Svenska Orienteringsförbundet

Tävlingskalender

207 tävlingar hittades mellan 2021-03-01 och 2021-03-31 med följande urval: klubbtävling.

Datum Tävling Arrangör Distrikt
Anm
G
Typ
F
D
T
AS
sön 12/4 - sön 18/4Veckans Bana, BorntorpetOK HedströmmenVästmanland-
vbLVisa rutter i Livelox
ons 17/2 - sön 7/3Veckans bana, Törnskogen, 17/2-7/3Attunda OKStockholm-
vbLVisa rutter i Livelox
lör 20/2 - sön 7/3Veckans bana, Vinterserien Norra Djurgården, 20/2-7/3Skarpnäcks OLStockholm-
vbLKVisa rutter i Livelox
sön 21/2 - sön 7/3Veckans bana, Brastad, 21/2-7/3Stångenäs AISBohuslän-Dal0
vbMVisa rutter i Livelox
mån 22/2 - sön 7/3Veckans bana, 70-plusligan Blackeberg, 22/2-7/3Bromma-Vällingby SOKStockholm-
vbLVisa rutter i Livelox
tis 23/2 - mån 1/3Veckans bana, Nattcup #4 Trollhättan, 23/2-1/3Trollhättans SOKVästergötland-
vbLK
tor 25/2 - tor 4/3Veckans bana, Pölder Sport Nattcup #6, 25/2-4/3Härlövs IFSkåne9
vbLKVisa rutter i Livelox
fre 26/2 - sön 7/3Veckans bana, Stadsskogen Alingsås, 26/2-7/3OK SkogshjortarnaVästergötland-
vbMVisa rutter i Livelox
lör 27/2 - sön 14/3Veckans bana, Vinterserien Årstaskogen, 27/2-14/3Centrum OKStockholm-
vbMVisa rutter i Livelox
lör 27/2 - fre 5/3Veckans bana, Stenkumla Gotland, 27/2-5/3Visborgs OKGotland-
vbL
sön 28/2 - sön 14/3Veckans bana, Nattcup #3 Sigvalde träsk, 28/2-14/3Garda OKGotland-
vbLNVisa rutter i Livelox
sön 28/2 - sön 7/3Veckans bana, Orust, 28/2-7/3Stenungsunds OKBohuslän-Dal-
vbLVisa rutter i Livelox
mån 1/3Veckans bana, natt, Lunsen, 1/3-7/3OK LinnéUppland-
vbLN
mån 1/3 - sön 7/3Veckans bana, Delsjön, 1/3-7/3Göteborgs SKGöteborg-
vbL
mån 1/3 - sön 7/3Veckans bana, sprint, Nacksta, 1/3-7/3Sundsvalls OKMedelpads Orienteringsförbund-
vbSKVisa rutter i Livelox
mån 1/3 - lör 13/3Veckans bana, Ekehagen, 1/3-13/3Falköpings AIK OKVästergötland-
vbLKVisa rutter i Livelox
mån 1/3 - sön 28/3Veckans bana, Vinterserien Djurgården, 1/3-28/3Hellas OrienteringStockholm-
vbLVisa rutter i Livelox
mån 1/3 - ons 31/3Veckans bana, mars månad, Bokskogen, 1/3-31-/3Malmö OKSkåne-
vbL
mån 1/3 - ons 31/3Veckans bana, OL-träning Uvberget, 1/3-31/3Smedjebackens OKDalarna-
vbMVisa rutter i Livelox
mån 1/3 - sön 14/3Veckans bana, Järvafältet, 1/3-14/3Attunda OKStockholm-
vbLVisa rutter i Livelox
mån 1/3 - sön 7/3Veckans bana, Skedala, 1/3-7/3Halmstad OKHalland6
vbL
mån 1/3 - lör 6/3Nattcup #6Nyköpings OKSödermanland55
klubbMNVisa rutter i LiveloxResultat
mån 1/3Engbergs-snirklingenLjusdals OKHälsingland19
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 2/3Skidorienteringsträning Hemus (OBS:ÄNDRAD) IFK Mora OKDalarna6
LS
klubbS
tis 2/3 - tor 4/3OL-NV Nattbana v9FK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne63
klubbLNVisa rutter i Livelox
tis 2/3StockacupOK LöftanHalland25
klubbLNVisa rutter i Livelox
tis 2/3Ramonsbana 2021:8Motala AIF OLÖstergötland40
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 2/3NattserienÄrla IFSödermanland37
klubbMNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 2/3 - sön 7/3Veckans bana, sprint, Tjustalliansens Nattcup #8 Gamleby, 2/3-7/3Gamleby OKSmåland25
vbSNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 3/3 - tor 4/3Östra Blekinges natt-cup 8Karlskrona SOKBlekinge-
klubbLN
ons 3/3NattstrapatsHalmstad OKHalland38
klubbSN
ons 3/3USB-utmaningenLjusdals OKHälsingland21
