Svenska Orienteringsförbundet

Tävlingskalender

2334 tävlingar hittades mellan 2020-01-01 och 2020-12-31 med följande urval: närtävling.

Datum Tävling Arrangör Distrikt
Anm
G
Typ
F
D
T
AS
tor 2/1Vintercupen deltävling 2Sundsvalls OKMedelpad37
närSNVisa rutter i LiveloxResultat
sön 5/1PoängjaktIS KullenSkåne0
närL
sön 5/1VintercupFK GöingarnaSkåne0
närL
sön 5/1Vintercupen E1, SV Kretsen SkåneLunds OKSkåne0
närL
sön 5/1Vinter-OLRimbo SOKUppland65
närLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 5/1Sunes banaLinköpings OKÖstergötland78
närLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 5/1Vintercupen E1, SV Kretsen SkåneLunds OKSkåne104
närLVisa rutter i Livelox
sön 5/1VinterserienTumba-Mälarhöjden OKStockholm314
närLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 5/1Vintercupen 2019-20FK GöingarnaSkåne100
närLResultat
sön 5/1VInterrace etapp 1Herrestads AIFBohuslän-Dal130
närLVisa rutter i LiveloxResultat
mån 6/1TrettondagsorienteringVisborgs OKGotland87
närLVisa rutter i LiveloxResultat
mån 6/1Skinkloppet 2020Säffle OKVärmland1
närLStarttider
mån 6/1SkidO Träningsserie 1Östersunds OKJämtland-Härjedalen0
S
närL
mån 6/1Karlstad IndoorOK TyrVärmland215
närLResultat
ons 8/1Luffarligan 8 januariIF LöjpStockholm0
närL
ons 8/1Veteran-OL nr 12Kristinehamns OKVärmland48
närLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 8/1Vintercup 2SkogslöparnaÅngermanland37
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 8/1Kylklampen deltävling 4Skattkärrs SOKVärmland85
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 8/1MOF Nattcup #6Sundsvalls OKMedelpad46
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 9/1Daglediga 01Visborgs OKGotland0
närL
tor 9/1Dalaoffensivens nattrace nr 5 Domnarvets GOIFDalarna46
närLNVisa rutter i Livelox
tor 9/1Veteran OLGöteborg-Majorna OKGöteborg83
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 9/1Nissadals Natt-raceBredaryds SOKSmåland33
närSNResultat
tor 9/1Pölder Sport Nattcup Etapp 3BroSö OKBlekinge62
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 9/1Skaraborg By NightIK GandvikVästergötland119
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 11/1Elitmiljö Sthlm + 15-16-träffTumba-Mälarhöjden OKStockholm113
närLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 11/1SAIS Vinterträning 3Stångenäs AISBohuslän-Dal0
närM
sön 12/1PoängjaktIS KullenSkåne0
närL
sön 12/1Sunes banaLinköpings OKÖstergötland-
närLVisa rutter i Livelox
sön 12/1Vintercupen nr 6, BroSö OKBroSö OKBlekinge100
närLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 12/1VinterserienJärla OrienteringStockholm356
närLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 12/1PoängjaktIS KullenSkåne-
närL
sön 12/1Vintercupen 4Gamleby OKSmåland58
närMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 12/1Vintercupen E2, SV Kretsen SkåneRingsjö OKSkåne104
närMVisa rutter i Livelox
sön 12/1Vinterrace 2020 deltävling 2OK GipenBohuslän-Dal144
närLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 12/1VOF-cup 1IFK UmeåVästerbotten37
S
närMResultat
mån 13/1Test HWSäffle OKVärmland0
närL
tis 14/1Veteran-OL nr 13Kristinehamns OKVärmland40
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 14/1Nattcup 3 OKSOK SkogsvargarnaVästergötland55
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 14/1Spik-Cup Deltävling 1Surahammars SOKVästmanland68
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 15/1Luffarligan 15 januariIF LöjpStockholm0
närL
ons 15/1Ullmax Vinterserie 2020, deltävling 3Almby IK
Örebro Läns OF
Örebro Län97
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 15/1Vintercupen deltävling 3Sundsvalls OKMedelpad41
närSNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 16/1Daglediga 02Svaide Roma SOKGotland0
närL
tor 16/1GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg15
närLVisa rutter i Livelox
tor 16/1Vätterbygden by night 6OK TisarenÖrebro Län42
närLNResultat
tor 16/1Östra Blekinges nattcup deltävling 10OK Orion
Ronneby OK
Blekinge61
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 18/1Gbg Öst TeknikträningLerums SOKGöteborg33
närL
lör 18/1SM Sport vintercup #2Göteborg-Majorna OKGöteborg161
närLResultat
lör 18/1Zon-träningEmmaboda Verda OKSmåland76
närMResultat
lör 18/1FBCC - Falun/Borlänge City Cup nr 1 2020Karlsbyhedens OKDalarna39
närSVisa rutter i Livelox
sön 19/1PoängjaktIS KullenSkåne0
närL
sön 19/1Sydvästra Kretsens VintercupRävetofta OKSkåne0
närL
sön 19/1Vinterrogaining 19 januariJärfälla OKStockholm0
närL
sön 19/1Vintercup SV kretsen 2020 etapp 3Rävetofta OKSkåne0
närMVisa rutter i Livelox
sön 19/1Sunes banaLinköpings OKÖstergötland110
närLResultat
sön 19/1Söndagsträning EskilstunaOK TorSödermanland-
närL
sön 19/1Vintercupen Pan-KristianstadOK Pan-KristianstadSkåne198
närLResultat
sön 19/1VinterserienSnättringe SKStockholm397
närLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 19/1PoängjaktIS KullenSkåne-
närM
sön 19/1SkidO träningÖstersunds OKJämtland-Härjedalen26
S
närMResultat
sön 19/1SkidO Träningsserie 2Östersunds OKJämtland-Härjedalen0
S
närM
sön 19/1Snö(g)loppetDomnarvets GOIFDalarna120
närMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 19/1Vinterrace etapp 3Brattås CKBohuslän-Dal157
närLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 19/1SkidO-träning 2 (med resultat)SkogslöparnaÅngermanland8
S
närMN
sön 19/1Nattcup1Garda OKGotland37
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 21/1Vinterlund NattorienteringLunds OKSkåne152
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 22/1LuffarliganVallentuna-Össeby OLUppland0
närL
ons 22/1Veteran-OL nr 14Kristinehamns OKVärmland40
närLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 22/1Stångenäs Vinterträning 4Stångenäs AISBohuslän-Dal0
närMN
ons 22/1MOF Nattcup #7Selånger SOKMedelpad52
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 22/1Kylklampen deltävling 5Sisu Forshaga SKVärmland75
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 23/1Daglediga 03Visborgs OKGotland0
närL
tor 23/1Veteran-OL GMOK 20200123Göteborg-Majorna OKGöteborg111
närLResultat
tor 23/1GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg7
närMVisa rutter i Livelox
tor 23/1Hagabys nattcup etapp1Hagaby GoIF ÖrebroÖrebro Län35
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 23/1Nattrace nr 6IFK Mora OKDalarna45
närMVisa rutter i Livelox
tor 23/1Pölder Sport Nattcup Etapp 4OL Teamet OlofströmBlekinge81
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 23/1GOF Nattcup Etapp 6Göteborgs OF
Lerums SOK
Göteborg91
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 23/1Skaraborgs By Night Tibro OKTibro OKVästergötland116
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
fre 24/1Landslagsträning SprintslingorGöteborgs OF
Svenska Orienteringsförbundet
Göteborg23
närSResultat
lör 25/1NOF-cupÖvertorneå IFNorrbotten0
S
närM
sön 26/1PoängjaktIS KullenSkåne0
närL
sön 26/1Sprint Kungsbacka centrumIF RigorHalland107
närSVisa rutter i LiveloxResultat
sön 26/1Söndagsträning EskilstunaEskilstuna OLSödermanland-
närL
sön 26/1Sunes banaLinköpings OKÖstergötland127
närLResultat
sön 26/1FBCC # 2 Korsnäs IF OKDalarna9
närL
sön 26/1Vintercupen 2019-2020 deltävling 8OK Vilse 87Blekinge108
närLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 26/1Vintercupen 5Västerviks OKSmåland66
närLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 26/1Vintercupen E4, SV Kretsen SkåneOK SilvaSkåne124
närLVisa rutter i Livelox
sön 26/1PoängjaktIS KullenSkåne-
närM
sön 26/1VinterserienSkogsluffarnas OKStockholm386
närLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 26/1NOF-Cup skidoÖvertorneå IFNorrbotten13
S
närMResultat
sön 26/1SkidO Träningsserie 3Östersunds OKJämtland-Härjedalen0
S
närL
sön 26/1Vinterrace 2020Ljungskile FKBohuslän-Dal160
närLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 26/1SkidO-träning 3 (med resultat)SkogslöparnaÅngermanland16
S
närMN
ons 29/1LuffarliganOK SödertörnStockholm0
närL
ons 29/1Veteran-OL nr 15Kristinehamns OKVärmland44
närLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 29/1Ullmax Vinterserie 2020, deltävling 4OK Tylöskog
Örebro Läns OF
Örebro Län69
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 29/1Nattugglan - Flottsbroskogen - deltävling 3Tullinge SKStockholm109
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 29/1Vintercupen deltävling 4Sundsvalls OKMedelpad37
närSNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 30/1Daglediga 04Visborgs OKGotland0
närL
tor 30/1Veteran-O GöteborgOK OrintoVästergötland100
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 30/1GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg30
närMVisa rutter i Livelox
tor 30/1Östra Blekinges Nattcup 12OK OrionBlekinge77
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 30/1Natt-7:an 19/20 Etapp 5OK OrintoVästergötland81
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 1/2SM Sport Vintercup #3Sävedalens AIKGöteborg118
närMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 1/2Öppna klasser, Förenings-DM, MedelpadNjurunda OKMedelpad0
S
närM
sön 2/2PoängjaktIS KullenSkåne0
närL
sön 2/2PoängjaktIS KullenSkåne0
närL
sön 2/2Vintercup 2019-2020FK GöingarnaSkåne0
närL
sön 2/2Sunes banaLinköpings OKÖstergötland105
närLResultat
sön 2/2Vintercupen SV Kretsen E5Eslövs FKSkåne72
närLVisa rutter i Livelox
sön 2/2VinterserienIFK EnskedeStockholm275
närLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 2/2PoängjaktIS KullenSkåne-
närM
sön 2/2Vintercupen 2019-20FK GöingarnaSkåne112
närLResultat
sön 2/2SkidO träning 2Östersunds OKJämtland-Härjedalen33
S
närMResultat
sön 2/2Vinterrace 5Vänersborgs SKVästergötland157
närLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 2/2SkidO-träning 4SkogslöparnaÅngermanland18
S
närMN
ons 5/2LuffarliganVallentuna-Össeby OLUppland0
närL
ons 5/2Veteran-OL nr 16Kristinehamns OKVärmland47
närLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 5/2MOF Nattcup #8Njurunda OKMedelpad34
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 5/2Kylklampen deltävling 6OK ÄlgenVärmland61
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 6/2Daglediga 05Visborgs OKGotland0
närL
tor 6/2Veteran OL SAIKSävedalens AIKGöteborg110
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 6/2Dalaoffensivens Nattrace Nr 7 a´la DSA ElitKorsnäs IF OKDalarna41
närLN
tor 6/2Hagabys nattcup etapp2Hagaby GoIF ÖrebroÖrebro Län44
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 6/2Pölder Sport Nattcup 5OK Vilse 87Blekinge72
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 6/2Vätterbygden by night, deltävling 9OK GränsenSmåland60
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 6/2Nissadals Natt-raceBredaryds SOKSmåland28
närSN
tor 6/2Östra Blekinges nattcup deltävling 13OK Orion
Ronneby OK
Blekinge67
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 6/2GOF Nattcup Etapp 7Göteborgs OF
Sjövalla FK
Göteborg130
närMNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 6/2Skaraborg by night Istrums SKIstrums SKVästergötland138
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 8/2GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg0
närL
lör 8/2GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg66
närLVisa rutter i Livelox
lör 8/2Provlöpning O-ringen träningspaketRasbo IKUppland40
närL
lör 8/2VinterorienteringHallstahammars OKVästmanland56
närMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 8/2Zonträning Torsås OKSmåland45
närLVisa rutter i Livelox
lör 8/2Stångenäs Vinterträning 5Stångenäs AISBohuslän-Dal2
närM
lör 8/2SkidO, Bodens Bandyklubb OS, medelBodens Bandyklubb OSNorrbotten56
S
närMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 9/2Nattcup 2Gotlands Bro OKGotland25
närLResultat
sön 9/2PoängjaktIS KullenSkåne0
närL
sön 9/2Vintercupen 6Ankarsrums OKSmåland66
närLResultat
sön 9/2Ullmax Vinterserie 2020, deltävling 5Lindebygdens OK
Örebro Läns OF
Örebro Län112
närLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 9/2Sunes banaLinköpings OKÖstergötland112
närLResultat
sön 9/2Vintercupen Pan-KristianstadOK Pan-KristianstadSkåne223
närLResultat
sön 9/2VinterserienSkarpnäcks OLStockholm338
närLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 9/2PoängjaktIS KullenSkåne-
närM
sön 9/2Vintercupen E6, SV Kretsen SkåneOK KontinentSkåne-
närL
sön 9/2SkidO Träningsserie 4Östersunds OKJämtland-Härjedalen39
S
närLResultat
sön 9/2Vinterrace Etapp 6OK Flundrehof
Trollhättans SK
Västergötland124
närLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 9/2SkidO-träning 5 (med resultat)SkogslöparnaÅngermanland9
S
närMN
tis 11/2Nattcup #5OK MåsenSödermanland43
närMNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 12/2Luffarligan 12 februariSundbybergs IKStockholm0
närL
ons 12/2Veteran-OLVäxjö OKSmåland0
närL
ons 12/2Veteran-OL nr 17Kristinehamns OKVärmland46
närLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 12/2Stångenäs Vinterträning 6Stångenäs AISBohuslän-Dal0
närM
ons 12/2Vintercupen deltävling 5Sundsvalls OKMedelpad33
närSNResultat
tor 13/2Daglediga 06Svaide Roma SOKGotland0
närL
