/2SkidO, SM, publiktävlingSundsvalls OKMedelpad
S
natMVisa rutter i LiveloxResultat
mån 19/2Stefans slippery slopeLjusdals OKHälsingland
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 20/2GOK Nattsprintcup #4Gustavsbergs OKStockholm
klubbSNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 21/2Veteran-OL nr 20Kristinehamns OKVärmland
närL
ons 21/2Testa ROCÖstersunds OKJämtland-Härjedalen
klubbMK
ons 21/2I wildkids ol-spårLjusdals OKHälsingland
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 21/2Nattugglan HågelbyTullinge SKStockholm
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 21/2MOF Nattcup #8Njurunda OKMedelpad
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 21/2Vinternattcup 6Sundbybergs IKStockholm
klubbLNResultat
ons 21/2Kylklampen deltävling 8OK ÄlgenVärmland
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 22/2Veteran-OL AlingsåsOK SkogshjortarnaVästergötland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 22/2GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg
närMK
tor 22/2Vintercup 4Täby OKStockholm
klubbLNResultat
tor 22/2OCK träning Åhus Norra (Pan-stugan)Orienteringscentrum KristianstadSkåne
närL
tor 22/2Vätterbygden by Night, deltävling 11Jönköpings OKSmåland
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 22/2GOF NattCup Etapp 8Göteborgs OF
OK Alehof
Göteborg
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 22/2Östra Blekinges nattcup deltävling 18OK Orion
Ronneby OK
Blekinge
närLN
tor 22/2Nattcupen nr 6Väsby OKStockholm
klubbLNResultat
tor 22/2Natt 7:an Etapp 5IK OmegaVästergötland
närLN
tor 22/2Öppet KM-natt i skidOSundsvalls OKMedelpad
S
närMN
tor 22/2Skaraborg By Night VIILidköpings VSKVästergötland
närMNVisa rutter i Livelox
fre 23/2Vintercupen Etapp 8OK EnenUppland
klubbMNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 24/2SkidO, SM/JSM/USM/VSM och Nordiska Ungdomsspelen, sprintÖstersunds OKJämtland-Härjedalen
S
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 24/2LOK Sprint Cup deltävling 5Linköpings OKÖstergötland
klubbSResultat
lör 24/2Teknikdag i JämjöKalmar OKSmåland
klubbL
sön 25/2Vintercupen Syd Västra KretsenRävetofta OKSkåne
närL
sön 25/2Först i mål Gudhems IFVästergötland
närMStarttider
sön 25/2SkidO, SM/JSM/USM/VSM och Nordiska Ungdomsspelen, långÖstersunds OKJämtland-Härjedalen
S
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 25/2Vintercupen 2017-2018 UddarpHärlövs IFSkåne
närLResultat
sön 25/2Vintercupen Etapp 7IK UvenGöteborg
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 25/2Vintercupen Etapp 9OK EnenUppland
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 25/2Vinterrace 2018Ljungskile FKBohuslän-Dal
närMResultat
mån 26/2Andersgrens tokigheterLjusdals OKHälsingland
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 27/2Nattcup #8OK HällenSödermanland
närLNVisa rutter i Livelox
tis 27/2Nattcup 6 SkogshöjdenTrollhättans SOKVästergötland
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 27/2OL-NV Natträning 8FK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 28/2Veteran-OL nr 21Kristinehamns OKVärmland
närLResultat
ons 28/2Vintercup #5IFK Lidingö SOKStockholm
klubbMN
ons 28/2Löpex Vinterserie 2017-18, deltävling 6Fellingsbro GOIF
Örebro Läns OF
Örebro Län
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 28/2Midvinterduell etapp 6Björkfors GOIF
Linköpings OK
Östergötland
närLN
ons 28/2SkidO nattSäterbygdens OKDalarna
S
närLNResultat
ons 28/2Ove å fasa, grenen igenLjusdals OKHälsingland
klubbLKVisa rutter i LiveloxResultat
ons 28/2Vintercupen deltävling 6Sundsvalls OKMedelpad
närMN
tor 1/3GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg
närL
tor 1/3Landehofs Nattcup Etapp 7OK LandehofGöteborg
närLNResultat
tor 1/3OK Denselns natt-cup 2017-18 deltävling 7OK DenselnÖstergötland
klubbLNResultat
tor 1/3Vätterbygden by night 12IK HakarpspojkarnaSmåland
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 1/3Östra Blekinges nattcup deltävling 19Karlskrona SOK
OK Orion
Blekinge
närLNResultat
fre 2/3Panvåren, nattOK Pan-KristianstadSkåne
natLNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 3/3Panvåren, medelOK Pan-KristianstadSkåne
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 3/3Panvåren, sprintOK Pan-KristianstadSkåne
natSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 3/3SkidO, TvåÅkerVK UvarnaMedelpad
S
distSMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 3/3Teknikträning lördagar Göteborg ÖstIFK Göteborg OrienteringGöteborg
närLVisa rutter i Livelox
lör 3/3Kretsträningl OK MotalaÖstergötland
klubbLResultat
lör 3/3SkidO, VOF-cup, deltävling 4Umedalens IFVästerbotten
S
distMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 4/3Oringen-träningIFK Linköpings OSÖstergötland
närLResultat
sön 4/3Panvåren, långOK Pan-KristianstadSkåne
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 4/3Vintercupen Etapp 8Frölunda OLGöteborg
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 4/3 ̶S̶k̶i̶d̶O̶,̶ ̶D̶M̶,̶ ̶m̶e̶d̶e̶l̶ + ̶B̶e̶r̶g̶n̶ä̶s̶e̶t̶s̶ ̶A̶I̶K̶ ̶c̶u̶p̶t̶ä̶v̶l̶i̶n̶g̶Bergnäsets AIKNorrbotten
S
mästM
sön 4/3VinterserienTumba-Mälarhöjden OKStockholm
närLResultat
sön 4/3 ̶S̶k̶i̶d̶O̶,̶m̶e̶d̶e̶l̶,̶ ̶B̶e̶r̶g̶n̶ä̶s̶e̶t̶s̶ ̶A̶I̶K̶ ̶c̶u̶p̶t̶ä̶v̶l̶i̶n̶g̶Bergnäsets AIKNorrbotten
S
distM
mån 5/3Sportlovs skidO BolleRehns BKHälsingland
S
närMKResultat
mån 5/3Bengt Gunnars loppLjusdals OKHälsingland
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 6/3Natt-Cup deltävling 6Kalmar OKSmåland
klubbLN
tis 6/3Nattcup #9OK HällenSödermanland
närLN
tis 6/3GTNC-5OK KlemmingenSödermanland
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 6/3KM-NattVästerviks OKSmåland
klubbLN
ons 7/3DOF Natt-cup deltävling 4Domnarvets GOIFDalarna
närLN
ons 7/3MOF nattcup #9VK UvarnaMedelpad
närMNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 7/3LuffarliganEnebybergs IFStockholm
närMResultat
ons 7/3Veteran-OL nr 22Kristinehamns OKVärmland
närLResultat
ons 7/3SkidO TräningÖstersunds OKJämtland-Härjedalen
S
närMResultat
ons 7/3Löpex Vinterserie 2017-18, deltävling 7OK Tisaren
Örebro Läns OF
Örebro Län
närLNResultat
ons 7/3OK Hällens öppna inomhus KMOK HällenSödermanland
närMResultat
ons 7/3MarscupValbo AIFGästrikland
klubbL
ons 7/3PensionärslöpetLjusdals OKHälsingland
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 7/3Mila Stockholm by Night, #5, final, jaktstartSnättringe SKStockholm
distLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 7/3Skaraborg by NightOK KlyftamoVästergötland
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 8/3GOF NattCup Etapp 9Göteborgs OF
OK Landehof
Göteborg
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 8/3Veteran OLLerums SOKGöteborg
närL
tor 8/3Vätterbygden by night deltävling 13IK HakarpspojkarnaSmåland
närLNResultat
tor 8/3Bredaryds SOK Natt-cup 5Bredaryds SOKSmåland
närSNResultat
tor 8/3GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg
närLK
tor 8/3Vintercup 5Täby OKStockholm
klubbLNResultat
tor 8/3Östra Blekinges nattcup deltävling 20OK OrionBlekinge
närLN
tor 8/3Nattcupen nr 7Attunda OK
Väsby OK
Stockholm
klubbLNResultat
tor 8/3Natt 7:an Etapp 6Ulricehamns OKVästergötland
närLN
fre 9/3DM, natt, Halland med KattegattnattOK LindénaHalland
mästSN
fre 9/3Viking Memorial - The NightmareVästerås SOKVästmanland
närMNResultat
fre 9/3 - sön 11/3Junior CampOK OrionBlekinge
närLK
fre 9/3Junior Camp, StjärnnattenOK OrionBlekinge
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 10/3Hallandspremiären, medelLaholms IF OKHalland
natM
lör 10/3KlubbmatchJärfälla OKStockholm
klubbLVisa rutter i Livelox
lör 10/3Viking Memorial - The HellVästerås SOKVästmanland
närMResultat
lör 10/3Viking Memorial - The TimechaseVästerås SOKVästmanland
närMStarttider
lör 10/3 - sön 11/3Brösarp träningshelgOK Vilse 87Blekinge
klubbL
lör 10/3MTBO, Söders ABCD-träningSöders-TyresöStockholm
M
närM
lör 10/3SkidO HöjdhagsloppetGustavsbergs OKStockholm
S
närLResultat
lör 10/3SkidO, DM, sprint, Norrbotten NOF cup 8OK Vargen
Seskarö IF
Norrbotten
S
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 10/3SM Sport Vintercup #4 + LandslagsträningGöteborg-Majorna OKGöteborg
närSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 10/3Teknikträning Ungdom Gbg ÖstLerums SOKGöteborg
närL
lör 10/3FBCC "Förlängd sprint i Borlänge"Malungs OK SkogsmårdarnaDalarna
närS
lör 10/3SkidO, DM, lång, Norrbotten NOF cup 9OK Vargen
Seskarö IF
Norrbotten
S
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 11/3Hallandspremiären, långHalmstad OKHalland
natL
sön 11/3Viking Memorial - The HuntVästerås SOKVästmanland
närUResultat
sön 11/3Junior Camp, One (wo)man relayOK OrionBlekinge
närMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 11/3Klubbdag med Skid-O KMGarphyttans IFÖrebro Län
S
klubbMResultat
sön 11/3NärskidOTäby OKStockholm
S
närM
sön 11/3O-ringenträning LOKLinköpings OKÖstergötland
närLVisa rutter i Livelox
sön 11/3VinterAlliansHultsfreds OKSmåland
närM
sön 11/3Vintercupen (avslutning) OBS! NY INBJUDAN!!!Ankarsrums OKSmåland
närLResultat
sön 11/3Sundbybergs inofficiella öppna Ultra KMSundbybergs IKStockholm
klubbU
sön 11/3Vintercupen Etapp 10OK EnenUppland
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 11/3Kretsträning, Motala AIF OLMotala AIF OLÖstergötland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 11/3SkidO, DM, långFrösö IFJämtland-Härjedalen
S
distLResultat
mån 12/3Runes reprisLjusdals OKHälsingland
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 13/3Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne
närL
tis 13/3GOK Nattsprintcup nr 5 - finalGustavsbergs OKStockholm
klubbSNResultat
tis 13/3Bengt Borgs MinneGöteborg-Majorna OKGöteborg
närSNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 14/3Veteran-OL nr 23Kristinehamns OKVärmland
närLResultat
ons 14/3Midvinterduell etapp 7Linköpings OK
OK Eken
Östergötland
närLN
ons 14/3Vintercup 5SkogslöparnaÅngermanland
närLNResultat
ons 14/3HBT-4Halmstad OKHalland
klubbL
ons 14/3MarscupOK Pers LärjungarGästrikland
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 14/3Foto-olLjusdals OKHälsingland
klubbLNResultat
ons 14/3Vintercupen deltävling 6BSundsvalls OKMedelpad
närMNResultat
ons 14/3Kylk(l)ampen 2017-2018 Deltävling 9Deje SFVärmland
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 14/3Vinternattcup 7Attunda OKStockholm
klubbLNResultat
tor 15/3Spets + Rovaniemiträning Korsnäs IF OK
Malungs OK Skogsmårdarna
Dalarna
klubbL
tor 15/3Veterantour NorrtäljeOK RoslagenUppland
närM
tor 15/3Veteran-OLMotala AIF OLÖstergötland
närL
tor 15/3GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg
närMK
tor 15/3Hagaby öppna natt-KMHagaby GoIF ÖrebroÖrebro Län
närLNResultat
tor 15/3OK Denselns natt-cup 2017-18 deltävling 8OK DenselnÖstergötland
klubbLNResultat
tor 15/3Natt-träning ImmelnFK GöingarnaSkåne
