Svenska Orienteringsförbundet

Tävlingskalender

434 tävlingar hittades mellan 2020-03-19 och 2020-04-25 med följande urval: internationell tävling, mästerskapstävling, nationell tävling, distriktstävling, närtävling, klubbtävling.

Datum Tävling Arrangör Distrikt
G
Typ
F
D
T
AS
v 12tor 19/3Natt-KM GBG SydIK UvenGöteborg
klubbLN
POL TorsöHjobygdens OK
Mariestads FK
Västergötland
närL
RoslagsveteranernaVallentuna-Össeby OLUppland
närL
Veteran-OL tävling 1Almby IK
Örebro Läns OF
Örebro Län
närLVisa rutter i Livelox
Veteran OL Lerums SOKLerums SOKGöteborg
närL
Sprintträning Göteborg sydFK HerkulesGöteborg
klubbS
KM-Natt Nackhe + FriskusOK NackheHalland
klubbLNResultat
Vintercup nr 5Storviks IFGästrikland
klubbL
LIndenatt2Söderhamns OKHälsingland
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
Vätterbygden by Night #14IK HakarpspojkarnaSmåland
närLNVisa rutter i Livelox
Dalaoffensivens Nattrace Nr 10 a´la DSA ElitKorsnäs IF OKDalarna
närLN
Nattcupen nr 8 _ Natt-KM AOK och VOKAttunda OK
Enebybergs IF
Väsby OK
Stockholms Orienteringsförbund
klubbLNVisa rutter i Livelox
Nattråttan 2019/20 avslutningWaxholms OKStockholms Orienteringsförbund
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
Pölder Sport Nattcup Etapp 7OK Pan-KristianstadSkåne
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
Natt-KM Attunda OKAttunda OKStockholms Orienteringsförbund
klubbLNResultat
fre 20/3HjortnattaOK SkogshjortarnaVästergötland
natLN
Svartnatta Öppna BanorOK Tjärnen
Ärla IF
Södermanland
närLNResultat
SvartnattaOK Tjärnen
Ärla IF
Södermanland
natSLNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 21/3Brudarebackens sprintstafett Göteborgs SKGöteborg
distSS
Träningsdag Nybro OK Kalmar OK SI Pass 2Nybro OKSmåland
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
Träningsdag Nybro OK/Kalmar OK Nybro OKSmåland
klubbL
VildmarksfejdenFK GöingarnaSkåne
natM
Test IFK Mora OKDalarna
klubbS
GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg
närLVisa rutter i Livelox
Kretsens VårupptaktOK DjerfVärmlands Orienteringsförbund
närLResultat
OrienteringsträningFK HerkulesGöteborg
klubbL
TrollsjöracetMullsjö SOKVästergötland
närMVisa rutter i Livelox
Tränings-OL MotalakretsenMotala AIF OLÖstergötlands Orienteringsförbund
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
VOF Ungdom, Upptakt för 9-12 år Västerås SOKVästmanland
klubbL
sön 22/3GöingefejdenFK GöingarnaSkåne
natL
SAIS-trampenStångenäs AISBohuslän-Dal
natM
Sandön Skar SkidOBergnäsets AIK
OK Renen
Norrbotten
S
närLVisa rutter i LiveloxResultat
FBCC#5 Sprint JakobsgårdarnaStora Tuna OKDalarna
närS
DOK:s motions-OL/KretshelgDegerfors OKVärmlands Orienteringsförbund
närMVisa rutter i LiveloxResultat
KringelträffenSödertälje-Nykvarn OFSödermanland
natL
Orienteringsträning Torhamns IPOK OrionBlekinge
närL
Träningstävling #1OK HällenSödermanland
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
Marscup LOKLinköpings OKÖstergötlands Orienteringsförbund
närLVisa rutter i LiveloxResultat
SkidO, DM, sprint, VästerbottenRobertsfors IK
Vännäs OK
Västerbotten
S
mästSVisa rutter i LiveloxResultat
Teknikträning-Extern kartaVäsby OKStockholms Orienteringsförbund
klubbL
SkidO, DM, medel, VästerbottenRobertsfors IK
Vännäs OK
Västerbotten
S
mästMVisa rutter i LiveloxResultat
Test Jönsson Korsnäs IF OKDalarna
klubbLResultat
v 13mån 23/3OrdförallytLjusdals OKHälsingland
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
Natt-KM 2020 - Södertörn, Skogsluffarna, Skarpnäck, EnskedeOK SödertörnStockholms Orienteringsförbund
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 24/3Vet-OL Eskilstuna OLSödermanland
närL
Motions OL Magasinsvägen/SjutbananKristinehamns OKVärmlands Orienteringsförbund
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Knock-Out Sprint Mora Centrum IFK Mora OKDalarna
klubbSKResultat
GOK Nattsprintcup nr 6Gustavsbergs OKStockholms Orienteringsförbund
klubbSNVisa rutter i LiveloxResultat
MarsCup 24/3Gävle OKGästrikland
klubbLN
Nattserien EskilstunaOK TorSödermanland
närLN
OK Roslagens Natt-CupOK RoslagenUppland
närLResultat
Kretsmästerskap nattTjällmo-Godegårds OKÖstergötlands Orienteringsförbund
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
SkidO, DM, natt, MedelpadSelånger SOKMedelpad
S
mästMNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 25/3Kylklampen FinalDeje SFVärmlands Orienteringsförbund
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
Öppet natt-KM för Hagaby GoIFOK TylöskogÖrebro Län
närLNVisa rutter i LiveloxResultat
VåffelsmötetLjusdals OKHälsingland
