Svenska Orienteringsförbundet

Tävlingskalender

892 tävlingar hittades mellan 2019-01-01 och 2019-12-31 med följande urval: orienteringslöpning, klubbtävling.

Datum Tävling Arrangör Distrikt
Anm
G
Typ
F
D
T
AS
tis 1/1NyårslöftetFK HerkulesGöteborg0
klubbL
tis 1/1TestPatrullOK LinnéUppland2
klubbLL
tis 1/1TestPatull IIOK LinnéUppland0
klubbSL
tis 1/1-Järla OrienteringStockholm0
klubbL
ons 2/1Träningsläger 13- Tour de Pumpen Korsnäs IF OKDalarna17
klubbL
ons 2/1OK Nackhes Nattcup Etapp 2OK NackheHalland18
klubbM
ons 2/1Runes nyårsrökareLjusdals OKHälsingland14
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
sön 6/1Gröt-OL 2019OK FlundrehofVästergötland23
klubbLKVisa rutter i LiveloxResultat
sön 6/1JULcup3Söderhamns OKHälsingland22
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 6/1Vintercupen Etapp1Frölunda OLGöteborg223
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
mån 7/1BEGAS by nightLjusdals OKHälsingland17
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 8/1OK Nackhes Nattcup Etapp 3OK NackheHalland10
klubbM
tis 8/1Nattcup #2Nyköpings OKSödermanland75
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 8/1GOK Nattsprintcup nr 3Gustavsbergs OKStockholm26
klubbSNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 8/1Järla O-tour #2Järla OrienteringStockholm27
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 9/1Veteran OL NV SkåneHelsingborgs SOKSkåne-
klubbLVisa rutter i Livelox
ons 9/1OLgas Ljusdals OKHälsingland12
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 9/1Lunkans Natt-cup etapp 4Halmstad OKHalland24
klubbMN
tor 10/1VKC1Täby OKStockholm42
klubbLNResultat
tor 10/1Vintercup Leksand 10/1Leksands OKDalarna22
klubbLN
tor 10/1Nattcupen nr 3Attunda OK
Enebybergs IF
Väsby OK
Stockholm49
klubbLNResultat
lör 12/1Ärla Midwinter Night TrailÄrla IFSödermanland65
klubbLNResultat
lör 12/1Sprintcup #2Tjällmo-Godegårds OKÖstergötland29
klubbSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 12/1Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne82
klubbSVisa rutter i Livelox
lör 12/1LOK Sprint Cup deltävling 3Linköpings OKÖstergötland73
klubbSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 12/1Teknikträning Ungdom Gbg ÖstLerums SOKGöteborg67
klubbLVisa rutter i Livelox
sön 13/1Vintercup Etapp 5OK EnenUppland29
klubbM
sön 13/1Vintercupen etapp 2Göteborgs SKGöteborg213
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 13/1Bara testar liteSävedalens AIKGöteborg0
klubbL
sön 13/1JulruschenBredaryds SOKSmåland25
klubbM
mån 14/1Torstens OLöpLjusdals OKHälsingland12
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 15/1OL-NV Natträning 4FK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne59
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 15/1Nattcup Kalmar/Nybro/Torsås OK 4Kalmar OK
Nybro OK
Småland35
klubbLNResultat
ons 16/1Veteran OL NV SkåneHelsingborgs SOKSkåne-
klubbL
ons 16/1Midvinterduell etapp 3Linköpings OK
Tjällmo-Godegårds OK
Östergötland49
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 16/1Nattstrapats 3Halmstad OKHalland8
klubbLNVisa rutter i Livelox
ons 16/1HälsenesprångetLjusdals OKHälsingland14
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 17/1Nattcup #3Strängnäs-Malmby OLSödermanland-
klubbL
tor 17/1Stads-OLKristinehamns OKVärmland12
klubbLKVisa rutter i LiveloxResultat
tor 17/1OCK träning ÖsterängOrienteringscentrum KristianstadSkåne15
klubbSN
tor 17/1OK Denselns nattcup 2018-19 deltävling 4OK DenselnÖstergötland29
klubbLNResultat
lör 19/1Teknikträning Ungdom Gbg ÖstSjövalla FKGöteborg23
klubbMVisa rutter i Livelox
lör 19/1TeknikträningOK HällenSödermanland48
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 20/1Vintercupen Etapp 3IK UvenGöteborg237
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 20/1B&L Vinterrogaine #2Sundbybergs IKStockholm40
klubbU
mån 21/1Callevalle springetLjusdals OKHälsingland0
klubbLN
tis 22/1VKC2Täby OKStockholm47
klubbLNResultat
tis 22/1Stjärnnatt 2Västerås SOKVästmanland65
klubbLN
ons 23/1Veteran OL NV SkåneFK BokenSkåne-
klubbL
ons 23/1FurloppetLjusdals OKHälsingland11
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 23/1Lunkans Natt-cup etapp 5Halmstad OKHalland23
klubbMN
ons 23/1Vinternattcup 3Sundbybergs IKStockholm39
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 24/1Stads-OLKristinehamns OKVärmland-
klubbLK
tor 24/1Hagabys nattcup etapp1Hagaby GoIF ÖrebroÖrebro Län31
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 24/1Ramonsbana 2019 #1Motala AIF OLÖstergötland29
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 24/1Nattråttan 2018-2019 Etapp 2Waxholms OKStockholm8
klubbLNResultat
tor 24/1Nattcupen nr 4Attunda OK
Enebybergs IF
Väsby OK
Stockholm46
klubbLNResultat
fre 25/1Vintercup Etapp 6OK EnenUppland0
klubbM
lör 26/1Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne60
klubbLVisa rutter i Livelox
sön 27/1Vintercup Etapp 7OK EnenUppland32
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 27/1Sprintcup #3Tjällmo-Godegårds OKÖstergötland16
klubbSVisa rutter i LiveloxResultat
sön 27/1Vintercupen Etapp 4Mölndal Outdoor IFGöteborg113
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 27/1VinterrogaineJärfälla OKStockholm48
klubbLVisa rutter i Livelox
mån 28/1Gäfvla jobbigt loppLjusdals OKHälsingland14
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 29/1OL-NV Natträning 5FK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne47
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 29/1Inomhusorientering Nacka GymnasiumJärla OrienteringStockholm172
klubbSResultat
tis 29/1Nattcup Kalmar/Nybro/Torsås OK 5Kalmar OKSmåland23
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 30/1Veteran OL NV SkåneHelsingborgs SOKSkåne-
klubbL
ons 30/1Midvinterduell etapp 4Boxholm-Mjölby OL
Linköpings OK
Östergötland44
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 30/1Nattstrapats 4Halmstad OKHalland16
klubbLN
ons 30/1Oppåner, neråopp, nu blir det stopp i detta loppLjusdals OKHälsingland0
klubbLN
tor 31/1Testtävling MeosKorsnäs IF OKDalarna0
klubbL
tor 31/1Stads-OLKristinehamns OKVärmland-
klubbLK
tor 31/1OK Denselns nattcup 2018-19 deltävling 5OK DenselnÖstergötland16
klubbLResultat
lör 2/2LOK Sprint Cup deltävling 4Linköpings OKÖstergötland68
klubbSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 2/2Långdistans ol-träningSvaide Roma SOKGotland-
klubbL
lör 2/2Teknikträning UNGDOM Gbg-ÖstIFK Göteborg OrienteringGöteborg17
klubbL
sön 3/2Vintercupen Etapp 5Frölunda OLGöteborg88
klubbLResultat
sön 3/2VinterserienSkogsluffarnas OKStockholm0
klubbL
mån 4/2StålmannenLjusdals OKHälsingland0
klubbLN
tis 5/2Nattcup #4Nyköpings OKSödermanland30
klubbLN
tis 5/2GOK NattsprintCup Nr4Gustavsbergs OKStockholm21
klubbSNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 5/2Järla O-tour #3Järla OrienteringStockholm18
klubbMNResultat
tis 5/2GTNC 4Trosabygdens OKSödermanland7
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 6/2Veteran OL NV SkåneHelsingborgs SOKSkåne-
klubbL
ons 6/2Vall stadsloppLjusdals OKHälsingland12
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 6/2Lunkans Natt-cup etapp 6 KanebergHalmstad OKHalland22
klubbMN
tor 7/2Nattcup #4Strängnäs-Malmby OLSödermanland31
klubbLResultat
tor 7/2Ramonsbana 2019 #2Motala AIF OLÖstergötland16
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 7/2Stads-OLKristinehamns OKVärmland-
klubbL
tor 7/2VKC3Täby OKStockholm28
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 7/2Nattcupen nr 5Attunda OK
Enebybergs IF
Väsby OK
Stockholm42
klubbLNResultat
lör 9/2Teknikträning Ungdom Gbg-ÖstOK LandehofGöteborg3
klubbL
lör 9/2Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne42
klubbLVisa rutter i Livelox
sön 10/2B&L Vinterrogaine #3Sundbybergs IKStockholm38
klubbU
mån 11/2Läjfs löparlåppLjusdals OKHälsingland15
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 12/2Nattcup 4Vänersborgs SKVästergötland40
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 12/2OL-NV Natträning 6FK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne62
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 12/2Nattcup Kalmar/Nybro/Torsås OK 6Kalmar OK
Nybro OK
Småland29
klubbLNResultat
tis 12/2Spikcupen finalVästerås SOKVästmanland70
klubbLNResultat
ons 13/2Veteran OL NV SkåneHelsingborgs SOKSkåne-
klubbL
ons 13/2JärschenattaLjusdals OKHälsingland12
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 13/2Midvinterduell etapp 5IFK Linköpings OS
Linköpings OK
Östergötland57
klubbLNResultat
ons 13/2Lunkans Natt-cup etapp 7 ÖnHalmstad OKHalland22
klubbM
tor 14/2Stads-OLKristinehamns OKVärmland-
klubbL
tor 14/2OK Denselns nattcup 2018-19 deltävling 6OK DenselnÖstergötland15
klubbLNResultat
fre 15/2Vintercup Etapp 8OK EnenUppland19
klubbMResultat
sön 17/2Vintercup Etapp 9OK EnenUppland23
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 17/2Tjustalliansens Vintercup 6 AnkarsrumAnkarsrums OKSmåland0
klubbL
sön 17/2Vintercupen Etapp 6FK HerkulesGöteborg160
