In English
Produkter och tjänster
Förbundssida
Livesida
Omaps
Livelox
hitta orientering
Tävlingskalender
Sverigelistan
Pressresultat
Forum
Skapa konto
Logga in
Njudungszonens ungdomsserie
Skriv ut
Ställning efter 3 av 5 deltävlingar.
D16
Plac
Namn
Klubb
9/5
23/5
30/5
22/8
29/8
Totalt
1
Sofia Nilsson
IFK Stockaryd
30
30
30
90
2
Sofia Storm
IFK Stockaryd
29
29
H16
Plac
Namn
Klubb
9/5
23/5
30/5
22/8
29/8
Totalt
1
Anton Erickson
Bodafors OK
29
28
28
85
2
Eric Löfkvist
OK Njudung
26
26
29
81
3
Oliver Karmetun
OK Bävern
28
25
27
80
4
Ludwig Gustavsson
OK Bävern
27
24
26
77
5
Oliwer Lundberg
OK Bävern
30
30
60
6
Emil Johansson
OK Bävern
27
25
52
7
Rasmus Lundberg
OK Bävern
30
30
8
Adam Erickson
Bodafors OK
29
29
H14
Plac
Namn
Klubb
9/5
23/5
30/5
22/8
29/8
Totalt
1
Samuel Friman
IFK Sävsjö
29
29
30
88
2
Linus Lundberg
OK Bävern
30
30
60
D14
Plac
Namn
Klubb
9/5
23/5
30/5
22/8
29/8
Totalt
1
Stina Eriksson
Bodafors OK
30
30
30
90
2
Stina Johansson
OK Bävern
29
28
29
86
3
Agnes Maxson
OK Bävern
29
28
57
4
Josefine Sandberg
OK Bävern
27
27
54
4
Kajsa Eriksson
Bodafors OK
28
26
54
H12
Plac
Namn
Klubb
9/5
23/5
30/5
22/8
29/8
Totalt
1
Jonathan Franzen
OK Bävern
30
30
30
90
2
Albin Toll
OK Njudung
29
25
29
83
3
Edvin Schiller
OK Njudung
28
29
25
82
4
Hampus Karmetun
OK Bävern
26
23
24
73
5
Elias Eriksson
IFK Stockaryd
25
24
23
72
6
Alexander Augustsson
OK Bävern
28
26
54
6
Adam Ståhlhammar
IFK Stockaryd
27
27
54
8
Melker Elofsson
OK Njudung
27
26
53
9
Elis Nilsson
IFK Stockaryd
22
28
50
D12
Plac
Namn
Klubb
9/5
23/5
30/5
22/8
29/8
Totalt
1
Josefine Sandberg
OK Bävern
30
30
H10
Plac
Namn
Klubb
9/5
23/5
30/5
22/8
29/8
Totalt
1
Karl Petersén
OK Njudung
30
30
30
90
2
Oscar Hultgren
OK Njudung
29
28
28
85
3
Jacob Franzén
OK Bävern
28
26
29
83
4
Linus Friman
IFK Sävsjö
24
29
26
79
5
Filip Jennerstrand
OK Njudung
23
25
25
73
6
Aron Rudberg
OK Bävern
27
22
23
72
7
Oskar Björn
OK Bävern
21
23
24
68
8
Hugo Dahlén
OK Njudung
27
27
54
9
Alexander Gustavsson
OK Njudung
26
24
50
10
Elias Rudberg
OK Bävern
25
21
46
11
Josef Hällerå
OK Njudung
22
22
44
D10
Plac
Namn
Klubb
9/5
23/5
30/5
22/8
29/8
Totalt
1
Elin Jennerstrand
OK Njudung
29
29
29
87
2
Alexandra Sandberg
OK Bävern
30
28
27
85
3
Frida Schiller
OK Njudung
27
27
28
82
4
Amanda Karmetun
OK Njudung
30
30
60
5
Ellen Toll
OK Njudung
28
26
54
U3
Plac
Namn
Klubb
9/5
23/5
30/5
22/8
29/8
Totalt
1
Garbriel Danielsson
IFK Stockaryd
30
30
60
2
Viktor Ljunggren
IFK Sävsjö
29
29
58
3
Jacob Evebring
OK Njudung
28
28
56
4
Carolina Sjöstrand
IFK Stockaryd
27
27
4
Maria Carlsson
IFK Stockaryd
27
27
4
Emelie Sjöstrand
IFK Stockaryd
27
27
U2
Plac
Namn
Klubb
9/5
23/5
30/5
22/8
29/8
Totalt
1
Maja Johansson
IFK Sävsjö
30
27
30
87
1
Axel Gustavsson
IFK Stockaryd
29
30
28
87
3
Esther Danielsson
IFK Stockaryd
28
29
27
84
4
