Svenska Orienteringsförbundet

Tävlingskalender

3414 tävlingar hittades mellan 2019-01-01 och 2019-12-31 med följande urval: orienteringslöpning.

Datum Tävling Arrangör Distrikt
Anm
G
Typ
F
D
T
AS
tis 1/1NyårslöftetFK HerkulesGöteborg0
klubbL
tis 1/1NyårsorienteringenTormestorps IFSkåne152
distLResultat
tis 1/1TestPatrullOK LinnéUppland2
klubbLL
tis 1/1TestPatull IIOK LinnéUppland0
klubbSL
tis 1/1-Järla OrienteringStockholm0
klubbL
ons 2/1Träningsläger 13- Tour de Pumpen Korsnäs IF OKDalarna17
klubbL
ons 2/1OK Nackhes Nattcup Etapp 2OK NackheHalland18
klubbM
ons 2/1Vintercup 2OK NolaskogsarnaÅngermanland30
närLNResultat
ons 2/1Runes nyårsrökareLjusdals OKHälsingland14
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 3/1Daglediga 01Svaide Roma SOKGotland0
närL
tor 3/1Landehofs Nattcup Etapp 5OK LandehofGöteborg58
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 3/1Östra Blekingens nattcup 8.5OK OrionBlekinge62
närLNResultat
sön 6/1Gröt-OL 2019OK FlundrehofVästergötland23
klubbLKVisa rutter i LiveloxResultat
sön 6/1SkinkloppetSäffle OKVärmland0
närL
sön 6/1JULcup3Söderhamns OKHälsingland22
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 6/1Trettondags OLVisborgs OKGotland45
närLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 6/1Vintercup FK ÅsenFK ÅsenSkåne74
närL
sön 6/1Vintercupen E1, SV Kretsen SkåneLunds OKSkåne-
närLVisa rutter i Livelox
sön 6/1PoängjaktIS KullenSkåne-
närL
sön 6/1Vintercupen Etapp1Frölunda OLGöteborg223
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 6/1VinterserienJärla OrienteringStockholm260
närLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 6/1Vinterrace etapp 1Herrestads AIFBohuslän-Dal141
närMVisa rutter i LiveloxResultat
mån 7/1BEGAS by nightLjusdals OKHälsingland17
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 8/1OK Nackhes Nattcup Etapp 3OK NackheHalland10
klubbM
tis 8/1Nattcup #2Nyköpings OKSödermanland75
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 8/1GOK Nattsprintcup nr 3Gustavsbergs OKStockholm26
klubbSNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 8/1GTNC-3 2019OK KlemmingenSödermanland19
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 8/1Järla O-tour #2Järla OrienteringStockholm27
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 9/1Veteran OL NV SkåneHelsingborgs SOKSkåne-
klubbLVisa rutter i Livelox
ons 9/1Veteran-OL nr 14Kristinehamns OKVärmland29
närLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 9/1LuffarliganIF LöjpStockholm172
närLResultat
ons 9/1OLgas Ljusdals OKHälsingland12
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 9/1Lunkans Natt-cup etapp 4Halmstad OKHalland24
klubbMN
ons 9/1MOF Nattcup #6Sundsvalls OKMedelpad37
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 9/1Kylk(l)ampen deltävling 4Skattkärrs SOKVärmland67
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 10/1Daglediga 02Visborgs OKGotland0
närL
tor 10/1Veteran OLGöteborg-Majorna OKGöteborg95
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 10/1OK EDVARD... DELUX : )OK DjerfVärmland18
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 10/1VKC1Täby OKStockholm42
klubbLNResultat
tor 10/1Vätterbygden by night deltävling #5IK HakarpspojkarnaSmåland70
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 10/1Vintercup Leksand 10/1Leksands OKDalarna22
klubbLN
tor 10/1Östra Blekinges nattcup 9Karlskrona SOK
OK Orion
Blekinge72
närLNResultat
tor 10/1Pölder Sport Nattcup - Etapp 4OK SkogsfalkenBlekinge76
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 10/1Nattcupen nr 3Attunda OK
Enebybergs IF
Väsby OK
Stockholm49
klubbLNResultat
tor 10/1Skaraborg by nightIK GandvikVästergötland128
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 12/1Ärla Midwinter Night TrailÄrla IFSödermanland65
klubbLNResultat
lör 12/1GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg21
närM
lör 12/1Sprintcup #2Tjällmo-Godegårds OKÖstergötland29
klubbSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 12/1Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne82
klubbSVisa rutter i Livelox
lör 12/1LOK Sprint Cup deltävling 3Linköpings OKÖstergötland73
klubbSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 12/1Teknikträning Ungdom Gbg ÖstLerums SOKGöteborg67
klubbLVisa rutter i Livelox
sön 13/1Vintercup Etapp 5OK EnenUppland29
klubbM
sön 13/1Vintercupen Etapp 2 2019Rävetofta OKSkåne-
närLVisa rutter i Livelox
sön 13/1Vinterrace 2019 deltävling 2OK GipenBohuslän-Dal0
närL
sön 13/1Vintercup nr 6, Pan-KristianstadOK Pan-KristianstadSkåne101
närLResultat
sön 13/1Vintercupen etapp 2Göteborgs SKGöteborg213
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 13/1Bara testar liteSävedalens AIKGöteborg0
klubbL
sön 13/1PoängjaktIS KullenSkåne-
närL
sön 13/1VinterserienSnättringe SKStockholm295
närLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 13/1JulruschenBredaryds SOKSmåland25
klubbM
sön 13/1Vinterrace 2019 deltävling 2OK GipenBohuslän-Dal117
närLVisa rutter i LiveloxResultat
mån 14/1Torstens OLöpLjusdals OKHälsingland12
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 15/1Nattcup 3 OKSOK SkogsvargarnaVästergötland62
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 15/1OL-NV Natträning 4FK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne59
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 15/1Nattcup Kalmar/Nybro/Torsås OK 4Kalmar OK
Nybro OK
Småland35
klubbLNResultat
tis 15/1Spik-Cup1Surahammars SOKVästmanland87
närLNResultat
ons 16/1Luffarligan i OkvistaskogenVallentuna-Össeby OLUppland0
närL
ons 16/1Mila Stockholm by Night, #3OK RavinenStockholm288
distLNResultat
ons 16/1Veteran OL NV SkåneHelsingborgs SOKSkåne-
klubbL
ons 16/1Veteran-OL nr 15Kristinehamns OKVärmland28
närLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 16/1Go Natt AvestaDalaportens OLDalarna5
närSN
ons 16/1Midvinterduell etapp 3Linköpings OK
Tjällmo-Godegårds OK
Östergötland49
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 16/1Löpex Vinterserie 2018-19, deltävling 3Almby IK
Örebro OF
Örebro78
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 16/1Nattstrapats 3Halmstad OKHalland8
klubbLNVisa rutter i Livelox
ons 16/1HälsenesprångetLjusdals OKHälsingland14
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 16/1Vintercupen deltävling 4Sundsvalls OKMedelpad36
närMNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 17/1Daglediga 03IF Hansa-HoburgGotland0
närL
tor 17/1Nattcup #3Strängnäs-Malmby OLSödermanland-
klubbL
tor 17/1Stads-OLKristinehamns OKVärmland12
klubbLKVisa rutter i LiveloxResultat
tor 17/1OCK träning ÖsterängOrienteringscentrum KristianstadSkåne15
klubbSN
tor 17/1OK Denselns nattcup 2018-19 deltävling 4OK DenselnÖstergötland29
klubbLNResultat
tor 17/1Landehofs Nattcup Etapp 6OK LandehofGöteborg46
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 17/1VBN- Vätterbygden By Night, deltävling #6IK HakarpspojkarnaSmåland43
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 17/1Nissadals Natt-raceBredaryds SOKSmåland34
närMNResultat
tor 17/1Östra Blekinges nattcup 10OK OrionBlekinge68
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 19/1Teknikträning Ungdom Gbg ÖstSjövalla FKGöteborg23
klubbMVisa rutter i Livelox
lör 19/1TeknikträningOK HällenSödermanland48
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 19/1SM Sport Vintercup #2Sävedalens AIKGöteborg70
närLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 19/1SAIS Motions-OL Etapp 3Stångenäs AISBohuslän-Dal16
närMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 20/1Vintercupen nr 7, BroSö OKBroSö OKBlekinge86
närLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 20/1Vinterläger UltralångSkånes OFSkåne0
närL
sön 20/1Vintercupen E3, SV Kretsen SkåneOK SilvaSkåne-
närLVisa rutter i Livelox
sön 20/1Vintercupen Etapp 3IK UvenGöteborg237
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 20/1Vinterlägret Ungdom UltralångSkånes OFSkåne64
närUVisa rutter i LiveloxResultat
sön 20/1VinterserienSkarpnäcks OLStockholm221
närLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 20/1PoängjaktIS KullenSkåne-
närL
sön 20/1B&L Vinterrogaine #2Sundbybergs IKStockholm40
klubbU
sön 20/1Tjustalliansens Vintercup 4Västerviks OKSmåland75
närSResultat
sön 20/1Vinterrace etapp 3Brattås CKBohuslän-Dal154
närMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 20/1Nattcup 1Gotlands Bro OKGotland32
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
mån 21/1Callevalle springetLjusdals OKHälsingland0
klubbLN
tis 22/1Vinterlund NattorienteringLunds OKSkåne132
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 22/1VKC2Täby OKStockholm47
klubbLNResultat
tis 22/1Stjärnnatt 2Västerås SOKVästmanland65
klubbLN
tis 22/1Nattcup nr 3OK MåsenSödermanland54
närMNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 23/1Luffarligan Stockholms OFStockholm0
närL
ons 23/1Veteran OL NV SkåneFK BokenSkåne-
klubbL
ons 23/1Veteran-OL nr 16Kristinehamns OKVärmland32
närLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 23/1FurloppetLjusdals OKHälsingland11
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 23/1Go Natt AvestaDalaportens OLDalarna3
närMN
ons 23/1Lunkans Natt-cup etapp 5Halmstad OKHalland23
klubbMN
ons 23/1MOF Nattcup #7Selånger SOKMedelpad26
närMNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 23/1Kylk(l)ampen deltävling 5Sisu Forshaga SKVärmland47
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 23/1Vinternattcup 3Sundbybergs IKStockholm39
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 24/1Daglediga 04Visborgs OKGotland0
närL
tor 24/1GOF NattCup Etapp 6Göteborg-Majorna OK
Göteborgs OF
Göteborg87
närLNResultat
tor 24/1Veteran-OL IFK Göteborg OrienteringGöteborg107
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 24/1Stads-OLKristinehamns OKVärmland-
klubbLK
tor 24/1GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg12
närMK
tor 24/1Hagabys nattcup etapp1Hagaby GoIF ÖrebroÖrebro31
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 24/1Natt-Cup 5 DalarnaStora Tuna OKDalarna20
närLN
tor 24/1Ramonsbana 2019 #1Motala AIF OLÖstergötland29
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 24/1Vätterbygden by night deltävling 7Os HjälpkurvanSmåland60
närLResultat
tor 24/1Östra Blekinges nattcup 11Karlskrona SOK
OK Orion
Blekinge54
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 24/1Nattråttan 2018-2019 Etapp 2Waxholms OKStockholm8
klubbLNResultat
tor 24/1Pölder Sport Nattcup - Etapp 5OL Teamet OlofströmBlekinge72
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 24/1Nattcupen nr 4Attunda OK
Enebybergs IF
Väsby OK
Stockholm46
klubbLNResultat
tor 24/1Skaraborgs By Night Tibro OKTibro OKVästergötland94
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
fre 25/1Vintercup Etapp 6OK EnenUppland0
klubbM
lör 26/1Gävle IndoorGävle OKGästrikland294
distSResultat
lör 26/1Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne60
klubbLVisa rutter i Livelox
sön 27/1Vintercup Etapp 7OK EnenUppland32
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 27/1Sprintcup #3Tjällmo-Godegårds OKÖstergötland16
klubbSVisa rutter i LiveloxResultat
sön 27/1Vintercupen E4, SV Kretsen SkåneEslövs FKSkåne-
närLVisa rutter i Livelox
sön 27/1Vintercupen Etapp 4Mölndal Outdoor IFGöteborg113
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 27/1Vinterserien + MTBOIFK EnskedeStockholm196
LM
närLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 27/1Vintercupen, Göingarna FK GöingarnaSkåne45
närLResultat
sön 27/1VinterrogaineJärfälla OKStockholm48
klubbLVisa rutter i Livelox
sön 27/1PoängjaktIS KullenSkåne-
närL
sön 27/1Vinterrace Nr.4Trollhättans SOKVästergötland116
närLVisa rutter i LiveloxResultat
mån 28/1Gäfvla jobbigt loppLjusdals OKHälsingland14
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 29/1OL-NV Natträning 5FK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne47
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 29/1Inomhusorientering Nacka GymnasiumJärla OrienteringStockholm172
klubbSResultat
tis 29/1Nattcup Kalmar/Nybro/Torsås OK 5Kalmar OKSmåland23
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 29/1Spikcup 2Västerås SOKVästmanland79
närLNResultat
ons 30/1Luffarligan 30 januariStockholms OFStockholm0
närL
ons 30/1Nattugglan - FlottsbroTullinge SKStockholm95
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 30/1Veteran OL NV SkåneHelsingborgs SOKSkåne-
klubbL
ons 30/1Veteran-OL nr 17Kristinehamns OKVärmland26
närLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 30/1Go Natt AvestaDalaportens OLDalarna3
närMN