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 4/3Nattcup del 4Strängnäs-Malmby OLSödermanland35
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 4/3CFL-nattSöderhamns OKHälsingland12
klubbMNVisa rutter i LiveloxResultat
fre 5/3 - ons 10/3Veckans bana, Hultsfred, 5/3-10/3Hultsfreds OKSmåland-
vbMK
lör 6/3SkidO, Veckans bana, Furulund Östersund, 6/3-14/3Östersunds OKJämtland-Härjedalen-
S
vbM
lör 6/3 - sön 7/3Veckans bana, Änggårdsbergen, 6/3-7/3Göteborg-Majorna OKGöteborg14
vbL
lör 6/3 - sön 14/3Veckans bana, Stenungsön, 6/3-14/3Stenungsunds OKBohuslän-Dal-
vbL
lör 6/3 - sön 21/3Veckans bana, Marsträning Trödjeheden, 6/3-21/3Oslättforspojkarnas IKGästrikland-
vbLVisa rutter i Livelox
lör 6/3Vintercupen Etapp 7OK EnenUppland41
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 6/3Elitmiljöträning Stockholm-Södertälje - "MD Qualification"IFK Lidingö SOK
Stockholms OF
Södertälje-Nykvarn OF
Stockholm
Södermanland
50
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 6/3Helsingborgspremiären - Svedberga KulleHelsingborgs SOKSkåne84
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 6/3Teknikträning OK LandehofOK LandehofGöteborg20
klubbL
lör 6/3O-träning SkummeslövHalmstad OKHalland55
klubbLVisa rutter i Livelox
lör 6/3 - sön 7/3Helgens bana V.9OK ÄlmeSmåland-
klubbMVisa rutter i Livelox
lör 6/3Elitmiljöträning Stockholm-Södertälje - "MD Final"IFK Lidingö SOK
Stockholms OF
Södertälje-Nykvarn OF
Stockholm
Södermanland
43
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 7/3OL-träning 7/3FK Friskus-VarbergHalland44
klubbL
sön 7/3OL-träning AlljungenKarlskrona SOKBlekinge2
klubbL
sön 7/3VinterCup Etapp9Frölunda OLGöteborg222
klubbLVisa rutter i Livelox
sön 7/3 - tor 11/3Veckans bana, Härlöv, 7/3-11/3Härlövs IFSkåne7
vbLKVisa rutter i Livelox
sön 7/3Orienteringsträning SibbabodaOK OrionBlekinge40
klubbLVisa rutter i Livelox
sön 7/3Zon-träning NOK-Hällen-Måsen-TbOKTrosabygdens OKSödermanland79
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 7/3Helsingborgspremiären - JordbodalenHelsingborgs SOKSkåne71
klubbSVisa rutter i LiveloxResultat
mån 8/3 - fre 12/3Veckans bana, Veteran-OL Högsered, 8/3-12/3Frölunda OLGöteborg-
vbLVisa rutter i Livelox
mån 8/3 - sön 14/3Veckans bana, Ludvika, 8/3-14/3Ludvika OKDalarna-
vbM
mån 8/3 - sön 14/3Veckans bana, sprint, Sundsvall, 8/3-14/3Sundsvalls OKMedelpads Orienteringsförbund-
vbSKVisa rutter i Livelox
mån 8/3 - sön 21/3Veckans bana, Nattcup #5, Grågåsen, södra Hunneberg, 8/3-21/3OK SkogsvargarnaVästergötland-
vbLKVisa rutter i Livelox
mån 8/3 - sön 21/3Veckans bana, SAIS, 8/3-21/3Stångenäs AISBohuslän-Dal0
vbMVisa rutter i Livelox
mån 8/3 - sön 21/3Veckans bana, Sjöbo, Bredaryd, 8/3-21/3Bredaryds SOKSmåland-
vbLK
mån 8/3 - mån 22/3Veckans bana, Skatåsmasten, 8/3-22/3Göteborgs SKGöteborg-
vbM
mån 8/3 - sön 21/3Veckans bana, 70-plusligan, Judarskogen, 8/3-21/3Bromma-Vällingby SOKStockholm-
vbLVisa rutter i Livelox
mån 8/3 - sön 14/3Veckans bana, Johanneslund Kalmar, 8/3-14/3Kalmar OKSmåland-
vbLVisa rutter i Livelox
mån 8/3Hans-Rune Jonssons KulaftonLjusdals OKHälsingland22
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 9/3i väntan på polHjobygdens OKVästergötland-
klubbLVisa rutter i Livelox
tis 9/3 - tor 11/3Nattcup #7Nyköpings OKSödermanland49