närLN
tor 15/3Vätterbygden by night, deltävling 14IK HakarpspojkarnaSmåland
närLNResultat
tor 15/3GOF NattCup Etapp 10Göteborgs OF
Tolereds Allmänna IK
Göteborg
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 15/3NattsprintJärfälla OKStockholm
klubbSN
tor 15/3Natt KMFK HerkulesGöteborg
närLNResultat
fre 16/3Vårracet, dag 1, nattOK OrionBlekinge
natLN
fre 16/310MILA-test Lillomarka & Ärla IFSOIK Hellas
Ärla IF
Södermanland
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
fre 16/3Krets Motion Hultet-NattKristinehamns OKVärmland
närLNResultat
fre 16/3SumpnattaSundbybergs IKStockholm
distLNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 17/3SkidO, Barents Winter Games, dag 1, sprintOK RenenNorrbotten
S
natSResultat
lör 17/3Tour de TGOKTjällmo-Godegårds OKÖstergötland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 17/3Vårracet, dag 2, långOK OrionBlekinge
natL
lör 17/3Närtävling i SkidorienteringOK LandehofGöteborg
S
närMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 17/3Krets Motion-OL NobelhallenDegerfors OK
Kristinehamns OK
OK Djerf
Värmland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 17/3MTBO-träning TullingeTullinge SKStockholm
M
närM
lör 17/3Romeleträffen, medelLunds OKSkåne
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 17/3Vårupptakt (Motions-OL)OK Kullingshof
OK Skogshjortarna
Västergötland
närL
lör 17/3SkidO, J-cup, sprint (DM Ångermanland)Härnösands OKÅngermanland
S
natSResultat
sön 18/3Kvillebyns klassiskaKvillebyns SKBohuslän-Dal
natL
sön 18/3LaxträffenFalkenbergs OKHalland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 18/3SkidO, Barents Winter Games, dag 2, långOK RenenNorrbotten
S
natLResultat
sön 18/3VinterserJärla OrienteringStockholm
närLResultat
sön 18/3Vårracet, dag 3, medelOK OrionBlekinge
natM
sön 18/3Löpex Vinterserie 2017-18, deltävling 8 (final)Lindebygdens OK
Örebro Läns OF
Örebro Län
närLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 18/3Eskilstunaträning söndagarIK StandardSödermanland
klubbM
sön 18/3Krets motions-OL BruketDegerfors OKVärmland
närMResultat
sön 18/3O-ringenträning OKSOK SkogsströvarnaÖstergötland
närM
sön 18/3Romeleträffen, långLunds OKSkåne
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 18/3SkidO, J-cup, lång (DM Ångermanland)Härnösands OKÅngermanland
S
natLResultat
sön 18/310MILA-test Lillomarka & Ärla IFSOIK Hellas
Ärla IF
Södermanland
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
mån 19/3Ivans förskräcklingsheterLjusdals OKHälsingland
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 20/3Vet OLEskilstuna OLSödermanland
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 20/3Motions-OL MariebergKristinehamns OKVärmland
närSResultat
tis 20/3Mullsjö SOK - Snöpuls_Springa sitt namnMullsjö SOKVästergötland
klubbMN
tis 20/3IKS Nattserien VårIK StandardSödermanland
närMN
ons 21/3Läffe läffe litenLjusdals OKHälsingland
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 21/3 Vintercup #6IFK Lidingö SOKStockholm
klubbLK
ons 21/3MOF Nattcup #10Sundsvalls OKMedelpad
närLNResultat
ons 21/3Kylklampen finalKils OKVärmland
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 22/3Dalaoffensivens nattcup Korsnäs IF OKDalarna
närL
tor 22/3Veteran-OL HOK-1Hallstahammars OKVästmanland
närM
tor 22/3Veteran-OL tävling 1KFUM Örebro OK
Örebro Läns OF
Örebro Län
närLResultat
tor 22/3Veteran OLIK UvenGöteborg
närLResultat
tor 22/3Motions-OL HembygdsgårdenKristinehamns OKVärmland
närMResultat
tor 22/3GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg
närM
tor 22/3KM natt 2018 VÖOL OKÖ WOKVallentuna-Össeby OLUppland
klubbLN
tor 22/3Natt KM / Nattcupsfinal 2018Attunda OK
Väsby OK
Stockholm
klubbLNResultat
tor 22/3Natt 7:an Etapp 7 + Sjuhäradsmästerskap NattHestra IFVästergötland
närLN
tor 22/3Natt-KM 2018, Halmstad OKHalmstad OKHalland
klubbLN
fre 23/3NyköpingsnattenNyköpings OKSödermanland
distLN
fre 23/3Partilletrippeln, natt (med DM, natt)Sävedalens AIKGöteborg
natLN
fre 23/3Tibrotrippeln, dag 1, natt, förkortad långTibro OKVästergötland
natLN
fre 23/3 - sön 25/3Nyköpingshelgen Korsnäs IF OKDalarna
klubbL
fre 23/3 - lör 24/3SkidO, SMSkellefteå OKVästerbotten
S
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
fre 23/3Nattcup 4Visborgs OKGotland
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 24/3NyköpingsorienteringenNyköpings OKSödermanland
natL
lör 24/3Partilletrippeln, sprintSävedalens AIKGöteborg
natS
lör 24/3Tibrotrippeln, dag 2, medelTibro OKVästergötland
natM
lör 24/3Finspångs vårloppFinspångs SOKÖstergötland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 24/3 - sön 25/3Skogsröjarträffen 2018Bjursås OKDalarna
närMResultat
lör 24/3Förenings-DM öppetSundsvalls OKMedelpad
S
närSM
lör 24/3Stafett-OL BokedalenSävedalens AIKGöteborg
närLVisa rutter i Livelox
lör 24/3Vårdubbeln, medelOK SkogsfalkenBlekinge
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 24/3TorsåkerssprintenStorviks IFGästrikland
närS
lör 24/3Earth Hour RogainingWaxholms OKStockholm
närL
sön 25/3Partilletrippeln, medelSävedalens AIKGöteborg
natM
sön 25/3SkidO, DM, Västerbotten och VOF-cup, deltävling 5Umeå OKVästerbotten
S
mästMResultat
sön 25/3Tibrotrippeln, dag 3, förlängd medelTibro OKVästergötland
natM
sön 25/3MåsenstafettenOK MåsenSödermanland
natSL
sön 25/3Måsenstafetten, individuella öppna klasserOK MåsenSödermanland
distL
sön 25/3O-ringenträning OKSOK SkogsströvarnaÖstergötland
närMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 25/3SkidO, DM medel Norrbotten + Bergnäsets AIK cuptävlingBergnäsets AIKNorrbotten
S
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 25/3SkidO - Högbo BrukOK HammarenGästrikland
S
klubbLResultat
sön 25/3Stafett-träningNyköpings OKSödermanland
närMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 25/3Vårdubbeln, långOK SkogsfalkenBlekinge
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 25/3SkidO, medel, Bergnäsets AIK cuptävlingBergnäsets AIKNorrbotten
S
distMVisa rutter i LiveloxResultat
mån 26/3SoppatorskLjusdals OKHälsingland
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 27/3POL-RådagårdenHjobygdens OK
Lidköpings VSK
Västergötland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 27/3Ärla IF Veteran-OLÄrla IFSödermanland
närMVisa rutter i Livelox
tis 27/3RoslagsveteranernaOK ÖsteråkerStockholm
närLResultat
tis 27/3Tisdags-OL LövsjötorpIF Hagen
OK P4
Västergötland
närL
tis 27/3Motions-OL Hembygdsgården, NorrgårdenKristinehamns OKVärmland
närMResultat
tis 27/3Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne
närLVisa rutter i Livelox
tis 27/3Kretsträning västra kretsenLidköpings VSKVästergötland
närL
tis 27/3Höglandsträning ESOKEksjö SOKSmåland
närL
tis 27/3Nattserien Ärla IFÄrla IFSödermanland
närLN
ons 28/3Nattugglan EktorpTullinge SKStockholm
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 28/3PåskäggetLjusdals OKHälsingland
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 28/3Marscupen 28/3Gävle OKGästrikland
klubbLK
ons 28/3Vintercupen deltävling 7Sundsvalls OKMedelpad
närMNResultat
tor 29/3LOK Sydsvenska 7-manna och 4-mannaLunds OKSkåne
klubbSLK
tor 29/3Veteran-OLLinköpings OKÖstergötland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 29/3Häxjakten, Five-O, #1OK SkogsvargarnaVästergötland
natLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 29/3Teknikträning GBG SYDIK UvenGöteborg
klubbLVisa rutter i Livelox
tor 29/3Nattcup 29/3IFK Mora OKDalarna
närM
tor 29/3 - fre 30/3Sydsvenska 7-mannabudkavelnHässleholms OKSkåne
natSLKVisa rutter i LiveloxResultat
fre 30/3FriskusträffenFK Friskus-VarbergHalland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
fre 30/3Kortfredan, Five-O, #2Ryda SKVästergötland
natSVisa rutter i LiveloxResultat
fre 30/3PåskorienteringenKjula IFSödermanland
natL
fre 30/3Sydsvenska 7-manna, individuella öppna klasserHässleholms OKSkåne
distLVisa rutter i LiveloxResultat
fre 30/3MOL 1. PåskrisetIF Hansa-HoburgGotland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 31/3Kolmårdsdubbeln, medelOK KolmårdenÖstergötland
natM
lör 31/3TyringerundanOK TyringeSkåne
natLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 31/3Öjetrampen, Five-O, #3Främmestads IK
OK Kullingshof
Västergötland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 31/3NackheträffenOK NackheHalland
natLResultat
lör 31/3Vårracet, dag 1, långOK OrionBlekinge
natLStarttider
sön 1/4Bohuslunken, Five-O, #4 Uddevalla OKBohuslän-Dal
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 1/4Kolmårdsdubbeln, KolmårdskavlenOK KolmårdenÖstergötland
natSL
sön 1/4OK TorfinnOK TorfinnSkåne
natM
sön 1/4Rigors påskträffIF RigorHalland
natM
sön 1/4Kolmårdskavlen, individuella öppna klasserOK KolmårdenÖstergötland
distL
sön 1/4Vårracet, dag 2, medelOK OrionBlekinge
natMStarttider
sön 1/4Skogis Cup nr 1Garda OKGotland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
mån 2/4SnötrampenFjärås AIK
OK Löftan
Halland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
mån 2/4Påsk-OLSöderhamns OKHälsingland
klubbMVisa rutter i Livelox
mån 2/4Hästveda OKHästveda OKSkåne
natLVisa rutter i LiveloxResultat
mån 2/4Vikingaträffen, Five-O, #5Trollhättans SOKVästergötland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
mån 2/4AnebyorienteringenSOK AnebySmåland
distL
mån 2/4KringelträffenSödertälje-Nykvarn OFSödermanland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 3/4Tisdags-OL RydskogenIF HagenVästergötland
närLResultat
tis 3/4IKS Veteran OLIK StandardSödermanland
närMResultat
tis 3/4Dala Veteran OL 3/4 KvarnsvedenKvarnsvedens GOIF OKDalarna
närL
tis 3/4Motions-OL RävåsskolanOK DjerfVärmland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 3/4NOK-träning OK DenselnOK DenselnÖstergötland
närLResultat
tis 3/4Vårspringet i EskilstunaÄrla IFSödermanland
närLResultat
tis 3/4Motions-OL Östervik/GokartbanaKristinehamns OKVärmland
närL
tis 3/4Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne
närLVisa rutter i Livelox
tis 3/4Forsas vintersprintForsa OKHälsingland
närSResultat
ons 4/4LuffarliganSnättringe SKStockholm
närL
ons 4/4Motionsorientering - GranskogJärfälla OKStockholm
närMResultat
ons 4/4IFK Lidingö MTBO-träningIFK Lidingö SOKStockholm
M
närM
ons 4/4OnsdagsträningOK KompassenSkåne
klubbM
tor 5/4POL-MostuganHjobygdens OK
OK Skogsstjärnan
Västergötland
närL
tor 5/4Roslagsveteranerna TäbyTäby OKStockholm
närLResultat
tor 5/4Veteran-OL tävling 2Almby IK
Örebro Läns OF
Örebro Län
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 5/4Veteran-O GbgOK Landehof
OK Orinto
Göteborg
Västergötland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 5/4Ungdomsträning 2018-04-05Hagaby GoIF ÖrebroÖrebro Län
klubbLResultat
tor 5/4Motions-OL GarnisonenKristinehamns OKVärmland
närMResultat
tor 5/4TorsdagsträningOK OrionBlekinge
klubbL