ons 30/1Löpex Vinterserie 2018-19, deltävling 4Laxå OK
Örebro OF
Örebro34
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 30/1Midvinterduell etapp 4Boxholm-Mjölby OL
Linköpings OK
Östergötland44
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 30/1SAIS Motions-OL Etapp 4Stångenäs AISBohuslän-Dal6
närSNResultat
ons 30/1Nattstrapats 4Halmstad OKHalland16
klubbLN
ons 30/1Oppåner, neråopp, nu blir det stopp i detta loppLjusdals OKHälsingland0
klubbLN
ons 30/1Vintercupen deltävling 5Sundsvalls OKMedelpad32
närMNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 31/1Daglediga 05Gotlands Bro OKGotland0
närL
tor 31/1Testtävling MeosKorsnäs IF OKDalarna0
klubbL
tor 31/1Stads-OLKristinehamns OKVärmland-
klubbLK
tor 31/1OCK skogssprint träning Åhus ÄspetOrienteringscentrum KristianstadSkåne15
närSN
tor 31/1OK Denselns nattcup 2018-19 deltävling 5OK DenselnÖstergötland16
klubbLResultat
tor 31/1Landehofs Nattcup Etapp 7OK LandehofGöteborg37
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 31/1Vätterbygden by night deltävling 8IK HakarpspojkarnaSmåland41
närLNResultat
tor 31/1Nissadals Nattrace Anderstorps OKSmåland27
närMN
tor 31/1Östra Blekinges nattcup 12OK Orion
Ronneby OK
Blekinge54
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 2/2LOK Sprint Cup deltävling 4Linköpings OKÖstergötland68
klubbSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 2/2Långdistans ol-träningSvaide Roma SOKGotland-
klubbL
lör 2/2Teknikträning UNGDOM Gbg-ÖstIFK Göteborg OrienteringGöteborg17
klubbL
lör 2/2 - sön 3/2Stockholm Indoor CupStockholms InomhusorienterareStockholm3003
distSResultat
lör 2/2GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg14
närL
sön 3/2Tjustalliansens Vintercup 5 GamlebyGamleby OKSmåland28
närLResultat
sön 3/2Vintercupen 2018-2019 FrisebodaHärlövs IFSkåne50
närLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 3/2Vintercupen E5, SV Kretsen SkåneOK KontinentSkåne-
närLVisa rutter i Livelox
sön 3/2Vintercupen Etapp 5Frölunda OLGöteborg88
klubbLResultat
sön 3/2PoängjaktIS KullenSkåne-
närL
sön 3/2VinterserienSkogsluffarnas OKStockholm0
klubbL
sön 3/2Vinterrace etapp 5Vänersborgs SKVästergötland78
närLVisa rutter i LiveloxResultat
mån 4/2StålmannenLjusdals OKHälsingland0
klubbLN
tis 5/2Nattcup #4Nyköpings OKSödermanland30
klubbLN
tis 5/2GOK NattsprintCup Nr4Gustavsbergs OKStockholm21
klubbSNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 5/2Järla O-tour #3Järla OrienteringStockholm18
klubbMNResultat
tis 5/2GTNC 4Trosabygdens OKSödermanland7
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 6/2Veteran OL NV SkåneHelsingborgs SOKSkåne-
klubbL
ons 6/2Veteran-OL nr 18Kristinehamns OKVärmland32
närLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 6/2LuffarliganIF LöjpStockholm86
närMVisa rutter i LiveloxResultat
ons 6/2Go Natt AvestaDalaportens OLDalarna7
närSN
ons 6/2Vall stadsloppLjusdals OKHälsingland12
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 6/2Vintercup 3SkogslöparnaÅngermanland25
närLNResultat
ons 6/2Lunkans Natt-cup etapp 6 KanebergHalmstad OKHalland22
klubbMN
ons 6/2MOF Nattcup #8Njurunda OKMedelpad20
närLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 6/2Kylk(l)ampen deltävling 6OK TyrVärmland41
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 7/2Daglediga 06Visborgs OKGotland0
närL
tor 7/2GOF NattCup Etapp 7Frölunda OL
Göteborgs OF
Tolereds Allmänna IK
Göteborg78
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 7/2VeteranOL OK SkogshjortarnaOK SkogshjortarnaVästergötland26
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 7/2Nattcup #4Strängnäs-Malmby OLSödermanland31
klubbLResultat
tor 7/2Ramonsbana 2019 #2Motala AIF OLÖstergötland16
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 7/2Stads-OLKristinehamns OKVärmland-
klubbL
tor 7/2Hagabys nattcup etapp2Hagaby GoIF ÖrebroÖrebro31
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 7/2Vätterbygden by night deltävling 9OK GränsenSmåland24
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 7/2Natt-cup 6 DalarnaDomnarvets GOIFDalarna6
närLN
tor 7/2VKC3Täby OKStockholm28
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 7/2Östra Blekinges nattcup 13OK OrionBlekinge42
närLNResultat
tor 7/2Nattcupen nr 5Attunda OK
Enebybergs IF
Väsby OK
Stockholm42
klubbLNResultat
tor 7/2Skaraborgs by NightIstrums SKVästergötland35
närLN
lör 9/2Teknikträning Ungdom Gbg-ÖstOK LandehofGöteborg3
klubbL
lör 9/2Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne42
klubbLVisa rutter i Livelox
lör 9/2Zonträning Torsås OKTorsås OKSmåland30
närL
lör 9/2GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg21
närL
sön 10/2Vintercupen, SV Kretsen SkåneMalmö OKSkåne-
närLVisa rutter i Livelox
sön 10/2Löpex Vinterserie 2018-19, deltävling 5KFUM Örebro OK
Örebro OF
Örebro63
närLResultat
sön 10/2Vintercup nr 10, Pan-KristianstadOK Pan-KristianstadSkåne192
närLResultat
sön 10/2PoängjaktIS KullenSkåne-
närLVisa rutter i Livelox
sön 10/2VinterserienCentrum OKStockholm182
närLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 10/2B&L Vinterrogaine #3Sundbybergs IKStockholm38
klubbU
sön 10/2SAIS Motions-OL Etapp 5Stångenäs AISBohuslän-Dal11
närLResultat
sön 10/2Vinterrace etapp 6OK FlundrehofVästergötland91
närLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 10/2Nattcup 2Svaide Roma SOKGotland22
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
mån 11/2Läjfs löparlåppLjusdals OKHälsingland15
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 12/2Nattcup 4Vänersborgs SKVästergötland40
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 12/2OL-NV Natträning 6FK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne62
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 12/2Nattcup Kalmar/Nybro/Torsås OK 6Kalmar OK
Nybro OK
Småland29
klubbLNResultat
tis 12/2Spikcupen finalVästerås SOKVästmanland70
klubbLNResultat
ons 13/2Luffarligan i villaområdeVallentuna-Össeby OLUppland0
närL
ons 13/2Mila Stockholm by Night, #4Täby OKStockholm196
distLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 13/2Veteran OL NV SkåneHelsingborgs SOKSkåne-
klubbL
ons 13/2Veteran-OL nr 19Kristinehamns OKVärmland38
närLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 13/2JärschenattaLjusdals OKHälsingland12
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 13/2Go Natt AvestaDalaportens OLDalarna3
närMN
ons 13/2Midvinterduell etapp 5IFK Linköpings OS
Linköpings OK
Östergötland57
klubbLNResultat
ons 13/2Vintercupen deltävling 6Sundsvalls OKMedelpad32
närMNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 13/2Lunkans Natt-cup etapp 7 ÖnHalmstad OKHalland22
klubbM
tor 14/2Daglediga 07Gotlands Bro OKGotland0
närL
tor 14/2Stads-OLKristinehamns OKVärmland-
klubbL
tor 14/2Hagabys nattcup etapp 3Hagaby GoIF ÖrebroÖrebro32
närLNResultat
tor 14/2OK Denselns nattcup 2018-19 deltävling 6OK DenselnÖstergötland15
klubbLNResultat
tor 14/2Pölder Sport Nattcup, Etapp 6Härlövs IFSkåne51
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 14/2Östra Blekinges nattcup 14Karlskrona SOK
OK Orion
Blekinge57
närLNResultat
fre 15/2Vintercup Etapp 8OK EnenUppland19
klubbMResultat
lör 16/2GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg22
närL
sön 17/2Vintercup Etapp 9OK EnenUppland23
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 17/2VinterserienHellas OrienteringStockholm0
närL
sön 17/2Vintercupen E7, SV Kretsen SkåneFrosta OKSkåne-
närL
sön 17/2VinterserienHellas OrienteringStockholm218
närLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 17/2Vintercup nr 11, FK ÅsenFK ÅsenSkåne66
närLResultat
sön 17/2PoängjaktIS KullenSkåne-
närL
sön 17/2Tjustalliansens Vintercup 6 AnkarsrumAnkarsrums OKSmåland0
klubbL
sön 17/2Vintercupen Etapp 6FK HerkulesGöteborg160
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 17/2Tjustalliansens Vintercup 6 Ankarsrum nr 2Ankarsrums OKSmåland25
klubbLResultat
sön 17/2Nattcup 3Garda OKGotland27
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
mån 18/2TestSkånes OFSkåne0
närL
mån 18/2TröstracetLjusdals OKHälsingland15
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 19/2Ramonsbana 2019 #3Motala AIF OLÖstergötland23
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 19/2VKC4Täby OKStockholm44
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 19/2Stjärnnatt 4Västerås SOKVästmanland57
klubbSNResultat
tis 19/2Järla Skid-KMJärla OrienteringStockholm36
klubbL
ons 20/2Luffarligan 20 februariSöders-TyresöStockholm0
närL
ons 20/2Veteran OL NV SkåneHelsingborgs SOKSkåne-
klubbL
ons 20/2Veteran-OL nr 20Kristinehamns OKVärmland37
närLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 20/2Go Natt AvestaDalaportens OLDalarna4
närSN
ons 20/2Anderssonskans BerraLjusdals OKHälsingland15
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 20/2Nattugglan - Källbrink-GömmarenTullinge SKStockholm91
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 20/2MOF Nattcup #9VK UvarnaMedelpad27
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 20/2VinterNattCup 4Sundbybergs IKStockholm63
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 20/2Kylklampen deltävling 7Kils OKVärmland45
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 21/2Daglediga 08Visborgs OKGotland0
närL
tor 21/2 - fre 22/2GOF NattCup Etapp 8Göteborgs OF
Sävedalens AIK
Göteborg112
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 21/2Veteran-O GöteborgOK Landehof
OK Orinto
Göteborg
Västergötland
62
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 21/2Stads-OLKristinehamns OKVärmland-
klubbLK
tor 21/2OCK träning GropahåletOrienteringscentrum KristianstadSkåne5
närM
tor 21/2Torsdagskvällens teamsprintTullinge SKStockholm3
klubbSS
tor 21/2Vätterbygden by Night 10Jönköpings OKSmåland49
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 21/2Östra Blekinges nattcup 15OK OrionBlekinge37
närLNResultat
tor 21/2Nattråttan 2018-2019 Etapp 3Waxholms OKStockholm10
klubbLNResultat
tor 21/2Natt-Cup 7 DalarnaKorsnäs IF OKDalarna24
närLN
tor 21/2Natt 7:an Etapp 5OK OrintoVästergötland28
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 21/2Nattcupen nr 6Attunda OK
Enebybergs IF
Väsby OK
Stockholm38
klubbLNResultat
tor 21/2Skaraborg by NightMullsjö SOKVästergötland78
närMNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 23/2SM Sport Vintercup #3Göteborg-Majorna OKGöteborg72
närLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 24/2Vinterserien, Alby friluftsgårdSöders-TyresöStockholm0
närL
sön 24/2Vintercupen 2018-2019 BaslinjenHärlövs IFSkåne82
närLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 24/2Vintercupen E8, SV Kretsen SkåneRingsjö OKSkåne-
närLVisa rutter i Livelox
sön 24/2Vintercupen Etapp 7IK UvenGöteborg189
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 24/2PoängjaktIS KullenSkåne-
närL
sön 24/2Vinterrace 7Uddevalla OKBohuslän-Dal106
närLResultat
sön 24/2Inofficella Ultralång-KM för Tolered Utby Ol-KlubbTolered-Utby Ol-klubbGöteborg29
klubbUResultat
mån 25/2Öst,Väst,Norr å Söder kvistar vi.Ljusdals OKHälsingland13
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 26/2Nattcup, Trollhättans SOKTrollhättans SOKVästergötland51
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 26/2OL-NV Natträning 7FK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne51
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 26/2Nattcup Kalmar/Nybro/Torsås OK 7Kalmar OK
Torsås OK
Småland29
klubbLNResultat
tis 26/2Nattcup #5OK MåsenSödermanland64
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 27/2A & O i OLöpetLjusdals OKHälsingland18
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 27/2Veteran OL NV SkåneHelsingborgs SOKSkåne-
klubbL
ons 27/2LuffarliganEnebybergs IFStockholm227
närMResultat
ons 27/2Veteran-OL nr 21Kristinehamns OKVärmland30
närLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 27/2Go Natt AvestaDalaportens OLDalarna2
närMN
ons 27/2Löpex Vinterserie 2018-19, deltävling 6Askersunds OK
Örebro OF
Örebro47
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 27/2Midvinterduell etapp 6Linköpings OKÖstergötland61
klubbLNResultat
ons 27/2BrunellaNassenSkogspojkarnas OKÖstergötland37
klubbMNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 27/2Nattstrapats 5Halmstad OKHalland12
klubbLNVisa rutter i Livelox
tor 28/2Daglediga 09Visborgs OKGotland0
närL
tor 28/2OK Denselns nattcup 2018-19 deltävling 7OK DenselnÖstergötland18
klubbLNResultat
tor 28/2Stads-OLKristinehamns OKVärmland-
klubbLK
tor 28/2GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg19
närL
tor 28/2Vätterbygden by Night 11Göteborg-Majorna OKGöteborg65