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 9/3 - ons 31/3Veckans bana, Hjortgården Alingsås, 9/3-31/3OK SkogshjortarnaVästergötland-
vbMVisa rutter i Livelox
tis 9/3Klyftamo V21-10OK KlyftamoVästergötland19
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 9/3GTNC-5 2021OK KlemmingenSödermanland37
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 9/3Skolgårdscupen 2021 Etapp 4Katrineholms OKSödermanland20
klubbSNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 9/3GOK Nattsprintcup #4Gustavsbergs OKStockholm38
klubbSNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 9/3Järla O-tour #1Järla OrienteringStockholm7
klubbLN
ons 10/3MTBO-träningTjällmo-Godegårds OKÖstergötland6
M
klubbL
ons 10/3Admintest-OLOK TjärnenSödermanland0
klubbL
ons 10/3LåkabackenracetLjusdals OKHälsingland15
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 10/3Natt-träning ToftasjönHalmstad OKHalland12
klubbLK
tor 11/3Dalaoffensivens nattrace nr 7Domnarvets GOIFDalarna15
klubbLNVisa rutter i Livelox
tor 11/3 - sön 14/3Veckans bana, Tjustalliansen, 11/3-14/3Gamleby OKSmåland10
vbLVisa rutter i Livelox
tor 11/3KM löpning reflexslingaGustavsbergs OKStockholm7
klubbLNVisa rutter i Livelox
tor 11/3 - sön 14/3Natt- och dagträning, sydMölndal Outdoor IFGöteborg114
klubbMKVisa rutter i Livelox
fre 12/3Viking Memorial - The NightmareVästerås SOKVästmanland55
klubbMNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 13/3MotalaträningTjällmo-Godegårds OKÖstergötland61
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 13/3Veckans bana, v 11Stenungsunds OKBohuslän-Dal-
klubbL
lör 13/3Viking Memorial - The HellVästerås SOKVästmanland70
klubbMResultat
lör 13/3Viking Memorial - The TimechaseVästerås SOKVästmanland48
klubbMStarttider
lör 13/3 - sön 14/3Veckans bana, Slottsskogen, 13/3-14/3Göteborg-Majorna OKGöteborg-
vbMVisa rutter i Livelox
lör 13/3 - fre 19/3Stenungsund Helgbana v 10Stenungsunds OKBohuslän-Dal-
vbL
lör 13/3 - sön 28/3Veckans bana, Annedal, 13/3-28/3Sala OKVästmanland-
vbLVisa rutter i Livelox
lör 13/3 - sön 14/3Hallandspremiären - träning SnapparpLaholms IF OKHalland66
vbLVisa rutter i Livelox
lör 13/3Vinterpulsen 3 Waxholms OKStockholm40
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 13/3Vintercupen Etapp 8 (avslutning)OK EnenUppland42
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 13/3Ramlösa: istället för HallandspremiärenHelsingborgs SOKSkåne34
klubbLVisa rutter i Livelox
lör 13/3Teknikträning OK LandehofOK LandehofGöteborg28
klubbL
lör 13/3 - sön 14/3Helgens bana V.10OK ÄlmeSmåland-
klubbMVisa rutter i Livelox
lör 13/3 - sön 28/3Veckans bana, Järndammen, Sala, 13/3-28/3Sala OKVästmanland-
vbLVisa rutter i Livelox
sön 14/3OL-träning 14/3FK Friskus-VarbergHalland49
klubbL
sön 14/3Viking Memorial - The HuntVästerås SOKVästmanland67
klubbUVisa rutter i LiveloxResultat
sön 14/3 - ons 31/3Veckans bana, Gråberget, 14/3-31/3Gävle OKGästrikland-
vbMK
sön 14/3 - sön 21/3Veckans bana, Karlbergsträning, 14/3-21/3Norbergs OKVästmanland-
vbLVisa rutter i Livelox
sön 14/3Orienteringsträning AlljungenOK OrionBlekinge45
klubbL
sön 14/3Orienteringsträning SibbabodaKarlskrona SOKBlekinge26
klubbL
sön 14/3 - sön 21/3Veckans bana, Nattcup #4, Klinte/Fröjel, 14/3-21/3Svaide Roma SOKGotland-
vbLNVisa rutter i Livelox
