Swedish Orienteering Federation

Event calendar

2393 events were found between 01/10/2018 and 24/06/2019.

Date Event Organiser Regions
D
Cl
F
ED
T
ED
Tue 2/10Tisdags-OL RankåsIF Hagen
Tibro OK
Västergötlands Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Tue 2/10Dalarnas veteran-OLIFK Mora OKDalarnas Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Tue 2/10Veteran-OLTrosabygdens OKSödermanlands Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Tue 2/1025Manna träningIFK Lidingö SOKStockholms Orienteringsförbund
clubL
Tue 2/10OK Löftans SprintCup #1OK LöftanHallands Orienteringsförbund
clubSResults
Tue 2/10SprintCup 2018 Del 1 av 4Gällstadbygdens SOK
Ulricehamns OK
Västergötlands Orienteringsförbund
locSShow routes in LiveloxResults
Tue 2/10TisdagsträningOK LöftanHallands Orienteringsförbund
clubSResults
Tue 2/10SluggerfinalJärfälla OKStockholms Orienteringsförbund
clubLResults
Tue 2/10Natt KMOK EnenUpplands Orienteringsförbund
clubMNResults
Tue 2/10Peking Night - deltävling 1Skogspojkarnas OKÖstergötlands Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Tue 2/10Träningsserie 8, nattLindebygdens OKÖrebro Läns Orienteringsförbund
clubLNShow routes in LiveloxResults
Tue 2/10NorrnattaForsa OKHälsinglands Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Tue 2/10ÖOK:s nattserie 2Östersunds OKJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Wed 3/1025-mannaträningOK Tisaren
Örebro Läns Orienteringsförbund
Örebro Läns Orienteringsförbund
clubLResults
Wed 3/10Veteran OL 3-stadOK SkogshjortarnaVästergötlands Orienteringsförbund
locMShow routes in LiveloxResults
Wed 3/10Veteran-OL nr 3Kristinehamns OKVärmlands Orienteringsförbund
locLResults
Wed 3/10VCEITTibro OKVästergötlands Orienteringsförbund
locMShow routes in LiveloxResults
Wed 3/10Medel-KM OL-TEAMET 2018OL Teamet OlofströmBlekinge Orienteringsförbund
clubMResults
Wed 3/10 - Wed 17/10Rolles nattcupKristinehamns OKVärmlands Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Wed 3/10Solna OK Natt-KMSolna OKStockholms Orienteringsförbund
clubLNResults
Thu 4/10POL-HögalidenHjobygdens OKVästergötlands Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Thu 4/10VeteranHallstahammars OKVästmanlands Orienteringsförbund
locL
Thu 4/10Veteran-OL StadsparkenJönköpings OKSmålands Orienteringsförbund
locMResults
Thu 4/10Skol-OL åk 7Trosabygdens OKSödermanlands Orienteringsförbund
clubLResults
Thu 4/10RoslagsveteranernaEnebybergs IFStockholms Orienteringsförbund
locMResults
Thu 4/10Veteran-OL tävling 18KFUM Örebro OK
Örebro Läns Orienteringsförbund
Örebro Läns Orienteringsförbund
locLResults
Thu 4/10GOK VeteranOL, GarpeGamleby OKSmålands Orienteringsförbund
locLResults
Thu 4/10VeteranorienteringTjalve IF NorrköpingÖstergötlands Orienteringsförbund
locM
Thu 4/10Veteran OL GöteborgOK SkogshjortarnaVästergötlands Orienteringsförbund
locMShow routes in LiveloxResults
Thu 4/10Skol-OL åk 9Trosabygdens OKSödermanlands Orienteringsförbund
clubLResults
Thu 4/10Skol-OL åk 8Trosabygdens OKSödermanlands Orienteringsförbund
clubLResults
Thu 4/1025-mannaträning 181004Stora Tuna OKDalarnas Orienteringsförbund
locL
Thu 4/10OCK träning FurubodaOrienteringscentrum KristianstadSkånes Orienteringsförbund
locM
Thu 4/10Tränings-OLLjusdals OKHälsinglands Orienteringsförbund
clubMShow routes in LiveloxResults
Thu 4/10IngvarnattSöderhamns OKHälsinglands Orienteringsförbund
clubMNShow routes in Livelox
Thu 4/10GBG TeknikträningGöteborgs OrienteringsförbundGöteborgs Orienteringsförbund
locL
Thu 4/10Flygande kilometern 2018-10-04OK ÖsteråkerStockholms Orienteringsförbund
clubSCShow routes in LiveloxResults
Thu 4/10MarkbygdsträningMarkbygdens OKVästergötlands Orienteringsförbund
clubMC
Thu 4/10Motionsorientering UmeåIFK UmeåVästerbottens Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Thu 4/10BaikanattaBergnäsets AIKNorrbottens Orienteringsförbund
regMNShow routes in LiveloxResults
Thu 4/10Nattcup LOKLinköpings OKÖstergötlands Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Sat 6/10Falkdrevet, dag 1OK SkogsfalkenBlekinge Orienteringsförbund
natM
Sat 6/1025mannaAttunda OK
Järfälla OK
Sundbybergs IK
Väsby OK
Stockholms Orienteringsförbund
natRLShow routes in LiveloxResults
Sat 6/10Motionsorientering 25mannaAttunda OK
Järfälla OK
Sundbybergs IK
Väsby OK
Stockholms Orienteringsförbund
locLResults
Sat 6/10Skellefteå OK öppna KMSkellefteå OKVästerbottens Orienteringsförbund
locMResults
Sat 6/10KM MTBO, MedelLunds OKSkånes Orienteringsförbund
M
locMShow routes in LiveloxResults
Sat 6/10Skogsfalken OpenOK SkogsfalkenBlekinge Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Sun 7/10Falkdrevet, dag 2OK SkogsfalkenBlekinge Orienteringsförbund
natM
Sun 7/1025mannamedelnAttunda OK
Järfälla OK
Sundbybergs IK
Väsby OK
Stockholms Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Tue 9/10Sprint-KM 2018OK EnenUpplands Orienteringsförbund
clubSShow routes in LiveloxResults
Tue 9/10Tisdags-OL BillingenIF HagenVästergötlands Orienteringsförbund
locLNResults
Tue 9/10Dala-Veteran OLLeksands OKDalarnas Orienteringsförbund
locMResults
Tue 9/10Veteran-OLOK MåsenSödermanlands Orienteringsförbund
locMShow routes in LiveloxResults
Tue 9/10SprintCup 2018 Del 2 av 4Gällstadbygdens SOK
Ulricehamns OK
Västergötlands Orienteringsförbund
locSShow routes in LiveloxResults
Tue 9/10Natt-serienÄrla IFSödermanlands Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Tue 9/10Norrnatt + KM NattLjusdals OKHälsinglands Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Tue 9/10Natt träningAvesta OKDalarnas Orienteringsförbund
clubL
Tue 9/10Peking Night - Deltävling 2NAIS OrienteringsklubbÖstergötlands Orienteringsförbund
locLNResults
Wed 10/10Nattcup IFKIFK Linköpings OSÖstergötlands Orienteringsförbund
locLN
Wed 10/10VetOL 3stad TSOKTrollhättans SOK
Uddevalla OK
Västergötlands Orienteringsförbund
Bohuslän-Dals Orienteringsförbund
locLResults
Wed 10/10Veteran-OL nr 4Kristinehamns OKVärmlands Orienteringsförbund
locLResults
Wed 10/10Go Natt AvestaDalaportens OLDalarnas Orienteringsförbund
locMN
Wed 10/10Öppna natt-KMIFK Mora OKDalarnas Orienteringsförbund
locLN
Thu 11/10GOF NattCup Etapp 1Göteborgs Orienteringsförbund
IFK Göteborg Orientering
Göteborgs Orienteringsförbund
locLNResults
Thu 11/10POL-LidköpingHjobygdens OK
Lidköpings VSK
Västergötlands Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Thu 11/10Veteran-OL KFUM VidablickJönköpings OKSmålands Orienteringsförbund
locMResults
Thu 11/10Veteran-OL tävling 19Almby IK
Örebro Läns Orienteringsförbund
Örebro Läns Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Thu 11/10VeterantourenSigtuna OKUpplands Orienteringsförbund
locMResults
Thu 11/10VOK VeteranOLVimmerby OKSmålands Orienteringsförbund
locMShow routes in LiveloxResults
Thu 11/10Ungdomsträning (natt) (veteranbanor)Almby IKÖrebro Läns Orienteringsförbund
clubLNShow routes in Livelox
Thu 11/10OCK träning KronoskogenOrienteringscentrum KristianstadSkånes Orienteringsförbund
locMShow routes in Livelox
Thu 11/10Teknikträning GBG SYDFK HerkulesGöteborgs Orienteringsförbund
clubL
Thu 11/10Kretsträning västra kretsenLidköpings VSKVästergötlands Orienteringsförbund
locL
Thu 11/10OK Löftans SprintCup #2OK LöftanHallands Orienteringsförbund
clubSResults
Thu 11/10GBG TeknikträningGöteborgs OrienteringsförbundGöteborgs Orienteringsförbund
locM
Thu 11/10Klubbmästerskap Terräng 2018Helsingborgs SOKSkånes Orienteringsförbund
clubL
Thu 11/10MarkbygsträningMarkbygdens OK
OK Mark
Västergötlands Orienteringsförbund
clubSC
Thu 11/10Natt Sprint Cup # 1Snättringe SKStockholms Orienteringsförbund
clubMNResults
Thu 11/10Natt-KMIFK Lidingö SOKStockholms Orienteringsförbund
clubLNResults
Thu 11/10VinterupptaktenLjusdals OKHälsinglands Orienteringsförbund
clubLNShow routes in LiveloxResults
Thu 11/10Inofficiellt microsprint-KMTäby OKStockholms Orienteringsförbund
clubSNResults
Thu 11/10BuddanattaSöderhamns OKHälsinglands Orienteringsförbund
clubMNShow routes in LiveloxResults
Thu 11/10Nattcup IFKIFK Linköpings OSÖstergötlands Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Thu 11/10Närnatt Cup, etapp 1Göteborgs Orienteringsförbund
OK Landehof
Göteborgs Orienteringsförbund
locMNShow routes in LiveloxResults
Fri 12/10Höst-Öst 51 Telegrafberget Grand PrixMälarhöjdens IK OKStockholms Orienteringsförbund
locMShow routes in LiveloxResults
Fri 12/10Ungdomskretsavslutning med minilägerTidaholm SOK SisuVästergötlands Orienteringsförbund
locLNResults
Fri 12/10Natt-KMSOK AnebySmålands Orienteringsförbund
clubLNResults
Fri 12/10Östra Natt deltävling 5Haparanda OKNorrbottens Orienteringsförbund
locLN
Fri 12/10DM, natt, Bohuslän-DalKvillebyns SKBohuslän-Dals Orienteringsförbund
champsMNShow routes in LiveloxResults
Sat 13/10ÄventyrsorienteringSOK TräffVästergötlands Orienteringsförbund
locSShow routes in LiveloxResults
Sat 13/10 - Sun 14/10Helg utan älgGarda OKGotlands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Sat 13/10MORR – Mölndal Outdoor Runt Race – MTBOMölndal Outdoor IFGöteborgs Orienteringsförbund
M
locL
Sat 13/10OK Tyr MTBO Medeldistans/Prova-påOK TyrVärmlands Orienteringsförbund
FM
locM
Sat 13/10Siljanskrets långLeksands OKDalarnas Orienteringsförbund
locLResults
Sat 13/10Skogiskavlen 2018Skogis IFVästerbottens Orienteringsförbund
locRMStart times
Sat 13/10Tullinge teamsprintTullinge SKStockholms Orienteringsförbund
regRSShow routes in Livelox
Sat 13/10VänersborgsmedelnVänersborgs SKVästergötlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Sat 13/10Klubbmästerskap Sprint OKK och MOKOK KontinentSkånes Orienteringsförbund
locSShow routes in LiveloxResults
Sat 13/10KM-Natt SkogslöparnaSkogslöparnaÅngermanlands Orienteringsförbund
clubMNShow routes in LiveloxResults
Sun 14/10ÄlgfrittOK MotalaÖstergötlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Sun 14/10FräknefejdenLjungskile FK
Uddevalla OK
Bohuslän-Dals Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Sun 14/10BjörnjaktenPiteå IF OrienteringsklubbNorrbottens Orienteringsförbund
locPMResults
Sun 14/10Tränings_Ol på västerHudiksvalls OKHälsinglands Orienteringsförbund
locMResults
Sun 14/10Närtävling MTBOKils OKVärmlands Orienteringsförbund
M
locMShow routes in LiveloxResults
Sun 14/10Medel-KMSkogslöparnaÅngermanlands Orienteringsförbund
clubMShow routes in LiveloxResults
Tue 16/10Ärla IF Veteran-OLÄrla IFSödermanlands Orienteringsförbund
locMShow routes in Livelox
Tue 16/10Veteran-OL OK Kåre 2018:2OK KåreDalarnas Orienteringsförbund
locMShow routes in LiveloxResults
Tue 16/10SprintCup 2018 Del 3 av 4Gällstadbygdens SOK
Ulricehamns OK
Västergötlands Orienteringsförbund
locSShow routes in LiveloxResults
Tue 16/10Natt KMHaninge SOKStockholms Orienteringsförbund
clubMNShow routes in LiveloxResults
Tue 16/10Finding Lights (Motions-OL)OK SkogshjortarnaVästergötlands Orienteringsförbund
locSNShow routes in LiveloxResults
Tue 16/10KM TerränglöpningFK HerkulesGöteborgs Orienteringsförbund
clubM
Tue 16/10SörNatta #1Alfta-Ösa OKHälsinglands Orienteringsförbund
locMNResults
Tue 16/10Gustavsbergs OK Natt-KMGustavsbergs OKStockholms Orienteringsförbund
clubLNShow routes in LiveloxResults
Tue 16/10Kils nattpatrullKils OKVärmlands Orienteringsförbund
locPLNShow routes in LiveloxResults
Tue 16/10Natt-KM, IFK Enskede/OK Södertörn/Skarpnäcks OL/Skogsluffarnas OKSkarpnäcks OLStockholms Orienteringsförbund
clubLNShow routes in LiveloxResults
Tue 16/10NattserienOK TorSödermanlands Orienteringsförbund
locLNResults
Tue 16/10Norrnatt 181016Hudiksvalls OKHälsinglands Orienteringsförbund
locLNResults
Tue 16/10Peking Night deltävling 3Tjalve IF NorrköpingÖstergötlands Orienteringsförbund
locMNResults
Wed 17/10NattcupTjällmo-Godegårds OKÖstergötlands Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Wed 17/10LuffarliganEnebybergs IFStockholms Orienteringsförbund
locMResults
Wed 17/10VeteranOL 3-stadTrollhättans SKVästergötlands Orienteringsförbund
clubM
Wed 17/10Veteran-OL nr 5Kristinehamns OKVärmlands Orienteringsförbund
locLResults
Wed 17/10Vänskapsträning Alleröds OKIFK Göteborg OrienteringGöteborgs Orienteringsförbund
clubM
Wed 17/10Go Natt AvestaDalaportens OLDalarnas Orienteringsförbund
locSN
Wed 17/10KM Natt GIFGarphyttans IFÖrebro Läns Orienteringsförbund
clubMNResults
Wed 17/10Nattjakta KoppomOK HierneVärmlands Orienteringsförbund
locMNShow routes in LiveloxResults
Thu 18/10GOF NattCup Etapp 2Göteborg-Majorna OK
Göteborgs Orienteringsförbund
Göteborgs Orienteringsförbund
locLNResults
Thu 18/10Närnatt Cup, etapp 2Göteborgs Orienteringsförbund
Lerums SOK
Göteborgs Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Thu 18/10Natt-KM BVSOK/JOKBromma-Vällingby SOKStockholms Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Thu 18/10POL-RankåsHjobygdens OK
Tibro OK
Västergötlands Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Thu 18/10Smålle Natträning Korsnäs IF OK
Malungs OK Skogsmårdarna
Dalarnas Orienteringsförbund
clubLN
Thu 18/10Veteran-OLOK KolmårdenÖstergötlands Orienteringsförbund
locMResults
Thu 18/10Veteran Ol i Södra VätterbygdenIK HakarpspojkarnaSmålands Orienteringsförbund
locMShow routes in LiveloxResults
Thu 18/10Veteran-OLMålilla OKSmålands Orienteringsförbund
locLResults
Thu 18/10Veteran-OL 2018 FellingsbroFellingsbro GOIFÖrebro Läns Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Thu 18/10RoslagsveteranernaAttunda OKStockholms Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Thu 18/10Tolereds AIK Veteran OL Tolereds Allmänna IKGöteborgs Orienteringsförbund
locMResults
Thu 18/10Vänskapsträning Alleröds OKIFK Göteborg OrienteringGöteborgs Orienteringsförbund
clubMShow routes in Livelox
Thu 18/10OK Löftans SprintCup #3OK LöftanHallands Orienteringsförbund
clubSResults
Thu 18/10HällmyranattsprintSöderhamns OKHälsinglands Orienteringsförbund
clubSNShow routes in LiveloxResults
Thu 18/10GBG TeknikträningGöteborgs OrienteringsförbundGöteborgs Orienteringsförbund
locM
Thu 18/10MarkbygdsträningMarkbygdens OKVästergötlands Orienteringsförbund
locMN
Thu 18/10Höstcupen 1IFK UmeåVästerbottens Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Thu 18/10Mange lange loppLjusdals OKHälsinglands Orienteringsförbund
clubLNShow routes in LiveloxResults
Thu 18/10KM-natt Kalmar OKKalmar OKSmålands Orienteringsförbund
clubLNShow routes in LiveloxResults
Fri 19/10AxvallanattaIstrums SKVästergötlands Orienteringsförbund
natLNShow routes in LiveloxResults
Fri 19/10Lugnetsprinten Korsnäs IF OK
OK Kåre
Dalarnas Orienteringsförbund
regSNResults
Fri 19/10Resa till DalaDubbelnOK RenenNorrbottens Orienteringsförbund
locL
Fri 19/10Natt-KMCentrum OKStockholms Orienteringsförbund
clubLNShow routes in LiveloxResults
Fri 19/10Nattsnurr 2018Seskarö IFNorrbottens Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Fri 19/10Kretsmästerskap Natt sydöstra Andrarums IFSkånes Orienteringsförbund
locLNResults
Sat 20/10BorttagenIFK Göteborg OrienteringGöteborgs Orienteringsförbund
locM
Sat 20/10Daladubbeln, individuella öppna klasser lördag Karlsbyhedens OK
Korsnäs IF OK
OK Kåre
Dalarnas Orienteringsförbund
regLShow routes in LiveloxResults
Sat 20/10Daladubbeln, stafettKarlsbyhedens IK
Karlsbyhedens OK
Korsnäs IF OK
OK Kåre
Dalarnas Orienteringsförbund
natRMShow routes in LiveloxResults
Sat 20/10VallesprintenIstrums SKVästergötlands Orienteringsförbund
natSShow routes in LiveloxResults
Sat 20/10Varbergsträffen PreOFK Friskus-Varberg
OK Nackhe
Hallands Orienteringsförbund
T
natL
Sat 20/10 - Sun 21/10Dala-Dubbeln, patrull klubbKorsnäs IF OKDalarnas Orienteringsförbund
clubL
Sat 20/10KM långLunds OKSkånes Orienteringsförbund
clubLResults
Sat 20/10 Kretsmästerskap+ungdomsserie medel, Motala AIF OLMotala AIF OLÖstergötlands Orienteringsförbund