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 26/3Natt-KMTäby OKStockholms Orienteringsförbund
klubbLNResultat
POL-RydaHjobygdens OK
Ryda SK
Västergötland
närL
Veckans bana V13Sävedalens AIKGöteborg
klubbMVisa rutter i Livelox
VeteranorienteringLinköpings OKÖstergötlands Orienteringsförbund
närL
Motions OL SandfalletKristinehamns OKVärmlands Orienteringsförbund
närLVisa rutter i LiveloxResultat
TorsdagsträningOK OrintoVästergötland
klubbL
Teknikträning GBG SydFrölunda OLGöteborg
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg
närMVisa rutter i Livelox
KretsträningRyda SKVästergötland
närL
V:a Berget i skymningSöderhamns OKHälsingland
klubbMKVisa rutter i LiveloxResultat
KM natt för VÖOL, WOK och OKÖVallentuna-Össeby OLUppland
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
fre 27/3NyköpingsnattenNyköpings OKSödermanland
distLN
Rimbo SOKRimbo SOKUppland
närLVisa rutter i Livelox
SumpnattaSundbybergs IKStockholms Orienteringsförbund
distLNVisa rutter i LiveloxResultat
Landslagsträning Sprint IntervalsSvenska Orienteringsförbundet
klubbS
Landslagsträning I Diamond I TyresöSvenska Orienteringsförbundet
klubbM
One Person Relay - Night versionSurahammars SOKVästmanland
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
DM, natt, Göteborg + HallandFjärås AIK
IK Uven
Halland
Göteborg
mästLN
PreO Syd, nattHärlövs IFSkåne
P
natPN
lör 28/3NyköpingsorienteringenNyköpings OKSödermanland
natL
PreO Syd, YstadYstads OKSkåne
P
natP
Vårdubbeln, medelOK SkogsfalkenBlekinge
natM
BlankhultsracetKFUM Örebro OKÖrebro Län
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
Teknikträning Göteborg östOK LandehofGöteborg
klubbLKVisa rutter i LiveloxResultat
Tävlingslik träningTolereds Allmänna IKGöteborg
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
Extra Veckotur 28 mars 2020Valbo AIFGästrikland
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
FKG Davids träningFK GöingarnaSkåne
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
lördagsträningWaxholms OKStockholms Orienteringsförbund
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
Landslagsträning Knock-out QualificationSvenska Orienteringsförbundet
klubbS
Sprintträning StehagEslövs FKSkåne
klubbSVisa rutter i LiveloxResultat
Värmdö-Touren (Lång)Gustavsbergs OKStockholms Orienteringsförbund
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
MedelraceOK KolmårdenÖstergötlands Orienteringsförbund
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
UvenmedelIK UvenGöteborg
natM
Värmdö-Touren (Medel)Gustavsbergs OKStockholms Orienteringsförbund
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
Landslagsträning Knock-out Sprint, quarter, semi-final and finalSvenska Orienteringsförbundet
klubbS
sön 29/3Teknikträning Göteborg östOK LandehofGöteborg
klubbLKVisa rutter i LiveloxResultat
SkidO, SM, sprintprolog och publiktävling, BodenI 19 IFNorrbotten
S
mästS
TeknikträningOK Vilse 87Blekinge
närL
Vårdubbeln, långOK SkogsfalkenBlekinge
natL
Sprint i KumlaÖrebro Läns OFÖrebro Län
närSVisa rutter i LiveloxResultat
MåsenstafettenOK MåsenSödermanland
natSL
Måsenstafetten, individuella öppna klasserOK MåsenSödermanland
distL
Extra träningFrölunda OLGöteborg
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
Motions-OL LillsjönAvesta OKDalarna
närLVisa rutter i Livelox
VästgötapremiärenUlricehamns OKVästergötland
distMStarttider
Landslagsträning SprintSvenska Orienteringsförbundet
klubbS
Orienteringsträning RödebyKarlskrona SOKBlekinge
närL
Teknikträning-Extern kartaVäsby OKStockholms Orienteringsförbund
klubbMK
TräningstävlingVallentuna-Össeby OLUppland
närM
PreO Syd, KjugekullOK Pan-KristianstadSkåne
P
natP
SkidO 6 GPS med resultat SkogslöparnaÅngermanlands Orienteringsförbund
S
närMK
Stenungsunds OKStenungsunds OKBohuslän-Dal
natL
Värmdö-Touren (Sprint - Jaktstart)Gustavsbergs OKStockholms Orienteringsförbund
klubbSVisa rutter i LiveloxResultat
Veckans bana, vecka 13Härlövs IFSkåne
klubbLKVisa rutter i Livelox
v 14mån 30/3SkidO, SM, jaktstart, BodenI 19 IFNorrbotten
S
mästM
Jan BananLjusdals OKHälsingland
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 31/3Tisdags-OL KlagstorpIF Hagen
OK P4
Västergötland
närMVisa rutter i LiveloxResultat
Motions-OL Harberget/förrådetKristinehamns OKVärmlands Orienteringsförbund
närLVisa rutter i LiveloxResultat
NOK-träningTjalve IF NorrköpingÖstergötlands Orienteringsförbund
närM
Vårspringet EskilstunaÄrla IFSödermanland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
TisdagsträningOK OrintoVästergötland
klubbLVisa rutter i Livelox
Motions-OL MotorstadionAvesta OKDalarna
närLVisa rutter i Livelox
Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne
klubbLVisa rutter i Livelox
Motions-OL Rävåsen - TimsåsarnaOK DjerfVärmlands Orienteringsförbund
närMVisa rutter i LiveloxResultat
Höglandets teknikträningEksjö SOKSmåland
närL
ons 1/4Veckans träning OK Rodhen 1/4-12/4OK RodhenUppland
närM
Veteran-OL KalmarKalmar OKSmåland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne
klubbL
Jan kan lura dig så du blir villLjusdals OKHälsingland
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
Kretsträning Västra SkaraborgIK GandvikVästergötland
närL
vintercup 5OK NolaskogsarnaÅngermanlands Orienteringsförbund
närLNResultat
Kretsträning Norra/Östra RankåsIF HagenVästergötland
närM
Natt-KMLinköpings OKÖstergötlands Orienteringsförbund
klubbLN
Natträning från LetroSurahammars SOKVästmanland
klubbLN
tor 2/4POL-PetersburgHjobygdens OK
IK Gandvik
Västergötland
närL
Vintercupen, deltävling 4OK ÖsteråkerStockholms Orienteringsförbund
klubbMK
Veteran-OLOK SkogsströvarnaÖstergötlands Orienteringsförbund
närLVisa rutter i Livelox
Veteran-OL tävling 3KFUM Örebro OK
Örebro Läns OF
Örebro Län
närL
Veteran-OL i Södra Vätterbygden, Ryttarns MosseJönköpings OKSmåland
närM
Veteran-OL GMOK 20200403Göteborg-Majorna OKGöteborg
närL
Motions-OL GolfbananKristinehamns OKVärmlands Orienteringsförbund
närLVisa rutter i LiveloxResultat
OCK-träning Sporrakulla kartanOrienteringscentrum KristianstadSkåne
närL
Torsdagsträning #1Karlskrona SOK
OK Orion
Blekinge
närL
Motions-OL NorbergNorbergs OKVästmanland
närLVisa rutter i Livelox
Teknikträning GBG SYDMölndal Outdoor IFGöteborg
klubbLVisa rutter i Livelox
Borlänge-Säter träning TäktStora Tuna OKDalarna
närL
GBG TeknikträningGöteborgs OFGöteborg
närSVisa rutter i Livelox
Kretsträning MarkOK RävenVästergötland
klubbL
SOMMARTIDSöderhamns OKHälsingland
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
Veckans bana V14Sävedalens AIKGöteborg
klubbLVisa rutter i Livelox
fre 3/4NattinattaGotlands Bro OKGotlands Orienteringsförbund
distLN
SkidO 7 GPS med resultat SkogslöparnaÅngermanlands Orienteringsförbund
S
närM
TestSjövalla FKGöteborg
närL
Veckans banaHjobygdens OKVästergötland
närLVisa rutter i Livelox
Tour de Virus , etapp 1Mullsjö SOK
OK Gränsen
Västergötland
Småland
närSVisa rutter i LiveloxResultat
Dalarna delarOK KåreDalarna
närLVisa rutter i Livelox
EriksbergssprintenTolereds Allmänna IKGöteborg
distS
Eriksbergssprinten 2.0Tolereds Allmänna IKGöteborg
distS
Tour de Virus Mullsjö SOK
OK Gränsen
Västergötland
Småland
klubbM
grymTnattaSundsvalls OKMedelpad
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
DM, natt, VästergötlandIstrums SKVästergötland
mästLN
GrymnattaVäsby OKStockholms Orienteringsförbund
natLN
lör 4/4Tour de Virus , etapp 2Mullsjö SOK
OK Gränsen
Västergötland
Småland
närMVisa rutter i LiveloxResultat
Dalarna delarOK KåreDalarna
närLVisa rutter i Livelox
Tour de Virus Mullsjö SOK
OK Gränsen
Västergötland
Småland
klubbM
Klövadubbeln, medelOK KompassenSkåne
natM
Kolmårdsdubbeln, medelOK KolmårdenÖstergötlands Orienteringsförbund
natM
SM, ultralång, och Swedish League, #1Västerviks OKSmåland
mästU
Tolereds vårtävlingTolereds Allmänna IKGöteborg
natM
Vallevåren med Öppet Skaraborgsmästerskap, medelIstrums SKVästergötland
distM
Motionsorientering Umeå 4-10 aprilUmeå OKVästerbotten
närSVisa rutter i Livelox
Veckans träningsorienteringOK MilanÖrebro Län
klubbMVisa rutter i Livelox
Tolereds vårutmaningTolereds Allmänna IKGöteborg
distM
SM, ultralång, publiktävlingVästerviks OKSmåland
distL
Tolereds vårträningTolereds Allmänna IKGöteborg
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
CoronakampenOK RavinenStockholms Orienteringsförbund
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
Genrep NärtävlingOK KolmårdenÖstergötlands Orienteringsförbund
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne
klubbLVisa rutter i Livelox
Träningsdag, pass 1SOK ViljanSmåland
klubbLVisa rutter i Livelox
Motions-OL PaddtjärnsbergetAvesta OKDalarna
närLVisa rutter i Livelox
FK Åsen träningFK ÅsenSkåne
närL
Lördagsträning OKÖOK ÖsteråkerStockholms Orienteringsförbund
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
50turen NaturpassetSkogsluffarnas OKStockholms Orienteringsförbund
närU
4-april-orienteringenOK EnenUppland
klubbMVisa rutter i Livelox
Veckans bana från DM-medel 2019 4/4 till 19/4OK RodhenUppland
närM
Extra träningFrölunda OLGöteborg
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
Habosprinten 2.0OK GränsenSmåland
närS
Närtävling i SätilaOK RävenVästergötland
närM
LännamedelnLänna IFUppland
natM
Träningsdag, pass 2SOK ViljanSmåland