tor 13/2FMM Skidorientering i BodenI 19 IFNorrbotten32
S
närMResultat
tor 13/2Hagabys nattcup etapp3Hagaby GoIF ÖrebroÖrebro Län42
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 13/2NatträningLudvika OKDalarna13
närLNVisa rutter i Livelox
tor 13/2Östra Blekinges Nattcup 14OK OrionBlekinge61
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
fre 14/2Ärla Mid-winter night trail Ärla IFSödermanland49
närLNResultat
lör 15/2FBCC #3Säterbygdens OKDalarna45
närSVisa rutter i Livelox
sön 16/2PoängjaktIS KullenSkåne0
närL
sön 16/2Sunes banaLinköpings OKÖstergötland75
närLResultat
sön 16/2Söndagsträning EskilstunaOK TorSödermanland-
närL
sön 16/2Vintercupen FK ÅsenFK ÅsenSkåne46
närL
sön 16/2Vintercupen, SV Kretsen SkåneMalmö OKSkåne-
närL
sön 16/2Vinterserien SätraCentrum OKStockholm301
närMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 16/2PoängjaktIS KullenSkåne-
närM
sön 16/2Vinterrace 7Trollhättans SOKVästergötland93
närLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 16/2VOF:cup 3Umeå OKVästerbotten36
S
närMResultat
ons 19/2Veteran-OL nr 18Kristinehamns OKVärmland56
närLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 19/2LuffarliganEnebybergs IFStockholm281
närMResultat
ons 19/2Vintercup #3OK NolaskogsarnaÅngermanland23
LM
närMNResultat
ons 19/2MOF Nattcup #9Selånger SOKMedelpad38
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 19/2Nattugglan - Hågelby - deltävling 4Tullinge SKStockholm92
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 19/2Kylklampen 2019-2020 deltävling 7OK TyrVärmland71
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 20/2Daglediga 07Visborgs OKGotland0
närL
tor 20/2GOF Nattcup Etapp 8Göteborgs OF
Sävedalens AIK
Göteborg94
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 20/2GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg22
närLVisa rutter i Livelox
tor 20/2Dalaoffensivens Nattrace nr 8Malungs OK SkogsmårdarnaDalarna42
närLN
tor 20/2Vätterbygden by night 10Jönköpings OKSmåland66
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 20/2Natt-7:anIK YmerVästergötland54
närLNResultat
tor 20/2Skaraborg by Night VIILidköpings VSKVästergötland88
närMNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 22/2Tränings-OL 2020Köping-Kolsva OKVästmanland80
närMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 23/2Hellas OrienteringsklubbHellas OrienteringStockholm0
närL
sön 23/2Söndagsträning 23/2Eskilstuna OLSödermanland-
närL
sön 23/2Vintercup 2019-2020FK GöingarnaSkåne0
närL
sön 23/2Sunes banaLinköpings OKÖstergötland99
närLResultat
sön 23/2OL-alliansenMålilla OKSmåland26
närLResultat
sön 23/2Vintercupen E8, SV Kretsen SkåneFrosta OKSkåne48
närL
sön 23/2PoängjaktIS KullenSkåne-
närM
sön 23/2Vintercupen 2019-20FK GöingarnaSkåne103
närLResultat
sön 23/2Vinterrace 8 OKSOK SkogsvargarnaVästergötland115
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 25/2Nattcup 5, TSOKTrollhättans SOKVästergötland39
närLNResultat
tis 25/2OK Roslagens Natt-CupOK RoslagenUppland14
närLResultat
ons 26/2Luffarligan 26 februariSöders-TyresöStockholm0
närL
ons 26/2Veteran-OL nr 19Kristinehamns OKVärmland45
närLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 26/2Ullmax Vinterserie 2020, deltävling 6Laxå OK
Örebro Läns OF
Örebro Län64
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 26/2Stångenäs Vinterträning 7Stångenäs AISBohuslän-Dal0
närMN
ons 26/2Vintercupen deltävling 6Sundsvalls OKMedelpad31
närSNResultat
tor 27/2Daglediga 08Svaide Roma SOKGotland0
närL
tor 27/2Östra Blekinges Nattcup 16OK OrionBlekinge39
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 27/2NattstafetträningLudvika OKDalarna13
närLNVisa rutter i Livelox
lör 29/2SkidO träning 3Östersunds OKJämtland-Härjedalen10
LS
närMResultat
lör 29/2SM Sport Vintercup #4Göteborg-Majorna OKGöteborg90
närMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 29/2Vinterserien - MTBOLunds OKSkåne56
LM
närLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 1/3Vinterserien fr Alby TyresöSöders-TyresöStockholm0
närL
sön 1/3GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg21
närLVisa rutter i Livelox
sön 1/3PoängjaktIS KullenSkåne-
närM
sön 1/3VOF-cup 4SK BjörnenVästerbotten21
S
närMVisa rutter i Livelox
tis 3/3GTNC-5 2020OK KlemmingenSödermanland35
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 3/3Skaraborg by night, OK KlyftamoOK KlyftamoVästergötland86
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 4/3LuffarliganSnättringe SKStockholm-
närLVisa rutter i Livelox
ons 4/3Veteran-OL nr 20Kristinehamns OKVärmland34
närLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 4/3Veteranorientering OskarshamnSOK ViljanSmåland30
närLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 4/3Ullmax Vinterserie 2020, deltävling 7OK Tisaren
Örebro Läns OF
Örebro Län68
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 5/3Daglediga 09Visborgs OKGotland0
närL
tor 5/3Natt-7:an Hestra IFVästergötland37
närLResultat
tor 5/3Veteran-OLIF Marin VästGöteborg112
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 5/3GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg11
närLVisa rutter i Livelox
tor 5/3Dalaoffensivens nattrace nr:9Kvarnsvedens GOIF OKDalarna30
närLN
tor 5/3Pölder Sport Nattcup 6 2019/2020OK SkogsfalkenBlekinge50
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 5/3GOF Nattcup Etapp 9Göteborgs OF
Mölndal Outdoor IF
Göteborg102
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
fre 6/3 - sön 8/3Junior CampOK OrionBlekinge91
närLK
fre 6/3StjärnnattenOK OrionBlekinge89
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 7/3Upptaktsdag för Upplands ungdomar 13-16 årSigtuna OKUppland2
närM
lör 7/3FBCC#4OK KåreDalarna25
närS
lör 7/3OK Motala gemensam träning OK MotalaÖstergötland25
närLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 7/3Stångenäs Vinterträning 8Stångenäs AISBohuslän-Dal11
närSResultat
lör 7/3Hallandspremiären Träningspaket, Stafett-träning! Halmstad OKHalland41
närL
lör 7/3Åhmula NattÅmåls OKBohuslän-Dal28
närMNResultat
lör 7/310 milaträning 3Gamleby OKSmåland5
närL
sön 8/3Nattcup 3Visborgs OKGotland32
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
sön 8/3VinterAlliansHultsfreds OKSmåland0
närL
sön 8/3Marscup OKSOK SkogsströvarnaÖstergötland99
närLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 8/3One (Wo)man RelayOK OrionBlekinge97
närLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 8/3PoängjaktIS KullenSkåne-
närM
sön 8/3VinterAlliansHultsfreds OKSmåland28
närMResultat
sön 8/3VinterserienOK Älvsjö-ÖrbyStockholm334
närLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 8/3Närtävling skidorienteringDomnarvets GOIFDalarna37
S
närMResultat
sön 8/3SkidO Träningsserie 5Östersunds OKJämtland-Härjedalen29
S
närLResultat
tis 10/3MarsCup 10/3Gävle OKGästrikland29
närLNResultat
tis 10/3OK Roslagens Natt-CupOK RoslagenUppland16
närLResultat
ons 11/3Luffarligan 11 marsStockholms OFStockholm0
närL
ons 11/3VeteranorienteringVäxjö AISSmåland0
närL
ons 11/3Veteran-OL nr 21Kristinehamns OKVärmland35
närLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 11/3Vintercupen deltävling 7Sundsvalls OKMedelpad35
närSNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 11/3Kylklampen deltävling 8Kils OKVärmland64
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 11/3SkidO DM Natt Jämtland HärjedalenOK StorsjönJämtland-Härjedalen26
S
närLNResultat
tor 12/3VeterantourOK RoslagenUppland75
närMResultat
tor 12/3GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg15
närMKVisa rutter i Livelox
tor 12/3Vätterbygden by night deltävling 13Kexholms SKSmåland50
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 12/3GOF Nattcup Etapp 10Frölunda OL
Göteborgs OF
Göteborg79
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 14/3Tour de TGOKTjällmo-Godegårds OKÖstergötland129
närLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 14/3Ullmax Vinterserie 2020, deltävling 8 (final) Karlslunds motionscentralKFUM Örebro OK
Örebro Läns OF
Örebro Län120
närLResultat
lör 14/3Vårupptakt (Motions-OL)OK SkogshjortarnaVästergötland120
närLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 14/3DM SprintÖstersunds OKJämtland-Härjedalen26
S
närSResultat
sön 15/3Söndagsträning EskilstunaOK TorSödermanland-
närL
sön 15/3Upptakt Västra kretsen SkaraborgFrämmestads IKVästergötland19
närL
sön 15/3PoängjaktIS KullenSkåne-
närM
sön 15/3Marscup IFKIFK Linköpings OSÖstergötland106
närLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 15/3DM-långÖstersunds OKJämtland-Härjedalen38
S
närLResultat
tis 17/3Inofficiella Öppna Rumpmas Natt-KMAvesta OKDalarna40
närLNResultat
ons 18/3Veteran OL NybroNybro OKSmåland31
närLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 18/3Veteran-OL nr 22Kristinehamns OKVärmland25
närLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 18/3Lägermästerskap Sanda OLGYKexholms SKSmåland21
närMResultat
ons 18/3Nattugglan - Lida friluftsgård - Final deltävling 5Tullinge SKStockholm118
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 18/3MOF Nattcup #10Sundsvalls OKMedelpad42
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 18/3Kylk(l)ampen deltävling 9Kristinehamns OKVärmland51
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 19/3POL TorsöHjobygdens OK
Mariestads FK
Västergötland0
närL
tor 19/3RoslagsveteranernaVallentuna-Össeby OLUppland0
närL
tor 19/3Veteran-OL tävling 1Almby IK
Örebro Läns OF
Örebro Län13
närLVisa rutter i Livelox
tor 19/3Veteran OL Lerums SOKLerums SOKGöteborg0
närL
tor 19/3Vätterbygden by Night #14IK HakarpspojkarnaSmåland45
närLNVisa rutter i Livelox
tor 19/3Dalaoffensivens Nattrace Nr 10 a´la DSA ElitKorsnäs IF OKDalarna49
närLN
tor 19/3Pölder Sport Nattcup Etapp 7OK Pan-KristianstadSkåne49
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
fre 20/3Svartnatta Öppna BanorOK Tjärnen
Ärla IF
Södermanland6
närLNResultat
lör 21/3GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg127
närLVisa rutter i Livelox
lör 21/3Kretsens VårupptaktOK DjerfVärmland29
närLResultat
lör 21/3TrollsjöracetMullsjö SOKVästergötland62
närMVisa rutter i Livelox
sön 22/3Sandön Skar SkidOBergnäsets AIK
OK Renen
Norrbotten55
S
närLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 22/3FBCC#5 Sprint JakobsgårdarnaStora Tuna OKDalarna53
närS
sön 22/3DOK:s motions-OL/KretshelgDegerfors OKVärmland57
närMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 22/3Orienteringsträning Torhamns IPOK OrionBlekinge72
närL
sön 22/3Marscup LOKLinköpings OKÖstergötland134
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 24/3Vet-OL Eskilstuna OLSödermanland0
närL
tis 24/3Motions OL Magasinsvägen/SjutbananKristinehamns OKVärmland46
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 24/3Nattserien EskilstunaOK TorSödermanland0
närLN
tis 24/3OK Roslagens Natt-CupOK RoslagenUppland18
närLResultat
tis 24/3Kretsmästerskap nattTjällmo-Godegårds OKÖstergötland48
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 25/3Kylklampen FinalDeje SFVärmland50
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 25/3Öppet natt-KM för Hagaby GoIFOK TylöskogÖrebro Län48
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 26/3POL-RydaHjobygdens OK
Ryda SK
Västergötland0
närL
tor 26/3VeteranorienteringLinköpings OKÖstergötland5
närL
tor 26/3Motions OL SandfalletKristinehamns OKVärmland51
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 26/3GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg85
närMVisa rutter i Livelox
tor 26/3KretsträningRyda SKVästergötland29
närLVisa rutter i Livelox
fre 27/3Rimbo SOKRimbo SOKUppland-
närLVisa rutter i Livelox
sön 29/3teknikträningOK Vilse 87Blekinge0
närL
sön 29/3TeknikträningOK Vilse 87Blekinge31
närL
sön 29/3Sprint i KumlaÖrebro Läns OFÖrebro Län23
närSVisa rutter i LiveloxResultat
sön 29/3Motions-OL LillsjönAvesta OKDalarna43
närLVisa rutter i Livelox
sön 29/3Orienteringsträning RödebyKarlskrona SOKBlekinge78
närL
sön 29/3TräningstävlingVallentuna-Össeby OLUppland75
närM
sön 29/3SkidO 6 GPS med resultat SkogslöparnaÅngermanland0
S
närMK
tis 31/3Tisdags-OL KlagstorpIF Hagen
OK P4
Västergötland104
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 31/3Motions-OL Harberget/förrådetKristinehamns OKVärmland47
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 31/3NOK-träningTjalve IF NorrköpingÖstergötland0
närM
tis 31/3Vårspringet EskilstunaÄrla IFSödermanland55
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 31/3Motions-OL MotorstadionAvesta OKDalarna47
närLVisa rutter i Livelox
tis 31/3Motions-OL Rävåsen - TimsåsarnaOK DjerfVärmland43
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 31/3Höglandets teknikträningEksjö SOKSmåland0
närL
ons 1/4Veckans träning OK Rodhen 1/4-12/4OK RodhenUppland-
närM
ons 1/4 - sön 17/5Veckans bana 1-5 tills 17-5Rimbo SOKUppland-
närLVisa rutter i Livelox
ons 1/4Veteran-OL KalmarKalmar OKSmåland13
närLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 1/4Kretsträning Västra SkaraborgIK GandvikVästergötland20
närLVisa rutter i Livelox
ons 1/4vintercup 5OK NolaskogsarnaÅngermanland31
närLNResultat
