Svenska Orienteringsförbundet

Tävlingskalender

2444 tävlingar hittades mellan 2018-01-01 och 2018-12-31 med följande urval: orienteringslöpning.

Datum Tävling Arrangör Distrikt
G
Typ
F
D
T
AS
v 1må 1/1Nyårsläger inför Rovaniemi 2020Korsnäs IF OKDalarna
klubbL
NyårsorienteringTormestorps IFSkåne
distLResultat
ti 2/1OK Nackhes Nyårsnattcup Etapp 2OK NackheHalland
klubbMN
on 3/1Skidorientering mora skidlägerHaninge SOKStockholm
klubbMN
Träningsdag för Dalarnas 13-16 åringar Korsnäs IF OKDalarna
klubbL
Vinterserien, SSKSnättringe SKStockholm
närLResultat
HBT-2Halmstad OKHalland
klubbMNVisa rutter i Livelox
Runes NyårsjaktLjusdals OKHälsingland
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
Vintercupen deltävling 2Sundsvalls OKMedelpad
närMNVisa rutter i LiveloxResultat
to 4/1Östra Blekinges nattcup deltävling 11Karlskrona SOK
OK Orion
Blekinge
närLNResultat
OK Nackhes Nyårsnattcup Etapp 3OK NackheHalland
klubbMN
fr 5/1Inomhus orienterin Mora skidlägerHaninge SOKStockholm
klubbSResultat
TestVästerås SOKVästmanland
närMN
lö 6/1Sprintcup#2Tjällmo-Godegårds OKÖstergötland
klubbSResultat
Zonträning Emmaboda Verda OKEmmaboda Verda OKSmåland
närMVisa rutter i LiveloxResultat
Trettondags OLVisborgs OKGotland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Skinkloppet 2018Säffle OKVärmland
närMResultat
sö 7/1Vintercup, OK SkogsfalkenOK SkogsfalkenBlekinge
närLResultat
Gröt-OL 2018OK FlundrehofVästergötland
klubbMKVisa rutter i LiveloxResultat
JämshögOK Vilse 87Blekinge
klubbLVisa rutter i Livelox
Vintercupen E1, SV Kretsen SkåneLunds OKSkåne
närL
Vintercupen etapp 1Frölunda OLGöteborg
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
VinterserienSkarpnäcks OLStockholm
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Vinterrace etapp1 Herrestads AIFBohuslän-Dal
närLResultat
v 2må 8/1Midvinternattens köld är hård, endast orienterarna är vaknaLjusdals OKHälsingland
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
ti 9/1GTNC-3OK KlemmingenSödermanland
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
NattCup 5OK HällenSödermanland
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
GOK Nattsprintcup #2Gustavsbergs OKStockholm
klubbSN
on 10/1Mila Stockholm by Night, #3Attunda OKStockholm
distLNVisa rutter i LiveloxResultat
Veteran-OL nr 14Kristinehamns OKVärmland
närLResultat
Bütikofers brutala banaLjusdals OKHälsingland
klubbLN
MOF Nattcup #6Sundsvalls OKMedelpad
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
Kylklampen deltävling 5Kristinehamns OKVärmland
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
to 11/1Landehofs Nattcup Etapp 5OK LandehofGöteborg
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
Vintercup 1Täby OKStockholm
klubbLNResultat
Pölder Sport Nattcup Etapp 4OK Vilse 87Blekinge
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
Östra Blekinges nattcup deltävling 12OK OrionBlekinge
närLNResultat
Nattcupen nr 3Attunda OK
Väsby OK
Stockholm
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
Vätterbygden by night, deltävling 6IK HakarpspojkarnaSmåland
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
Skaraborg By NightGudhems IFVästergötland
närLNResultat
fr 12/1
lö 13/1SM-sprinttest, kvalIK Hakarpspojkarna
Jönköpings OK
OK Gränsen
Småland
närSResultat
SM-sprinttest, finalIK Hakarpspojkarna
Jönköpings OK
OK Gränsen
Småland
närSStarttider
BackstreckstävlingOK OrintoVästergötland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Teknikträning Ungdom Gbg ÖstLerums SOKGöteborg
närLVisa rutter i Livelox
Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne
närLVisa rutter i Livelox
SM-sprintstafett-testIK Hakarpspojkarna
Jönköpings OK
OK Gränsen
Småland
närSSResultat
Skid-O 2Östersunds OKJämtland-Härjedalen
LS
närLResultat
sö 14/1Vintercupen E2, SV Kretsen SkåneOK SilvaSkåne
närLVisa rutter i Livelox
Vintercupen Etapp 2IK UvenGöteborg
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
B&L Vinterrogaine #2Sundbybergs IKStockholm
klubbU
VinterserienSkogsluffarnas OKStockholm
närMResultat
Vintercupen FK GöingarnaFK GöingarnaSkåne
närLResultat
Vinterrace 2018 etapp 2OK GipenBohuslän-Dal
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Nattcup 1Gotlands Bro OKGotland
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
v 3må 15/122:a dag jul ska orienterarna utLjusdals OKHälsingland
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
ti 16/1LiU Night 2OK KolmårdenÖstergötland
närLNResultat
Spikcupen 1 VedboVästerås SOKVästmanland
närMNResultat
OL-NV Natträning 5FK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
Nattcup 4 OKSOK SkogsvargarnaVästergötland
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
LiU Night 2Skogspojkarnas OKÖstergötland
närLN
on 17/1DOF Natt-Cup deltävling 2Stora Tuna OKDalarna
närLNStarttider
Löpex Vinterserie 2017-18, deltävling 3Almby IK
Örebro Läns OF
Örebro Län
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
Veteran-OL nr 15Kristinehamns OKVärmland
närLResultat
Midvinterduell etapp 3Linköpings OK
Tjällmo-Godegårds OK
Östergötland
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
Vintercup 3SkogslöparnaÅngermanland
närLNResultat
Vintercup #2IFK Lidingö SOKStockholm
klubbLN
Vintercupen deltävling 3Sundsvalls OKMedelpad
närMNVisa rutter i LiveloxResultat
Öster om edenLjusdals OKHälsingland
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
Vinternattcup 3Sundbybergs IKStockholm
klubbLNResultat
to 18/1Bredaryds SOK Natt-cup 3Bredaryds SOKSmåland
närSNResultat
GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg
närMK
OCK träning Öllsjö sprintOrienteringscentrum KristianstadSkåne
närS
OK Denselns natt-cup 2017-18 deltävling 4OK DenselnÖstergötland
klubbLNResultat
Östra Blekinges nattcup deltävling 13Karlskrona SOK
OK Orion
Blekinge
närLNResultat
Vätterbygden by night, deltävling 7IK HakarpspojkarnaSmåland
närLNResultat
SMOL Nattcup del3Strängnäs-Malmby OLSödermanland
klubbLNVisa rutter i Livelox
fr 19/1Vinterläger Blekinge 2018OK Vilse 87Blekinge
närLVisa rutter i LiveloxStarttider
lö 20/1Vinterläger Blekinge 2018OK Vilse 87Blekinge
närLVisa rutter i LiveloxStarttider
SM Sport vintercup #2 med COL jubileums-KMSävedalens AIKGöteborg
närMResultat
Löparsamling 20/01Tullinge SKStockholm
klubbLResultat
LOK Sprint Cup deltävling 3Linköpings OKÖstergötland
klubbSVisa rutter i LiveloxResultat
sö 21/1Vinterläger Blekinge 2018OK Vilse 87Blekinge
närLVisa rutter i LiveloxStarttider
Sprintcup#3Tjällmo-Godegårds OKÖstergötland
klubbSResultat
Sprint-KMÄrla IFSödermanland
klubbSVisa rutter i LiveloxResultat
Tjustalliansens Vintercup #4Västerviks OKSmåland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Vintercup, Pan-KristianstadOK Pan-KristianstadSkåne
närLResultat
Vintercupen Etapp 3FK HerkulesGöteborg
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
Vintercupen SV kretsen E3Eslövs FKSkåne
närL
Vinterserien + MTBOIFK EnskedeStockholm
LM
närLResultat
Nyttårslöpet OK ÖsteråkerOK ÖsteråkerStockholm
klubbUVisa rutter i LiveloxResultat
Vinterrace etapp3Brattås CKBohuslän-Dal
närLVisa rutter i LiveloxResultat
v 4må 22/1Busiga Berras banaLjusdals OKHälsingland
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
ti 23/1Vinterlund nattorienteringLunds OKSkåne
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
Vintercup 2Täby OKStockholm
klubbLNResultat
Go´nattcupenTorsås OKSmåland
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
Nattcup #6Nyköpings OKSödermanland
närMNVisa rutter i LiveloxResultat
on 24/1Veteran-OL nr 16Kristinehamns OKVärmland
närLResultat
Nattugglan GranbyTullinge SKStockholm
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
MOF Nattcup #7Selånger SOKMedelpad
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
Nu får det Bärra eller brista (Bütikofers brutala bana)Ljusdals OKHälsingland
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
Kylklampen deltävling 6Skattkärrs SOKVärmland
närLNResultat
to 25/1GOF NattCup Etapp 6Göteborgs OF
Sjövalla FK
Göteborg
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
Veteran-OLGöteborg-Majorna OKGöteborg
närLVisa rutter i LiveloxResultat
GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg
närMK
Hagabys Nattcup Deltävling 1Hagaby GoIF ÖrebroÖrebro Län
närMNVisa rutter i LiveloxResultat
Pölder Sport Nattcup Etapp 5BroSö OKBlekinge
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
Vätterbygden by night, deltävling 8IK HakarpspojkarnaSmåland
närLNResultat
Östra Blekinges nattcup deltävling 14OK Orion
Ronneby OK
Blekinge
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
Nattcupen nr 4Attunda OK
Väsby OK
Stockholm
klubbLNResultat
Nattråttan #3Waxholms OKStockholm
klubbLNResultat
Skaraborg by NightRyda SKVästergötland
närMNResultat
fr 26/1
lö 27/1Teknikträning Ungdom Gbg ÖstOK LandehofGöteborg
närLVisa rutter i Livelox
Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne
närLVisa rutter i Livelox
Vinterting 2018OK KompassenSkåne
klubbLResultat
Ungdomsdag KvibergGöteborg-Majorna OKGöteborg
klubbSResultat
sö 28/1VinterAlliansHultsfreds OKSmåland
närM
Vintercupen Etapp 4Mölndal Outdoor IFGöteborg
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
Vintercupen E4, SV Kretsen SkåneOK KontinentSkåne
närLVisa rutter i Livelox
Vintercup, FK GöingarnaFK GöingarnaSkåne
närLResultat
Vinterserien Högdalstopparna Centrum OKStockholm
närLResultat
JOK RogaineJärfälla OKStockholm
klubbUVisa rutter i Livelox
Vintercupen Etapp 5OK EnenUppland
klubbM
Vinterrace etapp 4Trollhättans SOKVästergötland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Vinter-stadsorienteringRehns BKHälsingland
klubbL
v 5må 29/1Bennys djupsnöbanaLjusdals OKHälsingland
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
ti 30/1OL-NV Natträning 6FK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
Spik-cup delt2Surahammars SOKVästmanland
närLNResultat
GOK Nattsprintcup #3Gustavsbergs OKStockholm
klubbSNResultat
Natträning LeksandLeksands OKDalarna
närMN
on 31/1Löpex Vinterserie 2017-18, deltävling 4Laxå OK
Örebro Läns OF
Örebro Län
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
Öppet Natt-Sprint-KMSöders-TyresöStockholm
klubbSNResultat
Öppet Natt-Sprint-KM - JaktstartSöders-TyresöStockholm
klubbSNResultat
Veteran-OL nr 17Kristinehamns OKVärmland
närL
Midvinterduell etapp 4Boxholms OK
Linköpings OK
Mjölby OK
Östergötland
närLNResultat
Bertils och Ulricas träningLjusdals OKHälsingland
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
Vintercup #3IFK Lidingö SOKStockholm
klubbLN
Vintercupen deltävling 4Sundsvalls OKMedelpad
närMNVisa rutter i LiveloxResultat
VinterNattCup 4Bromma-Vällingby SOKStockholm
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
to 1/2GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg
närLK
Landehofs Nattcup Etapp 6OK LandehofGöteborg
närLNVisa rutter i Livelox
OK Denselns natt-cup 2017-18 deltävling 5OK DenselnÖstergötland
klubbLNResultat
OCK träning Önnestad sprintOrienteringscentrum KristianstadSkåne
närSN
Östra Blekinges nattcup deltävling 15OK OrionBlekinge
närLNResultat
Vätterbyggden by Night 9Os HjälpkurvanSmåland
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
fr 2/2Vintercupen Etapp 6OK EnenUppland
klubbMNResultat
lö 3/2DOF:U resa till Stockholm Indoor Cup 3-4/2Dalarnas OF
Korsnäs IF OK
Dalarna
klubbS
Teknikträning lördagar Göteborg ÖstIFK Göteborg OrienteringGöteborg
närMVisa rutter i Livelox
Stockholm Indoor Cup, etapp 1Stockholms InomhusorienterareStockholm
distLResultat
sö 4/2DOF:U resa till Stockholm Indoor Cup 3-4/2Dalarnas OF
Korsnäs IF OK
Dalarna
klubbS
Stockholm Indoor Cup, etapp 2Stockholms InomhusorienterareStockholm
distLResultat
Vintercup, BroSö OKBroSö OKBlekinge
närLResultat
Vintercupen, SV Kretsen SkåneMalmö OKSkåne
närL
VinterserienHellas OrienteringStockholm
närLResultat
Vintercupen Etapp 5Frölunda OLGöteborg
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
TestTävling TibroTibro OKVästergötland
närMN
TestTävling utb OLARydboholms SKVästergötland
klubbLResultat
Vinterrace Etapp 5OK Flundrehof
Trollhättans SK
Västergötland
närMVisa rutter i LiveloxResultat
TestTävling, medel, SOKStenungsunds OKBohuslän-Dal
närS
TestTävlingen OLATESTRydboholms SKVästergötland
närM
Test GipenOK GipenBohuslän-Dal
klubbM
Testtävling GipenOK GipenBohuslän-Dal
närM
Nattcup 2Svaide Roma SOKGotland
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
v 6må 5/2Kajsa Kavats KlurigheterLjusdals OKHälsingland
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
ti 6/2Natt-Cup deltävling 4 Kalmar OKKalmar OKSmåland
klubbLN
Nattcup no 7OK MåsenSödermanland
närLNResultat
on 7/2Mila Stockholm by Night, #4Gustavsbergs OKStockholm
distLNVisa rutter i LiveloxResultat
Veteran-OL nr 18Kristinehamns OKVärmland
närLResultat
Urs eskapaderLjusdals OKHälsingland
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