klubbLVisa rutter i Livelox
sön 5/4Tour de Virus , etapp 3Mullsjö SOK
OK Gränsen
Västergötland
Småland
närMVisa rutter i LiveloxResultat
Dalarna delarOK KåreDalarna
närLVisa rutter i Livelox
Tour de Virus Mullsjö SOK
OK Gränsen
Västergötland
Småland
klubbM
Motionsorientering Umeå 4-10 aprilUmeå OKVästerbotten
närSVisa rutter i Livelox
Veckans träningsorienteringOK MilanÖrebro Län
klubbMVisa rutter i Livelox
BrorusetGotlands Bro OKGotlands Orienteringsförbund
distM
DM, sprint, SmålandVästerviks OKSmåland
mästS
DM, sprintstafett, SmålandVästerviks OKSmåland
mästSS
FAIK 5-Dagars Etapp 1Falköpings AIK OKVästergötland
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
Klövadubbeln, långOK KompassenSkåne
natL
Kolmårdsdubbeln, KolmårdskavelnOK KolmårdenÖstergötlands Orienteringsförbund
natSL
Kolmårdsdubbeln, Kolmårdskaveln, individuella öppna klasserOK KolmårdenÖstergötlands Orienteringsförbund
natL
RånässtafettenRånäs OKUppland
natSL
Snättringe Träningstävling 5 aprSnättringe SKStockholms Orienteringsförbund
klubbM
UngdomstävlingTäby OKStockholms Orienteringsförbund
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
Orienteringsträning TvistenOK OrionBlekinge
närLVisa rutter i Livelox
Teknikträning-Lokal kartaVäsby OKStockholms Orienteringsförbund
klubbM
Västkustlången i GunnilseIFK Göteborg OrienteringGöteborg
natL
StaplabergsskubbetLaxå OKÖrebro Län
närLResultat
Herkules Söndags OLFK HerkulesGöteborg
klubbL
Rånässtafetten, individuella öppna klasserRånäs OKUppland
närL
GMOK Stafetträning / Kåråna Kôpp #1Göteborg-Majorna OKGöteborg
klubbL
Närtävling KolmårdenOK KolmårdenÖstergötlands Orienteringsförbund
närM
Träning i Stava NorraOK ÖsteråkerStockholms Orienteringsförbund
klubbL
Veckans bana, vecka 14Härlövs IFSkåne
klubbLVisa rutter i Livelox
v 15mån 6/4Motionsorientering Umeå 4-10 aprilUmeå OKVästerbotten
närSVisa rutter i Livelox
Veckans träningsorienteringOK MilanÖrebro Län
klubbMVisa rutter i Livelox
Veckans bana vecka 15IF HagenVästergötland
närLVisa rutter i Livelox
JularedsrännetMullsjö SOKVästergötland
närMVisa rutter i Livelox
Påskkarusellen AlsikeLånghundra IFUppland
klubbLVisa rutter i Livelox
Långängen IntzSnättringe SKStockholms Orienteringsförbund
klubbSVisa rutter i Livelox
tis 7/4Motionsorientering Umeå 4-10 aprilUmeå OKVästerbotten
närSVisa rutter i Livelox
Veckans träningsorienteringOK MilanÖrebro Län
klubbMVisa rutter i Livelox
Påskkarusellen AlsikeLånghundra IFUppland
klubbLVisa rutter i Livelox
Långängen IntzSnättringe SKStockholms Orienteringsförbund
klubbSVisa rutter i Livelox
POL FlobyFalköpings AIK OK
Hjobygdens OK
Västergötland
närL
SAKO-träning v.15Trollhättans SOKVästergötland
närLVisa rutter i Livelox
Motions OL Rånäs OK /Veckans bana 7-13/4Rånäs OKUppland
närLVisa rutter i Livelox
Veteran-OL OK KlemmingenOK KlemmingenSödermanland
närL
Dala-veteran OLIFK Hedemora OKDalarna
närM
Vårspringet EskilstunaOK TorSödermanland
närLVisa rutter i Livelox
OL-alliansenMålilla OKSmåland
närL
Påsk-kortMölndal Outdoor IFGöteborg
klubbSVisa rutter i Livelox
Tisdagsträning Nässjö OKNässjö OKSmåland
klubbL
Motions-OL SunnebergKristinehamns OKVärmlands Orienteringsförbund
närLVisa rutter i Livelox
Tisdags-OL RånnaIF HagenVästergötland
närM
Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne
klubbLVisa rutter i Livelox
Motions-OL KedjeåsenOK DjerfVärmlands Orienteringsförbund
närL
Motions-OL GarpenbergIFK Hedemora OKDalarna
närLVisa rutter i Livelox
TeknikträningEslövs FKSkåne
klubbLVisa rutter i Livelox
Allan Jonssons minneslöpOK TyrVärmlands Orienteringsförbund
närLK
Höglandsträning Nässjö OKNässjö OKSmåland
närL
Tränings-OLLjusdals OKHälsingland
klubbM
NorrcupenForsa OKHälsingland
närS
TisdagsträningForsa OKHälsingland
klubbMVisa rutter i Livelox
Veckans banor 8-12/4OK SkogshjortarnaVästergötland
klubbLVisa rutter i Livelox
Veckans banaOK MalmiaDalarna
närL
Run to the Hills E1 2020Selånger SOKMedelpad
närMVisa rutter i Livelox
ons 8/4Motionsorientering Umeå 4-10 aprilUmeå OKVästerbotten
närSVisa rutter i Livelox
Veckans träningsorienteringOK MilanÖrebro Län
klubbMVisa rutter i Livelox
Långängen IntzSnättringe SKStockholms Orienteringsförbund
klubbSVisa rutter i Livelox
Motions OL Rånäs OK /Veckans bana 7-13/4Rånäs OKUppland
närLVisa rutter i Livelox
Veckans banor 8-12/4OK SkogshjortarnaVästergötland
klubbLVisa rutter i Livelox
Veckans banaOK MalmiaDalarna
närL
Påskkarusellen ElljusspåretLånghundra IFUppland
klubbLVisa rutter i Livelox
Motionsorientering Kilene. OBS! Enbart för klubbmedlemmarOK TyrVärmlands Orienteringsförbund
klubbL
7/4
Visa rutter i Livelox
Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne
klubbL
7/4*
Natt-NjudungLandsbro IF SKSmåland
närLN
7/4
Letro Natt, version 2Surahammars SOKVästmanland
klubbLN
8/4*
tor 9/4Motionsorientering Umeå 4-10 aprilUmeå OKVästerbotten
närSVisa rutter i Livelox
Veckans träningsorienteringOK MilanÖrebro Län
klubbMVisa rutter i Livelox
Långängen IntzSnättringe SKStockholms Orienteringsförbund
klubbSVisa rutter i Livelox
Motions OL Rånäs OK /Veckans bana 7-13/4Rånäs OKUppland
närLVisa rutter i Livelox
Veckans banor 8-12/4OK SkogshjortarnaVästergötland
klubbLVisa rutter i Livelox
Veckans banaOK MalmiaDalarna
närL
Påskkarusellen ElljusspåretLånghundra IFUppland
klubbLVisa rutter i Livelox
Danskjakten DagHalmstad OKHalland
klubbM
6/4*
Veckans BanaOK TyrVärmlands Orienteringsförbund
klubbL
Häxjakten Light & NightIK GandvikVästergötland
närLK
8/4
SAIKs Påskorientering etapp 1Sävedalens AIKGöteborg
klubbL
9/4*
OCK träning FurubodaOrienteringscentrum KristianstadSkåne
närL
8/4*
Extra träningFK HerkulesGöteborg
klubbM
8/4*
MärkestagningOK KlemmingenSödermanland
klubbL
9/4*
Tränings-OLLjusdals OKHälsingland
klubbL
Häxjakten lightIK GandvikVästergötland
distL
5/4
Häxjakten, Five-O, #1IK GandvikVästergötland
natLN
8/4*
Kexjakten Rasbo 5-ORasbo IKUppland
klubbLN
8/4
Allan Jonssons minneslöpOK TyrVärmlands Orienteringsförbund
klubbLN
8/4
DM, natt, SkåneAndrarums IFSkåne
mästLN
7/4
fre 10/4Motionsorientering Umeå 4-10 aprilUmeå OKVästerbotten
närSVisa rutter i Livelox
Veckans träningsorienteringOK MilanÖrebro Län
klubbMVisa rutter i Livelox
Långängen IntzSnättringe SKStockholms Orienteringsförbund
klubbSVisa rutter i Livelox
Motions OL Rånäs OK /Veckans bana 7-13/4Rånäs OKUppland
närLVisa rutter i Livelox
Veckans banor 8-12/4OK SkogshjortarnaVästergötland
klubbLVisa rutter i Livelox
Veckans banaOK MalmiaDalarna
närL
Veckans BanaOK TyrVärmlands Orienteringsförbund
klubbL
Häxjakten Light & NightIK GandvikVästergötland
närLK
8/4
ArosträffenVästerås SOKVästmanland
natM
8/4
Corona Cup deltävling 1Malungs OK SkogsmårdarnaDalarna
klubbM
8/4*
Dalaserien MTBO 2020 MoraIFK Mora OKDalarna
M
distM
FriskusträffenFK Friskus-VarbergHalland
natM
8/4*
Stigtomta Katrineholm Indoor RelayKatrineholms OKSödermanland
distSS
8/4
Påskträning med tidtagningOK OrintoVästergötland
närL
9/4*
SAIKs Påskorientering etapp 2Sävedalens AIKGöteborg
klubbL
8/4
Tolereds påskmedelTolereds Allmänna IKGöteborg
klubbM
8/4
LSOK Påskorientering E1Lerums SOKGöteborg
klubbL
8/4
MOL 1 "Påskriset"IF Hansa-HoburgGotlands Orienteringsförbund
närL
Sjövalla FK Påsk-Cup E1Sjövalla FKGöteborg
klubbL
8/4
Landehof Påskorientering E1OK LandehofGöteborg
klubbL
8/4
Motions OL förmiddagKristinehamns OKVärmlands Orienteringsförbund
närM
8/4
Visa rutter i Livelox
Kåråna Kôpp etapp 2Sävedalens AIKGöteborg
närL
8/4
Påskkarusellen ÄngbyLånghundra IFUppland
klubbLVisa rutter i Livelox
Sprintfreda´n Rasbo 5-ORasbo IKUppland
klubbS
8/4
AnebyorienteringenSOK AnebySmåland
distM
9/4*
Kortfredan, Five-O, #2Lidköpings VSKVästergötland
natS
8/4*
TräningsdagIFK EnskedeStockholms Orienteringsförbund
LM
klubbL
Stigtomta Katrineholm Indoor Relay (Individuella Hittain-klasser)Katrineholms OKSödermanland
distS
8/4
Tränings-OL med SI IFK Mora OKDalarna
klubbM
8/4*
Visa rutter i Livelox
Motions OL eftermiddagKristinehamns OKVärmlands Orienteringsförbund
närM
8/4
Visa rutter i Livelox
MtbO träningscamp SmålandKalmar OKSmåland
M
klubbM
29/3
Motions-OL eftermiddag/kvällKristinehamns OKVärmlands Orienteringsförbund
närM
8/4
Visa rutter i Livelox
StigtomtakavlenOK HällenSödermanland
natSLK
9/4*
lör 11/4Veckans träningsorienteringOK MilanÖrebro Län
klubbMVisa rutter i Livelox
Långängen IntzSnättringe SKStockholms Orienteringsförbund
klubbSVisa rutter i Livelox
Motions OL Rånäs OK /Veckans bana 7-13/4Rånäs OKUppland
närLVisa rutter i Livelox
Veckans banor 8-12/4OK SkogshjortarnaVästergötland
klubbLVisa rutter i Livelox
Veckans banaOK MalmiaDalarna
närL
Veckans BanaOK TyrVärmlands Orienteringsförbund
klubbL
Häxjakten Light & NightIK GandvikVästergötland
närLK
8/4
Påskträning med tidtagningOK OrintoVästergötland
närL
9/4*
Påskkarusellen ÄngbyLånghundra IFUppland
klubbLVisa rutter i Livelox
MtbO träningscamp SmålandKalmar OKSmåland
M
klubbM
29/3
StigtomtakavlenOK HällenSödermanland
natSLK
9/4*
Eksjö SOK, medelEksjö SOKSmåland
natM
8/4
MotalaträffenMotala AIF OLÖstergötlands Orienteringsförbund
natL
8/4*
Nackheträffen + DM, lång, HallandOK NackheHalland
mästL
8/4
Stigtomtakavlen, individuella öppna klasserOK HällenSödermanland
natL
10/4
TormestorpsträffenTormestorps IFSkåne
natL
9/4*
