DM Sprint Stockholm - H12
- Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
- Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
|
|
Namn |
Klubb |
Tid |
Poäng |
|
1 |
Jonatan Ståhl
|
Sundbybergs IK |
00:11:02 |
88,65 |
|
2 |
Johan Langerak
|
Järfälla OK |
00:11:45 |
99,13 |
|
3 |
Elias Tidevall
|
Skogsluffarnas OK |
00:11:52 |
100,84 |
|
4 |
Fredrik Glännefors
|
Söders-Tyresö |
00:11:57 |
102,06 |
|
5 |
Alfred Längheim
|
Tullinge SK |
00:12:32 |
110,59 |
|
6 |
Erik Lidström Lauri
|
Snättringe SK |
00:12:48 |
114,49 |
|
7 |
Elias Röstin
|
Söders-Tyresö |
00:13:07 |
119,12 |
|
8 |
Trevor Bransome
|
Skogsluffarnas OK |
00:13:20 |
122,29 |
|
9 |
Melvin Jakobsson
|
OK Södertörn |
00:13:53 |
130,33 |
|
10 |
Martin Rinnbäck
|
OK Ravinen |
00:14:17 |
136,18 |
|
11 |
Simon Frisk
|
Gustavsbergs OK |
00:14:22 |
137,40 |
|
12 |
Elliot Erlandsson
|
OK Österåker |
00:14:27 |
138,62 |
|
13 |
Linus Albinsson
|
Järfälla OK |
00:14:28 |
138,86 |
|
14 |
Adam Bratt
|
Tullinge SK |
00:14:29 |
139,11 |
|
15 |
Anton Hänström
|
Täby OK |
00:14:56 |
145,69 |
|
16 |
Lukas Werner
|
IFK Lidingö SOK |
00:15:12 |
149,59 |
|
17 |
Samuel Lindén
|
Attunda OK |
00:15:47 |
158,12 |
|
18 |
Nick Westin
|
Attunda OK |
00:16:13 |
164,46 |
|
19 |
Elon Albrektsson
|
OK Ravinen |
00:16:20 |
166,16 |
|
20 |
Fredrik Hansson
|
Täby OK |
00:16:46 |
172,50 |
|
21 |
Johan Nordquist
|
Järla Orientering |
00:16:55 |
174,69 |
|
22 |
Johannes Bladh
|
Tullinge SK |
00:18:44 |
201,26 |
|
23 |
Jakob Gadefors Nau
|
Haninge SOK |
00:18:54 |
203,70 |
|
23 |
Lucas Fredman
|
OK Älvsjö-Örby |
00:18:54 |
203,70 |
|
25 |
Johan Calleberg
|
Snättringe SK |
00:19:03 |
205,90 |
|
26 |
Emil Wisell
|
Attunda OK |
00:19:41 |
215,16 |
|
27 |
Erik Danielsson
|
Skogsluffarnas OK |
00:20:07 |
221,50 |
|
28 |
Gustav Björklund
|
OK Ravinen |
00:21:21 |
239,53 |
|
29 |
Josef Franzén
|
Snättringe SK |
00:23:18 |
268,05 |
|
30 |
Niklas Svensson
|
Järfälla OK |
00:24:29 |
285,36 |
|
31 |
Johan Karlsson
|
OK Älvsjö-Örby |
00:24:50 |
290,48 |
|
32 |
Daniel Kjellman
|
OK Ravinen |
00:25:22 |
298,28 |
|
33 |
Filip Hulthén
|
Järfälla OK |
00:26:02 |
300,00 |
|
33 |
Jens Deneberg
|
OK Ravinen |
00:26:02 |
300,00 |
|
35 |
Elliot Agriwill
|
Järla Orientering |
00:32:39 |
300,00 |
|
36 |
Fredrik Ekholm
|
Attunda OK |
00:33:16 |
300,00 |
|
37 |
Max Halldin
|
Bromma-Vällingby SOK |
00:33:29 |
300,00 |
|
38 |
Lukas Gustafsson
|
Järfälla OK |
00:35:10 |
300,00 |
|
39 |
Karl Danström
|
Järla Orientering |
00:40:35 |
300,00 |
|
|
Tim Sandgren
|
Bromma-Vällingby SOK |
|
|
|
|
Laban Bryngelsson
|
Tullinge SK |
|
|
|
|
Vincent Wipp
|
Järla Orientering |
|
|