närLNResultat
tor 28/2Nissadals Natt-raceBredaryds SOKSmåland27
närMNResultat
tor 28/2Östra Blekinges nattcup 16Karlskrona SOK
OK Orion
Blekinge40
närLNResultat
tor 28/2Landehofs Nattcup Etapp 8OK LandehofGöteborg44
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
fre 1/3Sverigepremiären, nattOK Pan-KristianstadSkåne905
natLNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 2/3Sverigepremiären, medelOK Pan-KristianstadSkåne1674
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 2/3Teknikträning UNGDOM Gbg-ÖstSävedalens AIKGöteborg15
klubbLVisa rutter i Livelox
lör 2/3Kretsträning OK MotalaÖstergötland21
närLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 2/3Sverigepremiären, stafetträningOK Pan-KristianstadSkåne261
närLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 3/3Sverigepremiären, stafettOK Pan-KristianstadSkåne103
natSLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 3/3Sv-prem_stafett_LundsOKLunds OKSkåne7
klubbL
sön 3/3O-ringenträningIFK Linköpings OSÖstergötland50
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 3/3Sverigepremiären, långOK Pan-KristianstadSkåne1202
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 3/3PoängjaktIS KullenSkåne-
närL
sön 3/3VinterserienOK Älvsjö-ÖrbyStockholm150
närLResultat
mån 4/3Berghård som en mårdLjusdals OKHälsingland15
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 5/3Test 1 SkeneSkene Sim o ISVästergötland7
närM
tis 5/3Veckans bana 2019:10Ludvika OKDalarna-
klubbS
tis 5/3GOK Nattsprintcup nr 5Gustavsbergs OKStockholm22
klubbSNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 5/3GTNC-5 2019OK KlemmingenSödermanland16
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 5/3Nattcup Kalmar/Nybro/Torsås OK 8Kalmar OKSmåland26
klubbLNResultat
tis 5/3Skaraborg by nightOK KlyftamoVästergötland60
närLNResultat
ons 6/3Veteran-OL nr 22Kristinehamns OKVärmland28
närLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 6/3LuffarliganIF LöjpStockholm-
närMVisa rutter i Livelox
ons 6/3SOK Viljan veteran-OLSOK ViljanSmåland27
klubbL
ons 6/3Moorden i FalaLjusdals OKHälsingland11
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 6/3Go Natt AvestaDalaportens OLDalarna5
närSN
ons 6/3SAIS Motions-OL Etapp 6Stångenäs AISBohuslän-Dal14
närMNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 6/3Löpex Vinterserie 2018-2019 Deltävling 7OK Tisaren
Örebro OF
Örebro46
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 6/3Vintercupen deltävling 7Sundsvalls OKMedelpad17
närMNResultat
ons 6/3Vinternattcup 5Järfälla OKStockholm54
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 7/3Daglediga 10IF Hansa-HoburgGotland0
närL
tor 7/3GOF NattCup Etapp 9Göteborgs OF
Kungälvs OK
Göteborg56
närLNResultat
tor 7/3Nattcup #5Strängnäs-Malmby OLSödermanland38
klubbLResultat
tor 7/3VeterantourOK RoslagenUppland0
närM
tor 7/3Veteran OlLerums SOKGöteborg71
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 7/3Stads-OLKristinehamns OKVärmland-
klubbLK
tor 7/3GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg16
närMVisa rutter i Livelox
tor 7/3VKC5 FinalTäby OKStockholm39
klubbLResultat
tor 7/3Vätterbygden by night, deltävling 12IK HakarpspojkarnaSmåland53
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 7/3Östra Blekinges nattcup 17OK Orion
Ronneby OK
Blekinge47
närLNResultat
tor 7/3Pölder Sport Nattcup Etapp 7BroSö OK
Stigmännen Karlshamns OK
Blekinge71
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 7/3Natt 7:an Etapp 6IK YmerVästergötland25
närLNResultat
tor 7/3Nattcupen nr 7Attunda OK
Enebybergs IF
Väsby OK
Stockholm54
klubbLNResultat
fre 8/3KattegattnattOK LindénaHalland423
natLNVisa rutter i LiveloxResultat
fre 8/3 - sön 10/3Junior CampOK OrionBlekinge48
närLK
fre 8/3Viking Memorial - The NightmareVästerås SOKVästmanland39
klubbMNResultat
fre 8/3Junior Camp, StjärnnattenOK OrionBlekinge49
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 9/3Hallandspremiären, medelLaholms IF OKHalland1192
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 9/3Test Stafett 1Skene Sim o ISVästergötland4
närSLResultat
lör 9/3Upptaktsdag för Upplands ungdomar 13-16 årSigtuna OKUppland77
klubbM
lör 9/3Viking Memorial - The HellVästerås SOKVästmanland61
klubbMResultat
lör 9/3Viking Memorial - The TimechaseVästerås SOKVästmanland48
klubbMStarttider
lör 9/3MedelbanaOK Vilse 87Blekinge7
klubbMVisa rutter i Livelox
lör 9/3LOK Sprint Cup deltävling 5Linköpings OKÖstergötland40
klubbSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 9/3Teknikträning Ungdom Gbg-ÖstOK LandehofGöteborg5
klubbL
lör 9/3SM Sport vintercup #4 final!Sävedalens AIKGöteborg39
närMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 10/3Hallandspremiären, långHalmstad OKHalland1013
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 10/3Viking Memorial - The HuntVästerås SOKVästmanland61
klubbUResultat
sön 10/3Vintercup Etapp 10 (Final)OK EnenUppland34
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 10/3Valhall medelOK Vilse 87Blekinge0
klubbMVisa rutter i Livelox
sön 10/3Junior Camp, One (wo)man relayOK OrionBlekinge60
närLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 10/3O-ringenträning LOKLinköpings OKÖstergötland63
närLResultat
sön 10/3VinterAlliansHultsfreds OKSmåland16
närMResultat
sön 10/3PoängjaktIS KullenSkåne-
närL
sön 10/3Sumpans inofficiella öppna Ultra KMSundbybergs IKStockholm30
klubbU
sön 10/3VinterserienTumba-Mälarhöjden OKStockholm250
närLVisa rutter i LiveloxResultat
mån 11/3Spika med UlricaLjusdals OKHälsingland19
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 12/3OL-NV Natträning 8FK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne50
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 12/3NattCup 6OK HällenSödermanland40
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 12/3Nattserien vår 2019Ärla IFSödermanland15
närLNResultat
ons 13/3Kylklampen Edanenäset deltävling 8OK MangenVärmland43
närLNResultat
ons 13/3Luffarligan i VallentunaVallentuna-Össeby OLUppland0
närL
ons 13/3Veteran OL NV SkåneHelsingborgs SOKSkåne-
klubbL
ons 13/3Veteran-OL nr 23Kristinehamns OKVärmland23
närLResultat
ons 13/3Midvinterduell etapp 7Hagaby GoIF Örebro
Linköpings OK
Örebro
Östergötland
47
klubbLNResultat
ons 13/3Vintercup 4OK NolaskogsarnaÅngermanland24
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 13/3MOF Nattcup #10Sundsvalls OKMedelpad16
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 13/3Nattstrapats 6Halmstad OKHalland22
klubbLNVisa rutter i Livelox
ons 13/3Dopp Hopp LoppLjusdals OKHälsingland11
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 13/3Bengt Borgs MinneGöteborg-Majorna OKGöteborg46
klubbSNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 13/3Mila Stockholm by Night, #5, final, jaktstartIFK Lidingö SOKStockholm174
distLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 14/3Daglediga 11Svaide Roma SOKGotland0
närL
tor 14/3GOF NattCup Etapp 10Göteborgs OF
OK Alehof
Göteborg75
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 14/3Roslagsveteranerna VÖOLVallentuna-Össeby OLUppland0
närL
tor 14/3Roslagsveteranerna VÖOLVallentuna-Össeby OLUppland0
närL
tor 14/3Veterantouren i VallentunaVallentuna-Össeby OLUppland-
närL
tor 14/3 - lör 16/3OCK träning SporrakullaOrienteringscentrum KristianstadSkåne13
närM
tor 14/3Stads-OLKristinehamns OKVärmland-
klubbL
tor 14/3GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg18
närLVisa rutter i Livelox
tor 14/3OK Denselns nattcup 2018-19 deltävling 8OK DenselnÖstergötland26
klubbLNResultat
tor 14/3Vätterbygden by night #13IK HakarpspojkarnaSmåland37
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 14/3Nissadals Natt-raceBredaryds SOKSmåland24
närMNResultat
tor 14/3Klubbmästerskap Natt OKK och MOKMalmö OKSkåne35
närLNResultat
fre 15/3Vårracet, nattOK OrionBlekinge82
natLNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 16/3Tour De TGOKTjällmo-Godegårds OKÖstergötland146
närLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 16/3Vårracet, långOK OrionBlekinge548
natLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 16/3Kretsens VårupptaktOK DjerfVärmland34
närLResultat
lör 16/3FolskubbetFrölunda OLGöteborg947
distMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 17/3Gustavsbergs OK, medeldistansGustavsbergs OKStockholm785
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 17/3LaxträffenFalkenbergs OKHalland642
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 17/3Vårracet, medelOK OrionBlekinge436
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 17/3Örebro läns Vinterserie 2018-19, deltävling 8 (final)Lindebygdens OK
Örebro OF
Örebro61
närLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 17/3Först i mål Gudhems IFVästergötland14
närM
sön 17/3Oringenträning OKSOK SkogsströvarnaÖstergötland49
närLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 17/3Kretsträning söndagDegerfors OKVärmland22
närMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 17/3PoängjaktIS KullenSkåne-
närL
mån 18/3Äng- å BergspringLjusdals OKHälsingland15
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 19/3Veteran OLOK TorSödermanland167
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 19/3TisdagsträningOK OrintoVästergötland43
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 19/3Nattserien EskilstunaOK TorSödermanland42
närMNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 19/3Natt-KMJärla OrienteringStockholm26
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 20/3Nattugglan - BrosjönTullinge SKStockholm85
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 20/3Veteran OL NV SkåneHelsingborgs SOKSkåne-
klubbL
ons 20/3Veteran-OL nr 24Kristinehamns OKVärmland29
närMVisa rutter i LiveloxResultat
ons 20/3Veteranorientering Berga SOKBerga SOK
Kalmar OK
Småland29
klubbLResultat
ons 20/3LuffarliganIF LöjpStockholm-
närMVisa rutter i Livelox
ons 20/3Peters nerskuttLjusdals OKHälsingland12
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 20/3Snättringe SK Indoor KMSnättringe SKStockholm49
klubbSResultat
ons 20/3Kylk(l)ampen deltävling 9Kristinehamns OKVärmland55
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 21/3Daglediga 12Visby IF Gute SOKGotland0
närL
tor 21/3POL-RydaHjobygdens OK
Ryda SK
Västergötland144
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 21/3RoslagsveteranernaOK ÖsteråkerStockholm77
närLResultat
tor 21/3Sanda OLGY, Sprint ÅrhusIK HakarpspojkarnaSmåland20
klubbSResultat
tor 21/3Veteran-OL tävling 1Almby IK
Örebro OF
Örebro101
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 21/3Veteran OL TaikTolereds Allmänna IKGöteborg65
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 21/3 - fre 22/3OCK träning KjugekullOrienteringscentrum KristianstadSkåne23
närLK
tor 21/3Kvällsträning 21/3Söderhamns OKHälsingland12
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 21/3Teknikträning GBG SYDIK UvenGöteborg7
klubbLN
tor 21/3Ungdomsträning (Natt-OL)Almby IKÖrebro10
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 21/3Vätterbygden By Night deltävling 14IK HakarpspojkarnaSmåland37
närLN
tor 21/3Natt 7:an Etapp 7 + Sjuhäradsmästerskap NattHestra IFVästergötland44
närLNResultat
tor 21/3Träning Natt OKÖ - Roslagsveteranerna 2019-03-21 OK ÖsteråkerStockholm13
klubbMNResultat
tor 21/3Nattcupen nr 8 / Natt-KMAttunda OK
Enebybergs IF
Täby OK
Väsby OK
Stockholm82
klubbLNResultat
tor 21/3Natt-Cup 8 DalarnaIFK Mora OKDalarna19
närMNVisa rutter i Livelox
fre 22/3DM, natt, GöteborgGöteborgs SK
IF Marin Väst
Göteborg405
mästLNVisa rutter i LiveloxResultat
fre 22/3Nattcup 4Visborgs OKGotland35
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
fre 22/3NyköpingsnattenNyköpings OKSödermanland254
distLNVisa rutter i LiveloxResultat
fre 22/3Rådanatten, Öppet SkaraborgsmästerskapLidköpings VSKVästergötland125
natLNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 23/3Brudarebackens sprintstafett Göteborgs SKGöteborg103
distSSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 23/3NyköpingsorienteringenNyköpings OKSödermanland1623
natLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 23/3GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg14
närLVisa rutter i Livelox
lör 23/3Vårupptakt (Motions-OL)OK SkogshjortarnaVästergötland109
närMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 23/3Upplands Skogsflickors vårblot OK RodhenUppland13
klubbL
sön 24/3Träningsdag MomentbanaVästergötlands OFVästergötland0
närLVisa rutter i Livelox
sön 24/3MåsenstafettenOK MåsenSödermanland435
natSLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 24/3Måsenstafetten, individuella öppna klasserOK MåsenSödermanland257
distLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 24/3Kvillebyns klassiskaKvillebyns SKBohuslän-Dal529
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 24/3Långdistans mitt i SkåneMalmö OKSkåne1024
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 24/3Hudik Skid-O 20190324Hudiksvalls OKHälsingland14
LS
närLVisa rutter i LiveloxResultat
mån 25/3Runes ruskigheterLjusdals OKHälsingland17
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 26/3Test 3Skene Sim o ISVästergötland9
närSLKResultat
tis 26/3Ärla IF Veteran-OLÄrla IFSödermanland194
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 26/3Höglandets teknikträningEksjö SOKSmåland-
närL
tis 26/3Motions-OL HembygdsgårdenKristinehamns OKVärmland41
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 26/3OL-NV Natträning 9 FinalFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne61
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 26/3Skogssprintträning med SIAC RambergetTolereds Allmänna IK
Tolered-Utby Ol-klubb
Göteborg41
klubbSVisa rutter i LiveloxResultat
tis 26/3GOK NattsprintCup Nr6 FINALGustavsbergs OKStockholm21
klubbSNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 26/3FK Finn ZonnattaFK FinnSmåland12
närLN
tis 26/3IK Standards OL-NattserieIK StandardSödermanland-
närMN
tis 26/3Natt-KM, Motala kretsenMotala AIF OLÖstergötland40
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 26/3Alingsåskretsens Natt-KMOK SkogshjortarnaVästergötland73
närMNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 27/3Luffarligan 27 marsOK SödertörnStockholm0
närL
ons 27/3Veteran OL NV SkåneHelsingborgs SOKSkåne-
klubbL
ons 27/3Veteran OLLjungskile FKBohuslän-Dal-
närM
ons 27/3Veteran OL 3-stadLjungskile FK
Trollhättans SK
Bohuslän-Dal
Västergötland
2
klubbM
ons 27/3Pensionärs OLVärend GN OLSmåland40
närLResultat
ons 27/3JE:S usla soppaLjusdals OKHälsingland14
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 27/3Kylk(l)ampen finalOK ÄlgenVärmland40
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 27/3LennartKjellgrenNassenSkogspojkarnas OKÖstergötland37
närMNResultat
ons 27/3Natt KMLinköpings OKÖstergötland44
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 28/3POL-LugnåsHjobygdens OK
Mariestads FK
Västergötland152
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 28/3VeteranOL HOK-1Hallstahammars OKVästmanland172
närMResultat
tor 28/3Veteran-OL tävling 2KFUM Örebro OK
Örebro OF
Örebro87
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 28/3 - sön 31/3OCK träning Rinkaby skjutfältOrienteringscentrum KristianstadSkåne30
närMK
tor 28/3Roslagsveteranerna SkavlötenTäby OKStockholm108
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 28/3Motions-OL A9Kristinehamns OKVärmland31
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 28/3Söderhamn NORRSöderhamns OKHälsingland18
klubbMKVisa rutter i LiveloxResultat
tor 28/3TorsdagsträningOK OrintoVästergötland14
klubbL
tor 28/3GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg20
närSVisa rutter i Livelox
tor 28/3KM natt VÖOL, OKÖ och WOKVallentuna-Össeby OLUppland43
klubbLNResultat
tor 28/3Natt-KM Frölunda OLFrölunda OLGöteborg54
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
fre 29/3SumpnattaSundbybergs IKStockholm196
distLNVisa rutter i LiveloxResultat
fre 29/3Tibrotrippeln, nattTibro OKVästergötland235
natLNVisa rutter i LiveloxResultat
fre 29/3SM, natt, och Swedish League, #1Hässleholms OKSkåne471
mästLNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 30/3Tibrotrippeln, medelTibro OKVästergötland694
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 30/3Uven-/Rigordubbeln, medelIK UvenGöteborg995
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 30/3Vårdubbeln, medelOK SkogsfalkenBlekinge696
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 30/3OK PuhOK EnenUppland18
närM
lör 30/3Kringelträffen, dag 1 Södertälje-Nykvarn OFSödermanland1091
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 31/3Tibrotrippeln, medelTibro OKVästergötland670
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 31/3Uven-/Rigordubbeln, långIF RigorHalland1059
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 31/3Vårdubbeln, långOK SkogsfalkenBlekinge621
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 31/3Vuxenutbildning 2019Bredaryds SOKSmåland11
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 31/3Kringelträffen, dag 2Södertälje-Nykvarn OFSödermanland904
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 31/3Skogis Cup nr 1Garda OKGotland65
närLVisa rutter i LiveloxResultat
mån 1/4Daglediga 13Visborgs OKGotland0
närL
mån 1/4Öppna Natt-KMAvesta OKDalarna28
närLNResultat
tis 2/4Tisdags-OL KlagstorpIF Hagen
OK P4
Västergötland50
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 2/4Veteran-OL OK KlemmingenOK KlemmingenSödermanland126
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 2/4NOK-träning OK DenselnOK DenselnÖstergötland86
närLResultat
tis 2/4Vårspringet Eskilstuna OLEskilstuna OLSödermanland89
närLResultat
tis 2/4Norrcupen 2019-04-02Ljusdals OKHälsingland41
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 2/4MotionsOLDalaportens OLDalarna-
närM
tis 2/4Motions-OL Strand/MariebergKristinehamns OKVärmland39
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 2/4Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne69
klubbLVisa rutter i Livelox
tis 2/4MotionsorienteringOK SkogshjortarnaVästergötland108
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 2/4Höglandsträning NässjöNässjö OKSmåland44
närL
ons 3/4Luffarligan, Källbrinks IPSnättringe SKStockholm-
närL
ons 3/4Veteran OL NV SkåneHelsingborgs SOKSkåne-
klubbL
ons 3/4Veteran-ol OK GipenOK GipenBohuslän-Dal74
närMVisa rutter i LiveloxResultat
ons 3/4Dalaoffensivens spetsträning - stafetträningOK KåreDalarna51
klubbLKVisa rutter i Livelox
ons 3/4MarscupenStorviks IFGästrikland42
närLVisa rutter i Livelox
tor 4/4POL GrästorpFrämmestads IK
Hjobygdens OK
Västergötland149
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 4/4Veteran-OL Ryttarns mosseJönköpings OKSmåland123
närMResultat
tor 4/4Veteran-OL tävling 3Kristinehamns OK
Örebro OF
Värmland
Örebro
78
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 4/4VeterantävlingÅkers IFSödermanland169
närMResultat
tor 4/4Veteran-OL AOK 2019-04-04Ankarsrums OKSmåland56
närLResultat
tor 4/4Linköpings AIKLinköpings AIKÖstergötland101
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 4/4RoslagsveteranerSigtuna OKUppland115
närLResultat
tor 4/4Veteran-OLIF Marin VästGöteborg84
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 4/4MOL 1Svaide Roma SOKGotland35
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 4/4Tränings-OLLjusdals OKHälsingland16
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 4/4Motions-OL HultetKristinehamns OKVärmland41
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 4/4NissadalsträningOK StigenSmåland75
närLResultat
tor 4/4Teknikträning GBG SYDMölndal Outdoor IFGöteborg35
klubbL
tor 4/4OCK träning FurubodaOrienteringscentrum KristianstadSkåne23
närLVisa rutter i Livelox
tor 4/4Torsdags orienteringKarlskrona SOK
OK Orion
Blekinge55
närL
tor 4/4StugsundsgaloppenSöderhamns OKHälsingland10
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 4/4TorsdagsträningOK OrintoVästergötland11
klubbL
tor 4/4GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg24
närLVisa rutter i Livelox
tor 4/4MarkbygdsträningMarkbygdens OKVästergötland9
närM
tor 4/4Kretsträning FrämmestadFrämmestads IKVästergötland-
närM
tor 4/4HSOK NybörjartävlingHelsingborgs SOKSkåne40
klubbSVisa rutter i LiveloxResultat
tor 4/4NV-träning v14Väsby OKStockholm18
klubbL
fre 5/4GrymnattaVäsby OKStockholm487
natLNVisa rutter i LiveloxResultat
fre 5/4DM, natt, VästergötlandFalköpings AIK OKVästergötland359
mästLNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 6/4AnderstorpAnderstorps OKSmåland0
distL
lör 6/4Bosarpsträffen, medelLunds OKSkåne537
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 6/4LännamedelnLänna IFUppland1262
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 6/4Run to the Hills 2019Selånger SOKMedelpad2
närMVisa rutter i Livelox
lör 6/450turen NaturpassetSkogsluffarnas OKStockholm-
närU
lör 6/4Tolereds vårtävlingTolereds Allmänna IKGöteborg708
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 6/4Kolmårdsdubbeln, medelOK KolmårdenÖstergötland1307
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 6/4OK Tors ungdomstävling OK TorSödermanland306
natLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 6/4Motionsorientering på OstlöpetFalköpings AIK OKVästergötland-
närM
lör 6/4OstlöpetFalköpings AIK OKVästergötland665
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 7/4Bosarpsträffen, långLunds OKSkåne524
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 7/4NorrvirdarnaOK NorrvirdarnaSmåland609
distLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 7/4RånässtafettenRånäs OKUppland243
natSLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 7/4Rånässtafetten, individuella öppna klasserRånäs OKUppland159
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 7/4SuderträffenIF Hansa-HoburgGotland175
distMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 7/4Höglandets Veteran-OLSOK AnebySmåland72
närLResultat
sön 7/4Kolmårdsdubbeln, KolmårdskavlenOK KolmårdenÖstergötland300
natSLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 7/4Kolmårdskavlen, individuella öppna klasserOK KolmårdenÖstergötland261
distLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 7/4Intensivkurs OK GipenOK GipenBohuslän-Dal9
klubbMResultat
sön 7/4Landvetter vårlångOK LandehofGöteborg966
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 7/4LovömedelnBromma-Vällingby SOKStockholm863
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 7/4TorfejdenOK TorSödermanland426
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 7/4Motionsorientering UmeåUmedalens IFVästerbotten56
närMVisa rutter i LiveloxResultat
mån 8/4Daglediga 14IF Hansa-HoburgGotland0
närL
tis 9/4Norrcup 190409OK DellenHälsingland47
närSVisa rutter i LiveloxResultat
tis 9/4Tisdags-OL LövsjötorpIF HagenVästergötland90
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 9/4Vet-OLEskilstuna OLSödermanland134
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 9/4Dala Veteran 2019-04-09 KvarnsvedenKvarnsvedens GOIF OKDalarna0
närL
tis 9/4Vårspringet Ärla IFÄrla IFSödermanland-
närL
tis 9/4Motionsorientering för allaAvesta OKDalarna-
närL
tis 9/4Allians Frödinge BygdegårdVimmerby OKSmåland40
närMResultat
tis 9/4Krets Motions-OL Bullerdalen OK DjerfVärmland59
närLResultat
tis 9/4SAKO-träning Slätthult 2019-04-09Trollhättans SOKVästergötland62
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 9/4Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne48
klubbLVisa rutter i Livelox
tis 9/4MotionsorienteringOK SkogshjortarnaVästergötland96
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 9/4Motionsorientering KronoparkenOK TyrVärmland176
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 9/4NOK-träning, Hammarkinds OKHammarkinds OKÖstergötland42
närMResultat
tis 9/4Höglandsträning TranåsSol TranåsSmåland-
närLVisa rutter i Livelox
tis 9/4Träningsorientering 9/4Lindebygdens OKÖrebro41
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 9/4Sörklubbs #1Vallsta SKHälsingland27
närSResultat
ons 10/4Luffarligan 10 aprilStockholms OFStockholm0
närL
ons 10/4TiomilarepetOK Älvsjö-ÖrbyStockholm90
distSLKVisa rutter i LiveloxResultat
ons 10/4VetOL 3stad UISUddevalla IS
Uddevalla OK
Bohuslän-Dal96
närLResultat
ons 10/4Motions 5-DagarsVärend GN OLSmåland60
närSResultat
ons 10/4Vintercup 5SkogslöparnaÅngermanland25
närLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 10/4Dalaoffensivens spetsträning #DalvikMalungs OK SkogsmårdarnaDalarna38
närLVisa rutter i Livelox
ons 10/4Tiomilarepet, individuella öppna klasserOK Älvsjö-ÖrbyStockholm40
distLKVisa rutter i LiveloxResultat
tor 11/4Motionsorientering - GranskogJärfälla OKStockholm0
närL
tor 11/4POL AxvallHjobygdens OK
Istrums SK
Västergötland156
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 11/4Veteran-olTjällmo-Godegårds OKÖstergötland75
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 11/4Veteran-OL BaskarpOK GränsenSmåland95
närMResultat
tor 11/4Veteran-OL tävling 4OK Tisaren
Örebro OF
Örebro90
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 11/4VeterantourOK RoslagenUppland-
närM
