O-Ringen Kolmården etapp 3, lång - D10
- Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
- Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
|
|
Namn |
Klubb |
Tid |
Poäng |
|
2 |
Stina Petersson
|
Tolered-Utby OL-Klubb |
00:19:58 |
167,09 |
|
3 |
Agnes Feil
|
Sundsvalls OK |
00:20:14 |
170,10 |
|
4 |
Saga Hellberg
|
Sundbybergs IK |
00:20:33 |
173,67 |
|
5 |
Eira Olsson
|
Åmåls OK |
00:20:40 |
174,98 |
|
5 |
Sara Lönn
|
Halmstad OK |
00:20:40 |
174,98 |
|
5 |
Maja Sveder
|
Domnarvets GoIF |
00:20:40 |
174,98 |
|
8 |
Greta Sandvik
|
Attunda OK |
00:21:37 |
185,70 |
|
10 |
Ebba Frendelius
|
IFK Lidingö SOK |
00:21:48 |
187,77 |
|
11 |
Mira Vejedal
|
Snättringe SK |
00:21:57 |
189,46 |
|
12 |
Allis Sjödin
|
OK Tisaren |
00:22:14 |
192,66 |
|
13 |
Ebba Sahlstedt
|
Söders-Tyresö |
00:22:31 |
195,86 |
|
14 |
Lova Braam
|
OK Denseln |
00:22:48 |
199,05 |
|
17 |
Moa Jäderberg
|
Leksands OK |
00:23:01 |
201,50 |
|
18 |
Ida Hellberg
|
Sundbybergs IK |
00:23:06 |
202,44 |
|
19 |
Natalie Norén
|
Malungs OK Skogsmårdarna |
00:23:57 |
212,03 |
|
20 |
Bodil Johansson
|
Sundbybergs IK |
00:24:00 |
212,59 |
|
21 |
Linnea Nilsson
|
OK Landehof |
00:24:17 |
215,79 |
|
21 |
Frida Herbst
|
Västerås SOK |
00:24:17 |
215,79 |
|
23 |
Emma Hellström
|
Åmåls OK |
00:24:18 |
215,98 |
|
24 |
Hedvig Augustsson
|
Göteborgs SK |
00:24:39 |
219,93 |
|
25 |
Elsa Petersson
|
Växjö OK |
00:24:48 |
221,62 |
|
26 |
Irma Bjurdamm
|
Robertsfors IK |
00:24:56 |
223,12 |
|
27 |
Alice Slars Paulsson
|
Sundbybergs IK |
00:25:02 |
224,25 |
|
28 |
Viola Rönn
|
FK Friskus-Varberg |
00:25:07 |
225,19 |
|
31 |
Linnéa Rex
|
OK Landehof |
00:25:37 |
230,83 |
|
33 |
Lovisa Nederheim
|
Täby OK |
00:25:47 |
232,71 |
|
34 |
Sofia Halldin
|
KFUM Örebro OK |
00:25:48 |
232,90 |
|
35 |
Frida Ek
|
OK Ravinen |
00:25:49 |
233,09 |
|
36 |
Stella Näsman Landh
|
Sundbybergs IK |
00:25:59 |
234,97 |
|
37 |
Ella Engvall
|
OK Kolmården |
00:26:09 |
236,85 |
|
38 |
Vilma Kuokkanen
|
OK Renen |
00:26:27 |
240,23 |
|
40 |
Dagny Iko
|
Täby OK |
00:26:36 |
241,93 |
|
42 |
Linnea Lundstedt
|
Sjövalla FK |
00:26:55 |
245,50 |
|
43 |
Linnea Hedman
|
Karlskrona SOK |
00:27:16 |
249,45 |
|
44 |
Kajsa Wilén
|
Leksands OK |
00:27:20 |
250,20 |
|
45 |
Malin Göhl
|
Finspångs SOK |
