Svenska Orienteringsförbundet

Tävlingskalender

582 tävlingar hittades mellan 2019-01-01 och 2019-12-31 med följande urval: orienteringslöpning, internationell tävling, mästerskapstävling, nationell tävling, distriktstävling.

Här visas alla tävlingar på karta ihop med tävlingsområden (gul färg) och avlysningar (röd färg). Tänk på att du som tävlande inte får skaffa dig kännedom om tävlingsområdet genom avsiktlig rekognosering, om det inte tydligt har tillåtits av arrangören. För nivå 1-tävlingar är tävlingsområden avlysta för all tränings- och tävlingsverksamhet till dess tävlingen är avgjord. Det inkluderar även klubbanslutna medlemmar som inte själva kommer att delta i tävlingen. För detaljer, se regelverket.

Laddar sida...

Laddar karta...

Datum Tävling Arrangör Distrikt
G
Typ
F
D
T
AS
tis 1/1NyårsorienteringenTormestorps IFSkåne
distLResultat
ons 16/1Mila Stockholm by Night, #3OK RavinenStockholm
distLNResultat
lör 26/1Gävle IndoorGävle OKGästrikland
distSResultat
lör 2/2 - sön 3/2Stockholm Indoor CupStockholms InomhusorienterareStockholm
distSResultat
ons 13/2Mila Stockholm by Night, #4Täby OKStockholm
distLNVisa rutter i LiveloxResultat
fre 1/3Sverigepremiären, nattOK Pan-KristianstadSkåne
natLNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 2/3Sverigepremiären, medelOK Pan-KristianstadSkåne
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 3/3Sverigepremiären, stafettOK Pan-KristianstadSkåne
natSLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 3/3Sverigepremiären, långOK Pan-KristianstadSkåne
natLVisa rutter i LiveloxResultat
fre 8/3KattegattnattOK LindénaHalland
natLNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 9/3Hallandspremiären, medelLaholms IF OKHalland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 10/3Hallandspremiären, långHalmstad OKHalland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 13/3Mila Stockholm by Night, #5, final, jaktstartIFK Lidingö SOKStockholm
distLNVisa rutter i LiveloxResultat
fre 15/3Vårracet, nattOK OrionBlekinge
natLNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 16/3Vårracet, långOK OrionBlekinge
natLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 16/3FolskubbetFrölunda OLGöteborg
distMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 17/3Gustavsbergs OK, medeldistansGustavsbergs OKStockholm
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 17/3LaxträffenFalkenbergs OKHalland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 17/3Vårracet, medelOK OrionBlekinge
natMVisa rutter i LiveloxResultat
fre 22/3DM, natt, GöteborgGöteborgs SK
IF Marin Väst
Göteborg
mästLNVisa rutter i LiveloxResultat
fre 22/3NyköpingsnattenNyköpings OKSödermanland
distLNVisa rutter i LiveloxResultat
fre 22/3Rådanatten, Öppet SkaraborgsmästerskapLidköpings VSKVästergötland
natLNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 23/3Brudarebackens sprintstafett Göteborgs SKGöteborg
distSSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 23/3NyköpingsorienteringenNyköpings OKSödermanland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 24/3MåsenstafettenOK MåsenSödermanland
natSLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 24/3Måsenstafetten, individuella öppna klasserOK MåsenSödermanland
distLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 24/3Kvillebyns klassiskaKvillebyns SKBohuslän-Dal
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 24/3Långdistans mitt i SkåneMalmö OKSkåne
natLVisa rutter i LiveloxResultat
fre 29/3SumpnattaSundbybergs IKStockholm
distLNVisa rutter i LiveloxResultat
fre 29/3Tibrotrippeln, nattTibro OKVästergötland
natLNVisa rutter i LiveloxResultat
fre 29/3SM, natt, och Swedish League, #1Hässleholms OKSkåne
mästLNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 30/3Tibrotrippeln, medelTibro OKVästergötland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 30/3Uven-/Rigordubbeln, medelIK UvenGöteborg
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 30/3Vårdubbeln, medelOK SkogsfalkenBlekinge
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 30/3Kringelträffen, dag 1 Södertälje-Nykvarn OFSödermanland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 31/3Tibrotrippeln, medelTibro OKVästergötland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 31/3Uven-/Rigordubbeln, långIF RigorHalland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 31/3Vårdubbeln, långOK SkogsfalkenBlekinge
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 31/3Kringelträffen, dag 2Södertälje-Nykvarn OFSödermanland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
fre 5/4GrymnattaVäsby OKStockholm
natLNVisa rutter i LiveloxResultat
fre 5/4DM, natt, VästergötlandFalköpings AIK OKVästergötland
mästLNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 6/4AnderstorpAnderstorps OKSmåland
distL
lör 6/4Bosarpsträffen, medelLunds OKSkåne
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 6/4LännamedelnLänna IFUppland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 6/4Tolereds vårtävlingTolereds Allmänna IKGöteborg
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 6/4Kolmårdsdubbeln, medelOK KolmårdenÖstergötland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 6/4OK Tors ungdomstävling OK TorSödermanland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 6/4OstlöpetFalköpings AIK OKVästergötland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 7/4Bosarpsträffen, långLunds OKSkåne
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 7/4NorrvirdarnaOK NorrvirdarnaSmåland
distLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 7/4RånässtafettenRånäs OKUppland
natSLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 7/4Rånässtafetten, individuella öppna klasserRånäs OKUppland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 7/4SuderträffenIF Hansa-HoburgGotland
distMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 7/4Kolmårdsdubbeln, KolmårdskavlenOK KolmårdenÖstergötland
natSLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 7/4Kolmårdskavlen, individuella öppna klasserOK KolmårdenÖstergötland
distLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 7/4Landvetter vårlångOK LandehofGöteborg
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 7/4LovömedelnBromma-Vällingby SOKStockholm
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 7/4TorfejdenOK TorSödermanland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
ons 10/4TiomilarepetOK Älvsjö-ÖrbyStockholm
distSLKVisa rutter i LiveloxResultat
ons 10/4Tiomilarepet, individuella öppna klasserOK Älvsjö-ÖrbyStockholm
distLKVisa rutter i LiveloxResultat
fre 12/4NattinattaGotlands Bro OKGotland
distLNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 13/4Strängnäsdubbeln, medelSträngnäs-Malmby OLSödermanland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 13/4Swedish League, #2, medel (WRE), med VärmlandsdubbelnOK Tyr
OK Älgen
Skattkärrs SOK
Säffle OK
Värmland
intMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 13/4TyringerundanOK TyringeSkåne
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 13/4Göteborgsdubbeln, långLerums SOK
Sjövalla FK
Göteborg
natLVisa rutter i Livelox
lör 13/4Mörtsjödubbeln, långdistansSnättringe SK
Söders-Tyresö
Stockholm
natLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 13/4SkullebomedelnIFK Linköpings OSÖstergötland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 13/4Sydsvenska mästerskapen, individuell, långVäxjö OKSmåland