ons 1/4Kretsträning Norra/Östra RankåsIF HagenVästergötland34
närM
tor 2/4POL-PetersburgHjobygdens OK
IK Gandvik
Västergötland0
närL
tor 2/4Veteran-OLOK SkogsströvarnaÖstergötland0
närLVisa rutter i Livelox
tor 2/4Veteran-OL tävling 3KFUM Örebro OK
Örebro Läns OF
Örebro Län0
närL
tor 2/4Veteran-OL i Södra Vätterbygden, Ryttarns MosseJönköpings OKSmåland12
närM
tor 2/4Veteran-OL GMOK 20200403Göteborg-Majorna OKGöteborg0
närL
tor 2/4Motions-OL GolfbananKristinehamns OKVärmland31
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 2/4OCK-träning Sporrakulla kartanOrienteringscentrum KristianstadSkåne21
närL
tor 2/4Torsdagsträning #1Karlskrona SOK
OK Orion
Blekinge50
närL
tor 2/4Motions-OL i NorbergNorbergs OKVästmanland20
närLVisa rutter i Livelox
tor 2/4 Borlänge-Säter träning TäktStora Tuna OKDalarna49
närL
tor 2/4GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg50
närSVisa rutter i Livelox
fre 3/4SkidO 7 GPS med resultat SkogslöparnaÅngermanland0
S
närM
fre 3/4TestSjövalla FKGöteborg0
närL
fre 3/4Veckans banaHjobygdens OKVästergötland-
närLVisa rutter i Livelox
fre 3/4 - sön 5/4Tour de Virus Mullsjö SOK
OK Gränsen
Västergötland
Småland
120
närSVisa rutter i LiveloxResultat
fre 3/4 - sön 5/4Dalarna delarOK KåreDalarna1
närLVisa rutter i Livelox
lör 4/4 - fre 10/4Motionsorientering Umeå 4-10 aprilUmeå OKVästerbotten-
närSVisa rutter i Livelox
lör 4/4Motions-OL PaddtjärnsbergetAvesta OKDalarna44
närLVisa rutter i Livelox
lör 4/4FK Åsen träningFK ÅsenSkåne37
närL
lör 4/450turen NaturpassetSkogsluffarnas OKStockholm-
närU
lör 4/4Veckans bana från DM-medel 2019 4/4 till 19/4OK RodhenUppland-
närM
lör 4/4Habosprinten 2.0OK GränsenSmåland154
närS
lör 4/4Närtävling i SätilaOK RävenVästergötland26
närM
sön 5/4Orienteringsträning TvistenOK OrionBlekinge86
närLVisa rutter i Livelox
sön 5/4StaplabergsskubbetLaxå OKÖrebro Län74
närLResultat
sön 5/4Rånässtafetten, individuella öppna klasserRånäs OKUppland0
närL
sön 5/4Närtävling KolmårdenOK KolmårdenÖstergötland296
närM
mån 6/4Veckans bana vecka 15IF HagenVästergötland-
närLVisa rutter i Livelox
mån 6/4JularedsrännetMullsjö SOKVästergötland30
närMVisa rutter i Livelox
tis 7/4OL-alliansen Målilla OKSmåland0
närL
tis 7/4POL FlobyFalköpings AIK OK
Hjobygdens OK
Västergötland0
närL
tis 7/4SAKO-träning v.15Trollhättans SOKVästergötland-
närLVisa rutter i Livelox
tis 7/4 - mån 13/4Motions OL Rånäs OK /Veckans bana 7-13/4Rånäs OKUppland0
närLVisa rutter i Livelox
tis 7/4Veteran-OL OK KlemmingenOK KlemmingenSödermanland0
närL
tis 7/4Dala-veteran OLIFK Hedemora OKDalarna2
närM
tis 7/4Motions-OL SunnebergKristinehamns OKVärmland48
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 7/4Vårspringet EskilstunaOK TorSödermanland77
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 7/4OL-alliansenMålilla OKSmåland31
närLResultat
tis 7/4Tisdags-OL RånnaIF HagenVästergötland0
närM
tis 7/4Motions-OL KedjeåsenOK DjerfVärmland49
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 7/4Motions-OL GarpenbergIFK Hedemora OKDalarna41
närLVisa rutter i Livelox
tis 7/4Allan Jonssons minneslöpOK TyrVärmland0
närLK
tis 7/4Höglandsträning Nässjö OKNässjö OKSmåland39
närL
tis 7/4NorrcupenForsa OKHälsingland1
närS
tis 7/4 - mån 13/4Veckans banaOK MalmiaDalarna-
närL
tis 7/4Run to the Hills E1 2020Selånger SOKMedelpad50
närMVisa rutter i LiveloxResultat
ons 8/4Dalarna delarStora Tuna OKDalarna-
närL
ons 8/4Natt-NjudungLandsbro IF SKSmåland16
närLN
tor 9/4Veckans träning OK Rodhen 8/4 till 26/4OK RodhenUppland-
närM
tor 9/4 - ons 15/4Veckans BanaOK TyrVärmland0
närLVisa rutter i Livelox
tor 9/4 - tis 14/4Häxjakten Light & NightIK GandvikVästergötland9
närLKVisa rutter i Livelox
tor 9/4OCK träning FurubodaOrienteringscentrum KristianstadSkåne43
närL
fre 10/4 - mån 13/4Påskträning med tidtagningOK OrintoVästergötland174
närLVisa rutter i LiveloxResultat
fre 10/4MOL 1 "Påskriset"IF Hansa-HoburgGotland0
närL
fre 10/4Motions OL förmiddagKristinehamns OKVärmland47
närMVisa rutter i LiveloxResultat
fre 10/4Kåråna Kôpp etapp 2Sävedalens AIKGöteborg23
närLVisa rutter i LiveloxResultat
fre 10/4Motions OL eftermiddagKristinehamns OKVärmland50
närMVisa rutter i LiveloxResultat
fre 10/4Motions-OL eftermiddag/kvällKristinehamns OKVärmland34
närMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 11/4 - fre 17/4Veckans banor - Kom-Orientera-Åk hemUmeå OKVästerbotten-
närMVisa rutter i Livelox
lör 11/4 - lör 18/4Veckans banaRimbo SOKUppland-
närLVisa rutter i Livelox
lör 11/4Björkhaga PåsksprintSvenska Orienteringsförbundet
Örebro Läns OF
Örebro Län80
närSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 11/4Motionsorientering - GranskogJärfälla OKStockholm18
närL
lör 11/4Påskmästerskapen Norra/ÖstraIF HagenVästergötland21
närM
lör 11/4 - mån 13/4Påskcupen - på gränsenKalmar OK
Karlskrona SOK
OK Orion
Torsås OK
Småland
Blekinge
176
närLVisa rutter i Livelox
lör 11/4Allan Jonssons minneslöpOK TyrVärmland57
närL
sön 12/4 - sön 19/4Arbogaserien v.16Arboga OKVästmanland-
närMK
sön 12/4Kåråna Kôpp #3 / MedeldistansIFK Göteborg OrienteringGöteborg27
närMVisa rutter i Livelox
sön 12/4Motions-OL BredmossvägenAvesta OKDalarna62
närLVisa rutter i Livelox
sön 12/4Påsketapp Dagsbo Endast för tjustalliansenGamleby OKSmåland15
närM
sön 12/4Öppna Orienteringsbanor nr1Ärla IFSödermanland-
närL
mån 13/4Corona Cup deltävling 2 #TBEMalungs OK Skogsmårdarna
Storviks IF
Dalarna
Gästrikland
23
närL
mån 13/4Veckans bana v16Hjobygdens OKVästergötland-
närLVisa rutter i Livelox
mån 13/4Veckans bana vecka 16IF HagenVästergötland-
närLVisa rutter i Livelox
mån 13/4FK Göingarna Annandag påsk 2020FK GöingarnaSkåne43
närLVisa rutter i LiveloxResultat
mån 13/4Påsk-SkidO 8 med resultat!SkogslöparnaÅngermanland10
S
närMVisa rutter i Livelox
mån 13/4Skogis Cup nr 1Garda OKGotland0
närL
tis 14/4Veckans banor Motionsorientering Ingestrand 14/4-18/4OK JösseVärmland-
närLVisa rutter i Livelox
tis 14/4 - sön 19/4NOK-träning (veckans bana)Matteus SIÖstergötland-
närLVisa rutter i Livelox
tis 14/4Åkers IF VeteranÅkers IFSödermanland1
närMVisa rutter i Livelox
tis 14/4 - mån 20/4IKS VårspringIK StandardSödermanland-
närMVisa rutter i Livelox
tis 14/4Motions-OL GokartbananKristinehamns OKVärmland54
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 14/4AlliansHultsfreds OKSmåland49
närMResultat
tis 14/4Extrainsatt Motions-OL DjupadalsdrågenOK DjerfVärmland55
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 14/4Motions-OL MotorstadionAvesta OKDalarna46
närLVisa rutter i Livelox
tis 14/4Tisdags-OL RydskogenIF HagenVästergötland0
närM
tis 14/4Motionsorientering IngestrandOK JösseVärmland0
närL
tis 14/4Sörklubbs #1Söderhamns OKHälsingland0
närL
tis 14/4Norrcupen 200414Hudiksvalls OKHälsingland0
närS
ons 15/4 - sön 26/4Veckans banaOK RodhenUppland-
närM
ons 15/4Motionsorientering 15 april Växjö AISSmåland0
närL
ons 15/4 - fre 17/4ParkO 1 TräningÖstersunds OKJämtland-Härjedalen12
närSResultat
ons 15/4Kretsträning Norra/Östra RånnaIF HagenVästergötland49
närM
tor 16/4POL-MostuganHjobygdens OK
OK Skogsstjärnan
Västergötland0
närL
tor 16/4Veteran-OL tävling 4OK Tisaren
Örebro Läns OF
Örebro Län0
närL
tor 16/4Veteran-OLMjölby OKÖstergötland0
närL
tor 16/4Veteran-Ol i Södra Vätterbygden BäckadalIK HakarpspojkarnaSmåland0
närM
tor 16/4Motions-OL StranduddenKristinehamns OKVärmland61
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 16/4OCK träning KronoskogenOrienteringscentrum KristianstadSkåne40
närL
tor 16/4Motions-OL i NorbergNorbergs OKVästmanland17
närLVisa rutter i Livelox
tor 16/4ParkO 1Östersunds OKJämtland-Härjedalen0
närS
tor 16/4Motionsorientering/Orienteringsträning BredmossvägenAvesta OKDalarna12
närL
tor 16/4GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg50
närLVisa rutter i Livelox
tor 16/4Torsdagsträning #2OK OrionBlekinge56
närL
tor 16/4Dalaoffensiven SpetsOK KåreDalarna48
närL
tor 16/4Multi SkidO+OLSkogslöparnaÅngermanland1
LS
närM
fre 17/4 - tor 23/4Veckans BanaOK TyrVärmland1
närLVisa rutter i Livelox
lör 18/4 - fre 24/4Motionsorientering Umeå 18-24 aprilUmeå OKVästerbotten-
närMVisa rutter i Livelox
lör 18/4Kåråna Kôpp etapp 3Göteborg-Majorna OKGöteborg63
närM
lör 18/4Tränings-OL VikenDegerfors OKVärmland64
närLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 18/4Run to the Hills E2 2020Selånger SOKMedelpad87
närMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 19/4 - sön 26/4Arbogaserien v.17Arboga OKVästmanland-
närMKVisa rutter i Livelox
sön 19/4 - sön 3/5Veckans banaRimbo SOKUppland-
närLVisa rutter i Livelox
sön 19/4Orienteringsträning TorskorsKarlskrona SOKBlekinge81
närL
sön 19/4Bredmossvägen MotionsorienteringAvesta OKDalarna31
närLVisa rutter i Livelox
sön 19/4Skogis Cup nr 2Garda OKGotland0
närL
sön 19/4Medel KM OK RodhenUppland50
närMResultat
mån 20/4Veckans bana v17Hjobygdens OKVästergötland-
närLVisa rutter i Livelox
mån 20/4Veckans bana V17SOK TräffVästergötland-
närMVisa rutter i Livelox
mån 20/4Veckans bana vecka 17IF HagenVästergötland-
närMVisa rutter i Livelox
mån 20/4Öppen medeldistans (veckans bana)Tolereds Allmänna IKGöteborg0
närMVisa rutter i Livelox
mån 20/4 - sön 26/4SAKO vecka 17Vänersborgs SKVästergötland-
närL
mån 20/4 - fre 1/5Motionsorientering Ursvik 20/4 -1/5Sundbybergs IKStockholm-
närLVisa rutter i Livelox
mån 20/4 - mån 11/5Öppen träning för allaKöping-Kolsva OKVästmanland-
närLVisa rutter i Livelox
mån 20/4 - ons 22/4ParkO 2 TräningÖstersunds OKJämtland-Härjedalen20
närMResultat
mån 20/4Motions-OL BråtenOK DjerfVärmland49
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 21/4NOK-träningFinspångs SOKÖstergötland-
närL
tis 21/4 - lör 25/4Veckans banor, Öst Edane, Motionsorientering OK MangenVärmland1
närLVisa rutter i Livelox
tis 21/4 - mån 27/4VårspringetEskilstuna OLSödermanland0
närMVisa rutter i Livelox
tis 21/4Dala Veteran Ol KvarnsvedenKvarnsvedens GOIF OKDalarna0
närL
tis 21/4Poängtävling 1Lindebygdens OK
OK Milan
Örebro Län0
närM
tis 21/4Motions-OL KaffebergetKristinehamns OKVärmland60
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 21/4ParkO 2Östersunds OKJämtland-Härjedalen0
närS
tis 21/4Allians VimmerbyVimmerby OKSmåland60
närMResultat
tis 21/4 - fre 24/4MotionsOLDalaportens OLDalarna45
närMVisa rutter i Livelox
tis 21/4Allemansluffen, TrekantenÖsterfärnebo IFGästrikland-
närM
tis 21/4Sörklubbs #2Alfta-Ösa OKHälsingland0
närL
tis 21/4UngdomsserienBoxholm-Mjölby OLÖstergötland6
närL
tis 21/4Träning 21/4 i FjärdhundraOK EnenUppland19
närMVisa rutter i Livelox
ons 22/4Veteran OL StockarydIFK StockarydSmåland0
närM
ons 22/4 - ons 29/4Månadens bana aprilUlricehamns OKVästergötland33
närLVisa rutter i Livelox
ons 22/4MotionsorienteringLessebo OKSmåland0
närM
ons 22/4Vintercup 6SkogslöparnaÅngermanland72
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 23/4POL AlbionHjobygdens OK
IK Albion
Västergötland0
närL
tor 23/4Veteran-OLKöping-Kolsva OKVästmanland0
närM
tor 23/4Veteran-OL tävling 5Hagaby GoIF Örebro
Örebro Läns OF
Örebro Län0
närL
tor 23/4Veteran-OlFinspångs SOKÖstergötland0
närL
tor 23/4Motions-OL/Kretsträning SandfalletKristinehamns OKVärmland82
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 23/4Motions-OL i NorbergNorbergs OKVästmanland13
närLVisa rutter i Livelox
tor 23/4ParkO 3Östersunds OKJämtland-Härjedalen0
närS
tor 23/4OCK-träning BalsbergetOrienteringscentrum KristianstadSkåne39
närL
tor 23/4MOL 2Garda OKGotland0
närL
tor 23/4 - lör 25/4ParkO 3 TräningÖstersunds OKJämtland-Härjedalen21
närSResultat
tor 23/4Motionsorientering SannaOK TyrVärmland93
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 23/4Motionsorientering Mon, KoppomOK HierneVärmland36
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 23/4Borlänge-Säter träning Intervall OLStora Tuna OKDalarna35
närM
tor 23/4GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg29
närSVisa rutter i Livelox
tor 23/4Orienteringsträning för allaAvesta OKDalarna4
närL
tor 23/4Torsdagsträning #3Karlskrona SOK
OK Orion
Blekinge59
närL
tor 23/4Träning Balsberget FK GöingarnaSkåne25
närL
tor 23/4Dalaoffensiven SpetsKvarnsvedens GOIF OKDalarna28
närL
tor 23/4FOK:s Sprintcup Etapp 1Falkenbergs OKHalland3
närS
fre 24/4 - tor 30/4Veckans BanaOK TyrVärmland0
närLVisa rutter i Livelox
lör 25/4Kvarntorp ElitOLGYAlmbyOK TisarenÖrebro Län35
närMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 25/4TräningsorienteringKöping-Kolsva OKVästmanland3
närM
lör 25/4Kvarntorps-OLOK TisarenÖrebro Län33
närMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 25/4Kåråna Kôpp #4 IFK Göteborg OrienteringGöteborg53
närLVisa rutter i Livelox
lör 25/4Medel-KM TisarenOK TisarenÖrebro Län59
närMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 25/4Kvarntorp KFUMOK TisarenÖrebro Län26
närLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 26/4 - sön 10/5Arbogaserien v18-19Arboga OKVästmanland-
närMKVisa rutter i Livelox
sön 26/4Orienteringsträning IglasjönOK OrionBlekinge86
närL
sön 26/4Motions-OL Hedemora/BrunnsjöbergetIFK Hedemora OKDalarna46
närLVisa rutter i Livelox
sön 26/4Klubbträning 26 aprilKöping-Kolsva OKVästmanland46
närMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 26/4Värst i herrstaHerrestads AIFBohuslän-Dal91
närMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 26/4 - lör 2/5Motions-OL i coronatiderIFK UmeåVästerbotten-
närMVisa rutter i Livelox
mån 27/4Sako v 18 veckans bana OKSOK SkogsvargarnaVästergötland-
närLVisa rutter i Livelox
mån 27/4Veckans bana BillingenIF HagenVästergötland-
närMVisa rutter i Livelox
mån 27/4Veckans bana V18-19SOK TräffVästergötland-
närLVisa rutter i Livelox
mån 27/4 - lör 2/5Veteran-OL TSKTrollhättans SKVästergötland-
närLVisa rutter i Livelox
mån 27/4 - sön 3/5Veckans bana v18Hjobygdens OKVästergötland-
närLVisa rutter i Livelox
mån 27/4 - sön 3/5Tibro OK Veckans bana #1Tibro OKVästergötland-
närLVisa rutter i Livelox
mån 27/4 - ons 29/4ParkO 4 TräningÖstersunds OKJämtland-Härjedalen20
närSResultat
tis 28/4 Veckans banor Motionsorientering Falleberget 28/4-1/5OK JösseVärmland-
närL
tis 28/4OL-alliansen Målilla OKSmåland43
närLResultat
tis 28/4POL-AxvallHjobygdens OK
Istrums SK
Västergötland0
närL
tis 28/4Sako 1 OKSOK SkogsvargarnaVästergötland0
närL
tis 28/4Ungdomens 5-dagars Etapp 1Jönköpings OKSmåland0
närL
tis 28/4Vårserien etapp 1 inställdGöteborgs OF
Göteborgs SK
IF Marin Väst
Göteborg0
närL
tis 28/4 - sön 3/5NOK träning V18OK KolmårdenÖstergötland-
närLVisa rutter i Livelox
tis 28/4OK Grip VeteranOK GripSödermanland0
närLVisa rutter i Livelox
tis 28/4Poängtävling 2OK MilanÖrebro Län0
närM
tis 28/4DOK:s motions-OL VikenDegerfors OKVärmland52
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 28/4Motions-OL Harberget/TravbananKristinehamns OKVärmland57
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 28/4ParkO 4Östersunds OKJämtland-Härjedalen0
närS
tis 28/4Motions-OL MotorstadionAvesta OKDalarna26
närLVisa rutter i Livelox
tis 28/4"Höglandsserien" - Ungdomsträning HöglandszonenSol TranåsSmåland34
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 28/4Ärla IF Vårspring 2Ärla IFSödermanland-
närL
tis 28/4Allemansluffen, BastfalletÖsterfärnebo IFGästrikland0
närMVisa rutter i Livelox
tis 28/4Kretsträning Västra SkaraborgIstrums SKVästergötland8
närLVisa rutter i Livelox
tis 28/4Motionsorientering FallebergetOK JösseVärmland0
närL
tis 28/4Sörklubbs #3Rehns BKHälsingland0
närL
tis 28/4Kompassträning StorskogenOK EnenUppland17
närM
ons 29/4Veckoturen 29/4Gävle OKGästrikland-
närL
ons 29/4Mini AlliansHultsfreds OKSmåland30
närMResultat
ons 29/4UngdomsserienHultsfreds OKSmåland32
närLResultat
ons 29/4Kretsträning Norra/Östra TorsöIF HagenVästergötland41
närL
ons 29/4FOK:s Sprintcup Etapp 2Falkenbergs OKHalland0
närS
tor 30/4OCK träning Åhus NorraOrienteringscentrum KristianstadSkåne21
närL
tor 30/4 - sön 3/5ParkO 5 TräningÖstersunds OKJämtland-Härjedalen22
närSResultat
tor 30/4Tibro OK Fasta banor 2020Tibro OKVästergötland-
närLVisa rutter i Livelox
tor 30/4Extra Motionsorientering/Provlöpning ABC-planKristinehamns OKVärmland45
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 30/4GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg95
närMVisa rutter i Livelox
tor 30/4Torsdagsträning #4OK OrionBlekinge42
närL
tor 30/4Dalaoffensiven spets #FinnboMalungs OK SkogsmårdarnaDalarna31
närLVisa rutter i LiveloxStarttider
fre 1/5Veckans bana Ånö 1/5-10/5OK RodhenUppland-
närL
fre 1/5Skenes UngdomsorienteringSkene Sim o ISVästergötland106
närMVisa rutter i LiveloxResultat
fre 1/5TiolamilaAvesta OKDalarna48
närLVisa rutter i Livelox
fre 1/5TVO träningspassKristinehamns OKVärmland0
närM
fre 1/5Ungdomsarrangemang FörmiddagKristinehamns OKVärmland67
närMVisa rutter i LiveloxResultat
fre 1/5När-OLSundsvalls OKMedelpad41
närLVisa rutter i LiveloxResultat
fre 1/5Träning UsynligOSelånger SOKMedelpad13
närM
fre 1/5Motionsorientering, sprint MoröbackeSkellefteå OKVästerbotten156
närSVisa rutter i LiveloxResultat
fre 1/5Ungdomsarrangemang Tidig EftermiddagKristinehamns OKVärmland68
närMStarttider
fre 1/5Ungdomsarrangemang Sen EftermiddagKristinehamns OKVärmland68
närMStarttider
fre 1/5ParkO 5Östersunds OKJämtland-Härjedalen0
närS
lör 2/5Långa Natten Korsnäs IF OKDalarna3
närL
lör 2/5Öppna Falumästerskapet dag 1 Start 9Korsnäs IF OKDalarna0
närM
lör 2/5Öppna Falumästerskapet dag 1 Start 11 (Fullt)Korsnäs IF OKDalarna45
närM
lör 2/5Öppna Falumästerskapet dag 1 Start 13 (Fullt)Korsnäs IF OKDalarna45
närM
lör 2/5Öppna Falumästerskapet dag 1 Start 15 (Fullt) Korsnäs IF OKDalarna45
närM
lör 2/5Öppna Falumästerskapet dag 1 Start 9 (Fullt) Korsnäs IF OKDalarna45
närM
lör 2/5 - sön 10/5Motionsorientering Ursvik 2/5-10/5Solna OKStockholm-
närLVisa rutter i Livelox
lör 2/5 - fre 8/5Motionsorientering Umeå 2-8 majUmeå OKVästerbotten-
närLVisa rutter i Livelox
lör 2/5FOK:s 10-milaalternativFalkenbergs OKHalland79
närLResultat
lör 2/5TiomilautmaningenTolereds Allmänna IKGöteborg27
närSLVisa rutter i LiveloxStarttider
lör 2/5Hittaut Hedemora RogainingIFK Hedemora OK
Långshyttans AIK OK
Dalarna-
närL
lör 2/5Kåråna Kôpp #5Sävedalens AIKGöteborg41
närMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 2/5Ica-sprintenVännäs OKVästerbotten62
närSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 2/5 - sön 3/5PreO träning med webbresultatOK OrintoVästergötland69
P
närP
sön 3/5Öppna Falumästerskapet dag 2 Start 11 (Fullt) Korsnäs IF OKDalarna45
närM
sön 3/5Öppna Falumästerskapet dag 2 Start 13 (Fullt)Korsnäs IF OKDalarna44
närM
sön 3/5Öppna Falumästerskapet dag 2 Start 15 (Fullt) Korsnäs IF OKDalarna46
närM
sön 3/5Öppna Falumästerskapet dag 2 Start 9 Korsnäs IF OKDalarna44
närM
sön 3/5Öppna Falumästerskapet Resultat o Livelox Korsnäs IF OKDalarna359
närMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 3/5Tibro OK Veckans bana #2Tibro OKVästergötland-
närMVisa rutter i Livelox
sön 3/5Orienteringsträning Crossbanan RödebyKarlskrona SOKBlekinge78
närL
sön 3/5FK Göingarna "TIOMILA-SÖNDAGEN" 2020FK GöingarnaSkåne65
närLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 3/5Skogis Cup nr 3Garda OKGotland0
närL
mån 4/5SAKO V19 Veckans bana OKFOK FlundrehofVästergötland-
närLVisa rutter i Livelox
mån 4/5Veckans bana V19Hjobygdens OKVästergötland-
närLVisa rutter i Livelox
mån 4/5Veckans bana V19 OK Linne'OK LinnéUppland-
närL
mån 4/5 - sön 17/5Träningsbanor vecka 19-20Rasbo IKUppland-
närLVisa rutter i Livelox
mån 4/5 - sön 17/5Veckans Bana 4-17 Maj -20Laxå OKÖrebro Län-
närLVisa rutter i Livelox
tis 5/5Dala Veteran-OLAvesta OKDalarna0
närM
tis 5/5VOL - Veckans bana 5-10 majSundsvalls OKMedelpad-
närMVisa rutter i Livelox
tis 5/5 - lör 9/5Veckans banor, Vålänga, MotionsorienteringOK MangenVärmland0
närLVisa rutter i Livelox
tis 5/5 - lör 9/5Vårspring V19Eskilstuna OLSödermanland-
närMVisa rutter i Livelox
tis 5/5Tjustalliansens U-serie 1Västerviks OKSmåland70
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 5/5Poängtävling 3OK MilanÖrebro Län0
närM
tis 5/5Motions-OL NäcktjärnAvesta OKDalarna41
närMVisa rutter i Livelox
tis 5/5MinialliansVimmerby OKSmåland44
närLResultat
tis 5/5Krets Motions-OL KnutsbolOK DjerfVärmland79
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 5/5Allemansluffen, Åstebohällarna Österfärnebo IFGästrikland-
närMVisa rutter i Livelox
tis 5/5EES 2020 - Eslöv Evening Sprint - Etapp 1Eslövs FKSkåne0
närS
tis 5/5Höglandsträning Nässjö OKNässjö OKSmåland45
närLVisa rutter i Livelox
tis 5/5Sörklubbs #4Söderhamns OKHälsingland0
närL
tis 5/5vårcup etapp 1, dag 1Mullsjö SOKVästergötland60
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 5/5Östgötaserien MTBO delserie 1Linköpings OKÖstergötland80
M
närSVisa rutter i LiveloxResultat
tis 5/5 - sön 10/5Veckans banaOK MalmiaDalarna-
närM
tis 5/5Dammatch Västra kretsenIK GandvikVästergötland0
närM
tis 5/5MTBO träningOK NolaskogsarnaÅngermanland25
M
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 5/5VOF Ungdom, VPT 1Hallstahammars OKVästmanland0
närS
tis 5/5 - tor 7/5Frösö 5-Dagars 2020 E1 Individuell träningFrösö IFJämtland-Härjedalen182
närMVisa rutter i LiveloxResultat
ons 6/5DomarringenMotala AIF OLÖstergötland0
närLVisa rutter i Livelox
ons 6/5Veteran OL 3-stadTrollhättans SK
Trollhättans SOK
Västergötland0
närM
ons 6/5 - lör 9/5VeckoturenGävle OKGästrikland-
närLVisa rutter i Livelox
ons 6/5Pokaljakt x3OK DjerfVärmland46
närLResultat
ons 6/5Ungdomsserie 1, Västra BlekingeOK Vilse 87Blekinge0
närL
ons 6/5vårcup etapp 1, dag 2Mullsjö SOKVästergötland15
närL
ons 6/5Njudungszonens UngdomsserieBodafors OK
IFK Stockaryd
IFK Sävsjö
OK Bävern
OK Njudung
Småland0
närL
tor 7/5MOL 3Gotlands Bro OKGotland0
närL
tor 7/5POL-KlyftamoHjobygdens OK
OK Klyftamo
Västergötland0
närL
tor 7/5SprintCupen 1Gammelstads IFNorrbotten0
närL
tor 7/5SprintCupen 1Gammelstads IFNorrbotten0
närL
tor 7/5UngdomscupSödertälje-Nykvarn OFSödermanland46
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 7/5Veckans bana Mullsjö v19Mullsjö SOKVästergötland0
närMVisa rutter i Livelox
tor 7/5Veteran-OL tävling 6OK Tylöskog
Örebro Läns OF
Örebro Län0
närL
tor 7/5Veteran-OLOK MotalaÖstergötland0
närL
tor 7/5VOL 1, SOK (ersatt med VOL Veckans bana - Se 5 maj)Sundsvalls OKMedelpad0
närL
tor 7/5 - lör 9/5Frösö 5-Dagars 2020 E2 Individuell träningFrösö IFJämtland-Härjedalen141
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 7/5Motions-OL MögsjönKristinehamns OKVärmland86
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 7/5SprintCupen 1Gammelstads IFNorrbotten159
närSVisa rutter i LiveloxResultat
tor 7/5Run to the Hills E3 2020Selånger SOKMedelpad75
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 7/5Motions-OL i NorbergNorbergs OKVästmanland17
närLVisa rutter i Livelox
tor 7/5OCK-träning ÅkebodaOrienteringscentrum KristianstadSkåne18
närL
tor 7/5Motions OLLjungskile FKBohuslän-Dal48
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 7/5Provlöpning O-ringen Uppsala 2021 träningsrace Björklinge SOK
IF Thor
Långhundra IF
Länna IF
OK Enen
OK Linné
OK Rodhen
Rasbo IK
Sigtuna OK
Uppland6
närL
tor 7/5Motionsorientering Boda (Hallebolkroksåsen)OK HierneVärmland44
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 7/5GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg50
närLVisa rutter i Livelox
tor 7/5Kretsträning Västra SkaraborgOK KlyftamoVästergötland27
närLVisa rutter i Livelox
tor 7/5Orienteringsträning för allaAvesta OKDalarna2
närL
tor 7/5Torsdagsträning #5Karlskrona SOK
OK Orion
Blekinge64
närL
tor 7/5Dalaoffensiven-Spets #GyllbergenStora Tuna OKDalarna42
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 7/5FOK:s Sprintcup Etapp 3Falkenbergs OKHalland0
närS
lör 9/5Vårserien Etapp 2Göteborgs OF
Sjövalla FK
Göteborg0
närL
lör 9/5Ungdomsserien Skogspojkarnas OKSkogspojkarnas OKÖstergötland135
närMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 9/5Eskilstuna Sprint Cup #1Ärla IFSödermanland16
närLResultat
lör 9/5Motions-OL OlsbenningAvesta OKDalarna22
närLVisa rutter i Livelox
lör 9/5MajserienFrölunda OLGöteborg148
närLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 9/5 - sön 10/5TVO-träning SkjutsbolskartanOK ÄlgenVärmland35
närLVisa rutter i Livelox
lör 9/5Motionsorientering och Sprincup 1 NordanåSkellefteå OKVästerbotten86
närSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 9/5OL-alliansenMålilla OKSmåland49
närLResultat
lör 9/5Viggo Wulff's Happy Birthday RaceOK GränsenSmåland27
närS
lör 9/5Trekampen sprintOK OrionBlekinge31
närLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 9/5Trekampen medelOK OrionBlekinge28
närLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 10/5Veckans banor V20Vänersborgs SKVästergötland0
närL
sön 10/5Orienteringsträning StenerydOK OrionBlekinge76
närL
sön 10/57-klubbs tidig startSkogslöparnaÅngermanland122
närLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 10/57klubbs mellanstartSkogslöparnaÅngermanland46
närL
sön 10/5 - sön 31/5Arbogaserien v20-22Arboga OKVästmanland-
närMVisa rutter i Livelox
sön 10/57klubbs sen startSkogslöparnaÅngermanland122
närLResultat
sön 10/5SprintCupen 2Gammelstads IFNorrbotten164
närSVisa rutter i LiveloxResultat
mån 11/5SAKO V20 Veckans bana OK GipenOK GipenBohuslän-Dal-
närLVisa rutter i Livelox
mån 11/5Veckans bana HögalidenHjobygdens OK
IF Hagen
Västergötland-
närMVisa rutter i Livelox
mån 11/5Veckans bana V20 OK Linne'OK LinnéUppland-
närL
mån 11/5Veckans bana V20-21 SOK TräffSOK TräffVästergötland-
närLVisa rutter i Livelox
mån 11/5 - sön 17/5Motionsorientering Ursvik 11/5-17/5Solna OKStockholm-
närLVisa rutter i Livelox
mån 11/5 - sön 17/5Veckans banor V20Vänersborgs SKVästergötland-
närM
mån 11/5 - ons 13/5Skogsfemman 1Östersunds OKJämtland-Härjedalen-
närLVisa rutter i Livelox
mån 11/5MTBO träning södersSöders-TyresöStockholm43
M
närL
mån 11/5Värmlandsserien MTBOOK DjerfVärmland0
M
närM
mån 11/5[INSTÄLLD] Motionsorientering TuveTolereds Allmänna IKGöteborg0
närM
mån 11/5Vännäs OK M-OL 1 (Pengfors)Vännäs OKVästerbotten-
närMVisa rutter i Livelox
tis 12/5MorotsloppetGotlands Bro OKGotland0
närL
tis 12/5Veckans banor Motionsorientering Taserud 12-16/5OK JösseVärmland-
närLVisa rutter i Livelox
tis 12/5 - sön 17/5VOL Veckans bana 12-17 majSelånger SOKMedelpad-
närMVisa rutter i Livelox
