Närkekvartetten, dag 3, lång - D12
- Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
- Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
|
|
Namn |
Klubb |
Tid |
Poäng |
|
1 |
Alva Svensk
|
Tjällmo-Godegårds OK |
00:24:53 |
54,48 |
|
2 |
Ida Eskilsson
|
IK Hakarpspojkarna |
00:26:01 |
59,62 |
|
3 |
Stella Rangert
|
IK Hakarpspojkarna |
00:26:53 |
63,55 |
|
4 |
Tilda Palm
|
IK Hakarpspojkarna |
00:28:03 |
68,83 |
|
5 |
Lisa Swartz
|
OK Orion |
00:28:59 |
73,06 |
|
6 |
Julia Berg
|
KFUM Örebro OK |
00:31:06 |
82,65 |
|
7 |
Caroline Guttke
|
Nyköpings OK |
00:31:32 |
84,62 |
|
8 |
Thea Bökman
|
Helsingborgs SOK |
00:31:44 |
85,52 |
|
9 |
Klara Borg
|
Södertälje-Nykvarn OF |
00:31:51 |
86,05 |
|
10 |
Miranda Fredriksson
|
Nyköpings OK |
00:32:47 |
90,28 |
|
11 |
Sofia Green
|
Almby IK |
00:34:04 |
96,10 |
|
12 |
Unni Granfors
|
IF Rigor |
00:34:52 |
99,72 |
|
13 |
Sanna Sander
|
OK Milan |
00:35:33 |
102,82 |
|
14 |
Thilda Seldén
|
IF Rigor |
00:35:59 |
104,78 |
|
15 |
Emmy Granstedt
|
IK Hakarpspojkarna |
00:36:19 |
106,29 |
|
16 |
Tindra Jonsson
|
Skarpnäcks OL |
00:36:27 |
106,89 |
|
17 |
Sofie Bodin
|
Almby IK |
00:36:40 |
107,88 |
|
18 |
Maja Graad
|
IF Rigor |
00:40:30 |
125,25 |
|
19 |
Disa Rangert
|
Kungälvs OK |
00:41:37 |
130,30 |
|
20 |
Ellen Toll
|
OK Njudung |
00:45:30 |
147,90 |
|
22 |
Matilda Holm
|
OK Djerf |
00:47:37 |
157,49 |
|
23 |
Ellen Andersson
|
Hagaby GOIF |
00:48:35 |
161,87 |
|
24 |
Alice Eriksson
|
Tjällmo-Godegårds OK |
00:49:35 |
166,40 |
|
25 |
Stina Bern
|
Garphyttans IF |
00:51:13 |
173,80 |
|
26 |
Hanna Alsiö
|
Falköpings AIK OK |
00:54:47 |
189,96 |
|
27 |
Elsa Boberg
|
IF Rigor |
00:57:14 |
201,07 |
|
28 |
Rebecka Hasler
|
Surahammars SOK |
00:57:59 |
204,46 |
|
29 |
Julia Arvidsson
|
IF Rigor |
01:00:07 |
214,13 |
|
30 |
Allis Nilsson
|
Vimmerby OK |
01:08:16 |
251,06 |
|
31 |
Alice Andersson
|
Dalaportens OL |
01:09:16 |
255,59 |
|
32 |
Karin Larsson
|
OK Enen |
01:18:28 |
297,28 |