Swedish Orienteering Federation

Event calendar

1016 events were found between 01/02/2018 and 24/06/2019 with the following selection: International event, Championship event, National event, Regional event.

Date Event Organiser Regions
D
Cl
F
ED
T
ED
w 5Thu 1/2
Fri 2/2
Sat 3/2Stockholm Indoor Cup, etapp 1Stockholms InomhusorienterareStockholms Orienteringsförbund
regLResults
SkidO, DM, sprintOK StorsjönJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
S
regSResults
Sun 4/2Stockholm Indoor Cup, etapp 2Stockholms InomhusorienterareStockholms Orienteringsförbund
regLResults
SkidO, VOF-cup, deltävling 2IFK UmeåVästerbottens Orienteringsförbund
S
regMResults
w 6Mon 5/2
Tue 6/2
Wed 7/2Mila Stockholm by Night, #4Gustavsbergs OKStockholms Orienteringsförbund
regLNShow routes in LiveloxResults
SkidO, DM, nattBrunflo IFJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
S
regMNResults
Thu 8/2
Fri 9/2
Sat 10/2SkidO, DM, medel, UpplandOK Borgen
OK Rodhen
Upplands Orienteringsförbund
S
champsMResults
SkidO, DM, sprint, UpplandOK Borgen
OK Rodhen
Upplands Orienteringsförbund
S
champsSResults
SkidO, BBK/WIK, sprintBodens Bandyklubb OS
Vittjärvs IK
Norrbottens Orienteringsförbund
S
regSShow routes in LiveloxResults
SkidO, DM, sprint, Södermanland + StockholmKjula IFSödermanlands Orienteringsförbund
S
champsSResults
SkidO, DM, sprint, Dalarna/VärmlandHJS-Vansbro OKDalarnas Orienteringsförbund
S
regSResults
SkidO, BBK/WIK, medelBodens Bandyklubb OS
Vittjärvs IK
Norrbottens Orienteringsförbund
S
regMShow routes in LiveloxResults
Sun 11/2SkidO, DM, medel, Dalarna/VärmlandHJS-Vansbro OKDalarnas Orienteringsförbund
S
regMResults
SkidO, DM, medel, Södermanland +StockholmÄrla IFSödermanlands Orienteringsförbund
S
natLResults
SkidO, VOF-cup, deltävling 3Vännäs OKVästerbottens Orienteringsförbund
FS
regMShow routes in LiveloxResults
w 7Mon 12/2
Tue 13/2
Wed 14/2
Thu 15/2
Fri 16/2
Sat 17/2SkidO, SM/JSM, medel och publiktävlingSundsvalls OKMedelpads Orienteringsförbund
S
champsMShow routes in LiveloxResults
Sun 18/2SkidO, SM/JSM, stafettSundsvalls OKMedelpads Orienteringsförbund
S
champsRMShow routes in LiveloxResults
SkidO, SM, publiktävlingSundsvalls OKMedelpads Orienteringsförbund
S
natMShow routes in LiveloxResults
w 8Mon 19/2
Tue 20/2
Wed 21/2
Thu 22/2
Fri 23/2
Sat 24/2SkidO, SM/JSM/USM/VSM och Nordiska Ungdomsspelen, sprintÖstersunds OKJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
S
champsSShow routes in LiveloxResults
Sun 25/2SkidO, SM/JSM/USM/VSM och Nordiska Ungdomsspelen, långÖstersunds OKJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
S
champsLShow routes in LiveloxResults
w 9Mon 26/2
Tue 27/2
Wed 28/2
Thu 1/3
Fri 2/3Panvåren, nattOK Pan-KristianstadSkånes Orienteringsförbund
natLNShow routes in LiveloxResults
Sat 3/3Panvåren, medelOK Pan-KristianstadSkånes Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Panvåren, sprintOK Pan-KristianstadSkånes Orienteringsförbund
natSShow routes in LiveloxResults
SkidO, TvåÅkerVK UvarnaMedelpads Orienteringsförbund
S
regRMShow routes in LiveloxResults
SkidO, VOF-cup, deltävling 4Umedalens IFVästerbottens Orienteringsförbund
S
regMShow routes in LiveloxResults
Sun 4/3Panvåren, långOK Pan-KristianstadSkånes Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
̶S̶k̶i̶d̶O̶,̶ ̶D̶M̶,̶ ̶m̶e̶d̶e̶l̶ + ̶B̶e̶r̶g̶n̶ä̶s̶e̶t̶s̶ ̶A̶I̶K̶ ̶c̶u̶p̶t̶ä̶v̶l̶i̶n̶g̶Bergnäsets AIKNorrbottens Orienteringsförbund
S
champsM
̶S̶k̶i̶d̶O̶,̶m̶e̶d̶e̶l̶,̶ ̶B̶e̶r̶g̶n̶ä̶s̶e̶t̶s̶ ̶A̶I̶K̶ ̶c̶u̶p̶t̶ä̶v̶l̶i̶n̶g̶Bergnäsets AIKNorrbottens Orienteringsförbund
S
regM
w 10Mon 5/3
Tue 6/3
Wed 7/3Mila Stockholm by Night, #5, final, jaktstartSnättringe SKStockholms Orienteringsförbund
regLNShow routes in LiveloxResults
Thu 8/3
Fri 9/3DM, natt, Halland med KattegattnattOK LindénaHallands Orienteringsförbund
champsSN
Sat 10/3Hallandspremiären, medelLaholms IF OKHallands Orienteringsförbund
natM
SkidO, DM, sprint, Norrbotten NOF cup 8OK Vargen
Seskarö IF
Norrbottens Orienteringsförbund
S
champsSShow routes in LiveloxResults
SkidO, DM, lång, Norrbotten NOF cup 9OK Vargen
Seskarö IF
Norrbottens Orienteringsförbund
S
champsLShow routes in LiveloxResults
Sun 11/3Hallandspremiären, långHalmstad OKHallands Orienteringsförbund
natL
SkidO, DM, långFrösö IFJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
S
regLResults
w 11Mon 12/3
Tue 13/3
Wed 14/3
Thu 15/3
Fri 16/3Vårracet, dag 1, nattOK OrionBlekinge Orienteringsförbund
natLN
SumpnattaSundbybergs IKStockholms Orienteringsförbund
regLNShow routes in LiveloxResults
Sat 17/3SkidO, Barents Winter Games, dag 1, sprintOK RenenNorrbottens Orienteringsförbund
S
natSResults
Vårracet, dag 2, långOK OrionBlekinge Orienteringsförbund
natL
Romeleträffen, medelLunds OKSkånes Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
SkidO, J-cup, sprint (DM Ångermanland)Härnösands OKÅngermanlands Orienteringsförbund
S
natSResults
Sun 18/3Kvillebyns klassiskaKvillebyns SKBohuslän-Dals Orienteringsförbund
natL
LaxträffenFalkenbergs OKHallands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
SkidO, Barents Winter Games, dag 2, långOK RenenNorrbottens Orienteringsförbund
S
natLResults
Vårracet, dag 3, medelOK OrionBlekinge Orienteringsförbund
natM
Romeleträffen, långLunds OKSkånes Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
SkidO, J-cup, lång (DM Ångermanland)Härnösands OKÅngermanlands Orienteringsförbund
S
natLResults
w 12Mon 19/3
Tue 20/3
Wed 21/3
Thu 22/3
Fri 23/3NyköpingsnattenNyköpings OKSödermanlands Orienteringsförbund
regLN
Partilletrippeln, natt (med DM, natt)Sävedalens AIKGöteborgs Orienteringsförbund
natLN
Tibrotrippeln, dag 1, natt, förkortad långTibro OKVästergötlands Orienteringsförbund
natLN
SkidO, SM, sprint prologSkellefteå OKVästerbottens Orienteringsförbund
S
champsSShow routes in LiveloxResults
Sat 24/3SkidO, SM, medel jaktstartSkellefteå OKVästerbottens Orienteringsförbund
S
champsMShow routes in LiveloxResults
NyköpingsorienteringenNyköpings OKSödermanlands Orienteringsförbund
natL
Partilletrippeln, sprintSävedalens AIKGöteborgs Orienteringsförbund
natS
Tibrotrippeln, dag 2, medelTibro OKVästergötlands Orienteringsförbund
natM
Vårdubbeln, medelOK SkogsfalkenBlekinge Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Sun 25/3Partilletrippeln, medelSävedalens AIKGöteborgs Orienteringsförbund
natM
SkidO, DM, Västerbotten och VOF-cup, deltävling 5Umeå OKVästerbottens Orienteringsförbund
S
champsMResults
Tibrotrippeln, dag 3, förlängd medelTibro OKVästergötlands Orienteringsförbund
natM
MåsenstafettenOK MåsenSödermanlands Orienteringsförbund
natRL
Måsenstafetten, individuella öppna klasserOK MåsenSödermanlands Orienteringsförbund
regL
SkidO, DM medel Norrbotten + Bergnäsets AIK cuptävlingBergnäsets AIKNorrbottens Orienteringsförbund
S
champsMShow routes in LiveloxResults
Vårdubbeln, långOK SkogsfalkenBlekinge Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
SkidO, medel, Bergnäsets AIK cuptävlingBergnäsets AIKNorrbottens Orienteringsförbund
S
regMShow routes in LiveloxResults
w 13Mon 26/3
Tue 27/3
Wed 28/3
Thu 29/3Häxjakten, Five-O, #1OK SkogsvargarnaVästergötlands Orienteringsförbund
natLNShow routes in LiveloxResults
Sydsvenska 7-mannabudkavelnHässleholms OKSkånes Orienteringsförbund
natRLCShow routes in LiveloxResults
Fri 30/3Sydsvenska 7-mannabudkavelnHässleholms OKSkånes Orienteringsförbund
natRLCShow routes in LiveloxResults
FriskusträffenFK Friskus-VarbergHallands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Kortfredan, Five-O, #2Ryda SKVästergötlands Orienteringsförbund
natSShow routes in LiveloxResults
PåskorienteringenKjula IFSödermanlands Orienteringsförbund
natL
Sydsvenska 7-manna, individuella öppna klasserHässleholms OKSkånes Orienteringsförbund
regLShow routes in LiveloxResults
Sat 31/3Kolmårdsdubbeln, medelOK KolmårdenÖstergötlands Orienteringsförbund
natM
TyringerundanOK TyringeSkånes Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Öjetrampen, Five-O, #3Främmestads IK
OK Kullingshof
Västergötlands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
NackheträffenOK NackheHallands Orienteringsförbund
natLResults
Vårracet, dag 1, långOK OrionBlekinge Orienteringsförbund
natLStart times
Sun 1/4Bohuslunken, Five-O, #4 Uddevalla OKBohuslän-Dals Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Kolmårdsdubbeln, KolmårdskavlenOK KolmårdenÖstergötlands Orienteringsförbund
natRL
OK TorfinnOK TorfinnSkånes Orienteringsförbund
natM
Rigors påskträffIF RigorHallands Orienteringsförbund
natM
Kolmårdskavlen, individuella öppna klasserOK KolmårdenÖstergötlands Orienteringsförbund
regL
Vårracet, dag 2, medelOK OrionBlekinge Orienteringsförbund
natMStart times
w 14Mon 2/4SnötrampenFjärås AIK
OK Löftan
Hallands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Hästveda OKHästveda OKSkånes Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Vikingaträffen, Five-O, #5Trollhättans SOKVästergötlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
AnebyorienteringenSOK AnebySmålands Orienteringsförbund
regL
KringelträffenSödertälje-Nykvarn OFSödermanlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Tue 3/4
Wed 4/4
Thu 5/4
Fri 6/4Nattinatta, GotlandGotlands Bro OKGotlands Orienteringsförbund
regLNShow routes in LiveloxResults
SvartnattaÄrla IF
Vingåkers OK
Södermanlands Orienteringsförbund
natRLNShow routes in LiveloxResults
Väsby OK, GrymnattaVäsby OKStockholms Orienteringsförbund
natLNShow routes in LiveloxResults
PreO, Syd NattHärlövs IFSkånes Orienteringsförbund
T
natPNStart times
Sat 7/4Dackefejden, långKarlskrona SOKBlekinge Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
LännamedelnLänna IFUpplands Orienteringsförbund
natM
Mälarmårdsdubbeln, sprintKatrineholms OKSödermanlands Orienteringsförbund
natS
SM, ultralång med Swedish League, #1IK Hakarpspojkarna
Jönköpings OK
Smålands Orienteringsförbund
champsU
SM, ultralång, publiktävling, medel Gränna-Bygdens OKSmålands Orienteringsförbund
natM
Sydsvenska mästerskapen, individuell, långKarlskrona SOKBlekinge Orienteringsförbund
champsLShow routes in LiveloxResults
Ulrikadubbeln, medelIFK Linköpings OSÖstergötlands Orienteringsförbund
natM
Västkuststafetten, individuella öppna klasserIFK Göteborg OrienteringGöteborgs Orienteringsförbund
regMShow routes in LiveloxResults
PreO, Syd LördagOK Pan-KristianstadSkånes Orienteringsförbund
T
natP
VästkuststafettenIFK Göteborg OrienteringGöteborgs Orienteringsförbund
natRMShow routes in LiveloxResults
Sun 8/4Broruset, GotlandGotlands Bro OKGotlands Orienteringsförbund
regMShow routes in LiveloxResults
Dackefejden, medelKarlskrona SOKBlekinge Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Gudhems vårtävlingGudhems IFVästergötlands Orienteringsförbund
natM
Herkules skogsdådFK HerkulesGöteborgs Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Mälarmårdsdubbeln, medelKatrineholms OKSödermanlands Orienteringsförbund
natL
RånässtafettenRånäs OKUpplands Orienteringsförbund
natRL
Sydsvenska mästerskapen, stafettKarlskrona SOKBlekinge Orienteringsförbund
champsRMShow routes in LiveloxResults
Ulrikadubbeln, långIFK Linköpings OSÖstergötlands Orienteringsförbund
natL
MIK-medelnMälarhöjdens IK OKStockholms Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
PreO, Syd SöndagFK BokenSkånes Orienteringsförbund
T
natP
w 15Mon 9/4
Tue 10/4
Wed 11/4
Thu 12/4TiomilarepetOK Älvsjö-ÖrbyStockholms Orienteringsförbund
regRLCShow routes in LiveloxResults
Fri 13/4Swedish League, #2, sprint (WRE), med CitadellssprintenOK Silva
Rävetofta OK
Skånes Orienteringsförbund
intSShow routes in LiveloxResults
Sat 14/4Brudarebackens sprintstafettGöteborgs SKGöteborgs Orienteringsförbund
regRSShow routes in LiveloxResults
Nybro OK, dag 1, långNybro OKSmålands Orienteringsförbund
natL
Täby OK, långTäby OKStockholms Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
StigtomtakavlenOK HällenSödermanlands Orienteringsförbund
natRLCShow routes in LiveloxResults
Swedish League, #3, lång (WRE), med KlåverödsdubbelnOK Silva
Rävetofta OK
Skånes Orienteringsförbund
intLShow routes in LiveloxResults
OstlöpetFalköpings AIK OKVästergötlands Orienteringsförbund
natM
AnebyorienteringenSOK AnebySmålands Orienteringsförbund
regLShow routes in LiveloxResults
Sun 15/4StigtomtakavlenOK HällenSödermanlands Orienteringsförbund
natRLCShow routes in LiveloxResults
EnenracetOK EnenUpplands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Nybro OK, dag 2, medelNybro OKSmålands Orienteringsförbund
natM
Stenungsunds OKStenungsunds OKBohuslän-Dals Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Stigtomtakavlen, individuella öppna klasserOK HällenSödermanlands Orienteringsförbund
regLShow routes in LiveloxResults
Täby OK, medelTäby OKStockholms Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
TraneträffenOK TrananVästergötlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Urban Hjärne-kampenOK MotalaÖstergötlands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Suderträffen, GotlandIF Hansa-HoburgGotlands Orienteringsförbund
regMResults
Swedish League, #4, medel (WRE), med KlåverödsdubbelnOK Silva
Rävetofta OK
Skånes Orienteringsförbund
intMShow routes in LiveloxResults
w 16Mon 16/4
Tue 17/4
Wed 18/4
Thu 19/4
Fri 20/4SM, natt med Swedish League, #5IK Hakarpspojkarna
Jönköpings OK
OK Gränsen
Smålands Orienteringsförbund
champsLNShow routes in LiveloxResults
Uppsala möte, nattRasbo IK
Upsala IF
Upplands Orienteringsförbund
natLNShow routes in LiveloxResults
Sat 21/4Göteborgsdubbeln, långLerums SOK
Sjövalla FK
Göteborgs Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
HagenmedelnIF HagenVästergötlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
OK Tors ungdomstävlingOK TorSödermanlands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
RonnebymedelnRonneby OKBlekinge Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
IFK LidingöIFK Lidingö SOKStockholms Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
LetälvsträffenDegerfors OK
OK Djerf
Värmlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Uppsala möte, medelIF ThorUpplands Orienteringsförbund
natM
Sun 22/4Göteborgsdubbeln, medelLerums SOK
Sjövalla FK
Göteborgs Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
TorfejdenOK TorSödermanlands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Vårträffen, GotlandVisborgs OKGotlands Orienteringsförbund
regLShow routes in LiveloxResults
Växjö OKVäxjö OKSmålands Orienteringsförbund
regMShow routes in LiveloxResults
BoforsloppetDegerfors OK
OK Djerf