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 17/2Tjustalliansens Vintercup 6 Ankarsrum nr 2Ankarsrums OKSmåland25
klubbLResultat
mån 18/2TröstracetLjusdals OKHälsingland15
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 19/2Ramonsbana 2019 #3Motala AIF OLÖstergötland23
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 19/2VKC4Täby OKStockholm44
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 19/2Stjärnnatt 4Västerås SOKVästmanland57
klubbSNResultat
tis 19/2Järla Skid-KMJärla OrienteringStockholm36
klubbL
ons 20/2Veteran OL NV SkåneHelsingborgs SOKSkåne-
klubbL
ons 20/2Anderssonskans BerraLjusdals OKHälsingland15
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 20/2VinterNattCup 4Sundbybergs IKStockholm63
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 21/2Stads-OLKristinehamns OKVärmland-
klubbLK
tor 21/2Torsdagskvällens teamsprintTullinge SKStockholm3
klubbSS
tor 21/2Nattråttan 2018-2019 Etapp 3Waxholms OKStockholm10
klubbLNResultat
tor 21/2Nattcupen nr 6Attunda OK
Enebybergs IF
Väsby OK
Stockholm38
klubbLNResultat
sön 24/2Vintercupen Etapp 7IK UvenGöteborg189
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 24/2Inofficella Ultralång-KM för Tolered Utby Ol-KlubbTolered-Utby Ol-klubbGöteborg29
klubbUResultat
mån 25/2Öst,Väst,Norr å Söder kvistar vi.Ljusdals OKHälsingland13
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 26/2OL-NV Natträning 7FK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne51
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 26/2Nattcup Kalmar/Nybro/Torsås OK 7Kalmar OK
Torsås OK
Småland29
klubbLNResultat
ons 27/2A & O i OLöpetLjusdals OKHälsingland18
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 27/2Veteran OL NV SkåneHelsingborgs SOKSkåne-
klubbL
ons 27/2Midvinterduell etapp 6Linköpings OKÖstergötland61
klubbLNResultat
ons 27/2BrunellaNassenSkogspojkarnas OKÖstergötland37
klubbMNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 27/2Nattstrapats 5Halmstad OKHalland12
klubbLNVisa rutter i Livelox
tor 28/2OK Denselns nattcup 2018-19 deltävling 7OK DenselnÖstergötland18
klubbLNResultat
tor 28/2Stads-OLKristinehamns OKVärmland-
klubbLK
lör 2/3Teknikträning UNGDOM Gbg-ÖstSävedalens AIKGöteborg15
klubbLVisa rutter i Livelox
sön 3/3Sv-prem_stafett_LundsOKLunds OKSkåne7
klubbL
sön 3/3O-ringenträningIFK Linköpings OSÖstergötland50
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
mån 4/3Berghård som en mårdLjusdals OKHälsingland15
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 5/3Veckans bana 2019:10Ludvika OKDalarna-
klubbS
tis 5/3GOK Nattsprintcup nr 5Gustavsbergs OKStockholm22
klubbSNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 5/3Nattcup Kalmar/Nybro/Torsås OK 8Kalmar OKSmåland26
klubbLNResultat
ons 6/3SOK Viljan veteran-OLSOK ViljanSmåland27
klubbL
ons 6/3Moorden i FalaLjusdals OKHälsingland11
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 6/3Vinternattcup 5Järfälla OKStockholm54
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 7/3Nattcup #5Strängnäs-Malmby OLSödermanland38
klubbLResultat
tor 7/3Stads-OLKristinehamns OKVärmland-
klubbLK
tor 7/3VKC5 FinalTäby OKStockholm39
klubbLResultat
tor 7/3Nattcupen nr 7Attunda OK
Enebybergs IF
Väsby OK
Stockholm54
klubbLNResultat
fre 8/3Viking Memorial - The NightmareVästerås SOKVästmanland39
klubbMNResultat
lör 9/3Upptaktsdag för Upplands ungdomar 13-16 årSigtuna OKUppland77
klubbM
lör 9/3Viking Memorial - The HellVästerås SOKVästmanland61
klubbMResultat
lör 9/3Viking Memorial - The TimechaseVästerås SOKVästmanland48
klubbMStarttider
lör 9/3MedelbanaOK Vilse 87Blekinge7
klubbMVisa rutter i Livelox
lör 9/3LOK Sprint Cup deltävling 5Linköpings OKÖstergötland40
klubbSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 9/3Teknikträning Ungdom Gbg-ÖstOK LandehofGöteborg5
klubbL
sön 10/3Viking Memorial - The HuntVästerås SOKVästmanland61
klubbUResultat
sön 10/3Vintercup Etapp 10 (Final)OK EnenUppland34
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 10/3Valhall medelOK Vilse 87Blekinge0
klubbMVisa rutter i Livelox
sön 10/3Sumpans inofficiella öppna Ultra KMSundbybergs IKStockholm30
klubbU
mån 11/3Spika med UlricaLjusdals OKHälsingland19
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 12/3OL-NV Natträning 8FK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne50
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 12/3NattCup 6OK HällenSödermanland40
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 13/3Veteran OL NV SkåneHelsingborgs SOKSkåne-
klubbL
ons 13/3Midvinterduell etapp 7Hagaby GoIF Örebro
Linköpings OK
Örebro Län
Östergötland
47
klubbLNResultat
ons 13/3Nattstrapats 6Halmstad OKHalland22
klubbLNVisa rutter i Livelox
ons 13/3Dopp Hopp LoppLjusdals OKHälsingland11
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 13/3Bengt Borgs MinneGöteborg-Majorna OKGöteborg46
klubbSNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 14/3Stads-OLKristinehamns OKVärmland-
klubbL
tor 14/3OK Denselns nattcup 2018-19 deltävling 8OK DenselnÖstergötland26
klubbLNResultat
mån 18/3Äng- å BergspringLjusdals OKHälsingland15
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 19/3TisdagsträningOK OrintoVästergötland43
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 19/3Natt-KMJärla OrienteringStockholm26
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 20/3Veteran OL NV SkåneHelsingborgs SOKSkåne-
klubbL
ons 20/3Veteranorientering Berga SOKBerga SOK
Kalmar OK
Småland29
klubbLResultat
ons 20/3Peters nerskuttLjusdals OKHälsingland12
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 20/3Snättringe SK Indoor KMSnättringe SKStockholm49
klubbSResultat
tor 21/3Sanda OLGY, Sprint ÅrhusIKHP HuskvarnaSmåland20
klubbSResultat
tor 21/3Kvällsträning 21/3Söderhamns OKHälsingland12
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 21/3Teknikträning GBG SYDIK UvenGöteborg7
klubbLN
tor 21/3Ungdomsträning (Natt-OL)Almby IKÖrebro Län10
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 21/3Träning Natt OKÖ - Roslagsveteranerna 2019-03-21 OK ÖsteråkerStockholm13
klubbMNResultat
tor 21/3Nattcupen nr 8 / Natt-KMAttunda OK
Enebybergs IF
Täby OK
Väsby OK
Stockholm82
klubbLNResultat
lör 23/3Upplands Skogsflickors vårblot OK RodhenUppland13
klubbL
mån 25/3Runes ruskigheterLjusdals OKHälsingland17
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 26/3OL-NV Natträning 9 FinalFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne61
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 26/3Skogssprintträning med SIAC RambergetTolereds Allmänna IK
Tolered-Utby Ol-klubb
Göteborg41
klubbSVisa rutter i LiveloxResultat
tis 26/3GOK NattsprintCup Nr6 FINALGustavsbergs OKStockholm21
klubbSNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 27/3Veteran OL NV SkåneHelsingborgs SOKSkåne-
klubbL
ons 27/3Veteran OL 3-stadLjungskile FK
Trollhättans SK
Bohuslän-Dal
Västergötland
2
klubbM
ons 27/3JE:S usla soppaLjusdals OKHälsingland14
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 27/3Natt KMLinköpings OKÖstergötland44
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 28/3Söderhamn NORRSöderhamns OKHälsingland18
klubbMKVisa rutter i LiveloxResultat
tor 28/3TorsdagsträningOK OrintoVästergötland14
klubbL
tor 28/3KM natt VÖOL, OKÖ och WOKVallentuna-Össeby OLUppland43
klubbLNResultat
tor 28/3Natt-KM Frölunda OLFrölunda OLGöteborg54
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
sön 31/3Vuxenutbildning 2019Bredaryds SOKSmåland11
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 2/4Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne69
klubbLVisa rutter i Livelox
ons 3/4Veteran OL NV SkåneHelsingborgs SOKSkåne-
klubbL
ons 3/4Dalaoffensivens spetsträning - stafetträningOK KåreDalarna51
klubbLKVisa rutter i Livelox
tor 4/4Tränings-OLLjusdals OKHälsingland16
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 4/4Teknikträning GBG SYDMölndal Outdoor IFGöteborg35
klubbL
tor 4/4StugsundsgaloppenSöderhamns OKHälsingland10
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 4/4TorsdagsträningOK OrintoVästergötland11
klubbL
tor 4/4HSOK NybörjartävlingHelsingborgs SOKSkåne40
klubbSVisa rutter i LiveloxResultat
tor 4/4NV-träning v14Väsby OKStockholm18
klubbL
sön 7/4Intensivkurs OK GipenOK GipenBohuslän-Dal9
klubbMResultat
tis 9/4Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne48
klubbLVisa rutter i Livelox
tis 9/4Träningsorientering 9/4Lindebygdens OKÖrebro Län41
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 11/4Skruubb-TRÄFFENLjusdals OKHälsingland18
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 11/4Teknikträning GBG SYDFK HerkulesGöteborg41
klubbM
tor 11/4TorsdagsträningOK OrintoVästergötland14
klubbL
tor 11/4Träningstävling Sjövalla 11/4 - Grön + Vit-gul gruppSjövalla FKGöteborg16
klubbM
lör 13/4IntensivkursSala OKVästmanland5
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 14/4BOM 1 TävlingÖstersunds OKJämtland-Härjedalen14
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 14/4Kurstävling 2019Helsingborgs SOKSkåne9