tor 11/4IK Standards Veteran OLIK StandardSödermanland166
närMResultat
tor 11/4VeteranOL, Gamleby OK, DroppstadGamleby OKSmåland51
närMResultat
tor 11/4Skruubb-TRÄFFENLjusdals OKHälsingland18
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 11/4Motionsorientering - GranskogJärfälla OKStockholm72
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 11/4OCK träning VångaOrienteringscentrum KristianstadSkåne13
närL
tor 11/4Motions-OL MarielundKristinehamns OKVärmland50
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 11/4Teknikträning GBG SYDFK HerkulesGöteborg41
klubbM
tor 11/4VT träning (USM träning)Arboga OKVästmanland20
närM
tor 11/4NissadalträningBredaryds SOKSmåland80
närLResultat
tor 11/4TorsdagsträningOK OrintoVästergötland14
klubbL
tor 11/4GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg12
närLVisa rutter i Livelox
tor 11/4Kretsträning Västra kretsen Istrums SKIstrums SKVästergötland-
närM
tor 11/4Träningstävling Sjövalla 11/4 - Grön + Vit-gul gruppSjövalla FKGöteborg16
klubbM
tor 11/4Torsdagsorientering 2OK OrionBlekinge51
närL
fre 12/4NattinattaGotlands Bro OKGotland76
distLNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 13/4Strängnäsdubbeln, medelSträngnäs-Malmby OLSödermanland607
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 13/4Swedish League, #2, medel (WRE), med VärmlandsdubbelnOK Tyr
OK Älgen
Skattkärrs SOK
Säffle OK
Värmland1487
intMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 13/4TyringerundanOK TyringeSkåne438
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 13/4Göteborgsdubbeln, långLerums SOK
Sjövalla FK
Göteborg571
natLVisa rutter i Livelox
lör 13/4Mörtsjödubbeln, långdistansSnättringe SK
Söders-Tyresö
Stockholm968
natLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 13/4Run to the Hills 2019Selånger SOKMedelpad62
närMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 13/4SkullebomedelnIFK Linköpings OSÖstergötland496
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 13/4Sydsvenska mästerskapen, individuell, långVäxjö OKSmåland565
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 13/4IntensivkursSala OKVästmanland5
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 14/4EnenracetOK EnenUppland954
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 14/4Strängnäsdubbeln, långSträngnäs-Malmby OLSödermanland445
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 14/4Swedish League, #3, lång (WRE), med VärmlandsdubbelnOK Tyr
OK Älgen
Skattkärrs SOK
Säffle OK
Värmland1319
intLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 14/4Växjö OKVäxjö OKSmåland389
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 14/4BrorusetGotlands Bro OKGotland178
distMResultat
sön 14/4Sydsvenska mästerskapen, stafettVäxjö OKSmåland73
mästSLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 14/4Björkforskampen Björkfors GOIFÖstergötland463
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 14/4BOM 1 TävlingÖstersunds OKJämtland-Härjedalen14
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 14/4Kurstävling 2019Helsingborgs SOKSkåne9
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 14/4Mörtsjödubbeln, medeldistansSnättringe SK
Söders-Tyresö
Stockholm689
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 14/4IntensivkursNorbergs OKVästmanland13
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 14/4KlövaträffenOK KompassenSkåne511
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 14/4Göteborgsdubbeln, medelSjövalla FKGöteborg971
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 14/4Motionsorientering UmeåIFK UmeåVästerbotten59
närSVisa rutter i LiveloxResultat
sön 14/4SkärvalångenIK GandvikVästergötland498
natLVisa rutter i LiveloxResultat
mån 15/4Daglediga 15Visby IF Gute SOKGotland0
närL
mån 15/4Inomhus-OLRyda SKVästergötland-
klubbS
mån 15/4Njudungsmästerskap NattOK BävernSmåland53
närLNResultat
tis 16/4AlliansHultsfreds OKSmåland37
närLResultat
tis 16/4Dalaoffensivens spetsträning Stora Tuna OKDalarna-
närMK
tis 16/4Park-O 1Östersunds OKJämtland-Härjedalen173
närSVisa rutter i LiveloxResultat
tis 16/4POL PetersburgHjobygdens OK
IK Gandvik
Västergötland158
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 16/4Tisdags-OL BjärsjöIF HagenVästergötland45
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 16/4Veteran-ol i Södra VätterbygdenIK HakarpspojkarnaSmåland106
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 16/4Dala veteran olSäterbygdens OKDalarna176
närLResultat
tis 16/4AntikrundanSödertälje-Nykvarn OFSödermanland155
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 16/4RoslagsveteranernaRånäs OKUppland79
närLResultat
tis 16/4Poängtävling 1Lindebygdens OK
OK Milan
Örebro234
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 16/4NOK-träningFinspångs SOKÖstergötland-
närLVisa rutter i Livelox
tis 16/4Vårspringet EskilstunaOK TorSödermanland76
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 16/4Sörklubbs #2 2019Alfta-Ösa OKHälsingland73
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 16/4MotionsOLDalaportens OLDalarna-
närM
tis 16/4Motions-OL ÖlmeKristinehamns OKVärmland41
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 16/4Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne65
klubbLVisa rutter i Livelox
tis 16/4MotionsorienteringOK SkogshjortarnaVästergötland87
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 16/4Motionsorientering SannaOK TyrVärmland198
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 16/4SAKO 10-mila träning VänersborgVänersborgs SKVästergötland31
klubbLResultat
tis 16/4Månadens Bana AprilUlricehamns OKVästergötland65
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 16/4Motionsorientering StyckåsenOK JösseVärmland42
närLResultat
tis 16/4Norrcupen 190416Forsa OKHälsingland68
närSVisa rutter i LiveloxResultat
tis 16/410milatest StafettträningIFK Lidingö SOK
Södertälje-Nykvarn OF
Stockholm
Södermanland
50
klubbLKVisa rutter i LiveloxResultat
ons 17/4Luffarligan i VallentunaVallentuna-Össeby OLUppland0
närL
ons 17/4SAIK:s Tiomilagenrep, Säve/DjupedalSävedalens AIKGöteborg34
klubbLKVisa rutter i Livelox
ons 17/4Veterantävling IFK StockarydIFK StockarydSmåland0
närL
ons 17/4Veteran OL NV SkåneHelsingborgs SOKSkåne-
klubbL
ons 17/4Veteran OL 3-stadTrollhättans SKVästergötland87
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
ons 17/4VeteranorienteringVästerviks OKSmåland44
närLResultat
ons 17/4Veteranorientering Ålems OKÅlems OKSmåland35
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 17/4MotionsorienteringVäxjö AISSmåland139
närLResultat
ons 17/4Mora indoor-KMIFK Mora OKDalarna43
närS
tor 18/4Park-O 2Östersunds OKJämtland-Härjedalen109
närSVisa rutter i LiveloxResultat
tor 18/4PåsknattenRonneby OKBlekinge134
natLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 18/4SvartnattaÄrla IFSödermanland89
natSLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 18/4Tjustmästerskap natt 2019Gamleby OKSmåland27
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 18/4Häxjakten, Five-O, #1OK SkogsvargarnaVästergötland459
natLNVisa rutter i LiveloxResultat
fre 19/4Oppmannaberget, långHärlövs IFSkåne0
natL
fre 19/4PåskorienteringenKjula IFSödermanland912
natLVisa rutter i LiveloxResultat
fre 19/4Torsås OKTorsås OKSmåland489
natLVisa rutter i LiveloxResultat
fre 19/4Mol 2 "Påskriset"IF Hansa-HoburgGotland104
närLVisa rutter i LiveloxResultat
fre 19/4Motionsorientering i HelsingborgHelsingborgs SOKSkåne38
närMVisa rutter i LiveloxResultat
fre 19/4LångfredagsträffNorbergs OKVästmanland15
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
fre 19/4Friskusträffen + DM, medel, HallandFK Friskus-VarbergHalland1012
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
fre 19/4Kortfredan, Five-O, #2OK SkogsvargarnaVästergötland549
natSVisa rutter i LiveloxResultat
fre 19/4Uppsala möte, nattRasbo IK
Upsala IF
Uppland276
natLNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 20/4NackheträffenOK NackheHalland687
natLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 20/4PåskmedelnRonneby OKBlekinge360
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 20/4Vättefejden/Gränsfejden, lång + DM, ultralång, Småland+SkåneTockarps IKSkåne661
natLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 20/4Öjetrampen, Five-O, #3Främmestads IK
OK Kullingshof
Västergötland1545
natLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 20/4Uppsala möte, sprintLånghundra IFUppland451
natSVisa rutter i LiveloxResultat
sön 21/4Anebyorienteringen, medelSOK AnebySmåland672
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 21/4BoforsloppetDegerfors OK
OK Djerf
Värmland619
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 21/4Bohuslunken, Five-O, #4 Uddevalla OKBohuslän-Dal723
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 21/4OK Klemmingen/Södertälje IF, långOK Klemmingen
Södertälje IF
Södermanland611
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 21/4Vättefejden/Gränsfejden, medelTockarps IKSkåne364
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 21/4Dackefejden, långKarlskrona SOKBlekinge399
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 21/4Uppsala möte, medelOK LinnéUppland1202
natMVisa rutter i LiveloxResultat
mån 22/4Anebyorienteringen, långSOK AnebySmåland591
natLVisa rutter i LiveloxResultat
mån 22/4Dackefejden, medelKarlskrona SOKBlekinge386
natMVisa rutter i LiveloxResultat
mån 22/4IFK Enskede, långdistans (med UP)IFK EnskedeStockholm963
natLVisa rutter i LiveloxResultat
mån 22/4LetälvsträffenDegerfors OK
OK Djerf
Värmland483
natLVisa rutter i LiveloxResultat
mån 22/4OK Klemmingen/Södertälje IF, medelOK Klemmingen
Södertälje IF
Södermanland418
natMVisa rutter i LiveloxResultat
mån 22/4SnötrampenFjärås AIK
OK Löftan
Halland1132
natLVisa rutter i LiveloxResultat
mån 22/4TGOK-orienteringenTjällmo-Godegårds OKÖstergötland593
natMVisa rutter i LiveloxResultat
mån 22/4VåryranFK BokenSkåne1038
natLVisa rutter i LiveloxResultat
mån 22/4Uppsala möte, långIF ThorUppland973
natLVisa rutter i LiveloxResultat
mån 22/4Vikingaträffen, Five-O, #5Trollhättans SOKVästergötland885
natMVisa rutter i LiveloxResultat
mån 22/4Motionsorientering UmeåUmeå OKVästerbotten75
närLResultat
mån 22/4Skogis Cup nr 2Garda OKGotland45
närSVisa rutter i LiveloxResultat
tis 23/4Dala Veteran-OLAvesta OKDalarna157
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 23/4Krets Motions-OL SandfalletKristinehamns OKVärmland68
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 23/4Norrcupen 2019-04-23Ljusdals OKHälsingland53
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 23/4Park-O 3Östersunds OKJämtland-Härjedalen137
närSVisa rutter i LiveloxResultat
tis 23/4Tisdags-OL RånnaIF HagenVästergötland112
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 23/4OK Grip Veteran-OLOK GripSödermanland107
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 23/4Poängtävling 2OK MilanÖrebro197
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 23/4NOK-träningOK KolmårdenÖstergötland98
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 23/4IKS VårspringetIK StandardSödermanland-
närM
tis 23/4Motionsorientering för allaAvesta OKDalarna-
närL
tis 23/4Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne59
klubbLVisa rutter i Livelox
tis 23/4Sörklubbs #3Söderhamns OKHälsingland62
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 23/4Tisdagsträning - StafettOK OrintoVästergötland56
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 23/4Motionsorientering EdanenäsetOK MangenVärmland53
klubbLResultat
tis 23/4TränigsbanaUlricehamns OKVästergötland28
klubbMStarttider
tis 23/4Ungdomsserie Höglandszonen, deltävling 1Nässjö OKSmåland81
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 23/410-MilaträningOK MilanÖrebro36
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 23/4Klubbträning SISU/DejeSisu Forshaga SKVärmland20
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 23/4SAKO Ungdomstävling Etapp 1OK FlundrehofVästergötland145
närMVisa rutter i LiveloxResultat
ons 24/4Luffarligan 24 april 2019Fredrikshofs IF Skid & OKStockholm0
närL
ons 24/4Veteran OL NV SkåneHelsingborgs SOKSkåne-
klubbL
ons 24/4Höglandets Veteran OLSol TranåsSmåland71
närMVisa rutter i LiveloxResultat
ons 24/4VetOL 3stad UOKUddevalla OKBohuslän-Dal85
närLResultat
ons 24/4VeckoturGävle OKGästrikland35
närLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 24/4Motionsorientering och Grand PrixLessebo OKSmåland122
närLResultat
ons 24/4OL-alliansen Målilla OKMålilla OKSmåland32
närLResultat