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 14/4EnenracetOK EnenUppland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 14/4Strängnäsdubbeln, långSträngnäs-Malmby OLSödermanland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 14/4Swedish League, #3, lång (WRE), med VärmlandsdubbelnOK Tyr
OK Älgen
Skattkärrs SOK
Säffle OK
Värmland
intLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 14/4Växjö OKVäxjö OKSmåland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 14/4BrorusetGotlands Bro OKGotland
distMResultat
sön 14/4Sydsvenska mästerskapen, stafettVäxjö OKSmåland
mästSLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 14/4Björkforskampen Björkfors GOIFÖstergötland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 14/4Mörtsjödubbeln, medeldistansSnättringe SK
Söders-Tyresö
Stockholm
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 14/4KlövaträffenOK KompassenSkåne
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 14/4Göteborgsdubbeln, medelSjövalla FKGöteborg
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 14/4SkärvalångenIK GandvikVästergötland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 18/4PåsknattenRonneby OKBlekinge
natLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 18/4SvartnattaÄrla IFSödermanland
natSLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 18/4Häxjakten, Five-O, #1OK SkogsvargarnaVästergötland
natLNVisa rutter i LiveloxResultat
fre 19/4Oppmannaberget, långHärlövs IFSkåne
natL
fre 19/4PåskorienteringenKjula IFSödermanland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
fre 19/4Torsås OKTorsås OKSmåland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
fre 19/4Friskusträffen + DM, medel, HallandFK Friskus-VarbergHalland
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
fre 19/4Kortfredan, Five-O, #2OK SkogsvargarnaVästergötland
natSVisa rutter i LiveloxResultat
fre 19/4Uppsala möte, nattRasbo IK
Upsala IF
Uppland
natLNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 20/4NackheträffenOK NackheHalland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 20/4PåskmedelnRonneby OKBlekinge
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 20/4Vättefejden/Gränsfejden, lång + DM, ultralång, Småland+SkåneTockarps IKSkåne
natLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 20/4Öjetrampen, Five-O, #3Främmestads IK
OK Kullingshof
Västergötland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 20/4Uppsala möte, sprintLånghundra IFUppland
natSVisa rutter i LiveloxResultat
sön 21/4Anebyorienteringen, medelSOK AnebySmåland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 21/4BoforsloppetDegerfors OK
OK Djerf
Värmland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 21/4Bohuslunken, Five-O, #4 Uddevalla OKBohuslän-Dal
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 21/4OK Klemmingen/Södertälje IF, långOK Klemmingen
Södertälje IF
Södermanland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 21/4Vättefejden/Gränsfejden, medelTockarps IKSkåne
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 21/4Dackefejden, långKarlskrona SOKBlekinge
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 21/4Uppsala möte, medelOK LinnéUppland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
mån 22/4Anebyorienteringen, långSOK AnebySmåland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
mån 22/4Dackefejden, medelKarlskrona SOKBlekinge
natMVisa rutter i LiveloxResultat
mån 22/4IFK Enskede, långdistans (med UP)IFK EnskedeStockholm
natLVisa rutter i LiveloxResultat
mån 22/4LetälvsträffenDegerfors OK
OK Djerf
Värmland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
mån 22/4OK Klemmingen/Södertälje IF, medelOK Klemmingen
Södertälje IF
Södermanland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
mån 22/4SnötrampenFjärås AIK
OK Löftan
Halland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
mån 22/4TGOK-orienteringenTjällmo-Godegårds OKÖstergötland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
mån 22/4VåryranFK BokenSkåne
natLVisa rutter i LiveloxResultat
mån 22/4Uppsala möte, långIF ThorUppland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
mån 22/4Vikingaträffen, Five-O, #5Trollhättans SOKVästergötland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
fre 26/4OL-rounden, dag 1OK Hedströmmen
Vandrarringen
Västmanland
natLNVisa rutter i LiveloxResultat
fre 26/4Öppna Falu Mästerskap NattGrycksbo IF OKDalarna
distLNResultat
fre 26/4Tiomila, open individual, FridayFK GöingarnaSkåne
distLKVisa rutter i LiveloxResultat
lör 27/4OL-rounden, dag 2OK Hedströmmen
Vandrarringen
Västmanland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 27/4 - sön 28/4Tiomila i Östra GöingeFK GöingarnaSkåne
natSLKVisa rutter i LiveloxResultat
lör 27/4Tiomila, open individual, SaturdayFK GöingarnaSkåne
distLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 28/4OK Motalas vårtävlingOK MotalaÖstergötland
distMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 28/4OL-rounden, dag 3OK Hedströmmen
Vandrarringen
Västmanland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 28/4Stenungsunds OKStenungsunds OKBohuslän-Dal
natL
sön 28/4Veteranträffen i GästriklandÖsterfärnebo IFGästrikland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 28/4Tiomila, open individual, SundayFK GöingarnaSkåne
distLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 28/4OK BävernOK BävernSmåland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
ons 1/5HammarslagetOK HammarenGästrikland
natSVisa rutter i LiveloxResultat
ons 1/5LagadalskampenFK FinnSmåland
distMVisa rutter i LiveloxResultat
ons 1/5RSK-träffenRydboholms SKVästergötland
natMResultat
ons 1/5Trosa SkogsloppTrosabygdens OKSödermanland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
ons 1/5IFK Lidingö, medeldistansIFK Lidingö SOKStockholm
natMVisa rutter i LiveloxResultat
ons 1/5Hökensåsracet, dubbeltävling, etapp 1OK GränsenSmåland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
ons 1/5SvartåfejdenMjölby OKÖstergötland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
ons 1/5KalmarträffenKalmar OKSmåland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 1/5GötaälvdalsträffenOK GipenBohuslän-Dal
natLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 1/5SilverjaktenSala OKVästmanland
distMVisa rutter i LiveloxResultat
ons 1/5Hökensåsracet, dubbeltävling, etapp 2OK GränsenSmåland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 2/5Ungdomsserien, #1, krets Norr 1Sundbybergs IKStockholm
distLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 2/5Ungdomsserien, #1, krets Norr 2Bromma-Vällingby SOKStockholm
distLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 2/5Ungdomsserien, #1, krets Norr 3OK ÖsteråkerStockholm
distLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 2/5Ungdomsserien, #1, krets Söder 2Gustavsbergs OKStockholm
distLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 2/5Ungdomsserien, #1, krets Söder 3OK SödertörnStockholm
distLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 2/5Ungdomsserien, #1, krets Söder 4Haninge SOKStockholm
distLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 2/5Ungdomsserien, #1, krets Söder 1Tumba-Mälarhöjden OKStockholm
distLVisa rutter i LiveloxResultat
fre 3/5Swedish League, #4, sprint (WRE) + nationell tävlingJärla OrienteringStockholm
intSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 4/5Dolkampen, dag 1, förlängd medelDalaportens OLDalarna
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 4/5Orintos vårtävlingOK OrintoVästergötland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 4/5Swedish League, #5, medeldistans (WRE) + nationell tävlingJärla OrienteringStockholm
intMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 4/5Nybro OK, långNybro OKSmåland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 4/5Roslagshelg, långOK RoslagenUppland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 4/5Tisarträffen, dag 1, medelOK TisarenÖrebro Län
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 5/5Dolkampen, dag 2, medelDalaportens OLDalarna
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 5/5Omega KortIK OmegaVästergötland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 5/5Nybro OK, medelNybro OKSmåland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 5/5Swedish League, #6, final, jaktstart + nationell tävlingTullinge SKStockholm
natLResultat
sön 5/5Tisarträffen, dag 2, långOK TisarenÖrebro Län
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 5/5Vårträffen på GotlandVisborgs OKGotland
distLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 5/5Skärmenträffen OK SkärmenBohuslän-Dal
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 5/5Roslagshelg, medelOK RoslagenUppland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 7/5Öppet Skaraborgsmästerskap, stafettMariestads FKVästergötland
distSLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 7/5VPT 1Arboga OKVästmanland
distSResultat
ons 8/5DM, sprint, StockholmTäby OKStockholm
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
ons 8/5LjungsbrokampenOK SkogsströvarnaÖstergötland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
ons 8/5Två på en pinneÅrsunda IFGästrikland
distPLVisa rutter i LiveloxResultat
fre 10/5High Coast 3-days, dag 1, sprintOK NolaskogsarnaÅngermanland
natSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 11/5Gällstad, medelGällstadbygdens SOKVästergötland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 11/5Gävleloppet, medelGävle OKGästrikland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 11/5Närkekvartetten, #1, långGarphyttans IF
Hagaby GoIF Örebro
Örebro Län
natLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 11/5Fäbodloppet, dag 1Domnarvets GOIFDalarna
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 11/5High Coast 3-days, dag 2, medelOK NolaskogsarnaÅngermanland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 12/5Gävleloppet, långGävle OKGästrikland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 12/5Närkekvartetten, #2, medelGarphyttans IF
Hagaby GoIF Örebro
Örebro Län
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 12/5Ymers vårtävlingIK YmerVästergötland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 12/5High Coast 3-days, dag 3, långOK NolaskogsarnaÅngermanland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 12/5Fäbodloppet, dag 2Domnarvets GOIFDalarna
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 12/5DM, sprint, Bohuslän-DalStångenäs AISBohuslän-Dal
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
sön 12/5DM, sprintstafett, Bohuslän-DalStångenäs AISBohuslän-Dal
mästSSVisa rutter i LiveloxResultat
sön 12/5Gammelstads sprintcup, #3Gammelstads IFNorrbotten
LM
distSVisa rutter i LiveloxResultat
tis 14/5DM, sprint, UpplandOK EnenUppland
distSVisa rutter i LiveloxResultat
tis 14/5Staffans MinneBoxholms OKÖstergötland
natSVisa rutter i LiveloxResultat
tis 14/5Ungdomsserien, #2, krets Norr 2Mälarö SOKStockholm
distLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 14/5Ungdomsserien, #2, krets Norr 3Täby OKStockholm
distLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 14/5Ungdomsserien, #2, krets Söder 2Skarpnäcks OLStockholm
distLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 14/5Ungdomsserien, #2, krets Söder 4IFK EnskedeStockholm
distLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 14/5Ungdomsserien, #2, krets Söder 3Skogsluffarnas OKStockholm
distLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 14/5VPT-2Västerås SOKVästmanland
distSResultat
tis 14/5Ungdomsserien, #2, krets Söder 1OK Älvsjö-ÖrbyStockholm
distLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 14/5Ungdomsserien, #2, krets Norr 1IFK Lidingö SOKStockholm
distLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 15/5Stockholm City Cup, #1OK Södertörn
Sundbybergs IK
Stockholm
distSVisa rutter i LiveloxResultat
tor 16/5HammarbysprintenStorviks IFGästrikland
natSResultat
lör 18/5DM, sprint, SmålandOK ÄlmeSmåland
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 18/5DM, sprintstafett, SmålandOK ÄlmeSmåland
mästSSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 18/5Faxeträffen, dag 1, medelLjusne-Ala OK
Söderhamns OK
Hälsingland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 18/5Umeträffen, dag 1, medelIFK UmeåVästerbottens Orienteringsförbund
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 18/5UngdomstrolletGarda OKGotland
distLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 18/5FilipstadsträffenFilipstads OKVärmland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 18/5OL-touren Falun, långOK KåreDalarna
natLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 18/5Närkekvartetten, #3, medelKFUM Örebro OKÖrebro Län
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 19/5Faxeträffen, dag 2, långLjusne-Ala OK
Söderhamns OK
Hälsingland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 19/5LundasprintenLunds OKSkåne
natSVisa rutter i LiveloxResultat
sön 19/5Umeträffen, dag 2, långIFK UmeåVästerbottens Orienteringsförbund
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 19/5VikingträffenIK Vikings OKVärmland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 19/5DM, sprint, VästergötlandGudhems IFVästergötland
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
sön 19/5OL-touren Falun, medelOK KåreDalarna
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 19/5Närkekvartetten, #4, långKFUM Örebro OKÖrebro Län
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 19/5DM, sprint, ÖstergötlandOK 64 TorpaÖstergötland
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
sön 19/5DM, sprintstafett, VästergötlandGudhems IFVästergötland
mästSLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 21/5VPT-3Surahammars SOKVästmanland
distSResultat
ons 22/5Stockholm City Cup, #2OK Södertörn
Sundbybergs IK
Stockholm
distSVisa rutter i LiveloxResultat
tor 23/5DM, sprint, GästriklandHofors OKGästrikland
mästSResultat
tor 23/5DM, ultralång, VästmanlandHallstahammars OKVästmanland
mästUVisa rutter i LiveloxResultat
fre 24/5StOF Sommarläger Medeldistans (UP)Järfälla OK
Väsby OK
Stockholm
distMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 25/5DM, sprint, BlekingeRonneby OKBlekinge
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 25/5DM, sprint, VästmanlandSala OKVästmanland
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 25/5DM, sprintstafett, BlekingeRonneby OKBlekinge
mästSSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 25/5DM, sprintstafett, VästmanlandSala OKVästmanland
mästSSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 25/5Hellidssprinten och Skaraborgsmästerskap, sprintTidaholm SOK SisuVästergötland
distSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 25/5Tour de Medelpad, dag 1, långSundsvalls OKMedelpad
natLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 25/5Bergnäsets AIK vårtävling, dag 1, långBergnäsets AIKNorrbotten
natLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 25/5JVM-tester, dag 1, medelMullsjö SOK
Tidaholm SOK Sisu
Västergötland
distMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 25/5NässjösprintenNässjö OKSmåland
natSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 25/5DM, sprint, DalarnaSmedjebackens OKDalarna
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 25/5DM, sprintstafett, DalarnaSmedjebackens OKDalarna
mästSSVisa rutter i LiveloxResultat
sön 26/5DM, sprint, HallandHalmstad OKHalland
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
sön 26/5DM, sprintstafett, HallandHalmstad OKHalland
mästSSVisa rutter i LiveloxResultat
sön 26/5Tour de Medelpad, dag 2, medelKovlands IFMedelpad
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 26/5Bergnäsets AIK vårtävling, dag 2, medelBergnäsets AIKNorrbotten
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 26/5JVM-tester, dag 2, långMullsjö SOK
Tidaholm SOK Sisu
Västergötland
distLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 26/5Örebro City Sprint / DM, sprint, Örebro LänAlmby IKÖrebro Län
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
sön 26/5StOF Sommarläger LägerstafettJärfälla OK
Väsby OK
Stockholm
distSMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 26/5LämmeltågetNässjö OKSmåland
natSSVisa rutter i LiveloxResultat
sön 26/5PekingduonMatteus SIÖstergötland
natSMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 26/5Pekingduon, individuella öppna klasserMatteus SIÖstergötland
distMResultat
sön 26/5DM, sprintstafett, Örebro LänAlmby IKÖrebro Län
mästSSVisa rutter i LiveloxResultat
tis 28/5Stockholm City Cup, #3OK Södertörn
Sundbybergs IK
Stockholm
distSVisa rutter i LiveloxResultat
tis 28/5VPT-4Norbergs OKVästmanland
distSVisa rutter i LiveloxResultat
tor 30/5UmedalsrännetUmedalens IFVästerbottens Orienteringsförbund
distM
fre 31/5SM, sprint, publiktävling, medelForsa OK
Hudiksvalls OK
Ljusdals OK
OK Dellen
Hälsingland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
fre 31/5ÖvikssprintenSkogslöparnaÅngermanland
natSVisa rutter i LiveloxResultat
fre 31/5 - lör 1/6SM, sprint, individuellForsa OK
Hudiksvalls OK
Ljusdals OK
OK Dellen
Hälsingland
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 1/6Skogslöparnas nordiskaSkogslöparnaÅngermanland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 1/6SM, sprint, publiktävlingForsa OK
Hudiksvalls OK
Ljusdals OK
OK Dellen
Hälsingland
natSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 1/6DM, sprint, Jämtland-HärjedalenÅre OKJämtland-Härjedalen
natSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 1/6Bodens Bandyklubb OS, långBodens Bandyklubb OSNorrbotten
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 2/6High Chaparral-sprintenBredaryds SOKSmåland
natSVisa rutter i LiveloxResultat
sön 2/6SlottssprintenSigtuna OKUppland
natSVisa rutter i LiveloxResultat
sön 2/6Slottssprinten, 2-mannastafettSigtuna OKUppland
natSSVisa rutter i LiveloxResultat
sön 2/6SM, sprint, publiktävling, stafettForsa OK
Hudiksvalls OK
Ljusdals OK
OK Dellen
Hälsingland
distSS
sön 2/6Bodens Bandyklubb OS, medelBodens Bandyklubb OSNorrbotten
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 2/6BussbyloppetÖrnsköldsviks OKÅngermanland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 2/6SM, sprint, stafettForsa OK
Hudiksvalls OK
Ljusdals OK
OK Dellen
Hälsingland
mästSSVisa rutter i LiveloxResultat
tis 4/6DM, sprint, MedelpadVK UvarnaMedelpad
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
tis 4/6DM, sprint, GöteborgFK HerkulesGöteborg
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
tis 4/6VPT 5, finalKöping-Kolsva OKVästmanland
distSVisa rutter i LiveloxResultat
ons 5/6 - tor 6/6SprinthelgenOK OrionBlekinge
natSVisa rutter i LiveloxResultat
tor 6/6Centrum Team SprintCentrum OKStockholm
distSSVisa rutter i LiveloxResultat
tor 6/6DM, sprint, VärmlandOK JösseVärmland
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
tor 6/6SM, ultralångAlfta-Ösa OKHälsingland
mästUVisa rutter i LiveloxResultat
tor 6/6Ösaträffen, dag 1, långAlfta-Ösa OKHälsingland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 6/6Nationaldagsmedeln med MTBO i BodenI 19 IFNorrbotten
LM
distMResultat
tor 6/6HabosprintenOK GränsenSmåland
distSVisa rutter i LiveloxResultat
fre 7/6Veteran-SM med Ösaträffen, dag 2, sprintAlfta-Ösa OKHälsingland
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
fre 7/6Ösaträffen, dag 2, medelAlfta-Ösa OKHälsingland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
fre 7/6 - sön 9/6Västerbottens 3-dagarsLångvikens OK
Skellefteå OK
Västerbottens Orienteringsförbund
natSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 8/6KinnekullsprintenOK KlyftamoVästergötland
natSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 8/6Veteran-SM med Ösaträffen, dag 3, långAlfta-Ösa OKHälsingland
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 9/6Veteran-SM med Ösaträffen, dag 4, medelAlfta-Ösa OKHälsingland
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 9/6SommarlandssprintenIK GandvikVästergötland
natSVisa rutter i LiveloxResultat
fre 14/6 - sön 16/6Tre skåningar och en danskHelsingborgs SOKSkåne
natSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 15/6IFK Hedemora OK, sprintIFK Hedemora OKDalarna
natSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 15/6DM, ultralång, Jämtland-Härjedalen + MagnumloppetÖstersunds OKJämtland-Härjedalen
mästUVisa rutter i LiveloxResultat
tis 18/6Brödkampen med DM, ultralång, Gästrikland+HälsinglandHälsinglands OF
Ockelbo OK
Hälsingland
Gästrikland
mästUVisa rutter i LiveloxResultat
tis 18/6Melkers MinneSödertälje-Nykvarn OFSödermanland
natSMVisa rutter i LiveloxResultat
ons 19/6DM, medel, MedelpadSundsvalls OKMedelpad
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 23/6Idrefjällveckan Fjäll-OIdrefjällens OKDalarna
distLVisa rutter i LiveloxResultat
mån 24/6IdrefjällsprintenIdrefjällens OKDalarna
natSVisa rutter i LiveloxResultat
tis 25/6 - tor 27/6Idrefjällens 3-dagarsIdrefjällens OKDalarna
natLVisa rutter i LiveloxResultat
fre 28/6 - sön 30/63+3 i SälenMalungs OK SkogsmårdarnaDalarna
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 29/6Havs-OL, dag 1, medelStigmännen Karlshamns OKBlekinge
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 29/6RenlunkenOK RenenNorrbotten
distMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 30/6DM, medel, ÅngermanlandSidensjö IKÅngermanland
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 30/6Kalvdansen, individuella öppna klasserOK RenenNorrbotten
distMResultat
sön 30/6Havs-OL, dag 2, långStigmännen Karlshamns OKBlekinge
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 30/6KalvdansenOK RenenNorrbotten
distSMVisa rutter i LiveloxResultat
mån 1/7 - ons 3/7TrekvällarsOK RavinenStockholm
distLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 2/7Tjust 2-dagars, dag 1Gamleby OKSmåland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 3/7Tjust 2-dagars, dag 2Gamleby OKSmåland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
fre 5/7Vålådalens 3-dagars, etapp 1, sprintFrösö IF
Östersunds OK
Jämtland-Härjedalen
natSVisa rutter i LiveloxResultat
fre 5/7 - sön 7/7Eskilstuna Weekend IK Standard
Ärla IF
Södermanland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 6/7Vålådalens 3-dagars, etapp 2, medelFrösö IF
Östersunds OK
Jämtland-Härjedalen
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 6/7 - sön 7/7Gotlands 2-dagarsSvaide Roma SOKGotland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 6/7 - sön 7/7Morokulien 2-dagarsOK Jösse
Åmotfors OK
Värmland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 6/7 - sön 7/7Vittjärvs 2-dagarsVittjärvs IKNorrbotten
natLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 6/7TjogetEmmaboda Verda OK
Lessebo OK
Småland
natSLKVisa rutter i LiveloxResultat
sön 7/7Vålådalens 3-dagars, etapp 3, långFrösö IF
Östersunds OK
Jämtland-Härjedalen
natLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 9/7 - tor 11/7Gotland 3-dagarsVisborgs OKGotland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 9/7MastloppetHellas OrienteringStockholm
distLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 10/7Bad-OL i HallandOskarströms OKHalland
distMVisa rutter i LiveloxResultat
fre 12/7 - sön 14/7Hallands 3-dagarsFK Friskus-Varberg
OK Nackhe
Halland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
fre 12/7EngelbrektssprintenNorbergs OKVästmanland
distSVisa rutter i LiveloxResultat
mån 15/7 - ons 17/7Österlens 3-kvällarsAndrarums IFSkåne
natMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 16/7SkärgårdssprintenOK RoslagenUppland
natSResultat
tis 16/7SkärgårdssprintenOK RoslagenUppland
natS
lör 20/7O-Ringen Kolmården, träningsraceO-Ringen
LM
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 21/7O-Ringen Kolmården, BagheerastafettenO-Ringen
natSSVisa rutter i LiveloxResultat
mån 22/7 - lör 27/7O-Ringen KolmårdenO-Ringen
natLVisa rutter i LiveloxResultat
mån 29/7OK Hällens 3-dagars, dag 1, medelOK HällenSödermanland
distMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 30/7OK Hällens 3-dagars, dag 2, långOK HällenSödermanland
distLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 31/7OK Hällens 3-dagars, dag 3, långOK HällenSödermanland
distLVisa rutter i LiveloxResultat
fre 2/8Ungdomens 10milaHorreds SK
OK Mark
OK Räven
Skene Sim o IS
Västergötland
natSLKVisa rutter i LiveloxResultat
lör 3/8Markdubbeln, medelHorreds SK
OK Mark
OK Räven
Skene Sim o IS
Västergötland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 3/8Obygdshelgen, dag 1Obygdens OKJämtland-Härjedalen
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 3/8 - sön 4/8Medeltidskampen, GotlandGarda OKGotland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 4/8Markdubbeln, långHorreds SK
OK Mark
OK Räven
Skene Sim o IS
Västergötland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 4/8Obygdshelgen, dag 2Obygdens OKJämtland-Härjedalen
natLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 6/8Distriktsmatch Södermanland, Värmland, Örebro län och Östergötland, dag 1, medelKristinehamns OKVärmland
distMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 6/8Distriktsmatch Dalarna, Gästrikland, Hälsingland, Uppland och Västmanland, dag 1, sprintGästriklands OFGästrikland
distSResultat
tis 6/8SidensjösprintenSidensjö IKÅngermanland
distSVisa rutter i LiveloxResultat
ons 7/8Distriktsmatch Södermanland, Värmland, Örebro län och Östergötland, dag 2, stafettKristinehamns OKVärmland
distSMVisa rutter i LiveloxResultat
ons 7/8Distriktsmatch Dalarna, Gästrikland, Hälsingland, Uppland och Västmanland, dag 2, långGästriklands OFGästrikland
distLResultat
ons 7/8Skellefteå OK, sprintSkellefteå OKVästerbottens Orienteringsförbund
distSVisa rutter i LiveloxResultat
tor 8/8StjärnorpsmedelnStjärnorps SKÖstergötland
distMVisa rutter i LiveloxResultat
fre 9/8NM, sprint, Älvsby IF OKÄlvsby IF OKNorrbotten
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
fre 9/8Götalandsmästerskapen, sprintHestra IFVästergötland
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 10/8AskersundsmedelnAskersunds OKÖrebro Län
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 10/8NM, lång, Älvsby IF OKÄlvsby IF OKNorrbotten
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 10/8Tuna Ting, dag 1, medelStora Tuna OKDalarna
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 10/8 - sön 11/8Gränsjakten i StrömstadIdefjordens SKBohuslän-Dal
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 10/8Götalandsmästerskapen, publiktävling, långHestra IFVästergötland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 10/8Götalandsmästerskapen, långHestra IFVästergötland
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 11/8NM, medel, Älvsby IF OKÄlvsby IF OKNorrbotten
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 11/8Tuna Ting, dag 2, långStora Tuna OKDalarna
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 11/8Götalandsmästerskapen, stafettHestra IFVästergötland
mästSLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 11/8Götalandsmästerskapen, publiktävling, medelHestra IFVästergötland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 11/8LindebygdsträffenLindebygdens OKÖrebro Län
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 17/8HokträffenSkillingaryds FK
Vaggeryds SOK
Småland
distLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 17/8Malmiafejden GrängesbergOK MalmiaDalarna
distM
lör 17/8Umeå OK, dag 1, medelUmeå OKVästerbottens Orienteringsförbund
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 17/8Långhundradubbeln, medelLånghundra IFUppland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 17/8Sandvikens öppna kommunmästerskapOK HammarenGästrikland
distLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 17/8Golden Weekend, dag 1, medelKöping-Kolsva OKVästmanland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 17/8DM, lång, NorrbottenVittjärvs IKNorrbotten
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 18/8Jönköpings OKJönköpings OKSmåland
distMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 18/8KlåverödsmedelnOK Silva
Rävetofta OK
Skåne
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 18/8MockfjärdsflåsetGagnefs OKDalarna
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 18/8TjällmoträffenTjällmo-Godegårds OKÖstergötland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 18/8Umeå OK, dag 2, långUmeå OKVästerbottens Orienteringsförbund
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 18/8DM, stafett, NorrbottenVittjärvs IKNorrbotten
mästSMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 18/8Långhundradubbeln, långLånghundra IFUppland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 18/8SlättemedelnOK SkogsstjärnanVästergötland
distMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 18/8Golden Weekend, dag 2, medelKöping-Kolsva OKVästmanland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 18/8DM, stafett, Norrbotten, individuella öppna klasserVittjärvs IKNorrbotten
distMResultat
ons 21/8Tullinge Teamsprint, skogTullinge SKStockholm
distSSVisa rutter i LiveloxResultat
ons 21/8Storviks nattStorviks IFGästrikland
natLNVisa rutter i LiveloxResultat
fre 23/8 - sön 25/8Göteborg O-meetingFrölunda OL
Göteborg-Majorna OK
Göteborg
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 24/8Avestapropagandan, dag 1, långAvesta OKDalarna
natLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 24/8DM, lång, Ångermanland+MedelpadHärnösands OK
Medelpads OF
Ångermanlands OF
Ångermanland
Medelpad
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 24/8DM, medel, VästerbottenIFK UmeåVästerbottens Orienteringsförbund
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 24/8Hjo 2-dagars, medelHjobygdens OKVästergötland
natM
lör 24/8Ramunderdubbeln, medelSkogspojkarnas OKÖstergötland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 24/8AOK-medelnAnderstorps OKSmåland
distMResultat
lör 24/8Sensommarmedeln i BjärnumOK TorfinnSkåne
distMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 24/8Åvingedubbeln, långdistansIFK Tumba SOK
Mälarhöjdens IK OK
Stockholm
natLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 24/8DM, medel, Jämtland-HärjedalenFrösö IFJämtland-Härjedalen
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 24/8DM, medel, NorrbottenPiteå IF OrienteringsklubbNorrbotten
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 25/8Avestapropagandan, dag 2, medelAvesta OKDalarna
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 25/8DM, stafett, VästerbottenIFK UmeåVästerbottens Orienteringsförbund
mästSLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 25/8DM, stafett, Västerbotten, individuella öppna klasserIFK UmeåVästerbottens Orienteringsförbund
distLResultat
sön 25/8DM, stafett, Ångermanland+MedelpadHärnösands OK
Medelpads OF
Ångermanlands OF
Ångermanland
Medelpad
mästSMResultat
sön 25/8Hjo 2-dagars, långHjobygdens OKVästergötland
natL
sön 25/8Målilla OKMålilla OKSmåland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 25/8Ramunderdubbeln, långSkogspojkarnas OKÖstergötland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 25/8VärmlandsserienOK DjerfVärmland
distLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 25/8DM, sprint, SödermanlandOK TorSödermanland
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
sön 25/8FyrklubbsOK GyngeSkåne
distLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 25/8DM, lång, Jämtland-HärjedalenFrösö IFJämtland-Härjedalen
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 25/8DM, ultralång, NorrbottenPiteå IF OrienteringsklubbNorrbotten
mästUVisa rutter i LiveloxResultat
sön 25/8Åvingedubbeln, medeldistansIFK Tumba SOK
Mälarhöjdens IK OK
Stockholm
natMVisa rutter i LiveloxResultat
ons 28/8Ungdomsserien, region SOGustavsbergs OKStockholm
distMVisa rutter i LiveloxResultat
ons 28/8Ungdomsserien, region NSolna OKStockholm
distMVisa rutter i LiveloxResultat
ons 28/8Ungdomsserien, region SVOK Älvsjö-ÖrbyStockholm
distMResultat
fre 30/8DM, natt, GästriklandGävle OKGästrikland
mästLNVisa rutter i LiveloxResultat
fre 30/8DM, natt, SmålandVästerviks OKSmåland
mästLNVisa rutter i LiveloxResultat
fre 30/8DM, natt, Uppland + VästmanlandOK Linné
Västmanlands OF
Uppland
Västmanland
mästLNVisa rutter i LiveloxResultat
fre 30/8DM, natt, ÖstergötlandOK EkenÖstergötland
mästLNVisa rutter i LiveloxResultat
fre 30/8DM, natt, VärmlandSkattkärrs SOKVärmland
mästLNVisa rutter i LiveloxResultat
fre 30/8DM, natt, Örebro LänOK TisarenÖrebro Län
mästLNVisa rutter i LiveloxResultat
fre 30/8DM, natt, DalarnaKvarnsvedens GOIF OKDalarna
mästLNResultat
lör 31/8DM, medel, BlekingeOK Vilse 87Blekinge
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 31/8DM, medel, Bohuslän-DalBrattås CKBohuslän-Dal
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 31/8DM, medel, VästergötlandOK KlyftamoVästergötland
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 31/8Vimmerby OKVimmerby OKSmåland
distMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 31/8DM, sprint, HälsinglandRehns BKHälsingland
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 31/8DM, medel, GotlandGotlands Bro OKGotland
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 31/8DM, medel, SkåneFK BokenSkåne
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 31/8Jonas Larsons minne 2-dagarsBergnäsets AIKNorrbotten
distMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 31/8DM, medel, StockholmSundbybergs IKStockholm
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 31/8DM, medel, SödermanlandÄrla IFSödermanland
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 31/8DM, medel, HälsinglandRehns BKHälsingland
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 1/9DM, lång, Bohuslän-DalBrattås CKBohuslän-Dal
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 1/9DM, lång, VärmlandDeje SF
Sisu Forshaga SK
Värmland
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 1/9DM, stafett, BlekingeOK Vilse 87Blekinge
mästSLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 1/9DM, stafett, HallandOskarströms OKHalland
mästSLResultat
sön 1/9DM, stafett, Halland, individuella öppna klasserOskarströms OKHalland
distMResultat
sön 1/9DM, stafett, VästergötlandMariestads FK
OK Klyftamo
Västergötland
mästSLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 1/9DM, stafett, Västergötland, individuella öppna klasserOK KlyftamoVästergötland
distMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 1/9DM, stafett, Örebro länKFUM Örebro OKÖrebro Län
mästSLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 1/9DM, stafett, GotlandGotlands Bro OKGotland
mästSLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 1/9DM, lång, DalarnaBjursås OKDalarna
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 1/9DM, lång, Stockholm + UpplandUpplands OF
Waxholms OK
Uppland
Stockholm
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 1/9DM, lång, SödermanlandOK KlemmingenSödermanland
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 1/9DM, lång, Västerbotten, RallarsvängenVännäs OKVästerbottens Orienteringsförbund
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 1/9DM, stafett, SkåneFK BokenSkåne
mästSLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 1/9DM, stafett, Skåne, individuella öppna klasserFK BokenSkåne
distLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 1/9DM, lång, VästmanlandSurahammars SOKVästmanland
mästLResultat
sön 1/9DM, stafett, Blekinge, individuella öppna klasserOK Vilse 87Blekinge
distLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 1/9DM, lång, GöteborgLerums SOKGöteborg
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 1/9DM, lång, Gästrikland + HälsinglandHälsinglands OF
Storviks IF
Hälsingland
Gästrikland
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 1/9DM, lång, SmålandIK HakarpspojkarnaSmåland
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 1/9DM, lång, ÖstergötlandLinköpings OKÖstergötland
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 1/9MTBO, DM, medel, ÅngermanlandOK NipanÅngermanland
LM
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
fre 6/9DM, natt, SkåneHästveda OKSkåne
mästLNVisa rutter i LiveloxResultat
fre 6/9DM, natt, Bohuslän-DalOK SkärmenBohuslän-Dal
mästLNVisa rutter i LiveloxResultat
fre 6/9DM, natt, BlekingeBroSö OK
Stigmännen Karlshamns OK
Blekinge
mästLNVisa rutter i LiveloxResultat
fre 6/9DM, natt, Stockholm + SödermanlandOK Södertörn
Stockholms OF
Södermanlands OF
Stockholm
Södermanland
mästLNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 7/9DM, medel, DalarnaIFK Mora OKDalarna
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 7/9DM, medel, GästriklandOK Ödmården
Oslättforspojkarnas IK
Gästrikland
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 7/9DM, medel, GöteborgSjövalla FKGöteborg
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 7/9DM, medel, SmålandBredaryds SOKSmåland
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 7/9DM, medel, VärmlandOK MangenVärmland
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 7/9DM, medel, VästmanlandArboga OKVästmanland
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 7/9DM, medel, ÖstergötlandOK MotalaÖstergötland
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 7/9DM, sprint, GotlandVisborgs OKGotland
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 7/9DM, medel, UpplandOK RodhenUppland
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 7/9DM, medel, Örebro länOK Tylöskog
Örebro Läns OF
Örebro Län
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 7/9DM, sprint, NorrbottenÖvertorneå IFNorrbotten
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 7/9DM, natt, NorrbottenÖvertorneå IFNorrbotten
mästLNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 7/9DM, natt, GotlandIF Hansa-HoburgGotland
mästLNVisa rutter i LiveloxResultat
sön 8/9DM stafett, Gästrikland + Hälsingland, individuella öppna klasserHälsinglands OF
OK Ödmården
Oslättforspojkarnas IK
Hälsingland
Gästrikland
distLResultat
sön 8/9DM, lång, BlekingeKarlskrona SOKBlekinge
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 8/9DM, lång, SkåneFrosta OKSkåne
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 8/9DM, lång, VästergötlandIF Hagen
OK P4
Västergötland
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 8/9DM, sprint, ÅngermanlandKramfors-Alliansen
Lugnviks IF
Ångermanland
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
sön 8/9DM, stafett, DalarnaIFK Mora OKDalarna
mästSLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 8/9DM, stafett, Dalarna, individuella öppna klasserIFK Mora OKDalarna
distMResultat
sön 8/9DM, stafett, Gästrikland + HälsinglandHälsinglands OF
OK Ödmården
Oslättforspojkarnas IK
Hälsingland
Gästrikland
mästSLResultat
sön 8/9DM, stafett, Södermanland + VästmanlandEskilstuna OL
Västmanlands OF
Södermanland
Västmanland
mästSLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 8/9DM, stafett, ÖstergötlandOK MotalaÖstergötland
mästSLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 8/9DM, stafett, Östergötland, individuella öppna klasser OK MotalaÖstergötland
distLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 8/9DM, stafett, Södermanland + Västmanland, individuella öppna klasserEskilstuna OLSödermanland
distLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 8/9DM, lång, HallandIK Trenne UllaredHalland
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 8/9DM, stafett, SmålandBredaryds SOKSmåland
mästSLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 8/9DM, stafett, StockholmSkarpnäcks OLStockholm
mästSLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 8/9DM, stafett, Stockholm, individuella öppna klasserSkarpnäcks OLStockholm
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 8/9DM, stafett, UpplandIF ThorUppland
mästSLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 8/9DM, stafett, VärmlandOK HierneVärmland
mästSLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 8/9DM, stafett, Värmland, individuella öppna klasserOK HierneVärmland
distLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 8/9DM, lång, Örebro länOK Tylöskog
Örebro Läns OF
Örebro Län
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 8/9DM, stafett, GöteborgIFK Göteborg OrienteringGöteborg
mästSLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 8/9DM, stafett, Uppland, individuella öppna klasserIF ThorUppland
distLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 8/9DM, stafett, Bohuslän-DalStångenäs AISBohuslän-Dal
mästSLVisa rutter i LiveloxResultat
fre 13/9Ungdoms-SM, sprintSOK ViljanSmåland
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
fre 13/9Ungdoms-SM, sprint, öppna klasserSOK ViljanSmåland
distSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 14/9Attundadubbeln, medeldistansAttunda OKStockholm
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 14/9LoffelunkenÖstersunds OKJämtland-Härjedalen
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 14/9Ungdoms-SM, långSOK ViljanSmåland
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 14/9Ungdoms-SM, lång, öppna klasserSOK ViljanSmåland
distLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 14/9ÅrsundarundanÅrsunda IFGästrikland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 14/9 - sön 15/9SM, långSegersta OK
Söderhamns OK
Hälsingland
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 14/9Hjortlördan, medelOK SkogshjortarnaVästergötland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 14/9BergslagsträffenNorbergs OKVästmanland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 15/9Attundadubbeln, långdistansAttunda OKStockholm
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 15/9OK GisleOK GisleSmåland
distLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 15/9Ungdoms-SM, distriktsstafettSOK ViljanSmåland
mästSLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 15/9ÄlgjaktenFältjägarnas IFJämtland-Härjedalen
natSSVisa rutter i LiveloxResultat
sön 15/9SM, lång, final, publiktävling, medelSegersta OK
Söderhamns OK
Hälsingland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 15/9FK Åsen, medelFK ÅsenSkåne
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 15/9Hjortsöndan, långOK SkogshjortarnaVästergötland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 15/9KlarälvskavlenIK Vikings OKVärmland
distSLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 15/9Norbergs OK:s nationellaNorbergs OKVästmanland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 15/9Älgjakten, individuella öppna klasserFältjägarnas IFJämtland-Härjedalen
distMResultat
sön 15/9Klarälvskavlen, individuella öppna klasserIK Vikings OKVärmland
distLVisa rutter i LiveloxResultat
fre 20/9 - lör 21/9SM, medelSegersta OK
Söderhamns OK
Hälsingland
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 21/9HellasmedelnHellas OrienteringStockholm
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 21/9Mälarmårdsdubbeln, medelKatrineholms OK
OK Tjärnen
Södermanland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 21/9PolkaluffenGränna-Bygdens OKSmåland
distLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 21/9Skyttorpslången Rasbo IKUppland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 21/9SM, medel, final, publiktävling, medelSegersta OK
Söderhamns OK
Hälsingland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 21/9AleträffenOK AlehofGöteborg
natLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 21/9Jarlkut´nIK Jarl RättvikDalarna
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 21/9Bahco CupLidköpings VSKVästergötland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 22/9Hultsfreds OKHultsfreds OKSmåland
distLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 22/9Mälarmårdsdubbeln, långKatrineholms OK
OK Tjärnen
Södermanland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 22/9StenskogsmedelnRingsjö OKSkåne
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 22/9SM, stafettSegersta OK
Söderhamns OK
Hälsingland
mästSLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 22/9Bahco Cup, stafettLidköpings VSKVästergötland
natSLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 22/9OK Österåker, individuell medeldistansOK ÖsteråkerStockholm
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 22/9Leksands OKLeksands OKDalarna
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 22/9Herkules SkogsdådFK HerkulesGöteborg
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 22/9ÖsteråkerskavlenOK ÖsteråkerStockholm
natSLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 26/9DM, natt, Jämtland-HärjedalenOK StorsjönJämtland-Härjedalen
mästLNVisa rutter i LiveloxResultat
fre 27/9DM, natt, ÅngermanlandOK NipanÅngermanland
mästMNVisa rutter i LiveloxResultat
fre 27/9Pölder Cup, avslutning, dag 1, nattEksjö SOKSmåland
natLNVisa rutter i LiveloxResultat
fre 27/9DM, natt, HallandSimlångsdalens IFHalland
mästLNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 28/9Arosträffen, medelVästerås SOKVästmanland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 28/9DM, natt, VästerbottenStöcksjö ISVästerbottens Orienteringsförbund
mästLNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 28/9DM, sprint, VästerbottenStöcksjö ISVästerbottens Orienteringsförbund
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 28/9Pölder Cup, avslutning, dag 2, medelEksjö SOKSmåland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 28/9Ungdomsseriefinalen, StockholmVäsby OKStockholm
distSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 28/9UpplandscupsfinalenIdrottsföreningen OLGY UppsalaUppland
distMResultat
lör 28/9VilselöpetOK Vilse 87Blekinge
natLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 28/9 - sön 29/9GustafspinglanSäterbygdens OKDalarna
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 28/9Bredareds IFBredareds IFVästergötland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 28/9Omstart: DM, sprint, GotlandVisborgs OKGotland
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 28/9Ekorren CupLinköpings OKÖstergötland
distSLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 29/9Arosträffen, långVästerås SOKVästmanland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 29/9Flundrehof SkogsträffOK FlundrehofVästergötland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 29/9Kils OK:s nationellaKils OKVärmland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 29/9DM, lång, GotlandGarda OKGotland
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 29/9Medelsprint i SkåneEslövs FKSkåne
distMResultat
sön 29/9ÖrnsköldsviksmästerskapetÖrnsköldsviks OKÅngermanland
distMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 29/9TenhultsmedelnTenhults SOKSmåland
distMVisa rutter i LiveloxResultat
ons 2/10Natti NattiIFK EnskedeStockholm
distSSNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 2/10Natti Natti, individuella öppna klasserIFK EnskedeStockholm
distSNVisa rutter i LiveloxResultat
fre 4/10Revinge by nightLunds OK
Malmö OK
Skåne
natSLNVisa rutter i LiveloxResultat
fre 4/10DM, natt, HälsinglandHudiksvalls OKHälsingland
mästLNVisa rutter i LiveloxResultat
fre 4/10Partilletrippeln, sprintSävedalens AIKGöteborg
natSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 5/10Falkdrevet, dag 1OK SkogsfalkenBlekinge
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 5/10Ulricehamns OKUlricehamns OKVästergötland
distMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 5/10Älgot cup, finalLunds OKSkåne
natLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 5/10Partilletrippeln, långSävedalens AIKGöteborg
natLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 5/10BruksträffenRobertsfors IKVästerbottens Orienteringsförbund
distMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 5/10Skärmjakten, dag 1, långHJS-Vansbro OKDalarna
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 6/10BohusbataljenHerrestads AIF
Uddevalla IS
Bohuslän-Dal
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 6/10Falkdrevet, dag 2 + DM, ultralång, BlekingeOK SkogsfalkenBlekinge
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 6/10MidälvastafettenSelånger SOKMedelpad
distSMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 6/10RevingeträffenLunds OKSkåne
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 6/10TraneträffenOK TrananVästergötland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 6/10UngdomsstafettenLunds OKSkåne
natSLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 6/10Partilletrippeln, medelSävedalens AIKGöteborg
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 6/10Skärmjakten, dag 2, medelHJS-Vansbro OKDalarna
natMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 8/10DM, natt, MedelpadSelånger SOKMedelpad
mästMNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 12/1025mannaHaninge SOK
OK Ravinen
Stockholm
natSLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 12/10Motionsorientering 25mannaHaninge SOK
OK Ravinen
Stockholm
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 13/1025mannamedelnHaninge SOK
OK Ravinen
Stockholm
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 13/10KSK-sprintenKinnaströms SKVästergötland
natSVisa rutter i LiveloxResultat
fre 18/10Lugnetsprinten Korsnäs IF OK
OK Kåre
Dalarna
natSNResultat
fre 18/10AxevallanattaIstrums SKVästergötland
distLNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 19/10Daladubbeln, individuella öppna klasser lördagKarlsbyhedens OK
Korsnäs IF OK
OK Kåre
Dalarna
natLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 19/10Daladubbeln, stafett Karlsbyhedens OK
Korsnäs IF OK
OK Kåre
Dalarna
natSMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 19/10DM, sprint, SkåneOK Pan-KristianstadSkåne
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 19/10DM, sprintstafett, Skåne, individuella öppna klasserOK Pan-KristianstadSkåne
distSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 19/10VallesprintenIstrums SKVästergötland
distSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 19/10 - sön 20/10Helg utan älgGotlands Bro OKGotland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 19/10DM, sprintstafett, SkåneOK Pan-KristianstadSkåne
mästSSVisa rutter i LiveloxResultat
sön 20/10Daladubbeln, individuella öppna klasser söndagKarlsbyhedens OK
Korsnäs IF OK
OK Kåre
Dalarna
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 20/10Daladubbeln, patrullKarlsbyhedens OK
Korsnäs IF OK
OK Kåre
Dalarna
natPUVisa rutter i LiveloxResultat
sön 20/10GMOK:s höstmedelGöteborg-Majorna OKGöteborg
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 20/10Oktobertävlingen i MotalaMotala AIF OLÖstergötland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
fre 25/10HaningenattenHaninge SOKStockholm
distMNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 26/10 - sön 27/10SmålandskavlenOK NjudungSmåland
natSLKVisa rutter i LiveloxResultat
lör 26/10HaningestafettenHaninge SOKStockholm
distSSResultat
lör 26/10BjörkåkramedelnOK NjudungSmåland
distMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 27/10OktoberracetOK EnenUppland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 27/10Smålandskavlen, individuella öppna klasserOK NjudungSmåland
distLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 27/10FräknefejdenLjungskile FKBohuslän-Dal
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 2/11LångenOK TyrVärmland
distL
lör 2/11UddevallatrofénUddevalla OKBohuslän-Dal
natPLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 2/11RodhenloppetOK RodhenUppland
natPLNVisa rutter i LiveloxResultat
sön 3/11HöstlunkenSnättringe SKStockholm
distPUVisa rutter i LiveloxResultat
sön 3/11KortenOK TyrVärmland
distM
sön 3/11RåbockalångenHjärnarps OLSkåne
natLVisa rutter i LiveloxResultat
fre 8/11O-event, dag 1, Sprint by NightBorås GIFVästergötland
natSNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 9/11Novembertävlingarna, medeldistansTullinge SKStockholm
distMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 9/11O-event, dag 2, Downhill SprintHestra IFVästergötland
natSVisa rutter i LiveloxResultat
sön 10/11Novembertävlingarna, långdistansTullinge SKStockholm
distLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 10/11O-Event, dag 3, ZoorienteringIK YmerVästergötland
natSVisa rutter i LiveloxResultat
ons 13/11Mila Stockholm by Night, #1Tumba-Mälarhöjden OKStockholm
distLNVisa rutter i LiveloxResultat
sön 17/11Höstrusket i ÖrkelljungaÖrkelljunga FKSkåne
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 23/11FakirenKöping-Kolsva OK
Västmanlands OF
Västmanland
distLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 23/11Stockholm RogainingOK RavinenStockholm
distPU
lör 30/11 - sön 1/12Viken IndoorOK Pers LärjungarGästrikland
distLResultat
lör 7/12SkidO, Arvidsjaur, sprintArvidsjaurs OKNorrbotten
LS
distSVisa rutter i LiveloxResultat
ons 11/12Mila Stockholm by Night #2Snättringe SKStockholm
distLNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 28/12Mora Indoor cup- IndividuellIFK Mora OKDalarna
distSResultat
sön 29/12Mora Indoor cup- StafettIFK Mora OKDalarna
distSSResultat

Annonser