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 14/4IntensivkursNorbergs OKVästmanland13
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
mån 15/4Inomhus-OLRyda SKVästergötland-
klubbS
tis 16/4Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne65
klubbLVisa rutter i Livelox
tis 16/4SAKO 10-mila träning VänersborgVänersborgs SKVästergötland31
klubbLResultat
tis 16/4Månadens Bana AprilUlricehamns OKVästergötland65
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 16/410milatest StafettträningIFK Lidingö SOK
Södertälje-Nykvarn OF
Stockholm
Södermanland
50
klubbLKVisa rutter i LiveloxResultat
ons 17/4SAIK:s Tiomilagenrep, Säve/DjupedalSävedalens AIKGöteborg34
klubbLKVisa rutter i Livelox
ons 17/4Veteran OL NV SkåneHelsingborgs SOKSkåne-
klubbL
ons 17/4Veteran OL 3-stadTrollhättans SKVästergötland87
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
ons 17/4Veteranorientering Ålems OKÅlems OKSmåland35
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
fre 19/4LångfredagsträffNorbergs OKVästmanland15
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 23/4Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne59
klubbLVisa rutter i Livelox
tis 23/4Tisdagsträning - StafettOK OrintoVästergötland56
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 23/4Motionsorientering EdanenäsetOK MangenVärmland53
klubbLResultat
tis 23/4TränigsbanaUlricehamns OKVästergötland28
klubbMStarttider
tis 23/4Klubbträning SISU/DejeSisu Forshaga SKVärmland20
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
ons 24/4Veteran OL NV SkåneHelsingborgs SOKSkåne-
klubbL
ons 24/410 mila träningFrölunda OL
Tolered-Utby Ol-klubb
Göteborg55
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 24/4Jaktstart i klubbstuganTullinge SKStockholm0
klubbL
tor 25/4Samträning Frölunda OL INSTÄLLDFrölunda OLGöteborg-
klubbL
tor 25/4Torsdagsträning teknik-OLRehns BKHälsingland0
klubbS
tor 25/4Tränings-OLLjusdals OKHälsingland18
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 27/4Öppet kretsmästerskapOK SkogsstjärnanVästergötland43
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 27/4Solna OK medel-KMSolna OKStockholm24
klubbMResultat
lör 27/4Camp MSOKMälarö SOKStockholm20
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 27/4 - sön 28/4Tiomila_LundsOKLunds OKSkåne66
klubbL
sön 28/4Intensivkurs 1 GMOKGöteborg-Majorna OKGöteborg25
klubbLResultat
sön 28/4SOK KursavslutningStenungsunds OKBohuslän-Dal5
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 30/4Gäfverts ValborgsträningLjusdals OKHälsingland18
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
ons 1/5Ungdoms-KMOK KlemmingenSödermanland0
klubbM
tor 2/5Teknikträning GBG SYDIK UvenGöteborg1
klubbS
tor 2/5Teknikträning (backe-upp-och-backe-ned)Almby IKÖrebro Län47
klubbSResultat
tor 2/5Veteran OL NV SkåneHelsingborgs SOKSkåne-
klubbL
tor 2/5Poängjakt 1 - Bergs gårdTrosabygdens OKSödermanland28
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 2/5Torsdagsträning SommarcupenGöteborgs SKGöteborg19
klubbSResultat
tor 2/5Sommarcupen E1Kungälvs OKGöteborg44
klubbL
tor 2/5Tränings-OLLjusdals OKHälsingland10
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 2/5TAIK TräningstävlingTolereds Allmänna IKGöteborg131
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 2/5NV-träningVäsby OKStockholm4
klubbS
lör 4/5VårmästerskapNynäshamns OKStockholm10
klubbM
sön 5/5OL kurs vuxnaLerums SOKGöteborg6
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
mån 6/5Myrstugu-sprintSöders-TyresöStockholm21
klubbS
mån 6/5 - sön 12/5teknikträning syd V19 2019Skarpnäcks OLStockholm-
klubbL
mån 6/5Fredrika Bremer MikroplockmästerskapAttunda OKStockholm13
klubbMResultat
mån 6/5Barn.- och ungdomsträning Trönö IPSöderhamns OKHälsingland-
klubbL
tis 7/5Veckans bana v.19Sävedalens AIKGöteborg0
klubbL
tis 7/5Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne70
klubbLVisa rutter i Livelox
tis 7/5Till Skogs #1 med Roslagens SparbankVallentuna-Össeby OLUppland107
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 7/5Umeåregionens teknikträningVännäs OKVästerbotten27
klubbMVisa rutter i Livelox
tis 7/5Umeåregionens teknikträning (funkar inte)Vännäs OKVästerbotten1
klubbM
tis 7/5Klubbmästerskap Sprint Andrarums IFAndrarums IFSkåne43
klubbSVisa rutter i LiveloxResultat
ons 8/5OL-skola 1, KvarnenSK BjörnenVästerbotten23
klubbMResultat
tor 9/5Torsdagsträning - KontrolltagningOK OrintoVästergötland19
klubbM
tor 9/5Teknikträning GBG SYDMölndal Outdoor IFGöteborg29
klubbL
tor 9/5Torsdagsträning SommarcupenGöteborgs SKGöteborg21
klubbM
tor 9/5Poängjakt 2 - Masten KällviksvägenTrosabygdens OKSödermanland28
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 9/5Tränings-OLLjusdals OKHälsingland16
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 9/5Sommarcupen etapp 2Stenungsunds OKBohuslän-Dal50
klubbL
lör 11/5Lång-KM (OK Södertörn & IFK Enskede)IF LöjpStockholm110
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 11/5Lång-KM (Skogsluffarnas OK & Skarpnäcks OL)IF LöjpStockholm110
klubbLResultat
lör 11/5Sprint-KM (OK Södertörn)IF LöjpStockholm50
klubbSVisa rutter i LiveloxResultat
sön 12/5Snättringe, Träningstävling #1, 2019Snättringe SKStockholm-
klubbMVisa rutter i Livelox
sön 12/5MajgaloppenSkarpnäcks OLStockholm41
klubbM
tis 14/5Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne71
klubbLVisa rutter i Livelox
tis 14/5Sprint TräningFK HerkulesGöteborg0
klubbL
tis 14/5Tisdagsträning - FörenklingOK OrintoVästergötland46
klubbL
tis 14/5Motionsorientering, FuruvikLycksele IFVästerbotten-
klubbM
tis 14/5Umeåregionens teknikträningUmeå OKVästerbotten12
klubbM
ons 15/5Veteran OL NV SkåneHelsingborgs SOKSkåne-
klubbL
ons 15/5Sala SkolMästerskap 19Sala OKVästmanland523
klubbMResultat
ons 15/5OL-skola 2, BrånetSK BjörnenVästerbotten31
klubbMResultat
ons 15/5 - tor 16/5Tränings-OLLjusdals OKHälsingland28
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 16/5GarnisonsmästerskapHaninge SOKStockholm-
klubbM
tor 16/5Öppen klubbträning VandrarringenVästmanland43
klubbM
tor 16/5TorsdagsträningLänna IFUppland7
klubbM
tor 16/5sprint-KM Gbg sydFK HerkulesGöteborg112
klubbSResultat
tor 16/5Sprint-KM LOKLinköpings OKÖstergötland88
klubbSVisa rutter i LiveloxResultat
tor 16/5Poängjakt 3 - BråtaskogenTrosabygdens OKSödermanland28
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 16/5Sommarcup E3 + KM för OK AlehofKungälvs OKGöteborg102
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 16/5Dalaoffensivens spetsträning Domnarvets GOIFDalarna39
klubbL
tor 16/5NV-träning 16 majVäsby OKStockholm15
klubbL
lör 18/5KM Medeldistans IFK EnskedeIFK EnskedeStockholm38
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 18/5Klubbmästerskap LångdistansOK Älvsjö-ÖrbyStockholm38
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 18/5Klubbdag familjestafettIFK EnskedeStockholm9
klubbSMResultat
sön 19/5Medel-KMCentrum OKStockholm51
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
mån 20/5Fredrika Bremer LångsträcksmästerskapAttunda OKStockholm16
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 21/5KM SMOLSträngnäs-Malmby OLSödermanland45
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 21/5Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne64
klubbLVisa rutter i Livelox
tis 21/5Månadens Bana MajUlricehamns OKVästergötland84
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 21/5Klubbmästerskap sprint, Lunds OKEslövs FK
Lunds OK
Skåne72
klubbSVisa rutter i LiveloxResultat
tis 21/5Motionsorientering, PonderosaLycksele IFVästerbotten-
klubbL
tis 21/5Teknikträning UmeåIFK UmeåVästerbotten10
klubbL
ons 22/5FålehagsloppetMotala AIF OLÖstergötland20
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 22/5OL-skola 3, VästomånSK BjörnenVästerbotten35
klubbMResultat
ons 22/5Sprint KMOK KolmårdenÖstergötland69
klubbSResultat
tor 23/5KM-Lång OL TEAMETOL Teamet OlofströmBlekinge20
klubbLVisa rutter i Livelox
tor 23/5KlubbträningFK HerkulesGöteborg0
klubbL
tor 23/5KursFK HerkulesGöteborg0
klubbL
tor 23/5Torsdagsträning SommarcupenGöteborgs SKGöteborg18
klubbMVisa rutter i Livelox
tor 23/5Samträning Gbg Syd-VästFrölunda OLGöteborg25
klubbL
tor 23/55-dagars på hemmaplanOK GipenBohuslän-Dal3
klubbM
tor 23/5Poängjakt 4 - RensjönTrosabygdens OKSödermanland30
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 23/5Sommarcup Kungälvs OKOK AlehofGöteborg51
klubbLResultat
tor 23/5TorsdagsträningOK OrintoVästergötland15
klubbL
tor 23/5Tränings-OLLjusdals OKHälsingland22
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 23/5Lång-KMTäby OKStockholm73
klubbL
tor 23/5Klubbmästerskap 2019OK SilvaSkåne72
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 23/5KlubbträningRingsjö OKSkåne4
klubbM
tor 23/5Långdistans KMIFK Mora OKDalarna42
klubbLResultat
fre 24/5BjörkstubbematchIFK Göteborg OrienteringGöteborg178
klubbLVisa rutter i Livelox
lör 25/5Aboda-träningKalmar OKSmåland21
klubbL
lör 25/5Haninge SOK lång KMHaninge SOKStockholm26