locMShow routes in LiveloxResults
Sat 20/10KMStockholm Multisport KlubbStockholms Orienteringsförbund
FM
clubL
Sat 20/10Svartåtrampet 2018 (MTB-träning med tidtagning)Degerfors OKVärmlands Orienteringsförbund
M
clubMResults
Sat 20/10HöststafettenIFK Göteborg OrienteringGöteborgs Orienteringsförbund
natRLShow routes in LiveloxResults
Sat 20/10Höststafetten, individuella öppna klasserIFK Göteborg OrienteringGöteborgs Orienteringsförbund
regLShow routes in LiveloxResults
Sat 20/10Högbo KåsanOK HammarenGästriklands Orienteringsförbund
locLN
Sat 20/10Skogskarlarnas hösting 2018Köping-Kolsva OKVästmanlands Orienteringsförbund
locMShow routes in LiveloxResults
Sun 21/10Daladubbeln, individuella öppna klasser söndag Karlsbyhedens OK
Korsnäs IF OK
OK Kåre
Dalarnas Orienteringsförbund
regLShow routes in LiveloxResults
Sun 21/10Daladubbeln, patrullKarlsbyhedens IK
Karlsbyhedens OK
Korsnäs IF OK
OK Kåre
Dalarnas Orienteringsförbund
natPUShow routes in LiveloxResults
Sun 21/10GMOK:s HöstmedelGöteborg-Majorna OKGöteborgs Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Sun 21/10Kalkonjakten 2018Lidköpings VSKVästergötlands Orienteringsförbund
clubMResults
Sun 21/10PreO, Öppet DM HallandFK Friskus-Varberg
OK Nackhe
Hallands Orienteringsförbund
T
champsL
Sun 21/10Solna OK Medel-KMSolna OKStockholms Orienteringsförbund
clubMResults
Sun 21/10Vilselöpet + DM, ultralång, Blekinge, Halland, Skåne och SmålandHallands Orienteringsförbund
OK Vilse 87
Skånes Orienteringsförbund
Smålands Orienteringsförbund
Hallands Orienteringsförbund
Blekinge Orienteringsförbund
Skånes Orienteringsförbund
Smålands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Tue 23/10Veteran OLOK TorSödermanlands Orienteringsförbund
locLResults
Tue 23/10Dala veteran-OL, Domnarvets GoIFDomnarvets GOIFDalarnas Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Tue 23/10SprintCup 2018 Del 4 av 4Gällstadbygdens SOK
Ulricehamns OK
Västergötlands Orienteringsförbund
locSShow routes in LiveloxResults
Tue 23/10SörNatta #2Rehns BKHälsinglands Orienteringsförbund
locMNShow routes in LiveloxResults
Tue 23/10Finding Lights (Motions-OL)OK SkogshjortarnaVästergötlands Orienteringsförbund
locSNShow routes in LiveloxResults
Tue 23/10IKS Nattserien HöstIK StandardSödermanlands Orienteringsförbund
locMN
Tue 23/10Natt-KMJärla OrienteringStockholms Orienteringsförbund
clubLNResults
Tue 23/10Natt-KMOK SkogsfalkenBlekinge Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Tue 23/10Norrnatt 181023Forsa OKHälsinglands Orienteringsförbund
locMNShow routes in LiveloxResults
Tue 23/10Natt-KM ungdomarTullinge SKStockholms Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Tue 23/10Skogslöparna Höstcup 1SkogslöparnaÅngermanlands Orienteringsförbund
locMNShow routes in LiveloxResults
Tue 23/10Peking Night - deltävling 4OK KolmårdenÖstergötlands Orienteringsförbund
locLNResults
Wed 24/10VeteranOL 3-stadOK Gipen
Trollhättans SK
Bohuslän-Dals Orienteringsförbund
Västergötlands Orienteringsförbund
locMResults
Wed 24/10Veteran OL NV SkåneHelsingborgs SOKSkånes Orienteringsförbund
clubL
Wed 24/10Veteran-OL nr 6Kristinehamns OKVärmlands Orienteringsförbund
locLResults
Wed 24/10Go Natt AvestaDalaportens OLDalarnas Orienteringsförbund
locMN
Wed 24/10MOF Nattcup #1Kovlands IFMedelpads Orienteringsförbund
locMNShow routes in LiveloxResults
Wed 24/10Nattjakta Etapp 4OK JösseVärmlands Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Wed 24/10Tranemo Midnight TrailrunOK TrananVästergötlands Orienteringsförbund
locLResults
Thu 25/10MarkbygdsträningMarkbygdens OKVästergötlands Orienteringsförbund
locL
Thu 25/10POL-SkaraHjobygdens OK
IK Gandvik
Västergötlands Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Thu 25/10VeteranolSkillingaryds FK
Vaggeryds SOK
Smålands Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Thu 25/10Tjärna skoltävling 1Kvarnsvedens GOIF OKDalarnas Orienteringsförbund
clubMResults
Thu 25/10Veteranorientering VOVästerviks OKSmålands Orienteringsförbund
locLResults
Thu 25/10Veterantävling SalaSala OKVästmanlands Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Thu 25/10Tjärna Skoltävling 2Kvarnsvedens GOIF OKDalarnas Orienteringsförbund
clubMResults
Thu 25/10Kjells reflexnattSöderhamns OKHälsinglands Orienteringsförbund
clubMNShow routes in LiveloxResults
Thu 25/10OK Löftans SprintCup #4OK LöftanHallands Orienteringsförbund
clubSResults
Thu 25/10GBG TeknikträningGöteborgs OrienteringsförbundGöteborgs Orienteringsförbund
locL
Thu 25/10Natt KM & NSC #3Snättringe SKStockholms Orienteringsförbund
clubMNResults
Thu 25/10Natt KM ungdom , upp till 14Sundbybergs IKStockholms Orienteringsförbund
clubLN
Thu 25/10Skinkjakten Nattorienteringsträning Etapp 1Främmestads IKVästergötlands Orienteringsförbund
clubMN
Thu 25/10Höstcupen 2Vännäs OKVästerbottens Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Thu 25/10UlricalöpetLjusdals OKHälsinglands Orienteringsförbund
clubLNShow routes in LiveloxResults
Thu 25/10Nattsprintcupen 1Väsby OKStockholms Orienteringsförbund
clubSNResults
Thu 25/10Kretsträning - Petersburg by fightIK GandvikVästergötlands Orienteringsförbund
locLN
Thu 25/10Närnatt Cup, etapp 3Göteborgs Orienteringsförbund
OK Alehof
Göteborgs Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Fri 26/10Tjärna Skoltävling 3Kvarnsvedens GOIF OKDalarnas Orienteringsförbund
clubMResults
Fri 26/10Tjärna Skoltävling 4Kvarnsvedens GOIF OKDalarnas Orienteringsförbund
clubMResults
Fri 26/10MTBO HaningenattenHaninge SOKStockholms Orienteringsförbund
M
locMNShow routes in LiveloxResults
Fri 26/10Natt-WMAlfta-Ösa OKHälsinglands Orienteringsförbund
locMNShow routes in LiveloxResults
Fri 26/10Natt-KMOK KullingshofVästergötlands Orienteringsförbund
locMN
Fri 26/10Natt-KM med ungdomsmatchOK KullingshofVästergötlands Orienteringsförbund
locMNResults
Fri 26/10Öppet Natt-KMIK Vikings OKVärmlands Orienteringsförbund
locMNResults
Fri 26/10HaningenattenHaninge SOKStockholms Orienteringsförbund
regMNShow routes in LiveloxResults
Sat 27/10ArosträffenVästerås SOKVästmanlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Sat 27/10Haninge sprintstafettHaninge SOKStockholms Orienteringsförbund
regRSResults
Sat 27/10Skogskarlsmatch Uppland - GästriklandOK RodhenUpplands Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Sat 27/10StockenfejdenSträngnäs-Malmby OLSödermanlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Sat 27/10 - Sun 28/10SmålandskavlenAlvesta SOK
OK Norrvirdarna
Värend GN OL
Växjö OK
Smålands Orienteringsförbund
natRLCShow routes in LiveloxResults
Sat 27/10GMR OpenMölndal Outdoor IFGöteborgs Orienteringsförbund
FM
locL
Sat 27/10Nordcupen 2018 deltävling 1Waxholms OKStockholms Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Sat 27/10Sprint-KMSkogslöparnaÅngermanlands Orienteringsförbund
clubSResults
Sat 27/10Solna OK BarometersprintenSolna OKStockholms Orienteringsförbund
clubS
Sat 27/10PreO, Natt-SMSurahammars SOKVästmanlands Orienteringsförbund
T
champsLN
Sun 28/10OktoberracetOK EnenUpplands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Sun 28/10Smålandskavlen, individuell tävlingAlvesta SOK
OK Norrvirdarna
Värend GN OL
Växjö OK
Smålands Orienteringsförbund
regLShow routes in LiveloxResults
Sun 28/10HandikapploppetSkogsluffarnas OKStockholms Orienteringsförbund
clubL
Sun 28/10KM LångdistansGustavsbergs OKStockholms Orienteringsförbund
clubLShow routes in LiveloxResults
Sun 28/10SlutskubbetOK MilanÖrebro Läns Orienteringsförbund
clubL
Sun 28/10EOL Sprint KM 2018Eskilstuna OLSödermanlands Orienteringsförbund
clubSResults
Sun 28/10PreO, Öppet DM VästmanlandVästerås SOKVästmanlands Orienteringsförbund
T
locP
Sun 28/10PreO, Öppet DM, VästmanlandVästerås SOKVästmanlands Orienteringsförbund
T
champsPStart times
Sun 28/10Skogis Cup nr 10Garda OKGotlands Orienteringsförbund
locLResults
Sun 28/10SörNatta #3Rehns BK
Segersta OK
Hälsinglands Orienteringsförbund
locMNShow routes in LiveloxResults
Sun 28/10Öppna Natt KMNorbergs OKVästmanlands Orienteringsförbund
clubMNShow routes in LiveloxResults
Tue 30/10Länna öppna natt-KMLänna IFUpplands Orienteringsförbund
locMNShow routes in LiveloxResults
Tue 30/10Veteran-OLKjula IFSödermanlands Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Tue 30/10Natträvarnas NattSkene Sim o ISVästergötlands Orienteringsförbund
locLN
Tue 30/10NorrnattLjusdals OKHälsinglands Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Tue 30/10KM-Natt Västerviks OKVästerviks OKSmålands Orienteringsförbund
clubSNResults
Tue 30/10Getaren RuntTullinge SKStockholms Orienteringsförbund
FM
clubUNResults
Tue 30/10Nattserien EOLEskilstuna OLSödermanlands Orienteringsförbund
locLNResults
Wed 31/10Veteran OL NV SkåneHelsingborgs SOKSkånes Orienteringsförbund
locL
Wed 31/10Veteran-OL nr 7Kristinehamns OKVärmlands Orienteringsförbund
locLResults
Wed 31/10Veteran-OL SOK ViljanSOK ViljanSmålands Orienteringsförbund
clubLShow routes in Livelox
Wed 31/10Halloween-nattenOK DjerfVärmlands Orienteringsförbund
locMNResults
Wed 31/10Go Natt AvestaDalaportens OLDalarnas Orienteringsförbund
locSN
Wed 31/10Skogslöparna Höstcup 2SkogslöparnaÅngermanlands Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Thu 1/11POL-SnapenHjobygdens OK
Mariestads FK
Västergötlands Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Thu 1/11OK Denselns veteran-olOK DenselnÖstergötlands Orienteringsförbund
locLResults
Thu 1/11RolfhamreloppetLjusdals OKHälsinglands Orienteringsförbund
clubLNShow routes in LiveloxResults
Thu 1/11Veteran OLLerums SOKGöteborgs Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Thu 1/11Halloween-OLOK LindénaHallands Orienteringsförbund
locMNResults
Thu 1/11GBG TeknikträningGöteborgs OrienteringsförbundGöteborgs Orienteringsförbund
locS
Thu 1/11ÖstansjönattSöderhamns OKHälsinglands Orienteringsförbund
FT
clubMNShow routes in LiveloxResults
Thu 1/11Östra Blekinges nattcup 1 + Natt-KM Orion-KSOKOK OrionBlekinge Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Thu 1/11Höstcupen 3IFK UmeåVästerbottens Orienteringsförbund
locLNResults
Thu 1/11Natt 7:an Etapp 1Ulricehamns OKVästergötlands Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Thu 1/11Nattsprintcupen 2Väsby OKStockholms Orienteringsförbund
clubSNResults
Fri 2/11Österlen lyser Simrishamns OKSkånes Orienteringsförbund
locSNResults
Sat 3/11LångenOK TyrVärmlands Orienteringsförbund
regUShow routes in LiveloxResults
Sat 3/11Rodhenloppet, nattpatrullOK RodhenUpplands Orienteringsförbund
natPLNShow routes in LiveloxResults
Sat 3/11MTBO DM SmålandNybro OKSmålands Orienteringsförbund
M
regMShow routes in LiveloxResults
Sat 3/11UddevallatrofénUddevalla OKBohuslän-Dals Orienteringsförbund
regPLShow routes in LiveloxResults
Sat 3/11Lång-KM för OKÖ, WOK och V/Ö OLOK ÖsteråkerStockholms Orienteringsförbund
clubLShow routes in LiveloxResults
Sat 3/11Öppet Pre-O KMRehns BKHälsinglands Orienteringsförbund
T
clubL
Sat 3/11MtbO, RodhenloppetOK RodhenUpplands Orienteringsförbund
M
natPLNShow routes in LiveloxResults
Sun 4/11KortenOK TyrVärmlands Orienteringsförbund
regMShow routes in LiveloxResults
Sun 4/11RåbockalångenHjärnarps OLSkånes Orienteringsförbund
regLShow routes in LiveloxResults
Sun 4/11SM, ultralång, publiktävling, medel Gränna-Bygdens OKSmålands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Sun 4/11Höstlunken, patrullSnättringe SKStockholms Orienteringsförbund
regUShow routes in LiveloxResults
Sun 4/11SM, ultralångIK Hakarpspojkarna
Jönköpings OK
Smålands Orienteringsförbund
champsUShow routes in LiveloxResults
Sun 4/11KlubbmästerskapAndrarums IFSkånes Orienteringsförbund
clubLShow routes in LiveloxResults
Tue 6/11VET-OLEskilstuna OLSödermanlands Orienteringsförbund
locSShow routes in LiveloxResults
Tue 6/11Lunds OK Nattcup 2018 etapp 1Lunds OKSkånes Orienteringsförbund
clubLNShow routes in LiveloxResults
Tue 6/11Norrnatt 181106Hudiksvalls OKHälsinglands Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Tue 6/11GOK Nattsprintcup 1Gustavsbergs OKStockholms Orienteringsförbund
clubSNResults
Tue 6/11GTNC-1 / OKK Natt-KMOK KlemmingenSödermanlands Orienteringsförbund
locLNResults
Tue 6/11Lilla Natt-KMJärla OrienteringStockholms Orienteringsförbund
clubLNResults
Tue 6/11Natt-serienKjula IFSödermanlands Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Wed 7/11Skogslöparna Höstcup 3SkogslöparnaÅngermanlands Orienteringsförbund
locSNResults
Wed 7/11Veteran-OL nr 8Kristinehamns OKVärmlands Orienteringsförbund
locLResults
Wed 7/11Go Natt AvestaDalaportens OLDalarnas Orienteringsförbund
locMN
Wed 7/11Kretsmästerskap NattOK MotalaÖstergötlands Orienteringsförbund
locLN
Wed 7/11Kretsmästerskap NattOK MotalaÖstergötlands Orienteringsförbund
locLNResults
Wed 7/11MOFs Nattcup Deltävling 2Sundsvalls OKMedelpads Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Thu 8/11Orientexpressen 2018Västerås SOKVästmanlands Orienteringsförbund
locMResults
Thu 8/11Färssjön by NightSöderhamns OKHälsinglands Orienteringsförbund
clubMNShow routes in LiveloxResults
Thu 8/11GBG TeknikträningGöteborgs OrienteringsförbundGöteborgs Orienteringsförbund
locM
Thu 8/11Öppen träningCentrum OK
Hagaby GoIF Örebro
Stockholms Orienteringsförbund
Örebro Läns Orienteringsförbund
locMNShow routes in LiveloxResults
Thu 8/11Östra Blekinges Nattcup 2Karlskrona SOK
OK Orion
Blekinge Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Thu 8/11TullingemaranLjusdals OKHälsinglands Orienteringsförbund
clubLNShow routes in LiveloxResults
Thu 8/11Nattsprintcupen 3Väsby OKStockholms Orienteringsförbund
clubSNResults
Thu 8/11Syd Västra Kretesen Öppet Natt mästerskapRävetofta OKSkånes Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Fri 9/11O-event, dag 1, Sprint by NightBorås GIFVästergötlands Orienteringsförbund
natSNShow routes in LiveloxResults
Sat 10/11Novembertävlingarna, långTullinge SKStockholms Orienteringsförbund
regLShow routes in LiveloxResults
Sat 10/11 - Sun 11/11Testtävling stafettFK GöingarnaSkånes Orienteringsförbund
clubRL
Sat 10/11LOK Sprint Cup deltävling 1Linköpings OKÖstergötlands Orienteringsförbund
clubSShow routes in LiveloxResults
Sat 10/11Nordcupen 2018, deltävling 2Järfälla OKStockholms Orienteringsförbund
locMShow routes in LiveloxResults
Sat 10/11O-event, dag 2, Downhill SprintHestra IFVästergötlands Orienteringsförbund
natSShow routes in LiveloxResults
Sat 10/11HöknattenSundsvalls OKMedelpads Orienteringsförbund
locTUN
Sat 10/11SLY KMTäby OKStockholms Orienteringsförbund
clubLN
Sun 11/11JättemilenLunds OKSkånes Orienteringsförbund
clubU
Sun 11/11Novembertävlingarna, medelTullinge SKStockholms Orienteringsförbund
regMShow routes in LiveloxResults
Sun 11/11O-event, dag 3, ZoorienteringIK YmerVästergötlands Orienteringsförbund
natSShow routes in LiveloxResults
Sun 11/11Novemberflåset 2018Valbo AIFGästriklands Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Sun 11/11Rogaining JössestuganOK JösseVärmlands Orienteringsförbund
locMShow routes in Livelox
Tue 13/11Veterantävling KrikonbackenNyköpings OKSödermanlands Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Tue 13/11Lunds OK Nattcup 2018 etapp 2Lunds OKSkånes Orienteringsförbund
clubLNShow routes in LiveloxResults
Tue 13/11Natt-KM Nackhe & FriskusOK NackheHallands Orienteringsförbund
clubLNResults
Tue 13/11Norrnatt 181113Forsa OKHälsinglands Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Tue 13/11OL-NV Natträning 1FK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skånes Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Tue 13/11Nattcup 1, Vänersborgs SKVänersborgs SKVästergötlands Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Wed 14/11Veteran OL NV SkåneHelsingborgs SOKSkånes Orienteringsförbund
locL
Wed 14/11Veteran-OL nr 9Kristinehamns OKVärmlands Orienteringsförbund