ons 24/410 mila träningFrölunda OL
Tolered-Utby Ol-klubb
Göteborg55
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 24/4U-serie 1 Blekinge VästraBroSö OK
Stigmännen Karlshamns OK
Blekinge116
närLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 24/4Ungdomsserie 1, Östra BlekingeOK OrionBlekinge134
närLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 24/4Ungdomsserie Motala AIF OLMotala AIF OLÖstergötland60
närMVisa rutter i LiveloxResultat
ons 24/4Jaktstart i klubbstuganTullinge SKStockholm0
klubbL
tor 25/4Kretsträning västra kretsenRyda SKVästergötland10
närL
tor 25/4Motions-OL /MagasinsvägenKristinehamns OKVärmland43
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 25/4Park-O 4Östersunds OKJämtland-Härjedalen145
närSVisa rutter i LiveloxResultat
tor 25/4POL-MostuganHjobygdens OK
OK Skogsstjärnan
Västergötland148
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 25/4Samträning Frölunda OL INSTÄLLDFrölunda OLGöteborg-
klubbL
tor 25/4Torsdagsträning teknik-OLRehns BKHälsingland0
klubbS
tor 25/4Veteran-OL Månsarp k:aJönköpings OKSmåland125
närMResultat
tor 25/4Veteran-OL tävling 5OK Tylöskog
Örebro OF
Örebro78
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 25/4Veteran-OLKöping-Kolsva OKVästmanland173
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 25/4RoslagsveteranernaEnebybergs IFStockholm84
närMResultat
tor 25/4Stjärnorps SK VeterantävlingStjärnorps SKÖstergötland64
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 25/4KKOK TräningscupKöping-Kolsva OKVästmanland3
närM
tor 25/4MOL3Garda OKGotland45
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 25/4OCK träning KullaskogenOrienteringscentrum KristianstadSkåne15
närM
tor 25/4Motionsorientering UrsvikSolna OKStockholm112
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 25/4Ungdoms/NybörjarträningHagaby GoIF ÖrebroÖrebro13
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 25/4Motionsorientering Norra RudOK TyrVärmland128
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 25/4Motionsorientering, Gillevi KoppomOK HierneVärmland46
närLResultat
tor 25/4Motionsorientering, TumbaTumba-Mälarhöjden OKStockholm81
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 25/4Torsdagsorientering 3Karlskrona SOKBlekinge61
närL
tor 25/4Violett teknikträningKöping-Kolsva OKVästmanland38
närLVisa rutter i Livelox
tor 25/4GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg12
närMVisa rutter i Livelox
tor 25/4MarkbygdsträningMarkbygdens OKVästergötland16
närL
tor 25/4Tränings-OLLjusdals OKHälsingland18
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 25/4Borlänge-Säter träning TäktStora Tuna OKDalarna-
närM
tor 25/4U-5dagarsIK HakarpspojkarnaSmåland100
närSResultat
fre 26/4OL-rounden, dag 1OK Hedströmmen
Vandrarringen
Västmanland125
natLNVisa rutter i LiveloxResultat
fre 26/4Öppna Falu Mästerskap NattGrycksbo IF OKDalarna50
distLNResultat
fre 26/4Tiomila, open individual, FridayFK GöingarnaSkåne182
distLKVisa rutter i LiveloxResultat
lör 27/4OL-rounden, dag 2OK Hedströmmen
Vandrarringen
Västmanland605
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 27/4 - sön 28/4Tiomila i Östra GöingeFK GöingarnaSkåne956
natSLKVisa rutter i LiveloxResultat
lör 27/4Tiomila, open individual, SaturdayFK GöingarnaSkåne426
distLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 27/4Öppet kretsmästerskapOK SkogsstjärnanVästergötland43
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 27/4Solna OK medel-KMSolna OKStockholm24
klubbMResultat
lör 27/4Camp MSOKMälarö SOKStockholm20
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 27/4 - sön 28/4Tiomila_LundsOKLunds OKSkåne66
klubbL
sön 28/4Intensivkurs 1 GMOKGöteborg-Majorna OKGöteborg25
klubbLResultat
sön 28/4OK Motalas vårtävlingOK MotalaÖstergötland362
distMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 28/4OL-rounden, dag 3OK Hedströmmen
Vandrarringen
Västmanland445
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 28/4Stenungsunds OKStenungsunds OKBohuslän-Dal0
natL
sön 28/4Veteranträffen i GästriklandÖsterfärnebo IFGästrikland177
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 28/4Tiomila, open individual, SundayFK GöingarnaSkåne30
distLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 28/4SOK KursavslutningStenungsunds OKBohuslän-Dal5
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 28/4Motionsorientering UmeåUmedalens IFVästerbotten117
närMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 28/4OK BävernOK BävernSmåland442
natMVisa rutter i LiveloxResultat
mån 29/4Daglediga 16IF Hansa-HoburgGotland0
närL
mån 29/4Motions OL 1 2019Ankarsrums OKSmåland28
närLResultat
mån 29/4Gammelstads sprintcup, #1Gammelstads IFNorrbotten185
närSResultat
tis 30/4Veteran-OLKjula IFSödermanland138
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 30/4Dala Veteran OLStora Tuna OKDalarna168
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 30/4Gäfverts ValborgsträningLjusdals OKHälsingland18
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
ons 1/5HammarslagetOK HammarenGästrikland1091
natSVisa rutter i LiveloxResultat
ons 1/5LagadalskampenFK FinnSmåland425
distMVisa rutter i LiveloxResultat
ons 1/5Park-O 5Östersunds OKJämtland-Härjedalen285
närSVisa rutter i LiveloxResultat
ons 1/5RSK-träffenRydboholms SKVästergötland836
natMResultat
ons 1/5Trosa SkogsloppTrosabygdens OKSödermanland584
natMVisa rutter i LiveloxResultat
ons 1/5Ungdoms-KMOK KlemmingenSödermanland0
klubbM
ons 1/5IFK Lidingö, medeldistansIFK Lidingö SOKStockholm1203
natMVisa rutter i LiveloxResultat
ons 1/5Hökensåsracet, dubbeltävling, etapp 1OK GränsenSmåland437
natMVisa rutter i LiveloxResultat
ons 1/5SvartåfejdenMjölby OKÖstergötland687
natMVisa rutter i LiveloxResultat
ons 1/5KalmarträffenKalmar OKSmåland359
natLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 1/5GötaälvdalsträffenOK GipenBohuslän-Dal478
natLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 1/5KM Västra kretsenLidköpings VSKVästergötland78
närLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 1/5SilverjaktenSala OKVästmanland303
distMVisa rutter i LiveloxResultat
ons 1/5Motionsorientering TorsbyOK FryksdalenVärmland57
närLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 1/5När-OLSundsvalls OKMedelpad169
närLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 1/5Hökensåsracet, dubbeltävling, etapp 2OK GränsenSmåland413
natMVisa rutter i LiveloxResultat
ons 1/5Motionsorientering FallebergetOK JösseVärmland64
närLResultat
tor 2/5Luffarligan 2 majOK RavinenStockholm0
närL
tor 2/5Motions-OL / HarbergetKristinehamns OKVärmland37
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 2/5POL LidköpingHjobygdens OK
Lidköpings VSK
Västergötland126
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 2/5RoslagsveteranernaLänna IFUppland52
närMResultat
tor 2/5Teknikträning GBG SYDIK UvenGöteborg1
klubbS
tor 2/5Teknikträning (backe-upp-och-backe-ned)Almby IKÖrebro47
klubbSResultat
tor 2/5Veteran OL NV SkåneHelsingborgs SOKSkåne-
klubbL
tor 2/5Vet-OLEskilstuna OLSödermanland137
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 2/5Veteran-OL Södra VätterbygdenIK VistaSmåland92
närMResultat
tor 2/5Veteran-OL tävling 6OK Milan
Örebro OF
Örebro101
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 2/5Höglandets Veteran OLEksjö SOKSmåland-
närM
tor 2/5Veteran-OLFrölunda OLGöteborg85
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 2/5DOK:s motions-OL KrontorpsvägenDegerfors OKVärmland18
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 2/5Motionsorientering - ViksjöJärfälla OKStockholm36
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 2/5MOL 4Gotlands Bro OKGotland84
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 2/5Poängjakt 1 - Bergs gårdTrosabygdens OKSödermanland28
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 2/5Torsdagsträning SommarcupenGöteborgs SKGöteborg19
klubbSResultat
tor 2/5Motionsorientering UrsvikSundbybergs IKStockholm37
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 2/5Torsdagsträning OK OrionBlekinge54
närL
tor 2/5Ungdomscup 2019Södertälje-Nykvarn OFSödermanland49
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 2/5Motionsorientering Sörmon NorraOK TyrVärmland154
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 2/5Motionsorientering,Morokulien, EidskogOK HierneVärmland62
närLResultat
tor 2/5OCK träning GropahåletOrienteringscentrum KristianstadSkåne19
närL
tor 2/5Motionsorientering SAIKSävedalens AIKGöteborg28
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 2/5Nissadals UngdomscupOK VivillSmåland151
närLResultat
tor 2/5Sommarcupen E1Kungälvs OKGöteborg44
klubbL
tor 2/5Tränings-OLLjusdals OKHälsingland10
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 2/5UngdomsserienHultsfreds OKSmåland60
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 2/5Ungdomsserien deltävling 1IFK Linköpings OSÖstergötland150
närMResultat
tor 2/5Östra Kretsens Ungdomsserie, TibroTibro OKVästergötland73
närLResultat
tor 2/5Säter-BorlängeträningSäterbygdens OKDalarna21
närM
tor 2/5Ungdomsserien, #1, krets Norr 1Sundbybergs IKStockholm163
distLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 2/5TAIK TräningstävlingTolereds Allmänna IKGöteborg131
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 2/5FOK:s Sprintcup Etapp1Falkenbergs OKHalland85
närSVisa rutter i LiveloxResultat
tor 2/5Ungdomsserien, #1, krets Norr 2Bromma-Vällingby SOKStockholm144
distLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 2/5Ungdomsserien, #1, krets Norr 3OK ÖsteråkerStockholm149
distLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 2/5Ungdomsserien, #1, krets Söder 2Gustavsbergs OKStockholm171
distLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 2/5Ungdomsserien, #1, krets Söder 3OK SödertörnStockholm183
distLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 2/5Gammelstads sprintcup, #2Gammelstads IFNorrbotten175
närSResultat
tor 2/5NV-träningVäsby OKStockholm4
klubbS
tor 2/5Ungdomsserien, #1, krets Söder 4Haninge SOKStockholm158
distLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 2/5Ungdomsserien, #1, krets Söder 1Tumba-Mälarhöjden OKStockholm205
distLVisa rutter i LiveloxResultat
fre 3/5Swedish League, #4, sprint (WRE) + nationell tävlingJärla OrienteringStockholm997
intSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 4/5Dolkampen, dag 1, förlängd medelDalaportens OLDalarna700
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 4/5Orintos vårtävlingOK OrintoVästergötland1066
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 4/5Swedish League, #5, medeldistans (WRE) + nationell tävlingJärla OrienteringStockholm1895
intMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 4/5Motionsorientering i HelsingborgHelsingborgs SOKSkåne48
närMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 4/5VårmästerskapNynäshamns OKStockholm10
klubbM
lör 4/5Nybro OK, långNybro OKSmåland466
natLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 4/5Roslagshelg, långOK RoslagenUppland428
natLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 4/5Tisarträffen, dag 1, medelOK TisarenÖrebro556
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 4/5Älgots cup och kretsmästerskap SÖ kretsen.Andrarums IFSkåne36
närLResultat
lör 4/5Motionsorientering medelIFK UmeåVästerbotten108
närMResultat
sön 5/5Dolkampen, dag 2, medelDalaportens OLDalarna757
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 5/5Norra Hallands Ungdomsserie Etapp 1IK Trenne UllaredHalland178
närLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 5/5Omega KortIK OmegaVästergötland617
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 5/5Nybro OK, medelNybro OKSmåland387
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 5/5Swedish League, #6, final, jaktstart + nationell tävlingTullinge SKStockholm1886
natLResultat
sön 5/5Tisarträffen, dag 2, långOK TisarenÖrebro472
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 5/5Vårträffen på GotlandVisborgs OKGotland175
distLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 5/5OL kurs vuxnaLerums SOKGöteborg6
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 5/5Skärmenträffen OK SkärmenBohuslän-Dal335
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 5/5Roslagshelg, medelOK RoslagenUppland516
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 5/5Ica-sprintenVännäs OKVästerbotten100
närSVisa rutter i LiveloxResultat
sön 5/5Motionsorientering och sprintcup 1, NordanåSkellefteå OKVästerbotten85
närMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 5/5UngdomsserieHylte OKHalland53