tis 12/5Dala Veteran-OLDalaportens OLDalarna0
närL
tis 12/5Motions-OL ÄmbetsgatanKristinehamns OKVärmland54
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 12/5Poängtävling 4OK MilanÖrebro Län0
närM
tis 12/5Höglandsträning för ungdomarSOK AnebySmåland50
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 12/5Mini AlliansHultsfreds OKSmåland48
närMResultat
tis 12/5Motions-OL LinnebäckOK DjerfVärmland74
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 12/5MotionsOL Fornby klint, HorndalDalaportens OLDalarna25
närM
tis 12/5Allemansluffen, Vreta, Kråkfjärden Österfärnebo IFGästrikland-
närMVisa rutter i Livelox
tis 12/5EES 2020 - Eslöv Evening Sprint - Etapp 2Eslövs FKSkåne0
närS
tis 12/5Kretsträning Västra SkaraborgLidköpings VSKVästergötland34
närL
tis 12/5Motionsorientering TaserudOK JösseVärmland0
närL
tis 12/5Sörklubbs #5Edsbyns OKHälsingland0
närL
tis 12/5Vårcup Etapp 2, dag 1Tidaholm SOK SisuVästergötland63
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 12/5MtbO /TrailO med resultatSkogslöparnaÅngermanland31
LM
närMVisa rutter i Livelox
tis 12/5VOF Ungdom VPT 2Köping-Kolsva OKVästmanland0
närM
ons 13/5Motionsorientering SörböleStöcksjö ISVästerbotten45
närMVisa rutter i LiveloxResultat
ons 13/5Motions-OL - Borås 1 av 4 VT [Bredared]Bredareds IFVästergötland0
närM
ons 13/5Veckoturen 13-16 majOK ÖdmårdenGästrikland-
närLVisa rutter i Livelox
ons 13/5Motionsorientering och Grand PrixAlvesta SOKSmåland0
närL
ons 13/5FjällfemmanÅre OKJämtland-Härjedalen0
närM
ons 13/5Kretsträning Norra/Östra RankåsIF HagenVästergötland50
närM
ons 13/5Vårcup Etapp 2, dag 2Tidaholm SOK SisuVästergötland22
närM
ons 13/5Njudungszonens UngdomsserieBodafors OK
IFK Stockaryd
IFK Sävsjö
OK Bävern
OK Njudung
Småland0
närL
tor 14/5Motionsorientering SörböleStöcksjö ISVästerbotten45
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 14/5Motionsorientering ÅrjängOK Hierne
Årjängs OK
Värmland0
närL
tor 14/5POL-TräffHjobygdens OK
SOK Träff
Västergötland0
närL
tor 14/5Vårserien Etapp 3Göteborgs OF
Mölndal Outdoor IF
Göteborg0
närL
tor 14/5Veteran-Ol i Södra Vätterbygden RogbergaIK HakarpspojkarnaSmåland-
närM
tor 14/5Veteran-OL tävling 7Kristinehamns OK
Örebro Läns OF
Värmland
Örebro Län
0
närL
tor 14/5 - lör 16/5Frösö 5-Dagars 2020 E3 Individuell träningFrösö IFJämtland-Härjedalen161
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 14/5Motions-OL HarbergetKristinehamns OKVärmland83
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 14/5MOL 4Garda OKGotland0
närL
tor 14/5OCK träning GropahåletOrienteringscentrum KristianstadSkåne33
närL
tor 14/5Motions-OL Norberg TrättsboNorbergs OKVästmanland8
närLVisa rutter i Livelox
tor 14/5Motionsorientering orientering UddevallaHerrestads AIFBohuslän-Dal42
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 14/5Fyrklöver, deltävling #1Almby IKÖrebro Län3
närM
tor 14/5GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg27
närSVisa rutter i Livelox
tor 14/5Klubbträning för allaAvesta OKDalarna1
närL
tor 14/5Kretsträning MarkOK RävenVästergötland20
närL
tor 14/5Torsdagsträning #6Karlskrona SOK
OK Orion
Blekinge23
närSVisa rutter i LiveloxResultat
tor 14/5Dalaoffensiven-SPETS #finngärdetIFK Mora OKDalarna33
närL
tor 14/5Tjustalliansens U-serien 2 Ankarsrums OKSmåland39
närLResultat
tor 14/5FOK:s Sprintcup Etapp 4Falkenbergs OKHalland0
närS
fre 15/5Test 17Skene Sim o ISVästergötland9
närM
fre 15/5 - sön 24/5Veckans Bana ÖregrundOK RodhenUppland-
närL
fre 15/5Öppet Roslagsmästerskap Sprint Rimbo SOKUppland17
närS
lör 16/5 - sön 17/5Helgens banorUmeå OKVästerbotten-
närLVisa rutter i Livelox
lör 16/5 - fre 22/5Motionsorientering Umeå 16-22 majUmeå OKVästerbotten-
närMVisa rutter i Livelox
lör 16/5April månads MtbO bana med LiveloxVisborgs OKGotland-
M
närLVisa rutter i Livelox
lör 16/5Eskilstuna Sprint Cup #2IK Standard
Ärla IF
Södermanland19
närSResultat
lör 16/5Klubbträning MOIFMölndal Outdoor IFGöteborg21
närMVisa rutter i Livelox
lör 16/5Kåråna Kôpp #6 "Kårånavarvet"Göteborgs OF
Sävedalens AIK
Göteborg7
närLVisa rutter i Livelox
lör 16/5Motionsorientering i Upplands VäsbyVäsby OKStockholm1
närL
lör 16/5Repris Silva Junior Cup 2007 medeldistansOK OrionBlekinge40
närLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 16/5Träningstävling HD10-14, S. MyrbäckUmeå OKVästerbotten40
närLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 16/5Kretsmästerskap dagorienteringOK SkogshjortarnaVästergötland139
närLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 16/5RenlunkenOK RenenNorrbotten233
närMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 16/5 - sön 17/5PreO-träning med resultatOK LandehofGöteborg76
P
närP
lör 16/5Träningstävling HD16-21, Södra MyrbäckUmeå OKVästerbotten34
närLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 17/5Pumpensprinten PM, startlista,resultat och livelox ! Korsnäs IF OKDalarna199
närSVisa rutter i LiveloxResultat
sön 17/5Pumpensprinten Ungdomstävling start 10 ! (Fullt) Korsnäs IF OKDalarna45
närS
sön 17/5Pumpensprinten Ungdomstävling start 11:30 (Fullt)Korsnäs IF OKDalarna45
närS
sön 17/5Pumpensprinten Ungdomstävling start 13 !Korsnäs IF OKDalarna30
närS
sön 17/5Pumpensprinten Ungdomstävling start 14:30 ! Korsnäs IF OKDalarna22
närS
sön 17/5Öppna Banor i samband med Pumpensprinten Korsnäs IF OKDalarna56
närS
sön 17/5 - sön 24/5Vårspring v21 EskilstunaOK TorSödermanland-
närMVisa rutter i Livelox
sön 17/5Maj månads MtbO banaVisborgs OKGotland-
M
närLVisa rutter i Livelox
sön 17/5Tibro OK UngdomskretsTibro OKVästergötland54
närLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 17/5 - sön 31/5OL-träningRimbo SOKUppland-
närMVisa rutter i Livelox
sön 17/5Orienteringsträning VerköKarlskrona SOKBlekinge88
närL
sön 17/5Örnligan 1 / 7-klubbs, Start 10.00-11.30Husums IF OKÅngermanland49
närLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 17/5Örnligan 1 / 7-klubbs, Start 11.30-13.00Husums IF OKÅngermanland46
närLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 17/5Motionsorientering, AnderstorpSkellefteå OKVästerbotten90
närMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 17/5Örnligan 1 / 7-klubbs, Start 13.00-14.30Husums IF OKÅngermanland47
närLVisa rutter i LiveloxResultat
mån 18/5Veckans bana v 21 LövsjötorpIF Hagen
OK P4
Västergötland-
närMVisa rutter i Livelox
mån 18/5Veckans bana V21 OK LinnéOK LinnéUppland-
närM
mån 18/5 - lör 23/5SAKO Veckans bana 18-23 majTrollhättans SOKVästergötland-
närL
mån 18/5 - sön 24/5Motionsorientering Ursvik 18/5 - 24/5Sundbybergs IKStockholm-
närLVisa rutter i Livelox
mån 18/5 - sön 24/5Veckans bana V21Hjobygdens OKVästergötland-
närLVisa rutter i Livelox
mån 18/5 - sön 24/5Veckans bana Tengene-TingsgårdenFrämmestads IKVästergötland-
närMVisa rutter i Livelox
mån 18/5 - sön 24/5Veckans banor V21 - Veteran 3-stadVänersborgs SKVästergötland-
närL
mån 18/5 - sön 31/5Veckand Bana 18-31 Maj -20Laxå OKÖrebro Län0
närLVisa rutter i Livelox
mån 18/5Motionsorientering Rudan MTBOHaninge SOKStockholm29
M
närMResultat
mån 18/5[INSTÄLLD] Motionsorientering TuveTolereds Allmänna IKGöteborg0
närM
mån 18/5 - ons 20/5Vännäs OK M-OL 2 (Vännäsby)Vännäs OKVästerbotten-
närMVisa rutter i Livelox
tis 19/5POL TengeneFrämmestads IK
Hjobygdens OK
Västergötland0
närL
tis 19/5Till Skogs #2Vallentuna-Össeby OLUppland0
närM
tis 19/5 - lör 23/5Veckans banor, Sågtjärn Taseboda MotionsorienteringOK MangenVärmland-
närLVisa rutter i Livelox
tis 19/5Dala-Veteran SmedjebackenSmedjebackens OKDalarna0
närL
tis 19/5 - ons 20/5Frösö 5-Dagars 2020 E4 Individuell träningFrösö IFJämtland-Härjedalen147
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 19/5Poängtävling 5OK MilanÖrebro Län0
närM
tis 19/5DOK:s motions-OL/Krets RåbäckDegerfors OKVärmland87
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 19/5GrannfejdenUlricehamns OKVästergötland57
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 19/5Motions-OL FlomyrenAvesta OKDalarna43
närLVisa rutter i Livelox
tis 19/5Allemansluffen, Österbo, ÅrsundaÖsterfärnebo IFGästrikland-
närM
tis 19/5EES 2020 - Eslöv Evening Sprint - Etapp 3Eslövs FKSkåne0
närS
tis 19/5Sörklubbs #6IFK Bergvik
Söderhamns OK
Hälsingland0
närL
tis 19/5Ungdomens 5-dagars 2020 SprintKalmar OKSmåland0
närS
tis 19/5Elitmiljö Stockholm-Södertälje sprintträning #1Stockholms OF
Södertälje-Nykvarn OF
Stockholm
Södermanland
23
närSVisa rutter i LiveloxResultat
tis 19/5 - sön 24/5HökvägssprintenOK KullingshofVästergötland5
närSVisa rutter i Livelox
tis 19/5Eskilstuna Sprint CUP #3OK TorSödermanland3
närS
tis 19/5Ungdomens 5-dagars, vecka 20OK GränsenSmåland111
närMVisa rutter i Livelox
ons 20/5Veckoturen 20-23 majValbo AIFGästrikland-
närLVisa rutter i Livelox
ons 20/5 - sön 24/5Månadens bana majUlricehamns OKVästergötland21
närLVisa rutter i Livelox
ons 20/5OL-alliansenMålilla OKSmåland41
närLResultat
ons 20/5OL-alliansen UngdomsserieMålilla OKSmåland26
närLResultat
ons 20/5Motions-OL - Borås 2 av 4 VT [Knektås]Borås GIFVästergötland56
närMVisa rutter i LiveloxResultat
ons 20/5FjällfemmanÅre OKJämtland-Härjedalen0
närM
ons 20/5Vårcupen E3Falköpings AIK OKVästergötland42
närSVisa rutter i LiveloxResultat
tor 21/5FOK:s Sprintcup Etapp 5Falkenbergs OKHalland0
närS
tor 21/5Ock träning Äspet-YngsjöOrienteringscentrum KristianstadSkåne12
närL
tor 21/5Vårserien Etapp 4Göteborgs OF
Lerums SOK
Göteborg0
närL
tor 21/5 - sön 24/5Kretsträning Västra SkaraborgFrämmestads IKVästergötland0
närLVisa rutter i Livelox
tor 21/5 - sön 31/5Veckans slingor i ÖregrundOK RodhenUppland-
närM
tor 21/5Hammarslaget lightOK HammarenGästrikland59
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 21/5Juniorlandslagstest, sprintOK Orion
Svenska Orienteringsförbundet
Blekinge2
närS
tor 21/5Kretsmästerskap dag SV SkåneRingsjö OKSkåne-
närL
tor 21/5Ungdomsträning HöglandszonenEksjö SOKSmåland18
närL
tor 21/5Motions-OL AndersbenningAvesta OKDalarna27
närLVisa rutter i Livelox
tor 21/5Långdistans StenkällegårdenOK SkogsstjärnanVästergötland39
närL
tor 21/5MajserienGöteborg-Majorna OKGöteborg179
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 21/5 - lör 23/5Frösö 5-Dagars 2020 E5 Individuell träningFrösö IFJämtland-Härjedalen118
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 21/5 - sön 24/5TdM motionsorientering 2020-05-21--24Njurunda OKMedelpad180
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 21/5Rönnskärs Motionsorientering, SkelleftehamnRönnskär Railcare IF
Skellefteå OK
Västerbotten45
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 21/5Motionsorientering Seskarö 21-24 majSeskarö IFNorrbotten54
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 21/5Motionsorientering Boda KoppomOK HierneVärmland40
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 21/5GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg33
närLVisa rutter i Livelox
fre 22/5 - sön 21/6Borgsmo månadens banaTjalve IF NorrköpingÖstergötland0
närM
fre 22/5MTBO sprint HörnsjönOK NolaskogsarnaÅngermanland3
M
närS
lör 23/5ArbogadistansenArboga OKVästmanland22
närLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 23/5Bergnäsets AIK vårtävling, dag 1, långBergnäsets AIKNorrbotten0
närL
lör 23/5Helgens banor Kassjö 23-24 majUmeå OKVästerbotten-
närL
lör 23/5 - sön 31/5Veckans bana 23-31/5 vid Växplats NybynRånäs OKUppland-
närMVisa rutter i Livelox
lör 23/5Torsås OK Gränskvartetten 1 Torsås OKSmåland142
närLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 23/5Eskilstuna sprint Cup #3Ärla IFSödermanland17
närSResultat
lör 23/5Motions-OL i NorbergNorbergs OKVästmanland11
närLVisa rutter i Livelox
lör 23/5Run to the Hills E4 2020Selånger SOKMedelpad77
närMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 23/5Träningstävling HD10-14, KassjöUmeå OKVästerbotten40
närLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 23/5Smålandskavelutmaning 84Hultsfreds OKSmåland32
närLResultat
lör 23/5Norra Hallands Ungdomsserie Etapp 4OK LöftanHalland0
närL
lör 23/5Skogslöparnas UngdomstävlingSkogslöparnaÅngermanland44
närMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 23/5Bergnäsets AIK vårtävling, dag 1, långBergnäsets AIKNorrbotten224
närLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 23/5Juniorlandslagstest, medeldistansOK Orion
Svenska Orienteringsförbundet
Blekinge2
närM
lör 23/5Träningstävling HD16-21, KassjöUmeå OKVästerbotten31
närLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 24/5Motionsorientering MoröhöjdenSkellefteå OKVästerbotten80
närLResultat
sön 24/5Gränskvartetten etapp 2Kalmar OK
Nybro OK
Småland125
närLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 24/57-Klubbs Tidig startOK NolaskogsarnaÅngermanland136
närLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 24/5ÖFK UngdomstävlingÖrkelljunga FKSkåne37
närLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 24/5Tolered MTB-O träning slingorTolereds Allmänna IKGöteborg56
M
närMVisa rutter i Livelox
sön 24/5Ungdomsarrangemang OK DjerfVärmland152
närLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 24/57-Klubbs mellan startOK NolaskogsarnaÅngermanland41
närL