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 26/5Lång-KMCentrum OKStockholm43
klubbLResultat
mån 27/5KärralundsskolanGöteborg-Majorna OKGöteborg68
klubbLResultat
mån 27/5LundenskolanGöteborg-Majorna OKGöteborg63
klubbLResultat
mån 27/5Jukola/Venla test samt 25mannaträningIFK Lidingö SOKStockholm22
klubbL
tis 28/5Knas-OLOK OrintoVästergötland51
klubbMResultat
tis 28/5TorpaskolanGöteborg-Majorna OKGöteborg33
klubbLResultat
tis 28/5Lång KMOK EnenUppland21
klubbLVisa rutter i Livelox
tis 28/5KålltorpsskolanGöteborg-Majorna OKGöteborg117
klubbLResultat
tis 28/5Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne61
klubbLVisa rutter i Livelox
tis 28/5klubbmästerskap 2019Lycksele IFVästerbotten-
klubbL
tis 28/5Umeåregionens teknikträningVännäs OKVästerbotten20
klubbLVisa rutter i Livelox
tis 28/5Sprintträning Orsa IFK Mora OKDalarna33
klubbS
ons 29/5TrOL Järndammen JDaSala OKVästmanland24
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 29/5SOK:s Tränings-OL Stenungsunds OKBohuslän-Dal20
klubbMResultat
tor 30/5Tränings-OLRehns BKHälsingland13
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 30/5Georg Käcks MinneOK BävernSmåland34
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 30/5KM långdistans , Väsby OKVäsby OKStockholm59
klubbLResultat
tor 30/5Klubbmästerskap Rånäs OKUppland20
klubbMResultat
lör 1/6BMOL Lång KMLinköpings OKÖstergötland24
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 1/6LOK Lång KMLinköpings OKÖstergötland64
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 2/6Intensivkurs 2 GMOK 2019Göteborg-Majorna OKGöteborg19
klubbLResultat
sön 2/6KlubbmästerskapSödertälje-Nykvarn OFSödermanland80
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 2/6Dag-KM Snättringe SKSnättringe SKStockholm52
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 2/6Avslutning - Nybörjarkurs vuxnaMälarö SOKStockholm15
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
mån 3/6Sprint-KMBromma-Vällingby SOKStockholm73
klubbSVisa rutter i LiveloxResultat
mån 3/6Solna OK Sprint-KMSolna OKStockholm28
klubbSResultat
tis 4/6Brödkavlen !Korsnäs IF OKDalarna33
klubbLM
tis 4/6Sprint-KMIFK Lidingö SOKStockholm73
klubbSResultat
tis 4/6Veteranträff i AlnarpsparkenMalmö OKSkåne-
klubbL
tis 4/6Medel KMOK EnenUppland39
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 4/6OL-NV KlubbmästerskapFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne145
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 4/6SM stafett träningSöderhamns OKHälsingland-
klubbM
tis 4/65-dagars på hemmaplan etapp 3OK GipenBohuslän-Dal3
klubbM
tis 4/6FöräldratävlingLinköpings OKÖstergötland123
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 4/6KM-långdistansJärla OrienteringStockholm83
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 4/6Våravslutning "Götes minne"Väsby OKStockholm0
klubbSS
tis 4/6Våravslutning "Götes minne"Väsby OKStockholm56
klubbS
tis 4/6Klubbmästerskap för Fjärås AIK, för OK Löftan och för IF RigorIF RigorHalland111
klubbLResultat
tis 4/6Klubbmästerskap Hellas OrienteringHellas OrienteringStockholm44
klubbMResultat
tis 4/6Umeåregionens teknikträningUmeå OKVästerbotten8
klubbLVisa rutter i Livelox
tis 4/6Jukolarodeo 2019Attunda OKStockholm60
klubbLResultat
ons 5/6Veteran OL 3-stadSvanesunds GIF
Trollhättans SK
Bohuslän-Dal
Västergötland
0
klubbM
ons 5/6KursFK HerkulesGöteborg-
klubbL
tor 6/6Hagaby Dag-KMHagaby GoIF ÖrebroÖrebro Län37
klubbMResultat
tor 6/6Klubbmästerskap FKG 6 juni 2019FK GöingarnaSkåne34
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 6/6Nationaldags-OLNorbergs OKVästmanland43
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 6/6Tjogetträning OL-NV genom HSOKHelsingborgs SOKSkåne50
klubbMVisa rutter i Livelox
mån 10/6UngdomsträningSöderhamns OKHälsingland13
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
mån 10/6Dag-KMTumba-Mälarhöjden OKStockholm64
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
mån 10/6KonsultkampenJärfälla OKStockholm197
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 11/6Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne48
klubbLVisa rutter i Livelox
tis 11/6LådkavlenSurahammars SOKVästmanland44
klubbMResultat
tis 11/6Tisdagsträning - SprintstafettOK OrintoVästergötland12
klubbSSResultat
tis 11/6Alla mot Alla E1Kalmar OKSmåland42
klubbL
tis 11/6Teknikträning UmeåIFK UmeåVästerbotten21
klubbLVisa rutter i Livelox
tis 11/6Sommartouren 1Väsby OKStockholm35
klubbLStarttider
tis 11/6Extravaganza - AvslutningUlricehamns OKVästergötland39
klubbS
tis 11/6KlubbstafettIK UvenGöteborg12
klubbSLResultat
tis 11/6Sävedalens AIK, KM 2019Sävedalens AIKGöteborg128
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 11/6Sprint-KMCentrum OKStockholm47
klubbSResultat
ons 12/6Nybro OK Veteran-OLNybro OKSmåland33
klubbLResultat
ons 12/6KM sprint VÖOL, OKÖ och WOKVallentuna-Össeby OLUppland58
klubbSResultat
ons 12/6Klubbmästerskap för SpacerunnersFK HerkulesGöteborg0
klubbM
ons 12/6KM SprintStigmännen Karlshamns OKBlekinge70
klubbSVisa rutter i LiveloxResultat
tor 13/6Dag-KMSöders-TyresöStockholm45
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 13/6Sprint KMOK EnenUppland20
klubbS
tor 13/6Teknikträning GBG SYDMölndal Outdoor IFGöteborg22
klubbLVisa rutter i Livelox
tor 13/6Våravslutning HultetKristinehamns OKVärmland26
klubbMResultat
tor 13/6Medel-KMIF ThorUppland76
klubbMResultat
tor 13/6Spettaloppet 2019Snättringe SKStockholm57
klubbMResultat
tor 13/6Tränings-OLLjusdals OKHälsingland18
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 13/6Torsdagsträning SommarcupenGöteborgs SKGöteborg17
klubbSVisa rutter i LiveloxResultat
tor 13/6NV-träning v24Väsby OKStockholm3
klubbL
tor 13/6SkällanOK SödertörnStockholm116
klubbMResultat
lör 15/6StorvästloppetÅrsunda IFGästrikland21
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 15/6Juni-OL-distansenTjalve IF NorrköpingÖstergötland45
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
mån 17/6 - ons 19/63-Dagars 2019Norbergs OKVästmanland194
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 18/6IT-test inför FyrklubbsOK GyngeSkåne2
klubbM
tis 18/65-dagars på hemmaplan etapp 5OK GipenBohuslän-Dal0
klubbL
tis 18/6Sprint KM på KullenOK DenselnÖstergötland61
klubbSResultat
tis 18/6Dag-KMGustavsbergs OKStockholm43
klubbLResultat
tis 18/6Sommartouren 2Väsby OKStockholm30
klubbLStarttider
tis 18/6Alla-mot-alla E2Kalmar OKSmåland56
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 19/6Lång-KMTullinge SKStockholm74
klubbLResultat
ons 19/6OK Tranan Ultralång KMOK TrananVästergötland20
klubbUResultat
tor 20/6Tränings-OLLjusdals OKHälsingland15
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 20/6KM, SprintOK Vilse 87Blekinge25
klubbSVisa rutter i LiveloxResultat
sön 23/6GängbudkavlenEksjö SOKSmåland15
klubbSLResultat
tis 25/6Alla mot Alla E3Kalmar OK
Nybro OK
Småland54
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 25/6Tjogetträning genom Hjärnarps OLHjärnarps OLSkåne23
klubbLVisa rutter i Livelox
tis 25/6Provlöpning medeldistansOK MarkVästergötland4
klubbM
tis 25/6Sommartouren 3Väsby OKStockholm36
klubbSStarttider
tis 25/6FiggesVallentuna-Össeby OLUppland26
klubbMResultat
ons 26/6Veckoturen 2019-06-26Valbo AIFGästrikland-
klubbLVisa rutter i Livelox
tor 27/6Sommar-olUddevalla OKBohuslän-Dal39
klubbLResultat
tor 27/6Tjogetträning 2OK Vilse 87Blekinge26
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 27/6Tränings-OLLjusdals OKHälsingland27
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 27/6Sommarträning och öppet KM i PreO för Kungälvs OK och Stenungsunds OKStenungsunds OKBohuslän-Dal-
LP
klubbL
tor 27/6SkärmjaktenStorviks IFGästrikland-
klubbL
tor 27/6Dag-KM / FK Friskus-Varberg och OK NackheOK NackheHalland83
klubbLResultat
tor 27/6Tjogetträning STockmöllanRingsjö OKSkåne13
klubbLResultat
tis 2/7Sommartouren 4Väsby OKStockholm45
klubbLStarttider
tor 4/7Sommar-olUddevalla OKBohuslän-Dal47
klubbLResultat
tor 4/7Tränings-OLLjusdals OKHälsingland16
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 4/7SOK:s Tränings-OL Stenungsunds OKBohuslän-Dal20
klubbLResultat
lör 6/7Lunds_OK_TjogetLunds OKSkåne9
klubbLK
tis 9/7Sommartouren 5Väsby OKStockholm40
klubbLStarttider
tis 9/7Klubbmästerskap, SprintSkogslöparnaÅngermanland82
klubbSResultat
tor 11/7Sommar-olUddevalla OKBohuslän-Dal47
klubbLResultat
tor 11/7Tränings-OLLjusdals OKHälsingland20
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 11/7Sommarträning LänsklackenStora Tuna OKDalarna34
klubbL
tor 11/7Sommarträning Stenungsunds OKStenungsunds OKBohuslän-Dal6
klubbM
fre 12/7Rälla sommarorienteringKalmar OKSmåland63
klubbL
lör 13/7TesttävlingSävedalens AIKGöteborg1
klubbL
lör 13/7Nostalgiträning i KungsbergOK HammarenGästrikland8
klubbL
sön 14/7F 4-stafettenFrösö IFJämtland-Härjedalen6
klubbSS
sön 14/7Klubbmästerskap, LångSkogslöparnaÅngermanland77
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 16/7Tränings-OLLjusdals OKHälsingland17