sön 14/3 - sön 28/3Veckans bana, Luffarligan (17 mars), Lidingö, 14/3-28/3IFK Lidingö SOKStockholm-
vbLVisa rutter i Livelox
mån 15/3 - lör 20/3Veckans bana, Marscupen, #1, Valbo, 15/3-20/3Valbo AIFGästrikland-
vbL
mån 15/3 - sön 21/3Veckans bana, Katrineholm, 15/3-21/3Katrineholms OKSödermanland28
vbLVisa rutter i LiveloxResultat
mån 15/3 - sön 21/3Veckans bana, Ludvika, 15/3-21/3Ludvika OKDalarna-
vbL
mån 15/3 - ons 31/3SjömadenOK KullingshofVästergötland0
klubbLVisa rutter i Livelox
mån 15/3 - sön 28/3Veckans bana, Rösjön, 15/3-28/3Attunda OKStockholm-
vbLVisa rutter i Livelox
mån 15/3 - sön 21/3Veckans sprintbana v11Sundsvalls OKMedelpads Orienteringsförbund-
vbS
mån 15/3Bänkts HjulaftonLjusdals OKHälsingland16
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
mån 15/3 - mån 22/3Veckans bana, Helsingborg, 15/3-22/3Helsingborgs SOKSkåne-
vbSVisa rutter i Livelox
tis 16/3GOK Natt KMGustavsbergs OKStockholm4
klubbMN
tis 16/3I väntan på POL2Hjobygdens OKVästergötland-
klubbLVisa rutter i Livelox
tis 16/3 - sön 21/3Tjustalliansens VB 11, 17-21/3Västerviks OKSmåland25
vbLVisa rutter i Livelox
tis 16/3 - sön 28/3Veckans bana, Motions-OL, Enköping, 16/3-28/3OK EnenUppland7
vbMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 16/3Klyftamo V21-11OK KlyftamoVästergötland22
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 16/3Tour de Canis SkidO MedelÄlvsby IF OKNorrbotten31
S
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 16/3 - tor 18/3OL-NV Nattbana v11FK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne63
klubbLNVisa rutter i Livelox
tis 16/3GaltåsenUlricehamns OKVästergötland13
klubbS
tis 16/3Stockacupen #8IF RigorHalland26
klubbLNVisa rutter i Livelox
ons 17/3 - sön 28/3Veckans bana, Hellidsberget v.11-12Tidaholm SOK SisuVästergötland-
vbLKVisa rutter i Livelox
ons 17/3Vintercup IIISkogslöparnaÅngermanland30
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 17/3Fot-O GrafenLjusdals OKHälsingland13
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 17/3 - tor 18/3Natt KM Väsby OKVäsby OKStockholm0
klubbLN
tor 18/3Teknikträning GBG SydIK UvenGöteborg92
klubbLVisa rutter i Livelox
tor 18/3 - sön 21/3Veckans bana Strängnäs 18-21/3Strängnäs-Malmby OLSödermanland-
vbLVisa rutter i Livelox
tor 18/3 - sön 28/3Natt-träningSOK TräffVästergötland-
vbMK
tor 18/3 - tor 25/3Veckans bana, Roslagsveteranerna, Össeby IP, 18/3-25/3Vallentuna-Össeby OLUppland-
vbLVisa rutter i Livelox
tor 18/3SI träning IvöOK Pan-KristianstadSkåne30
klubbMKVisa rutter i LiveloxResultat
tor 18/3Stenkoll i StenöSöderhamns OKHälsingland28
klubbMNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 18/3Veckans bana, Härlöv, 14-18/3Härlövs IFSkåne6
vbLKVisa rutter i Livelox
lör 20/3Träningsdag för Upplands ungdomar 13-16 årSigtuna OKUppland39
klubbM
lör 20/3Veckans bana, v 12Stenungsunds OKBohuslän-Dal-
vbL
lör 20/3 - sön 21/3OL-NV Helgens banaFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne101
klubbLVisa rutter i Livelox
lör 20/3 - fre 26/3Veckans bana helg v11Stenungsunds OKBohuslän-Dal-
vbM
lör 20/3 - sön 28/32:a Barmarken 2021Valbo AIFGästrikland-
vbLVisa rutter i Livelox
lör 20/3Veckans bana v12Degerfors OKVärmland0
vbMVisa rutter i Livelox
lör 20/3Tränings-OL MotalakretsenMotala AIF OLÖstergötland68