Öjetrampen, Five-O #3Främmestads IK
OK Kullingshof
Västergötland
natL
9/4
SAIKs Påskorientering etapp 3Sävedalens AIKGöteborg
klubbL
8/4
Veckans banaRimbo SOKUppland
närLVisa rutter i Livelox
Björkhaga PåsksprintÖrebro Läns OFÖrebro Län
närS
Tolereds äggjaktTolereds Allmänna IKGöteborg
klubbM
9/4*
FOL PåskträningFrölunda OLGöteborg
klubbM
9/4
LSOK Påskorientering E2Lerums SOKGöteborg
klubbL
9/4
Sjövalla FK Påsk-Cup E2Sjövalla FKGöteborg
klubbL
9/4
SSK Träningstävling FlottsbroSnättringe SKStockholms Orienteringsförbund
klubbL
8/4
Landehof Påskorientering E2OK LandehofGöteborg
klubbL
9/4
TräningstävlingWaxholms OKStockholms Orienteringsförbund
klubbL
10/4
Motionsorientering - GranskogJärfälla OKStockholms Orienteringsförbund
närL
9/4
Påskmästerskapen Norra/ÖstraIF HagenVästergötland
närM
10/4*
Påskcupen - på gränsen, etapp 1 - AlljungenKalmar OK
Karlskrona SOK
OK Orion
Torsås OK
Småland
Blekinge
närL
8/4*
Dalarna delarDomnarvets GOIFDalarna
klubbM
Allan Jonssons minneslöp 10:30OK TyrVärmlands Orienteringsförbund
klubbL
8/4
Gåvstatrampen Rasbo 5-ORasbo IKUppland
klubbL
9/4
Allan Jonssons minneslöpOK TyrVärmlands Orienteringsförbund
närL
8/4*
Ungdomstävling - Täby OKTäby OKStockholms Orienteringsförbund
klubbL
9/4
Allan Jonssons minneslöp 12:00OK TyrVärmlands Orienteringsförbund
klubbL
8/4
sön 12/4Veckans träningsorienteringOK MilanÖrebro Län
klubbMVisa rutter i Livelox
Långängen IntzSnättringe SKStockholms Orienteringsförbund
klubbSVisa rutter i Livelox
Motions OL Rånäs OK /Veckans bana 7-13/4Rånäs OKUppland
närLVisa rutter i Livelox
Veckans banor 8-12/4OK SkogshjortarnaVästergötland
klubbLVisa rutter i Livelox
Veckans banaOK MalmiaDalarna
närL
Veckans BanaOK TyrVärmlands Orienteringsförbund
klubbL
Häxjakten Light & NightIK GandvikVästergötland
närLK
8/4
Påskträning med tidtagningOK OrintoVästergötland
närL
9/4*
MtbO träningscamp SmålandKalmar OKSmåland
M
klubbM
29/3
Veckans banaRimbo SOKUppland
närLVisa rutter i Livelox
Påskcupen - på gränsen, etapp 2 - HögasandKalmar OK
Karlskrona SOK
OK Orion
Torsås OK
Småland
Blekinge
närL
8/4*
Dalarna delarDomnarvets GOIFDalarna
klubbM
Bohuslunken Five-O #4Uddevalla OKBohuslän-Dal
natL
9/4
FAIK 5-Dagars Etapp 2Falköpings AIK OKVästergötland
klubbL
9/4
Påsk-OLKjula IFSödermanland
natL
7/4
Tranåsdubbeln, medelSol TranåsSmåland
natM
10/4*
SAIKs Påskorientering etapp 4Sävedalens AIKGöteborg
klubbL
8/4
Tolereds poängjaktTolereds Allmänna IKGöteborg
klubbM
9/4*
Kåråna Kôpp #3 / MedeldistansIFK Göteborg OrienteringGöteborg
närM
9/4
LSOK Påskorientering E3Lerums SOKGöteborg
klubbL
10/4
Romeleträffen, medelLunds OKSkåne
natM
10/4*
Sjövalla FK Påsk-Cup E3Sjövalla FKGöteborg
klubbL
10/4
Teknikträning - Extern kartaVäsby OKStockholms Orienteringsförbund
klubbM
11/4*
Landehof Påskorientering E3OK LandehofGöteborg
klubbL
10/4
Årbylunken Rasbo 5-ORasbo IKUppland
klubbM
10/4
Romeleträffen, medel, öppna klasser för klubbmedlemmarLunds OKSkåne
klubbM
10/4*
LVSK trippeln - Etapp 1Lidköpings VSKVästergötland
klubbS
11/4
Veckans bana, vecka 15Härlövs IFSkåne
klubbL
12/4*
Visa rutter i Livelox
v 16mån 13/4Veckans träningsorienteringOK MilanÖrebro Län
klubbMVisa rutter i Livelox
Långängen IntzSnättringe SKStockholms Orienteringsförbund
klubbSVisa rutter i Livelox
Motions OL Rånäs OK /Veckans bana 7-13/4Rånäs OKUppland
närLVisa rutter i Livelox
Veckans banaOK MalmiaDalarna
närL
Veckans BanaOK TyrVärmlands Orienteringsförbund
klubbL
Häxjakten Light & NightIK GandvikVästergötland
närLK
8/4
Påskträning med tidtagningOK OrintoVästergötland
närL
9/4*
Veckans banaRimbo SOKUppland
närLVisa rutter i Livelox
Påskcupen - på gränsen, etapp 3 - SöderåkraKalmar OK
Karlskrona SOK
OK Orion
Torsås OK
Småland
Blekinge
närL
8/4*
Dalarna delarDomnarvets GOIFDalarna
klubbM
Corona Cup deltävling 2 #TBEMalungs OK Skogsmårdarna
Storviks IF
Dalarna
Gästrikland
klubbL
12/4*
OK RavinenOK RavinenStockholms Orienteringsförbund
natL
Träningstävling Mörtsjön medelSnättringe SKStockholms Orienteringsförbund
klubbM
11/4
Veckans bana v16Hjobygdens OKVästergötland
närLVisa rutter i Livelox
ÄGGSTRA PÅSKGODISHalmstad OKHalland
klubbM
6/4*
ÄrlamedelnÄrla IFSödermanland
natM
6/4
SAIKs Påskorientering etapp 5Sävedalens AIKGöteborg
klubbL
8/4
LSOK Påskorientering E4Lerums SOKGöteborg
klubbL
11/4
Romeleträffen, långLunds OKSkåne
natL
11/4*
Sjövalla FK Påsk-Cup E4Sjövalla FKGöteborg
klubbL
11/4
SnötrampenFjärås AIK
OK Löftan
Halland
natL
11/4*
Vikingaträffen, Five-O #5Trollhättans SOKVästergötland
natM
11/4
KlubbträningFK HerkulesGöteborg
klubbL
12/4
Landehof Påskorientering E4OK LandehofGöteborg
klubbL
11/4