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 16/7Sommartouren 6Väsby OKStockholm41
klubbLStarttider
tor 18/7Sommar-olUddevalla OKBohuslän-Dal50
klubbLResultat
tor 18/7Sommarträning vegetationstippen ovanför HyttbroStora Tuna OKDalarna8
klubbL
tor 18/7Repristräning 7-manna 1976OK OrionBlekinge6
klubbLVisa rutter i Livelox
tor 18/7SommarträningStenungsunds OKBohuslän-Dal2
klubbL
tor 18/7Tränings-OLLjusdals OKHälsingland17
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 23/7Tränings-OLLjusdals OKHälsingland8
LM
klubbLResultat
tor 25/7Tränings-OLLjusdals OKHälsingland8
klubbMResultat
tis 30/7Engelska milen OK JösseVärmland29
klubbSVisa rutter i LiveloxResultat
tis 30/7Tränings-OLLjusdals OKHälsingland30
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 30/7Sommartouren 7Väsby OKStockholm55
klubbLStarttider
ons 31/7LiveloxlöpetOK GyngeSkåne3
klubbLResultat
ons 31/7Öppet KM, sprintOK HedströmmenVästmanland52
klubbSResultat
tor 1/8Teknikträning GBG SYDIK UvenGöteborg0
klubbM
tor 1/8Tränings-OLLjusdals OKHälsingland21
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 6/8SPF/PRO SprintSala OKVästmanland119
klubbSVisa rutter i LiveloxResultat
tis 6/8Motions-OL i NorbergNorbergs OKVästmanland34
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 6/8Sommartouren 8Väsby OKStockholm47
klubbLStarttider
ons 7/8SPF/PRO FoRM, medelSala OKVästmanland177
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
ons 7/8Öppet KM Sala OKVästmanland0
klubbM
tor 8/8Sommar-olUddevalla OKBohuslän-Dal47
klubbLResultat
tor 8/8GOF sommarserie Gbg Syd teknikträningFrölunda OLGöteborg67
klubbL
tor 8/8Tränings-OLLjusdals OKHälsingland23
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 10/8KlubbudkavleLessebo OKSmåland0
klubbSL
mån 12/8Medel-KM Linköpings OKLinköpings OKÖstergötland87
klubbMResultat
tis 13/8Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne70
klubbLVisa rutter i Livelox
tis 13/8Teknikträning UmeåIFK UmeåVästerbotten0
klubbMVisa rutter i Livelox
ons 14/8Veteran OL NV SkåneHelsingborgs SOKSkåne-
klubbL
ons 14/8VOF - Violett TräningOK HedströmmenVästmanland59
klubbL
tor 15/8LundsOK_WOCLunds OKSkåne0
klubbL
tor 15/8Sommar-olUddevalla OKBohuslän-Dal66
klubbSResultat
tor 15/8SkärmjaktenStorviks IFGästrikland37
klubbLResultat
tor 15/8Teknikträning GBG SYD med GOFs SommarserieMölndal Outdoor IFGöteborg93
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 15/8Poängjakt 5 - HungavägenTrosabygdens OKSödermanland28
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 15/8SommarträningStenungsunds OKBohuslän-Dal-
klubbL
tor 15/8Tränings-OLLjusdals OKHälsingland16
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 15/8NV-träning v33Väsby OKStockholm5
klubbL
lör 17/8Bad-KMSöders-TyresöStockholm28
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 17/8Medel-KMSöders-TyresöStockholm41
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 17/8Västmanland LeagueVästmanlands OFVästmanland31
klubbSL
mån 19/8KM medeldistans OKÖ, VÖOL och WOKOK ÖsteråkerStockholm77
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
mån 19/8KM medeldistans för Järfälla OKEnebybergs IF
Järfälla OK
Väsby OK
Stockholm142
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 20/8Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne90
klubbLVisa rutter i Livelox
tis 20/8Sprint KM Domnarvet och OK KåreDomnarvets GOIFDalarna181
klubbSResultat
tis 20/825mannaträningUddevalla OKBohuslän-Dal30
klubbM
tis 20/8Klubbträning SISU Forshaga SK/Deje SFSisu Forshaga SKVärmland25
klubbMResultat
tis 20/8Alla mot Alla E5Kalmar OKSmåland70
klubbLResultat
tis 20/8Umeåregionens teknikträningUmeå OKVästerbotten8
klubbMVisa rutter i Livelox
tis 20/8Klubbjakten 2019Andrarums IFSkåne35
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 21/8Veteran OL NV SkåneHelsingborgs SOKSkåne-
klubbL
ons 21/8Provlöpning O-Ringen Uppsala 2020 etapp 5IF Thor
Långhundra IF
Länna IF
OK Enen
OK Linné
OK Rodhen
Rasbo IK
Sigtuna OK
Uppland94
klubbL
ons 21/8Dag KM Stora Tuna OKStora Tuna OKDalarna109
klubbLResultat
tor 22/8Teknikträning Gbg sydFK HerkulesGöteborg14
klubbM
tor 22/8Tränings-OLFK GöingarnaSkåne26
klubbLResultat
tor 22/8KM medeldistansVäsby OKStockholm55
klubbMResultat
tor 22/8Dag KM Domnarvet och OK KåreDomnarvets GOIFDalarna68
klubbLResultat
tor 22/8 UOK Klubbmästerskap Uddevalla OKBohuslän-Dal51
klubbM
tor 22/8Poängjakt 6 - KällvikTrosabygdens OKSödermanland45
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 22/8TekniktorsdagOK KolmårdenÖstergötland61
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 22/8Tränings-OLLjusdals OKHälsingland26
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 22/8Sprint-KMSOK AnebySmåland50
klubbSResultat
lör 24/8KMKFUM Örebro OKÖrebro Län63
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 24/8FäbodträffenLjusdals OKHälsingland11
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 25/8Lunds OK Fyrklubbs-skjutsLunds OKSkåne16
klubbL
sön 25/8Dag-KMKöping-Kolsva OKVästmanland44
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 27/8Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne81
klubbLVisa rutter i Livelox
tis 27/8Poängjakt 7 - HungaskogenTrosabygdens OKSödermanland49
klubbLResultat
tis 27/8OK Orintos KMOK OrintoVästergötland71
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 27/8Teknikträning UmeåIFK UmeåVästerbotten15
klubbMVisa rutter i Livelox
tis 27/8KM Lerums SOKLerums SOKGöteborg53
klubbLResultat
tis 27/8ÄggetsprintenVäsby OKStockholm107
klubbSResultat
tis 27/8KM för Tolered-Utby Ol-KlubbTolered-Utby Ol-klubbGöteborg118
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 28/8MTB-O och träningSala OKVästmanland37
LM
klubbLResultat
ons 28/8Knockoutsprint med KåreOK KåreDalarna17
klubbS
ons 28/8KnotanTrollhättans SOKVästergötland0
klubbSL
tor 29/8Teknikträning GBG SYDIK UvenGöteborg30
klubbL
tor 29/8Provlöpning O-Ringen 2020, etapp 3 ÖstunaIF Thor
Långhundra IF
Länna IF
OK Enen
OK Linné
OK Rodhen
Rasbo IK
Sigtuna OK
Uppland85
klubbL
tor 29/8Sprint KM , Väsby OK och Attunda OKAttunda OK
Väsby OK
Stockholm91
klubbSResultat
tor 29/8KM Lång Stenungsunds OKBohuslän-Dal76
klubbLResultat
tor 29/8Medel-KMIFK Lidingö SOKStockholm122
klubbMResultat
tor 29/8Tränings-OLLjusdals OKHälsingland10
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 31/8TrailÖvikSkogslöparnaÅngermanland274
klubbLResultat
lör 31/8Medel KM 2019Göteborg-Majorna OKGöteborg77
klubbMResultat
sön 1/9Lunds OK DM stafettLunds OKSkåne29
klubbL
sön 1/9Dag-KMSundsvalls OKMedelpad116
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 3/9Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne67
klubbLVisa rutter i Livelox
tis 3/9HöglandsträningSOK AnebySmåland-
klubbL
tis 3/9SAKO U-träningVänersborgs SKVästergötland17
klubbM
tis 3/9Umeåregionens teknikträningVännäs OKVästerbotten22
klubbLVisa rutter i Livelox
tis 3/9Sprint KMOK Älvsjö-ÖrbyStockholm53
klubbSVisa rutter i LiveloxResultat
ons 4/9Veckoturen 2019-09-04Valbo AIFGästrikland-
klubbLVisa rutter i Livelox
ons 4/9Mini-KMJärfälla OKStockholm98
klubbSVisa rutter i LiveloxResultat
tor 5/9SamträningFrölunda OLGöteborg33
klubbL
tor 5/9Torsdags orienteringKarlskrona SOKBlekinge24
klubbL
tor 5/9Tränings-OLLjusdals OKHälsingland14
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 5/9Medel-KM för StenungsundKungälvs OKGöteborg39
klubbMResultat
tor 5/9Torsdagsträning - FörenklingOK OrintoVästergötland14
klubbL
tor 5/9Klubbmästerskap Terräng 2019Helsingborgs SOKSkåne73
klubbLResultat
tor 5/9Poängjakt 8Trosabygdens OKSödermanland32
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 5/9Borlänge-Säter träningDomnarvets GOIFDalarna12
klubbM
tor 5/9Dalaoffensivens spets # SM stafettMalungs OK SkogsmårdarnaDalarna13
klubbM
tor 5/9Ungdomscup #2Strängnäs-Malmby OLSödermanland36
klubbSMResultat
tor 5/9Medel-KMTäby OKStockholm104
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 7/9Medel-KMBromma-Vällingby SOKStockholm51
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 7/9OK Södertörn, Medel-KMBromma-Vällingby SOKStockholm25
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 8/925-mannatest 1Sundsvalls OKMedelpad46
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
mån 9/9Ungdomsträning 190909Östersunds OKJämtland-Härjedalen-
klubbM
tis 10/9Klubbträning SAIKSävedalens AIKGöteborg34
klubbM
tis 10/9Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne75
klubbLVisa rutter i Livelox
tis 10/9Umeåregionens teknikträningUmeå OKVästerbotten26
klubbMVisa rutter i Livelox
tis 10/9KM, långOK TisarenÖrebro Län30
klubbLResultat
tis 10/9Familjestafett 2019OK NackheHalland11
klubbSMResultat
ons 11/9Träning och Kurs avslutningPiteå IF OrienteringsklubbNorrbotten0
klubbM
ons 11/9Sprint-KMTäby OKStockholm75
klubbSVisa rutter i LiveloxResultat
ons 11/9Natt KMOK RodhenUppland17
klubbMNResultat
tor 12/9Torsdagsträning - VägvalsorienteringOK OrintoVästergötland9
klubbL
tor 12/9KM dag GBG SYDMölndal Outdoor IFGöteborg146