tor 5/4OCK träning DegebergaOrienteringscentrum KristianstadSkåne
närMVisa rutter i Livelox
tor 5/4GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg
närM
tor 5/4MarkbygdsträningMarkbygdens OKVästergötland
närM
tor 5/4Tränings-OLLjusdals OKHälsingland
klubbSVisa rutter i LiveloxResultat
tor 5/4Torsdagsträning 1Täby OKStockholm
klubbLResultat
tor 5/4Stafett-träning IFK Göteborg OrienteringGöteborg
klubbL
fre 6/4Nattinatta, GotlandGotlands Bro OKGotland
distLNVisa rutter i LiveloxResultat
fre 6/4SvartnattaVingåkers OK
Ärla IF
Södermanland
natSLNVisa rutter i LiveloxResultat
fre 6/4Väsby OK, GrymnattaVäsby OKStockholm
natLNVisa rutter i LiveloxResultat
fre 6/4OL-skytte sprint Halmstad Garnisons IF
Halmstad OK
Halland
närSResultat
fre 6/4PreO, Syd NattHärlövs IFSkåne
P
natPNStarttider
lör 7/4Dackefejden, långKarlskrona SOKBlekinge
natLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 7/4LännamedelnLänna IFUppland
natM
lör 7/4Mälarmårdsdubbeln, sprintKatrineholms OKSödermanland
natS
lör 7/4SM, ultralång med Swedish League, #1IK Hakarpspojkarna
Jönköpings OK
Småland
mästU
lör 7/4SM, ultralång, publiktävling, medel Gränna-Bygdens OKSmåland
natM
lör 7/4Sydsvenska mästerskapen, individuell, långKarlskrona SOKBlekinge
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 7/4Ulrikadubbeln, medelIFK Linköpings OSÖstergötland
natM
lör 7/4 - sön 8/4UngdomslägerLudvika OKDalarna
närM
lör 7/4Utbildning tävlingsadministrationDalarnas OFDalarna
närL
lör 7/4OL-skytte klassisk distansHalmstad Garnisons IF
Halmstad OK
Halland
närLResultat
lör 7/4Västkuststafetten, individuella öppna klasserIFK Göteborg OrienteringGöteborg
distMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 7/4PreO, Syd LördagOK Pan-KristianstadSkåne
P
natP
lör 7/4VästkuststafettenIFK Göteborg OrienteringGöteborg
natSMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 7/4Halmstad OKHalmstad OKHalland
närLResultat
sön 8/4Broruset, GotlandGotlands Bro OKGotland
distMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 8/4Dackefejden, medelKarlskrona SOKBlekinge
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 8/4Gudhems vårtävlingGudhems IFVästergötland
natM
sön 8/4Herkules skogsdådFK HerkulesGöteborg
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 8/4Mälarmårdsdubbeln, medelKatrineholms OKSödermanland
natL
sön 8/4RånässtafettenRånäs OKUppland
natSL
sön 8/4Sydsvenska mästerskapen, stafettKarlskrona SOKBlekinge
mästSMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 8/4Ulrikadubbeln, långIFK Linköpings OSÖstergötland
natL
sön 8/4OL-skytte stafettHalmstad Garnisons IF
Halmstad OK
Halland
närSMResultat
sön 8/4MIK-medelnMälarhöjdens IK OKStockholm
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 8/4Motionsorientering Umeå 8 aprilUmeå OKVästerbotten
närLResultat
sön 8/4PreO, Syd SöndagFK BokenSkåne
P
natP
mån 9/4Sprint 10Skene Sim o ISVästergötland
närSResultat
tis 10/4PoängtävlingOK MilanÖrebro Län
klubbM
tis 10/4Test Stafett 10Skene Sim o ISVästergötland
närSS
tis 10/4Tisdags-OL RydskogenIF HagenVästergötland
närLResultat
tis 10/4Veteran-OL 180410OK KlemmingenSödermanland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 10/4Motions-OL BullerdalenOK DjerfVärmland
närLResultat
tis 10/4NOK TräningFinspångs SOKÖstergötland
närL
tis 10/4Vårspringet Eskilstuna OLEskilstuna OLSödermanland
närLResultat
tis 10/4Motions-OL ÖlmeskolanKristinehamns OKVärmland
närMResultat
tis 10/4SSOK Motionsorientering GustavsbergSkattkärrs SOKVärmland
närMResultat
tis 10/4Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne
närLVisa rutter i Livelox
tis 10/4SAKO-träning Snöfritt SlätthultTrollhättans SOKVästergötland
närLResultat
tis 10/4"Backe-upp-och Backe-ned" - StenkrossenAlmby IKÖrebro Län
närSVisa rutter i LiveloxResultat
tis 10/4Forsas vintersprint 2Forsa OKHälsingland
närSResultat
tis 10/4Träningsrace v.15 ”Bruksdubbeln", Del 1 av 2Surahammars SOKVästmanland
klubbMVisa rutter i Livelox
tis 10/4Motions-OLOK SkogshjortarnaVästergötland
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 10/4Sprintstafett/SäsongsupptaktVästerbergslagens OLDalarna
närSResultat
ons 11/4Höglandets-Veteran-OLBoxholms OKÖstergötland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 11/4Veteran-OL OKSOK SkogsvargarnaVästergötland
närM
ons 11/4Motions 5-DagarsVärend GN OLSmåland
närMResultat
ons 11/4OnsdagsträningOK KompassenSkåne
klubbM
ons 11/4FyrklöverKFUM Örebro OKÖrebro Län
närLResultat
tor 12/4POL-GrästorpFrämmestads IK
Hjobygdens OK
Västergötland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 12/4Veteran-OLJönköpings OKSmåland
närMResultat
tor 12/4VeteranorienteringNAIS OrienteringsklubbÖstergötland
närLResultat
tor 12/4Veteran-OLKöping-Kolsva OKVästmanland
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 12/4Veteran-OL tävling 3Hagaby GoIF Örebro
Örebro Läns OF
Örebro Län
närLResultat
tor 12/4DOK:s motions-OL RåbäckDegerfors OKVärmland
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 12/4MOL 2Garda OKGotland
närLResultat
tor 12/4Motions-OL Kaffeberget/ HultetKristinehamns OKVärmland
närLResultat
tor 12/4Teknikträning GBG SYDFrölunda OLGöteborg
klubbL
tor 12/4Motionsorientering KronoparkenOK TyrVärmland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 12/4Torsdags orienteringKarlskrona SOKBlekinge
klubbL
tor 12/4Motions OL 1Ankarsrums OKSmåland
klubbMResultat
tor 12/4GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg
närS
tor 12/4MarkbygdsträningMarkbygdens OKVästergötland
närL
tor 12/4Poängjakt 1Trosabygdens OKSödermanland
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 12/4Tränings-OLLjusdals OKHälsingland
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 12/4OCK-träning TågarödFK GöingarnaSkåne
närL
tor 12/4TiomilarepetOK Älvsjö-ÖrbyStockholm
distSLKVisa rutter i LiveloxResultat
tor 12/4Natt-KMLinköpings OKÖstergötland
klubbLNResultat
fre 13/4Swedish League, #2, sprint (WRE), med CitadellssprintenOK Silva
Rävetofta OK
Skåne
intSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 14/4Brudarebackens sprintstafettGöteborgs SKGöteborg
distSSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 14/4Nybro OK, dag 1, långNybro OKSmåland
natL
lör 14/4Täby OK, långTäby OKStockholm
natLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 14/4 - sön 15/4StigtomtakavlenOK HällenSödermanland
natSLKVisa rutter i LiveloxResultat
lör 14/4Swedish League, #3, lång (WRE), med KlåverödsdubbelnOK Silva
Rävetofta OK
Skåne
intLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 14/450turen NaturpassetSkogsluffarnas OKStockholm
närU
lör 14/4OstlöpetFalköpings AIK OKVästergötland
natM
lör 14/4AnebyorienteringenSOK AnebySmåland
distLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 15/4EnenracetOK EnenUppland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 15/4Nybro OK, dag 2, medelNybro OKSmåland
natM
sön 15/4Stenungsunds OKStenungsunds OKBohuslän-Dal
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 15/4Stigtomtakavlen, individuella öppna klasserOK HällenSödermanland
distLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 15/4TraneträffenOK TrananVästergötland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 15/4Täby OK, medelTäby OKStockholm
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 15/4Urban Hjärne-kampenOK MotalaÖstergötland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 15/4Suderträffen, GotlandIF Hansa-HoburgGotland
distMResultat
sön 15/4Swedish League, #4, medel (WRE), med KlåverödsdubbelnOK Silva
Rävetofta OK
Skåne
intMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 15/4Motions-olIFK UmeåVästerbotten
närL
tis 17/4PoängtävlingOK MilanÖrebro Län
klubbM
tis 17/4Tisdags-OL BillingenIF HagenVästergötland
närLResultat
tis 17/4Sörklubbs #2 ArbråVallsta SKHälsingland
närSResultat
tis 17/4IKS VårspringIK StandardSödermanland
närM
tis 17/4NOK-träningTjalve IF NorrköpingÖstergötland
närM
tis 17/4ParkO 1Östersunds OKJämtland-Härjedalen
närMResultat
tis 17/4Provlöpning Bofors/LetälvOK DjerfVärmland
närL
tis 17/4AlliansHultsfreds OKSmåland
närMResultat
tis 17/4Motions-OL MarielundKristinehamns OKVärmland
närMResultat
tis 17/4Månadens bana aprilUlricehamns OKVästergötland
närLResultat
tis 17/4SSOK Motionsorientering RåtorpSkattkärrs SOKVärmland
närMResultat
tis 17/4Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne
närLVisa rutter i Livelox
tis 17/4SAKOs 10-mila träningVänersborgs SKVästergötland
närLResultat
tis 17/4Motions-OL och UngdomsmatchOK SkogshjortarnaVästergötland
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 17/410MILA-test individuell dag (damer)/natt (herrar)Snättringe SKStockholm
klubbLKResultat
tis 17/4Höglandsträning 17 aprilNässjö OKSmåland
närLVisa rutter i Livelox
tis 17/4Motionsorientering Styckåsen/FallebergetOK JösseVärmland
närLResultat
tis 17/4Träningsserie 1Lindebygdens OKÖrebro Län
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 17/4Ljusdals VårvintersprintLjusdals OKHälsingland
närSVisa rutter i LiveloxResultat
tis 17/4Natt-KMTäby OKStockholm
klubbLNResultat
ons 18/4MotionsorienteringVäxjö AISSmåland
närLResultat
ons 18/410Mila Känsla 2018OK KåreDalarna
klubbLVisa rutter i Livelox
ons 18/4Allans prövelöpOK TyrVärmland
närLKVisa rutter i LiveloxResultat
ons 18/4MTBO Uppland, träning, Gränby sportfältOK Linné
OK Rodhen
Uppland
M
närMVisa rutter i Livelox
ons 18/4OnsdagsträningOK KompassenSkåne
klubbM
tor 19/4Motionsorientering 3Visby IF Gute SOKGotland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 19/4POL-ÅsarpFalköpings AIK OK
Hjobygdens OK
Västergötland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 19/4Veteran-OL GMOKGöteborg-Majorna OKGöteborg
närLResultat
tor 19/4Björnölufsen 2018Västerås SOKVästmanland
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 19/4Veteran-OLOK GränsenSmåland
närMResultat
tor 19/4Veteran-OL tävling 4OK Tylöskog
Örebro Läns OF
Örebro Län
närLResultat
tor 19/4Motions OL 2Ankarsrums OKSmåland
klubbMResultat
tor 19/4ParkO 2Östersunds OKJämtland-Härjedalen
närMResultat
tor 19/4Motions-O Gillevi KoppomOK HierneVärmland
närLResultat
tor 19/4Motions-OL AllétorpKristinehamns OKVärmland
närLResultat
tor 19/4Teknikträning GBG SYDMölndal Outdoor IFGöteborg
klubbL
tor 19/4Motionsorientering Rud norraOK TyrVärmland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 19/4OCK träning ÄspetOrienteringscentrum KristianstadSkåne
närMVisa rutter i Livelox
tor 19/4GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg
närM
tor 19/4Gnestasprinten 2018OK KlemmingenSödermanland
närSResultat
tor 19/4Kretsträning västra kretsen - Istrums SKIstrums SKVästergötland
närM
tor 19/4MarkbygdsträningMarkbygdens OKVästergötland
närL
tor 19/4Poängjakt 2Trosabygdens OKSödermanland
klubbMResultat
tor 19/4Tränings-OLLjusdals OKHälsingland
klubbSVisa rutter i LiveloxResultat
