Svenska Orienteringsförbundet

Tävlingskalender

591 tävlingar hittades mellan 2018-01-01 och 2018-12-31 med följande urval: orienteringslöpning, internationell tävling, mästerskapstävling, nationell tävling, distriktstävling.

Datum Tävling Arrangör Distrikt
G
Typ
F
D
T
AS
v 1mån 1/1NyårsorienteringTormestorps IFSkåne
distLResultat
tis 2/1
ons 3/1
tor 4/1
fre 5/1
lör 6/1
sön 7/1
v 2mån 8/1
tis 9/1
ons 10/1Mila Stockholm by Night, #3Attunda OKStockholm
distLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 11/1
fre 12/1
lör 13/1
sön 14/1
v 3mån 15/1
tis 16/1
ons 17/1
tor 18/1
fre 19/1
lör 20/1
sön 21/1
v 4mån 22/1
tis 23/1
ons 24/1
tor 25/1
fre 26/1
lör 27/1
sön 28/1
v 5mån 29/1
tis 30/1
ons 31/1
tor 1/2
fre 2/2
lör 3/2Stockholm Indoor Cup, etapp 1Stockholms InomhusorienterareStockholm
distLResultat
sön 4/2Stockholm Indoor Cup, etapp 2Stockholms InomhusorienterareStockholm
distLResultat
v 6mån 5/2
tis 6/2
ons 7/2Mila Stockholm by Night, #4Gustavsbergs OKStockholm
distLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 8/2
fre 9/2
lör 10/2
sön 11/2SkidO, VOF-cup, deltävling 3Vännäs OKVästerbotten
LS
distMVisa rutter i LiveloxResultat
v 7mån 12/2
tis 13/2
ons 14/2
tor 15/2
fre 16/2
lör 17/2
sön 18/2
v 8mån 19/2
tis 20/2
ons 21/2
tor 22/2
fre 23/2
lör 24/2
sön 25/2
v 9mån 26/2
tis 27/2
ons 28/2
tor 1/3
fre 2/3Panvåren, nattOK Pan-KristianstadSkåne
natLNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 3/3Panvåren, medelOK Pan-KristianstadSkåne
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Panvåren, sprintOK Pan-KristianstadSkåne
natSVisa rutter i LiveloxResultat
sön 4/3Panvåren, långOK Pan-KristianstadSkåne
natLVisa rutter i LiveloxResultat
v 10mån 5/3
tis 6/3
ons 7/3Mila Stockholm by Night, #5, final, jaktstartSnättringe SKStockholm
distLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 8/3
fre 9/3DM, natt, Halland med KattegattnattOK LindénaHalland
mästSN
lör 10/3Hallandspremiären, medelLaholms IF OKHalland
natM
sön 11/3Hallandspremiären, långHalmstad OKHalland
natL
v 11mån 12/3
tis 13/3
ons 14/3
tor 15/3
fre 16/3Vårracet, dag 1, nattOK OrionBlekinge
natLN
SumpnattaSundbybergs IKStockholm
distLNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 17/3Vårracet, dag 2, långOK OrionBlekinge
natL
Romeleträffen, medelLunds OKSkåne
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 18/3Kvillebyns klassiskaKvillebyns SKBohuslän-Dal
natL
LaxträffenFalkenbergs OKHalland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Vårracet, dag 3, medelOK OrionBlekinge
natM
Romeleträffen, långLunds OKSkåne
natLVisa rutter i LiveloxResultat
v 12mån 19/3
tis 20/3
ons 21/3
tor 22/3
fre 23/3NyköpingsnattenNyköpings OKSödermanland
distLN
Partilletrippeln, natt (med DM, natt)Sävedalens AIKGöteborg
natLN
Tibrotrippeln, dag 1, natt, förkortad långTibro OKVästergötland
natLN
lör 24/3NyköpingsorienteringenNyköpings OKSödermanland
natL
Partilletrippeln, sprintSävedalens AIKGöteborg
natS
Tibrotrippeln, dag 2, medelTibro OKVästergötland
natM
Vårdubbeln, medelOK SkogsfalkenBlekinge
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 25/3Partilletrippeln, medelSävedalens AIKGöteborg
natM
Tibrotrippeln, dag 3, förlängd medelTibro OKVästergötland
natM
MåsenstafettenOK MåsenSödermanland
natSL
Måsenstafetten, individuella öppna klasserOK MåsenSödermanland
distL
Vårdubbeln, långOK SkogsfalkenBlekinge
natLVisa rutter i LiveloxResultat
v 13mån 26/3
tis 27/3
ons 28/3
tor 29/3Häxjakten, Five-O, #1OK SkogsvargarnaVästergötland
natLNVisa rutter i LiveloxResultat
Sydsvenska 7-mannabudkavelnHässleholms OKSkåne
natSLKVisa rutter i LiveloxResultat
fre 30/3Sydsvenska 7-mannabudkavelnHässleholms OKSkåne
natSLKVisa rutter i LiveloxResultat
FriskusträffenFK Friskus-VarbergHalland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Kortfredan, Five-O, #2Ryda SKVästergötland
natSVisa rutter i LiveloxResultat
PåskorienteringenKjula IFSödermanland
natL
Sydsvenska 7-manna, individuella öppna klasserHässleholms OKSkåne
distLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 31/3Kolmårdsdubbeln, medelOK KolmårdenÖstergötland
natM
TyringerundanOK TyringeSkåne
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Öjetrampen, Five-O, #3Främmestads IK
OK Kullingshof
Västergötland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
NackheträffenOK NackheHalland
natLResultat
Vårracet, dag 1, långOK OrionBlekinge
natLStarttider
sön 1/4Bohuslunken, Five-O, #4 Uddevalla OKBohuslän-Dal
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Kolmårdsdubbeln, KolmårdskavlenOK KolmårdenÖstergötland
natSL
OK TorfinnOK TorfinnSkåne
natM
Rigors påskträffIF RigorHalland
natM
Kolmårdskavlen, individuella öppna klasserOK KolmårdenÖstergötland
distL
Vårracet, dag 2, medelOK OrionBlekinge
natMStarttider
v 14mån 2/4SnötrampenFjärås AIK
OK Löftan
Halland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Hästveda OKHästveda OKSkåne
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Vikingaträffen, Five-O, #5Trollhättans SOKVästergötland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
AnebyorienteringenSOK AnebySmåland
distL
KringelträffenSödertälje-Nykvarn OFSödermanland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 3/4
ons 4/4
tor 5/4
fre 6/4Nattinatta, GotlandGotlands Bro OKGotland
distLNVisa rutter i LiveloxResultat
SvartnattaVingåkers OK
Ärla IF
Södermanland
natSLNVisa rutter i LiveloxResultat
Väsby OK, GrymnattaVäsby OKStockholm
natLNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 7/4Dackefejden, långKarlskrona SOKBlekinge
natLVisa rutter i LiveloxResultat
LännamedelnLänna IFUppland
natM
Mälarmårdsdubbeln, sprintKatrineholms OKSödermanland
natS
SM, ultralång med Swedish League, #1IK Hakarpspojkarna
Jönköpings OK
Småland
mästU
SM, ultralång, publiktävling, medel Gränna-Bygdens OKSmåland
natM
Sydsvenska mästerskapen, individuell, långKarlskrona SOKBlekinge
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
Ulrikadubbeln, medelIFK Linköpings OSÖstergötland
natM
Västkuststafetten, individuella öppna klasserIFK Göteborg OrienteringGöteborg
distMVisa rutter i LiveloxResultat
VästkuststafettenIFK Göteborg OrienteringGöteborg
natSMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 8/4Broruset, GotlandGotlands Bro OKGotland
distMVisa rutter i LiveloxResultat
Dackefejden, medelKarlskrona SOKBlekinge
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Gudhems vårtävlingGudhems IFVästergötland
natM
Herkules skogsdådFK HerkulesGöteborg
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Mälarmårdsdubbeln, medelKatrineholms OKSödermanland
natL
RånässtafettenRånäs OKUppland
natSL
Sydsvenska mästerskapen, stafettKarlskrona SOKBlekinge
mästSMVisa rutter i LiveloxResultat
Ulrikadubbeln, långIFK Linköpings OSÖstergötland
natL
MIK-medelnMälarhöjdens IK OKStockholm
natMVisa rutter i LiveloxResultat
v 15mån 9/4
tis 10/4
ons 11/4
tor 12/4TiomilarepetOK Älvsjö-ÖrbyStockholm
distSLKVisa rutter i LiveloxResultat
fre 13/4Swedish League, #2, sprint (WRE), med CitadellssprintenOK Silva
Rävetofta OK
Skåne
intSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 14/4Brudarebackens sprintstafettGöteborgs SKGöteborg
distSSVisa rutter i LiveloxResultat
Nybro OK, dag 1, långNybro OKSmåland
natL
Täby OK, långTäby OKStockholm
natLVisa rutter i LiveloxResultat
StigtomtakavlenOK HällenSödermanland
natSLKVisa rutter i LiveloxResultat
Swedish League, #3, lång (WRE), med KlåverödsdubbelnOK Silva
Rävetofta OK
Skåne
intLVisa rutter i LiveloxResultat
OstlöpetFalköpings AIK OKVästergötland
natM
AnebyorienteringenSOK AnebySmåland
distLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 15/4StigtomtakavlenOK HällenSödermanland
natSLKVisa rutter i LiveloxResultat