00:27:37 |
253,40 |
|
46 |
Ebba Boge
|
OK Alehof |
00:27:49 |
255,65 |
|
47 |
Mia Lagerström
|
Attunda OK |
00:27:50 |
255,84 |
|
48 |
Ella Ruderfelt
|
IF Rigor |
00:27:51 |
256,03 |
|
49 |
Lovisa Dahlberg
|
Jönköpings OK |
00:27:57 |
257,16 |
|
50 |
Märta Eriksson
|
Stora Tuna OK |
00:28:15 |
260,54 |
|
53 |
Irma Ingvarsson
|
OK Renen |
00:28:42 |
265,62 |
|
54 |
Emilia Grybäck
|
IF Thor |
00:28:48 |
266,75 |
|
56 |
Ida Pettersson
|
Järfälla OK |
00:29:00 |
269,00 |
|
57 |
Josefin Stropp
|
Gävle OK |
00:29:17 |
272,20 |
|
58 |
Vilma Hagelberg Nordahl
|
OK Kåre |
00:29:33 |
275,21 |
|
59 |
Jonna Jodal-Göthfors
|
Göteborg-Majorna OK |
00:29:36 |
275,77 |
|
60 |
Lovisa Kajs
|
IFK Mora OK |
00:29:49 |
278,22 |
|
62 |
Erika Lindholm
|
Boxholm-Mjölby OL |
00:29:54 |
279,16 |
|
63 |
Alice Lagerström
|
Ronneby OK |
00:29:59 |
280,10 |
|
65 |
Freja Ivermark
|
Västerås SOK |
00:30:03 |
280,85 |
|
66 |
Elvira Buud
|
IFK Mora OK |
00:30:10 |
282,17 |
|
67 |
Saga Lindell
|
OK Roxen |
00:30:11 |
282,35 |
|
68 |
Cloe Matthews
|
Tullinge SK |
00:30:22 |
284,42 |
|
69 |
Disa Wengelin Oppås
|
NAIS Orienteringsklubb |
00:30:28 |
285,55 |
|
71 |
Annie Lindkvist
|
Almby IK |
00:30:48 |
289,31 |
|
72 |
Irma Helgars
|
Täby OK |
00:30:51 |
289,88 |
|
73 |
Ingrid Andreasson
|
IFK Göteborg Orientering |
00:30:54 |
290,44 |
|
74 |
Hanna Thapper
|
Västerås SOK |
00:31:22 |
295,70 |
|
75 |
Moa Wallström
|
Sävedalens AIK |
00:31:23 |
295,89 |
|
75 |
Selma Ytterström
|
Sundsvalls OK |
00:31:23 |
295,89 |
|
77 |
Tuva Larsson
|
OK Linné |
00:31:29 |
297,02 |
|
79 |
Julia Vestman
|
Almby IK |
00:31:39 |
298,90 |
|
80 |
Elina Christiansson
|
Uddevalla OK |
00:31:42 |
299,46 |
|
81 |
Kajsa Lundgren
|
OK Hammaren |
00:31:44 |
299,84 |
|
82 |
Ella Hallsten
|
Täby OK |
00:31:51 |
300,00 |
|
83 |
Sanna Josefsson
|
OK Kolmården |
00:31:56 |
300,00 |
|
84 |
Isabella Sjögren
|
OK Ravinen |
00:32:53 |
300,00 |
|
85 |
Noomi Green
|
Almby IK |
00:32:57 |
300,00 |
|
86 |
Nora Ahlström
|
IFK Enskede |
00:33:03 |
300,00 |
|
87 |
Ebba Sundling
|
OK Njudung |
00:33:06 |
300,00 |
|
89 |
Elvira Åhlund
|
Vänersborgs SK |
00:33:48 |
300,00 |
|
90 |
Greta Prince
|
Mölndal Outdoor IF |
00:33:58 |
300,00 |
|
91 |
Klara Abrahamsson
|
Tjällmo-Godegårds OK |
00:34:02 |