sön 24/5Bergnäsets AIK vårtävling, dag 2, medelBergnäsets AIKNorrbotten220
närMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 24/5Skogis Cup nr 4Garda OKGotland0
närL
sön 24/5Motions-OL NibblebergetIFK Hedemora OKDalarna25
närMVisa rutter i Livelox
sön 24/57-Klubbs Sen startOK NolaskogsarnaÅngermanland47
närL
sön 24/5Veckans Bana MTB-O (24-31 maj)Tolereds Allmänna IKGöteborg-
M
närM
mån 25/5Motionsorientering Umeå 25-30 majIFK UmeåVästerbotten-
närMVisa rutter i Livelox
mån 25/5Pokaljakt x3Kristinehamns OKVärmland57
närSResultat
mån 25/5Veckans bana RydskogenIF HagenVästergötland-
närMVisa rutter i Livelox
mån 25/5Veckans bana V22Hjobygdens OKVästergötland-
närLVisa rutter i Livelox
mån 25/5Veckans bana V22 OK LinnéOK LinnéUppland-
närL
mån 25/5Veckans bana V22 SOK TräffSOK TräffVästergötland-
närLVisa rutter i Livelox
mån 25/5 - sön 31/5Motionsorientering Ursvik 25/5-31/5Solna OKStockholm-
närLVisa rutter i Livelox
mån 25/5 - sön 31/5Veckans banor V.22Vänersborgs SKVästergötland-
närLVisa rutter i Livelox
mån 25/5[INSTÄLLD] Motionsorientering TuveTolereds Allmänna IKGöteborg0
närM
mån 25/5 - ons 27/5Vännäs OK M-OL 3 (Vännäs Läger)Vännäs OKVästerbotten-
närMVisa rutter i Livelox
tis 26/5Kretsm. förlängd medeldistansMariestads FKVästergötland53
närM
tis 26/5Veckans banor Motionsorientering Segerfors 26-30/5OK JösseVärmland-
närLVisa rutter i Livelox
tis 26/5Sörklubbs #7Ljusne-Ala OKHälsingland0
närL
tis 26/5 - sön 31/5Ungdomsserie + NOK-träning vecka 22OK KolmårdenÖstergötland-
närLVisa rutter i Livelox
tis 26/5 - tor 28/5Skogsfemman 2 Individuell träningBrunflo IFJämtland-Härjedalen-
närM
tis 26/5Motions-OL Presterud, ABC-planKristinehamns OKVärmland58
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 26/5Poängtävling 6OK MilanÖrebro Län0
närM
tis 26/5Motions-OL MossbergaOK DjerfVärmland60
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 26/5MotionsOL DalahästenDalaportens OLDalarna37
närM
tis 26/5Kretsträning FaikFalköpings AIK OKVästergötland45
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 26/5Allemansluffen, BygdegårdenÖsterfärnebo IFGästrikland-
närMVisa rutter i Livelox
tis 26/5Motionsorientering SegerforsOK JösseVärmland0
närL
tis 26/54-sprintenTimrå SOKMedelpad96
närSVisa rutter i LiveloxResultat
tis 26/5VB-serie deltävling 1Ludvika OKDalarna46
närMResultat
tis 26/5Ungdomens 5-dagars Etapp 4Nybro OKSmåland0
närL
ons 27/5Vecka bana KläppaSK BjörnenVästerbotten-
närMVisa rutter i Livelox
ons 27/5VetOL 3stad SvanesundSvanesunds GIF
Uddevalla OK
Bohuslän-Dal24
närLResultat
ons 27/5Extra GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg15
närMVisa rutter i Livelox
ons 27/5 - lör 30/5VeckoturGävle OKGästrikland-
närLVisa rutter i Livelox
ons 27/5Kretsträning FaikFalköpings AIK OKVästergötland18
närMVisa rutter i LiveloxResultat
ons 27/5Motions-OL - Borås 3 av 4 VT [Hestra]Hestra IFVästergötland41
närMVisa rutter i LiveloxResultat
ons 27/5FjällfemmanÅre OKJämtland-Härjedalen0
närM
ons 27/5MtbO/ TrailO SkyttisSkogslöparnaÅngermanland14
LM
närMVisa rutter i LiveloxResultat
ons 27/5Njudungszonens UngdomsserieBodafors OK
IFK Stockaryd
IFK Sävsjö
OK Bävern
OK Njudung
Småland0
närL
tor 28/5Dalaoffensiven SpetsDomnarvets GOIFDalarna35
närL
tor 28/5POL-VinningaHjobygdens OK
Lidköpings VSK
Västergötland0
närL
tor 28/5TravetLångvikens OKVästerbotten79
närMResultat
tor 28/5Vecka bana KläppaSK BjörnenVästerbotten-
närMVisa rutter i Livelox
tor 28/5Veckans bana Östhammar 28/5-7/6OK RodhenUppland-
närM
tor 28/5Veckans banor V23Vänersborgs SKVästergötland0
närL
tor 28/5 - sön 31/5Kretsträning Västra SkaraborgLidköpings VSKVästergötland5
närLVisa rutter i Livelox
tor 28/5 - sön 31/5Nissadalsträning AnderstorpAnderstorps OKSmåland35
närM
tor 28/5Veteran-OL tävling 8Lindebygdens OK
Örebro Läns OF
Örebro Län0
närL
tor 28/5Varpås korridor-OLOK OrintoVästergötland18
närL
tor 28/5 - fre 29/5VOL-3Timrå SOKMedelpad8
närSVisa rutter i LiveloxResultat
tor 28/5Motions-OL PustasKristinehamns OKVärmland80
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 28/5Motionsorientering Seskarö 28-31 maj Seskarö IFNorrbotten41
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 28/5OCK träning TrollabadetOrienteringscentrum KristianstadSkåne27
närL
tor 28/5MOL 6Visby IF Gute SOKGotland0
närL
tor 28/5Motions OL i NorbergNorbergs OKVästmanland18
närLVisa rutter i Livelox
tor 28/5Motionsorientering, UddevallaUddevalla OKBohuslän-Dal50
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 28/5UngdomsserienHultsfreds OKSmåland30
närSResultat
tor 28/5Borlänge-Säter träningStora Tuna OKDalarna19
närL
tor 28/5GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg35
närMVisa rutter i Livelox
tor 28/5MiniAlliansHultsfreds OKSmåland37
närSResultat
tor 28/5Tjustalliansens U-serie 3Gamleby OKSmåland36
närLResultat
tor 28/5Motionsorientering VittenstenÅmotfors OKVärmland41
närLResultat
tor 28/5 - sön 7/6Motionsorientering UpplandOK RodhenUppland2
närMVisa rutter i Livelox
tor 28/5FOK:s Sprintcup Etapp 6Falkenbergs OKHalland0
närS
fre 29/5Vecka bana KläppaSK BjörnenVästerbotten-
närMVisa rutter i Livelox
fre 29/5Björkstubbematchen 2020Främmestads IKVästergötland0
närM
lör 30/5Medeldistans Lesjöfors SKLesjöfors SKVärmland44
närMVisa rutter i Livelox
lör 30/5Motionsorientering Fisksjön 30 maj - 5 juniStöcksjö ISVästerbotten0
närL
lör 30/5Vecka bana KläppaSK BjörnenVästerbotten-
närMVisa rutter i Livelox
lör 30/5Vårserien Etapp 5FK Herkules
Göteborgs OF
Göteborg0
närL
lör 30/5 - fre 5/6Motionsorientering Fisksjön 30 maj - 5 juniStöcksjö ISVästerbotten-
närMVisa rutter i Livelox
lör 30/5IF Hagen ungdomskrets IF HagenVästergötland33
närLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 30/5Karlskrona SOK Gränskvartetten 3Karlskrona SOKBlekinge123
närMResultat
lör 30/5Eskilstuna sprint Cup #4Kjula IF
Ärla IF
Södermanland60
närSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 30/5Run to the Hills Etapp 5 2020Selånger SOKMedelpad68
närMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 30/5WORLD MAZE OrienteeringDalaportens OLDalarna13
närLS
lör 30/5MajserienTolereds Allmänna IKGöteborg198
närLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 30/5UngdomsarrangemangOK TyrVärmland80
närLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 30/5NärmixenLesjöfors SKVärmland0
närM
lör 30/5Medel KMIFK Mora OKDalarna93
närMResultat
sön 31/5Gränskvartetten etapp 4OK OrionBlekinge133
närLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 31/57-klubbs + Örnilgan 2 tidig startÖrnsköldsviks OKÅngermanland44
närMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 31/5Dag-KMLindebygdens OKÖrebro Län3
närM
sön 31/5Motions-OL v22 Sligen StorsjönAvesta OKDalarna34
närMVisa rutter i Livelox
sön 31/5Träningstävling HD10-16IFK UmeåVästerbotten58
närSVisa rutter i LiveloxResultat
sön 31/5Elitmiljö Stockholm-Södertälje skogsdistans #1 medelStockholms OF
Södertälje-Nykvarn OF
Stockholm
Södermanland
30
närLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 31/5Tolered MTB-O träning banorTolereds Allmänna IKGöteborg54
M
närLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 31/5 - tis 2/6Skogsfemman 3 Individuell träningOK StorsjönJämtland-Härjedalen70
närUVisa rutter i LiveloxResultat
sön 31/5Älgotscup deltävling 1 Sydöstra kretsenSimrishamns OKSkåne13
närMResultat
sön 31/57-klubbs + Örnilgan 2 mellan startÖrnsköldsviks OKÅngermanland45
närMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 31/57-klubbs + Örnilgan 2 extra startÖrnsköldsviks OKÅngermanland34
närMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 31/57-klubbs + Örnilgan 2 sen startÖrnsköldsviks OKÅngermanland46
närMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 31/5Ungdomsträning på Österlen för Lunds OKSimrishamns OKSkåne28
närMResultat
sön 31/5Veckans Bana MTB-O (31 maj - 7 juni)Tolereds Allmänna IKGöteborg-
M
närLVisa rutter i Livelox
mån 1/6Veckans bana V23Hjobygdens OKVästergötland-
närLVisa rutter i Livelox
mån 1/6Veckans bana V23 OK LinnéOK LinnéUppland-
närL
mån 1/6Veckans bana V23 SOK TräffSOK TräffVästergötland-
närLVisa rutter i Livelox
mån 1/6Veckans bana vecka 23 KarstorpIF HagenVästergötland-
närMVisa rutter i Livelox
mån 1/6 - sön 7/6Veckans banor V23Vänersborgs SKVästergötland-
närM
mån 1/6 - sön 7/6Veckans banor V23 - Veteran 3-stadOK SkärmenBohuslän-Dal-
närLVisa rutter i Livelox
mån 1/6 - sön 7/6Motionsorientering Ursvik 1/6-7/6Solna OKStockholm-
närLVisa rutter i Livelox
mån 1/6 - sön 21/6Arbogaserien v.23-25Arboga OKVästmanland-
närMK
mån 1/6 - lör 1/8IF Thor motionsorienteringIF ThorUppland-
närM
mån 1/6 - tis 30/6Månadens bana RudanHaninge SOKStockholm-
M
närLVisa rutter i Livelox
mån 1/6 - tis 30/6Rånö Skärgårdsorientering juni 2020Kamrat och IF KIFStockholm-
närLVisa rutter i Livelox
mån 1/6 - sön 14/6Veckand Bana 1-14 Juni -20Laxå OKÖrebro Län-
närLVisa rutter i Livelox
mån 1/6Motionsorientering Rudan nr2Haninge SOKStockholm24
M
närMVisa rutter i LiveloxResultat
mån 1/6 - ons 3/6Vännäs OK M-OL 4 (Marahällan)Vännäs OKVästerbotten-
närMVisa rutter i Livelox
tis 2/6Sörklubbs #8Rehns BKHälsingland0
närL
tis 2/6Veckans bana Tvärålund 2 juni - 6 juniSK BjörnenVästerbotten-
närMVisa rutter i Livelox
tis 2/6 - lör 6/6Veckans banor, Prästtjärnsstugan, MotionsorienteringOK MangenVärmland-
närLVisa rutter i Livelox
tis 2/6 - sön 7/6VOL4, Gudmundstjärn - Veckans bana 2-7 juniSundsvalls OKMedelpad-
närMVisa rutter i Livelox
tis 2/6Tibro OK RegMTibro OKVästergötland-
närLVisa rutter i Livelox
tis 2/6Motions-OL StorängenOK DjerfVärmland55
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 2/6Motions-OL Stensta byKristinehamns OKVärmland53
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 2/6HöglandsSprintEksjö SOKSmåland59
närSResultat
tis 2/6VB-serien 2020-06-02Smedjebackens OKDalarna39
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 2/6Allemansluffen, Littersbo norraÖsterfärnebo IFGästrikland-
närMVisa rutter i Livelox
ons 3/6 - tor 11/6Veckans bana 3-11/6Kils OKVärmland0
närL
ons 3/6Veteran OL FågelsjöSOK ViljanSmåland18
närLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 3/6Motions-OL - Borås 4 av 4 VT [Björkäng]IK YmerVästergötland74
närMVisa rutter i LiveloxResultat
ons 3/6FjällfemmanÅre OKJämtland-Härjedalen0
närM
ons 3/6Park Tour Värmland, deltävlingKristinehamns OKVärmland0
närS
ons 3/6Ungdomsserie 4, Västra BlekingeOK Vilse 87Blekinge0
närL
ons 3/6Elitmiljö Stockholm-Södertälje sprintträning #2Stockholms OF
Södertälje-Nykvarn OF
Stockholm
Södermanland
25
närSVisa rutter i LiveloxResultat
ons 3/6Ungdomsserien deltävling 3Linköpings OKÖstergötland0
närL
ons 3/6Falukretsens ungdomsserie deltävling 2 - start kl 18.00Karlsbyhedens OKDalarna45
närLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 3/6Falukretsens ungdomsserie deltävling 2 - start kl 19.30Karlsbyhedens OKDalarna42
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 4/6FOK:s Sprintcup Etapp 7Falkenbergs OKHalland0
närS
tor 4/6Motionsorientering Seskarö 4-7 juni 2020Seskarö IFNorrbotten-
närLVisa rutter i Livelox
tor 4/6POL-TibroHjobygdens OK
Tibro OK
Västergötland0
närL
tor 4/6Veckans bana Östhammar 4/6-14/6OK RodhenUppland-
närM
tor 4/6Veteran-OL tävling 9OK Milan
Örebro Läns OF
Örebro Län0
närL
tor 4/6Motions-OL i NorbergNorbergs OKVästmanland17
närLVisa rutter i Livelox
tor 4/6MOL 7Garda OKGotland0
närS
tor 4/6OCK träning KjugekullOrienteringscentrum KristianstadSkåne15
närL
tor 4/6Motionsorientering Tömte KoppomOK HierneVärmland29
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 4/6Sommarserie 1Njurunda OKMedelpad83
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 4/6Borlänge-Säter träning GyllbergenStora Tuna OKDalarna50
närLVisa rutter i Livelox
tor 4/6GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg19
närMVisa rutter i Livelox
tor 4/6TorsdagsträningOK OrintoVästergötland20
närL
tor 4/6Torsdagsträning #7OK OrionBlekinge56
närLVisa rutter i Livelox
tor 4/6 - ons 10/6Skärmjakten #3 med checkpoint 200 i HittautÅrsunda IFGästrikland-
närL
tor 4/6Dalaoffensivens Spetsträning a´la DSA ElitKorsnäs IF OKDalarna23
närL
lör 6/6 - sön 7/6Helgens banor S. Myrbäck 6-7 juniUmeå OKVästerbotten-
närM
lör 6/6Närtävling medelÖstersunds OKJämtland-Härjedalen144
närMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 6/6 - fre 12/6Motionsorientering Umeå 6-12 juniUmeå OKVästerbotten-
närMVisa rutter i Livelox
lör 6/6Lilla GävleloppetGävle OKGästrikland45
närMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 6/6Nationaldagsmedeln i BodenI 19 IFNorrbotten210
närMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 6/6Nationaldags-OLVästerviks OKSmåland99
närMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 6/6Träningstävling HD10-12, S. MyrbäckUmeå OKVästerbotten47
närMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 6/6Motionsorientering - ViksjöJärfälla OKStockholm0
närL
lör 6/6Nationaldagssprint - resultat och LiveloxKristinehamns OKVärmland116
närSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 6/6Nationaldagssprint kl 11-12Kristinehamns OKVärmland45
närS
lör 6/6Närtävling medel startgrupp 11:00Östersunds OKJämtland-Härjedalen45
