Svenska Orienteringsförbundet

Tävlingskalender

582 tävlingar hittades mellan 2019-01-01 och 2019-12-31 med följande urval: orienteringslöpning, internationell tävling, mästerskapstävling, nationell tävling, distriktstävling.

Datum Tävling Arrangör Distrikt
G
Typ
F
D
T
AS
tis 1/1NyårsorienteringenTormestorps IFSkåne
distLResultat
ons 16/1Mila Stockholm by Night, #3OK RavinenStockholms Orienteringsförbund
distLNResultat
lör 26/1Gävle IndoorGävle OKGästrikland
distSResultat
lör 2/2 - sön 3/2Stockholm Indoor CupStockholms InomhusorienterareStockholms Orienteringsförbund
distSResultat
ons 13/2Mila Stockholm by Night, #4Täby OKStockholms Orienteringsförbund
distLNVisa rutter i LiveloxResultat
fre 1/3Sverigepremiären, nattOK Pan-KristianstadSkåne
natLNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 2/3Sverigepremiären, medelOK Pan-KristianstadSkåne
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 3/3Sverigepremiären, stafettOK Pan-KristianstadSkåne
natSLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 3/3Sverigepremiären, långOK Pan-KristianstadSkåne
natLVisa rutter i LiveloxResultat
fre 8/3KattegattnattOK LindénaHalland
natLNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 9/3Hallandspremiären, medelLaholms IF OKHalland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 10/3Hallandspremiären, långHalmstad OKHalland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 13/3Mila Stockholm by Night, #5, final, jaktstartIFK Lidingö SOKStockholms Orienteringsförbund
distLNVisa rutter i LiveloxResultat
fre 15/3Vårracet, nattOK OrionBlekinge
natLNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 16/3Vårracet, långOK OrionBlekinge
natLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 16/3FolskubbetFrölunda OLGöteborg
distMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 17/3Gustavsbergs OK, medeldistansGustavsbergs OKStockholms Orienteringsförbund
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 17/3LaxträffenFalkenbergs OKHalland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 17/3Vårracet, medelOK OrionBlekinge
natMVisa rutter i LiveloxResultat
fre 22/3DM, natt, GöteborgGöteborgs SK
IF Marin Väst
Göteborg
mästLNVisa rutter i LiveloxResultat
fre 22/3NyköpingsnattenNyköpings OKSödermanland
distLNVisa rutter i LiveloxResultat
fre 22/3Rådanatten, Öppet SkaraborgsmästerskapLidköpings VSKVästergötland
natLNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 23/3Brudarebackens sprintstafett Göteborgs SKGöteborg
distSSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 23/3NyköpingsorienteringenNyköpings OKSödermanland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 24/3MåsenstafettenOK MåsenSödermanland
natSLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 24/3Måsenstafetten, individuella öppna klasserOK MåsenSödermanland
distLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 24/3Kvillebyns klassiskaKvillebyns SKBohuslän-Dals Orienteringsförbund
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 24/3Långdistans mitt i SkåneMalmö OKSkåne
natLVisa rutter i LiveloxResultat
fre 29/3SumpnattaSundbybergs IKStockholms Orienteringsförbund
distLNVisa rutter i LiveloxResultat
fre 29/3Tibrotrippeln, nattTibro OKVästergötland
natLNVisa rutter i LiveloxResultat
fre 29/3SM, natt, och Swedish League, #1Hässleholms OKSkåne
mästLNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 30/3Tibrotrippeln, medelTibro OKVästergötland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 30/3Uven-/Rigordubbeln, medelIK UvenGöteborg
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 30/3Vårdubbeln, medelOK SkogsfalkenBlekinge
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 30/3Kringelträffen, dag 1 Södertälje-Nykvarn OFSödermanland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 31/3Tibrotrippeln, medelTibro OKVästergötland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 31/3Uven-/Rigordubbeln, långIF RigorHalland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 31/3Vårdubbeln, långOK SkogsfalkenBlekinge
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 31/3Kringelträffen, dag 2Södertälje-Nykvarn OFSödermanland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
fre 5/4GrymnattaVäsby OKStockholms Orienteringsförbund
natLNVisa rutter i LiveloxResultat
fre 5/4DM, natt, VästergötlandFalköpings AIK OKVästergötland
mästLNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 6/4AnderstorpAnderstorps OKSmåland
distL
lör 6/4Bosarpsträffen, medelLunds OKSkåne
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 6/4LännamedelnLänna IFUppland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 6/4Tolereds vårtävlingTolereds Allmänna IKGöteborg
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 6/4Kolmårdsdubbeln, medelOK KolmårdenÖstergötlands Orienteringsförbund
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 6/4OK Tors ungdomstävling OK TorSödermanland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 6/4OstlöpetFalköpings AIK OKVästergötland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 7/4Bosarpsträffen, långLunds OKSkåne
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 7/4NorrvirdarnaOK NorrvirdarnaSmåland
distLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 7/4RånässtafettenRånäs OKUppland
natSLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 7/4Rånässtafetten, individuella öppna klasserRånäs OKUppland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 7/4SuderträffenIF Hansa-HoburgGotlands Orienteringsförbund
distMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 7/4Kolmårdsdubbeln, KolmårdskavlenOK KolmårdenÖstergötlands Orienteringsförbund
natSLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 7/4Kolmårdskavlen, individuella öppna klasserOK KolmårdenÖstergötlands Orienteringsförbund
distLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 7/4Landvetter vårlångOK LandehofGöteborg
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 7/4LovömedelnBromma-Vällingby SOKStockholms Orienteringsförbund
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 7/4TorfejdenOK TorSödermanland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
ons 10/4TiomilarepetOK Älvsjö-ÖrbyStockholms Orienteringsförbund
distSLKVisa rutter i LiveloxResultat
ons 10/4Tiomilarepet, individuella öppna klasserOK Älvsjö-ÖrbyStockholms Orienteringsförbund
distLKVisa rutter i LiveloxResultat
fre 12/4NattinattaGotlands Bro OKGotlands Orienteringsförbund
distLNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 13/4Strängnäsdubbeln, medelSträngnäs-Malmby OLSödermanland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 13/4Swedish League, #2, medel (WRE), med VärmlandsdubbelnOK Tyr
OK Älgen
Skattkärrs SOK
Säffle OK
Värmlands Orienteringsförbund
intMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 13/4TyringerundanOK TyringeSkåne
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 13/4Göteborgsdubbeln, långLerums SOK
Sjövalla FK
Göteborg
natLVisa rutter i Livelox
lör 13/4Mörtsjödubbeln, långdistansSnättringe SK
Söders-Tyresö
Stockholms Orienteringsförbund
natLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 13/4SkullebomedelnIFK Linköpings OSÖstergötlands Orienteringsförbund
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 13/4Sydsvenska mästerskapen, individuell, långVäxjö OKSmåland
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 14/4EnenracetOK EnenUppland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 14/4Strängnäsdubbeln, långSträngnäs-Malmby OLSödermanland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 14/4Swedish League, #3, lång (WRE), med VärmlandsdubbelnOK Tyr
OK Älgen
Skattkärrs SOK
Säffle OK
Värmlands Orienteringsförbund
intLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 14/4Växjö OKVäxjö OKSmåland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 14/4BrorusetGotlands Bro OKGotlands Orienteringsförbund
distMResultat
sön 14/4Sydsvenska mästerskapen, stafettVäxjö OKSmåland
mästSLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 14/4Björkforskampen Björkfors GOIFÖstergötlands Orienteringsförbund
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 14/4Mörtsjödubbeln, medeldistansSnättringe SK
Söders-Tyresö
Stockholms Orienteringsförbund
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 14/4KlövaträffenOK KompassenSkåne
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 14/4Göteborgsdubbeln, medelSjövalla FKGöteborg
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 14/4SkärvalångenIK GandvikVästergötland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 18/4PåsknattenRonneby OKBlekinge
natLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 18/4SvartnattaÄrla IFSödermanland
natSLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 18/4Häxjakten, Five-O, #1OK SkogsvargarnaVästergötland
natLNVisa rutter i LiveloxResultat
fre 19/4Oppmannaberget, långHärlövs IFSkåne
natL
fre 19/4PåskorienteringenKjula IFSödermanland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
fre 19/4Torsås OKTorsås OKSmåland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
fre 19/4Friskusträffen + DM, medel, HallandFK Friskus-VarbergHalland
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
fre 19/4Kortfredan, Five-O, #2OK SkogsvargarnaVästergötland
natSVisa rutter i LiveloxResultat
fre 19/4Uppsala möte, nattRasbo IK
Upsala IF
Uppland
natLNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 20/4NackheträffenOK NackheHalland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 20/4PåskmedelnRonneby OKBlekinge
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 20/4Vättefejden/Gränsfejden, lång + DM, ultralång, Småland+SkåneTockarps IKSkåne
natLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 20/4Öjetrampen, Five-O, #3Främmestads IK
OK Kullingshof
Västergötland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 20/4Uppsala möte, sprintLånghundra IFUppland
natSVisa rutter i LiveloxResultat
sön 21/4Anebyorienteringen, medelSOK AnebySmåland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 21/4BoforsloppetDegerfors OK
OK Djerf
Värmlands Orienteringsförbund
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 21/4Bohuslunken, Five-O, #4 Uddevalla OKBohuslän-Dals Orienteringsförbund
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 21/4OK Klemmingen/Södertälje IF, långOK Klemmingen
Södertälje IF
Södermanland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 21/4Vättefejden/Gränsfejden, medelTockarps IKSkåne
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 21/4Dackefejden, långKarlskrona SOKBlekinge
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 21/4Uppsala möte, medelOK LinnéUppland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
mån 22/4Anebyorienteringen, långSOK AnebySmåland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
mån 22/4Dackefejden, medelKarlskrona SOKBlekinge
natMVisa rutter i LiveloxResultat
mån 22/4IFK Enskede, långdistans (med UP)IFK EnskedeStockholms Orienteringsförbund
natLVisa rutter i LiveloxResultat
mån 22/4LetälvsträffenDegerfors OK
OK Djerf
Värmlands Orienteringsförbund
natLVisa rutter i LiveloxResultat
mån 22/4OK Klemmingen/Södertälje IF, medelOK Klemmingen
Södertälje IF
Södermanland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
mån 22/4SnötrampenFjärås AIK
OK Löftan
Halland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
mån 22/4TGOK-orienteringenTjällmo-Godegårds OKÖstergötlands Orienteringsförbund
natMVisa rutter i LiveloxResultat
mån 22/4VåryranFK BokenSkåne
natLVisa rutter i LiveloxResultat
mån 22/4Uppsala möte, långIF ThorUppland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
mån 22/4Vikingaträffen, Five-O, #5Trollhättans SOKVästergötland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
fre 26/4OL-rounden, dag 1OK Hedströmmen
Vandrarringen
Västmanland
natLNVisa rutter i LiveloxResultat
fre 26/4Öppna Falu Mästerskap NattGrycksbo IF OKDalarnas Orienteringsförbund
distLNResultat
fre 26/4Tiomila, open individual, FridayFK GöingarnaSkåne
distLKVisa rutter i LiveloxResultat
lör 27/4OL-rounden, dag 2OK Hedströmmen
Vandrarringen
Västmanland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 27/4 - sön 28/4Tiomila i Östra GöingeFK GöingarnaSkåne
natSLKVisa rutter i LiveloxResultat
lör 27/4Tiomila, open individual, SaturdayFK GöingarnaSkåne
distLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 28/4OK Motalas vårtävlingOK MotalaÖstergötlands Orienteringsförbund
distMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 28/4OL-rounden, dag 3OK Hedströmmen
Vandrarringen
Västmanland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 28/4Stenungsunds OKStenungsunds OKBohuslän-Dals Orienteringsförbund
natL
sön 28/4Veteranträffen i GästriklandÖsterfärnebo IFGästrikland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 28/4Tiomila, open individual, SundayFK GöingarnaSkåne
distLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 28/4OK BävernOK BävernSmåland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
ons 1/5HammarslagetOK HammarenGästrikland
natSVisa rutter i LiveloxResultat
ons 1/5LagadalskampenFK FinnSmåland
distMVisa rutter i LiveloxResultat
ons 1/5RSK-träffenRydboholms SKVästergötland
natMResultat
ons 1/5Trosa SkogsloppTrosabygdens OKSödermanland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
ons 1/5IFK Lidingö, medeldistansIFK Lidingö SOKStockholms Orienteringsförbund
natMVisa rutter i LiveloxResultat
ons 1/5Hökensåsracet, dubbeltävling, etapp 1OK GränsenSmåland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
ons 1/5SvartåfejdenMjölby OKÖstergötlands Orienteringsförbund
natMVisa rutter i LiveloxResultat
ons 1/5KalmarträffenKalmar OKSmåland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 1/5GötaälvdalsträffenOK GipenBohuslän-Dals Orienteringsförbund
natLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 1/5SilverjaktenSala OKVästmanland
distMVisa rutter i LiveloxResultat
ons 1/5Hökensåsracet, dubbeltävling, etapp 2OK GränsenSmåland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 2/5Ungdomsserien, #1, krets Norr 1Sundbybergs IKStockholms Orienteringsförbund
distLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 2/5Ungdomsserien, #1, krets Norr 2Bromma-Vällingby SOKStockholms Orienteringsförbund
distLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 2/5Ungdomsserien, #1, krets Norr 3OK ÖsteråkerStockholms Orienteringsförbund
distLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 2/5Ungdomsserien, #1, krets Söder 2Gustavsbergs OKStockholms Orienteringsförbund
distLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 2/5Ungdomsserien, #1, krets Söder 3OK SödertörnStockholms Orienteringsförbund
distLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 2/5Ungdomsserien, #1, krets Söder 4Haninge SOKStockholms Orienteringsförbund
distLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 2/5Ungdomsserien, #1, krets Söder 1Tumba-Mälarhöjden OKStockholms Orienteringsförbund
distLVisa rutter i LiveloxResultat
fre 3/5Swedish League, #4, sprint (WRE) + nationell tävlingJärla OrienteringStockholms Orienteringsförbund
intSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 4/5Dolkampen, dag 1, förlängd medelDalaportens OLDalarnas Orienteringsförbund
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 4/5Orintos vårtävlingOK OrintoVästergötland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 4/5Swedish League, #5, medeldistans (WRE) + nationell tävlingJärla OrienteringStockholms Orienteringsförbund
intMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 4/5Nybro OK, långNybro OKSmåland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 4/5Roslagshelg, långOK RoslagenUppland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 4/5Tisarträffen, dag 1, medelOK TisarenÖrebro Län
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 5/5Dolkampen, dag 2, medelDalaportens OLDalarnas Orienteringsförbund