tor 19/4Träningstävling Grön - Vit/gulSjövalla FKGöteborg
klubbM
tor 19/4Motionsorientering UpplandOK RoslagenUppland
närM
fre 20/4SM, natt med Swedish League, #5IK Hakarpspojkarna
Jönköpings OK
OK Gränsen
Småland
mästLNVisa rutter i LiveloxResultat
fre 20/4Uppsala möte, nattRasbo IK
Upsala IF
Uppland
natLNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 21/4Göteborgsdubbeln, långLerums SOK
Sjövalla FK
Göteborg
natLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 21/4HagenmedelnIF HagenVästergötland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 21/4OK Tors ungdomstävlingOK TorSödermanland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 21/4RonnebymedelnRonneby OKBlekinge
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 21/4IFK LidingöIFK Lidingö SOKStockholm
natLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 21/4LetälvsträffenDegerfors OK
OK Djerf
Värmland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 21/4Tour de Åtvidaberg Etapp 1, MedelCentrum OKStockholm
klubbMResultat
lör 21/4Uppsala möte, medelIF ThorUppland
natM
sön 22/4Göteborgsdubbeln, medelLerums SOK
Sjövalla FK
Göteborg
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 22/4TorfejdenOK TorSödermanland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 22/4Vårträffen, GotlandVisborgs OKGotland
distLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 22/4Växjö OKVäxjö OKSmåland
distMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 22/4BoforsloppetDegerfors OK
OK Djerf
Värmland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 22/4Järfälla OKJärfälla OKStockholm
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 22/4Swedish League, #6, final, jaktstart + LOK:s jubileumstävling, långLinköpings OKÖstergötland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 22/4Uppsala möte, långOK LinnéUppland
natL
sön 22/4Öppet Skaraborgsmästerskap, långSOK TräffVästergötland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 22/4GöingefejdenFK GöingarnaSkåne
natLResultat
sön 22/4KurstävlingHelsingborgs SOKSkåne
klubbMResultat
sön 22/4Motionsorientering Umeå 22 aprilUmeå OKVästerbotten
närLResultat
sön 22/4Södra Hallands ungdomsserie - Etapp 1Falkenbergs OKHalland
närLResultat
mån 23/4Dala Serien MTBO Etapp 2Leksands OKDalarna
M
närM
tis 24/4OKM U-SerieOK MotalaÖstergötland
närMResultat
tis 24/4Tisdags-OL SkultorpIF Hagen
OK P4
Västergötland
närLResultat
tis 24/4Tisdagsträning OK EnenUppland
klubbM
tis 24/4Dala Veteran-OLAvesta OKDalarna
närMResultat
tis 24/4Poängtävling 1Lindebygdens OK
OK Milan
Örebro Län
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 24/4ParkO 3Östersunds OKJämtland-Härjedalen
närMResultat
tis 24/4Motionsorientering Waxholms OKStockholm
närLResultat
tis 24/4Motionsorientering EdanenäsetOK MangenVärmland
närLResultat
tis 24/4Motionsorientering UpplandLänna IFUppland
närL
tis 24/4NOK träningOK KolmårdenÖstergötland
närLResultat
tis 24/4Krets motions-OL PossebergKristinehamns OKVärmland
närLResultat
tis 24/4Närtävling Avesta OKAvesta OKDalarna
närMResultat
tis 24/4SSOK Motionsorientering HultSkattkärrs SOKVärmland
närMResultat
tis 24/4Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne
närLVisa rutter i Livelox
tis 24/4Sörklubbs #3Söderhamns OKHälsingland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 24/4GrandalskampenOK OrintoVästergötland
klubbLResultat
tis 24/4Norrcupen 180424Hudiksvalls OKHälsingland
närSVisa rutter i LiveloxResultat
tis 24/4Träningsrace v.15 ”Bruksdubbeln", Del 2 av 2Surahammars SOKVästmanland
klubbLVisa rutter i Livelox
tis 24/410-Mila TräningLindebygdens OK
OK Milan
Örebro Län
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 24/4Terräng-KMSkogsluffarnas OKStockholm
klubbLResultat
tis 24/4Kretsstafett Södra och Västra SkaraborgIK GandvikVästergötland
närSLResultat
tis 24/4SAKO Ungdomsserien Etapp 1OK Flundrehof
Trollhättans SK
Västergötland
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 24/4Höglandsserien deltävling 1Sol TranåsSmåland
närLResultat
tis 24/4Dag-KMOK SkogshjortarnaVästergötland
närLResultat
tis 24/4StockarydslöpetBodafors OK
IFK Stockaryd
Småland
klubbL
ons 25/4MTBO-cupen 1Gotlands Bro OKGotland
M
närL
ons 25/4Landslagets sprintstafettträningSvenska Orienteringsförbundet
närL
ons 25/4MtbO1Visborgs OKGotland
M
klubbLResultat
ons 25/4Motions 5-dagars 2018 OK NorrvirdarnaOK NorrvirdarnaSmåland
närLResultat
ons 25/4VeckoturenGävle OKGästrikland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 25/4Sprintträning IFK LinköpingIFK Linköpings OSÖstergötland
klubbSResultat
ons 25/4Stafetträning 180425Stora Tuna OKDalarna
närLK
ons 25/4OnsdagsträningOK KompassenSkåne
klubbM
ons 25/4MTBO, SNO ABCD-träningSödertälje-Nykvarn OFSödermanland
M
närMVisa rutter i LiveloxResultat
ons 25/4Grand Prix 2018 OK NorrvirdarnaOK NorrvirdarnaSmåland
närLResultat
tor 26/4POL-AlbionHjobygdens OK
IK Albion
Västergötland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 26/4Sprint-KMTäby OKStockholm
klubbLResultat
tor 26/4Tränings-OLLjusdals OKHälsingland
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 26/4Ungdomens 5-dagars E1Gränna-Bygdens OKSmåland
närMResultat
tor 26/4Veteran-OL OKSOK SkogsströvarnaÖstergötland
närLResultat
tor 26/4Veteran-OLKjula IFSödermanland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 26/4OL-alliansen Veteranorientering TSOKTenhults SOKSmåland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 26/4 xOK RoxenÖstergötland
närL
tor 26/4RoslagsveteranernaEnebybergs IFStockholm
närMResultat
tor 26/4Veteran-OL tävling 5OK Tisaren
Örebro Läns OF
Örebro Län
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 26/4Veteranorientering HOKHultsfreds OKSmåland
närMResultat
tor 26/4ParkO 4Östersunds OKJämtland-Härjedalen
närMResultat
tor 26/4MOL 4Svaide Roma SOKGotland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 26/4Motionsorientering Ursvik #1Sundbybergs IKStockholm
närLResultat
tor 26/4Motions OL 3Ankarsrums OKSmåland
klubbMResultat
tor 26/4Motions-OL SundboKristinehamns OKVärmland
närMResultat
tor 26/4Motionsorientering SannaOK TyrVärmland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 26/4Torsdags orienteringKarlskrona SOKBlekinge
klubbL
tor 26/4OCK träning UddarpOrienteringscentrum KristianstadSkåne
närLVisa rutter i Livelox
tor 26/4FyrklöverFellingsbro GOIFÖrebro Län
närLResultat
tor 26/4GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg
närL
tor 26/4Poängjakt #3Trosabygdens OKSödermanland
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 26/4Träning Väster 2018-04-26FK GöingarnaSkåne
klubbLResultat
fre 27/4Tiomila, open individual, FridayIFK Enskede
OK Älvsjö-Örby
Skogsluffarnas OK
Solna OK
Stockholm
natLK
lör 28/4LOK 10milaLunds OKSkåne
klubbSL
lör 28/4Tiomila, open individual, SaturdayIFK Enskede
OK Älvsjö-Örby
Skogsluffarnas OK
Solna OK
Stockholm
natLKVisa rutter i LiveloxResultat
lör 28/4Kvarnsveden NärOlKvarnsvedens GOIF OKDalarna
närMResultat
lör 28/4Motionsorientering i HelsingborgHelsingborgs SOKSkåne
närMResultat
lör 28/4 - sön 29/4Tiomila i NynäshamnIFK Enskede
OK Älvsjö-Örby
Skogsluffarnas OK
Stockholm
natSLKVisa rutter i LiveloxResultat
lör 28/4ICA-sprintenVännäs OKVästerbotten
närSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 28/4Skogsflickmatch - Blekinge, Göteborg, Skåne, Småland, Halland o VästergötlandIK Omega
OK Orinto
SOK 68
Västergötland
närMResultat
sön 29/4FrostalunkenFrosta OKSkåne
distMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 29/4Målilla OKMålilla OKSmåland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 29/4Veteranträffen i GästriklandÖsterfärnebo IFGästrikland
natLResultat
sön 29/4Värst i HerrstaHerrestads AIF
Uddevalla IS
Bohuslän-Dal
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 29/4Ymers vårtävlingIK YmerVästergötland
natL
sön 29/4Intensivkurs tävlingNorbergs OKVästmanland
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 29/4GMOK Intensivkurs #1 2018 TräningstävlingGöteborg-Majorna OKGöteborg
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 29/4Skogis Cup nr 2Garda OKGotland
närLResultat
sön 29/4Motionsorientering Umeå 29 aprilUmedalens IFVästerbotten
närMResultat
tis 1/5Bussresa till Sala OK:s tävling 1 maj ! Korsnäs IF OKDalarna
klubbL
tis 1/5KlemmingekampenOK KlemmingenSödermanland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 1/5OK BävernOK BävernSmåland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 1/5OK Älmes vårtävlingOK ÄlmeSmåland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 1/5Skaraborgsmästerskap, stafettOK SkogsstjärnanVästergötland
distSLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 1/5DM, sprint, Stockholm (WRE)Järla OrienteringStockholm
intSVisa rutter i LiveloxResultat
tis 1/5SilverjaktenSala OKVästmanland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 1/5Vårserien Etapp 1Göteborgs OF
Tolereds Allmänna IK
Göteborg
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 1/5ParkO 5Östersunds OKJämtland-Härjedalen
närMResultat
ons 2/5Dalaveteran Karlsbyheden-SvärdsjöSvärdsjö SOKDalarna
närL
ons 2/5Dala Veteran OLStora Tuna OKDalarna
närLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 2/5Vet-OL 3stadUddevalla OKBohuslän-Dal
närLResultat
ons 2/5DM, ultralång, VästmanlandArboga OKVästmanland
mästUVisa rutter i LiveloxResultat
ons 2/5Motionsorientering och Grand PrixVäxjö OKSmåland
närLResultat
ons 2/5Veckoturen 2 majOK ÖdmårdenGästrikland
närL
ons 2/5Motionsorientering Skatås IFK Göteborg OrienteringGöteborg
närLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 2/5Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne
närLVisa rutter i Livelox
ons 2/5FyrklövernStora Tuna OKDalarna
närLResultat
ons 2/5Motionsorientering Arvika city (sprint)OK JösseVärmland
närSResultat
ons 2/5MTBO Kalmarsunds cupen 2018 deltävling 1Kalmar OKSmåland
M
närMResultat
ons 2/5MTBO Uppland, träning, StenhagenOK Linné
OK Rodhen
Uppland
M
närMVisa rutter i Livelox
ons 2/5Park Tour Värmland (PTV) - Deltävling 1OK JösseVärmland
närSVisa rutter i LiveloxResultat
ons 2/5Sprintcup 2018, etapp 1Göteborg-Majorna OKGöteborg
närSVisa rutter i LiveloxResultat
ons 2/5Ungdomsserie 1 Blekinge VästraOK Vilse 87Blekinge
närLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 2/5Ungdomsserien deltävling 1Björkfors GOIFÖstergötland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 2/5Ungdomsserien östra etapp 1Ronneby OKBlekinge
närLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 2/5Sprintcupen i Gammelstad, #1Gammelstads IFNorrbotten
närSResultat
tor 3/5MOL 5Gotlands Bro OKGotland
närLResultat
tor 3/5POL-KlyftamoHjobygdens OK
OK Klyftamo
Västergötland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 3/5Ungdomsserien #1, krets norr 2Mälarö SOKStockholm
distLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 3/5Ungdomsserien #1, krets norr 3Attunda OKStockholm