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 20/3Lördags träning GyltigeHalmstad OKHalland12
klubbL
lör 20/3Träning MTBOÖrkelljunga FKSkåne32
M
klubbLVisa rutter i Livelox
lör 20/3Juniorträning TvärskogOK OrionBlekinge13
klubbLVisa rutter i Livelox
lör 20/3 - sön 21/3Helgens bana V.11OK ÄlmeSmåland-
klubbMVisa rutter i Livelox
sön 21/3Ravinen i RudanOK RavinenStockholm20
klubbMResultat
sön 21/3Söndagsträning 21/3-21OK NackheHalland81
vbLVisa rutter i Livelox
sön 21/3Repristräning SSM 2006OK OrionBlekinge107
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 21/3Ultralångt träningstillfälle vid Tillfället - Järfälla OK+BVSOKBromma-Vällingby SOK
Järfälla OK
Stockholm59
klubbUResultat
sön 21/3Elitmiljöträning Stockholm-Södertälje - "MD Qualification" - MörtsjönSnättringe SK
Stockholms OF
Tullinge SK
Stockholm37
klubbMResultat
sön 21/3VOF Ungdom Upptakt 13-16 TeknikträningVästerås SOKVästmanland52
klubbM
sön 21/3Medeldistans med SI MörtsjönSnättringe SKStockholm27
klubbMResultat
sön 21/3Elitmiljöträning Stockholm-Södertälje - "MD Final" - ÅgestaSnättringe SK
Stockholms OF
Tullinge SK
Stockholm40
klubbMResultat
mån 22/3I väntan på POL3Hjobygdens OKVästergötland-
klubbLVisa rutter i Livelox
mån 22/3IFMV träning månadens bana mars 5/3-5/4IF Marin VästGöteborg-
klubbL
mån 22/3 - sön 28/3Tjustalliansens VB 12Gamleby OKSmåland16
vbLVisa rutter i Livelox
mån 22/3 - sön 28/3Veckans bana v.12Katrineholms OKSödermanland31
vbLVisa rutter i LiveloxResultat
mån 22/3 - sön 28/3Veckans bana, Ludvika, 22/3-28/3Ludvika OKDalarna-
vbM
mån 22/3 - sön 28/3Veckans sprintbana v12Sundsvalls OKMedelpads Orienteringsförbund-
vbSVisa rutter i Livelox
mån 22/3 - sön 28/3Veckans bana v 12Kalmar OKSmåland-
vbLVisa rutter i Livelox
mån 22/3Spettas RackabajsareLjusdals OKHälsingland21
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
mån 22/3 - mån 29/3Veckans bana HSOK V12Helsingborgs SOKSkåne-
vbSVisa rutter i Livelox
tis 23/3Test VallaKatrineholms OKSödermanland1
klubbM
tis 23/3 - fre 26/3Veckans bana, Veteran-OL Änggårdsbergen, 23/3-26/3IF Marin VästGöteborg-
vbLVisa rutter i Livelox
tis 23/3Klyftamo V21-12OK KlyftamoVästergötland30
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 23/3Nattserien Ärla IFÄrla IFSödermanland50
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 23/3Natt-KMJärla OrienteringStockholm60
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tis 23/3GOK Nattsprint cup #5 FarstaborgGustavsbergs OKStockholm42
klubbSNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 24/3FalaåttanLjusdals OKHälsingland16
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
ons 24/3 - tis 30/3MarsCup V12Gävle OKGästrikland-
vbLNVisa rutter i Livelox
tor 25/3Göteborg Syd OrienteringsträningFK HerkulesGöteborg125
klubbMVisa rutter i Livelox
tor 25/3Natt-KM för Waxholms OK, Vallentuna/Össeby OL och OK ÖsteråkerOK ÖsteråkerStockholm62
klubbLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 25/3 - mån 29/3Veckans bana Strängnäs 25-29/3Strängnäs-Malmby OLSödermanland-
vbMVisa rutter i Livelox
tor 25/3 Landehof TeknikträningOK LandehofGöteborg36
klubbLVisa rutter i Livelox
tor 25/3Natt-KM 2021Halmstad OKHalland43
klubbLN
tor 25/3Veckans bana, Härlöv, 21-25/3Härlövs IFSkåne7
vbLVisa rutter i Livelox
