Svenska Orienteringsförbundet

Till Skogs 2018

Skriv ut

Ställning efter 1 av 4 deltävlingar.

H16

Plac Namn Klubb
15/5
22/5
29/5
5/6
Totalt
1 Oskar Sundblom Rånäs OK 10 10
2 Jacob Wale OK Roslagen 9 9
3 David Näslund OK Roslagen 8 8

D16

Plac Namn Klubb
15/5
22/5
29/5
5/6
Totalt
1 Cornelia Krafft Länna IF 10 10

D14

Plac Namn Klubb
15/5
22/5
29/5
5/6
Totalt
1 Alva Olá Rånäs OK 10 10

H12

Plac Namn Klubb
15/5
22/5
29/5
5/6
Totalt
1 Hugo Örtlund Rånäs OK 10 10
2 Gustav Olsen Vallentuna-Össeby OL 9 9
3 Gustav Svensson Rånäs OK 8 8
4 Eric Henriksson Rånäs OK 7 7
5 Pelle Elgebrant Länna IF 6 6

D12

Plac Namn Klubb
15/5
22/5
29/5
5/6
Totalt
1 Alma Wessel Länna IF 10 10

U3

Plac Namn Klubb
15/5
22/5
29/5
5/6
Totalt
1 Max Greppi Vallentuna-Össeby OL 1 1

H10

Plac Namn Klubb
15/5
22/5
29/5
5/6
Totalt
1 Alfred Wessel Länna IF 10 10
2 Simon Rydh Vallentuna-Össeby OL 9 9
3 Lukas Cnattingius Länna IF 8 8
4 Carl Falck Vallentuna-Össeby OL 7 7
5 Edvin Ekholm Vallentuna-Össeby OL 6 6
6 Ossian Olá Rånäs OK 5 5
7 Filip Lindhagen Vallentuna-Össeby OL 4 4
8 Aron Lindberg OK Roslagen 3 3
9 Tim Jansson Vallentuna-Össeby OL 2 2
10 Dan Tirén Vallentuna-Össeby OL 1 1

D10

Plac Namn Klubb
15/5
22/5
29/5
5/6
Totalt
1 Sara Hartvik Länna IF 10 10
2 Freja Sundblad Vallentuna-Össeby OL 9 9
3 Julia Lotfi Vallentuna-Össeby OL 8 8
4 Nathalie Bartoft Vallentuna-Össeby OL 7 7

U2

Plac Namn Klubb
15/5
22/5
29/5
5/6
Totalt
1 Rufus Butler Länna IF 1 1
1 Oliwer Weber Vallentuna-Össeby OL 1 1
1 Jonah Öhrlund Vallentuna-Össeby OL 1 1
1 Rasmus Dobson OK Roslagen 1 1
1 Arvid Kjellström Länna IF 1 1
1 Wilgot Dalsätt Rånäs OK 1 1
1 Alexander Nordenfelt Vallentuna-Össeby OL 1 1
1 Ida Olsen Vallentuna-Össeby OL 1 1
1 Josefine Ejremyr Vallentuna-Össeby OL 1 1
1 Louisa Carlsson Vallentuna-Össeby OL 1 1
1 Linnea Carlsson Vallentuna-Össeby OL 1 1
1 Hampus Peterson Vallentuna-Össeby OL 1 1
1 Lotus Serna Vallentuna-Össeby OL 1 1
1 Arvid Larsson Vallentuna-Össeby OL 1 1
1 Isak Holting Rånäs OK 1 1
1 Eleonora Carlsson Vallentuna-Össeby OL 1 1
1 Petter Emtfors Vallentuna-Össeby OL 1 1

Inskolning

Plac Namn Klubb
15/5
22/5
29/5
5/6
Totalt
1 Albin Tynell Rånäs OK 1 1
1 Casper Holting Rånäs OK 1 1
1 Enzo Dobson OK Roslagen 1 1
1 Olivia Rydh Vallentuna-Össeby OL 1 1

U1

Plac Namn Klubb
15/5
22/5
29/5
5/6
Totalt
1 Theodore Butler Länna IF 1 1

Deltävlingar

Datum Namn Arrangör Gren
2018-05-15 Till Skogs #1 VÖOL Vallentuna-Össeby OL lång
2018-05-22 Till Skogs med Roslagens Sparbank del 2 Rånäs OK medel
2018-05-29 Till Skogs med Roslagens Sparbank del 3 OK Roslagen medel
2018-06-05 Till Skogs med Roslagens Sparbank del 4 Länna IF medel

Annonser