300,00 |
|
92 |
Iris Wikström
|
OK Hammaren |
00:34:03 |
300,00 |
|
93 |
Celia Klingberg
|
Ljungskile FK |
00:34:20 |
300,00 |
|
95 |
Molly Gullquist
|
OK Klemmingen |
00:34:28 |
300,00 |
|
96 |
Ingrid Engman
|
IFK Lidingö SOK |
00:34:51 |
300,00 |
|
97 |
Elvira Svensk
|
Tjällmo-Godegårds OK |
00:35:00 |
300,00 |
|
98 |
Moa Dahl
|
OK Alehof |
00:35:11 |
300,00 |
|
99 |
Alma Westlin
|
Valbo AIF |
00:35:41 |
300,00 |
|
100 |
Ester Löfqvist
|
SOK Viljan |
00:35:43 |
300,00 |
|
101 |
Elsa Axelsson
|
OK Norrvirdarna |
00:36:03 |
300,00 |
|
102 |
Stina Persson
|
Skogslöparna |
00:36:16 |
300,00 |
|
103 |
Nora Aldin
|
Stora Tuna OK |
00:36:20 |
300,00 |
|
104 |
Ellinor Kruys
|
IF Thor |
00:36:33 |
300,00 |
|
105 |
Signe Håstad
|
Bromma-Vällingby SOK |
00:36:35 |
300,00 |
|
106 |
Alva Nilsson
|
KFUM Örebro OK |
00:36:46 |
300,00 |
|
107 |
Julia Holmström
|
Täby OK |
00:37:08 |
300,00 |
|
108 |
Meja Håkansson
|
Ronneby OK |
00:37:15 |
300,00 |
|
109 |
Molly Vallerius
|
Gamleby OK |
00:37:25 |
300,00 |
|
110 |
Klara Isenström
|
Almby IK |
00:38:08 |
300,00 |
|
112 |
Lilly Bergenfur
|
Skattkärrs SOK |
00:38:47 |
300,00 |
|
113 |
Elsa Fallgren
|
Gudhems IF |
00:39:28 |
300,00 |
|
114 |
Linn Borg
|
OK Denseln |
00:39:38 |
300,00 |
|
115 |
Alma Erelt
|
OK Norrvirdarna |
00:39:56 |
300,00 |
|
116 |
Lova Jonsson
|
Skarpnäcks OL |
00:40:22 |
300,00 |
|
118 |
Lovisa Fischer
|
OK Linné |
00:40:41 |
300,00 |
|
119 |
Disa Korall
|
Motala AIF OL |
00:40:59 |
300,00 |
|
120 |
Signe Winqvist
|
Norbergs OK |
00:41:19 |
300,00 |
|
121 |
Molly Graad
|
IF Rigor |
00:41:37 |
300,00 |
|
122 |
Ida Andersson
|
Tullinge SK |
00:41:43 |
300,00 |
|
123 |
Vilja Olsson
|
Åmåls OK |
00:41:58 |
300,00 |
|
125 |
Meja Helgars
|
Täby OK |
00:42:39 |
300,00 |
|
126 |
Alva Gawell
|
IFK Lidingö SOK |
00:42:40 |
300,00 |
|
127 |
Selma Leon
|
Trollhättans SOK |
00:42:48 |
300,00 |
|
129 |
Signe Davidson
|
Helsingborgs SOK |
00:44:18 |
300,00 |
|
130 |
Carolinne Grip
|
IFK Lidingö SOK |
00:44:54 |
300,00 |
|
131 |
Alma Trofast
|
Jönköpings OK |
00:44:58 |
300,00 |
|
132 |
Tuva Christensen
|
Skåneslättens OL |
00:45:10 |
300,00 |
|
133 |
Alva Kullman
|
OK Alehof |
00:45:13 |
300,00 |
|
134 |
Ida Hansson
|
SOK Viljan |
00:45:59 |
300,00 |
|
135 |
Maja Kylmä
|