distLResultat
tor 3/5Veteran Ol i Södra VätterbygdenIK HakarpspojkarnaSmåland
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 3/5RoslagsveteranernaLänna IFUppland
närMResultat
tor 3/5Veteran-OL tävling 6Kristinehamns OK
Örebro Läns OF
Värmland
Örebro Län
närLResultat
tor 3/5Först i MålEskilstuna OLSödermanland
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 3/5Veteran OLStjärnorps SKÖstergötland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 3/5Veteran-OLIF Marin VästGöteborg
närMResultat
tor 3/5Ungdomsserien / NOKSkogspojkarnas OKÖstergötland
närMResultat
tor 3/5DOK:s motions-OL VikenDegerfors OKVärmland
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 3/5ParkO 6Östersunds OKJämtland-Härjedalen
närMResultat
tor 3/5Motionsorientering KåsjönSävedalens AIKGöteborg
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 3/5Motionsorientering Ursvik #2Sundbybergs IKStockholm
närLResultat
tor 3/5Motions OL 4Ankarsrums OKSmåland
klubbMResultat
tor 3/5Motion-OL HultetKristinehamns OKVärmland
närMResultat
tor 3/5Motions-O ÅrjängÅrjängs OKVärmland
närLResultat
tor 3/5Torsdagsträning SommarcupenGöteborgs SK
IF Marin Väst
Göteborg
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 3/5Tränings-OLLjusdals OKHälsingland
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 3/5Motionsorientering Sörmon norraOK TyrVärmland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 3/5Motions OLLjungskile FKBohuslän-Dal
närMResultat
tor 3/5Torsdags orienteringKarlskrona SOKBlekinge
klubbL
tor 3/5Teknikträning GBG SYDFK HerkulesGöteborg
klubbM
tor 3/5Ungdomscupen, deltävling 1Södertälje-Nykvarn OFSödermanland
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 3/5OCK träning GropahåletOrienteringscentrum KristianstadSkåne
närL
tor 3/5Borlänge - Säter träningSäterbygdens OKDalarna
närM
tor 3/5GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg
närM
tor 3/5MarkbygdsträningMarkbygdens OKVästergötland
närL
tor 3/5Orienteringsskytte (Biathlonorienteering)Almby IKÖrebro Län
närMResultat
tor 3/5Sommarserie 1Njurunda OKMedelpad
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 3/5Ungdomskrets TibroTibro OKVästergötland
närLResultat
tor 3/5Ungdomsserien #1, krets söder 1Tumba-Mälarhöjden OKStockholm
distLResultat
tor 3/5Ungdomsserien #1, krets söder 2Gustavsbergs OKStockholm
distLResultat
tor 3/5Skärmjakten nr 1Storviks IFGästrikland
klubbL
tor 3/5Motionsorientering i UpplandOK LinnéUppland
närLResultat
tor 3/5Poängjakt #4Trosabygdens OKSödermanland
klubbMResultat
tor 3/5Nissadalszonens Ungdomscup etapp 1Bredaryds SOKSmåland
närLResultat
tor 3/5Ungdomsserien #1, krets söder 4Snättringe SKStockholm
distLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 3/5Ungdomsserien #1, krets norr 1Sundbybergs IKStockholm
distLResultat
tor 3/5Ungdomsserien #1, krets söder 3Järla OrienteringStockholm
distLVisa rutter i LiveloxResultat
fre 4/5MarkarydssprintenMarkaryds FK
Tockarps IK
Småland
Skåne
distSVisa rutter i LiveloxResultat
fre 4/5Värmlandstrippeln, sprintOK ÄlgenVärmland
distSNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 5/5Dolkampen, dag 1, medelDalaportens OLDalarna
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 5/5Gällstads medelGällstadbygdens SOKVästergötland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 5/5HaningeträffenHaninge SOKStockholm
natLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 5/5Värmlandstrippeln, långSkattkärrs SOKVärmland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 5/5Älgots Cup SV kretsenLunds OKSkåne
närL
lör 5/5SvartåfejdenMjölby OKÖstergötland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 5/5Sommarserie 1 "andra chansen"Njurunda OKMedelpad
närLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 5/5Norra Hallands ungdomsserie Etapp 1IF RigorHalland
närLResultat
lör 5/5SkärmenträffenOK SkärmenBohuslän-Dal
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 5/5Gränsfejden/VättefejdenMarkaryds FK
Tockarps IK
Småland
Skåne
distMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 5/5Roslagshelg, långOK RoslagenUppland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 5/5Tisarträffen, dag 1, långOK TisarenÖrebro Län
natLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 5/5Vårserien Etapp 2Göteborgs OF
Kungälvs OK
Göteborg
närLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 5/5Torsås OKTorsås OKSmåland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 6/5Dolkampen, dag 2, långDalaportens OLDalarna
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 6/5KM LångdistansOK SödertörnStockholm
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 6/5LagadalskampenFK FinnSmåland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 6/5Tisarträffen, dag 2, medelOK TisarenÖrebro Län
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 6/5Ulricehamns OKUlricehamns OKVästergötland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 6/5Träningstävling #1, 2018Snättringe SKStockholm
klubbM
sön 6/5Motionsorientering Umeå 6 majUmeå OKVästerbotten
närLResultat
sön 6/5OK Löftan PreO NärtävlingOK LöftanHalland
P
närPResultat
sön 6/5PalmsprintenOK KontinentSkåne
distSVisa rutter i LiveloxResultat
sön 6/5Roslagshelg, medelOK RoslagenUppland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 6/5Skogis Cup nr 3Garda OKGotland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 6/5Värmlandstrippeln, medelOK TyrVärmland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 6/5Sprintcupen i Gammelstad, #2Gammelstads IFNorrbotten
distSResultat
mån 7/5Värmlandsserien MTBO deltävling 1Kristinehamns OKVärmland
M
närMVisa rutter i LiveloxResultat
mån 7/5Motionsorientering och Grand Prix för ungdomarLessebo OKSmåland
närLResultat
mån 7/5Dalaserien i MTBOIFK Mora OKDalarna
M
närMVisa rutter i LiveloxResultat
mån 7/5Njudungszonens ungdomsserieBodafors OK
IFK Stockaryd
IFK Sävsjö
OK Bävern
OK Njudung
Småland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 8/5DM, sprint, UpplandIdrottsföreningen OLGY UppsalaUppland
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
tis 8/5FOK:s sprintcup etapp 1Falkenbergs OKHalland
närSVisa rutter i LiveloxResultat
tis 8/5LjungsbrokampenOK SkogsströvarnaÖstergötland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 8/5Morotsloppet, GotlandGotlands Bro OKGotland
närMResultat
tis 8/5POL-LarvHjobygdens OK
Ryda SK
Västergötland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 8/5Tisdags-OL Ryds ÄngarIF HagenVästergötland
närLResultat
tis 8/5Veteran-OL Hultängen-RöshultJönköpings OKSmåland
närMResultat
tis 8/5Dala Veteran Korsnäs IF OKKorsnäs IF OKDalarna
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 8/5Genrep VS SisjönFrölunda OLGöteborg
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 8/5Motionsorientering - ViksjöJärfälla OKStockholm
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 8/5Poängtävling 2OK MilanÖrebro Län
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 8/5Krets Motions-OL KedjeåsenDegerfors OK
Kristinehamns OK
OK Djerf
Värmland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 8/5Kretsträning Södra SkbgIK WilskeVästergötland
närMResultat
tis 8/5Motionsorientering HärskogenLerums SOKGöteborg
närLResultat
tis 8/55-dagars på hemmaplan etapp 1OK StigenSmåland
närMResultat
tis 8/5Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne
närLVisa rutter i Livelox
tis 8/5Motionsorientering TuggeliteOK TyrVärmland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 8/5 - ons 9/5MiniAlliansHultsfreds OKSmåland
närMResultat
tis 8/5EES 2018 - Eslöv Evening Sprint - Etapp 1Eslövs FKSkåne
närSVisa rutter i LiveloxResultat
tis 8/5Klubbmästerskap sprint, Lunds OKEslövs FK
Lunds OK
Skåne
närSVisa rutter i LiveloxResultat
tis 8/5Motionsorientering SkjutsbolOK MangenVärmland
närLResultat
tis 8/5Norrcup 180508OK DellenHälsingland
närMResultat
tis 8/5Pokaljakten 2018, deltävling 1Deje SF
Lustens OK
Sisu Forshaga SK
Värmland
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 8/5Ungdomsmatch och Sprint-OL 8/5 OK Kullingshof
OK Skogshjortarna
Västergötland
närSResultat
tis 8/57-klubbsSkogslöparnaÅngermanland
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 8/54-klubbsmatch #1Trosabygdens OKSödermanland
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 8/5Ungdomens 5-dagars E1Nybro OKSmåland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 8/5Eskilstuna Sprint CUP #1Eskilstuna OLSödermanland
närSResultat
tis 8/5Sako 2 OKSOK SkogsvargarnaVästergötland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 8/5Ungdomens 5-dagars etapp 2 med Södra VätterbygdsmästerskapOK GränsenSmåland
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 8/5VPT, deltävling 1Hallstahammars OKVästmanland
närSResultat
tis 8/5Höglandsserien, deltävling 2SOK AnebySmåland
närLResultat
ons 9/5Skolorientering Uddevalla GymnasieskolaHerrestads AIF
Uddevalla IS
Uddevalla OK
Bohuslän-Dal
klubbLResultat
ons 9/5RoslagsveteranernaLånghundra IFUppland
närMResultat
ons 9/5Veteran-OL VSKVänersborgs SKVästergötland
närMVisa rutter i LiveloxResultat
ons 9/5Veteranorientering VästervikVästerviks OKSmåland
närLResultat
ons 9/5Motionsorientering Skatås IFK Göteborg OrienteringGöteborg
närLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 9/5Sprintcup 2018, etapp 2Göteborg-Majorna OKGöteborg
närSVisa rutter i LiveloxResultat
ons 9/5OnsdagsträningOK KompassenSkåne
klubbM
tor 10/5Kalmar OK NärtävlingKalmar OKSmåland
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 10/5Orintos vårtävling, medelOK OrintoVästergötland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 10/5AlvestaträffenAlvesta SOKSmåland
distMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 10/5ÅrsundarundanÅrsunda IFGästrikland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 10/5Orintos vårtävling, sprintOK OrintoVästergötland
natSVisa rutter i LiveloxResultat
tor 10/5Närkekvartetten, dag 1, långAlmby IK
KFUM Örebro OK
Örebro Län
natLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 10/5Frösö 5-dagars Etapp 1Frösö IFJämtland-Härjedalen
närMResultat
tor 10/5Tour de Medelpad/Ångermanland, dag 1, medelNjurunda OK
Selånger SOK
Timrå SOK
Ångermanlands OF
Medelpad
Ångermanland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 10/5Motions-O Bodafjället, KoppomOK HierneVärmland
närLResultat
tor 10/5Sprint-KM Halmstad OKHalmstad OKHalland
klubbSVisa rutter i LiveloxResultat
tor 10/5MOL 6Garda OKGotland
närMResultat
fre 11/5Tour de Medelpad/Ångermanland, dag 2, förlängd medelKovlands IF
Sundsvalls OK
Timrå SOK
Ångermanlands OF
Medelpad
Ångermanland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
fre 11/5Närkekvartetten, dag 2, medelAlmby IK
KFUM Örebro OK
Örebro Län
natMVisa rutter i LiveloxResultat
fre 11/5PreO i Väst VänersborgVänersborgs SKVästergötland
