*** Instance-specific ***

Sommarlandssprinten - H11

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Filip Rosjö Jönköpings OK 00:10:34 272,25
2 Victor Hansson Nässjö OK 00:11:20 297,39
3 Lukas Katvala OK Älgen 00:12:25 300,00
4 Erik Eriksson OK Älgen 00:12:53 300,00
5 Daniel Bogren IF Hagen 00:12:57 300,00
6 Arvid Eriksson Hagaby GOIF 00:13:18 300,00
7 Axel Olsson OK Skogsstjärnan 00:14:08 300,00
8 Teodor Danielsson Istrums SK 00:15:17 300,00
9 Jakob Ingström Bottnaryds IF 00:15:28 300,00
10 Joel Plumppu Bredareds IF 00:15:48 300,00
11 Filip Jungert Mariestads FK 00:16:30 300,00
12 Fredrik Hamrefors Västerås SOK 00:16:49 300,00
13 Gabriel Sturesson Lerums SOK 00:17:09 300,00
14 Albert Vesterlund Trollhättans SOK 00:17:15 300,00
15 Simon Freyland SOK Aneby 00:17:21 300,00
16 Linus Andreasson Borås GIF 00:17:39 300,00
16 Eric Nystrand OK Klyftamo 00:17:39 300,00
18 Oscar Roos SOK Träff 00:17:51 300,00
19 Johannes Holmgren Sävedalens AIK 00:17:52 300,00
20 Rasmus Lilljeqvist Stigsökarna 00:18:09 300,00
21 Eric Berlin Trollhättans SOK 00:18:13 300,00
22 Mattis Abrahamsson Markbygdens OK 00:18:18 300,00
23 Marcus Carlsson IF Hagen 00:18:45 300,00
24 Hannes Norrman Göteborg-Majorna OK 00:18:48 300,00
25 Oscar Cox Lerums SOK 00:18:49 300,00
26 Anders Björklund Trollhättans SOK 00:20:26 300,00
27 Sebastian Nilsson Östra Almby FK 00:20:49 300,00
28 Sebastian Persson Eskilstuna OL 00:21:13 300,00
29 Oscar Welen Trollhättans SOK 00:21:16 300,00
30 Richard Mårtensson Köping-Kolsva OK 00:21:22 300,00
31 Eric Valjus Hagaby GOIF 00:21:38 300,00
32 Erik Helmersson Vandrarringen 00:21:44 300,00
33 Adam Bremer Boxholm-Mjölby OL 00:21:45 300,00
34 Tim Konradsson IK Omega 00:21:58 300,00
35 Arvid Petersén Lerums SOK 00:22:27 300,00
36 Joel Andersson Mariestads FK 00:23:14 300,00
36 Henrik Reisen IF Hagen 00:23:14 300,00
38 Filip Strandmark Halmstad OK 00:23:54 300,00
39 Johan Kindbom IF Hagen 00:24:05 300,00
40 Simon Larsson Hjobygdens OK 00:25:51 300,00
41 Felix Åsell OK Gränsen 00:25:54 300,00
42 Noel Agmarken Halmstad OK 00:26:08 300,00
43 Erik Bruzell SOK Träff 00:27:32 300,00
44 Kalle Mossberg Vänersborgs SK 00:31:01 300,00
45 Filiph Sandström OK Gipen 00:32:00 300,00
46 Samuel Jonsson Kristinehamns OK 00:32:17 300,00
47 Emil Mononen OK Gipen 00:34:00 300,00
48 Casper Malmqvist Bottnaryds IF 00:35:38 300,00
49 Hugo Håkansson IK Ymer 00:37:22 300,00
50 Jesper Pettersson Tenhults SOK 00:38:15 300,00
51 Kalle Karlgren OK Djerf 00:41:28 300,00
52 Isak Dahlström OK Klyftamo 00:43:41 300,00
53 Noa Oskarsson Bottnaryds IF 00:52:23 300,00
Philip Åhlgren OK Gränsen
Axel Blom Frölunda OL
Ludvig Ask Boxholm-Mjölby OL
Simon Samuelsson Fjärås AIK
Anton Palmér Östra Almby FK

Annonser