EnenracetOK EnenUppland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Nybro OK, dag 2, medelNybro OKSmåland
natM
Stenungsunds OKStenungsunds OKBohuslän-Dal
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Stigtomtakavlen, individuella öppna klasserOK HällenSödermanland
distLVisa rutter i LiveloxResultat
TraneträffenOK TrananVästergötland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Täby OK, medelTäby OKStockholm
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Urban Hjärne-kampenOK MotalaÖstergötland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Suderträffen, GotlandIF Hansa-HoburgGotland
distMResultat
Swedish League, #4, medel (WRE), med KlåverödsdubbelnOK Silva
Rävetofta OK
Skåne
intMVisa rutter i LiveloxResultat
v 16mån 16/4
tis 17/4
ons 18/4
tor 19/4
fre 20/4SM, natt med Swedish League, #5IK Hakarpspojkarna
Jönköpings OK
OK Gränsen
Småland
mästLNVisa rutter i LiveloxResultat
Uppsala möte, nattRasbo IK
Upsala IF
Uppland
natLNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 21/4Göteborgsdubbeln, långLerums SOK
Sjövalla FK
Göteborg
natLVisa rutter i LiveloxResultat
HagenmedelnIF HagenVästergötland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
OK Tors ungdomstävlingOK TorSödermanland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
RonnebymedelnRonneby OKBlekinge
natMVisa rutter i LiveloxResultat
IFK LidingöIFK Lidingö SOKStockholm
natLVisa rutter i LiveloxResultat
LetälvsträffenDegerfors OK
OK Djerf
Värmland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Uppsala möte, medelIF ThorUppland
natM
sön 22/4Göteborgsdubbeln, medelLerums SOK
Sjövalla FK
Göteborg
natMVisa rutter i LiveloxResultat
TorfejdenOK TorSödermanland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Vårträffen, GotlandVisborgs OKGotland
distLVisa rutter i LiveloxResultat
Växjö OKVäxjö OKSmåland
distMVisa rutter i LiveloxResultat
BoforsloppetDegerfors OK
OK Djerf
Värmland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Järfälla OKJärfälla OKStockholm
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Swedish League, #6, final, jaktstart + LOK:s jubileumstävling, långLinköpings OKÖstergötland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Uppsala möte, långOK LinnéUppland
natL
Öppet Skaraborgsmästerskap, långSOK TräffVästergötland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
GöingefejdenFK GöingarnaSkåne
natLResultat
v 17mån 23/4
tis 24/4
ons 25/4
tor 26/4
fre 27/4Tiomila, open individual, FridayIFK Enskede
OK Älvsjö-Örby
Skogsluffarnas OK
Solna OK
Stockholm
natLK
lör 28/4Tiomila, open individual, SaturdayIFK Enskede
OK Älvsjö-Örby
Skogsluffarnas OK
Solna OK
Stockholm
natLKVisa rutter i LiveloxResultat
Tiomila i NynäshamnIFK Enskede
OK Älvsjö-Örby
Skogsluffarnas OK
Stockholm
natSLKVisa rutter i LiveloxResultat
sön 29/4Tiomila i NynäshamnIFK Enskede
OK Älvsjö-Örby
Skogsluffarnas OK
Stockholm
natSLKVisa rutter i LiveloxResultat
FrostalunkenFrosta OKSkåne
distMVisa rutter i LiveloxResultat
Målilla OKMålilla OKSmåland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Veteranträffen i GästriklandÖsterfärnebo IFGästrikland
natLResultat
Värst i HerrstaHerrestads AIF
Uddevalla IS
Bohuslän-Dal
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Ymers vårtävlingIK YmerVästergötland
natL
v 18mån 30/4
tis 1/5KlemmingekampenOK KlemmingenSödermanland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
OK BävernOK BävernSmåland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
OK Älmes vårtävlingOK ÄlmeSmåland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Skaraborgsmästerskap, stafettOK SkogsstjärnanVästergötland
distSLVisa rutter i LiveloxResultat
DM, sprint, Stockholm (WRE)Järla OrienteringStockholm
intSVisa rutter i LiveloxResultat
SilverjaktenSala OKVästmanland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
ons 2/5DM, ultralång, VästmanlandArboga OKVästmanland
mästUVisa rutter i LiveloxResultat
tor 3/5Ungdomsserien #1, krets norr 2Mälarö SOKStockholm
distLVisa rutter i LiveloxResultat
Ungdomsserien #1, krets norr 3Attunda OKStockholm
distLResultat
Ungdomsserien #1, krets söder 1Tumba-Mälarhöjden OKStockholm
distLResultat
Ungdomsserien #1, krets söder 2Gustavsbergs OKStockholm
distLResultat
Ungdomsserien #1, krets söder 4Snättringe SKStockholm
distLVisa rutter i LiveloxResultat
Ungdomsserien #1, krets norr 1Sundbybergs IKStockholm
distLResultat
Ungdomsserien #1, krets söder 3Järla OrienteringStockholm
distLVisa rutter i LiveloxResultat
fre 4/5MarkarydssprintenMarkaryds FK
Tockarps IK
Småland
Skåne
distSVisa rutter i LiveloxResultat
Värmlandstrippeln, sprintOK ÄlgenVärmland
distSNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 5/5Dolkampen, dag 1, medelDalaportens OLDalarna
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Gällstads medelGällstadbygdens SOKVästergötland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
HaningeträffenHaninge SOKStockholm
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Värmlandstrippeln, långSkattkärrs SOKVärmland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
SvartåfejdenMjölby OKÖstergötland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
SkärmenträffenOK SkärmenBohuslän-Dal
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Gränsfejden/VättefejdenMarkaryds FK
Tockarps IK
Småland
Skåne
distMVisa rutter i LiveloxResultat
Roslagshelg, långOK RoslagenUppland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Tisarträffen, dag 1, långOK TisarenÖrebro Län
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Torsås OKTorsås OKSmåland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 6/5Dolkampen, dag 2, långDalaportens OLDalarna
natLVisa rutter i LiveloxResultat
LagadalskampenFK FinnSmåland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Tisarträffen, dag 2, medelOK TisarenÖrebro Län
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Ulricehamns OKUlricehamns OKVästergötland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
PalmsprintenOK KontinentSkåne
distSVisa rutter i LiveloxResultat
Roslagshelg, medelOK RoslagenUppland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Värmlandstrippeln, medelOK TyrVärmland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Sprintcupen i Gammelstad, #2Gammelstads IFNorrbotten
distSResultat
v 19mån 7/5
tis 8/5DM, sprint, UpplandIdrottsföreningen OLGY UppsalaUppland
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
LjungsbrokampenOK SkogsströvarnaÖstergötland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
ons 9/5
tor 10/5Orintos vårtävling, medelOK OrintoVästergötland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
AlvestaträffenAlvesta SOKSmåland
distMVisa rutter i LiveloxResultat
ÅrsundarundanÅrsunda IFGästrikland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Orintos vårtävling, sprintOK OrintoVästergötland
natSVisa rutter i LiveloxResultat
Närkekvartetten, dag 1, långAlmby IK
KFUM Örebro OK
Örebro Län
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Tour de Medelpad/Ångermanland, dag 1, medelNjurunda OK
Selånger SOK
Timrå SOK
Ångermanlands OF
Medelpad
Ångermanland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
fre 11/5Tour de Medelpad/Ångermanland, dag 2, förlängd medelKovlands IF
Sundsvalls OK
Timrå SOK
Ångermanlands OF
Medelpad
Ångermanland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Närkekvartetten, dag 2, medelAlmby IK
KFUM Örebro OK
Örebro Län
natMVisa rutter i LiveloxResultat
PreO i Väst VänersborgVänersborgs SKVästergötland
LP
natL
lör 12/5Gävleloppet, medelGävle OKGästrikland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
SOKs nationella medeldistansSkellefteå OKVästerbotten
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Tour de Medelpad/Ångermanland, dag 3, medelHärnösands OK