locLResults
Wed 14/11GoNattAvestaDalaportens OLDalarnas Orienteringsförbund
locMN
Wed 14/11SAIS Motions-OL Etapp 1Stångenäs AISBohuslän-Dals Orienteringsförbund
locMNShow routes in LiveloxResults
Wed 14/11Lunkans nattcup 1Halmstad OKHallands Orienteringsförbund
clubMN
Wed 14/11Mila Stockholm by Night, #1OK SödertörnStockholms Orienteringsförbund
regLNShow routes in LiveloxResults
Thu 15/11Veteran-OLKöping-Kolsva OKVästmanlands Orienteringsförbund
locMShow routes in LiveloxResults
Thu 15/11Veteranträning-O GbgIK UvenGöteborgs Orienteringsförbund
locLResults
Thu 15/11FjärilsnattSöderhamns OKHälsinglands Orienteringsförbund
clubMShow routes in LiveloxResults
Thu 15/11BokskogsnattaMalmö OKSkånes Orienteringsförbund
clubLNShow routes in LiveloxResults
Thu 15/11Storviks IF #TBE Sprint Cup Delt. 1 TorsåkerStorviks IFGästriklands Orienteringsförbund
locSN
Thu 15/11GBG TeknikträningGöteborgs OrienteringsförbundGöteborgs Orienteringsförbund
locLC
Thu 15/11Nattsprintercup 2018Almby IKÖrebro Läns Orienteringsförbund
clubSN
Thu 15/11OK Denselns nattcup 2018-19 deltävling 1OK DenselnÖstergötlands Orienteringsförbund
clubLNResults
Thu 15/11Östra Blekinges Nattcup 3OK OrionBlekinge Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Thu 15/11GOF NattCup Etapp 3Göteborgs Orienteringsförbund
OK Landehof
Göteborgs Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Thu 15/11Öst-väst-norr å söderLjusdals OKHälsinglands Orienteringsförbund
clubLNShow routes in LiveloxResults
Thu 15/11Nattcup 18/19 del1Strängnäs-Malmby OLSödermanlands Orienteringsförbund
clubLNShow routes in LiveloxResults
Thu 15/11Nattsprintcupen 4Väsby OKStockholms Orienteringsförbund
clubSNResults
Thu 15/11Kolgränna nattBottnaryds IFSmålands Orienteringsförbund
locMNResults
Thu 15/11Natt 7an Etapp 2OK TrananVästergötlands Orienteringsförbund
locLResults
Fri 16/11KasenattaIdefjordens SKBohuslän-Dals Orienteringsförbund
locMNShow routes in LiveloxResults
Fri 16/11Vintercup Etapp 1OK EnenUpplands Orienteringsförbund
clubLResults
Fri 16/11Kanonloppet NattOK HällenSödermanlands Orienteringsförbund
clubMNShow routes in LiveloxResults
Fri 16/11Westmans Night VisionVästerås SOKVästmanlands Orienteringsförbund
locLNResults
Sat 17/11MUMS 2018Domnarvets GOIF
Stora Tuna OK
Dalarnas Orienteringsförbund
locPLN
Sat 17/11 - Sun 18/11Viken IndoorOK Pers LärjungarGästriklands Orienteringsförbund
regSResults
Sat 17/11Novemberkåsan 2018Södertälje-Nykvarn OFSödermanlands Orienteringsförbund
clubUShow routes in LiveloxResults
Sat 17/11ÄrtloppetNyköpings OKSödermanlands Orienteringsförbund
clubLShow routes in LiveloxResults
Sat 17/11Teknikträning UNGDOM Gbg-ÖstSjövalla FKGöteborgs Orienteringsförbund
clubLShow routes in Livelox
Sat 17/11Upplands skogsflickors HöstblotOK Borgen
OK Triangeln
Tierps SOK
Upplands Orienteringsförbund
clubL
Sat 17/11Kanonloppet DagOK HällenSödermanlands Orienteringsförbund
clubMShow routes in LiveloxResults
Sat 17/11Nordcupen 2018, deltävling 3Attunda OKStockholms Orienteringsförbund
locMShow routes in LiveloxResults
Sat 17/11Träning KVÄRKOK Silva
Rävetofta OK
Skånes Orienteringsförbund
clubMShow routes in Livelox
Sat 17/11PreO-KM för Pan-KristianstadOK Pan-KristianstadSkånes Orienteringsförbund
T
clubL
Sat 17/11PreO, DM, öppet, Skåne och BlekingeBlekinge Orienteringsförbund
OK Pan-Kristianstad
Blekinge Orienteringsförbund
Skånes Orienteringsförbund
T
champsL
Sat 17/11Stockholm RogainingOK RavinenStockholms Orienteringsförbund
FM
regPUC
Sat 17/11OL-avslutning med HandicapenMariestads FKVästergötlands Orienteringsförbund
clubL
Sun 18/11Vintercup Etapp 2OK EnenUpplands Orienteringsförbund
clubMShow routes in LiveloxResults
Sun 18/11Klubbkampen 2018Hjärnarps OLSkånes Orienteringsförbund
clubMShow routes in LiveloxResults
Sun 18/11PoängjaktIS KullenSkånes Orienteringsförbund
locL
Sun 18/11Alehofs Ultralång KMOK AlehofGöteborgs Orienteringsförbund
clubUResults
Sun 18/11KlubbmästerskapGällstadbygdens SOKVästergötlands Orienteringsförbund
clubMResults
Sun 18/11Ultralång-KMCentrum OKStockholms Orienteringsförbund
clubUShow routes in LiveloxResults
Mon 19/11Järvsöbrudarnas nattlöpLjusdals OKHälsinglands Orienteringsförbund
clubLNShow routes in LiveloxResults
Mon 19/11Öppet Natt-KM för OK HammarenOK HammarenGästriklands Orienteringsförbund
clubMN
Tue 20/11Veteran-OLIK StandardSödermanlands Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Tue 20/11Lunds OK Nattcup 2018 etapp 3Lunds OKSkånes Orienteringsförbund
clubLNShow routes in LiveloxResults
Tue 20/11Natt-stads-OLLindebygdens OKÖrebro Läns Orienteringsförbund
clubLNShow routes in LiveloxResults
Tue 20/11Vinternatt-OL #1Rehns BKHälsinglands Orienteringsförbund
locMNShow routes in LiveloxResults
Wed 21/11Veteran OL NV SkåneHelsingborgs SOKSkånes Orienteringsförbund
locL
Wed 21/11Veteran-OL nr 10Kristinehamns OKVärmlands Orienteringsförbund
locLResults
Wed 21/11Go Natt AvestaDalaportens OLDalarnas Orienteringsförbund
locMN
Wed 21/11Lussetåget 2018Gävle OKGästriklands Orienteringsförbund
locLNShow routes in Livelox
Wed 21/11Nattstrapats 1Halmstad OKHallands Orienteringsförbund
clubMN
Wed 21/11JärvreprisenLjusdals OKHälsinglands Orienteringsförbund
clubLNShow routes in LiveloxResults
Wed 21/11Skogslöparna Höstcup 4SkogslöparnaÅngermanlands Orienteringsförbund
locMNShow routes in LiveloxResults
Wed 21/11Skinkjakten, Deltävling 1Gotlands Bro OKGotlands Orienteringsförbund
locMNShow routes in LiveloxResults
Wed 21/11MOF Nattcup #3Njurunda OKMedelpads Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Wed 21/11VinterNattCup 1Järfälla OKStockholms Orienteringsförbund
clubLNResults
Wed 21/11Kylklampen 2018-2019 deltävling 1OK TyrVärmlands Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Thu 22/11VeterantävlingKöping-Kolsva OKVästmanlands Orienteringsförbund
locMShow routes in LiveloxResults
Thu 22/11Storviks IF #TBE Sprint Cup Delt. 2 StorvikStorviks IFGästriklands Orienteringsförbund
locSN
Thu 22/11GBG TeknikträningGöteborgs OrienteringsförbundGöteborgs Orienteringsförbund
locMC
Thu 22/11Landehofs Nattcup Etapp 2OK LandehofGöteborgs Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Thu 22/11Nissadals Natt-raceBredaryds SOKSmålands Orienteringsförbund
locMNResults
Thu 22/11Östra Blekinges Nattcup 4OK Orion
Ronneby OK
Blekinge Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Thu 22/11Natt-Cup 1 DalarnaKorsnäs IF OK
Malungs OK Skogsmårdarna
Dalarnas Orienteringsförbund
locLN
Thu 22/11Natt cup #1 TorsdagsträningOK SödertörnStockholms Orienteringsförbund
clubSNShow routes in Livelox
Thu 22/11Nattsprintcupen 5Väsby OKStockholms Orienteringsförbund
clubSNStart times
Thu 22/11Skaraborg By NightFalköpings AIK OKVästergötlands Orienteringsförbund
locMNResults
Fri 23/11Öppet Kortdistans-KM NattVästerås SOKVästmanlands Orienteringsförbund
locSNResults
Sat 24/11Tranan Höst ChallengeOK TrananVästergötlands Orienteringsförbund
locUResults
Sat 24/11Dalaoffensiven 2018Dalarnas OrienteringsförbundDalarnas Orienteringsförbund
locM
Sat 24/11Prova på MTB-OOK SkogshjortarnaVästergötlands Orienteringsförbund
M
clubMResults
Sat 24/11HagasprintenIFK UmeåVästerbottens Orienteringsförbund
locSShow routes in LiveloxResults
Sat 24/11JubileumsträningAttunda OKStockholms Orienteringsförbund
clubL
Sat 24/11Nordcupen 2018 deltävling 4Täby OKStockholms Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Sat 24/11Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skånes Orienteringsförbund
locLShow routes in Livelox
Sat 24/11Vintercup 1Västerviks OKSmålands Orienteringsförbund
locLResults
Sat 24/11FakirenArboga OKVästmanlands Orienteringsförbund
natUShow routes in LiveloxResults
Sat 24/11HöstfestsprintMotala AIF OLÖstergötlands Orienteringsförbund
clubSNShow routes in LiveloxResults
Sun 25/11Höstrusket MedelRimbo SOKUpplands Orienteringsförbund
locMResults
Sun 25/11Löpex Vinterserie 2018-19, deltävling 1OK Milan
Örebro Läns Orienteringsförbund
Örebro Läns Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Sun 25/11Skinkloppet Korsnäs IF OKDalarnas Orienteringsförbund
clubL
Sun 25/11Storviks IF #TBE Sprint Cup Delt. 3 HedesundaStorviks IFGästriklands Orienteringsförbund
locS
Sun 25/11AdventOrient etapp 1OK SilvaSkånes Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Sun 25/11Herkules StugloppFK HerkulesGöteborgs Orienteringsförbund
locUShow routes in LiveloxResults
Sun 25/11PoängjaktIS KullenSkånes Orienteringsförbund
locL
Sun 25/11SkinkskubbetOK SkogsfalkenBlekinge Orienteringsförbund
locLResults
Mon 26/11Sportringen etapp 1Ljusdals OKHälsinglands Orienteringsförbund
clubLNShow routes in LiveloxResults
Tue 27/11Veteran OL SMOLSträngnäs-Malmby OLSödermanlands Orienteringsförbund
locMShow routes in LiveloxResults
Tue 27/11Lunds OK Nattcup 2018 etapp 4Lunds OKSkånes Orienteringsförbund
clubLNShow routes in LiveloxResults
Tue 27/11OL-NV Natträning 2FK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skånes Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Tue 27/11Tibro Tisdags NattTibro OKVästergötlands Orienteringsförbund
clubMNShow routes in LiveloxResults
Tue 27/11Nattcup Kalmar/Nybro/Torsås OK 1Kalmar OKSmålands Orienteringsförbund
clubLNShow routes in LiveloxResults
Wed 28/11Nattugglan - söder GetarenTullinge SKStockholms Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Wed 28/11Veteran OL NV SkåneHelsingborgs SOKSkånes Orienteringsförbund
locL
Wed 28/11LuffarliganIFK Lidingö SOKStockholms Orienteringsförbund
locLResults
Wed 28/11Veteran-OL nr 11Kristinehamns OKVärmlands Orienteringsförbund
locLResults
Wed 28/11Ålems OK Veteran-OLÅlems OKSmålands Orienteringsförbund
locLShow routes in Livelox
Wed 28/11Go Natt AvestaDalaportens OLDalarnas Orienteringsförbund
locMN
Wed 28/11Midvinterduell etapp 1Linköpings OK
OK Skogsströvarna
Östergötlands Orienteringsförbund
clubLNResults
Wed 28/11Vintercupen deltävling 1Sundsvalls OKMedelpads Orienteringsförbund
locMNShow routes in LiveloxResults
Wed 28/11Lunkans nattcup 2Halmstad OKHallands Orienteringsförbund
clubMN
Wed 28/11Skinkjakten, Deltävling 2Gotlands Bro OK
Visborgs OK
Gotlands Orienteringsförbund
locMNShow routes in LiveloxResults
Thu 29/11GOF NattCup Etapp 4Göteborgs Orienteringsförbund
IK Uven
Göteborgs Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Thu 29/11Veteranträning KungälvKungälvs OKGöteborgs Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Thu 29/11FlygstadennattSöderhamns OKHälsinglands Orienteringsförbund
clubMNResults
Thu 29/11GBG TeknikträningGöteborgs OrienteringsförbundGöteborgs Orienteringsförbund
locM
Thu 29/11OK Denselns nattcup 2018-19 deltävling 2OK DenselnÖstergötlands Orienteringsförbund
clubLNResults
Thu 29/11Pölder Sport Nattcup Etapp 1OK Vilse 87Blekinge Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Thu 29/11Ungdomarnas öppna Natt-KMGöteborg-Majorna OKGöteborgs Orienteringsförbund
clubLNShow routes in LiveloxResults
Thu 29/11HSOK Klubbmästerskap NattHelsingborgs SOKSkånes Orienteringsförbund
clubLNShow routes in LiveloxResults
Thu 29/11Östra Blekinges Nattcup 5OK OrionBlekinge Orienteringsförbund
locLNResults
Thu 29/11VBN deltävling 1IK HakarpspojkarnaSmålands Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Thu 29/11Natt-7:an Etapp 3Bredareds IFVästergötlands Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Thu 29/11Sportringen etapp 2Ljusdals OKHälsinglands Orienteringsförbund
clubLNResults
Thu 29/11Klubbstugan torsdagTullinge SKStockholms Orienteringsförbund
locLN
Sat 1/12Sprint-KMIK HakarpspojkarnaSmålands Orienteringsförbund
clubSResults
Sat 1/12Storviks IF #TBE Sprint Cup Delt. 4 StorvikStorviks IFGästriklands Orienteringsförbund
locS
Sat 1/12Nordcupen, etapp 5Sundbybergs IKStockholms Orienteringsförbund
locSShow routes in LiveloxResults
Sat 1/12Teknikträning UNGDOM Gbg-ÖstIFK Göteborg OrienteringGöteborgs Orienteringsförbund
clubLShow routes in Livelox
Sat 1/12SkinkanLerums SOKGöteborgs Orienteringsförbund
clubLResults
Sat 1/12AdventstöpetSelånger SOKMedelpads Orienteringsförbund
locMShow routes in LiveloxResults
Sat 1/12Skinkrace 2018Smedjebackens OKDalarnas Orienteringsförbund
clubMResults
Sat 1/12PlockepinnOL Teamet OlofströmBlekinge Orienteringsförbund
clubPU
Sat 1/12Test a la MariaAttunda OKStockholms Orienteringsförbund
clubL
Sun 2/12Julserien, Etapp1Arboga OKVästmanlands Orienteringsförbund
locLResults
Sun 2/12GBG Syd - Distansträning Mölndal Outdoor IFGöteborgs Orienteringsförbund
clubLShow routes in Livelox
Sun 2/12AdventOrient etapp 2OK SilvaSkånes Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Sun 2/12PoängjaktIS KullenSkånes Orienteringsförbund
locL
Sun 2/12TMOK Dag-KM 2018Tumba-Mälarhöjden OKStockholms Orienteringsförbund
clubLShow routes in LiveloxResults
Sun 2/12Ultra KM Väsby OKVäsby OKStockholms Orienteringsförbund
clubUResults
Sun 2/12Ultra-KMAttunda OKStockholms Orienteringsförbund
clubUResults
Sun 2/12Vintercupen FK GöingarnaSkånes Orienteringsförbund
locL
Sun 2/12Skinkloppet 2018OK TyrVärmlands Orienteringsförbund
clubLResults
Mon 3/12Fredrika Bremer Öppet SkymningsmästerskapAttunda OKStockholms Orienteringsförbund
clubLNResults
Mon 3/12LöPetLjusdals OKHälsinglands Orienteringsförbund
clubLNShow routes in LiveloxResults
Tue 4/12Tompas Jubileums SprintOK HammarenGästriklands Orienteringsförbund
clubSC
Tue 4/12Veteran OLOK TorSödermanlands Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Tue 4/12Lunds OK Nattcup 2018 etapp 5Lunds OKSkånes Orienteringsförbund
clubLNShow routes in LiveloxResults
Tue 4/12GOK NattsprintCup Nr2Gustavsbergs OKStockholms Orienteringsförbund
clubSNShow routes in LiveloxResults
Tue 4/12Järla O-tour #1Järla OrienteringStockholms Orienteringsförbund
clubLNResults
Tue 4/12GTNC #2Trosabygdens OKSödermanlands Orienteringsförbund
locMNShow routes in LiveloxResults
Wed 5/12VinterNattCupen 2Bromma-Vällingby SOKStockholms Orienteringsförbund
clubLNResults
Wed 5/12Veteran OL NV SkåneHelsingborgs SOKSkånes Orienteringsförbund
locL
Wed 5/12Veteran-OL nr 12Kristinehamns OKVärmlands Orienteringsförbund
locL
Wed 5/12Go Natt AvestaDalaportens OLDalarnas Orienteringsförbund
locS
Wed 5/12Löpex Vinterserie 2018-19, deltävling 2Hagaby GoIF Örebro
Örebro Läns Orienteringsförbund
Örebro Läns Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Wed 5/12Natt-Cup 2 DalarnaKarlsbyhedens OK
Korsnäs IF OK
Dalarnas Orienteringsförbund
locLN
Wed 5/12Person Persson:s ProblemLjusdals OKHälsinglands Orienteringsförbund
clubLNShow routes in LiveloxResults
Wed 5/12LiU Night 1 PetersburgSkogspojkarnas OKÖstergötlands Orienteringsförbund
locLNResults
Wed 5/12Skinkjakten, Deltävling 3Gotlands Bro OK
Svaide Roma SOK
Gotlands Orienteringsförbund
locMNShow routes in LiveloxResults
Wed 5/12MOF Nattcup #4Sundsvalls OKMedelpads Orienteringsförbund
locMNShow routes in LiveloxResults
Wed 5/12Kylklampen 2018-2019 deltävling 2Kils OKVärmlands Orienteringsförbund
locMNShow routes in LiveloxResults
Thu 6/12V:a BergetnattSöderhamns OKHälsinglands Orienteringsförbund
clubMNShow routes in LiveloxResults
Thu 6/12GBG TeknikträningGöteborgs OrienteringsförbundGöteborgs Orienteringsförbund
locM
Thu 6/12Landehofs Nattcup Etapp 3OK LandehofGöteborgs Orienteringsförbund
locLNShow routes in Livelox
Thu 6/12Östra Blekinges Nattcup 6Karlskrona SOK
OK Orion
Blekinge Orienteringsförbund
locLNResults
Thu 6/12Vätterbygden by night, deltävling 2IK HakarpspojkarnaSmålands Orienteringsförbund
locLNResults
Thu 6/12Nattråttan 2018-2019 Etapp 1Waxholms OKStockholms Orienteringsförbund
clubLNResults
Thu 6/12Nattcup 18/19 del 2Strängnäs-Malmby OLSödermanlands Orienteringsförbund
clubLNResults
Thu 6/12Klubbmästerskap Natt OKK och MOKOK KontinentSkånes Orienteringsförbund
locLNResults