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 12/9Tränings-OLLjusdals OKHälsingland19
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 12/9Nässjö OK KM DagNässjö OKSmåland27
klubbLResultat
tor 12/9Poängjakt 9 - VitalisskogenTrosabygdens OKSödermanland21
klubbSVisa rutter i LiveloxResultat
tor 12/9Dalaoffensivens spetsträning samt Borlänge-Säter träningDomnarvets GOIFDalarna20
klubbL
tor 12/9KM för MarkbygdenOK MarkVästergötland66
klubbMResultat
tor 12/9NV-träning v37Väsby OKStockholm19
klubbL
lör 14/9Klubbmästerskap Andrarums IFSkåne43
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 15/9KorpenOK TisarenÖrebro Län85
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 15/9KMSOK AnebySmåland36
klubbLResultat
mån 16/9Mini DaladubbelnKorsnäs IF OKDalarna4
klubbSL
mån 16/9Mini Daladubbeln, PatrullKorsnäs IF OKDalarna-
klubbL
tis 17/9Tisdagsträning - KontrollplockOK OrintoVästergötland36
klubbM
tis 17/9Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne62
klubbLVisa rutter i Livelox
tis 17/9Klubbmästerskap medeldistansOK TisarenÖrebro Län33
klubbMResultat
tis 17/9SAKOs 25-mannaträningVänersborgs SKVästergötland56
klubbLResultat
tis 17/9Träning G O RVGarphyttans IFÖrebro Län20
klubbMVisa rutter i Livelox
ons 18/9Veteran OL NV SkåneHelsingborgs SOKSkåne-
klubbL
ons 18/9Vet-OL 18 sept -19Kalmar OKSmåland-
klubbLVisa rutter i Livelox
ons 18/9Polis och Brand SM LångSödertälje-Nykvarn OFSödermanland72
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 19/9UppsalaträningNybro OKSmåland38
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 19/9Polis och Brand SM MedelSödertälje-Nykvarn OFSödermanland72
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 19/9HelklubbsträningOK LinnéUppland41
klubbLResultat
tor 19/9Teknikträning Gbg sydFK HerkulesGöteborg30
klubbLVisa rutter i Livelox
tor 19/9Tränings-OLLjusdals OKHälsingland19
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 19/9Borlänge-Säter träningStora Tuna OKDalarna25
klubbL
tor 19/9HSOK Nybörjartävling HT 2019Helsingborgs SOKSkåne58
klubbSResultat
tor 19/9Poängjakt 10 - Natt VästerljungTrosabygdens OKSödermanland19
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 21/9Åre OK KM 2019Åre OKJämtland-Härjedalen16
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 21/9KlubbudkavleLessebo OKSmåland5
klubbSLResultat
lör 21/9KM Västvärmlands OKÅrjängs OKVärmland38
klubbLResultat
lör 21/9Klubbmästerskap Sprint OKK och MOKMalmö OKSkåne79
klubbSVisa rutter i Livelox
sön 22/9Lunds OK SM stafettLunds OKSkåne1
klubbL
sön 22/9KM OK HammarenOK HammarenGästrikland59
klubbLResultat
sön 22/925-mannatest 2Sundsvalls OKMedelpad46
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 24/9Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne69
klubbLVisa rutter i Livelox
tis 24/9Sprint KM med KalmarsundssprintenKalmar OKSmåland102
klubbSResultat
ons 25/9Fredrika Bremer Plockmästerskap ht-19Attunda OKStockholm24
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
ons 25/925-mannaträning 1 - 2019Valbo AIFGästrikland21
klubbL
tor 26/9Teknikträning GBG SYDIK UvenGöteborg30
klubbL
tor 26/9Medel-KM OL-TEAMET 2019OL Teamet OlofströmBlekinge24
klubbMVisa rutter i LiveloxStarttider
tor 26/9Teknikträning -TvärskogKalmar OKSmåland11
klubbLVisa rutter i Livelox
tor 26/9Lapphyttan-KarlbergNorbergs OKVästmanland24
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 26/9Torsdagsträning KurvbildOK OrintoVästergötland13
klubbM
tor 26/9Tränings-OLLjusdals OKHälsingland20
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 26/925-mannaträning Dalaoffensivens spetsträning samt Borlänge-Säter träningStora Tuna OKDalarna30
klubbL
tor 26/9Sprint-KM Friskus & NackheFK Friskus-VarbergHalland82
klubbSResultat
tor 26/9Månskensnatta Hökensås Tidaholm SOK SisuVästergötland17
klubbLN
lör 28/9IFKs Sprintgrupp - Sprint HärlandaIFK Göteborg OrienteringGöteborg9
klubbS
lör 28/9Klubbdag GIFGarphyttans IFÖrebro Län39
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 28/9ÖOK TestarrÖstersunds OKJämtland-Härjedalen-
klubbL
sön 29/925-mannatest 3Sundsvalls OKMedelpad53
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 29/9Lång-KM för OK Landehof och Sjövalla FKOK LandehofGöteborg100
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 29/9Klubbmästerskap VittjärvsIKVittjärvs IKNorrbotten23
klubbMResultat
tis 1/10Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne56
klubbLVisa rutter i Livelox
tis 1/10Öppet Slump-KMSäterbygdens OKDalarna3
klubbL
tis 1/1025-mannaträning BlåvittIFK Göteborg OrienteringGöteborg117
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 1/1025mannaträning HisingsparkenFrölunda OL
Tolered-Utby Ol-klubb
Göteborg99
klubbMKVisa rutter i LiveloxResultat
ons 2/10Solna OK Natt-KMSolna OKStockholm9
klubbMN
ons 2/10Veteran OL Nybro OKSmåland30
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
ons 2/1025manna-TräningOK KåreDalarna37
klubbLVisa rutter i Livelox
ons 2/1025-mannaträning 2 - 2019Valbo AIFGästrikland36
klubbL
tor 3/10GOLD RUSH 1 (guldlöpet)Surahammars SOKVästmanland37
klubbLNResultat
tor 3/10 IFKs Sprintgrupp - Sprint RosendalIFK Göteborg OrienteringGöteborg8
klubbS
tor 3/10Teknikträning Gbg sydFK HerkulesGöteborg25
klubbL
tor 3/10Torsdagsträning TempoväxlingOK OrintoVästergötland10
klubbM
tor 3/10StabbysprintenOK LinnéUppland61
klubbLResultat
tor 3/10MarkbygdsträningOK MarkVästergötland11
klubbM
tor 3/10Nattsprint-OLAlmby IKÖrebro Län105
klubbSNResultat
tor 3/10SprintCup #1OK LöftanHalland63
klubbSVisa rutter i LiveloxResultat
tor 3/10Nattcup LOKLinköpings OKÖstergötland70
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 3/10Tränings-OLLjusdals OKHälsingland13
klubbMNVisa rutter i LiveloxResultat
fre 4/10PetterloppetVäsby OKStockholm26
klubbLKStarttider
sön 6/10Kalkonjakten 2019Lidköpings VSKVästergötland27
klubbMResultat
sön 6/10Klubbmästerskap SIS 2019Stöcksjö ISVästerbotten15
klubbMResultat
sön 6/10Solna OK Lång-KMSolna OKStockholm17
klubbLResultat
sön 6/10Dag-KM TbOK-OKKTrosabygdens OKSödermanland58
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 6/10 - sön 20/1025-manna träningSödertälje-Nykvarn OFSödermanland97
klubbLVisa rutter i Livelox
sön 6/10Alfta-ÖSA OK och Edsbyns OK - KM 2019Alfta-Ösa OK
Edsbyns OK
Hälsingland35
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
mån 7/10Natt-OlSimrishamns OKSkåne13
klubbMNResultat
tis 8/10Tisdagsträning - 25MannaträningOK OrintoVästergötland26
klubbL
tis 8/10Natträning v.41Visborgs OKGotland42
klubbLResultat
tis 8/10Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne59
klubbLVisa rutter i Livelox
tis 8/1025-mannaträningIKHP HuskvarnaSmåland54
klubbLResultat
ons 9/10OnsdagsliganÅrsunda IFGästrikland-
klubbMN
ons 9/10SkolDM Medelpad 2019Sundsvalls OKMedelpad-
klubbM
ons 9/1025-mannaträning 3 - 2019Valbo AIFGästrikland3
klubbL
ons 9/10Natt KMArboga OKVästmanland15
klubbLNResultat
tor 10/10GOLD RUSH 2 (guldlöpet)Surahammars SOKVästmanland47
klubbLNResultat
tor 10/10IFKs Sprintgrupp - Sprint JohannebergIFK Göteborg OrienteringGöteborg12
klubbS
tor 10/10Kort-KMJönköpings OKSmåland21
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 10/10Samträning Gbg SYD-VÄSTFrölunda OLGöteborg19
klubbL
tor 10/10Borlänge-Säter-träningKvarnsvedens GOIF OKDalarna25
klubbM
tor 10/10Sprintcup #2OK LöftanHalland62
klubbSVisa rutter i LiveloxResultat
tor 10/10Ol slingor i StabergMalungs OK SkogsmårdarnaDalarna2
klubbMKVisa rutter i Livelox
tor 10/10Nattråttan 2019-2020 Etapp 1Waxholms OKStockholm13
klubbLNResultat
tor 10/10NV träning V41Väsby OKStockholm13
klubbL
tor 10/10HöstrusketLjusdals OKHälsingland18
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
fre 11/105mannaSkogslöparnaÅngermanland36
klubbMResultat
lör 12/10Lunds OK 25mannaLunds OKSkåne10
klubbL
lör 12/10KM dagTidaholm SOK SisuVästergötland10
klubbL
tis 15/10KM nattIFK Mora OKDalarna42
klubbLN
tis 15/10Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne59
klubbLVisa rutter i Livelox
tis 15/10KM TerränglöpningFK HerkulesGöteborg44
klubbLResultat
tis 15/10Terräng-KMJärla OrienteringStockholm83
klubbMNResultat
tis 15/10KM natt Kalmar OKKalmar OKSmåland62
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 16/10Veteran OL 3-stadTrollhättans SKVästergötland116
klubbMResultat
ons 16/10OnsdagsliganÅrsunda IFGästrikland-
klubbMN
ons 16/10Natt-KM 2019Garphyttans IFÖrebro Län14
klubbMResultat
tor 17/10GOLD RUSH 3 (guldlöpet)Surahammars SOKVästmanland34
klubbLNResultat
tor 17/10HällåsensprintenSöderhamns OKHälsingland12
klubbSNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 17/10Klubbmästerskap i natt orienteringKarlskrona SOK
OK Orion
Blekinge53
klubbLN
tor 17/10SprintCup #3OK LöftanHalland60
klubbSVisa rutter i LiveloxResultat
tor 17/10HöstrusketLjusdals OKHälsingland16
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
fre 18/10NattsnurrSeskarö IFNorrbotten25
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
fre 18/10KM nattSOK AnebySmåland21
klubbMNResultat
lör 19/10 - sön 20/10Dala-Dubbeln, patrull klubbKorsnäs IF OKDalarna-