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 5/5Omega KortIK OmegaVästergötland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 5/5Nybro OK, medelNybro OKSmåland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 5/5Swedish League, #6, final, jaktstart + nationell tävlingTullinge SKStockholms Orienteringsförbund
natLResultat
sön 5/5Tisarträffen, dag 2, långOK TisarenÖrebro Län
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 5/5Vårträffen på GotlandVisborgs OKGotlands Orienteringsförbund
distLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 5/5Skärmenträffen OK SkärmenBohuslän-Dals Orienteringsförbund
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 5/5Roslagshelg, medelOK RoslagenUppland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 7/5Öppet Skaraborgsmästerskap, stafettMariestads FKVästergötland
distSLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 7/5VPT 1Arboga OKVästmanland
distSResultat
ons 8/5DM, sprint, StockholmTäby OKStockholms Orienteringsförbund
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
ons 8/5LjungsbrokampenOK SkogsströvarnaÖstergötlands Orienteringsförbund
natMVisa rutter i LiveloxResultat
ons 8/5Två på en pinneÅrsunda IFGästrikland
distPLVisa rutter i LiveloxResultat
fre 10/5High Coast 3-days, dag 1, sprintOK NolaskogsarnaÅngermanlands Orienteringsförbund
natSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 11/5Gällstad, medelGällstadbygdens SOKVästergötland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 11/5Gävleloppet, medelGävle OKGästrikland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 11/5Närkekvartetten, #1, långGarphyttans IF
Hagaby GoIF Örebro
Örebro Län
natLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 11/5Fäbodloppet, dag 1Domnarvets GOIFDalarnas Orienteringsförbund
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 11/5High Coast 3-days, dag 2, medelOK NolaskogsarnaÅngermanlands Orienteringsförbund
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 12/5Gävleloppet, långGävle OKGästrikland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 12/5Närkekvartetten, #2, medelGarphyttans IF
Hagaby GoIF Örebro
Örebro Län
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 12/5Ymers vårtävlingIK YmerVästergötland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 12/5High Coast 3-days, dag 3, långOK NolaskogsarnaÅngermanlands Orienteringsförbund
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 12/5Fäbodloppet, dag 2Domnarvets GOIFDalarnas Orienteringsförbund
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 12/5DM, sprint, Bohuslän-DalStångenäs AISBohuslän-Dals Orienteringsförbund
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
sön 12/5DM, sprintstafett, Bohuslän-DalStångenäs AISBohuslän-Dals Orienteringsförbund
mästSSVisa rutter i LiveloxResultat
sön 12/5Gammelstads sprintcup, #3Gammelstads IFNorrbotten
LM
distSVisa rutter i LiveloxResultat
tis 14/5DM, sprint, UpplandOK EnenUppland
distSVisa rutter i LiveloxResultat
tis 14/5Staffans MinneBoxholms OKÖstergötlands Orienteringsförbund
natSVisa rutter i LiveloxResultat
tis 14/5Ungdomsserien, #2, krets Norr 2Mälarö SOKStockholms Orienteringsförbund
distLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 14/5Ungdomsserien, #2, krets Norr 3Täby OKStockholms Orienteringsförbund
distLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 14/5Ungdomsserien, #2, krets Söder 2Skarpnäcks OLStockholms Orienteringsförbund
distLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 14/5Ungdomsserien, #2, krets Söder 4IFK EnskedeStockholms Orienteringsförbund
distLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 14/5Ungdomsserien, #2, krets Söder 3Skogsluffarnas OKStockholms Orienteringsförbund
distLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 14/5VPT-2Västerås SOKVästmanland
distSResultat
tis 14/5Ungdomsserien, #2, krets Söder 1OK Älvsjö-ÖrbyStockholms Orienteringsförbund
distLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 14/5Ungdomsserien, #2, krets Norr 1IFK Lidingö SOKStockholms Orienteringsförbund
distLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 15/5Stockholm City Cup, #1OK Södertörn
Sundbybergs IK
Stockholms Orienteringsförbund
distSVisa rutter i LiveloxResultat
tor 16/5HammarbysprintenStorviks IFGästrikland
natSResultat
lör 18/5DM, sprint, SmålandOK ÄlmeSmåland
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 18/5DM, sprintstafett, SmålandOK ÄlmeSmåland
mästSSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 18/5Faxeträffen, dag 1, medelLjusne-Ala OK
Söderhamns OK
Hälsingland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 18/5Umeträffen, dag 1, medelIFK UmeåVästerbotten
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 18/5UngdomstrolletGarda OKGotlands Orienteringsförbund
distLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 18/5FilipstadsträffenFilipstads OKVärmlands Orienteringsförbund
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 18/5OL-touren Falun, långOK KåreDalarnas Orienteringsförbund
natLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 18/5Närkekvartetten, #3, medelKFUM Örebro OKÖrebro Län
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 19/5Faxeträffen, dag 2, långLjusne-Ala OK
Söderhamns OK
Hälsingland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 19/5LundasprintenLunds OKSkåne
natSVisa rutter i LiveloxResultat
sön 19/5Umeträffen, dag 2, långIFK UmeåVästerbotten
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 19/5VikingträffenIK Vikings OKVärmlands Orienteringsförbund
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 19/5DM, sprint, VästergötlandGudhems IFVästergötland
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
sön 19/5OL-touren Falun, medelOK KåreDalarnas Orienteringsförbund
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 19/5Närkekvartetten, #4, långKFUM Örebro OKÖrebro Län
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 19/5DM, sprint, ÖstergötlandOK 64 TorpaÖstergötlands Orienteringsförbund
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
sön 19/5DM, sprintstafett, VästergötlandGudhems IFVästergötland
mästSLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 21/5VPT-3Surahammars SOKVästmanland
distSResultat
ons 22/5Stockholm City Cup, #2OK Södertörn
Sundbybergs IK
Stockholms Orienteringsförbund
distSVisa rutter i LiveloxResultat
tor 23/5DM, sprint, GästriklandHofors OKGästrikland
mästSResultat
tor 23/5DM, ultralång, VästmanlandHallstahammars OKVästmanland
mästUVisa rutter i LiveloxResultat
fre 24/5StOF Sommarläger Medeldistans (UP)Järfälla OK
Väsby OK
Stockholms Orienteringsförbund
distMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 25/5DM, sprint, BlekingeRonneby OKBlekinge
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 25/5DM, sprint, VästmanlandSala OKVästmanland
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 25/5DM, sprintstafett, BlekingeRonneby OKBlekinge
mästSSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 25/5DM, sprintstafett, VästmanlandSala OKVästmanland
mästSSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 25/5Hellidssprinten och Skaraborgsmästerskap, sprintTidaholm SOK SisuVästergötland
distSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 25/5Tour de Medelpad, dag 1, långSundsvalls OKMedelpad
natLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 25/5Bergnäsets AIK vårtävling, dag 1, långBergnäsets AIKNorrbotten
natLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 25/5JVM-tester, dag 1, medelMullsjö SOK
Tidaholm SOK Sisu
Västergötland
distMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 25/5NässjösprintenNässjö OKSmåland
natSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 25/5DM, sprint, DalarnaSmedjebackens OKDalarnas Orienteringsförbund
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 25/5DM, sprintstafett, DalarnaSmedjebackens OKDalarnas Orienteringsförbund
mästSSVisa rutter i LiveloxResultat
sön 26/5DM, sprint, HallandHalmstad OKHalland
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
sön 26/5DM, sprintstafett, HallandHalmstad OKHalland
