Bahco cup, medel - H10
- Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
- Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
|
|
Namn |
Klubb |
Tid |
Poäng |
|
1 |
Henning Andreasson
|
OK Skogshjortarna |
00:14:35 |
186,65 |
|
2 |
Olle Laas
|
OK Skogshjortarna |
00:15:02 |
194,19 |
|
3 |
Theo Kronmarker
|
Mullsjö SOK |
00:16:41 |
221,80 |
|
4 |
Sven Tholén
|
OK Skogshjortarna |
00:16:58 |
226,54 |
|
5 |
Ville Gassner
|
Ulricehamns OK |
00:20:09 |
279,82 |
|
6 |
Oliver Léonarde
|
OK Skogshjortarna |
00:20:20 |
282,89 |
|
7 |
Wilmer Creutzer Lans
|
Lidköpings VSK |
00:20:42 |
289,02 |
|
8 |
Dexter Hansson
|
Frölunda OL |
00:21:37 |
300,00 |
|
8 |
Gustav Hagstedt
|
Tolered-Utby Ol-klubb |
00:21:37 |
300,00 |
|
8 |
Sixten Johansson
|
OK Kullingshof |
00:21:37 |
300,00 |
|
11 |
Anton Bergstrand
|
Ulricehamns OK |
00:21:59 |
300,00 |
|
12 |
August Lennartson
|
Ulricehamns OK |
00:22:40 |
300,00 |
|
13 |
Valter Hagström
|
Falköpings AIK OK |
00:22:47 |
300,00 |
|
14 |
Gabriel Slätt
|
OK Alehof |
00:22:51 |
300,00 |
|
15 |
Viktor Sunesson
|
OK Alehof |
00:23:00 |
300,00 |
|
16 |
Oscar Wong Larsson
|
Trollhättans SOK |
00:23:22 |
300,00 |
|
17 |
Algot Henriksson
|
Mullsjö SOK |
00:23:33 |
300,00 |
|
18 |
Jakob Andersson
|
OK Alehof |
00:24:07 |
300,00 |
|
19 |
Arvid Persson
|
Falköpings AIK OK |
00:24:24 |
300,00 |
|
20 |
Emil Nordqvist
|
Tolered-Utby Ol-klubb |
00:24:40 |
300,00 |
|
21 |
Samuel Welén
|
OK Skogshjortarna |
00:25:20 |
300,00 |
|
22 |
Anton Sandeberg
|
OK Alehof |
00:25:23 |
300,00 |
|
23 |
Arthur Johansson
|
OK Kullingshof |
00:25:40 |
300,00 |
|
24 |
Melker Karlsson
|
Falköpings AIK OK |
00:26:03 |
300,00 |
|
25 |
Petrus Sköldeberg
|
Mullsjö SOK |
00:26:11 |
300,00 |
|
26 |
Emil Bougas Lööf
|
Lerums SOK |
00:26:39 |
300,00 |
|
27 |
Gideon Westin
|
Istrums SK |
00:26:50 |
300,00 |
|
28 |
Viktor Zachrisson
|
OK Alehof |
00:27:03 |
300,00 |
|
29 |
Elton Heder
|
Ryda SK |
00:27:23 |
300,00 |
|
29 |
Ture Lindqvist
|
OK Skogshjortarna |
00:27:23 |
300,00 |
|
31 |
Noah Ståhlgren
|
OK Skogshjortarna |
00:27:42 |
300,00 |
|
32 |
Emil Landén
|
OK Skogshjortarna |
00:27:45 |
300,00 |
|
33 |
Edvard Daleng
|
Vänersborgs SK |
00:28:11 |
300,00 |
|
34 |
Max Cliffordson
|
Tolered-Utby Ol-klubb |
00:28:36 |
300,00 |
|
35 |
Benjamin Henriksson
|
Mullsjö SOK |
00:28:59 |
300,00 |
|
36 |
Ivar Pålsheden Eng
|
OK Skogshjortarna |
00:29:23 |
300,00 |
|
37 |
Linus Magnusson
|
Lidköpings VSK |
00:29:34 |
300,00 |
|
38 |
Jonas Kron
|
Ryda SK |
00:30:38 |
300,00 |
|
39 |
Hugo Ivarsson
|
OK Skogshjortarna |
00:30:39 |
300,00 |
|
40 |
Gustav Thorsson
|
Ryda SK |
00:30:53 |
300,00 |
|
41 |
Vidar Hansson
|
IK Gandvik |
00:30:56 |
300,00 |
|
42 |
Anton Lindell
|
OK Alehof |
00:31:03 |
300,00 |
|
43 |
Vilgot Åberg
|
Tolered-Utby Ol-klubb |
00:31:05 |
300,00 |
|
44 |
Bertil Sörman
|
Hjobygdens OK |
00:31:14 |
300,00 |
|
45 |
Hannes Modén
|
Vänersborgs SK |
00:31:39 |
300,00 |
|
46 |
Rikard Jeppsson
|
OK Kullingshof |
00:32:38 |
300,00 |
|
47 |
Frans Olsson
|
Tolered-Utby Ol-klubb |
00:33:11 |
300,00 |
|
48 |
Gustav Johansson
|
OK Skogsvargarna |
00:34:02 |
300,00 |
|
49 |
Natan Karlson
|
Lidköpings VSK |
00:35:14 |
300,00 |
|
50 |
Ruben Irhage
|
IK Gandvik |
00:37:33 |
300,00 |
|
51 |
Joel Wahlquist
|
OK Skogshjortarna |
00:37:56 |
300,00 |
|
52 |
Edwin Jonforsen
|
Frölunda OL |
00:38:32 |
300,00 |
|
53 |
Albin Petersson
|
OK Alehof |
00:40:47 |
300,00 |
|
54 |
Helmer Adolfsson
|
OK Skogsstjärnan |
00:41:09 |
300,00 |
|
55 |
Eddie Kusmark
|
OK Alehof |
00:43:16 |
300,00 |
|
56 |
Lucas Adolfsson
|
OK Skogsstjärnan |
00:45:51 |
300,00 |
|
57 |
Arvid Källberg
|
Falköpings AIK OK |
00:46:16 |
300,00 |
|
58 |
Henrik Hagstedt
|
Tolered-Utby Ol-klubb |
00:47:55 |
300,00 |
|
59 |
Elliot Niklasson
|
Främmestads IK |
00:48:35 |
300,00 |
|
|
Folke Larsson
|
Istrums SK |
|
|
|
|
Filip Landén
|
OK Skogshjortarna |
|
|