Annandagsträffen Rasbo 5-ORasbo IKUppland
klubbM
11/4
Skogis Cup nr 1Garda OKGotlands Orienteringsförbund
närL
MTBO träningIFK EnskedeStockholms Orienteringsförbund
LM
klubbM
Tranåsdubbeln, långSol TranåsSmåland
natL
10/4*
Romeleträffen, lång, öppna klasser för klubbmedlemmarLunds OKSkåne
klubbL
11/4*
tis 14/4Långängen IntzSnättringe SKStockholms Orienteringsförbund
klubbSVisa rutter i Livelox
Veckans BanaOK TyrVärmlands Orienteringsförbund
klubbL
Häxjakten Light & NightIK GandvikVästergötland
närLK
8/4
Veckans banaRimbo SOKUppland
närLVisa rutter i Livelox
Träningsorientering 14/4Lindebygdens OKÖrebro Län
klubbL
13/4
Veckans banor Motionsorientering Ingestrand 14/4-18/4OK JösseVärmlands Orienteringsförbund
närL
Åkers IF VeteranÅkers IFSödermanland
närM
13/4
Visa rutter i Livelox
IKS VårspringIK StandardSödermanland
närM
Motions-OL GokartbananKristinehamns OKVärmlands Orienteringsförbund
närL
Tisdags-OL RydskogenIF HagenVästergötland
närM
Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne
klubbL
Provlöpning Bof - LetOK DjerfVärmlands Orienteringsförbund
närL
Motionsorientering IngestrandOK JösseVärmlands Orienteringsförbund
närL
Sörklubbs #1Söderhamns OKHälsingland
närL
Tränings-OLLjusdals OKHälsingland
klubbM
KlunkenGarphyttans IFÖrebro Län
klubbM
13/4
Visa rutter i Livelox
Norrcupen 200414Hudiksvalls OKHälsingland
närS
Tiomilarepet, individuella öppna klasserOK Älvsjö-ÖrbyStockholms Orienteringsförbund
distL
13/4
TiomilarepetOK Älvsjö-ÖrbyStockholms Orienteringsförbund
distSLK
10/4
ons 15/4Långängen IntzSnättringe SKStockholms Orienteringsförbund
klubbSVisa rutter i Livelox
Veckans BanaOK TyrVärmlands Orienteringsförbund
klubbL
Veckans banaRimbo SOKUppland
närLVisa rutter i Livelox
IKS VårspringIK StandardSödermanland
närM
Veteran-OLKalmar OKSmåland
klubbL
12/4
Motionsorientering 15 april Växjö AISSmåland
närL
tor 16/4Långängen IntzSnättringe SKStockholms Orienteringsförbund
klubbSVisa rutter i Livelox
Veckans banaRimbo SOKUppland
närLVisa rutter i Livelox
IKS VårspringIK StandardSödermanland
närM
POL-MostuganHjobygdens OK
OK Skogsstjärnan
Västergötland
närL
13/4
Veteran-OL tävling 4OK Tisaren
Örebro Läns OF
Örebro Län
närL
15/4
Veteran motionOK RoslagenUppland
klubbM
Veteran-OLMjölby OKÖstergötlands Orienteringsförbund
närL
Veteran-Ol i Södra Vätterbygden BäckadalIK HakarpspojkarnaSmåland
närM
15/4*
ParkO 1Östersunds OKJämtland-Härjedalen
närS
GBG-syd-träningFK HerkulesGöteborg
klubbL
10/4
Motions-OL StranduddenKristinehamns OKVärmlands Orienteringsförbund
närL
Motionsorientering Rud norra, KarlstadOK TyrVärmlands Orienteringsförbund
närL
Torsdagsträning #2OK OrionBlekinge
närL
14/4
Tränings-OLLjusdals OKHälsingland
klubbL
fre 17/4Långängen IntzSnättringe SKStockholms Orienteringsförbund
klubbSVisa rutter i Livelox
Veckans banaRimbo SOKUppland
närLVisa rutter i Livelox
IKS VårspringIK StandardSödermanland
närM
Veteran motionOK RoslagenUppland
klubbM
SM, natt, och Swedish League, #2OK Österåker
Waxholms OK
Stockholms Orienteringsförbund
mästLN
12/4
lör 18/4Långängen IntzSnättringe SKStockholms Orienteringsförbund
klubbSVisa rutter i Livelox
Veckans banaRimbo SOKUppland
närLVisa rutter i Livelox
IKS VårspringIK StandardSödermanland
närM
Veteran motionOK RoslagenUppland
klubbM
BoforsloppetDegerfors OK
OK Djerf
Värmlands Orienteringsförbund
natL
12/4
Göteborgsdubbeln, långLerums SOK
Sjövalla FK
Göteborg
natL
12/4
Kort-KM Korsnäs IF OK/Corona Cup Deltävling 3 Malungs OK Korsnäs IF OK
Malungs OK Skogsmårdarna
Dalarna
klubbM
16/4*
Sydsvenska mästerskapen, individuell, långHalmstad OKHalland
mästL
12/4
Torfejden, förlängd medelOK TorSödermanland
natL
12/4
Täby OK, medelTäby OKStockholms Orienteringsförbund
natM
12/4
UlrikamedelnIFK Linköpings OSÖstergötlands Orienteringsförbund
natM
12/4
Kåråna Kôpp etapp 4Göteborg-Majorna OKGöteborg
närM
Minitävling TörnAttunda OKStockholms Orienteringsförbund
klubbM
15/4
Skaraborgsmästerskap, stafettHjobygdens OKVästergötland
mästSL
12/4
Svenska Cupen MTBO, #1, sprintEskilstuna OLSödermanland
M
natS
12/4
Run to the Hills E2 2020Selånger SOKMedelpad
närM
15/4
sön 19/4Långängen IntzSnättringe SKStockholms Orienteringsförbund
klubbSVisa rutter i Livelox
IKS VårspringIK StandardSödermanland
närM
Veteran motionOK RoslagenUppland
klubbM
FAIK 5-Dagars Etapp 3Falköpings AIK OKVästergötland
klubbL
16/4
Frostalunken 2020Frosta OKSkåne
natM
12/4
Göteborgsdubbeln, medelLerums SOK
Sjövalla FK
Göteborg
natM
12/4
LetälvsträffenDegerfors OK
OK Djerf
Värmlands Orienteringsförbund
natM
12/4
Målilla OKMålilla OKSmåland
natM
12/4
Sydsvenska mästerskapen, publiktävling, medelHalmstad OKHalland