Medelpads OF
Ångermanland
Medelpad
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Närkekvartetten, dag 3, långGarphyttans IF
Hagaby GoIF Örebro
Örebro Län
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 13/5Gävleloppet, långGävle OKGästrikland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Tour de Medelpad/Ångermanland, dag 4, förkortad långHärnösands OK
Medelpads OF
Ångermanland
Medelpad
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Närkekvartetten, dag 4, medelGarphyttans IF
Hagaby GoIF Örebro
Örebro Län
natMVisa rutter i LiveloxResultat
v 20mån 14/5
tis 15/5Staffans minneBoxholms OKÖstergötland
distSVisa rutter i LiveloxResultat
Ungdomsserien #2, krets söder 1Tullinge SKStockholm
distLVisa rutter i LiveloxResultat
Ungdomsserien #2, krets söder 2OK RavinenStockholm
distLResultat
Ungdomsserien #2, krets norr 1Väsby OKStockholm
distLVisa rutter i LiveloxResultat
Ungdomsserien #2, krets norr 2Järfälla OKStockholm
distLVisa rutter i LiveloxResultat
Ungdomsserien #2, krets söder 4Snättringe SKStockholm
distLVisa rutter i LiveloxResultat
Ungdomsserien #2, krets norr 3 Waxholms OKStockholm
distLVisa rutter i LiveloxResultat
Ungdomsserien #2, krets söder 3Söders-TyresöStockholm
distLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 16/5Stockholms City Cup, #1OK Södertörn
Sundbybergs IK
Stockholm
distSVisa rutter i LiveloxResultat
tor 17/5DM, sprint, GästriklandStorviks IFGästrikland
mästSResultat
fre 18/5Sprintcupen i Gammelstad, #3Gammelstads IFNorrbotten
distSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 19/5Bergnäsets AIK vårtävling, dag 1, lång + För-USMBergnäsets AIKNorrbotten
natLVisa rutter i LiveloxResultat
DM, sprint, SmålandSOK AnebySmåland
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
DM, sprint, SödermanlandSträngnäs-Malmby OLSödermanland
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
HammarslagetOK HammarenGästrikland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Klackenloppet, dag 1Lindebygdens OK
OK Järnbärarna
Örebro Län
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Mora Youth Challenge, medelIFK Mora OKDalarna
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Stöcksjö IS vårtävlingStöcksjö ISVästerbotten
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Ungdomstrollet, GotlandSvaide Roma SOKGotland
distLVisa rutter i LiveloxResultat
FilipstadsträffenFilipstads OKVärmland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
DM, sprint, Bohuslän-DalStigsökarnaBohuslän-Dal
mästSResultat
Faxeträffen, medelSöderhamns OKHälsingland
natM
DM, sprintstafett, SmålandSOK AnebySmåland
mästSSVisa rutter i LiveloxResultat
sön 20/5Bergnäsets AIK vårtävling, dag 2, medel + För-USMBergnäsets AIKNorrbotten
natMVisa rutter i LiveloxResultat
DM, sprintstafett, VästergötlandSkene Sim o ISVästergötland
mästSSVisa rutter i LiveloxResultat
Klackenloppet, dag 2Lindebygdens OK
OK Järnbärarna
Örebro Län
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Mora Youth Challenge, medelIFK Mora OKDalarna
natMVisa rutter i LiveloxResultat
TorvaldsblotetSkogslöparnaÅngermanland
distMVisa rutter i LiveloxResultat
Faxeträffen, långSöderhamns OKHälsingland
natL
Pekingduon, individuella öppna klasserMatteus SIÖstergötland
distMResultat
DM, sprint, VästergötlandSkene Sim o ISVästergötland
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
VikingträffenIK Vikings OKVärmland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
PekingduonMatteus SIÖstergötland
natSMVisa rutter i LiveloxResultat
v 21mån 21/5
tis 22/5
ons 23/5Stockholm City Cup, #2OK Södertörn
Sundbybergs IK
Stockholm
distSVisa rutter i LiveloxResultat
tor 24/5
fre 25/5StOF Sommarläger Förkortad Medel UPTumba-Mälarhöjden OKStockholm
distMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 26/5Bollnästräffen, medelRehns BKHälsingland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Stråken dubbelsprint, etapp 1Mullsjö SOKVästergötland
natSResultat
Stråken dubbelsprint, etapp 2Mullsjö SOKVästergötland
natSResultat
Umeå OK, medelUmeå OKVästerbotten
natMVisa rutter i LiveloxResultat
DM, sprint, HallandIK Trenne UllaredHalland
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
DM, sprint, Västmanland + VPT-4OK HedströmmenVästmanland
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
JVM-test, medelOK Pan-KristianstadSkåne
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Älvsbyn vårtävling, dag 1, medelÄlvsby IF OKNorrbotten
natMVisa rutter i LiveloxResultat
OK Måsens ungdomstävlingOK MåsenSödermanland
distMVisa rutter i LiveloxResultat
DM, sprintstafett, HallandIK Trenne UllaredHalland
mästSSVisa rutter i LiveloxResultat
DM, sprintstafett, VästmanlandOK HedströmmenVästmanland
mästSSVisa rutter i LiveloxResultat
sön 27/5Bollnästräffen, långRehns BKHälsingland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
DM, sprint, DalarnaKorsnäs IF OKDalarna
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
DM, sprint, GotlandGotlands Bro OKGotland
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
Gällstads sprintGällstadbygdens SOKVästergötland
distSVisa rutter i LiveloxResultat
SprintstafettKorsnäs IF OKDalarna
distSSVisa rutter i LiveloxResultat
Umeå OK, långUmeå OKVästerbotten
natLVisa rutter i LiveloxResultat
DM, sprint, BlekingeOK SkogsfalkenBlekinge
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
DM, sprint, SkåneLunds OKSkåne
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
SAIS dubbelsprint, etapp 1Stångenäs AISBohuslän-Dal
natSVisa rutter i LiveloxResultat
SAIS dubbelsprint, etapp 2Stångenäs AISBohuslän-Dal
natSVisa rutter i LiveloxResultat
Älvsbyn vårtävling, dag 2, långÄlvsby IF OKNorrbotten
natLVisa rutter i LiveloxResultat
StOF Sommarläger LägerstafettTumba-Mälarhöjden OKStockholm
distSMVisa rutter i LiveloxResultat
LämmeltågetNässjö OKSmåland
distSSResultat
JVM-test, långOK Pan-KristianstadSkåne
natLVisa rutter i LiveloxResultat
DM, sprintstafett, BlekingeOK SkogsfalkenBlekinge
mästSSVisa rutter i LiveloxResultat
DM, sprintstafett, SkåneLunds OKSkåne
mästSSVisa rutter i LiveloxResultat
DM, sprintstafett, Skåne, öppna individuella klasserLunds OKSkåne
distSVisa rutter i LiveloxResultat
v 22mån 28/5
tis 29/5
ons 30/5Stockholm City Cup, #3OK Södertörn
Sundbybergs IK
Stockholm
distSVisa rutter i LiveloxResultat
tor 31/5Myggmedeln med Trimtex CupOK Pers LärjungarGästrikland
distMResultat
fre 1/6Ösaträffen, dag 1, medelAlfta-Ösa OKHälsingland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 2/6Kinnekullesprinten, etapp 1OK KlyftamoVästergötland
natSVisa rutter i LiveloxResultat
Kinnekullesprinten, etapp 2OK KlyftamoVästergötland
natSVisa rutter i LiveloxResultat
RenlunkenOK RenenNorrbotten
distLVisa rutter i LiveloxResultat
SM, sprint, individuell, kvalIK Hakarpspojkarna
Jönköpings OK
OK Gränsen
Småland
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
SM, sprint, individuell, finalIK Hakarpspojkarna
Jönköpings OK
OK Gränsen
Småland
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
SM, sprint, publiktävlingIK Hakarpspojkarna
OK Gränsen
Småland
natSVisa rutter i LiveloxResultat
Ösaträffen, dag 2, medelAlfta-Ösa OKHälsingland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 3/6BruksträffenRobertsfors IKVästerbotten
natMVisa rutter i LiveloxResultat
DM, medel, ÅngermanlandOK NipanÅngermanland
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
KalvdansenOK RenenNorrbotten
distSMResultat
Ösaträffen, dag 3, långAlfta-Ösa OKHälsingland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
SommarlandssprintenIK GandvikVästergötland
natSVisa rutter i LiveloxResultat
SM, sprint, stafettIK Hakarpspojkarna
Jönköpings OK
OK Gränsen
Småland
mästSSVisa rutter i LiveloxResultat
v 23mån 4/6