mästSSVisa rutter i LiveloxResultat
sön 26/5Tour de Medelpad, dag 2, medelKovlands IFMedelpad
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 26/5Bergnäsets AIK vårtävling, dag 2, medelBergnäsets AIKNorrbotten
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 26/5JVM-tester, dag 2, långMullsjö SOK
Tidaholm SOK Sisu
Västergötland
distLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 26/5Örebro City Sprint / DM, sprint, Örebro LänAlmby IKÖrebro Län
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
sön 26/5StOF Sommarläger LägerstafettJärfälla OK
Väsby OK
Stockholms Orienteringsförbund
distSMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 26/5LämmeltågetNässjö OKSmåland
natSSVisa rutter i LiveloxResultat
sön 26/5PekingduonMatteus SIÖstergötlands Orienteringsförbund
natSMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 26/5Pekingduon, individuella öppna klasserMatteus SIÖstergötlands Orienteringsförbund
distMResultat
sön 26/5DM, sprintstafett, Örebro LänAlmby IKÖrebro Län
mästSSVisa rutter i LiveloxResultat
tis 28/5Stockholm City Cup, #3OK Södertörn
Sundbybergs IK
Stockholms Orienteringsförbund
distSVisa rutter i LiveloxResultat
tis 28/5VPT-4Norbergs OKVästmanland
distSVisa rutter i LiveloxResultat
tor 30/5UmedalsrännetUmedalens IFVästerbotten
distM
fre 31/5SM, sprint, publiktävling, medelForsa OK
Hudiksvalls OK
Ljusdals OK
OK Dellen
Hälsingland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
fre 31/5ÖvikssprintenSkogslöparnaÅngermanlands Orienteringsförbund
natSVisa rutter i LiveloxResultat
fre 31/5 - lör 1/6SM, sprint, individuellForsa OK
Hudiksvalls OK
Ljusdals OK
OK Dellen
Hälsingland
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 1/6Skogslöparnas nordiskaSkogslöparnaÅngermanlands Orienteringsförbund
natLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 1/6SM, sprint, publiktävlingForsa OK
Hudiksvalls OK
Ljusdals OK
OK Dellen
Hälsingland
natSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 1/6DM, sprint, Jämtland-HärjedalenÅre OKJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
natSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 1/6Bodens Bandyklubb OS, långBodens Bandyklubb OSNorrbotten
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 2/6High Chaparral-sprintenBredaryds SOKSmåland
natSVisa rutter i LiveloxResultat
sön 2/6SlottssprintenSigtuna OKUppland
natSVisa rutter i LiveloxResultat
sön 2/6Slottssprinten, 2-mannastafettSigtuna OKUppland
natSSVisa rutter i LiveloxResultat
sön 2/6SM, sprint, publiktävling, stafettForsa OK
Hudiksvalls OK
Ljusdals OK
OK Dellen
Hälsingland
distSS
sön 2/6Bodens Bandyklubb OS, medelBodens Bandyklubb OSNorrbotten
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 2/6BussbyloppetÖrnsköldsviks OKÅngermanlands Orienteringsförbund
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 2/6SM, sprint, stafettForsa OK
Hudiksvalls OK
Ljusdals OK
OK Dellen
Hälsingland
mästSSVisa rutter i LiveloxResultat
tis 4/6DM, sprint, MedelpadVK UvarnaMedelpad
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
tis 4/6DM, sprint, GöteborgFK HerkulesGöteborg
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
tis 4/6VPT 5, finalKöping-Kolsva OKVästmanland
distSVisa rutter i LiveloxResultat
ons 5/6 - tor 6/6SprinthelgenOK OrionBlekinge
natSVisa rutter i LiveloxResultat
tor 6/6Centrum Team SprintCentrum OKStockholms Orienteringsförbund
distSSVisa rutter i LiveloxResultat
tor 6/6DM, sprint, VärmlandOK JösseVärmlands Orienteringsförbund
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
tor 6/6SM, ultralångAlfta-Ösa OKHälsingland
mästUVisa rutter i LiveloxResultat
tor 6/6Ösaträffen, dag 1, långAlfta-Ösa OKHälsingland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 6/6Nationaldagsmedeln med MTBO i BodenI 19 IFNorrbotten
LM
distMResultat
tor 6/6HabosprintenOK GränsenSmåland
distSVisa rutter i LiveloxResultat
fre 7/6Veteran-SM med Ösaträffen, dag 2, sprintAlfta-Ösa OKHälsingland
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
fre 7/6Ösaträffen, dag 2, medelAlfta-Ösa OKHälsingland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
fre 7/6 - sön 9/6Västerbottens 3-dagarsLångvikens OK
Skellefteå OK
Västerbotten
natSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 8/6KinnekullsprintenOK KlyftamoVästergötland
natSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 8/6Veteran-SM med Ösaträffen, dag 3, långAlfta-Ösa OKHälsingland
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 9/6Veteran-SM med Ösaträffen, dag 4, medelAlfta-Ösa OKHälsingland
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 9/6SommarlandssprintenIK GandvikVästergötland
natSVisa rutter i LiveloxResultat
fre 14/6 - sön 16/6Tre skåningar och en danskHelsingborgs SOKSkåne
natSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 15/6IFK Hedemora OK, sprintIFK Hedemora OKDalarnas Orienteringsförbund
natSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 15/6DM, ultralång, Jämtland-Härjedalen + MagnumloppetÖstersunds OKJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
mästUVisa rutter i LiveloxResultat
tis 18/6Brödkampen med DM, ultralång, Gästrikland+HälsinglandHälsinglands OF
Ockelbo OK
Hälsingland
Gästrikland
mästUVisa rutter i LiveloxResultat
tis 18/6Melkers MinneSödertälje-Nykvarn OFSödermanland
natSMVisa rutter i LiveloxResultat
ons 19/6DM, medel, MedelpadSundsvalls OKMedelpad
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 23/6Idrefjällveckan Fjäll-OIdrefjällens OKDalarnas Orienteringsförbund
distLVisa rutter i LiveloxResultat
mån 24/6IdrefjällsprintenIdrefjällens OKDalarnas Orienteringsförbund
natSVisa rutter i LiveloxResultat
tis 25/6 - tor 27/6Idrefjällens 3-dagarsIdrefjällens OKDalarnas Orienteringsförbund
natLVisa rutter i LiveloxResultat
fre 28/6 - sön 30/63+3 i SälenMalungs OK SkogsmårdarnaDalarnas Orienteringsförbund
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 29/6Havs-OL, dag 1, medelStigmännen Karlshamns OKBlekinge
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 29/6RenlunkenOK RenenNorrbotten
distMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 30/6DM, medel, ÅngermanlandSidensjö IKÅngermanlands Orienteringsförbund
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 30/6Kalvdansen, individuella öppna klasserOK RenenNorrbotten
distMResultat
sön 30/6Havs-OL, dag 2, långStigmännen Karlshamns OKBlekinge
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 30/6KalvdansenOK RenenNorrbotten
distSMVisa rutter i LiveloxResultat
mån 1/7 - ons 3/7TrekvällarsOK RavinenStockholms Orienteringsförbund
distLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 2/7Tjust 2-dagars, dag 1Gamleby OKSmåland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 3/7Tjust 2-dagars, dag 2Gamleby OKSmåland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
fre 5/7Vålådalens 3-dagars, etapp 1, sprintFrösö IF
Östersunds OK
Jämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
natSVisa rutter i LiveloxResultat
fre 5/7 - sön 7/7Eskilstuna Weekend IK Standard
Ärla IF
Södermanland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 6/7Vålådalens 3-dagars, etapp 2, medelFrösö IF
Östersunds OK
Jämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 6/7 - sön 7/7Gotlands 2-dagarsSvaide Roma SOKGotlands Orienteringsförbund
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 6/7 - sön 7/7Morokulien 2-dagarsOK Jösse
Åmotfors OK
Värmlands Orienteringsförbund
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 6/7 - sön 7/7Vittjärvs 2-dagarsVittjärvs IKNorrbotten
natLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 6/7TjogetEmmaboda Verda OK
Lessebo OK
Småland
natSLKVisa rutter i LiveloxResultat
sön 7/7Vålådalens 3-dagars, etapp 3, långFrösö IF
Östersunds OK
Jämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
natLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 9/7 - tor 11/7Gotland 3-dagarsVisborgs OKGotlands Orienteringsförbund
natMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 9/7MastloppetHellas OrienteringStockholms Orienteringsförbund
distLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 10/7Bad-OL i HallandOskarströms OKHalland
distMVisa rutter i LiveloxResultat
fre 12/7 - sön 14/7Hallands 3-dagarsFK Friskus-Varberg
OK Nackhe
Halland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
fre 12/7EngelbrektssprintenNorbergs OKVästmanland
distSVisa rutter i LiveloxResultat
mån 15/7 - ons 17/7Österlens 3-kvällarsAndrarums IFSkåne
natMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 16/7SkärgårdssprintenOK RoslagenUppland
natSResultat
tis 16/7SkärgårdssprintenOK RoslagenUppland
natS
lör 20/7O-Ringen Kolmården, träningsraceO-Ringen
LM
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 21/7O-Ringen Kolmården, BagheerastafettenO-Ringen
natSSVisa rutter i LiveloxResultat
mån 22/7 - lör 27/7O-Ringen KolmårdenO-Ringen
natLVisa rutter i LiveloxResultat
mån 29/7OK Hällens 3-dagars, dag 1, medelOK HällenSödermanland
distMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 30/7OK Hällens 3-dagars, dag 2, långOK HällenSödermanland
distLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 31/7OK Hällens 3-dagars, dag 3, långOK HällenSödermanland
distLVisa rutter i LiveloxResultat
fre 2/8Ungdomens 10milaHorreds SK
OK Mark
OK Räven
Skene Sim o IS
Västergötland
natSLKVisa rutter i LiveloxResultat
lör 3/8Markdubbeln, medelHorreds SK
OK Mark
OK Räven
Skene Sim o IS
Västergötland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 3/8Obygdshelgen, dag 1Obygdens OKJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 3/8 - sön 4/8Medeltidskampen, GotlandGarda OKGotlands Orienteringsförbund
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 4/8Markdubbeln, långHorreds SK
OK Mark
OK Räven
Skene Sim o IS
Västergötland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 4/8Obygdshelgen, dag 2Obygdens OKJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
natLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 6/8Distriktsmatch Södermanland, Värmland, Örebro län och Östergötland, dag 1, medelKristinehamns OKVärmlands Orienteringsförbund
distMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 6/8Distriktsmatch Dalarna, Gästrikland, Hälsingland, Uppland och Västmanland, dag 1, sprintGästriklands OFGästrikland
distSResultat
tis 6/8SidensjösprintenSidensjö IKÅngermanlands Orienteringsförbund
distSVisa rutter i LiveloxResultat
ons 7/8Distriktsmatch Södermanland, Värmland, Örebro län och Östergötland, dag 2, stafettKristinehamns OKVärmlands Orienteringsförbund
distSMVisa rutter i LiveloxResultat
ons 7/8Distriktsmatch Dalarna, Gästrikland, Hälsingland, Uppland och Västmanland, dag 2, långGästriklands OFGästrikland
distLResultat
ons 7/8Skellefteå OK, sprintSkellefteå OKVästerbotten
distSVisa rutter i LiveloxResultat
tor 8/8StjärnorpsmedelnStjärnorps SKÖstergötlands Orienteringsförbund
distMVisa rutter i LiveloxResultat
fre 9/8NM, sprint, Älvsby IF OKÄlvsby IF OKNorrbotten
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
fre 9/8Götalandsmästerskapen, sprintHestra IFVästergötland
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 10/8AskersundsmedelnAskersunds OKÖrebro Län
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 10/8NM, lång, Älvsby IF OKÄlvsby IF OKNorrbotten
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 10/8Tuna Ting, dag 1, medelStora Tuna OKDalarnas Orienteringsförbund
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 10/8 - sön 11/8Gränsjakten i StrömstadIdefjordens SKBohuslän-Dals Orienteringsförbund
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 10/8Götalandsmästerskapen, publiktävling, långHestra IFVästergötland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 10/8Götalandsmästerskapen, långHestra IFVästergötland
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 11/8NM, medel, Älvsby IF OKÄlvsby IF OKNorrbotten
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 11/8Tuna Ting, dag 2, långStora Tuna OKDalarnas Orienteringsförbund
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 11/8Götalandsmästerskapen, stafettHestra IFVästergötland
mästSLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 11/8Götalandsmästerskapen, publiktävling, medelHestra IFVästergötland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 11/8LindebygdsträffenLindebygdens OKÖrebro Län
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 17/8HokträffenSkillingaryds FK
Vaggeryds SOK
Småland
distLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 17/8Malmiafejden GrängesbergOK MalmiaDalarnas Orienteringsförbund
distM
lör 17/8Umeå OK, dag 1, medelUmeå OKVästerbotten
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 17/8Långhundradubbeln, medelLånghundra IFUppland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 17/8Sandvikens öppna kommunmästerskapOK HammarenGästrikland
distLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 17/8Golden Weekend, dag 1, medelKöping-Kolsva OKVästmanland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 17/8DM, lång, NorrbottenVittjärvs IKNorrbotten
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 18/8Jönköpings OKJönköpings OKSmåland
distMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 18/8KlåverödsmedelnOK Silva
Rävetofta OK
Skåne
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 18/8MockfjärdsflåsetGagnefs OKDalarnas Orienteringsförbund
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 18/8TjällmoträffenTjällmo-Godegårds OKÖstergötlands Orienteringsförbund
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 18/8Umeå OK, dag 2, långUmeå OKVästerbotten
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 18/8DM, stafett, NorrbottenVittjärvs IKNorrbotten
mästSMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 18/8Långhundradubbeln, långLånghundra IFUppland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 18/8SlättemedelnOK SkogsstjärnanVästergötland
distMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 18/8Golden Weekend, dag 2, medelKöping-Kolsva OKVästmanland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 18/8DM, stafett, Norrbotten, individuella öppna klasserVittjärvs IKNorrbotten
distMResultat
ons 21/8Tullinge Teamsprint, skogTullinge SKStockholms Orienteringsförbund
distSSVisa rutter i LiveloxResultat
ons 21/8Storviks nattStorviks IFGästrikland
natLNVisa rutter i LiveloxResultat
fre 23/8 - sön 25/8Göteborg O-meetingFrölunda OL
Göteborg-Majorna OK
Göteborg
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 24/8Avestapropagandan, dag 1, långAvesta OKDalarnas Orienteringsförbund
natLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 24/8DM, lång, Ångermanland+MedelpadHärnösands OK
Medelpads OF
Ångermanlands Orienteringsförbund
Ångermanlands Orienteringsförbund
Medelpad
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 24/8DM, medel, VästerbottenIFK UmeåVästerbotten
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 24/8Hjo 2-dagars, medelHjobygdens OKVästergötland
natM
lör 24/8Ramunderdubbeln, medelSkogspojkarnas OKÖstergötlands Orienteringsförbund
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 24/8AOK-medelnAnderstorps OKSmåland
distMResultat
lör 24/8Sensommarmedeln i BjärnumOK TorfinnSkåne
distMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 24/8Åvingedubbeln, långdistansIFK Tumba SOK
Mälarhöjdens IK OK
Stockholms Orienteringsförbund
natLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 24/8DM, medel, Jämtland-HärjedalenFrösö IFJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 24/8DM, medel, NorrbottenPiteå IF OrienteringsklubbNorrbotten
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 25/8Avestapropagandan, dag 2, medelAvesta OKDalarnas Orienteringsförbund
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 25/8DM, stafett, VästerbottenIFK UmeåVästerbotten
mästSLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 25/8DM, stafett, Västerbotten, individuella öppna klasserIFK UmeåVästerbotten
distLResultat
sön 25/8DM, stafett, Ångermanland+MedelpadHärnösands OK
Medelpads OF
Ångermanlands Orienteringsförbund