fre 26/3 - sön 11/4OL-träning Vanbergsklack 26 mars-11 aprilSmedjebackens OKDalarna-
vbMVisa rutter i Livelox
lör 27/3Knockout-sprintTjällmo-Godegårds OKÖstergötland13
klubbSStarttider
lör 27/3Veckans bana, v 13Stenungsunds OKBohuslän-Dal-
vbL
lör 27/3 - sön 4/4Veckans bana v.13Katrineholms OKSödermanland45
vbLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 27/3Kvarnsjön långdistansSnättringe SKStockholm132
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 27/3Tävlingslik träning, RuddalenTolereds Allmänna IKGöteborg66
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
lör 27/3Påsklovscupen - etapp 1Helsingborgs SOKSkåne48
klubbSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 27/3Vårläger Halland f.m.OK AlehofGöteborg68
klubbM
lör 27/3 - sön 4/4Veckans bana, Nordansjöträning, 27/3-4/4Norbergs OKVästmanland31
vbLVisa rutter i LiveloxResultat
lör 27/3Vårläger Halland e.m - LägermästerskapOK AlehofGöteborg66
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 28/3OL-träning 28/3FK Friskus-VarbergHalland68
klubbL
sön 28/3SNO-veckans bana 13Södertälje-Nykvarn OFSödermanland-
vbLVisa rutter i Livelox
sön 28/3SöndagsträningKarlskrona SOKBlekinge49
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 28/3Veckans bana V13 - GranbergRehns BKHälsingland-
vbLKVisa rutter i Livelox
sön 28/3 - tis 6/4Stenungsund Helgbana v 13Stenungsunds OKBohuslän-Dal-
vbM
sön 28/3Prova-på-PreOSöderhamns OKHälsingland-
P
klubbP
sön 28/3Träna på att tävlaVästerås SOKVästmanland35
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
mån 29/3I väntan på POL4Hjobygdens OKVästergötland-
klubbLVisa rutter i Livelox
mån 29/3IFMV-träning månadens bana mars, 5/3-5/4IF Marin VästGöteborg-
klubbL
mån 29/3 - sön 4/4Veckans bana Sörskogen 29/3-4/4Sala OKVästmanland-
vbLVisa rutter i Livelox
mån 29/3 - mån 5/4Veckans bana, Five-O-alternativet, kortfredagen, 29/3-5/4Lidköpings VSKVästergötland-
vbMVisa rutter i Livelox
mån 29/3 - sön 11/4Gränsens Påskbana - Södra KroksjönOK GränsenSmåland-
vbLVisa rutter i Livelox
mån 29/3 - sön 11/4Veckans bana 13-14 norra skogenSOK TräffVästergötland-
vbLVisa rutter i Livelox
mån 29/3 - sön 11/4Veckans bana, Hansta, Järvafältet, 29/3-11/4Attunda OKStockholm-
vbLVisa rutter i Livelox
mån 29/3 - sön 11/4Veckans bana v 13-14Kalmar OKSmåland-
vbLVisa rutter i Livelox
mån 29/3 - sön 11/4Veckans bana, Rösjön (EIF), 29/3-11/4Enebybergs IFStockholm-
vbM
mån 29/3IpsjukanLjusdals OKHälsingland17
klubbSVisa rutter i LiveloxResultat
mån 29/3 - mån 5/4Veckans bana, Helsingborg, 29/3-5/4Helsingborgs SOKSkåne-
vbSVisa rutter i Livelox
tis 30/3 - sön 4/4OL-intervaller TingbyKalmar OKSmåland-
vbL
tis 30/3Klyftamo V21-13OK KlyftamoVästergötland25
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 30/3Träning TövsätterForsa OKHälsingland-
klubbMVisa rutter i Livelox
tis 30/3 - sön 11/4Veckans bana v.14Katrineholms OKSödermanland24
vbLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 31/3Fredrika Bremer TräningstävlingAttunda OKStockholm27
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 31/3NEDrig påsktUPPLjusdals OKHälsingland17
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 31/3 - tis 6/4Marscupen 3Gävle OKGästrikland-
vbLKVisa rutter i Livelox

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr
Hallands 3 dagars
Hallands 3 dagars