tis 5/6DM, sprint, ÖstergötlandOK SkogsströvarnaÖstergötland
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
Sprinthelgen, etapp 1OK OrionBlekinge
natSVisa rutter i LiveloxResultat
DM, sprint, GöteborgMölndal Outdoor IFGöteborg
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
ons 6/6Sprinthelgen, etapp 2OK OrionBlekinge
natSVisa rutter i LiveloxResultat
Sprinthelgen, etapp 3OK OrionBlekinge
natMVisa rutter i LiveloxResultat
DM, sprint, MedelpadSelånger SOKMedelpad
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
Edetdubbeln, etapp 1OK GipenBohuslän-Dal
natSVisa rutter i LiveloxResultat
Edetdubbeln, etapp 2OK GipenBohuslän-Dal
natSVisa rutter i LiveloxResultat
DM, sprint, VärmlandOK DjerfVärmland
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
Nationaldagsmedeln i BodenI 19 IFNorrbotten
distMVisa rutter i LiveloxResultat
Centrum Team SprintCentrum OKStockholm
distSSVisa rutter i LiveloxResultat
tor 7/6VM-test, medeldistansSvenska Orienteringsförbundet
distMResultat
fre 8/6Västerbottens 3-dagars, etapp 1, medelIFK Umeå
Umedalens IF
Västerbotten
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 9/6Västerbottens 3-dagars, etapp 2, långIFK Umeå
Umedalens IF
Västerbotten
natLVisa rutter i LiveloxResultat
DM, medel, Medelpad + Jämtland-HärjedalenJämtland-Härjedalens OF
Ånge OK
Jämtland-Härjedalen
Medelpad
mästMResultat
VM-test, långdistansSvenska Orienteringsförbundet
distLResultat
SlottssprintenSigtuna OKUppland
natSResultat
Slottssprinten, 2-mannastafettSigtuna OKUppland
natSSResultat
Slättö sand-medelnBredaryds SOKSmåland
distMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 10/6Västerbottens 3-dagars, etapp 3, medelIFK Umeå
Umedalens IF
Västerbotten
natMVisa rutter i LiveloxResultat
DM, lång, Jämtland-Härjedalen + BräcketräffenJämtland-Härjedalens OF
Ånge OK
Jämtland-Härjedalen
Medelpad
mästLResultat
DM, sprint, Örebro LänOK Milan
Örebro Läns OF
Örebro Län
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
DM, sprintstafett, Örebro LänOK Milan
Örebro Läns OF
Örebro Län
mästSSVisa rutter i LiveloxResultat
High Chaparral-sprintenBredaryds SOKSmåland
natSVisa rutter i LiveloxResultat
v 24mån 11/6
tis 12/6SidensjösprintenSidensjö IKÅngermanland
distSResultat
ons 13/6
tor 14/6DM, sprint, Jämtland/HärjedalenFältjägarnas IFJämtland-Härjedalen
mästS
fre 15/6Tre skåningar och en dansk, etapp 1, sprintHelsingborgs SOKSkåne
natSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 16/6Tre skåningar och en dansk, etapp 2, medelHelsingborgs SOKSkåne
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Tre skåningar och en dansk, etapp 3, sprintHelsingborgs SOKSkåne
natSVisa rutter i LiveloxResultat
sön 17/6Tre skåningar och en dansk, etapp 4, sprintHelsingborgs SOKSkåne
natSVisa rutter i LiveloxResultat
Piteå IF OrienteringsklubbPiteå IF OrienteringsklubbNorrbotten
distMVisa rutter i LiveloxResultat
v 25mån 18/6
tis 19/6Melkers MinneSödertälje-Nykvarn OFSödermanland
natSSVisa rutter i LiveloxResultat
ons 20/6DM, ultralång, Gästrikland + Hälsingland med Trimtex CupHälsinglands OF
Valbo AIF
Hälsingland
Gästrikland
mästUVisa rutter i LiveloxResultat
tor 21/6
fre 22/6
lör 23/6
sön 24/6Idreveckan Fjäll-OIdrefjällens OKDalarna
natLResultat
Örebro City Sprint (WRE)Almby IK
Örebro Läns OF
Örebro Län
intSVisa rutter i LiveloxResultat
Örebro City SprintstafettAlmby IKÖrebro Län
natSSVisa rutter i LiveloxResultat
v 26mån 25/6IdresprintenIdrefjällens OKDalarna
natSResultat
tis 26/6Idre 3-dagars, etapp 1, långIdrefjällens OKDalarna
natLResultat
ons 27/6Idre 3-dagars, etapp 2, medelIdrefjällens OKDalarna
natMResultat
tor 28/6Idre 3-dagars, etapp 3, långIdrefjällens OKDalarna
natLResultat
fre 29/63+3 i Sälen, etapp 1, förkortad medeldistansMalungs OK SkogsmårdarnaDalarna
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 30/63+3 i Sälen, etapp 2, långMalungs OK SkogsmårdarnaDalarna
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Gränsjakten i Strömstad, etapp 1Idefjordens SKBohuslän-Dal
natMVisa rutter i LiveloxResultat
TjogetEmmaboda Verda OK
Lessebo OK
Småland
natSLKVisa rutter i LiveloxResultat
sön 1/73+3 i Sälen, etapp 3, medelMalungs OK SkogsmårdarnaDalarna
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Gränsjakten i Strömstad, etapp 2Idefjordens SKBohuslän-Dal
natLVisa rutter i LiveloxResultat
TjogetEmmaboda Verda OK
Lessebo OK
Småland
natSLKVisa rutter i LiveloxResultat
v 27mån 2/7Trekvällars, etapp 1OK RavinenStockholm
distLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 3/7Trekvällars, etapp 2OK RavinenStockholm
distMVisa rutter i LiveloxResultat
Tjust 2-dagars, dag 1Ankarsrums OKSmåland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 4/7Trekvällars, etapp 3OK RavinenStockholm
distLVisa rutter i LiveloxResultat
Tjust 2-dagars, dag 2Ankarsrums OKSmåland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Havs-OL, dag 1, långStigmännen Karlshamns OKBlekinge
natLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 5/7Havs-OL, dag 2, sprintStigmännen Karlshamns OKBlekinge
natSVisa rutter i LiveloxResultat
Havs-OL, dag 2, medelStigmännen Karlshamns OKBlekinge
natMVisa rutter i LiveloxResultat
fre 6/7Eskilstuna weekend, etapp 1, medelIK Standard
Ärla IF
Södermanland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Vålådalens 3-dagars, etapp 1, sprintFrösö IF
Östersunds OK
Jämtland-Härjedalen
natSResultat
lör 7/7Eskilstuna weekend, etapp 2, långIK Standard
Ärla IF
Södermanland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Seskarö IF jubileumSeskarö IFNorrbotten
distMVisa rutter i LiveloxResultat
Gotlands 2-dagars, etapp 1, medelSvaide Roma SOKGotland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Vålådalens 3-dagars, etapp 2, medelFrösö IF
Östersunds OK
Jämtland-Härjedalen
natMResultat
Morokulien 2-dagars, etapp 1, medelÅmotfors OKVärmland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 8/7Eskilstuna weekend, etapp 3, långIK Standard
Ärla IF
Södermanland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Gotlands 2-dagars, etapp 2, långSvaide Roma SOKGotland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Morokulien 2-dagars, etapp 2, långÅmotfors OKVärmland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Vålådalens 3-dagars, etapp 3, långFrösö IF
Östersunds OK
Jämtland-Härjedalen
natLResultat
v 28mån 9/7
tis 10/7Gotlands 3-dagars, etapp 1, medelGotlands Bro OKGotland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
MastloppetHellas OrienteringStockholm
distLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 11/7Gotlands 3-dagars, etapp 2, medelGotlands Bro OKGotland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 12/7Gotlands 3-dagars, etapp 3, lång, jaktstartGotlands Bro OKGotland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
fre 13/7Hallands 3-dagars, etapp 1, medelHalmstad OK
Laholms IF OK
OK Lindéna
Oskarströms OK
Simlångsdalens IF
Halland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 14/7Hallands 3-dagars, etapp 2, långHalmstad OK
Laholms IF OK
OK Lindéna
Oskarströms OK
Simlångsdalens IF
Halland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 15/7Hallands 3-dagars, etapp 3, lång, jaktstartHalmstad OK
Laholms IF OK
OK Lindéna
Oskarströms OK
Simlångsdalens IF
Halland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
v 29mån 16/7Österlens 3-kvällars, kväll 1Andrarums IFSkåne
natMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 17/7Österlens 3-kvällars, kväll 2Andrarums IFSkåne
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Skärgårdssprinten, etapp 1OK RoslagenUppland
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
ons 18/7Österlens 3-kvällars, kväll 3Andrarums IFSkåne
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Skärgårdssprinten, etapp 2OK RoslagenUppland