Helsingborgs SOK |
00:46:32 |
300,00 |
|
136 |
Rebecca Eriksson
|
OK Skärmen |
00:47:11 |
300,00 |
|
137 |
Madeleine Bergqvist
|
OK Alehof |
00:47:55 |
300,00 |
|
140 |
Ellie Söderberg
|
Gävle OK |
00:49:26 |
300,00 |
|
141 |
Rebecca Schölin
|
Täby OK |
00:49:28 |
300,00 |
|
142 |
Amanda Sideby
|
Göteborg-Majorna OK |
00:49:36 |
300,00 |
|
143 |
Cornelia Näsman Landh
|
Sundbybergs IK |
00:49:58 |
300,00 |
|
145 |
Emma Lundsgaard
|
OK Kontinent |
00:50:30 |
300,00 |
|
146 |
Ella Ljungdell
|
Täby OK |
00:51:01 |
300,00 |
|
147 |
Elin Smeds
|
Väsby OK |
00:51:27 |
300,00 |
|
148 |
Elsa Engström
|
OK Orion |
00:51:34 |
300,00 |
|
149 |
Alice Ruthström
|
Järla Orientering |
00:52:28 |
300,00 |
|
150 |
Alicia Högfors
|
Trosabygdens OK |
00:52:33 |
300,00 |
|
151 |
Norah Blomqvist
|
Jönköpings OK |
00:53:12 |
300,00 |
|
152 |
Märta Gillman Wikstrand
|
OK Linné |
00:53:23 |
300,00 |
|
153 |
Emmy Theander
|
Haninge SOK |
00:53:49 |
300,00 |
|
154 |
Sophia Örnebrand
|
Järfälla OK |
00:54:46 |
300,00 |
|
155 |
Jessica Eriksson
|
OK Skärmen |
00:56:34 |
300,00 |
|
156 |
Majken Rosenqvist
|
OK Löftan |
00:56:50 |
300,00 |
|
157 |
Maja Edén
|
Växjö AIS |
00:58:18 |
300,00 |
|
158 |
Agnes Vågberg
|
Sundsvalls OK |
01:01:09 |
300,00 |
|
159 |
Alva Rööhs
|
Skattkärrs SOK |
01:01:29 |
300,00 |
|
160 |
Flora Pettersson
|
OK Linné |
01:01:34 |
300,00 |
|
161 |
Lovisa Kristiansson
|
Trollhättans SOK |
01:03:37 |
300,00 |
|
162 |
Carolina Hallqvist
|
Vänersborgs SK |
01:05:51 |
300,00 |
|
163 |
Agnes Lübcke
|
OK Ravinen |
01:06:37 |
300,00 |
|
164 |
Lova Beijer
|
Jönköpings OK |
01:07:03 |
300,00 |
|
165 |
Betty Persson
|
Sundbybergs IK |
01:10:47 |
300,00 |
|
166 |
Astrid Lindgren
|
Lidköpings VSK |
01:11:38 |
300,00 |
|
167 |
Lova Holmström
|
IFK Hedemora OK |
01:13:18 |
300,00 |
|
168 |
Astrid Carlberg
|
Almby IK |
01:19:42 |
300,00 |
|
|
Elsie Hördegårdh
|
IFK Göteborg Orientering |
|
|
|
|
Hedvig Grahn
|
IFK Göteborg Orientering |
|
|
|
|
Matilda Österlund
|
Matteus SI |
|
|
|
|
Moa Wegmüller
|
OK Rodhen |
|
|
|
|
Nova Falk
|
Sundbybergs IK |
|
|
|
|
Kajsa Bengtsson
|
Alvesta SOK |
|
|
|
|
Elsa Lake
|
Sundsvalls OK |
|
|
|
|
Livia Quas
|
Waxholms OK |
|
|
|
|
Saga Grönqvist
|
Jönköpings OK |
|
|
|
|
Signe Albinsson
|
OK Österåker |
|
|