Ångermanlands Orienteringsförbund
Medelpad
mästSMResultat
sön 25/8Hjo 2-dagars, långHjobygdens OKVästergötland
natL
sön 25/8Målilla OKMålilla OKSmåland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 25/8Ramunderdubbeln, långSkogspojkarnas OKÖstergötlands Orienteringsförbund
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 25/8VärmlandsserienOK DjerfVärmlands Orienteringsförbund
distLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 25/8DM, sprint, SödermanlandOK TorSödermanland
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
sön 25/8FyrklubbsOK GyngeSkåne
distLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 25/8DM, lång, Jämtland-HärjedalenFrösö IFJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 25/8DM, ultralång, NorrbottenPiteå IF OrienteringsklubbNorrbotten
mästUVisa rutter i LiveloxResultat
sön 25/8Åvingedubbeln, medeldistansIFK Tumba SOK
Mälarhöjdens IK OK
Stockholms Orienteringsförbund
natMVisa rutter i LiveloxResultat
ons 28/8Ungdomsserien, region SOGustavsbergs OKStockholms Orienteringsförbund
distMVisa rutter i LiveloxResultat
ons 28/8Ungdomsserien, region NSolna OKStockholms Orienteringsförbund
distMVisa rutter i LiveloxResultat
ons 28/8Ungdomsserien, region SVOK Älvsjö-ÖrbyStockholms Orienteringsförbund
distMResultat
fre 30/8DM, natt, GästriklandGävle OKGästrikland
mästLNVisa rutter i LiveloxResultat
fre 30/8DM, natt, SmålandVästerviks OKSmåland
mästLNVisa rutter i LiveloxResultat
fre 30/8DM, natt, Uppland + VästmanlandOK Linné
Västmanlands OF
Uppland
Västmanland
mästLNVisa rutter i LiveloxResultat
fre 30/8DM, natt, ÖstergötlandOK EkenÖstergötlands Orienteringsförbund
mästLNVisa rutter i LiveloxResultat
fre 30/8DM, natt, VärmlandSkattkärrs SOKVärmlands Orienteringsförbund
mästLNVisa rutter i LiveloxResultat
fre 30/8DM, natt, Örebro LänOK TisarenÖrebro Län
mästLNVisa rutter i LiveloxResultat
fre 30/8DM, natt, DalarnaKvarnsvedens GOIF OKDalarnas Orienteringsförbund
mästLNResultat
lör 31/8DM, medel, BlekingeOK Vilse 87Blekinge
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 31/8DM, medel, Bohuslän-DalBrattås CKBohuslän-Dals Orienteringsförbund
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 31/8DM, medel, VästergötlandOK KlyftamoVästergötland
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 31/8Vimmerby OKVimmerby OKSmåland
distMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 31/8DM, sprint, HälsinglandRehns BKHälsingland
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 31/8DM, medel, GotlandGotlands Bro OKGotlands Orienteringsförbund
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 31/8DM, medel, SkåneFK BokenSkåne
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 31/8Jonas Larsons minne 2-dagarsBergnäsets AIKNorrbotten
distMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 31/8DM, medel, StockholmSundbybergs IKStockholms Orienteringsförbund
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 31/8DM, medel, SödermanlandÄrla IFSödermanland
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 31/8DM, medel, HälsinglandRehns BKHälsingland
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 1/9DM, lång, Bohuslän-DalBrattås CKBohuslän-Dals Orienteringsförbund
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 1/9DM, lång, VärmlandDeje SF
Sisu Forshaga SK
Värmlands Orienteringsförbund
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 1/9DM, stafett, BlekingeOK Vilse 87Blekinge
mästSLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 1/9DM, stafett, HallandOskarströms OKHalland
mästSLResultat
sön 1/9DM, stafett, Halland, individuella öppna klasserOskarströms OKHalland
distMResultat
sön 1/9DM, stafett, VästergötlandMariestads FK
OK Klyftamo
Västergötland
mästSLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 1/9DM, stafett, Västergötland, individuella öppna klasserOK KlyftamoVästergötland
distMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 1/9DM, stafett, Örebro länKFUM Örebro OKÖrebro Län
mästSLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 1/9DM, stafett, GotlandGotlands Bro OKGotlands Orienteringsförbund
mästSLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 1/9DM, lång, DalarnaBjursås OKDalarnas Orienteringsförbund
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 1/9DM, lång, Stockholm + UpplandUpplands OF
Waxholms OK
Uppland
Stockholms Orienteringsförbund
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 1/9DM, lång, SödermanlandOK KlemmingenSödermanland
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 1/9DM, lång, Västerbotten, RallarsvängenVännäs OKVästerbotten
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 1/9DM, stafett, SkåneFK BokenSkåne
mästSLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 1/9DM, stafett, Skåne, individuella öppna klasserFK BokenSkåne
distLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 1/9DM, lång, VästmanlandSurahammars SOKVästmanland
mästLResultat
sön 1/9DM, stafett, Blekinge, individuella öppna klasserOK Vilse 87Blekinge
distLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 1/9DM, lång, GöteborgLerums SOKGöteborg
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 1/9DM, lång, Gästrikland + HälsinglandHälsinglands OF
Storviks IF
Hälsingland
Gästrikland
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 1/9DM, lång, SmålandIK HakarpspojkarnaSmåland
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 1/9DM, lång, ÖstergötlandLinköpings OKÖstergötlands Orienteringsförbund
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 1/9MTBO, DM, medel, ÅngermanlandOK NipanÅngermanlands Orienteringsförbund
LM
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
fre 6/9DM, natt, SkåneHästveda OKSkåne
mästLNVisa rutter i LiveloxResultat
fre 6/9DM, natt, Bohuslän-DalOK SkärmenBohuslän-Dals Orienteringsförbund
mästLNVisa rutter i LiveloxResultat
fre 6/9DM, natt, BlekingeBroSö OK
Stigmännen Karlshamns OK
Blekinge
mästLNVisa rutter i LiveloxResultat
fre 6/9DM, natt, Stockholm + SödermanlandOK Södertörn
Stockholms Orienteringsförbund
Södermanlands OF
Stockholms Orienteringsförbund
Södermanland
mästLNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 7/9DM, medel, DalarnaIFK Mora OKDalarnas Orienteringsförbund
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 7/9DM, medel, GästriklandOK Ödmården
Oslättforspojkarnas IK
Gästrikland
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 7/9DM, medel, GöteborgSjövalla FKGöteborg
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 7/9DM, medel, SmålandBredaryds SOKSmåland
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 7/9DM, medel, VärmlandOK MangenVärmlands Orienteringsförbund
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 7/9DM, medel, VästmanlandArboga OKVästmanland
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 7/9DM, medel, ÖstergötlandOK MotalaÖstergötlands Orienteringsförbund
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 7/9DM, sprint, GotlandVisborgs OKGotlands Orienteringsförbund
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 7/9DM, medel, UpplandOK RodhenUppland
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 7/9DM, medel, Örebro länOK Tylöskog
Örebro Läns OF
Örebro Län
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 7/9DM, sprint, NorrbottenÖvertorneå IFNorrbotten
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 7/9DM, natt, NorrbottenÖvertorneå IFNorrbotten
mästLNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 7/9DM, natt, GotlandIF Hansa-HoburgGotlands Orienteringsförbund
mästLNVisa rutter i LiveloxResultat
sön 8/9DM stafett, Gästrikland + Hälsingland, individuella öppna klasserHälsinglands OF
OK Ödmården
Oslättforspojkarnas IK
Hälsingland
Gästrikland
distLResultat
sön 8/9DM, lång, BlekingeKarlskrona SOKBlekinge
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 8/9DM, lång, SkåneFrosta OKSkåne
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 8/9DM, lång, VästergötlandIF Hagen
OK P4
Västergötland