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
Forsa OK, medelForsa OKHälsingland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 19/7Forsa OK, långForsa OKHälsingland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
fre 20/7
lör 21/7O-Ringen Höga Kusten, BagheerastafettenO-Ringen
intSSVisa rutter i Livelox
sön 22/7O-Ringen Höga Kusten, etapp 1, långO-Ringen
Ångermanlands OF
Ångermanland
LMP
natLVisa rutter i LiveloxResultat
v 30mån 23/7O-Ringen Höga Kusten, etapp 2, långO-Ringen
Ångermanlands OF
Ångermanland
LMP
natLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 24/7O-Ringen Höga Kusten, elitsprintenO-Ringen
natSResultat
ons 25/7O-Ringen Höga Kusten, etapp 3, medelO-Ringen
Ångermanlands OF
Ångermanland
LMP
natMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 26/7O-Ringen Höga Kusten, etapp 4, långO-Ringen
Ångermanlands OF
Ångermanland
LMP
natLVisa rutter i LiveloxResultat
fre 27/7O-Ringen Höga Kusten, etapp 5, lång, jaktstartO-Ringen
Ångermanlands OF
Ångermanland
LMP
natLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 28/7
sön 29/7
v 31mån 30/7OK Hällens 3-dagars, dag 1, medelOK HällenSödermanland
distMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 31/7OK Hällens 3-dagars, dag 2, långOK HällenSödermanland
distLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 1/8OK Hällens 3-dagars, dag 3, långOK HällenSödermanland
distLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 2/8Grövelsjöorienteringen - prologenDalarnas OF
Grövelsjöfjällens OK
Dalarna
distLVisa rutter i LiveloxResultat
StjärnorpsmedelnOK DenselnÖstergötland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
fre 3/8Ungdomens 10milaIstrums SK
Mariestads FK
OK Amne
OK Klyftamo
OK Skogsstjärnan
SOK Träff
Västergötland
natSLKVisa rutter i LiveloxResultat
Grövelsjöorienteringen, etapp 1, medelDalarnas OF
Grövelsjöfjällens OK
Dalarna
distMVisa rutter i LiveloxResultat
Malå sprintLångvikens OKVästerbotten
distSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 4/8Grövelsjöorienteringen, etapp 2, långDalarnas OF
Grövelsjöfjällens OK
Dalarna
distLVisa rutter i LiveloxResultat
GötenemedelnIstrums SK
Mariestads FK
OK Amne
OK Klyftamo
OK Skogsstjärnan
SOK Träff
Västergötland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Medeltidskampen, Gotland, etapp 1, sprintGarda OKGotland
natSVisa rutter i LiveloxResultat
Medeltidskampen, Gotland, etapp 2, medelGarda OKGotland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
SpringlispringetLångvikens OKVästerbotten
distMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 5/8Grövelsjöorienteringen, etapp 3, medelDalarnas OF
Grövelsjöfjällens OK
Dalarna
distMVisa rutter i LiveloxResultat
Medeltidskampen, Gotland, etapp 3, lång, jaktstartGarda OKGotland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
GötenelångenIstrums SK
Mariestads FK
OK Amne
OK Klyftamo
OK Skogsstjärnan
SOK Träff
Västergötland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Augustiloppet i MotalaMotala AIF OLÖstergötland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Tjamstan medelLångvikens OKVästerbotten
distMVisa rutter i LiveloxResultat
v 32mån 6/8Distriktsmatch Dalarna, Gästrikland, Hälsingland, Uppland och Västmanland, dag 1, sprintLudvika OKDalarna
distSVisa rutter i LiveloxResultat
tis 7/8Distriktsmatch Södermanland, Värmland, Örebro län och Östergötland, dag 1, medelSkogspojkarnas OKÖstergötland
distMVisa rutter i LiveloxResultat
Distriktsmatch Dalarna, Gästrikland, Hälsingland, Uppland och Västmanland, dag 2, långLudvika OKDalarna
distLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 8/8Distriktsmatch Södermanland, Värmland, Örebro län och Östergötland, dag 2, stafettSkogspojkarnas OKÖstergötland
distSMResultat
tor 9/8TjällmoträffenTjällmo-Godegårds OKÖstergötland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
fre 10/8GM, sprintEksjö SOKSmåland
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
Öppna Norrlandsmästerskapen, sprintOckelbo OKGästrikland
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 11/8GM, långEksjö SOKSmåland
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
GM, lång, publiktävlingEksjö SOKSmåland
distLVisa rutter i LiveloxResultat
Hjo 2-dagars, medelHjobygdens OKVästergötland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Öppna Norrlandsmästerskapen, medelOckelbo OKGästrikland
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
Öppna Norrlandsmästerskapen, stafettOckelbo OKGästrikland
mästSMVisa rutter i LiveloxResultat
Bruksdubbeln, medelHallstahammars OK
Surahammars SOK
Västmanland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Tuna Ting, dag 1, medelStora Tuna OKDalarna
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 12/8GM, medel, publiktävlingEksjö SOKSmåland
distMVisa rutter i LiveloxResultat
GM, stafettEksjö SOKSmåland
natSLVisa rutter i LiveloxResultat
Hjo 2-dagars, långHjobygdens OKVästergötland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Ändå någotÅmåls OKBohuslän-Dal
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Öppna Norrlandsmästerskapen, långOckelbo OKGästrikland
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
Bruksdubbeln, långHallstahammars OK
Surahammars SOK
Västmanland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Tuna Ting, dag 2, medelStora Tuna OKDalarna
natMVisa rutter i LiveloxResultat
RodhenmedelnOK RodhenUppland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
v 33mån 13/8
tis 14/8
ons 15/8Storviks natt med DM, GästriklandStorviks IFGästrikland
mästLNResultat
tor 16/8
fre 17/8Partilletrippeln, natt (med DM, natt, Göteborg)Sävedalens AIKGöteborg
mästLNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 18/8Golden Weekend, dag 1Arboga OKVästmanland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Kolmårdsträffen, medelTjalve IF NorrköpingÖstergötland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
MockfjärdsflåsetGagnefs OKDalarna
natMVisa rutter i LiveloxResultat
RSK-träffenRydboholms SKVästergötland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Kils OKKils OKVärmland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Långhundradubbeln, medelLånghundra IFUppland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
DM, lång, NorrbottenArvidsjaurs OKNorrbotten
mästLResultat
Partilletrippeln, sprintSävedalens AIKGöteborg
natSVisa rutter i LiveloxResultat
Pan-Kristianstads jubileumstävlingar, dag 1OK Pan-KristianstadSkåne
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 19/8BjursåsluffenBjursås OKDalarna
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Golden Weekend, dag 2Arboga OKVästmanland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Kolmårdsträffen, långTjalve IF NorrköpingÖstergötland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
SISU/Deje TräffenDeje SF
Sisu Forshaga SK
Värmland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
DM, stafett, NorrbottenArvidsjaurs OKNorrbotten
mästSLResultat
DM, stafett, Norrbotten, individuella öppna klasserArvidsjaurs OKNorrbotten
distLResultat
Hökensåsracet, medelOK GränsenSmåland
distMVisa rutter i LiveloxResultat
Pan-Kristianstads jubileumstävlingar, dag 2OK Pan-KristianstadSkåne
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Partilletrippeln, medelSävedalens AIKGöteborg
natMVisa rutter i LiveloxResultat
SvartviksmedelnOK SödertörnStockholm
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Långhundradubbeln, långLånghundra IFUppland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
DM, sprint, ÅngermanlandOK BrantenÅngermanland
mästSResultat
DM, lång, Västerbotten med Rallarsvängen Vännäs OKVästerbotten
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
Gotland Team SprintVisborgs OKGotland