Värmlands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Järfälla OKJärfälla OKStockholms Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Öppet Skaraborgsmästerskap, långSOK TräffVästergötlands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Swedish League, #6, final, jaktstart + LOK:s jubileumstävling, långLinköpings OKÖstergötlands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Uppsala möte, långOK LinnéUpplands Orienteringsförbund
natL
GöingefejdenFK GöingarnaSkånes Orienteringsförbund
natLResults
w 17Mon 23/4
Tue 24/4
Wed 25/4
Thu 26/4
Fri 27/4Tiomila, open individual, FridayIFK Enskede
OK Älvsjö-Örby
Skogsluffarnas OK
Solna OK
Stockholms Orienteringsförbund
natLC
Sat 28/4Tiomila, open individual, SaturdayIFK Enskede
OK Älvsjö-Örby
Skogsluffarnas OK
Solna OK
Stockholms Orienteringsförbund
natLCShow routes in LiveloxResults
Tiomila i NynäshamnIFK Enskede
OK Älvsjö-Örby
Skogsluffarnas OK
Stockholms Orienteringsförbund
natRLCShow routes in LiveloxResults
Sun 29/4Tiomila i NynäshamnIFK Enskede
OK Älvsjö-Örby
Skogsluffarnas OK
Stockholms Orienteringsförbund
natRLCShow routes in LiveloxResults
FrostalunkenFrosta OKSkånes Orienteringsförbund
regMShow routes in LiveloxResults
Målilla OKMålilla OKSmålands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Värst i HerrstaHerrestads AIF
Uddevalla IS
Bohuslän-Dals Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Veteranträffen i GästriklandÖsterfärnebo IFGästriklands Orienteringsförbund
natLResults
Ymers vårtävlingIK YmerVästergötlands Orienteringsförbund
natL
w 18Mon 30/4
Tue 1/5KlemmingekampenOK KlemmingenSödermanlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
OK Älmes vårtävlingOK ÄlmeSmålands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
OK BävernOK BävernSmålands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Skaraborgsmästerskap, stafettOK SkogsstjärnanVästergötlands Orienteringsförbund
regRLShow routes in LiveloxResults
DM, sprint, Stockholm (WRE)Järla OrienteringStockholms Orienteringsförbund
intSShow routes in LiveloxResults
SilverjaktenSala OKVästmanlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Wed 2/5DM, ultralång, VästmanlandArboga OKVästmanlands Orienteringsförbund
champsUShow routes in LiveloxResults
Thu 3/5Ungdomsserien #1, krets norr 2Mälarö SOKStockholms Orienteringsförbund
regLShow routes in LiveloxResults
Ungdomsserien #1, krets norr 3Attunda OKStockholms Orienteringsförbund
regLResults
Ungdomsserien #1, krets söder 1Tumba-Mälarhöjden OKStockholms Orienteringsförbund
regLResults
Ungdomsserien #1, krets söder 2Gustavsbergs OKStockholms Orienteringsförbund
regLResults
Ungdomsserien #1, krets söder 4Snättringe SKStockholms Orienteringsförbund
regLShow routes in LiveloxResults
Ungdomsserien #1, krets norr 1Sundbybergs IKStockholms Orienteringsförbund
regLResults
Ungdomsserien #1, krets söder 3Järla OrienteringStockholms Orienteringsförbund
regLShow routes in LiveloxResults
Fri 4/5MarkarydssprintenMarkaryds FK
Tockarps IK
Smålands Orienteringsförbund
Skånes Orienteringsförbund
regSShow routes in LiveloxResults
Värmlandstrippeln, sprintOK ÄlgenVärmlands Orienteringsförbund
regSNShow routes in LiveloxResults
Sat 5/5Dolkampen, dag 1, medelDalaportens OLDalarnas Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Gällstads medelGällstadbygdens SOKVästergötlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
HaningeträffenHaninge SOKStockholms Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Värmlandstrippeln, långSkattkärrs SOKVärmlands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
SvartåfejdenMjölby OKÖstergötlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
SkärmenträffenOK SkärmenBohuslän-Dals Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Gränsfejden/VättefejdenMarkaryds FK
Tockarps IK
Smålands Orienteringsförbund
Skånes Orienteringsförbund
regMShow routes in LiveloxResults
Roslagshelg, långOK RoslagenUpplands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Tisarträffen, dag 1, långOK TisarenÖrebro Läns Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Torsås OKTorsås OKSmålands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Sun 6/5Dolkampen, dag 2, långDalaportens OLDalarnas Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
LagadalskampenFK FinnSmålands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Tisarträffen, dag 2, medelOK TisarenÖrebro Läns Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Ulricehamns OKUlricehamns OKVästergötlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
PalmsprintenOK KontinentSkånes Orienteringsförbund
regSShow routes in LiveloxResults
Roslagshelg, medelOK RoslagenUpplands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Värmlandstrippeln, medelOK TyrVärmlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Sprintcupen i Gammelstad, #2Gammelstads IFNorrbottens Orienteringsförbund
regSResults
w 19Mon 7/5
Tue 8/5DM, sprint, UpplandIdrottsföreningen OLGY UppsalaUpplands Orienteringsförbund
champsSShow routes in LiveloxResults
LjungsbrokampenOK SkogsströvarnaÖstergötlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Wed 9/5
Thu 10/5Orintos vårtävling, medelOK OrintoVästergötlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
AlvestaträffenAlvesta SOKSmålands Orienteringsförbund
regMShow routes in LiveloxResults
ÅrsundarundanÅrsunda IFGästriklands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Orintos vårtävling, sprintOK OrintoVästergötlands Orienteringsförbund
natSShow routes in LiveloxResults
Närkekvartetten, dag 1, långAlmby IK
KFUM Örebro OK
Örebro Läns Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Tour de Medelpad/Ångermanland, dag 1, medelÅngermanlands Orienteringsförbund
Njurunda OK
Selånger SOK
Timrå SOK
Ångermanlands Orienteringsförbund
Medelpads Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Fri 11/5Tour de Medelpad/Ångermanland, dag 2, förlängd medelÅngermanlands Orienteringsförbund
Kovlands IF
Sundsvalls OK
Timrå SOK
Ångermanlands Orienteringsförbund
Medelpads Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Närkekvartetten, dag 2, medelAlmby IK
KFUM Örebro OK
Örebro Läns Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
PreO i Väst VänersborgVänersborgs SKVästergötlands Orienteringsförbund
FT
natL
Sat 12/5Gävleloppet, medelGävle OKGästriklands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
SOKs nationella medeldistansSkellefteå OKVästerbottens Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Tour de Medelpad/Ångermanland, dag 3, medelHärnösands OK
Medelpads Orienteringsförbund
Ångermanlands Orienteringsförbund
Medelpads Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Närkekvartetten, dag 3, långGarphyttans IF
Hagaby GoIF Örebro
Örebro Läns Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
PreO i Väst TidaholmTidaholm SOK SisuVästergötlands Orienteringsförbund
T
natP
Sun 13/5Gävleloppet, långGävle OKGästriklands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Tour de Medelpad/Ångermanland, dag 4, förkortad långHärnösands OK
Medelpads Orienteringsförbund
Ångermanlands Orienteringsförbund
Medelpads Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Närkekvartetten, dag 4, medelGarphyttans IF
Hagaby GoIF Örebro
Örebro Läns Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
PreO i Väst TidaholmTidaholm SOK SisuVästergötlands Orienteringsförbund
T
natP
w 20Mon 14/5
Tue 15/5Staffans minneBoxholms OKÖstergötlands Orienteringsförbund
regSShow routes in LiveloxResults
Ungdomsserien #2, krets söder 1Tullinge SKStockholms Orienteringsförbund
regLShow routes in LiveloxResults
Ungdomsserien #2, krets söder 2OK RavinenStockholms Orienteringsförbund
regLResults
Ungdomsserien #2, krets norr 1Väsby OKStockholms Orienteringsförbund
regLShow routes in LiveloxResults
Ungdomsserien #2, krets norr 2Järfälla OKStockholms Orienteringsförbund
regLShow routes in LiveloxResults
Ungdomsserien #2, krets söder 4Snättringe SKStockholms Orienteringsförbund
regLShow routes in LiveloxResults
Ungdomsserien #2, krets norr 3 Waxholms OKStockholms Orienteringsförbund
regLShow routes in LiveloxResults
Ungdomsserien #2, krets söder 3Söders-TyresöStockholms Orienteringsförbund
regLShow routes in LiveloxResults
Wed 16/5Stockholms City Cup, #1OK Södertörn
Sundbybergs IK
Stockholms Orienteringsförbund
regSShow routes in LiveloxResults
Thu 17/5DM, sprint, GästriklandStorviks IFGästriklands Orienteringsförbund
champsSResults
Fri 18/5Sprintcupen i Gammelstad, #3Gammelstads IFNorrbottens Orienteringsförbund
regSShow routes in LiveloxResults
Sat 19/5Bergnäsets AIK vårtävling, dag 1, lång + För-USMBergnäsets AIKNorrbottens Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
DM, sprint, SmålandSOK AnebySmålands Orienteringsförbund
champsSShow routes in LiveloxResults
DM, sprint, SödermanlandSträngnäs-Malmby OLSödermanlands Orienteringsförbund
champsSShow routes in LiveloxResults
HammarslagetOK HammarenGästriklands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Klackenloppet, dag 1Lindebygdens OK
OK Järnbärarna
Örebro Läns Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Mora Youth Challenge, medelIFK Mora OKDalarnas Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Stöcksjö IS vårtävlingStöcksjö ISVästerbottens Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Ungdomstrollet, GotlandSvaide Roma SOKGotlands Orienteringsförbund
regLShow routes in LiveloxResults
FilipstadsträffenFilipstads OKVärmlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
DM, sprint, Bohuslän-DalStigsökarnaBohuslän-Dals Orienteringsförbund
champsSResults
Faxeträffen, medelSöderhamns OKHälsinglands Orienteringsförbund
natM
DM, sprintstafett, SmålandSOK AnebySmålands Orienteringsförbund
champsRSShow routes in LiveloxResults
Sun 20/5Bergnäsets AIK vårtävling, dag 2, medel + För-USMBergnäsets AIKNorrbottens Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
DM, sprintstafett, VästergötlandSkene Sim o ISVästergötlands Orienteringsförbund
champsRSShow routes in LiveloxResults
Klackenloppet, dag 2Lindebygdens OK
OK Järnbärarna
Örebro Läns Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Mora Youth Challenge, medelIFK Mora OKDalarnas Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
TorvaldsblotetSkogslöparnaÅngermanlands Orienteringsförbund
regMShow routes in LiveloxResults
Faxeträffen, långSöderhamns OKHälsinglands Orienteringsförbund
natL
Pekingduon, individuella öppna klasserMatteus SIÖstergötlands Orienteringsförbund
regMResults
DM, sprint, VästergötlandSkene Sim o ISVästergötlands Orienteringsförbund
champsSShow routes in LiveloxResults
VikingträffenIK Vikings OKVärmlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
PekingduonMatteus SIÖstergötlands Orienteringsförbund
natRMShow routes in LiveloxResults
w 21Mon 21/5
Tue 22/5
Wed 23/5Stockholm City Cup, #2OK Södertörn
Sundbybergs IK
Stockholms Orienteringsförbund
regSShow routes in LiveloxResults
Thu 24/5
Fri 25/5StOF Sommarläger Förkortad Medel UPTumba-Mälarhöjden OKStockholms Orienteringsförbund
regMShow routes in LiveloxResults
Sat 26/5Bollnästräffen, medelRehns BKHälsinglands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Stråken dubbelsprint, etapp 1Mullsjö SOKVästergötlands Orienteringsförbund
natSResults
Stråken dubbelsprint, etapp 2Mullsjö SOKVästergötlands Orienteringsförbund
natSResults
Umeå OK, medelUmeå OKVästerbottens Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
DM, sprint, HallandIK Trenne UllaredHallands Orienteringsförbund
champsSShow routes in LiveloxResults
Älvsbyn vårtävling, dag 1, medelÄlvsby IF OKNorrbottens Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
DM, sprint, Västmanland + VPT-4OK HedströmmenVästmanlands Orienteringsförbund
champsSShow routes in LiveloxResults
JVM-test, medelOK Pan-KristianstadSkånes Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
OK Måsens ungdomstävlingOK MåsenSödermanlands Orienteringsförbund
regMShow routes in LiveloxResults
DM, sprintstafett, HallandIK Trenne UllaredHallands Orienteringsförbund
champsRSShow routes in LiveloxResults
DM, sprintstafett, VästmanlandOK HedströmmenVästmanlands Orienteringsförbund
champsRSShow routes in LiveloxResults
MtbO, Svenska Cupen, # 1, sprintTrollhättans SOKVästergötlands Orienteringsförbund
M
natSShow routes in LiveloxResults
Sun 27/5Bollnästräffen, långRehns BKHälsinglands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
DM, sprint, DalarnaKorsnäs IF OKDalarnas Orienteringsförbund
champsSShow routes in LiveloxResults
DM, sprint, GotlandGotlands Bro OKGotlands Orienteringsförbund
champsSShow routes in LiveloxResults
Gällstads sprintGällstadbygdens SOKVästergötlands Orienteringsförbund
regSShow routes in LiveloxResults
SprintstafettKorsnäs IF OKDalarnas Orienteringsförbund
regRSShow routes in LiveloxResults
Umeå OK, långUmeå OKVästerbottens Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Älvsbyn vårtävling, dag 2, långÄlvsby IF OKNorrbottens Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
DM, sprint, BlekingeOK SkogsfalkenBlekinge Orienteringsförbund
champsSShow routes in LiveloxResults
DM, sprint, SkåneLunds OKSkånes Orienteringsförbund
champsSShow routes in LiveloxResults
MtbO, Svenska Cupen, # 2, medelTrollhättans SOKVästergötlands Orienteringsförbund
M
natMShow routes in LiveloxResults
SAIS dubbelsprint, etapp 1Stångenäs AISBohuslän-Dals Orienteringsförbund
natSShow routes in LiveloxResults
SAIS dubbelsprint, etapp 2Stångenäs AISBohuslän-Dals Orienteringsförbund
natSShow routes in LiveloxResults
StOF Sommarläger LägerstafettTumba-Mälarhöjden OKStockholms Orienteringsförbund
regRMShow routes in LiveloxResults
LämmeltågetNässjö OKSmålands Orienteringsförbund
regRSResults
JVM-test, långOK Pan-KristianstadSkånes Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
DM, sprintstafett, BlekingeOK SkogsfalkenBlekinge Orienteringsförbund
champsRSShow routes in LiveloxResults
DM, sprintstafett, SkåneLunds OKSkånes Orienteringsförbund
champsRSShow routes in LiveloxResults
DM, sprintstafett, Skåne, öppna individuella klasserLunds OKSkånes Orienteringsförbund
regSShow routes in LiveloxResults
w 22Mon 28/5
Tue 29/5
Wed 30/5Stockholm City Cup, #3OK Södertörn
Sundbybergs IK
Stockholms Orienteringsförbund
regSShow routes in LiveloxResults
Thu 31/5Myggmedeln med Trimtex CupOK Pers LärjungarGästriklands Orienteringsförbund
regMResults
Fri 1/6Ösaträffen, dag 1, medelAlfta-Ösa OKHälsinglands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Sat 2/6Kinnekullesprinten, etapp 1OK KlyftamoVästergötlands Orienteringsförbund
natSShow routes in LiveloxResults
Kinnekullesprinten, etapp 2OK KlyftamoVästergötlands Orienteringsförbund
natSShow routes in LiveloxResults
Ösaträffen, dag 2, medelAlfta-Ösa OKHälsinglands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
