Sommarlandssprinten - D11
- Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
- Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
|
|
Namn |
Klubb |
Tid |
Poäng |
|
1 |
Irma Westh
|
Mullsjö SOK |
00:11:55 |
63,46 |
|
2 |
Linn Enbom
|
Vänersborgs SK |
00:13:06 |
75,51 |
|
3 |
Elin Axelsson
|
Lerums SOK |
00:13:42 |
81,62 |
|
4 |
Moa Vemdal
|
Mullsjö SOK |
00:14:23 |
88,58 |
|
5 |
Miriam Gustafsson
|
Trosabygdens OK |
00:14:44 |
92,15 |
|
6 |
Andrea Enbom
|
Vänersborgs SK |
00:15:20 |
98,26 |
|
7 |
Lova Johansson
|
FK Friskus-Varberg |
00:15:31 |
100,13 |
|
8 |
Ella Kruse
|
KFUM Örebro OK |
00:16:47 |
113,03 |
|
9 |
Ida Andersson
|
Vänersborgs SK |
00:17:04 |
115,91 |
|
10 |
Alicia Hermann
|
Västerås SOK |
00:18:15 |
127,97 |
|
11 |
Selma Leopold
|
OK Orion |
00:18:29 |
130,34 |
|
12 |
Alice Hult
|
Lidköpings VSK |
00:18:32 |
130,85 |
|
13 |
Emilie Hellström
|
Åmåls OK |
00:18:39 |
132,04 |
|
13 |
Molly Eliasson
|
Nyköpings OK |
00:18:39 |
132,04 |
|
15 |
Emilia Mellegård
|
Lidköpings VSK |
00:19:19 |
138,83 |
|
16 |
Vera Klingberg
|
Ljungskile FK |
00:19:37 |
141,89 |
|
17 |
Alice Carlqvist
|
FK Friskus-Varberg |
00:19:47 |
143,59 |
|
18 |
Elvina Bergdahl
|
OK Orinto |
00:20:03 |
146,30 |
|
19 |
Lisa Malm
|
KFUM Örebro OK |
00:20:04 |
146,47 |
|
20 |
Hanna Lundström
|
Strängnäs-Malmby OL |
00:20:05 |
146,64 |
|
21 |
Tilda Malmström
|
Tjalve IF Norrköping |
00:20:36 |
151,90 |
|
22 |
Alva Olsson
|
Åmåls OK |
00:20:41 |
152,75 |
|
23 |
Elin Doering
|
Garphyttans IF |
00:21:13 |
158,19 |
|
24 |
Maja Sjödin
|
OK Tisaren |
00:21:16 |
158,69 |
|
25 |
Tilde Lennartsson
|
Nässjö OK |
00:21:37 |
162,26 |
|
26 |
Kajsa Larsson
|
Burseryds IF |
00:21:44 |
163,45 |
|
27 |
Frida Öhrvall
|
OK Skogshjortarna |
00:21:47 |
163,96 |
|
28 |
Wilma Andersson
|
OK Skogsvargarna |
00:22:01 |
166,33 |
|
29 |
Emma Lindgren
|
NAIS Orienteringsklubb |
00:22:23 |
170,07 |
|
30 |
Wilma Wikström
|
Fellingsbro GOIF |
00:23:23 |
180,25 |
|
31 |
Lilly Jorehed
|
OK Gipen |
00:23:55 |
185,69 |
|
32 |
Emma Wissler
|
FK Herkules |
00:23:56 |
185,86 |
|
33 |
Cecilia Eriksson
|
OK Milan |
00:24:00 |
186,54 |
|
34 |
Ebba Stenhag
|
Nässjö OK |
00:24:30 |
191,63 |
|
35 |
Alice Classon
|
NAIS Orienteringsklubb |
00:24:43 |
193,83 |
|
36 |
Lovisa Björnberg
|
Västerås SOK |
00:25:27 |
201,30 |
|
37 |
Tuva Henricsson
|
OK Tyr |
00:26:35 |
212,85 |
|
38 |
Ida Häggqvist
|
Kils OK |
00:27:11 |
218,96 |
|
39 |
Evelina Petersson
|
Nyköpings OK |
00:27:25 |
221,34 |
|
40 |
Frida Rothzén
|
OK Gisle |
00:27:56 |
226,60 |
|
41 |
Alice Klintefelt
|
Lidköpings VSK |
00:28:19 |
230,50 |
|
42 |
Alva Engström
|
OK Orion |
00:28:23 |
231,18 |
|
43 |
Tindra Karlsson
|
Askersunds OK |
00:28:40 |
234,07 |
|
44 |
Nellie Engdahl
|
OK Skogshjortarna |
00:28:58 |
237,12 |
|
45 |
Hanna Hansson
|
Askersunds OK |
00:29:08 |
238,82 |
|
46 |
Filippa Rosell
|
OK Flundrehof |
00:29:17 |
240,35 |
|
47 |
Ella Hagstrand
|
Burseryds IF |
00:29:47 |
245,44 |
|
48 |
Arek Mileva
|
Tidaholm SOK Sisu |
00:30:13 |
249,86 |
|
49 |
Frida Källberg
|
OK Skogsvargarna |
00:30:23 |
251,55 |
|
50 |
Anna Johannesson
|
Frölunda OL |
00:31:28 |
262,59 |
|
51 |
Signe Nygård
|
OK Skogshjortarna |
00:32:10 |
269,72 |
|
52 |
Milia Olofsson
|
OK Flundrehof |
00:33:22 |
281,94 |
|
53 |
Sandra Bjernstrand
|
OK Skogsvargarna |
00:34:02 |
288,73 |
|
54 |
Clara Illner
|
Tjalve IF Norrköping |
00:34:19 |
291,62 |
|
55 |
Novella Valencia
|
Nyköpings OK |
00:35:27 |
300,00 |
|
56 |
Frida Skoglund
|
Ulricehamns OK |
00:37:00 |
300,00 |
|
57 |
Cornelia Furehill
|
Mullsjö SOK |
00:38:17 |
300,00 |
|
58 |
Julia Vildin
|
FK Herkules |
00:39:53 |
300,00 |
|
59 |
Tilda Såby
|
OK Flundrehof |
00:40:12 |
300,00 |
|
60 |
Hedvig Eliasson
|
OK Orinto |
00:43:51 |
300,00 |
|
61 |
Linnea Luthman
|
Degerfors OK |
00:45:42 |
300,00 |
|
62 |
Fanny Vallerius
|
Gamleby OK |
01:00:11 |
300,00 |
|
|
Tilda Kindlund
|
OK Tyr |
|
|