Thu 6/12Nattcupen nr 1Attunda OK
Väsby OK
Stockholms Orienteringsförbund
clubLNResults
Thu 6/12Skaraborg by NightOK SkogsstjärnanVästergötlands Orienteringsförbund
locMNShow routes in LiveloxResults
Sat 8/12SM Sport Vintercup #1Göteborg-Majorna OKGöteborgs Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Sat 8/12Medel-KMÄrla IFSödermanlands Orienteringsförbund
clubMShow routes in LiveloxResults
Sat 8/12Teknikträning Ungdom Gbg-ÖstOK LandehofGöteborgs Orienteringsförbund
clubL
Sat 8/12OK Gynges Spex-OL 2018OK GyngeSkånes Orienteringsförbund
clubM
Sat 8/12SkinkloppetVänersborgs SKVästergötlands Orienteringsförbund
locMResults
Sat 8/12LuciakavelnKarlskrona SOKBlekinge Orienteringsförbund
clubRMResults
Sat 8/12Lucianatten 2018Lessebo OKSmålands Orienteringsförbund
clubLNShow routes in LiveloxResults
Sun 9/12Julserien, Etapp 2Arboga OKVästmanlands Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Sun 9/12LusseloppetIK UvenGöteborgs Orienteringsförbund
clubLResults
Sun 9/12SkinkloppetKristinehamns OKVärmlands Orienteringsförbund
locMResults
Sun 9/12Sling-OLOK Vilse 87Blekinge Orienteringsförbund
clubLShow routes in LiveloxResults
Sun 9/12Vintercup Etapp 3OK EnenUpplands Orienteringsförbund
clubMShow routes in LiveloxResults
Sun 9/12LusselunkenLindebygdens OKÖrebro Läns Orienteringsförbund
clubLShow routes in LiveloxResults
Sun 9/12SkinkloppetNyköpings OKSödermanlands Orienteringsförbund
clubMResults
Sun 9/12Storviks IF #TBE Sprint Cup Delt. 5 Gästrike HammarbyStorviks IFGästriklands Orienteringsförbund
locS
Sun 9/12Vintercupen 2018-2019 ÅkebodaHärlövs IFSkånes Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Sun 9/12SkinkloppetLinköpings OKÖstergötlands Orienteringsförbund
clubMShow routes in LiveloxResults
Sun 9/12Skinkloppet 2018Gustavsbergs OKStockholms Orienteringsförbund
clubL
Sun 9/12AdventOrient etapp 3OK SilvaSkånes Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Sun 9/12PoängjaktIS KullenSkånes Orienteringsförbund
locL
Sun 9/12Luciaracet 2018Tullinge SKStockholms Orienteringsförbund
clubL
Sun 9/12Vinterrogaine #1 Sundbybergs IKStockholms Orienteringsförbund
clubU
Sun 9/12SAIS Motions-OL Etapp 2Stångenäs AISBohuslän-Dals Orienteringsförbund
locSShow routes in LiveloxResults
Sun 9/12SkinkloppetKils OKVärmlands Orienteringsförbund
clubLResults
Sun 9/12Ove Högbergs utmaning - 10mila 1970, sträcka 9Snättringe SKStockholms Orienteringsförbund
clubL
Sun 9/12SkinkloppetOK JösseVärmlands Orienteringsförbund
clubLResults
Sun 9/12JulstöketFjärås AIKHallands Orienteringsförbund
clubM
Sun 9/12LucianattenLaholms IF OKHallands Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Sun 9/12Lusse-OLRyda SKVästergötlands Orienteringsförbund
clubSNResults
Mon 10/12NobelspringetLjusdals OKHälsinglands Orienteringsförbund
clubLNShow routes in LiveloxResults
Tue 11/12Nattcup 2, Trollhättans SOKTrollhättans SOKVästergötlands Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Tue 11/12OL-NV Natträning 3FK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skånes Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Tue 11/12Tibro Victory NightTibro OKVästergötlands Orienteringsförbund
clubMNShow routes in LiveloxResults
Tue 11/12Nattcup #1OK HällenSödermanlands Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Tue 11/12LucianattenTjalve IF NorrköpingÖstergötlands Orienteringsförbund
clubMN
Wed 12/12Mila Stockholm by Night, #2Enebybergs IF
Solna OK
Stockholms Orienteringsförbund
regLNShow routes in LiveloxResults
Wed 12/12Veteran OL NV SkåneHelsingborgs SOKSkånes Orienteringsförbund
locL
Wed 12/12Elitveteranernas julsprintFalköpings AIK OKVästergötlands Orienteringsförbund
locSShow routes in LiveloxResults
Wed 12/12Veteran-OL nr 13Kristinehamns OKVärmlands Orienteringsförbund
locMShow routes in LiveloxResults
Wed 12/12Förbärligt förskräckliga förloppLjusdals OKHälsinglands Orienteringsförbund
clubLShow routes in LiveloxResults
Wed 12/12Go Natt AvestaDalaportens OLDalarnas Orienteringsförbund
locM
Wed 12/12LucianattaLjusne-Ala OKHälsinglands Orienteringsförbund
clubMNShow routes in LiveloxResults
Wed 12/12Midvinterduell etapp 2Björkfors GOIF
Linköpings OK
Östergötlands Orienteringsförbund
clubLNShow routes in LiveloxResults
Wed 12/12Vintercupen deltävling 2Sundsvalls OKMedelpads Orienteringsförbund
locMNShow routes in LiveloxResults
Wed 12/12Lunkans nattcup 3Halmstad OKHallands Orienteringsförbund
clubMN
Wed 12/12Skinkjakten, Le Grand FinaleGotlands Bro OKGotlands Orienteringsförbund
locMNShow routes in LiveloxResults
Thu 13/12GOF NattCup Etapp 5Chalmers OL
Göteborgs Orienteringsförbund
Göteborgs Orienteringsförbund
locLNResults
Thu 13/12Veteran-OL SAIKSävedalens AIKGöteborgs Orienteringsförbund
locLResults
Thu 13/12GBG TeknikträningGöteborgs OrienteringsförbundGöteborgs Orienteringsförbund
locL
Thu 13/12OK Denselns nattcup 2018-19 deltävling 3OK DenselnÖstergötlands Orienteringsförbund
clubLNResults
Thu 13/12Östra Blekinges Nattcup 7OK Orion
Ronneby OK
Blekinge Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Thu 13/12Vätterbygdden By Night #3Os HjälpkurvanSmålands Orienteringsförbund
clubLShow routes in LiveloxResults
Thu 13/12Pölder Sport Nattcup etapp 2FK GöingarnaSkånes Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Thu 13/12Natt 7:an Etapp 4Skene Sim o ISVästergötlands Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Thu 13/1213decTullinge SKStockholms Orienteringsförbund
clubLN
Sat 15/12LOK Sprint Cup deltävling 2Linköpings OKÖstergötlands Orienteringsförbund
clubSShow routes in LiveloxResults
Sat 15/12SkinkloppetStora Tuna OKDalarnas Orienteringsförbund
clubL
Sat 15/12SkinkloppetTjalve IF NorrköpingÖstergötlands Orienteringsförbund
clubMResults
Sat 15/12SkinkloppetOK TisarenÖrebro Läns Orienteringsförbund
clubMResults
Sat 15/12TomtesprintenDomnarvets GOIFDalarnas Orienteringsförbund
locSResults
Sat 15/12Teknikträning UNGDOM Gbg-ÖstSävedalens AIKGöteborgs Orienteringsförbund
clubL
Sat 15/12Qpoolen IndoorHässleholms OKSkånes Orienteringsförbund
locSResults
Sat 15/12IKHP:s klubbmästerskap - medeldistansIK HakarpspojkarnaSmålands Orienteringsförbund
clubMShow routes in LiveloxResults
Sat 15/12Skinkloppet Skarpnäcks OLSkarpnäcks OLStockholms Orienteringsförbund
clubL
Sat 15/12Julgrisrace IFK GöteborgIFK Göteborg OrienteringGöteborgs Orienteringsförbund
clubLResults
Sat 15/12LuciasprintenOK ÄlgenVärmlands Orienteringsförbund
locSNShow routes in LiveloxResults
Sun 16/12HandicapenOK Vilse 87Blekinge Orienteringsförbund
clubLShow routes in LiveloxResults
Sun 16/12Julserien, Etapp 3Arboga OKVästmanlands Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Sun 16/12Julelöp2IFK Göteborg OrienteringGöteborgs Orienteringsförbund
clubL
Sun 16/12JulasletetOK KullingshofVästergötlands Orienteringsförbund
locUResults
Sun 16/12Jullöpet 2018Trollhättans SKVästergötlands Orienteringsförbund
locMResults
Sun 16/12JulmustenVäsby OKStockholms Orienteringsförbund
clubMResults
Sun 16/12Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skånes Orienteringsförbund
locLShow routes in Livelox
Sun 16/12Vintercupen #3OK SkogsfalkenBlekinge Orienteringsförbund
locLResults
Sun 16/12Vintercup 2 GamlebyGamleby OKSmålands Orienteringsförbund
locLResults
Sun 16/12Distans OLFK HerkulesGöteborgs Orienteringsförbund
clubU
Sun 16/12AdventOrient etapp 4OK SilvaSkånes Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Sun 16/12SkinkloppetIS KullenSkånes Orienteringsförbund
locL
Sun 16/12Rånäs OK's SkinkraceRånäs OKUpplands Orienteringsförbund
clubM
Sun 16/12Skinkloppet - OKÖOK ÖsteråkerStockholms Orienteringsförbund
clubMShow routes in LiveloxResults
Sun 16/12SkinkjaktenOK SödertörnStockholms Orienteringsförbund
clubLResults
Sun 16/12MSI Dag-KMMatteus SIÖstergötlands Orienteringsförbund
clubLShow routes in LiveloxResults
Sun 16/12Grötfesten 2018OK NackheHallands Orienteringsförbund
clubM
Mon 17/12TomteracetLjusdals OKHälsinglands Orienteringsförbund
clubLNShow routes in LiveloxResults
Tue 18/12Nattcup Kalmar/Nybro/Torsås OK 2Kalmar OKSmålands Orienteringsförbund
clubLNResults
Wed 19/12MOF Nattcup #5VK UvarnaMedelpads Orienteringsförbund
locMNShow routes in LiveloxResults
Wed 19/12Go Natt Avesta - SkinkloppetDalaportens OLDalarnas Orienteringsförbund
locS
Wed 19/12Tomtejakten med efterföljande klappbyte ! Korsnäs IF OKDalarnas Orienteringsförbund
clubL
Wed 19/12Dan före dan före dan före dan före dan före julaftonLjusdals OKHälsinglands Orienteringsförbund
clubLNShow routes in LiveloxResults
Wed 19/12Nattugglan - Tullinge-HästhagenTullinge SKStockholms Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Wed 19/12Kylk(l)ampen deltävling 3Deje SF
Sisu Forshaga SK
Värmlands Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Thu 20/12GBG TeknikträningGöteborgs OrienteringsförbundGöteborgs Orienteringsförbund
locM
Thu 20/12Vätterbygden by night 4Jönköpings OKSmålands Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Thu 20/12Nissadals Natt-raceBredaryds SOKSmålands Orienteringsförbund
locSNResults
Thu 20/12Östra Blekinges Nattcup 8OK OrionBlekinge Orienteringsförbund
locLN
Thu 20/12JulracetIFK EnskedeStockholms Orienteringsförbund
clubLResults
Thu 20/12DOF natt-cup deltävling OK KåreOK KåreDalarnas Orienteringsförbund
locLN
Thu 20/12Nattcupen nr 2Attunda OK
Enebybergs IF
Väsby OK
Stockholms Orienteringsförbund
clubLNResults
Thu 20/12Skaraborg by nightIF HagenVästergötlands Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Fri 21/12TomteraceOK RenenNorrbottens Orienteringsförbund
locS
Fri 21/12Sennan by Night (Nattstrapats 2)Halmstad OKHallands Orienteringsförbund
clubMN
Sat 22/12Bredareds Rogaining 2018Bredareds IFVästergötlands Orienteringsförbund
locPL
Mon 24/12Julaftons OLOK DjerfVärmlands Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Tue 25/12JULCUP 1Söderhamns OKHälsinglands Orienteringsförbund
clubM
Wed 26/12Julserien, Etapp 4Arboga OKVästmanlands Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Wed 26/12Sprintcup#1Tjällmo-Godegårds OKÖstergötlands Orienteringsförbund
clubSShow routes in LiveloxResults
Wed 26/12Vintercup Etapp 4OK EnenUpplands Orienteringsförbund
clubMShow routes in Livelox
Wed 26/12Annandags orienteringGotlands Bro OKGotlands Orienteringsförbund
locLResults
Wed 26/12Skinksvängen 2018Degerfors OKVärmlands Orienteringsförbund
locMResults
Wed 26/12Nattcup Kalmar/Nybro/Torsås OK 3Kalmar OKSmålands Orienteringsförbund
clubLShow routes in LiveloxResults
Wed 26/12En Annan dag Ljusdals OKHälsinglands Orienteringsförbund
clubLNShow routes in LiveloxResults
Wed 26/12Vintercup nr 4, Pan-KristianstadOK Pan-KristianstadSkånes Orienteringsförbund
locLResults
Wed 26/12Annandagsloppet 2018Valbo AIFGästriklands Orienteringsförbund
clubLShow routes in LiveloxResults
Wed 26/12Annandagssprinten (anmälan endast på tävlingsdagen)Vimmerby OKSmålands Orienteringsförbund
locMResults
Thu 27/12Träningsdag DOF 13-Korsnäs IF OKDalarnas Orienteringsförbund
clubL
Thu 27/12OK Nackhes Nattcup Etapp 1OK NackheHallands Orienteringsförbund
clubM
Thu 27/12Landehofs Nattcup Etapp 4OK LandehofGöteborgs Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Thu 27/12Pölder Sport Nattcup Etapp 3OK Pan-KristianstadSkånes Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Thu 27/12Vintercupen deltävling 3Sundsvalls OKMedelpads Orienteringsförbund
locMNShow routes in LiveloxResults
Fri 28/12OKN NattenOK NolaskogsarnaÅngermanlands Orienteringsförbund
locLNResults
Fri 28/12Hemlängtan ! Korsnäs IF OKDalarnas Orienteringsförbund
clubL
Sat 29/12Vit-gul jullovsträningAlmby IKÖrebro Läns Orienteringsförbund
clubMResults
Sat 29/12Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skånes Orienteringsförbund
locLShow routes in Livelox
Sun 30/12Mellandags-OLHelsingborgs SOKSkånes Orienteringsförbund
locMShow routes in LiveloxResults
Sun 30/12Tibro AdventskalenderOLTibro OKVästergötlands Orienteringsförbund
locSShow routes in LiveloxResults
Sun 30/12SkidO, Nyårssprinten i BodenI 19 IFNorrbottens Orienteringsförbund
S
regSResults
Sun 30/12Skid-O 1 (inställd)Östersunds OKJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
S
locL
Sun 30/12SkidO, Nyårsmedeln i BodenI 19 IFNorrbottens Orienteringsförbund
S
regMResults
Mon 31/12Julcup 2Ljusne-Ala OKHälsinglands Orienteringsförbund
clubM
Mon 31/12Öppet klubbmästerskap SkidO I 19 IF BodenI 19 IFNorrbottens Orienteringsförbund
S
locMResults
Mon 31/12NyårsorienteringSvaide Roma SOKGotlands Orienteringsförbund
locLResults
Mon 31/12Nyårslöpet (anmälan endast på tävlingsdagen)Ankarsrums OKSmålands Orienteringsförbund
locLResults
Mon 31/12NyårsloppetMotala AIF OLÖstergötlands Orienteringsförbund
clubLShow routes in LiveloxResults
Mon 31/12Nyårsracet 2018Valbo AIFGästriklands Orienteringsförbund
locMShow routes in LiveloxResults
Mon 31/12SylvestermissenHudiksvalls OKHälsinglands Orienteringsförbund
locLResults
Mon 31/12Sylvestersprinten 2018Länna IFUpplands Orienteringsförbund
clubMShow routes in LiveloxResults
Tue 1/1NyårsorienteringenTormestorps IFSkånes Orienteringsförbund
regLResults
Tue 1/1TestPatrullOK LinnéUpplands Orienteringsförbund
clubTL
Tue 1/1TestPatull IIOK LinnéUpplands Orienteringsförbund
clubRL
Tue 1/1-Järla OrienteringStockholms Orienteringsförbund
clubL
Wed 2/1Träningsläger 13- Tour de Pumpen Korsnäs IF OKDalarnas Orienteringsförbund
clubL
Wed 2/1OK Nackhes Nattcup Etapp 2OK NackheHallands Orienteringsförbund
clubM
Wed 2/1Vintercup 2OK NolaskogsarnaÅngermanlands Orienteringsförbund
locLNResults
Wed 2/1Runes nyårsrökareLjusdals OKHälsinglands Orienteringsförbund
clubLNShow routes in LiveloxResults
Thu 3/1Daglediga 01Svaide Roma SOKGotlands Orienteringsförbund
locL
Thu 3/1Landehofs Nattcup Etapp 5OK LandehofGöteborgs Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Thu 3/1Östra Blekingens nattcup 8.5OK OrionBlekinge Orienteringsförbund
locLNResults
Fri 4/1SkidO, OBS-tävling, seniorer skidor fri stil 15/10 kmSvenska Orienteringsförbundet
S
natL
Sat 5/1SkidO, OBS-tävling, sprintSvenska Orienteringsförbundet
S
natS
Sat 5/1Skid-O 2Östersunds OKJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
S
locL
Sun 6/1Gröt-OL 2019OK FlundrehofVästergötlands Orienteringsförbund
clubLCShow routes in LiveloxResults
Sun 6/1SkidO, OBS-tävling, långSvenska Orienteringsförbundet
S
natL
Sun 6/1SkinkloppetSäffle OKVärmlands Orienteringsförbund
locL
Sun 6/1JULcup3Söderhamns OKHälsinglands Orienteringsförbund
clubMShow routes in LiveloxResults
Sun 6/1Trettondags OLVisborgs OKGotlands Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Sun 6/1Vintercup FK ÅsenFK ÅsenSkånes Orienteringsförbund
locL
Sun 6/1Vintercupen E1, SV Kretsen SkåneLunds OKSkånes Orienteringsförbund
locLShow routes in Livelox
Sun 6/1PoängjaktIS KullenSkånes Orienteringsförbund
locL
Sun 6/1SKINKLOPPETSäffle OKVärmlands Orienteringsförbund
locL
Sun 6/1Vintercupen Etapp1Frölunda OLGöteborgs Orienteringsförbund
clubLShow routes in LiveloxResults
Sun 6/1VinterserienJärla OrienteringStockholms Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Sun 6/1Vinterrace etapp 1Herrestads AIFBohuslän-Dals Orienteringsförbund
locMShow routes in LiveloxResults
Mon 7/1BEGAS by nightLjusdals OKHälsinglands Orienteringsförbund
clubLNShow routes in LiveloxResults
Tue 8/1OK Nackhes Nattcup Etapp 3OK NackheHallands Orienteringsförbund
clubM
Tue 8/1Nattcup #2Nyköpings OKSödermanlands Orienteringsförbund
clubLNShow routes in LiveloxResults
Tue 8/1GOK Nattsprintcup nr 3Gustavsbergs OKStockholms Orienteringsförbund
clubSNShow routes in LiveloxResults
Tue 8/1GTNC-3 2019OK KlemmingenSödermanlands Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Tue 8/1Järla O-tour #2Järla OrienteringStockholms Orienteringsförbund
clubLNShow routes in LiveloxResults