klubbL
lör 19/10IFKs Sprintgrupp - Sprint HammarkullenIFK Göteborg OrienteringGöteborg10
klubbS
lör 19/10Skogskarlarnas hösttingSurahammars SOKVästmanland37
klubbLResultat
sön 20/10Lunds OK KM dagLunds OKSkåne27
klubbLResultat
sön 20/10Träning OKNOK NorrvirdarnaSmåland9
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 22/10IFKs Sprintgrupp - Sprint ChalmersIFK Göteborg OrienteringGöteborg2
klubbS
tis 22/10Natt-KM, IFK Enskede/OK Södertörn/Skarpnäcks OL/Skogsluffarnas OKSkarpnäcks OLStockholm95
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 22/10GOK Natt-KMGustavsbergs OKStockholm40
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 22/10Natt-KM ungdomarTullinge SKStockholm76
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 23/10OnsdagsliganÅrsunda IFGästrikland-
klubbMN
ons 23/10Nattstrapats 1Halmstad OKHalland16
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 24/10GOLD RUSH 4 (guldlöpet)Surahammars SOKVästmanland38
klubbLNResultat
tor 24/10Natt-KMIFK Lidingö SOKStockholm104
klubbMNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 24/10Natt-KMSundbybergs IKStockholm13
klubbLN
tor 24/10TMOK Natt-KM 2019Tumba-Mälarhöjden OKStockholm31
klubbLNResultat
tor 24/10BuddanattaSöderhamns OKHälsingland19
klubbMNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 24/10Natt-KMSnättringe SKStockholm92
klubbMNResultat
tor 24/10HöstrusketLjusdals OKHälsingland15
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 24/10HöstavslutningsstafettIFK EnskedeStockholm0
klubbLSN
tor 24/10Natt KM ungdomSundbybergs IKStockholm37
klubbLN
tor 24/10Nattsprintcup nr1Väsby OKStockholm26
klubbSNResultat
fre 25/10Natt KMSkogslöparnaÅngermanland40
klubbMNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 26/10Medel KMSkogslöparnaÅngermanland72
klubbMResultat
lör 26/10Solna OK BarometersprintenSolna OKStockholm20
klubbS
lör 26/10Troll-löpet Sala OKVästmanland16
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 26/10Natt-KMCentrum OKStockholm20
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
sön 27/10Öppet Natt-KMNorbergs OKVästmanland13
klubbLN
tis 29/10Getaren RuntTullinge SKStockholm28
LM
klubbUNResultat
tis 29/10Stockacupen #1OK LöftanHalland25
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 31/10GOLD RUSH 5 (guldlöpet)Surahammars SOKVästmanland25
klubbLNResultat
tor 31/10Natt-OL GlimåkraFK GöingarnaSkåne1
klubbLNVisa rutter i Livelox
tor 31/10FaxenattaSöderhamns OKHälsingland14
klubbMNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 31/10Natt-KM Friskus & NackheFK Friskus-VarbergHalland41
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 31/10HöstrusketLjusdals OKHälsingland12
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 31/10Nattsprintcup nr 2Väsby OKStockholm39
klubbSKResultat
lör 2/11Lång KM VÖOL, OKÖ, WOKWaxholms OKStockholm68
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 3/11IFKs Sprintgrupp - Knock Out-Sprint HjälboIFK Göteborg OrienteringGöteborg13
klubbSResultat
sön 3/11KM 2019Gällstadbygdens SOKVästergötland18
klubbMResultat
tis 5/11IFK Sprintgrupp MasthuggetIFK Göteborg OrienteringGöteborg9
klubbS
tis 5/11GOK Nattsprintcup Nr 1Gustavsbergs OKStockholm28
klubbSN
tis 5/11Xtreme NightSundbybergs IKStockholm73
klubbLNResultat
tis 5/11Natt-KMOK KlemmingenSödermanland23
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 5/11KM NattOK HällenSödermanland88
klubbMNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 5/11Natt KMHaninge SOKStockholm28
klubbMN
tis 5/11Ungdomarnas Natt-KMTäby OKStockholm49
klubbLNResultat
ons 6/11Nattstrapats 2Halmstad OKHalland19
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 6/11Höstcup 2 mittelSkogslöparnaÅngermanland32
klubbMNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 7/11HöstrusketLjusdals OKHälsingland12
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 7/11Nattcup #1Strängnäs-Malmby OLSödermanland32
klubbMNResultat
tor 7/11LindenattSöderhamns OKHälsingland13
klubbMNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 7/11Nattråttan 2019-2020 Etapp 2Waxholms OKStockholm17
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 7/11Nattsprintcup nr 3Väsby OKStockholm38
klubbSNResultat
tor 7/11Natt Sprint Cup #1Snättringe SKStockholm70
klubbMNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 9/11PAN LördagsträningOK Pan-KristianstadSkåne4
klubbL
lör 9/11Hagabydagen OLHagaby GoIF ÖrebroÖrebro Län27
klubbMResultat
lör 9/11Enmansstafett JakobsbergsskogenOK TyrVärmland46
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 9/11Gyllene DojanRingsjö OKSkåne51
klubbMVisa rutter i Livelox
sön 10/11Novemberflåset 2019Valbo AIFGästrikland64
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 12/11OL-NV Natträning 1FK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne61
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 12/11Nattsprintcup nr 4Väsby OKStockholm45
klubbSNResultat
tis 12/11Stockacupen #2OK LöftanHalland13
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 13/11Veteran-olEmmaboda Verda OKSmåland38
klubbMResultat
ons 13/11Höstcup LångSkogslöparnaÅngermanland25
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 14/11BokskogsnattaMalmö OKSkåne37
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 14/11HöstrusketLjusdals OKHälsingland15
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 14/11OK Denselns nattcup 2019-20 deltävling 1OK DenselnÖstergötland53
klubbLNResultat
tor 14/11OK Landehofs nattcup 2019-11-14OK LandehofGöteborg27
klubbMNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 14/11Flygstaden nattSöderhamns OKHälsingland9
klubbMNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 16/11IFKs Sprintgrupp - Sprint Backa KyrkaIFK Göteborg OrienteringGöteborg6
klubbS
lör 16/11Klubbkampen 2019Hjärnarps OLSkåne45
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 16/11ÄrtlppetNyköpings OKSödermanland66
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 16/11Öppet Ultralång-KMCentrum OKStockholm47
klubbUVisa rutter i LiveloxResultat
lör 16/11OLavslutning HandicapenMariestads FKVästergötland12
klubbL
lör 16/11VSOK Natt-sprint KMVästerås SOKVästmanland38
klubbSNVisa rutter i LiveloxResultat
sön 17/11Landslagets höstsamling I Stafett-träning I BrosjönSvenska Orienteringsförbundet20
klubbM
sön 17/11Skogs-KMAttunda OKStockholm28
klubbLResultat
sön 17/11OK Alehofs öppna KM UltralångOK AlehofGöteborg154
klubbUResultat
mån 18/11Ivans TerrängbanaLjusdals OKHälsingland12
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 19/11Natt-KM 2019Västerviks OKSmåland19
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 20/11Natt-KMJärfälla OKStockholm71
klubbLNResultat
ons 20/11Natt-KM, Söders-TyresöSöders-TyresöStockholm26
klubbLNResultat
ons 20/11Rossla flåsetLjusdals OKHälsingland15
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 20/11Höstcup, Final - JaktstartSkogslöparnaÅngermanland29
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 21/11Regementsmästerskap ÖrebroHagaby GoIF ÖrebroÖrebro Län7
klubbMResultat
tor 21/11Nattsprintcup nr 5Väsby OKStockholm37
klubbSNStarttider
tor 21/11Natt Sprint Cup #2Snättringe SKStockholm77
klubbMNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 23/11ÅrsfestenCentrum OKStockholm53
klubbL
lör 23/11NovemberkåsanSödertälje-Nykvarn OFSödermanland67
klubbUVisa rutter i LiveloxResultat
lör 23/11MSI Natt-KM 2019Matteus SIÖstergötland19
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
sön 24/11IFKs Sprintgrupp - Sprint MajornaIFK Göteborg OrienteringGöteborg19
klubbSVisa rutter i LiveloxResultat
sön 24/11Ultralång-KM, BVSOKBromma-Vällingby SOKStockholm11
klubbU
sön 24/11Herkules stugloppFK HerkulesGöteborg149
klubbUVisa rutter i LiveloxResultat
sön 24/11Skinkloppet Korsnäs IF OKDalarna37
klubbL
sön 24/11Ultra-KM för Attunda OK och Väsby OKAttunda OK
Järfälla OK
Väsby OK
Stockholm85
klubbUVisa rutter i LiveloxResultat
sön 24/11MSI Dag-KM 2019Matteus SIÖstergötland25
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
mån 25/11Run Run RunLjusdals OKHälsingland14
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 26/11OL-NV Natträning 2FK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne51
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 27/11Veteran-OLÅlems OKSmåland35
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
ons 27/11Fredrika Bremer SkymningsmästerskapAttunda OKStockholm12
klubbLNResultat
ons 27/11LussetågetGävle OKGästrikland67
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 27/11Ranta runt Runes roliga runda raceLjusdals OKHälsingland9
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 27/11Midvinterduell etapp 1Linköpings OK
OK Skogsströvarna
Östergötland69
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 28/11IngvarnattSöderhamns OKHälsingland5
klubbMNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 28/11OK Denselns nattcup 2019-20 deltävling 2OK DenselnÖstergötland36
klubbLNResultat