närMResultat
mån 6/5Daglediga 17Visborgs OKGotland0
närL
mån 6/5Myrstugu-sprintSöders-TyresöStockholm21
klubbS
mån 6/5 - sön 12/5teknikträning syd V19 2019Skarpnäcks OLStockholm-
klubbL
mån 6/5Fredrika Bremer MikroplockmästerskapAttunda OKStockholm13
klubbMResultat
mån 6/5Motions OL 2 2019Ankarsrums OKSmåland28
närLResultat
mån 6/5ÄlgsprintenOK Pers LärjungarGästrikland113
närSResultat
mån 6/5Barn.- och ungdomsträning Trönö IPSöderhamns OKHälsingland-
klubbL
mån 6/5Motionsorientering TuveTolereds Allmänna IKGöteborg41
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 7/5MotionsOLDalaportens OLDalarna-
närM
tis 7/5Tisdags-OL RankåsIF Hagen
Tibro OK
Västergötland43
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 7/5Ungdomsserie och NOK-träningTjalve IF NorrköpingÖstergötland189
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 7/5Öppet Skaraborgsmästerskap, stafettMariestads FKVästergötland38
distSLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 7/5Veckans bana v.19Sävedalens AIKGöteborg0
klubbL
tis 7/5Veteran-OLNyköpings OKSödermanland108
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 7/5Dala VeteranOLDalaportens OLDalarna86
närLResultat
tis 7/5DOK:s kretsträning VikenDegerfors OKVärmland53
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 7/5Poängtävling 3OK MilanÖrebro201
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 7/55-dagars på hemmaplan, etapp 1OK StigenSmåland46
närLResultat
tis 7/5MiniAlliansHultsfreds OKSmåland0
närMVisa rutter i Livelox
tis 7/5Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne70
klubbLVisa rutter i Livelox
tis 7/5Sörklubbs #4Rehns BKHälsingland62
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 7/5EES 2019 - Eslöv Evening Sprint - Etapp 1Eslövs FKSkåne138
närSVisa rutter i LiveloxResultat
tis 7/5Motionsorientering Skjutsbol ÖsterOK MangenVärmland48
närLResultat
tis 7/5Norrcupen 190507Hudiksvalls OKHälsingland50
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 7/5SprintcupenMarkbygdens OK
Skene Sim o IS
Västergötland116
närSVisa rutter i LiveloxResultat
tis 7/5Till Skogs #1 med Roslagens SparbankVallentuna-Össeby OLUppland107
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 7/5Motionsorientering, TV mastenSkellefteå OKVästerbotten46
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 7/5Motionsorientering, SödraTannbergetLycksele IFVästerbotten-
närL
tis 7/5Tjustalliansens ungdomsserie 1Västerviks OKSmåland105
närLResultat
tis 7/5Umeåregionens teknikträningVännäs OKVästerbotten27
klubbMVisa rutter i Livelox
tis 7/5Umeåregionens teknikträning (funkar inte)Vännäs OKVästerbotten1
klubbM
tis 7/57-KlubbsSkogslöparnaÅngermanland103
LM
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 7/54-klubbsmatch no 1OK MåsenSödermanland163
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 7/5Vårserien Etapp 1Göteborgs OF
OK Landehof
Göteborg710
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 7/5Ungdomens 5-dagars Etapp 1Ålems OKSmåland66
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 7/5Eskilstuna Sprint CUP #1Ärla IFSödermanland113
närSResultat
tis 7/5Klubbmästerskap Sprint Andrarums IFAndrarums IFSkåne43
klubbSVisa rutter i LiveloxResultat
tis 7/5Sako 2 OKSOK SkogsvargarnaVästergötland178
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 7/5Ungdomens 5-dagars etapp 2 och Södra VätterbygdsmästerskapVaggeryds SOKSmåland218
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 7/5VPT 1Arboga OKVästmanland133
distSResultat
tis 7/5Höglandsserien, deltävling 2SOK AnebySmåland120
närLResultat
tis 7/5SprintövningRimbo SOKUppland9
närSResultat
ons 8/5DM, sprint, StockholmTäby OKStockholm931
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
ons 8/5Höglandets VeteranolGränna-Bygdens OKSmåland0
närL
ons 8/5LjungsbrokampenOK SkogsströvarnaÖstergötland559
natMVisa rutter i LiveloxResultat
ons 8/5Luffarligan 8 majHaninge SOKStockholm0
närL
ons 8/5Frösö 5-Dagars 2019 E1 - OBS FLYTTAD TILL ONSDAG 8 MAJFrösö IFJämtland-Härjedalen201
närLResultat
ons 8/5Motionsorientering SkatåsIK SternGöteborg129
närLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 8/5Motionsorientering och Grand PrixAlvesta SOKSmåland149
närLResultat
ons 8/5GMOK / TAIK SprintCup 2019 - Etapp 1Göteborg-Majorna OKGöteborg263
närSVisa rutter i LiveloxResultat
ons 8/5OL-skola 1, KvarnenSK BjörnenVästerbotten23
klubbMResultat
ons 8/5Två på en pinneÅrsunda IFGästrikland44
distPLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 8/5Östra Kretsens Ungdomsserie SOK TräffSOK TräffVästergötland40
närMResultat
ons 8/5PTV (Park Tour Värmland) Etapp 1OK DjerfVärmland111
närSVisa rutter i LiveloxResultat
ons 8/5Ungdomsserie Blekinge VästraOK Vilse 87Blekinge132
närLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 8/5Falukretsens ungdomsserie 2Korsnäs IF OKDalarna161
närSResultat
ons 8/5Ungdomsserien 2, Östra BlekingeKarlskrona SOKBlekinge145
närLResultat
ons 8/5FOK:s Sprintcup Etapp 2Falkenbergs OKHalland119
närSVisa rutter i LiveloxResultat
ons 8/5Fyrsprinten 1Selånger SOKMedelpad120
närSVisa rutter i LiveloxResultat
ons 8/5Njudungszonens ungdomsserieBodafors OK
IFK Stockaryd
IFK Sävsjö
OK Bävern
OK Njudung
Småland91
närLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 8/5Siljanskrets medelIK Jarl RättvikDalarna108
närMResultat
tor 9/5Dag KM AlingsåskretsenOK KullingshofVästergötland110
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 9/5GnestasprintenOK KlemmingenSödermanland66
närSResultat
tor 9/5MOL 5IF Hansa-HoburgGotland39
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 9/5Motions-OL / GokartbananKristinehamns OKVärmland26
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 9/5Motionsorientering -UddevallaHerrestads AIFBohuslän-Dal0
närL
tor 9/5POL AlbionstuganHjobygdens OK
IK Albion
Västergötland115
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 9/5Torsdagsträning - KontrolltagningOK OrintoVästergötland19
klubbM
tor 9/5Råby-Racet 2019Västerås SOKVästmanland175
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 9/5Veteran-ol i Södra VätterbygdenIK HakarpspojkarnaSmåland106
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 9/5Roslagsveteranerna 9 majLånghundra IFUppland89
närMResultat
tor 9/5Veteran-OL tävling 7Hällefors OK
OK Milan
Örebro OF
Örebro55
närLResultat
tor 9/5Knock-out dag UppsalaOK Linné
Svenska Orienteringsförbundet
Uppland46
närSResultat
tor 9/5Knock-outdag i JönköpingSvenska Orienteringsförbundet14
närSResultat
tor 9/5HälsingeveteranernaAlfta-Ösa OKHälsingland16
närMResultat
tor 9/5VeteranorienteringTjalve IF NorrköpingÖstergötland65
närMResultat
tor 9/5VOL 1, SOKSundsvalls OKMedelpad66
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 9/5Sommarserie 1Njurunda OKMedelpad54
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 9/5Kretsträning Södra SkbgIK WilskeVästergötland21
närMResultat
tor 9/5Frösö 5-Dagars 2019 E2Frösö IFJämtland-Härjedalen237
närLResultat
tor 9/5Motionsorientering UrsvikSundbybergs IKStockholm111
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 9/5OCK träning KronoskogenOrienteringscentrum KristianstadSkåne22
närM
tor 9/5Teknikträning GBG SYDMölndal Outdoor IFGöteborg29
klubbL
tor 9/5Torsdagsorientering 5OK OrionBlekinge27
närL
tor 9/5Torsdagsträning SommarcupenGöteborgs SKGöteborg21
klubbM
tor 9/5Motionsorientering - UddevallaHerrestads AIFBohuslän-Dal63
närMResultat
tor 9/5Motionsorientering SkattkärrOK Tyr
Skattkärrs SOK
Värmland68
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 9/5Motionsorientering, BodafjälletOK HierneVärmland24
närLResultat
tor 9/5Motionsorientering SAIKSävedalens AIKGöteborg20
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 9/5Borlänge-Säter träningStora Tuna OKDalarna30
närL
tor 9/5GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg8
närLVisa rutter i Livelox
tor 9/5Poängjakt 2 - Masten KällviksvägenTrosabygdens OKSödermanland28
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 9/5Skärmjakt #1 - JärboOK HammarenGästrikland-
närL
tor 9/5Tränings-OLLjusdals OKHälsingland16
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 9/5Dalaoffensivens spetsträning SundbornKarlsbyhedens OKDalarna20
närL
tor 9/5Sommarcupen etapp 2Stenungsunds OKBohuslän-Dal50
klubbL
tor 9/5Teknikträning Violett nivå - SurahammarSurahammars SOKVästmanland39
närL
tor 9/5Motionsorientering UmeåUmeå OKVästerbotten98
närMVisa rutter i LiveloxResultat
fre 10/5TesttävlingGöteborg-Majorna OKGöteborg-
närL
fre 10/5High Coast 3-days, dag 1, sprintOK NolaskogsarnaÅngermanland206
natSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 11/5Gällstad, medelGällstadbygdens SOKVästergötland701
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 11/5Gävleloppet, medelGävle OKGästrikland393
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 11/5Lång-KM (OK Södertörn & IFK Enskede)IF LöjpStockholm110
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 11/5Lång-KM (Skogsluffarnas OK & Skarpnäcks OL)IF LöjpStockholm110
klubbLResultat
lör 11/5Närkekvartetten, #1, långGarphyttans IF
Hagaby GoIF Örebro
Örebro851
natLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 11/5Sprint-KM (OK Södertörn)IF LöjpStockholm50
klubbSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 11/5Motionsorientering i Upplands VäsbyVäsby OKStockholm58
närLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 11/5Norra Hallands ungdomsserie Etapp 2IF RigorHalland150
närLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 11/5Vårserien Etapp 2Göteborgs OF
OK Alehof
Göteborg516
närLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 11/5Fäbodloppet, dag 1Domnarvets GOIFDalarna860
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 11/5OL-NV Ungdomstävling/Läger + Öppna banorÖrkelljunga FKSkåne74
närLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 11/5High Coast 3-days, dag 2, medelOK NolaskogsarnaÅngermanland358
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 11/5Skogsflickematch - Blekinge, Göteborg, Skåne, Halland, Västergötland och SmålandAlvesta SOK
Växjö AIS
Växjö OK
Småland0
närM
lör 11/5Skogsflicksmatch, Blekinge, Göteborg, Skåne, Halland, Västergötland och SmålandEksjö SOKSmåland149
närMResultat
sön 12/5Gävleloppet, långGävle OKGästrikland309
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 12/5Närkekvartetten, #2, medelGarphyttans IF
Hagaby GoIF Örebro
Örebro831
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 12/5Snättringe, Träningstävling #1, 2019Snättringe SKStockholm-
klubbMVisa rutter i Livelox
sön 12/5Ymers vårtävlingIK YmerVästergötland832
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 12/5High Coast 3-days, dag 3, långOK NolaskogsarnaÅngermanland299
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 12/5Fäbodloppet, dag 2Domnarvets GOIFDalarna737
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 12/5MajgaloppenSkarpnäcks OLStockholm41
klubbM
sön 12/5Skogis Cup nr 3Garda OKGotland47
närLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 12/5DM, sprint, Bohuslän-DalStångenäs AISBohuslän-Dal207
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
sön 12/5DM, sprintstafett, Bohuslän-DalStångenäs AISBohuslän-Dal57
mästSSVisa rutter i LiveloxResultat
sön 12/5Gammelstads sprintcup, #3Gammelstads IFNorrbotten159
LM
distSVisa rutter i LiveloxResultat
mån 13/5Daglediga 18Gotlands Bro OKGotland0
närL
mån 13/5Motions OL 3Ankarsrums OKSmåland29
närLResultat
mån 13/5Motionsorientering TuveTolereds Allmänna IKGöteborg73
närLVisa rutter i LiveloxResultat
mån 13/5VOK Motions-OL 1 (Pengfors)Vännäs OKVästerbotten24
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 14/5DM, sprint, UpplandOK EnenUppland356
distSVisa rutter i LiveloxResultat
tis 14/5Eskilstuna Sprint Cup #2Eskilstuna OLSödermanland135
närSResultat
tis 14/5FOK:s Sprintcup Etapp 3Falkenbergs OKHalland91
närSVisa rutter i LiveloxResultat
tis 14/5MorotsloppetGotlands Bro OKGotland38
närL
tis 14/5Skogsfemman 1Östersunds OKJämtland-Härjedalen203
närLResultat
tis 14/5Staffans MinneBoxholms OKÖstergötland527
natSVisa rutter i LiveloxResultat
tis 14/5Tisdags-OL RånnaIF HagenVästergötland78
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 14/5Ungdomsserien, #2, krets Norr 2Mälarö SOKStockholm153
distLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 14/5Ungdomsserien, #2, krets Norr 3Täby OKStockholm174
distLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 14/5Ungdomsserien, #2, krets Söder 2Skarpnäcks OLStockholm172
distLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 14/5Ungdomsserien, #2, krets Söder 4IFK EnskedeStockholm158
distLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 14/5Uddevalla GymnasierUddevalla OKBohuslän-Dal214
närLResultat
tis 14/5OK Nalle/OK Tjärnen Veteran-OLOK Nalle
OK Tjärnen
Södermanland187
närLResultat
tis 14/5Dala-Veteran SmedjebackenSmedjebackens OKDalarna164
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 14/5Poängtävling 4OK MilanÖrebro185
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 14/5Motions-OL / SÖ delen HarbergskartanKristinehamns OKVärmland42
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 14/5Motionsorientering för allaAvesta OKDalarna-
närL
tis 14/55-dagars på hemmaplan, etapp 2OK StigenSmåland97
närLResultat
tis 14/5Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne71
klubbLVisa rutter i Livelox
tis 14/5Motions-OL StorängenOK DjerfVärmland39
närLResultat
tis 14/5Sprintstafett (Motions-OL)OK SkogshjortarnaVästergötland0
närSS
tis 14/5Sprintstafett (Motions-OL) - Öppna banorOK SkogshjortarnaVästergötland33
närSResultat
tis 14/5Pokaljakten 2019, deltävling 1OK TyrVärmland132
närSVisa rutter i LiveloxResultat
tis 14/5EES 2019 - Eslöv Evening Sprint - Etapp 2Eslövs FKSkåne136
närSVisa rutter i LiveloxResultat
tis 14/5Miniallians Södra ViVimmerby OKSmåland29
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 14/5Motionsorientering JössestuganOK JösseVärmland57
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 14/5Norrcupen 190514OK DellenHälsingland81
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 14/5Sprint TräningFK HerkulesGöteborg0
klubbL
tis 14/5Sörklubbs #5Alfta-Ösa OK
Viksjöfors OK
Hälsingland95
närMResultat
tis 14/5Tisdagsträning - FörenklingOK OrintoVästergötland46
klubbL
tis 14/5Vårcupen E1Tidaholm SOK SisuVästergötland65
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 14/5Motionsorientering och Sprintcup 2, MedleSkellefteå OKVästerbotten60
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 14/5Motionsorientering, FuruvikLycksele IFVästerbotten-
klubbM
tis 14/5Umeåregionens teknikträningUmeå OKVästerbotten12
klubbM
tis 14/57-KlubbsOK NolaskogsarnaÅngermanland99
LM
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 14/5Sprintcupen 2019OK RävenVästergötland57
närSResultat
tis 14/5Ungdomsserien, #2, krets Söder 3Skogsluffarnas OKStockholm176
distLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 14/5Ungdomens 5-dagars 2019 SprintKalmar OKSmåland89
närSVisa rutter i LiveloxResultat
tis 14/5Dammatch västra kretsenOK KlyftamoVästergötland49
närMResultat
tis 14/5SAKO 3 OK GipenOK GipenBohuslän-Dal151
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 14/5VPT-2Västerås SOKVästmanland151
distSResultat
tis 14/5Siljansserie nr 1 2019Älvdalens IF OKDalarna49
närSVisa rutter i LiveloxResultat
tis 14/5Ungdomsserien, #2, krets Söder 1OK Älvsjö-ÖrbyStockholm215
distLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 14/5Ungdomsserien, #2, krets Norr 1IFK Lidingö SOKStockholm135
distLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 15/5Östra Kretsens Ungdomsserie, IF HagenIF HagenVästergötland60
närSVisa rutter i LiveloxResultat
ons 15/5Veteran OL NV SkåneHelsingborgs SOKSkåne-
klubbL
ons 15/5Höglandets Veteran-OLOK BävernSmåland-
närM
ons 15/5Sala SkolMästerskap 19Sala OKVästmanland523
klubbMResultat
ons 15/5Veteran-OL OKSOK SkogsvargarnaVästergötland104
närLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 15/5Motionsorientering och Grand PrixVäxjö OKSmåland172
närLResultat
ons 15/5Motionsorientering SkatåsGöteborgs SKGöteborg125
närLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 15/5VeckoturGävle OKGästrikland-
närLVisa rutter i Livelox
ons 15/5Öppet Sprint KMOK RodhenUppland41
närSResultat
ons 15/5Motions-OL - Borås 1 av 5 VT [Sjöbo Arena]Borås GIFVästergötland74
närMVisa rutter i LiveloxResultat
ons 15/5GMOK / TAIK SprintCup 2019 - Etapp 2Tolereds Allmänna IKGöteborg215
närSVisa rutter i LiveloxResultat
ons 15/5O-Ligan deltävling 1 2019Eds SKBohuslän-Dal139
närSResultat
ons 15/5OL-skola 2, BrånetSK BjörnenVästerbotten31
klubbMResultat
ons 15/5Ungdomsserie 3, Västra BlekingeOK SkogsfalkenBlekinge123
närLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 15/5Ungdomsserien deltävling 2Linköpings OKÖstergötland146
närLResultat
ons 15/5Kinds VeterancupSvenljunga OKVästergötland-
närM
ons 15/5PTV (Park Tour Värmland) Etapp 2OK ÄlgenVärmland120
närSVisa rutter i LiveloxResultat
ons 15/5När-OL OK MarkOK MarkVästergötland1
närL
ons 15/5Pokaljakt LunedetOK DjerfVärmland35
närMResultat
ons 15/5Ungdomsserien Östra Blekinge 3Ronneby OKBlekinge151
närLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 15/5Falukretsens ungdomsserie deltävling 3Karlsbyhedens OKDalarna182
närLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 15/5Njudungszonens ungdomsserieBodafors OK
IFK Stockaryd
IFK Sävsjö
OK Bävern
OK Njudung
Småland89
närLResultat
ons 15/5Stockholm City Cup, #1OK Södertörn
Sundbybergs IK
Stockholm1340
distSVisa rutter i LiveloxResultat
ons 15/5 - tor 16/5Tränings-OLLjusdals OKHälsingland28
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 16/5GOK VetranOL HolmsjönGamleby OKSmåland47
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 16/5POL Norra SkogenHjobygdens OK
SOK Träff
Västergötland147
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 16/5Veteran-OL tävling 8Hagaby GoIF Örebro
Örebro OF
Örebro79
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 16/5GarnisonsmästerskapHaninge SOKStockholm-
klubbM
tor 16/5Veteran-ol i Södra VätterbygdenOK Tranan
Ulricehamns OK
Västergötland126
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 16/5VR Veteran DingtunaVandrarringenVästmanland203
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 16/5RoslagsveteranernaAttunda OKStockholm75
närLResultat
tor 16/5VOL nr 2Selånger SOKMedelpad67
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 16/5Veteran OLSjövalla FKGöteborg79
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 16/5Motions-OL 6Visby IF Gute SOKGotland69
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 16/5DOK:s motions-OL Råbäck norrDegerfors OKVärmland19
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 16/5Motionsorientering SeskaröSeskarö IFNorrbotten40
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 16/5Frösö 5-dagars 2019 E3Frösö IFJämtland-Härjedalen351
närMResultat
tor 16/5Motionsorientering UrsvikSolna OKStockholm72
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 16/5Öppen klubbträning VandrarringenVästmanland43
klubbM
tor 16/5TorsdagsträningLänna IFUppland7
klubbM
tor 16/5KM Långdistans för Karlskrona SOK och OK OrionKarlskrona SOKBlekinge79
närLResultat
tor 16/5Motions-OL JutvikenKristinehamns OKVärmland32
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 16/5MotionsorienteringUddevalla OKBohuslän-Dal68
närLResultat
tor 16/5OCK träning sprint TivoliparkenOrienteringscentrum KristianstadSkåne32
närS
tor 16/5Motionsorientering WOD (World Orienteering Day) SkutbergetOK TyrVärmland181
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 16/5Motionsorientering, ÅrjängOK Hierne
Årjängs OK
Värmland1
närLResultat
tor 16/5sprint-KM Gbg sydFK HerkulesGöteborg112
klubbSResultat
tor 16/5Sprint-KM LOKLinköpings OKÖstergötland88
klubbSVisa rutter i LiveloxResultat
tor 16/5FyrklöverLindebygdens OKÖrebro99
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 16/5Gamleby OK,Ungdomsserien del 2Gamleby OKSmåland70
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 16/5GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg14
närSVisa rutter i Livelox
tor 16/5Motionsorientering UmeåUmeå OKVästerbotten112
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 16/5Poängjakt 3 - BråtaskogenTrosabygdens OKSödermanland28
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 16/5Sommarcup E3 + KM för OK AlehofKungälvs OKGöteborg102
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 16/5Dalaoffensivens spetsträning Domnarvets GOIFDalarna39
klubbL
tor 16/5Nissadals Ungdomscup Etapp 2Bredaryds SOKSmåland0
närL
tor 16/5TjalveSOKSkogspojkarnas OKÖstergötland0
närMVisa rutter i Livelox
tor 16/5Ungdomsserien sprintVimmerby OKSmåland45
närSResultat
tor 16/5KretsungdomsmatchOK SkogshjortarnaVästergötland73
närMResultat
tor 16/5KlubbmästerskapGöteborgs SK
IF Marin Väst
Göteborg49
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 16/5Run to the Hills 2019 Etapp 2Selånger SOKMedelpad51
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 16/5Motionsorientering i UpplandOK RoslagenUppland-
närL
tor 16/5Bottnaryd IF Vätterbygdens U-5 etapp 3 Bottnaryds IFSmåland181
närMResultat
tor 16/5NV-träning 16 majVäsby OKStockholm15
klubbL
tor 16/5Kretsmästerskap SprintOK MotalaÖstergötland107
närSVisa rutter i LiveloxResultat
tor 16/5HammarbysprintenStorviks IFGästrikland138
natSResultat
lör 18/5DM, sprint, SmålandOK ÄlmeSmåland573
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 18/5DM, sprintstafett, SmålandOK ÄlmeSmåland155
mästSSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 18/5Faxeträffen, dag 1, medelLjusne-Ala OK
Söderhamns OK
Hälsingland325
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 18/5Umeträffen, dag 1, medelIFK UmeåVästerbotten378
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 18/5UngdomstrolletGarda OKGotland96
distLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 18/5KM Medeldistans IFK EnskedeIFK EnskedeStockholm38
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 18/5Klubbmästerskap LångdistansOK Älvsjö-ÖrbyStockholm38
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 18/5Norra Hallands Ungdomsserie Etapp 3OK NackheHalland179
närLResultat
lör 18/5FilipstadsträffenFilipstads OKVärmland335
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 18/5OL-touren Falun, långOK KåreDalarna943
natLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 18/5Närkekvartetten, #3, medelKFUM Örebro OKÖrebro688
natMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 18/5Klubbdag familjestafettIFK EnskedeStockholm9
klubbSMResultat
sön 19/5Faxeträffen, dag 2, långLjusne-Ala OK
Söderhamns OK
Hälsingland258
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 19/5LundasprintenLunds OKSkåne584
natSVisa rutter i LiveloxResultat
sön 19/5NjudungskavlenOK NjudungSmåland0
närL
sön 19/5Umeträffen, dag 2, långIFK UmeåVästerbotten326
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 19/5VikingträffenIK Vikings OKVärmland273
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 19/5DM, sprint, VästergötlandGudhems IFVästergötland680
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
sön 19/5OL-touren Falun, medelOK KåreDalarna808
natMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 19/5Närkekvartetten, #4, långKFUM Örebro OKÖrebro575
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 19/5DM, sprint, ÖstergötlandOK 64 TorpaÖstergötland279
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
sön 19/5Medel-KMCentrum OKStockholm51
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 19/5NjudungskavlenOK NjudungSmåland21
närSMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 19/5DM, sprintstafett, VästergötlandGudhems IFVästergötland213
mästSLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 19/5Södra Hallands ungdomsserie 2019 - Etapp 2Halmstad OKHalland52
närLResultat
mån 20/5Daglediga 19Svaide Roma SOKGotland0
närL
mån 20/5PTV #3 KilKils OKVärmland88
närSVisa rutter i LiveloxResultat
mån 20/5Skogsflicksmatch mellan Uppland och StockholmLänna IFUppland78
närMResultat
mån 20/5Mariefredsskolan Skolmästerskap 2019OK GripSödermanland84
närLResultat
mån 20/5Fredrika Bremer LångsträcksmästerskapAttunda OKStockholm16
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
mån 20/5Motions OL 4Ankarsrums OKSmåland31
närLResultat
mån 20/5Motionsorientering RudanHaninge SOKStockholm18
LM
närLResultat
mån 20/5Motionsorientering TuveTolereds Allmänna IKGöteborg83
närLVisa rutter i LiveloxResultat
mån 20/5Motionsorientering ÄlvsjöOK Älvsjö-ÖrbyStockholm41
närLVisa rutter i LiveloxResultat
mån 20/5VOK Motions-OL 2 (Marahällan)Vännäs OKVästerbotten21
närMResultat
tis 21/5KM SMOLSträngnäs-Malmby OLSödermanland45
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 21/5Motions-OL / S delen HarbergskartanKristinehamns OKVärmland39
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 21/5Tisdags-OL HögalidenIF HagenVästergötland53
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 21/5U-ringen 2019 etapp 1IF Thor
Långhundra IF
OK Linné
Uppland319
närLResultat
tis 21/5SMOL-KavelnSträngnäs-Malmby OLSödermanland52
närSM