Wed 9/1Veteran OL NV SkåneHelsingborgs SOKSkånes Orienteringsförbund
clubLShow routes in Livelox
Wed 9/1Veteran-OL nr 14Kristinehamns OKVärmlands Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Wed 9/1LuffarliganIF LöjpStockholms Orienteringsförbund
locLResults
Wed 9/1OLgas Ljusdals OKHälsinglands Orienteringsförbund
clubLNShow routes in LiveloxResults
Wed 9/1Lunkans Natt-cup etapp 4Halmstad OKHallands Orienteringsförbund
clubMN
Wed 9/1MOF Nattcup #6Sundsvalls OKMedelpads Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Wed 9/1Kylk(l)ampen deltävling 4Skattkärrs SOKVärmlands Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Thu 10/1Daglediga 02Visborgs OKGotlands Orienteringsförbund
locL
Thu 10/1Veteran OLGöteborg-Majorna OKGöteborgs Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Thu 10/1OK EDVARD... DELUX : )OK DjerfVärmlands Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Thu 10/1VKC1Täby OKStockholms Orienteringsförbund
clubLNResults
Thu 10/1Vätterbygden by night deltävling #5IK HakarpspojkarnaSmålands Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Thu 10/1Östra Blekinges nattcup 9Karlskrona SOK
OK Orion
Blekinge Orienteringsförbund
locLNResults
Thu 10/1Vintercup Leksand 10/1Leksands OKDalarnas Orienteringsförbund
clubLN
Thu 10/1Pölder Sport Nattcup - Etapp 4OK SkogsfalkenBlekinge Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Thu 10/1Nattcupen nr 3Attunda OK
Enebybergs IF
Väsby OK
Stockholms Orienteringsförbund
clubLNResults
Thu 10/1Skaraborg by nightIK GandvikVästergötlands Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Sat 12/1Ärla Midwinter Night TrailÄrla IFSödermanlands Orienteringsförbund
clubLNResults
Sat 12/1SkidO, OBS-tävling/J-cup, medelIFK Mora OKDalarnas Orienteringsförbund
S
natMShow routes in LiveloxResults
Sat 12/1GBG TeknikträningGöteborgs OrienteringsförbundGöteborgs Orienteringsförbund
locM
Sat 12/1Sprintcup #2Tjällmo-Godegårds OKÖstergötlands Orienteringsförbund
clubSShow routes in LiveloxResults
Sat 12/1Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skånes Orienteringsförbund
clubSShow routes in Livelox
Sat 12/1LOK Sprint Cup deltävling 3Linköpings OKÖstergötlands Orienteringsförbund
clubSShow routes in LiveloxResults
Sat 12/1Teknikträning Ungdom Gbg ÖstLerums SOKGöteborgs Orienteringsförbund
clubLShow routes in Livelox
Sun 13/1Vintercup Etapp 5OK EnenUpplands Orienteringsförbund
clubM
Sun 13/1Vintercupen Etapp 2 2019Rävetofta OKSkånes Orienteringsförbund
locLShow routes in Livelox
Sun 13/1Vinterrace 2019 deltävling 2OK GipenBohuslän-Dals Orienteringsförbund
locL
Sun 13/1SkidO, OBS-tävling/J-cup, långIFK Mora OKDalarnas Orienteringsförbund
S
natLShow routes in LiveloxResults
Sun 13/1Vintercup nr 6, Pan-KristianstadOK Pan-KristianstadSkånes Orienteringsförbund
locLResults
Sun 13/1Vintercupen etapp 2Göteborgs SKGöteborgs Orienteringsförbund
clubLShow routes in LiveloxResults
Sun 13/1Bara testar liteSävedalens AIKGöteborgs Orienteringsförbund
clubL
Sun 13/1PoängjaktIS KullenSkånes Orienteringsförbund
locL
Sun 13/1VinterserienSnättringe SKStockholms Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Sun 13/1JulruschenBredaryds SOKSmålands Orienteringsförbund
clubM
Sun 13/1Skid-O 3Östersunds OKJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
S
locLResults
Sun 13/1Vinterrace 2019 deltävling 2OK GipenBohuslän-Dals Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Mon 14/1Torstens OLöpLjusdals OKHälsinglands Orienteringsförbund
clubLNShow routes in LiveloxResults
Tue 15/1Nattcup 3 OKSOK SkogsvargarnaVästergötlands Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Tue 15/1OL-NV Natträning 4FK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skånes Orienteringsförbund
clubLNShow routes in LiveloxResults
Tue 15/1Nattcup Kalmar/Nybro/Torsås OK 4Kalmar OK
Nybro OK
Smålands Orienteringsförbund
clubLNResults
Tue 15/1Spik-Cup1Surahammars SOKVästmanlands Orienteringsförbund
locLNResults
Wed 16/1Luffarligan i OkvistaskogenVallentuna-Össeby OLUpplands Orienteringsförbund
locL
Wed 16/1Mila Stockholm by Night, #3OK RavinenStockholms Orienteringsförbund
regLNResults
Wed 16/1Veteran OL NV SkåneHelsingborgs SOKSkånes Orienteringsförbund
clubL
Wed 16/1Veteran-OL nr 15Kristinehamns OKVärmlands Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Wed 16/1Go Natt AvestaDalaportens OLDalarnas Orienteringsförbund
locSN
Wed 16/1Midvinterduell etapp 3Linköpings OK
Tjällmo-Godegårds OK
Östergötlands Orienteringsförbund
clubLNShow routes in LiveloxResults
Wed 16/1Löpex Vinterserie 2018-19, deltävling 3Almby IK
Örebro Läns Orienteringsförbund
Örebro Läns Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Wed 16/1Nattstrapats 3Halmstad OKHallands Orienteringsförbund
clubLNShow routes in Livelox
Wed 16/1HälsenesprångetLjusdals OKHälsinglands Orienteringsförbund
clubLNShow routes in LiveloxResults
Wed 16/1Vintercupen deltävling 4Sundsvalls OKMedelpads Orienteringsförbund
locMNShow routes in LiveloxResults
Thu 17/1Daglediga 03IF Hansa-HoburgGotlands Orienteringsförbund
locL
Thu 17/1Nattcup #3Strängnäs-Malmby OLSödermanlands Orienteringsförbund
clubL
Thu 17/1Stads-OLKristinehamns OKVärmlands Orienteringsförbund
clubLCShow routes in LiveloxResults
Thu 17/1OCK träning ÖsterängOrienteringscentrum KristianstadSkånes Orienteringsförbund
clubSN
Thu 17/1OK Denselns nattcup 2018-19 deltävling 4OK DenselnÖstergötlands Orienteringsförbund
clubLNResults
Thu 17/1Landehofs Nattcup Etapp 6OK LandehofGöteborgs Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Thu 17/1VBN- Vätterbygden By Night, deltävling #6IK HakarpspojkarnaSmålands Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Thu 17/1Nissadals Natt-raceBredaryds SOKSmålands Orienteringsförbund
locMNResults
Thu 17/1Östra Blekinges nattcup 10OK OrionBlekinge Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Sat 19/1SkidO, NOF-cupen, #3, medel Övertorneå IFNorrbottens Orienteringsförbund
S
natM
Sat 19/1Teknikträning Ungdom Gbg ÖstSjövalla FKGöteborgs Orienteringsförbund
clubMShow routes in Livelox
Sat 19/1TeknikträningOK HällenSödermanlands Orienteringsförbund
clubMShow routes in LiveloxResults
Sat 19/1SM Sport Vintercup #2Sävedalens AIKGöteborgs Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Sat 19/1SAIS Motions-OL Etapp 3Stångenäs AISBohuslän-Dals Orienteringsförbund
locMShow routes in LiveloxResults
Sat 19/1SkidO 2Östersunds OKJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
S
locLResults
Sat 19/1SkidO, NOF-cupen, #4, sprintÖvertorneå IFNorrbottens Orienteringsförbund
S
natS
Sun 20/1Vintercupen nr 7, BroSö OKBroSö OKBlekinge Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Sun 20/1Vinterläger UltralångSkånes OrienteringsförbundSkånes Orienteringsförbund
locL
Sun 20/1Vintercupen E3, SV Kretsen SkåneOK SilvaSkånes Orienteringsförbund
locLShow routes in Livelox
Sun 20/1Vintercupen Etapp 3IK UvenGöteborgs Orienteringsförbund
clubLShow routes in LiveloxResults
Sun 20/1Vinterlägret Ungdom UltralångSkånes OrienteringsförbundSkånes Orienteringsförbund
locUShow routes in LiveloxResults
Sun 20/1VinterserienSkarpnäcks OLStockholms Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Sun 20/1PoängjaktIS KullenSkånes Orienteringsförbund
locL
Sun 20/1B&L Vinterrogaine #2Sundbybergs IKStockholms Orienteringsförbund
clubU
Sun 20/1Tjustalliansens Vintercup 4Västerviks OKSmålands Orienteringsförbund
locSResults
Sun 20/1 SkidO, DM, lång, SödermanlandÄrla IFSödermanlands Orienteringsförbund
S
champsL
Sun 20/1Norrklubbs Skid-OLjusdals OKHälsinglands Orienteringsförbund
S
locLShow routes in LiveloxResults
Sun 20/1SkidO, IFK Umeå, VOF-cup, #1, medelIFK UmeåVästerbottens Orienteringsförbund
S
regMResults
Sun 20/1Vinterrace etapp 3Brattås CKBohuslän-Dals Orienteringsförbund
locMShow routes in LiveloxResults
Sun 20/1Nattcup 1Gotlands Bro OKGotlands Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Mon 21/1Callevalle springetLjusdals OKHälsinglands Orienteringsförbund
clubLN
Tue 22/1Vinterlund NattorienteringLunds OKSkånes Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Tue 22/1VKC2Täby OKStockholms Orienteringsförbund
clubLNResults
Tue 22/1Stjärnnatt 2Västerås SOKVästmanlands Orienteringsförbund
clubLN
Tue 22/1Nattcup nr 3OK MåsenSödermanlands Orienteringsförbund
locMNShow routes in LiveloxResults
Wed 23/1Luffarligan Stockholms OrienteringsförbundStockholms Orienteringsförbund
locL
Wed 23/1Veteran OL NV SkåneFK BokenSkånes Orienteringsförbund
clubL
Wed 23/1Veteran-OL nr 16Kristinehamns OKVärmlands Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Wed 23/1FurloppetLjusdals OKHälsinglands Orienteringsförbund
clubLNShow routes in LiveloxResults
Wed 23/1Go Natt AvestaDalaportens OLDalarnas Orienteringsförbund
locMN
Wed 23/1Lunkans Natt-cup etapp 5Halmstad OKHallands Orienteringsförbund
clubMN
Wed 23/1MOF Nattcup #7Selånger SOKMedelpads Orienteringsförbund
locMNShow routes in LiveloxResults
Wed 23/1Kylk(l)ampen deltävling 5Sisu Forshaga SKVärmlands Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Wed 23/1Vinternattcup 3Sundbybergs IKStockholms Orienteringsförbund
clubLNShow routes in LiveloxResults
Thu 24/1Daglediga 04Visborgs OKGotlands Orienteringsförbund
locL
Thu 24/1GOF NattCup Etapp 6Göteborg-Majorna OK
Göteborgs Orienteringsförbund
Göteborgs Orienteringsförbund
locLNResults
Thu 24/1Veteran-OL IFK Göteborg OrienteringGöteborgs Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Thu 24/1Stads-OLKristinehamns OKVärmlands Orienteringsförbund
clubLC
Thu 24/1GBG TeknikträningGöteborgs OrienteringsförbundGöteborgs Orienteringsförbund
locMC
Thu 24/1Hagabys nattcup etapp1Hagaby GoIF ÖrebroÖrebro Läns Orienteringsförbund
clubLNShow routes in LiveloxResults
Thu 24/1Natt-Cup 5 DalarnaStora Tuna OKDalarnas Orienteringsförbund
locLN
Thu 24/1Ramonsbana 2019 #1Motala AIF OLÖstergötlands Orienteringsförbund
clubLShow routes in LiveloxResults
Thu 24/1Östra Blekinges nattcup 11Karlskrona SOK
OK Orion
Blekinge Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Thu 24/1Vätterbygden by night deltävling 7Os HjälpkurvanSmålands Orienteringsförbund
locLResults
Thu 24/1Nattråttan 2018-2019 Etapp 2Waxholms OKStockholms Orienteringsförbund
clubLNResults
Thu 24/1Pölder Sport Nattcup - Etapp 5OL Teamet OlofströmBlekinge Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Thu 24/1Nattcupen nr 4Attunda OK
Enebybergs IF
Väsby OK
Stockholms Orienteringsförbund
clubLNResults
Thu 24/1Skaraborgs By Night Tibro OKTibro OKVästergötlands Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Fri 25/1Vintercup Etapp 6OK EnenUpplands Orienteringsförbund
clubM
Sat 26/1Gävle IndoorGävle OKGästriklands Orienteringsförbund
regSResults
Sat 26/1Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skånes Orienteringsförbund
clubLShow routes in Livelox
Sun 27/1NärskidOLTäby OKStockholms Orienteringsförbund
S
locM
Sun 27/1SkidO, TvåÅkerSelånger SOKMedelpads Orienteringsförbund
S
regRM
Sun 27/1Vintercup Etapp 7OK EnenUpplands Orienteringsförbund
clubMShow routes in LiveloxResults
Sun 27/1Snowracer KMSkogslöparnaÅngermanlands Orienteringsförbund
S
clubM
Sun 27/1Sprintcup #3Tjällmo-Godegårds OKÖstergötlands Orienteringsförbund
clubSShow routes in LiveloxResults
Sun 27/1Vintercupen E4, SV Kretsen SkåneEslövs FKSkånes Orienteringsförbund
locLShow routes in Livelox
Sun 27/1Vintercupen Etapp 4Mölndal Outdoor IFGöteborgs Orienteringsförbund
clubLShow routes in LiveloxResults
Sun 27/1Vinterserien + MTBOIFK EnskedeStockholms Orienteringsförbund
FM
locLShow routes in LiveloxResults
Sun 27/1Vintercupen, Göingarna FK GöingarnaSkånes Orienteringsförbund
locLResults
Sun 27/1VinterrogaineJärfälla OKStockholms Orienteringsförbund
clubLShow routes in Livelox
Sun 27/1PoängjaktIS KullenSkånes Orienteringsförbund
locL
Sun 27/1Skid-O 4Östersunds OKJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
S
locLResults
Sun 27/1SkidO, Robertsfors IK, VOF-cup, #2, medelRobertsfors IKVästerbottens Orienteringsförbund
S
regMShow routes in LiveloxStart times
Sun 27/1Vinterrace Nr.4Trollhättans SOKVästergötlands Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Sun 27/1SkidO, Januarisprinten, NOF-cupen, #5Gammelstads IFNorrbottens Orienteringsförbund
S
regS
Sun 27/1SkidO, Januarinatta, NOF-cupen, #6Gammelstads IFNorrbottens Orienteringsförbund
S
regMN
Mon 28/1Gäfvla jobbigt loppLjusdals OKHälsinglands Orienteringsförbund
clubLNShow routes in LiveloxResults
Tue 29/1OL-NV Natträning 5FK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skånes Orienteringsförbund
clubLNShow routes in LiveloxResults
Tue 29/1Inomhusorientering Nacka GymnasiumJärla OrienteringStockholms Orienteringsförbund
clubSResults
Tue 29/1Nattcup Kalmar/Nybro/Torsås OK 5Kalmar OKSmålands Orienteringsförbund
clubLNShow routes in LiveloxResults
Tue 29/1Spikcup 2Västerås SOKVästmanlands Orienteringsförbund
locLNResults
Wed 30/1Luffarligan 30 januariStockholms OrienteringsförbundStockholms Orienteringsförbund
locL
Wed 30/1Nattugglan - FlottsbroTullinge SKStockholms Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Wed 30/1Veteran OL NV SkåneHelsingborgs SOKSkånes Orienteringsförbund
clubL
Wed 30/1Veteran-OL nr 17Kristinehamns OKVärmlands Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Wed 30/1Go Natt AvestaDalaportens OLDalarnas Orienteringsförbund
locMN
Wed 30/1Löpex Vinterserie 2018-19, deltävling 4Laxå OK
Örebro Läns Orienteringsförbund
Örebro Läns Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Wed 30/1Midvinterduell etapp 4Boxholm-Mjölby OL
Linköpings OK
Östergötlands Orienteringsförbund
clubLNShow routes in LiveloxResults
Wed 30/1SAIS Motions-OL Etapp 4Stångenäs AISBohuslän-Dals Orienteringsförbund
locSNResults
Wed 30/1Nattstrapats 4Halmstad OKHallands Orienteringsförbund
clubLN
Wed 30/1Oppåner, neråopp, nu blir det stopp i detta loppLjusdals OKHälsinglands Orienteringsförbund
clubLN
Wed 30/1Vintercupen deltävling 5Sundsvalls OKMedelpads Orienteringsförbund
locMNShow routes in LiveloxResults
Thu 31/1Daglediga 05Gotlands Bro OKGotlands Orienteringsförbund
locL
Thu 31/1Testtävling MeosKorsnäs IF OKDalarnas Orienteringsförbund
clubL
Thu 31/1Stads-OLKristinehamns OKVärmlands Orienteringsförbund
clubLC
Thu 31/1OCK skogssprint träning Åhus ÄspetOrienteringscentrum KristianstadSkånes Orienteringsförbund
locSN
Thu 31/1OK Denselns nattcup 2018-19 deltävling 5OK DenselnÖstergötlands Orienteringsförbund
clubLResults
Thu 31/1Landehofs Nattcup Etapp 7OK LandehofGöteborgs Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Thu 31/1Vätterbygden by night deltävling 8IK HakarpspojkarnaSmålands Orienteringsförbund
locLNResults
Thu 31/1Nissadals Nattrace Anderstorps OKSmålands Orienteringsförbund
locMN
Thu 31/1Östra Blekinges nattcup 12OK Orion
Ronneby OK
Blekinge Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Sat 2/2Långdistans ol-träningSvaide Roma SOKGotlands Orienteringsförbund
clubL
Sat 2/2LOK Sprint Cup deltävling 4Linköpings OKÖstergötlands Orienteringsförbund
clubSShow routes in LiveloxResults
Sat 2/2Teknikträning UNGDOM Gbg-ÖstIFK Göteborg OrienteringGöteborgs Orienteringsförbund
clubL
Sat 2/2 - Sun 3/2Stockholm Indoor CupStockholms InomhusorienterareStockholms Orienteringsförbund
regSResults
Sat 2/2SkidO, DM långOK StorsjönJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
S
champsLResults
Sat 2/2GäddviksspåretGammelstads IFNorrbottens Orienteringsförbund
S
locMCResults
Sat 2/2GBG TeknikträningGöteborgs OrienteringsförbundGöteborgs Orienteringsförbund
locL
Sun 3/2SkidO, Umeå OK, VOF-cup, #3, sprintUmeå OKVästerbottens Orienteringsförbund
S
regSResults
Sun 3/2Tjustalliansens Vintercup 5 GamlebyGamleby OKSmålands Orienteringsförbund
locLResults