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 8/9DM, sprint, ÅngermanlandKramfors-Alliansen
Lugnviks IF
Ångermanlands Orienteringsförbund
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
sön 8/9DM, stafett, DalarnaIFK Mora OKDalarnas Orienteringsförbund
mästSLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 8/9DM, stafett, Dalarna, individuella öppna klasserIFK Mora OKDalarnas Orienteringsförbund
distMResultat
sön 8/9DM, stafett, Gästrikland + HälsinglandHälsinglands OF
OK Ödmården
Oslättforspojkarnas IK
Hälsingland
Gästrikland
mästSLResultat
sön 8/9DM, stafett, Södermanland + VästmanlandEskilstuna OL
Västmanlands OF
Södermanland
Västmanland
mästSLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 8/9DM, stafett, ÖstergötlandOK MotalaÖstergötlands Orienteringsförbund
mästSLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 8/9DM, stafett, Östergötland, individuella öppna klasser OK MotalaÖstergötlands Orienteringsförbund
distLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 8/9DM, stafett, Södermanland + Västmanland, individuella öppna klasserEskilstuna OLSödermanland
distLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 8/9DM, lång, HallandIK Trenne UllaredHalland
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 8/9DM, stafett, SmålandBredaryds SOKSmåland
mästSLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 8/9DM, stafett, StockholmSkarpnäcks OLStockholms Orienteringsförbund
mästSLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 8/9DM, stafett, Stockholm, individuella öppna klasserSkarpnäcks OLStockholms Orienteringsförbund
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 8/9DM, stafett, UpplandIF ThorUppland
mästSLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 8/9DM, stafett, VärmlandOK HierneVärmlands Orienteringsförbund
mästSLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 8/9DM, stafett, Värmland, individuella öppna klasserOK HierneVärmlands Orienteringsförbund
distLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 8/9DM, lång, Örebro länOK Tylöskog
Örebro Läns OF
Örebro Län
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 8/9DM, stafett, GöteborgIFK Göteborg OrienteringGöteborg
mästSLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 8/9DM, stafett, Uppland, individuella öppna klasserIF ThorUppland
distLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 8/9DM, stafett, Bohuslän-DalStångenäs AISBohuslän-Dals Orienteringsförbund
mästSLVisa rutter i LiveloxResultat
fre 13/9Ungdoms-SM, sprintSOK ViljanSmåland
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
fre 13/9Ungdoms-SM, sprint, öppna klasserSOK ViljanSmåland
distSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 14/9Attundadubbeln, medeldistansAttunda OKStockholms Orienteringsförbund
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 14/9LoffelunkenÖstersunds OKJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 14/9Ungdoms-SM, långSOK ViljanSmåland
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 14/9Ungdoms-SM, lång, öppna klasserSOK ViljanSmåland
distLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 14/9ÅrsundarundanÅrsunda IFGästrikland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 14/9 - sön 15/9SM, långSegersta OK
Söderhamns OK
Hälsingland
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 14/9Hjortlördan, medelOK SkogshjortarnaVästergötland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 14/9BergslagsträffenNorbergs OKVästmanland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 15/9Attundadubbeln, långdistansAttunda OKStockholms Orienteringsförbund
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 15/9OK GisleOK GisleSmåland
distLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 15/9Ungdoms-SM, distriktsstafettSOK ViljanSmåland
mästSLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 15/9ÄlgjaktenFältjägarnas IFJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
natSSVisa rutter i LiveloxResultat
sön 15/9SM, lång, final, publiktävling, medelSegersta OK
Söderhamns OK
Hälsingland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 15/9FK Åsen, medelFK ÅsenSkåne
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 15/9Hjortsöndan, långOK SkogshjortarnaVästergötland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 15/9KlarälvskavlenIK Vikings OKVärmlands Orienteringsförbund
distSLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 15/9Norbergs OK:s nationellaNorbergs OKVästmanland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 15/9Älgjakten, individuella öppna klasserFältjägarnas IFJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
distMResultat
sön 15/9Klarälvskavlen, individuella öppna klasserIK Vikings OKVärmlands Orienteringsförbund
distLVisa rutter i LiveloxResultat
fre 20/9 - lör 21/9SM, medelSegersta OK
Söderhamns OK
Hälsingland
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 21/9HellasmedelnHellas OrienteringStockholms Orienteringsförbund
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 21/9Mälarmårdsdubbeln, medelKatrineholms OK
OK Tjärnen
Södermanland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 21/9PolkaluffenGränna-Bygdens OKSmåland
distLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 21/9Skyttorpslången Rasbo IKUppland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 21/9SM, medel, final, publiktävling, medelSegersta OK
Söderhamns OK
Hälsingland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 21/9AleträffenOK AlehofGöteborg
natLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 21/9Jarlkut´nIK Jarl RättvikDalarnas Orienteringsförbund
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 21/9Bahco CupLidköpings VSKVästergötland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 22/9Hultsfreds OKHultsfreds OKSmåland
distLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 22/9Mälarmårdsdubbeln, långKatrineholms OK
OK Tjärnen
Södermanland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 22/9StenskogsmedelnRingsjö OKSkåne
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 22/9SM, stafettSegersta OK
Söderhamns OK
Hälsingland
mästSLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 22/9Bahco Cup, stafettLidköpings VSKVästergötland
natSLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 22/9OK Österåker, individuell medeldistansOK ÖsteråkerStockholms Orienteringsförbund
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 22/9Leksands OKLeksands OKDalarnas Orienteringsförbund
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 22/9Herkules SkogsdådFK HerkulesGöteborg
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 22/9ÖsteråkerskavlenOK ÖsteråkerStockholms Orienteringsförbund
natSLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 26/9DM, natt, Jämtland-HärjedalenOK StorsjönJämtland-Härjedalens Orienteringsförbund
mästLNVisa rutter i LiveloxResultat
fre 27/9DM, natt, ÅngermanlandOK NipanÅngermanlands Orienteringsförbund
mästMNVisa rutter i LiveloxResultat
fre 27/9Pölder Cup, avslutning, dag 1, nattEksjö SOKSmåland
natLNVisa rutter i LiveloxResultat
fre 27/9DM, natt, HallandSimlångsdalens IFHalland
mästLNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 28/9Arosträffen, medelVästerås SOKVästmanland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 28/9DM, natt, VästerbottenStöcksjö ISVästerbotten
mästLNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 28/9DM, sprint, VästerbottenStöcksjö ISVästerbotten
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 28/9Pölder Cup, avslutning, dag 2, medelEksjö SOKSmåland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 28/9Ungdomsseriefinalen, StockholmVäsby OKStockholms Orienteringsförbund
distSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 28/9UpplandscupsfinalenIdrottsföreningen OLGY UppsalaUppland
distMResultat
lör 28/9VilselöpetOK Vilse 87Blekinge
natLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 28/9 - sön 29/9GustafspinglanSäterbygdens OKDalarnas Orienteringsförbund