närM
lör 6/6Motionsorientering, MoröbackeSkellefteå OKVästerbotten79
närMResultat
lör 6/6Nationaldagssprint kl 12-13Kristinehamns OKVärmland45
närS
lör 6/6Träningstävling HD14-21, Södra MyrbäckUmeå OKVästerbotten47
närMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 6/6Nationaldagssprint kl 13-14Kristinehamns OKVärmland32
närS
lör 6/6Närtävling medel startgrupp 13:00Östersunds OKJämtland-Härjedalen45
närM
lör 6/6Närtävling medel startgrupp 15:00Östersunds OKJämtland-Härjedalen23
närM
sön 7/6OK Eken - månadens banaOK EkenÖstergötland-
närLVisa rutter i Livelox
sön 7/6Orienteringsträning AspöKarlskrona SOKBlekinge51
närLVisa rutter i Livelox
sön 7/67-klubbs tidig start 10-11Kubbe-Norrflärke IFÅngermanland150
närLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 7/6Kretsmästerskap sprintTjällmo-Godegårds OKÖstergötland128
närSVisa rutter i LiveloxResultat
sön 7/6SKOF UngdomsträningRingsjö OKSkåne69
närMResultat
sön 7/6Skattkärrs ungdomssprint - Tidig fmSkattkärrs SOKVärmland61
närSResultat
sön 7/6YOK Cross Town RunYstads OKSkåne-
närL
sön 7/67-klubbs mellan start 11-12Kubbe-Norrflärke IFÅngermanland42
närL
sön 7/6Skogskarlsfejd Östergötland-SmålandBjörkfors GOIFÖstergötland0
närM
sön 7/67-klubbs sen start 12-13Kubbe-Norrflärke IFÅngermanland45
närL
sön 7/6Skattkärrs ungdomssprint - Sen fmSkattkärrs SOKVärmland11
närSStarttider
sön 7/6/-klubbs extra sen start 13-14Kubbe-Norrflärke IFÅngermanland11
närL
sön 7/6Skattkärrs ungdomssprint - EmSkattkärrs SOKVärmland29
närSStarttider
mån 8/6Veckans bana HäggumIF HagenVästergötland-
närMVisa rutter i Livelox
mån 8/6Veckans bana v.24Lidköpings VSKVästergötland-
närLVisa rutter i Livelox
mån 8/6Veckans Bana V24Hjobygdens OKVästergötland-
närLVisa rutter i Livelox
mån 8/6Veckans bana V24 OK LinnéOK LinnéUppland-
närL
mån 8/6Veckans bana V24-V25 SOK TräffSOK TräffVästergötland-
närLVisa rutter i Livelox
mån 8/6 - tis 16/6Motionsorientering Ursvik 8/6 - 16/6Sundbybergs IKStockholm-
närL
mån 8/6 - sön 14/6Veckans banor v.24Vänersborgs SKVästergötland-
närLVisa rutter i Livelox
mån 8/6 - ons 10/6Vännäs OK M-OL 5 (Hällfors)Vännäs OKVästerbotten-
närLVisa rutter i Livelox
mån 8/6 - sön 14/6Veckan banor GKN GrästorpFrämmestads IKVästergötland-
närMVisa rutter i Livelox
tis 9/6Motionsorientering, RävahusbergetSkellefteå OKVästerbotten69
närMResultat
tis 9/6Veckan bana Motionsorientering Gallberget 9-13/6OK JösseVärmland-
närLVisa rutter i Livelox
tis 9/6Veckans bana Hjuken 9/6 - 13/6SK BjörnenVästerbotten-
närMVisa rutter i Livelox
tis 9/6 - sön 14/6Veckans VOL #5VK UvarnaMedelpad-
närLVisa rutter i Livelox
tis 9/6 - sön 21/6OKR Veckans bana 24-25OK RoslagenUppland-
närLVisa rutter i Livelox
tis 9/6Dala Veteran-OLIFK Mora OKDalarna0
närL
tis 9/6 - lör 13/6Skogsfemman 4 Individuell träningFältjägarnas IFJämtland-Härjedalen-
närMVisa rutter i Livelox
tis 9/6 - mån 15/6Veteran-OL Trestad. OK FlundrehofOK FlundrehofVästergötland-
närLVisa rutter i Livelox
tis 9/6DOK:s motions-OL VikenDegerfors OKVärmland43
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 9/6Motions-OL LångmarkenKristinehamns OKVärmland68
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 9/6Motions-OL MotorstadionAvesta OKDalarna39
närLVisa rutter i Livelox
tis 9/6Höglandets sprintSOK AnebySmåland118
närSResultat
tis 9/6Allemansluffen, AlderhultenÖsterfärnebo IFGästrikland-
närMVisa rutter i Livelox
tis 9/6MotionsorienteringHelsingborgs SOKSkåne55
närMVisa rutter i LiveloxResultat
ons 10/6Höglandets-Veteran-OLBoxholms OKÖstergötland0
närL
ons 10/6OIK Veckotur 10-13 juniOslättforspojkarnas IKGästrikland-
närLVisa rutter i Livelox
ons 10/6Sommarsprint 17:00 ( Fullt)Stora Tuna OKDalarna46
närSResultat
ons 10/6Hedemora 3-kvällars, BrunnsjöbergetIFK Hedemora OKDalarna3
närLVisa rutter i Livelox
ons 10/6FjällfemmanÅre OKJämtland-Härjedalen0
närM
ons 10/6Veteranmatchen 2020Degerfors OKVärmland1
närM
ons 10/6Sommarsprint 18:30 ( Fullt)Stora Tuna OKDalarna45
närSResultat
ons 10/6MtbO 3/TrailO BjästamonSkogslöparnaÅngermanland16
LM
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 11/6FOK:s Sprintcup Etapp 8Falkenbergs OKHalland0
närS
tor 11/6Lilla SkällanOK SödertörnStockholm0
närL
tor 11/6POL-ÄlgamossenHjobygdens OKVästergötland0
närL
tor 11/6Veteran-OLBoxholms OKÖstergötland0
närL
tor 11/6Motionsorientering Seskarö 11-14 juniSeskarö IFNorrbotten35
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 11/6OCK träning ImmelnOrienteringscentrum KristianstadSkåne10
närL
tor 11/6Run to the Hills Etapp 6 2020Selånger SOKMedelpad70
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 11/6Borlänge-Säter TeknikträningDomnarvets GOIFDalarna16
närM
tor 11/6TorsdagsträningOK OrintoVästergötland13
närL
tor 11/6Torsdagsträning #8Karlskrona SOK
OK Orion
Blekinge56
närLVisa rutter i Livelox
lör 13/6Träningsstafett - Jok-ola & VänlaIF LöjpStockholm35
närSLResultat
lör 13/6 - sön 28/6Veckans banaSvanesunds GIFBohuslän-Dal-
närL
lör 13/6Ungdomsserien NAIS OKNAIS OrienteringsklubbÖstergötland99
närLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 13/6JukOlaAvesta OKDalarna33
närLVisa rutter i Livelox
lör 13/6VildmarksloppetStora Tuna OKDalarna34
närU
lör 13/6 - sön 14/6Jukolautmaningen GöteborgGöteborg-Majorna OKGöteborg42
närSLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 13/6Mackanramis LångdistansOK KåreDalarna26
närLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 13/6 - sön 14/6Jukola på hemmaplanNyköpings OKSödermanland11
närSLKVisa rutter i LiveloxResultat
sön 14/6 - tor 18/6O-camp 2020Västergötlands OFVästergötland120
närL
sön 14/6 - lör 20/6VetOL-3stad o veckans banaUddevalla OKBohuslän-Dal-
närL
sön 14/67-klubbs och Örnligan 3 start 10-11SkogslöparnaÅngermanland152
närLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 14/6SKOF Ungdomsträning, BokskogenMalmö OKSkåne55
närLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 14/6KM SkogsflickornaDalaportens OLDalarna0
närM
sön 14/6KOK:s Sommarquattro, etapp 1 - resultatKristinehamns OKVärmland128
närMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 14/6KOK:s Sommarquattro, etapp 1, kl 11-12Kristinehamns OKVärmland45
närM
sön 14/6Rävabacken närtävling (Nattberg)Älvsby IF OKNorrbotten150
närLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 14/6Skogis Cup nr 5Garda OKGotland0
närL
sön 14/67-klubbs och Örnligan 3 start 11-12SkogslöparnaÅngermanland152
närLResultat
sön 14/6KOK:s Sommarquattro, etapp 2 - resultatKristinehamns OKVärmland111
närSVisa rutter i LiveloxResultat
sön 14/6Motionsorientering, KroksjönSkellefteå OKVästerbotten52
närMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 14/6Skogsflickornas triangelmatch i GästriklandÅrsunda IFGästrikland-
närL
sön 14/6KOK:s Sommarquattro, etapp 2, kl 12-13Kristinehamns OKVärmland44
närS
sön 14/67-klubbs och Örnligan 3 start 12-13SkogslöparnaÅngermanland152
närLResultat
sön 14/6KOK:s Sommarquattro, etapp 1, kl 13-14Kristinehamns OKVärmland43
närM
sön 14/67-klubbs och Örnligan 3 start 13-14SkogslöparnaÅngermanland152
närLResultat
sön 14/6KOK:s Sommarquattro, etapp 2, kl 14-15Kristinehamns OKVärmland42
närS
sön 14/6KOK:s Sommarquattro, etapp 1, kl 15-16Kristinehamns OKVärmland45
närM
sön 14/6KOK:s Sommarquattro, etapp 2, kl 16:00-16:30Kristinehamns OKVärmland43
närS
sön 14/6Pokaljakt KristinehamnKristinehamns OKVärmland17
närMResultat
mån 15/6Veckans bana BillingenIF HagenVästergötland-
närMVisa rutter i Livelox
mån 15/6Veckans bana v.25Lidköpings VSKVästergötland-
närMVisa rutter i Livelox
mån 15/6veckans bana v25Hjobygdens OKVästergötland-
närL
mån 15/6Veckans bana V25 OK LinnéOK LinnéUppland-
närL
mån 15/6 - sön 21/6NOK-träning (veckans bana)NAIS OrienteringsklubbÖstergötland-
närLVisa rutter i Livelox
mån 15/6 - sön 21/6Veckan banor Främmestad RåglannaparkenFrämmestads IKVästergötland-
närMVisa rutter i Livelox
mån 15/6 - sön 21/6Veckans banor V25Vänersborgs SKVästergötland-
närLVisa rutter i Livelox
mån 15/6 - sön 28/6Veckans Bana 15-28 Juni -20Laxå OKÖrebro Län-
närMVisa rutter i Livelox
mån 15/6Östgötaserien MTBO, #2Finspångs SOKÖstergötland103
M
närMVisa rutter i LiveloxResultat
mån 15/6 - ons 17/6Vännäs OK M-OL 6 (Stennäs)Vännäs OKVästerbotten-
närMVisa rutter i Livelox
tis 16/6SKOF Sommarläger Stafett 2008 2009Ringsjö OKSkåne0
närL
tis 16/6Ungdom_Junior sprintKovlands IFMedelpad61
närSVisa rutter i LiveloxResultat
tis 16/6 - lör 20/6Veckans banor, Igeltjärn Skjutsbol,MotionsorienteringOK MangenVärmland-
närLVisa rutter i Livelox
tis 16/6 - sön 21/6VOL 6, Bergeforsens skidstadion - Veckans bana 16-21 juniSundsvalls OKMedelpad-
närMVisa rutter i Livelox
tis 16/6 - sön 21/6MotionsorienteringUmedalens IFVästerbotten-
närMVisa rutter i Livelox
tis 16/6Landslagssprint LadugårdsängenAlmby IK
Örebro Läns OF
Örebro Län84
närSResultat
tis 16/6Veteran-Ol i Södra Vätterbygden HundklubbenIK HakarpspojkarnaSmåland-
närM
tis 16/6 - lör 20/6Skogsfemman 5 Enskild träningFrösö IFJämtland-Härjedalen54
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 16/6SKOF Sommarläger Stafett 2008 2009Ringsjö OKSkåne17
närSSResultat
tis 16/6Landslagssprint Sörbyängen (Norge)Almby IK
Örebro Läns OF
Örebro Län0
närS
tis 16/6KOK:s Sommarquattro, etapp 3 - resultatKristinehamns OKVärmland121
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 16/6KOK:s Sommarquattro, etapp 3, kl 16-16:50Kristinehamns OKVärmland45
närM
tis 16/6KOK:s Sommarquattro, etapp 3, kl 16:50-17:40Kristinehamns OKVärmland45
närM
tis 16/6KOK:s Sommarquattro, etapp 3, kl 17:40-18:30Kristinehamns OKVärmland43
närM
tis 16/6Allemansluffen, KungshögarnaÖsterfärnebo IFGästrikland-
närMVisa rutter i Livelox
tis 16/6Höglandets SprintCup NässjöNässjö OKSmåland48
närSVisa rutter i LiveloxResultat
tis 16/6Minitjoget i SätilaOK RävenVästergötland0
närSS
tis 16/6Motionsorientering Rudan MTBO nr3Haninge SOKStockholm18
LM
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 16/6Träning UvbergetRehns BKHälsingland29
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 16/6MotionsorienteringHelsingborgs SOKSkåne62
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 16/6MtbO 5 StadssprintSkogslöparnaÅngermanland8
M
närSVisa rutter i LiveloxResultat
ons 17/6 - tis 30/6Roslagsstoppet (Söderhall) Veckans bana 17-30/6Vallentuna-Össeby OLUppland-
närMVisa rutter i Livelox
ons 17/6KOK:s Sommarquattro, etapp 4 - resultatKristinehamns OKVärmland118
närMVisa rutter i LiveloxResultat
ons 17/6KOK:s Sommarquattro, etapp 4, kl 16-16:50Kristinehamns OKVärmland43
närM
ons 17/6KOK:s Sommarquattro, etapp 4, kl 16:50-17:40Kristinehamns OKVärmland42
närM
ons 17/6 - sön 21/6Veckoturen 2020-06-17Skutskärs OKGästrikland-
närLVisa rutter i Livelox
ons 17/6Hedemora 3-kvällars, VikmanshyttanIFK Hedemora OKDalarna4
närL
ons 17/6KOK:s Sommarquattro, etapp 4, kl 17:40-18:30Kristinehamns OKVärmland45
närM
ons 17/6Elitmiljö Stockholm-Södertälje sprintträning #3Stockholms OF
Södertälje-Nykvarn OF
Stockholm
Södermanland
9
närSVisa rutter i LiveloxResultat
ons 17/6OK Tranan Ultra lång KMOK TrananVästergötland26
närUResultat
ons 17/6Dalaoffensivens Spets ElitKorsnäs IF OKDalarna33
närM
ons 17/6Sprint SödertäljeSödertälje-Nykvarn OFSödermanland0
närS
tor 18/6 - fre 26/6Veckans banaSvaide Roma SOKGotland-
närLVisa rutter i Livelox
tor 18/6 - sön 28/6Motionsorientering Ursvik 18/6 - 28/6Sundbybergs IKStockholm-
närLVisa rutter i Livelox
tor 18/6Landslagssprint Björkhaga Örebro Läns OFÖrebro Län26
närSResultat
tor 18/6Motionsorientering Seskarö 18-21 juniSeskarö IFNorrbotten22
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 18/6Motionsorientering, Petberget BjuröklubbSkellefteå OKVästerbotten37
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 18/6Skenes MidsommarupptaktSkene Sim o ISVästergötland36
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 18/6OCK träning Vånga NorraOrienteringscentrum KristianstadSkåne12
närL
tor 18/6Motionsorientering Koppomsåsen/Stegenvägen, KoppomOK HierneVärmland27
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 18/6Träningsorientering Särna SKDalarna23
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 18/6Torsdagsträning BuamystOK OrintoVästergötland25
närLVisa rutter i Livelox
tor 18/6 - sön 19/7Midsommar-OLOK SilvaSkåne0
närLVisa rutter i Livelox
tor 18/6LövmarknadsnattaKarlskrona SOKBlekinge25
närLNResultat
fre 19/6Midsommar orientering: Resultat och livelox. Källan Leksands OKLeksands OKDalarna100
närMVisa rutter i LiveloxResultat
fre 19/6Midsommarorientering Leksands Strand Grupp 2Leksands OKDalarna5
närM
fre 19/6Midsommarorientering Leksands Strand Grupp 1Leksands OKDalarna3
närM
fre 19/6Midsommarorientering Leksands OKs klubbstuga KällanGrupp 2Leksands OKDalarna50
närM
fre 19/6Midsommarorientering Leksands OKs klubbstugan Källan startgrupp 1Leksands OKDalarna43
närM
lör 20/6Midsommarorientering. Resultat och Livelox midsommardagen Leksands strandLeksands OKDalarna77
närMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 20/6Midsommarorientering Leksands OKs klubbstuga KällanGrupp 4Leksands OKDalarna7
närM