LP
natL
lör 12/5Gävleloppet, medelGävle OKGästrikland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 12/5SOKs nationella medeldistansSkellefteå OKVästerbotten
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 12/5Test Stafett 5Skene Sim o ISVästergötland
närSSResultat
lör 12/5Tour de Medelpad/Ångermanland, dag 3, medelHärnösands OK
Medelpads OF
Ångermanland
Medelpad
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 12/5 - sön 13/5UngdomslägerFalköpings AIK OKVästergötland
klubbL
lör 12/5Närkekvartetten, dag 3, långGarphyttans IF
Hagaby GoIF Örebro
Örebro Län
natLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 12/5Motionsorientering i Upplands VäsbyVäsby OKStockholm
närLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 12/5PreO i Väst TidaholmTidaholm SOK SisuVästergötland
P
natP
sön 13/5Gävleloppet, långGävle OKGästrikland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 13/5Tour de Medelpad/Ångermanland, dag 4, förkortad långHärnösands OK
Medelpads OF
Ångermanland
Medelpad
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 13/5Närkekvartetten, dag 4, medelGarphyttans IF
Hagaby GoIF Örebro
Örebro Län
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 13/5PreO i Väst TidaholmTidaholm SOK SisuVästergötland
P
natP
sön 13/5Motionsorientering UmeåIFK UmeåVästerbotten
närMResultat
sön 13/5Älgots cup sydöstra kretsenAndrarums IFSkåne
närLResultat
mån 14/5Östgötaserien i MTBO deltävling 1Tjällmo-Godegårds OKÖstergötland
M
närLVisa rutter i LiveloxResultat
mån 14/5Kart o Hoj del 1Rehns BKHälsingland
M
närM
mån 14/5VOK Motionsorientering 1 (Hällfors)Vännäs OKVästerbotten
närMResultat
tis 15/5FOK:s sprintcup etapp 2Falkenbergs OKHalland
närSVisa rutter i LiveloxResultat
tis 15/5Staffans minneBoxholms OKÖstergötland
distSVisa rutter i LiveloxResultat
tis 15/5Tisdags-OL RydskogenIF HagenVästergötland
närLResultat
tis 15/5Ungdomens 5-dagars 2018 E2 SprintKalmar OKSmåland
närSVisa rutter i LiveloxResultat
tis 15/5Ungdomsserien #2, krets söder 1Tullinge SKStockholm
distLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 15/5Ungdomsserien #2, krets söder 2OK RavinenStockholm
distLResultat
tis 15/5Veterantävling scoutstuganNyköpings OKSödermanland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 15/5Skol-OL LundenskolanGöteborg-Majorna OKGöteborg
klubbLResultat
tis 15/5Skol-OL TorpaskolanGöteborg-Majorna OKGöteborg
klubbLResultat
tis 15/5Dala-Veteran 15 maj 2018Smedjebackens OKDalarna
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 15/5Poängtävling 3OK MilanÖrebro Län
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 15/5Motions-OL KnutsbolOK DjerfVärmland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 15/5Frösö 5-dagars, etapp 2Frösö IFJämtland-Härjedalen
närMResultat
tis 15/55-dagars på hemmaplan etapp 2OK StigenSmåland
närMResultat
tis 15/5Minialliansen 15 MajVimmerby OKSmåland
närSResultat
tis 15/5Motion-OL JutvikenKristinehamns OKVärmland
närLResultat
tis 15/5Månadens bana majUlricehamns OKVästergötland
klubbL
tis 15/5OL-NV KlubbmästerskapFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 15/57-klubbs, Örnliga 1Husums IF OKÅngermanland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 15/5EES 2018 - Eslöv Evening Sprint - Etapp 2Eslövs FKSkåne
närSVisa rutter i LiveloxResultat
tis 15/5Motionsorientering RackstadOK JösseVärmland
närLResultat
tis 15/5Motionsorientering UpplandIF ThorUppland
närLResultat
tis 15/5Norrcupen 180515Forsa OKHälsingland
närLResultat
tis 15/5Park Tour Värmland (PTV) - Deltävling 2OK ÄlgenVärmland
närSVisa rutter i LiveloxResultat
tis 15/5Sprintstafett (Motions-OL)OK SkogshjortarnaVästergötland
närSSResultat
tis 15/5Sprintstafett (Motions-OL) - Öppna banorOK SkogshjortarnaVästergötland
närSVisa rutter i LiveloxResultat
tis 15/5Sörklubbs #4Alfta-Ösa OKHälsingland
närMResultat
tis 15/5UngdomskretsFalköpings AIK OKVästergötland
närLResultat
tis 15/5Eskilstuna Sprint CUP #2Kjula IFSödermanland
närSResultat
tis 15/5Falukretserns ungdomsserieGrycksbo IF OKDalarna
närSResultat
tis 15/5SAKO Ungdomsserien Etapp 3OK GipenBohuslän-Dal
närMResultat
tis 15/5Till Skogs #1 VÖOLVallentuna-Össeby OLUppland
närMResultat
tis 15/5Ungdomsserien #2, krets norr 1Väsby OKStockholm
distLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 15/5Ungdomsserien #2, krets norr 2Järfälla OKStockholm
distLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 15/5Ungdomsserien #2, krets söder 4Snättringe SKStockholm
distLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 15/5U-ringen 2018 Etapp 1: IF ThorIF Thor
Långhundra IF
OK Linné
Uppland
närLResultat
tis 15/5VPT, deltävling 2Västerås SOKVästmanland
närSResultat
tis 15/5Ungdomsserien #2, krets norr 3 Waxholms OKStockholm
distLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 15/5Ungdomsserien #2, krets söder 3Söders-TyresöStockholm
distLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 15/5MTBO-SprintOK ÄlgenVärmland
M
närSVisa rutter i LiveloxResultat
ons 16/5O-ligan deltävling 1OK KroppefjällBohuslän-Dal
närMResultat
ons 16/5Skol-OL KärralundsskolanGöteborg-Majorna OKGöteborg
klubbLResultat
ons 16/5Stockholms City Cup, #1OK Södertörn
Sundbybergs IK
Stockholm
distSVisa rutter i LiveloxResultat
ons 16/5Ungdomskretstävling IF HagenIF HagenVästergötland
närMResultat
ons 16/5Kommunmästerskap ÅK 5A FornbyskolanTrosabygdens OKSödermanland
klubbL
ons 16/5Kommunmästerskap ÅK 5A VitalisTrosabygdens OKSödermanland
klubbL
ons 16/5Kommunmästerskap ÅK 5B FornbyskolanTrosabygdens OKSödermanland
klubbL
ons 16/5Kommunmästerskap ÅK 5B VitalisskolanTrosabygdens OKSödermanland
klubbL
ons 16/5Kommunmästerskap ÅK5 KyrkskolanTrosabygdens OKSödermanland
klubbL
ons 16/5Kommunmästerskap ÅK5 SkärlagsskolanTrosabygdens OKSödermanland
klubbM
ons 16/5Skol-OL KålltorpskolanGöteborg-Majorna OKGöteborg
klubbLResultat
ons 16/5VeckoturenGävle OKGästrikland
klubbLResultat
ons 16/5Motionsorientering SkatåsIF Marin VästGöteborg
närLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 16/5Motions-OL - Borås 1 av 4 VT [Bredared]Bredareds IF
SOK 68
Västergötland
närMResultat
ons 16/5Mtb-o träningstävling, sprintOK SkogshjortarnaVästergötland
M
närSVisa rutter i LiveloxResultat
ons 16/5MTBO Uppland, träning, LurboIF Thor
OK Rodhen
Uppland
M
närLVisa rutter i Livelox
ons 16/5Onsdagsorientering 1, SärnaSärna SKDalarna
närS
ons 16/5Ungdomsserie 2, VästraOK SkogsfalkenBlekinge
närLResultat
ons 16/54-sprinten 1Timrå SOKMedelpad
närSResultat
ons 16/5Ungdomsserie 2, Östra BlekingeOK OrionBlekinge
närMVisa rutter i LiveloxResultat
ons 16/5MTBO Kalmarsunds cupen 2018, deltävling 2Ålems OKSmåland
M
närMVisa rutter i LiveloxResultat
ons 16/5Njudungszonens ungdomsserieBodafors OK
IFK Stockaryd
IFK Sävsjö
OK Bävern
OK Njudung
Småland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 16/5Sprintcup 2018, etapp 3Tolereds Allmänna IKGöteborg
närSVisa rutter i LiveloxResultat
ons 16/5Dammatch Västra kretsenFrämmestads IKVästergötland
närMResultat
tor 17/5DM, sprint, GästriklandStorviks IFGästrikland
mästSResultat
tor 17/5POL-TibroHjobygdens OK
Tibro OK
Västergötland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 17/5Teknikträning GBG SYDMölndal Outdoor IFGöteborg
klubbLVisa rutter i Livelox
tor 17/5Ungdoms-KMOK KlemmingenSödermanland
klubbLResultat
tor 17/5Veteran-OL BarnarpJönköpings OKSmåland
närMResultat
tor 17/5VR VeteranVandrarringenVästmanland
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 17/5Veteran-OL tävling 7OK Milan
Örebro Läns OF
Örebro Län
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 17/5RoslagsveteranernaAttunda OKStockholm
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 17/5GOK VeteranOL, KrogstorpGamleby OKSmåland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 17/5VOL 2 Stockviks skidstadionSundsvalls OKMedelpad
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 17/5Taik Veteran OLTolered-Utby Ol-klubbGöteborg
närMResultat
tor 17/5OLGY Lång-KMOL Teamet OlofströmBlekinge
klubbLResultat
tor 17/5DOK:s motions-OL BruketDegerfors OKVärmland
närSResultat
tor 17/5Motionsorientering HärskogenLerums SOKGöteborg
närLResultat
tor 17/5Motionsorientering UrsvikSolna OKStockholm
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 17/5MOL 7Visborgs OKGotland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 17/5Frösö 5-dagars, etapp 3Frösö IFJämtland-Härjedalen
närMResultat
tor 17/5Motionsorientering SAIKSävedalens AIKGöteborg
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 17/5Motion-OL SätterbronKristinehamns OKVärmland
närMResultat
tor 17/5Torsdagsträning SommarcupenGöteborgs SK
IF Marin Väst
Göteborg
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 17/5Tränings-OLLjusdals OKHälsingland
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 17/5MotionsorienteringUddevalla OKBohuslän-Dal
närMResultat
tor 17/5Motionsorientering Lillängsviken SkoghallOK TyrVärmland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 17/5KM-SprintKarlskrona SOK
OK Orion
Blekinge
närSResultat
tor 17/5OCK träning Äspet-YngsjöOrienteringscentrum KristianstadSkåne
närL
tor 17/5Borlänge - Säter träningDomnarvets GOIFDalarna
närL
tor 17/5GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg
närL
tor 17/5MarkbygdsträningMarkbygdens OKVästergötland
närL
tor 17/5Motionsorientering, Vittensten (Åmotfors)Åmotfors OKVärmland
närLResultat
tor 17/5Sommarcupen etapp 1Kungälvs OKGöteborg
klubbLVisa rutter i Livelox
tor 17/5Sommarserie 2Njurunda OKMedelpad
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 17/5Tjustalliansens ungdomsserie del1Gamleby OKSmåland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 17/5Poängjakt 5Trosabygdens OKSödermanland
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 17/5JukolaträningGöteborg-Majorna OKGöteborg
närL
tor 17/5Medel-KMCentrum OKStockholm
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 17/5Ungdomens 5-dagars etapp 3IK HakarpspojkarnaSmåland
närSVisa rutter i LiveloxResultat
fre 18/5Sprintcupen i Gammelstad, #3Gammelstads IFNorrbotten
distSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 19/5Bergnäsets AIK vårtävling, dag 1, lång + För-USMBergnäsets AIKNorrbotten
natLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 19/5DM, sprint, SmålandSOK AnebySmåland
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 19/5DM, sprint, SödermanlandSträngnäs-Malmby OLSödermanland
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 19/5HammarslagetOK HammarenGästrikland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 19/5Klackenloppet, dag 1Lindebygdens OK
OK Järnbärarna
Örebro Län
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 19/5Mora Youth Challenge, medelIFK Mora OKDalarna
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 19/5Stöcksjö IS vårtävlingStöcksjö ISVästerbotten
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 19/5Sprint-KMIFK Lidingö SOKStockholm
klubbSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 19/5Motionsorientering i HelsingborgHelsingborgs SOKSkåne
närMResultat
lör 19/5Norra Hallandsungdomsserie Etapp 2OK NackheHalland
närLResultat
lör 19/5Ungdomstrollet, GotlandSvaide Roma SOKGotland
distLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 19/5FilipstadsträffenFilipstads OKVärmland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 19/5DM, sprint, Bohuslän-DalStigsökarnaBohuslän-Dal
mästSResultat
lör 19/5Lång-KMBoxholms OK
Linköpings OK
Östergötland
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 19/5Faxeträffen, medelSöderhamns OKHälsingland
natM
lör 19/5Frösö 5-dagars, etapp 4Frösö IFJämtland-Härjedalen
närMResultat
lör 19/5DM, sprintstafett, SmålandSOK AnebySmåland
mästSSVisa rutter i LiveloxResultat
sön 20/5Bergnäsets AIK vårtävling, dag 2, medel + För-USMBergnäsets AIKNorrbotten
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 20/5DM, sprintstafett, VästergötlandSkene Sim o ISVästergötland
mästSSVisa rutter i LiveloxResultat
sön 20/5Jukolatest - BrosjönTullinge SKStockholm
klubbLResultat
sön 20/5Klackenloppet, dag 2Lindebygdens OK
OK Järnbärarna
Örebro Län
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 20/5Mora Youth Challenge, medelIFK Mora OKDalarna
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 20/5TorvaldsblotetSkogslöparnaÅngermanland
distMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 20/5KMOK Älvsjö-ÖrbyStockholm
klubbLResultat
sön 20/5Dag-KM SnättringeSnättringe SKStockholm
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 20/5Faxeträffen, långSöderhamns OKHälsingland
natL
sön 20/5Pekingduon, individuella öppna klasserMatteus SIÖstergötland
distMResultat
sön 20/5DM, sprint, VästergötlandSkene Sim o ISVästergötland
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
sön 20/5VikingträffenIK Vikings OKVärmland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 20/5Skogis Cup nr 4Garda OKGotland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 20/5PekingduonMatteus SIÖstergötland
natSMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 20/5Mälarcupen deltävling 1Attunda OKStockholm
närSResultat
sön 20/5Avslutning - Nybörjarkurs vuxnaMälarö SOKStockholm
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
mån 21/5Gripsholmsskolan Skolmästerskap Grupp 1-2OK GripSödermanland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
mån 21/5Gripsholmsskolan Skolmästerskap Grupp 3OK GripSödermanland
närLResultat
mån 21/5MotionsOLDalaportens OLDalarna
närM
mån 21/5Kart o Hoj del 2Rehns BKHälsingland
M
närM
mån 21/5Motionsorientering LångbroparkenOK Älvsjö-ÖrbyStockholm
närSResultat
mån 21/5VärmlandsSerien MTBO Del. 2Kils OKVärmland
M
närMVisa rutter i LiveloxResultat
mån 21/5VOK Motionsorientering 2 (Berg)Vännäs OKVästerbotten
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 22/5Skogsfemman-1Fältjägarnas IFJämtland-Härjedalen
närMResultat
tis 22/5Tisdags-OL BillingenIF HagenVästergötland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 22/5Mariefredsskolan SkolmästerskapOK GripSödermanland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 22/5Dala Veteran-OLBjursås OKDalarna
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 22/5Poängtävling 4OK MilanÖrebro Län
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 22/5Kretsträning Bergshyddan Tidaholm SOK SisuVästergötland
närLResultat
tis 22/5DOK:s Krets/motions-OL LidetorpDegerfors OKVärmland
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 22/55-dagars på hemmaplan etapp 3OK StigenSmåland
närMResultat
tis 22/5Norrcupen 2018-05-22Ljusdals OKHälsingland
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 22/5Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne
närLVisa rutter i Livelox
tis 22/5Sprint-OL (Motions-OL)OK SkogshjortarnaVästergötland
närSVisa rutter i LiveloxResultat
tis 22/5Pokaljakten 2018, deltävling 2OK TyrVärmland
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 22/5BOL180522Bolidens SKVästerbotten
närMVisa rutter i Livelox
tis 22/5EES 2018 - Eslöv Evening Sprint - Etapp 3Eslövs FKSkåne
närSVisa rutter i LiveloxResultat
tis 22/5Motionsorientering Brunskogsfjället (uppe på)OK MangenVärmland
närLResultat
tis 22/5VPT, deltävling 3Köping-Kolsva OKVästmanland
närSVisa rutter i LiveloxResultat
tis 22/5Ungdomens 5-Dagars Etapp 3Alstermo IF
Torsås OK
Småland
närL
tis 22/57-klubbsÖrnsköldsviks OKÅngermanland
närMResultat
tis 22/5Sörklubbs #5 MTBO+Fot OLEdsbyns OKHälsingland
LM
närMResultat
tis 22/5NAIS - Ungdomsserien+NOKNAIS OrienteringsklubbÖstergötland
närMResultat
tis 22/5Eskilstuna Sprint CUP #3Stora Sundby GoIFSödermanland
närSResultat
tis 22/5Brösarps sprintenAndrarums IFSkåne
klubbSVisa rutter i LiveloxResultat
tis 22/5Motionsorientering UpplandRånäs OKUppland
närLResultat
tis 22/5SAKO Ungdomsserien Etapp 4Trollhättans SOKVästergötland
närLResultat
tis 22/5Till Skogs med Roslagens Sparbank del 2Rånäs OKUppland
närMResultat
tis 22/5U-ringen 2018 Etapp 2: Långhundra IFIF Thor
Långhundra IF
OK Linné
Uppland
närMResultat
tis 22/5VB-SerienGrangärde OKDalarna
närSVisa rutter i LiveloxResultat
tis 22/5Vårserien Etapp 3Göteborgs OF
Utby IK
Göteborg
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 22/5Höglandsserien deltävling 4Eksjö SOKSmåland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 22/5Herrmatchen 2018, Västra SkaraborgskretsenRyda SKVästergötland
närMVisa rutter i LiveloxResultat
ons 23/5FOK:s sprintcup etapp 3Falkenbergs OKHalland
närSVisa rutter i LiveloxResultat
ons 23/5Stockholm City Cup, #2OK Södertörn
Sundbybergs IK
Stockholm
distSVisa rutter i LiveloxResultat
ons 23/5Öppet KM medelOK RodhenUppland
närMVisa rutter i LiveloxResultat
ons 23/5World Orienteering DayÖstersunds OKJämtland-Härjedalen
närSResultat
ons 23/5Skol-DMHudiksvalls OKHälsingland
närSResultat
ons 23/5MtbO Bjästamon / World Orienteering DaySkogslöparnaÅngermanland
M
närM
ons 23/5Park Tour Värmland (PTV) del 3/World Orienteering DayOK TyrVärmland
närSVisa rutter i LiveloxResultat
ons 23/5Motionsorientering Skatås med World Orienteering DayIK SternGöteborg
närLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 23/5WOD-sprinten 2018Norbergs OKVästmanland
klubbSVisa rutter i Livelox
ons 23/5Motions-OL - Borås 2 av 4 VT [Hestra]Hestra IFVästergötland
närMResultat
ons 23/5Fjällfemman 1Åre OKJämtland-Härjedalen
närMResultat
ons 23/5Onsdagsorientering 2, SärnaSärna SKDalarna
närS
ons 23/5Ungdomsserien deltävling 2IFK Linköpings OSÖstergötland
närLResultat
ons 23/5Ungdomsserie 3 Blekinge Västra OK Vilse 87Blekinge
närSVisa rutter i LiveloxResultat
ons 23/5Motionsorientering Sprint i Uppland på VärldsorienteringsdagenOK LinnéUppland
närS
ons 23/5Ungdomsserien Blekinge östra etapp 3Ronneby OKBlekinge
närSVisa rutter i LiveloxResultat
ons 23/54-sprinten 2Selånger SOKMedelpad
närSResultat
ons 23/5Njudungszonens ungdomsserieBodafors OK
IFK Stockaryd
IFK Sävsjö
OK Bävern
OK Njudung
Småland
närLResultat
ons 23/5U-serien Norra kretsen Etapp 1OK AmneVästergötland
klubbS
tor 24/5OCK träning FKGOrienteringscentrum KristianstadSkåne
närL
tor 24/5POL-MariestadHjobygdens OK
Mariestads FK
Västergötland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 24/5RoslagsveteranernaOK RodhenUppland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 24/5Sprint-KMLinköpings OKÖstergötland
klubbSVisa rutter i LiveloxResultat
tor 24/5Sprint-KMIK UvenGöteborg
klubbSVisa rutter i LiveloxResultat
tor 24/5Torsdagsträning Sommarcupen KMGöteborgs SK
IF Marin Väst
Göteborg
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 24/5TräningsorienteringSeskarö IFNorrbotten
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 24/5Ungdomsserien Östra KretsenHjobygdens OKVästergötland
närSResultat
tor 24/5WOD StorsjöskolanÖstersunds OKJämtland-Härjedalen
närSResultat
tor 24/5Veteran Ol i Södra VätterbygdenIK HakarpspojkarnaSmåland
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 24/5Veteran-OLMålilla OKSmåland
närLResultat
tor 24/5Veteran-OL tävling 8Lindebygdens OK
Örebro Läns OF
Örebro Län
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 24/5Veteran-OLMjölby OKÖstergötland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 24/5VOL nr 3Selånger SOKMedelpad
närLResultat
tor 24/5Veteran OLLerums SOKGöteborg
närLResultat
tor 24/5MOL 10Garda OKGotland
närSVisa rutter i LiveloxResultat
tor 24/5Motionsorientering-Herrestads AIFBohuslän-Dal
närMResultat
tor 24/5Motionsorientering Riddarsten med World Orienteering DayLerums SOKGöteborg
närLResultat
tor 24/5Motionsorientering UpplandOK RodhenUppland
närM
tor 24/5Motionsorientering UrsvikSolna OKStockholm
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 24/5Frösö 5-dagars, etapp 5Frösö IFJämtland-Härjedalen
närMResultat
tor 24/5Motionsorientering SAIK med World Orienteering DaySävedalens AIKGöteborg
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 24/5Borlänge-Säter träning GyllbergenStora Tuna OKDalarna
närL
tor 24/5Motions-O MorokulienOK HierneVärmland
närL
tor 24/5Motions-OL HultetKristinehamns OKVärmland
närMResultat
tor 24/5Tränings-OLLjusdals OKHälsingland
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 24/5UngdomsserienMålilla OKSmåland
närLResultat
tor 24/5Motionsorientering UlvsbyOK TyrVärmland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 24/5GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg
närM
tor 24/5KM, sprintOK KolmårdenÖstergötland
klubbSVisa rutter i LiveloxResultat
tor 24/5PoarpssprintenIK HakarpspojkarnaSmåland
klubbSResultat
tor 24/5Poängjakt 6Trosabygdens OKSödermanland
klubbMResultat
tor 24/5SkärmjaktenÅrsunda IFGästrikland
närLResultat
tor 24/5Sommarcupen etapp 2Kungälvs OKGöteborg
klubbLResultat
tor 24/5Sommarserie 3Njurunda OKMedelpad
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 24/5Ungoteket SprintstafettGöteborg-Majorna OK
Sävedalens AIK
Göteborg
närSSVisa rutter i LiveloxResultat
tor 24/5Ungdomsserien deltävling 2Ankarsrums OKSmåland
närMResultat
tor 24/5Ymer MTB-O med OIK YmerVästergötland
LM
närMResultat
tor 24/5Torsdagsträning 20180524Täby OKStockholm
klubbLResultat
tor 24/5Falukretsens ungdomsserie deltävling 2 - OK KåreOK KåreDalarna
närLResultat
fre 25/5 - sön 27/5StOF SommarlägerTumba-Mälarhöjden OKStockholm
närL
fre 25/5Jukola Träning Tibro MomentOLTibro OKVästergötland
närL
fre 25/5BjörkstubbematchenOK KullingshofVästergötland
närLResultat
fre 25/5StOF Sommarläger Förkortad Medel UPTumba-Mälarhöjden OKStockholm
distMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 26/5Bollnästräffen, medelRehns BKHälsingland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 26/5Orienteringsskytte, KlassisktOK KlemmingenSödermanland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 26/5Stråken dubbelsprintMullsjö SOKVästergötland