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 28/9Bredareds IFBredareds IFVästergötland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 28/9Omstart: DM, sprint, GotlandVisborgs OKGotlands Orienteringsförbund
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 28/9Ekorren CupLinköpings OKÖstergötlands Orienteringsförbund
distSLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 29/9Arosträffen, långVästerås SOKVästmanland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 29/9Flundrehof SkogsträffOK FlundrehofVästergötland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 29/9Kils OK:s nationellaKils OKVärmlands Orienteringsförbund
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 29/9DM, lång, GotlandGarda OKGotlands Orienteringsförbund
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 29/9Medelsprint i SkåneEslövs FKSkåne
distMResultat
sön 29/9ÖrnsköldsviksmästerskapetÖrnsköldsviks OKÅngermanlands Orienteringsförbund
distMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 29/9TenhultsmedelnTenhults SOKSmåland
distMVisa rutter i LiveloxResultat
ons 2/10Natti NattiIFK EnskedeStockholms Orienteringsförbund
distSSNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 2/10Natti Natti, individuella öppna klasserIFK EnskedeStockholms Orienteringsförbund
distSNVisa rutter i LiveloxResultat
fre 4/10Revinge by nightLunds OK
Malmö OK
Skåne
natSLNVisa rutter i LiveloxResultat
fre 4/10DM, natt, HälsinglandHudiksvalls OKHälsingland
mästLNVisa rutter i LiveloxResultat
fre 4/10Partilletrippeln, sprintSävedalens AIKGöteborg
natSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 5/10Falkdrevet, dag 1OK SkogsfalkenBlekinge
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 5/10Ulricehamns OKUlricehamns OKVästergötland
distMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 5/10Älgot cup, finalLunds OKSkåne
natLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 5/10Partilletrippeln, långSävedalens AIKGöteborg
natLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 5/10BruksträffenRobertsfors IKVästerbotten
distMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 5/10Skärmjakten, dag 1, långHJS-Vansbro OKDalarnas Orienteringsförbund
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 6/10BohusbataljenHerrestads AIF
Uddevalla IS
Bohuslän-Dals Orienteringsförbund
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 6/10Falkdrevet, dag 2 + DM, ultralång, BlekingeOK SkogsfalkenBlekinge
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 6/10MidälvastafettenSelånger SOKMedelpad
distSMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 6/10RevingeträffenLunds OKSkåne
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 6/10TraneträffenOK TrananVästergötland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 6/10UngdomsstafettenLunds OKSkåne
natSLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 6/10Partilletrippeln, medelSävedalens AIKGöteborg
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 6/10Skärmjakten, dag 2, medelHJS-Vansbro OKDalarnas Orienteringsförbund
natMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 8/10DM, natt, MedelpadSelånger SOKMedelpad
mästMNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 12/1025mannaHaninge SOK
OK Ravinen
Stockholms Orienteringsförbund
natSLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 12/10Motionsorientering 25mannaHaninge SOK
OK Ravinen
Stockholms Orienteringsförbund
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 13/1025mannamedelnHaninge SOK
OK Ravinen
Stockholms Orienteringsförbund
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 13/10KSK-sprintenKinnaströms SKVästergötland
natSVisa rutter i LiveloxResultat
fre 18/10Lugnetsprinten Korsnäs IF OK
OK Kåre
Dalarnas Orienteringsförbund
natSNResultat
fre 18/10AxevallanattaIstrums SKVästergötland
distLNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 19/10Daladubbeln, individuella öppna klasser lördagKarlsbyhedens OK
Korsnäs IF OK
OK Kåre
Dalarnas Orienteringsförbund
natLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 19/10Daladubbeln, stafett Karlsbyhedens OK
Korsnäs IF OK
OK Kåre
Dalarnas Orienteringsförbund
natSMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 19/10DM, sprint, SkåneOK Pan-KristianstadSkåne
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 19/10DM, sprintstafett, Skåne, individuella öppna klasserOK Pan-KristianstadSkåne
distSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 19/10VallesprintenIstrums SKVästergötland
distSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 19/10 - sön 20/10Helg utan älgGotlands Bro OKGotlands Orienteringsförbund
natLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 19/10DM, sprintstafett, SkåneOK Pan-KristianstadSkåne
mästSSVisa rutter i LiveloxResultat
sön 20/10Daladubbeln, individuella öppna klasser söndagKarlsbyhedens OK
Korsnäs IF OK
OK Kåre
Dalarnas Orienteringsförbund
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 20/10Daladubbeln, patrullKarlsbyhedens OK
Korsnäs IF OK
OK Kåre
Dalarnas Orienteringsförbund
natPUVisa rutter i LiveloxResultat
sön 20/10GMOK:s höstmedelGöteborg-Majorna OKGöteborg
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 20/10Oktobertävlingen i MotalaMotala AIF OLÖstergötlands Orienteringsförbund
natLVisa rutter i LiveloxResultat
fre 25/10HaningenattenHaninge SOKStockholms Orienteringsförbund
distMNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 26/10 - sön 27/10SmålandskavlenOK NjudungSmåland
natSLKVisa rutter i LiveloxResultat
lör 26/10HaningestafettenHaninge SOKStockholms Orienteringsförbund
distSSResultat
lör 26/10BjörkåkramedelnOK NjudungSmåland
distMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 27/10OktoberracetOK EnenUppland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 27/10Smålandskavlen, individuella öppna klasserOK NjudungSmåland
distLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 27/10FräknefejdenLjungskile FKBohuslän-Dals Orienteringsförbund
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 2/11LångenOK TyrVärmlands Orienteringsförbund
distL
lör 2/11UddevallatrofénUddevalla OKBohuslän-Dals Orienteringsförbund
natPLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 2/11RodhenloppetOK RodhenUppland
natPLNVisa rutter i LiveloxResultat
sön 3/11HöstlunkenSnättringe SKStockholms Orienteringsförbund
distPUVisa rutter i LiveloxResultat
sön 3/11KortenOK TyrVärmlands Orienteringsförbund
distM
sön 3/11RåbockalångenHjärnarps OLSkåne
natLVisa rutter i LiveloxResultat
fre 8/11O-event, dag 1, Sprint by NightBorås GIFVästergötland
natSNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 9/11Novembertävlingarna, medeldistansTullinge SKStockholms Orienteringsförbund
distMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 9/11O-event, dag 2, Downhill SprintHestra IFVästergötland
natSVisa rutter i LiveloxResultat
sön 10/11Novembertävlingarna, långdistansTullinge SKStockholms Orienteringsförbund
distLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 10/11O-Event, dag 3, ZoorienteringIK YmerVästergötland
natSVisa rutter i LiveloxResultat
ons 13/11Mila Stockholm by Night, #1Tumba-Mälarhöjden OKStockholms Orienteringsförbund
distLNVisa rutter i LiveloxResultat
sön 17/11Höstrusket i ÖrkelljungaÖrkelljunga FKSkåne
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 23/11FakirenKöping-Kolsva OK
Västmanlands OF
Västmanland
distLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 23/11Stockholm RogainingOK RavinenStockholms Orienteringsförbund
distPU
lör 30/11 - sön 1/12Viken IndoorOK Pers LärjungarGästrikland
distLResultat
lör 7/12SkidO, Arvidsjaur, sprintArvidsjaurs OKNorrbotten
LS
distSVisa rutter i LiveloxResultat
ons 11/12Mila Stockholm by Night #2Snättringe SKStockholms Orienteringsförbund
distLNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 28/12Mora Indoor cup- IndividuellIFK Mora OKDalarnas Orienteringsförbund
distSResultat
sön 29/12Mora Indoor cup- StafettIFK Mora OKDalarnas Orienteringsförbund
distSSResultat

Annonser