MOF Nattcup #8Njurunda OKMedelpad
närLN
Kylklampen deltävling 7OK TyrVärmland
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
to 8/2Bredaryds SOK Natt-cup 4Bredaryds SOKSmåland
närSNResultat
GOF NattCup Etapp 7Göteborg-Majorna OK
Göteborgs OF
Göteborg
närLNResultat
Veteranträning KungälvKungälvs OKGöteborg
närLVisa rutter i LiveloxResultat
GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg
närLK
Hagabys Nattcup Deltävling 2Hagaby GoIF ÖrebroÖrebro Län
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
Vintercup 3Täby OKStockholm
klubbLNResultat
Vätterbygden by night, deltävling 10OK GränsenSmåland
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
Pölder Sport Nattcup deltävling 6OK Skogsfalken
OL Teamet Olofström
Blekinge
närLNResultat
Nattcupen nr 5Attunda OK
Väsby OK
Stockholm
klubbLNResultat
Träning "Andra chansen"OK ÖsteråkerStockholm
klubbMN
SMOL Nattcup del4Strängnäs-Malmby OLSödermanland
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
Östra Blekinges nattcup deltävling 16OK Orion
Torsås OK
Blekinge
Småland
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
Skaraborg by NightIstrums SKVästergötland
närLNResultat
fr 9/2
lö 10/2LOK Sprint Cup deltävling 4Linköpings OKÖstergötland
klubbSVisa rutter i LiveloxResultat
SM sport vintercup #3Sävedalens AIKGöteborg
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne
närLVisa rutter i Livelox
Zonträning Torsås OKTorsås OKSmåland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
LångdistansträningSvaide Roma SOKGotland
klubbLVisa rutter i Livelox
sö 11/2Vintercupen Etapp 7OK EnenUppland
klubbMResultat
Löpex Vinterserie 2017-18, deltävling 5KFUM Örebro OK
Örebro Läns OF
Örebro Län
närLResultat
IKS OL-tränIK StandardSödermanland
närL
Tjustalliansens Vintercup #5Gamleby OKSmåland
närLVisa rutter i Livelox
VinteralliansVimmerby OKSmåland
närLResultat
Vintercup, Pan-KristianstadOK Pan-KristianstadSkåne
närLResultat
Vintercupen E6, SV Kretsen SkåneFrosta OKSkåne
närL
B&L Vinterrogaine #3Sundbybergs IKStockholm
klubbU
Vinterrace 2018 - deltävling 6OK SkärmenBohuslän-Dal
närLResultat
MTBO träning och planeringslunchIFK Enskede
OK Linné
OK Rodhen
Stockholm
Uppland
LM
närL
SkidO, VOF-cup, deltävling 3Vännäs OKVästerbotten
LS
distMVisa rutter i LiveloxResultat
v 7må 12/2Rolfhamres fetmåndagLjusdals OKHälsingland
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
ti 13/2OL-NV Natträning 7FK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
Spikcupen 3 DingtunaVästerås SOKVästmanland
närMNResultat
Natt-Cup deltävling 4Kalmar OKSmåland
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
Nattcup 5Vänersborgs SKVästergötland
närLNResultat
GTNC #4Trosabygdens OKSödermanland
närLNResultat
on 14/2Veteran-OL nr 19Kristinehamns OKVärmland
närLResultat
HBT-3Halmstad OKHalland
klubbL
Midvinterduell etapp 5IFK Linköpings OS
Linköpings OK
Östergötland
närLNResultat
DOF natt-cup deltävling 3OK KåreDalarna
närLN
Vintercup 4OK NolaskogsarnaÅngermanland
närMNResultat
Magnus hjärtliga banaLjusdals OKHälsingland
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
Vintercupen deltävling 5Sundsvalls OKMedelpad
närMNVisa rutter i LiveloxResultat
VinterNattCup 5Järfälla OKStockholm
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
to 15/2GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg
närSK
Hagabys Nattcup Deltävling 3Hagaby GoIF ÖrebroÖrebro Län
närLNResultat
OK Denselns natt-cup 2017-18 deltävling 6OK DenselnÖstergötland
klubbLNResultat
OCK träning KronoskogenOrienteringscentrum KristianstadSkåne
närLN
Östra Blekinges nattcup deltävling 17Karlskrona SOK
OK Orion
Blekinge
närLNResultat
Nattråttan #4Waxholms OKStockholm
klubbLNResultat
fr 16/2
lö 17/2
sö 18/2Nattcup 3Garda OKGotland
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
Vintercup FK ÅsenFK ÅsenSkåne
närLResultat
Vintercupen E7, SV Kretsen SkåneRingsjö OKSkåne
närL
Vintercupen Etapp 6Göteborgs SKGöteborg
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
VinterserienOK Älvsjö-ÖrbyStockholm
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Vinterrace etapp 7Uddevalla OKBohuslän-Dal
närLResultat
v 8må 19/2Stefans slippery slopeLjusdals OKHälsingland
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
ti 20/2GOK Nattsprintcup #4Gustavsbergs OKStockholm
klubbSNVisa rutter i LiveloxResultat
on 21/2Veteran-OL nr 20Kristinehamns OKVärmland
närL
Testa ROCÖstersunds OKJämtland-Härjedalen
klubbMK
I wildkids ol-spårLjusdals OKHälsingland
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
Nattugglan HågelbyTullinge SKStockholm
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
MOF Nattcup #8Njurunda OKMedelpad
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
Vinternattcup 6Sundbybergs IKStockholm
klubbLNResultat
Kylklampen deltävling 8OK ÄlgenVärmland
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
to 22/2Veteran-OL AlingsåsOK SkogshjortarnaVästergötland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg
närMK
Vintercup 4Täby OKStockholm
klubbLNResultat
OCK träning Åhus Norra (Pan-stugan)Orienteringscentrum KristianstadSkåne
närL
Vätterbygden by Night, deltävling 11Jönköpings OKSmåland
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
GOF NattCup Etapp 8Göteborgs OF
OK Alehof
Göteborg
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
Östra Blekinges nattcup deltävling 18OK Orion
Ronneby OK
Blekinge
närLN
Nattcupen nr 6Väsby OKStockholm
klubbLNResultat
Natt 7:an Etapp 5IK OmegaVästergötland
närLN
Skaraborg By Night VIILidköpings VSKVästergötland
närMNVisa rutter i Livelox
fr 23/2Vintercupen Etapp 8OK EnenUppland
klubbMNVisa rutter i LiveloxResultat
lö 24/2LOK Sprint Cup deltävling 5Linköpings OKÖstergötland
klubbSResultat
Teknikdag i JämjöKalmar OKSmåland
klubbL
sö 25/2Vintercupen Syd Västra KretsenRävetofta OKSkåne
närL
Först i mål Gudhems IFVästergötland
närMStarttider
Vintercupen 2017-2018 UddarpHärlövs IFSkåne
närLResultat
Vintercupen Etapp 7IK UvenGöteborg
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
Vintercupen Etapp 9OK EnenUppland
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
Vinterrace 2018Ljungskile FKBohuslän-Dal
närMResultat
v 9må 26/2Andersgrens tokigheterLjusdals OKHälsingland
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
ti 27/2Nattcup #8OK HällenSödermanland
närLN
Nattcup 6 SkogshöjdenTrollhättans SOKVästergötland
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
OL-NV Natträning 8FK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
on 28/2Veteran-OL nr 21Kristinehamns OKVärmland
närLResultat
Vintercup #5IFK Lidingö SOKStockholm
klubbMN
Löpex Vinterserie 2017-18, deltävling 6Fellingsbro GOIF
Örebro Läns OF
Örebro Län
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
Midvinterduell etapp 6Björkfors GOIF
Linköpings OK
Östergötland
närLN
Ove å fasa, grenen igenLjusdals OKHälsingland
klubbLKVisa rutter i LiveloxResultat
Vintercupen deltävling 6Sundsvalls OKMedelpad
närMN
to 1/3Test MåsenstafettenOK MåsenSödermanland
klubbSL
GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg
närL
Landehofs Nattcup Etapp 7OK LandehofGöteborg
närLNResultat
OK Denselns natt-cup 2017-18 deltävling 7OK DenselnÖstergötland
klubbLNResultat
Vätterbygden by night 12IK HakarpspojkarnaSmåland
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
Östra Blekinges nattcup deltävling 19Karlskrona SOK
OK Orion
Blekinge
närLNResultat
fr 2/3Panvåren, nattOK Pan-KristianstadSkåne
natLNVisa rutter i LiveloxResultat
lö 3/3Panvåren, medelOK Pan-KristianstadSkåne
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Panvåren, sprintOK Pan-KristianstadSkåne
natSVisa rutter i LiveloxResultat
Teknikträning lördagar Göteborg ÖstIFK Göteborg OrienteringGöteborg
närLVisa rutter i Livelox
Kretsträningl OK MotalaÖstergötland
klubbLResultat
sö 4/3Oringen-träningIFK Linköpings OSÖstergötland
närLResultat
Panvåren, långOK Pan-KristianstadSkåne
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Vintercupen Etapp 8Frölunda OLGöteborg
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
VinterserienTumba-Mälarhöjden OKStockholm
närLResultat
v 10må 5/3Bengt Gunnars loppLjusdals OKHälsingland
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
ti 6/3Natt-Cup deltävling 6Kalmar OKSmåland
klubbLN
Nattcup #9OK HällenSödermanland
närLN
GTNC-5OK KlemmingenSödermanland
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
KM-NattVästerviks OKSmåland
klubbLN
on 7/3DOF Natt-cup deltävling 4Domnarvets GOIFDalarna
närLN
MOF nattcup #9VK UvarnaMedelpad
närMNVisa rutter i LiveloxResultat
LuffarliganEnebybergs IFStockholm
närMResultat
Veteran-OL nr 22Kristinehamns OKVärmland
närLResultat
Löpex Vinterserie 2017-18, deltävling 7OK Tisaren
Örebro Läns OF
Örebro Län
närLNResultat
OK Hällens öppna inomhus KMOK HällenSödermanland
närMResultat
MarscupValbo AIFGästrikland
klubbL
PensionärslöpetLjusdals OKHälsingland
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
Mila Stockholm by Night, #5, final, jaktstartSnättringe SKStockholm
distLNVisa rutter i LiveloxResultat
Skaraborg by NightOK KlyftamoVästergötland
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
to 8/3GOF NattCup Etapp 9Göteborgs OF
OK Landehof
Göteborg
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
Veteran OLLerums SOKGöteborg
närL
Vätterbygden by night deltävling 13IK HakarpspojkarnaSmåland
närLNResultat
Bredaryds SOK Natt-cup 5Bredaryds SOKSmåland
närSNResultat
GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg
närLK
Vintercup 5Täby OKStockholm
klubbLNResultat
Östra Blekinges nattcup deltävling 20OK OrionBlekinge
närLN
Nattcupen nr 7Attunda OK
Väsby OK
Stockholm
klubbLNResultat
Natt 7:an Etapp 6Ulricehamns OKVästergötland
närLN
fr 9/3DM, natt, Halland med KattegattnattOK LindénaHalland
mästSN
Viking Memorial - The NightmareVästerås SOKVästmanland
närMNResultat
Junior CampOK OrionBlekinge
närLK
Junior Camp, StjärnnattenOK OrionBlekinge
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
lö 10/3Junior CampOK OrionBlekinge
närLK
Hallandspremiären, medelLaholms IF OKHalland
natM
KlubbmatchJärfälla OKStockholm
klubbLVisa rutter i Livelox
Viking Memorial - The HellVästerås SOKVästmanland
närMResultat
Viking Memorial - The TimechaseVästerås SOKVästmanland
närMStarttider
Brösarp träningshelgOK Vilse 87Blekinge
klubbL
SM Sport Vintercup #4 + LandslagsträningGöteborg-Majorna OKGöteborg
närSVisa rutter i LiveloxResultat
Teknikträning Ungdom Gbg ÖstLerums SOKGöteborg
närL
FBCC "Förlängd sprint i Borlänge"Malungs OK SkogsmårdarnaDalarna
närS
sö 11/3Junior CampOK OrionBlekinge
närLK
Brösarp träningshelgOK Vilse 87Blekinge
klubbL
Hallandspremiären, långHalmstad OKHalland
natL
Viking Memorial - The HuntVästerås SOKVästmanland
närUResultat
Junior Camp, One (wo)man relayOK OrionBlekinge
närMVisa rutter i LiveloxResultat
O-ringenträning LOKLinköpings OKÖstergötland
närLVisa rutter i Livelox
VinterAlliansHultsfreds OKSmåland
närM
Vintercupen (avslutning) OBS! NY INBJUDAN!!!Ankarsrums OKSmåland
närLResultat
Sundbybergs inofficiella öppna Ultra KMSundbybergs IKStockholm
klubbU
Vintercupen Etapp 10OK EnenUppland
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
Kretsträning, Motala AIF OLMotala AIF OLÖstergötland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
v 11må 12/3Runes reprisLjusdals OKHälsingland
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
ti 13/3Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne
närL
GOK Nattsprintcup nr 5 - finalGustavsbergs OKStockholm
klubbSNResultat
Bengt Borgs MinneGöteborg-Majorna OKGöteborg
närSNVisa rutter i LiveloxResultat
on 14/3Veteran-OL nr 23Kristinehamns OKVärmland
närLResultat
Midvinterduell etapp 7Linköpings OK
OK Eken
Östergötland
närLN
Vintercup 5SkogslöparnaÅngermanland
närLNResultat
HBT-4Halmstad OKHalland
klubbL
MarscupOK Pers LärjungarGästrikland
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
Foto-olLjusdals OKHälsingland
klubbLNResultat
Vintercupen deltävling 6BSundsvalls OKMedelpad
närMNResultat
Kylk(l)ampen 2017-2018 Deltävling 9Deje SFVärmland
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
Vinternattcup 7Attunda OKStockholm
klubbLNResultat
to 15/3Spets + Rovaniemiträning Korsnäs IF OK
Malungs OK Skogsmårdarna
Dalarna
klubbL
Veterantour NorrtäljeOK RoslagenUppland
närM
Veteran-OLMotala AIF OLÖstergötland
närL
GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg
närMK
Hagaby öppna natt-KMHagaby GoIF ÖrebroÖrebro Län
närLNResultat
OK Denselns natt-cup 2017-18 deltävling 8OK DenselnÖstergötland
klubbLNResultat
Natt-träning ImmelnFK GöingarnaSkåne
närLN
Vätterbygden by night, deltävling 14IK HakarpspojkarnaSmåland
närLNResultat
GOF NattCup Etapp 10Göteborgs OF
Tolereds Allmänna IK
Göteborg
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
NattsprintJärfälla OKStockholm
klubbSN
Natt KMFK HerkulesGöteborg
närLNResultat
fr 16/3Vårracet, dag 1, nattOK OrionBlekinge
natLN
10MILA-test Lillomarka & Ärla IFSOIK Hellas
Ärla IF
Stockholm
Södermanland
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
Krets Motion Hultet-NattKristinehamns OKVärmland
närLNResultat
SumpnattaSundbybergs IKStockholm
distLNVisa rutter i LiveloxResultat
lö 17/3Tour de TGOK, etapp 1Tjällmo-Godegårds OKÖstergötland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Tour de TGOK, etapp 2Tjällmo-Godegårds OKÖstergötland
närMVisa rutter i LiveloxResultat
Vårracet, dag 2, långOK OrionBlekinge
natL
Krets Motion-OL NobelhallenOK DjerfVärmland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Romeleträffen, medelLunds OKSkåne
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Vårupptakt (Motions-OL)OK Kullingshof
OK Skogshjortarna
Västergötland
närL
sö 18/3Kvillebyns klassiskaKvillebyns SKBohuslän-Dal
natL
LaxträffenFalkenbergs OKHalland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
VinterserJärla OrienteringStockholm
närLResultat
Vårracet, dag 3, medelOK OrionBlekinge
natM
Löpex Vinterserie 2017-18, deltävling 8 (final)Lindebygdens OK
Örebro Läns OF
Örebro Län
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Eskilstunaträning söndagarIK StandardSödermanland
klubbM
Krets motions-OL BruketDegerfors OKVärmland
närMResultat
O-ringenträning OKSOK SkogsströvarnaÖstergötland
närM
Romeleträffen, långLunds OKSkåne
natLVisa rutter i LiveloxResultat
10MILA-test Lillomarka & Ärla IFSOIK Hellas
Ärla IF
Stockholm
Södermanland
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
v 12må 19/3Ivans förskräcklingsheterLjusdals OKHälsingland
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
ti 20/3Vet OLEskilstuna OLSödermanland
närMVisa rutter i LiveloxResultat
Motions-OL MariebergKristinehamns OKVärmland
närSResultat
Mullsjö SOK - Snöpuls_Springa sitt namnMullsjö SOKVästergötland
klubbMN
IKS NattserienIK StandardSödermanland
närMN
on 21/3Läffe läffe litenLjusdals OKHälsingland
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
Vintercup #6IFK Lidingö SOKStockholm
klubbLK
MOF Nattcup #10Sundsvalls OKMedelpad
närLNResultat
Kylklampen finalKils OKVärmland
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
to 22/3Dalaoffensivens nattcup Korsnäs IF OKDalarna
närL
Veteran-OL HOK-1Hallstahammars OKVästmanland
närM
Veteran-OL tävling 1KFUM Örebro OK
Örebro Läns OF
Örebro Län
närLResultat
Veteran OLIK UvenGöteborg
närLResultat
Motions-OL HembygdsgårdenKristinehamns OKVärmland
närMResultat
GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg
närM
KM natt 2018 VÖOL OKÖ WOKVallentuna-Össeby OLUppland
klubbLN
Natt KM / Nattcupsfinal 2018Attunda OK
Väsby OK
Stockholm
klubbLNResultat
Natt 7:an Etapp 7 + Sjuhäradsmästerskap NattHestra IFVästergötland
närLN
Natt-KM 2018, Halmstad OKHalmstad OKHalland
klubbLN
fr 23/3NyköpingsnattenNyköpings OKSödermanland
distLN
Partilletrippeln, natt (med DM, natt)Sävedalens AIKGöteborg
natLN
Tibrotrippeln, dag 1, natt, förkortad långTibro OKVästergötland
natLN
Nyköpingshelgen Korsnäs IF OKDalarna
klubbL
Nattcup 4Visborgs OKGotland
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
lö 24/3Nyköpingshelgen Korsnäs IF OKDalarna
klubbL
NyköpingsorienteringenNyköpings OKSödermanland
natL
Partilletrippeln, sprintSävedalens AIKGöteborg
natS
Tibrotrippeln, dag 2, medelTibro OKVästergötland
natM
Finspångs vårloppFinspångs SOKÖstergötland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Skogsröjarträffen 2018Bjursås OKDalarna
närMResultat
Stafett-OL BokedalenSävedalens AIKGöteborg
närLVisa rutter i Livelox
Vårdubbeln, medelOK SkogsfalkenBlekinge
natMVisa rutter i LiveloxResultat
TorsåkerssprintenStorviks IFGästrikland
närS
Earth Hour RogainingWaxholms OKStockholm
närL
sö 25/3Nyköpingshelgen Korsnäs IF OKDalarna
klubbL
Skogsröjarträffen 2018Bjursås OKDalarna
närMResultat
Partilletrippeln, medelSävedalens AIKGöteborg
natM
Tibrotrippeln, dag 3, förlängd medelTibro OKVästergötland
natM
MåsenstafettenOK MåsenSödermanland
natSL
Måsenstafetten, individuella öppna klasserOK MåsenSödermanland
distL
O-ringenträning OKSOK SkogsströvarnaÖstergötland
närMVisa rutter i LiveloxResultat
Stafett-träningNyköpings OKSödermanland
närMVisa rutter i LiveloxResultat
Vårdubbeln, långOK SkogsfalkenBlekinge
natLVisa rutter i LiveloxResultat
v 13må 26/3SoppatorskLjusdals OKHälsingland
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
ti 27/3POL-RådagårdenHjobygdens OK
Lidköpings VSK
Västergötland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Ärla IF Veteran-OLÄrla IFSödermanland
närMVisa rutter i Livelox
RoslagsveteranernaOK ÖsteråkerStockholm
närLResultat
Tisdags-OL LövsjötorpIF Hagen
OK P4
Västergötland
närL
Motions-OL Hembygdsgården, NorrgårdenKristinehamns OKVärmland
närMResultat
Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne
närLVisa rutter i Livelox
Kretsträning västra kretsenLidköpings VSKVästergötland
närL
Höglandsträning ESOKEksjö SOKSmåland
närL
Nattserien Ärla IFÄrla IFSödermanland
närLN
on 28/3Nattugglan EktorpTullinge SKStockholm
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
PåskäggetLjusdals OKHälsingland
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
Marscupen 28/3Gävle OKGästrikland
klubbLK
Vintercupen deltävling 7Sundsvalls OKMedelpad
närMNResultat
to 29/3LOK Sydsvenska 7-manna och 4-mannaLunds OKSkåne
klubbSLK
Veteran-OLLinköpings OKÖstergötland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Häxjakten, Five-O, #1OK SkogsvargarnaVästergötland
natLNVisa rutter i LiveloxResultat
Teknikträning GBG SYDIK UvenGöteborg
klubbLVisa rutter i Livelox
Nattcup 29/3IFK Mora OKDalarna
närM
Sydsvenska 7-mannabudkavelnHässleholms OKSkåne
natSLKVisa rutter i LiveloxResultat
fr 30/3Sydsvenska 7-mannabudkavelnHässleholms OKSkåne
natSLKVisa rutter i LiveloxResultat
FriskusträffenFK Friskus-VarbergHalland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Kortfredan, Five-O, #2Ryda SKVästergötland
natSVisa rutter i LiveloxResultat
PåskorienteringenKjula IFSödermanland
natL
Sydsvenska 7-manna, öppna klasserHässleholms OKSkåne
distLVisa rutter i LiveloxResultat
MOL 1. PåskrisetIF Hansa-HoburgGotland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
lö 31/3Kolmårdsdubbeln, medelOK KolmårdenÖstergötland
natM
TyringerundanOK TyringeSkåne
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Öjetrampen, Five-O, #3Främmestads IK
OK Kullingshof
Västergötland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
NackheträffenOK NackheHalland
natLResultat
Vårracet, dag 1, långOK OrionBlekinge
natLStarttider
sö 1/4Bohuslunken, Five-O, #4 Uddevalla OKBohuslän-Dal
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Kolmårdsdubbeln, KolmårdskavlenOK KolmårdenÖstergötland
natSL
OK TorfinnOK TorfinnSkåne
natM
Rigors påskträffIF RigorHalland
natM
Kolmårdskavlen, individuella öppna klasserOK KolmårdenÖstergötland
distL
Vårracet, dag 2, medelOK OrionBlekinge
natMStarttider
Skogis Cup nr 1Garda OKGotland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
v 14må 2/4SnötrampenFjärås AIK
OK Löftan
Halland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Påsk-OLSöderhamns OKHälsingland
klubbMVisa rutter i Livelox
Hästveda OKHästveda OKSkåne
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Vikingaträffen, Five-O, #5Trollhättans SOKVästergötland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
AnebyorienteringenSOK AnebySmåland
distL
KringelträffenSödertälje-Nykvarn OFSödermanland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
ti 3/4Tisdags-OL RydskogenIF HagenVästergötland
närLResultat
IKS Veteran OLIK StandardSödermanland
närMResultat
Dala Veteran OL 3/4 KvarnsvedenKvarnsvedens GOIF OKDalarna
närL
Motions-OL RävåsskolanOK DjerfVärmland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
NOK-träning OK DenselnOK DenselnÖstergötland
närLResultat
Vårspringet i EskilstunaÄrla IFSödermanland
närLResultat
Motions-OL Östervik/GokartbanaKristinehamns OKVärmland
närL
Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne
närLVisa rutter i Livelox
Forsas vintersprintForsa OKHälsingland
närSResultat
on 4/4Kretsmästerskap NattOK MotalaÖstergötland
närLN
LuffarliganSnättringe SKStockholm
närL
Motionsorientering - GranskogJärfälla OKStockholm
närMResultat
OnsdagsträningOK KompassenSkåne
klubbM
to 5/4POL-MostuganHjobygdens OK
OK Skogsstjärnan
Västergötland
närL
Roslagsveteranerna TäbyTäby OKStockholm
närLResultat
Veteran-OL tävling 2Almby IK
Örebro Läns OF
Örebro Län
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Veteran-O GbgOK Landehof
OK Orinto
Göteborg
Västergötland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Ungdomsträning 2018-04-05Hagaby GoIF ÖrebroÖrebro Län
klubbLResultat
Motions-OL GarnisonenKristinehamns OKVärmland
närMResultat
TorsdagsträningOK OrionBlekinge
klubbL
OCK träning DegebergaOrienteringscentrum KristianstadSkåne
närMVisa rutter i Livelox
GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg
närM
MarkbygdsträningMarkbygdens OKVästergötland
närM
Tränings-OLLjusdals OKHälsingland
klubbSVisa rutter i LiveloxResultat
Torsdagsträning 1Täby OKStockholm
klubbLResultat
Stafett-träning IFK Göteborg OrienteringGöteborg
klubbL
fr 6/4Nattinatta, GotlandGotlands Bro OKGotland
distLNVisa rutter i LiveloxResultat
SvartnattaVingåkers OK
Ärla IF
Södermanland
natSLNVisa rutter i LiveloxResultat
Väsby OK, GrymnattaVäsby OKStockholm
natLNVisa rutter i LiveloxResultat
OL-skytte sprint Halmstad Garnisons IF
Halmstad OK
Halland
närSResultat
lö 7/4Dackefejden, långKarlskrona SOKBlekinge
natLVisa rutter i LiveloxResultat
LännamedelnLänna IFUppland
natM
Mälarmårdsdubbeln, sprintKatrineholms OKSödermanland
natS
SM, ultralång med Swedish League, #1IK Hakarpspojkarna
Jönköpings OK
Småland
mästU
SM, ultralång, publiktävling, medel Gränna-Bygdens OKSmåland
natM
Sydsvenska mästerskapen, individuell, långKarlskrona SOKBlekinge
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
Ulrikadubbeln, medelIFK Linköpings OSÖstergötland
natM
UngdomslägerLudvika OKDalarna
närM
Utbildning tävlingsadministrationDalarnas OFDalarna
närL
OL-skytte klassisk distansHalmstad Garnisons IF
Halmstad OK
Halland
närLResultat
Västkuststafetten, individuella öppna klasserIFK Göteborg OrienteringGöteborg
distMVisa rutter i LiveloxResultat
VästkuststafettenIFK Göteborg OrienteringGöteborg
natSMVisa rutter i LiveloxResultat
Halmstad OKHalmstad OKHalland
närLResultat
sö 8/4UngdomslägerLudvika OKDalarna
närM
Broruset, GotlandGotlands Bro OKGotland
distMVisa rutter i LiveloxResultat
Dackefejden, medelKarlskrona SOKBlekinge
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Gudhems vårtävlingGudhems IFVästergötland
natM
Herkules skogsdådFK HerkulesGöteborg
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Mälarmårdsdubbeln, medelKatrineholms OKSödermanland
natL
RånässtafettenRånäs OKUppland
natSL
Sydsvenska mästerskapen, stafettKarlskrona SOKBlekinge
mästSMVisa rutter i LiveloxResultat
Ulrikadubbeln, långIFK Linköpings OSÖstergötland
natL
OL-skytte stafettHalmstad Garnisons IF
Halmstad OK
Halland
närSMResultat
MIK-medelnMälarhöjdens IK OKStockholm
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Motionsorientering Umeå 8 aprilUmeå OKVästerbotten
närLResultat
v 15må 9/4Sprint 10Skene Sim o ISVästergötland
närSResultat
ti 10/4PoängtävlingOK MilanÖrebro Län
klubbM
Test Stafett 10Skene Sim o ISVästergötland
närSS
Tisdags-OL RydskogenIF HagenVästergötland
närLResultat
Veteran-OL 180410OK KlemmingenSödermanland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Motions-OL BullerdalenOK DjerfVärmland
närLResultat
NOK TräningFinspångs SOKÖstergötland
närL
Vårspringet Eskilstuna OLEskilstuna OLSödermanland
närLResultat
Motions-OL ÖlmeskolanKristinehamns OKVärmland
närMResultat
SSOK Motionsorientering GustavsbergSkattkärrs SOKVärmland
närMResultat
Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne
närLVisa rutter i Livelox
SAKO-träning Snöfritt SlätthultTrollhättans SOKVästergötland
närLResultat
"Backe-upp-och Backe-ned" - StenkrossenAlmby IKÖrebro Län
närSVisa rutter i LiveloxResultat
Forsas vintersprint 2Forsa OKHälsingland
närSResultat
Träningsrace v.15 ”Bruksdubbeln", Del 1 av 2Surahammars SOKVästmanland
klubbMVisa rutter i Livelox
Motions-OLOK SkogshjortarnaVästergötland
närMVisa rutter i LiveloxResultat
Sprintstafett/SäsongsupptaktVästerbergslagens OLDalarna
närSResultat
on 11/4Höglandets-Veteran-OLBoxholms OKÖstergötland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Veteran-OL OKSOK SkogsvargarnaVästergötland
närM
Motions 5-DagarsVärend GN OLSmåland
närMResultat
OnsdagsträningOK KompassenSkåne
klubbM
FyrklöverKFUM Örebro OKÖrebro Län
närLResultat
to 12/4POL-GrästorpFrämmestads IK
Hjobygdens OK
Västergötland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Veteran-OLJönköpings OKSmåland
närMResultat
VeteranorienteringNAIS OrienteringsklubbÖstergötland
närLResultat
Veteran-OLKöping-Kolsva OKVästmanland
närMVisa rutter i LiveloxResultat
Veteran-OL tävling 3Hagaby GoIF Örebro
Örebro Läns OF
Örebro Län
närLResultat
DOK:s motions-OL RåbäckDegerfors OKVärmland
närMVisa rutter i LiveloxResultat
MOL 2Garda OKGotland
närLResultat
Motions-OL Kaffeberget/ HultetKristinehamns OKVärmland
närLResultat
Teknikträning GBG SYDFrölunda OLGöteborg
klubbL
Motionsorientering KronoparkenOK TyrVärmland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Torsdags orienteringKarlskrona SOKBlekinge
klubbL
Motions OL 1Ankarsrums OKSmåland
klubbMResultat
GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg
närS
MarkbygdsträningMarkbygdens OKVästergötland
närL
Poängjakt 1Trosabygdens OKSödermanland
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
Tränings-OLLjusdals OKHälsingland
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
OCK-träning TågarödFK GöingarnaSkåne
närL
TiomilarepetOK Älvsjö-ÖrbyStockholm
distSLKVisa rutter i LiveloxResultat
Natt-KMLinköpings OKÖstergötland
klubbLNResultat
fr 13/4Swedish League, #2, sprint (WRE), med CitadellssprintenOK Silva
Rävetofta OK
Skåne
intSVisa rutter i LiveloxResultat
lö 14/4Brudarebackens sprintstafettGöteborgs SKGöteborg
distSSVisa rutter i LiveloxResultat
Nybro OK, dag 1, långNybro OKSmåland
natL
Täby OK, långTäby OKStockholm
natLVisa rutter i LiveloxResultat
StigtomtakavlenOK HällenSödermanland
natSLKVisa rutter i LiveloxResultat
Swedish League, #3, lång (WRE), med KlåverödsdubbelnOK Silva
Rävetofta OK
Skåne
intLVisa rutter i LiveloxResultat
50turen NaturpassetSkogsluffarnas OKStockholm
närU
OstlöpetFalköpings AIK OKVästergötland
natM
AnebyorienteringenSOK AnebySmåland
distLVisa rutter i LiveloxResultat
sö 15/4StigtomtakavlenOK HällenSödermanland
natSLKVisa rutter i LiveloxResultat
EnenracetOK EnenUppland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Nybro OK, dag 2, medelNybro OKSmåland
natM
Stenungsunds OKStenungsunds OKBohuslän-Dal
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Stigtomtakavlen, individuella öppna klasserOK HällenSödermanland
distLVisa rutter i LiveloxResultat
TraneträffenOK TrananVästergötland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Täby OK, medelTäby OKStockholm
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Urban Hjärne-kampenOK MotalaÖstergötland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Suderträffen, GotlandIF Hansa-HoburgGotland
distMResultat
Swedish League, #4, medel (WRE), med KlåverödsdubbelnOK Silva
Rävetofta OK
Skåne
intMVisa rutter i LiveloxResultat
Motions-olIFK UmeåVästerbotten
närL
v 16må 16/4
ti 17/4PoängtävlingOK MilanÖrebro Län
klubbM
Tisdags-OL BillingenIF HagenVästergötland
närLResultat
Sörklubbs #2 ArbråVallsta SKHälsingland
närSResultat
IKS VårspringIK StandardSödermanland
närM
NOK-träningTjalve IF NorrköpingÖstergötland
närM
ParkO 1Östersunds OKJämtland-Härjedalen
närMResultat
Provlöpning Bofors/LetälvOK DjerfVärmland
närL
AlliansHultsfreds OKSmåland
närMResultat
Motions-OL MarielundKristinehamns OKVärmland
närMResultat
Månadens bana aprilUlricehamns OKVästergötland
närLResultat
SSOK Motionsorientering RåtorpSkattkärrs SOKVärmland
närMResultat
Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne
närLVisa rutter i Livelox
SAKOs 10-mila träningVänersborgs SKVästergötland
närLResultat
Motions-OL och UngdomsmatchOK SkogshjortarnaVästergötland
närMVisa rutter i LiveloxResultat
10MILA-test individuell dag (damer)/natt (herrar)Snättringe SKStockholm
klubbLKResultat
Höglandsträning 17 aprilNässjö OKSmåland
närLVisa rutter i Livelox
Motionsorientering Styckåsen/FallebergetOK JösseVärmland
närLResultat
Träningsserie 1Lindebygdens OKÖrebro Län
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Ljusdals VårvintersprintLjusdals OKHälsingland
närSVisa rutter i LiveloxResultat
Natt-KMTäby OKStockholm
klubbLNResultat
on 18/4MotionsorienteringVäxjö AISSmåland
närLResultat
10Mila Känsla 2018OK KåreDalarna
klubbLVisa rutter i Livelox
Allans prövelöpOK TyrVärmland
närLKVisa rutter i LiveloxResultat
OnsdagsträningOK KompassenSkåne
klubbM
to 19/4Motionsorientering 3Visby IF Gute SOKGotland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
POL-ÅsarpFalköpings AIK OK
Hjobygdens OK
Västergötland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Veteran-OL GMOKGöteborg-Majorna OKGöteborg
närLResultat
Björnölufsen 2018Västerås SOKVästmanland
närMVisa rutter i LiveloxResultat
Veteran-OLOK GränsenSmåland
närMResultat
Veteran-OL tävling 4OK Tylöskog
Örebro Läns OF
Örebro Län
närLResultat
Motions OL 2Ankarsrums OKSmåland
klubbMResultat
ParkO 2Östersunds OKJämtland-Härjedalen
närMResultat
Motions-O Gillevi KoppomOK HierneVärmland
närLResultat
Motions-OL AllétorpKristinehamns OKVärmland
närLResultat
Teknikträning GBG SYDMölndal Outdoor IFGöteborg
klubbL
Motionsorientering Rud norraOK TyrVärmland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
OCK träning ÄspetOrienteringscentrum KristianstadSkåne
närMVisa rutter i Livelox
GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg
närM
Gnestasprinten 2018OK KlemmingenSödermanland
närSResultat
Kretsträning västra kretsen - Istrums SKIstrums SKVästergötland
närM
MarkbygdsträningMarkbygdens OKVästergötland
närL
Poängjakt 2Trosabygdens OKSödermanland
klubbMResultat
Tränings-OLLjusdals OKHälsingland
klubbSVisa rutter i LiveloxResultat
Träningstävling Grön - Vit/gulSjövalla FKGöteborg
klubbM
Motionsorientering UpplandOK RoslagenUppland
närM
fr 20/4SM, natt med Swedish League, #5IK Hakarpspojkarna
Jönköpings OK
OK Gränsen
Småland
mästLNVisa rutter i LiveloxResultat
Uppsala möte, nattRasbo IK
Upsala IF
Uppland
natLNVisa rutter i LiveloxResultat
lö 21/4Göteborgsdubbeln, långLerums SOK
Sjövalla FK
Göteborg
natLVisa rutter i LiveloxResultat
HagenmedelnIF HagenVästergötland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
OK Tors ungdomstävlingOK TorSödermanland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
RonnebymedelnRonneby OKBlekinge
natMVisa rutter i LiveloxResultat
IFK LidingöIFK Lidingö SOKStockholm
natLVisa rutter i LiveloxResultat
LetälvsträffenDegerfors OK
OK Djerf
Värmland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Tour de Åtvidaberg Etapp 1, MedelCentrum OKStockholm
klubbMResultat
Uppsala möte, medelIF ThorUppland
natM
sö 22/4Göteborgsdubbeln, medelLerums SOK
Sjövalla FK
Göteborg
natMVisa rutter i LiveloxResultat
TorfejdenOK TorSödermanland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Vårträffen, GotlandVisborgs OKGotland
distLVisa rutter i LiveloxResultat
Växjö OKVäxjö OKSmåland
distMVisa rutter i LiveloxResultat
BoforsloppetDegerfors OK
OK Djerf
Värmland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Järfälla OKJärfälla OKStockholm
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Swedish League, #6, final, jaktstart + LOK:s jubileumstävling, långLinköpings OKÖstergötland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Uppsala möte, långOK LinnéUppland
natL
Öppet Skaraborgsmästerskap, långSOK TräffVästergötland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
GöingefejdenFK GöingarnaSkåne
natLResultat
KurstävlingHelsingborgs SOKSkåne
klubbMResultat
Motionsorientering Umeå 22 aprilUmeå OKVästerbotten
närLResultat
Södra Hallands ungdomsserie - Etapp 1Falkenbergs OKHalland
närLResultat
v 17må 23/4
ti 24/4OKM U-SerieOK MotalaÖstergötland
närMResultat
Tisdags-OL SkultorpIF Hagen
OK P4
Västergötland
närLResultat
Tisdagsträning OK EnenUppland
klubbM
Dala Veteran-OLAvesta OKDalarna
närMResultat
Poängtävling 1Lindebygdens OK
OK Milan
Örebro Län
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
ParkO 3Östersunds OKJämtland-Härjedalen
närMResultat
Motionsorientering Waxholms OKStockholm
närLResultat
Motionsorientering EdanenäsetOK MangenVärmland
närLResultat
Motionsorientering UpplandLänna IFUppland
närL
NOK träningOK KolmårdenÖstergötland
närLResultat
Krets motions-OL PossebergKristinehamns OKVärmland
närLResultat
Närtävling Avesta OKAvesta OKDalarna
närMResultat
SSOK Motionsorientering HultSkattkärrs SOKVärmland
närMResultat
Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne
närLVisa rutter i Livelox
Sörklubbs #3Söderhamns OKHälsingland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Allemansluffen, BygdegårdenÖsterfärnebo IFGästrikland
närM
GrandalskampenOK OrintoVästergötland
klubbLResultat
Norrcupen 180424Hudiksvalls OKHälsingland
närSVisa rutter i LiveloxResultat
Träningsrace v.15 ”Bruksdubbeln", Del 2 av 2Surahammars SOKVästmanland
klubbLVisa rutter i Livelox
10-Mila TräningLindebygdens OK
OK Milan
Örebro Län
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Terräng-KMSkogsluffarnas OKStockholm
klubbLResultat
Kretsstafett Södra och Västra SkaraborgIK GandvikVästergötland
närSLResultat
SAKO Ungdomsserien Etapp 1OK Flundrehof
Trollhättans SK
Västergötland
närMVisa rutter i LiveloxResultat
Höglandsserien deltävling 1Sol TranåsSmåland
närLResultat
Dag-KMOK SkogshjortarnaVästergötland
närLResultat
StockarydslöpetBodafors OK
IFK Stockaryd
Småland
klubbL
on 25/4Landslagets sprintstafettträningSvenska Orienteringsförbundet
närL
Motions 5-dagars 2018 OK NorrvirdarnaOK NorrvirdarnaSmåland
närLResultat
VeckoturenGävle OKGästrikland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Sprintträning IFK LinköpingIFK Linköpings OSÖstergötland
klubbSResultat
Stafetträning 180425Stora Tuna OKDalarna
närLK
OnsdagsträningOK KompassenSkåne
klubbM
Grand Prix 2018 OK NorrvirdarnaOK NorrvirdarnaSmåland
närLResultat
to 26/4POL-AlbionHjobygdens OK
IK Albion
Västergötland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Sprint-KMTäby OKStockholm
klubbLResultat
Tränings-OLLjusdals OKHälsingland
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
Ungdomens 5-dagars E1Gränna-Bygdens OKSmåland
närMResultat
Veteran-OL OKSOK SkogsströvarnaÖstergötland
närLResultat
Veteran-OLKjula IFSödermanland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
OL-alliansen Veteranorientering TSOKTenhults SOKSmåland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
xOK RoxenÖstergötland
närL
RoslagsveteranernaEnebybergs IFStockholm
närMResultat
Veteran-OL tävling 5OK Tisaren
Örebro Läns OF
Örebro Län
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Veteranorientering HOKHultsfreds OKSmåland
närMResultat
ParkO 4Östersunds OKJämtland-Härjedalen
närMResultat
MOL 4Svaide Roma SOKGotland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Motionsorientering Ursvik #1Sundbybergs IKStockholm
närLResultat
Motions OL 3Ankarsrums OKSmåland
klubbMResultat
Motions-OL SundboKristinehamns OKVärmland
närMResultat
Motionsorientering SannaOK TyrVärmland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Torsdags orienteringKarlskrona SOKBlekinge
klubbL
OCK träning UddarpOrienteringscentrum KristianstadSkåne
närLVisa rutter i Livelox
FyrklöverFellingsbro GOIFÖrebro Län
närLResultat
GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg
närL
Poängjakt #3Trosabygdens OKSödermanland
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
Träning Väster 2018-04-26FK GöingarnaSkåne
klubbLResultat
fr 27/4Tiomila, open individual, FridayIFK Enskede
OK Älvsjö-Örby
Skogsluffarnas OK
Solna OK
Stockholm
natLK
lö 28/4LOK 10milaLunds OKSkåne
klubbSL
Tiomila, open individual, SaturdayIFK Enskede
OK Älvsjö-Örby
Skogsluffarnas OK
Solna OK
Stockholm
natLKVisa rutter i LiveloxResultat
Kvarnsveden NärOlKvarnsvedens GOIF OKDalarna
närMResultat
Motionsorientering i HelsingborgHelsingborgs SOKSkåne
närMResultat
Tiomila i NynäshamnIFK Enskede
OK Älvsjö-Örby
Skogsluffarnas OK
Stockholm
natSLKVisa rutter i LiveloxResultat
ICA-sprintenVännäs OKVästerbotten
närSVisa rutter i LiveloxResultat
Skogsflickmatch - Blekinge, Göteborg, Skåne, Småland, Halland o VästergötlandIK Omega
OK Orinto
SOK 68
Västergötland
närMResultat
sö 29/4Tiomila i NynäshamnIFK Enskede
OK Älvsjö-Örby
Skogsluffarnas OK
Stockholm
natSLKVisa rutter i LiveloxResultat
FrostalunkenFrosta OKSkåne
distMVisa rutter i LiveloxResultat
Målilla OKMålilla OKSmåland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Veteranträffen i GästriklandÖsterfärnebo IFGästrikland
natLResultat
Värst i HerrstaHerrestads AIF
Uddevalla IS
Bohuslän-Dal
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Ymers vårtävlingIK YmerVästergötland
natL
Intensivkurs tävlingNorbergs OKVästmanland
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
GMOK Intensivkurs #1 2018 TräningstävlingGöteborg-Majorna OKGöteborg
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
Skogis Cup nr 2Garda OKGotland
närLResultat
Motionsorientering Umeå 29 aprilUmedalens IFVästerbotten
närMResultat
v 18må 30/4
ti 1/5Bussresa till Sala OK:s tävling 1 maj ! Korsnäs IF OKDalarna
klubbL
KlemmingekampenOK KlemmingenSödermanland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
OK BävernOK BävernSmåland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
OK Älmes vårtävlingOK ÄlmeSmåland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Skaraborgsmästerskap, stafettOK SkogsstjärnanVästergötland
distSLVisa rutter i LiveloxResultat
DM, sprint, Stockholm (WRE)Järla OrienteringStockholm
intSVisa rutter i LiveloxResultat
SilverjaktenSala OKVästmanland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Vårserien Etapp 1Göteborgs OF
Tolereds Allmänna IK
Göteborg
närLVisa rutter i LiveloxResultat
ParkO 5Östersunds OKJämtland-Härjedalen
närMResultat
Allemansluffen, BårhällarnaÖsterfärnebo IFGästrikland
närM
on 2/5Dalaveteran Karlsbyheden-SvärdsjöSvärdsjö SOKDalarna
närL
Dala Veteran OLStora Tuna OKDalarna
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Vet-OL 3stadUddevalla OKBohuslän-Dal
närLResultat
DM, ultralång, VästmanlandArboga OKVästmanland
mästUVisa rutter i LiveloxResultat
Motionsorientering och Grand PrixVäxjö OKSmåland
närLResultat
Veckoturen 2 majOK ÖdmårdenGästrikland
närL
Motionsorientering Skatås IFK Göteborg OrienteringGöteborg
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne
närLVisa rutter i Livelox
FyrklövernStora Tuna OKDalarna
närLResultat
Motionsorientering Arvika city (sprint)OK JösseVärmland
närSResultat
Park Tour Värmland (PTV) - Deltävling 1OK JösseVärmland
närSVisa rutter i LiveloxResultat
Sprintcup 2018, etapp 1Göteborg-Majorna OKGöteborg
närSVisa rutter i LiveloxResultat
Ungdomsserie 1 Blekinge VästraOK Vilse 87Blekinge
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Ungdomsserien deltävling 1Björkfors GOIFÖstergötland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Ungdomsserien östra etapp 1Ronneby OKBlekinge
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Sprintcupen i Gammelstad, #1Gammelstads IFNorrbotten
närSResultat
to 3/5MOL 5Gotlands Bro OKGotland
närLResultat
POL-KlyftamoHjobygdens OK
OK Klyftamo
Västergötland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Ungdomsserien #1, krets norr 2Mälarö SOKStockholm
distLVisa rutter i LiveloxResultat
Ungdomsserien #1, krets norr 3Attunda OKStockholm
distLResultat
Veteran Ol i Södra VätterbygdenIK HakarpspojkarnaSmåland
närMVisa rutter i LiveloxResultat
RoslagsveteranernaLänna IFUppland
närMResultat
Veteran-OL tävling 6Kristinehamns OK
Örebro Läns OF
Värmland
Örebro Län
närLResultat
Först i MålEskilstuna OLSödermanland
närMVisa rutter i LiveloxResultat
Veteran OLStjärnorps SKÖstergötland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Veteran-OLIF Marin VästGöteborg
närMResultat
Ungdomsserien / NOKSkogspojkarnas OKÖstergötland
närMResultat
DOK:s motions-OL VikenDegerfors OKVärmland
närMVisa rutter i LiveloxResultat
ParkO 6Östersunds OKJämtland-Härjedalen
närMResultat
Motionsorientering KåsjönSävedalens AIKGöteborg
närMVisa rutter i LiveloxResultat
Motionsorientering Ursvik #2Sundbybergs IKStockholm
närLResultat
Motions OL 4Ankarsrums OKSmåland
klubbMResultat
Motion-OL HultetKristinehamns OKVärmland
närMResultat
Motions-O ÅrjängÅrjängs OKVärmland
närLResultat
Torsdagsträning SommarcupenGöteborgs SK
IF Marin Väst
Göteborg
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
Tränings-OLLjusdals OKHälsingland
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
Motionsorientering Sörmon norraOK TyrVärmland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Motions OLLjungskile FKBohuslän-Dal
närMResultat
Torsdags orienteringKarlskrona SOKBlekinge
klubbL
Teknikträning GBG SYDFK HerkulesGöteborg
klubbM
Ungdomscupen, deltävling 1Södertälje-Nykvarn OFSödermanland
närMVisa rutter i LiveloxResultat
OCK träning GropahåletOrienteringscentrum KristianstadSkåne
närL
Borlänge - Säter träningSäterbygdens OKDalarna
närM
GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg
närM
MarkbygdsträningMarkbygdens OKVästergötland
närL
Orienteringsskytte (Biathlonorienteering)Almby IKÖrebro Län
närMResultat
Sommarserie 1Njurunda OKMedelpad
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Ungdomskrets TibroTibro OKVästergötland
närLResultat
Ungdomsserien #1, krets söder 1Tumba-Mälarhöjden OKStockholm
distLResultat
Ungdomsserien #1, krets söder 2Gustavsbergs OKStockholm
distLResultat
Skärmjakten nr 1Storviks IFGästrikland
klubbL
Motionsorientering i UpplandOK LinnéUppland
närLResultat
Poängjakt #4Trosabygdens OKSödermanland
klubbMResultat
Nissadalszonens Ungdomscup etapp 1Bredaryds SOKSmåland
närLResultat
Ungdomsserien #1, krets söder 4Snättringe SKStockholm
distLVisa rutter i LiveloxResultat
Ungdomsserien #1, krets norr 1Sundbybergs IKStockholm
distLResultat
Ungdomsserien #1, krets söder 3Järla OrienteringStockholm
distLVisa rutter i LiveloxResultat
fr 4/5MarkarydssprintenMarkaryds FK
Tockarps IK
Småland
Skåne
distSVisa rutter i LiveloxResultat
Värmlandstrippeln, sprintOK ÄlgenVärmland
distSNVisa rutter i LiveloxResultat
lö 5/5Dolkampen, dag 1, medelDalaportens OLDalarna
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Gällstads medelGällstadbygdens SOKVästergötland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
HaningeträffenHaninge SOKStockholm
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Värmlandstrippeln, långSkattkärrs SOKVärmland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Älgots Cup SV kretsenLunds OKSkåne
närL
SvartåfejdenMjölby OKÖstergötland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Sommarserie 1 "andra chansen"Njurunda OKMedelpad
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Norra Hallands ungdomsserie Etapp 1IF RigorHalland
närLResultat
SkärmenträffenOK SkärmenBohuslän-Dal
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Gränsfejden/VättefejdenMarkaryds FK
Tockarps IK
Småland
Skåne
distMVisa rutter i LiveloxResultat
Roslagshelg, långOK RoslagenUppland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Tisarträffen, dag 1, långOK TisarenÖrebro Län
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Vårserien Etapp 2Göteborgs OF
Kungälvs OK
Göteborg
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Torsås OKTorsås OKSmåland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sö 6/5Dolkampen, dag 2, långDalaportens OLDalarna
natLVisa rutter i LiveloxResultat
KM LångdistansOK SödertörnStockholm
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
LagadalskampenFK FinnSmåland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Tisarträffen, dag 2, medelOK TisarenÖrebro Län
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Ulricehamns OKUlricehamns OKVästergötland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Träningstävling #1, 2018Snättringe SKStockholm
klubbM
Motionsorientering Umeå 6 majUmeå OKVästerbotten
närLResultat
PalmsprintenOK KontinentSkåne
distSVisa rutter i LiveloxResultat
Roslagshelg, medelOK RoslagenUppland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Skogis Cup nr 3Garda OKGotland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Värmlandstrippeln, medelOK TyrVärmland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Sprintcupen i Gammelstad, #2Gammelstads IFNorrbotten
distSResultat
v 19må 7/5Motionsorientering och Grand Prix för ungdomarLessebo OKSmåland
närLResultat
Njudungszonens ungdomsserieBodafors OK
IFK Stockaryd
IFK Sävsjö
OK Bävern
OK Njudung
Småland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
ti 8/5DM, sprint, UpplandIdrottsföreningen OLGY UppsalaUppland
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
FOK:s sprintcup etapp 1Falkenbergs OKHalland
närSVisa rutter i LiveloxResultat
LjungsbrokampenOK SkogsströvarnaÖstergötland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Morotsloppet, GotlandGotlands Bro OKGotland
närMResultat
POL-LarvHjobygdens OK
Ryda SK
Västergötland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Tisdags-OL Ryds ÄngarIF HagenVästergötland
närLResultat
Veteran-OL Hultängen-RöshultJönköpings OKSmåland
närMResultat
Dala Veteran Korsnäs IF OKKorsnäs IF OKDalarna
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Genrep VS SisjönFrölunda OLGöteborg
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
Motionsorientering - ViksjöJärfälla OKStockholm
närMVisa rutter i LiveloxResultat
Poängtävling 2OK MilanÖrebro Län
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
Krets Motions-OL KedjeåsenOK DjerfVärmland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Kretsträning Södra SkbgIK WilskeVästergötland
närMResultat
Motionsorientering HärskogenLerums SOKGöteborg
närLResultat
5-dagars på hemmaplan etapp 1OK StigenSmåland
närMResultat
Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne
närLVisa rutter i Livelox
Motionsorientering TuggeliteOK TyrVärmland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
MiniAlliansHultsfreds OKSmåland
närMResultat
Allemansluffen, Bastfallet - TrekantenÖsterfärnebo IFGästrikland
närM
EES 2018 - Eslöv Evening Sprint - Etapp 1Eslövs FKSkåne
närSVisa rutter i LiveloxResultat
Klubbmästerskap sprint, Lunds OKEslövs FK
Lunds OK
Skåne
närSVisa rutter i LiveloxResultat
Motionsorientering SkjutsbolOK MangenVärmland
närLResultat
Norrcup 180508OK DellenHälsingland
närMResultat
Pokaljakten 2018, deltävling 1Deje SF
Lustens OK
Sisu Forshaga SK
Värmland
närMVisa rutter i LiveloxResultat
Ungdomsmatch och Sprint-OL 8/5 OK Kullingshof
OK Skogshjortarna
Västergötland
närSResultat
7-klubbsSkogslöparnaÅngermanland
närMVisa rutter i LiveloxResultat
4-klubbsmatch #1Trosabygdens OKSödermanland
närMVisa rutter i LiveloxResultat
Ungdomens 5-dagars E1Nybro OKSmåland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Eskilstuna Sprint CUP #1Eskilstuna OLSödermanland
närSResultat
Sako 2 OKSOK SkogsvargarnaVästergötland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Ungdomens 5-dagars etapp 2 med Södra VätterbygdsmästerskapOK GränsenSmåland
närMVisa rutter i LiveloxResultat
VPT, deltävling 1Hallstahammars OKVästmanland
närSResultat
Höglandsserien, deltävling 2SOK AnebySmåland
närLResultat
on 9/5MiniAlliansHultsfreds OKSmåland
närMResultat
Skolorientering Uddevalla GymnasieskolaHerrestads AIF
Uddevalla IS
Uddevalla OK
Bohuslän-Dal
klubbLResultat
RoslagsveteranernaLånghundra IFUppland
närMResultat
Veteran-OL VSKVänersborgs SKVästergötland
närMVisa rutter i LiveloxResultat
Veteranorientering VästervikVästerviks OKSmåland
närLResultat
Motionsorientering Skatås IFK Göteborg OrienteringGöteborg
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Sprintcup 2018, etapp 2Göteborg-Majorna OKGöteborg
närSVisa rutter i LiveloxResultat
OnsdagsträningOK KompassenSkåne
klubbM
to 10/5Kalmar OK NärtävlingKalmar OKSmåland
närMVisa rutter i LiveloxResultat
Orintos vårtävling, medelOK OrintoVästergötland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
AlvestaträffenAlvesta SOKSmåland
distMVisa rutter i LiveloxResultat
ÅrsundarundanÅrsunda IFGästrikland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Orintos vårtävling, sprintOK OrintoVästergötland
natSVisa rutter i LiveloxResultat
Närkekvartetten, dag 1, långAlmby IK
KFUM Örebro OK
Örebro Län
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Frösö 5-dagars Etapp 1Frösö IFJämtland-Härjedalen
närMResultat
Tour de Medelpad/Ångermanland, dag 1, medelNjurunda OK
Selånger SOK
Timrå SOK
Ångermanlands OF
Medelpad
Ångermanland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Motions-O Bodafjället, KoppomOK HierneVärmland
närLResultat
Sprint-KM Halmstad OKHalmstad OKHalland
klubbSVisa rutter i LiveloxResultat
MOL 6Garda OKGotland
närMResultat
fr 11/5Tour de Medelpad/Ångermanland, dag 2, förlängd medelKovlands IF
Sundsvalls OK
Timrå SOK
Ångermanlands OF
Medelpad
Ångermanland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Närkekvartetten, dag 2, medelAlmby IK
KFUM Örebro OK
Örebro Län
natMVisa rutter i LiveloxResultat
PreO i Väst VänersborgVänersborgs SKVästergötland
LP
natL
lö 12/5Gävleloppet, medelGävle OKGästrikland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
SOKs nationella medeldistansSkellefteå OKVästerbotten
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Test Stafett 5Skene Sim o ISVästergötland
närSSResultat
Tour de Medelpad/Ångermanland, dag 3, medelHärnösands OK
Medelpads OF
Ångermanland
Medelpad
natMVisa rutter i LiveloxResultat
UngdomslägerFalköpings AIK OKVästergötland
klubbL
Närkekvartetten, dag 3, långGarphyttans IF
Hagaby GoIF Örebro
Örebro Län
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Motionsorientering i Upplands VäsbyVäsby OKStockholm
närLVisa rutter i LiveloxResultat
sö 13/5UngdomslägerFalköpings AIK OKVästergötland
klubbL
Gävleloppet, långGävle OKGästrikland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Tour de Medelpad/Ångermanland, dag 4, förkortad långHärnösands OK
Medelpads OF
Ångermanland
Medelpad
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Närkekvartetten, dag 4, medelGarphyttans IF
Hagaby GoIF Örebro
Örebro Län
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Motionsorientering UmeåIFK UmeåVästerbotten
närMResultat
Älgots cup sydöstra kretsenAndrarums IFSkåne
närLResultat
v 20må 14/5VOK Motionsorientering 1 (Hällfors)Vännäs OKVästerbotten
närMResultat
ti 15/5FOK:s sprintcup etapp 2Falkenbergs OKHalland
närSVisa rutter i LiveloxResultat
Staffans minneBoxholms OKÖstergötland
distSVisa rutter i LiveloxResultat
Tisdags-OL RydskogenIF HagenVästergötland
närLResultat
Ungdomens 5-dagars 2018 E2 SprintKalmar OKSmåland
närSVisa rutter i LiveloxResultat
Ungdomsserien #2, krets söder 1Tullinge SKStockholm
distLVisa rutter i LiveloxResultat
Ungdomsserien #2, krets söder 2OK RavinenStockholm
distLResultat
Veterantävling scoutstuganNyköpings OKSödermanland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Skol-OL LundenskolanGöteborg-Majorna OKGöteborg
klubbLResultat
Skol-OL TorpaskolanGöteborg-Majorna OKGöteborg
klubbLResultat
Dala-Veteran 15 maj 2018Smedjebackens OKDalarna
närMVisa rutter i LiveloxResultat
Poängtävling 3OK MilanÖrebro Län
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
Motions-OL KnutsbolOK DjerfVärmland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Frösö 5-dagars, etapp 2Frösö IFJämtland-Härjedalen
närMResultat
5-dagars på hemmaplan etapp 2OK StigenSmåland
närMResultat
Minialliansen 15 MajVimmerby OKSmåland
närSResultat
Motion-OL JutvikenKristinehamns OKVärmland
närLResultat
Månadens bana majUlricehamns OKVästergötland
klubbL
OL-NV KlubbmästerskapFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne
närLVisa rutter i LiveloxResultat
7-klubbs, Örnliga 1Husums IF OKÅngermanland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Allemansluffen, Motokrossbanan ÅrsundaÖsterfärnebo IFGästrikland
närM
EES 2018 - Eslöv Evening Sprint - Etapp 2Eslövs FKSkåne
närSVisa rutter i LiveloxResultat
Motionsorientering RackstadOK JösseVärmland
närLResultat
Motionsorientering UpplandIF ThorUppland
närLResultat
Norrcupen 180515Forsa OKHälsingland
närLResultat
Park Tour Värmland (PTV) - Deltävling 2OK ÄlgenVärmland
närSVisa rutter i LiveloxResultat
Sprintstafett (Motions-OL)OK SkogshjortarnaVästergötland
närSSResultat
Sprintstafett (Motions-OL) - Öppna banorOK SkogshjortarnaVästergötland
närSVisa rutter i LiveloxResultat
Sörklubbs #4Alfta-Ösa OKHälsingland
närMResultat
UngdomskretsFalköpings AIK OKVästergötland
närLResultat
Eskilstuna Sprint CUP #2Kjula IFSödermanland
närSResultat
Falukretserns ungdomsserieGrycksbo IF OKDalarna
närSResultat
SAKO Ungdomsserien Etapp 3OK GipenBohuslän-Dal
närMResultat
Till Skogs #1 VÖOLVallentuna-Össeby OLUppland
närMVisa rutter i LiveloxResultat
Ungdomsserien #2, krets norr 1Väsby OKStockholm
distLVisa rutter i LiveloxResultat
Ungdomsserien #2, krets norr 2Järfälla OKStockholm
distLVisa rutter i LiveloxResultat
Ungdomsserien #2, krets söder 4Snättringe SKStockholm
distLVisa rutter i LiveloxResultat
U-ringen 2018 Etapp 1: IF ThorIF Thor
Långhundra IF
OK Linné
Uppland
närLResultat
VPT, deltävling 2Västerås SOKVästmanland
närSResultat
Ungdomsserien #2, krets norr 3 Waxholms OKStockholm
distLVisa rutter i LiveloxResultat
Ungdomsserien #2, krets söder 3Söders-TyresöStockholm
distLVisa rutter i LiveloxResultat
on 16/5O-ligan deltävling 1OK KroppefjällBohuslän-Dal
närMResultat
Skol-OL KärralundsskolanGöteborg-Majorna OKGöteborg
klubbLResultat
Stockholms City Cup, #1OK Södertörn
Sundbybergs IK
Stockholm
distSVisa rutter i LiveloxResultat
Ungdomskretstävling IF HagenIF HagenVästergötland
närMResultat
Kommunmästerskap ÅK 5A FornbyskolanTrosabygdens OKSödermanland
klubbL
Kommunmästerskap ÅK 5A VitalisTrosabygdens OKSödermanland
klubbL
Kommunmästerskap ÅK 5B FornbyskolanTrosabygdens OKSödermanland
klubbL
Kommunmästerskap ÅK 5B VitalisskolanTrosabygdens OKSödermanland
klubbL
Kommunmästerskap ÅK5 KyrkskolanTrosabygdens OKSödermanland
klubbL
Kommunmästerskap ÅK5 SkärlagsskolanTrosabygdens OKSödermanland
klubbM
Skol-OL KålltorpskolanGöteborg-Majorna OKGöteborg
klubbLResultat
VeckoturenGävle OKGästrikland
klubbLResultat
Motionsorientering SkatåsIF Marin VästGöteborg
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Motions-OL - Borås 1 av 4 VT [Bredared]Bredareds IF
SOK 68
Västergötland
närMResultat
Onsdagsorientering 1, SärnaSärna SKDalarna
närS
Ungdomsserie 2, VästraOK SkogsfalkenBlekinge
närLResultat
4-sprinten 1Timrå SOKMedelpad
närSResultat
Ungdomsserie 2, Östra BlekingeOK OrionBlekinge
närMVisa rutter i LiveloxResultat
Njudungszonens ungdomsserieBodafors OK
IFK Stockaryd
IFK Sävsjö
OK Bävern
OK Njudung
Småland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Sprintcup 2018, etapp 3Tolereds Allmänna IKGöteborg
närSVisa rutter i LiveloxResultat
Dammatch Västra kretsenFrämmestads IKVästergötland
närMResultat
to 17/5DM, sprint, GästriklandStorviks IFGästrikland
mästSResultat
POL-TibroHjobygdens OK
Tibro OK
Västergötland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Teknikträning GBG SYDMölndal Outdoor IFGöteborg
klubbLVisa rutter i Livelox
Ungdoms-KMOK KlemmingenSödermanland
klubbLResultat
Veteran-OL BarnarpJönköpings OKSmåland
närMResultat
VR VeteranVandrarringenVästmanland
närMVisa rutter i LiveloxResultat
Veteran-OL tävling 7OK Milan
Örebro Läns OF
Örebro Län
närLVisa rutter i LiveloxResultat
RoslagsveteranernaAttunda OKStockholm
närLVisa rutter i LiveloxResultat
GOK VeteranOL, KrogstorpGamleby OKSmåland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
VOL 2 Stockviks skidstadionSundsvalls OKMedelpad
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Taik Veteran OLTolered-Utby Ol-klubbGöteborg
närMResultat
OLGY Lång-KMOL Teamet OlofströmBlekinge
klubbLResultat
DOK:s motions-OL BruketDegerfors OKVärmland
närSResultat
Motionsorientering HärskogenLerums SOKGöteborg
närLResultat
Motionsorientering UrsvikSolna OKStockholm
närLVisa rutter i LiveloxResultat
MOL 7Visborgs OKGotland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Frösö 5-dagars, etapp 3Frösö IFJämtland-Härjedalen
närMResultat
Motionsorientering SAIKSävedalens AIKGöteborg
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Motion-OL SätterbronKristinehamns OKVärmland
närMResultat
Torsdagsträning SommarcupenGöteborgs SK
IF Marin Väst
Göteborg
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
Tränings-OLLjusdals OKHälsingland
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
MotionsorienteringUddevalla OKBohuslän-Dal
närMResultat
Motionsorientering Lillängsviken SkoghallOK TyrVärmland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
KM-SprintKarlskrona SOK
OK Orion
Blekinge
närSResultat
OCK träning Äspet-YngsjöOrienteringscentrum KristianstadSkåne
närL
Borlänge - Säter träningDomnarvets GOIFDalarna
närL
GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg
närL
MarkbygdsträningMarkbygdens OKVästergötland
närL
Motionsorientering, Vittensten (Åmotfors)Åmotfors OKVärmland
närLResultat
Sommarcupen etapp 1Kungälvs OKGöteborg
klubbLVisa rutter i Livelox
Sommarserie 2Njurunda OKMedelpad
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Tjustalliansens ungdomsserie del1Gamleby OKSmåland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Poängjakt 5Trosabygdens OKSödermanland
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
JukolaträningGöteborg-Majorna OKGöteborg
närL
Medel-KMCentrum OKStockholm
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
Ungdomens 5-dagars etapp 3IK HakarpspojkarnaSmåland
närSVisa rutter i LiveloxResultat
fr 18/5Sprintcupen i Gammelstad, #3Gammelstads IFNorrbotten
distSVisa rutter i LiveloxResultat
lö 19/5Bergnäsets AIK vårtävling, dag 1, lång + För-USMBergnäsets AIKNorrbotten
natLVisa rutter i LiveloxResultat
DM, sprint, SmålandSOK AnebySmåland
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
DM, sprint, SödermanlandSträngnäs-Malmby OLSödermanland
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
HammarslagetOK HammarenGästrikland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Klackenloppet, dag 1Lindebygdens OK
OK Järnbärarna
Örebro Län
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Mora Youth Challenge, medelIFK Mora OKDalarna
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Stöcksjö IS vårtävlingStöcksjö ISVästerbotten
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Sprint-KMIFK Lidingö SOKStockholm
klubbSVisa rutter i LiveloxResultat
Motionsorientering i HelsingborgHelsingborgs SOKSkåne
närMResultat
Norra Hallandsungdomsserie Etapp 2OK NackheHalland
närLResultat
Ungdomstrollet, GotlandSvaide Roma SOKGotland
distLVisa rutter i LiveloxResultat
FilipstadsträffenFilipstads OKVärmland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
DM, sprint, Bohuslän-DalStigsökarnaBohuslän-Dal
mästSResultat
Lång-KMBoxholms OK
Linköpings OK
Östergötland
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
Faxeträffen, medelSöderhamns OKHälsingland
natM
Frösö 5-dagars, etapp 4Frösö IFJämtland-Härjedalen
närMResultat
DM, sprintstafett, SmålandSOK AnebySmåland
mästSSVisa rutter i LiveloxResultat
sö 20/5Bergnäsets AIK vårtävling, dag 2, medel + För-USMBergnäsets AIKNorrbotten
natMVisa rutter i LiveloxResultat
DM, sprintstafett, VästergötlandSkene Sim o ISVästergötland
mästSSVisa rutter i LiveloxResultat
Jukolatest - BrosjönTullinge SKStockholm
klubbLResultat
Klackenloppet, dag 2Lindebygdens OK
OK Järnbärarna
Örebro Län
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Mora Youth Challenge, medelIFK Mora OKDalarna
natMVisa rutter i LiveloxResultat
TorvaldsblotetSkogslöparnaÅngermanland
distMVisa rutter i LiveloxResultat
KMOK Älvsjö-ÖrbyStockholm
klubbLResultat
Dag-KM SnättringeSnättringe SKStockholm
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
Faxeträffen, långSöderhamns OKHälsingland
natL
Pekingduon, individuella öppna klasserMatteus SIÖstergötland
distMResultat
DM, sprint, VästergötlandSkene Sim o ISVästergötland
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
VikingträffenIK Vikings OKVärmland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Skogis Cup nr 4Garda OKGotland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
PekingduonMatteus SIÖstergötland
natSMVisa rutter i LiveloxResultat
Mälarcupen deltävling 1Attunda OKStockholm
närSResultat
Avslutning - Nybörjarkurs vuxnaMälarö SOKStockholm
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
v 21må 21/5Gripsholmsskolan Skolmästerskap Grupp 1-2OK GripSödermanland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Gripsholmsskolan Skolmästerskap Grupp 3OK GripSödermanland
närLResultat
Motionsorientering LångbroparkenOK Älvsjö-ÖrbyStockholm
närSResultat
VOK Motionsorientering 2 (Berg)Vännäs OKVästerbotten
närMVisa rutter i LiveloxResultat
ti 22/5Skogsfemman-1Fältjägarnas IFJämtland-Härjedalen
närMResultat
Tisdags-OL BillingenIF HagenVästergötland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Mariefredsskolan SkolmästerskapOK GripSödermanland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Dala Veteran-OLBjursås OKDalarna
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Poängtävling 4OK MilanÖrebro Län
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
Krets Motions-OL DOK LidetorpOK DjerfVärmland
närL
Kretsträning Bergshyddan Tidaholm SOK SisuVästergötland
närLResultat
DOK:s Krets/motions-OL LidetorpDegerfors OKVärmland
närMVisa rutter i LiveloxResultat
5-dagars på hemmaplan etapp 3OK StigenSmåland
närMResultat
Norrcupen 2018-05-22Ljusdals OKHälsingland
närMVisa rutter i LiveloxResultat
Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne
närLVisa rutter i Livelox
Sprint-OL (Motions-OL)OK SkogshjortarnaVästergötland
närSVisa rutter i LiveloxResultat
Pokaljakten 2018, deltävling 2OK TyrVärmland
närMVisa rutter i LiveloxResultat
Allemansluffen, Ulvkisbo sjönÖsterfärnebo IFGästrikland
närM
BOL180522Bolidens SKVästerbotten
närMVisa rutter i Livelox
EES 2018 - Eslöv Evening Sprint - Etapp 3Eslövs FKSkåne
närSVisa rutter i LiveloxResultat
Motionsorientering Brunskogsfjället (uppe på)OK MangenVärmland
närLResultat
VPT, deltävling 3Köping-Kolsva OKVästmanland
närSVisa rutter i LiveloxResultat
Ungdomens 5-Dagars Etapp 3Alstermo IF
Torsås OK
Småland
närL
7-klubbsÖrnsköldsviks OKÅngermanland
närMResultat
Sörklubbs #5 MTBO+Fot OLEdsbyns OKHälsingland
LM
närMResultat
NAIS - Ungdomsserien+NOKNAIS OrienteringsklubbÖstergötland
närMResultat
Eskilstuna Sprint CUP #3Stora Sundby GoIFSödermanland
närSResultat
Brösarps sprintenAndrarums IFSkåne
klubbSVisa rutter i LiveloxResultat
Motionsorientering UpplandRånäs OKUppland
närLResultat
SAKO Ungdomsserien Etapp 4Trollhättans SOKVästergötland
närLResultat
Till Skogs med Roslagens Sparbank del 2Rånäs OKUppland
närMResultat
U-ringen 2018 Etapp 2: Långhundra IFIF Thor
Långhundra IF
OK Linné
Uppland
närMResultat
VB-SerienGrangärde OKDalarna
närSVisa rutter i LiveloxResultat
Vårserien Etapp 3Göteborgs OF
Utby IK
Göteborg
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Höglandsserien deltävling 4Eksjö SOKSmåland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Herrmatchen 2018, Västra SkaraborgskretsenRyda SKVästergötland
närMVisa rutter i LiveloxResultat
on 23/5FOK:s sprintcup etapp 3Falkenbergs OKHalland
närSVisa rutter i LiveloxResultat
Stockholm City Cup, #2OK Södertörn
Sundbybergs IK
Stockholm
distSVisa rutter i LiveloxResultat
Öppet KM medelOK RodhenUppland
närMVisa rutter i LiveloxResultat
World Orienteering DayÖstersunds OKJämtland-Härjedalen
närSResultat
Skol-DMHudiksvalls OKHälsingland
närSResultat
Park Tour Värmland (PTV) del 3/World Orienteering DayOK TyrVärmland
närSVisa rutter i LiveloxResultat
Motionsorientering Skatås med World Orienteering DayIK SternGöteborg
närLVisa rutter i LiveloxResultat
WOD-sprinten 2018Norbergs OKVästmanland
klubbSVisa rutter i Livelox
Motions-OL - Borås 2 av 4 VT [Hestra]Hestra IFVästergötland
närMResultat
Fjällfemman 1Åre OKJämtland-Härjedalen
närMResultat
Onsdagsorientering 2, SärnaSärna SKDalarna
närS
Ungdomsserien deltävling 2IFK Linköpings OSÖstergötland
närLResultat
Ungdomsserie 3 Blekinge Västra OK Vilse 87Blekinge
närSVisa rutter i LiveloxResultat
Motionsorientering Sprint i Uppland på VärldsorienteringsdagenOK LinnéUppland
närS
Ungdomsserien Blekinge östra etapp 3Ronneby OKBlekinge
närSVisa rutter i LiveloxResultat
4-sprinten 2Selånger SOKMedelpad
närSResultat
Njudungszonens ungdomsserieBodafors OK
IFK Stockaryd
IFK Sävsjö
OK Bävern
OK Njudung
Småland
närLResultat
U-serien Norra kretsen Etapp 1OK AmneVästergötland
klubbS
to 24/5OCK träning FKGOrienteringscentrum KristianstadSkåne
närL
POL-MariestadHjobygdens OK
Mariestads FK
Västergötland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
RoslagsveteranernaOK RodhenUppland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Sprint-KMLinköpings OKÖstergötland
klubbSVisa rutter i LiveloxResultat
Sprint-KMIK UvenGöteborg
klubbSVisa rutter i LiveloxResultat
Torsdagsträning Sommarcupen KMGöteborgs SK
IF Marin Väst
Göteborg
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
TräningsorienteringSeskarö IFNorrbotten
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
Ungdomsserien Östra KretsenHjobygdens OKVästergötland
närSResultat
WOD StorsjöskolanÖstersunds OKJämtland-Härjedalen
närSResultat
Veteran Ol i Södra VätterbygdenIK HakarpspojkarnaSmåland
närMVisa rutter i LiveloxResultat
Veteran-OLMålilla OKSmåland
närLResultat
Veteran-OL tävling 8Lindebygdens OK
Örebro Läns OF
Örebro Län
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Veteran-OLMjölby OKÖstergötland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
VOL nr 3Selånger SOKMedelpad
närLResultat
Veteran OLLerums SOKGöteborg
närLResultat
MOL 10Garda OKGotland
närSVisa rutter i LiveloxResultat
Motionsorientering-Herrestads AIFBohuslän-Dal
närMResultat
Motionsorientering Riddarsten med World Orienteering DayLerums SOKGöteborg
närLResultat
Motionsorientering UpplandOK RodhenUppland
närM
Motionsorientering UrsvikSolna OKStockholm
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Frösö 5-dagars, etapp 5Frösö IFJämtland-Härjedalen
närMResultat
Motionsorientering SAIK med World Orienteering DaySävedalens AIKGöteborg
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Borlänge-Säter träning GyllbergenStora Tuna OKDalarna
närL
Motions-O MorokulienOK HierneVärmland
närL
Motions-OL HultetKristinehamns OKVärmland
närMResultat
Tränings-OLLjusdals OKHälsingland
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
UngdomsserienMålilla OKSmåland
närLResultat
Motionsorientering UlvsbyOK TyrVärmland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg
närM
KM, sprintOK KolmårdenÖstergötland
klubbSVisa rutter i LiveloxResultat
PoarpssprintenIK HakarpspojkarnaSmåland
klubbSResultat
Poängjakt 6Trosabygdens OKSödermanland
klubbMResultat
SkärmjaktenÅrsunda IFGästrikland
närLResultat
Sommarcupen etapp 2Kungälvs OKGöteborg
klubbLResultat
Sommarserie 3Njurunda OKMedelpad
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Ungoteket SprintstafettGöteborg-Majorna OK
Sävedalens AIK
Göteborg
närSSVisa rutter i LiveloxResultat
Ungdomsserien deltävling 2Ankarsrums OKSmåland
närMResultat
Ymer MTB-O med OIK YmerVästergötland
LM
närMResultat
Torsdagsträning 20180524Täby OKStockholm
klubbLResultat
Falukretsens ungdomsserie deltävling 2 - OK KåreOK KåreDalarna
närLResultat
fr 25/5StOF SommarlägerTumba-Mälarhöjden OKStockholm
närL
Jukola Träning Tibro MomentOLTibro OKVästergötland
närL
BjörkstubbematchenOK KullingshofVästergötland
närLResultat
StOF Sommarläger Förkortad Medel UPTumba-Mälarhöjden OKStockholm
distMVisa rutter i LiveloxResultat
lö 26/5StOF SommarlägerTumba-Mälarhöjden OKStockholm
närL
Bollnästräffen, medelRehns BKHälsingland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Orienteringsskytte, KlassisktOK KlemmingenSödermanland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Stråken dubbelsprint, etapp 1Mullsjö SOKVästergötland
natSResultat
Stråken dubbelsprint, etapp 2Mullsjö SOKVästergötland
natSResultat
Umeå OK, medelUmeå OKVästerbotten
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Dag-KMLindebygdens OKÖrebro Län
närMVisa rutter i LiveloxResultat
DM, sprint, HallandIK Trenne UllaredHalland
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
JukolaTest TibroTibro OKVästergötland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
JukolaträningOK OrionBlekinge
klubbL
DM, sprint, Västmanland + VPT-4OK HedströmmenVästmanland
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
JVM-test, medelOK Pan-KristianstadSkåne
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Mölnbacka AIS och Deje SkidföreningDeje SFVärmland
närLResultat
Älvsbyn vårtävling, dag 1, medelÄlvsby IF OKNorrbotten
natMVisa rutter i LiveloxResultat
LördagsträningIF Marin VästGöteborg
klubbM
OK Måsens ungdomstävlingOK MåsenSödermanland
distMVisa rutter i LiveloxResultat
DM, sprintstafett, HallandIK Trenne UllaredHalland
mästSSVisa rutter i LiveloxResultat
DM, sprintstafett, VästmanlandOK HedströmmenVästmanland
mästSSVisa rutter i LiveloxResultat
Höglandsserien deltävling 5Nässjö OKSmåland
närLResultat
Främmestad Klubbmästerskap Orientering 2018 Främmestads IKVästergötland
klubbM
StOF Sommarläger ÄventyrsstafettTumba-Mälarhöjden OKStockholm
närSLStarttider
Jukola Träning Tibro VägvalTibro OKVästergötland
närL
sö 27/5StOF SommarlägerTumba-Mälarhöjden OKStockholm
närL
Bollnästräffen, långRehns BKHälsingland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
DM, sprint, DalarnaKorsnäs IF OKDalarna
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
DM, sprint, GotlandGotlands Bro OKGotland
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
Gällstads sprintGällstadbygdens SOKVästergötland
distSVisa rutter i LiveloxResultat
Orienteringskytte, SM MasstartOK KlemmingenSödermanland
närMVisa rutter i LiveloxResultat
SprintstafettKorsnäs IF OKDalarna
distSSVisa rutter i LiveloxResultat
Umeå OK, långUmeå OKVästerbotten
natLVisa rutter i LiveloxResultat
DM, sprint, BlekingeOK SkogsfalkenBlekinge
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
DM, sprint, SkåneLunds OKSkåne
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
Jukola Träning Tibro StafettOLTibro OKVästergötland
närL
SAIS dubbelsprint, etapp 1Stångenäs AISBohuslän-Dal
natSVisa rutter i LiveloxResultat
SAIS dubbelsprint, etapp 2Stångenäs AISBohuslän-Dal
natSVisa rutter i LiveloxResultat
Älvsbyn vårtävling, dag 2, långÄlvsby IF OKNorrbotten
natLVisa rutter i LiveloxResultat
StOF Sommarläger LägerstafettTumba-Mälarhöjden OKStockholm
distSMVisa rutter i LiveloxResultat
LämmeltågetNässjö OKSmåland
distSSResultat
Norra Hallands Ungdomsserie Etapp 3Fjärås AIKHalland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Lång-KMCentrum OKStockholm
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
JVM-test, långOK Pan-KristianstadSkåne
natLVisa rutter i LiveloxResultat
DM, sprintstafett, BlekingeOK SkogsfalkenBlekinge
mästSSVisa rutter i LiveloxResultat
DM, sprintstafett, SkåneLunds OKSkåne
mästSSVisa rutter i LiveloxResultat
DM, sprintstafett, Skåne, öppna individuella klasserLunds OKSkåne
distSVisa rutter i LiveloxResultat
Södra Hallands ungdomsserie - Etapp 2Falkenbergs OKHalland
närLResultat
v 22må 28/5WOD HammerdalÖstersunds OKJämtland-Härjedalen
närMResultat
Motions Orientering Rudan Haninge SOKStockholm
närMResultat
VOK Motionsorientering 3 (Marahällan)Vännäs OKVästerbotten
närMResultat
ti 29/5Brödkavlen Korsnäs IF OKDalarna
klubbL
FOK:s sprintcup etapp 4Falkenbergs OKHalland
närSResultat
Tisdags-OL SimsjönIF Hagen
OK P4
Västergötland
närLResultat
U5-dagars Etapp 4Emmaboda Verda OKSmåland
närMResultat
WOD HäggenåsÖstersunds OKJämtland-Härjedalen
närMResultat
SMOL-kaveln 2018Strängnäs-Malmby OLSödermanland
närSMVisa rutter i LiveloxResultat
Dala Veteran OLHJS-Vansbro OKDalarna
närLResultat
Mattila Grand PrixTrollhättans SK
Trollhättans SOK
Västergötland
närM
Motions-OL VillingsbergOK DjerfVärmland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
5-dagars på hemmaplan etapp 4OK StigenSmåland
närMResultat
Motion-OL GarnisonenKristinehamns OKVärmland
närLResultat
Motionsorientering för alla!Avesta OKDalarna
närL
Sörklubbs #6 Rehns BKHälsingland
närLResultat
Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne
närLVisa rutter i Livelox
Skogsfemman 2OK StorsjönJämtland-Härjedalen
närMVisa rutter i LiveloxResultat
Allemansluffen, OppsjönÖsterfärnebo IFGästrikland
närM
Motionsorientering TaserudOK JösseVärmland
närLResultat
Motionsorientering, Sprintcup 2, SkellefteåSkellefteå OKVästerbotten
närMVisa rutter i LiveloxResultat
Norrcupen 180529Hudiksvalls OKHälsingland
närMResultat
Poängjakt 7Trosabygdens OKSödermanland
klubbSResultat
SK Björnen Motionsorientering 1SK BjörnenVästerbotten
närMResultat
Sprintcupen 2018, etapp 1Markbygdens OKVästergötland
närLResultat
Sprintcupen 2018, etapp 2Markbygdens OKVästergötland
närLResultat
Ungdomsserie och NOK-träning sprintTjalve IF NorrköpingÖstergötland
närSResultat
VPT-FINALSurahammars SOKVästmanland
närSVisa rutter i LiveloxResultat
Pokaljakten 2018, deltävling 3Kils OKVärmland
närL
7-Klubbs, Örnligan 2OK NolaskogsarnaÅngermanland
närLResultat
Enen 3-dagars, etapp 1OK EnenUppland
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
Ungdomstävling och Kretsträning Södra Skaraborgskretsen Gudhems IFVästergötland
närMResultat
VB-serien 29 majSmedjebackens OKDalarna
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
Eskilstuna Sprint CUP #4OK TorSödermanland
närSResultat
U-ringen 2018 Etapp 3: OK LinnéIF Thor
Långhundra IF
OK Linné
Uppland
närLResultat
Höglandets sprintcup deltävling 1Eksjö SOKSmåland
närSResultat
Till Skogs med Roslagens Sparbank del 3OK RoslagenUppland
närMResultat
Motionsorientering UpplandOK RoslagenUppland
närM
on 30/5Stockholm City Cup, #3OK Södertörn
Sundbybergs IK
Stockholm
distSVisa rutter i LiveloxResultat
Veteran OLOK SkärmenBohuslän-Dal
närLVisa rutter i LiveloxResultat
KlubbmatchSol TranåsSmåland
närMVisa rutter i LiveloxResultat
Öppet SalaortsmästerskapSala OKVästmanland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Veckoturen RullsandSkutskärs OKGästrikland
närM
Motionsorientering SkatåsGöteborgs SKGöteborg
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Motions-OL - Borås 3 av 4 VT [Nordskogen]IK YmerVästergötland
närMResultat
Fjällfemman 2Åre OKJämtland-Härjedalen
närMResultat
Onsdagsorientering 3, SärnaSärna SKDalarna
LM
närL
Park tour Värmland (PTV), Deltävling 4 - finalKils OKVärmland
närSVisa rutter i LiveloxResultat
Sprintcup 2018, etapp 4Göteborg-Majorna OKGöteborg
närSVisa rutter i LiveloxResultat
Tjustalliansens ungdomsserie 3Västerviks OKSmåland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Ungdomsserie 4 Blekinge VästraStigmännen Karlshamns OKBlekinge
närLVisa rutter i LiveloxResultat
O-ligan deltävling 2OK SkärmenBohuslän-Dal
närMVisa rutter i LiveloxResultat
Chokladjakten 2018Lidköpings VSKVästergötland
närSVisa rutter i LiveloxResultat
Ungdomsserien Östra skaraborgSOK TräffVästergötland
närMResultat
Siljanskretsens ungdomsserie - IFK Mora OK IFK Mora OKDalarna
närMResultat
Ungdomsserien Blekinge östra etapp 4Karlskrona SOKBlekinge
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Falukretsens ungdomsserie deltävling 3 - Svärdsjö SOKSvärdsjö SOKDalarna
närLVisa rutter i LiveloxResultat
to 31/5Borlänge-Säter teknikträningDomnarvets GOIFDalarna
närM
Motionsorientering SunnanåLångvikens OKVästerbotten
närMVisa rutter i LiveloxResultat
POL-TräffHjobygdens OK
SOK Träff
Västergötland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Veteran-OL tävling 9Degerfors OK
Örebro Läns OF
Värmland
Örebro Län
närMVisa rutter i LiveloxResultat
Veteran-OLVK UvarnaMedelpad
närLResultat
Veteran OLSjövalla FKGöteborg
närLResultat
RoslagsveteranernaHäverödals SKUppland
närLResultat
Motionsorientering 9Visby IF Gute SOKGotland
närSVisa rutter i LiveloxResultat
Motionsorientering RiddarstenLerums SOKGöteborg
närLResultat
DOK:s motions-OL SolbergaDegerfors OKVärmland
närMVisa rutter i LiveloxResultat
Motionsorientering UrsvikSolna OKStockholm
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Motion-OL Hultet AvslutningKristinehamns OKVärmland
närLResultat
Motions-O Stegen, KoppomOK HierneVärmland
närLResultat
Motionsorientering BjursjöstuganUddevalla ISBohuslän-Dal
närMResultat
Teknikträning GBG SYDFrölunda OLGöteborg
klubbL
Torsdagsträning SommarcupenGöteborgs SKGöteborg
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
UngdomsserienHultsfreds OKSmåland
klubbMResultat
Motionsorientering HammaröOK TyrVärmland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Tränings-OLLjusdals OKHälsingland
klubbSVisa rutter i LiveloxResultat
OCK träning BalsbergetOrienteringscentrum KristianstadSkåne
närL
GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg
närM
Motionsorientering Umeå 31 majUmeå OKVästerbotten
närSResultat
Skärmjakt #2OK Pers LärjungarGästrikland
klubbLResultat
Sommarcupen etapp 3Kungälvs OKGöteborg
klubbL
Korridor, terrängbana, västra, kortSurahammars SOKVästmanland
klubbM
Korridor, terrängbana, västra, långSurahammars SOKVästmanland
klubbL
Myggmedeln med Trimtex CupOK Pers LärjungarGästrikland
distMResultat
ORIENTERINGSSKYTTE Öppet Sprint-KM HJS-Vansbro OKDalarna
närS
Run to the Hills 1Selånger SOKMedelpad
närMVisa rutter i LiveloxResultat
4-klubbsmatch #2OK HällenSödermanland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
fr 1/6Ösaträffen, dag 1, medelAlfta-Ösa OKHälsingland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lö 2/6Kinnekullesprinten, etapp 1OK KlyftamoVästergötland
natSVisa rutter i LiveloxResultat
Kinnekullesprinten, etapp 2OK KlyftamoVästergötland
natSVisa rutter i LiveloxResultat
RenlunkenOK RenenNorrbotten
distLVisa rutter i LiveloxResultat
SM, sprint, individuell, kvalIK Hakarpspojkarna
Jönköpings OK
OK Gränsen
Småland
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
SM, sprint, individuell, finalIK Hakarpspojkarna
Jönköpings OK
OK Gränsen
Småland
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
SM, sprint, publiktävlingIK Hakarpspojkarna
OK Gränsen
Småland
natSVisa rutter i LiveloxResultat
Ösaträffen, dag 2, medelAlfta-Ösa OKHälsingland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Ungdomstävling Älgots Cup +lägerOK KompassenSkåne
närLResultat
Bakom Grönskan, vernissage och tävlingVisborgs OKGotland
närMResultat
Vårserien Etapp 4Frölunda OL
Göteborgs OF
Göteborg
närLVisa rutter i LiveloxResultat
sö 3/6BruksträffenRobertsfors IKVästerbotten
natMVisa rutter i LiveloxResultat
DM, medel, ÅngermanlandOK NipanÅngermanland
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
KalvdansenOK RenenNorrbotten
distSMResultat
Ösaträffen 2018 Camping/MatAlfta-Ösa OKHälsingland
närMResultat
Ösaträffen, dag 3, långAlfta-Ösa OKHälsingland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
SommarlandssprintenIK GandvikVästergötland
natSVisa rutter i LiveloxResultat
KM långdistans , Väsby OKVäsby OKStockholm
klubbLResultat
SM, sprint, stafettIK Hakarpspojkarna
Jönköpings OK
OK Gränsen
Småland
mästSSVisa rutter i LiveloxResultat
Älgotscup och krets mästerskapSimrishamns OKSkåne
närSResultat
Skogis Cup nr 5Garda OKGotland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
v 23må 4/6Mälarcupen deltävling 2IFK Tumba SOKStockholm
närMResultat
Sprint-KMBromma-Vällingby SOKStockholm
klubbSVisa rutter i LiveloxResultat
Motionsorientering RudanHaninge SOKStockholm
närLResultat
Ungdomens 5-dagars, Etapp 5Ålems OKSmåland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
VOK Motionsorientering 4 (Överboda)Vännäs OKVästerbotten
närMResultat
ti 5/6Enen 3-dagars, etapp 2OK EnenUppland
klubbM
Dala Veteran 2018:1OK KåreDalarna
närMResultat
DM, sprint, ÖstergötlandOK SkogsströvarnaÖstergötland
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
FOK:s sprintcup etapp 5Falkenbergs OKHalland
närSVisa rutter i LiveloxResultat
Tisdags-OL LunnahultIF HagenVästergötland
närLResultat
Sprinthelgen, etapp 1OK OrionBlekinge
natSVisa rutter i LiveloxResultat
VetOL OK Hällen Ålberga 2018-06-05OK HällenSödermanland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Klubbträning 2018-06-05Deje SFVärmland
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
Provlöpning Sprint DMOK DjerfVärmland
närS
5-dagars på hemmaplan etapp 5OK StigenSmåland
närMResultat
Lilla 5-dagars, SV Kretsen Skåne, E1Malmö OKSkåne
närL
Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne
närLVisa rutter i Livelox
Skogsfemman 3Brunflo IFJämtland-Härjedalen
närMResultat
Ålems OK, KM långÅlems OKSmåland
klubbL
Allemansluffen, LittersboÖsterfärnebo IFGästrikland
närM
DM, sprint, GöteborgMölndal Outdoor IFGöteborg
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
Enen 3-dagars E2OK EnenUppland
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
Motionsorientering Skjutsbol OBS Ändrad platsOK MangenVärmland
närLResultat
SK Björnen Motionsorientering 2SK BjörnenVästerbotten
närMVisa rutter i LiveloxResultat
Sprint-KMLindebygdens OKÖrebro Län
klubbSVisa rutter i LiveloxResultat
VB-stafettenLudvika OK
Västerbergslagens OL
Dalarna
närMVisa rutter i Livelox
Norrcpen sprintForsa OKHälsingland
närSVisa rutter i LiveloxResultat
Höglandets Sprintcup, deltävling 2SOK AnebySmåland
närSResultat
Motionsorientering UpplandRasbo IKUppland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
KM i långdistansSkogsluffarnas OKStockholm
klubbLResultat
Våravslutning "Götes minne"Väsby OKStockholm
klubbLS
7klubbs Bjästamon SkogslöparnaÅngermanland
LM
närMVisa rutter i LiveloxResultat
Lång-KMTäby OKStockholm
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
Eskilstuna Sprint CUP #5IK StandardSödermanland
närSResultat
Klubbmästerskap Hellas OrienteringHellas OrienteringStockholm
klubbMResultat
Till Skogs med Roslagens Sparbank del 4Länna IFUppland
närMVisa rutter i LiveloxResultat
on 6/6Sprinthelgen, etapp 2OK OrionBlekinge
natSVisa rutter i LiveloxResultat
Sprinthelgen, etapp 3OK OrionBlekinge
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Aros summer summitVästerås SOKVästmanland
närMResultat
DM, sprint, MedelpadSelånger SOKMedelpad
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
Edetdubbeln, etapp 1OK GipenBohuslän-Dal
natSVisa rutter i LiveloxResultat
Edetdubbeln, etapp 2OK GipenBohuslän-Dal
natSVisa rutter i LiveloxResultat
IFK Hedemora OKIFK Hedemora OKDalarna
närMVisa rutter i LiveloxResultat
Motionsorientering på Centrum Team SprintCentrum OKStockholm
närSVisa rutter i LiveloxResultat
Klubbmästerskap FKG 6 juni 2018 resultat en bana i tagetFK GöingarnaSkåne
klubbLResultat
Klubbmästerskap FKG 6 juni 2018FK GöingarnaSkåne
klubbLResultat
DM, sprint, VärmlandOK DjerfVärmland
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
Hagaby KMHagaby GoIF ÖrebroÖrebro Län
klubbLResultat
Klubbmästerskap för Fjärås AIK, IF Rigor och OK LöftanFjärås AIKHalland
klubbLResultat
KM-dag OK Södertörn , etapp 1 - MedeldistansOK Södertörn
Skogspojkarnas OK
Stockholm
Östergötland
klubbMResultat
KM-dag OK Södertörn , etapp 2 - SprintOK Södertörn
Skogspojkarnas OK
Stockholm
Östergötland
klubbSResultat
KM-medelLunds OKSkåne
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
Nationaldagsmedeln i BodenI 19 IFNorrbotten
distMVisa rutter i LiveloxResultat
LådkavelnNorbergs OKVästmanland
närMVisa rutter i LiveloxResultat
KM Eksjö SOK o Vimmerby OKVästerviks OKSmåland
närLResultat
Sprint-KM för Landehof och SjövallaOK LandehofGöteborg
klubbSVisa rutter i LiveloxResultat
Centrum Team SprintCentrum OKStockholm
distSSVisa rutter i LiveloxResultat
GOF jukola/venlatest 6juni + bonusträning emSävedalens AIKGöteborg
närLVisa rutter i Livelox
KM Långdistans JärlaSkogsluffarnas OKStockholm
klubbLResultat
Motionsorientering Umeå 6 juniStöcksjö ISVästerbotten
närMResultat
Motionsorientering, Sprintcup 3, SkellefteåSkellefteå OKVästerbotten
närMVisa rutter i LiveloxResultat
BreddstafettenHudiksvalls OKHälsingland
närSM
Dag-KM 6 JuniGävle OKGästrikland
klubbL
OK Djerfs sprintstafettOK DjerfVärmland
närSSVisa rutter i LiveloxResultat
Fjällfemman 3Åre OKJämtland-Härjedalen
närMResultat
KM LångOK HammarenGästrikland
klubbLResultat
KM Medeldistans KIF 2018Kamrat och IF KIFStockholm
klubbM
KM långdistansIFK Mora OKDalarna
närL
KM-Sprint Eksjö SOKVästerviks OKSmåland
närSResultat
Borlänge SommarSprint 1Stora Tuna OKDalarna
närSVisa rutter i LiveloxResultat
Södra Hallands Ungdomsserie Etapp 3Halmstad OKHalland
närLResultat
Onsdagsorientering 4, IdreSärna SKDalarna
närM
to 7/6Lilla 5-dagars etapp 2Rävetofta OKSkåne
närL
POL i HjoHjobygdens OKVästergötland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Teknikträning GBG SYDFK HerkulesGöteborg
klubbL
Torsdagsträning SommarcupenGöteborgs SK
IF Marin Väst
Göteborg
klubbLResultat
Träningsorientering Seskarö IFNorrbotten
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Veteran OL 2018-06-07Ankarsrums OKSmåland
närLResultat
VM-test, medeldistansSvenska Orienteringsförbundet
distMResultat
Veteran-OL JäbovägenJönköpings OKSmåland
närMResultat
VOL SilvergruvanSala OKVästmanland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Veteran-OLLinköpings AIKÖstergötland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
VOL 5, LV5Sundsvalls OKMedelpad
närMVisa rutter i LiveloxResultat
KM lång för Orion och KSOK OK OrionBlekinge
klubbL
MOL 8Svaide Roma SOKGotland
närMVisa rutter i LiveloxResultat
Motionsorientering UrsvikSundbybergs IKStockholm
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Konsultkampen 2018Sundbybergs IKStockholm
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Motionsorientering för alla!Avesta OKDalarna
närL
Tränings-OLLjusdals OKHälsingland
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
Motions-O Mjögsjön, KoppomOK HierneVärmland
närLResultat
Motionsorientering JakobsbergsskogenOK TyrVärmland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
OCK träning Rinkaby skjutfältOrienteringscentrum KristianstadSkåne
närLVisa rutter i Livelox
GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg
närL
Sommarcupen etapp 4Kungälvs OKGöteborg
klubbL
TjuststafettenVästerviks OKSmåland
närSL
Ungdomsserien deltävling 3Linköpings OKÖstergötland
närMResultat
Ungdomsserien Vimmerby 7 juniVimmerby OKSmåland
närLResultat
Borlänge-Säter teknikträning StafettDomnarvets GOIFDalarna
klubbL
Skärmjakt 4Järbo OKGästrikland
klubbL
fr 8/6StafetträningIFK Mora OKDalarna
närSL
Västerbottens 3-dagars, etapp 1, medelIFK Umeå
Umedalens IF
Västerbotten
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Träningshelg Kungshögarna TeamBorjessonErikssonStorviks IFGästrikland
närL
lö 9/6Västerbottens 3-dagars, etapp 2, långIFK Umeå
Umedalens IF
Västerbotten
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Träningshelg Kungshögarna TeamBorjessonErikssonStorviks IFGästrikland
närL
DM, medel, Medelpad + Jämtland-HärjedalenJämtland-Härjedalens OF
Ånge OK
Jämtland-Härjedalen
Medelpad
mästMResultat
VM-test, långdistansSvenska Orienteringsförbundet
distLResultat
SlottssprintenSigtuna OKUppland
natSResultat
KM - Dalarnas Skogsflickor/Skogskarlars KlubbBjursås OKDalarna
klubbLResultat
Fejden Småland-Östergötland 2018 för Skogsflickor och SkogskarlarBoxholm-Mjölby OLÖstergötland
närLResultat
Klubbmästerskap Lång för MOK och OKKMalmö OKSkåne
klubbLResultat
Vårserien Etapp 5Göteborgs OF
IFK Göteborg Orientering
Göteborg
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Slottssprinten, 2-mannastafettSigtuna OKUppland
natSSResultat
Slättö sand-medelnBredaryds SOKSmåland
distMVisa rutter i LiveloxResultat
sö 10/6Västerbottens 3-dagars, etapp 3, medelIFK Umeå
Umedalens IF
Västerbotten
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Träningshelg Kungshögarna TeamBorjessonErikssonStorviks IFGästrikland
närL
DM, lång, Jämtland-Härjedalen + BräcketräffenJämtland-Härjedalens OF
Ånge OK
Jämtland-Härjedalen
Medelpad
mästLResultat
DM, sprint, Örebro LänOK Milan
Örebro Läns OF
Örebro Län
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
DM, sprintstafett, Örebro LänOK Milan
Örebro Läns OF
Örebro Län
mästSSVisa rutter i LiveloxResultat
High Chaparral-sprintenBredaryds SOKSmåland
natSVisa rutter i LiveloxResultat
Klubbmästerskap, långdistansSödertälje-Nykvarn OFSödermanland
klubbLResultat
Skogs-KMAttunda OKStockholm
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
YOK Cross Town RunYstads OKSkåne
närPM
Tävling individuell startIFK Mora OKDalarna
närL
Lång-KMJärfälla OK
OK Roslagen
Stockholm
Uppland
klubbLResultat
Orienteringens dagSärna SKDalarna
närM
Triangelmatchen Västmanland-Uppland-Gästriklands skogsflickorVandrarringenVästmanland
närLResultat
KM Uddevalla OKUddevalla OKBohuslän-Dal
klubbMResultat
v 24