Sun 3/2Vintercupen 2018-2019 FrisebodaHärlövs IFSkånes Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Sun 3/2Vintercupen E5, SV Kretsen SkåneOK KontinentSkånes Orienteringsförbund
locLShow routes in Livelox
Sun 3/2Vintercupen Etapp 5Frölunda OLGöteborgs Orienteringsförbund
clubLResults
Sun 3/2PoängjaktIS KullenSkånes Orienteringsförbund
locL
Sun 3/2VinterserienSkogsluffarnas OKStockholms Orienteringsförbund
clubL
Sun 3/2Skido sprint närtävling Älvsby IF OKNorrbottens Orienteringsförbund
S
locSResults
Sun 3/2Vinterrace etapp 5Vänersborgs SKVästergötlands Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Sun 3/2SkidO, Umeå OK, VOF-cup, #4, medelUmeå OKVästerbottens Orienteringsförbund
S
regMResults
Mon 4/2StålmannenLjusdals OKHälsinglands Orienteringsförbund
clubLN
Tue 5/2Nattcup #4Nyköpings OKSödermanlands Orienteringsförbund
clubLN
Tue 5/2GOK NattsprintCup Nr4Gustavsbergs OKStockholms Orienteringsförbund
clubSNShow routes in LiveloxResults
Tue 5/2Järla O-tour #3Järla OrienteringStockholms Orienteringsförbund
clubMNResults
Tue 5/2GTNC 4Trosabygdens OKSödermanlands Orienteringsförbund
clubLNShow routes in LiveloxResults
Wed 6/2Veteran OL NV SkåneHelsingborgs SOKSkånes Orienteringsförbund
clubL
Wed 6/2Veteran-OL nr 18Kristinehamns OKVärmlands Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Wed 6/2LuffarliganIF LöjpStockholms Orienteringsförbund
locMShow routes in LiveloxResults
Wed 6/2Go Natt AvestaDalaportens OLDalarnas Orienteringsförbund
locSN
Wed 6/2Vall stadsloppLjusdals OKHälsinglands Orienteringsförbund
clubLNShow routes in LiveloxResults
Wed 6/2Vintercup 3SkogslöparnaÅngermanlands Orienteringsförbund
locLNResults
Wed 6/2Lunkans Natt-cup etapp 6 KanebergHalmstad OKHallands Orienteringsförbund
clubMN
Wed 6/2MOF Nattcup #8Njurunda OKMedelpads Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Wed 6/2Kylk(l)ampen deltävling 6OK TyrVärmlands Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Thu 7/2Daglediga 06Visborgs OKGotlands Orienteringsförbund
locL
Thu 7/2GOF NattCup Etapp 7Frölunda OL
Göteborgs Orienteringsförbund
Tolereds Allmänna IK
Göteborgs Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Thu 7/2VeteranOL OK SkogshjortarnaOK SkogshjortarnaVästergötlands Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Thu 7/2Nattcup #4Strängnäs-Malmby OLSödermanlands Orienteringsförbund
clubLResults
Thu 7/2Ramonsbana 2019 #2Motala AIF OLÖstergötlands Orienteringsförbund
clubLShow routes in LiveloxResults
Thu 7/2Stads-OLKristinehamns OKVärmlands Orienteringsförbund
clubL
Thu 7/2Hagabys nattcup etapp2Hagaby GoIF ÖrebroÖrebro Läns Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Thu 7/2Vätterbygden by night deltävling 9OK GränsenSmålands Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Thu 7/2Natt-cup 6 DalarnaDomnarvets GOIFDalarnas Orienteringsförbund
locLN
Thu 7/2VKC3Täby OKStockholms Orienteringsförbund
clubLShow routes in LiveloxResults
Thu 7/2Östra Blekinges nattcup 13OK OrionBlekinge Orienteringsförbund
locLNResults
Thu 7/2Nattcupen nr 5Attunda OK
Enebybergs IF
Väsby OK
Stockholms Orienteringsförbund
clubLNResults
Thu 7/2Skaraborgs by NightIstrums SKVästergötlands Orienteringsförbund
locLN
Sat 9/2SkidO, DM, medel, MedelpadTimrå SOKMedelpads Orienteringsförbund
S
champsMResults
Sat 9/2Teknikträning Ungdom Gbg-ÖstOK LandehofGöteborgs Orienteringsförbund
clubL
Sat 9/2Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skånes Orienteringsförbund
clubLShow routes in Livelox
Sat 9/2Zonträning Torsås OKTorsås OKSmålands Orienteringsförbund
locL
Sat 9/2SkidO, J-cup/NOF-cup, medelOK RenenNorrbottens Orienteringsförbund
S
natMResults
Sat 9/2GBG TeknikträningGöteborgs OrienteringsförbundGöteborgs Orienteringsförbund
locL
Sun 10/2NärskidOTäby OKStockholms Orienteringsförbund
S
locMResults
Sun 10/2SkidO, DM, lång, MedelpadTimrå SOKMedelpads Orienteringsförbund
S
champsLResults
Sun 10/2Vintercupen, SV Kretsen SkåneMalmö OKSkånes Orienteringsförbund
locLShow routes in Livelox
Sun 10/2Löpex Vinterserie 2018-19, deltävling 5KFUM Örebro OK
Örebro Läns Orienteringsförbund
Örebro Läns Orienteringsförbund
locLResults
Sun 10/2SkidO, J-cup/NOF-cup, sprintOK RenenNorrbottens Orienteringsförbund
S
natSResults
Sun 10/2Vintercup nr 10, Pan-KristianstadOK Pan-KristianstadSkånes Orienteringsförbund
locLResults
Sun 10/2PoängjaktIS KullenSkånes Orienteringsförbund
locLShow routes in Livelox
Sun 10/2VinterserienCentrum OKStockholms Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Sun 10/2B&L Vinterrogaine #3Sundbybergs IKStockholms Orienteringsförbund
clubU
Sun 10/2SAIS Motions-OL Etapp 5Stångenäs AISBohuslän-Dals Orienteringsförbund
locLResults
Sun 10/2SkidO, DM SprintFrösö IFJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
S
champsSResults
Sun 10/2SkidO, medelSäterbygdens OKDalarnas Orienteringsförbund
S
regMResults
Sun 10/2Vinterrace etapp 6OK FlundrehofVästergötlands Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Sun 10/2Nattcup 2Svaide Roma SOKGotlands Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Mon 11/2Läjfs löparlåppLjusdals OKHälsinglands Orienteringsförbund
clubLNShow routes in LiveloxResults
Tue 12/2Nattcup 4Vänersborgs SKVästergötlands Orienteringsförbund
clubLNShow routes in LiveloxResults
Tue 12/2OL-NV Natträning 6FK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skånes Orienteringsförbund
clubLNShow routes in LiveloxResults
Tue 12/2Nattcup Kalmar/Nybro/Torsås OK 6Kalmar OK
Nybro OK
Smålands Orienteringsförbund
clubLNResults
Tue 12/2Spikcupen finalVästerås SOKVästmanlands Orienteringsförbund
clubLNResults
Tue 12/2SkidO, DM, natt, MedelpadSundsvalls OKMedelpads Orienteringsförbund
S
champsLNShow routes in LiveloxResults
Tue 12/2SkidO träningSkogslöparnaÅngermanlands Orienteringsförbund
S
locMN
Wed 13/2Luffarligan i villaområdeVallentuna-Össeby OLUpplands Orienteringsförbund
locL
Wed 13/2Mila Stockholm by Night, #4Täby OKStockholms Orienteringsförbund
regLNShow routes in LiveloxResults
Wed 13/2Veteran OL NV SkåneHelsingborgs SOKSkånes Orienteringsförbund
clubL
Wed 13/2Veteran-OL nr 19Kristinehamns OKVärmlands Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Wed 13/2JärschenattaLjusdals OKHälsinglands Orienteringsförbund
clubLNShow routes in LiveloxResults
Wed 13/2Go Natt AvestaDalaportens OLDalarnas Orienteringsförbund
locMN
Wed 13/2Midvinterduell etapp 5IFK Linköpings OS
Linköpings OK
Östergötlands Orienteringsförbund
clubLNResults
Wed 13/2Vintercupen deltävling 6Sundsvalls OKMedelpads Orienteringsförbund
locMNShow routes in LiveloxResults
Wed 13/2Lunkans Natt-cup etapp 7 ÖnHalmstad OKHallands Orienteringsförbund
clubM
Wed 13/2SkidO, DM, natt, Jämtland-HärjedalenFältjägarnas IFJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
S
champsMNResults
Thu 14/2Daglediga 07Gotlands Bro OKGotlands Orienteringsförbund
locL
Thu 14/2Stads-OLKristinehamns OKVärmlands Orienteringsförbund
clubL
Thu 14/2Hagabys nattcup etapp 3Hagaby GoIF ÖrebroÖrebro Läns Orienteringsförbund
locLNResults
Thu 14/2OK Denselns nattcup 2018-19 deltävling 6OK DenselnÖstergötlands Orienteringsförbund
clubLNResults
Thu 14/2Östra Blekinges nattcup 14Karlskrona SOK
OK Orion
Blekinge Orienteringsförbund
locLNResults
Thu 14/2Pölder Sport Nattcup, Etapp 6Härlövs IFSkånes Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Fri 15/2Saxnäsläger Skid OLSkogslöparnaÅngermanlands Orienteringsförbund
S
clubMResults
Fri 15/2Vintercup Etapp 8OK EnenUpplands Orienteringsförbund
clubMResults
Sat 16/2SkidO, Degerfors, VärmlandDegerfors OK
ÖSeT SkidO
Värmlands Orienteringsförbund
S
locL
Sat 16/2SkidO, DM, medel, SödermanlandKjula IFSödermanlands Orienteringsförbund
S
champsM
Sat 16/2SkidO, SK Björnen/Umedalens IF, VOF-cup, #5, medelSK Björnen
Umedalens IF
Västerbottens Orienteringsförbund
S
regMShow routes in LiveloxResults
Sat 16/2GBG TeknikträningGöteborgs OrienteringsförbundGöteborgs Orienteringsförbund
locL
Sun 17/2SkidO, Förenings-DM, stafett, MedelpadKovlands IFMedelpads Orienteringsförbund
S
champsRL
Sun 17/2Vintercup Etapp 9OK EnenUpplands Orienteringsförbund
clubMShow routes in LiveloxResults
Sun 17/2VinterserienHellas OrienteringStockholms Orienteringsförbund
locL
Sun 17/2Vintercupen E7, SV Kretsen SkåneFrosta OKSkånes Orienteringsförbund
locL
Sun 17/2VinterserienHellas OrienteringStockholms Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Sun 17/2Vintercup nr 11, FK ÅsenFK ÅsenSkånes Orienteringsförbund
locLResults
Sun 17/2PoängjaktIS KullenSkånes Orienteringsförbund
locL
Sun 17/2Tjustalliansens Vintercup 6 AnkarsrumAnkarsrums OKSmålands Orienteringsförbund
clubL
Sun 17/2Vintercupen Etapp 6FK HerkulesGöteborgs Orienteringsförbund
clubMShow routes in LiveloxResults
Sun 17/2Tjustalliansens Vintercup 6 Ankarsrum nr 2Ankarsrums OKSmålands Orienteringsförbund
clubLResults
Sun 17/2SkidO, DM, lång, Södermanland + StockholmÄrla IFSödermanlands Orienteringsförbund
S
champsL
Sun 17/2SkidO, DM, medel, DalarnaDomnarvets GOIF
Kvarnsvedens GOIF OK
Dalarnas Orienteringsförbund
S
champsMShow routes in LiveloxResults
Sun 17/2SkidO, NOF-cupen, #9, medelBergnäsets AIKNorrbottens Orienteringsförbund
S
natM
Sun 17/2SkidO, NOF-cupen, #10, medel Bergnäsets AIKNorrbottens Orienteringsförbund
S
natM
Sun 17/2Nattcup 3Garda OKGotlands Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Mon 18/2TestSkånes OrienteringsförbundSkånes Orienteringsförbund
locL
Mon 18/2TröstracetLjusdals OKHälsinglands Orienteringsförbund
clubLNShow routes in LiveloxResults
Tue 19/2Ramonsbana 2019 #3Motala AIF OLÖstergötlands Orienteringsförbund
clubLShow routes in LiveloxResults
Tue 19/2VKC4Täby OKStockholms Orienteringsförbund
clubLNShow routes in LiveloxResults
Tue 19/2Stjärnnatt 4Västerås SOKVästmanlands Orienteringsförbund
clubSNResults
Tue 19/2Järla Skid-KMJärla OrienteringStockholms Orienteringsförbund
clubL
Wed 20/2Luffarligan 20 februariSöders-TyresöStockholms Orienteringsförbund
locL
Wed 20/2Veteran OL NV SkåneHelsingborgs SOKSkånes Orienteringsförbund
clubL
Wed 20/2Veteran-OL nr 20Kristinehamns OKVärmlands Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Wed 20/2Go Natt AvestaDalaportens OLDalarnas Orienteringsförbund
locSN
Wed 20/2Anderssonskans BerraLjusdals OKHälsinglands Orienteringsförbund
clubLNShow routes in LiveloxResults
Wed 20/2Nattugglan - Källbrink-GömmarenTullinge SKStockholms Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Wed 20/2MOF Nattcup #9VK UvarnaMedelpads Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Wed 20/2VinterNattCup 4Sundbybergs IKStockholms Orienteringsförbund
clubLNShow routes in LiveloxResults
Wed 20/2Kylklampen deltävling 7Kils OKVärmlands Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Thu 21/2Daglediga 08Visborgs OKGotlands Orienteringsförbund
locL
Thu 21/2 - Fri 22/2GOF NattCup Etapp 8Göteborgs Orienteringsförbund
Sävedalens AIK
Göteborgs Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Thu 21/2Veteran-O GöteborgOK Landehof
OK Orinto
Göteborgs Orienteringsförbund
Västergötlands Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Thu 21/2Stads-OLKristinehamns OKVärmlands Orienteringsförbund
clubLC
Thu 21/2OCK träning GropahåletOrienteringscentrum KristianstadSkånes Orienteringsförbund
locM
Thu 21/2Torsdagskvällens teamsprintTullinge SKStockholms Orienteringsförbund
clubRS
Thu 21/2Vätterbygden by Night 10Jönköpings OKSmålands Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Thu 21/2Östra Blekinges nattcup 15OK OrionBlekinge Orienteringsförbund
locLNResults
Thu 21/2Nattråttan 2018-2019 Etapp 3Waxholms OKStockholms Orienteringsförbund
clubLNResults
Thu 21/2Natt-Cup 7 DalarnaKorsnäs IF OKDalarnas Orienteringsförbund
locLN
Thu 21/2Natt 7:an Etapp 5OK OrintoVästergötlands Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Thu 21/2Nattcupen nr 6Attunda OK
Enebybergs IF
Väsby OK
Stockholms Orienteringsförbund
clubLNResults
Thu 21/2SkidO träning 2SkogslöparnaÅngermanlands Orienteringsförbund
S
locMN
Thu 21/2Skaraborg by NightMullsjö SOKVästergötlands Orienteringsförbund
locMNShow routes in LiveloxResults
Sat 23/2SM Sport Vintercup #3Göteborg-Majorna OKGöteborgs Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Sat 23/2SkidO, SM/JSM medel, Nordiska Ungdomsspelen och publiktävling Östersunds OKJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
S
champsMResults
Sun 24/2SkidO, SM publiktävling och Nordiska UngdomsspelenÖstersunds OKJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
S
natMResults
Sun 24/2Vinterserien, Alby friluftsgårdSöders-TyresöStockholms Orienteringsförbund
locL
Sun 24/2SkidO, SM/JSM stafettÖstersunds OKJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
S
champsRMResults
Sun 24/2Vintercupen 2018-2019 BaslinjenHärlövs IFSkånes Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Sun 24/2Vintercupen E8, SV Kretsen SkåneRingsjö OKSkånes Orienteringsförbund
locLShow routes in Livelox
Sun 24/2Vintercupen Etapp 7IK UvenGöteborgs Orienteringsförbund
clubLShow routes in LiveloxResults
Sun 24/2PoängjaktIS KullenSkånes Orienteringsförbund
locL
Sun 24/2Vinterrace 7Uddevalla OKBohuslän-Dals Orienteringsförbund
locLResults
Sun 24/2SkidOForsa OKHälsinglands Orienteringsförbund
S
clubLShow routes in LiveloxResults
Sun 24/2Inofficella Ultralång-KM för Tolered Utby Ol-KlubbTolered-Utby Ol-klubbGöteborgs Orienteringsförbund
clubUResults
Mon 25/2Öst,Väst,Norr å Söder kvistar vi.Ljusdals OKHälsinglands Orienteringsförbund
clubLNShow routes in LiveloxResults
Tue 26/2Nattcup, Trollhättans SOKTrollhättans SOKVästergötlands Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Tue 26/2OL-NV Natträning 7FK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skånes Orienteringsförbund
clubLNShow routes in LiveloxResults
Tue 26/2Nattcup Kalmar/Nybro/Torsås OK 7Kalmar OK
Torsås OK
Smålands Orienteringsförbund
clubLNResults
Tue 26/2Nattcup #5OK MåsenSödermanlands Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Wed 27/2A & O i OLöpetLjusdals OKHälsinglands Orienteringsförbund
clubLNShow routes in LiveloxResults
Wed 27/2Veteran OL NV SkåneHelsingborgs SOKSkånes Orienteringsförbund
clubL
Wed 27/2LuffarliganEnebybergs IFStockholms Orienteringsförbund
locMResults
Wed 27/2Veteran-OL nr 21Kristinehamns OKVärmlands Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Wed 27/2Go Natt AvestaDalaportens OLDalarnas Orienteringsförbund
locMN
Wed 27/2Löpex Vinterserie 2018-19, deltävling 6Askersunds OK
Örebro Läns Orienteringsförbund
Örebro Läns Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Wed 27/2Midvinterduell etapp 6Linköpings OKÖstergötlands Orienteringsförbund
clubLNResults
Wed 27/2BrunellaNassenSkogspojkarnas OKÖstergötlands Orienteringsförbund
clubMNShow routes in LiveloxResults
Wed 27/2Nattstrapats 5Halmstad OKHallands Orienteringsförbund
clubLNShow routes in Livelox
Thu 28/2Daglediga 09Visborgs OKGotlands Orienteringsförbund
locL
Thu 28/2OK Denselns nattcup 2018-19 deltävling 7OK DenselnÖstergötlands Orienteringsförbund
clubLNResults
Thu 28/2Stads-OLKristinehamns OKVärmlands Orienteringsförbund
clubLC
Thu 28/2GBG TeknikträningGöteborgs OrienteringsförbundGöteborgs Orienteringsförbund
locL
Thu 28/2Vätterbygden by Night 11Göteborg-Majorna OKGöteborgs Orienteringsförbund
locLNResults
Thu 28/2Nissadals Natt-raceBredaryds SOKSmålands Orienteringsförbund
locMNResults
Thu 28/2Östra Blekinges nattcup 16Karlskrona SOK
OK Orion
Blekinge Orienteringsförbund
locLNResults
Thu 28/2Landehofs Nattcup Etapp 8OK LandehofGöteborgs Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Fri 1/3Sverigepremiären, nattOK Pan-KristianstadSkånes Orienteringsförbund
natLNShow routes in LiveloxResults
Sat 2/3Sverigepremiären, medelOK Pan-KristianstadSkånes Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Sat 2/3Teknikträning UNGDOM Gbg-ÖstSävedalens AIKGöteborgs Orienteringsförbund
clubLShow routes in Livelox
Sat 2/3Kretsträning OK MotalaÖstergötlands Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Sat 2/3Skid-O 5Östersunds OKJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
S
locL
Sat 2/3Sverigepremiären, stafetträningOK Pan-KristianstadSkånes Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Sun 3/3Sverigepremiären, stafettOK Pan-KristianstadSkånes Orienteringsförbund
natRLShow routes in LiveloxResults
Sun 3/3Sv-prem_stafett_LundsOKLunds OKSkånes Orienteringsförbund
clubL
Sun 3/3O-ringenträningIFK Linköpings OSÖstergötlands Orienteringsförbund
clubLShow routes in LiveloxResults
Sun 3/3Sverigepremiären, långOK Pan-KristianstadSkånes Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Sun 3/3PoängjaktIS KullenSkånes Orienteringsförbund
locL
Sun 3/3VinterserienOK Älvsjö-ÖrbyStockholms Orienteringsförbund
locLResults
Mon 4/3Berghård som en mårdLjusdals OKHälsinglands Orienteringsförbund
clubLNShow routes in LiveloxResults
Tue 5/3Test 1 SkeneSkene Sim o ISVästergötlands Orienteringsförbund
locM
Tue 5/3Veckans bana 2019:10Ludvika OKDalarnas Orienteringsförbund
clubS
Tue 5/3GOK Nattsprintcup nr 5Gustavsbergs OKStockholms Orienteringsförbund
clubSNShow routes in LiveloxResults
Tue 5/3GTNC-5 2019OK KlemmingenSödermanlands Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Tue 5/3Nattcup Kalmar/Nybro/Torsås OK 8Kalmar OKSmålands Orienteringsförbund
clubLNResults
Tue 5/3Skaraborg by nightOK KlyftamoVästergötlands Orienteringsförbund
locLNResults
Wed 6/3Veteran-OL nr 22Kristinehamns OKVärmlands Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Wed 6/3LuffarliganIF LöjpStockholms Orienteringsförbund
locMShow routes in Livelox
Wed 6/3SOK Viljan veteran-OLSOK ViljanSmålands Orienteringsförbund
clubL
Wed 6/3Moorden i FalaLjusdals OKHälsinglands Orienteringsförbund
clubLNShow routes in LiveloxResults
Wed 6/3Go Natt AvestaDalaportens OLDalarnas Orienteringsförbund
locSN
Wed 6/3SAIS Motions-OL Etapp 6Stångenäs AISBohuslän-Dals Orienteringsförbund
locMNShow routes in LiveloxResults
Wed 6/3Löpex Vinterserie 2018-2019 Deltävling 7OK Tisaren
Örebro Läns Orienteringsförbund
Örebro Läns Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Wed 6/3Vintercupen deltävling 7Sundsvalls OKMedelpads Orienteringsförbund
locMNResults
Wed 6/3Vinternattcup 5Järfälla OKStockholms Orienteringsförbund
clubLNShow routes in LiveloxResults
Thu 7/3Daglediga 10IF Hansa-HoburgGotlands Orienteringsförbund
locL
Thu 7/3GOF NattCup Etapp 9Göteborgs Orienteringsförbund
Kungälvs OK
Göteborgs Orienteringsförbund
locLNResults
Thu 7/3Nattcup #5Strängnäs-Malmby OLSödermanlands Orienteringsförbund
clubLResults
Thu 7/3VeterantourOK RoslagenUpplands Orienteringsförbund
locM
Thu 7/3Veteran OlLerums SOKGöteborgs Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Thu 7/3Stads-OLKristinehamns OKVärmlands Orienteringsförbund
clubLC
Thu 7/3GBG TeknikträningGöteborgs OrienteringsförbundGöteborgs Orienteringsförbund
locMShow routes in Livelox
Thu 7/3VKC5 FinalTäby OKStockholms Orienteringsförbund
clubLResults
Thu 7/3Östra Blekinges nattcup 17OK Orion
Ronneby OK
Blekinge Orienteringsförbund
locLNResults
Thu 7/3Vätterbygden by night, deltävling 12IK HakarpspojkarnaSmålands Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Thu 7/3Pölder Sport Nattcup Etapp 7BroSö OK
Stigmännen Karlshamns OK
Blekinge Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Thu 7/3Natt 7:an Etapp 6IK YmerVästergötlands Orienteringsförbund
locLNResults
Thu 7/3Nattcupen nr 7Attunda OK
Enebybergs IF
Väsby OK
Stockholms Orienteringsförbund
clubLNResults
Fri 8/3KattegattnattOK LindénaHallands Orienteringsförbund
natLNShow routes in LiveloxResults
Fri 8/3 - Sun 10/3Junior CampOK OrionBlekinge Orienteringsförbund
locLC
Fri 8/3Viking Memorial - The NightmareVästerås SOKVästmanlands Orienteringsförbund
clubMNResults
Fri 8/3Junior Camp, StjärnnattenOK OrionBlekinge Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Sat 9/3Hallandspremiären, medelLaholms IF OKHallands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Sat 9/3SkidO, SM/USM/JSM/VSM, sprint Säterbygdens OKDalarnas Orienteringsförbund
S
champsSShow routes in LiveloxResults
Sat 9/3Test Stafett 1Skene Sim o ISVästergötlands Orienteringsförbund
locRLResults
Sat 9/3Upptaktsdag för Upplands ungdomar 13-16 årSigtuna OKUpplands Orienteringsförbund
clubM
Sat 9/3Viking Memorial - The HellVästerås SOKVästmanlands Orienteringsförbund
clubMResults
Sat 9/3Viking Memorial - The TimechaseVästerås SOKVästmanlands Orienteringsförbund
clubMStart times
Sat 9/3MedelbanaOK Vilse 87Blekinge Orienteringsförbund
clubMShow routes in Livelox
Sat 9/3LOK Sprint Cup deltävling 5Linköpings OKÖstergötlands Orienteringsförbund
clubSShow routes in LiveloxResults
Sat 9/3Teknikträning Ungdom Gbg-ÖstOK LandehofGöteborgs Orienteringsförbund
clubL
Sat 9/3SM Sport vintercup #4 final!Sävedalens AIKGöteborgs Orienteringsförbund
locMShow routes in LiveloxResults
Sat 9/3Vinterserien - MtbOLunds OKSkånes Orienteringsförbund
M
locLShow routes in LiveloxResults
Sun 10/3Hallandspremiären, långHalmstad OKHallands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Sun 10/3SkidO, SM/USM/JSM/VSM, långHJS-Vansbro OK
IK Jarl Rättvik
Malungs OK Skogsmårdarna
Säterbygdens OK
Dalarnas Orienteringsförbund
S
champsLShow routes in LiveloxResults
Sun 10/3Viking Memorial - The HuntVästerås SOKVästmanlands Orienteringsförbund
clubUResults
Sun 10/3Vintercup Etapp 10 (Final)OK EnenUpplands Orienteringsförbund
clubMShow routes in LiveloxResults
Sun 10/3Valhall medelOK Vilse 87Blekinge Orienteringsförbund
clubMShow routes in Livelox
Sun 10/3Junior Camp, One (wo)man relayOK OrionBlekinge Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Sun 10/3O-ringenträning LOKLinköpings OKÖstergötlands Orienteringsförbund
locLResults
Sun 10/3VinterAlliansHultsfreds OKSmålands Orienteringsförbund
locMResults
Sun 10/3PoängjaktIS KullenSkånes Orienteringsförbund
locL
Sun 10/3Sumpans inofficiella öppna Ultra KMSundbybergs IKStockholms Orienteringsförbund
clubU
Sun 10/3VinterserienTumba-Mälarhöjden OKStockholms Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Sun 10/3SkidOL Umeå OKUmeå OKVästerbottens Orienteringsförbund
S
locLResults
Mon 11/3Spika med UlricaLjusdals OKHälsinglands Orienteringsförbund
clubLNShow routes in LiveloxResults
Tue 12/3OL-NV Natträning 8FK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skånes Orienteringsförbund
clubLNShow routes in LiveloxResults
Tue 12/3NattCup 6OK HällenSödermanlands Orienteringsförbund
clubLNShow routes in LiveloxResults
Tue 12/3Nattserien vår 2019Ärla IFSödermanlands Orienteringsförbund
locLNResults
Wed 13/3Kylklampen Edanenäset deltävling 8OK MangenVärmlands Orienteringsförbund
locLNResults
Wed 13/3Luffarligan i VallentunaVallentuna-Össeby OLUpplands Orienteringsförbund
locL
Wed 13/3Veteran OL NV SkåneHelsingborgs SOKSkånes Orienteringsförbund
clubL
Wed 13/3Veteran-OL nr 23Kristinehamns OKVärmlands Orienteringsförbund
locLResults
Wed 13/3Midvinterduell etapp 7Hagaby GoIF Örebro
Linköpings OK
Örebro Läns Orienteringsförbund
Östergötlands Orienteringsförbund
clubLNResults
Wed 13/3Vintercup 4OK NolaskogsarnaÅngermanlands Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Wed 13/3MOF Nattcup #10Sundsvalls OKMedelpads Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Wed 13/3Nattstrapats 6Halmstad OKHallands Orienteringsförbund
clubLNShow routes in Livelox
Wed 13/3Dopp Hopp LoppLjusdals OKHälsinglands Orienteringsförbund
clubLNShow routes in LiveloxResults
Wed 13/3Bengt Borgs MinneGöteborg-Majorna OKGöteborgs Orienteringsförbund
clubSNShow routes in LiveloxResults
Wed 13/3Mila Stockholm by Night, #5, final, jaktstartIFK Lidingö SOKStockholms Orienteringsförbund
regLNShow routes in LiveloxResults
Thu 14/3Daglediga 11Svaide Roma SOKGotlands Orienteringsförbund
locL
Thu 14/3GOF NattCup Etapp 10Göteborgs Orienteringsförbund
OK Alehof
Göteborgs Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Thu 14/3Roslagsveteranerna VÖOLVallentuna-Össeby OLUpplands Orienteringsförbund
locL
Thu 14/3Roslagsveteranerna VÖOLVallentuna-Össeby OLUpplands Orienteringsförbund
locL
Thu 14/3Veterantouren i VallentunaVallentuna-Össeby OLUpplands Orienteringsförbund
locL
Thu 14/3 - Sat 16/3OCK träning SporrakullaOrienteringscentrum KristianstadSkånes Orienteringsförbund
locM
Thu 14/3Klubbmästerskap skidorienteringIFK Mora OKDalarnas Orienteringsförbund
S
locL
Thu 14/3Stads-OLKristinehamns OKVärmlands Orienteringsförbund
clubL
Thu 14/3GBG TeknikträningGöteborgs OrienteringsförbundGöteborgs Orienteringsförbund
locLShow routes in Livelox
Thu 14/3OK Denselns nattcup 2018-19 deltävling 8OK DenselnÖstergötlands Orienteringsförbund
clubLNResults
Thu 14/3Vätterbygden by night #13IK HakarpspojkarnaSmålands Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Thu 14/3Nissadals Natt-raceBredaryds SOKSmålands Orienteringsförbund
locMNResults
Thu 14/3Klubbmästerskap Natt OKK och MOKMalmö OKSkånes Orienteringsförbund
locLNResults
Fri 15/3Vårracet, nattOK OrionBlekinge Orienteringsförbund
natLNShow routes in LiveloxResults
Sat 16/3Tour De TGOKTjällmo-Godegårds OKÖstergötlands Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Sat 16/3Vårracet, långOK OrionBlekinge Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Sat 16/3Kretsens VårupptaktOK DjerfVärmlands Orienteringsförbund
locLResults
Sat 16/3Skid-O KMGarphyttans IFÖrebro Läns Orienteringsförbund
S
clubMResults
Sat 16/3FolskubbetFrölunda OLGöteborgs Orienteringsförbund
regMShow routes in LiveloxResults
Sat 16/3SkidO, Vännäs OK - ska plockas bort!Vännäs OKVästerbottens Orienteringsförbund
S
clubM
Sat 16/3SkidO, Vännäs OK, VOF-cup, #6, medelVännäs OKVästerbottens Orienteringsförbund
S
regMShow routes in LiveloxResults
Sat 16/3SkidO, DM, medel, ÅngermanlandSkogslöparnaÅngermanlands Orienteringsförbund
S
champsMShow routes in LiveloxResults
Sun 17/3Gustavsbergs OK, medeldistansGustavsbergs OKStockholms Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Sun 17/3LaxträffenFalkenbergs OKHallands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Sun 17/3SkidO, DM, sprint, ÅngermanlandSkogslöparnaÅngermanlands Orienteringsförbund
S
champsSShow routes in LiveloxResults
Sun 17/3Vårracet, medelOK OrionBlekinge Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Sun 17/3Örebro läns Vinterserie 2018-19, deltävling 8 (final)Lindebygdens OK
Örebro Läns Orienteringsförbund
Örebro Läns Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Sun 17/3Först i mål Gudhems IFVästergötlands Orienteringsförbund
locM
Sun 17/3Oringenträning OKSOK SkogsströvarnaÖstergötlands Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Sun 17/3Kretsträning söndagDegerfors OKVärmlands Orienteringsförbund
locMShow routes in LiveloxResults
Sun 17/3PoängjaktIS KullenSkånes Orienteringsförbund
locL
Sun 17/3Gällivare Skid-OLOK SarvenNorrbottens Orienteringsförbund
S
locMResults
Sun 17/3RENRUSETSkogslöparnaÅngermanlands Orienteringsförbund
S
locMResults
Sun 17/3Hudik Skid-OHudiksvalls OKHälsinglands Orienteringsförbund
S
locL
Mon 18/3Äng- å BergspringLjusdals OKHälsinglands Orienteringsförbund
clubLNShow routes in LiveloxResults
Tue 19/3Veteran OLOK TorSödermanlands Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Tue 19/3TisdagsträningOK OrintoVästergötlands Orienteringsförbund
clubLShow routes in LiveloxResults
Tue 19/3Nattserien EskilstunaOK TorSödermanlands Orienteringsförbund
locMNShow routes in LiveloxResults
Tue 19/3Natt-KMJärla OrienteringStockholms Orienteringsförbund
clubLNShow routes in LiveloxResults
Wed 20/3Nattugglan - BrosjönTullinge SKStockholms Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Wed 20/3 - Sun 24/3VM i skidorientering + Junior-VM och Ungdoms-EMSvenska Orienteringsförbundet
S
intL
Wed 20/3Veteran OL NV SkåneHelsingborgs SOKSkånes Orienteringsförbund
clubL
Wed 20/3Veteran-OL nr 24Kristinehamns OKVärmlands Orienteringsförbund
locMShow routes in LiveloxResults
Wed 20/3Veteranorientering Berga SOKBerga SOK
Kalmar OK
Smålands Orienteringsförbund
clubLResults
Wed 20/3LuffarliganIF LöjpStockholms Orienteringsförbund
locMShow routes in Livelox
Wed 20/3Peters nerskuttLjusdals OKHälsinglands Orienteringsförbund
clubLNShow routes in LiveloxResults
Wed 20/3Snättringe SK Indoor KMSnättringe SKStockholms Orienteringsförbund
clubSResults
Wed 20/3Kylk(l)ampen deltävling 9Kristinehamns OKVärmlands Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Thu 21/3Daglediga 12Visby IF Gute SOKGotlands Orienteringsförbund
locL
Thu 21/3POL-RydaHjobygdens OK
Ryda SK
Västergötlands Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Thu 21/3RoslagsveteranernaOK ÖsteråkerStockholms Orienteringsförbund
locLResults
Thu 21/3 - Sun 24/3Veteran-VM i skidorienteringSvenska Orienteringsförbundet
S
intM
Thu 21/3VM i skidorientering, publiktävling ungdomarBergnäsets AIKNorrbottens Orienteringsförbund
S
regMResults
Thu 21/3Sanda OLGY, Sprint ÅrhusIK HakarpspojkarnaSmålands Orienteringsförbund
clubSResults
Thu 21/3Veteran-OL tävling 1Almby IK
Örebro Läns Orienteringsförbund
Örebro Läns Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Thu 21/3Veteran OL TaikTolereds Allmänna IKGöteborgs Orienteringsförbund
locMShow routes in LiveloxResults
Thu 21/3 - Fri 22/3OCK träning KjugekullOrienteringscentrum KristianstadSkånes Orienteringsförbund
locLC
Thu 21/3Kvällsträning 21/3Söderhamns OKHälsinglands Orienteringsförbund
clubMShow routes in LiveloxResults
Thu 21/3Teknikträning GBG SYDIK UvenGöteborgs Orienteringsförbund
clubLN
Thu 21/3Ungdomsträning (Natt-OL)Almby IKÖrebro Läns Orienteringsförbund
clubLNShow routes in LiveloxResults
Thu 21/3Vätterbygden By Night deltävling 14IK HakarpspojkarnaSmålands Orienteringsförbund
locLN
Thu 21/3Natt 7:an Etapp 7 + Sjuhäradsmästerskap NattHestra IFVästergötlands Orienteringsförbund
locLNResults
Thu 21/3Träning Natt OKÖ - Roslagsveteranerna 2019-03-21 OK ÖsteråkerStockholms Orienteringsförbund
clubMNResults
Thu 21/3Nattcupen nr 8 / Natt-KMAttunda OK
Enebybergs IF
Täby OK
Väsby OK
Stockholms Orienteringsförbund
clubLNResults
Thu 21/3Natt-Cup 8 DalarnaIFK Mora OKDalarnas Orienteringsförbund
locMNShow routes in Livelox
Fri 22/3DM, natt, GöteborgGöteborgs SK
IF Marin Väst
Göteborgs Orienteringsförbund
champsLNShow routes in LiveloxResults
Fri 22/3VM i skidorientering, publiktävling ungdomarBergnäsets AIKNorrbottens Orienteringsförbund
S
regMResults
Fri 22/3Nattcup 4Visborgs OKGotlands Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Fri 22/3NyköpingsnattenNyköpings OKSödermanlands Orienteringsförbund
regLNShow routes in LiveloxResults
Fri 22/3Rådanatten, Öppet SkaraborgsmästerskapLidköpings VSKVästergötlands Orienteringsförbund
natLNShow routes in LiveloxResults
Sat 23/3Brudarebackens sprintstafett Göteborgs SKGöteborgs Orienteringsförbund
regRSShow routes in LiveloxResults
Sat 23/3NyköpingsorienteringenNyköpings OKSödermanlands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Sat 23/3GBG TeknikträningGöteborgs OrienteringsförbundGöteborgs Orienteringsförbund
locLShow routes in Livelox
Sat 23/3Vårupptakt (Motions-OL)OK SkogshjortarnaVästergötlands Orienteringsförbund
locMShow routes in LiveloxResults
Sat 23/3Upplands Skogsflickors vårblot OK RodhenUpplands Orienteringsförbund
clubL
Sat 23/3Skidorientering RödåselSK BjörnenVästerbottens Orienteringsförbund
S
locMShow routes in LiveloxResults
Sun 24/3Träningsdag MomentbanaVästergötlands OrienteringsförbundVästergötlands Orienteringsförbund
locLShow routes in Livelox
Sun 24/3VM i skidorientering, publiktävling ungdomarBergnäsets AIKNorrbottens Orienteringsförbund
S
regMResults
Sun 24/3MåsenstafettenOK MåsenSödermanlands Orienteringsförbund