lör 20/6Midsommarorientering Leksands OKs klubbstugan Källan startgrupp 3Leksands OKDalarna2
närM
lör 20/6Midsommarorientering Leksands Strand Grupp 3Leksands OKDalarna16
närM
lör 20/6Midsommarorientering Leksands Strand Grupp 4Leksands OKDalarna47
närM
lör 20/6 - fre 26/6Veckans Bana v26Bredareds IFVästergötland-
närL
sön 21/6 - tis 30/6Idrefjällveckan Light 2020 - ChockenIdrefjällens OKDalarna-
närMVisa rutter i Livelox
sön 21/6 - tis 30/6Idrefjällveckan Light 2020 - NipfjälletIdrefjällens OKDalarna-
närLVisa rutter i Livelox
sön 21/6 - tis 30/6Idrefjällveckan Light 2020 - Slättvåla OIdrefjällens OKDalarna-
närMVisa rutter i Livelox
sön 21/6 - tis 30/6Idrefjällveckan Light 2020 - Slättvåla VIdrefjällens OKDalarna-
närLVisa rutter i Livelox
sön 21/6 - tis 30/6Idrefjällveckan Light 2020 - SärnaIdrefjällens OKDalarna-
närLVisa rutter i Livelox
sön 21/6SKOF UngdomsträningOK Pan-KristianstadSkåne56
närMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 21/67-klubbs start 10:00Sidensjö IKÅngermanland73
närLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 21/6MTBO Prova PåOK Pan-Kristianstad
Skånes OF
Skåne26
M
närLVisa rutter i Livelox
sön 21/67-klubbs start 11:00Sidensjö IKÅngermanland34
närL
sön 21/6Kretsmästeraskap Medeldistans + U-serieOK MotalaÖstergötland110
närMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 21/67-klubbs start 12:00Sidensjö IKÅngermanland6
närL
sön 21/6Svartedalsutmaningen, HD14Kungälvs OKGöteborg46
närLVisa rutter i LiveloxResultat
mån 22/6Veckans bana Simsjön v 26IF Hagen
OK P4
Västergötland-
närMVisa rutter i Livelox
mån 22/6Veckans bana v.26Lidköpings VSKVästergötland-
närLVisa rutter i Livelox
mån 22/6Veckans bana v26Hjobygdens OKVästergötland-
närLVisa rutter i Livelox
mån 22/6Veckans bana V26 SOK TräffSOK TräffVästergötland-
närLVisa rutter i Livelox
mån 22/6 - sön 28/6Motionsorientering Kvarnfors IFK UmeåVästerbotten-
närMVisa rutter i Livelox
mån 22/6 - sön 5/7OKR Veckans bana 26-27OK RoslagenUppland0
närLVisa rutter i Livelox
mån 22/6 - sön 28/6Veckans banor V26Vänersborgs SKVästergötland-
närLVisa rutter i Livelox
mån 22/6 - sön 28/6Vistas Veckans Bana v26IK VistaSmåland-
närMVisa rutter i Livelox
mån 22/6Svartedalsutmaningen, HD16Kungälvs OKGöteborg45
närLVisa rutter i LiveloxResultat
mån 22/6 - ons 24/6Vännäs OK M-OL 7 (Överboda)Vännäs OKVästerbotten24
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 23/6 - sön 28/6Sommarsprint 23-28/6Trollhättans SOKVästergötland-
närSVisa rutter i Livelox
tis 23/6Dala Veteran orienteringKarlsbyhedens OK
Korsnäs IF OK
Dalarna0
närL
tis 23/6Poängtävling 7Fellingsbro GOIF
OK Milan
Örebro Län0
närM
tis 23/6Allians 20-06-23Hultsfreds OKSmåland45
närMResultat
tis 23/6NOF-träning 1Bergnäsets AIK
OK Renen
Vittjärvs IK
Älvsby IF OK
Norrbotten52
närMResultat
tis 23/6Månadens Bana Juni & MTBOUlricehamns OKVästergötland55
LM
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 23/6Allemansluffen, SollidenÖsterfärnebo IFGästrikland-
närMVisa rutter i Livelox
tis 23/6MotionsorienteringHelsingborgs SOKSkåne74
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 23/6KM Eds SKEds SKBohuslän-Dal38
närM
tis 23/6 - sön 28/6Motionsorientering i UpplandRasbo IKUppland9
närLVisa rutter i Livelox
tis 23/6Elitmiljö Stockholm-Södertälje sparringträning skog #2Stockholms OF
Södertälje-Nykvarn OF
Stockholm
Södermanland
29
närMVisa rutter i LiveloxResultat
ons 24/6VOL 7 Ottsjön Veckans Bana 26 Etapp 1Kovlands IF
Timrå SOK
Medelpad-
närMVisa rutter i Livelox
ons 24/6 - fre 26/6VOL 7 Ottsjön Veckans Bana 26Kovlands IF
Timrå SOK
Medelpad-
närM
ons 24/6Hedemora 3-kvällars, StadsbergetIFK Hedemora OKDalarna15
närL
tor 25/6Motionsorientering Seskarö 25-28 juniSeskarö IFNorrbotten44
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 25/6Nässjö OKs 5-dagars Etapp 1Nässjö OKSmåland0
närL
tor 25/6MOL 9Gotlands Bro OKGotland0
närM
tor 25/6SOK sommarträningStenungsunds OKBohuslän-Dal-
närL
tor 25/6 - ons 1/7MOL 9 Veckans banaGotlands Bro OKGotland-
närMVisa rutter i Livelox
tor 25/6MotionsorienteringIS KullenSkåne-
närM
tor 25/6Motionsorientering TallmonÅmotfors OKVärmland33
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 25/6Sommarserie 2Njurunda OKMedelpad81
närLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 27/6High Coast 2-days + DM, medel, ÅngermanlandOK NolaskogsarnaÅngermanland0
närM
sön 28/6 - sön 12/7Veckans Bana IgeltjärnDomnarvets GOIFDalarna80
närMResultat
sön 28/67-klubbs tidig startOK NolaskogsarnaÅngermanland145
närLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 28/6High Coast 2-days, långOK NolaskogsarnaÅngermanland0
närL
sön 28/6SKOFs UngdomsträningFK ÅsenSkåne38
närMResultat
sön 28/6 - lör 4/7Veckans Bana v27Bredareds IFVästergötland-
närM
sön 28/67-klubbs mellan startOK NolaskogsarnaÅngermanland45
närL
sön 28/6Motionsorientering, ÖstanbäckSkellefteå OKVästerbotten52
närMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 28/6Skogis Cup nr 6Garda OKGotland0
närL
sön 28/67-klubbs sen startOK NolaskogsarnaÅngermanland39
närL
mån 29/6Veckans bana Simsjön N v 27IF Hagen
OK P4
Västergötland-
närMVisa rutter i Livelox
mån 29/6Veckans bana v27Hjobygdens OKVästergötland-
närLVisa rutter i Livelox
mån 29/6Veckans Bana v27IF Hallby SOKSmåland-
närM
mån 29/6Veckans bana V27 SOK TräffSOK TräffVästergötland-
närLVisa rutter i Livelox
mån 29/6 - sön 5/7Veckans bana v27Ryda SKVästergötland-
närLVisa rutter i Livelox
mån 29/6 - sön 5/7Veckans banor V27Vänersborgs SKVästergötland-
närLVisa rutter i Livelox
mån 29/6 - sön 12/7Veckans Bana 29 Juni -12 Juli -20Laxå OKÖrebro Län-
närLVisa rutter i Livelox
mån 29/6 - mån 6/7IK Gandviks 5-kvällarsIK GandvikVästergötland-
närLVisa rutter i Livelox
mån 29/6Mini5dagars 2020 - Etapp 1OK TyrVärmland170
närLVisa rutter i LiveloxResultat
mån 29/6Run to the Hills E7 2020Selånger SOKMedelpad66
närMVisa rutter i LiveloxResultat
mån 29/6Junistafetten - För alla!!Avesta OKDalarna1
närSS
mån 29/6 - ons 1/7Vännäs OK M-OL 8 (Ockelsjö)Vännäs OKVästerbotten14
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 30/6Veckans Bana v27IF Hallby SOKSmåland-
närM
tis 30/6 - sön 5/7Höglands-OL - Veckans banaForserums SOKSmåland0
närLVisa rutter i Livelox
tis 30/6 - tor 2/7Öppen kretsträning Hökensås Tidaholm SOK SisuVästergötland209
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 30/6Mini5dagars 2020 - Etapp 2 + Sprint KM OK TyrOK TyrVärmland173
närSVisa rutter i LiveloxResultat
tis 30/6Poängtävling 8OK MilanÖrebro Län0
närM
tis 30/6Extrainsatt Motions-OL Södra BåsbergenOK DjerfVärmland19
närLResultat
tis 30/6MotionsorienteringHelsingborgs SOKSkåne71
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 30/6 - tis 7/7SAKO V27 SprintträningOK FlundrehofVästergötland-
närSVisa rutter i Livelox
tis 30/6Stolpjakten SkyttisSkogslöparnaÅngermanland9
LM
närMVisa rutter i Livelox
ons 1/7Veckans Bana v27IF Hallby SOKSmåland-
närM
ons 1/7 - sön 26/7Sommar-OLRimbo SOKUppland-
närLVisa rutter i Livelox
ons 1/7 - sön 30/8Idrefjällveckan Light 2020Idrefjällens OKDalarna-
närL
ons 1/7 - fre 31/7Rånö Skärgårdsorientering juli 2020Kamrat och IF KIFStockholm-
närLVisa rutter i Livelox
ons 1/7Veckans Bana V 27IF Hansa-HoburgGotland-
närLVisa rutter i Livelox
ons 1/7 - lör 4/7Motionsorientering ÅrjängOK Hierne
Årjängs OK
Värmland-
närLVisa rutter i Livelox
ons 1/7 - ons 15/7MTBO - Veckans bana AnebySOK AnebySmåland-
M
närM
ons 1/7Mini5dagars 2020 - Etapp 3OK TyrVärmland174
närLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 1/7Motionsorientering Vindeln-ÅnäsetSK BjörnenVästerbotten10
närMVisa rutter i LiveloxResultat
ons 1/7SOL-sprintenLudvika OK
OK Malmia
Dalarna41
närSVisa rutter i LiveloxResultat
tor 2/75-kvällars etapp 2IK GandvikVästergötland-
närM
tor 2/7Motionsorientering Seskarö 2-5 juliSeskarö IFNorrbotten35
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 2/7Nässjö OKs 5-dagars Etapp 2Nässjö OKSmåland0
närL
tor 2/7Veckans Bana v27IF Hallby SOKSmåland-
närM
tor 2/7 - sön 5/7Motionsorientering Nydala, 2-5 juliIFK UmeåVästerbotten-
närMVisa rutter i Livelox
tor 2/7 - sön 5/7Uddevalla Sprint CupUddevalla OKBohuslän-Dal147
närSVisa rutter i LiveloxResultat
tor 2/7Veckans bana v27IF Hansa-HoburgGotland-
närLVisa rutter i Livelox
tor 2/7Mini5dagars 2020 - Etapp 4OK TyrVärmland169
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 2/7Motions-OL LånghedenAvesta OKDalarna24
närLVisa rutter i Livelox
tor 2/7Nässjö OKs 5-dagars Etapp 2Nässjö OKSmåland95
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 2/7MotionsorienteringIS KullenSkåne-
närM
tor 2/7NOF-träning 2Bergnäsets AIK
OK Renen
Vittjärvs IK
Älvsby IF OK
Norrbotten54
närMVisa rutter i Livelox
tor 2/7Motionsorientering, RisbergetRönnskär Railcare IF
Skellefteå OK
Västerbotten47
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 2/7SkärmjaktenStorviks IFGästrikland-
närL
tor 2/7Sommarserie 3Njurunda OKMedelpad108
närLVisa rutter i LiveloxResultat
fre 3/7Veckans Bana v27IF Hallby SOKSmåland-
närM
fre 3/7 - sön 12/7Svanesunds GIF veckans banaSvanesunds GIFBohuslän-Dal-
närL
fre 3/7Veckans Bana V 27IF Hansa-HoburgGotland-
närLVisa rutter i Livelox
fre 3/7Mini5dagars 2020 - Etapp 5OK TyrVärmland179
närLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 4/7Veckans Bana v27IF Hallby SOKSmåland-
närM
lör 4/7 - fre 10/7Motionsorientering Umeå 4-10 juliUmeå OKVästerbotten-
närMVisa rutter i Livelox
lör 4/7Veckans Bana V 27IF Hansa-HoburgGotland-
närLVisa rutter i Livelox
lör 4/7Piteå IF OK, medelPiteå IF OrienteringsklubbNorrbotten233
närMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 4/7Träningstävling för MarkkretsenMarkbygdens OK
OK Räven
Västergötland44
närMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 5/7Veckans Bana v27IF Hallby SOKSmåland-
närM
sön 5/7Veckans Bana V 27IF Hansa-HoburgGotland-
närLVisa rutter i Livelox
sön 5/7Orienteringsträning KnösöKarlskrona SOKBlekinge29
närLVisa rutter i Livelox
sön 5/7Piteå IF OK, långPiteå IF OrienteringsklubbNorrbotten168
närLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 5/7SKOF UngdomsträningHelsingborgs SOKSkåne59
närSVisa rutter i LiveloxResultat
mån 6/7Veckans bana V28 SOK TräffSOK TräffVästergötland-
närLVisa rutter i Livelox
mån 6/7 - sön 12/75-kvällars - Lidköpings VSKLidköpings VSKVästergötland-
närLVisa rutter i Livelox
mån 6/7 - sön 12/7Veckans bana V28Hjobygdens OKVästergötland-
närLVisa rutter i Livelox
mån 6/7 - sön 12/7Veckans bana V28 Bottnaryds IFBottnaryds IFSmåland-
närMVisa rutter i Livelox
mån 6/7 - sön 19/7OKR Veckans bana 28-29OK RoslagenUppland-
närMVisa rutter i Livelox
mån 6/7 - sön 12/7Veckans banor V28Vänersborgs SKVästergötland-
närM
mån 6/7Veckans Bana V 28IF Hansa-HoburgGotland-
närLVisa rutter i Livelox
mån 6/7 - sön 12/75-kvällars Främmestad veckans banorFrämmestads IKVästergötland-
närMVisa rutter i Livelox
tis 7/7 - mån 13/7Veckoturen 3-dagars Etapp 1Gävle OKGästrikland-
närLVisa rutter i Livelox
tis 7/7Vekans Bana V28IF Hansa-HoburgGotland-
närLVisa rutter i Livelox
tis 7/7NOK träningOK DenselnÖstergötland100
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 7/7Poängtävling 9OK MilanÖrebro Län0
närM
tis 7/7Höglands OLEksjö SOKSmåland141
närLResultat
tis 7/7HOK:s träningsorientering 7/7Haparanda OKNorrbotten26
närLResultat
tis 7/7MotionsorienteringHelsingborgs SOKSkåne78
närMVisa rutter i LiveloxResultat
ons 8/7 - sön 9/8Vandrarringen Träningsbanor V28-32VandrarringenVästmanland-
närM
ons 8/7Veckans Bana V 28IF Hansa-HoburgGotland-
närLVisa rutter i Livelox
ons 8/7StråkenstressenIK Gandvik
Mullsjö SOK
Västergötland53
närLResultat
ons 8/7 - tis 14/7Veckoturen 3-dagars Etapp 2Valbo AIFGästrikland-
närLVisa rutter i Livelox
ons 8/7Nissaströms 2-dagars långHalmstad OK
Oskarströms OK
Halland119
närLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 8/7Motionsorientering BubergetSK BjörnenVästerbotten8
närMVisa rutter i LiveloxResultat
ons 8/7Sommarträning MTB-OGarphyttans IFÖrebro Län21
M
närMVisa rutter i LiveloxResultat
ons 8/7Hiernmannen Deltävling 1OK Hierne
OK Mangen
Värmland49
närLResultat
tor 9/7Motionsorientering Seskarö 9-12 juliSeskarö IFNorrbotten39
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 9/7 - sön 19/7OKR Veckans Bana SprintOK RoslagenUppland-
närSVisa rutter i Livelox
tor 9/7 - ons 15/7Veckoturen 3-dagars Etapp 3Gävle OKGästrikland-
närLVisa rutter i Livelox
tor 9/7Veckans Bana V 28IF Hansa-HoburgGotland-
närLVisa rutter i Livelox
tor 9/7 - ons 15/7MOL V28-29Gotlands Bro OKGotland-
närM
tor 9/7Nissaströms 2-dagars medelHalmstad OK
Oskarströms OK
Halland125
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 9/7Motionsorientering Långvikens OKVästerbotten62
närMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 9/7Sommarserie 4Njurunda OKMedelpad84
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 9/7Nässjö OKs 5-dagars Etapp 3Nässjö OKSmåland98
närSVisa rutter i LiveloxResultat
tor 9/7MotionsorienteringIS KullenSkåne-
närM
tor 9/7Orienteringsträning BTH (Gräsvik)Karlskrona SOKBlekinge38
närLVisa rutter i Livelox
tor 9/7Motionsorientering Mjögsjön KoppomOK HierneVärmland36
närL