Marta Pawlowska
IFK Stockaryd
27
28
24
79
5
Teresa Nilsson
IFK Stockaryd
26
25
25
76
6
Lukas Sjöstrand
IFK Stockaryd
23
26
49
7
Therese Friman-Linder
OK Njudung
25
23
48
8
Hugo Evebring
OK Njudung
29
29
9
Wilma Berglund
OK Bävern
26
26
10
Julia Myrenfeld
OK Njudung
24
24
U1
Plac
Namn
Klubb
9/5
23/5
30/5
22/8
29/8
Totalt
1
Hanna Olsson
IFK Sävsjö
30
29
27
86
2
Wilhelm Karmetun
OK Njudung
28
26
22
76
3
Tindra Johansson
IFK Sävsjö
24
25
26
75
4
Sebastian Björk
Bodafors OK
27
24
21
72
5
Judith Danielsson
IFK Stockaryd
22
23
25
70
6
Kalle Gustavsson
IFK Stockaryd
21
21
24
66
7
Felicia Gustafsson
OK Njudung
20
22
23
65
8
Melker Maxson
OK Bävern
26
20
17
63
9
Melvin Hildorsson
OK Bävern
23
19
20
62
10
Lucas Rostedt
Bodafors OK
29
28
57
11
Jonna Karlsson
Bodafors OK
18
19
37
12
Alfred Ljunggren
IFK Sävsjö
18
15
33
13
Klara Dahlén
OK Njudung
15
16
31
14
Ellen Hylander
Bodafors OK
30
30
14
Jonatan Karmefors
IFK Sävsjö
30
30
14
Isac Andersson
OK Bävern
16
14
30
14
Lina Gustavsson
Bodafors OK
17
13
30
18
Olle Petersén
OK Njudung
17
12
29
18
Gustav Ribbholm
OK Njudung
29
29
20
Jonatan Karmefors
IFK Sävsjö
28
28
21
Adam Rombo
Bodafors OK
27
27
22
André Andersson
OK Bävern
25
25
23
Wilmer Hällerå
OK Njudung
19
19
24
Ebba Johansson
IFK Stockaryd
18
18
INSK
Plac
Namn
Klubb
9/5
23/5
30/5
22/8
29/8
Totalt
1
Alice Hall
OK Bävern
1
1
2
1
Vera Gerardsson
OK Bävern
1
1
2
1
Tindra Davidsson
OK Bävern
1
1
2
1
Noel Rostedt
Bodafors OK
1
1
2
1
Minna Eriksson
IFK Stockaryd
1
1
2
1
Meja Alexandersson
IFK Sävsjö
1
1
2
1
Hugo Andersson
Bodafors OK
1
1
2
1
Loviza Karlsson
OK Bävern
1
1
2
1
Elsa Claesson
IFK Stockaryd
1
1
2
1
Benjamin Svärd
IFK Stockaryd
1
1
2
1
Axel Adelin
Bodafors OK
1
1
2
1
Andrée Hildorsson
OK Bävern
1
1
2
1
Alva Stålhammar
IFK Stockaryd
1
1
2
1
Elsa Hall
OK Bävern
1
1
2
15
Emma-Lisa Holm
OK Bävern
1
1
15
Maja Josefsson
OK Bävern
1
1
15
Ebba Björn
OK Bävern
1
1
15
Hanna Hylander
Bodafors OK
1
1
15
Leo Nygren
Bodafors OK
1
1
15
Liam Andersson
OK Bävern
1
1
15
Lizen Bergström
OK Bävern
1
1
15
Signe Lejbro
IFK Sävsjö
1
1
Deltävlingar
Datum
Namn
Arrangör
Gren
2012-05-09
Njudungszonens ungdomsserie, Deltävling 1: OK Bävern
Bodafors OK, OK Bävern, IFK Sävsjö, IFK Stockaryd, OK Njudung
lång
2012-05-23
Njudungszonens ungdomsserie, Deltävling 2: Bodafors OK
Bodafors OK, OK Bävern, IFK Sävsjö, IFK Stockaryd, OK Njudung
lång
2012-05-30
Njudungszonens ungdomsserie, Deltävling 3: OK Njudung
Bodafors OK, OK Bävern, IFK Sävsjö, IFK Stockaryd, OK Njudung
lång
2012-08-22
Njudungszonens ungdomsserie, Deltävling 4: IFK Stockaryd
Bodafors OK, OK Bävern, IFK Sävsjö, IFK Stockaryd, OK Njudung
lång
2012-08-29
Njudungszonens ungdomsserie, Deltävling 5: IFK Sävsjö
Bodafors OK, OK Bävern, IFK Sävsjö, IFK Stockaryd, OK Njudung
lång
Annonser
Vill du annonsera här?