natM
12/4
Sydsvenska mästerskapen, stafettHalmstad OKHalland
mästSL
12/4
TorfejdenOK TorSödermanland
natM
12/4
Täby OK, långTäby OKStockholms Orienteringsförbund
natL
12/4
Veckans banaRimbo SOKUppland
närL
Svenska Cupen MTBO, #2, medel + DM, medel, SörmlandEskilstuna OLSödermanland
M
natM
12/4
Herkules Söndags OLFK HerkulesGöteborg
klubbL
18/4*
Teknikträning-Extern kartaVäsby OKStockholms Orienteringsförbund
klubbL
18/4*
Urban Hjärne-kampenOK MotalaÖstergötlands Orienteringsförbund
natL
12/4
Skogis Cup nr 2Garda OKGotlands Orienteringsförbund
närL
Medel KM OK RodhenUppland
närM
16/4
v 17mån 20/4Långängen IntzSnättringe SKStockholms Orienteringsförbund
klubbSVisa rutter i Livelox
IKS VårspringIK StandardSödermanland
närM
Veteran motionOK RoslagenUppland
klubbM
Veckans banaRimbo SOKUppland
närL
tis 21/4Långängen IntzSnättringe SKStockholms Orienteringsförbund
klubbSVisa rutter i Livelox
Veteran motionOK RoslagenUppland
klubbM
Veckans banaRimbo SOKUppland
närL
NOK-träningFinspångs SOKÖstergötlands Orienteringsförbund
närL
Dala Veteran Ol KvarnsvedenKvarnsvedens GOIF OKDalarna
närL
Poängtävling 1Lindebygdens OK
OK Milan
Örebro Län
närM
ParkO 2Östersunds OKJämtland-Härjedalen
närS
Motions-OL BråtenOK DjerfVärmlands Orienteringsförbund
närL
Motions-OL KaffebergetKristinehamns OKVärmlands Orienteringsförbund
närL
Tisdags-OL BillingenIF HagenVästergötland
närM
Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne
klubbL
MotionsOLDalaportens OLDalarna
närM
21/4*
Allemansluffen, TrekantenÖsterfärnebo IFGästrikland
närM
Sörklubbs #2Alfta-Ösa OKHälsingland
närL
Tränings-OLLjusdals OKHälsingland
klubbM
UngdomsserienBoxholm-Mjölby OLÖstergötlands Orienteringsförbund
närL
19/4
ons 22/4Långängen IntzSnättringe SKStockholms Orienteringsförbund
klubbSVisa rutter i Livelox
Veteran motionOK RoslagenUppland
klubbM
Veckans banaRimbo SOKUppland
närL
MotionsOLDalaportens OLDalarna
närM
21/4*
Veteran OL StockarydIFK StockarydSmåland
närM
MotionsorienteringLessebo OKSmåland
närM
31/12
tor 23/4Långängen IntzSnättringe SKStockholms Orienteringsförbund
klubbSVisa rutter i Livelox
Veteran motionOK RoslagenUppland
klubbM
Veckans banaRimbo SOKUppland
närL
MotionsOLDalaportens OLDalarna
närM
21/4*
POL AlbionHjobygdens OK
IK Albion
Västergötland
närL
20/4
Vintercupen, deltävling 5OK ÖsteråkerStockholms Orienteringsförbund
klubbM
22/4
Veteran-OLKöping-Kolsva OKVästmanland
närM
20/4
Veteran-OL tävling 5Hagaby GoIF Örebro
Örebro Läns OF
Örebro Län
närL
22/4
Veteran-OlFinspångs SOKÖstergötlands Orienteringsförbund
närL
ParkO 3Östersunds OKJämtland-Härjedalen
närS
MOL 2Garda OKGotlands Orienteringsförbund
närL
Motionsorientering UrsvikSundbybergs IKStockholms Orienteringsförbund
närL
22/4
GBG Syd teknikträningIK UvenGöteborg
klubbL
Motions-OL/Kretsträning SandfalletKristinehamns OKVärmlands Orienteringsförbund
närL
Motionsorientering TumbaTumba-Mälarhöjden OKStockholms Orienteringsförbund
närL
Motionsorientering SannaOK TyrVärmlands Orienteringsförbund
närL
Motionsorientering Mon, KoppomOK HierneVärmlands Orienteringsförbund
närL
Torsdagsträning #3Karlskrona SOK
OK Orion
Blekinge
närL
21/4
Tränings-OLLjusdals OKHälsingland
klubbL
FOK:s Sprintcup Etapp 1Falkenbergs OKHalland
närS
21/4*
fre 24/4Långängen IntzSnättringe SKStockholms Orienteringsförbund
klubbSVisa rutter i Livelox
Veteran motionOK RoslagenUppland
klubbM
Veckans banaRimbo SOKUppland
närL
MotionsOLDalaportens OLDalarna
närM
21/4*
OL-skytte, sprint, Svenska Cupen #1, World Cup #1Tumba-Mälarhöjden OKStockholms Orienteringsförbund
Y
intS
Uppsala möte, nattRasbo IK
Upsala IF
Uppland
natLN
19/4
lör 25/4Långängen IntzSnättringe SKStockholms Orienteringsförbund
klubbSVisa rutter i Livelox
Veteran motionOK RoslagenUppland
klubbM
Veckans banaRimbo SOKUppland
närL
MotionsOLDalaportens OLDalarna
närM
21/4*
AleträffenOK AlehofGöteborg
natM
19/4
DM, natt, GotlandVisborgs OKGotlands Orienteringsförbund
mästLN
18/4
IFK Lidingö medeldistansIFK Lidingö SOKStockholms Orienteringsförbund
distM
19/4
IFK Lidingö SOKIFK Lidingö SOKStockholms Orienteringsförbund
natM
19/4
MälarmårdsmedelnKatrineholms OK
OK Tjärnen
Södermanland
natM
19/4
OL-skytte, klassisk distans, Svenska Cupen #2, World Cup #2Tumba-Mälarhöjden OKStockholms Orienteringsförbund
Y
intL
Tisarträffen, dag 1, medelOK TisarenÖrebro Län
natM
19/4
Uppsala möte, medelIF ThorUppland
natM
19/4
TräningsorienteringKöping-Kolsva OKVästmanland
närM
23/4
Hästveda OKHästveda OKSkåne
natM
19/4
Vårspringet, långLinköpings OKÖstergötlands Orienteringsförbund
natL
19/4
OK Bävern, medelOK BävernSmåland
natM
19/4

Annonser