distSSVisa rutter i LiveloxResultat
Hökensåsracet, sprintOK GränsenSmåland
distSVisa rutter i LiveloxResultat
Gotland Team Sprint, individuella öppna klasserVisborgs OKGotland
distSVisa rutter i LiveloxResultat
v 34mån 20/8
tis 21/8
ons 22/8
tor 23/8
fre 24/8DM, natt, Södermanland + Västmanland + Örebro LänOK Tor
Västmanlands OF
Örebro Läns OF
Södermanland
Västmanland
Örebro Län
mästLNVisa rutter i LiveloxResultat
DM, natt, VärmlandSK ÖrnenVärmland
mästLNVisa rutter i LiveloxResultat
Vittjärvs 2-dagars, etapp 1, sprint, NorrbottenVittjärvs IKNorrbotten
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
DM, natt, UpplandRånäs OKUppland
mästLNVisa rutter i LiveloxResultat
DM, natt, HälsinglandAlfta-Ösa OKHälsingland
mästLNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 25/8Vittjärvs 2-dagars, etapp 2, medel + DM, medel, NorrbottenVittjärvs IKNorrbotten
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
DM, lång, Medelpad+ÅngermanlandMedelpads OF
Sundsvalls OK
Ångermanlands OF
Medelpad
Ångermanland
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
DM, lång, StockholmIFK Enskede
Snättringe SK
Stockholm
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
DM, medel, BlekingeOK OrionBlekinge
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
DM, medel, Bohuslän-DalIdefjordens SKBohuslän-Dal
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
DM, medel, DalarnaAvesta OKDalarna
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
DM, medel, GotlandSvaide Roma SOKGotland
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
DM, medel, SmålandÅlems OKSmåland
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
DM, medel, Örebro länHagaby GoIF Örebro
Örebro Läns OF
Örebro Län
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
DM, medel, ÖstergötlandNAIS OrienteringsklubbÖstergötland
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
DM, stafett, inofficiell Jämtland/HärjedalenÖstersunds OKJämtland-Härjedalen
mästSMResultat
DM, medel, HallandFalkenbergs OKHalland
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
DM, medel, SkåneHelsingborgs SOKSkåne
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
DM, medel, VästergötlandIK Gandvik
Lidköpings VSK
Västergötland
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
DM, medel, VästerbottenUmeå OKVästerbotten
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 26/8DM, lång, Bohuslän-DalIdefjordens SKBohuslän-Dal
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
DM, lång, GöteborgGöteborg-Majorna OKGöteborg
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
DM, lång, UpplandLänna IFUppland
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
DM, lång, VärmlandOK HierneVärmland
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
DM, lång, Örebro länHagaby GoIF Örebro
Örebro Läns OF
Örebro Län
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
DM, medel, StockholmIFK Enskede
Snättringe SK
Stockholm
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
DM, stafett, BlekingeOK OrionBlekinge
mästSLVisa rutter i LiveloxResultat
DM, stafett, Blekinge, Öppna individuella klasserOK OrionBlekinge
distLVisa rutter i LiveloxResultat
DM, stafett, Dalarna + VästmanlandAvesta OK
Västmanlands OF
Dalarna
Västmanland
mästSLVisa rutter i LiveloxResultat
DM, stafett, GotlandSvaide Roma SOKGotland
mästSLVisa rutter i LiveloxResultat
DM, stafett, HallandHylte OK
Oskarströms OK
Halland
mästSLVisa rutter i LiveloxResultat
DM, stafett, Halland, individuella öppna klasserHylte OK
Oskarströms OK
Halland
distLVisa rutter i LiveloxResultat
DM, stafett, Medelpad+ÅngermanlandMedelpads OF
Sundsvalls OK
Ångermanlands OF
Medelpad
Ångermanland
mästSLVisa rutter i LiveloxResultat
DM, stafett, Medelpad+Ångermanland, individuella öppna klasserSundsvalls OK
Ångermanlands OF
Medelpad
Ångermanland
distLVisa rutter i LiveloxResultat
DM, stafett, SmålandKalmar OKSmåland
mästSMVisa rutter i LiveloxResultat
DM, stafett, Småland, individuella öppna klasserKalmar OKSmåland
distMVisa rutter i LiveloxResultat
DM, stafett, Östergötland + SödermanlandNAIS Orienteringsklubb
Södermanlands OF
Östergötland
Södermanland
mästSLVisa rutter i LiveloxResultat
DM, stafett, Östergötland + Södermanland, individuella öppna klasserNAIS Orienteringsklubb
Södermanlands OF
Östergötland
Södermanland
distLVisa rutter i LiveloxResultat
DM, ultralång, Jämtland/Härjedalen + MagnumloppetÖstersunds OKJämtland-Härjedalen
mästUVisa rutter i LiveloxResultat
DM, ultralång, Norrbotten I 19 IFNorrbotten
mästUVisa rutter i LiveloxResultat
DM, stafett, Västergötland, individuella öppna klasserIK Gandvik
Lidköpings VSK
Västergötland
distLVisa rutter i LiveloxResultat
DM, stafett, SkåneHelsingborgs SOKSkåne
mästSLVisa rutter i LiveloxResultat
DM, stafett, Skåne, individuella öppna klasserHelsingborgs SOKSkåne
distLVisa rutter i LiveloxResultat
DM, stafett, VästergötlandIK Gandvik
Lidköpings VSK
Västergötland
mästSLVisa rutter i LiveloxResultat
DM, lång, Gästrikland + HälsinglandHälsinglands OF
Valbo AIF
Hälsingland
Gästrikland
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
DM, stafett, VästerbottenUmeå OKVästerbotten
mästSLVisa rutter i LiveloxResultat
DM, stafett, Västerbotten, individuella öppna klasserUmeå OKVästerbotten
distLVisa rutter i LiveloxResultat
v 35mån 27/8
tis 28/8
ons 29/8Ungdomsserien, regionsfinal söder ÖSkarpnäcks OLStockholm
distMVisa rutter i LiveloxResultat
Ungdomsserien, regionsfinal, norrBromma-Vällingby SOKStockholm
distMVisa rutter i LiveloxResultat
Ungomdsserien, regionsfinal söder VHaninge SOKStockholm
distMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 30/8
fre 31/8Revinge by nightLunds OK
Malmö OK
Skåne
natSLNVisa rutter i LiveloxResultat
Ungdoms-SM, sprintBergnäsets AIK
Gammelstads IF
OK Renen
Norrbotten
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
Ungdoms-SM, sprint, publiktävlingBergnäsets AIK
Gammelstads IF
OK Renen
Norrbotten
distSResultat
lör 1/9OL-rounden, dag 1, medelOK HedströmmenVästmanland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Ungdoms-SM, långBergnäsets AIK
Gammelstads IF
OK Renen
Norrbotten
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
Åkers IF 100-årstävlingÅkers IFSödermanland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
AleträffenOK AlehofGöteborg
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Ulrikadubbeln, medelIFK Linköpings OSÖstergötland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Kristinehamns OL-WeekendKristinehamns OKVärmland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
OstlöpetFalköpings AIK OKVästergötland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Ungdoms-SM, lång, publiktävlingBergnäsets AIK
Gammelstads IF
OK Renen
Norrbotten
distLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 2/9Hedjakten, partävlingLunds OKSkåne
natPLVisa rutter i LiveloxResultat
Kristinehamns OL-WeekendKristinehamns OKVärmland
natM
OL-rounden, dag 2, långOK HedströmmenVästmanland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Sandvikens öppna kommunmästerskapÖsterfärnebo IFGästrikland
distLResultat
Ungdoms-SM, distriktsstafettBergnäsets AIK
Gammelstads IF
OK Renen
Norrbotten
natSLVisa rutter i LiveloxResultat
PepparkaksluffenKungälvs OKGöteborg
natMVisa rutter i LiveloxResultat
PilaboträffenAnnebergs GIFSmåland
distMVisa rutter i LiveloxResultat
TyresöorienteringenSöders-TyresöStockholm
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Ulrikadubbeln, långIFK Linköpings OSÖstergötland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Öppet Skaraborgsmästerskap, medelTibro OKVästergötland
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
GripträffenOK GripSödermanland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
v 36mån 3/9
tis 4/9
ons 5/9
tor 6/9
fre 7/9DM, natt, Dalarna och Öppna FalumästerskapetBjursås OKDalarna
mästLNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 8/9GötaälvdalsträffenOK GipenBohuslän-Dal
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Öppna FalumästerskapenKarlsbyhedens OKDalarna
distLVisa rutter i LiveloxResultat
Bredareds höstmedelBredareds IFVästergötland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Ombergsjakten, dag 1Mjölby OK
Ödeshögs SK
Östergötland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Skärgårdsdubbeln, långdistansGustavsbergs OKStockholm
natLVisa rutter i LiveloxResultat
SM, lång, kvalIK HakarpspojkarnaSmåland
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
Linnéklassikern, medelOK LinnéUppland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 9/9SM, lång, finalIK HakarpspojkarnaSmåland
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
FyrklubbsHärlövs IFSkåne
distLVisa rutter i LiveloxResultat
Linnéklassikern, långOK LinnéUppland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
SM, lång, final, publiktävling medel IK Hakarpspojkarna
Skillingaryds FK
Vaggeryds SOK
Småland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Ombergsjakten, dag 2Mjölby OK
Ödeshögs SK
Östergötland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Skärgårdsdubbeln, medeldistans OK RavinenStockholm
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Två på en pinne, lagtävlingÅrsunda IFGästrikland
natPL
TrätäljalunkenSäffle OKVärmland
distLVisa rutter i LiveloxResultat
HjortsöndanOK SkogshjortarnaVästergötland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Vandrarringens höstträffVandrarringenVästmanland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
v 37mån 10/9
tis 11/9
ons 12/9
tor 13/9
fre 14/9SM, medel, kvalIK Hakarpspojkarna
Jönköpings OK
Vaggeryds SOK
Småland
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
Veteran-SM, sprintFK BokenSkåne
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 15/9SM, medel, finalIK Hakarpspojkarna
Jönköpings OK
Vaggeryds SOK
Småland
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
LoffelunkenÖstersunds OKJämtland-Härjedalen
natMVisa rutter i LiveloxResultat
SM, medel, final, publiktävling medel IK Hakarpspojkarna
Skillingaryds FK
Vaggeryds SOK
Småland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
ÖsteråkerskavlenOK ÖsteråkerStockholm
natSLVisa rutter i LiveloxResultat
Dubbelfajten, långGarphyttans IFÖrebro Län
natL
OK Österåker, medelOK ÖsteråkerStockholm
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Norbergs OK:s nationellaNorbergs OKVästmanland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
OK Landehofs höstweekend, medelOK LandehofGöteborg
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Veteran-SM, medelFK BokenSkåne
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
Dubbelfajten, patrulltävlingGarphyttans IF
OK Letstigen
Örebro Län
natPLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 16/9OK Landehofs höstweekend, långOK LandehofGöteborg
natL
BergslagsträffenNorbergs OKVästmanland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
SM, stafettIK Hakarpspojkarna
Jönköpings OK
OK Gränsen
Småland
mästSLVisa rutter i LiveloxResultat
BjörkforskampenBjörkfors GOIFÖstergötland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Waxholms OKWaxholms OKStockholm
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Veteran-SM, långFK BokenSkåne
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
VärmlandsserienOK JösseVärmland
distLVisa rutter i LiveloxResultat
ÄlgjaktenFrösö IFJämtland-Härjedalen
natSMResultat
v 38mån 17/9
tis 18/9
ons 19/9
tor 20/9
fre 21/9DM, natt, VästergötlandOK Mark
Skene Sim o IS
Västergötland
mästLNStarttider
DM, natt, Småland + ÖstergötlandSOK Aneby
Östergötlands OF
Småland
Östergötland
mästLNVisa rutter i LiveloxResultat
DM, natt, StockholmIFK Tumba SOKStockholm
mästLNVisa rutter i LiveloxResultat
DM, natt, ÅngermanlandHärnösands OKÅngermanland
mästLNResultat
DM, natt, Bohuslän-DalKvillebyns SKBohuslän-Dal
mästLNStarttider
DM, natt, BlekingeOK Vilse 87Blekinge
mästLNVisa rutter i LiveloxResultat
DM, natt, Skåne med TormestorpsträffenTormestorps IFSkåne
mästLNVisa rutter i LiveloxResultat
DM, natt, HallandOK LindénaHalland
mästSNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 22/9DM, medel, GöteborgUtby IKGöteborg
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
DM, natt, GotlandVisborgs OKGotland
mästLNVisa rutter i LiveloxResultat
DM, natt, NorrbottenOK RenenNorrbotten
mästLNVisa rutter i LiveloxResultat
DM, sprint, Norrbotten OK RenenNorrbotten
mästSResultat
DM, sprint, HälsinglandForsa OKHälsingland
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
DM, stafett, Örebro länLaxå OK
Örebro Läns OF
Örebro Län
mästSLVisa rutter i LiveloxResultat
TivedsorienteringenLaxå OKÖrebro Län
distLVisa rutter i LiveloxResultat
DM, medel, GästriklandOK HammarenGästrikland
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
DM, medel, SödermanlandIK Standard
OK Tjärnen
Södermanland
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
DM, medel, UpplandOK TriangelnUppland
mästMResultat
DM, lång, Dalarna + VästmanlandSmedjebackens OKDalarna
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
DM, medel, VärmlandKroppa IFVärmland
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
DM, medel, HälsinglandForsa OKHälsingland
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 23/9DM, lång, BlekingeRonneby OKBlekinge
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
DM, lång, HallandOK LöftanHalland
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
DM, lång, Småland + ÖstergötlandSmålands OF
Sol Tranås
Östergötlands OF
Småland
Östergötland
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
DM, lång, VästergötlandOK Mark
Skene Sim o IS
Västergötland
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
DM, medel, VästmanlandKöping-Kolsva OKVästmanland
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
DM, stafett, GöteborgTolereds Allmänna IKGöteborg
mästSLVisa rutter i LiveloxResultat
DM, stafett, StockholmTullinge SKStockholm
mästSLVisa rutter i LiveloxResultat
DM, stafett, VärmlandIK Vikings OKVärmland
mästSLVisa rutter i LiveloxResultat
DM, stafett, Värmland, individuella öppna klasserIK Vikings OKVärmland
distLVisa rutter i LiveloxResultat
DM, lång, SkåneFK ÅsenSkåne
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
DM, lång, SödermanlandIK Standard
OK Tjärnen
Södermanland
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
DM, stafett, GästriklandOK HammarenGästrikland
mästSMVisa rutter i LiveloxResultat
DM, stafett, Göteborg, individuella öppna klasserTolereds Allmänna IKGöteborg
distLVisa rutter i LiveloxResultat
DM, stafett, HälsinglandSegersta OKHälsingland
mästSLResultat
DM, stafett, Stockholm, individuella öppna klasserTullinge SKStockholm
distLVisa rutter i LiveloxResultat
BarkenträffenSmedjebackens OKDalarna
natMVisa rutter i LiveloxResultat
DM, stafett, UpplandLånghundra IFUppland
mästSLVisa rutter i LiveloxResultat
DM, stafett, Uppland, individuella öppna klasserLånghundra IFUppland
distLVisa rutter i LiveloxResultat
DM, stafett, Bohuslän-DalLjungskile FK
Uddevalla OK
Bohuslän-Dal
mästSLVisa rutter i LiveloxResultat
LappmannaLycksele IFVästerbotten
distLVisa rutter i LiveloxResultat
v 39mån 24/9
tis 25/9
ons 26/9Natti NattiIFK EnskedeStockholm
distSSNVisa rutter i LiveloxResultat
Natti Natti, MotionsorienteringIFK EnskedeStockholm
distMNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 27/9DM, natt, Jämtland-HärjedalenÖstersunds OKJämtland-Härjedalen
mästLNVisa rutter i LiveloxResultat
fre 28/9Pölder OL-cup, avslutning, dag 1, nattOK NjudungSmåland
natMNVisa rutter i LiveloxResultat
DM, natt, MedelpadNjurunda OKMedelpad
mästLNVisa rutter i LiveloxResultat
Öppet Skaraborgsmästerskap, nattTibro OKVästergötland
mästLNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 29/9Bahco cup, långLidköpings VSKVästergötland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
MedeluvenIK UvenGöteborg
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Skärmjakten, dag 1, långHJS-Vansbro OKDalarna
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Älgots CupÖrkelljunga FKSkåne
distLVisa rutter i LiveloxResultat
Tibrotrippeln höst, långTibro OKVästergötland
distLVisa rutter i LiveloxResultat
Ekorren cupLinköpings OKÖstergötland
distSLVisa rutter i LiveloxResultat
Pölder OL-cup, avslutning, dag 2, medelOK NjudungSmåland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Ungdomsseriefinalen, StockholmSkogsluffarnas OKStockholm
distSVisa rutter i LiveloxResultat
VÖOL-dubbeln, dag 1Vallentuna-Össeby OLUppland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
DM, sprint, VästerbottenIFK UmeåVästerbotten
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
DM, natt, VästerbottenIFK UmeåVästerbotten
mästLNVisa rutter i LiveloxResultat
sön 30/9Höstrusket i ÖrkelljungaÖrkelljunga FKSkåne
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Skärmjakten, dag 2, medelHJS-Vansbro OKDalarna
natMVisa rutter i LiveloxResultat
UngdomsstafettenÖrkelljunga FKSkåne
natSLVisa rutter i LiveloxResultat
Bahco cup, stafettLidköpings VSKVästergötland
natSLVisa rutter i LiveloxResultat
DM, lång, GotlandVisborgs OKGotland
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
FolskubbetFrölunda OLGöteborg
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Trosa skogsloppTrosabygdens OKSödermanland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
VÖOL-dubbeln, dag 2Vallentuna-Össeby OLUppland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Martinsons cup, avslutning, sprintstafettSK BjörnenVästerbotten
distSSResultat
MidälvastafettenNjurunda OKMedelpad
distSLVisa rutter i LiveloxResultat
Martinsons cup, avslutning, medel, individuella öppna klasserSK BjörnenVästerbotten
distMResultat
Martinsons cup, avslutning, medel, patrullSK BjörnenVästerbotten
distPMResultat
v 40mån 1/10
tis 2/10
ons 3/10
tor 4/10BaikanattaBergnäsets AIKNorrbotten
distMNVisa rutter i LiveloxResultat
fre 5/10
lör 6/10Falkdrevet, dag 1OK SkogsfalkenBlekinge
natM
25mannaAttunda OK
Järfälla OK
Sundbybergs IK
Väsby OK
Stockholm
natSLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 7/10Falkdrevet, dag 2OK SkogsfalkenBlekinge
natM
25mannamedelnAttunda OK
Järfälla OK
Sundbybergs IK
Väsby OK
Stockholm
natMVisa rutter i LiveloxResultat
v 41mån 8/10
tis 9/10
ons 10/10
tor 11/10
fre 12/10DM, natt, Bohuslän-DalKvillebyns SKBohuslän-Dal
mästMNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 13/10Helg utan älg, etapp 1Garda OKGotland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Tullinge teamsprintTullinge SKStockholm
distSSVisa rutter i Livelox
VänersborgsmedelnVänersborgs SKVästergötland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 14/10Helg utan älg, etapp 2Garda OKGotland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
ÄlgfrittOK MotalaÖstergötland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
FräknefejdenLjungskile FK
Uddevalla OK
Bohuslän-Dal
natMVisa rutter i LiveloxResultat
v 42mån 15/10
tis 16/10
ons 17/10
tor 18/10
fre 19/10AxvallanattaIstrums SKVästergötland
natLNVisa rutter i LiveloxResultat
Lugnetsprinten Korsnäs IF OK
OK Kåre
Dalarna
distSNResultat
lör 20/10Daladubbeln, individuella öppna klasser lördag Karlsbyhedens OK
Korsnäs IF OK
OK Kåre
Dalarna
distLVisa rutter i LiveloxResultat
Daladubbeln, stafettKarlsbyhedens IK
Karlsbyhedens OK
Korsnäs IF OK
OK Kåre
Dalarna
natSMVisa rutter i LiveloxResultat
VallesprintenIstrums SKVästergötland
natSVisa rutter i LiveloxResultat
HöststafettenIFK Göteborg OrienteringGöteborg
natSLVisa rutter i LiveloxResultat
Höststafetten, individuella öppna klasserIFK Göteborg OrienteringGöteborg
distLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 21/10Daladubbeln, individuella öppna klasser söndag Karlsbyhedens OK
Korsnäs IF OK
OK Kåre
Dalarna
distLVisa rutter i LiveloxResultat
Daladubbeln, patrullKarlsbyhedens IK
Karlsbyhedens OK
Korsnäs IF OK
OK Kåre
Dalarna
natPUVisa rutter i LiveloxResultat
GMOK:s HöstmedelGöteborg-Majorna OKGöteborg
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Vilselöpet + DM, ultralång, Blekinge, Halland, Skåne och SmålandHallands OF
OK Vilse 87
Skånes OF
Smålands OF
Halland
Blekinge
Skåne
Småland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
v 43mån 22/10
tis 23/10
ons 24/10
tor 25/10
fre 26/10HaningenattenHaninge SOKStockholm
distMNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 27/10ArosträffenVästerås SOKVästmanland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Haninge sprintstafettHaninge SOKStockholm
distSSResultat
StockenfejdenSträngnäs-Malmby OLSödermanland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
SmålandskavlenAlvesta SOK
OK Norrvirdarna
Värend GN OL
Växjö OK
Småland
natSLKVisa rutter i LiveloxResultat
sön 28/10SmålandskavlenAlvesta SOK
OK Norrvirdarna
Värend GN OL
Växjö OK
Småland
natSLKVisa rutter i LiveloxResultat
OktoberracetOK EnenUppland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Smålandskavlen, individuell tävlingAlvesta SOK
OK Norrvirdarna
Värend GN OL
Växjö OK
Småland
distLVisa rutter i LiveloxResultat
v 44mån 29/10
tis 30/10
ons 31/10
tor 1/11
fre 2/11
lör 3/11LångenOK TyrVärmland
distUVisa rutter i LiveloxResultat
Rodhenloppet, nattpatrullOK RodhenUppland
natPLNVisa rutter i LiveloxResultat
UddevallatrofénUddevalla OKBohuslän-Dal
distPLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 4/11KortenOK TyrVärmland
distMVisa rutter i LiveloxResultat
RåbockalångenHjärnarps OLSkåne
distLVisa rutter i LiveloxResultat
SM, ultralång, publiktävling, medel Gränna-Bygdens OKSmåland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Höstlunken, patrullSnättringe SKStockholm
distUVisa rutter i LiveloxResultat
SM, ultralångIK Hakarpspojkarna
Jönköpings OK
Småland
mästUVisa rutter i LiveloxResultat
v 45mån 5/11
tis 6/11
ons 7/11
tor 8/11
fre 9/11O-event, dag 1, Sprint by NightBorås GIFVästergötland
natSNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 10/11Novembertävlingarna, långTullinge SKStockholm
distLVisa rutter i LiveloxResultat
O-event, dag 2, Downhill SprintHestra IFVästergötland
natSVisa rutter i LiveloxResultat
sön 11/11Novembertävlingarna, medelTullinge SKStockholm
distMVisa rutter i LiveloxResultat
O-event, dag 3, ZoorienteringIK YmerVästergötland
natSVisa rutter i LiveloxResultat
v 46mån 12/11
tis 13/11
ons 14/11Mila Stockholm by Night, #1OK SödertörnStockholm
distLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 15/11
fre 16/11
lör 17/11Viken Indoor, etapp 1OK Pers LärjungarGästrikland
distSResultat
Stockholm RogainingOK RavinenStockholm
LM
distPUK
sön 18/11Viken Indoor, etapp 2OK Pers LärjungarGästrikland
distSResultat
v 47mån 19/11
tis 20/11
ons 21/11
tor 22/11
fre 23/11
lör 24/11FakirenArboga OKVästmanland
natUVisa rutter i LiveloxResultat
sön 25/11
v 48mån 26/11
tis 27/11
ons 28/11
tor 29/11
fre 30/11
lör 1/12
sön 2/12
v 49mån 3/12
tis 4/12
ons 5/12
tor 6/12
fre 7/12
lör 8/12
sön 9/12
v 50mån 10/12
tis 11/12
ons 12/12Mila Stockholm by Night, #2Enebybergs IF
Solna OK
Stockholm
distLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 13/12
fre 14/12
lör 15/12
sön 16/12
v 51mån 17/12
tis 18/12
ons 19/12
tor 20/12
fre 21/12
lör 22/12
sön 23/12
v 52mån 24/12
tis 25/12
ons 26/12
tor 27/12
fre 28/12
lör 29/12
sön 30/12
v 1mån 31/12

Annonser