natSResultat
lör 26/5Umeå OK, medelUmeå OKVästerbotten
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 26/5Östhammars cykeläventyrOK RodhenUppland
M
klubbLLVisa rutter i Livelox
lör 26/5Dag-KMLindebygdens OKÖrebro Län
närMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 26/5DM, sprint, HallandIK Trenne UllaredHalland
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 26/5JukolaTest TibroTibro OKVästergötland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 26/5JukolaträningOK OrionBlekinge
klubbL
lör 26/5DM, sprint, Västmanland + VPT-4OK HedströmmenVästmanland
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 26/5JVM-test, medelOK Pan-KristianstadSkåne
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 26/5Mölnbacka AIS och Deje SkidföreningDeje SFVärmland
närLResultat
lör 26/5Älvsbyn vårtävling, dag 1, medelÄlvsby IF OKNorrbotten
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 26/5LördagsträningIF Marin VästGöteborg
klubbM
lör 26/5OK Måsens ungdomstävlingOK MåsenSödermanland
distMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 26/5DM, sprintstafett, HallandIK Trenne UllaredHalland
mästSSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 26/5DM, sprintstafett, VästmanlandOK HedströmmenVästmanland
mästSSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 26/5Höglandsserien deltävling 5Nässjö OKSmåland
närLResultat
lör 26/5MtbO, Svenska Cupen, # 1, sprintTrollhättans SOKVästergötland
M
natSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 26/5Främmestad Klubbmästerskap Orientering 2018 Främmestads IKVästergötland
klubbM
lör 26/5StOF Sommarläger ÄventyrsstafettTumba-Mälarhöjden OKStockholm
närSLStarttider
lör 26/5Jukola Träning Tibro VägvalTibro OKVästergötland
närL
sön 27/5Bollnästräffen, långRehns BKHälsingland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 27/5DM, sprint, DalarnaKorsnäs IF OKDalarna
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
sön 27/5DM, sprint, GotlandGotlands Bro OKGotland
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
sön 27/5Gällstads sprintGällstadbygdens SOKVästergötland
distSVisa rutter i LiveloxResultat
sön 27/5Orienteringskytte, SM MasstartOK KlemmingenSödermanland
närMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 27/5SprintstafettKorsnäs IF OKDalarna
distSSVisa rutter i LiveloxResultat
sön 27/5Umeå OK, långUmeå OKVästerbotten
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 27/5DM, sprint, BlekingeOK SkogsfalkenBlekinge
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
sön 27/5DM, sprint, SkåneLunds OKSkåne
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
sön 27/5Jukola Träning Tibro StafettOLTibro OKVästergötland
närL
sön 27/5MtbO, Svenska Cupen, # 2, medelTrollhättans SOKVästergötland
M
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 27/5SAIS dubbelsprintStångenäs AISBohuslän-Dal
natSVisa rutter i LiveloxResultat
sön 27/5Älvsbyn vårtävling, dag 2, långÄlvsby IF OKNorrbotten
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 27/5StOF Sommarläger LägerstafettTumba-Mälarhöjden OKStockholm
distSMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 27/5LämmeltågetNässjö OKSmåland
distSSResultat
sön 27/5Norra Hallands Ungdomsserie Etapp 3Fjärås AIKHalland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 27/5Lång-KMCentrum OKStockholm
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 27/5JVM-test, långOK Pan-KristianstadSkåne
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 27/5DM, sprintstafett, BlekingeOK SkogsfalkenBlekinge
mästSSVisa rutter i LiveloxResultat
sön 27/5DM, sprintstafett, SkåneLunds OKSkåne
mästSSVisa rutter i LiveloxResultat
sön 27/5DM, sprintstafett, Skåne, öppna individuella klasserLunds OKSkåne
distSVisa rutter i LiveloxResultat
sön 27/5Södra Hallands ungdomsserie - Etapp 2Falkenbergs OKHalland
närLResultat
mån 28/5WOD HammerdalÖstersunds OKJämtland-Härjedalen
närMResultat
mån 28/5Motions Orientering Rudan Haninge SOKStockholm
närMResultat
mån 28/5Kart o Hoj del 3Rehns BKHälsingland
M
närM
mån 28/5Motionsorientering MTBOHaninge SOKStockholm
M
närM
mån 28/5VOK Motionsorientering 3 (Marahällan)Vännäs OKVästerbotten
närMResultat
tis 29/5Brödkavlen Korsnäs IF OKDalarna
klubbL
tis 29/5FOK:s sprintcup etapp 4Falkenbergs OKHalland
närSResultat
tis 29/5Tisdags-OL SimsjönIF Hagen
OK P4
Västergötland
närLResultat
tis 29/5U5-dagars Etapp 4Emmaboda Verda OKSmåland
närMResultat
tis 29/5WOD HäggenåsÖstersunds OKJämtland-Härjedalen
närMResultat
tis 29/5SMOL-kaveln 2018Strängnäs-Malmby OLSödermanland
närSMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 29/5Dala Veteran OLHJS-Vansbro OKDalarna
närLResultat
tis 29/5Mattila Grand PrixTrollhättans SK
Trollhättans SOK
Västergötland
närM
tis 29/5Motions-OL VillingsbergOK DjerfVärmland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 29/55-dagars på hemmaplan etapp 4OK StigenSmåland
närMResultat
tis 29/5Motion-OL GarnisonenKristinehamns OKVärmland
närLResultat
tis 29/5Motionsorientering för alla!Avesta OKDalarna
närL
tis 29/5Sörklubbs #6 Rehns BKHälsingland
närLResultat
tis 29/5Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne
närLVisa rutter i Livelox
tis 29/5Skogsfemman 2OK StorsjönJämtland-Härjedalen
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 29/5Motionsorientering TaserudOK JösseVärmland
närLResultat
tis 29/5Motionsorientering, Sprintcup 2, SkellefteåSkellefteå OKVästerbotten
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 29/5Norrcupen 180529Hudiksvalls OKHälsingland
närMResultat
tis 29/5Poängjakt 7Trosabygdens OKSödermanland
klubbSResultat
tis 29/5SK Björnen Motionsorientering 1SK BjörnenVästerbotten
närMResultat
tis 29/5Sprintcupen 2018Markbygdens OKVästergötland
närLResultat
tis 29/5Ungdomsserie och NOK-träning sprintTjalve IF NorrköpingÖstergötland
närSResultat
tis 29/5VPT-FINALSurahammars SOKVästmanland
närSVisa rutter i LiveloxResultat
tis 29/5Värmlandsserien MTBO deltävling 3Skattkärrs SOKVärmland
M
närMResultat
tis 29/5Pokaljakten 2018, deltävling 3Kils OKVärmland
närLResultat
tis 29/57-Klubbs, Örnligan 2OK NolaskogsarnaÅngermanland
närLResultat
tis 29/5 - tis 12/6Enen 3-dagarsOK EnenUppland
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 29/5Ungdomstävling och Kretsträning Södra Skaraborgskretsen Gudhems IFVästergötland
närMResultat
tis 29/5VB-serien 29 majSmedjebackens OKDalarna
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 29/5Eskilstuna Sprint CUP #4OK TorSödermanland
närSResultat
tis 29/5U-ringen 2018 Etapp 3: OK LinnéIF Thor
Långhundra IF
OK Linné
Uppland
närLResultat
tis 29/5Höglandets sprintcup deltävling 1Eksjö SOKSmåland
närSResultat
tis 29/5Till Skogs med Roslagens Sparbank del 3OK RoslagenUppland
närMResultat
tis 29/5Motionsorientering UpplandOK RoslagenUppland
närM
ons 30/5Stockholm City Cup, #3OK Södertörn
Sundbybergs IK
Stockholm
distSVisa rutter i LiveloxResultat
ons 30/5Veteran OLOK SkärmenBohuslän-Dal
närLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 30/5KlubbmatchSol TranåsSmåland
närMVisa rutter i LiveloxResultat
ons 30/5Öppet SalaortsmästerskapSala OKVästmanland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 30/5Veckoturen RullsandSkutskärs OKGästrikland
närM
ons 30/5Motionsorientering SkatåsGöteborgs SKGöteborg
närLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 30/5Motions-OL - Borås 3 av 4 VT [Nordskogen]IK YmerVästergötland
närMResultat
ons 30/5Mtb-o träningstävling, medelOK SkogshjortarnaVästergötland
M
närMVisa rutter i LiveloxResultat
ons 30/5Fjällfemman 2Åre OKJämtland-Härjedalen
närMResultat
ons 30/5MTBO Uppland, träning, HammarskogOK Linné
OK Rodhen
Uppland
M
närMVisa rutter i Livelox
ons 30/5Onsdagsorientering 3, SärnaSärna SKDalarna
LM
närL
ons 30/5Park tour Värmland (PTV), Deltävling 4 - finalKils OKVärmland
närSVisa rutter i LiveloxResultat
ons 30/5Sprintcup 2018, etapp 4Göteborg-Majorna OKGöteborg
närSVisa rutter i LiveloxResultat
ons 30/5Tjustalliansens ungdomsserie 3Västerviks OKSmåland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 30/5Ungdomsserie 4 Blekinge VästraStigmännen Karlshamns OKBlekinge
närLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 30/5O-ligan deltävling 2OK SkärmenBohuslän-Dal
närMVisa rutter i LiveloxResultat
ons 30/5Chokladjakten 2018Lidköpings VSKVästergötland
närSVisa rutter i LiveloxResultat
ons 30/5Ungdomsserien Östra skaraborgSOK TräffVästergötland
närMResultat
ons 30/5Siljanskretsens ungdomsserie - IFK Mora OK IFK Mora OKDalarna
närMResultat
ons 30/5MTBO Kalmarsunds cupen deltävling 3Nybro OKSmåland
M
närMVisa rutter i LiveloxStarttider
ons 30/5Ungdomsserien Blekinge östra etapp 4Karlskrona SOKBlekinge
närLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 30/5Falukretsens ungdomsserie deltävling 3 - Svärdsjö SOKSvärdsjö SOKDalarna
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 31/5Borlänge-Säter teknikträningDomnarvets GOIFDalarna
närM
tor 31/5Motionsorientering SunnanåLångvikens OKVästerbotten
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 31/5POL-TräffHjobygdens OK
SOK Träff
Västergötland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 31/5Veteran-OL tävling 9Degerfors OK
Örebro Läns OF
Värmland
Örebro Län
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 31/5Veteran-OLVK UvarnaMedelpad
närLResultat
tor 31/5Veteran OLSjövalla FKGöteborg
närLResultat
tor 31/5RoslagsveteranernaHäverödals SKUppland
närLResultat
tor 31/5Motionsorientering 9Visby IF Gute SOKGotland
närSVisa rutter i LiveloxResultat
tor 31/5Motionsorientering RiddarstenLerums SOKGöteborg
närLResultat
tor 31/5DOK:s motions-OL SolbergaDegerfors OKVärmland
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 31/5Motionsorientering UrsvikSolna OKStockholm
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 31/5Motion-OL Hultet AvslutningKristinehamns OKVärmland
närLResultat
tor 31/5Motions-O Stegen, KoppomOK HierneVärmland
närLResultat
tor 31/5Motionsorientering BjursjöstuganUddevalla ISBohuslän-Dal
närMResultat
tor 31/5Teknikträning GBG SYDFrölunda OLGöteborg
klubbL
tor 31/5Torsdagsträning SommarcupenGöteborgs SKGöteborg
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 31/5UngdomsserienHultsfreds OKSmåland
klubbMResultat
tor 31/5Motionsorientering HammaröOK TyrVärmland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 31/5Tränings-OLLjusdals OKHälsingland
klubbSVisa rutter i LiveloxResultat
tor 31/5OCK träning BalsbergetOrienteringscentrum KristianstadSkåne
närL
tor 31/5GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg
närM
tor 31/5Motionsorientering Umeå 31 majUmeå OKVästerbotten
närSResultat
tor 31/5Skärmjakt #2OK Pers LärjungarGästrikland
klubbLResultat
tor 31/5Sommarcupen etapp 3Kungälvs OKGöteborg
klubbL