O-event, dag 1, Sprint by Night - D10
- Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
- Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
|
|
Namn |
Klubb |
Tid |
Poäng |
|
1 |
Pennie Svedjenäs
|
OK Skogshjortarna |
00:11:25 |
280,16 |
|
2 |
Elsa Persson
|
Göteborg-Majorna OK |
00:11:43 |
288,99 |
|
3 |
Lovisa Stavenrot
|
OK Vivill |
00:12:31 |
300,00 |
|
4 |
Maja Nylund
|
Bredaryds SOK |
00:13:10 |
300,00 |
|
5 |
Meja Wolmhag
|
Lerums SOK |
00:13:12 |
300,00 |
|
6 |
Ingalisa Öberg
|
OK Hällen |
00:13:17 |
300,00 |
|
7 |
Elin Karlsson
|
Lerums SOK |
00:13:47 |
300,00 |
|
8 |
Lilly Ek
|
Fjärås AIK |
00:13:52 |
300,00 |
|
9 |
Emilia Hederström
|
Lerums SOK |
00:14:00 |
300,00 |
|
10 |
Ella Rosén
|
Göteborg-Majorna OK |
00:14:02 |
300,00 |
|
11 |
Vera Westh
|
Mullsjö SOK |
00:14:04 |
300,00 |
|
12 |
Astrid Grahn
|
IFK Göteborg Orientering |
00:15:57 |
300,00 |
|
13 |
Ellen Nordlund
|
OK Vivill |
00:16:15 |
300,00 |
|
14 |
Astrid Lind
|
Tolered-Utby Ol-klubb |
00:16:34 |
300,00 |
|
16 |
Lova Bergdahl
|
OK Orinto |
00:17:34 |
300,00 |
|
17 |
Agnes Nordberg
|
Lidköpings VSK |
00:18:05 |
300,00 |
|
18 |
Astrid Byheden
|
Karlskrona SOK |
00:18:19 |
300,00 |
|
19 |
Astrid Zetterlund
|
Lerums SOK |
00:18:27 |
300,00 |
|
20 |
Alice Wolmhag
|
Lerums SOK |
00:18:28 |
300,00 |
|
21 |
Ina Johansson
|
IFK Göteborg Orientering |
00:19:01 |
300,00 |
|
22 |
Ella Hagström
|
Falköpings AIK OK |
00:19:38 |
300,00 |
|
23 |
Alva Karlsson
|
OK Löftan |
00:19:40 |
300,00 |
|
24 |
Kerstin Norgren
|
Domnarvets GOIF |
00:21:55 |
300,00 |
|
25 |
Ellen Ek
|
Fjärås AIK |
00:22:19 |
300,00 |
|
26 |
Ella Flodkvist
|
Falköpings AIK OK |
00:23:03 |
300,00 |
|
27 |
Lovisa Berglund
|
Lidköpings VSK |
00:23:21 |
300,00 |
|
28 |
Ida Nilsson
|
Åmåls OK |
00:23:44 |
300,00 |
|
29 |
Edith Fjärding
|
OK Löftan |
00:23:53 |
300,00 |
|
30 |
Esther Allwood
|
Karlskrona SOK |
00:25:41 |
300,00 |
|
31 |
Moa Kjellberger
|
IFK Göteborg Orientering |
00:25:58 |
300,00 |
|
32 |
Imri Froster
|
Falköpings AIK OK |
00:27:25 |
300,00 |
|
33 |
Esperanza Balagué
|
Falköpings AIK OK |
00:30:48 |
300,00 |
|
34 |
Molly Werdelin
|
OK Löftan |
00:44:25 |
300,00 |
|
|
Hanna Rydqvist
|
Lerums SOK |
|
|
|
|
Ingrid Adelsberg
|
OK Löftan |
|
|