PreO, TempO-DM, UpplandBjörklinge SOKUpplands Orienteringsförbund
T
champsT
PreO, UpplandBjörklinge SOKUpplands Orienteringsförbund
T
natP
RenlunkenOK RenenNorrbottens Orienteringsförbund
regLShow routes in LiveloxResults
SM, sprint, individuell, kvalIK Hakarpspojkarna
Jönköpings OK
OK Gränsen
Smålands Orienteringsförbund
champsSShow routes in LiveloxResults
SM, sprint, individuell, finalIK Hakarpspojkarna
Jönköpings OK
OK Gränsen
Smålands Orienteringsförbund
champsSShow routes in LiveloxResults
SM, sprint, publiktävlingIK Hakarpspojkarna
OK Gränsen
Smålands Orienteringsförbund
natSShow routes in LiveloxResults
Sun 3/6BruksträffenRobertsfors IKVästerbottens Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
DM, medel, ÅngermanlandOK NipanÅngermanlands Orienteringsförbund
champsMShow routes in LiveloxResults
KalvdansenOK RenenNorrbottens Orienteringsförbund
regRMResults
Ösaträffen, dag 3, långAlfta-Ösa OKHälsinglands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
PreO, UpplandOK LinnéUpplands Orienteringsförbund
T
natP
SommarlandssprintenIK GandvikVästergötlands Orienteringsförbund
natSShow routes in LiveloxResults
SM, sprint, stafettIK Hakarpspojkarna
Jönköpings OK
OK Gränsen
Smålands Orienteringsförbund
champsRSShow routes in LiveloxResults
w 23Mon 4/6
Tue 5/6DM, sprint, ÖstergötlandOK SkogsströvarnaÖstergötlands Orienteringsförbund
champsSShow routes in LiveloxResults
Sprinthelgen, etapp 1OK OrionBlekinge Orienteringsförbund
natSShow routes in LiveloxResults
DM, sprint, GöteborgMölndal Outdoor IFGöteborgs Orienteringsförbund
champsSShow routes in LiveloxResults
Wed 6/6Sprinthelgen, etapp 2OK OrionBlekinge Orienteringsförbund
natSShow routes in LiveloxResults
Sprinthelgen, etapp 3OK OrionBlekinge Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
DM, sprint, MedelpadSelånger SOKMedelpads Orienteringsförbund
champsSShow routes in LiveloxResults
Edetdubbeln, etapp 1OK GipenBohuslän-Dals Orienteringsförbund
natSShow routes in LiveloxResults
Edetdubbeln, etapp 2OK GipenBohuslän-Dals Orienteringsförbund
natSShow routes in LiveloxResults
MtbO, Kvarnsveden, MTBO-touren Dalarna, medelKvarnsvedens GOIF OKDalarnas Orienteringsförbund
M
natMResults
DM, sprint, VärmlandOK DjerfVärmlands Orienteringsförbund
champsSShow routes in LiveloxResults
Nationaldagsmedeln i BodenI 19 IFNorrbottens Orienteringsförbund
regMShow routes in LiveloxResults
Centrum Team SprintCentrum OKStockholms Orienteringsförbund
regRSShow routes in LiveloxResults
Thu 7/6VM-test, medeldistansSvenska Orienteringsförbundet
regMResults
Fri 8/6MtbO, USM/JSM/SM/VSM, Svenska Cupen, #3, sprintOK KåreDalarnas Orienteringsförbund
M
champsSShow routes in LiveloxResults
Västerbottens 3-dagars, etapp 1, medelIFK Umeå
Umedalens IF
Västerbottens Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Sat 9/6Västerbottens 3-dagars, etapp 2, långIFK Umeå
Umedalens IF
Västerbottens Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
DM, medel, Medelpad + Jämtland-HärjedalenÅnge OK
Jämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
Medelpads Orienteringsförbund
Jämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
champsMResults
MtbO, USM/JSM/SM/VSM, Svenska Cupen, #4, långOK KåreDalarnas Orienteringsförbund
M
champsLShow routes in LiveloxResults
VM-test, långdistansSvenska Orienteringsförbundet
regLResults
SlottssprintenSigtuna OKUpplands Orienteringsförbund
natSResults
PreO på Öland + DM, SmålandNybro OKSmålands Orienteringsförbund
T
champsP
Slottssprinten, 2-mannastafettSigtuna OKUpplands Orienteringsförbund
natRSResults
Slättö sand-medelnBredaryds SOKSmålands Orienteringsförbund
regMShow routes in LiveloxResults
Sun 10/6Västerbottens 3-dagars, etapp 3, medelIFK Umeå
Umedalens IF
Västerbottens Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
DM, lång, Jämtland-Härjedalen + BräcketräffenÅnge OK
Jämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
Medelpads Orienteringsförbund
Jämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
champsLResults
DM, sprint, Örebro LänOK Milan
Örebro Läns Orienteringsförbund
Örebro Läns Orienteringsförbund
champsSShow routes in LiveloxResults
DM, sprintstafett, Örebro LänOK Milan
Örebro Läns Orienteringsförbund
Örebro Läns Orienteringsförbund
champsRSShow routes in LiveloxResults
High Chaparral-sprintenBredaryds SOKSmålands Orienteringsförbund
natSShow routes in LiveloxResults
MtbO, USM/JSM/SM/VSM, Svenska Cupen, #5, medelOK KåreDalarnas Orienteringsförbund
M
champsMShow routes in LiveloxResults
PreO på ÖlandNybro OKSmålands Orienteringsförbund
T
natP
w 24Mon 11/6
Tue 12/6SidensjösprintenSidensjö IKÅngermanlands Orienteringsförbund
regSResults
Wed 13/6
Thu 14/6DM, sprint, Jämtland/HärjedalenFältjägarnas IFJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
champsS
Fri 15/6Tre skåningar och en dansk, etapp 1, sprintHelsingborgs SOKSkånes Orienteringsförbund
natSShow routes in LiveloxResults
Sat 16/6Tre skåningar och en dansk, etapp 2, medelHelsingborgs SOKSkånes Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Tre skåningar och en dansk, etapp 3, sprintHelsingborgs SOKSkånes Orienteringsförbund
natSShow routes in LiveloxResults
PreO, Öppet DM Göteborg + Bohuslän/Dal + VästergötlandBohuslän-Dals Orienteringsförbund
Kungälvs OK
Västergötlands Orienteringsförbund
Bohuslän-Dals Orienteringsförbund
Göteborgs Orienteringsförbund
Västergötlands Orienteringsförbund
T
champsL
Sun 17/6Tre skåningar och en dansk, etapp 4, sprintHelsingborgs SOKSkånes Orienteringsförbund
natSShow routes in LiveloxResults
MtbO, DM, medel, VärmlandKristinehamns OKVärmlands Orienteringsförbund
M
champsMResults
Piteå IF OrienteringsklubbPiteå IF OrienteringsklubbNorrbottens Orienteringsförbund
regMShow routes in LiveloxResults
w 25Mon 18/6
Tue 19/6Melkers MinneSödertälje-Nykvarn OFSödermanlands Orienteringsförbund
natRSShow routes in LiveloxResults
Wed 20/6DM, ultralång, Gästrikland + Hälsingland med Trimtex CupHälsinglands Orienteringsförbund
Valbo AIF
Hälsinglands Orienteringsförbund
Gästriklands Orienteringsförbund
champsUShow routes in LiveloxResults
Thu 21/6
Fri 22/6
Sat 23/6
Sun 24/6Idreveckan Fjäll-OIdrefjällens OKDalarnas Orienteringsförbund
natLResults
Örebro City Sprint (WRE)Almby IK
Örebro Läns Orienteringsförbund
Örebro Läns Orienteringsförbund
intSShow routes in LiveloxResults
Örebro City SprintstafettAlmby IKÖrebro Läns Orienteringsförbund
natRSShow routes in LiveloxResults
w 26Mon 25/6IdresprintenIdrefjällens OKDalarnas Orienteringsförbund
natSResults
Tue 26/6Idre 3-dagars, etapp 1, långIdrefjällens OKDalarnas Orienteringsförbund
natLResults
Wed 27/6Idre 3-dagars, etapp 2, medelIdrefjällens OKDalarnas Orienteringsförbund
natMResults
PreO, Dag-DM, UpplandLänna IFUpplands Orienteringsförbund
T
champsP
Thu 28/6Idre 3-dagars, etapp 3, långIdrefjällens OKDalarnas Orienteringsförbund
natLResults
Fri 29/63+3 i Sälen, etapp 1, förkortad medeldistansMalungs OK SkogsmårdarnaDalarnas Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Sat 30/63+3 i Sälen, etapp 2, långMalungs OK SkogsmårdarnaDalarnas Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Gränsjakten i Strömstad, etapp 1Idefjordens SKBohuslän-Dals Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
TjogetEmmaboda Verda OK
Lessebo OK
Smålands Orienteringsförbund
natRLCShow routes in LiveloxResults
Sun 1/73+3 i Sälen, etapp 3, medelMalungs OK SkogsmårdarnaDalarnas Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Gränsjakten i Strömstad, etapp 2Idefjordens SKBohuslän-Dals Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
TjogetEmmaboda Verda OK
Lessebo OK
Smålands Orienteringsförbund
natRLCShow routes in LiveloxResults
w 27Mon 2/7Trekvällars, etapp 1OK RavinenStockholms Orienteringsförbund
regLShow routes in LiveloxResults
Tue 3/7Trekvällars, etapp 2OK RavinenStockholms Orienteringsförbund
regMShow routes in LiveloxResults
Tjust 2-dagars, dag 1Ankarsrums OKSmålands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Wed 4/7Trekvällars, etapp 3OK RavinenStockholms Orienteringsförbund
regLShow routes in LiveloxResults
Tjust 2-dagars, dag 2Ankarsrums OKSmålands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Havs-OL, dag 1, långStigmännen Karlshamns OKBlekinge Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Thu 5/7Havs-OL, dag 2, sprintStigmännen Karlshamns OKBlekinge Orienteringsförbund
natSShow routes in LiveloxResults
Havs-OL, dag 2, medelStigmännen Karlshamns OKBlekinge Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Fri 6/7Eskilstuna weekend, etapp 1, medelÄrla IF
IK Standard
Södermanlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Vålådalens 3-dagars, etapp 1, sprintFrösö IF
Östersunds OK
Jämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
natSResults
Sat 7/7Eskilstuna weekend, etapp 2, långÄrla IF
IK Standard
Södermanlands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Seskarö IF jubileumSeskarö IFNorrbottens Orienteringsförbund
regMShow routes in LiveloxResults
Gotlands 2-dagars, etapp 1, medelSvaide Roma SOKGotlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Vålådalens 3-dagars, etapp 2, medelFrösö IF
Östersunds OK
Jämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
natMResults
Morokulien 2-dagars, etapp 1, medelÅmotfors OKVärmlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Sun 8/7Eskilstuna weekend, etapp 3, långÄrla IF
IK Standard
Södermanlands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Gotlands 2-dagars, etapp 2, långSvaide Roma SOKGotlands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Morokulien 2-dagars, etapp 2, långÅmotfors OKVärmlands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Vålådalens 3-dagars, etapp 3, långFrösö IF
Östersunds OK
Jämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
natLResults
w 28Mon 9/7
Tue 10/7Gotlands 3-dagars, etapp 1, medelGotlands Bro OKGotlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
MastloppetHellas OrienteringStockholms Orienteringsförbund
regLShow routes in LiveloxResults
Wed 11/7Gotlands 3-dagars, etapp 2, medelGotlands Bro OKGotlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Thu 12/7Gotlands 3-dagars, etapp 3, lång, jaktstartGotlands Bro OKGotlands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Fri 13/7Hallands 3-dagars, etapp 1, medelHalmstad OK
Laholms IF OK
OK Lindéna
Oskarströms OK
Simlångsdalens IF
Hallands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Sat 14/7Hallands 3-dagars, etapp 2, långHalmstad OK
Laholms IF OK
OK Lindéna
Oskarströms OK
Simlångsdalens IF
Hallands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Sun 15/7Hallands 3-dagars, etapp 3, lång, jaktstartHalmstad OK
Laholms IF OK
OK Lindéna
Oskarströms OK
Simlångsdalens IF
Hallands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
w 29Mon 16/7Österlens 3-kvällars, kväll 1Andrarums IFSkånes Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Tue 17/7Österlens 3-kvällars, kväll 2Andrarums IFSkånes Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Skärgårdssprinten, etapp 1OK RoslagenUpplands Orienteringsförbund
champsSShow routes in LiveloxResults
Wed 18/7Österlens 3-kvällars, kväll 3Andrarums IFSkånes Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Skärgårdssprinten, etapp 2OK RoslagenUpplands Orienteringsförbund
champsSShow routes in LiveloxResults
Forsa OK, medelForsa OKHälsinglands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Thu 19/7Forsa OK, långForsa OKHälsinglands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Fri 20/7PreO, DM, HälsinglandRehns BKHälsinglands Orienteringsförbund
T
champsL
Sat 21/7O-Ringen Höga Kusten, BagheerastafettenO-Ringen
intRSShow routes in Livelox
Sun 22/7O-Ringen Höga Kusten, etapp 1, långÅngermanlands Orienteringsförbund
O-Ringen
Ångermanlands Orienteringsförbund
FMT
natLShow routes in LiveloxResults
O-Ringen Höga Kusten, MTBO, etapp 1O-Ringen
M
intLShow routes in LiveloxResults
w 30Mon 23/7O-Ringen Höga Kusten, etapp 2, långÅngermanlands Orienteringsförbund
O-Ringen
Ångermanlands Orienteringsförbund
FMT
natLShow routes in LiveloxResults
O-Ringen Höga Kusten, MTBO, etapp 2O-Ringen
M
intLShow routes in LiveloxResults
Tue 24/7O-Ringen Höga Kusten, elitsprintenO-Ringen
natSResults
Wed 25/7O-Ringen Höga Kusten, etapp 3, medelÅngermanlands Orienteringsförbund
O-Ringen
Ångermanlands Orienteringsförbund
FMT
natMShow routes in LiveloxResults
O-Ringen Höga Kusten, MTBO, etapp 3O-Ringen
M
intLShow routes in LiveloxResults
Thu 26/7O-Ringen Höga Kusten, etapp 4, långÅngermanlands Orienteringsförbund
O-Ringen
Ångermanlands Orienteringsförbund
FMT
natLShow routes in LiveloxResults
O-Ringen Höga Kusten, MTBO, etapp 4O-Ringen
M
intLShow routes in LiveloxResults
Fri 27/7O-Ringen Höga Kusten, etapp 5, lång, jaktstartÅngermanlands Orienteringsförbund
O-Ringen
Ångermanlands Orienteringsförbund
FMT
natLShow routes in LiveloxResults
O-Ringen Höga Kusten, MTBO, etapp 5O-Ringen
M
intLShow routes in LiveloxResults
PreO, Elitserien & A-CupenÖrnsköldsviks OKÅngermanlands Orienteringsförbund
T
natL
Sat 28/7
Sun 29/7
w 31Mon 30/7OK Hällens 3-dagars, dag 1, medelOK HällenSödermanlands Orienteringsförbund
regMShow routes in LiveloxResults
Tue 31/7OK Hällens 3-dagars, dag 2, långOK HällenSödermanlands Orienteringsförbund
regLShow routes in LiveloxResults
Wed 1/8OK Hällens 3-dagars, dag 3, långOK HällenSödermanlands Orienteringsförbund
regLShow routes in LiveloxResults
Thu 2/8Grövelsjöorienteringen - prologenDalarnas Orienteringsförbund
Grövelsjöfjällens OK
Dalarnas Orienteringsförbund
regLShow routes in LiveloxResults
StjärnorpsmedelnOK DenselnÖstergötlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Fri 3/8Ungdomens 10milaIstrums SK
Mariestads FK
OK Amne
OK Klyftamo
OK Skogsstjärnan
SOK Träff
Västergötlands Orienteringsförbund
natRLCShow routes in LiveloxResults
Grövelsjöorienteringen, etapp 1, medelDalarnas Orienteringsförbund
Grövelsjöfjällens OK
Dalarnas Orienteringsförbund
regMShow routes in LiveloxResults
Malå sprintLångvikens OKVästerbottens Orienteringsförbund
regSShow routes in LiveloxResults
Sat 4/8Grövelsjöorienteringen, etapp 2, långDalarnas Orienteringsförbund
Grövelsjöfjällens OK
Dalarnas Orienteringsförbund
regLShow routes in LiveloxResults
GötenemedelnIstrums SK
Mariestads FK
OK Amne
OK Klyftamo
OK Skogsstjärnan
SOK Träff
Västergötlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Medeltidskampen, Gotland, etapp 1, sprintGarda OKGotlands Orienteringsförbund
natSShow routes in LiveloxResults
Medeltidskampen, Gotland, etapp 2, medelGarda OKGotlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
SpringlispringetLångvikens OKVästerbottens Orienteringsförbund
regMShow routes in LiveloxResults
MtbO, TällbergssprintenLeksands OKDalarnas Orienteringsförbund
M
natSShow routes in LiveloxResults
Sun 5/8Grövelsjöorienteringen, etapp 3, medelDalarnas Orienteringsförbund
Grövelsjöfjällens OK
Dalarnas Orienteringsförbund
regMShow routes in LiveloxResults
Medeltidskampen, Gotland, etapp 3, lång, jaktstartGarda OKGotlands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
GötenelångenIstrums SK
Mariestads FK
OK Amne
OK Klyftamo
OK Skogsstjärnan
SOK Träff
Västergötlands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
MtbO, Leksands orienteringssöndagLeksands OKDalarnas Orienteringsförbund
M
natLShow routes in LiveloxResults
Augustiloppet i MotalaMotala AIF OLÖstergötlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Tjamstan medelLångvikens OKVästerbottens Orienteringsförbund
regMShow routes in LiveloxResults
w 32Mon 6/8Distriktsmatch Dalarna, Gästrikland, Hälsingland, Uppland och Västmanland, dag 1, sprintLudvika OKDalarnas Orienteringsförbund
regSShow routes in LiveloxResults
Tue 7/8Distriktsmatch Södermanland, Värmland, Örebro län och Östergötland, dag 1, medelSkogspojkarnas OKÖstergötlands Orienteringsförbund
regMShow routes in LiveloxResults
Distriktsmatch Dalarna, Gästrikland, Hälsingland, Uppland och Västmanland, dag 2, långLudvika OKDalarnas Orienteringsförbund
regLShow routes in LiveloxResults
Wed 8/8Distriktsmatch Södermanland, Värmland, Örebro län och Östergötland, dag 2, stafettSkogspojkarnas OKÖstergötlands Orienteringsförbund
regRMResults
Thu 9/8TjällmoträffenTjällmo-Godegårds OKÖstergötlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Fri 10/8GM, sprintEksjö SOKSmålands Orienteringsförbund
champsSShow routes in LiveloxResults
Öppna Norrlandsmästerskapen, sprintOckelbo OKGästriklands Orienteringsförbund
champsSShow routes in LiveloxResults
Sat 11/8GM, långEksjö SOKSmålands Orienteringsförbund
champsLShow routes in LiveloxResults
GM, lång, publiktävlingEksjö SOKSmålands Orienteringsförbund
regLShow routes in LiveloxResults
Hjo 2-dagars, medelHjobygdens OKVästergötlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Öppna Norrlandsmästerskapen, medelOckelbo OKGästriklands Orienteringsförbund
champsMShow routes in LiveloxResults
Öppna Norrlandsmästerskapen, stafettOckelbo OKGästriklands Orienteringsförbund
champsRMShow routes in LiveloxResults
Bruksdubbeln, medelHallstahammars OK
Surahammars SOK
Västmanlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Tuna Ting, dag 1, medelStora Tuna OKDalarnas Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Sun 12/8Ändå någotÅmåls OKBohuslän-Dals Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
GM, medel, publiktävlingEksjö SOKSmålands Orienteringsförbund
regMShow routes in LiveloxResults
GM, stafettEksjö SOKSmålands Orienteringsförbund
natRLShow routes in LiveloxResults
Hjo 2-dagars, långHjobygdens OKVästergötlands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Öppna Norrlandsmästerskapen, långOckelbo OKGästriklands Orienteringsförbund
champsLShow routes in LiveloxResults
Bruksdubbeln, långHallstahammars OK
Surahammars SOK
Västmanlands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Tuna Ting, dag 2, medelStora Tuna OKDalarnas Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
MtbO, RodhenmedelnOK RodhenUpplands Orienteringsförbund
M
natMShow routes in LiveloxResults
RodhenmedelnOK RodhenUpplands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
w 33Mon 13/8
Tue 14/8
Wed 15/8Storviks natt med DM, GästriklandStorviks IFGästriklands Orienteringsförbund
champsLNResults
Thu 16/8
Fri 17/8Partilletrippeln, natt (med DM, natt, Göteborg)Sävedalens AIKGöteborgs Orienteringsförbund
champsLNShow routes in LiveloxResults
Sat 18/8Golden Weekend, dag 1Arboga OKVästmanlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Kolmårdsträffen, medelTjalve IF NorrköpingÖstergötlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
MockfjärdsflåsetGagnefs OKDalarnas Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
MTBO, Golden Weekend, SprintArboga OKVästmanlands Orienteringsförbund
M
natL
RSK-träffenRydboholms SKVästergötlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Kils OKKils OKVärmlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Långhundradubbeln, medelLånghundra IFUpplands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
DM, lång, NorrbottenArvidsjaurs OKNorrbottens Orienteringsförbund
champsLResults
Partilletrippeln, sprintSävedalens AIKGöteborgs Orienteringsförbund
natSShow routes in LiveloxResults
Pan-Kristianstads jubileumstävlingar, dag 1OK Pan-KristianstadSkånes Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
MTBO, Golden Weekend, MedelArboga OKVästmanlands Orienteringsförbund
M
natL
Sun 19/8BjursåsluffenBjursås OKDalarnas Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Golden Weekend, dag 2Arboga OKVästmanlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Kolmårdsträffen, långTjalve IF NorrköpingÖstergötlands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
SISU/Deje TräffenDeje SF
Sisu Forshaga SK
Värmlands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
DM, stafett, NorrbottenArvidsjaurs OKNorrbottens Orienteringsförbund
champsRLResults
DM, stafett, Norrbotten, individuella öppna klasserArvidsjaurs OKNorrbottens Orienteringsförbund
regLResults
Hökensåsracet, medelOK GränsenSmålands Orienteringsförbund
regMShow routes in LiveloxResults
MtbO, KolmårdsträffenTjalve IF NorrköpingÖstergötlands Orienteringsförbund
M
natMShow routes in LiveloxResults
Pan-Kristianstads jubileumstävlingar, dag 2OK Pan-KristianstadSkånes Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Partilletrippeln, medelSävedalens AIKGöteborgs Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
SvartviksmedelnOK SödertörnStockholms Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Långhundradubbeln, långLånghundra IFUpplands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
DM, sprint, ÅngermanlandOK BrantenÅngermanlands Orienteringsförbund
champsSResults
DM, lång, Västerbotten med Rallarsvängen Vännäs OKVästerbottens Orienteringsförbund
champsLShow routes in LiveloxResults
Gotland Team SprintVisborgs OKGotlands Orienteringsförbund
regRSShow routes in LiveloxResults
Hökensåsracet, sprintOK GränsenSmålands Orienteringsförbund
regSShow routes in LiveloxResults
Gotland Team Sprint, individuella öppna klasserVisborgs OKGotlands Orienteringsförbund
regSShow routes in LiveloxResults
w 34Mon 20/8
Tue 21/8
Wed 22/8
Thu 23/8
Fri 24/8DM, natt, Södermanland + Västmanland + Örebro LänOK Tor
Örebro Läns Orienteringsförbund
Västmanlands Orienteringsförbund
Södermanlands Orienteringsförbund
Örebro Läns Orienteringsförbund
Västmanlands Orienteringsförbund
champsLNShow routes in LiveloxResults
DM, natt, VärmlandSK ÖrnenVärmlands Orienteringsförbund
champsLNShow routes in LiveloxResults
Vittjärvs 2-dagars, etapp 1, sprint, NorrbottenVittjärvs IKNorrbottens Orienteringsförbund
champsSShow routes in LiveloxResults
DM, natt, UpplandRånäs OKUpplands Orienteringsförbund
champsLNShow routes in LiveloxResults
DM, natt, HälsinglandAlfta-Ösa OKHälsinglands Orienteringsförbund
champsLNShow routes in LiveloxResults
Sat 25/8Vittjärvs 2-dagars, etapp 2, medel + DM, medel, NorrbottenVittjärvs IKNorrbottens Orienteringsförbund
champsMShow routes in LiveloxResults
DM, lång, Medelpad+ÅngermanlandÅngermanlands Orienteringsförbund
Medelpads Orienteringsförbund
Sundsvalls OK
Ångermanlands Orienteringsförbund
Medelpads Orienteringsförbund
champsLShow routes in LiveloxResults
DM, lång, StockholmIFK Enskede
Snättringe SK
Stockholms Orienteringsförbund
champsLShow routes in LiveloxResults
DM, medel, BlekingeOK OrionBlekinge Orienteringsförbund
champsMShow routes in LiveloxResults
DM, medel, Bohuslän-DalIdefjordens SKBohuslän-Dals Orienteringsförbund
champsMShow routes in LiveloxResults
DM, medel, DalarnaAvesta OKDalarnas Orienteringsförbund
champsMShow routes in LiveloxResults
DM, medel, GotlandSvaide Roma SOKGotlands Orienteringsförbund
champsMShow routes in LiveloxResults
DM, medel, Örebro länHagaby GoIF Örebro
Örebro Läns Orienteringsförbund
Örebro Läns Orienteringsförbund
champsMShow routes in LiveloxResults
DM, medel, ÖstergötlandNAIS OrienteringsklubbÖstergötlands Orienteringsförbund
champsMShow routes in LiveloxResults
DM, medel, SmålandÅlems OKSmålands Orienteringsförbund
champsMShow routes in LiveloxResults
DM, stafett, inofficiell Jämtland/HärjedalenÖstersunds OKJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
champsRMResults
DM, medel, HallandFalkenbergs OKHallands Orienteringsförbund
champsMShow routes in LiveloxResults
DM, medel, SkåneHelsingborgs SOKSkånes Orienteringsförbund
champsMShow routes in LiveloxResults
DM, medel, VästergötlandIK Gandvik
Lidköpings VSK
Västergötlands Orienteringsförbund
champsMShow routes in LiveloxResults
DM, medel, VästerbottenUmeå OKVästerbottens Orienteringsförbund
champsMShow routes in LiveloxResults
Sun 26/8DM, lång, Bohuslän-DalIdefjordens SKBohuslän-Dals Orienteringsförbund
champsLShow routes in LiveloxResults
DM, lång, GöteborgGöteborg-Majorna OKGöteborgs Orienteringsförbund
champsLShow routes in LiveloxResults
DM, lång, Örebro länHagaby GoIF Örebro
Örebro Läns Orienteringsförbund
Örebro Läns Orienteringsförbund
champsLShow routes in LiveloxResults
DM, lång, UpplandLänna IFUpplands Orienteringsförbund
champsLShow routes in LiveloxResults
DM, lång, VärmlandOK HierneVärmlands Orienteringsförbund
champsLShow routes in LiveloxResults
DM, medel, StockholmIFK Enskede
Snättringe SK
Stockholms Orienteringsförbund
champsMShow routes in LiveloxResults
DM, stafett, BlekingeOK OrionBlekinge Orienteringsförbund
champsRLShow routes in LiveloxResults
DM, stafett, Blekinge, Öppna individuella klasserOK OrionBlekinge Orienteringsförbund
regLShow routes in LiveloxResults
DM, stafett, Dalarna + VästmanlandAvesta OK
Västmanlands Orienteringsförbund
Dalarnas Orienteringsförbund
Västmanlands Orienteringsförbund
champsRLShow routes in LiveloxResults
DM, stafett, GotlandSvaide Roma SOKGotlands Orienteringsförbund
champsRLShow routes in LiveloxResults
DM, stafett, HallandHylte OK
Oskarströms OK
Hallands Orienteringsförbund
champsRLShow routes in LiveloxResults
DM, stafett, Halland, individuella öppna klasserHylte OK
Oskarströms OK
Hallands Orienteringsförbund
regLShow routes in LiveloxResults
DM, stafett, Medelpad+ÅngermanlandÅngermanlands Orienteringsförbund
Medelpads Orienteringsförbund
Sundsvalls OK
Ångermanlands Orienteringsförbund
Medelpads Orienteringsförbund
champsRLShow routes in LiveloxResults
DM, stafett, Medelpad+Ångermanland, individuella öppna klasserÅngermanlands Orienteringsförbund
Sundsvalls OK
Ångermanlands Orienteringsförbund
Medelpads Orienteringsförbund
regLShow routes in LiveloxResults
DM, stafett, Östergötland + SödermanlandNAIS Orienteringsklubb
Södermanlands Orienteringsförbund
Östergötlands Orienteringsförbund
Södermanlands Orienteringsförbund
champsRLShow routes in LiveloxResults
DM, stafett, Östergötland + Södermanland, individuella öppna klasserNAIS Orienteringsklubb
Södermanlands Orienteringsförbund
Östergötlands Orienteringsförbund
Södermanlands Orienteringsförbund
regLShow routes in LiveloxResults
DM, stafett, SmålandKalmar OKSmålands Orienteringsförbund
champsRMShow routes in LiveloxResults
DM, stafett, Småland, individuella öppna klasserKalmar OKSmålands Orienteringsförbund
regMShow routes in LiveloxResults
DM, ultralång, Jämtland/Härjedalen + MagnumloppetÖstersunds OKJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
champsUShow routes in LiveloxResults
DM, ultralång, Norrbotten I 19 IFNorrbottens Orienteringsförbund
champsUShow routes in LiveloxResults
DM, stafett, Västergötland, individuella öppna klasserIK Gandvik
Lidköpings VSK
Västergötlands Orienteringsförbund
regLShow routes in LiveloxResults
DM, stafett, SkåneHelsingborgs SOKSkånes Orienteringsförbund
champsRLShow routes in LiveloxResults
DM, stafett, Skåne, individuella öppna klasserHelsingborgs SOKSkånes Orienteringsförbund
regLShow routes in LiveloxResults
DM, stafett, VästergötlandIK Gandvik
Lidköpings VSK
Västergötlands Orienteringsförbund
champsRLShow routes in LiveloxResults
DM, lång, Gästrikland + HälsinglandHälsinglands Orienteringsförbund
Valbo AIF
Hälsinglands Orienteringsförbund
Gästriklands Orienteringsförbund
champsLShow routes in LiveloxResults
DM, stafett, VästerbottenUmeå OKVästerbottens Orienteringsförbund
champsRLShow routes in LiveloxResults
DM, stafett, Västerbotten, individuella öppna klasserUmeå OKVästerbottens Orienteringsförbund
regLShow routes in LiveloxResults
w 35Mon 27/8
Tue 28/8
Wed 29/8Ungdomsserien, regionsfinal söder ÖSkarpnäcks OLStockholms Orienteringsförbund
regMShow routes in LiveloxResults
Ungdomsserien, regionsfinal, norrBromma-Vällingby SOKStockholms Orienteringsförbund
regMShow routes in LiveloxResults
Ungomdsserien, regionsfinal söder VHaninge SOKStockholms Orienteringsförbund
regMShow routes in LiveloxResults
Thu 30/8
Fri 31/8Revinge by nightLunds OK
Malmö OK
Skånes Orienteringsförbund
natRLNShow routes in LiveloxResults
Ungdoms-SM, sprintBergnäsets AIK
Gammelstads IF
OK Renen
Norrbottens Orienteringsförbund
champsSShow routes in LiveloxResults
Ungdoms-SM, sprint, publiktävlingBergnäsets AIK
Gammelstads IF
OK Renen
Norrbottens Orienteringsförbund
regSResults
Sat 1/9MtbO, Svenska Cupen, #9, sprintSäterbygdens OKDalarnas Orienteringsförbund
M
natSShow routes in LiveloxResults
OL-rounden, dag 1, medelOK HedströmmenVästmanlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
PreO, Natt-DM, UpplandLånghundra IFUpplands Orienteringsförbund
T
champsP
PreO, TempO, UpplandOK LinnéUpplands Orienteringsförbund
T
natT
Ungdoms-SM, långBergnäsets AIK
Gammelstads IF
OK Renen
Norrbottens Orienteringsförbund
champsLShow routes in LiveloxResults
Åkers IF 100-årstävlingÅkers IFSödermanlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
AleträffenOK AlehofGöteborgs Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Ulrikadubbeln, medelIFK Linköpings OSÖstergötlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Kristinehamns OL-WeekendKristinehamns OKVärmlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
OstlöpetFalköpings AIK OKVästergötlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Ungdoms-SM, lång, publiktävlingBergnäsets AIK
Gammelstads IF
OK Renen
Norrbottens Orienteringsförbund
regLShow routes in LiveloxResults
Sun 2/9Hedjakten, partävlingLunds OKSkånes Orienteringsförbund
natPLShow routes in LiveloxResults
Kristinehamns OL-WeekendKristinehamns OKVärmlands Orienteringsförbund
natM
MtbO, Svenska Cupen, #10, masstart, finalSäterbygdens OKDalarnas Orienteringsförbund
M
natLShow routes in LiveloxResults
OL-rounden, dag 2, långOK HedströmmenVästmanlands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
PreO, UpplandOK LinnéUpplands Orienteringsförbund
T
natP
Sandvikens öppna kommunmästerskapÖsterfärnebo IFGästriklands Orienteringsförbund
regLResults
Ungdoms-SM, distriktsstafettBergnäsets AIK
Gammelstads IF
OK Renen
Norrbottens Orienteringsförbund
natRLShow routes in LiveloxResults
Öppet Skaraborgsmästerskap, medelTibro OKVästergötlands Orienteringsförbund
champsMShow routes in LiveloxResults
PepparkaksluffenKungälvs OKGöteborgs Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
PilaboträffenAnnebergs GIFSmålands Orienteringsförbund
regMShow routes in LiveloxResults
TyresöorienteringenSöders-TyresöStockholms Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Ulrikadubbeln, långIFK Linköpings OSÖstergötlands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
GripträffenOK GripSödermanlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
w 36Mon 3/9
Tue 4/9
Wed 5/9
Thu 6/9
Fri 7/9DM, natt, Dalarna och Öppna FalumästerskapetBjursås OKDalarnas Orienteringsförbund
champsLNShow routes in LiveloxResults
Sat 8/9GötaälvdalsträffenOK GipenBohuslän-Dals Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Öppna FalumästerskapenKarlsbyhedens OKDalarnas Orienteringsförbund
regLShow routes in LiveloxResults
Bredareds höstmedelBredareds IFVästergötlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Ombergsjakten, dag 1Mjölby OK
Ödeshögs SK
Östergötlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Skärgårdsdubbeln, långdistansGustavsbergs OKStockholms Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
SM, lång, kvalIK HakarpspojkarnaSmålands Orienteringsförbund
champsLShow routes in LiveloxResults
Linnéklassikern, medelOK LinnéUpplands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Sun 9/9SM, lång, finalIK HakarpspojkarnaSmålands Orienteringsförbund
champsLShow routes in LiveloxResults
FyrklubbsHärlövs IFSkånes Orienteringsförbund
regLShow routes in LiveloxResults
Linnéklassikern, långOK LinnéUpplands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
SM, lång, final, publiktävling medel IK Hakarpspojkarna
Skillingaryds FK
Vaggeryds SOK
Smålands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Ombergsjakten, dag 2Mjölby OK
Ödeshögs SK
Östergötlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Skärgårdsdubbeln, medeldistans OK RavinenStockholms Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Två på en pinne, lagtävlingÅrsunda IFGästriklands Orienteringsförbund
natPL
TrätäljalunkenSäffle OKVärmlands Orienteringsförbund
regLShow routes in LiveloxResults
HjortsöndanOK SkogshjortarnaVästergötlands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Vandrarringens höstträffVandrarringenVästmanlands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
PreO, FyrklubbsHärlövs IFSkånes Orienteringsförbund
T
regMStart times
w 37Mon 10/9
Tue 11/9
Wed 12/9
Thu 13/9
Fri 14/9SM, medel, kvalIK Hakarpspojkarna
Jönköpings OK
Vaggeryds SOK
Smålands Orienteringsförbund
champsMShow routes in LiveloxResults
Veteran-SM, sprintFK BokenSkånes Orienteringsförbund
champsSShow routes in LiveloxResults
PreO, Natt-DM, GöteborgOK LandehofGöteborgs Orienteringsförbund
T
champsLNResults
Sat 15/9SM, medel, finalIK Hakarpspojkarna
Jönköpings OK
Vaggeryds SOK
Smålands Orienteringsförbund
champsMShow routes in LiveloxResults
LoffelunkenÖstersunds OKJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
ÖsteråkerskavlenOK ÖsteråkerStockholms Orienteringsförbund
natRLShow routes in LiveloxResults
SM, medel, final, publiktävling medel IK Hakarpspojkarna
Skillingaryds FK
Vaggeryds SOK
Smålands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Dubbelfajten, långGarphyttans IFÖrebro Läns Orienteringsförbund
natL
OK Österåker, medelOK ÖsteråkerStockholms Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Norbergs OK:s nationellaNorbergs OKVästmanlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
OK Landehofs höstweekend, medelOK LandehofGöteborgs Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Veteran-SM, medelFK BokenSkånes Orienteringsförbund
champsMShow routes in LiveloxResults
Dubbelfajten, patrulltävlingGarphyttans IF
OK Letstigen
Örebro Läns Orienteringsförbund
natPLShow routes in LiveloxResults
Sun 16/9OK Landehofs höstweekend, långOK LandehofGöteborgs Orienteringsförbund
natL
BergslagsträffenNorbergs OKVästmanlands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
SM, stafettIK Hakarpspojkarna
Jönköpings OK
OK Gränsen
Smålands Orienteringsförbund
champsRLShow routes in LiveloxResults
BjörkforskampenBjörkfors GOIFÖstergötlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Veteran-SM, långFK BokenSkånes Orienteringsförbund
champsLShow routes in LiveloxResults
Waxholms OKWaxholms OKStockholms Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
VärmlandsserienOK JösseVärmlands Orienteringsförbund
regLShow routes in LiveloxResults
ÄlgjaktenFrösö IFJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
natRMResults
w 38Mon 17/9
Tue 18/9
Wed 19/9
Thu 20/9
Fri 21/9DM, natt, VästergötlandOK Mark
Skene Sim o IS
Västergötlands Orienteringsförbund
champsLNStart times
DM, natt, Småland + ÖstergötlandÖstergötlands Orienteringsförbund
SOK Aneby
Östergötlands Orienteringsförbund
Smålands Orienteringsförbund
champsLNShow routes in LiveloxResults
DM, natt, StockholmIFK Tumba SOKStockholms Orienteringsförbund
champsLNShow routes in LiveloxResults
DM, natt, ÅngermanlandHärnösands OKÅngermanlands Orienteringsförbund
champsLNResults
DM, natt, Bohuslän-DalKvillebyns SKBohuslän-Dals Orienteringsförbund
champsLNStart times
DM, natt, BlekingeOK Vilse 87Blekinge Orienteringsförbund
champsLNShow routes in LiveloxResults
DM, natt, Skåne med TormestorpsträffenTormestorps IFSkånes Orienteringsförbund
champsLNShow routes in LiveloxResults
DM, natt, HallandOK LindénaHallands Orienteringsförbund
champsSNShow routes in LiveloxResults
Sat 22/9DM, medel, GöteborgUtby IKGöteborgs Orienteringsförbund
champsMShow routes in LiveloxResults
DM, natt, GotlandVisborgs OKGotlands Orienteringsförbund
champsLNShow routes in LiveloxResults
DM, natt, NorrbottenOK RenenNorrbottens Orienteringsförbund
champsLNShow routes in LiveloxResults
DM, sprint, Norrbotten OK RenenNorrbottens Orienteringsförbund
champsSResults
DM, sprint, HälsinglandForsa OKHälsinglands Orienteringsförbund
champsSShow routes in LiveloxResults
DM, stafett, Örebro länLaxå OK
Örebro Läns Orienteringsförbund
Örebro Läns Orienteringsförbund
champsRLShow routes in LiveloxResults
TivedsorienteringenLaxå OKÖrebro Läns Orienteringsförbund
regLShow routes in LiveloxResults
DM, medel, GästriklandOK HammarenGästriklands Orienteringsförbund
champsMShow routes in LiveloxResults
DM, medel, SödermanlandIK Standard
OK Tjärnen
Södermanlands Orienteringsförbund
champsMShow routes in LiveloxResults
DM, medel, UpplandOK TriangelnUpplands Orienteringsförbund
champsMResults
DM, lång, Dalarna + VästmanlandSmedjebackens OKDalarnas Orienteringsförbund
champsLShow routes in LiveloxResults
DM, medel, VärmlandKroppa IFVärmlands Orienteringsförbund
champsMShow routes in LiveloxResults
DM, medel, HälsinglandForsa OKHälsinglands Orienteringsförbund
champsMShow routes in LiveloxResults
Sun 23/9DM, lång, BlekingeRonneby OKBlekinge Orienteringsförbund
champsLShow routes in LiveloxResults
DM, lång, HallandOK LöftanHallands Orienteringsförbund
champsLShow routes in LiveloxResults
DM, lång, Småland + ÖstergötlandÖstergötlands Orienteringsförbund
Smålands Orienteringsförbund
Sol Tranås
Östergötlands Orienteringsförbund
Smålands Orienteringsförbund
champsLShow routes in LiveloxResults
DM, lång, VästergötlandOK Mark
Skene Sim o IS
Västergötlands Orienteringsförbund
champsLShow routes in LiveloxResults
DM, medel, VästmanlandKöping-Kolsva OKVästmanlands Orienteringsförbund
champsMShow routes in LiveloxResults
DM, stafett, GöteborgTolereds Allmänna IKGöteborgs Orienteringsförbund
champsRLShow routes in LiveloxResults
DM, stafett, StockholmTullinge SKStockholms Orienteringsförbund
champsRLShow routes in LiveloxResults
DM, stafett, VärmlandIK Vikings OKVärmlands Orienteringsförbund
champsRLShow routes in LiveloxResults
DM, stafett, Värmland, individuella öppna klasserIK Vikings OKVärmlands Orienteringsförbund
regLShow routes in LiveloxResults
DM, lång, SkåneFK ÅsenSkånes Orienteringsförbund
champsLShow routes in LiveloxResults
DM, lång, SödermanlandIK Standard
OK Tjärnen
Södermanlands Orienteringsförbund
champsLShow routes in LiveloxResults
DM, stafett, GästriklandOK HammarenGästriklands Orienteringsförbund
champsRMShow routes in LiveloxResults
DM, stafett, Göteborg, individuella öppna klasserTolereds Allmänna IKGöteborgs Orienteringsförbund
regLShow routes in LiveloxResults
DM, stafett, HälsinglandSegersta OKHälsinglands Orienteringsförbund
champsRLResults
DM, stafett, Stockholm, individuella öppna klasserTullinge SKStockholms Orienteringsförbund
regLShow routes in LiveloxResults
BarkenträffenSmedjebackens OKDalarnas Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
DM, stafett, UpplandLånghundra IFUpplands Orienteringsförbund
champsRLShow routes in LiveloxResults
DM, stafett, Uppland, individuella öppna klasserLånghundra IFUpplands Orienteringsförbund
regLShow routes in LiveloxResults
DM, stafett, Bohuslän-DalLjungskile FK
Uddevalla OK
Bohuslän-Dals Orienteringsförbund
champsRLShow routes in LiveloxResults
LappmannaLycksele IFVästerbottens Orienteringsförbund
regLShow routes in LiveloxResults
w 39Mon 24/9
Tue 25/9
Wed 26/9Natti NattiIFK EnskedeStockholms Orienteringsförbund
regRSNShow routes in LiveloxResults
Natti Natti, MotionsorienteringIFK EnskedeStockholms Orienteringsförbund
regMNShow routes in LiveloxResults
Thu 27/9DM, natt, Jämtland-HärjedalenÖstersunds OKJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
champsLNShow routes in LiveloxResults
Fri 28/9Pölder OL-cup, avslutning, dag 1, nattOK NjudungSmålands Orienteringsförbund
natMNShow routes in LiveloxResults
DM, natt, MedelpadNjurunda OKMedelpads Orienteringsförbund
champsLNShow routes in LiveloxResults
Öppet Skaraborgsmästerskap, nattTibro OKVästergötlands Orienteringsförbund
champsLNShow routes in LiveloxResults
Sat 29/9Älgots CupÖrkelljunga FKSkånes Orienteringsförbund
regLShow routes in LiveloxResults
Bahco cup, långLidköpings VSKVästergötlands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
MedeluvenIK UvenGöteborgs Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
PreO, SM, KristinehamnKristinehamns OKVärmlands Orienteringsförbund
T
champsP
PreO, SM, TempO, KristinehamnKristinehamns OKVärmlands Orienteringsförbund
T
champsT
Skärmjakten, dag 1, långHJS-Vansbro OKDalarnas Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Tibrotrippeln höst, långTibro OKVästergötlands Orienteringsförbund
regLShow routes in LiveloxResults
Ekorren cupLinköpings OKÖstergötlands Orienteringsförbund
regRLShow routes in LiveloxResults
Pölder OL-cup, avslutning, dag 2, medelOK NjudungSmålands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Ungdomsseriefinalen, StockholmSkogsluffarnas OKStockholms Orienteringsförbund
regSShow routes in LiveloxResults
VÖOL-dubbeln, dag 1Vallentuna-Össeby OLUpplands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
DM, sprint, VästerbottenIFK UmeåVästerbottens Orienteringsförbund
champsSShow routes in LiveloxResults
DM, natt, VästerbottenIFK UmeåVästerbottens Orienteringsförbund
champsLNShow routes in LiveloxResults
Sun 30/9Höstrusket i ÖrkelljungaÖrkelljunga FKSkånes Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
PreO, DM, öppet, VärmlandKristinehamns OK
OK Tyr
Värmlands Orienteringsförbund
T
champsP
Skärmjakten, dag 2, medelHJS-Vansbro OKDalarnas Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
UngdomsstafettenÖrkelljunga FKSkånes Orienteringsförbund
natRLShow routes in LiveloxResults
Bahco cup, stafettLidköpings VSKVästergötlands Orienteringsförbund
natRLShow routes in LiveloxResults
DM, lång, GotlandVisborgs OKGotlands Orienteringsförbund
champsLShow routes in LiveloxResults
FolskubbetFrölunda OLGöteborgs Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Trosa skogsloppTrosabygdens OKSödermanlands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
VÖOL-dubbeln, dag 2Vallentuna-Össeby OLUpplands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Martinsons cup, avslutning, sprintstafettSK BjörnenVästerbottens Orienteringsförbund
regRSResults
MidälvastafettenNjurunda OKMedelpads Orienteringsförbund
regRLShow routes in LiveloxResults
Martinsons cup, avslutning, medel, individuella öppna klasserSK BjörnenVästerbottens Orienteringsförbund
regMResults
Martinsons cup, avslutning, medel, patrullSK BjörnenVästerbottens Orienteringsförbund
regPMResults
w 40Mon 1/10
Tue 2/10
Wed 3/10
Thu 4/10BaikanattaBergnäsets AIKNorrbottens Orienteringsförbund
regMNShow routes in LiveloxResults
Fri 5/10
Sat 6/10Falkdrevet, dag 1OK SkogsfalkenBlekinge Orienteringsförbund
natM
25mannaAttunda OK
Järfälla OK
Sundbybergs IK
Väsby OK
Stockholms Orienteringsförbund
natRLShow routes in LiveloxResults
Sun 7/10Falkdrevet, dag 2OK SkogsfalkenBlekinge Orienteringsförbund
natM
25mannamedelnAttunda OK
Järfälla OK
Sundbybergs IK
Väsby OK
Stockholms Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
w 41Mon 8/10
Tue 9/10
Wed 10/10
Thu 11/10
Fri 12/10DM, natt, Bohuslän-DalKvillebyns SKBohuslän-Dals Orienteringsförbund
champsMNShow routes in LiveloxResults
Sat 13/10Helg utan älg, etapp 1Garda OKGotlands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Tullinge teamsprintTullinge SKStockholms Orienteringsförbund
regRSShow routes in Livelox
VänersborgsmedelnVänersborgs SKVästergötlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Sun 14/10Helg utan älg, etapp 2Garda OKGotlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
ÄlgfrittOK MotalaÖstergötlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
FräknefejdenLjungskile FK
Uddevalla OK
Bohuslän-Dals Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
w 42Mon 15/10
Tue 16/10
Wed 17/10
Thu 18/10
Fri 19/10AxvallanattaIstrums SKVästergötlands Orienteringsförbund
natLNShow routes in LiveloxResults
Lugnetsprinten Korsnäs IF OK
OK Kåre
Dalarnas Orienteringsförbund
regSNResults
Sat 20/10Daladubbeln, individuella öppna klasser lördag Karlsbyhedens OK
Korsnäs IF OK
OK Kåre
Dalarnas Orienteringsförbund
regLShow routes in LiveloxResults
Daladubbeln, stafettKarlsbyhedens IK
Karlsbyhedens OK
Korsnäs IF OK
OK Kåre
Dalarnas Orienteringsförbund
natRMShow routes in LiveloxResults
VallesprintenIstrums SKVästergötlands Orienteringsförbund
natSShow routes in LiveloxResults
Varbergsträffen PreOFK Friskus-Varberg
OK Nackhe
Hallands Orienteringsförbund
T
natL
HöststafettenIFK Göteborg OrienteringGöteborgs Orienteringsförbund
natRLShow routes in LiveloxResults
Höststafetten, individuella öppna klasserIFK Göteborg OrienteringGöteborgs Orienteringsförbund
regLShow routes in LiveloxResults
Sun 21/10Daladubbeln, individuella öppna klasser söndag Karlsbyhedens OK
Korsnäs IF OK
OK Kåre
Dalarnas Orienteringsförbund
regLShow routes in LiveloxResults
Daladubbeln, patrullKarlsbyhedens IK
Karlsbyhedens OK
Korsnäs IF OK
OK Kåre
Dalarnas Orienteringsförbund
natPUShow routes in LiveloxResults
GMOK:s HöstmedelGöteborg-Majorna OKGöteborgs Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
PreO, Öppet DM HallandFK Friskus-Varberg
OK Nackhe
Hallands Orienteringsförbund
T
champsL
Vilselöpet + DM, ultralång, Blekinge, Halland, Skåne och SmålandHallands Orienteringsförbund
OK Vilse 87
Skånes Orienteringsförbund
Smålands Orienteringsförbund
Hallands Orienteringsförbund
Blekinge Orienteringsförbund
Skånes Orienteringsförbund
Smålands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
w 43Mon 22/10
Tue 23/10
Wed 24/10
Thu 25/10
Fri 26/10HaningenattenHaninge SOKStockholms Orienteringsförbund
regMNShow routes in LiveloxResults
Sat 27/10ArosträffenVästerås SOKVästmanlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Haninge sprintstafettHaninge SOKStockholms Orienteringsförbund
regRSResults
StockenfejdenSträngnäs-Malmby OLSödermanlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
SmålandskavlenAlvesta SOK
OK Norrvirdarna
Värend GN OL
Växjö OK
Smålands Orienteringsförbund
natRLCShow routes in LiveloxResults
PreO, Natt-SMSurahammars SOKVästmanlands Orienteringsförbund
T
champsLN
Sun 28/10SmålandskavlenAlvesta SOK
OK Norrvirdarna
Värend GN OL
Växjö OK
Smålands Orienteringsförbund
natRLCShow routes in LiveloxResults
OktoberracetOK EnenUpplands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Smålandskavlen, individuell tävlingAlvesta SOK
OK Norrvirdarna
Värend GN OL
Växjö OK
Smålands Orienteringsförbund
regLShow routes in LiveloxResults
PreO, Öppet DM, VästmanlandVästerås SOKVästmanlands Orienteringsförbund
T
champsPStart times
w 44Mon 29/10
Tue 30/10
Wed 31/10
Thu 1/11
Fri 2/11
Sat 3/11LångenOK TyrVärmlands Orienteringsförbund
regUShow routes in LiveloxResults
Rodhenloppet, nattpatrullOK RodhenUpplands Orienteringsförbund
natPLNShow routes in LiveloxResults
MTBO DM SmålandNybro OKSmålands Orienteringsförbund
M
regMShow routes in LiveloxResults
UddevallatrofénUddevalla OKBohuslän-Dals Orienteringsförbund
regPLShow routes in LiveloxResults
MtbO, RodhenloppetOK RodhenUpplands Orienteringsförbund
M
natPLNShow routes in LiveloxResults
Sun 4/11KortenOK TyrVärmlands Orienteringsförbund
regMShow routes in LiveloxResults
RåbockalångenHjärnarps OLSkånes Orienteringsförbund
regLShow routes in LiveloxResults
SM, ultralång, publiktävling, medel Gränna-Bygdens OKSmålands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Höstlunken, patrullSnättringe SKStockholms Orienteringsförbund
regUShow routes in LiveloxResults
SM, ultralångIK Hakarpspojkarna
Jönköpings OK
Smålands Orienteringsförbund
champsUShow routes in LiveloxResults
w 45Mon 5/11
Tue 6/11
Wed 7/11
Thu 8/11
Fri 9/11O-event, dag 1, Sprint by NightBorås GIFVästergötlands Orienteringsförbund
natSNShow routes in LiveloxResults
Sat 10/11Novembertävlingarna, långTullinge SKStockholms Orienteringsförbund
regLShow routes in LiveloxResults
O-event, dag 2, Downhill SprintHestra IFVästergötlands Orienteringsförbund
natSShow routes in LiveloxResults
Sun 11/11Novembertävlingarna, medelTullinge SKStockholms Orienteringsförbund
regMShow routes in LiveloxResults
O-event, dag 3, ZoorienteringIK YmerVästergötlands Orienteringsförbund
natSShow routes in LiveloxResults
w 46Mon 12/11
Tue 13/11
Wed 14/11Mila Stockholm by Night, #1OK SödertörnStockholms Orienteringsförbund
regLNShow routes in LiveloxResults
Thu 15/11
Fri 16/11
Sat 17/11Viken Indoor, etapp 1OK Pers LärjungarGästriklands Orienteringsförbund
regSResults
PreO, DM, öppet, Skåne och BlekingeBlekinge Orienteringsförbund
OK Pan-Kristianstad
Blekinge Orienteringsförbund
Skånes Orienteringsförbund
T
champsL
Stockholm RogainingOK RavinenStockholms Orienteringsförbund
FM
regPUC
Sun 18/11Viken Indoor, etapp 2OK Pers LärjungarGästriklands Orienteringsförbund
regSResults
w 47Mon 19/11
Tue 20/11
Wed 21/11
Thu 22/11
Fri 23/11
Sat 24/11FakirenArboga OKVästmanlands Orienteringsförbund
natUShow routes in LiveloxResults
Sun 25/11
w 48Mon 26/11
Tue 27/11
Wed 28/11
Thu 29/11
Fri 30/11
Sat 1/12
Sun 2/12
w 49Mon 3/12
Tue 4/12
Wed 5/12
Thu 6/12
Fri 7/12
Sat 8/12
Sun 9/12
w 50Mon 10/12
Tue 11/12
Wed 12/12Mila Stockholm by Night, #2Enebybergs IF
Solna OK
Stockholms Orienteringsförbund
regLNShow routes in LiveloxResults
Thu 13/12
Fri 14/12
Sat 15/12
Sun 16/12
w 51Mon 17/12
Tue 18/12
Wed 19/12
Thu 20/12
Fri 21/12
Sat 22/12
Sun 23/12
w 52Mon 24/12
Tue 25/12
Wed 26/12
Thu 27/12
Fri 28/12
Sat 29/12
Sun 30/12SkidO, Nyårssprinten i BodenI 19 IFNorrbottens Orienteringsförbund
S
regSResults
SkidO, Nyårsmedeln i BodenI 19 IFNorrbottens Orienteringsförbund
S
regMResults
w 1Mon 31/12
Tue 1/1NyårsorienteringenTormestorps IFSkånes Orienteringsförbund
regLResults
Wed 2/1
Thu 3/1
Fri 4/1SkidO, OBS-tävling, seniorer skidor fri stil 15/10 kmSvenska Orienteringsförbundet
S
natL
Sat 5/1SkidO, OBS-tävling, sprintSvenska Orienteringsförbundet
S
natS
Sun 6/1SkidO, OBS-tävling, långSvenska Orienteringsförbundet
S
natL
w 2Mon 7/1
Tue 8/1
Wed 9/1
Thu 10/1
Fri 11/1
Sat 12/1SkidO, OBS-tävling/J-cup, medelIFK Mora OKDalarnas Orienteringsförbund
S
natMShow routes in LiveloxResults
Sun 13/1SkidO, OBS-tävling/J-cup, långIFK Mora OKDalarnas Orienteringsförbund
S
natLShow routes in LiveloxResults
w 3Mon 14/1
Tue 15/1
Wed 16/1Mila Stockholm by Night, #3OK RavinenStockholms Orienteringsförbund
regLNResults
Thu 17/1
Fri 18/1
Sat 19/1SkidO, NOF-cupen, #3, medel Övertorneå IFNorrbottens Orienteringsförbund
S
natM
SkidO, NOF-cupen, #4, sprintÖvertorneå IFNorrbottens Orienteringsförbund
S
natS
Sun 20/1 SkidO, DM, lång, SödermanlandÄrla IFSödermanlands Orienteringsförbund
S
champsL
SkidO, IFK Umeå, VOF-cup, #1, medelIFK UmeåVästerbottens Orienteringsförbund
S
regMResults
w 4Mon 21/1
Tue 22/1
Wed 23/1
Thu 24/1
Fri 25/1
Sat 26/1Gävle IndoorGävle OKGästriklands Orienteringsförbund
regSResults
Sun 27/1SkidO, TvåÅkerSelånger SOKMedelpads Orienteringsförbund
S
regRM
SkidO, Robertsfors IK, VOF-cup, #2, medelRobertsfors IKVästerbottens Orienteringsförbund
S
regMShow routes in LiveloxStart times
SkidO, Januarisprinten, NOF-cupen, #5Gammelstads IFNorrbottens Orienteringsförbund
S
regS
SkidO, Januarinatta, NOF-cupen, #6Gammelstads IFNorrbottens Orienteringsförbund
S
regMN
w 5Mon 28/1
Tue 29/1
Wed 30/1
Thu 31/1
Fri 1/2
Sat 2/2Stockholm Indoor Cup, etapp 1Stockholms InomhusorienterareStockholms Orienteringsförbund
regSResults
SkidO, DM långOK StorsjönJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
S
champsLResults
Sun 3/2Stockholm Indoor Cup, etapp 2Stockholms InomhusorienterareStockholms Orienteringsförbund
regSResults
SkidO, Umeå OK, VOF-cup, #3, sprintUmeå OKVästerbottens Orienteringsförbund
S
regSResults
SkidO, Umeå OK, VOF-cup, #4, medelUmeå OKVästerbottens Orienteringsförbund
S
regMResults
w 6Mon 4/2
Tue 5/2
Wed 6/2
Thu 7/2
Fri 8/2
Sat 9/2SkidO, DM, medel, MedelpadTimrå SOKMedelpads Orienteringsförbund
S
champsMResults
SkidO, J-cup/NOF-cup, medelOK RenenNorrbottens Orienteringsförbund
S
natMResults
Sun 10/2SkidO, DM, lång, MedelpadTimrå SOKMedelpads Orienteringsförbund
S
champsLResults
SkidO, J-cup/NOF-cup, sprintOK RenenNorrbottens Orienteringsförbund
S
natSResults
SkidO, DM SprintFrösö IFJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
S
champsSResults
SkidO, medelSäterbygdens OKDalarnas Orienteringsförbund
S
regMResults
w 7Mon 11/2
Tue 12/2SkidO, DM, natt, MedelpadSundsvalls OKMedelpads Orienteringsförbund
S
champsLNShow routes in LiveloxResults
Wed 13/2Mila Stockholm by Night, #4Täby OKStockholms Orienteringsförbund
regLNShow routes in LiveloxResults
SkidO, DM, natt, Jämtland-HärjedalenFältjägarnas IFJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
S
champsMNResults
Thu 14/2
Fri 15/2
Sat 16/2SkidO, DM, medel, SödermanlandKjula IFSödermanlands Orienteringsförbund
S
champsM
SkidO, SK Björnen/Umedalens IF, VOF-cup, #5, medelSK Björnen
Umedalens IF
Västerbottens Orienteringsförbund
S
regMShow routes in LiveloxResults
Sun 17/2SkidO, Förenings-DM, stafett, MedelpadKovlands IFMedelpads Orienteringsförbund
S
champsRL
SkidO, DM, lång, Södermanland + StockholmÄrla IFSödermanlands Orienteringsförbund
S
champsL
SkidO, DM, medel, DalarnaDomnarvets GOIF
Kvarnsvedens GOIF OK
Dalarnas Orienteringsförbund
S
champsMShow routes in LiveloxResults
SkidO, NOF-cupen, #9, medelBergnäsets AIKNorrbottens Orienteringsförbund
S
natM
SkidO, NOF-cupen, #10, medel Bergnäsets AIKNorrbottens Orienteringsförbund
S
natM
w 8Mon 18/2
Tue 19/2
Wed 20/2
Thu 21/2
Fri 22/2
Sat 23/2SkidO, SM/JSM medel, Nordiska Ungdomsspelen och publiktävling Östersunds OKJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
S
champsMResults
Sun 24/2SkidO, SM publiktävling och Nordiska UngdomsspelenÖstersunds OKJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
S
natMResults
SkidO, SM/JSM stafettÖstersunds OKJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
S
champsRMResults
w 9Mon 25/2
Tue 26/2
Wed 27/2
Thu 28/2
Fri 1/3Sverigepremiären, nattOK Pan-KristianstadSkånes Orienteringsförbund
natLNShow routes in LiveloxResults
Sat 2/3Sverigepremiären, medelOK Pan-KristianstadSkånes Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Sun 3/3Sverigepremiären, stafettOK Pan-KristianstadSkånes Orienteringsförbund
natRLShow routes in LiveloxResults
Sverigepremiären, långOK Pan-KristianstadSkånes Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
w 10Mon 4/3
Tue 5/3
Wed 6/3
Thu 7/3
Fri 8/3KattegattnattOK LindénaHallands Orienteringsförbund
natLNShow routes in LiveloxResults
Sat 9/3Hallandspremiären, medelLaholms IF OKHallands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
SkidO, SM/USM/JSM/VSM, sprint Säterbygdens OKDalarnas Orienteringsförbund
S
champsSShow routes in LiveloxResults
Sun 10/3Hallandspremiären, långHalmstad OKHallands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
SkidO, SM/USM/JSM/VSM, långHJS-Vansbro OK
IK Jarl Rättvik
Malungs OK Skogsmårdarna
Säterbygdens OK
Dalarnas Orienteringsförbund
S
champsLShow routes in LiveloxResults
w 11Mon 11/3
Tue 12/3
Wed 13/3Mila Stockholm by Night, #5, final, jaktstartIFK Lidingö SOKStockholms Orienteringsförbund
regLNShow routes in LiveloxResults
Thu 14/3
Fri 15/3Vårracet, nattOK OrionBlekinge Orienteringsförbund
natLNShow routes in LiveloxResults
Sat 16/3Vårracet, långOK OrionBlekinge Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
FolskubbetFrölunda OLGöteborgs Orienteringsförbund
regMShow routes in LiveloxResults
SkidO, Vännäs OK, VOF-cup, #6, medelVännäs OKVästerbottens Orienteringsförbund
S
regMShow routes in LiveloxResults
SkidO, DM, medel, ÅngermanlandSkogslöparnaÅngermanlands Orienteringsförbund
S
champsMShow routes in LiveloxResults
Sun 17/3Gustavsbergs OK, medeldistansGustavsbergs OKStockholms Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
LaxträffenFalkenbergs OKHallands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
SkidO, DM, sprint, ÅngermanlandSkogslöparnaÅngermanlands Orienteringsförbund
S
champsSShow routes in LiveloxResults
Vårracet, medelOK OrionBlekinge Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
w 12Mon 18/3
Tue 19/3
Wed 20/3VM i skidorientering + Junior-VM och Ungdoms-EMSvenska Orienteringsförbundet
S
intL
Thu 21/3VM i skidorientering + Junior-VM och Ungdoms-EMSvenska Orienteringsförbundet
S
intL
Veteran-VM i skidorienteringSvenska Orienteringsförbundet
S
intM
VM i skidorientering, publiktävling ungdomarBergnäsets AIKNorrbottens Orienteringsförbund
S
regMResults
Fri 22/3VM i skidorientering + Junior-VM och Ungdoms-EMSvenska Orienteringsförbundet
S
intL
Veteran-VM i skidorienteringSvenska Orienteringsförbundet
S
intM
DM, natt, GöteborgGöteborgs SK
IF Marin Väst
Göteborgs Orienteringsförbund
champsLNShow routes in LiveloxResults
VM i skidorientering, publiktävling ungdomarBergnäsets AIKNorrbottens Orienteringsförbund
S
regMResults
NyköpingsnattenNyköpings OKSödermanlands Orienteringsförbund
regLNShow routes in LiveloxResults
Rådanatten, Öppet SkaraborgsmästerskapLidköpings VSKVästergötlands Orienteringsförbund
natLNShow routes in LiveloxResults
Sat 23/3VM i skidorientering + Junior-VM och Ungdoms-EMSvenska Orienteringsförbundet
S
intL
Veteran-VM i skidorienteringSvenska Orienteringsförbundet
S
intM
Brudarebackens sprintstafett Göteborgs SKGöteborgs Orienteringsförbund
regRSShow routes in LiveloxResults
NyköpingsorienteringenNyköpings OKSödermanlands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Sun 24/3VM i skidorientering + Junior-VM och Ungdoms-EMSvenska Orienteringsförbundet
S
intL
Veteran-VM i skidorienteringSvenska Orienteringsförbundet
S
intM
VM i skidorientering, publiktävling ungdomarBergnäsets AIKNorrbottens Orienteringsförbund
S
regMResults
MåsenstafettenOK MåsenSödermanlands Orienteringsförbund
natRLShow routes in LiveloxResults
Måsenstafetten, individuella öppna klasserOK MåsenSödermanlands Orienteringsförbund
regLShow routes in LiveloxResults
Kvillebyns klassiskaKvillebyns SKBohuslän-Dals Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Långdistans mitt i SkåneMalmö OKSkånes Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
w 13Mon 25/3
Tue 26/3
Wed 27/3
Thu 28/3
Fri 29/3SumpnattaSundbybergs IKStockholms Orienteringsförbund
regLNShow routes in LiveloxResults
Tibrotrippeln, nattTibro OKVästergötlands Orienteringsförbund
natLNShow routes in LiveloxResults
SM, natt, och Swedish League, #1Hässleholms OKSkånes Orienteringsförbund
champsLNShow routes in LiveloxResults
Sat 30/3Tibrotrippeln, medelTibro OKVästergötlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Uven-/Rigordubbeln, medelIK UvenGöteborgs Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Vårdubbeln, medelOK SkogsfalkenBlekinge Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Kringelträffen, dag 1 Södertälje-Nykvarn OFSödermanlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Sun 31/3Tibrotrippeln, medelTibro OKVästergötlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Uven-/Rigordubbeln, långIF RigorHallands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Vårdubbeln, långOK SkogsfalkenBlekinge Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Kringelträffen, dag 2Södertälje-Nykvarn OFSödermanlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
MTBO, DM, Södermanland + Stockholm och KringelträffenSödermanlands Orienteringsförbund
Södertälje-Nykvarn OF
Stockholms Orienteringsförbund
Södermanlands Orienteringsförbund
Stockholms Orienteringsförbund
M
natMShow routes in LiveloxResults
SkidO, NOF-cupen, #9, medelBergnäsets AIKNorrbottens Orienteringsförbund
S
natMResults
SkidO, NOF-cupen, #10, medel Bergnäsets AIKNorrbottens Orienteringsförbund
S
natMResults
w 14Mon 1/4
Tue 2/4
Wed 3/4
Thu 4/4
Fri 5/4GrymnattaVäsby OKStockholms Orienteringsförbund
natLNShow routes in LiveloxResults
DM, natt, VästergötlandFalköpings AIK OKVästergötlands Orienteringsförbund
champsLNShow routes in LiveloxResults
PreO Syd, nattOK Pan-KristianstadSkånes Orienteringsförbund
T
natLNResults
Sat 6/4AnderstorpAnderstorps OKSmålands Orienteringsförbund
regL
Bosarpsträffen, medelLunds OKSkånes Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
LännamedelnLänna IFUpplands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Tolereds vårtävlingTolereds Allmänna IKGöteborgs Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Kolmårdsdubbeln, medelOK KolmårdenÖstergötlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
OK Tors ungdomstävling OK TorSödermanlands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
PreO Syd, BrösarpAndrarums IFSkånes Orienteringsförbund
T
natP
OstlöpetFalköpings AIK OKVästergötlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Sun 7/4Bosarpsträffen, långLunds OKSkånes Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
NorrvirdarnaOK NorrvirdarnaSmålands Orienteringsförbund
regLShow routes in LiveloxResults
RånässtafettenRånäs OKUpplands Orienteringsförbund
natRLShow routes in LiveloxResults
Rånässtafetten, individuella öppna klasserRånäs OKUpplands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
SuderträffenIF Hansa-HoburgGotlands Orienteringsförbund
regMShow routes in LiveloxResults
Kolmårdsdubbeln, KolmårdskavlenOK KolmårdenÖstergötlands Orienteringsförbund
natRLShow routes in LiveloxResults
Kolmårdskavlen, individuella öppna klasserOK KolmårdenÖstergötlands Orienteringsförbund
regLShow routes in LiveloxResults
Landvetter vårlångOK LandehofGöteborgs Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
LovömedelnBromma-Vällingby SOKStockholms Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
TorfejdenOK TorSödermanlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
PreO Syd, ÄngelholmHjärnarps OLSkånes Orienteringsförbund
T
natP
w 15Mon 8/4
Tue 9/4
Wed 10/4TiomilarepetOK Älvsjö-ÖrbyStockholms Orienteringsförbund
regRLCShow routes in LiveloxResults
Tiomilarepet, individuella öppna klasserOK Älvsjö-ÖrbyStockholms Orienteringsförbund
regLCShow routes in LiveloxResults
Thu 11/4
Fri 12/4NattinattaGotlands Bro OKGotlands Orienteringsförbund
regLNShow routes in LiveloxResults
Sat 13/4Strängnäsdubbeln, medelSträngnäs-Malmby OLSödermanlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Swedish League, #2, medel (WRE), med VärmlandsdubbelnOK Älgen
OK Tyr
Säffle OK
Skattkärrs SOK
Värmlands Orienteringsförbund
intMShow routes in LiveloxResults
TyringerundanOK TyringeSkånes Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Göteborgsdubbeln, långLerums SOK
Sjövalla FK
Göteborgs Orienteringsförbund
natLShow routes in Livelox
Mörtsjödubbeln, långdistansSnättringe SK
Söders-Tyresö
Stockholms Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
SkullebomedelnIFK Linköpings OSÖstergötlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Sydsvenska mästerskapen, individuell, långVäxjö OKSmålands Orienteringsförbund
champsLShow routes in LiveloxResults
Dalaserien MTBO #1IFK Mora OKDalarnas Orienteringsförbund
M
regMResults
Sun 14/4EnenracetOK EnenUpplands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Strängnäsdubbeln, långSträngnäs-Malmby OLSödermanlands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Swedish League, #3, lång (WRE), med VärmlandsdubbelnOK Älgen
OK Tyr
Säffle OK
Skattkärrs SOK
Värmlands Orienteringsförbund
intLShow routes in LiveloxResults
Växjö OKVäxjö OKSmålands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
BrorusetGotlands Bro OKGotlands Orienteringsförbund
regMResults
Sydsvenska mästerskapen, stafettVäxjö OKSmålands Orienteringsförbund
champsRLShow routes in LiveloxResults
Björkforskampen Björkfors GOIFÖstergötlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Mörtsjödubbeln, medeldistansSnättringe SK
Söders-Tyresö
Stockholms Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
KlövaträffenOK KompassenSkånes Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Göteborgsdubbeln, medelSjövalla FKGöteborgs Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
SkärvalångenIK GandvikVästergötlands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
w 16Mon 15/4
Tue 16/4
Wed 17/4
Thu 18/4PåsknattenRonneby OKBlekinge Orienteringsförbund
natLNShow routes in LiveloxResults
SvartnattaÄrla IFSödermanlands Orienteringsförbund
natRLNShow routes in LiveloxResults
Häxjakten, Five-O, #1OK SkogsvargarnaVästergötlands Orienteringsförbund
natLNShow routes in LiveloxResults
Fri 19/4Oppmannaberget, långHärlövs IFSkånes Orienteringsförbund
natL
PåskorienteringenKjula IFSödermanlands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Torsås OKTorsås OKSmålands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Friskusträffen + DM, medel, HallandFK Friskus-VarbergHallands Orienteringsförbund
champsMShow routes in LiveloxResults
Kortfredan, Five-O, #2OK SkogsvargarnaVästergötlands Orienteringsförbund
natSShow routes in LiveloxResults
Uppsala möte, nattRasbo IK
Upsala IF
Upplands Orienteringsförbund
natLNShow routes in LiveloxResults
Sat 20/4NackheträffenOK NackheHallands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Öjetrampen, Five-O, #3Främmestads IK
OK Kullingshof
Västergötlands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
PåskmedelnRonneby OKBlekinge Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Vättefejden/Gränsfejden, lång + DM, ultralång, Småland+SkåneTockarps IKSkånes Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Uppsala möte, sprintLånghundra IFUpplands Orienteringsförbund
natSShow routes in LiveloxResults
Sun 21/4Anebyorienteringen, medelSOK AnebySmålands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
BoforsloppetDegerfors OK
OK Djerf
Värmlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Bohuslunken, Five-O, #4 Uddevalla OKBohuslän-Dals Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
OK Klemmingen/Södertälje IF, långOK Klemmingen
Södertälje IF
Södermanlands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Vättefejden/Gränsfejden, medelTockarps IKSkånes Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Dackefejden, långKarlskrona SOKBlekinge Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Uppsala möte, medelOK LinnéUpplands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
w 17Mon 22/4Anebyorienteringen, långSOK AnebySmålands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Dackefejden, medelKarlskrona SOKBlekinge Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
IFK Enskede, långdistans (med UP)IFK EnskedeStockholms Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
LetälvsträffenDegerfors OK
OK Djerf
Värmlands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
OK Klemmingen/Södertälje IF, medelOK Klemmingen
Södertälje IF
Södermanlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
SnötrampenFjärås AIK
OK Löftan
Hallands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
TGOK-orienteringenTjällmo-Godegårds OKÖstergötlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
VåryranFK BokenSkånes Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Uppsala möte, långIF ThorUpplands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Vikingaträffen, Five-O, #5Trollhättans SOKVästergötlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Tue 23/4
Wed 24/4Dalaserien MTBO, #2, KvarnsvedenKvarnsvedens GOIF OKDalarnas Orienteringsförbund
M
regMResults
Thu 25/4
Fri 26/4OL-rounden, dag 1OK Hedströmmen
Vandrarringen
Västmanlands Orienteringsförbund
natLNShow routes in LiveloxResults
Öppna Falu Mästerskap NattGrycksbo IF OKDalarnas Orienteringsförbund
regLNResults
Tiomila, open individual, FridayFK GöingarnaSkånes Orienteringsförbund
regLCShow routes in LiveloxResults
Sat 27/4OL-rounden, dag 2OK Hedströmmen
Vandrarringen
Västmanlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Tiomila i Östra GöingeFK GöingarnaSkånes Orienteringsförbund
natRLCShow routes in LiveloxResults
Tiomila, open individual, SaturdayFK GöingarnaSkånes Orienteringsförbund
regLShow routes in LiveloxResults
Sun 28/4Tiomila i Östra GöingeFK GöingarnaSkånes Orienteringsförbund
natRLCShow routes in LiveloxResults
OK Motalas vårtävlingOK MotalaÖstergötlands Orienteringsförbund
regMShow routes in LiveloxResults
OL-rounden, dag 3OK Hedströmmen
Vandrarringen
Västmanlands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Stenungsunds OKStenungsunds OKBohuslän-Dals Orienteringsförbund
natL
Veteranträffen i GästriklandÖsterfärnebo IFGästriklands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Tiomila, open individual, SundayFK GöingarnaSkånes Orienteringsförbund
regLShow routes in LiveloxResults
OK BävernOK BävernSmålands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
w 18Mon 29/4
Tue 30/4
Wed 1/5Hammarslaget, etapp 1, sprintOK HammarenGästriklands Orienteringsförbund
natSShow routes in LiveloxResults
Hammarslaget, etapp 2, medelOK HammarenGästriklands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
LagadalskampenFK FinnSmålands Orienteringsförbund
regMShow routes in LiveloxResults
RSK-träffenRydboholms SKVästergötlands Orienteringsförbund
natMResults
Trosa SkogsloppTrosabygdens OKSödermanlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
IFK Lidingö, medeldistansIFK Lidingö SOKStockholms Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Hökensåsracet, dubbeltävling, etapp 1OK GränsenSmålands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
SvartåfejdenMjölby OKÖstergötlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
KalmarträffenKalmar OKSmålands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
GötaälvdalsträffenOK GipenBohuslän-Dals Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
SilverjaktenSala OKVästmanlands Orienteringsförbund
regMShow routes in LiveloxResults
Hökensåsracet, dubbeltävling, etapp 2OK GränsenSmålands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Thu 2/5Ungdomsserien, #1, krets Norr 1Sundbybergs IKStockholms Orienteringsförbund
regLShow routes in LiveloxResults
Ungdomsserien, #1, krets Norr 2Bromma-Vällingby SOKStockholms Orienteringsförbund
regLShow routes in LiveloxResults
Ungdomsserien, #1, krets Norr 3OK ÖsteråkerStockholms Orienteringsförbund
regLShow routes in LiveloxResults
Ungdomsserien, #1, krets Söder 2Gustavsbergs OKStockholms Orienteringsförbund
regLShow routes in LiveloxResults
Ungdomsserien, #1, krets Söder 3OK SödertörnStockholms Orienteringsförbund
regLShow routes in LiveloxResults
Ungdomsserien, #1, krets Söder 4Haninge SOKStockholms Orienteringsförbund
regLShow routes in LiveloxResults
Ungdomsserien, #1, krets Söder 1Tumba-Mälarhöjden OKStockholms Orienteringsförbund
regLShow routes in LiveloxResults
Fri 3/5Swedish League, #4, sprint (WRE) + nationell tävlingJärla OrienteringStockholms Orienteringsförbund
intSShow routes in LiveloxResults
Sat 4/5Dolkampen, dag 1, förlängd medelDalaportens OLDalarnas Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Orintos vårtävlingOK OrintoVästergötlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Swedish League, #5, medeldistans (WRE) + nationell tävlingJärla OrienteringStockholms Orienteringsförbund
intMShow routes in LiveloxResults
Nybro OK, långNybro OKSmålands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Roslagshelg, långOK RoslagenUpplands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Tisarträffen, dag 1, medelOK TisarenÖrebro Läns Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Sun 5/5Dolkampen, dag 2, medelDalaportens OLDalarnas Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Omega KortIK OmegaVästergötlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Nybro OK, medelNybro OKSmålands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Swedish League, #6, final, jaktstart + nationell tävlingTullinge SKStockholms Orienteringsförbund
natLResults
Tisarträffen, dag 2, långOK TisarenÖrebro Läns Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Vårträffen på GotlandVisborgs OKGotlands Orienteringsförbund
regLShow routes in LiveloxResults
Skärmenträffen OK SkärmenBohuslän-Dals Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Roslagshelg, medelOK RoslagenUpplands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
w 19Mon 6/5
Tue 7/5Öppet Skaraborgsmästerskap, stafettMariestads FKVästergötlands Orienteringsförbund
regRLShow routes in LiveloxResults
VPT 1Arboga OKVästmanlands Orienteringsförbund
regSResults
Wed 8/5DM, sprint, StockholmTäby OKStockholms Orienteringsförbund
champsSShow routes in LiveloxResults
LjungsbrokampenOK SkogsströvarnaÖstergötlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Två på en pinneÅrsunda IFGästriklands Orienteringsförbund
regPLShow routes in LiveloxResults
Thu 9/5
Fri 10/5High Coast 3-days, dag 1, sprintOK NolaskogsarnaÅngermanlands Orienteringsförbund
natSShow routes in LiveloxResults
Sat 11/5Gällstad, medelGällstadbygdens SOKVästergötlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Gävleloppet, medelGävle OKGästriklands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Närkekvartetten, #1, långGarphyttans IF
Hagaby GoIF Örebro
Örebro Läns Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Fäbodloppet, dag 1Domnarvets GOIFDalarnas Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
PreO, Kungsbackatrippeln Fjärås AIK
OK Löftan
Hallands Orienteringsförbund
T
natP
PreO, Kungsbackatrippeln, TempOFjärås AIK
OK Löftan
Hallands Orienteringsförbund
T
natT
High Coast 3-days, dag 2, medelOK NolaskogsarnaÅngermanlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Sun 12/5Gävleloppet, långGävle OKGästriklands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Närkekvartetten, #2, medelGarphyttans IF
Hagaby GoIF Örebro
Örebro Läns Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Ymers vårtävlingIK YmerVästergötlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
PreO, KungsbackatrippelnFjärås AIK
OK Löftan
Hallands Orienteringsförbund
T
natP
High Coast 3-days, dag 3, långOK NolaskogsarnaÅngermanlands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Fäbodloppet, dag 2Domnarvets GOIFDalarnas Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
DM, sprint, Bohuslän-DalStångenäs AISBohuslän-Dals Orienteringsförbund
champsSShow routes in LiveloxResults
DM, sprintstafett, Bohuslän-DalStångenäs AISBohuslän-Dals Orienteringsförbund
champsRSShow routes in LiveloxResults
Gammelstads sprintcup, #3Gammelstads IFNorrbottens Orienteringsförbund
FM
regSShow routes in LiveloxResults
w 20Mon 13/5
Tue 14/5DM, sprint, UpplandOK EnenUpplands Orienteringsförbund
regSShow routes in LiveloxResults
Staffans MinneBoxholms OKÖstergötlands Orienteringsförbund
natSShow routes in LiveloxResults
Ungdomsserien, #2, krets Norr 2Mälarö SOKStockholms Orienteringsförbund
regLShow routes in LiveloxResults
Ungdomsserien, #2, krets Norr 3Täby OKStockholms Orienteringsförbund
regLShow routes in LiveloxResults
Ungdomsserien, #2, krets Söder 2Skarpnäcks OLStockholms Orienteringsförbund
regLShow routes in LiveloxResults
Ungdomsserien, #2, krets Söder 4IFK EnskedeStockholms Orienteringsförbund
regLShow routes in LiveloxResults
Ungdomsserien, #2, krets Söder 3Skogsluffarnas OKStockholms Orienteringsförbund
regLShow routes in LiveloxResults
VPT-2Västerås SOKVästmanlands Orienteringsförbund
regSResults
Ungdomsserien, #2, krets Söder 1OK Älvsjö-ÖrbyStockholms Orienteringsförbund
regLShow routes in LiveloxResults
Ungdomsserien, #2, krets Norr 1IFK Lidingö SOKStockholms Orienteringsförbund
regLShow routes in LiveloxResults
Wed 15/5Dalaserien MTBO, #3, Säterbygdens OKSäterbygdens OKDalarnas Orienteringsförbund
M
regLResults
MTBO Kalmarsundscupen 2019 deltävling 1Kalmar OKSmålands Orienteringsförbund
M
regMShow routes in LiveloxResults
Stockholm City Cup, #1OK Södertörn
Sundbybergs IK
Stockholms Orienteringsförbund
regSShow routes in LiveloxResults
Thu 16/5HammarbysprintenStorviks IFGästriklands Orienteringsförbund
natSResults
Fri 17/5
Sat 18/5DM, sprint, SmålandOK ÄlmeSmålands Orienteringsförbund
champsSShow routes in LiveloxResults
DM, sprintstafett, SmålandOK ÄlmeSmålands Orienteringsförbund
champsRSShow routes in LiveloxResults
Faxeträffen, dag 1, medelLjusne-Ala OK
Söderhamns OK
Hälsinglands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Umeträffen, dag 1, medelIFK UmeåVästerbottens Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
UngdomstrolletGarda OKGotlands Orienteringsförbund
regLShow routes in LiveloxResults
FilipstadsträffenFilipstads OKVärmlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
MTBO, Svenska Cupen, #1, medelOK KåreDalarnas Orienteringsförbund
M
natMShow routes in LiveloxResults
OL-touren Falun, långOK KåreDalarnas Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Närkekvartetten, #3, medelKFUM Örebro OKÖrebro Läns Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Sun 19/5Faxeträffen, dag 2, långLjusne-Ala OK
Söderhamns OK
Hälsinglands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
LundasprintenLunds OKSkånes Orienteringsförbund
natSShow routes in LiveloxResults
Umeträffen, dag 2, långIFK UmeåVästerbottens Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
VikingträffenIK Vikings OKVärmlands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
MTBO, Svenska Cupen, #2, masstart (övriga lång)OK KåreDalarnas Orienteringsförbund
M
natLShow routes in LiveloxResults
DM, sprint, VästergötlandGudhems IFVästergötlands Orienteringsförbund
champsSShow routes in LiveloxResults
OL-touren Falun, medelOK KåreDalarnas Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Närkekvartetten, #4, långKFUM Örebro OKÖrebro Läns Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
DM, sprint, ÖstergötlandOK 64 TorpaÖstergötlands Orienteringsförbund
champsSShow routes in LiveloxResults
DM, sprintstafett, VästergötlandGudhems IFVästergötlands Orienteringsförbund
champsRLShow routes in LiveloxResults
w 21Mon 20/5
Tue 21/5Östgötaserien i MTBO, #1NAIS OrienteringsklubbÖstergötlands Orienteringsförbund
M
regMShow routes in LiveloxResults
VPT-3Surahammars SOKVästmanlands Orienteringsförbund
regSResults
Wed 22/5Dalaserien MTBO #4, Öppet KM IFK Mora OKIFK Mora OKDalarnas Orienteringsförbund
M
regMResults
MTBO Kalmarsundscupen 2019 deltävling 2Ålems OKSmålands Orienteringsförbund
M
regMShow routes in LiveloxResults
Stockholm City Cup, #2OK Södertörn
Sundbybergs IK
Stockholms Orienteringsförbund
regSShow routes in LiveloxResults
Thu 23/5DM, sprint, GästriklandHofors OKGästriklands Orienteringsförbund
champsSResults
DM, ultralång, VästmanlandHallstahammars OKVästmanlands Orienteringsförbund
champsUShow routes in LiveloxResults
Fri 24/5StOF Sommarläger Medeldistans (UP)Järfälla OK
Väsby OK
Stockholms Orienteringsförbund
regMShow routes in LiveloxResults
Sat 25/5DM, sprint, BlekingeRonneby OKBlekinge Orienteringsförbund
champsSShow routes in LiveloxResults
DM, sprint, VästmanlandSala OKVästmanlands Orienteringsförbund
champsSShow routes in LiveloxResults
DM, sprintstafett, BlekingeRonneby OKBlekinge Orienteringsförbund
champsRSShow routes in LiveloxResults
DM, sprintstafett, VästmanlandSala OKVästmanlands Orienteringsförbund
champsRSShow routes in LiveloxResults
Hellidssprinten och Skaraborgsmästerskap, sprintTidaholm SOK SisuVästergötlands Orienteringsförbund
regSShow routes in LiveloxResults
Tour de Medelpad, dag 1, långSundsvalls OKMedelpads Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Bergnäsets AIK vårtävling, dag 1, långBergnäsets AIKNorrbottens Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
JVM-tester, dag 1, medelMullsjö SOK
Tidaholm SOK Sisu
Västergötlands Orienteringsförbund
regMShow routes in LiveloxResults
NässjösprintenNässjö OKSmålands Orienteringsförbund
natSShow routes in LiveloxResults
DM, sprint, DalarnaSmedjebackens OKDalarnas Orienteringsförbund
champsSShow routes in LiveloxResults
DM, sprintstafett, DalarnaSmedjebackens OKDalarnas Orienteringsförbund
champsRSShow routes in LiveloxResults
Sun 26/5DM, sprint, HallandHalmstad OKHallands Orienteringsförbund
champsSShow routes in LiveloxResults
DM, sprintstafett, HallandHalmstad OKHallands Orienteringsförbund
champsRSShow routes in LiveloxResults
PreO DM HälsinglandRehns BKHälsinglands Orienteringsförbund
T
champsP
TempORehns BKHälsinglands Orienteringsförbund
T
natT
Tour de Medelpad, dag 2, medelKovlands IFMedelpads Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Bergnäsets AIK vårtävling, dag 2, medelBergnäsets AIKNorrbottens Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
JVM-tester, dag 2, långMullsjö SOK
Tidaholm SOK Sisu
Västergötlands Orienteringsförbund
regLShow routes in LiveloxResults
Örebro City Sprint / DM, sprint, Örebro LänAlmby IKÖrebro Läns Orienteringsförbund
champsSShow routes in LiveloxResults
StOF Sommarläger LägerstafettJärfälla OK
Väsby OK
Stockholms Orienteringsförbund
regRMShow routes in LiveloxResults
LämmeltågetNässjö OKSmålands Orienteringsförbund
natRSShow routes in LiveloxResults
PekingduonMatteus SIÖstergötlands Orienteringsförbund
natRMShow routes in LiveloxResults
Pekingduon, individuella öppna klasserMatteus SIÖstergötlands Orienteringsförbund
regMResults
DM, sprintstafett, Örebro LänAlmby IKÖrebro Läns Orienteringsförbund
champsRSShow routes in LiveloxResults
w 22Mon 27/5
Tue 28/5Stockholm City Cup, #3OK Södertörn
Sundbybergs IK
Stockholms Orienteringsförbund
regSShow routes in LiveloxResults
VPT-4Norbergs OKVästmanlands Orienteringsförbund
regSShow routes in LiveloxResults
Wed 29/5
Thu 30/5PreO, DM, VärmlandKristinehamns OKVärmlands Orienteringsförbund
T
champsP
UmedalsrännetUmedalens IFVästerbottens Orienteringsförbund
regM
Fri 31/5OL-skytte, sprint, Svenska Cupen #1, World Cup #5Göteborg-Majorna OK
IF Marin Väst
Göteborgs Orienteringsförbund
Y
intSResults
ÖvikssprintenSkogslöparnaÅngermanlands Orienteringsförbund
natSShow routes in LiveloxResults
SM, sprint, publiktävling, medelForsa OK
Hudiksvalls OK
Ljusdals OK
OK Dellen
Hälsinglands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
SM, sprint, individuell, kvalForsa OK
Hudiksvalls OK
Ljusdals OK
OK Dellen
Hälsinglands Orienteringsförbund
champsSShow routes in LiveloxResults
PreO i VästBohuslän-Dals Orienteringsförbund
Kvillebyns SK
Bohuslän-Dals Orienteringsförbund
T
natP
Sat 1/6SM, sprint, individuell, finalForsa OK
Hudiksvalls OK
Ljusdals OK
OK Dellen
Hälsinglands Orienteringsförbund
champsSShow routes in LiveloxResults
OL-skytte, klassisk distans, Svenska Cupen #2, World Cup #6Göteborg-Majorna OK
IF Marin Väst
Göteborgs Orienteringsförbund
Y
intLResults
Skogslöparnas nordiskaSkogslöparnaÅngermanlands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
SM, sprint, publiktävlingForsa OK
Hudiksvalls OK
Ljusdals OK
OK Dellen
Hälsinglands Orienteringsförbund
natSShow routes in LiveloxResults
PreO i VästBohuslän-Dals Orienteringsförbund
Stångenäs AIS
Bohuslän-Dals Orienteringsförbund
T
natP
DM, sprint, Jämtland-HärjedalenÅre OKJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
natSShow routes in LiveloxResults
Bodens Bandyklubb OS, långBodens Bandyklubb OSNorrbottens Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
MTBO, Svenska Cupen, #3, sprintTolereds Allmänna IKGöteborgs Orienteringsförbund
M
natSShow routes in LiveloxResults
Sun 2/6High Chaparral-sprintenBredaryds SOKSmålands Orienteringsförbund
natSShow routes in LiveloxResults
OL-skytte, stafettGöteborg-Majorna OK
IF Marin Väst
Göteborgs Orienteringsförbund
Y
intRLResults
SlottssprintenSigtuna OKUpplands Orienteringsförbund
natSShow routes in LiveloxResults
Slottssprinten, 2-mannastafettSigtuna OKUpplands Orienteringsförbund
natRSShow routes in LiveloxResults
SM, sprint, publiktävling, stafettForsa OK
Hudiksvalls OK
Ljusdals OK
OK Dellen
Hälsinglands Orienteringsförbund
regRS
Bodens Bandyklubb OS, medelBodens Bandyklubb OSNorrbottens Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
MTBO, Svenska Cupen, #4, medelTolereds Allmänna IKGöteborgs Orienteringsförbund
M
natMShow routes in LiveloxResults
PreO i VästBohuslän-Dals Orienteringsförbund
Uddevalla OK
Bohuslän-Dals Orienteringsförbund
T
natP
BussbyloppetÖrnsköldsviks OKÅngermanlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
SM, sprint, stafettForsa OK
Hudiksvalls OK
Ljusdals OK
OK Dellen
Hälsinglands Orienteringsförbund
champsRSShow routes in LiveloxResults
w 23Mon 3/6
Tue 4/6DM, sprint, MedelpadVK UvarnaMedelpads Orienteringsförbund
champsSShow routes in LiveloxResults
DM, sprint, GöteborgFK HerkulesGöteborgs Orienteringsförbund
champsSShow routes in LiveloxResults
VPT 5, finalKöping-Kolsva OKVästmanlands Orienteringsförbund
regSShow routes in LiveloxResults
Wed 5/6Sprinthelgen, etapp 1, sprintOK OrionBlekinge Orienteringsförbund
natSShow routes in LiveloxResults
Thu 6/6Sprinthelgen, etapp 2, sprintOK OrionBlekinge Orienteringsförbund
natSShow routes in LiveloxResults
Sprinthelgen, etapp 3, sprintOK OrionBlekinge Orienteringsförbund
natSShow routes in LiveloxResults
Centrum Team SprintCentrum OKStockholms Orienteringsförbund
regRSShow routes in LiveloxResults
DM, sprint, VärmlandOK JösseVärmlands Orienteringsförbund
champsSShow routes in LiveloxResults
Ösaträffen, dag 1, långAlfta-Ösa OKHälsinglands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
SM, ultralångAlfta-Ösa OKHälsinglands Orienteringsförbund
champsUShow routes in LiveloxResults
Nationaldagsmedeln med MTBO i BodenI 19 IFNorrbottens Orienteringsförbund
FM
regMResults
HabosprintenOK GränsenSmålands Orienteringsförbund
regSShow routes in LiveloxResults
Fri 7/6Ösaträffen, dag 2, medelAlfta-Ösa OKHälsinglands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Veteran-SM med Ösaträffen, dag 2, sprintAlfta-Ösa OKHälsinglands Orienteringsförbund
champsSShow routes in LiveloxResults
Västerbottens 3-dagars, etapp 1Långvikens OK
Skellefteå OK
Västerbottens Orienteringsförbund
natSShow routes in LiveloxResults
Sat 8/6Västerbottens 3-dagars, etapp 2Långvikens OK
Skellefteå OK
Västerbottens Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Kinnekullsprinten, etapp 1OK KlyftamoVästergötlands Orienteringsförbund
natSShow routes in LiveloxResults
Kinnekullsprinten, etapp 2OK KlyftamoVästergötlands Orienteringsförbund
natSShow routes in LiveloxResults
Veteran-SM med Ösaträffen, dag 3, långAlfta-Ösa OKHälsinglands Orienteringsförbund
champsLShow routes in LiveloxResults
Sun 9/6Västerbottens 3-dagars, etapp 3Långvikens OK
Skellefteå OK
Västerbottens Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Veteran-SM med Ösaträffen, dag 4, medelAlfta-Ösa OKHälsinglands Orienteringsförbund
champsMShow routes in LiveloxResults
SommarlandssprintenIK GandvikVästergötlands Orienteringsförbund
natSShow routes in LiveloxResults
w 24Mon 10/6
Tue 11/6
Wed 12/6
Thu 13/6
Fri 14/6Tre skåningar och en dansk, etapp 1Helsingborgs SOKSkånes Orienteringsförbund
natSShow routes in LiveloxResults
Sat 15/6Tre skåningar och en dansk, etapp 2Helsingborgs SOKSkånes Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Tre skåningar och en dansk, etapp 3Helsingborgs SOKSkånes Orienteringsförbund
natSShow routes in LiveloxResults
IFK Hedemora OK, sprintIFK Hedemora OKDalarnas Orienteringsförbund
natSShow routes in LiveloxResults
PreO, TempO-DM, UpplandOK LinnéUpplands Orienteringsförbund
T
champsT
PreO, UpplandshelgOK LinnéUpplands Orienteringsförbund
T
natP
DM, ultralång, Jämtland-Härjedalen + MagnumloppetÖstersunds OKJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
champsUShow routes in LiveloxResults
Sun 16/6Tre skåningar och en dansk, etapp 4Helsingborgs SOKSkånes Orienteringsförbund
natSShow routes in LiveloxResults
PreO, UpplandshelgBjörklinge SOKUpplands Orienteringsförbund
T
natP
w 25Mon 17/6Östgötaserien i MTBO, #2Tjällmo-Godegårds OKÖstergötlands Orienteringsförbund
M
regLShow routes in LiveloxResults
Tue 18/6Brödkampen med DM, ultralång, Gästrikland+HälsinglandHälsinglands Orienteringsförbund
Ockelbo OK
Hälsinglands Orienteringsförbund
Gästriklands Orienteringsförbund
champsUShow routes in LiveloxResults
Melkers MinneSödertälje-Nykvarn OFSödermanlands Orienteringsförbund
natRMShow routes in LiveloxResults
Wed 19/6DM, medel, MedelpadSundsvalls OKMedelpads Orienteringsförbund
champsMShow routes in LiveloxResults
Thu 20/6
Fri 21/6
Sat 22/6
Sun 23/6Idrefjällveckan Fjäll-OIdrefjällens OKDalarnas Orienteringsförbund
regLShow routes in LiveloxResults
w 26Mon 24/6IdrefjällsprintenIdrefjällens OKDalarnas Orienteringsförbund
natSShow routes in LiveloxResults

Advertisements