tor 28/11Vätterbygden by night deltävling 1IKHP HuskvarnaSmåland86
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 28/11OK Landehof nattcup - Gul banaOK LandehofGöteborg0
klubbMN
tor 28/11Natt träningOK VivillSmåland44
klubbMNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 28/11Natt Sprint Cup #3 - Urban middleSnättringe SKStockholm70
klubbMNVisa rutter i LiveloxResultat
fre 29/11Night Trail Mölndal OutdoorMölndal Outdoor IFGöteborg-
klubbLN
fre 29/11Vintercup Etapp 1OK EnenUppland23
klubbMNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 30/11IFKs Sprintgrupp - Sprint RambergetIFK Göteborg OrienteringGöteborg10
klubbS
lör 30/11LOK Sprint Cup deltävling 1Linköpings OKÖstergötland71
klubbSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 30/11Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne41
klubbLVisa rutter i Livelox
lör 30/11SkinkanLerums SOKGöteborg60
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 30/11O-RingenorienteringenTjalve IF NorrköpingÖstergötland20
klubbM
lör 30/11Plockepinn 2019, 20års Jubileum!OL Teamet OlofströmBlekinge82
klubbPUKVisa rutter i Livelox
lör 30/11Sly-KM 2019Täby OKStockholm31
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
sön 1/12AdventsloppetStora Tuna OKDalarna25
klubbL
sön 1/12Teknikträning GBG SYD LångdistansMölndal Outdoor IFGöteborg10
klubbL
sön 1/12Ultralång-KM Järfälla OK
Rånäs OK
Stockholm
Uppland
21
klubbUVisa rutter i LiveloxResultat
mån 2/12Karls kapplöpningLjusdals OKHälsingland19
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 3/12SkinklöpetNorbergs OKVästmanland24
klubbSNResultat
tis 3/12GOK Nattsprintcup nr 2Gustavsbergs OKStockholm25
klubbSNResultat
tis 3/12GTNC #2Trosabygdens OKSödermanland18
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 4/12LussetågetGävle OKGästrikland58
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 4/12Stenhårda BerrajoggenLjusdals OKHälsingland14
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 4/12Nattcup Kalmar/Nybro OK 1Kalmar OKSmåland30
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 4/12Vinternattcup 2 Attunda OKStockholm69
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 5/12Nattcup #2Strängnäs-Malmby OLSödermanland40
klubbLResultat
tor 5/12OK Landehofs nattcup 2019-12-05OK LandehofGöteborg23
klubbMNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 5/12Kjells nattpunkterSöderhamns OKHälsingland12
klubbMNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 5/12Nattcupen nr 1Attunda OK
Enebybergs IF
Väsby OK
Stockholm50
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 5/12Natt Sprint Cup FINAL (med jaktstart)Snättringe SKStockholm57
klubbMNResultat
lör 7/12Skinkjakten 2019OK SödertörnStockholm24
klubbL
lör 7/12Kalmar OK:s träningsdag Kalmar OKSmåland21
klubbL
lör 7/12Spex-OLOK GyngeSkåne11
klubbM
lör 7/12Teknikträning Göteborg östOK LandehofGöteborg20
klubbL
lör 7/12IKHP Sprint-KMIKHP HuskvarnaSmåland58
klubbSResultat
lör 7/12Öppen träning i relevant terräng för 10mila vid HällkanaIFK Lidingö SOKStockholm31
klubbLKResultat
sön 8/12SkinkloppetLinköpings OKÖstergötland89
klubbMResultat
sön 8/12SkinloppetOK OrintoVästergötland32
LY
klubbMResultat
sön 8/12IFKs Sprintgrupp - Sprint ChalmersIFK Göteborg OrienteringGöteborg12
klubbS
sön 8/12LusseloppetIK UvenGöteborg64
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 8/12SkinkloppetOK ÖsteråkerStockholm39
klubbMResultat
sön 8/12Luciaracet 2019Tullinge SKStockholm69
klubbL
sön 8/12Skinkskubbet (julcupen 1)Karlskrona SOKBlekinge35
klubbL
sön 8/12Träningstävling MTBO + OLHaninge SOKStockholm18
LM
klubbSResultat
sön 8/12SkinkloppetOK Älvsjö-ÖrbyStockholm22
klubbLVisa rutter i Livelox
sön 8/12Vintercupen Etapp 2OK EnenUppland21
klubbMResultat
sön 8/12Vinterrogaine #1Sundbybergs IKStockholm67
klubbU
sön 8/12Skinkloppet 2019Kils OKVärmland9
klubbLResultat
sön 8/12JulstöketFjärås AIKHalland13
klubbM
sön 8/12Skinkloppet 2019OK TyrVärmland42
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 8/12Lusse-OLRyda SKVästergötland16
klubbSN
mån 9/12Dax att lägga lutfisken i blötLjusdals OKHälsingland20
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 10/12LussetågetGävle OKGästrikland61
klubbLN
tis 10/12PepparkaksracetAndrarums IFSkåne0
klubbMNVisa rutter i Livelox
tis 10/12LucianattenTjalve IF NorrköpingÖstergötland33
klubbMN
tis 10/12OL-NV Natträning 3FK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne67
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 10/12Nattcup Kalmar/Nybro OK 2Kalmar OKSmåland30
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 10/12Nobel-nattenTrosabygdens OKSödermanland6
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 10/12Stockacupen #3OK LöftanHalland14
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 11/12Tangons berg-dagLjusdals OKHälsingland16
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 11/12Vet-OL Kalmar OKKalmar OKSmåland23
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 11/12Midvinterduell etapp 2Björkfors GOIF
Linköpings OK
Östergötland56
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 12/12OK Denselns nattcup 2019-20 deltävling 3OK DenselnÖstergötland23
klubbLNResultat
tor 12/12Nattråttan 2019-2020, Etapp 3Waxholms OKStockholm14
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 12/12Vätterbygden by night deltävling 3Os HjälpkurvanSmåland59
klubbLNResultat
lör 14/12IKHP Medel-KMIKHP HuskvarnaSmåland46
klubbMResultat
lör 14/12LOK Sprint Cup deltävling 2Linköpings OKÖstergötland80
klubbSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 14/12SkinkloppetVänersborgs SKVästergötland36
klubbLResultat
lör 14/12SkinkloppetTjalve IF NorrköpingÖstergötland41
klubbM
lör 14/12ZonträningNybro OKSmåland33
klubbLResultat
lör 14/12LuciakavelnKarlskrona SOKBlekinge33
klubbLResultat
lör 14/12Teknikträning Göteborg östSävedalens AIKGöteborg30
klubbLVisa rutter i Livelox
lör 14/12SkinkloppetVästvärmlands OKVärmland14
klubbLResultat
lör 14/12Julegrisrace IFK GöteborgIFK Göteborg OrienteringGöteborg50
klubbMResultat
sön 15/12SkinkloppetNyköpings OKSödermanland75
klubbLResultat
sön 15/12Skink-OLSöders-TyresöStockholm45
klubbLResultat
sön 15/12DistansträningFrölunda OLGöteborg11
klubbL
sön 15/12SkinkloppetGustavsbergs OKStockholm29
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 15/12JulmustenVäsby OKStockholm12
klubbLResultat
sön 15/12SkinkcupenOK LöftanHalland46
klubbMResultat
sön 15/12Grötfesten 2019OK NackheHalland30
klubbM
mån 16/12TomteracetLjusdals OKHälsingland21
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 18/12OnsdagsliganÅrsunda IFGästrikland-
klubbMN
ons 18/12JE:s konstiga rundaLjusdals OKHälsingland14
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 19/12Klappbyte ! Korsnäs IF OKDalarna0
klubbS
tor 19/12Nattcupen nr 2Attunda OK
Enebybergs IF
Väsby OK
Stockholm59
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 21/12IFKs Sprintgrupp - Sprint FurulundIFK Göteborg OrienteringGöteborg2
klubbS
lör 21/12SkinkloppetSöderhamns OKHälsingland19
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 22/12JulruschenBredaryds SOKSmåland50
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 22/12HandicapenOK Vilse 87Blekinge46
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
mån 23/12SpäkloppetLjusdals OKHälsingland5
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 25/12Julcup#1Söderhamns OKHälsingland26
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 26/12Go'Natt Cup(Go'Dag)Nybro OKSmåland60
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 26/12TGOK Sprint-cup #1Tjällmo-Godegårds OKÖstergötland43
klubbSResultat
tor 26/12Vintercupen etapp 3 / AnnandagsloppetOK EnenUppland29
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 26/12Annandagsloppet 2019Valbo AIFGästrikland58
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 26/12JulNattskaketKarlskrona SOKBlekinge3
klubbSN
tor 26/12JulNattskaketKarlskrona SOKBlekinge31
klubbSN
fre 27/12HemlängtanOK KåreDalarna12
klubbL
fre 27/12Inomhussprint TingsholmUlricehamns OKVästergötland65
klubbSResultat
fre 27/12Nattcup 2019/2020 etapp 1OK NackheHalland22
klubbMNResultat
fre 27/12OK Landehof Nattcup 2019-12-27OK LandehofGöteborg36
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 28/12Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne77
klubbLVisa rutter i Livelox
sön 29/12distans-OL Gbg sydFK HerkulesGöteborg35
klubbU
mån 30/12NyårsraketenLjusdals OKHälsingland17
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 31/12Nyårsracet 2019Valbo AIFGästrikland85
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 31/12Julcup 2Ljusne-Ala OKHälsingland20
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 31/12Raketloppet (Julcupen 3)Karlskrona SOKBlekinge44
klubbMResultat
tis 31/12NyårsloppetMotala AIF OLÖstergötland52
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 31/12SylvestermissenHudiksvalls OKHälsingland21
klubbMResultat
tis 31/12Sylvestersprinten 2019Länna IFUppland35
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr