Svenska Orienteringsförbundet

Tävlingskalender

1940 tävlingar hittades mellan 2019-01-01 och 2019-12-31 med följande urval: orienteringslöpning, närtävling.

Här visas alla tävlingar på karta ihop med tävlingsområden (gul färg) och avlysningar (röd färg). Tänk på att du som tävlande inte får skaffa dig kännedom om tävlingsområdet genom avsiktlig rekognosering, om det inte tydligt har tillåtits av arrangören. För nivå 1-tävlingar är tävlingsområden avlysta för all tränings- och tävlingsverksamhet till dess tävlingen är avgjord. Det inkluderar även klubbanslutna medlemmar som inte själva kommer att delta i tävlingen. För detaljer, se regelverket.

Laddar sida...

Laddar karta...

Arena och tävlingsområde saknas för 132 tävlingar.

Datum Tävling Arrangör Distrikt
Anm
G
Typ
F
D
T
AS
ons 2/1Vintercup 2OK NolaskogsarnaÅngermanland30
närLNResultat
tor 3/1Daglediga 01Svaide Roma SOKGotland0
närL
tor 3/1Landehofs Nattcup Etapp 5OK LandehofGöteborg58
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 3/1Östra Blekingens nattcup 8.5OK OrionBlekinge62
närLNResultat
sön 6/1SkinkloppetSäffle OKVärmland0
närL
sön 6/1Trettondags OLVisborgs OKGotland45
närLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 6/1Vintercup FK ÅsenFK ÅsenSkåne74
närL
sön 6/1Vintercupen E1, SV Kretsen SkåneLunds OKSkåne-
närLVisa rutter i Livelox
sön 6/1PoängjaktIS KullenSkåne-
närL
sön 6/1VinterserienJärla OrienteringStockholm260
närLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 6/1Vinterrace etapp 1Herrestads AIFBohuslän-Dal141
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 8/1GTNC-3 2019OK KlemmingenSödermanland19
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 9/1Veteran-OL nr 14Kristinehamns OKVärmland29
närLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 9/1LuffarliganIF LöjpStockholm172
närLResultat
ons 9/1MOF Nattcup #6Sundsvalls OKMedelpad37
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 9/1Kylk(l)ampen deltävling 4Skattkärrs SOKVärmland67
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 10/1Daglediga 02Visborgs OKGotland0
närL
tor 10/1Veteran OLGöteborg-Majorna OKGöteborg95
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 10/1OK EDVARD... DELUX : )OK DjerfVärmland18
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 10/1Vätterbygden by night deltävling #5IKHP HuskvarnaSmåland70
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 10/1Östra Blekinges nattcup 9Karlskrona SOK
OK Orion
Blekinge72
närLNResultat
tor 10/1Pölder Sport Nattcup - Etapp 4OK SkogsfalkenBlekinge76
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 10/1Skaraborg by nightIK GandvikVästergötland128
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 12/1GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg21
närM
sön 13/1Vintercupen Etapp 2 2019Rävetofta OKSkåne-
närLVisa rutter i Livelox
sön 13/1Vinterrace 2019 deltävling 2OK GipenBohuslän-Dal0
närL
sön 13/1Vintercup nr 6, Pan-KristianstadOK Pan-KristianstadSkåne101
närLResultat
sön 13/1PoängjaktIS KullenSkåne-
närL
sön 13/1VinterserienSnättringe SKStockholm295
närLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 13/1Vinterrace 2019 deltävling 2OK GipenBohuslän-Dal117
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 15/1Nattcup 3 OKSOK SkogsvargarnaVästergötland62
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 15/1Spik-Cup1Surahammars SOKVästmanland87
närLNResultat
ons 16/1Luffarligan i OkvistaskogenVallentuna-Össeby OLUppland0
närL
ons 16/1Veteran-OL nr 15Kristinehamns OKVärmland28
närLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 16/1Go Natt AvestaDalaportens OLDalarna5
närSN
ons 16/1Löpex Vinterserie 2018-19, deltävling 3Almby IK
Örebro Läns OF
Örebro Län78
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 16/1Vintercupen deltävling 4Sundsvalls OKMedelpad36
närMNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 17/1Daglediga 03IF Hansa-HoburgGotland0
närL
tor 17/1Landehofs Nattcup Etapp 6OK LandehofGöteborg46
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 17/1VBN- Vätterbygden By Night, deltävling #6IKHP HuskvarnaSmåland43
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 17/1Nissadals Natt-raceBredaryds SOKSmåland34
närMNResultat
tor 17/1Östra Blekinges nattcup 10OK OrionBlekinge68
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 19/1SM Sport Vintercup #2Sävedalens AIKGöteborg70
närLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 19/1SAIS Motions-OL Etapp 3Stångenäs AISBohuslän-Dal16
närMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 20/1Vintercupen nr 7, BroSö OKBroSö OKBlekinge86
närLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 20/1Vinterläger UltralångSkånes OFSkåne0
närL
sön 20/1Vintercupen E3, SV Kretsen SkåneOK SilvaSkåne-
närLVisa rutter i Livelox
sön 20/1Vinterlägret Ungdom UltralångSkånes OFSkåne64
närUVisa rutter i LiveloxResultat
sön 20/1VinterserienSkarpnäcks OLStockholm221
närLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 20/1PoängjaktIS KullenSkåne-
närL
sön 20/1Tjustalliansens Vintercup 4Västerviks OKSmåland75
närSResultat
sön 20/1Vinterrace etapp 3Brattås CKBohuslän-Dal154
närMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 20/1Nattcup 1Gotlands Bro OKGotland32
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 22/1Vinterlund NattorienteringLunds OKSkåne132
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 22/1Nattcup nr 3OK MåsenSödermanland54
närMNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 23/1Luffarligan Stockholms OFStockholm0
närL
ons 23/1Veteran-OL nr 16Kristinehamns OKVärmland32
närLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 23/1Go Natt AvestaDalaportens OLDalarna3
närMN
ons 23/1MOF Nattcup #7Selånger SOKMedelpad26
närMNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 23/1Kylk(l)ampen deltävling 5Sisu Forshaga SKVärmland47
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 24/1Daglediga 04Visborgs OKGotland0
närL
tor 24/1GOF NattCup Etapp 6Göteborg-Majorna OK
Göteborgs OF
Göteborg87
närLNResultat
tor 24/1Veteran-OL IFK Göteborg OrienteringGöteborg107
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 24/1GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg12
närMK
tor 24/1Natt-Cup 5 DalarnaStora Tuna OKDalarna20
närLN
tor 24/1Vätterbygden by night deltävling 7Os HjälpkurvanSmåland60
närLResultat
tor 24/1Östra Blekinges nattcup 11Karlskrona SOK
OK Orion
Blekinge54
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 24/1Pölder Sport Nattcup - Etapp 5OL Teamet OlofströmBlekinge72
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 24/1Skaraborgs By Night Tibro OKTibro OKVästergötland94
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
sön 27/1Vintercupen E4, SV Kretsen SkåneEslövs FKSkåne-
närLVisa rutter i Livelox
sön 27/1Vinterserien + MTBOIFK EnskedeStockholm196
LM
närLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 27/1Vintercupen, Göingarna FK GöingarnaSkåne45
närLResultat
sön 27/1PoängjaktIS KullenSkåne-
närL
sön 27/1Vinterrace Nr.4Trollhättans SOKVästergötland116
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 29/1Spikcup 2Västerås SOKVästmanland79
närLNResultat
ons 30/1Luffarligan 30 januariStockholms OFStockholm0
närL
ons 30/1Nattugglan - FlottsbroTullinge SKStockholm95
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 30/1Veteran-OL nr 17Kristinehamns OKVärmland26
närLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 30/1Go Natt AvestaDalaportens OLDalarna3
närMN
ons 30/1Löpex Vinterserie 2018-19, deltävling 4Laxå OK
Örebro Läns OF
Örebro Län34
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 30/1SAIS Motions-OL Etapp 4Stångenäs AISBohuslän-Dal6
närSNResultat
ons 30/1Vintercupen deltävling 5Sundsvalls OKMedelpad32
närMNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 31/1Daglediga 05Gotlands Bro OKGotland0
närL
tor 31/1OCK skogssprint träning Åhus ÄspetOrienteringscentrum KristianstadSkåne15
närSN
tor 31/1Landehofs Nattcup Etapp 7OK LandehofGöteborg37
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 31/1Vätterbygden by night deltävling 8IKHP HuskvarnaSmåland41
närLNResultat
tor 31/1Nissadals Nattrace Anderstorps OKSmåland27
närMN
tor 31/1Östra Blekinges nattcup 12OK Orion
Ronneby OK
Blekinge54
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 2/2GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg14
närL
sön 3/2Tjustalliansens Vintercup 5 GamlebyGamleby OKSmåland28
närLResultat
sön 3/2Vintercupen 2018-2019 FrisebodaHärlövs IFSkåne50
närLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 3/2Vintercupen E5, SV Kretsen SkåneOK KontinentSkåne-
närLVisa rutter i Livelox
sön 3/2PoängjaktIS KullenSkåne-
närL
sön 3/2Vinterrace etapp 5Vänersborgs SKVästergötland78
närLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 6/2Veteran-OL nr 18Kristinehamns OKVärmland32
närLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 6/2LuffarliganIF LöjpStockholm86
närMVisa rutter i LiveloxResultat
ons 6/2Go Natt AvestaDalaportens OLDalarna7
närSN
ons 6/2Vintercup 3SkogslöparnaÅngermanland25
närLNResultat
ons 6/2MOF Nattcup #8Njurunda OKMedelpad20
närLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 6/2Kylk(l)ampen deltävling 6OK TyrVärmland41
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 7/2Daglediga 06Visborgs OKGotland0
närL
tor 7/2GOF NattCup Etapp 7Frölunda OL
Göteborgs OF
Tolereds Allmänna IK
Göteborg78
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 7/2VeteranOL OK SkogshjortarnaOK SkogshjortarnaVästergötland26
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 7/2Hagabys nattcup etapp2Hagaby GoIF ÖrebroÖrebro Län31
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 7/2Vätterbygden by night deltävling 9OK GränsenSmåland24
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 7/2Natt-cup 6 DalarnaDomnarvets GOIFDalarna6
närLN
tor 7/2Östra Blekinges nattcup 13OK OrionBlekinge42
närLNResultat
tor 7/2Skaraborgs by NightIstrums SKVästergötland35
närLN
lör 9/2Zonträning Torsås OKTorsås OKSmåland30
närL
lör 9/2GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg21
närL
sön 10/2Vintercupen, SV Kretsen SkåneMalmö OKSkåne-
närLVisa rutter i Livelox
sön 10/2Löpex Vinterserie 2018-19, deltävling 5KFUM Örebro OK
Örebro Läns OF
Örebro Län63
närLResultat
sön 10/2Vintercup nr 10, Pan-KristianstadOK Pan-KristianstadSkåne192
närLResultat
sön 10/2PoängjaktIS KullenSkåne-
närLVisa rutter i Livelox
sön 10/2VinterserienCentrum OKStockholm182
närLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 10/2SAIS Motions-OL Etapp 5Stångenäs AISBohuslän-Dal11
närLResultat
sön 10/2Vinterrace etapp 6OK FlundrehofVästergötland91
närLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 10/2Nattcup 2Svaide Roma SOKGotland22
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 13/2Luffarligan i villaområdeVallentuna-Össeby OLUppland0
närL
ons 13/2Veteran-OL nr 19Kristinehamns OKVärmland38
närLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 13/2Go Natt AvestaDalaportens OLDalarna3
närMN
ons 13/2Vintercupen deltävling 6Sundsvalls OKMedelpad32
närMNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 14/2Daglediga 07Gotlands Bro OKGotland0
närL
tor 14/2Hagabys nattcup etapp 3Hagaby GoIF ÖrebroÖrebro Län32
närLNResultat
tor 14/2Pölder Sport Nattcup, Etapp 6Härlövs IFSkåne51
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 14/2Östra Blekinges nattcup 14Karlskrona SOK
OK Orion
Blekinge57
närLNResultat
lör 16/2GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg22
närL
sön 17/2VinterserienHellas OrienteringStockholm0
närL
sön 17/2Vintercupen E7, SV Kretsen SkåneFrosta OKSkåne-
närL
sön 17/2VinterserienHellas OrienteringStockholm218
närLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 17/2Vintercup nr 11, FK ÅsenFK ÅsenSkåne66
närLResultat
sön 17/2PoängjaktIS KullenSkåne-
närL
sön 17/2Nattcup 3Garda OKGotland27
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
mån 18/2TestSkånes OFSkåne0
närL
ons 20/2Luffarligan 20 februariSöders-TyresöStockholm0
närL
ons 20/2Veteran-OL nr 20Kristinehamns OKVärmland37
närLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 20/2Go Natt AvestaDalaportens OLDalarna4
närSN
ons 20/2Nattugglan - Källbrink-GömmarenTullinge SKStockholm91
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 20/2MOF Nattcup #9VK UvarnaMedelpad27
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 20/2Kylklampen deltävling 7Kils OKVärmland45
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 21/2Daglediga 08Visborgs OKGotland0
närL
tor 21/2 - fre 22/2GOF NattCup Etapp 8Göteborgs OF
Sävedalens AIK
Göteborg112
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 21/2Veteran-O GöteborgOK Landehof
OK Orinto
Göteborg
Västergötland
62
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 21/2OCK träning GropahåletOrienteringscentrum KristianstadSkåne5
närM
tor 21/2Vätterbygden by Night 10Jönköpings OKSmåland49
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 21/2Östra Blekinges nattcup 15OK OrionBlekinge37
närLNResultat
tor 21/2Natt-Cup 7 DalarnaKorsnäs IF OKDalarna24
närLN
tor 21/2Natt 7:an Etapp 5OK OrintoVästergötland28
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 21/2Skaraborg by NightMullsjö SOKVästergötland78
närMNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 23/2SM Sport Vintercup #3Göteborg-Majorna OKGöteborg72
närLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 24/2Vinterserien, Alby friluftsgårdSöders-TyresöStockholm0
närL
sön 24/2Vintercupen 2018-2019 BaslinjenHärlövs IFSkåne82
närLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 24/2Vintercupen E8, SV Kretsen SkåneRingsjö OKSkåne-
närLVisa rutter i Livelox
sön 24/2PoängjaktIS KullenSkåne-
närL
sön 24/2Vinterrace 7Uddevalla OKBohuslän-Dal106
närLResultat
tis 26/2Nattcup, Trollhättans SOKTrollhättans SOKVästergötland51
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 26/2Nattcup #5OK MåsenSödermanland64
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 27/2LuffarliganEnebybergs IFStockholm227
närMResultat
ons 27/2Veteran-OL nr 21Kristinehamns OKVärmland30
närLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 27/2Go Natt AvestaDalaportens OLDalarna2
närMN
ons 27/2Löpex Vinterserie 2018-19, deltävling 6Askersunds OK
Örebro Läns OF
Örebro Län47
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 28/2Daglediga 09Visborgs OKGotland0
närL
tor 28/2GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg19
närL
tor 28/2Vätterbygden by Night 11Göteborg-Majorna OKGöteborg65
närLNResultat
tor 28/2Nissadals Natt-raceBredaryds SOKSmåland27
närMNResultat
tor 28/2Östra Blekinges nattcup 16Karlskrona SOK
OK Orion
Blekinge40
närLNResultat
tor 28/2Landehofs Nattcup Etapp 8OK LandehofGöteborg44
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 2/3Kretsträning OK MotalaÖstergötland21
närLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 2/3Sverigepremiären, stafetträningOK Pan-KristianstadSkåne261
närLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 3/3PoängjaktIS KullenSkåne-
närL
sön 3/3VinterserienOK Älvsjö-ÖrbyStockholm150
närLResultat
tis 5/3Test 1 SkeneSkene Sim o ISVästergötland7
närM
tis 5/3GTNC-5 2019OK KlemmingenSödermanland16
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 5/3Skaraborg by nightOK KlyftamoVästergötland60
närLNResultat
ons 6/3Veteran-OL nr 22Kristinehamns OKVärmland28
närLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 6/3LuffarliganIF LöjpStockholm-
närMVisa rutter i Livelox
ons 6/3Go Natt AvestaDalaportens OLDalarna5
närSN
ons 6/3SAIS Motions-OL Etapp 6Stångenäs AISBohuslän-Dal14
närMNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 6/3Löpex Vinterserie 2018-2019 Deltävling 7OK Tisaren
Örebro Läns OF
Örebro Län46
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 6/3Vintercupen deltävling 7Sundsvalls OKMedelpad17
närMNResultat
tor 7/3Daglediga 10IF Hansa-HoburgGotland0
närL
tor 7/3GOF NattCup Etapp 9Göteborgs OF
Kungälvs OK
Göteborg56
närLNResultat
tor 7/3VeterantourOK RoslagenUppland0
närM
tor 7/3Veteran OlLerums SOKGöteborg71
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 7/3GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg16
närMVisa rutter i Livelox
tor 7/3Vätterbygden by night, deltävling 12IKHP HuskvarnaSmåland53
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 7/3Östra Blekinges nattcup 17OK Orion
Ronneby OK
Blekinge47
närLNResultat
tor 7/3Pölder Sport Nattcup Etapp 7BroSö OK
Stigmännen Karlshamns OK
Blekinge71
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 7/3Natt 7:an Etapp 6IK YmerVästergötland25
närLNResultat
fre 8/3 - sön 10/3Junior CampOK OrionBlekinge48
närLK
fre 8/3Junior Camp, StjärnnattenOK OrionBlekinge49
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 9/3Test Stafett 1Skene Sim o ISVästergötland4
närSLResultat
lör 9/3SM Sport vintercup #4 final!Sävedalens AIKGöteborg39
närMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 10/3Junior Camp, One (wo)man relayOK OrionBlekinge60
närLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 10/3O-ringenträning LOKLinköpings OKÖstergötland63
närLResultat
sön 10/3VinterAlliansHultsfreds OKSmåland16
närMResultat
sön 10/3PoängjaktIS KullenSkåne-
närL
sön 10/3VinterserienTumba-Mälarhöjden OKStockholm250
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 12/3Nattserien vår 2019Ärla IFSödermanland15
närLNResultat
ons 13/3Kylklampen Edanenäset deltävling 8OK MangenVärmland43
närLNResultat
ons 13/3Luffarligan i VallentunaVallentuna-Össeby OLUppland0
närL
ons 13/3Veteran-OL nr 23Kristinehamns OKVärmland23
närLResultat
ons 13/3Vintercup 4OK NolaskogsarnaÅngermanland24
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 13/3MOF Nattcup #10Sundsvalls OKMedelpad16
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 14/3Daglediga 11Svaide Roma SOKGotland0
närL
tor 14/3GOF NattCup Etapp 10Göteborgs OF
OK Alehof
Göteborg75
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 14/3Roslagsveteranerna VÖOLVallentuna-Össeby OLUppland0
närL
tor 14/3Roslagsveteranerna VÖOLVallentuna-Össeby OLUppland0
närL
tor 14/3Veterantouren i VallentunaVallentuna-Össeby OLUppland-
närL
tor 14/3 - lör 16/3OCK träning SporrakullaOrienteringscentrum KristianstadSkåne13
närM
tor 14/3GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg18
närLVisa rutter i Livelox
tor 14/3Vätterbygden by night #13IKHP HuskvarnaSmåland37
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 14/3Nissadals Natt-raceBredaryds SOKSmåland24
närMNResultat
tor 14/3Klubbmästerskap Natt OKK och MOKMalmö OKSkåne35
närLNResultat
lör 16/3Tour De TGOKTjällmo-Godegårds OKÖstergötland146
närLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 16/3Kretsens VårupptaktOK DjerfVärmland34
närLResultat
sön 17/3Örebro läns Vinterserie 2018-19, deltävling 8 (final)Lindebygdens OK
Örebro Läns OF
Örebro Län61
närLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 17/3Först i mål Gudhems IFVästergötland14
närM
sön 17/3Oringenträning OKSOK SkogsströvarnaÖstergötland49
närLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 17/3Kretsträning söndagDegerfors OKVärmland22
närMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 17/3PoängjaktIS KullenSkåne-
närL
tis 19/3Veteran OLOK TorSödermanland167
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 19/3Nattserien EskilstunaOK TorSödermanland42
närMNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 20/3Nattugglan - BrosjönTullinge SKStockholm85
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 20/3Veteran-OL nr 24Kristinehamns OKVärmland29
närMVisa rutter i LiveloxResultat
ons 20/3LuffarliganIF LöjpStockholm-
närMVisa rutter i Livelox
ons 20/3Kylk(l)ampen deltävling 9Kristinehamns OKVärmland55
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 21/3Daglediga 12Visby IF Gute SOKGotland0
närL
tor 21/3POL-RydaHjobygdens OK
Ryda SK
Västergötland144
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 21/3RoslagsveteranernaOK ÖsteråkerStockholm77
närLResultat
tor 21/3Veteran-OL tävling 1Almby IK
Örebro Läns OF
Örebro Län101
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 21/3Veteran OL TaikTolereds Allmänna IKGöteborg65
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 21/3 - fre 22/3OCK träning KjugekullOrienteringscentrum KristianstadSkåne23
närLK
tor 21/3Vätterbygden By Night deltävling 14IKHP HuskvarnaSmåland37
närLN
tor 21/3Natt 7:an Etapp 7 + Sjuhäradsmästerskap NattHestra IFVästergötland44
närLNResultat
tor 21/3Natt-Cup 8 DalarnaIFK Mora OKDalarna19
närMNVisa rutter i Livelox
fre 22/3Nattcup 4Visborgs OKGotland35
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 23/3GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg14
närLVisa rutter i Livelox
lör 23/3Vårupptakt (Motions-OL)OK SkogshjortarnaVästergötland109
närMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 24/3Träningsdag MomentbanaVästergötlands OFVästergötland0
närLVisa rutter i Livelox
sön 24/3Hudik Skid-O 20190324Hudiksvalls OKHälsingland14
LS
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 26/3Test 3Skene Sim o ISVästergötland9
närSLKResultat
tis 26/3Ärla IF Veteran-OLÄrla IFSödermanland194
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 26/3Höglandets teknikträningEksjö SOKSmåland-
närL
tis 26/3Motions-OL HembygdsgårdenKristinehamns OKVärmland41
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 26/3FK Finn ZonnattaFK FinnSmåland12
närLN
tis 26/3IK Standards OL-NattserieIK StandardSödermanland-
närMN
tis 26/3Natt-KM, Motala kretsenMotala AIF OLÖstergötland40
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 26/3Alingsåskretsens Natt-KMOK SkogshjortarnaVästergötland73
närMNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 27/3Luffarligan 27 marsOK SödertörnStockholm0
närL
ons 27/3Veteran OLLjungskile FKBohuslän-Dal-
närM
ons 27/3Pensionärs OLVärend GN OLSmåland40
närLResultat
ons 27/3Kylk(l)ampen finalOK ÄlgenVärmland40
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 27/3LennartKjellgrenNassenSkogspojkarnas OKÖstergötland37
närMNResultat
tor 28/3POL-LugnåsHjobygdens OK
Mariestads FK
Västergötland152
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 28/3VeteranOL HOK-1Hallstahammars OKVästmanland172
närMResultat
tor 28/3Veteran-OL tävling 2KFUM Örebro OK
Örebro Läns OF
Örebro Län87
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 28/3 - sön 31/3OCK träning Rinkaby skjutfältOrienteringscentrum KristianstadSkåne30
närMK
tor 28/3Roslagsveteranerna SkavlötenTäby OKStockholm108
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 28/3Motions-OL A9Kristinehamns OKVärmland31
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 28/3GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg20
närSVisa rutter i Livelox
lör 30/3OK PuhOK EnenUppland18
närM
sön 31/3Skogis Cup nr 1Garda OKGotland65
närLVisa rutter i LiveloxResultat
mån 1/4Daglediga 13Visborgs OKGotland0
närL
mån 1/4Öppna Natt-KMAvesta OKDalarna28
närLNResultat
tis 2/4Tisdags-OL KlagstorpIF Hagen
OK P4
Västergötland50
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 2/4Veteran-OL OK KlemmingenOK KlemmingenSödermanland126
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 2/4NOK-träning OK DenselnOK DenselnÖstergötland86
närLResultat
tis 2/4Vårspringet Eskilstuna OLEskilstuna OLSödermanland89
närLResultat
tis 2/4Norrcupen 2019-04-02Ljusdals OKHälsingland41
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 2/4MotionsOLDalaportens OLDalarna-
närM
tis 2/4Motions-OL Strand/MariebergKristinehamns OKVärmland39
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 2/4MotionsorienteringOK SkogshjortarnaVästergötland108
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 2/4Höglandsträning NässjöNässjö OKSmåland44
närL
ons 3/4Luffarligan, Källbrinks IPSnättringe SKStockholm-
närL
ons 3/4Veteran-ol OK GipenOK GipenBohuslän-Dal74
närMVisa rutter i LiveloxResultat
ons 3/4MarscupenStorviks IFGästrikland42
närLVisa rutter i Livelox
tor 4/4POL GrästorpFrämmestads IK
Hjobygdens OK
Västergötland149
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 4/4Veteran-OL Ryttarns mosseJönköpings OKSmåland123
närMResultat
tor 4/4Veteran-OL tävling 3Kristinehamns OK
Örebro Läns OF
Värmland
Örebro Län
78
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 4/4VeterantävlingÅkers IFSödermanland169
närMResultat
tor 4/4Veteran-OL AOK 2019-04-04Ankarsrums OKSmåland56
närLResultat
tor 4/4Linköpings AIKLinköpings AIKÖstergötland101
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 4/4RoslagsveteranerSigtuna OKUppland115
närLResultat
tor 4/4Veteran-OLIF Marin VästGöteborg84
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 4/4MOL 1Svaide Roma SOKGotland35
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 4/4Motions-OL HultetKristinehamns OKVärmland41
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 4/4NissadalsträningOK StigenSmåland75
närLResultat
tor 4/4OCK träning FurubodaOrienteringscentrum KristianstadSkåne23
närLVisa rutter i Livelox
tor 4/4Torsdags orienteringKarlskrona SOK
OK Orion
Blekinge55
närL
tor 4/4GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg24
närLVisa rutter i Livelox
tor 4/4MarkbygdsträningMarkbygdens OKVästergötland9
närM
tor 4/4Kretsträning FrämmestadFrämmestads IKVästergötland-
närM
lör 6/4Run to the Hills 2019Selånger SOKMedelpad2
närMVisa rutter i Livelox
lör 6/450turen NaturpassetSkogsluffarnas OKStockholm-
närU
lör 6/4Motionsorientering på OstlöpetFalköpings AIK OKVästergötland-
närM
sön 7/4Höglandets Veteran-OLSOK AnebySmåland72
närLResultat
sön 7/4Motionsorientering UmeåUmedalens IFVästerbotten56
närMVisa rutter i LiveloxResultat
mån 8/4Daglediga 14IF Hansa-HoburgGotland0
närL
tis 9/4Norrcup 190409OK DellenHälsingland47
närSVisa rutter i LiveloxResultat
tis 9/4Tisdags-OL LövsjötorpIF HagenVästergötland90
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 9/4Vet-OLEskilstuna OLSödermanland134
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 9/4Dala Veteran 2019-04-09 KvarnsvedenKvarnsvedens GOIF OKDalarna0
närL
tis 9/4Vårspringet Ärla IFÄrla IFSödermanland-
närL
tis 9/4Motionsorientering för allaAvesta OKDalarna-
närL
tis 9/4Allians Frödinge BygdegårdVimmerby OKSmåland40
närMResultat
tis 9/4Krets Motions-OL Bullerdalen OK DjerfVärmland59
närLResultat
tis 9/4SAKO-träning Slätthult 2019-04-09Trollhättans SOKVästergötland62
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 9/4MotionsorienteringOK SkogshjortarnaVästergötland96
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 9/4Motionsorientering KronoparkenOK TyrVärmland176
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 9/4NOK-träning, Hammarkinds OKHammarkinds OKÖstergötland42
närMResultat
tis 9/4Höglandsträning TranåsSol TranåsSmåland-
närLVisa rutter i Livelox
tis 9/4Sörklubbs #1Vallsta SKHälsingland27
närSResultat
ons 10/4Luffarligan 10 aprilStockholms OFStockholm0
närL
ons 10/4VetOL 3stad UISUddevalla IS
Uddevalla OK
Bohuslän-Dal96
närLResultat
ons 10/4Motions 5-DagarsVärend GN OLSmåland60
närSResultat
ons 10/4Vintercup 5SkogslöparnaÅngermanland25
närLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 10/4Dalaoffensivens spetsträning #DalvikMalungs OK SkogsmårdarnaDalarna38
närLVisa rutter i Livelox
tor 11/4Motionsorientering - GranskogJärfälla OKStockholm0
närL
tor 11/4POL AxvallHjobygdens OK
Istrums SK
Västergötland156
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 11/4Veteran-olTjällmo-Godegårds OKÖstergötland75
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 11/4Veteran-OL BaskarpOK GränsenSmåland95
närMResultat
tor 11/4Veteran-OL tävling 4OK Tisaren
Örebro Läns OF
Örebro Län90
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 11/4VeterantourOK RoslagenUppland-
närM
tor 11/4IK Standards Veteran OLIK StandardSödermanland166
närMResultat
tor 11/4VeteranOL, Gamleby OK, DroppstadGamleby OKSmåland51
närMResultat
tor 11/4Motionsorientering - GranskogJärfälla OKStockholm72
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 11/4OCK träning VångaOrienteringscentrum KristianstadSkåne13
närL
tor 11/4Motions-OL MarielundKristinehamns OKVärmland50
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 11/4VT träning (USM träning)Arboga OKVästmanland20
närM
tor 11/4NissadalträningBredaryds SOKSmåland80
närLResultat
tor 11/4GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg12
närLVisa rutter i Livelox
tor 11/4Kretsträning Västra kretsen Istrums SKIstrums SKVästergötland-
närM
tor 11/4Torsdagsorientering 2OK OrionBlekinge51
närL
lör 13/4Run to the Hills 2019Selånger SOKMedelpad62
närMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 14/4Motionsorientering UmeåIFK UmeåVästerbotten59
närSVisa rutter i LiveloxResultat
mån 15/4Daglediga 15Visby IF Gute SOKGotland0
närL
mån 15/4Njudungsmästerskap NattOK BävernSmåland53
närLNResultat
tis 16/4AlliansHultsfreds OKSmåland37
närLResultat
tis 16/4Dalaoffensivens spetsträning Stora Tuna OKDalarna-
närMK
tis 16/4Park-O 1Östersunds OKJämtland-Härjedalen173
närSVisa rutter i LiveloxResultat
tis 16/4POL PetersburgHjobygdens OK
IK Gandvik
Västergötland158
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 16/4Tisdags-OL BjärsjöIF HagenVästergötland45
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 16/4Veteran-ol i Södra VätterbygdenIKHP HuskvarnaSmåland106
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 16/4Dala veteran olSäterbygdens OKDalarna176
närLResultat
tis 16/4AntikrundanSödertälje-Nykvarn OFSödermanland155
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 16/4RoslagsveteranernaRånäs OKUppland79
närLResultat
tis 16/4Poängtävling 1Lindebygdens OK
OK Milan
Örebro Län234
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 16/4NOK-träningFinspångs SOKÖstergötland-
närLVisa rutter i Livelox
tis 16/4Vårspringet EskilstunaOK TorSödermanland76
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 16/4Sörklubbs #2 2019Alfta-Ösa OKHälsingland73
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 16/4MotionsOLDalaportens OLDalarna-
närM
tis 16/4Motions-OL ÖlmeKristinehamns OKVärmland41
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 16/4MotionsorienteringOK SkogshjortarnaVästergötland87
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 16/4Motionsorientering SannaOK TyrVärmland198
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 16/4Motionsorientering StyckåsenOK JösseVärmland42
närLResultat
tis 16/4Norrcupen 190416Forsa OKHälsingland68
närSVisa rutter i LiveloxResultat
ons 17/4Luffarligan i VallentunaVallentuna-Össeby OLUppland0
närL
ons 17/4Veterantävling IFK StockarydIFK StockarydSmåland0
närL
ons 17/4VeteranorienteringVästerviks OKSmåland44
närLResultat
ons 17/4MotionsorienteringVäxjö AISSmåland139
närLResultat
ons 17/4Mora indoor-KMIFK Mora OKDalarna43
närS
tor 18/4Park-O 2Östersunds OKJämtland-Härjedalen109
närSVisa rutter i LiveloxResultat
tor 18/4Tjustmästerskap natt 2019Gamleby OKSmåland27
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
fre 19/4Mol 2 "Påskriset"IF Hansa-HoburgGotland104
närLVisa rutter i LiveloxResultat
fre 19/4Motionsorientering i HelsingborgHelsingborgs SOKSkåne38
närMVisa rutter i LiveloxResultat
mån 22/4Motionsorientering UmeåUmeå OKVästerbotten75
närLResultat
mån 22/4Skogis Cup nr 2Garda OKGotland45
närSVisa rutter i LiveloxResultat
tis 23/4Dala Veteran-OLAvesta OKDalarna157
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 23/4Krets Motions-OL SandfalletKristinehamns OKVärmland68
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 23/4Norrcupen 2019-04-23Ljusdals OKHälsingland53
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 23/4Park-O 3Östersunds OKJämtland-Härjedalen137
närSVisa rutter i LiveloxResultat
tis 23/4Tisdags-OL RånnaIF HagenVästergötland112
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 23/4OK Grip Veteran-OLOK GripSödermanland107
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 23/4Poängtävling 2OK MilanÖrebro Län197
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 23/4NOK-träningOK KolmårdenÖstergötland98
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 23/4IKS VårspringetIK StandardSödermanland-
närM
tis 23/4Motionsorientering för allaAvesta OKDalarna-
närL
tis 23/4Sörklubbs #3Söderhamns OKHälsingland62
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 23/4Ungdomsserie Höglandszonen, deltävling 1Nässjö OKSmåland81
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 23/410-MilaträningOK MilanÖrebro Län36
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 23/4SAKO Ungdomstävling Etapp 1OK FlundrehofVästergötland145
närMVisa rutter i LiveloxResultat
ons 24/4Luffarligan 24 april 2019Fredrikshofs IF Skid & OKStockholm0
närL
ons 24/4Höglandets Veteran OLSol TranåsSmåland71
närMVisa rutter i LiveloxResultat
ons 24/4VetOL 3stad UOKUddevalla OKBohuslän-Dal85
närLResultat
ons 24/4VeckoturGävle OKGästrikland35
närLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 24/4Motionsorientering och Grand PrixLessebo OKSmåland122
närLResultat
ons 24/4OL-alliansen Målilla OKMålilla OKSmåland32
närLResultat
ons 24/4U-serie 1 Blekinge VästraBroSö OK
Stigmännen Karlshamns OK
Blekinge116
närLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 24/4Ungdomsserie 1, Östra BlekingeOK OrionBlekinge134
närLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 24/4Ungdomsserie Motala AIF OLMotala AIF OLÖstergötland60
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 25/4Kretsträning västra kretsenRyda SKVästergötland10
närL
tor 25/4Motions-OL /MagasinsvägenKristinehamns OKVärmland43
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 25/4Park-O 4Östersunds OKJämtland-Härjedalen145
närSVisa rutter i LiveloxResultat
tor 25/4POL-MostuganHjobygdens OK
OK Skogsstjärnan
Västergötland148
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 25/4Veteran-OL Månsarp k:aJönköpings OKSmåland125
närMResultat
tor 25/4Veteran-OL tävling 5OK Tylöskog
Örebro Läns OF
Örebro Län78
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 25/4Veteran-OLKöping-Kolsva OKVästmanland173
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 25/4RoslagsveteranernaEnebybergs IFStockholm84
närMResultat
tor 25/4Stjärnorps SK VeterantävlingStjärnorps SKÖstergötland64
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 25/4KKOK TräningscupKöping-Kolsva OKVästmanland3
närM
tor 25/4MOL3Garda OKGotland45
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 25/4OCK träning KullaskogenOrienteringscentrum KristianstadSkåne15
närM
tor 25/4Motionsorientering UrsvikSolna OKStockholm112
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 25/4Ungdoms/NybörjarträningHagaby GoIF ÖrebroÖrebro Län13
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 25/4Motionsorientering Norra RudOK TyrVärmland128
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 25/4Motionsorientering, Gillevi KoppomOK HierneVärmland46
närLResultat
tor 25/4Motionsorientering, TumbaTumba-Mälarhöjden OKStockholm81
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 25/4Torsdagsorientering 3Karlskrona SOKBlekinge61
närL
tor 25/4Violett teknikträningKöping-Kolsva OKVästmanland38
närLVisa rutter i Livelox
tor 25/4GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg12
närMVisa rutter i Livelox
tor 25/4MarkbygdsträningMarkbygdens OKVästergötland16
närL
tor 25/4Borlänge-Säter träning TäktStora Tuna OKDalarna-
närM
tor 25/4U-5dagarsIKHP HuskvarnaSmåland100
närSResultat
sön 28/4Motionsorientering UmeåUmedalens IFVästerbotten117
närMVisa rutter i LiveloxResultat
mån 29/4Daglediga 16IF Hansa-HoburgGotland0
närL
mån 29/4Motions OL 1 2019Ankarsrums OKSmåland28
närLResultat
mån 29/4Gammelstads sprintcup, #1Gammelstads IFNorrbotten185
närSResultat
tis 30/4Veteran-OLKjula IFSödermanland138
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 30/4Dala Veteran OLStora Tuna OKDalarna168
närLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 1/5Park-O 5Östersunds OKJämtland-Härjedalen285
närSVisa rutter i LiveloxResultat
ons 1/5KM Västra kretsenLidköpings VSKVästergötland78
närLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 1/5Motionsorientering TorsbyOK FryksdalenVärmland57
närLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 1/5När-OLSundsvalls OKMedelpad169
närLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 1/5Motionsorientering FallebergetOK JösseVärmland64
närLResultat
tor 2/5Luffarligan 2 majOK RavinenStockholm0
närL
tor 2/5Motions-OL / HarbergetKristinehamns OKVärmland37
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 2/5POL LidköpingHjobygdens OK
Lidköpings VSK
Västergötland126
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 2/5RoslagsveteranernaLänna IFUppland52
närMResultat
tor 2/5Vet-OLEskilstuna OLSödermanland137
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 2/5Veteran-OL Södra VätterbygdenIK VistaSmåland92
närMResultat
tor 2/5Veteran-OL tävling 6OK Milan
Örebro Läns OF
Örebro Län101
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 2/5Höglandets Veteran OLEksjö SOKSmåland-
närM
tor 2/5Veteran-OLFrölunda OLGöteborg85
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 2/5DOK:s motions-OL KrontorpsvägenDegerfors OKVärmland18
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 2/5Motionsorientering - ViksjöJärfälla OKStockholm36
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 2/5MOL 4Gotlands Bro OKGotland84
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 2/5Motionsorientering UrsvikSundbybergs IKStockholm37
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 2/5Torsdagsträning OK OrionBlekinge54
närL
tor 2/5Ungdomscup 2019Södertälje-Nykvarn OFSödermanland49
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 2/5Motionsorientering Sörmon NorraOK TyrVärmland154
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 2/5Motionsorientering,Morokulien, EidskogOK HierneVärmland62
närLResultat
tor 2/5OCK träning GropahåletOrienteringscentrum KristianstadSkåne19
närL
tor 2/5Motionsorientering SAIKSävedalens AIKGöteborg28
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 2/5Nissadals UngdomscupOK VivillSmåland151
närLResultat
tor 2/5UngdomsserienHultsfreds OKSmåland60
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 2/5Ungdomsserien deltävling 1IFK Linköpings OSÖstergötland150
närMResultat
tor 2/5Östra Kretsens Ungdomsserie, TibroTibro OKVästergötland73
närLResultat
tor 2/5Säter-BorlängeträningSäterbygdens OKDalarna21
närM
tor 2/5FOK:s Sprintcup Etapp1Falkenbergs OKHalland85
närSVisa rutter i LiveloxResultat
tor 2/5Gammelstads sprintcup, #2Gammelstads IFNorrbotten175
närSResultat
lör 4/5Motionsorientering i HelsingborgHelsingborgs SOKSkåne48
närMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 4/5Älgots cup och kretsmästerskap SÖ kretsen.Andrarums IFSkåne36
närLResultat
lör 4/5Motionsorientering medelIFK UmeåVästerbotten108
närMResultat
sön 5/5Norra Hallands Ungdomsserie Etapp 1IK Trenne UllaredHalland178
närLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 5/5Ica-sprintenVännäs OKVästerbotten100
närSVisa rutter i LiveloxResultat
sön 5/5Motionsorientering och sprintcup 1, NordanåSkellefteå OKVästerbotten85
närMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 5/5UngdomsserieHylte OKHalland53
närMResultat
mån 6/5Daglediga 17Visborgs OKGotland0
närL
mån 6/5Motions OL 2 2019Ankarsrums OKSmåland28
närLResultat
mån 6/5ÄlgsprintenOK Pers LärjungarGästrikland113
närSResultat
mån 6/5Motionsorientering TuveTolereds Allmänna IKGöteborg41
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 7/5MotionsOLDalaportens OLDalarna-
närM
tis 7/5Tisdags-OL RankåsIF Hagen
Tibro OK
Västergötland43
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 7/5Ungdomsserie och NOK-träningTjalve IF NorrköpingÖstergötland189
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 7/5Veteran-OLNyköpings OKSödermanland108
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 7/5Dala VeteranOLDalaportens OLDalarna86
närLResultat
tis 7/5DOK:s kretsträning VikenDegerfors OKVärmland53
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 7/5Poängtävling 3OK MilanÖrebro Län201
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 7/55-dagars på hemmaplan, etapp 1OK StigenSmåland46
närLResultat
tis 7/5MiniAlliansHultsfreds OKSmåland0
närMVisa rutter i Livelox
tis 7/5Sörklubbs #4Rehns BKHälsingland62
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 7/5EES 2019 - Eslöv Evening Sprint - Etapp 1Eslövs FKSkåne138
närSVisa rutter i LiveloxResultat
tis 7/5Motionsorientering Skjutsbol ÖsterOK MangenVärmland48
närLResultat
tis 7/5Norrcupen 190507Hudiksvalls OKHälsingland50
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 7/5SprintcupenMarkbygdens OK
Skene Sim o IS
Västergötland116
närSVisa rutter i LiveloxResultat
tis 7/5Motionsorientering, TV mastenSkellefteå OKVästerbotten46
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 7/5Motionsorientering, SödraTannbergetLycksele IFVästerbotten-
närL
tis 7/5Tjustalliansens ungdomsserie 1Västerviks OKSmåland105
närLResultat
tis 7/57-KlubbsSkogslöparnaÅngermanland103
LM
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 7/54-klubbsmatch no 1OK MåsenSödermanland163
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 7/5Vårserien Etapp 1Göteborgs OF
OK Landehof
Göteborg710
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 7/5Ungdomens 5-dagars Etapp 1Ålems OKSmåland66
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 7/5Eskilstuna Sprint CUP #1Ärla IFSödermanland113
närSResultat
tis 7/5Sako 2 OKSOK SkogsvargarnaVästergötland178
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 7/5Ungdomens 5-dagars etapp 2 och Södra VätterbygdsmästerskapVaggeryds SOKSmåland218
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 7/5Höglandsserien, deltävling 2SOK AnebySmåland120
närLResultat
tis 7/5SprintövningRimbo SOKUppland9
närSResultat
ons 8/5Höglandets VeteranolGränna-Bygdens OKSmåland0
närL
ons 8/5Luffarligan 8 majHaninge SOKStockholm0
närL
ons 8/5Frösö 5-Dagars 2019 E1 - OBS FLYTTAD TILL ONSDAG 8 MAJFrösö IFJämtland-Härjedalen201
närLResultat
ons 8/5Motionsorientering SkatåsIK SternGöteborg129
närLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 8/5Motionsorientering och Grand PrixAlvesta SOKSmåland149
närLResultat
ons 8/5GMOK / TAIK SprintCup 2019 - Etapp 1Göteborg-Majorna OKGöteborg263
närSVisa rutter i LiveloxResultat
ons 8/5Östra Kretsens Ungdomsserie SOK TräffSOK TräffVästergötland40
närMResultat
ons 8/5PTV (Park Tour Värmland) Etapp 1OK DjerfVärmland111
närSVisa rutter i LiveloxResultat
ons 8/5Ungdomsserie Blekinge VästraOK Vilse 87Blekinge132
närLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 8/5Falukretsens ungdomsserie 2Korsnäs IF OKDalarna161
närSResultat
ons 8/5Ungdomsserien 2, Östra BlekingeKarlskrona SOKBlekinge145
närLResultat
ons 8/5FOK:s Sprintcup Etapp 2Falkenbergs OKHalland119
närSVisa rutter i LiveloxResultat
ons 8/5Fyrsprinten 1Selånger SOKMedelpad120
närSVisa rutter i LiveloxResultat
ons 8/5Njudungszonens ungdomsserieBodafors OK
IFK Stockaryd
IFK Sävsjö
OK Bävern
OK Njudung
Småland91
närLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 8/5Siljanskrets medelIK Jarl RättvikDalarna108
närMResultat
tor 9/5Dag KM AlingsåskretsenOK KullingshofVästergötland110
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 9/5GnestasprintenOK KlemmingenSödermanland66
närSResultat
tor 9/5MOL 5IF Hansa-HoburgGotland39
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 9/5Motions-OL / GokartbananKristinehamns OKVärmland26
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 9/5Motionsorientering -UddevallaHerrestads AIFBohuslän-Dal0
närL
tor 9/5POL AlbionstuganHjobygdens OK
IK Albion
Västergötland115
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 9/5Råby-Racet 2019Västerås SOKVästmanland175
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 9/5Veteran-ol i Södra VätterbygdenIKHP HuskvarnaSmåland106
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 9/5Roslagsveteranerna 9 majLånghundra IFUppland89
närMResultat
tor 9/5Veteran-OL tävling 7Hällefors OK
OK Milan
Örebro Läns OF
Örebro Län55
närLResultat
tor 9/5Knock-out dag UppsalaOK Linné
Svenska Orienteringsförbundet
Uppland46
närSResultat
tor 9/5Knock-outdag i JönköpingSvenska Orienteringsförbundet14
närSResultat
tor 9/5HälsingeveteranernaAlfta-Ösa OKHälsingland16
närMResultat
tor 9/5VeteranorienteringTjalve IF NorrköpingÖstergötland65
närMResultat
tor 9/5VOL 1, SOKSundsvalls OKMedelpad66
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 9/5Sommarserie 1Njurunda OKMedelpad54
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 9/5Kretsträning Södra SkbgIK WilskeVästergötland21
närMResultat
tor 9/5Frösö 5-Dagars 2019 E2Frösö IFJämtland-Härjedalen237
närLResultat
tor 9/5Motionsorientering UrsvikSundbybergs IKStockholm111
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 9/5OCK träning KronoskogenOrienteringscentrum KristianstadSkåne22
närM
tor 9/5Torsdagsorientering 5OK OrionBlekinge27
närL
tor 9/5Motionsorientering - UddevallaHerrestads AIFBohuslän-Dal63
närMResultat
tor 9/5Motionsorientering SkattkärrOK Tyr
Skattkärrs SOK
Värmland68
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 9/5Motionsorientering, BodafjälletOK HierneVärmland24
närLResultat
tor 9/5Motionsorientering SAIKSävedalens AIKGöteborg20
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 9/5Borlänge-Säter träningStora Tuna OKDalarna30
närL
tor 9/5GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg8
närLVisa rutter i Livelox
tor 9/5Skärmjakt #1 - JärboOK HammarenGästrikland-
närL
tor 9/5Dalaoffensivens spetsträning SundbornKarlsbyhedens OKDalarna20
närL
tor 9/5Teknikträning Violett nivå - SurahammarSurahammars SOKVästmanland39
närL
tor 9/5Motionsorientering UmeåUmeå OKVästerbotten98
närMVisa rutter i LiveloxResultat
fre 10/5TesttävlingGöteborg-Majorna OKGöteborg-
närL
lör 11/5Motionsorientering i Upplands VäsbyVäsby OKStockholm58
närLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 11/5Norra Hallands ungdomsserie Etapp 2IF RigorHalland150
närLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 11/5Vårserien Etapp 2Göteborgs OF
OK Alehof
Göteborg516
närLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 11/5OL-NV Ungdomstävling/Läger + Öppna banorÖrkelljunga FKSkåne74
närLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 11/5Skogsflickematch - Blekinge, Göteborg, Skåne, Halland, Västergötland och SmålandAlvesta SOK
Växjö AIS
Växjö OK
Småland0
närM
lör 11/5Skogsflicksmatch, Blekinge, Göteborg, Skåne, Halland, Västergötland och SmålandEksjö SOKSmåland149
närMResultat
sön 12/5Skogis Cup nr 3Garda OKGotland47
närLVisa rutter i LiveloxResultat
mån 13/5Daglediga 18Gotlands Bro OKGotland0
närL
mån 13/5Motions OL 3Ankarsrums OKSmåland29
närLResultat
mån 13/5Motionsorientering TuveTolereds Allmänna IKGöteborg73
närLVisa rutter i LiveloxResultat
mån 13/5VOK Motions-OL 1 (Pengfors)Vännäs OKVästerbotten24
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 14/5Eskilstuna Sprint Cup #2Eskilstuna OLSödermanland135
närSResultat
tis 14/5FOK:s Sprintcup Etapp 3Falkenbergs OKHalland91
närSVisa rutter i LiveloxResultat
tis 14/5MorotsloppetGotlands Bro OKGotland38
närL
tis 14/5Skogsfemman 1Östersunds OKJämtland-Härjedalen203
närLResultat
tis 14/5Tisdags-OL RånnaIF HagenVästergötland78
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 14/5Uddevalla GymnasierUddevalla OKBohuslän-Dal214
närLResultat
tis 14/5OK Nalle/OK Tjärnen Veteran-OLOK Nalle
OK Tjärnen
Södermanland187
närLResultat
tis 14/5Dala-Veteran SmedjebackenSmedjebackens OKDalarna164
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 14/5Poängtävling 4OK MilanÖrebro Län185
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 14/5Motions-OL / SÖ delen HarbergskartanKristinehamns OKVärmland42
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 14/5Motionsorientering för allaAvesta OKDalarna-
närL
tis 14/55-dagars på hemmaplan, etapp 2OK StigenSmåland97
närLResultat
tis 14/5Motions-OL StorängenOK DjerfVärmland39
närLResultat
tis 14/5Sprintstafett (Motions-OL)OK SkogshjortarnaVästergötland0
närSS
tis 14/5Sprintstafett (Motions-OL) - Öppna banorOK SkogshjortarnaVästergötland33
närSResultat
tis 14/5Pokaljakten 2019, deltävling 1OK TyrVärmland132
närSVisa rutter i LiveloxResultat
tis 14/5EES 2019 - Eslöv Evening Sprint - Etapp 2Eslövs FKSkåne136
närSVisa rutter i LiveloxResultat
tis 14/5Miniallians Södra ViVimmerby OKSmåland29
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 14/5Motionsorientering JössestuganOK JösseVärmland57
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 14/5Norrcupen 190514OK DellenHälsingland81
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 14/5Sörklubbs #5Alfta-Ösa OK
Viksjöfors OK
Hälsingland95
närMResultat
tis 14/5Vårcupen E1Tidaholm SOK SisuVästergötland65
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 14/5Motionsorientering och Sprintcup 2, MedleSkellefteå OKVästerbotten60
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 14/57-KlubbsOK NolaskogsarnaÅngermanland99
LM
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 14/5Sprintcupen 2019OK RävenVästergötland57
närSResultat
tis 14/5Ungdomens 5-dagars 2019 SprintKalmar OKSmåland89
närSVisa rutter i LiveloxResultat
tis 14/5Dammatch västra kretsenOK KlyftamoVästergötland49
närMResultat
tis 14/5SAKO 3 OK GipenOK GipenBohuslän-Dal151
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 14/5Siljansserie nr 1 2019Älvdalens IF OKDalarna49
närSVisa rutter i LiveloxResultat
ons 15/5Östra Kretsens Ungdomsserie, IF HagenIF HagenVästergötland60
närSVisa rutter i LiveloxResultat
ons 15/5Höglandets Veteran-OLOK BävernSmåland-
närM
ons 15/5Veteran-OL OKSOK SkogsvargarnaVästergötland104
närLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 15/5Motionsorientering och Grand PrixVäxjö OKSmåland172
närLResultat
ons 15/5Motionsorientering SkatåsGöteborgs SKGöteborg125
närLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 15/5VeckoturGävle OKGästrikland-
närLVisa rutter i Livelox
ons 15/5Öppet Sprint KMOK RodhenUppland41
närSResultat
ons 15/5Motions-OL - Borås 1 av 5 VT [Sjöbo Arena]Borås GIFVästergötland74
närMVisa rutter i LiveloxResultat
ons 15/5GMOK / TAIK SprintCup 2019 - Etapp 2Tolereds Allmänna IKGöteborg215
närSVisa rutter i LiveloxResultat
ons 15/5O-Ligan deltävling 1 2019Eds SKBohuslän-Dal139
närSResultat
ons 15/5Ungdomsserie 3, Västra BlekingeOK SkogsfalkenBlekinge123
närLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 15/5Ungdomsserien deltävling 2Linköpings OKÖstergötland146
närLResultat
ons 15/5Kinds VeterancupSvenljunga OKVästergötland-
närM
ons 15/5PTV (Park Tour Värmland) Etapp 2OK ÄlgenVärmland120
närSVisa rutter i LiveloxResultat
ons 15/5När-OL OK MarkOK MarkVästergötland1
närL
ons 15/5Pokaljakt LunedetOK DjerfVärmland35
närMResultat
ons 15/5Ungdomsserien Östra Blekinge 3Ronneby OKBlekinge151
närLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 15/5Falukretsens ungdomsserie deltävling 3Karlsbyhedens OKDalarna182
närLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 15/5Njudungszonens ungdomsserieBodafors OK
IFK Stockaryd
IFK Sävsjö
OK Bävern
OK Njudung
Småland89
närLResultat
tor 16/5GOK VetranOL HolmsjönGamleby OKSmåland47
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 16/5POL Norra SkogenHjobygdens OK
SOK Träff
Västergötland147
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 16/5Veteran-OL tävling 8Hagaby GoIF Örebro
Örebro Läns OF
Örebro Län79
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 16/5Veteran-ol i Södra VätterbygdenOK Tranan
Ulricehamns OK
Västergötland126
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 16/5VR Veteran DingtunaVandrarringenVästmanland203
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 16/5RoslagsveteranernaAttunda OKStockholm75
närLResultat
tor 16/5VOL nr 2Selånger SOKMedelpad67
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 16/5Veteran OLSjövalla FKGöteborg79
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 16/5Motions-OL 6Visby IF Gute SOKGotland69
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 16/5DOK:s motions-OL Råbäck norrDegerfors OKVärmland19
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 16/5Motionsorientering SeskaröSeskarö IFNorrbotten40
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 16/5Frösö 5-dagars 2019 E3Frösö IFJämtland-Härjedalen351
närMResultat
tor 16/5Motionsorientering UrsvikSolna OKStockholm72
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 16/5KM Långdistans för Karlskrona SOK och OK OrionKarlskrona SOKBlekinge79
närLResultat
tor 16/5Motions-OL JutvikenKristinehamns OKVärmland32
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 16/5MotionsorienteringUddevalla OKBohuslän-Dal68
närLResultat
tor 16/5OCK träning sprint TivoliparkenOrienteringscentrum KristianstadSkåne32
närS
tor 16/5Motionsorientering WOD (World Orienteering Day) SkutbergetOK TyrVärmland181
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 16/5Motionsorientering, ÅrjängOK Hierne
Årjängs OK
Värmland1
närLResultat
tor 16/5FyrklöverLindebygdens OKÖrebro Län99
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 16/5Gamleby OK,Ungdomsserien del 2Gamleby OKSmåland70
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 16/5GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg14
närSVisa rutter i Livelox
tor 16/5Motionsorientering UmeåUmeå OKVästerbotten112
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 16/5Nissadals Ungdomscup Etapp 2Bredaryds SOKSmåland0
närL
tor 16/5TjalveSOKSkogspojkarnas OKÖstergötland0
närMVisa rutter i Livelox
tor 16/5Ungdomsserien sprintVimmerby OKSmåland45
närSResultat
tor 16/5KretsungdomsmatchOK SkogshjortarnaVästergötland73
närMResultat
tor 16/5KlubbmästerskapGöteborgs SK
IF Marin Väst
Göteborg49
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 16/5Run to the Hills 2019 Etapp 2Selånger SOKMedelpad51
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 16/5Motionsorientering i UpplandOK RoslagenUppland-
närL
tor 16/5Bottnaryd IF Vätterbygdens U-5 etapp 3 Bottnaryds IFSmåland181
närMResultat
tor 16/5Kretsmästerskap SprintOK MotalaÖstergötland107
närSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 18/5Norra Hallands Ungdomsserie Etapp 3OK NackheHalland179
närLResultat
sön 19/5NjudungskavlenOK NjudungSmåland0
närL
sön 19/5NjudungskavlenOK NjudungSmåland21
närSMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 19/5Södra Hallands ungdomsserie 2019 - Etapp 2Halmstad OKHalland52
närLResultat
mån 20/5Daglediga 19Svaide Roma SOKGotland0
närL
mån 20/5PTV #3 KilKils OKVärmland88
närSVisa rutter i LiveloxResultat
mån 20/5Skogsflicksmatch mellan Uppland och StockholmLänna IFUppland78
närMResultat
mån 20/5Mariefredsskolan Skolmästerskap 2019OK GripSödermanland84
närLResultat
mån 20/5Motions OL 4Ankarsrums OKSmåland31
närLResultat
mån 20/5Motionsorientering RudanHaninge SOKStockholm18
LM
närLResultat
mån 20/5Motionsorientering TuveTolereds Allmänna IKGöteborg83
närLVisa rutter i LiveloxResultat
mån 20/5Motionsorientering ÄlvsjöOK Älvsjö-ÖrbyS