natRLShow routes in LiveloxResults
Sun 24/3Måsenstafetten, individuella öppna klasserOK MåsenSödermanlands Orienteringsförbund
regLShow routes in LiveloxResults
Sun 24/3Kvillebyns klassiskaKvillebyns SKBohuslän-Dals Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Sun 24/3Långdistans mitt i SkåneMalmö OKSkånes Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Sun 24/3Hudik Skid-O 20190324Hudiksvalls OKHälsinglands Orienteringsförbund
FS
locLShow routes in LiveloxResults
Mon 25/3Runes ruskigheterLjusdals OKHälsinglands Orienteringsförbund
clubLNShow routes in LiveloxResults
Tue 26/3Ärla IF Veteran-OLÄrla IFSödermanlands Orienteringsförbund
locMShow routes in LiveloxResults
Tue 26/3Test 3Skene Sim o ISVästergötlands Orienteringsförbund
locRLCResults
Tue 26/3Höglandets teknikträningEksjö SOKSmålands Orienteringsförbund
locL
Tue 26/3Motions-OL HembygdsgårdenKristinehamns OKVärmlands Orienteringsförbund
locMShow routes in LiveloxResults
Tue 26/3OL-NV Natträning 9 FinalFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skånes Orienteringsförbund
clubLNShow routes in LiveloxResults
Tue 26/3Skogssprintträning med SIAC RambergetTolereds Allmänna IK
Tolered-Utby Ol-klubb
Göteborgs Orienteringsförbund
clubSShow routes in LiveloxResults
Tue 26/3GOK NattsprintCup Nr6 FINALGustavsbergs OKStockholms Orienteringsförbund
clubSNShow routes in LiveloxResults
Tue 26/3FK Finn ZonnattaFK FinnSmålands Orienteringsförbund
locLN
Tue 26/3IK Standards OL-NattserieIK StandardSödermanlands Orienteringsförbund
locMN
Tue 26/3Natt-KM, Motala kretsenMotala AIF OLÖstergötlands Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Tue 26/3Alingsåskretsens Natt-KMOK SkogshjortarnaVästergötlands Orienteringsförbund
locMNShow routes in LiveloxResults
Wed 27/3Luffarligan 27 marsOK SödertörnStockholms Orienteringsförbund
locL
Wed 27/3Veteran OL NV SkåneHelsingborgs SOKSkånes Orienteringsförbund
clubL
Wed 27/3Veteran OLLjungskile FKBohuslän-Dals Orienteringsförbund
locM
Wed 27/3Veteran OL 3-stadLjungskile FK
Trollhättans SK
Bohuslän-Dals Orienteringsförbund
Västergötlands Orienteringsförbund
clubM
Wed 27/3Pensionärs OLVärend GN OLSmålands Orienteringsförbund
locLResults
Wed 27/3JE:S usla soppaLjusdals OKHälsinglands Orienteringsförbund
clubLNShow routes in LiveloxResults
Wed 27/3Kylk(l)ampen finalOK ÄlgenVärmlands Orienteringsförbund
locLNShow routes in LiveloxResults
Wed 27/3LennartKjellgrenNassenSkogspojkarnas OKÖstergötlands Orienteringsförbund
locMNResults
Wed 27/3Natt KMLinköpings OKÖstergötlands Orienteringsförbund
clubLNShow routes in LiveloxResults
Thu 28/3POL-LugnåsHjobygdens OK
Mariestads FK
Västergötlands Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Thu 28/3VeteranOL HOK-1Hallstahammars OKVästmanlands Orienteringsförbund
locMResults
Thu 28/3Veteran-OL tävling 2KFUM Örebro OK
Örebro Läns Orienteringsförbund
Örebro Läns Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Thu 28/3 - Sun 31/3OCK träning Rinkaby skjutfältOrienteringscentrum KristianstadSkånes Orienteringsförbund
locMC
Thu 28/3Roslagsveteranerna SkavlötenTäby OKStockholms Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Thu 28/3Motions-OL A9Kristinehamns OKVärmlands Orienteringsförbund
locMShow routes in LiveloxResults
Thu 28/3Söderhamn NORRSöderhamns OKHälsinglands Orienteringsförbund
clubMCShow routes in LiveloxResults
Thu 28/3TorsdagsträningOK OrintoVästergötlands Orienteringsförbund
clubL
Thu 28/3GBG TeknikträningGöteborgs OrienteringsförbundGöteborgs Orienteringsförbund
locSShow routes in Livelox
Thu 28/3KM natt VÖOL, OKÖ och WOKVallentuna-Össeby OLUpplands Orienteringsförbund
clubLNResults
Thu 28/3Natt-KM Frölunda OLFrölunda OLGöteborgs Orienteringsförbund
clubLNShow routes in LiveloxResults
Fri 29/3SumpnattaSundbybergs IKStockholms Orienteringsförbund
regLNShow routes in LiveloxResults
Fri 29/3Tibrotrippeln, nattTibro OKVästergötlands Orienteringsförbund
natLNShow routes in LiveloxResults
Fri 29/3SM, natt, och Swedish League, #1Hässleholms OKSkånes Orienteringsförbund
champsLNShow routes in LiveloxResults
Sat 30/3Tibrotrippeln, medelTibro OKVästergötlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Sat 30/3Uven-/Rigordubbeln, medelIK UvenGöteborgs Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Sat 30/3Vårdubbeln, medelOK SkogsfalkenBlekinge Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Sat 30/3OK PuhOK EnenUpplands Orienteringsförbund
locM
Sat 30/3Kringelträffen, dag 1 Södertälje-Nykvarn OFSödermanlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Sun 31/3Tibrotrippeln, medelTibro OKVästergötlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Sun 31/3Uven-/Rigordubbeln, långIF RigorHallands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Sun 31/3Vårdubbeln, långOK SkogsfalkenBlekinge Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Sun 31/3Vuxenutbildning 2019Bredaryds SOKSmålands Orienteringsförbund
clubLShow routes in LiveloxResults
Sun 31/3Kringelträffen, dag 2Södertälje-Nykvarn OFSödermanlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Sun 31/3MTBO, DM, Södermanland + Stockholm och KringelträffenSödermanlands Orienteringsförbund
Södertälje-Nykvarn OF
Stockholms Orienteringsförbund
Södermanlands Orienteringsförbund
Stockholms Orienteringsförbund
M
natMShow routes in LiveloxResults
Sun 31/3Skogis Cup nr 1Garda OKGotlands Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Sun 31/3SkidO, TvåÅkerSelånger SOKMedelpads Orienteringsförbund
S
locRM
Sun 31/3SkidO, NOF-cupen, #9, medelBergnäsets AIKNorrbottens Orienteringsförbund
S
natMResults
Sun 31/3SkidO, NOF-cupen, #10, medel Bergnäsets AIKNorrbottens Orienteringsförbund
S
natMResults
Mon 1/4Daglediga 13Visborgs OKGotlands Orienteringsförbund
locL
Mon 1/4Öppna Natt-KMAvesta OKDalarnas Orienteringsförbund
locLNResults
Tue 2/4Tisdags-OL KlagstorpIF Hagen
OK P4
Västergötlands Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Tue 2/4Veteran-OL OK KlemmingenOK KlemmingenSödermanlands Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Tue 2/4NOK-träning OK DenselnOK DenselnÖstergötlands Orienteringsförbund
locLResults
Tue 2/4Vårspringet Eskilstuna OLEskilstuna OLSödermanlands Orienteringsförbund
locLResults
Tue 2/4Norrcupen 2019-04-02Ljusdals OKHälsinglands Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Tue 2/4MotionsOLDalaportens OLDalarnas Orienteringsförbund
locM
Tue 2/4Motions-OL Strand/MariebergKristinehamns OKVärmlands Orienteringsförbund
locMShow routes in LiveloxResults
Tue 2/4Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skånes Orienteringsförbund
clubLShow routes in Livelox
Tue 2/4MotionsorienteringOK SkogshjortarnaVästergötlands Orienteringsförbund
locMShow routes in LiveloxResults
Tue 2/4Höglandsträning NässjöNässjö OKSmålands Orienteringsförbund
locL
Wed 3/4Luffarligan, Källbrinks IPSnättringe SKStockholms Orienteringsförbund
locL
Wed 3/4Veteran OL NV SkåneHelsingborgs SOKSkånes Orienteringsförbund
clubL
Wed 3/4Veteran-ol OK GipenOK GipenBohuslän-Dals Orienteringsförbund
locMShow routes in LiveloxResults
Wed 3/4Dalaoffensivens spetsträning - stafetträningOK KåreDalarnas Orienteringsförbund
clubLCShow routes in Livelox
Wed 3/4MarscupenStorviks IFGästriklands Orienteringsförbund
locLShow routes in Livelox
Thu 4/4POL GrästorpFrämmestads IK
Hjobygdens OK
Västergötlands Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Thu 4/4Veteran-OL Ryttarns mosseJönköpings OKSmålands Orienteringsförbund
locMResults
Thu 4/4Veteran-OL tävling 3Kristinehamns OK
Örebro Läns Orienteringsförbund
Värmlands Orienteringsförbund
Örebro Läns Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Thu 4/4VeterantävlingÅkers IFSödermanlands Orienteringsförbund
locMResults
Thu 4/4Veteran-OL AOK 2019-04-04Ankarsrums OKSmålands Orienteringsförbund
locLResults
Thu 4/4Linköpings AIKLinköpings AIKÖstergötlands Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Thu 4/4RoslagsveteranerSigtuna OKUpplands Orienteringsförbund
locLResults
Thu 4/4Veteran-OLIF Marin VästGöteborgs Orienteringsförbund
locMShow routes in LiveloxResults
Thu 4/4MOL 1Svaide Roma SOKGotlands Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Thu 4/4Tränings-OLLjusdals OKHälsinglands Orienteringsförbund
clubLShow routes in LiveloxResults
Thu 4/4Motions-OL HultetKristinehamns OKVärmlands Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Thu 4/4NissadalsträningOK StigenSmålands Orienteringsförbund
locLResults
Thu 4/4Teknikträning GBG SYDMölndal Outdoor IFGöteborgs Orienteringsförbund
clubL
Thu 4/4OCK träning FurubodaOrienteringscentrum KristianstadSkånes Orienteringsförbund
locLShow routes in Livelox
Thu 4/4Torsdags orienteringKarlskrona SOK
OK Orion
Blekinge Orienteringsförbund
locL
Thu 4/4StugsundsgaloppenSöderhamns OKHälsinglands Orienteringsförbund
clubMShow routes in LiveloxResults
Thu 4/4TorsdagsträningOK OrintoVästergötlands Orienteringsförbund
clubL
Thu 4/4GBG TeknikträningGöteborgs OrienteringsförbundGöteborgs Orienteringsförbund
locLShow routes in Livelox
Thu 4/4MarkbygdsträningMarkbygdens OKVästergötlands Orienteringsförbund
locM
Thu 4/4Kretsträning FrämmestadFrämmestads IKVästergötlands Orienteringsförbund
locM
Thu 4/4HSOK NybörjartävlingHelsingborgs SOKSkånes Orienteringsförbund
clubSShow routes in LiveloxResults
Thu 4/4NV-träning v14Väsby OKStockholms Orienteringsförbund
clubL
Fri 5/4GrymnattaVäsby OKStockholms Orienteringsförbund
natLNShow routes in LiveloxResults
Fri 5/4DM, natt, VästergötlandFalköpings AIK OKVästergötlands Orienteringsförbund
champsLNShow routes in LiveloxResults
Fri 5/4PreO Syd, nattOK Pan-KristianstadSkånes Orienteringsförbund
T
natLNResults
Sat 6/4AnderstorpAnderstorps OKSmålands Orienteringsförbund
regL
Sat 6/4Bosarpsträffen, medelLunds OKSkånes Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Sat 6/4LännamedelnLänna IFUpplands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Sat 6/4Run to the Hills 2019Selånger SOKMedelpads Orienteringsförbund
locMShow routes in Livelox
Sat 6/450turen NaturpassetSkogsluffarnas OKStockholms Orienteringsförbund
locU
Sat 6/4Tolereds vårtävlingTolereds Allmänna IKGöteborgs Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Sat 6/4Kolmårdsdubbeln, medelOK KolmårdenÖstergötlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Sat 6/4OK Tors ungdomstävling OK TorSödermanlands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Sat 6/4PreO Syd, BrösarpAndrarums IFSkånes Orienteringsförbund
T
natP
Sat 6/4Motionsorientering på OstlöpetFalköpings AIK OKVästergötlands Orienteringsförbund
locM
Sat 6/4OstlöpetFalköpings AIK OKVästergötlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Sun 7/4Bosarpsträffen, långLunds OKSkånes Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Sun 7/4NorrvirdarnaOK NorrvirdarnaSmålands Orienteringsförbund
regLShow routes in LiveloxResults
Sun 7/4RånässtafettenRånäs OKUpplands Orienteringsförbund
natRLShow routes in LiveloxResults
Sun 7/4Rånässtafetten, individuella öppna klasserRånäs OKUpplands Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Sun 7/4SuderträffenIF Hansa-HoburgGotlands Orienteringsförbund
regMShow routes in LiveloxResults
Sun 7/4Höglandets Veteran-OLSOK AnebySmålands Orienteringsförbund
locLResults
Sun 7/4Kolmårdsdubbeln, KolmårdskavlenOK KolmårdenÖstergötlands Orienteringsförbund
natRLShow routes in LiveloxResults
Sun 7/4Kolmårdskavlen, individuella öppna klasserOK KolmårdenÖstergötlands Orienteringsförbund
regLShow routes in LiveloxResults
Sun 7/4Intensivkurs OK GipenOK GipenBohuslän-Dals Orienteringsförbund
clubMResults
Sun 7/4Landvetter vårlångOK LandehofGöteborgs Orienteringsförbund
natLShow routes in LiveloxResults
Sun 7/4LovömedelnBromma-Vällingby SOKStockholms Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Sun 7/4TorfejdenOK TorSödermanlands Orienteringsförbund
natMShow routes in LiveloxResults
Sun 7/4PreO Syd, ÄngelholmHjärnarps OLSkånes Orienteringsförbund
T
natP
Sun 7/4Motionsorientering UmeåUmedalens IFVästerbottens Orienteringsförbund
locMShow routes in LiveloxResults
Sun 7/4MTBO Blekingecupen #1OK SkogsfalkenBlekinge Orienteringsförbund
M
locMShow routes in LiveloxResults
Mon 8/4Daglediga 14IF Hansa-HoburgGotlands Orienteringsförbund
locL
Tue 9/4Norrcup 190409OK DellenHälsinglands Orienteringsförbund
locSShow routes in LiveloxResults
Tue 9/4Tisdags-OL LövsjötorpIF HagenVästergötlands Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Tue 9/4Vet-OLEskilstuna OLSödermanlands Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Tue 9/4Dala Veteran 2019-04-09 KvarnsvedenKvarnsvedens GOIF OKDalarnas Orienteringsförbund
locL
Tue 9/4Vårspringet Ärla IFÄrla IFSödermanlands Orienteringsförbund
locL
Tue 9/4Motionsorientering för allaAvesta OKDalarnas Orienteringsförbund
locL
Tue 9/4Allians Frödinge BygdegårdVimmerby OKSmålands Orienteringsförbund
locMResults
Tue 9/4Krets Motions-OL Bullerdalen OK DjerfVärmlands Orienteringsförbund
locLResults
Tue 9/4SAKO-träning Slätthult 2019-04-09Trollhättans SOKVästergötlands Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Tue 9/4Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skånes Orienteringsförbund
clubLShow routes in Livelox
Tue 9/4MotionsorienteringOK SkogshjortarnaVästergötlands Orienteringsförbund
locMShow routes in LiveloxResults
Tue 9/4Motionsorientering KronoparkenOK TyrVärmlands Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Tue 9/4NOK-träning, Hammarkinds OKHammarkinds OKÖstergötlands Orienteringsförbund
locMResults
Tue 9/4Höglandsträning TranåsSol TranåsSmålands Orienteringsförbund
locLShow routes in Livelox
Tue 9/4Träningsorientering 9/4Lindebygdens OKÖrebro Läns Orienteringsförbund
clubLShow routes in LiveloxResults
Tue 9/4Sörklubbs #1Vallsta SKHälsinglands Orienteringsförbund
locSResults
Wed 10/4Luffarligan 10 aprilStockholms OrienteringsförbundStockholms Orienteringsförbund
locL
Wed 10/4TiomilarepetOK Älvsjö-ÖrbyStockholms Orienteringsförbund
regRLCShow routes in LiveloxResults
Wed 10/4VetOL 3stad UISUddevalla IS
Uddevalla OK
Bohuslän-Dals Orienteringsförbund
locLResults
Wed 10/4Dalaserien MTBO #1IFK Mora OKDalarnas Orienteringsförbund
M
locM
Wed 10/4Motions 5-DagarsVärend GN OLSmålands Orienteringsförbund
locSResults
Wed 10/4Vintercup 5SkogslöparnaÅngermanlands Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Wed 10/4Dalaoffensivens spetsträning #DalvikMalungs OK SkogsmårdarnaDalarnas Orienteringsförbund
locLShow routes in Livelox
Wed 10/4Tiomilarepet, individuella öppna klasserOK Älvsjö-ÖrbyStockholms Orienteringsförbund
regLCShow routes in LiveloxResults
Thu 11/4Motionsorientering - GranskogJärfälla OKStockholms Orienteringsförbund
locL
Thu 11/4POL AxvallHjobygdens OK
Istrums SK
Västergötlands Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Thu 11/4Veteran-olTjällmo-Godegårds OKÖstergötlands Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Thu 11/4Veteran-OL BaskarpOK GränsenSmålands Orienteringsförbund
locMResults
Thu 11/4Veteran-OL tävling 4OK Tisaren
Örebro Läns Orienteringsförbund
Örebro Läns Orienteringsförbund
locLShow routes in LiveloxResults
Thu 11/4VeterantourOK RoslagenUpplands Orienteringsförbund
locM
Thu 11/4IK Standards Veteran OLIK StandardSödermanlands Orienteringsförbund
locMResults
Thu 11/4VeteranOL, Gamleby OK, DroppstadGamleby OKSmålands Orienteringsförbund
locMResults
Thu 11/4Skruubb-TRÄFFENLjusdals OKHälsinglands Orienteringsförbund
clubLShow routes in LiveloxResults
Thu 11/4Motionsorientering - GranskogJärfälla OKStockholms Orienteringsförbund
locMShow routes in LiveloxResults
Thu 11/4OCK träning VångaOrienteringscentrum KristianstadSkånes Orienteringsförbund
locL
Thu 11/4Motions-OL MarielundKristinehamns OKVärmlands Orienteringsförbund
<